engrampa 1.25.0 - en to cs translation catalogue (406 entries)

en: %d %B %Y, %H:%M
cs: %d. %B %Y, %H:%M

en: %lu file remaining | %lu files remaining
cs[0]: %lu soubor zbývá
cs[1]: %lu soubory zbývají
cs[2]: %lu souborů zbývá
cs[3]: %lu souborů zbývá

en: %lu object (%s) | %lu objects (%s)
cs[0]: %lu objekt (%s)
cs[1]: %lu objekty (%s)
cs[2]: %lu objektů (%s)
cs[3]: %lu objektů (%s)

en: %lu object selected (%s) | %lu objects selected (%s)
cs[0]: %lu objekt vybrán (%s)
cs[1]: %lu objekty vybrány (%s)
cs[2]: %lu objektů vybráno (%s)
cs[3]: %lu objektů vybráno (%s)

en: %s Properties
cs: Vlastnosti %s

en: - Create and modify an archive
cs: - Vytváření a úprava archivu

en: 7-Zip Compressed File (.7z)
cs: 7-Zip komprimovaný soubor (.7z)

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
cs: <i><b>Upozornění:</b> heslo bude použito pro zašifrování souborů, které přidáte do aktuálního archivu, a pro dešifrování souborů, které rozbalíte z aktuálního archivu. Až archiv zavřete, bude heslo smazáno.</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
cs: <span weight="bold" size="larger">Je vyžadováno heslo</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
cs: Soubor nazvaný „%s“ již existuje.
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
cs: Složka nazvaná „%s“ již existuje.
    
    %s

en: AIX Small Indexed Archive (.ar)
cs: AIX malý indexovaný archiv (.ar)

en: ALZip Compressed File (.alz)
cs: ALZip komprimovaný soubor (.alz)

en: ARC archive
cs: Archiv ARC

en: ARCHIVE
cs: ARCHIV

en: ARJ Compressed Archive (.arj)
cs: ARJ komprimovaný archiv (.arj)

en: Actions
cs: Akce

en: Add Files
cs: Přidat soubory

en: Add Folder
cs: Přidat složku

en: Add a Folder
cs: Přidat složku

en: Add a _Folder…
cs: Přidat _složku…

en: Add a folder to the archive
cs: Přidat složku do archivu

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
cs: Zeptat se na název archivu, přidat soubory a ukončit program

en: Add files to an archive
cs: Přidat soubory do archivu

en: Add files to the archive
cs: Přidat soubory do archivu

en: Add files to the specified archive and quit the program
cs: Přidat soubory do určeného archivu a ukončit program

en: Add only if _newer
cs: Přidat _jen novější

en: Adding file:
cs: Přidává se soubor:

en: Adding files to "%s"
cs: Přidávání souborů do "%s"

en: Adds 'unar' support over .zip archives.
cs: Přidá 'unrar' podporu k .zip archivům.

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: All Supported Files
cs: Všechny podporované soubory

en: All archives
cs: Všechny archivy

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Allows to create and extract archives
cs: Umožňuje vytváření a rozbalování archivů

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
cs: Správce archivů pro prostředí plochy MATE

en: An error occurred while adding files to the archive.
cs: Při přidávání souborů do archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
cs: Při odstraňování souborů z archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while extracting files.
cs: Při rozbalování souborů došlo k chybě.

en: An error occurred while loading the archive.
cs: Při načítání archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while saving the archive.
cs: Při ukládání archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while testing archive.
cs: Při testování archivu došlo k chybě.

en: An error occurred.
cs: Došlo k chybě.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
cs: Jiný soubor se stejným názvem již existuje v "%s".

en: Application does not accept documents on command line
cs: Aplikace nepřijímá dokumenty z příkazové řádky

en: Archive Manager
cs: Správce archivů

en: Archive created successfully
cs: Archiv úspěšně vytvořen

en: Archive not created
cs: Archiv nebyl vytvořen

en: Archive not found
cs: Archiv nebyl nalezen

en: Archive size:
cs: Velikost archivu:

en: Archive type not supported.
cs: Typ archivu není podporován.

en: Brotli compressed file
cs: Soubor komprimovaný Brotli

en: By Extension
cs: Podle přípony

en: Bzip compressed file
cs: Soubor komprimovaný Bzip

en: Bzip2 compressed file
cs: Soubor komprimovaný bzip2

en: C_reate
cs: _Vytvořit

en: Cabinet File (.cab)
cs: Cabinet soubor (.cab)

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
cs: Nelze předat URI dokumentu položce .desktop „Type=Link“

en: Close the current archive
cs: Zavřít aktuální archiv

en: Close the folders pane
cs: Zavřít panel složek

en: Command _Line Output
cs: Výstup příkazového řá_dku

en: Command exited abnormally.
cs: Příkaz skončil neúspěšně.

en: Command not found.
cs: Příkaz nenalezen.

en: Compress
cs: Komprimovat

en: Compress...
cs: Komprimovat…

en: Compression level
cs: Stupeň komprese

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very_fast, fast, normal, maximum.
cs: Stupeň komprese při přidávání souborů do archívu. Možnosti: velmi_rychle, rychle, normálně, maximum.

en: Compression ratio:
cs: Úroveň komprese:

en: Content size:
cs: Velikost obsahu:

en: Contents
cs: Obsah

en: Copy the selection
cs: Zkopírovat výběr

en: Copying the extracted files to the destination
cs: Kopírování rozbalených souborů do cílové cesty

en: Copying the files to add to "%s"
cs: Kopírují se soubory pro přidání do „%s“

en: Copyright © 2001–2010 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2012–2021 The MATE developers
cs: Copyright © 2001–2010 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2012–2021 vývojáři MATE

en: Could not add the files to the archive
cs: Nelze přidat soubory do archivu

en: Could not create the archive
cs: Archiv nelze vytvořit

en: Could not create the destination folder: %s.
cs: Nelze vytvořit cílovou složku: %s.

en: Could not delete the old archive.
cs: Nelze odstranit starý archiv.

en: Could not display help
cs: Nelze zobrazit nápovědu

en: Could not display the folder "%s"
cs: Nelze zobrazit složku „%s“

en: Could not find the volume: %s
cs: Nelze najít svazek: %s

en: Could not open "%s"
cs: Nelze otevřít „%s“

en: Could not open this file type
cs: Nelze otevřít tento typ souboru

en: Could not perform the operation
cs: Nelze provést operaci

en: Could not rename the file
cs: Nelze přejmenovat soubor

en: Could not rename the folder
cs: Nelze přejmenovat složku

en: Could not save the archive "%s"
cs: Nelze uložit archiv „%s“

en: Create _Archive
cs: Vytvořit _archiv

en: Create _Folder
cs: Vytvořit _složku

en: Create a compressed archive with the selected objects
cs: Vytvořit komprimovaný archiv s vybranými objekty

en: Create a new archive
cs: Vytvořit nový archiv

en: Create and modify an archive
cs: Vytvářet a upravovat archivy

en: Create destination folder without asking confirmation
cs: Vytvořit cílovou složku bez dotazu na potvrzení

en: Creating "%s"
cs: Vytváří se „%s“

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Cut the selection
cs: Vyjmout výběr

en: Debian Package (.deb, .udeb) [Read-only mode]
cs: Balíček Debian (.deb, .udeb) [režim jen pro čtení]

en: Debian package
cs: Balíček Debianu

en: Decompressing archive
cs: Archiv se dekomprimuje

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
cs: Výchozí složka pro příkazy „--add“ a „--extract“

en: Default volume size
cs: Výchozí velikost svazku

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete the selection from the archive
cs: Odstranit výběr z archivu

en: Deleting files from "%s"
cs: Odstranění souborů z "%s"

en: Deleting files from archive
cs: Odstraňují se soubory z archivu

en: Dese_lect All
cs: _Zrušit vybrání všeho

en: Deselect all files
cs: Zrušit vybrání všech souborů

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
cs: Cílová složka „%s“ neexistuje.
    
    Chcete ji vytvořit?

en: Disable connection to session manager
cs: Zakázat napojení na správce sezení

en: Disc Image File
cs: Soubor obrazu disku

en: Display path
cs: Zobrazit cestu

en: Display size
cs: Zobrazit velikost

en: Display the Engrampa Manual
cs: Zobrazit manuál Engrampa

en: Display the Path column in the main window.
cs: V hlavním okně zobrazovat sloupec s cestou.

en: Display the Size column in the main window.
cs: V hlavním okně zobrazovat sloupec s velikostí.

en: Display the Time column in the main window.
cs: V hlavním okně zobrazovat sloupec s časem.

en: Display the Type column in the main window.
cs: V hlavním okně zobrazovat sloupec s typem.

en: Display time
cs: Zobrazit datum

en: Display type
cs: Zobrazit typ

en: Do not e_xtract older files
cs: Ner_ozbalovat starší soubory

en: Do not overwrite newer files
cs: Nepřepisovat novější soubory

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
cs: Chcete přidat tento soubor do aktuálního archivu nebo jej otevřít jako nový archiv?

en: Do you want to create a new archive with these files?
cs: Chcete vytvořit nový archiv s těmito soubory?

en: E_xclude files:
cs: Přeskoč_it soubory:

en: Editors
cs: Editory

en: Electronic Publication
cs: Elektronické vydání

en: Encrypt the archive header
cs: Zašifrovat hlavičku archívu

en: Engrampa Archive Manager
cs: Engrampa správce archivů

en: Engrampa is a fork of File Roller and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and Engrampa, please visit the project's home page.
cs: Engrampa je forkem aplikace File Roller a je součástí prostředí MATE. Pokud se chcete dozvědět více o MATE a aplikaci Engrampa, navštivte domovskou stránku projektu.

en: Engrampa is an archive manager for the MATE Desktop Environment.
cs: Engrampa je správce archivů pro prostředí MATE.

en: Engrampa is an archive manager for the MATE environment. It allows you to create and modify archives, view the contents of an archive, view a file contained in an archive, and extract files from archive.
cs: Engrampa je správce archivů pro prostředí MATE. Umožňuje vytvářet a upravovat archivy, prohlížet obsah archivu, prohlížet soubor obsažený v archivu a extrahovat soubory z archivu.

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
cs: Engrampa je rozšiřován v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte v GNU General Public License.

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
cs: Engrampa je svobodný software; můžete jej šířit a/nebo modifikovat podle ustanovení GNU General Public License, vydávané Free Software Foundation; a to buď verze 2 této licence anebo (podle vlastního uvážení) kterékoliv pozdější verze.

en: Engrampa is only a front-end (a graphical interface) to archiving programs like tar and zip. The supported file types are:
cs: Engrampa je pouze front-end (grafické rozhraní) pro archivační programy, jako je tar nebo zip. Podporované typy souborů jsou:

en: Enter the password for the archive '%s'.
cs: Zadejte heslo k archivu „%s“.

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
cs: Přeskočit složky, které jsou symbolickými od_kazy

en: Extension(s)
cs: Přípona/y

en: Extract
cs: Rozbalit

en: Extract Here
cs: Rozbalit zde

en: Extract To...
cs: Rozbalit do…

en: Extract archive
cs: Rozbalit archiv

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
cs: Zeptat se na cílovou složku, rozbalit archivy a ukončit program

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
cs: Rozbalit archivy do určené složky a ukončit program

en: Extract files from the archive
cs: Rozbalit soubory z archivu

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
cs: Rozbalit obsah archivů do složky archivu a ukončit program

en: Extract the selected archive
cs: Rozbalit vybraný archiv

en: Extract the selected archive to the current position
cs: Rozbalit vybraný archiv v aktuálním umístění

en: Extracting file:
cs: Rozbaluje se soubor:

en: Extracting files from "%s"
cs: Rozbalování souborů z "%s"

en: Extraction completed successfully
cs: Rozbalení úspěšně dokončeno

en: Extraction not performed
cs: Rozbalení nebylo provedeno

en: FILE
cs: SOUBOR

en: FOLDER
cs: SLOŽKA

[ctx: File]
en: Date Modified
cs: Datum změny

[ctx: File]
en: Location
cs: Poloha

[ctx: File]
en: Name
cs: Název

[ctx: File]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: File]
en: New
cs: Nový

[ctx: File]
en: Save
cs: Uložit

[ctx: File]
en: Size
cs: Velikost

[ctx: File]
en: Type
cs: Typ

en: File Format
cs: Formát souboru

en: File _Format: %s
cs: _Formát souboru: %s

en: File format not recognized
cs: Neznámý formát souboru

en: File is not a valid .desktop file
cs: Soubor není platným souborem typu .desktop

en: File not found.
cs: Soubor nenalezen.

en: Find:
cs: Najít:

en: Find…
cs: Nalézt…

en: Folder
cs: Složka

en: Folders
cs: Složky

en: GZip compressed file
cs: Soubor komprimovaný GZip

en: Getting the file list
cs: Získává se seznam souborů

en: Go to the home location
cs: Přejít do domovského umístění

en: Go to the next visited location
cs: Přejít na následující navštívené umístění

en: Go to the previous visited location
cs: Přejít na předchozí navštívené umístění

en: Go up one level
cs: Přejít o jednu úroveň výš

en: How to sort files
cs: Jak roztřídit soubory

en: ISO-9660 Disk Image (.iso) [Read-only mode]
cs: Obraz disku ISO-9660 (.iso) [režim jen pro čtení]

en: Include _files:
cs: Zahrnout _soubory:

en: Information about the program
cs: Informace o programu

en: It enables the ability to support 'unar' over .zip archives.
cs: Přidá 'unrar' podporu k .zip archivům.

en: Java Archive (.jar)
cs: Java archiv (.jar)

en: Java Enterprise archive (.ear)
cs: Java Enterprise archiv (.ear)

en: Java Web Archive (.war)
cs: Java Web archiv (.war)

en: LHA Archive (.lzh, .lha)
cs: LHA archiv (.lzh, .lha)

en: LZMA compressed file
cs: Soubor komprimovaný LZMA

en: LZO compressed file
cs: Soubor komprimovaný LZO

en: LZip compressed file
cs: Soubor komprimovaný LZip

en: Last Output
cs: Poslední výstup

en: Last modified:
cs: Naposledy změněno:

en: List Mode
cs: Pohled seznamu

en: List of applications entered in the Open file dialog and not associated with the file type.
cs: Seznam aplikací v dialogu "Otevřít soubor", která nejsou asociována se žádným typem souboru.

en: Load Options
cs: Načíst nastavení

en: Loading "%s"
cs: Načítá se „%s“

en: Location
cs: Poloha

en: Location:
cs: Umístění:

en: MATE;archive;manager;compression;
cs: MATE;archiv;archivů;archivační;správce;komprese;

en: Max history length
cs: Maximální počet záznamů historie

en: Max number of items in the Open Recents menu.
cs: Maximální počet záznamů v menu "Otevřít nedávný".

en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
cs: Název "%s" není platný, protože obsahuje alespoň jeden z následujících znaků: %s, zadejte prosím jiný název.

en: Name column width
cs: Šířka sloupce s názvem

en: New name is the same as old one, please type other name.
cs: Název je stejný jako starší název, zadejte prosím jiný název.

en: New name is void, please type a name.
cs: Nový název je neplatný, zadejte prosím název.

en: New…
cs: Nový…

en: Not a launchable item
cs: Není spustitelnou položkou

en: Number of files:
cs: Počet souborů:

en: Open
cs: Otevřít

en: Open _Recent
cs: Otevřít n_edávný

en: Open a recently used archive
cs: Otevřít nedávno použitý archiv

en: Open archive
cs: Otevřít archiv

en: Open selected files with an application
cs: Otevřít vybrané soubory aplikací

en: Open the selected file
cs: Otevřít vybraný soubor

en: Open the selected folder
cs: Otevřít vybranou složku

en: OpenDocument Presentation
cs: OpenDocument Prezentace

en: OpenDocument Presentation Template
cs: OpenDocument Šablona Prezentace

en: OpenDocument Spreadsheet
cs: OpenDocument Sešit

en: OpenDocument Spreadsheet Template
cs: OpenDocument Šablona Sešitu

en: OpenDocument Text
cs: OpenDocument Textový dokument

en: OpenDocument Text Template
cs: OpenDocument Šablona Textového dokumentu

en: Open…
cs: Otevřít…

en: Over_write existing files
cs: Přepisovat _existující soubory

en: Overwrite existing files
cs: Přepsat existující soubory

en: Pass_word…
cs: He_slo…

en: Password
cs: Heslo

en: Paste Selection
cs: Vložit výběr

en: Paste the clipboard
cs: Vložit ze schránky

en: Please use a different name.
cs: Použijte prosím jiný název.

en: Please wait…
cs: Prosím čekejte…

en: Process paused
cs: Proces byl pozastaven

en: RAR Archived Comic Book (.cbr)
cs: Komiks archivovaný pomocí RAR (.cbr)

en: RPM Package Manager (.rpm) [Read-only mode]
cs: RPM Package Manager (.rpm) [režim jen pro čtení]

en: RZip compressed file
cs: Soubor komprimovaný RZip

en: Rar Archived Comic Book
cs: Komiks archivovaný pomocí RAR

en: Re-crea_te folders
cs: Znovu vytvoři_t složky

en: Reading "%s"
cs: Čte se „%s“

en: Recompressing archive
cs: Archiv se znovu komprimuje

en: Recreate the folders stored in the archive
cs: Znovu vytvářet složky obsažené v archivu

en: Red Hat Package Manager file
cs: Soubor Red Hat Package Manager

en: Reload current archive
cs: Znovu načíst aktuální archiv

en: Removing file:
cs: Odstraňuje se soubor:

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename the selection
cs: Přejmenovat výběr

en: Replace _All
cs: Nahradit _vše

en: Replace file "%s"?
cs: Nahradit soubor "%s"?

en: Reverse the list order
cs: Obrátit pořadí seznamu

en: S_elect the files you want to update:
cs: Vyb_erte soubory, které chcete aktualizovat:

en: Sa_ve Options
cs: _Uložit nastavení

en: Save As…
cs: Uložit jako…

en: Save Options
cs: Uložit nastavení

en: Save the current archive with a different name
cs: Uložit aktuální archiv pod jiným názvem

en: Saving "%s"
cs: Ukládání "%s"

en: Select _All
cs: Vybr_at vše

en: Select all files
cs: Vybrat všechny soubory

en: Self-extracting zip
cs: Samorozbalovací zip

en: Session management options:
cs: Volby správce sezení:

en: Show archive properties
cs: Zobrazit vlastnosti archivu

en: Show session management options
cs: Zobrazit volby správce sezení

en: Show the _Files and Quit
cs: Zobrazit _soubory a ukončit

en: Show the application's version
cs: Zobrazit verzi aplikace

en: Single files compressed with gzip (.gz), brotli (.br), bzip (.bz), bzip2 (.bz2), compress (.Z), lrzip (.lrz), lzip (.lz), lzop (.lzo), rzip(.rz), xz (.xz).
cs: Jednotlivé soubory komprimované pomocí gzip (.gz), brotli (.br), bzip (.bz), bzip2 (.bz2), compress (.Z), lrzip (.lrz), lzip (.lz), lzop (.lzo), rzip(.rz), xz (.xz).

en: Sort file list by file size
cs: Seřadit seznam souborů podle velikosti

en: Sort file list by location
cs: Seřadit seznam souborů podle umístění

en: Sort file list by modification time
cs: Seřadit seznam souborů podle času

en: Sort file list by name
cs: Seřadit seznam souborů podle názvu

en: Sort file list by type
cs: Seřadit seznam souborů podle typu

en: Sort type
cs: Typ roztřídění

en: Specify a password for this archive
cs: Určit heslo pro tento archiv

en: Specify file containing saved configuration
cs: Vyberte soubor s uloženou konfigurací

en: Specify session management ID
cs: Zadejte ID správce sezení

en: Split into _volumes of
cs: _Rozdělit na svazky po

en: Starting %s
cs: Spouští se %s

en: Stat_usbar
cs: S_tavová lišta

en: Stop current operation
cs: Zastavit aktuální operaci

en: StuffIt Archive
cs: StuffIt archiv

en: Stuffit Archives (.bin, .sit)
cs: Stuffit archiv (.bin, .sit)

en: Tape Archive File uncompressed (.tar) or compressed with: gzip (.tar.gz, .tgz), brotli (.tar.br), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2), compress (.tar.Z, .taz), lrzip (.tar.lrz, .tlrz), lzip (.tar.lz, .tlz), lzop (.tar.lzo, .tzo), 7zip (.tar.7z), xz (.tar.xz), Zstandard (.zst)
cs: Soubor archivu pásky nekomprimovaný (.tar) nebo komprimovaný pomocí: gzip (.tar.gz, .tgz), brotli (.tar.br), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2), compress (.tar.Z, .taz), lrzip (.tar.lrz, .tlrz), lzip (.tar.lz, .tlz), lzop (.tar.lzo, .tzo), 7zip (.tar.7z), xz (.tar.xz), Zstandard (.zst)

en: Tar compressed with 7z
cs: Tar komprimovaný pomocí 7z

en: Tar compressed with brotli
cs: Tar komprimovaný pomocí brotli

en: Tar compressed with bzip
cs: Tar komprimovaný pomocí bzip

en: Tar compressed with bzip2
cs: Tar komprimovaný pomocí bzip2

en: Tar compressed with compress
cs: Tar komprimovaný pomocí compress

en: Tar compressed with gzip
cs: Tar komprimovaný pomocí gzip

en: Tar compressed with lrzip
cs: Tar komprimovaný pomocí lrzip

en: Tar compressed with lzip
cs: Tar komprimovaný pomocí lzip

en: Tar compressed with lzma
cs: Tar komprimovaný pomocí lzma

en: Tar compressed with lzop
cs: Tar komprimovaný pomocí lzop

en: Tar compressed with xz
cs: Tar komprimovaný pomocí xz

en: Tar compressed with zstd
cs: Tar komprimovaný pomocí zstd

en: Tar uncompressed
cs: Tar nekomprimovaný

en: Test Result
cs: Výsledek testu

en: Test whether the archive contains errors
cs: Otestovat, jestli archiv neobsahuje chyby

en: Testing "%s"
cs: Testování "%s"

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
cs: Archiv již existuje. Chcete jej přepsat?

en: The default size for volumes.
cs: Výchozí velikost svazků.

en: The default width of the name column in the file list.
cs: Výchozí šířka sloupce s názvem v seznamu souborů.

en: The file has been modified with an external application. If you don't update the file in the archive, all of your changes will be lost. | %u files have been modified with an external application. If you don't update the files in the archive, all of your changes will be lost.
cs[0]: %u soubor byl upraven externí aplikací. Pokud soubor neaktualizujete v archivu, veškeré změny budou ztraceny.
cs[1]: %u soubory byly upraveny externí aplikací. Pokud soubory neaktualizujete v archivu, veškeré změny budou ztraceny.
cs[2]: %u souborů bylo upraveno externí aplikací. Pokud soubory neaktualizujete v archivu, veškeré změny budou ztraceny.
cs[3]: %u souborů bylo upraveno externí aplikací. Pokud soubory neaktualizujete v archivu, veškeré změny budou ztraceny.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
cs: Název „%s“ není platný, protože nesmí obsahovat znaky: %s
    
    %s

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
cs: Program nebyl schopen zjistit formát souboru, který chcete použít pro „%s“. Ujistěte se prosím, že je pro tento soubor použita známá přípona, nebo ručně zvolte formát souboru ze seznamu níže.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
cs: Pro soubory %s není nainstalován žádný příkaz.
    Chcete vyhledat příkaz k otevření tohoto souboru?

en: There was an internal error trying to search for applications:
cs: Při pokusu o vyhledání aplikací nastala vnitřní chyba:

en: This archive type cannot be modified
cs: Tento typ archivu není možné upravit

en: Type:
cs: Typ:

en: UNIX CPIO Archive (.cpio)
cs: UNIX CPIO archiv (.cpio)

en: Unix CPIO Archive
cs: Unix CPIO archiv

en: Unix Compressed Archive file
cs: Soubor Unix Compressed Archive

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
cs: Nerozpoznaný soubor typu .desktop ve verzi „%s“

en: Unrecognized launch option: %d
cs: Nerozpoznaná volba spuštění: %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
cs: Aktualizovat soubor „%s“ v archivu „%s“?

en: Update the files in the archive "%s"?
cs: Aktualizovat soubory v archivu „%s“?

en: Use MIME icons
cs: Použij ikony typu MIME

en: View All _Files
cs: Zobrazovat _všechny soubory

en: View as a F_older
cs: Zobrazovat jako sl_ožku

en: View statusbar
cs: Zobrazit stavovou lištu

en: View the folders pane
cs: Zobrazit panel složek

en: View the main toolbar
cs: Zobrazit hlavní lištu nástrojů

en: View the output produced by the last executed command
cs: Zobrazit výstup posledního spuštěného příkazu

en: View the statusbar
cs: Zobrazit stavovou lištu

en: View toolbar
cs: Zobrazit nástrojovou lištu

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
cs: Možnosti seřazení souborů podle: jména, velikosti, typu, času, cesty.

en: Whether to display the folders pane.
cs: Zda zobrazit panel se složkami.

en: Whether to display the statusbar.
cs: Jestli se má zobrazit stavová lišta.

en: Whether to display the toolbar.
cs: Jestli se má zobrazit nástrojová lišta.

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
cs: Zda-li se má zašifrovat hlavičku archívu. Jestliže je hlavička zašifrována, bude vyžadováno heslo i pro zobrazení seznamu souborů v archívu.

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
cs: Zda-li se má seřazovat vzestupně nebo sestupně.

en: Whether to view all files in the archive (all_files), or view the archive as a folder (as_folder).
cs: Zda-li zobrazit všechny soubory v archívu najednou (všechny_soubory), nebo uspořádat soubory do adresářů (jako_adresář).

en: WinAce Compressed File (.ace)
cs: WinAce komprimovaný soubor (.ace)

en: WinRAR Compressed Archive (.rar)
cs: WinRAR komprimovaný archiv (.rar)

en: Xz compressed file
cs: Xz komprimovaný soubor

en: You can't add an archive to itself.
cs: Nemůžete přidat archiv sám do sebe.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
cs: Nemáte oprávnění vytvářet archiv v této složce

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
cs: Nemáte oprávnění potřebná pro vytvoření archivu v cílové složce.

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
cs: Nemáte oprávnění potřebná pro rozbalení archivů ve složce „%s“

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
cs: Nemáte oprávnění potřebná pro čtení souborů ze složky "%s"

en: You don't have the right permissions.
cs: Nemáte potřebná oprávnění.

en: You have to specify an archive name.
cs: Musíte stanovit název archivu.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
cs: Kopii GNU General Public License byste měli obdržet spolu s tímto programem; pokud se tak nestalo, napište o ni Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA.

en: ZIP Archive (.zip)
cs: ZIP archiv (.zip)

en: ZOO Compressed Archive File (.zoo)
cs: ZOO komprimovaný archiv (.zoo)

en: Zstandard compressed file
cs: Soubor komprimovaný Zstandard

en: [read only]
cs: [jen pro čtení]

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _About Archive Manager
cs: _O Správci Archivů

en: _Add
cs: Při_dat

en: _Add Files…
cs: _Přidat soubory…

en: _All files
cs: _Všechny soubory

en: _Apply
cs: _Použít

en: _Archive
cs: _Archiv

en: _Arrange Files
cs: Řadit soubor_y

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Destination folder:
cs: _Umístění složky:

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Encrypt the file list
cs: _Zašifrovat seznam souborů

en: _Encrypt the file list too
cs: Zašifrovat také s_eznam souborů

en: _Exclude folders:
cs: Př_eskočit složky:

en: _Extract
cs: _Rozbalit

en: _Extract…
cs: _Rozbalit…

en: _Filename:
cs: Název _souboru:

en: _Files:
cs: _Soubory:

en: _Folders
cs: Slož_ky

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Include subfolders
cs: Z_ahrnout podsložky

en: _Last Output
cs: _Poslední výstup

en: _Load Options
cs: Načís_t nastavení

en: _Location:
cs: _Umístění:

en: _New file name:
cs: _Nový název souboru:

en: _New folder name:
cs: _Nový název složky:

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Open With…
cs: _Otevřít pomocí…

en: _Open the Archive
cs: _Otevřít archiv

en: _Options Name:
cs: _Název nastavení:

en: _Other Options
cs: D_alší nastavení

en: _Overwrite
cs: _Přepsat

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Paste
cs: V_ložit

en: _Pause
cs: _Pozastavit

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _Quit
cs: U_končit

en: _Refresh
cs: _Načíst znovu

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Rename…
cs: _Přejmenovat…

en: _Replace
cs: _Nahradit

en: _Reset Options
cs: _Obnovit nastavení

en: _Resume
cs: Pok_račovat

en: _Reversed Order
cs: _Obrácené pořadí

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Search Command
cs: _Vyhledat příkaz

en: _Selected files
cs: Vy_brané soubory

en: _Show the Files
cs: Zobrazit _soubory

en: _Skip
cs: _Přeskočit

en: _Stop
cs: _Deaktivovat

en: _Test Integrity
cs: O_testovat integritu

en: _Toolbar
cs: _Nástrojová lišta

en: _Update
cs: _Aktualizovat

en: _View
cs: _Zobrazit

en: by T_ype
cs: podle _typu

en: by _Date Modified
cs: podle _data změny

en: by _Location
cs: podle _umístění

en: by _Name
cs: podl_e názvu

en: by _Size
cs: podle _velikosti

en: example: *.o; *.bak
cs: příklad: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
cs: příklad: *.txt; *.doc

en: if TRUE will display icons depending on the file type (slower), otherwise will use always the same icon for all files (faster).
cs: Pokud nastaveno na hodnotu TRUE, ikony jednotlivých souborů budou zobrazeny podle daného typu souboru (pomalé), jinak se pro každý soubor použije jedna stejná ikona (rychlé).
