libc-2.7 - en to lt translation catalogue (380 entries)

en: 	not a dynamic executable
lt: 	ne dinaminis paleidžiamasis failas

en:   or:
lt:   arba:

en:  (SKIPPED)
lt:  (PRALEISTA)

en:  (changed)
lt:  (pakeista)

en:  [OPTION...]
lt: [PARAMETRAS...]

en: %.*s: ARGP_HELP_FMT parameter requires a value
lt: %.*s: ARGP_HELP_FMT parametrui reikia reikšmės

en: %.*s: Unknown ARGP_HELP_FMT parameter
lt: %.*s: Nežinomas ARGP_HELP_FMT parametras

en: %1$s: definition does not end with `END %1$s'
lt: %1$s: apibrėžimas neužbaigtas „END %1$s“

en: %d libs found in cache `%s'
lt: Rasta %d bibliotekų podėlyje „%s“

en: %s is a 32 bit ELF file.
lt: %s yra 32 bitų ELF failas.

en: %s is a 64 bit ELF file.
lt: %s yra 64 bitų ELF failas.

en: %s is not a symbolic link
lt: %s nėra simbolinė nuoroda

en: %s is not an ELF file - it has the wrong magic bytes at the start.
lt: %s nėra ELF failas - magiškieji baitai failo pradžioje neteisingi.

en: %s%s%s:%u: %s%sAssertion `%s' failed.
lt: %s%s%s:%u: %s%sPrielaida „%s“ pažeista.

en: %s%s%s:%u: %s%sUnexpected error: %s.
lt: %s%s%s:%u: %s%sNetikėta klaida: %s.

en: %s%sUnknown signal %d
lt: %s%sNežinomas signalas %d

en: %s: Too many arguments
lt: %s: Per daug argumentų

en: %s: error in state machine
lt: %s: klaida būsenų automate

en: %s: field `%s' declared more than once
lt: %s: laukas „%s“ apibrėžtas daugiau negu vieną kartą

en: %s: incomplete `END' line
lt: %s: nepilna „END“ eilutė

en: %s: line %d: bad command `%s'
lt: %s: eilutė %d: bloga komanda „%s“

en: %s: premature end of file
lt: %s: ankstyva failo pabaiga

en: %s: syntax error
lt: %s: sintaksės klaida

en: %s: too few values for field `%s'
lt: %s: per mažai reikšmių laukui „%s“

en: %s: unknown character in field `%s'
lt: %s: nežinomas simbolis lauke „%s“

en: %s:%u: cannot read directory %s
lt: %s:%u: nepavyko atverti aplanko %s

en: (PROGRAM ERROR) No version known!?
lt: (PROGRAM ERROR) Nežinoma jokia versija!?

en: (PROGRAM ERROR) Option should have been recognized!?
lt: (PROGRAM ERROR) Parametras turėjo būti atpažintas!?

en: *standard input*
lt: *standartinis įvedimas*

en: -o OUTPUT-FILE [INPUT-FILE]...
    [OUTPUT-FILE [INPUT-FILE]...]
lt: -o IŠVEDIMO-FAILAS [DUOMENŲ-FAILAS]...
    [IŠVEDIMO-FAILAS [DUOMENŲ-FAILAS]...]

en: .lib section in a.out corrupted
lt: .lib sekcija a.out faile sugadinta

en: Aborted
lt: Nutraukta (aborted)

en: Accessing a corrupted shared library
lt: Kreipiamasi į sugadintą bendrąją biblioteką

en: Address already in use
lt: Adresas jau naudojamas

en: Address family for hostname not supported
lt: Adresų šeima vardui nepalaikoma

en: Address family not supported by protocol
lt: Adreso šeima nepalaikoma protokolo

en: Alarm clock
lt: Žadintuvas

en: All requests done
lt: Visos užklausos baigtos

en: Argument list too long
lt: Argumentų sąrašas per ilgas

en: Attempting to link in too many shared libraries
lt: Bandoma įkelti per daug bendrųjų bibliotekų

en: Authentication OK
lt: Autentikacija sėkminga

en: Authentication error
lt: Autentikacijos klaida

en: Bad address
lt: Blogas adresas

en: Bad file descriptor
lt: Blogas failo deskriptorius

en: Bad font file format
lt: Netinkamas šriftų failo formatas

en: Bad message
lt: Blogas pranešimas

en: Bad system call
lt: Blogas sisteminis kvietimas

en: Bad value for ai_flags
lt: Bloga ai_flags reikšmė

en: Block device required
lt: Reikalingas blokinis įrenginys

en: Broken pipe
lt: Nutrūko saitas (pipe)

en: Bus error
lt: Magistralės klaida

en: CACHE
lt: PODĖLIS

en: CONF
lt: KONF

en: CPU time limit exceeded
lt: Viršyta CPU laiko riba

en: Can not access a needed shared library
lt: Nepavyko pasiekti reikiamos bendrosios bibliotekos

en: Can't find %s
lt: Nepavyko rasti %s

en: Can't link %s to %s
lt: Nepavyko susaistyti (link) %s su %s

en: Can't open cache file %s
lt: Nepavyko atverti podėlio failo %s

en: Can't open cache file directory %s
lt: Nepavyko atverti podėlio failo aplanko %s

en: Can't open directory %s
lt: Nepavyko atverti aplanko %s

en: Cannot allocate memory
lt: Nepavyko išskirti atminties

en: Cannot assign requested address
lt: Nepavyko priskirti prašomo adreso

en: Cannot exec a shared library directly
lt: Negalima tiesiogiai paleisti bibliotekos

en: Cannot register service
lt: Nepavyko užregistruoti tarnybos

en: Cannot send after transport endpoint shutdown
lt: Negalima siųsti po transporto galinio taško išjungimo (shutdown)

en: Change to and use ROOT as root directory
lt: Naudoti ŠAKNĮ kaip šakninį aplanką

en: Channel number out of range
lt: Kanalo numeris už ribų

en: Communication error on send
lt: Komunikacijos klaida siunčiant

en: Computer bought the farm
lt: Kompiuteris nupirko fermą

en: Connection refused
lt: Prisijungimas atmestas

en: Connection reset by peer
lt: Prisijungimas nutrauktas kito serverio

en: Connection timed out
lt: Baigėsi prisijungimo laukimo laikas

en: Continued
lt: Pratęsta

en: Couldn't execute %s
lt: Nepavyko paleisti %s

en: Create C header file NAME containing symbol definitions
lt: Sukurti C antraščių failą duotu PAVADINIMU, kuriame surašyti simbolių apibrėžimus

en: DST not allowed in SUID/SGID programs
lt: DST neleidžiamas SUID/SGID programose

en: Database is busy
lt: Duomenų bazė užimta

en: Destination address required
lt: Reikia paskirties adreso

en: Device not a stream
lt: Įrenginys nėra srautas

en: Device or resource busy
lt: Įrenginys ar resursas užimtas

en: Directory not empty
lt: Aplankas netuščias

en: Disk quota exceeded
lt: Viršyta disko kvota

en: Do not use existing catalog, force new output file
lt: Nenaudoti egzistuojančio katalogo, kurti naują išvedimo failą

en: Don't build cache
lt: Nekurti podėlio

en: ELF file ABI version invalid
lt: ELF failo ABI versija netaisyklinga

en: ELF file OS ABI invalid
lt: ELF failo OS ABI netaisyklingas

en: ELF file data encoding not big-endian
lt: ELF failo duomenų koduotė ne big-endian

en: ELF file data encoding not little-endian
lt: ELF failo duomenų koduotė ne little-endian

en: ELF file version does not match current one
lt: ELF failo versija neatitinka esamos

en: ELF file version ident does not match current one
lt: ELF failo versijos identifikatorius neatitinka esamo

en: EMT trap
lt: EMT gaudyklė

en: Error in unknown error system:
lt: Klaida nežinomoje klaidų sistemoje:

en: Exec format error
lt: Paleidžiamojo failo formato klaida

en: FORMAT
lt: FORMATAS

en: Failed (unspecified error)
lt: Nesėkmė (nenurodyta klaida)

en: Failed to determine if kernel supports SELinux
lt: Nepavyko nustatyti, ar branduolys palaiko SELinux

en: File %s is empty, not checked.
lt: Failas %s tuščias, todėl netikrintas.

en: File %s is too small, not checked.
lt: Failas %s per mažas, todėl netikrintas.

en: File descriptor in bad state
lt: Failo deskriptorius nekorektiškoje būsenoje

en: File exists
lt: Failas jau egzistuoja

en: File is not a cache file.
lt: Failas nėra podėlio failas.

en: File locking deadlock error
lt: Failų rakinimo aklavietės (deadlock) klaida

en: File name too long
lt: Failo vardas per ilgas

en: File size limit exceeded
lt: Viršyta failo dydžio riba

en: File too large
lt: Failas per didelis

en: Floating point exception
lt: Slankaus kablelio klaida

en: Function not implemented
lt: Funkcija nerealizuota

en: Garbage in ARGP_HELP_FMT: %s
lt: Šiukšlės ARGP_HELP_FMT: %s

en: Generate verbose messages
lt: Generuoti išsamius pranešimus

en: Give a short usage message
lt: Pateikti trumpą pranešimą apie naudojimą

en: Give this help list
lt: Pateikti šį pagalbinį sąrašą

en: Gratuitous error
lt: Perteklinė klaida

en: Hang for SECS seconds (default 3600)
lt: Laukti SEK sekundžių (standartiškai 3600)

en: Host is down
lt: Serveris neveikia

en: Host name lookup failure
lt: Adreso paieškos sutrikimas

en: I/O possible
lt: Galimas įvedimas/išvedimas

en: Identifier removed
lt: Identifikatorius pašalintas

en: Ignore auxiliary cache file
lt: Ignoruoti pagalbinį podėlio failą

en: Ignored file %s since it is not a regular file.
lt: Failas %s praleistas, nes tai nėra paprastas failas

en: Illegal instruction
lt: Netaisyklinga instrukcija

en: Inappropriate file type or format
lt: Netinkamas failo tipas ar formatas

en: Inappropriate ioctl for device
lt: Netinkamas ioctl įrenginiui

en: Information request
lt: Informacijos užklausa

en: Information:
lt: Informacija:

en: Input file %s not found.
lt: Įvedimo failas %s nerastas.

en: Input/output error
lt: Įvedimo/išvedimo klaida

en: Interrupt
lt: Pertraukimas

en: Interrupted by a signal
lt: Nutraukta signalo

en: Interrupted system call
lt: Nutrauktas sistemos iškvietimas

en: Interrupted system call should be restarted
lt: Pertrauktas sistemos iškvietimas turėtų būti įvykdytas iš naujo

en: Invalid argument
lt: Netinkamas argumentas

en: Invalid or incomplete multibyte or wide character
lt: Netaisyklingas arba nepilnas daugiabaitis simbolis

en: Invalid regular expression
lt: Netaisyklinga reguliarioji išraiška

en: Invalid request code
lt: Netinkamas užklausos kodas

en: Invalid request descriptor
lt: Netaisyklingas užklausos deskriptorius

en: Invalid slot
lt: Netinkamas lizdas (slot)

en: Is a directory
lt: Aplankas

en: Is a named type file
lt: Vardinio tipo failas

en: Key has been revoked
lt: Raktas atšauktas

en: Key has expired
lt: Baigėsi rakto galiojimo laikas

en: Key was rejected by service
lt: Raktas atmestas tarnybos

en: Killed
lt: Nutraukta (killed)

en: Level 2 halted
lt: 2 lygmuo sustabdytas

en: Level 2 not synchronized
lt: 2 lygmuo nesinchronizuotas

en: Level 3 halted
lt: 3 lygmuo sustabdytas

en: Link has been severed
lt: Saitas nutrauktas

en: Machine is not on the network
lt: Kompiuterio nėra tinkle

en: Mandatory or optional arguments to long options are also mandatory or optional for any corresponding short options.
lt: Būtini ar nebūtini argumentai ilgiems parametrams atitinkamai būtini ar nebūtini trumpoms jų formoms.

en: Manually link individual libraries.
lt: Rankiniu būdu susaistyti (link) atskiras bibliotekas.

en: Memory allocation failure
lt: Atminties išskyrimo klaida

en: Memory exhausted
lt: Baigėsi atmintis

en: Message too long
lt: Pranešimas per ilgas

en: Multihop attempted
lt: Bandomas daugybinis šuolis (multihop)

en: NAME
lt: PAVADINIMAS

en: Name not unique on network
lt: Vardas tinkle neunikalus

en: Name or service not known
lt: Pavadinimas arba tarnyba nežinoma

en: Need authenticator
lt: Reikia autentikatoriaus

en: Network dropped connection on reset
lt: Prisijungimas nutrauktas iš tinklo pusės

en: Network is down
lt: Tinklas išjungtas

en: Network is unreachable
lt: Tinklas neprieinamas

en: No CSI structure available
lt: Nėra CSI struktūros

en: No XENIX semaphores available
lt: Nėra laisvų XENIX semaforų

en: No address associated with hostname
lt: Nėra su vardu susieto adreso

en: No address associated with name
lt: Su vardu susietų adresų nėra

en: No anode
lt: Nėra anodo

en: No buffer space available
lt: Nėra vietos buferyje

en: No data available
lt: Nėra duomenų

en: No definition for %s category found
lt: Nerastas %s kategorijos apibrėžimas

en: No locks available
lt: Nėra laisvų spynų (locks)

en: No medium found
lt: Nerasta laikmena

en: No message of desired type
lt: Nerasta norimo tipo pranešimų

en: No previous regular expression
lt: Nėra ankstesniosios reguliariosios išraiškos

en: No program name given
lt: Nenurodytas programos vardas

en: No program name given\n
lt: Nenurodytas programos vardas\n

en: No route to host
lt: Nėra kelio iki serverio

en: No space left on device
lt: Įrenginyje neliko vietos

en: No such device
lt: Tokio įrenginio nėra

en: No such device or address
lt: Nėra tokio įrenginio ar adreso

en: No such file or directory
lt: Toks failas ar aplankas neegzistuoja

en: No such process
lt: Tokio proceso nėra

en: Non-recoverable failure in name resolution
lt: Kritinė klaida vardų paieškoje

en: Not a XENIX named type file
lt: Ne XENIX vardinio tipo failas

en: Not a directory
lt: Ne aplankas

en: Not supported
lt: Nepalaikoma

en: Numerical argument out of domain
lt: Skaitinis argumentas už apibrėžimo srities

en: Numerical result out of range
lt: Skaitinis rezultatas už ribų

en: Object is remote
lt: Objektas nutolęs

en: Odd number of quotation marks
lt: Nelyginis kabučių skaičius

en: Only process directories specified on the command line.  Don't build cache.
lt: Apdoroti tik aplankus, nurodytus komandų eilutėje. Nekurti podėlio.

en: Operation already in progress
lt: Operacija jau vykdoma

en: Operation canceled
lt: Operacija nutraukta

en: Operation not permitted
lt: Operacija neleidžiama

en: Operation not supported
lt: Operacija nepalaikoma

en: Operation now in progress
lt: Operacija dabar vykdoma

en: Operation would block
lt: Operacija blokuotųsi

en: Out of streams resources
lt: Baigėsi srautų resursai

en: Package not installed
lt: Paketas neįdiegtas

en: Parameter string not correctly encoded
lt: Parametrų seka netaisyklingai užkoduota

en: Partial success
lt: Dalinė sėkmė

en: Path `%s' given more than once
lt: Kelias „%s“ nurodytas daugiau negu vieną kartą

en: Power failure
lt: Elektros maitinimo sutrikimas

en: Premature end of regular expression
lt: Netikėta reguliariosios išraiškos pabaiga

en: Print cache
lt: Spausdinti podėlį

en: Print more information
lt: Spausdinti daugiau informacijos

en: Print program version
lt: Išspausdinti programos versiją

en: Protocol driver not attached
lt: Neprijungta protokolo tvarkyklė

en: Protocol error
lt: Protokolo klaida

en: Protocol family not supported
lt: Protokolo šeima nepalaikoma

en: Protocol not available
lt: Protokolas nepalaikomas

en: Protocol not supported
lt: Protokolas nepalaikomas

en: Protocol wrong type for socket
lt: Netinkamas protokolo tipas lizdui

en: Quit
lt: Išeita (quit)

en: RFS specific error
lt: RFS specifinė klaida

en: ROOT
lt: ŠAKNIS

en: RPC bad procedure for program
lt: RPC bloga procedūra programai

en: RPC program not available
lt: RPC programa nerasta

en: RPC program version wrong
lt: netinkama RPC programos versija

en: RPC struct is bad
lt: bloga RPC struktūra

en: RPC version wrong
lt: netinkama RPC versija

en: RPC: Program not registered
lt: RPC: Programa neregistruota

en: RPC: Success
lt: RPC: Sėkmės

en: RPC: Unknown host
lt: RPC: Nežinomas serveris

en: Read-only file system
lt: Failų sistema tik skaitymui

en: Real-time signal %d
lt: Realaus laiko signalas %d

en: Regular expression too big
lt: Reguliarioji išraiška per didelė

en: Remote I/O error
lt: Nutolusio įvedimo/išvedimo klaida

en: Remote address changed
lt: Nutolęs adresas pasikeitė

en: Renaming of %s to %s failed
lt: %s pervadinimas į %s nesėkmingas

en: Report bugs to %s.
lt: Praneškite apie klaidas %s.

en: Request canceled
lt: Užklausa nutraukta

en: Request not canceled
lt: Užklausa nenutraukta

en: Required key not available
lt: Reikalingas raktas nerastas

en: Resolver Error 0 (no error)
lt: Paieškos klaida 0 (jokios klaidos)

en: Resolver internal error
lt: Vardų paieškos vidinė klaida

en: Resource deadlock avoided
lt: Išvengta resursų aklavietės (deadlock)

en: Resource lost
lt: Resursas prarastas

en: Resource temporarily unavailable
lt: Resursas laikinai neprieinamas

en: Segmentation fault
lt: Segmentavimo klaida

en: Set the program name
lt: Nustatyti programos pavadinimą

en: Socket operation on non-socket
lt: Lizdo operacija taikoma ne lizdui

en: Socket type not supported
lt: Lizdo tipas nepalaikomas

en: Software caused connection abort
lt: Prisijungimas nutrauktas programiškai

en: Srmount error
lt: Srmount klaida

en: Stack fault
lt: Steko klaida

en: State not recoverable
lt: Būsena neatstatoma

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Stopped (signal)
lt: Sustabdyta (signalas)

en: Stopped (tty input)
lt: Sustabdyta (tty įvedimas)

en: Stopped (tty output)
lt: Sustabdyta (tty išvedimas)

en: Streams pipe error
lt: Srautų jungties (pipe) klaida

en: Structure needs cleaning
lt: Reikia išvalyti struktūrą

en: Success
lt: Sėkmė

en: Supported databases:
lt: Palaikomos duomenų bazės:

en: System error
lt: Sistemos klaida

en: System information:
lt: Sistemos informacija:

en: System resource allocation failure
lt: Sistemos resursų išskyrimo sutrikimas

en: TLS generation counter wrapped!  Please report this.
lt: TLS kartų skaitiklis persivertė!  Prašytume apie tai pranešti.

en: Temporary failure in name resolution
lt: Laikinas vardų paieškos sutrikimas

en: Terminated
lt: Užbaigta (terminated)

en: Text file busy
lt: Tekstinis failas užimtas

en: Too many attributes
lt: Per daug atributų

en: Too many levels of symbolic links
lt: Per daug simbolinių nuorodų lygmenų

en: Too many links
lt: Per daug nuorodų

en: Too many open files
lt: Per daug atvertų failų

en: Too many open files in system
lt: Sistemoje per daug atvertų failų

en: Too many processes
lt: Per daug procesų

en: Too many users
lt: Per daug naudotojų

en: Translator died
lt: Transliatoriaus programa nutrūko

en: Transport endpoint is already connected
lt: Transporto galinis taškas jau prijungtas

en: Transport endpoint is not connected
lt: Transporto galinis taškas neprijungtas

en: Trying %s...
lt: Bandoma %s...

en: UNKNOWN
lt: NEŽINOMA

en: Unknown ELFCLASS in file %s.
lt: Netaisyklinga ELFCLASS faile %s.

en: Unknown database name
lt: Nežinomas duomenų bazės vardas

en: Unknown database: %s
lt: Nežinoma duomenų bazė: %s

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown host
lt: Nežinomas serveris

en: Unknown resolver error
lt: Nežinoma vardų paieškos klaida

en: Unknown server error
lt: Nežinoma serverio klaida

en: Unknown signal
lt: Nežinomas signalas

en: Unknown signal %d
lt: Nežinomas signalas %d

en: Unknown system error
lt: Nežinoma sistemos klaida

en: Unmatched ) or \)
lt: Nesuderintas ) arba \)

en: Unrecognized variable `%s'
lt: Neatpažintas kintamasis „%s“

en: Urgent I/O condition
lt: Skubi Įv./Išv. situacija

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Use CACHE as cache file
lt: Naudoti PODĖLĮ kaip podėlio failą

en: Use CONF as configuration file
lt: Naudoti KONF kaip konfigūracijos failą

en: User defined signal 1
lt: Naudotojo apibrėžtas signalas 1

en: User defined signal 2
lt: Naudotojo apibrėžtas signalas 2

en: Value too large for defined data type
lt: Reikšmė per didelė apibrėžtam duomenų tipui

en: Window changed
lt: Langas pasikeitė

en: Write output to file NAME
lt: Išvesti į failą duotu PAVADINIMU

en: Written by %s and %s.
lt: Parašė %s ir %s.

en: Written by %s.
lt: Parašė %s.

en: Wrong medium type
lt: Netinkamas laikmenos tipas

en: You really blew it this time
lt: Šįkart susimovei kaip reikiant

en: [FILE...]
lt: [FAILAS...]

en: [FILE]
lt: [FAILAS]

en: ai_family not supported
lt: ai_family nepalaikomas

en: ai_socktype not supported
lt: ai_socktype nepalaikomas

en: argument to <%s> must be a single character
lt: <%s> argumentas turi būti vienas simbolis

en: block freed twice
lt: blokas atlaisvintas du kartus

en: cannot allocate memory for program header
lt: nepavyko išskirti atminties programos antraštei

en: cannot close file descriptor
lt: nepavyko užverti failo deskriptoriaus

en: cannot create TLS data structures
lt: nepavyko sukurti TLS duomenų struktūrų

en: cannot open input file
lt: nepavyko atverti įvedimo failo

en: cannot open output file `%s'
lt: nepavyko atverti išvedimo failo: „%s“

en: cannot open shared object file
lt: nepavyko atverti bendrojo objekto failo

en: cannot read file data
lt: nepavyko nuskaityti failo duomenų

en: cannot read header
lt: nepavyko perskaityti antraštės

en: connect to address %s:
lt: jungtis prie adreso %s:

en: duplicate definition of <%s>
lt: kartotinis <%s> apibrėžimas

en: duplicate set definition
lt: pakartotinis rinkinio apibrėžimas

en: duplicated message identifier
lt: pakartotas pranešimo identifikatorius

en: duplicated message number
lt: pakartotas pranešimo numeris

en: encoding of original text
lt: originalaus teksto koduotė

en: error while loading shared libraries
lt: klaida įkeliant bendrąsias bibliotekas

en: error: you do not have read permission for
lt: klaida: neturite skaitymo teisių

en: exited with unknown exit code
lt: išėjo su nežinomu išėjimo kodu

en: extra trailing semicolon
lt: papildomas kabliataškis pabaigoje

en: file too short
lt: failas per trumpas

en: garbage at end of number
lt: šiukšlės skaičiaus pabaigoje

en: internal error
lt: vidinė klaida

en: internal error (illegal descriptor)
lt: vidinė klaida (nekorektiškas deskriptorius)

en: invalid ELF header
lt: netaisyklinga ELF antraštė

en: invalid character: message ignored
lt: netaisyklingas simbolis: pranešimas ignoruotas

en: invalid day of month
lt: netinkama mėnesio diena

en: invalid encoding given
lt: nurodyta netaisyklinga koduotė

en: invalid line
lt: nekorektiška eilutė

en: invalid mode
lt: netaisyklinga veiksena

en: invalid mode for dlopen()
lt: netaisyklinga veiksena dlopen()

en: invalid quote character
lt: netaisyklingas kabučių simbolis

en: invalid weekday name
lt: netinkamas savaitės dienos pavadinimas

en: ldd: option \`$1' is ambiguous
lt: ldd: parametras „$1“ dviprasmis

en: libc6 library %s in wrong directory
lt: libc6 biblioteka %s ne tame aplanke

en: malformed line ignored
lt: nekorektiška eilutė ignoruota

en: memory exhausted
lt: baigėsi atmintis

en: memory is consistent, library is buggy
lt: atminties turinys korektiškas, bibliotekoje yra klaida

en: missing file arguments
lt: trūksta failo argumento

en: more than one dynamic segment
lt: daugiau negu vienas dinaminis segmentas

en: needs to be installed setuid `root'
lt: turi būti instaliuota setuid „root“

en: no
lt: ne

en: no symbolic name given
lt: neduotas joks simbolinis vardas

en: not regular file
lt: ne paprastas failas

en: object file has no dynamic section
lt: objektiniame faile nėra dinaminės sekcijos

en: object file has no loadable segments
lt: objektiniame faile nėra įkeliamų segmentų

en: out of memory
lt: baigėsi atmintis

en: parameter null or not set
lt: parametras tuščias arba nenustatytas

en: problems while reading `%s'
lt: problemos skaitant „%s“

en: shared object cannot be dlopen()ed
lt: bendrasis objektas negali būti atvertas su dlopen()

en: shared object not open
lt: bendrasis objektas neatvertas

en: symbol `%s'
lt: simbolis „%s“

en: symbol `%s' not defined
lt: simbolis „%s“ neapibrėžtas

en: symbol lookup error
lt: simbolio paieškos klaida

en: syntax error
lt: sintaksės klaida

en: this is the first definition
lt: šis apibrėžimas pirmasis

en: too few bytes in character encoding
lt: per mažai baitų simbolio koduotėje

en: too many arguments
lt: per daug argumentų

en: too many bytes in character encoding
lt: per daug baitų simbolio koduotėje

en: too many errors; giving up
lt: per daug klaidų; pasiduodu

en: too many leap seconds
lt: per daug keliamųjų sekundžių

en: too many local time types
lt: per daug lokalaus laiko tipų

en: trailing garbage at end of line
lt: šiukšlės eilutės pabaigoje

en: undefined
lt: neapibrėžta

en: unknown character `%s'
lt: nežinomas simbolis „%s“

en: unknown directive `%s': line ignored
lt: nežinoma direktyva „%s“: eilutė ignoruota

en: unknown set `%s'
lt: nežinomas rinkinys „%s“

en: unrecognized option
lt: neatpažintas parametras

en: unsupported dlinfo request
lt: nepalaikoma dlinfo užklausa

en: unterminated message
lt: neužbaigtas pranešimas

en: upper limit in range is smaller than lower limit
lt: viršutinė riba mažesnė už apatinę ribą

en: use of 2/29 in non leap-year
lt: vasario 29 d. nekeliamuosiuose metuose

en: value for %s must be an integer
lt: %s reikšmė turi būti sveikasis skaičius

en: value for <%s> must be 1 or greater
lt: <%s> reikšmė turi būti 1 arba didesnė

en: value of <%s> must be greater or equal than the value of <%s>
lt: <%s> reikšmė turi būti lygi arba didesnė už <%s> reikšmę

en: warning: you do not have execution permission for
lt: įspėjimas: neturite teisės paleisti

en: wrong ELF class: ELFCLASS32
lt: klaidinga ELF klasė: ELFCLASS32

en: wrong ELF class: ELFCLASS64
lt: klaidinga ELF klasė: ELFCLASS64

en: yes
lt: taip
