vinagre - en to cs translation catalogue (267 entries)

en: %s authentication is required
cs: Je vyžadováno ověření pro %s

en: %s wants to share their desktop with you.
cs: %s s vámi chtějí sdílet své pracovní plochy.

en: (Protocol: %s)
cs: (Protokol: %s)

en: - Remote Desktop Viewer
cs: - Prohlížeč vzdálené plochy

en: A password is required in order to access this remote desktop.
cs: Pro přístup k této pracovní ploše je vyžadováno heslo.

en: A username is required in order to access this remote desktop.
cs: Pro přístup k této pracovní ploše je vyžadováno uživatelské jméno.

en: About this application
cs: O této aplikaci

en: Access MS Windows remote desktops
cs: Přístup na vzdálené plochy MS Windows

en: Access Spice desktop server
cs: Přístup na vzdálené stroje pomocí protokolu SPICE

en: Access Unix/Linux terminals
cs: Přístup k unixovému/linuxovému terminálu

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
cs: Přístup k Unixu/Linuxu, Windows a dalším vzdáleným plochám.

en: Access remote desktops
cs: Přístup na vzdálené plochy

en: Add the current connection to your bookmarks
cs: Přidat aktuální spojení do záložek

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
cs: Přizpůsobit okno rozměrům vzdálené plochy

en: An error occurred
cs: Došlo k chybě:

en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
cs: Jste si jisti, že chcete odstranit položku %s ze záložek?

en: Authentication error
cs: Chyba ověření

en: Authentication failed
cs: Ověření přístupu selhalo

en: Authentication for host %s has failed
cs: Ověření přístupu k hostiteli %s selhalo

en: Authentication is required
cs: Je vyžadováno ověření

en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
cs: Metoda ověření přístupu k hostiteli %s není podporována. (%u)

en: Authentication unsupported
cs: Ověření přístupu není podporováno

en: Automatically share clipboard between client and guest
cs: Automaticky sdílet obsah schránky mezi klientem a hostem

en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
cs: Chybná hodnota pro přepínač „shared“: %d. Má být 0 nebo 1. Ignoruje se.

en: Bookmark Folder
cs: Složka záložek

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
cs: Aktivováním zpětných připojení umožníte přístup na pracovní plochy, které jsou za bránou firewall. Od vzdálené strany se očekává, že s vámi zahájí spojení. Více informací popisuje nápověda.

en: Can't send host identity confirmation
cs: Nelze odeslat potvrzení identity hostitele

en: Cancel Login
cs: Zrušit přihlášení

en: Cannot initialize preferences manager.
cs: Nelze spustit správce předvoleb.

en: Certificate Verification
cs: Ověření certifikátu

en: Choose a Remote Desktop
cs: Vyberte vzdálenou pracovní plochu

en: Choose a remote desktop to connect to
cs: Vyberte vzdálenou pracovní plochu, ke které připojit

en: Choose the file
cs: Vyberte soubor

en: Close connection
cs: Ukončit spojení

en: Color _Depth:
cs: Barevná _hloubka:

en: Configure incoming VNC connections
cs: Nastavení příchozího připojení VNC

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect to a remote desktop
cs: Připojit se ke vzdálené ploše

en: Connecting…
cs: Připojuje se…

en: Connection
cs: Spojení

en: Connection closed
cs: Spojení bylo ukončeno

en: Connection options
cs: Možnosti spojení

en: Connection refused by server
cs: Spojení bylo serverem odmítnuto

en: Connection to host %s was closed.
cs: Spojení s hostitelem %s bylo ukončeno.

en: Connectivity
cs: Připojení

en: Could not get a screenshot of the connection.
cs: Nelze pořídit snímek obrazovky tohoto spojení.

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
cs: Nelze získat aktivní protokol ze seznamu protokolů.

en: Could not merge UI XML file: %s
cs: Nelze sloučit soubor XML s uživatelským rozhraním: %s

en: Could not open the file.
cs: Soubor nelze otevřít.

en: Could not parse the file.
cs: Soubor nelze analyzovat.

en: Could not remove the old bookmarks file
cs: Nelze odstranit starý soubor se záložkami

en: Could not send password
cs: Nelze odeslat heslo

en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
cs: Vytvořit nové hlavní okno v již existující instanci Vinagre

en: Desktop Name:
cs: Název plochy:

en: Desktop sharing invitation
cs: Pozvat ke sdílení pracovní plochy

en: Dimensions:
cs: Rozměry:

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Disconnect All
cs: Odpojit vše

en: Disconnect all connections
cs: Odpojit veškerá aktivní spojení

en: Disconnect the current connection
cs: Odpojit aktuální spojení

en: Do not send mouse and keyboard events
cs: Neodesílat události klávesnice a myši

en: Enable fullscreen mode for this connection
cs: Povolit u tohoto připojení režim celé obrazovky

en: Enable keyboard shortcuts
cs: Povolit klávesové zkratky

en: Enable scaled mode
cs: Povolit režim změny rozměrů

en: Enable shortcuts
cs: Povolit zkratky

en: Error activating reverse connections
cs: Chyba při aktivaci zpětného spojení

en: Error connecting to host.
cs: Chyba při připojování k hostiteli.

en: Error creating the SSH tunnel
cs: Chyba při vytváření tunelu SSH

en: Error loading UI file
cs: Chyba při nahrávání souboru s uživatelským rozhraním

en: Error opening old bookmarks file: %s
cs: Chyba při otevírání starého souboru se záložkami: %s

en: Error removing bookmark: Entry not found
cs: Chyba při odstraňování záložky: Položka nebyla nalezena

en: Error saving recent connection.
cs: Chyba při ukládání aktuálního spojení.

en: Error saving screenshot
cs: Chyba při ukládání snímku obrazovky

en: Error saving the credentials on the keyring.
cs: Chyba při ukládání pověření do klíčenky.

en: Error showing help
cs: Chyba při zobrazování nápovědy

en: Error while creating the file %s: %s
cs: Chyba při vytváření souboru %s: %s

en: Error while initializing bookmarks: %s
cs: Chyba při nahrávání záložek: %s

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
cs: Chyba při nahrávání záložek: Tento soubor neobsahuje záložky vinagre

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
cs: Chyba při nahrávání záložek: Soubor se zdá být prázdný

en: Error while migrating bookmarks: %s
cs: Chyba při migraci záložek: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
cs: Chyba při migraci záložek: Chyba při vytváření struktury XML

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
cs: Chyba při migraci záložek: Chyba při dokončování struktury XML

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
cs: Chyba při migraci záložek: Chyba při nahrávání struktury XML

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
cs: Chyba při migraci záložek: Zásuvný modul pro VNC není aktivován

en: Error while saving bookmarks: %s
cs: Chyba při ukládání záložek: %s

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
cs: Chyba při ukládání záložek: Chyba při vytváření struktury XML

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
cs: Chyba při ukládání záložek: Chyba při dokončování struktury XML

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
cs: Chyba při ukládání záložek: Chyba při nahrávání struktury XML

en: Error while saving history file: %s
cs: Chyba při ukládání souboru s historií: %s

en: Error while saving preferences: %s
cs: Chyba při ukládání předvoleb: %s

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
cs: Nelze přidat prohlížeč mDNS pro službu %s.

en: Failed to browse for hosts: %s
cs: Chyba při procházení hostitelů: %s

en: Failed to create the directory
cs: Chyba při vytváření složky

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
cs: Nelze spustit prohlížeč mDNS pro službu %s

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
cs: Nepodařilo se zjistit jméno hostitele avahi: %s

en: Fingerprint:
cs: Otisk:

en: Fit the remote screen into the current window size
cs: Přizpůsobit obrazovku vzdálené plochy rozměrům okna

en: Folder
cs: Složka

en: For instance: joe@example.com:5022
cs: Například: honza@domena.cz:5022

en: High Color (16 bits)
cs: High Color (16 bitů)

en: Host key verification failed
cs: Selhalo ověření klíče hostitele

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Hostname not known
cs: Neznámý hostitel

en: Impossible to accept the stream tube: %s
cs: Nelze přijmout stream tube: %s

en: Impossible to create the connection: %s
cs: Nelze vytvořit spojení: %s

en: Impossible to get service property: %s
cs: Nelze zjistit vlastnosti služby: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
cs: Nelze získat avatar: %s

en: Impossible to get the contact name: %s
cs: Nelze získat kontaktní název: %s

en: Invalid argument %s for --geometry
cs: Neplatný parametr %s přepínače --geometry

en: Invalid name for this folder
cs: Neplatný název složky

en: Invalid name for this item
cs: Neplatný název položky

en: Issuer:
cs: Vydavatel:

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
cs: Používá protokoly VNC, RDP a SPICE a umí se připojit i k serverům SSH.

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
cs: Zachovat poměr stran při změně velikosti

en: Leave fullscreen
cs: Opustit celou obrazovku

en: Log In Anyway
cs: Přesto se přihlásit

en: Login dialog canceled
cs: Okno s přihlášením bylo zrušeno

en: Low Color (8 bits)
cs: Low Color (8 bitů)

en: Maximum number of history items in connect dialog
cs: Nejvyšší počet položek historie v okně připojení

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
cs: Migrace souboru se záložkami na nový formát. Od této operace se očekává, že poběží pouze jednou.

en: Migration cancelled
cs: Migrace zrušena

en: Minimize window
cs: Minimalizovat okno

en: New Folder
cs: Nová složka

en: New fingerprint:
cs: Otisk nového:

en: No route to host
cs: Nelze nalézt cestu k hostiteli

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
cs: Žádný z aktivních zásuvných modulů nepodporuje tuto akci. Aktivujte nějaké zásuvné moduly a zkuste to znovu.

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
cs: Mějte na paměti, že budou také odstraněny všechny podsložky a záložky.

en: Old fingerprint:
cs: Otisk starého:

en: On the port %d
cs: Na portu %d

en: Open %s:%d
cs: Otevřít %s:%d

en: Open Vinagre in fullscreen mode
cs: Spustit Vinagre v režimu celé obrazovky

en: Open a .VNC file
cs: Otevřít soubor .VNC

en: Open a file recognized by Vinagre
cs: Otevřít soubor použitelný s vinagre

en: Open the Vinagre manual
cs: Otevřít příručku k Vinagre

en: Optional
cs: Volitelné

en: Optional.
cs: Volitelné

en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
cs: Volitelné. Pokud necháte prázdné, použije se vaše uživatelské jméno. Také může být zadáno v políčku Hostitel výše ve tvaru uživatel@hostitel.

en: Options
cs: Možnosti

en: Parent Folder
cs: Rodičovská složka

en: Password dialog canceled
cs: Dialog s heslem byl zrušen

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Please check your installation.
cs: Zkontrolujte prosím instalaci.

en: Quit the program
cs: Ukončit program

en: RDP Options
cs: Možnosti RDP

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: Remote Desktop (VNC) file
cs: Vzdálená plocha (VNC)

en: Remote Desktop Connection
cs: Připojení ke vzdálené ploše

en: Remote Desktop Viewer
cs: Prohlížeč vzdálené plochy

en: Remote desktop password for %s
cs: Heslo vzdálené plochy pro počítač %s

en: Remove Folder?
cs: Odstranit složku?

en: Remove Item?
cs: Odstranit položku?

en: Requests an update of the screen
cs: Vyžádat obnovení obrazovky

en: Resize the screen guest to best fit
cs: Přizpůsobit obrazovku hosta rozměrům okna

en: Reverse Connections
cs: Zpětná připojení

en: Root Folder
cs: Kořenová složka

en: SPICE Options
cs: Možnosti SPICE

en: SSH Options
cs: Možnosti SSH

en: S_caling
cs: Š_kálování

en: Save Screenshot
cs: Uložit snímek obrazovky

en: Scaling
cs: Škálování

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
cs: Současná instalace škálování nepodporuje.
    
    Přečtěte si soubor README (obdrželi jste jej s Vinagre), kde je popsáno, jak tuto schopnost povolit.

en: Screenshot of %s at %s
cs: Snímek obrazovky %s na %s

en: Search for remote hosts on the network
cs: Vyhledat vzdálené hostitele na síti

en: Secure shell password: %s
cs: Heslo secure shellu: %s

en: Select a remote desktop protocol for this connection
cs: Vyberte protokol připojení ke vzdálené pracovní ploše

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
cs: Poslat vzdálené pracovní ploše Ctrl+Alt+Del

en: Send Ctrl-Alt-Del
cs: Poslat Ctrl-Alt-Del

en: Set height of the remote desktop
cs: Nastavit výšku vzdálené plochy

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
cs: Pokud chcete vypnout klávesové zkratky nabídek, nastavte na „vypnuto“, v opačném případě na „zapnuto“. Nezapomeňte, že v případě, že jsou klávesové zkratky aktivovány, budou zpracovávány pro nabídky a nebudou odesílány vzdálenému hostiteli.

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
cs: Pokud chcete vždy zobrazovat karty, nastavte na „zapnuto“. Pokud nastavíte na „vypnuto“, karty budou zobrazeny, pokud až když existuje více než jedno aktivní spojení.

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
cs: Nastavte na „zapnuto“ a program bude při startu naslouchat zpětným připojením.

en: Set width of the remote desktop
cs: Nastavit šířku vzdálené plochy

en: Show VNC Options
cs: Zobrazí možnosti VNC

en: Show help
cs: Zobrazit nápovědu

en: Show or hide the statusbar
cs: Zobrazit nebo skrýt stavovou lištu

en: Show or hide the toolbar
cs: Zobrazit nebo skrýt nástrojovou lištu

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
cs: Určuje nejvyšší počet položek ve výběru hostitele.

en: Specify geometry of the main Vinagre window
cs: Zadejte rozměry hlavního okna Vinagre

en: Spice Files
cs: Soubory SPICE

en: Store the login credential in GNOME Keyring
cs: Uložit pověření do klíčenky GNOME

en: Subject:
cs: Subjekt:

en: Supply an alternative port using colon
cs: Podporuje alternativní porty pomocí dvojtečky

en: Take a screenshot of the current remote desktop
cs: Pořídit snímek obrazovky aktuální vzdálené plochy

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
cs: Následující certifikát nemůže být ověřen.
    Budete certifikátu důvěřovat?

en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
cs: Tento soubor nepatří k protokolu SPICE: chybí skupina „connection“.

en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
cs: Tento soubor nepatří k protokolu SPICE: chybí klíč „host“.

en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
cs: Tento soubor nepatří k VNC: chybí skupina „Connection“.

en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
cs: Tento soubor nepatří k VNC: chybí klíč „Host“.

en: The file was not recognized by any of the plugins.
cs: Soubor nebyl rozpoznán žádným zásuvným modulem.

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
cs[0]: Došlo k následující chybě:
cs[1]: Došlo k následujícím chybám:
cs[2]: Došlo k následujícím chybám:

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
cs[0]: Následující soubor se nepodařilo otevřít:
cs[1]: Následující soubory se nepodařilo otevřít:
cs[2]: Následující soubory se nepodařilo otevřít:

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
cs: Identita vzdáleného hostitele (%s) není známa.
    Toto se stává, pokud se k hostiteli připojujete poprvé.
    
    Identita, kterou vzdálený počítač zaslal, je %s. Pokud si chcete být zcela jisti, že je bezpečné pokračovat, kontaktujte správce systému.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
cs: Název „%s“ se již v této složce používá. Zvolte prosím název jiný.

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
cs: Program nenalezl žádné dostupné porty TCP počínaje 5500. Neběží již nějaká jiná aplikace, které obsadila všechny porty TCP?

en: The protocol %s is not supported.
cs: Protokol %s není podporován.

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
cs: U vzdáleného hostitele se změnil jeho certifikát.
    Chcete novému certifikátu důvěřovat?

en: The service %s was already registered by another plugin.
cs: Služba %s již byla zaregistrována jiným zásuvným modulem.

en: There are no supported files
cs: Žádné podporované soubory

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
cs: Tato pracovní plocha je dostupná skrze následující adresy IP:

en: This might not work on all VNC servers
cs: Nemusí to pracovat se všemi servery VNC

en: Timed out when logging in
cs: Vypršel časový limit pro přihlášení

en: Timed out when logging into SSH host
cs: Vypršel časový limit pro připojení k hostiteli SSH

en: True Color (24 bits)
cs: True Color (24 bitů)

en: Ultra Low Color (3 bits)
cs: Ultra Low Color (3 bity)

en: Unable to find a free TCP port
cs: Nelze nalézt volný port TCP

en: Unable to find a valid SSH program
cs: Nelze nalézt funkční program pro práci s SSH

en: Unable to spawn ssh program
cs: Nelze spustit program ssh

en: Unable to spawn ssh program: %s
cs: Nelze spustit program ssh: %s

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown reason
cs: Neznámý důvod

en: Use Server Settings
cs: Použít nastavení serveru

en: Use h_ost
cs: Použít h_ostitele

en: VNC Files
cs: Soubory VNC

en: VNC Options
cs: Možnosti VNC

en: VNC Options:
cs: Možnosti VNC:

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
cs: Zobrazit aktuální vzdálenou plochu na celou obrazovku

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
cs: Ve výchozím nastavení blokuje Vinagre klávesové zkratky pracovní plochy tak, že jsou namísto vykonání předány vzdálené pracovní ploše.
    
    Tato zpráva bude zobrazena pouze jednou.

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
cs: Nelze otevřít soubor s uživatelským rozhraním s následující chybou:

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
cs: Vinagre je nástroj prohlížení vzdálené plochy určený pro prostředí GNOME

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
cs: Aplikace Vinagre zobrazuje vzdálené pracovní plochy systémů Windows, Mac OS X a Linux.

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
cs: Při připojování k hostiteli může klient říci serveru, že má zachovat existující připojení ostatních klientů, nebo že mají být odpojeni. Nastavte hodnotu na zapnuto, pokud chcete plochu sdílet s ostatními klienty.

en: Whether we should leave other clients connected
cs: Jestli má nechat ostatní klienty připojené

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
cs: Jestli zobrazovat karty i když je aktivní jen jedno spojení

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
cs: Jestli zobrazovat akcelerátory klávesových zkratek

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
cs: Jestli spustit program tak, aby naslouchal zpětným připojením

en: _Add Bookmark
cs: Přid_at záložku

en: _Always Enabled
cs: _Vždy povoleno

en: _Authenticate
cs: _Ověřit

en: _Bookmarks
cs: Zá_ložky

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Contents
cs: _Obsah

en: _Domain:
cs: _Doména:

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Enable Reverse Connections
cs: _Povolit zpětná připojení

en: _Full screen
cs: _Celá obrazovka

en: _Fullscreen
cs: _Celá obrazovka

en: _Height:
cs: _Výška:

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Host:
cs: _Hostitel:

en: _Keep Aspect Ratio
cs: _Zachovat poměr stran

en: _Keep aspect ratio
cs: _Zachovat poměr stran

en: _Keyboard shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _Name:
cs: _Název:

en: _Original size
cs: Pův_odní velikost

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Protocol:
cs: _Protokol:

en: _Recent Connections
cs: _Nedávná připojení

en: _Refresh Screen
cs: Obnovit ob_razovku

en: _Remember this credential
cs: _Zapamatovat si pověření

en: _Remote
cs: _Vzdálené

en: _Resize guest
cs: _Přizpůsobení hosta

en: _Reverse Connections…
cs: _Zpětná připojení…

en: _Scaling
cs: Š_kálování

en: _Send Ctrl-Alt-Del
cs: Poslat Ctrl+Alt+D_el

en: _Share clipboard
cs: _Sdílet schránku

en: _Statusbar
cs: _Stavová lišta

en: _Take Screenshot
cs: Pořídi_t snímek obrazovky

en: _Toolbar
cs: Nástrojová liš_ta

en: _Use JPEG Compression
cs: Po_užít komprimaci JPEG

en: _Username:
cs: _Uživatelské jméno:

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _View only
cs: _Jen zobrazení

en: _Width:
cs: Šířk_a:

en: as a SSH tunnel
cs: jako tunel SSH

en: filename
cs: soubor

en: hostname or user@hostname
cs: počítač nebo uživatel@počítač
