libc 2.41.9000 - en to uk translation catalogue (1453 entries)

en: 		Access Rights :
uk: 		Права доступу:

en: 		Attributes    :
uk: 		Атрибути      :

en: 	Access rights:
uk: 	Права доступу:

en: 	Entry data of type %s
uk: 	Дані запису типу %s

en: 	Name       : %s
uk: 	Назва      : %s

en: 	Public Key :
uk: 	Відкритий ключ:

en: 	Type         : %s
uk: 	Тип          : %s

en: 	Universal addresses (%u)
uk: 	Універсальні адреси (%u)

en: 	[%d]	Name          : %s
uk: 	[%d]	Назва         : %s

en: 	[%u] - [%u bytes]
uk: 	[%u] - [%u байт]

en: 	not a dynamic executable
uk: 	не є динамічним виконуваним файлом

en: 
    %s cache:
    
    %15s  cache is enabled
    %15s  cache is persistent
    %15s  cache is shared
    %15zu  suggested size
    %15zu  total data pool size
    %15zu  used data pool size
    %15lu  seconds time to live for positive entries
    %15lu  seconds time to live for negative entries
    %15llu  cache hits on positive entries
    %15llu  cache hits on negative entries
    %15llu  cache misses on positive entries
    %15llu  cache misses on negative entries
    %15lu%% cache hit rate
    %15zu  current number of cached values
    %15zu  maximum number of cached values
    %15zu  maximum chain length searched
    %15llu  number of delays on rdlock
    %15llu  number of delays on wrlock
    %15llu  memory allocations failed
    %15s  check /etc/%s for changes
uk: 
    Кеш %s:
    
    %15s  кеш увімкнено
    %15s  кеш є сталим
    %15s  кеш є спільним
    %15zu  пропонований розмір
    %15zu  загальний розмір буфера даних
    %15zu  використаний розмір буфера даних
    %15lu  строк роботи у секундах для додатних записів
    %15lu  строк роботи у секундах для від’ємних записів
    %15llu  знайдено у кеші для додатних записів
    %15llu  знайдено у кеші для від’ємних записів
    %15llu  не знайдено у кеші для додатних записів
    %15llu  не знайдено у кеші для від’ємних записів
    %15lu%% частота знайденого у кеші
    %15zu  поточна кількість кешованих значень
    %15zu  максимальна кількість кешованих значень
    %15zu  максимальна довжина шуканого ланцюжка
    %15llu  кількість затримок для rdlock
    %15llu  кількість затримок для wrlock
    %15llu  помилок у отримання пам’яті
    %15s  перевірити /etc/%s на наявність змін

en: 
    %s cache:
    
    %15s  cache is enabled
    %15s  cache is persistent
    %15s  cache is shared
    %15zu  suggested size
    %15zu  total data pool size
    %15zu  used data pool size
    %15lu  seconds time to live for positive entries
    %15lu  seconds time to live for negative entries
    %15lu  cache hits on positive entries
    %15lu  cache hits on negative entries
    %15lu  cache misses on positive entries
    %15lu  cache misses on negative entries
    %15lu%% cache hit rate
    %15zu  current number of cached values
    %15zu  maximum number of cached values
    %15zu  maximum chain length searched
    %15lu  number of delays on rdlock
    %15lu  number of delays on wrlock
    %15lu  memory allocations failed
    %15s  check /etc/%s for changes
uk: 
    Кеш %s:
    
    %15s  кеш увімкнено
    %15s  кеш є сталим
    %15s  кеш є спільним
    %15zu  пропонований розмір
    %15zu  загальний розмір буфера даних
    %15zu  використаний розмір буфера даних
    %15lu  строк роботи у секундах для додатних записів
    %15lu  строк роботи у секундах для від’ємних записів
    %15lu  знайдено у кеші для додатних записів
    %15lu  знайдено у кеші для від’ємних записів
    %15lu  не знайдено у кеші для додатних записів
    %15lu  не знайдено у кеші для від’ємних записів
    %15lu%% частота знайденого у кеші
    %15zu  поточна кількість кешованих значень
    %15zu  максимальна кількість кешованих значень
    %15zu  максимальна довжина шуканого ланцюжка
    %15lu  кількість затримок для rdlock
    %15lu  кількість затримок для wrlock
    %15lu  помилок у отримання пам’яті
    %15s  перевірити /etc/%s на наявність змін

en: 
    Group Members :
uk: 
    Учасники групи:

en: 
    SELinux AVC Statistics:
    
    %15u  entry lookups
    %15u  entry hits
    %15u  entry misses
    %15u  entry discards
    %15u  CAV lookups
    %15u  CAV hits
    %15u  CAV probes
    %15u  CAV misses
uk: 
    Статистика AVC SELinux:
    
    %15u  пошуків записів
    %15u  знайдених записів
    %15u  незнайдених записів
    %15u  відкидань записів
    %15u  пошуків CAV
    %15u  знайдених CAV
    %15u  зондувань CAV
    %15u  незнайдених CAV

en: 
    Time to Live  :
uk: 
    Строк дії     :

en:             %2lus  server runtime
uk:             %2lus  час роботи сервера

en:         %2um %2lus  server runtime
uk:         %2um %2lus  час роботи сервера

en:        %s -a [pathname]
uk:        %s -a [шлях]

en:     %2uh %2um %2lus  server runtime
uk:     %2uh %2um %2lus  час роботи сервера

en:     Data Length = %u
uk:     Довжина даних = %u

en:     Explicit members:
uk:     Явні учасники:

en:     Explicit nonmembers:
uk:     Явні неучасники:

en:     Implicit members:
uk:     Неявні учасники:

en:     Implicit nonmembers:
uk:     Неявні неучасники:

en:     No explicit members
uk:     Немає явних учасників

en:     No explicit nonmembers
uk:     Немає неявних неучасників

en:     No implicit members
uk:     Немає неявних учасників

en:     No implicit nonmembers
uk:     Немає неявних неучасників

en:     No recursive members
uk:     Немає рекурсивних учасників

en:     No recursive nonmembers
uk:     Немає рекурсивних неучасників

en:     Recursive members:
uk:     Рекурсивні учасники:

en:     Recursive nonmembers:
uk:     Рекурсивні неучасники:

en:   or:
uk:   або:

en:  (SKIPPED)
uk:  (ПРОПУЩЕНО)

en:  (changed)
uk:  (змінено)

en:  (first)
uk:  (перший)

en:  (from %s:%d)
uk:  (від %s:%d)

en:  (gmtime failed)
uk:  (помилка gmtime)

en:  (localtime failed)
uk:  (помилка localtime)

en:  (rule from "%s", line %ld)
uk:  (правило з «%s», рядок %ld)

en:  (rule from "%s", line %lld)
uk:  (правило з «%s», рядок %lld)

en:  - all data:
uk:  - усі дані:

en:  - remaining data %p:
uk:  - залишок даних %p:

en:  [OPTION...]
uk:  [ПАРАМЕТР...]

en: "%s" is ambiguous in pre-2017c zic
uk: «%s» є ноднозначним у zic до 2017c

en: "%s" is no directory; ignored
uk: «%s» не є каталогом; проігноровано

en: "%s" is undocumented; use "last%s" instead
uk: «%s» є недокументованим; скористайтеся замість нього «last%s»

en: "%s", line %ld:
uk: "%s", рядок %ld:

en: "%s", line %lld:
uk: "%s", рядок %lld:

en: "Link %s %s" is part of a link cycle
uk: «Link %s %s» є частиною циклічного посилання

en: "Zone %s" line and -l option are mutually exclusive
uk: Рядок «Zone %s» і параметр -l не можна використовувати разом

en: "Zone %s" line and -p option are mutually exclusive
uk: Рядок «Zone %s» і параметр -p не можна використовувати разом

en: %%z UT offset magnitude exceeds 99:59:59
uk: Величина зсуву щодо UT %%z перевищує 99:59:59

en: %.*s: ARGP_HELP_FMT parameter requires a value
uk: %.*s: параметр ARGP_HELP_FMT потребує значення

en: %.*s: Unknown ARGP_HELP_FMT parameter
uk: %.*s: невідомий параметр ARGP_HELP_FMT

en: %1$s: definition does not end with `END %1$s'
uk: %1$s: визначення не завершується на «END %1$s»

en: %15d  current number of threads
    %15d  maximum number of threads
    %15lu  number of times clients had to wait
    %15s  paranoia mode enabled
    %15lu  restart internal
    %15u  reload count
uk: %15d  поточна кількість потоків обробки
    %15d  максимальна кількість потоків обробки
    %15lu  кількість випадків, коли клієнти мали очікувати
    %15s  увімкнено параноїдальний режим
    %15lu  інтервал перезапуску
    %15u  кількість перезавантажень

en: %3ud %2uh %2um %2lus  server runtime
uk: %3ud %2uh %2um %2lus  час роботи сервера

en: %d libs found in cache `%s'
uk: У кеші «%2$s» знайдено %1$d бібліотек

en: %s in ruleless zone
uk: %s у зоні без правил

en: %s is a 32 bit ELF file.
uk: %s є 32-бітовим файлом ELF.

en: %s is a 64 bit ELF file.
uk: %s є 64-бітовим файлом ELF.

en: %s is for unknown machine %d.
uk: %s призначено для невідомої архітектури %d.

en: %s is not a shared object file (Type: %d).
uk: %s не є файлом об’єктів спільного використання (тип: %d).

en: %s is not a symbolic link
uk: %s не є символічним посиланням

en: %s is not an ELF file - it has the wrong magic bytes at the start.
uk: %s не є файлом ELF. Виявлено помилкові магічні байти на початку файла.

en: %s%s%s:%u: %s%sAssertion `%s' failed.
uk: %s%s%s:%u: %s%sНе пройдено перевірку «%s».

en: %s%s%s:%u: %s%sUnexpected error: %s.
uk: %s%s%s:%u: %s%sНеочікувана помилка: %s.

en: %s%sUnknown signal %d
uk: %s%sНевідомий сигнал %d

en: %s: %s; low version = %lu, high version = %lu
uk: %s: %s; нижня версія = %lu, верхня версія = %lu

en: %s: %s; why = %s
uk: %s: %s; причина = %s

en: %s: %s; why = (unknown authentication error - %d)
uk: %s: %s; причина = (невідома помилка розпізнавання - %d)

en: %s: '%s' without matching 'ifdef' or 'ifndef'
uk: %s: «%s» без відповідного «ifdef» або «ifndef»

en: %s: 'endif' without matching 'ifdef' or 'ifndef'
uk: %s: «endif» без відповідного «ifdef» або «ifndef»

en: %s: -R time exceeds -r cutoff
uk: %s: час -R перевищує обмеження -r

en: %s: <mb_cur_max> must be greater than <mb_cur_min>
uk: %s: <mb_cur_max> має бути більшим за <mb_cur_min>

en: %s: Can't chdir to %s: %s
uk: %s: не вдалося змінити каталог на %s: %s

en: %s: Can't create %s/%s: %s
uk: %s: не вдалося створити %s/%s: %s

en: %s: Can't create directory %s: %s
uk: %s: не вдалося створити каталог %s: %s

en: %s: Can't link %s/%s to %s/%s: %s
uk: %s: не можна пов'язувати %s/%s з %s/%s: %s

en: %s: Can't open %s: %s
uk: %s: не вдалося відкрити %s: %s

en: %s: Can't read %s/%s: %s
uk: %s: не вдалося прочитати %s/%s: %s

en: %s: Can't remove %s/%s: %s
uk: %s: не вдалося вилучити %s/%s: %s

en: %s: ISA level is too high (%d > %d)
uk: %s: рівень ISA є надто високим (%d > %d)

en: %s: Memory exhausted
uk: %s: вичерпано пам’ять

en: %s: Memory exhausted: %s
uk: %s: вичерпано пам’ять: %s

en: %s: More than one -L option specified
uk: %s: вказано декілька параметрів -L

en: %s: More than one -d option specified
uk: %s: вказано декілька параметрів -d

en: %s: More than one -l option specified
uk: %s: вказано декілька параметрів -l

en: %s: More than one -p option specified
uk: %s: вказано декілька параметрів -p

en: %s: More than one -r option specified
uk: %s: вказано декілька параметрів -r

en: %s: More than one -t option specified
uk: %s: вказано декілька параметрів -t

en: %s: Too many arguments
uk: %s: занадто багато аргументів

en: %s: `%s' mentioned more than once in definition of weight %d
uk: %s: «%s» у визначенні ваги %d згадано декілька разів

en: %s: `%s' must be a character
uk: %s: «%s» має бути символом

en: %s: `%s' value does not match `%s' value
uk: %s: значення «%s» не відповідає значенню «%s»

en: %s: `-1' must be last entry in `%s' field
uk: %s: «-1» має бути останнім записом у полі «%s»

en: %s: `forward' and `backward' are mutually excluding each other
uk: %s: команди «forward» і «backward» не можна використовувати одночасно

en: %s: `position' must be used for a specific level in all sections or none
uk: %s: «position» має бути використано для певного рівня в усіх розділах або у жодному з розділів

en: %s: `translit_start' section does not end with `translit_end'
uk: %s: розділ «translit_start» не завершується командою «translit_end»

en: %s: bad symbol <%.*s>
uk: %s: помилковий символ <%.*s>

en: %s: byte sequence of first character of range is not lower than that of the last character
uk: %s: послідовність байтів першого символу діапазону є більшою або рівною послідовності байтів останнього символу

en: %s: byte sequences of first and last character must have the same length
uk: %s: байтові послідовності першого і останнього символів повинні мати однакову довжину

en: %s: cannot have `%s' as end of ellipsis range
uk: %s: «%s» не може бути наприкінці діапазону з еліпсисом

en: %s: cannot reorder after %.*s: symbol not known
uk: %s: перевпорядковування після %.*s неможливе: невідомий символ

en: %s: character `%s' in charmap not representable with one byte
uk: %s: символ «%s» у таблиці символів не можна представити одним байтом

en: %s: character `%s' needed as default value not representable with one byte
uk: %s: символ «%s», потрібний як типове значення, не можна представити одним байтом

en: %s: character `%s' not defined while needed as default value
uk: %s: символ «%s» не визначено, хоча він і потрібен як типове значення

en: %s: destination must not be a directory
uk: %s: призначенням має бути каталог

en: %s: direction flag in string %Zd in `era' field is not '+' nor '-'
uk: %s: прапорець напрямку у рядку %Zd поля «era» не має значення «+» або «-»

en: %s: direction flag in string %Zd in `era' field is not a single character
uk: %s: прапорець напрямку у рядку %Zd поля «era» не є одинарним символом

en: %s: duplicate `default_missing' definition
uk: %s: повторне визначення «default_missing»

en: %s: duplicate category version definition
uk: %s: повторне визначення версії категорії

en: %s: duplicate declaration of section `%s'
uk: %s: повторне оголошення розділу «%s»

en: %s: duplicate definition of `%s'
uk: %s: повторне визначення «%s»

en: %s: empty category description not allowed
uk: %s: не можна використовувати порожні описи категорій

en: %s: empty weight string not allowed
uk: %s: не можна використовувати порожній рядок ваги

en: %s: error in state machine
uk: %s: помилка у скінченному автоматі

en: %s: failed to remove the old destination
uk: %s: не вдалося вилучити старий каталог призначення

en: %s: field `%s' declared more than once
uk: %s: поле «%s» оголошено декілька разів

en: %s: field `%s' does not contain exactly ten entries
uk: %s: у полі «%s» не міститься точно десять записів

en: %s: field `%s' must not be defined
uk: %s: поле «%s» має залишатися невизначеним

en: %s: field `%s' must not be empty
uk: %s: поле «%s» має бути непорожнім

en: %s: field `%s' not defined
uk: %s: поле «%s» не визначено

en: %s: field `%s' not defined, using defaults
uk: %s: поле «%s» не визначено, використовуємо типові параметри

en: %s: field `%s' undefined
uk: %s: поле «%s» не визначено

en: %s: file open error: %m
uk: %s: помилка під час спроби відкрити файл: %m

en: %s: garbage at end of offset value in string %Zd in `era' field
uk: %s: зайві дані наприкінці значення зміщення у рядку %Zd поля «era»

en: %s: garbage at end of starting date in string %Zd in `era' field
uk: %s: зайві дані наприкінці початкової дати у рядку %Zd поля «era»

en: %s: garbage at end of stopping date in string %Zd in `era' field
uk: %s: зайві дані наприкінці кінцевої дати у рядку %Zd поля «era»

en: %s: incomplete `END' line
uk: %s: незавершений рядок «END»

en: %s: invalid destination: %s
uk: %s: некоректне призначення: %s

en: %s: invalid escape `%%%c' sequence in field `%s'
uk: %s: некоректна керівна послідовність «%%%c» у полі «%s»

en: %s: invalid escape sequence in field `%s'
uk: %s: некоректна керівна послідовність у полі «%s»

en: %s: invalid number for offset in string %Zd in `era' field
uk: %s: некоректне числове значення відступу у рядку %Zd поля «era»

en: %s: invalid number of sorting rules
uk: %s: некоректна кількість правил упорядкування

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректний параметр — «%c»

en: %s: invalid starting date in string %Zd in `era' field
uk: %s: некоректна початкова дата у рядку %Zd поля «era»

en: %s: invalid stopping date in string %Zd in `era' field
uk: %s: некоректна кінцева дата у рядку %Zd поля «era»

en: %s: invalid time range: %s
uk: %s: некоректний діапазон часу: %s

en: %s: invalid time: %s
uk: %s: некоректний час: %s

en: %s: invalid value for field `%s'
uk: %s: некоректне значення поля «%s»

en: %s: language abbreviation `%s' not defined
uk: %s: коду мови «%s» не визначено

en: %s: line %d: bad command `%s'
uk: %s: рядок %d: помилкова команда «%s»

en: %s: line %d: cannot specify more than %d trim domains
uk: %s: рядок %d: не можна вказувати більше за %d доменів обрізання

en: %s: line %d: expected `on' or `off', found `%s'
uk: %s: рядок %d: мало бути вказано «on» або «off», втім, вказано «%s»

en: %s: line %d: ignoring trailing garbage `%s'
uk: %s: рядок %d: ігноруємо кінцеві зайві символи «%s»

en: %s: line %d: list delimiter not followed by domain
uk: %s: рядок %d: за роздільником у списку не вказано домену

en: %s: missing `order_end' keyword
uk: %s: не вистачає ключового слова «order_end»

en: %s: missing `reorder-end' keyword
uk: %s: не вистачає ключового слова «reorder-end»

en: %s: missing `reorder-sections-end' keyword
uk: %s: не вистачає ключового слова «reorder-sections-end»

en: %s: missing era format in string %Zd in `era' field
uk: %s: у рядку %Zd поля «era» не вистачає формату ери

en: %s: missing era name in string %Zd in `era' field
uk: %s: у рядку %Zd поля «era» не вистачає назви ери

en: %s: more than one 'else'
uk: %s: декілька «else»

en: %s: multiple order definitions for section `%s'
uk: %s: декілька визначень порядку для розділу «%s»

en: %s: multiple order definitions for unnamed section
uk: %s: декілька визначень порядку для розділу без назви

en: %s: nested conditionals not supported
uk: %s: підтримки вкладених умов не передбачено

en: %s: no correct regular expression for field `%s': %s
uk: %s: немає належного формального виразу для поля «%s»: %s

en: %s: no identification for category `%s'
uk: %s: для категорії «%s» немає ідентифікації

en: %s: no representable `default_missing' definition found
uk: %s: не знайдено придатного для представлення визначення «default_missing»

en: %s: not enough sorting rules
uk: %s: недостатньо правил упорядкування

en: %s: numeric country code `%d' not valid
uk: %s: числовий код країни «%d» є некоректним

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «%s%s» не передбачено

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s%s» не є однозначним

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: неоднозначний параметр «%s%s»; можливі варіанти:

en: %s: option '%s%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «%s/%s» слід додати аргумент

en: %s: option '%s' requires an argument.\n
uk: %s: до параметра «%s» слід додати аргумент

en: %s: option '%s' requires an argument\n
uk: %s: до параметра «%s» слід додати аргумент\n

en: %s: option is ambiguous; possibilities:
uk: %s: неоднозначний параметр; можливі варіанти:

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: до параметра слід додати аргумент — «%c»

en: %s: option requires an argument -- '%s'\n
uk: %s: параметр потребує аргументу -- «%s»\n

en: %s: order for `%.*s' already defined at %s:%zu
uk: %s: порядок «%.*s» вже визначено у %s:%zu

en: %s: order for collating element %.*s not yet defined
uk: %s: порядок для елемента впорядковування %.*s ще не визначено

en: %s: order for collating symbol %.*s not yet defined
uk: %s: порядок для символу впорядковування %.*s ще не визначено

en: %s: out of memory to store relocation results for %s
uk: %s: не вистачає пам’яті для зберігання результатів пересування для %s

en: %s: pre-%d clients may mishandle distant timestamps
uk: %s: клієнтські частини до версії %d можуть обробляти віддалені часові позначки з помилками

en: %s: pre-2021b clients may mishandle leap second expiry
uk: %s: клієнтські частини до версії 2021b можуть нештатно обробляти вичерпання високосних секунд

en: %s: pre-2021b clients may mishandle leap second table truncation
uk: %s: клієнтські частини до версії 2021b можуть нештатно обробляти обрізання таблиці високосних секунд

en: %s: premature end of file
uk: %s: передчасне завершення файла

en: %s: rename to %s/%s: %s
uk: %s: перейменування на %s/%s: %s

en: %s: section `%.*s' not known
uk: %s: невідомий розділ «%.*s»

en: %s: size overflow
uk: %s: переповнення розміру

en: %s: starting date is invalid in string %Zd in `era' field
uk: %s: у рядку %Zd початкова дата у полі «era» є некоректною

en: %s: symbolic range ellipsis must not be directly followed by `order_end'
uk: %s: за еліпсисом у символьному діапазоні не можна безпосередньо вказувати «order_end»

en: %s: symbolic range ellipsis must not directly follow `order_start'
uk: %s: за еліпсисом символьного діапазону не може безпосередньо вказувати «order_start»

en: %s: syntax error
uk: %s: синтаксична помилка

en: %s: syntax error in definition of new character class
uk: %s: синтаксична помилка у визначенні нового класу символів

en: %s: syntax error in definition of new character map
uk: %s: синтаксична помилка у визначенні нової таблиці символів

en: %s: table for class "%s": %lu bytes
uk: %s: таблиця класу «%s»: %lu байт

en: %s: table for map "%s": %lu bytes
uk: %s: таблиця карти «%s»: %lu байт

en: %s: table for width: %lu bytes
uk: %s: таблиця ширини: %lu байт

en: %s: terminology language code `%s' not defined
uk: %s: код мови термінології «%s» не визначено

en: %s: the start and the end symbol of a range must stand for characters
uk: %s: початковий і кінцевий символ діапазону мають бути замінниками символів

en: %s: third operand for value of field `%s' must not be larger than %d
uk: %s: третій операнд для значення поля «%s» має бути більшим за %d

en: %s: too few values for field `%s'
uk: %s: замало значень у полі «%s»

en: %s: too many rules; first entry only had %d
uk: %s: забагато правил; у першому записі було лише %d

en: %s: too many values
uk: %s: забагато значень

en: %s: too many values for field `%s'
uk: %s: забагато значень у полі «%s»

en: %s: transliteration data from locale `%s' not available
uk: %s: дані транслітерації з локалі «%s» недоступні

en: %s: unknown character in collating symbol name
uk: %s: невідомий символ у назві символу впорядковування

en: %s: unknown character in equivalent definition name
uk: %s: невідомий символ у назві еквівалентного визначення

en: %s: unknown character in equivalent definition value
uk: %s: невідомий символ у значенні еквівалентного визначення

en: %s: unknown character in field `%s'
uk: %s: невідомий символ у полі «%s»

en: %s: unknown section name `%.*s'
uk: %s: невідома назва розділу «%.*s»

en: %s: unknown standard `%s' for category `%s'
uk: %s: невідомий стандарт «%s» для категорії «%s»

en: %s: unknown symbol `%s' in equivalent definition
uk: %s: невідомий символ «%s» у еквівалентному визначенні

en: %s: unknown timezone '%s': %s
uk: %s: невідомий часовий пояс «%s»: %s

en: %s: unrecognized option '%c%s'\n
uk: %s: невідомий параметр «%c%s»\n

en: %s: unrecognized option '%s%s'
uk: %s: невідомий параметр «%s%s»

en: %s: usage is %s [ --version ] [ --help ] [ -v ] \
    	[ -b {slim|fat} ] [ -d directory ] [ -l localtime ] [ -L leapseconds ] \
    	[ -p posixrules ] [ -r '[@lo][/@hi]' ] [ -R '@hi' ] \
    	[ -t localtime-link ] \
    	[ filename ... ]
    
    Report bugs to %s.
uk: %s: користування: %s [ --version ] [ --help ] [ -v ] \
    	[ -b {slim|fat} ] [ -d каталог ] [ -l місц_час ] [ -L висок_секунди ] \
    	[ -p правила_posix ] [ -r '[@lo][/@hi]' ]  [ -R '@hi' ] \
    	[ -t посилання_на_місц_час ] \
    	[ назва_файла ... ]
    
    Про вади повідомляйте за адресою %s.

en: %s: usage: %s OPTIONS TIMEZONE ...
    Options include:
      -c [L,]U   Start at year L (default -500), end before year U (default 2500)
      -t [L,]U   Start at time L, end before time U (in seconds since 1970)
      -i         List transitions briefly (format is experimental)
      -v         List transitions verbosely
      -V         List transitions a bit less verbosely
      --help     Output this help
      --version  Output version info
    
    Report bugs to %s.
uk: %s: користування: %s ПАРАМЕТРИ ЧАСОВИЙ_ПОЯС ...
    Параметри:
      -c [L,]U   почати з року L (типово -500), завершити до року U (типово 2500)
      -t [L,]U   почати з часу L, завершити до часу U (у секундах з 1970 року)
      -i         вивести скорочений список переведень (експериментальний формат)
      -v         вивести список переведень
      -V         вивести дещо скорочений список переведень
      --help     вивести ці довідкові дані
      --version  вивести дані щодо версії
    
    Про вади слід повідомляти на адресу %s.

en: %s: value for field `%s' must be a single character
uk: %s: значення у полі «%s» має складатися з одного символу

en: %s: value for field `%s' must be in range %d...%d
uk: %s: значення у полі «%s» має належати діапазону %d...%d

en: %s: value for field `%s' must not be an empty string
uk: %s: значенням у полі «%s» не повинен бути порожній рядок

en: %s: value of field `int_curr_symbol' does not correspond to a valid name in ISO 4217 [--no-warnings=intcurrsym]
uk: %s: значенням поля «int_curr_symbol» не є коректна назва з ISO 4217 [--no-warnings=intcurrsym]

en: %s: value of field `int_curr_symbol' has wrong length
uk: %s: довжина значення поля «int_curr_symbol» є помилковою

en: %s: values for field `%s' must be smaller than 127
uk: %s: значення у полі «%s» має бути меншим за 127

en: %s: values for field `%s' must not be larger than %d
uk: %s: значення у полі «%s» не повинні перевищувати %d

en: %s: warning: zone "%s" abbreviation "%s" %s
uk: %s: попередження: скорочення зони «%s» «%s» %s

en: %s: weights must use the same ellipsis symbol as the name
uk: %s: у записах ваги має бути використано той самий символ еліпсиса, що і у назві

en: %s: wild -c argument %s
uk: %s: помилковий аргумент -c %s

en: %s: wild -t argument %s
uk: %s: помилковий аргумент -t %s

en: %s:%u: cannot read directory %s
uk: %s:%u: не вдалося прочитати каталог %s

en: %s:%u: hwcap directive ignored
uk: %s:%u: інструкцію hwcap проігноровано

en: '%s' is not a known database
uk: «%s» не є назвою відомої бази даних

en: 'wait' failed
uk: помилка «wait»

en: (PROGRAM ERROR) No version known!?
uk: (ПОМИЛКА ПРОГРАМИ) Невідома версія!?

en: (PROGRAM ERROR) Option should have been recognized!?
uk: (ПОМИЛКА ПРОГРАМИ) Параметр має розпізнаватися!?

en: (Unknown object
uk: (Невідомий об’єкт

en: (from %s:%d and %s:%d)
uk: (від %s:%d і %s:%d)

en: *** Cannot read debuginfo file name: %m
uk: *** Не вдалося прочитати назву файла з діагностичними даними: %m

en: *** The file `%s' is stripped: no detailed analysis possible
uk: *** Файл «%s» очищено від додаткових даних: докладний аналіз неможливий

en: *standard input*
uk: *стандартний ввід*

en: -o OUTPUT-FILE [INPUT-FILE]...
    [OUTPUT-FILE [INPUT-FILE]...]
uk: -o ФАЙЛ-ВИВЕДЕННЯ [ФАЙЛ-ВХІДНИХ-ДАНИХ]...
    [ФАЙЛ-ВИВЕДЕННЯ [ФАЙЛ-ВХІДНИХ-ДАНИХ]...]

en: -s ignored
uk: -s проігноровано

en: -y ignored
uk: -y проігноровано

en: .lib section in a.out corrupted
uk: Розділ .lib у a.out пошкоджено

en: <%s> and <%s> are invalid names for range
uk: <%s> і <%s> є некоректними назвами для діапазону

en: <SP> character must not be in class `%s'
uk: у класі «%s» не повинно бути символу <SP>

en: <SP> character not in class `%s'
uk: у класі «%s» має бути символ <SP>

en: <warnings>
uk: <попередження>

en: Aborted
uk: Перервано

en: Access Rights :
uk: Права доступу:

en: Access Vector Cache (AVC) started
uk: Запущено кешування векторів доступу (AVC)

en: Accessing a corrupted shared library
uk: Доступ до пошкодженої бібліотеки спільного використання

en: Add locales named by parameters to archive
uk: Додати локалі, визначені параметрами, до архіву

en: Adding %s
uk: Додаємо %s

en: Address already in use
uk: Адресу вже використано

en: Address family for hostname not supported
uk: Сімейство адрес не підтримується для цього вузла

en: Address family not supported by protocol
uk: Сімейство адрес не підтримується протоколом

en: Address not mapped to object
uk: Адресу не пов’язано з об’єктом

en: Advertise error
uk: Помилка під час оголошення

en: Alarm clock
uk: Сигнал таймера

en: All requests done
uk: Всі запити завершені

en: Also draw graph for total memory consumption
uk: Намалювати також графік для даних щодо загального споживання пам’яті

en: Archive control:
uk: Керування архівуванням:

en: Argument list too long
uk: Занадто довгий список аргументів

en: Attempt to remove a non-empty table
uk: Спроба вилучення непорожньої таблиці

en: Attempting to link in too many shared libraries
uk: Спроба компонування надто великої кількості бібліотек спільного використання

en: Authentication OK
uk: Розпізнавання пройдено

en: Authentication error
uk: Помилка розпізнавання

en: BOGUS OBJECT
uk: ФІКТИВНИЙ ОБ’ЄКТ

en: BYTE-COUNT
uk: КІЛЬКІСТЬ-БАЙТІВ

en: Bad address
uk: Неправильна адреса

en: Bad file descriptor
uk: Помилковий дескриптор файла

en: Bad font file format
uk: Помилковий формат файла шрифту

en: Bad message
uk: Помилкове повідомлення

en: Bad system call
uk: Помилковий системний виклик

en: Bad value for ai_flags
uk: Неправильне значення ai_flags

en: Binary data
uk: Двійкові дані

en: Block device required
uk: Потрібен блоковий пристрій

en: Broadcast poll problem
uk: Проблема з трансляційним опитуванням

en: Broken pipe
uk: Канал обірвано

en: Bus error
uk: Помилка каналу обміну даними

en: CACHE
uk: КЕШ

en: CHAR
uk: СИМВОЛ

en: CONF
uk: КОНФ

en: CONFIG
uk: НАЛАШТУВАННЯ

en: CPU ISA level is lower than required
uk: Рівень ISA процесора є нижчим за потрібний

en: CPU time limit exceeded
uk: Перевищено обмеження часу використання процесора

en: Cache expired
uk: Строк придатності кешу вичерпано

en: Cache file has wrong endianness.
uk: Порядок байтів у файлі кешу є помилковим.

en: Cache generated by:
uk: Засіб створення кешу:

en: Can not access a needed shared library
uk: Не вдалося отримати доступ до потрібної бібліотеки спільного використання

en: Can't bind to server which serves this domain
uk: Не вдалося прив’язатися до сервера, який обслуговує цей домен

en: Can't chdir to /
uk: Не вдалося змінити каталог на /

en: Can't communicate with portmapper
uk: Не вдалося обмінятися даними з portmapper

en: Can't communicate with ypbind
uk: Не вдалося обмінятися даними з ypbind

en: Can't communicate with ypserv
uk: Не вдалося обмінятися даними з ypserv

en: Can't create temporary cache file %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл кешу %s

en: Can't find %s
uk: Не вдалося знайти %s

en: Can't link %s to %s
uk: Не вдалося під’єднати %s до %s

en: Can't open cache file %s
uk: Не вдалося відкрити файл кешу %s

en: Can't open cache file directory %s
uk: Не вдалося відкрити каталог файлів кешу %s

en: Can't open directory %s
uk: Не вдалося відкрити каталог %s

en: Can't stat %s
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо %s

en: Can't stat %s
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо %s

en: Can't unlink %s
uk: Не вдалося від’єднати %s

en: Cannot allocate memory
uk: Не вдалося розподілити пам’ять

en: Cannot assign requested address
uk: Не вдалося призначити вказану адресу

en: Cannot create socket for broadcast rpc
uk: Не вдалося створити сокет для трансляції rpc

en: Cannot exec a shared library directly
uk: Не можна виконувати бібліотеку спільного використання безпосередньо

en: Cannot fstat file %s.
uk: Не вдалося обробити за допомогою fstat файл %s.

en: Cannot lstat %s
uk: Не вдалося обробити lstat %s

en: Cannot mmap file %s.
uk: Не вдалося виконати mmap для файла %s.

en: Cannot receive reply to broadcast
uk: Не вдалося отримати відповідь на трансляцію даних

en: Cannot register service
uk: Не вдалося зареєструвати службу

en: Cannot send after transport endpoint shutdown
uk: Надсилання неможливе після завершення роботи кінцевої точки каналу зв’язку

en: Cannot send broadcast packet
uk: Не вдалося надіслати трансляційний пакет

en: Cannot set %s to default locale
uk: Не вдалося встановити для %s типове значення локалі

en: Cannot set socket option SO_BROADCAST
uk: Не вдалося встановити параметр сокета SO_BROADCAST

en: Cannot stat %s
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо %s

en: Change to and use ROOT as root directory
uk: Перейти до каталогу КОРІНЬ і використовувати його як кореневий

en: Changing access rights of %s to %#o failed
uk: Спроба змінити права доступу до %s на %#o зазнала невдачі

en: Channel number out of range
uk: Номер каналу лежить поза припустимим діапазоном

en: Character Separator : %c
uk: Роздільник символів : %c

en: Child exited
uk: Дочірній процес завершив роботу

en: Child has exited
uk: Дочірній процес завершив роботу

en: Child has stopped
uk: Роботу дочірнього процесу зупинено

en: Child has terminated abnormally and created a core file
uk: Дочірній процес було перервано у нештатному режимі, створено файл core

en: Child has terminated abnormally and did not create a core file
uk: Дочірній процес було перервано у нештатному режимі, файл core не створено

en: Client credential too weak
uk: Захист реєстраційних даних клієнта є нестійким до зламу

en: Columns             :
uk: Стовпчики           :

en: Comma-separated list of warnings to disable; supported warnings are: ascii, intcurrsym
uk: Список попереджень, які слід вимкнути, відокремлених комами; передбачено підтримку таких попереджень: ascii, intcurrsym

en: Comma-separated list of warnings to enable; supported warnings are: ascii, intcurrsym
uk: Список попереджень, які слід увімкнути, відокремлених комами; передбачено підтримку таких попереджень: ascii, intcurrsym

en: Communication error on send
uk: Помилка обміну даними під час надсилання

en: Compile locale specification
uk: Зібрати специфікацію локалі

en: Computer bought the farm
uk: Комп’ютеру капець

en: Configure Dynamic Linker Run Time Bindings.
uk: Налаштувати прив’язки динамічного компонувальника під час виконання.

en: Connection refused
uk: У з'єднанні відмовлено

en: Connection reset by peer
uk: Вузол розірвав з’єднання

en: Connection timed out
uk: Перевищено інтервал очікування з'єднання

en: Continued
uk: Поновлено

en: Convert encoding of given files from one encoding to another.
uk: Змінити кодування у вказаних файлах.

en: Convert key to lower case
uk: Перетворити символи ключа до нижнього регістру

en: Coprocessor error
uk: Помилка співпроцесора

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
uk: © Free Software Foundation, Inc., %s
    Це програмне забезпечення є вільним, умови копіювання викладено у його початкових кодах. Умовами ліцензування програми НЕ передбачено жодних гарантій, зокрема гарантій працездатності або придатності для певної мети.

en: Could not allocate group list: %m
uk: Не вдалося розмістити список груп у пам'яті: %m

en: Could not create library path
uk: Не вдалося створити шлях до бібліотеки

en: Could not create log file
uk: Не вдалося створити файл журналу

en: Could not form glibc-hwcaps path
uk: Не вдалося сформувати шлях glibc-hwcaps

en: Could not form library path
uk: Не вдалося сформувати шлях до бібліотеки

en: Couldn't execute %s
uk: Не вдалося виконати %s

en: Create C header file NAME containing symbol definitions
uk: Створити файл заголовків C з назвою НАЗВА, де будуть міститися визначення символів.

en: Create fastloading iconv module configuration file.
uk: Створити швидкозавантажуваний файл налаштувань модуля iconv.

en: Create output even if warning messages were issued
uk: Вивести дані результату, навіть якщо було отримано попередження

en: Create simple database from textual input.
uk: Створити просту базу даних на основі текстових вхідних даних.

en: Creation Time : %s
uk: Час створення : %s

en: DATAFILE [OUTFILE]
uk: ФАЙЛ_ДАНИХ [ФАЙЛ_РЕЗУЛЬАТІВ]

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: DST not allowed in SUID/SGID programs
uk: DST заборонено використовувати у програмах з бітами SUID/SGID

en: DT_RELR without GLIBC_ABI_DT_RELR dependency
uk: DT_RELR без залежності від GLIBC_ABI_DT_RELR

en: DYNAMIC LINKER BUG!!!
uk: ВАДА ДИНАМІЧНОГО КОМПОНУВАЛЬНИКА!!!

en: Data input available
uk: Доступні вхідні дані

en: Database for table does not exist
uk: Бази даних для таблиці не існує

en: Database is busy
uk: Базу даних зайнято виконанням завдання

en: Default Access rights :
uk: Типові права доступу  :

en: Destination address required
uk: Слід вказати адресу призначення

en: Device disconnected
uk: Пристрій від'єднано

en: Device not a stream
uk: Пристрій не є потоковим

en: Device or resource busy
uk: Пристрій або ресурс зайнято

en: Diffie-Hellmann (%d bits)
uk: Діффі-Геллман (%d біт)

en: Directory     : %s
uk: Каталог      : %s

en: Directory arguments required when using --nostdlib
uk: Якщо використовується --nostdlib, слід вказати аргументи-каталоги

en: Directory not empty
uk: Каталог непорожній

en: Disk quota exceeded
uk: Перевищено квоту диска

en: Do not create hard links between installed locales
uk: Не створювати жорстких посилань між встановленими локалями

en: Do not fork and display messages on the current tty
uk: Не відгалужувати дочірній процес і показувати повідомлення у поточному tty

en: Do not fork, but otherwise behave like a daemon
uk: Не відгалужувати дочірній процес, але працювати подібно до фонової служби

en: Do not print messages while building database
uk: Не виводити повідомлення під час побудови бази даних

en: Do not search standard directories, only those on the command line
uk: Не шукати у стандартних каталогах, шукати лише у каталогах, вказаних у командному рядку

en: Do not use existing catalog, force new output file
uk: Не використовувати наявний каталог, примусово вивести дані до нового файла

en: Domain not bound
uk: Домен не пов’язано

en: Don't add new data to archive
uk: Не додавати нові дані до архіву

en: Don't buffer output
uk: Не буферизувати виведення даних

en: Don't build cache
uk: Не збирати кеш

en: Don't update symbolic links
uk: Не оновлювати символічні посилання

en: Dump information generated by PC profiling.
uk: Дані дампу, створені засобом профілювання комп’ютера.

en: ELF file ABI version invalid
uk: некоректна версія ABI у файлі ELF

en: ELF file OS ABI invalid
uk: некоректний ABI ОС у файлі ELF

en: ELF file data encoding not big-endian
uk: байти у даних файла ELF впорядковано не у зворотному порядку

en: ELF file data encoding not little-endian
uk: байти у даних файла ELF впорядковано не у прямому порядку

en: ELF file version does not match current one
uk: версія файла ELF не збігається з поточною

en: ELF file version ident does not match current one
uk: ідентифікатор версії файла ELF не відповідає поточному

en: ELF file's phentsize not the expected size
uk: phentsize файла ELF не є очікуваним

en: ELF load command address/offset not page-aligned
uk: адреса або зміщення команди завантаження ELF не вирівняно за межами сторінки

en: EMT trap
uk: Пастка емулятора

en: ENTRY
uk: ЗАПИС

en: Encrypted data
uk: Зашифровані дані

en: Entry/table type mismatch
uk: Невідповідність типів записів або таблиць

en: Enumeration not supported on %s
uk: Для %s нумерація не підтримується

en: Error getting context of nscd
uk: Помилка під час спроби отримання контексту nscd

en: Error getting context of socket peer
uk: Помилка під час спроби отримання контексту вузла сокета

en: Error getting security class for nscd.
uk: Помилка під час спроби отримання класу безпеки nscd.

en: Error getting sid from context
uk: Помилка під час спроби отримати sid з контексту

en: Error in RPC subsystem
uk: Помилка у підсистемі RPC

en: Error in accessing NIS+ cold start file.  Is NIS+ installed?
uk: Помилка у доступі до файла холодного запуску NIS+. Чи встановлено NIS+?

en: Error in unknown error system:
uk: Помилка у невідомій системі помилок:

en: Error querying policy for undefined object classes or permissions.
uk: Помилка під час спроби визначити правила для невизначених класів об’єктів або прав доступу.

en: Error translating permission name "%s" to access vector bit.
uk: Помилка під час перетворення назви прав доступу «%s» для доступу до векторного біта.

en: Error while talking to callback proc
uk: Помилка під час обміну даними з процедурою зворотного виклику

en: Error: .netrc file is readable by others.
uk: Помилка: файл .netrc може бути прочитано іншими користувачами.

en: Exactly one parameter with process ID required.
uk: З ідентифікатором процесу має бути вказано точно один параметр.

en: Exchange full
uk: Повний обмін

en: Exec format error
uk: Помилка, пов’язана з форматом виконуваних файлів

en: FATAL: system does not define `_POSIX2_LOCALEDEF'
uk: КРИТИЧНА ПОМИЛКА: у системі не визначено «_POSIX2_LOCALEDEF»

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: FILE contains mapping from symbolic names to UCS4 values
uk: У файлі ФАЙЛ міститься прив’язка символьних назв до значень UCS4

en: FORMAT
uk: ФОРМАТ

en: FROM year "%s" is obsolete; treated as %d
uk: рік FROM «%s» є застарілою формою; буде використано %d

en: Failed (unspecified error)
uk: Невизначена помилка

en: Failed opening connection to the audit subsystem: %m
uk: Не вдалося відкрити з’єднання з підсистемою аудита: %m

en: Failed to create AVC lock
uk: Не вдалося створити блокування AVC

en: Failed to determine if kernel supports SELinux
uk: Не вдалося визначити, чи передбачено у ядрі підтримку SELinux

en: Failed to drop capabilities
uk: Не вдалося скинути можливості

en: Failed to initialize drop of capabilities
uk: Не вдалося ініціалізувати скидання можливостей

en: Failed to run nscd as user '%s'
uk: Не вдалося запустити nscd від імені користувача «%s»

en: Failed to set keep-capabilities
uk: Не вдалося встановити keep-capabilities

en: Failed to start AVC
uk: Не вдалося запустити AVC

en: Failed to start AVC thread
uk: Не вдалося запустити потік виконання AVC

en: Failed to unset keep-capabilities
uk: Не вдалося скасувати чинність keep-capabilities

en: File %s is empty, not checked.
uk: Файл %s є порожнім, не перевірено.

en: File %s is too small, not checked.
uk: Файл %s є надто малим, не перевірено.

en: File descriptor in bad state
uk: Файловий дескриптор у помилковому стані

en: File exists
uk: Файл вже існує

en: File is not a cache file.
uk: Файл не є файлом кешу.

en: File locking deadlock error
uk: Помилка взаємного блокування файла

en: File name too long
uk: Файл є занадто великим

en: File size limit exceeded
uk: Перевищено обмеження на розмір файла

en: File too large
uk: Файл є надто великим

en: First/next chain broken
uk: Розірвано ланцюжок перший-наступний

en: Floating point exception
uk: Помилка обчислень з рухомою комою

en: Floating-poing inexact result
uk: Неточний результат операції над числами з рухомою крапкою

en: Floating-point divide by zero
uk: Ділення на нуль чисел з рухомою крапкою

en: Floating-point overflow
uk: Переповнення типу з рухомою крапкою

en: Floating-point underflow
uk: Втрата значимості числа з рухомою крапкою

en: For bug reporting instructions, please see:
    %s.
uk: Настанови щодо звітування про вади можна знайти тут:
    %s.

en: For bug reporting instructions, please see:\\n%s.\\n
uk: Настанови щодо звітування про вади можна знайти тут:\\n%s.\\n

en: Format to use: new (default), old, or compat
uk: Формат, яким слід скористатися: new (типовий), old або compat

en: Full resync required for directory
uk: Потрібна повторна синхронізація каталогу

en: Function not implemented
uk: Функцію не реалізовано

en: GROUP
uk: ГРУПА

en: Garbage in ARGP_HELP_FMT: %s
uk: Мотлох у ARGP_HELP_FMT: %s

en: Generate big-endian output
uk: Вивести результат зі зворотним порядком байтів

en: Generate graphic from memory profiling data
uk: Створити графік на основі даних щодо профілювання пам’яті

en: Generate little-endian output
uk: Вивести результат з прямим порядком байтів

en: Generate message catalog.
    If INPUT-FILE is -, input is read from standard input.  If OUTPUT-FILE
    is -, output is written to standard output.
uk: Створити каталог повідомлень.
    Якщо як файл ВХІДНИЙ-ФАЙЛ
    вказано -, вивід відбуватиметься у стандартний вивід.

en: Generate output linear to time (default is linear to number of function calls)
uk: Вивести дані лінійно за часом (типовим є виведення лінійно за кількістю викликів функцій)

en: Generate verbose messages
uk: Режим докладних повідомлень

en: Generated line not part of iteration
uk: Створений рядок не є частиною ітерації

en: Generic system error
uk: Загальна помилка системи

en: Get entries from administrative database.
uk: Отримати записи з адміністративної бази даних.

en: Get locale-specific information.
uk: Отримати дані, специфічні для локалі

en: Give a short usage message
uk: Отримати коротке повідомлення щодо використання

en: Give this help list
uk: Показати ці довідкові дані

en: Gratuitous error
uk: Безпричинна помилка

en: Group         : %s
uk: Група         : %s

en: Group Flags :
uk: Прапорці групи:

en: Group entry for "%s.%s" group:
uk: Запис групи для групи «%s.%s»:

en: Hang for SECS seconds (default 3600)
uk: Затриматися на СЕК секунд (типово, на 3600)

en: Hangup
uk: Від’єднання

en: Haven't found "%s (%s,%s,%s)" in netgroup cache!
uk: Не вдалося знайти «%s (%s,%s,%s)» у кеші netgroup!

en: Haven't found "%s" in group cache!
uk: Не вдалося знайти «%s» у кеші груп!

en: Haven't found "%s" in hosts cache!
uk: Не вдалося знайти «%s» у кеші вузлів!

en: Haven't found "%s" in netgroup cache!
uk: Не вдалося знайти «%s» у кеші netgroup!

en: Haven't found "%s" in services cache!
uk: Не вдалося знайти «%s» у кеші служб!

en: Haven't found "%s" in user database cache!
uk: Не вдалося знайти «%s» у кеші бази даних користувачів!

en: High priority input available
uk: Доступні високопріоритетні вхідні дані

en: Host is down
uk: Вузол вимкнено

en: Host name lookup failure
uk: Помилка під час визначення назви вузла

en: I/O error
uk: помилка вводу/виводу

en: I/O possible
uk: Можливе введення-виведення

en: INPUT-FILE OUTPUT-FILE
    -o OUTPUT-FILE INPUT-FILE
    -u INPUT-FILE
uk: ВХІДНИЙ-ФАЙЛ ВИХІДНИЙ-ФАЙЛ
    -o ВИХІДНИЙ-ФАЙЛ ВХІДНИЙ-ФАЙЛ
    -u ВХІДНИЙ-ФАЙЛ

en: Identifier removed
uk: Ідентифікатор вилучено

en: Ignore auxiliary cache file
uk: Ігнорувати допоміжний файл кешу

en: Ignored file %s since it is not a regular file.
uk: Файл %s проігноровано, оскільки він не є звичайним файлом.

en: Illegal addressing mode
uk: Неприпустимий режим адресування

en: Illegal instruction
uk: Помилкова інструкція

en: Illegal object type for operation
uk: Некоректний тип об’єкта для дії

en: Illegal opcode
uk: Некоректний код операції

en: Illegal operand
uk: Неприпустимий операнд

en: Illegal seek
uk: Некоректне позиціювання

en: Illegal trap
uk: Неприпустима пастка

en: Inappropriate file type or format
uk: Неналежний тип або формат файла

en: Inappropriate ioctl for device
uk: Неналежна дія з керування введенням-виведенням (ioctl) для пристрою

en: Inappropriate operation for background process
uk: Невідповідна дія для фонового процесу

en: Information request
uk: Інформаційний запит

en: Information:
uk: Інформація:

en: Input Files:
uk: Файли вхідних даних:

en: Input file %s not found.
uk: Файл вхідних даних %s не знайдено.

en: Input message available
uk: Доступне вхідне повідомлення

en: Input/Output format specification:
uk: Специфікація форматі вхідних і вихідних даних:

en: Input/output error
uk: Помилка введення-виведення

en: Integer divide by zero
uk: Цілочисельне ділення на нуль

en: Integer overflow
uk: Переповнення типу цілого значення

en: Internal NIS error
uk: Внутрішня помилка NIS

en: Internal stack error
uk: Внутрішня помилка стека

en: Internal ypbind error
uk: Внутрішня помилка ypbind

en: Interrupt
uk: Перервати

en: Interrupted by a signal
uk: Перервано за сигналом

en: Interrupted system call
uk: Перерваний системний виклик

en: Interrupted system call should be restarted
uk: Перерваний системний виклик має бути перезапущено

en: Invalid address alignment
uk: Некоректне вирівнювання адреси

en: Invalid argument
uk: Некоректний аргумент

en: Invalid back reference
uk: Некоректне зворотне посилання

en: Invalid character class name
uk: Некоректна назва класу символів

en: Invalid client credential
uk: Некоректні реєстраційні дані клієнта

en: Invalid client verifier
uk: Некоректний засіб перевірки клієнта

en: Invalid collation character
uk: Некоректний символ порівняння

en: Invalid content of \{\}
uk: Некоректний вміст \{\}

en: Invalid cross-device link
uk: Некоректне перехресне посилання на пристрій

en: Invalid exchange
uk: Некоректний обмін

en: Invalid floating-point operation
uk: Некоректна операція над числами з рухомою крапкою

en: Invalid link from "%s" to "%s": %s
uk: Некоректне посилання з «%s» на «%s»: %s

en: Invalid numeric gid "%s"!
uk: Некоректне числове значення gid «%s»!

en: Invalid numeric uid "%s"!
uk: Некоректний цифровий ідентифікатор «%s»!

en: Invalid object for operation
uk: Некоректний об’єкт для дії

en: Invalid or incomplete multibyte or wide character
uk: Некоректний або неповний багатобайтовий або широкий символ

en: Invalid permissions for mapped object
uk: Некоректні права доступу до пов’язаного об’єкта

en: Invalid preceding regular expression
uk: Помилка у попередньому формальному виразі

en: Invalid range end
uk: Некоректне завершення діапазону

en: Invalid regular expression
uk: Помилка у формальному виразі

en: Invalid request code
uk: Некоректний код запиту

en: Invalid request descriptor
uk: Некоректний дескриптор запиту

en: Invalid rule name "%s"
uk: Некоректна назва правила — «%s»

en: Invalid server verifier
uk: Некоректний засіб перевірки сервера

en: Invalid slot
uk: Некоректний слот

en: Invalidate the specified cache
uk: Скасувати чинність вказаного кешу

en: Is a directory
uk: Є каталогом

en: Is a named type file
uk: Є файлом іменованих типів

en: Key has been revoked
uk: Ключ було відкликано

en: Key has expired
uk: Строк дії ключа вичерпано

en: Key was rejected by service
uk: Служба відмовилася прийняти ключ

en: Killed
uk: Вбито

en: LINK
uk: ПОСИЛАННЯ

en: LOCAL entry for UID %d in directory %s not unique
uk: Запис LOCAL для UID %d у каталозі %s не є унікальним

en: Leap seconds too close together
uk: Високосні секунди є надто близькими одна до одної

en: Level 2 halted
uk: Рівень 2 перервано

en: Level 2 not synchronized
uk: Рівень 2 не синхронізовано

en: Level 3 halted
uk: Рівень 3 перервано

en: Level 3 reset
uk: Рівень 3 скинуто

en: Link has been severed
uk: Зв’язок розірвано

en: Link number out of range
uk: Кількість зв’язків поза припустимим діапазоном

en: Link points to illegal name
uk: Посилання вказує на некоректну назву

en: Linked Object Type :
uk: Тип пов’язаного об’єкта:

en: Linked to : %s
uk: Пов’язано з: %s

en: List content of archive
uk: Показати список вмісту архіву

en: List dynamic shared objects loaded into process.
uk: Показати список динамічних об’єктів спільного використання, завантажених до процесу.

en: Listing directory %s
uk: Будуємо список каталогу %s

en: Local domain name not set
uk: Не встановлено назви локального домену

en: Local resource allocation failure
uk: Помилка розміщення локального ресурсу

en: Machine is not on the network
uk: Комп’ютер не перебуває у мережі

en: Make output graphic VALUE pixels high
uk: Зробити висоту виведеного графіка рівною вказаному значенню у пікселях

en: Make output graphic VALUE pixels wide
uk: Зробити ширину виведеного графіка рівною вказаному значенню у пікселях

en: Malformed extension data in cache file %s
uk: Помилкове форматування даних розширення у файлі кешу %s

en: Malformed name, or illegal name
uk: Помилкове форматування назви або некоректна назва

en: Mandatory arguments to long options are also mandatory for any corresponding\nshort options.\n
uk: Обов’язкові аргументи до довгих форм запису параметрів є також об’язковими для\nвідповідних скорочених форм запису.\n

en: Mandatory or optional arguments to long options are also mandatory or optional for any corresponding short options.
uk: Обов’язкові і додаткові аргументи до довгих форм запису параметрів є також об’язковими або додатковими для всіх відповідних скорочених форм запису.

en: Manually link individual libraries.
uk: Під’єднати окремі бібліотеки вручну.

en: Master Server :
uk: Основний сервер:

en: Master server busy, full dump rescheduled.
uk: Основний сервер зайнято, виконано повторне планування створення повного дампу.

en: Memory allocation failure
uk: Помилка виділення пам'яті

en: Memory exhausted
uk: Пам’ять вичерпано

en: Memory page has hardware error
uk: На сторінці пам’яті виявлено апаратну помилку

en: Message too long
uk: Задовге повідомлення

en: Missing or malformed attribute
uk: Не вказано атрибут або форматування атрибута є помилковим

en: Mod. Time     : %s
uk: Час модифікації: %s

en: Modification failed
uk: Спроба внесення змін зазнала невдачі

en: Modify operation failed
uk: Спроба виконати дію з внесення змін зазнала невдачі

en: Modify output format:
uk: Змінити формат виведених даних:

en: Multihop attempted
uk: Спроба кратного переходу

en: Must specify user name for server-user option
uk: Для параметра server-user слід вказати ім’я користувача

en: Must specify user name for stat-user option
uk: Для параметра stat-user слід вказати ім’я користувача

en: Must specify value for restart-interval option
uk: Для параметра restart-interval слід вказати значення

en: NAME
uk: НАЗВА

en: NAME
    [--add-to-archive|--delete-from-archive] FILE...
    --list-archive [FILE]
uk: НАЗВА
    [--add-to-archive|--delete-from-archive] ФАЙЛ...
    --list-archive [ФАЙЛ]

en: NAME
    [-a|-m]
uk: НАЗВА
    [-a|-m]

en: NIS client/server version mismatch - can't supply service
uk: Не збігаються між собою версії клієнта і сервера NIS: служба не зможе працювати

en: NIS map database is bad
uk: Помилкова база даних прив’язок NIS

en: NIS+ operation failed
uk: Помилка під час виконання дії NIS+

en: NIS+ servers unreachable
uk: Сервери NIS+ недоступні

en: NIS+ service is unavailable or not installed
uk: Служба NIS+ недоступна або її не встановлено у системі

en: NO OBJECT
uk: НЕМАЄ ОБ'ЄКТА

en: NUL input byte
uk: вхідний NUL-байт

en: NUMBER
uk: ЧИСЛО

en: Name : `%s'
uk: Назва: «%s»

en: Name Service Cache Daemon.
uk: Фонова служба кешування служби назв.

en: Name not served by this server
uk: Назва на обслуговується цим сервером

en: Name not unique on network
uk: Назва не є унікальною у мережі

en: Name or service not known
uk: Невідома назва чи сервіс

en: Name output file
uk: Назва файла результатів

en: Name/entry isn't unique
uk: Назва або запис не є унікальними

en: Named object is not searchable
uk: Іменований об’єкт є непридатним для пошуку

en: Need authenticator
uk: Потрібен запис розпізнавання

en: Network dropped connection on reset
uk: Під час перезапуску з’єднання було розірвано

en: Network is down
uk: Мережу вимкнено

en: Network is unreachable
uk: Не вдалося отримати доступ до мережі

en: No CSI structure available
uk: Структура CSI недоступна

en: No XENIX semaphores available
uk: Семафори XENIX недоступні

en: No address associated with hostname
uk: З даною назвою вузла не пов'язано жодної адреси

en: No address associated with name
uk: З назвою не пов’язано жодної адреси

en: No anode
uk: Немає anode

en: No buffer space available
uk: У буфері не залишилося місця

en: No character set name specified in charmap
uk: У таблиці символів не визначено назви набору символів

en: No child processes
uk: Немає дочірніх процесів

en: No data available
uk: Не виявлено даних

en: No definition for %s category found
uk: Не знайдено визначення для категорії %s

en: No file space on server
uk: На сервері немає місця для файлів

en: No link created since soname could not be found for %s
uk: Зв’язку не створено, оскільки не вдалося знайти бібліотеку so для %s

en: No locks available
uk: Блокування недоступні

en: No match
uk: Не знайдено

en: No medium found
uk: Не знайдено носія

en: No message of desired type
uk: Немає повідомлення бажаного типу

en: No more records in map database
uk: У базі даних прив’язок немає більше записів

en: No previous regular expression
uk: Не виявлено попереднього формального виразу

en: No program name given
uk: Не вказано назви програми

en: No program name given\n
uk: Не вказано назви програми\n

en: No route to host
uk: Немає маршруту до вузла

en: No space left on device
uk: Недостатньо місця на пристрої

en: No such device
uk: Пристрою не знайдено

en: No such device or address
uk: Немає такого пристрою чи адреси

en: No such file or directory
uk: Немає такого файла або каталогу

en: No such key in map
uk: У прив’язці немає такого ключа

en: No such map in server's domain
uk: У домені сервера немає такої прив’язки

en: No such process
uk: Немає такого процесу

en: No target in line %d
uk: Немає призначення у рядку %d

en: Non NIS+ namespace encountered
uk: Виявлено простір назв, що не належить NIS+

en: Non-recoverable failure in name resolution
uk: Критична помилка при розв'язанні назв

en: None.
uk: Немає.

en: Nonexisting physical address
uk: Фізична адреса, якої не існує

en: Not a XENIX named type file
uk: Не є файлом іменованих типів XENIX

en: Not a directory
uk: Не є каталогом

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Not found, no such name
uk: Не знайдено, немає такої назви

en: Not master server for this domain
uk: Не є основним сервером для цього домену

en: Not owner
uk: Не є власником

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Number of Columns   : %d
uk: Кількість стовпчиків: %d

en: Number of objects : %u
uk: Кількість об’єктів: %u

en: Numerical argument out of domain
uk: Числовий аргумент поза доменом

en: Numerical result out of range
uk: Числовий результат поза дозволеним діапазоном

en: Object #%d:
uk: Об’єкт %d:

en: Object Name   : %s
uk: Назва об’єкта  : %s

en: Object Type   :
uk: Тип об’єкта   :

en: Object is remote
uk: Об’єкт є віддаленим

en: Object with same name exists
uk: Вже існує об’єкт з тією самою назвою

en: Object-specific hardware error
uk: Апаратна помилка, специфічна для об’єкта

en: Odd number of quotation marks
uk: Непарна кількість лапок

en: Only process directories specified on the command line.  Don't build cache.
uk: Обробляти лише каталоги, вказані у командному рядку. Не будувати кеш.

en: Only root is allowed to use this option!
uk: Цим параметром може користуватися лише користувач root!

en: Only root or %s is allowed to use this option!
uk: Цим параметром може користуватися лише root або %s!

en: Operation already in progress
uk: Дія вже виконується

en: Operation canceled
uk: Дію скасовано

en: Operation not permitted
uk: Дію заборонено

en: Operation not possible due to RF-kill
uk: Дію не може бути виконано через RF-kill

en: Operation not supported
uk: Дія не підтримується

en: Operation now in progress
uk: Дія зараз виконується

en: Operation would block
uk: Дія заблокує

en: Optional output file prefix
uk: Необов’язковий префікс адреси файла виведених даних

en: Out of streams resources
uk: Не вистачає ресурсів потоків

en: Output buffers available
uk: Доступні буфери виведення даних

en: Output control:
uk: Керування виводом:

en: Output selection:
uk: Вибір виводу:

en: Owner         : %s
uk: Власник       : %s

en: Owner died
uk: Власник завершив роботу

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: PRIVATE
uk: ПРИВАТНИЙ

en: Package not installed
uk: Пакунок не встановлено

en: Parameter string not correctly encoded
uk: Неправильно закодований рядок параметрів

en: Parse error: %s
uk: Помилка обробки: %s

en: Partial success
uk: Частковий успіх

en: Passed object is not the same object on server
uk: Переданий об’єкт не є тим самим об’єктом на сервері

en: Path `%s' given more than once
uk: Шлях «%s» вказано декілька разів

en: Permission denied
uk: Відмовлено у доступі

en: Power failure
uk: Відмова живлення

en: Prefix used for all file accesses
uk: Префікс, що використовується для доступу до усіх файлів

en: Premature end of regular expression
uk: Неочікуване завершення формального виразу

en: Print cache
uk: Вивести кеш

en: Print content of database file, one entry a line
uk: Вивести вміст файла бази даних, один запис на рядок

en: Print contents of the offline cache file NAME
uk: Вивести дані автономного файла кешування НАЗВА

en: Print current configuration statistics
uk: Вивести статистичні дані щодо поточного налаштування

en: Print more information
uk: Вивести додаткові дані

en: Print more messages
uk: Вивести додаткові повідомлення

en: Print program version
uk: Вивести дані щодо версії програми

en: Privileged opcode
uk: Код привілейованої операції

en: Privileged register
uk: Привілейований регістр

en: Probable success
uk: Ймовірний успіх

en: Probably not found
uk: Ймовірно, не знайдено

en: Process breakpoint
uk: Точка зупину процесу

en: Process trace trap
uk: Пастка трасування процесу

en: Processing request in progress
uk: Триває обробка запиту

en: Profiling timer expired
uk: Збіг час профілювання

en: Protocol driver not attached
uk: Драйвер протоколу не долучено

en: Protocol error
uk: Помилка протоколу

en: Protocol family not supported
uk: Сімейство протоколів не підтримується

en: Protocol not available
uk: Протокол недоступний

en: Protocol not supported
uk: Протокол не підтримується

en: Protocol wrong type for socket
uk: Помилковий тип протоколу сокета

en: Put output in FILE instead of installed location (--prefix does not apply to FILE)
uk: Вивести дані до файла ФАЙЛ замість встановленого місця (--prefix не застосовується до файла ФАЙЛ)

en: Query illegal for named table
uk: Неприпустимий запит для іменованої таблиці

en: Quit
uk: Вихід

en: RFS specific error
uk: Специфічна для RFS помилка

en: ROOT
uk: КОРІНЬ

en: RPC bad procedure for program
uk: Помилкова процедура RPC для програми

en: RPC failure on NIS operation
uk: Помилка RPC під час виконання дії NIS

en: RPC program not available
uk: програма RPC недоступна

en: RPC program version wrong
uk: помилкова версія програми RPC

en: RPC struct is bad
uk: помилкова структура RPC

en: RPC version wrong
uk: помилкова версія RPC

en: RPC: (unknown error code)
uk: RPC: (невідомий код помилки)

en: RPC: Authentication error
uk: RPC: помилка розпізнавання

en: RPC: Can't decode result
uk: RPC: не вдалося декодувати результат

en: RPC: Can't encode arguments
uk: RPC: не вдалося закодувати аргументи

en: RPC: Failed (unspecified error)
uk: RPC: невизначена помилка

en: RPC: Incompatible versions of RPC
uk: RPC: несумісні версії RPC

en: RPC: Port mapper failure
uk: RPC: помилка засобу пов’язування портів

en: RPC: Procedure unavailable
uk: RPC: процедура недоступна

en: RPC: Program not registered
uk: RPC: програму не зареєстровано

en: RPC: Program unavailable
uk: RPC: програма недоступна

en: RPC: Program/version mismatch
uk: RPC: невідповідність програми або версії

en: RPC: Remote system error
uk: RPC: помилка на віддаленій системі

en: RPC: Server can't decode arguments
uk: RPC: серверу не вдалося декодувати аргументи

en: RPC: Success
uk: RPC: виконано

en: RPC: Timed out
uk: RPC: вичерпано час очікування на відповідь

en: RPC: Unable to receive
uk: RPC: не вдалося отримати

en: RPC: Unable to send
uk: RPC: не вдалося надіслати

en: RPC: Unknown host
uk: RPC: невідомий вузол мережі

en: RPC: Unknown protocol
uk: RPC: невідомий протокол

en: RSA (%d bits)
uk: RSA (%d-бітовий)

en: RTLD_NEXT used in code not dynamically loaded
uk: Використаний у коді символ RTLD_NEXT не завантажується динамічно

en: Read and display shared object profiling data.
uk: Прочитати або показати дані профілювання об’єктів спільного використання.

en: Read configuration data from NAME
uk: Прочитати дані налаштування з файла НАЗВА

en: Read-only file system
uk: Файлова система тільки для зчитування

en: Real-time signal %d
uk: Сигнал реального часу %d

en: Regular expression too big
uk: Занадто об’ємний формальний вираз

en: Reloading "%s (%s,%s,%s)" in netgroup cache!
uk: Перезавантажуємо «%s (%s,%s,%s)» до кешу netgroup!

en: Reloading "%s" in group cache!
uk: Перезавантажуємо «%s» до кешу груп!

en: Reloading "%s" in hosts cache!
uk: Перезавантажуємо «%s» у кеші вузлів!

en: Reloading "%s" in netgroup cache!
uk: Перезавантажуємо «%s» до кешу netgroup!

en: Reloading "%s" in services cache!
uk: Перезавантажуємо «%s» до кешу служб!

en: Reloading "%s" in user database cache!
uk: Перезавантажуємо «%s» у кеші бази даних користувачів!

en: Remote I/O error
uk: Помилка під час віддаленого введення-виведення

en: Remote address changed
uk: Віддалену адресу змінено

en: Remove 'password' line or make file unreadable by others.
uk: Вилучити рядок 'password' або зробити файл непридатним до читання іншими користувачами.

en: Remove locales named by parameters from archive
uk: Вилучити вказані як параметри локалі з архіву

en: Renaming of %s to %s failed
uk: Спроба перейменувати %s на %s зазнала невдачі

en: Reopening shared object `%s' failed
uk: Спроба повторного відкриття об’єкта спільного використання «%s» зазнала невдачі

en: Replace existing archive content
uk: Замінити вміст наявного архіву

en: Replicate :
uk: Репліка:

en: Report bugs to %s.
uk: Повідомляйте про вади на адресу %s.

en: Request arguments bad
uk: Помилка у аргументах запиту

en: Request canceled
uk: Запит скасовано

en: Request not canceled
uk: Запит не скасовано

en: Required key not available
uk: Потрібний ключ недоступний

en: Resolver Error 0 (no error)
uk: Помилка 0 розв’язувача (немає помилки)

en: Resolver internal error
uk: Внутрішня помилка розв’язувача

en: Resource deadlock avoided
uk: Уникнено взаємне блокування ресурсу

en: Resource lost
uk: Втрачено ресурс

en: Resource temporarily unavailable
uk: Ресурс тимчасово недоступний

en: Result too large for supplied buffer
uk: Результат є надто великим для наданого буфера

en: Results sent to callback proc
uk: Результати надіслано до процедури зворотного виклику

en: Rolling leap seconds not supported with -r
uk: Підтримки дописування високосних секунд не передбачено, якщо використано -r

en: SECS
uk: СЕКУНДИ

en: SHOBJ [PROFDATA]
uk: ОСВ [ДАНІ_ПРОФІЛЮВАННЯ]

en: STRING
uk: РЯДОК

en: Search Path         : %s
uk: Шлях для пошуку     : %s

en: Segmentation fault
uk: Помилка адресування

en: Server busy, try again
uk: Сервер зайнято, повторіть спробу

en: Server out of memory
uk: Вичерпано пам’ять на сервері

en: Server rejected credential
uk: Сервером відмовлено у розпізнаванні

en: Server rejected verifier
uk: Сервером відмовлено у засобі перевірки

en: Service configuration to be used
uk: Налаштування служби, які буде використано

en: Servname not supported for ai_socktype
uk: Servname не підтримується для ai_socktype

en: Set the owner, group and access permission of the slave pseudo terminal corresponding to the master pseudo terminal passed on file descriptor `%d'.  This is the helper program for the `grantpt' function.  It is not intended to be run directly from the command line.
uk: Встановити власника, групу і права доступу для підлеглого псевдотермінала, що відповідає основному псевдотерміналу, переданому за допомогою файлового дескриптора «%d». Це допоміжна програма для функції «grantpt». Її не призначено для безпосереднього запуску з командного рядка.

en: Set the program name
uk: Встановити назву програми

en: Shut the server down
uk: Завершити роботу сервера

en: Signal generated by the arrival of a message on an empty message queue
uk: Сигнал створено через появу повідомлення щодо спорожнення черги повідомлень

en: Signal generated by the completion of an I/O request
uk: Сигнал створено через завершення виконання запиту щодо введення-виведення

en: Signal generated by the completion of an asynchronous I/O request
uk: Сигнал створено через завершення виконання асинхронного запиту щодо введення-виведення

en: Signal generated by the completion of an asynchronous name lookup request
uk: Сигнал створено через завершення виконання асинхронного запиту щодо пошуку назви

en: Signal generated by the expiration of a timer
uk: Сигнал створено через завершення відліку часу таймером

en: Signal sent by kill()
uk: Сигнал надіслано kill()

en: Signal sent by sigqueue()
uk: Сигнал надіслано sigqueue()

en: Signal sent by the kernel
uk: Сигнал надіслано ядром

en: Signal sent by tkill()
uk: Сигнал надіслано tkill()

en: Socket operation on non-socket
uk: Дія на об'єкті, який не є сокетом

en: Socket type not supported
uk: Тип сокета не підтримується

en: Software caused connection abort
uk: З’єднання розірвано програмним забезпеченням

en: Source definitions are found in FILE
uk: Початкові визначення можна знайти у файлі ФАЙЛ

en: Srmount error
uk: Помилка srmount

en: Stack fault
uk: Помилка роботи зі стеком

en: Stale file handle
uk: Застарілий дескриптор файла

en: Start NUMBER threads
uk: Запустити вказане ЧИСЛО потоків обробки

en: State not recoverable
uk: Невідновлюваний стан

en: Status            : %s
uk: Стан              : %s

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Stopped (signal)
uk: Зупинено (сигнал)

en: Stopped (tty input)
uk: Зупинено (ввід з термінала)

en: Stopped (tty output)
uk: Зупинено (вивід на термінал)

en: Stopped child has continued
uk: Роботу зупиненого дочірнього процесу поновлено

en: Streams pipe error
uk: Помилка каналу потоків

en: Strictly conform to POSIX
uk: Строго дотримуватися стандарту POSIX

en: String table has too many entries
uk: У таблиці рядків надто багато записів

en: String table is too large
uk: Таблиця рядків є надто великою

en: String table string is too long
uk: Рядок таблиці рядків є надто довгим

en: Structure needs cleaning
uk: Структура потребує чищення

en: Subscript out of range
uk: Нижній індекс поза межами припустимого діапазону

en: Success
uk: Успіх

en: Supported databases:
uk: Підтримувані бази даних:

en: Supported tables:
    %s
    
    For bug reporting instructions, please see:
    %s.
uk: Підтримувані набори:
    %s
    
    Настанови щодо звітування про вади наведено тут:
    %s.

en: Suppress warnings and information messages
uk: Придушити виведення попереджень та інформаційних повідомлень

en: Symbolic character names defined in FILE
uk: Символічні назви символів визначено у файлі ФАЙЛ

en: Syntax: memusage [--data=FILE] [--progname=NAME] [--png=FILE] [--unbuffered]
    	    [--buffer=SIZE] [--no-timer] [--time-based] [--total]
    	    [--title=STRING] [--x-size=SIZE] [--y-size=SIZE]
    	    PROGRAM [PROGRAMOPTION]...
uk: Синтаксис: memusage [--data=ФАЙЛ] [--progname=НАЗВА] [--png=ФАЙЛ] [--unbuffered]
    	    [--buffer=РОЗМІР] [--no-timer] [--time-based] [--total]
    	    [--title=РЯДОК] [--x-size=РОЗМІР] [--y-size=РОЗМІР]
    	    ПРОГРАМА [ПАРАМЕТР ПРОГРАМИ]...

en: System error
uk: Системна помилка

en: System information:
uk: Інформація щодо системи:

en: System resource allocation failure
uk: Помилка під час розміщення системного ресурсу

en: System's directory for character maps : %s
    		       repertoire maps: %s
    		       locale path    : %s
    %s
uk: Каталог системи для таблиць символів: %s
    		       таблиці наборів: %s
    		       шлях до локалі : %s
    %s

en: TABLE
uk: ТАБЛИЦЯ

en: TABLE,yes
uk: ТАБЛИЦЯ,yes

en: TLS generation counter wrapped!  Please report this.
uk: Переповнено лічильник створення TLS! Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам.

en: Table Type          : %s
uk: Тип таблиці         : %s

en: Temporary failure in name resolution
uk: Тимчасова помилка розв'язання назв

en: Terminated
uk: Припинено

en: Text file busy
uk: Текстовий файл зайнято

en: The following list contains all the coded character sets known.  This does
    not necessarily mean that all combinations of these names can be used for
    the FROM and TO command line parameters.  One coded character set can be
    listed with several different names (aliases).
uk: У наведеному нижче списку містяться усі відомі кодовані набори символів. Це
    не обов’язково означає, що усіма цими комбінаціями назв можна скористатися
    для параметрів командного рядка FROM і TO. Один кодований набір символів
    може фігурувати у списку під різними назвами (псевдонімами).

en: The owner is set to the current user, the group is set to `%s', and the access permission is set to `%o'.
    
    %s
uk: Власником визначено поточного користувача, групою — «%s», а права доступу визначено як «%o».
    
    %s

en: Time to live :
uk: Строк дії   :

en: Timer expired
uk: Відлік на таймері завершено

en: Title string used in output graphic
uk: Рядок заголовка для виведеного графіка

en: Too many attributes
uk: Занадто багато атрибутів

en: Too many input fields
uk: Забагато полів вхідних даних

en: Too many levels of symbolic links
uk: Забагато рівнів символічних посилань

en: Too many links
uk: Забагато посилань

en: Too many open files
uk: Забагато відкритих файлів

en: Too many open files in system
uk: У системі забагато відкритих файлів

en: Too many processes
uk: Забагато процесів

en: Too many references: cannot splice
uk: Забагато посилань: не вдалося об’єднати

en: Too many users
uk: Забагато користувачів

en: Trace execution of program by printing currently executed function.
    
         --data=FILE          Don't run the program, just print the data from FILE.
    
       -?,--help              Print this help and exit
          --usage             Give a short usage message
       -V,--version           Print version information and exit
    
    Mandatory arguments to long options are also mandatory for any corresponding
    short options.
uk: Трасувати програму з виведенням поточної виконуваної функції.
    
         --data=ФАЙЛ          не запускати програму, просто вивести дані з файла ФАЙЛ.
    
       -?,--help              вивести цю довідку і завершити виконання
          --usage             вивести коротке повідомлення щодо користування
       -V,--version           вивести дані щодо версії і завершити виконання
    
    Обов’язкові аргументи до довгих форм запису параметрів є також об’язковими для
    відповідних скорочених форм запису.

en: Trace/breakpoint trap
uk: Переривання на точці зупину

en: Traced child has trapped
uk: Дочірній процес потрапив до пастки трасування

en: Trailing backslash
uk: Кінцевий символ похилої риски

en: Translator died
uk: Транслятор несподівано завершив роботу

en: Transport endpoint is already connected
uk: Кінцеву точку передавання вже з’єднано

en: Transport endpoint is not connected
uk: Кінцеву точку передавання не з’єднано

en: Try \`%s --help' or \`%s --usage' for more information.\n
uk: Виконайте команду «%s --help» або «%s --usage», щоб дізнатися більше.

en: Try \`ldd --help' for more information.
uk: Спробуйте «ldd --help» для отримання докладнішого опису.

en: Try `%s --help' or `%s --usage' for more information.
uk: Виконайте команду «%s --help» або «%s --usage», щоб дізнатися більше.

en: Trying %s...
uk: Перевіряємо %s...

en: Type : %s
uk: Тип: %s

en: UNKNOWN
uk: НЕВІДОМО

en: UT offset out of range
uk: зсув відносно часу за Грівичем поза межами припустимого діапазону

en: Unable to authenticate NIS+ client
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на клієнті NIS+

en: Unable to authenticate NIS+ server
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на сервері NIS+

en: Unable to create callback
uk: Не вдалося створити зворотний виклик

en: Unable to create process on server
uk: Не вдалося створити процес на сервері

en: Unknown (type = %d, bits = %d)
uk: Невідомо (тип = %d, к-ть бітів = %d)

en: Unknown .netrc keyword %s
uk: Невідоме ключове слово .netrc, %s

en: Unknown ELFCLASS in file %s.
uk: Невідомий ELFCLASS у файлі %s.

en: Unknown NIS error code
uk: Невідомий код помилки NIS

en: Unknown database name
uk: Невідома назва бази даних

en: Unknown database: %s
uk: Невідома база даних: %s

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown error code:
uk: Невідомий код помилки:

en: Unknown host
uk: Невідомий вузол

en: Unknown object
uk: Невідомий об’єкт

en: Unknown option: %s %s %s
uk: Невідомий параметр: %s %s %s

en: Unknown resolver error
uk: Невідома помилка розв’язувача

en: Unknown server error
uk: Невідома помилка сервера

en: Unknown signal
uk: Невідомий сигнал

en: Unknown signal %d
uk: Невідомий сигнал %d

en: Unknown signal %d
uk: Невідомий сигнал %d

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: Unknown ypbind error
uk: Невідома помилка ypbind

en: Unmatched ( or \(
uk: Неврівноважена послідовність ( або \(

en: Unmatched ) or \)
uk: Неврівноважена послідовність ) або \)

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Вираз без парних [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched \{
uk: Неврівноважена послідовність \{

en: Unrecognized variable `%s'
uk: Нерозпізнана змінна «%s»

en: Urgent I/O condition
uk: Термінова дія з введення-виведення

en: Usage:
uk: Користування:

en: Usage: %s [-ef] [-F FROMLIST] [-o FILENAME] [-T TOLIST] [--exit]
    	    [--follow] [--from FROMLIST] [--output FILENAME] [--to TOLIST]
    	    [--help] [--usage] [--version] [--]
    	    EXECUTABLE [EXECUTABLE-OPTION...]\n
uk: Користування: %s [-ef] [-F FROMLIST] [-o ФАЙЛ] [-T TOLIST] [--exit]
    	    [--follow] [--from FROMLIST] [--output ФАЙЛ] [--to TOLIST]
    	    [--help] [--usage] [--version] [--]
    	    ВИКОНУВАНИЙ ФАЙЛ [ПАРАМЕТР...]\n

en: Usage: %s [-v specification] variable_name [pathname]
uk: Користування: %s [-v специфікація] назва_змінної [шлях]

en: Usage: getconf [-v SPEC] VAR
      or:  getconf [-v SPEC] PATH_VAR PATH
    
    Get the configuration value for variable VAR, or for variable PATH_VAR
    for path PATH.  If SPEC is given, give values for compilation
    environment SPEC.
uk: Користування: getconf [-v СПЕЦИФІКАЦІЯ] ЗМІННА
      або:  getconf [-v СПЕЦИФІКАЦІЯ] ЗМІННА_ШЛЯХУ ШЛЯХ
    
    Отримати значення налаштування для змінної ЗМІННА або для змінної
    ЗМІННА_ШЛЯХУ для шляху ШЛЯХ. Якщо вказано специфікацію СПЕЦИФІКАЦІЯ,
    надати значення для збирання середовища СПЕЦИФІКАЦІЯ.

en: Usage: ldd [OPTION]... FILE...
          --help              print this help and exit
          --version           print version information and exit
      -d, --data-relocs       process data relocations
      -r, --function-relocs   process data and function relocations
      -u, --unused            print unused direct dependencies
      -v, --verbose           print all information
uk: Користування: ldd [ПАРАМЕТР]... ФАЙЛ...
          --help              вивести це довідкове повідомлення і завершити роботу
          --version           вивести дані щодо версії і завершити роботу
      -d, --data-relocs       обробити пересування даних
      -r, --function-relocs   обробити пересування даних і функцій
      -u, --unused            вивести список невикористаних безпосередніх залежностей
      -v, --verbose           вивести усі дані

en: Usage: memusage [OPTION]... PROGRAM [PROGRAMOPTION]...
    Profile memory usage of PROGRAM.
    
       -n,--progname=NAME     Name of the program file to profile
       -p,--png=FILE          Generate PNG graphic and store it in FILE
       -d,--data=FILE         Generate binary data file and store it in FILE
       -u,--unbuffered        Don't buffer output
       -b,--buffer=SIZE       Collect SIZE entries before writing them out
          --no-timer          Don't collect additional information through timer
       -m,--mmap              Also trace mmap & friends
    
       -?,--help              Print this help and exit
          --usage             Give a short usage message
       -V,--version           Print version information and exit
    
     The following options only apply when generating graphical output:
       -t,--time-based        Make graph linear in time
       -T,--total             Also draw graph of total memory use
          --title=STRING      Use STRING as title of the graph
       -x,--x-size=SIZE       Make graphic SIZE pixels wide
       -y,--y-size=SIZE       Make graphic SIZE pixels high
    
    Mandatory arguments to long options are also mandatory for any corresponding
    short options.
uk: Користування: memusage [ПАРАМЕТР]... ПРОГРАМА [ПАРАМЕТР ПРОГРАМИ]...
    Профілювати використання пам’яті програмою ПРОГРАМА.
    
       -n,--progname=НАЗВА    назва файла програми для профілювання
       -p,--png=ФАЙЛ          створити графік у форматі PNG і зберегти його до файла ФАЙЛ
       -d,--data=ФАЙЛ         створити файл з двійковими даними з назвою ФАЙЛ
       -u,--unbuffered        не буферизувати виведені дані
       -b,--buffer=РОЗМІР     збирати пакунки з РОЗМІР записів до виведення даних
          --no-timer          не збирати додаткову інформацію за допомогою таймера
       -m,--mmap              трасувати mmap та інші пов’язані виклики
    
       -?,--help              вивести ці довідкові дані і завершити роботу
          --usage             вивести коротке повідомлення щодо використання
       -V,--version           вивести дані щодо версії і завершити роботу
    
     Вказані нижче параметри використовуються лише для керування виведенням графічних даних:
       -t,--time-based        створити лінійний за часом графік
       -T,--total             показати на графіку загальне використання пам’яті
          --title=РЯДОК       використати РЯДОК як заголовок графіка
       -x,--x-size=РОЗМІР     визначити ширину графіка РОЗМІР
       -y,--y-size=РОЗМІР     визначити висоту графіка РОЗМІР
    
    Обов’язкові аргументи до повних версій параметрів є обов’язковими для відповідних
    коротких варіантів.

en: Usage: sln src dest|file
uk: Користування: sln джерело призначення|файл

en: Usage: sotruss [OPTION...] [--] EXECUTABLE [EXECUTABLE-OPTION...]
      -F, --from FROMLIST     Trace calls from objects on FROMLIST
      -T, --to TOLIST         Trace calls to objects on TOLIST
    
      -e, --exit              Also show exits from the function calls
      -f, --follow            Trace child processes
      -o, --output FILENAME   Write output to FILENAME (or FILENAME.$PID in case
    			  -f is also used) instead of standard error
    
      -?, --help              Give this help list
          --usage             Give a short usage message
          --version           Print program version
uk: Користування: sotruss [ПАРАМЕТР...] [--] ВИКОНУВАНИЙ ФАЙЛ [ПАРАМЕТР...]
      -F, --from FROMLIST     трасувати виклики від об’єктів з FROMLIST
      -T, --to TOLIST         трасувати виклики до об’єктів з TOLIST
    
      -e, --exit              показувати також виходи з викликів функцій
      -f, --follow            трасувати дочірні процеси
      -o, --output ФАЙЛ       записати виведені дані до файла ФАЙЛ (або до файла ФАЙЛ.$PID, якщо
    			  -f використано параметр) замість стандартного каналу для помилок
    
      -?, --help              вивести цей довідковий список
          --usage             вивести коротке повідомлення щодо користування
          --version           вивести дані щодо версії

en: Usage: xtrace [OPTION]... PROGRAM [PROGRAMOPTION]...\n
uk: Користування: xtrace [ПАРАМЕТР]... ПРОГРАМА [ПАРАМЕТР ПРОГРАМИ]...\n

en: Use CACHE as cache file
uk: Використовувати КЕШ як файл кешу

en: Use CONF as configuration file
uk: Використовувати КОНФ як файл налаштувань

en: Use separate cache for each user
uk: Використовувати окремий кеш для кожного з користувачів

en: User defined signal 1
uk: Визначений користувачем сигнал 1

en: User defined signal 2
uk: Визначений користувачем сигнал 2

en: VALUE
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: Value too large for defined data type
uk: Значення є надто великим для визначеного типу даних

en: Virtual timer expired
uk: Збіг час на віртуальному таймері

en: Warning: ignoring configuration file that cannot be opened: %s
uk: Попередження: ігноруємо файл налаштувань, який не вдалося відкрити: %s

en: Window changed
uk: Зміна вікна

en: Write names of available charmaps
uk: Вивести назви доступних таблиць символів

en: Write names of available locales
uk: Вивести назви доступних локалей

en: Write names of selected categories
uk: Записати назви вибраних категорій

en: Write names of selected keywords
uk: Записати назви вибраних ключових слів

en: Write output to file NAME
uk: Вивести дані до файла з назвою НАЗВА.

en: Writing of cache data failed
uk: Спроба запису до файла кешу зазнала невдачі

en: Writing of cache extension data failed
uk: Не вдалося записати дані розширення кешу

en: Written by %s and %s.
uk: Автор програми %s та %s.

en: Written by %s.
uk: Автор — %s.

en: Written by %s.\n
uk: Автор — %s.\n

en: Wrong medium type
uk: Помилковий тип носія

en: Yes, 42 is the meaning of life
uk: Так, 42 і є сенсом життя

en: You really blew it this time
uk: Цього разу ви просто знищили усіх

en: Zone continuation line end time is not after end time of previous line
uk: кінцевий час у рядку продовження Zone не перевищує кінцевого часу у попередньому рядку

en: [DIR...]
uk: [КАТАЛОГ...]

en: [FILE...]
uk: [ФАЙЛ...]

en: [FILE]
uk: [ФАЙЛ]

en: \`$program' is no executable\n
uk: файл \`$program' не є виконуваним\n

en: `%.*s' already defined as collating element
uk: «%.*s» вже визначено як елемент впорядковування

en: `%.*s' already defined as collating symbol
uk: «%.*s» вже визначено символ впорядковування

en: `%.*s' already defined in charmap
uk: у таблиці символів вже визначено «%.*s»

en: `%.*s' already defined in repertoire
uk: у системі команд уже визначено «%.*s»

en: `%1$s' definition does not end with `END %1$s'
uk: визначення «%1$s» не завершується на «END %1$s»

en: `%s' and `%.*s' are not valid names for symbolic range
uk: «%s» і «%.*s» не є коректними назвами для діапазону символів

en: `%s' is no correct profile data file for `%s'
uk: «%s» не є коректним файлом даних профілювання для «%s»

en: `digit' category has not entries in groups of ten
uk: категорію «digit» не згруповано за степенями десяти

en: add new entry "%s" of type %s for %s to cache%s
uk: додати новий запис «%s» типу %s для %s до кешу%s

en: ai_family not supported
uk: ai_family не підтримується

en: ai_socktype not supported
uk: ai_socktype не підтримується

en: already running
uk: вже працює

en: argument to <%s> must be a single character
uk: аргументом до <%s> має бути один символ

en: argument to `%s' must be a single character
uk: аргументом до «%s» має бути один символ

en: auth_unix.c: Fatal marshalling problem
uk: auth_unix.c: критична помилка упорядкування (marshalling)

en: bad argument
uk: помилковий аргумент

en: bad magic value in archive header
uk: помилкове значення контрольної суми у заголовку архіву

en: bad owner
uk: некоректний власник

en: blank TARGET field on Link line
uk: порожнє поле TARGET у рядку Link

en: block freed twice
uk: блок звільнено двічі

en: bogus mcheck_status, library is buggy
uk: фіктивний mcheck_status, помилка у бібліотеці

en: cache_set: could not allocate new rpc_buffer
uk: cache_set: не вдалося розмістити новий rpc_buffer

en: cache_set: victim alloc failed
uk: cache_set: не вдалося отримати пам’ять для жертви

en: cache_set: victim not found
uk: cache_set: жертву не знайдено

en: can't determine time zone abbreviation to use just after until time
uk: не вдалося визначити скорочення часового поясу, яким слід скористатися безпосередньо після часу завершення

en: can't disable IBT
uk: не вдалося вимкнути IBT

en: can't disable SHSTK
uk: не вдалося вимкнути SHSTK

en: can't reassign procedure number %ld
uk: не вдалося повторно призначити номер процедури %ld

en: cannot access '%s'
uk: не вдалося отримати доступ до «%s»

en: cannot add already read locale `%s' a second time
uk: неможливо додати вже прочитану локаль «%s» удруге

en: cannot add to locale archive
uk: не вдалося додати до архіву локалі

en: cannot allocate address lookup data
uk: не вдалося розмістити дані пошуку адреси

en: cannot allocate buffer for object name
uk: не вдалося отримати пам’ять для назви об’єкта

en: cannot allocate dependency buffer
uk: не вдалося розмістити буфер залежностей у пам’яті

en: cannot allocate dependency list
uk: не вдалося розмістити список залежностей у пам’яті

en: cannot allocate memory
uk: не вдалося розподілити пам’ять

en: cannot allocate memory for program header
uk: не вдалося отримати пам’ять для заголовка програми

en: cannot allocate memory in static TLS block
uk: не вдалося отримати область пам’яті у статичному блоці TLS

en: cannot allocate name record
uk: не вдалося розмістити запис назви у пам’яті

en: cannot allocate symbol data
uk: не вдалося розмістити дані символу

en: cannot allocate symbol search list
uk: не вдалося розмістити список символів для пошуку у пам’яті

en: cannot allocate version reference table
uk: не вдалося розмістити таблицю посилань на версії

en: cannot apply additional memory protection after relocation
uk: не вдалося застосувати додатковий захист пам’яті після пересування

en: cannot attach to process %lu
uk: не вдалося приєднатися до процесу %lu

en: cannot change current working directory to "/"
uk: не вдалося змінити поточний робочий каталог на «/»

en: cannot change current working directory to "/": %s
uk: не вдалося змінити поточний робочий каталог на «/»: %s

en: cannot change memory protections
uk: зміна захисту області пам’яті неможлива

en: cannot change mode of new locale archive
uk: не вдалося змінити режим доступу до нового архіву локалі

en: cannot change mode of resized locale archive
uk: не вдалося змінити режим доступу до архіву локалі зі зміненим розміром

en: cannot change to old GID: %s; disabling paranoia mode
uk: не вдалося змінити старий GID: %s; вимикаємо параноїдальний режим

en: cannot change to old UID: %s; disabling paranoia mode
uk: не вдалося змінити старий UID: %s; вимикаємо параноїдальний режим

en: cannot change to old working directory: %s; disabling paranoia mode
uk: не вдалося змінити старий робочий каталог: %s; вимикаємо параноїдальний режим

en: cannot close file descriptor
uk: не вдалося закрити дескриптор файла

en: cannot create %s; no persistent database used
uk: не вдалося створити %s; не використано жодної постійної бази даних

en: cannot create %s; no sharing possible
uk: не вдалося створити %s; спільне використання неможливе

en: cannot create HWCAP priorities
uk: не вдалося створити пріоритетності HWCAP

en: cannot create RUNPATH/RPATH copy
uk: не вдалося створити копію RUNPATH/RPATH

en: cannot create TLS data structures
uk: не вдалося створити структури даних TLS

en: cannot create a pipe to talk to the child
uk: не вдалося створити канал для обміну даними з дочірнім процесом

en: cannot create cache for search path
uk: не вдалося створити кеш для шляху пошуку

en: cannot create capability list
uk: не вдалося створити список можливостей

en: cannot create directory for output files
uk: не вдалося створити каталог для виведення файлів

en: cannot create internal descriptor
uk: не вдалося створити внутрішній дескриптор

en: cannot create output file `%s' for category `%s'
uk: не вдалося створити файл виведених даних «%s» для категорії «%s»

en: cannot create output path '%s': %s
uk: не вдалося створити шлях для виведення даних «%s»: %s

en: cannot create read-only descriptor for "%s"; no mmap
uk: не вдалося створити придатний лише для читання дескриптор для «%s»; немає mmap

en: cannot create scope list
uk: не вдалося створити список областей дії

en: cannot create search path array
uk: не вдалося створити масив шляхів пошуку

en: cannot create search tree
uk: не вдалося створити дерево пошуку

en: cannot create shared object descriptor
uk: не вдалося створити дескриптор об’єкта спільного використання

en: cannot create temporary file
uk: не вдалося створити тимчасовий файл

en: cannot create temporary file name
uk: не вдалося створити назву тимчасового файла

en: cannot create temporary file: %s
uk: не вдалося створити тимчасовий файл: %s

en: cannot determine escape character
uk: не вдалося визначити символ екранування

en: cannot determine file name
uk: не вдалося визначити назву файла

en: cannot dynamically load executable
uk: не вдалося завантажити виконуваний файл у динамічному режимі

en: cannot dynamically load position-independent executable
uk: не вдалося завантажити позиційно незалежний виконуваний файл у динамічному режимі

en: cannot enable executable stack as shared object requires
uk: не вдалося увімкнути стек виконання, як цього вимагає об’єкт спільного використання

en: cannot enable socket to accept connections: %s
uk: не вдалося увімкнути сокет для прийняття з’єднань: %s

en: cannot extend global scope
uk: не вдалося розширити загальну область

en: cannot extend locale archive file
uk: не вдалося розширити файл архіву локалі

en: cannot find program header of process
uk: не вдалося знайти заголовок програми для обробки

en: cannot fork
uk: не вдалося створити процес

en: cannot generate output file
uk: не вдалося створити файл результату

en: cannot get current working directory: %s; disabling paranoia mode
uk: не вдалося визначити поточний робочий каталог: %s; вимикаємо параноїдальний режим

en: cannot get information about process %lu
uk: не вдалося отримати інформацію щодо процесу %lu

en: cannot handle old request version %d; current version is %d
uk: обробка застарілої версії запиту %d неможлива; поточною версією є %d

en: cannot initialize SELinux context
uk: не вдалося ініціалізувати контекст SELinux

en: cannot initialize archive file
uk: не вдалося ініціалізувати файл архіву

en: cannot load auxiliary `%s' because of empty dynamic string token substitution
uk: неможливо завантажити допоміжний «%s» через порожню заміну динамічної рядкової лексеми

en: cannot load profiling data
uk: не вдалося завантажити дані профілювання

en: cannot lock locale archive "%s"
uk: не вдалося заблокувати архів локалі «%s»

en: cannot lock new archive
uk: не вдалося заблокувати новий архів

en: cannot make segment writable for relocation
uk: не вдалося створити сегмент придатний до запису для пересування

en: cannot map archive header
uk: не вдалося прив’язати заголовок архіву

en: cannot map database file
uk: не вдалося прив’язати файл бази даних

en: cannot map locale archive file
uk: не вдалося прив’язати файл архіву локалі

en: cannot map pages for fdesc table
uk: не можна відображати сторінки для таблиці fdesc

en: cannot map pages for fptr table
uk: не можна відображати сторінки для таблиці fptr

en: cannot map zero-fill pages
uk: не вдалося відобразити сторінки заповнення нулями

en: cannot open
uk: не вдалося відкрити

en: cannot open %s
uk: не вдалося відкрити %s

en: cannot open %s/task
uk: не вдалося відкрити %s/завдання

en: cannot open /proc/self/cmdline: %m; disabling paranoia mode
uk: не вдалося відкрити /proc/self/cmdline: %m; вимикаємо параноїдальний режим

en: cannot open database file `%s'
uk: не вдалося відкрити файл бази даних «%s»

en: cannot open directory "%s": %s: ignored
uk: не вдалося відкрити каталог «%s»: %s: проігноровано

en: cannot open input file
uk: не вдалося відкрити вхідний файл.

en: cannot open input file `%s'
uk: не вдається відкрити вхідний файл «%s»

en: cannot open locale archive "%s"
uk: не вдалося відкрити архів локалі «%s»

en: cannot open locale definition file `%s'
uk: не вдалося відкрити файл визначення локалі «%s»

en: cannot open output file
uk: не вдалося відкрити файл виведення

en: cannot open output file `%s'
uk: не вдалося відкрити файл «%s» для виведення даних

en: cannot open output file `%s' for category `%s'
uk: не вдалося відкрити файл виведених даних «%s» для категорії «%s»

en: cannot open shared object file
uk: не вдалося відкрити файл об’єктів спільного використання

en: cannot open socket: %s
uk: не вдалося відкрити сокет: %s

en: cannot prepare reading %s/task
uk: не вдалося підготувати читання %s/завдання

en: cannot read all files in "%s": ignored
uk: не вдалося прочитати усі файли у «%s»: проігноровано

en: cannot read archive header
uk: не вдалося прочитати заголовок архіву

en: cannot read character map directory `%s'
uk: не вдалося прочитати каталог карти символів «%s»

en: cannot read data from locale archive
uk: не вдалося прочитати дані з архіву локалі

en: cannot read dynamic section
uk: не вдалося прочитати розділ dynamic

en: cannot read file data
uk: не вдалося прочитати дані файла

en: cannot read header
uk: не вдалося прочитати заголовок

en: cannot read invalidate ACK
uk: читання нечинного ACK неможливе

en: cannot read link map
uk: не вдалося прочитати карту посилань

en: cannot read object name
uk: не вдалося прочитати назву об’єкта

en: cannot read pointer pair
uk: не вдалося прочитати пару вказівників

en: cannot read program header
uk: не вдалося прочитати заголовок програми

en: cannot read program interpreter
uk: не вдалося прочитати інтерпретатор програми

en: cannot read r_debug
uk: не вдалося прочитати r_debug

en: cannot read statistics data
uk: не вдалося прочитати статистичні дані

en: cannot rename new archive
uk: не вдалося перейменувати новий архів

en: cannot rename temporary file
uk: не вдалося перейменувати тимчасовий файл

en: cannot resize archive file
uk: зміна розмірів файла архіву неможлива

en: cannot restore segment prot after reloc
uk: не вдалося відновити захист сегмент після пересування

en: cannot save new repertoire map
uk: не вдалося зберегти нову таблицю наборів

en: cannot set file creation context for `%s'
uk: не вдалося встановити контекст створення файла для «%s»

en: cannot stat database file
uk: не вдалося виконати статистичну обробку файла бази даних

en: cannot stat locale archive "%s"
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо архіву локалі «%s»

en: cannot stat newly created file
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо щойно створеного файла

en: cannot stat shared object
uk: не вдалося виконати статистичну обробку об’єкта спільного використання

en: cannot unlock archive header
uk: не вдалося розблокувати заголовок архіву

en: cannot write output files to `%s'
uk: не вдалося вивести файли до «%s»

en: cannot write result: %s
uk: не вдалося записати результат: %s

en: cannot write statistics: %s
uk: не вдалося записати статистичні дані: %s

en: cannot write to database file %s: %s
uk: не вдалося виконати запис до файла бази даних %s: %s

en: cap_init failed
uk: помилка cap_init

en: cap_set_proc failed
uk: помилка cap_set_proc

en: character '%s' in class `%s' must be in class `%s'
uk: символ «%s» у класі «%s» має належати до класу «%s»

en: character '%s' in class `%s' must not be in class `%s'
uk: символ «%s» у класі «%s» не повинен належати до класу «%s»

en: character <SP> not defined in character map
uk: символ <SP> не визначено у таблиці символів

en: character L'\u%0*x' in class `%s' must be in class `%s'
uk: символ L'\u%0*x' у класі «%s» має належати до класу «%s»

en: character L'\u%0*x' in class `%s' must not be in class `%s'
uk: символ L'\u%0*x' у класі «%s» не повинен належати до класу «%s»

en: character class `%s' already defined
uk: клас символів «%s» вже визначено

en: character map `%s' already defined
uk: таблицю символів «%s» вже визначено

en: character map `%s' is not ASCII compatible, locale not ISO C compliant [--no-warnings=ascii]
uk: таблиця символів «%s» є несумісною з ASCII, локаль є несумісною з ISO C [--no-warnings=ascii]

en: character map file `%s' not found
uk: не знайдено файла таблиці символів «%s»

en: character sets with locking states are not supported
uk: підтримки таблиць символів зі станами блокування не передбачено

en: checking for monitored file `%s': %s
uk: перевіряємо файл, за яким ведеться спостереження, «%s»: %s

en: child exited with status %d
uk: дочірній процес завершив роботу зі станом %d

en: child terminated by signal %d
uk: роботу дочірнього процесу перервано сигналом %d

en: circular dependencies between locale definitions
uk: циклічні залежності у визначеннях локалей

en: clnt_raw.c: fatal header serialization error
uk: clnt_raw.c: критична помилка під час перетворення заголовка у послідовну форму

en: command line
uk: командний рядок

en: connect to address %s:
uk: встановлення з’єднання з адресою %s:

en: considering %s entry "%s", timeout %llu
uk: обробляємо запис %s «%s», час очікування %llu

en: considering %s entry "%s", timeout %lu
uk: обробляємо запис %s «%s», час очікування %lu

en: conversion from `%s' is not supported
uk: підтримки перетворення з «%s» не передбачено

en: conversion from `%s' to `%s' is not supported
uk: перетворення з «%s» до «%s» не передбачено

en: conversion modules not available
uk: модулі перетворення недоступні

en: conversion rate value cannot be zero
uk: значення обмінного курсу має бути ненульовим

en: conversion stopped due to problem in writing the output
uk: перетворення припинено через проблеми із записом результату

en: conversion to `%s' is not supported
uk: підтримки перетворення до «%s» не передбачено

en: conversions from `%s' and to `%s' are not supported
uk: перетворення з «%s» до «%s» не передбачено

en: copy used because hard link failed: %s
uk: використано копіювання, оскільки не вдалося використати жорстке посилання: %s

en: copy used because symbolic link failed: %s
uk: використано копіювання, оскільки не вдалося використати символічне посилання: %s

en: could not initialize conditional variable
uk: не вдалося ініціалізувати змінну умови

en: could not start any worker thread; terminating
uk: не вдалося запустити будь-яку нитку обробки; перериваємо обробку

en: could not start clean-up thread; terminating
uk: не вдалося розпочати нитку спорожнення; перериваємо обробку

en: couldn't create an rpc server
uk: не вдалося створити сервер rpc

en: couldn't register prog %ld vers %ld
uk: не вдалося зареєструвати програму %ld, версія %ld

en: database %s is not supported
uk: підтримки бази даних %s не передбачено

en: database [key ...]
uk: база даних [ключ ...]

en: database for %s corrupted or simultaneously used; remove %s manually if necessary and restart
uk: базу даних для %s пошкоджено або ця база використовується спільно з іншою програмою; вилучіть %s вручну, якщо потрібно, і перезапустіть програму

en: default character map file `%s' not found
uk: не знайдено файла типової таблиці символів «%s»

en: disable IDN encoding
uk: вимкнути кодування IDN

en: disabled inotify-based monitoring after read error %d
uk: спостереження за файлом на основі inotify вимкнено після помилки читання %d

en: disabled inotify-based monitoring for directory `%s': %s
uk: вимкнено спостереження на основі inotify за каталогом «%s»: %s

en: disabled inotify-based monitoring for file `%s': %s
uk: вимкнено стеження на основі inotify за файлом «%s»: %s

en: do not filter out unsupported IPv4/IPv6 addresses (with ahosts*)
uk: не фільтрувати непідтримувані адреси IPv4/IPv6 (з ahosts*)

en: duplicate definition of <%s>
uk: дублювання визначення <%s>

en: duplicate definition of script `%s'
uk: повторне визначення системи запису «%s»

en: duplicate key
uk: дублювання ключа

en: duplicate set definition
uk: дублювання визначення набору

en: duplicate zone name %s (file "%s", line %ld)
uk: дублювання назв поясів %s (файл «%s», рядок %ld)

en: duplicate zone name %s (file "%s", line %lld)
uk: дублювання назв поясів %s (файл «%s», рядок %lld)

en: duplicated definition for mapping `%s'
uk: дублікат визначення для відображення «%s»

en: duplicated message identifier
uk: дублювання ідентифікатора повідомлення

en: duplicated message number
uk: дублювання номеру повідомлення

en: ellipsis range must be marked by two operands of same type
uk: діапазон з еліпсисом має бути позначено двома операндами одного типу

en: empty dynamic string token substitution
uk: порожня заміна динамічної рядкової лексеми

en: empty file name
uk: порожня назва файла

en: enablecache: cache already enabled
uk: enablecache: кешування вже увімкнено

en: enablecache: could not allocate cache
uk: enablecache: не вдалося розмістити кеш

en: enablecache: could not allocate cache data
uk: enablecache: не вдалося розмістити кешовані дані

en: enablecache: could not allocate cache fifo
uk: enablecache: не вдалося розмістити кеш fifo

en: encoding for output
uk: кодування результату перетворення

en: encoding of original text
uk: кодування початкового тексту

en: error due to GNU_PROPERTY_1_NEEDED_INDIRECT_EXTERN_ACCESS
uk: помилка через GNU_PROPERTY_1_NEEDED_INDIRECT_EXTERN_ACCESS

en: error getting caller's id: %s
uk: помилка під час спроби отримати ідентифікатор виклику: %s

en: error while adding equivalent collating symbol
uk: помилка під час додавання еквівалентного символу впорядковування

en: error while closing input `%s'
uk: помилка під час спроби закрити вхідний файл «%s»

en: error while closing the profiling data file
uk: помилка під час спроби закрити файл даних профілювання

en: error while loading shared libraries
uk: помилка під час спроби завантажити бібліотеки спільного використання

en: error while reading the input
uk: помилка під час читання вхідних даних

en: error: you do not have read permission for
uk: помилка: у вас немає права на читання

en: executable \`$program' not found\n
uk: не знайдено виконуваного файла \`$program'\n

en: exited with unknown exit code
uk: завершено з невідомим кодом виходу

en: expected continuation line not found
uk: очікуваного рядка продовження не знайдено

en: expecting string argument for `copy'
uk: мало бути вказано аргумент-рядок для «copy»

en: extra trailing semicolon
uk: зайва завершальна крапка з комою

en: failed to add file watch `%s`: %s
uk: не вдалося додати спостереження за файлом «%s»: %s

en: failed to allocate memory
uk: не вдалося отримати пам'ять

en: failed to create new locale archive
uk: не вдалося створити новий архів локалі

en: failed to load shared object `%s'
uk: не вдалося завантажити об’єкт спільного використання «%s»

en: failed to load symbol data
uk: не вдалося завантажити дані символів

en: failed to map segment from shared object
uk: не вдалося відобразити сегмент з об’єкта спільного використання

en: failed to mmap the profiling data file
uk: не вдалося виконати mmap для файла даних профілювання

en: failed to remove file watch `%s`: %s
uk: не вдалося зняти спостереження за файлом «%s»: %s

en: failed to start conversion processing
uk: не вдалося розпочати процес перетворення

en: failed to turn on BTI protection
uk: не вдалося увімкнути захист BTI

en: failed to write new database file
uk: не вдалося записати новий файл бази даних

en: failure while reading configuration file; this is fatal
uk: не вдалося прочитати дані з файла налаштувань; ця помилка є критичною

en: failure while writing data for category `%s'
uk: помилка під час дії з записування для категорії «%s»

en: file %s is truncated
uk: файл %s обрізано

en: file name '%s' begins with '/'
uk: назва файла «%s» починається з «/»

en: file name '%s' component contains leading '-'
uk: компонента назви файла «%s» містить початковий символ «-»

en: file name '%s' contains '%.*s' component
uk: назва файла «%s» містить компонент «%.*s»

en: file name '%s' contains byte '%c'
uk: назва файла «%s» містить байт «%c»

en: file name '%s' contains byte '\%o'
uk: назва файла «%s» містить байт «\%o»

en: file name '%s' contains overlength component '%.*s...'
uk: назва файла «%s» містить надто довгий компонент «%.*s...»

en: file not a database file
uk: файл не є файлом бази даних

en: file size does not match
uk: розмір файла є невідповідним

en: file too short
uk: файл є надто коротким

en: format '%s' not handled by pre-2015 versions of zic
uk: у zic до 2015 року не передбачено підтримки формату «%s»

en: fractional seconds rejected by pre-2018 versions of zic
uk: у zic до 2018 року не передбачено підтримки дробових часток секунди

en: freed %zu bytes in %s cache
uk: вивільнено %zu байтів у кеші %s

en: fstat failed
uk: помилка fstat

en: garbage at end of character code specification
uk: зайві символи наприкінці визначення коду символу

en: garbage at end of number
uk: зайві символи наприкінці числа

en: generate call graph
uk: створити граф викликів

en: generate flat profile with counts and ticks
uk: створити плоский профіль з лічильниками та позначками

en: getgrouplist failed
uk: помилка getgrouplist

en: handle_request: request received (Version = %d)
uk: handle_request: отримано запит (версія = %d)

en: handle_request: request received (Version = %d) from PID %ld
uk: handle_request: отримано запит (версія = %d) від PID %ld

en: hard linked somewhere
uk: має жорстке посилання

en: has characters other than ASCII alphanumerics, '-' or '+'
uk: містить символи, які не є літерами або цифрами ASCII, символами «-» або «+»

en: has fewer than 3 characters
uk: складається з менше ніж 3 символів

en: has more than 6 characters
uk: складається з понад 6 символів

en: header size does not match
uk: розмір заголовка є невідповідним

en: hexadecimal range format should use only capital characters
uk: у шістнадцятковому форматі діапазону мають використовуватися лише великі літери

en: ignored inotify event for `%s` (file exists)
uk: проігноровано подію inotify щодо «%s» (файл вже існує)

en: illegal 8-bit character in untranslated string
uk: некоректний 8-бітовий символ у неперекладеному рядку

en: illegal 8-bit escape sequence
uk: некоректна 8-бітова керівна послідовність

en: illegal escape sequence at end of string
uk: некоректна керівна послідовність наприкінці рядка

en: illegal input sequence at position %lld
uk: некоректна послідовність вхідних даних на позиції %lld

en: illegal input sequence at position %zd
uk: некоректна послідовність вхідних даних на позиції %zd

en: illegal set number
uk: некоректний номер набору

en: implementation limit: no more than %Zd character classes allowed
uk: обмеження реалізації: передбачено підтримку не більше за %Zd класів символів

en: implementation limit: no more than %d character maps allowed
uk: обмеження реалізації: передбачено підтримку не більше за %d таблиць символів

en: incompatible -b options
uk: несумісні параметри -b

en: incomplete character or shift sequence at end of buffer
uk: незавершений символ чи послідовність зміни регістру наприкінці буфера

en: incomplete set of locale files in "%s"
uk: набір файлів локалі у «%s» є неповним

en: initial getgrouplist failed
uk: помилка початкового getgrouplist

en: input error
uk: помилка у вхідних даних

en: input line of unknown type
uk: рядок вхідних даних невідомого типу

en: integer overflow
uk: переповнення типу цілого значення

en: internal error
uk: внутрішня помилка

en: internal error (illegal descriptor)
uk: внутрішня помилка (некоректний дескриптор)

en: internal error in %s, line %u
uk: внутрішня помилка у %s, рядок %u

en: internal error: symidx out of range of fptr table
uk: внутрішня помилка: symidx перебуває поза межами таблиці fptr

en: invalid CORRECTION field on Leap line
uk: некоректне поле CORRECTION у рядку Leap

en: invalid ELF header
uk: некоректний заголовок ELF

en: invalid Rolling/Stationary field on Leap line
uk: некоректне поле Rolling/Stationary у рядку Leap

en: invalid UT offset
uk: некоректне значення різниці з Грінвичем

en: invalid UTF-8 sequence %s
uk: некоректна послідовність UTF-8 %s

en: invalid abbreviation format
uk: некоректний формат абревіатури

en: invalid buffer size: %s
uk: некоректний розмір буфера: %s

en: invalid character: message ignored
uk: некоректний символ: повідомлення проігноровано

en: invalid day of month
uk: некоректний день місяця

en: invalid definition
uk: некоректне визначення

en: invalid encoding given
uk: вказано некоректне кодування

en: invalid ending year
uk: некоректний рік завершення

en: invalid escape sequence
uk: некоректна екранована послідовність символів

en: invalid leaping year
uk: некоректний високосний рік

en: invalid line
uk: некоректний рядок

en: invalid mode
uk: некоректний режим

en: invalid mode for dlopen()
uk: некоректний режим для dlopen()

en: invalid mode parameter
uk: некоректний параметр режиму

en: invalid month name
uk: некоректна назва місяця

en: invalid names for character range
uk: некоректні назви для діапазону символів

en: invalid namespace
uk: некоректний простір назв

en: invalid option: -b '%s'
uk: некоректний параметр: -b '%s'

en: invalid persistent database file "%s": %s
uk: некоректний файл постійної бази даних «%s»: %s

en: invalid pointer size
uk: некоректний розмір вказівника

en: invalid process ID '%s'
uk: некоректний ідентифікатор процесу «%s»

en: invalid quote character
uk: некоректний символ лапок

en: invalid saved time
uk: помилковий літній час

en: invalid starting year
uk: некоректний рік початку

en: invalid target namespace in dlmopen()
uk: некоректний простір назв призначення у dlmopen()

en: invalid thread ID '%s'
uk: некоректний ідентифікатор потоку «%s»

en: invalid time of day
uk: некоректний час доби

en: invalid weekday name
uk: некоректна назва дня тижня

en: invalidation failed
uk: спроба скасування чинності зазнала невдачі

en: key length in request too long: %d
uk: надто довгий ключ у запиті: %d

en: last Leap time does not precede Expires time
uk: останній момент часу Leap не є попереднім щодо моменту часу Expires

en: ldd: option \`$1' is ambiguous
uk: ldd: параметр «$1» є неоднозначним

en: leap second precedes Epoch
uk: високосна секунда до початку епохи

en: libc6 library %s in wrong directory
uk: Бібліотека libc6 %s зберігається у помилковому каталозі

en: libraries %s and %s in directory %s have same soname but different type.
uk: бібліотеки %s і %s у каталозі %s мають однакові назви so, але належать до різних типів.

en: line too long
uk: рядок надто довгий

en: link %s targeting link %s
uk: посилання %s вказує на посилання %s

en: link %s targeting link %s mishandled by pre-2023 zic
uk: посилання %s вказує на посилання %s, яке не обробляється штатно zic до версії 2023

en: link %s targets itself
uk: посилання %s вказує на початкове місце

en: list all known coded character sets
uk: показати список усіх відомих програмі наборів символів

en: locale "%s" not in archive
uk: локаль «%s» поза архівом

en: locale '%s' already exists
uk: локаль «%s» вже існує

en: locale alias file `%s' not found
uk: альтернативний файл локалі «%s» не знайдено

en: locale name should consist only of portable characters
uk: назва локалі має складатися лише з придатних до перенесення символів

en: locale.alias file to consult when making archive
uk: файл locale.alias, дані у якому слід використовувати під час створення архіву

en: lstat failed
uk: помилка lstat

en: malformed line ignored
uk: рядок з помилковим форматування проігноровано

en: maximum file size for %s database too small
uk: максимальний розмір файла для бази даних %s є надто малим

en: memory clobbered before allocated block
uk: область перед отриманим блоком пам’яті затерто

en: memory clobbered past end of allocated block
uk: область за отриманим блоком пам’яті затерто

en: memory exhausted
uk: пам’ять вичерпано

en: memory is consistent, library is buggy
uk: пам’ять у належному стані, у бібліотеці є помилки

en: memusage: option \`${1##*=}' is ambiguous
uk: memusage: параметр \`${1##*=}' є неоднозначним

en: memusage: unrecognized option \`$1'
uk: memusage: нерозпізнаний параметр \`$1'

en: missing file arguments
uk: не вказано аргументів-назв файл

en: mmap of cache file failed.
uk: Спроба виконати mmap для файла кешу зазнала невдачі.

en: monitored file `%s` changed (mtime)
uk: змінено файл «%s», за яким ведеться спостереження (mtime)

en: monitored file `%s` was %s, adding watch
uk: файл, за яким ведеться спостереження, «%s» було %s, додаємо спостереження

en: monitored file `%s` was %s, removing watch
uk: файл, за яким ведеться спостереження, «%s» було %s, знімаємо спостереження

en: monitored file `%s` was written to
uk: файл, за яким ведеться спостереження, %s», було записано до

en: monitored parent directory `%s` was %s, removing watch on `%s`
uk: батьківський каталог, за яким ведеться спостереження, «%s» було %s, вилучаємо спостереження за «%s»

en: monitoring directory `%s` (%d)
uk: ведемо спостереження за каталогом «%s» (%d)

en: monitoring file %s for database %s
uk: ведемо спостереження за файлом %s щодо бази даних %s

en: monitoring file `%s` (%d)
uk: спостерігаємо за файлом «%s» (%d)

en: more than one dynamic segment
uk: більш ніж один динамічний сегмент

en: multiple Expires lines
uk: декілька рядків Expires

en: need absolute file name for configuration file when using -r
uk: якщо використано -r, слід вказати абсолютну назву файла для файла налаштувань

en: needs to be installed setuid `root'
uk: слід встановити з setuid «root»

en: never registered prog %d
uk: незареєстрована програма %d

en: no
uk: ні

en: no <Uxxxx> or <Uxxxxxxxx> value given
uk: не вказано значення <Uxxxx> або <Uxxxxxxxx>

en: no entries to be processed
uk: немає записів для обробки

en: no input digits defined and none of the standard names in the charmap
uk: не визначено вхідних цифр і немає стандартних назв у таблиці символів

en: no more memory for database '%s'
uk: недостатньо пам’яті для бази даних «%s»

en: no more namespaces available for dlmopen()
uk: більше немає просторів назв для dlmopen()

en: no other keyword shall be specified when `copy' is used
uk: не можна вказувати інші ключові слова, якщо вже вказано «copy»

en: no output digits defined and none of the standard names in the charmap
uk: не визначено вихідних цифр і немає стандартних назв у таблиці символів

en: no output file produced because errors were issued
uk: файл результатів роботи не створено, оскільки виявлено помилки

en: no output file produced because warnings were issued
uk: виведені дані не записано через появу попереджень

en: no proleptic TZ string for zone
uk: немає вхідного рядка часового поясу для поясу

en: no symbolic name given
uk: не вказано символічної назви

en: no symbolic name given for end of range
uk: не вказано символічної назви для кінця діапазону

en: no valid %s/task entries
uk: немає коректних %s або записів завдань

en: no write permission to output path '%s': %s
uk: немає прав доступу до запису до шляху виведення даних «%s»: %s

en: nonzero padding in e_ident
uk: ненульове доповнення у e_ident

en: not all characters used in `outdigit' are available in the charmap
uk: не усі символи, використані у «outdigit», є у таблиці символів

en: not all characters used in `outdigit' are available in the repertoire
uk: не усі символи, використані у «outdigit», є у наборі команд

en: not regular file
uk: не є звичайним файлом

en: nscd configuration:
    
    %15d  server debug level
uk: Налаштування nscd:
    
    %15d  рівень діагностування сервера

en: nscd not running!
uk: nscd не запущено!

en: number of bytes for byte sequence of beginning and end of range not the same: %d vs %d
uk: кількість байтів у послідовностях запису початку і завершення діапазон не є однаковою: %d і %d

en: object file has no dynamic section
uk: у об’єктному файлі немає динамічного розділу

en: object file has no loadable segments
uk: у об’єктному файлі немає придатних до завантаження сегментів

en: omit invalid characters from output
uk: пропускати некоректні символи у вхідних даних

en: only ET_DYN and ET_EXEC can be loaded
uk: можна завантажити лише ET_DYN і ET_EXEC

en: only WIDTH definitions are allowed to follow the CHARMAP definition
uk: за визначенням CHARMAP можуть бути лише визначення WIDTH

en: order for `%.*s' already defined at %s:%zu
uk: порядок «%.*s» вже визначено у %s:%zu

en: out of memory
uk: нестача пам'яті

en: out of memory
uk: не вистачає пам'яті

en: output file
uk: вихідний файл

en: parameter null or not set
uk: параметр нульової довжини або його значення не вказано

en: pmap_getmaps.c: rpc problem
uk: pmap_getmaps.c: проблема rpc

en: poll: protocol failure in circuit setup
uk: poll: помилка протоколу у налаштуванні ланцюжка

en: prctl(KEEPCAPS) failed
uk: помилка prctl(KEEPCAPS)

en: pre-2014 clients may mishandle more than 1200 transition times
uk: клієнтські частини до версії 2014 можуть обробляти переведення часу, що перевищують за величиною 1200, з помилками

en: premature end of `translit_ignore' definition
uk: передчасне завершення визначення «translit_ignore»

en: previous definition was here
uk: попереднє визначення було тут:

en: print list of count paths and their number of use
uk: вивести список шляхів лічильника та кількість їхнього використання

en: print progress information
uk: виводити дані щодо поступу

en: problems while reading `%s'
uk: проблеми під час читання «%s»

en: process %lu is no ELF program
uk: процес %lu не є програмою ELF

en: profiling data file `%s' does not match shared object `%s'
uk: файл даних профілювання «%s» не відповідає об’єкту спільного використання «%s»

en: provide access to FD %d, for %s
uk: надати доступ до файлового дескриптора %d для %s

en: pruning %s cache; time %ld
uk: спорожнюємо кеш %s; час — %ld

en: rcmd: %s: short read
uk: rcmd: %s: неповне читання

en: rcmd: Cannot allocate memory
uk: rcmd: не вдалося отримати область пам’яті

en: rcmd: poll (setting up stderr): %m
uk: rcmd: poll (налаштовування stderr): %m

en: rcmd: socket: All ports in use
uk: rcmd: socket: використано усі порти

en: rcmd: write (setting up stderr): %m
uk: rcmd: write (налаштовування stderr): %m

en: re-exec failed: %s; disabling paranoia mode
uk: не вдалося повторно виконати %s; вимикаємо параноїдальний режим

en: read of %zu bytes failed after %td: %m
uk: не вдалося прочитати %zu байтів після %td: %m

en: reading of ELF header failed
uk: спроба читання заголовка ELF зазнала невдачі

en: reading of section header string table failed
uk: спроба читання таблиці рядків заголовка розділу завершилася невдало

en: reading of section headers failed
uk: спроба читання заголовків розділів зазнала невдачі

en: rebuild shared object with IBT support enabled
uk: перезбирання об'єкта спільного використання із увімкненою підтримкою IBT

en: rebuild shared object with SHSTK support enabled
uk: перезбирання об'єкта спільного використання із увімкненою підтримкою SHSTK

en: reference clients mishandle more than %d transition times
uk: еталонні клієнтські частини обробляють переведення часу, кількість яких перевищує %d, з помилками

en: registerrpc: out of memory
uk: registerrpc: недостатньо оперативної пам’яті

en: relative path `%s' used to build cache
uk: відносний шлях «%s» використано для збирання кешу

en: repertoire map file `%s' not found
uk: не знайдено файл таблиці наборів «%s»

en: request from %ld not handled due to missing permission
uk: запит від %ld не оброблено через недостатні права доступу

en: request from '%s' [%ld] not handled due to missing permission
uk: запит від «%s» [%ld] не оброблено через недостатні права доступу

en: request not handled due to missing permission
uk: запит не оброблено через недостатні права доступу

en: resulting bytes for range not representable.
uk: байти результату для діапазону неможливо представити на комп’ютері.

en: rule goes past start/end of month; will not work with pre-2004 versions of zic
uk: правило виходить за межі початку або кінця місяця; це не працюватиме з версіями zic до 2004 року

en: same rule name in multiple files
uk: правило з однією назвою зберігається у декількох файлах

en: secure services not implemented anymore
uk: безпечні служби більше не підтримуються

en: setgroups failed
uk: помилка setgroups

en: shared object cannot be dlopen()ed
uk: об’єкт спільного використання не може бути відкрито за допомогою dlopen()

en: shared object not open
uk: об’єкт спільного використання не відкрито

en: short read while reading request key: %s
uk: неповний зчитаний блок під час читання ключа запиту: %s

en: short read while reading request: %s
uk: неповний зчитаний блок під час читання запиту: %s

en: short write in %s: %s
uk: неповний запис до %s: %s

en: size of in-memory scratch buffer
uk: розмір тимчасового буфера у пам'яті

en: size overflow
uk: переповнення розміру

en: socket: protocol failure in circuit setup
uk: socket: помилка протоколу у налаштуванні ланцюжка

en: standard input
uk: стандартне джерело даних

en: start and end character sequence of range must have the same length
uk: початкова і кінцева послідовності символів діапазону повинні бути однакової довжини

en: starting year greater than ending year
uk: значення початкового року перевищує значення кінцевого року

en: stat failed for file `%s'; will try again later: %s
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо файла «%s»; спробуємо пізніше: %s

en: stat of "%s" failed: %s: ignored
uk: помилка під час спроби отримати статистичні дані щодо «%s»: %s: проігноровано

en: suggested size of table for database %s larger than the persistent database's table
uk: пропонований розмір таблиці для бази даних %s є більшим за таблицю сталої бази даних

en: suppress warnings
uk: придушити попередження

en: svc_run: - out of memory
uk: svc_run: - нестача пам’яті

en: svc_run: - poll failed
uk: svc_run: - помилка опитування

en: svc_tcp.c - cannot getsockname or listen
uk: svc_tcp.c - не вдалося виконати getsockname або listen

en: svc_tcp.c - tcp socket creation problem
uk: svc_tcp.c - проблема зі створенням сокета tcp

en: svc_unix.c - AF_UNIX socket creation problem
uk: svc_unix.c - проблема зі створенням сокета AF_UNIX

en: svc_unix.c - cannot getsockname or listen
uk: svc_unix.c - не вдалося виконати getsockname або listen

en: svcudp_create - cannot getsockname
uk: svcudp_create - не вдалося виконати getsockname

en: svcudp_create: socket creation problem
uk: svcudp_create: проблема зі створенням сокета

en: svcudp_create: xp_pad is too small for IP_PKTINFO
uk: svcudp_create: xp_pad є надто малим для IP_PKTINFO

en: symbol `%.*s' not in charmap
uk: символу «%.*s» немає у таблиці символів

en: symbol `%.*s' not in repertoire map
uk: символу «%.*s» немає у карті команд

en: symbol `%s'
uk: символ «%s»

en: symbol `%s' has the same encoding as
uk: символ «%s» має те саме кодування, що і

en: symbol `%s' not defined
uk: символ «%s» не визначено

en: symbol lookup error
uk: помилка під час пошуку символів

en: symbolic link used because hard link failed: %s
uk: використано символічне посилання, оскільки не вдалося використати жорстке посилання: %s

en: syntax error
uk: синтаксична помилка

en: syntax error in %s definition: %s
uk: синтаксична помилка у визначенні %s: %s

en: syntax error in prolog: %s
uk: синтаксична помилка у prolog: %s

en: syntax error in repertoire map definition: %s
uk: синтаксична помилка у визначенні таблиці наборів: %s

en: syntax error: not inside a locale definition section
uk: синтаксична помилка: вихід за межі розділу визначення локалі

en: this is the first definition
uk: це перше визначення

en: time overflow
uk: переповнення запису часу

en: time too large
uk: надто великий час

en: time too small
uk: надто малий час

en: time zone abbreviation differs from POSIX standard
uk: скорочення назви часового поясу суперечить стандарту POSIX

en: time zone abbreviation has fewer than 3 characters
uk: скорочення назви часового поясу складається з менше ніж 3 символів

en: time zone abbreviation has too many characters
uk: скорочення назви часового поясу складається з надто великої кількості символів

en: to-value <U%0*X> of range is smaller than from-value <U%0*X>
uk: верхнє обмеження діапазону <U%0*X> є меншим за нижнє обмеження <U%0*X>

en: to-value character sequence is smaller than from-value sequence
uk: кінцева послідовність символу діапазону є меншою за початкову послідовність

en: too few bytes in character encoding
uk: у кодуванні символів надто мало байтів

en: too many arguments
uk: забагато аргументів

en: too many bytes in character encoding
uk: у кодуванні символів надто багато байтів

en: too many errors; giving up
uk: забагато помилок; припиняємо обробку

en: too many leap seconds
uk: забагато високосних секунд

en: too many local time types
uk: забагато типів місцевого часу

en: too many transition times
uk: забагато переведень часу

en: too many, or too long, time zone abbreviations
uk: забагато скорочень назв часових поясів або вони є надто довгими

en: trailing garbage at end of line
uk: зайві символи наприкінці рядка

en: trouble replying to prog %d
uk: проблеми з відповіддю програмі %d

en: two rules for same instant
uk: одночасно два правила для одного випадку

en: unable to allocate buffer for input
uk: не вдалося розмістити буфер для вхідних даних

en: unable to free arguments
uk: не вдалося звільнити аргументи

en: undefined
uk: невизначено

en: unexpected end of file in header
uk: неочікуваний кінець файла у заголовку

en: unexpected end of file in pointer pair
uk: неочікуваний кінець файла у парі вказівників

en: uninitialized header
uk: неініціалізований заголовок

en: unknown character `%s'
uk: невідомий символ «%s»

en: unknown directive `%s': line ignored
uk: невідома інструкція «%s»: рядок проігноровано

en: unknown iconv() error %d
uk: невідома помилка iconv() з номером %d

en: unknown name "%s"
uk: невідома назва «%s»

en: unknown or unsupported flag
uk: невідомий або непідтримуваний прапорець

en: unknown set `%s'
uk: невідомий набір «%s»

en: unknown specification "%s"
uk: невідома специфікація «%s»

en: unrecognized option
uk: нерозпізнаний параметр

en: unsupported dlinfo request
uk: непідтримуваний запит до dlinfo

en: unterminated line
uk: незавершений рядок

en: unterminated message
uk: незавершене повідомлення

en: unterminated string
uk: незавершений рядок

en: unterminated symbolic name
uk: незавершена символічна назва

en: upper limit in range is smaller than lower limit
uk: верхнє обмеження у діапазоні є меншим за нижнє обмеження

en: use of 2/29 in non leap-year
uk: використання 29 лютого у невисокосному році

en: value for %s must be an integer
uk: значенням %s має бути ціле число

en: value for <%s> must be 1 or greater
uk: значенням <%s> має бути 1 або більше число

en: value of <%s> must be greater or equal than the value of <%s>
uk: значення <%s> має бути більшим або рівним за значення <%s>

en: values over 24 hours not handled by pre-2007 versions of zic
uk: значення, більші за 24 годин не обробляються версіями zic до 2007 року

en: verification failed
uk: спроба перевірки зазнала невдачі

en: version lookup error
uk: помилка під час пошуку версії

en: warning:
uk: попередження:

en: warning: The LOCPATH variable is set to "%s"
uk: попередження: для змінної LOCPATH встановлено значення «%s»

en: warning: you do not have execution permission for
uk: попередження: у вас немає прав на виконання

en: while inserting in search tree
uk: під час вставлення до дерева пошуку

en: while opening old catalog file
uk: під час спроби відкрити старий файл каталогу

en: while preparing output
uk: під час приготування до виведення даних

en: while stat'ing profiling data file
uk: під час отримання статистичних даних щодо файла даних профілювання

en: wild compilation-time specification of zic_t
uk: помилкова специфікації під час збирання для zic_t

en: with UCS range values one must use the hexadecimal symbolic ellipsis `..'
uk: зі значеннями діапазону UCS слід використовувати шістнадцятковий символьний еліпсис «..»

en: with character code range values one must use the absolute ellipsis `...'
uk: зі значенням діапазону кодувань символів слід використовувати абсолютний еліпсис «...»

en: with symbolic name range values the absolute ellipsis `...' must not be used
uk: з символічними назвами значень діапазону не можна використовувати абсолютний еліпсис «...»

en: write incomplete
uk: неповний запис

en: write of %zu bytes failed after %td: %m
uk: не вдалося записати %zu байтів після %td: %m

en: write returned 0 after writing %td bytes of %zu
uk: процес записування повернув 0 після записування %td байтів з %zu

en: writeable by other than owner
uk: є придатним до запису іншими користувачами, окрім власника

en: wrong ELF class: ELFCLASS32
uk: помилковий клас ELF: ELFCLASS32

en: wrong ELF class: ELFCLASS64
uk: помилковий клас ELF: ELFCLASS64

en: wrong number of arguments
uk: помилкова кількість параметрів

en: wrong number of fields on Expires line
uk: помилкова кількість полів у рядку Expires

en: wrong number of fields on Leap line
uk: помилкова кількість полів у рядку Leap

en: wrong number of fields on Link line
uk: помилкова кількість полів у рядку Link

en: wrong number of fields on Rule line
uk: помилкова кількість полів у рядку Rule

en: wrong number of fields on Zone continuation line
uk: помилкова кількість полів у рядку продовження Zone

en: wrong number of fields on Zone line
uk: помилкова кількість полів у рядку Zone

en: xtrace: unrecognized option \`$1'\n
uk: xtrace: нерозпізнаний параметр \`$1'\n

en: year type "%s" is unsupported; use "-" instead
uk: підтримки типу року «%s» не передбачено; скористайтеся замість нього «-»

en: yes
uk: так

en: yp_update: cannot convert host to netname
uk: yp_update: не вдалося перетворити адресу вузла на назву у мережі

en: yp_update: cannot get server address
uk: yp_update: не вдалося отримати адресу сервера
