mate-applets 1.25.3 - en to cs translation catalogue (567 entries)

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
cs: 
    ESSID: %s 
    Síla: %d %%

en: 
    in: %s out: %s
cs: 
    dovnitř: %s ven: %s

en: 
    sum: %s
cs: 
    celkem: %s

en:  160MHz
cs:  160 MHz

en:  40MHz
cs:  40 MHz

en:  80MHz
cs:  80 MHz

en: %'d hour | %'d hours
cs[0]: %'d hodina
cs[1]: %'d hodiny
cs[2]: %'d hodin
cs[3]: %'d hodin

en: %'d minute | %'d minutes
cs[0]: %'d minuta
cs[1]: %'d minuty
cs[2]: %'d minut
cs[3]: %'d minut

en: %'d secon | %'d seconds
cs[0]: %'d sekunda
cs[1]: %'d sekundy
cs[2]: %'d sekund
cs[3]: %'d sekund

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
cs: Zbývá %d %s %d %s (%d%%)

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
cs: %d %s %d %s do dobití (%d%%)

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
cs[0]: %d položka v koši
cs[1]: %d položky v koši
cs[2]: %d položek v koši
cs[3]: %d položek v koši

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
cs[0]: zbývá %d hodina (%d%%)
cs[1]: zbývají %d hodiny (%d%%)
cs[2]: zbývá %d hodin (%d%%)
cs[3]: zbývá %d hodin (%d%%)

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
cs[0]: %d hodina do nabití (%d %%)
cs[1]: %d hodiny do nabití (%d %%)
cs[2]: %d hodin do nabití (%d %%)
cs[3]: %d hodin do nabití (%d %%)

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
cs[0]: zbývá %d minuta (%d%%)
cs[1]: zbývají %d minuty (%d%%)
cs[2]: zbývá %d minut (%d%%)
cs[3]: zbývá %d minut (%d%%)

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
cs[0]: %d minuta do nabití (%d %%)
cs[1]: %d minuty do nabití (%d %%)
cs[2]: %d minut do nabití (%d %%)
cs[3]: %d minut do nabití (%d %%)

en: %d note | %d notes
cs[0]: %d poznámka
cs[1]: %d poznámky
cs[2]: %d poznámek
cs[3]: %d poznámek

en: %s is down
cs: %s je dole

en: %s:
    %.01f%% in use
cs: %s:
    %.01f%% v užití

en: %s:
    %.01f%% in use by programs
    %.01f%% in use as cache
cs: %s:
    %.01f%% používají programy
    %.01f%% použitá jako vyrovnávací paměť

en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
cs: %s:
    Příjem %s
    Odesílání %s

en: (mounted)
cs: (připojen)

en: (not mounted)
cs: (odpojen)

en: (unknown)
cs: (neznámé)

en: , width: %s
cs: , šířka: %s

en: 0 byte
cs: 0 bajtu

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
cs: 0 značí bez popisku, 1 značí procenta a 2 značí zbývající čas.

en: 20 MHz (no HT)
cs: 20 MHz (bez HT)

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
cs: <b>Spuštěný příkaz %s selhal</b> %s

en: A 0 value means to show CPU frequency, 1 to show frequency and units, and 2 to show percentage instead of frequency.
cs: Hodnota "0" znamená zobrazovat frekvenci CPU, hodnota "1" zobrazovat frekvenci a jednotky a hodnota "2" zobrazovat procenta místo frekvence.

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
cs: Hodnota "0" znamená zobrazovat applet v grafickém režimu (jen obrázek), hodnota "1" zobrazovat applet v textovém režimu (nezobrazovat obrázek) a hodnota "2" zobrazovat applet v grafickém a textovém režimu.

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
cs: Koš MATE nacházející se na vašem panelu. Lze jej používat k zobrazení koše nebo do něj přetahovat položky.

en: A goofy set of eyes for the MATE panel. They follow your mouse.
cs: Legrační pár očí pro panel MATE. Oči sledují vaši myš.

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
cs: Malý aplet zobrazující vybrané informace o provozu na vybraném síťovém zařízení

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
cs: Aplikace na panelu ke sledování místního počasí.

en: A set of eyeballs for your panel
cs: Pár očí pro váš panel

en: A system load indicator
cs: Indikátor zatížení systému

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
cs: Sledování zátěže systému schopné zobrazovat grafy CPU, paměti, využití odkládacího prostoru a zatížení sítě.

en: A_ddress:
cs: _Adresa:

en: About AccessX Status
cs: O appletu AccessX Status

en: About Battery Charge Monitor
cs: O appletu Sledování stavu baterie

en: About CPU Frequency Scaling Monitor
cs: O appletu Sledování změny frekvence CPU

en: About Character Palette
cs: O appletu Paleta znaků

en: About Command Applet
cs: O appletu Příkazový Applet

en: About Disk Mounter
cs: O appletu Připojování disků

en: About Eyes
cs: O appletu Oči

en: About MATE Netspeed
cs: O appletu Rychlost sítě pro MATE

en: About Sticky Notes
cs: O appletu Lepicí poznámky

en: About System Monitor
cs: O aplikaci Sledování systému

en: About Timer Applet
cs: O appletu Časovač

en: About Trash Applet
cs: O appletu Koš

en: About Weather Report
cs: O appletu Zprávy o počasí

en: About...
cs: O aplikaci...

en: AccessX Status
cs: Stav AccessX

en: AccessX Status Applet Factory
cs: Generátor stavového appletu AccessX

en: Add Palette
cs: Přidat paletu

en: Add button
cs: Přidat tlačítko

en: Address Entry
cs: Zadání adresy

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
cs: Applet připojování a odpojování blokových zařízení.

en: Applet refresh rate in milliseconds
cs: Čas mezi obnovou appletů v milisekundách

en: Auto change device
cs: Automatická změna zařízení

en: Available palettes
cs: Dostupné palety

en: Background color for disk load graph
cs: Barva pozadí grafu zatížení disku

en: Battery Charge Monitor
cs: Sledování stavu baterie

en: Battery Charge Monitor Preferences
cs: Předvolby sledování stavu baterie

en: Battery Monitor
cs: Sledování baterie

en: Battery Notice
cs: Upozornění o baterii

en: Battery Status Utility
cs: Nástroj stavu baterie

en: Battery charged (%d%%)
cs: Baterie nabita (%d%%)

en: Battery fully re-charged
cs: Baterie jsou plně nabity

en: Battery power low
cs: Téměř vybité baterie

en: Battery status unknown
cs: Stav baterie není znám

en: Battstat Factory
cs: Generátor stavu baterie

en: Beaufort scale
cs: Beaufortova stupnice

en: Beep for warnings
cs: Pípnout při varování

en: Beep when displaying a warning.
cs: Pípnout při zobrazování varování.

en: Behavior
cs: Chování

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
cs: Ve výchozím stavu dostanou lepicí poznámky při vytvoření jako nadpis aktuální datum. Používá se tento formát; platné je cokoli, co může být zpracováno pomocí strftime().

en: Bytes in:
cs: Bajtů dovnitř:

en: Bytes out:
cs: Bajtů ven:

en: CPU Frequency Monitor Preferences
cs: Předvolby sledování frekvence CPU

en: CPU Frequency Scaling Monitor
cs: Sledování změny frekvence CPU

en: CPU Load
cs: Zátěž CPU

en: CPU frequency scaling unsupported
cs: Změna frekvence CPU nepodporována

en: CPU graph background color
cs: Barva pozadí grafu CPU

en: CPU to Monitor
cs: CPU určené ke sledování

en: C_ommand:
cs: _Příkaz:

en: Cach_ed
cs: Ve vyrovnáva_cí paměti

en: Can not launch the eyes applet.
cs: Nelze spustit applet očí.

en: Cannot execute Caja
cs: Nelze spustit Caju

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
cs: Položky do koše nelze přesunout, chcete je smazat okamžitě?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
cs: Některé položky do koše nelze přesunout, chcete je smazat okamžitě?

en: Celsius
cs: stupně Celsia

en: Change CPU Frequency scaling
cs: Změnit frekvenci CPU

en: Change icon
cs: Změnit ikonu

en: Channel:
cs: Kanál:

en: Character Palette
cs: Paleta znaků

en: Character Palette Preferences
cs: Předvolby palety znaků

en: Characters shown on applet startup
cs: Znaky zobrazované při spuštění appletu

en: Charpicker Applet Factory
cs: Generátor palety znaků

en: Choose a base color to use for all sticky notes
cs: Vyberte základní barvu, kterou chcete používat u všech lepicích poznámek

en: Choose a color for the note
cs: Vyberte barvu poznámky

en: Choose a font for the note
cs: Vyberte písmo poznámky

en: Choose a font to use for all sticky notes
cs: Vyberte písmo, které se má používat u všech lepicích poznámek

en: Choose if notes are visible on all workspaces
cs: Vyberte, mají-li být poznámky viditelné na všech pracovních plochách

en: Choose if the default style is forced on all notes
cs: Vyberte, jestli se má výchozí styl používat u všech poznámek

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
cs: Vyberte, jestli se při výběru na pracovní ploše mají skrýt všechny poznámky

en: City:
cs: Město:

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
cs: Město: %s
    Obloha: %s
    Teplota: %s

en: Click to Enter Weather.com
cs: Kliknutím vstoupíte na weather.com

en: Click to add a new palette
cs: Kliknutím přidáte novou paletu

en: Click to delete the selected palette
cs: Kliknutím smažete vybranou paletu

en: Click to edit the selected palette
cs: Kliknutím upravíte vybranou paletu

en: Colors
cs: Barvy

en: Command
cs: Příkaz

en: Command Applet
cs: Příkazový Applet

en: Command Applet Preferences
cs: Command Applet - nastavení

en: Command Factory
cs: Příkaz Generátoru

en: Command to execute
cs: Příkaz ke spuštění

en: Command to execute to activate the device
cs: Příkaz k provedení spuštění zařízení

en: Command to execute to shut down the device
cs: Příkaz k provedení vypnutí zařízení

en: Command/script to execute to get the output
cs: Příkaz/skript ke spuštění předat na výstup

en: Conditions:
cs: Podmínky:

en: Connected Time:
cs: Čas připojení:

en: Copyright © 1998, 2004-2005 GNOME Applets Maintainers and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 1998, 2004-2005 vývojáři appletů GNOME a další
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 1999 Dave Camp
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 1999 Dave Camp
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 1999-2005 Free Software Foundation and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 1999-2005 Free Software Foundation a další
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 1999-2005 by S. Papadimitriou and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 1999-2005 S. Papadimitriou a další
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2000 The Gnulix Society
    Copyright © 2002-2005 Free Software Foundation and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2000 The Gnulix Society
    Copyright © 2002-2005 Free Software Foundation and others
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2002-2003 Jörgen Scheibengruber
    Copyright © 2011-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2002-2003 Jörgen Scheibengruber
    Copyright © 2011-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2002-2003 Loban A Rahman
    Copyright © 2005 Davyd Madeley
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2002-2003 Loban A Rahman
    Copyright © 2005 Davyd Madeley
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2003 Sun Microsystems
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2003 Sun Microsystems
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2004 Canonical Ltd
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2004 Canonical Ltd
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2004 Carlos Garcia Campos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2004 Carlos Garcia Campos
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2004 Michiel Sikkes
    Copyright © 2008 Ryan Lortie
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2004 Michiel Sikkes
    Copyright © 2008 Ryan Lortie
    Copyright © 2012-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 vývojáři MATE

en: Copyright © 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 vývojáři MATE

en: Could not open help document
cs: Nelze otevřít dokument nápovědy

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
cs: Vytváří, zobrazuje a spravuje lepicí poznámky na pracovní ploše

en: Current Conditions
cs: Aktuální podmínky

en: Date format of note's title
cs: Datum formátu titulku poznámky

en: Default Note Properties
cs: Výchozí vlastnosti poznámky

en: Default color for font
cs: Výchozí barva písma

en: Default color for new notes
cs: Výchozí barva nových poznámek

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
cs: Výchozí barva nové lepicí poznámky. Mělo by se jednat o šestnáctkovou specifikaci HTML, například "#30FF50".

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
cs: Výchozí barva písma nové lepicí poznámky. Mělo by se jednat o šestnáctkovou specifikaci HTML, například "#000000".

en: Default font for new notes
cs: Výchozí písmo nových poznámek

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
cs: Výchozí písmo nových lepicích poznámek. Mělo by se jednat o název písma systému Pango, například "Sans Italic 10".

en: Default height for new notes
cs: Výchozí výška nových poznámek

en: Default height for new sticky notes in pixels.
cs: Výchozí výška nových poznámek v pixelech.

en: Default width for new notes
cs: Výchozí šířka nových poznámek

en: Default width for new sticky notes in pixels.
cs: Výchozí šířka nových poznámek v pixelech.

en: Delete Immediately?
cs: Smazat ihned?

en: Delete all sticky notes?
cs: Odstranit všechny lepicí poznámky?

en: Delete button
cs: Smazat tlačítko

en: Delete note
cs: Smazat poznámku

en: Delete this sticky note?
cs: Odstranit tuto lepicí poznámku?

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Device _Details
cs: _Detaily zařízení

en: Device to monitor
cs: Zařízení ke sledování

en: Dew point:
cs: Rosný bod:

en: Directory in which the theme is located
cs: Adresář, ve kterém je motiv umístěn

en: Disk Load
cs: Zátěž disku

en: Disk Mounter
cs: Připojování disků

en: Display
cs: Zobrazit

en: Display Settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Displays current state of keyboard accessibility features
cs: Zobrazí aktuální stav funkcí zpřístupnění klávesnice

en: Do you want to connect %s now?
cs: Chcete připojit %s?

en: Do you want to disconnect %s now?
cs: Chcete odpojit %s?

en: Down command
cs: Příkaz dolů

en: Drive Mount Applet Factory
cs: Generátor appletu připojování disků

en: Duration of timer in seconds
cs: Doba trvání časovače v sekundách

en: Edit Palette
cs: Upravit paletu

en: Edit button
cs: Upravit tlačítko

en: Empty all of the items from the trash?
cs: Odstranit všechny položky z koše?

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
cs: Prázdné poznámky lze smazat bez potvrzení.

en: Emptying the Trash
cs: Vyprazdňuje se koš

en: Enable CPU load graph
cs: Povolit graf zátěže CPU

en: Enable _radar map
cs: Povolit _radarovou mapu

en: Enable disk load graph
cs: Povolit graf zatížení disku

en: Enable load average graph
cs: Povolit graf průměrné zátěže

en: Enable memory load graph
cs: Povolit graf využití paměti

en: Enable network load graph
cs: Povolit graf zatížení sítě

en: Enable swap load graph
cs: Povolit graf zatížení odkládacího prostoru

en: Enter the URL
cs: Zadejte prosím URL

en: Error while spawning caja:
    %s
cs: Chyba při spouštění programu Caja:
    %s

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Eyes
cs: Oči

en: Eyes Applet Factory
cs: Generátor appletu Oči

en: Eyes Preferences
cs: Předvolby očí

en: F_ree
cs: Vo_lné

en: Factory for creating the load applet.
cs: Generátor pro vytváření appletů pro sledování zátěže.

en: Factory for creating the weather applet.
cs: Generátor appletu počasí.

en: Factory for drive mount applet
cs: Generátor appletu připojování disků

en: Fahrenheit
cs: stupně Fahrenheita

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
cs: Nelze načíst databázi XML s polohami. Ohlaste to prosím jako chybu.

en: Feels like:
cs: Připadá jako:

en: Find _Next
cs: Hledat _následující

en: Finished %s
cs: Dokončeno %s

en: Font C_olor:
cs: Barva _písma:

en: Font Co_lor:
cs: Barva pís_ma:

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
cs: Šířka grafů v pixelech u horizontálních panelů, výška grafů u vertikálních panelů.

en: Force _default color and font on notes
cs: Používat vž_dy výchozí barvu a písmo u poznámek

en: Forecast
cs: Předpověď

en: Forecast Report
cs: Předpověď počasí

en: Forecast not currently available for this location.
cs: K této poloze předpověď momentálně není k dispozici.

en: Frequency Scaling Unsupported
cs: Změna frekvence nepodporována

en: From:
cs: Z:

en: Full Battery Notification
cs: Upozornění na nabitou baterii

en: General
cs: Všeobecné

en: General Settings
cs: Hlavní nastavení

en: Go to Trash
cs: Přejít do koše

en: Graph color for buffer memory
cs: Barva grafu vyrovnávací paměti

en: Graph color for cached memory
cs: Barva grafu vyrovnávací paměti

en: Graph color for disk read
cs: Barva grafu čtení z disku

en: Graph color for disk write
cs: Barva grafu zápisu na disk

en: Graph color for input network activity
cs: Barva grafu vstupní aktivity sítě

en: Graph color for iowait related CPU activity
cs: Barva grafu aktivity CPU související s iowait

en: Graph color for load average
cs: Barva grafu průměrné zátěže

en: Graph color for loopback network usage
cs: Barva grafu využití síťové zpětné smyčky (loopback)

en: Graph color for nice-related CPU activity
cs: Barva grafu aktivity CPU související s nice

en: Graph color for output network activity
cs: Barva grafu výstupní aktivity sítě

en: Graph color for shared memory
cs: Barva grafu sdílené paměti

en: Graph color for system-related CPU activity
cs: Barva grafu aktivity CPU související se systémem

en: Graph color for user-related CPU activity
cs: Barva grafu aktivity CPU související s uživatelem

en: Graph color for user-related memory usage
cs: Barva grafu použití paměti související s uživatelem

en: Graph color for user-related swap usage
cs: Barva grafu použití odkládacího prostoru související s uživatelem

en: Graph size
cs: Velikost grafu

en: Graphic
cs: Grafika

en: Graphic and Text
cs: Grafika a text

en: Grid line color
cs: Barva čar mřížky

en: H_eight:
cs: _Výška:

en: Harddisk
cs: Pevný disk

en: Hardware Address:
cs: Adresa hardware:

en: Help
cs: Nápověda

en: Hi_de Notes
cs: _Skrýt poznámky

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
cs: S_krýt poznámky při kliknutí na pracovní plochu

en: IPv4 Address:
cs: Adresa IPv4:

en: IPv6 Address:
cs: Adresa IPv6:

en: I_dle
cs: Neč_innost

en: If applet icon is shown or not
cs: Ukáže-li se ikona appletu, nebo ne

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
cs: Pokud je tato volba vypnuta, lze použít vlastní barvu jako výchozí barvu všech lepicích poznámek.

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
cs: Pokud je tato volba vypnuta, lze použít vlastní písmo jako výchozí písmo všech lepicích poznámek.

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
cs: Pokud je tato volba zapnuta, vybrání pracovní plochy libovolným způsobem skryje automaticky všechny otevřené poznámky.

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
cs: Pokud je tato volba zapnuta, vlastní barvy a písma, které byly přiřazeny jednotlivým poznámkám, budou ignorovány.

en: If true, change automatically the selected device.
cs: Pokud je to pravda, změňte automaticky vybrané zařízení.

en: If true, change the icon due to selected device.
cs: Pokud je to pravda, změňte ikonu podle vybraného zařízení.

en: If true, show both IP addresses if enabled.
cs: Je-li pravda, zobrazit obě IP adresy, je-li povoleno.

en: If true, show main icon.
cs: Pokud je to správně, zobraz hlavní ikonu.

en: If true, show signal quality icon for wireless devices.
cs: Pokud je to pravda, ukáže ikonu kvality signálu pro bezdrátová zařízení.

en: If true, show speed in bits instead of bytes.
cs: Pokud je to pravda, zobrazí rychlost v bitech namísto v bajtech.

en: If true, show sum of inbound/outbound speed instead of separated ones.
cs: Pokud je to pravda, zobrazit součet rychlostí příchozí/odchozí místo každého zvlášť.

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
cs: Pokud se rozhodnete vyprázdnit koš, všechny položky v něm budou natrvalo smazány. Vezměte prosím na vědomí, že je lze mazat po jedné.

en: In color
cs: V barvě

en: Indicator color
cs: Barva ukazatele

en: Insert "%s"
cs: Vložit "%s"

en: Insert characters
cs: Vkládání znaků

en: Insert special character
cs: Vložit speciální znak

en: Interval for the command
cs: Interval pro příkaz

en: Interval to execute the command (in seconds)
cs: Interval pro spuštění příkazu (v sekundách)

en: Kelvin
cs: stupně Kelvina

en: Keyboard Accessibility Status
cs: Stav zpřístupnění klávesnice

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
cs: Generátor appletu stavu zpřístupnění klávesnice

en: Last update:
cs: Poslední aktualizace:

en: Legacy backend enabled.
cs: Legacy podpůrná vrstva povolena.

en: List of available palettes
cs: Seznam dostupných palet

en: List of strings containing the available palettes.
cs: Seznam řetězců obsahujících dostupné palety.

en: Load
cs: Zátěž

en: Load Average
cs: Průměrná zátěž

en: Load graph background color
cs: Barva pozadí grafu zátěže CPU

en: Location
cs: Poloha

en: Location view
cs: Zobrazení polohy

en: Lock/Unlock note
cs: Zamknout/odemknout poznámku

en: Low Battery Notification
cs: Upozornění na málo nabitou baterii

en: MATE Documentation Team
cs: Dokumentační tým MATE

en: MATE Netspeed
cs: Rychlost sítě pro MATE

en: MATE Netspeed Preferences
cs: Předvolby appletu Rychlost sítě pro MATE

en: MATE Panel applet for selecting strange characters that are not on the keyboard. Released under GNU General Public Licence.
cs: Applet panelu MATE pro výběr zvláštních či podivných znaků, které nejsou na klávesnici. Vydáno pod GNU General Public License.

en: MATE Weather
cs: Počasí MATE

en: Mateweather Applet Factory
cs: Generátor appletu Mateweather

en: Maximum _width (chars):
cs: Maximální šíř_ka (znaků):

en: Memory
cs: Paměť

en: Memory Load
cs: Využití paměti

en: Memory graph background color
cs: Barva pozadí grafu paměti

en: Minutes Remaining
cs: zbývajících minut

en: Mode to show CPU usage
cs: Režim zobrazování využití CPU

en: Modify a palette by adding or removing characters
cs: Paletu lze upravit přidáním nebo odstraněním znaků

en: Monitor Settings
cs: Nastavení sledování

en: Monitor a laptop's remaining power
cs: Sleduje zbývající energii notebooku

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
cs: Sleduje změny frekvence CPU

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
cs: Sleduje aktuální počasí a předpovědi

en: Monitored Resources
cs: Sledované zdroje

en: Mount local disks and devices
cs: Připojování lokálních disků a zařízení

en: MultiLoad Applet Factory
cs: Generátor appletu Multiload

en: N/A
cs: Nic

en: N_ice
cs: Ni_ce

en: Name of timer
cs: Název časovače

en: Net Load
cs: Zatížení sítě

en: Netmask:
cs: Maska sítě:

en: Netspeed Applet
cs: Aplet Netspeed

en: Netspeed Applet Factory
cs: Generátor pro aplet Netspeed

en: Network
cs: Síť

en: Network Monitor
cs: Monitor sítě

en: Network _device:
cs: Síťové _zařízení:

en: Network graph background color
cs: Barva pozadí grafu sítě

en: Network speed thresholds
cs: Prahy rychlosti sítě

en: Network threshold 1 in bytes
cs: Síťový práh 1 v bajtech

en: Network threshold 2 in bytes
cs: Síťový práh 2 v bajtech

en: Network threshold 3 in bytes
cs: Síťový práh 3 v bajtech

en: No Items in Trash
cs: Žádná položka v koši

en: No battery present
cs: Baterie není k dispozici

en: Note C_olor:
cs: B_arva poznámky:

en: Note _Color:
cs: Barva _poznámky:

en: Notifications
cs: Oznamování

en: Notify user when the battery is full.
cs: Upozornit uživatele, když je baterie nabitá.

en: Notify user when the battery is low.
cs: Upozornit uživatele, když je nabití baterie nízké.

en: Number of characters to display
cs: Počet znaků pro zobrazení

en: Open the keyboard preferences dialog
cs: Otevřete dialogové okno předvolby klávesnice

en: Options
cs: Možnosti

en: Out color
cs: Mimo barvu

en: P-t-P Address:
cs: Adresa P-t-P:

en: P_ause timer
cs: Poz_astavit časovač

en: Palette entry
cs: Položka palety

en: Palettes list
cs: Seznam palet

en: Percent
cs: procent

en: Pick a color for the sticky note
cs: Vyberte barvu lepicí poznámky

en: Pick a default sticky note color
cs: Vyberte výchozí barvu lepicí poznámky

en: Pick a default sticky note font
cs: Vyberte výchozí písmo lepicí poznámky

en: Pick a font for the sticky note
cs: Vyberte písmo lepicí poznámky

en: Preferences...
cs: Předvolby...

en: Pressure:
cs: Tlak:

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
cs: Ke změně frekvence CPU jsou vyžadována oprávnění.

en: Processor
cs: Procesor

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: R_eset
cs: R_esetovat

en: Radar Map
cs: Radarová mapa

en: Red value level
cs: Úroveň červené

en: Relative humidity:
cs: Relativní vlhkost:

en: Removing item %s of %s
cs: Odstraňování položky %s z %s

en: Removing: %s
cs: Odstraňování: %s

en: Resize note
cs: Změnit velikost poznámky

en: S_top timer
cs: Zas_tavit časovač

en: S_wap Space
cs: _Odkládací prostor

en: S_ystem
cs: S_ystém

en: See the ForeCast Details
cs: Zobrazit detaily předpovědi

en: Select Location from the list
cs: Vyberte polohu ze seznamu

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
cs: Nastavit CPU, kterou sledovat. V jednoprocesorovém systému není nutné měnit.

en: Sh_ared
cs: Sdíl_eno

en: Show CPU frequency as _frequency
cs: Zobrazovat frekvenci CPU jako _frekvenci

en: Show CPU frequency as _percentage
cs: Zob_razovat frekvenci CPU jako procenta

en: Show IPv4 and IPv6 addresses on tooltip
cs: Zobrazovat IPv4 a IPv6 adresy v místní nápovědě

en: Show _bits instead of bytes
cs: Zobraz _bity místo bajtů

en: Show _dialog
cs: Zobrazit _dialogové okno

en: Show _icon
cs: Zobrazit _ikonu

en: Show _notifications
cs: Ukázat oz_námení

en: Show _percentage remaining
cs: Zobrazovat zbývající _procenta

en: Show _sum instead of in & out
cs: Ukazovat celkový _souhrn místo údajů "Dovnitř a ven"

en: Show _time remaining
cs: Zobrazova_t zbývající čas

en: Show all _IP addresses on tooltip
cs: Zobrazovat všechny _IP adresy v místní nápovědě

en: Show bits
cs: Zobrazit bity

en: Show dialog window when timer finish
cs: Po doběhu časovače ukázat dialogové okno

en: Show frequency _units
cs: Zobrazovat _jednotky frekvence

en: Show icon
cs: Zobrazit ikonu

en: Show notification _popup
cs: Zobrazit vyskakovací okno _oznámení

en: Show notification popup when timer finish
cs: Po doběhu časovače ukázat oznámení ve vyskakovacím okně

en: Show signal _quality icon for wireless devices
cs: Zobrazit ikonu signal _quality pro bezdrátová zařízení

en: Show signal quality icon
cs: Zobrazit ikonu kvality signálu

en: Show sticky notes
cs: Zobrazit lepicí poznámky

en: Show sum speed
cs: Zobrazit součet rychlosti

en: Show the time/percent label
cs: Zobrazovat popisek s časem/procenty

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
cs: Zobrazuje stav klávesnice při použití funkcí zpřístupnění.

en: Shows the output of a command
cs: Zobrazí výstup příkazu

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
cs: Zobrazí stav vlastností AccessX, například zablokovaných modifikátorů

en: Shows the status of keyboard accessibility features
cs: Zobrazí stav vlastností zpřístupnění klávesnice

en: Signal Strength:
cs: Síla signálu:

en: Sky:
cs: Obloha:

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
cs: Určuje, jestli jsou lepicí poznámky zamčené (needitovatelné) nebo ne.

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
cs: Určuje, jestli jsou lepicí poznámky viditelné na VŠECH pracovních plochách nebo ne.

en: Specify a title for the note
cs: Zadejte titulek poznámky

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
cs: Zadejte výchozí výšku nových poznámek (v pixelech)

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
cs: Zadejte výchozí šířku nových poznámek (v pixelech)

en: Spinbutton for updating
cs: Tlačítko se šipkami k aktualizaci

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
cs: Zahájit časovač a zobrazit upozornění, až skončí

en: Start system-monitor
cs: Spuštění system-monitor

en: Station:
cs: Stanice:

en: Sticky Note
cs: Lepicí poznámka

en: Sticky Note Properties
cs: Vlastnosti lepicí poznámky

en: Sticky Notes
cs: Lepicí poznámky

en: Sticky Notes Applet Factory
cs: Generátor appletu Lepicí poznámky

en: Sticky Notes Preferences
cs: Předvolby lepicích poznámek

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
cs: Lepicí poznámky pro prostředí MATE

en: Sticky notes' locked state
cs: Stav zamčení lepicích poznámek

en: Sticky notes' workspace stickyness
cs: Přilepení poznámek na pracovní plochu

en: Sun GNOME Documentation Team <gdocteam@sun.com>
cs: Dokumentační tým GNOME společnosti Sun <gdocteam@sun.com>

en: Sunrise:
cs: Východ Slunce:

en: Sunset:
cs: Západ Slunce:

en: Swap Load
cs: Zatížení odkládacího prostoru

en: Swap Space
cs: Odkládací prostor

en: Swap graph background color
cs: Barva pozadí grafu odkládacího prostoru

en: Sys_tem monitor update interval:
cs: Ak_tualizační interval sledování systému:

en: System Monitor
cs: Sledování systému

en: System Monitor Preferences
cs: Předvolby sledování systému

en: System is running on AC power
cs: Systém je napájen el. sítí

en: System is running on battery power
cs: Systém je napájen bateriemi

en: System m_onitor height:
cs: Výška sled_ování systému:

en: System m_onitor width:
cs: Šířka sled_ování systému:

en: Temperature:
cs: Teplota:

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
cs: Úroveň nabití baterie, pod kterou je baterie zobrazována červeně. Také hodnota, při které se zobrazuje varování o vybité baterii.

en: The color of the graph of the inbound traffic
cs: Barva grafu příchozího datového toku

en: The color of the graph of the outbound traffic
cs: Barva grafu odchozího datového toku

en: The desktop description file to execute as the system monitor
cs: Soubor popisu pracovní plochy určený ke spuštění jako sledování systému

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
cs: Oči pokukují po kurzoru myši

en: The name of the device to monitor
cs: Název zařízení určeného ke sledování

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
cs: Řetězec, který uživatel vybral při posledním použití appletu. Tento řetězec bude zobrazen, když uživatel spustí applet.

en: The system load average is %0.02f
cs: Průměrná zátěž systému je %0.02f

en: The type of text to display (if the text is enabled).
cs: Typ textu určený k zobrazení (pokud je text povolen).

en: Themes
cs: Motivy

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
cs: Při pokusu načíst motiv došlo ke kritické chybě.

en: There was an error displaying help:
    %s
cs: Stala se chyba při zobrazování nápovědy: %s

en: There was an error displaying help: %s
cs: Při zobrazování nápovědy došlo k chybě: %s

en: There was an error executing '%s': %s
cs: Při spouštění "%s" došlo k chybě: %s

en: There was an error launching the help viewer: %s
cs: Při spouštění prohlížeče nápovědy došlo k chybě: %s

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
cs: Při spouštění dialogu předvoleb klávesnice došlo k chybě: %s

en: This cannot be undone.
cs: Krok nelze vrátit zpět.

en: This note is locked.
cs: Tato poznámka je zamčena.

en: This note is unlocked.
cs: Tato poznámka je odemčena.

en: This utility shows the current CPU Frequency
cs: Tento nástroj zobrazuje aktuální frekvenci CPU

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
cs: Tento nástroj zobrazuje aktuální změny frekvence CPU.

en: This utility shows the status of your laptop battery.
cs: Tento nástroj zobrazuje stav baterie vašeho notebooku.

en: Threshold _1:
cs: Práh _1:

en: Threshold _2:
cs: Práh _2:

en: Threshold _3:
cs: Práh _3:

en: Timer
cs: Časovač

en: Timer Applet
cs: Applet časovače

en: Timer Applet Preferences
cs: Nastavení appletu časovače

en: Timer Factory
cs: Časovač Generátoru

en: Timer finished!
cs: Časovač skončil!

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
cs: Abyste nepřišli o práci:
     • připojte notebook k externímu zdroji, nebo
     • uložte otevřené dokumenty a vypněte notebook.

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
cs: Abyste nepřišli o práci:
     • uspěte váš notebook k uspoření energie,
     • připojte notebook k externímu zdroji, nebo
     • uložte otevřené dokumenty a vypněte notebook.

en: Transfer Rate Graph
cs: Graf přenosové rychlosti

en: Trash
cs: Koš

en: Trash Applet
cs: Applet koše

en: Trash Applet Factory
cs: Generátor appletu koše

en: Un_mount %s
cs: Od_pojit %s

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown time (%d%%) remaining
cs: Zbývá neznámý čas (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) until charged
cs: Neznámý čas (%d%%) do dobití

en: Up command
cs: Příkaz nahoru

en: Update
cs: Aktualizace

en: Update spin button
cs: Aktualizovat tlačítko se šipkami

en: Updating...
cs: Aktualizace...

en: Use _custom address for radar map
cs: Používat _vlastní adresu pro radarovou mapu

en: Use co_lor from the system theme
cs: Používat _barvu ze systémového motivu

en: Use default co_lor
cs: Používat výchozí _barvu

en: Use default fo_nt
cs: Používat výchozí _písmo

en: Use diskstats for _NVMe
cs: Použít diskové statistiky pro _NVMe

en: Use fo_nt from the system theme
cs: Používat _písmo ze systémového motivu

en: Use the value defined in red_value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
cs: Používat hodnotu definovanou v "red_value" jako zbývající čas do zobrazení varovného dialogu - namísto procent.

en: Uses /proc/diskstats to determine NVMe disk load
cs: Použít /proc/diskstats ke zjištění zátěže disku NVMe

en: Visibility:
cs: Viditelnost:

en: Visit Weather.com
cs: Navštívit weather.com

en: Warn on low time rather than low percentage
cs: Varovat při malém množství času, nikoliv při nízkých procentuálních hodnotách

en: Weather Forecast
cs: Předpověď počasí

en: Weather Preferences
cs: Předvolby informací o počasí

en: Weather Report
cs: Zprávy o počasí

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
cs: Jestli se má potvrzovat smazání poznámky

en: Whether to force the default color and font on all notes
cs: Jestli se má vždy použít výchozí barva a písmo na všechny poznámky

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
cs: Jestli se při výběru pracovní plochy mají skrývat všechny poznámky

en: Whether to use the default system color
cs: Jestli se má použít výchozí barva motivu

en: Whether to use the default system font
cs: Jestli se má použít výchozí písmo motivu

en: Width of output
cs: Šířka výstupu

en: Wind:
cs: Vítr:

en: XKB Extension is not enabled
cs: Rozšíření XKB není povoleno

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
cs[0]: Zbývá %d minuta kapacity baterie (%d%% celkové kapacity).
cs[1]: Zbývají %d minuty kapacity baterie (%d%% celkové kapacity).
cs[2]: Zbývá %d minut kapacity baterie (%d%% celkové kapacity).
cs[3]: Zbývá %d minut kapacity baterie (%d%% celkové kapacity).

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
cs: Zbývá vám %d%% celkové kapacity baterie.

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
cs: Nebudete moci změnit frekvenci svého počítače. Váš počítač je možná špatně nastaven nebo nemá hardwarovou podporu změny frekvence CPU.

en: Your battery is now fully recharged
cs: Vaše baterie je nyní zcela dobita

en: Your battery is running low
cs: Vaše baterie je téměř vybitá

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Appearance:
cs: _Vzhled:

en: _Automatically update every:
cs: Automaticky aktualizovat _každých:

en: _Average
cs: _Průměr

en: _Background
cs: Poza_dí

en: _Buffers
cs: Bu_ffery

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Change icon according to the selected device
cs: _Změnit ikonu podle vybraného zařízení

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Delete All
cs: Smaza_t vše

en: _Delete Notes
cs: Smazat poznámk_y

en: _Details
cs: Po_drobnosti

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Eject %s
cs: _Vysunout zařízení %s

en: _Empty Trash
cs: _Vyprázdnit koš

en: _Find:
cs: _Hledat:

en: _Font:
cs: _Písmo:

en: _Free
cs: Vo_lné

en: _Gridline
cs: Čára _mřížky

en: _Harddisk
cs: Pe_vný disk

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Hours:
cs: _Hodiny:

en: _In
cs: Vst_up

en: _In graph color
cs: Barva grafu stahování

en: _Indicator
cs: _Indikátor

en: _Interval (seconds):
cs: _Interval (sekundy):

en: _Keyboard Accessibility Preferences
cs: Předvolby zpřístupnění _klávesnice

en: _Load
cs: Zá_těž

en: _Local
cs: _Místní

en: _Lock Notes
cs: _Zamknout poznámky

en: _Memory
cs: Pa_měť

en: _Minutes:
cs: _Minuty:

en: _Monitored CPU:
cs: _Sledovaná CPU:

en: _Mount %s
cs: _Připojit %s

en: _Name:
cs: Náz_ev:

en: _Network
cs: _Síť

en: _New Note
cs: Nová pozná_mka

en: _Notify when battery is fully recharged
cs: Upozor_nit, když je baterie zcela dobita

en: _Open %s
cs: _Otevřít %s

en: _Open System Monitor
cs: Otevřít _sledování systému

en: _Open Trash
cs: _Otevřít koš

en: _Out
cs: Výs_tup

en: _Out graph color
cs: Barva grafu odesílání

en: _Palette:
cs: _Paleta barev:

en: _Palettes:
cs: P_alety:

en: _Play CD
cs: _Přehrát CD

en: _Play DVD
cs: _Přehrát DVD

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Pressure unit:
cs: Jednotka t_laku:

en: _Processor
cs: _Procesor

en: _Put notes on all workspaces
cs: _Umístit poznámky na všechny pracovní plochy

en: _Read
cs: Čt_ení

en: _Seconds:
cs: _Sekundy:

en: _Select a location:
cs: Vyberte poloh_u:

en: _Select a theme:
cs: _Vybrat motiv:

en: _Show icon
cs: _Zobrazit ikonu

en: _Show time/percentage:
cs: Zobrazovat ča_s/procenta:

en: _Start timer
cs: _Spustit časovač

en: _Temperature unit:
cs: Jednotka _teploty:

en: _Title:
cs: _Titulek:

en: _Update
cs: _Aktualizovat

en: _Used
cs: Po_užito

en: _User
cs: _Uživatel

en: _Visibility unit:
cs: Jednotka _viditelnosti:

en: _Visit Weather.com
cs: _Navštívit weather.com

en: _Warn when battery charge drops to:
cs: _Varovat, když nabití baterie klesne na:

en: _Width:
cs: Šíř_ka:

en: _Wind speed unit:
cs: Jednotka _rychlosti větru:

en: _Write
cs: Záp_is

en: bytes
cs: bytů

en: global
cs: globální

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin
cs[3]: hodin

en: insert special character %s
cs: vložit speciální znak %s

en: knots
cs: uzly

en: meters
cs: metry

en: miles
cs: míle

en: milliseconds
cs: milisekund

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut
cs[3]: minut

en: minutes
cs: minut

en: mph
cs: míle za hodinu

en: na
cs: nedostupné

en: none
cs: žádné

en: nothing to mount
cs: nic k připojení

en: pixels
cs: bodů

en: unknown
cs: neznámý

en: unspecified
cs: nespecifikováno

en: upower backend enabled.
cs: povolena upower vrstva.
