HexChat - en to et translation catalogue (783 entries)

en: 
    DCC GET <nick>                      - accept an offered file
    DCC SEND [-maxcps=#] <nick> [file]  - send a file to someone
    DCC PSEND [-maxcps=#] <nick> [file] - send a file using passive mode
    DCC LIST                            - show DCC list
    DCC CHAT <nick>                     - offer DCC CHAT to someone
    DCC PCHAT <nick>                    - offer DCC CHAT using passive mode
    DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
et: 
    DCC GET <kasutaja>                      - võta kasutajalt pakutav fail vastu
    DCC SEND [-maxcps=#] <kasutaja> <fail>  - saada kasutajale fail
    DCC PSEND [-maxcps=#] <kasuatja> <fail> - saada fail passiivses režiimis
    DCC LIST                                - näita DCC'de nimekirja
    DCC CHAT <kasutaja>                     - paku kasutajale DCC vestlust
    DCC PCHAT <kasutaja>                    - paku kasutajale passivses režiimis
                                              DCC vestlust
    DCC CLOSE <tüüp> <kasutaja> <fail>        näide:
             /dcc close send toomas fail.tar.gz

en: 
    No help available on that command.
et: 
    Selle käsu kohta pole abimaterjale.

en: 
    TRAY -f <timeout> <file1> [<file2>] Blink tray between two icons.
    TRAY -f <filename>                  Set tray to a fixed icon.
    TRAY -i <number>                    Blink tray with an internal icon.
    TRAY -t <text>                      Set the tray tooltip.
    TRAY -b <title> <text>              Set the tray balloon.
et: 
    TRAY -f <taimaut> <fail1> [<fail2>] Vaheta kahe salveikooni vahel.
    TRAY -f <filename>                  Määra üks kindel ikoon.
    TRAY -i <number>                    Vaheta salveikooni seesmise ikooniga.
    TRAY -t <text>                      Määra salveikooni abitekst.
    TRAY -b <peakliri> <tekst>          Määra salve mullike.

en:   %-20s offline
et:   %-20s offlain

en:   %-20s online
et:   %-20s onlain

en: !Leave ports at zero for full range.
et: !0, et kasutada kõiki porte.

en: $ Number
et: $ number

en: $tNotify list is empty.
et: $tMärguandenimekiri on tühi.

en: %UChannel          Users   Topic
et: %UKanal            Liikmeid     Teema

en: %d bytes
et: %d baiti

en: %d minutes ago
et: %d minutit tagasi

en: %d ops, %d total
et: %d op'i, %d kokku

en: %s is offering "%s". Do you want to accept?
et: %s pakub sulle faili "%s". Kas soovid selle vastu võtta?

en: %s=Server %c=Channel %n=Network.
et: %s=server %c=kanal %n=võrk.

en: %u file offers, latest from: %s (%s) - %s
et: %u faili pakkumist. Viimane kasutajalt: %s (%s) - %s

en: %u highlighted messages, latest from: %s (%s) - %s
et: %u esiletõstetud sõnumit, viimane: %s (%s) - %s

en: %u minutes ago
et: %u minutit tagasi

en: %u private messages, latest from: %s (%s) - %s
et: %u privaatsõnumit. Viimane kasutajalt: %s (%s) - %s

en: (Disabled)
et: (Keelatud)

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
et: * root-kasutajana IRCus istumine on lollus! Sa peaksid
      looma tavakasutaja konto ja sellega sisse logima.

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
et: **** ALUSTAN LOGIMIST %s

en: **** ENDING LOGGING AT %s
et: **** LÕPETAN LOGIMISE %s

en: *WARNING*
    Auto accepting DCC to your home directory
    can be dangerous and is exploitable. Eg:
    Someone could send you a .bash_profile
et: *HOIATUS*
    DCC failide automaatne kodukataloogi salvestamine
    on ohtlik ja ära kasutatav. Näiteks võin keegi
    saata sulle faili .bash_profile

en: <b>Bold</b>
et: <b>Paks</b>

en: <none>
et: <tühi>

en: <u>Underline</u>
et: <u>Jooni alla</u>

en: A-Z
et: A-Ü

en: ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
et: ADDBUTTON <nimi> <tegevus>, lisab kasutajate nimekirja alla uue nupu

en: ADDSERVER <NewNetwork> <newserver/6667>, adds a new network with a new server to the network list
et: ADDSERVER <UusVõrk> <uusserver/6667> lisab uue võrgu koos uue serveriga võrguloendisse.

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
et: ALLCHAN <käsk>, saadab käsu kõikidele kanalitele, kus oled

en: ALLCHANL <cmd>, sends a command to all channels on the current server
et: ALLCHANL <käsk>, saadab käsu kõikidesse kanalitesse antud serveris

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
et: ALLSERV <käsk>, saadab käsu kõikidele serverite, kus oled

en: Abort
et: Katkesta

en: Aborted
et: Katkestatud

en: Accept
et: Võta vastu

en: Account
et: Konto

en: Action Upon Double Click
et: Topeltkliki tegevus

en: Active
et: Aktiivne

en: Add...
et: Lisa...

en: Added server %s to network %s.
et: Server %s on võrkuda nimekirja %s lisatud.

en: Address:
et: Aadress:

en: Advanced
et: Täpsemad

en: Afghanistan
et: Afganistaan

en: Aland Islands
et: Ahvenamaa

en: Albania
et: Albaania

en: Albanian
et: Albaania

en: Alerts
et: Hoiatused

en: Algeria
et: Alžeeria

en: All downloads combined:
et: Kõik allalaadimised kokku:

en: All uploads combined:
et: Kõik üleslaadimised kokku:

en: Already marked away: %s
et: Sa oled juba eemal: %s

en: Already marked back.
et: Sa oled juba tagasi.

en: Always
et: Alati

en: American Samoa
et: Ameerika samoa

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Are you sure this is a SSL capable server and port?
et: Oled sa kindel et selle serveri selles pordis töötab SSL?

en: Are you sure you want to quit?
et: Kas sa tahad kindlasti väljuda?

en: Armenia
et: Armeenia

en: Asks the IRC server for your real address. Use this if you have a 192.168.*.* address!
et: Küsi serverilt oma tõeline aadressi. Kasuta seda juhul, kui sul on 192.168.*.* aadress!

en: Australia
et: Austraalia

en: Auto Open DCC Windows
et: Ava DCC aknad automaatselt

en: Auto accept file offers:
et: Võta küsimata vastu DCC failisaatmised

en: Auto reconnect delay:
et: Ooteaeg enne autoühendust:

en: Automatically unmark away
et: Võta eemalolek automaatselt maha

en: Away
et: Eemal

en: Away Msg:
et: Eemal:

en: Away reason
et: Eemaloleku põhjus

en: Away user:
et: Eemal olev kasutaja:

en: Away:
et: Eemale minek:

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Azerbaijani
et: Aserbaidžaan

en: BACK, sets you back (not away)
et: BACK, oled tagasi (mitte eemal)

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
et: BAN <mask> [<keelu tüüp>], keelab hosti maskiga sobivatel kasutajatel kanaliga liitumise. Kui mõni selline kasutaja on kanalis, siis see käsk ei viska neid automaatselt välja (selleks vajad chanop-õigusi)

en: Background image:
et: Taustapilt:

en: Background:
et: Taust:

en: Bad arguments for user command.
et: Halvad argumendid kasutaja määratud käsule.

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Ban
et: Bänni

en: Ban List
et: Keelatute nimekiri

en: Ban List (%s) - %s
et: bännitute nimekiri (%s) - %s

en: Ban time
et: Bänni aeg

en: Banmask
et: Bänni mask

en: Bans
et: Bänni

en: Begin minimized. Level 0=Normal 1=Iconified 2=Tray
et: Käivitu peidetult. Tase 0=tavaline 1=tegumiribal 2=süsteemisalves

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belarusian
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bind to:
et: Seo aadressiga:

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Both
et: Mõlemad

en: Bottom
et: All

en: Bouvet Island
et: Bouvet' saar

en: Brazil
et: Brasiilia

en: British Channel Isles
et: Briti Kanali Saared

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani ala

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: Browse...
et: Vali...

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Businesses
et: Äriline

en: COUNTRY [-s] <code|wildcard>, finds a country code, eg: au = australia
et: COUNTRY [-s] <kood>, leiab koodi järgi riigi nime, näiteks ee = eesti

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
et: CTCP <kasutaja> <teade>, saadab kasutajale CTCP teate. Levinud teateid on näiteks VERSION ja USERINFO

en: CTCP Replies - %s
et: CTCP vastused - %s

en: CTCP Replies - Special codes:
    
    %d  =  data (the whole ctcp)
    %e  =  current network name
    %m  =  machine info
    %s  =  nick who sent the ctcp
    %t  =  time/date
    %2  =  word 2
    %3  =  word 3
    &2  =  word 2 to the end of line
    &3  =  word 3 to the end of line
et: CTCP vastused - spetsiaalkoodid:
    
    %d  =  andmed (kogu CTCP)
    %e = aktiivse võrgu nimi
    %m  =  masina info
    %s  =  CTCP saatja hüüdnimi
    %t  =  kell/kuupäev
    %2  =  sõna 2
    %3  =  sõna 3
    &2  =  alates 2. sõnast kuni rea lõpuni
    &3  =  alates 3. sõnast kuni rea lõpuni

en: CYCLE [<channel>], parts the current or given channel and immediately rejoins
et: CYCLE [<kanal>], Lahkub aktiivsest või antud kanalist ja naaseb kohe

en: C_lear Text
et: _Tühjenda aken

en: C_onnect
et: Ü_henda

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cancel
et: Loobu

en: Cannot access %s
et: Puudub ligipääs failile %s

en: Cannot access file: %s
    %s.
    Resuming not possible.
et: Ei pääse failile ligi: %s
    %s.
    Jätkamine on võimatu.

en: Cannot assign that address
et: Ei saa määrata seda aadressi

en: Cannot read sound file:
    %s
et: Helifaili lugemine nurjus:
    %s

en: Cannot read that file.
et: Sellest failist ei saa lugeda.

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
et: Ei saa lahendada hostinime %s
    Palun kontrolli oma IP sätteid!

en: Cannot resume the same file from two people.
et: Ei saa jätkata sama faili tõmbamist kahelt inimeselt.

en: Cannot write to that file.
et: Sellese faili ei saa kirjutada.

en: Cape Verde
et: Cabo verde

en: Categories
et: Kategooriad

en: Cayman Islands
et: Kaimanisaared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: Channel
et: Kanal

en: Channel List (%s) - %s
et: kanalid (%s) - %s

en: Channel Message
et: Sõnum kanalis

en: Channel Name
et: Kanali nimi

en: Channel name
et: Kanali nimi

en: Channel name too short, try again.
et: Kanali nimi on liiga lühike, proovi uuesti.

en: Channel switcher
et: Kanalite vahetaja

en: Channel:
et: Kanalile:

en: Character Chart
et: Märgitabel

en: Character set:
et: Märgistik:

en: Chat
et: Vestlus

en: Chat window
et: Vestlusaken

en: Chat with other people online
et: Vestle teiste kasutajatega internetis

en: Chatting
et: Vestlemine

en: Chile
et: Tšiili

en: China
et: Hiina

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Claim you are at this address when offering files.
et: Väida, failide pakkumisel, et sul on see aadress.

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear list
et: Puhasta nimekiri

en: Cocos Islands
et: Kookossaared

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Colored nick names
et: Värvilised nimed

en: Colors
et: Värvid

en: Colors 0-7
et: Värvid 0-7

en: Colors 8-15
et: Värvid 8-15

en: Comma separated list of networks is accepted.
et: Mitu võrgunime eralda komadega.

en: Commands Available:
et: Võimalikud käsud:

en: Comoros
et: Komoorid

en: Congo
et: Kongo

en: Connect
et: Ühenda

en: Connect to selected server only
et: Ühendu ainult valitud serverisse

en: Connected to %u networks and %u channels - %s
et: Ühendatud %u võrgu ja %u kanaliga - %s

en: Connection Complete - %s
et: Ühendatud - %s

en: Connection refused
et: Ühendusest keelduti

en: Connection reset by peer
et: Peer katkestas ühenduse

en: Connection timed out
et: Ühendus aegus

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Selected Link
et: Kopeeri valitud link

en: Copy _Topic Text
et: Kopeeri _teemaväli

en: Copy selected URL
et: Kopeeri valitud URL

en: Cote d'Ivoire
et: Elevandriluurannik

en: Country:
et: Riik:

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Cuba
et: Kuuba

en: Cycling to next server in %s...
et: Lähen võrgu %s järgmise serveri juurde...

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi

en: DCC Chat List - %s
et: DCC vestluste nimekiri - %s

en: DCC IP address:
et: DCC IP aadress:

en: DCC String
et: DCC string

en: DCC Type
et: DCC tüüp

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
et: DEHOP <kasutaja>, eemaldab aktiivse kanali kasutajalt chanhalf-op õiguse (vajab chanop õigust)

en: DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
et: DELBUTTON <nimi>, kustutab kasutajate nimekirja aluse nupu

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
et: DEOP <kasutaja>, eemaldab aktiivse kanali kasutajalt chanop õiguse (vajab chanop õigust)

en: DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
et: DEVOICE <hüüdnimi>, võtab kasutajalt hääleõiguse

en: DISCON, Disconnects from server
et: DISCON, katkestab ühenduse serveriga

en: Date
et: Kuupäev

en: Default Messages
et: Vaikimisi põhjendused:

en: Delete
et: Kustuta

en: Democratic Republic of Congo
et: Kongo demokraatlik vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Description
et: Kirjeldus

en: Destination filename
et: Sihtfaili nimi

en: Details
et: Detailid

en: Dialog
et: Dialoog

en: Dialog buttons - %s
et: dialooginupud - %s

en: Dialog with
et: Vestlus kasutajaga

en: Displaying %d/%d users on %d/%d channels.
et: Kuvan %d/%d kasutajat %d/%d kanalis.

en: Dominican Republic
et: Dominikaani vabariik

en: Don't ask next time.
et: Ära järgmine kord küsi.

en: Don't auto connect to servers
et: Ära taasühenda serveriga automaatselt

en: Don't auto load any plugins
et: Ära lae pluginaid automaatselt

en: Don't cycle through all the servers when the connection fails.
et: Ära proovi kõiki servereid, kui ühendumine nurjub.

en: Done
et: Valmis

en: Download files to:
et: Allalaadimisel failid salvesta:

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: ECHO <text>, Prints text locally
et: ECHO <tekst>, väljastab teksti samas masinas

en: ETA
et: Saabub

en: EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
et: EXEC [-o] <programm>, käivitab programmi. Kui -o lipp on kasutusel, siis saadetakse programmi väljund kanalisse, muul juhul näidatakse ainult sulle endale.

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
et: EXECCONT, saadab protsessile SIGCONT signaali

en: EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
et: EXECKILL [-9], tapab EXEC käsuga käivitatud protsessi. Kui -9 võti on antud, saadetakse protsessile SIGKILL.

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
et: EXECSTOP, saadab protsessile SIGSTOP signaali

en: EXECWRITE, sends data to the processes stdin
et: EXECWRITE, saadab andmeid protsessi sisendisse

en: East Timor
et: Ida-Timor

en: Edit %s - %s
et: Muuda %s - %s

en: Edit Events
et: Muuda sündmuseid

en: Educational Institution
et: Haridusasutus

en: Egypt
et: Egiptus

en: Enable system tray icon
et: Süsteemisalve ikoon

en: Enter Channel to Join:
et: Kanal, millega liituda:

en: Enter mask to ignore:
et: Ignoreeritav hostimask:

en: Enter new nickname:
et: Sisesta uus hüüdnimi:

en: Enter nickname to add:
et: Sisesta lisatav hüüdnimi:

en: Enter reason to kick %s:
et: Põhjus %s väljaviskamiseks:

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Error
et: Viga

en: Estonia
et: Eesti

en: Estonian
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: European Union
et: Euroopa Liit

en: Event
et: Sündmus

en: Execute command:
et: Käivita käsk:

en: Extra words to highlight:
et: Esiletõstetavad sõnad:

en: FLUSHQ, flushes the current server's send queue
et: FLUSHQ, tühjendab serveri saatejärjekorra

en: Failed
et: Ei õnnestunud

en: Failed to complete Command
et: Käsu täitmine ebaõnnestus

en: Failed to open font:
    
    %s
et: Ei suuda avada fonti:
    
    %s

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Fiji
et: Fidži

en: File
et: Fail

en: File in download directory is larger than file offered. Resuming not possible.
et: Fail allalaadimiste kataloogis on suurem, kui pakutav fail. Jätkamine pole võimalik.

en: File offer from: %s (%s) - %s
et: Faili pakkumine kasutajalt: %s (%s) - %s

en: File transfers
et: Failide edastus

en: File:
et: Fail:

en: Filename
et: Faili nimi

en: Files and Directories
et: Failid ja kataloogid

en: Find:
et: Otsi:

en: Finland
et: Soome

en: Focus new tabs:
et: Fookus uuele sakile:

en: Font:
et: Kirjatüüp:

en: Foreground:
et: Tekst:

en: Former USSR
et: Endine SSSR

en: France
et: Prantsusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: From
et: Kasutajalt

en: Full name
et: Täisnimi

en: GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
et: GATE <host> [<port>], loob proksiühenduse hosti kaudu, vaikeport on 23

en: General
et: Üldine

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Get my address from the IRC server
et: Võta mu IP aadress IRC serverilt

en: Give Ops
et: Tee operaatoriks

en: Give Voice
et: Anna hääleõigus

en: Give each person on IRC a different color
et: Värvi iga hüüdnimi eri värvi

en: Government
et: Valitsus

en: Graph
et: Graafik

en: Great Britain
et: Suurbritannia

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
et: HOP <kasutaja>, annab kasutajale chanhalf-op õiguse (vajab chanop õigust)

en: Heard and McDonald Islands
et: Heard ja McDonald

en: HexChat Theme Manager
et: HexChat teemahaldur

en: HexChat is an easy to use yet extensible IRC Client. It allows you to securely join multiple networks and talk to users privately or in channels using a customizable interface. You can even transfer files.
et: HexChat on lihtne ja paljude võimalustega IRC klient. See võimaldab turvaliselt ühenduda mitme võrguda samaaegselt ja suhelda inimestega privaatselt või liituda vestluskanalitega, kasutades selleks kohandatavat rakendust. Samuti on võimalus failivahetuseks.

en: HexChat supports features such as: DCC, SASL, proxies, spellcheck, alerts, logging, custom themes, and Python/Perl scripts.
et: HexChat toetab kasutamiseks: DCC, SASL, hoiatusi, logide koguminst, kohandatud teemasid ja Python/Perl skripte.

en: Hidden
et: Peidus

en: Hide Version
et: Peida versioon

en: Hide join and part messages
et: Peida tulijad ja lahkujad

en: Highlight:
et: Esiletõstetud:

en: Highlighted Message
et: Esiletõstetud sõnum

en: Highlighted Messages
et: Esiletõstetud sõnumid:

en: Highlighted message from: %s (%s) - %s
et: Esiletõstetud sõnum: %s (%s) - %s

en: Highlighted messages are ones where your nickname is mentioned, but also:
et: Peale enda hüüdnime mainimiste tõsta esile veel:

en: Hindi
et: India

en: Hong Kong
et: Hong-Kong

en: Host unknown
et: Tundmatu host

en: Hostmask
et: Hosti mask

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Hostname:
et: Hostinimi:

en: Hungary
et: Ungari

en: I need /bin/sh to run!
et: Vajan käivitamiseks programmi /bin/sh!

en: I'm busy
et: On tegemist

en: ID <password>, identifies yourself to nickserv
et: ID <parool>, identifitseerib sind nickservile.

en: IGNORE <mask> <types..> <options..>
        mask - host mask to ignore, eg: *!*@*.aol.com
        types - types of data to ignore, one or all of:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET
et: IGNORE <mask> <tüübid..> <..>
        mask - hostmask mida ignoreerida - näiteks: *!*@*.starman.ee
        tüübid - andmete tüübid, mida eirata. võib valida ühe või rohkem:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
et: INVITE <kasutaja> [<kanal>], kutsub kasutaja kanalisse, vaikimisi aktiivsesse kanalisse (vajab chanop õigust)

en: IP address
et: IP aadress

en: IRC Client
et: IRC klient

en: Iceland
et: Island

en: Identified text
et: Tuvastatud tekst

en: Idle time
et: Jõude oldud

en: If you know the name of the channel you want to join, enter it here.
et: Kui sa tead kanali nime millega ühineda, siis kirjuta see siia.

en: Ignore Stats:
et: Ignoreerimise statistika:

en: Ignore list - %s
et: ignoreeritavate nimekiri - %s

en: Indent nick names
et: Joonda nimed

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Informational
et: Informatiivne

en: Input box
et: Sisestuskast

en: Insert Attribute or Color Code
et: Lisa atribuut või värvikood

en: Insert a red line after the last read text.
et: Tõmba punane joon viimase loetud rea alla.

en: Insert timestamps in logs
et: Lisa logidesse kellaaeg

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Interface Colors
et: Kasutajaliidese värvid

en: International
et: Ülemaailmne

en: Invite
et: Kutsumised

en: Invite Only
et: Ainult kutsetega

en: Invite:
et: Kutsumisi:

en: Iran
et: Iraan

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Isle of Man
et: Man'i saar

en: Israel
et: Iisrael

en: Italy
et: Itaalia

en: JOIN <channel>, joins the channel
et: JOIN <kanal>, ühineb kanaliga

en: Japan
et: Jaapan

en: Join Channel
et: Liitu kanaliga

en: Join Channel...
et: Liitu kanaliga...

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Keyboard Shortcuts - %s
et: klaviatuuriotseteed - %s

en: Keyword
et: Märgusõna

en: Kick
et: Viska välja

en: Kick/Ban
et: Viska välja/bänni

en: KickBan
et: KikkBänni

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: LAGCHECK, forces a new lag check
et: LAGCHECK, teeb sundkorras võrgu viite kontrolli

en: LOAD [-e] <file>, loads a plugin or script
et: LOAD [-e] <fail>, laeb plugina või skripti

en: Last Msg:
et: Viimane sõnum:

en: Last Seen
et: Viimati nähtud

en: Last-spoke order
et: Viimati rääkinud ees

en: Latvia
et: Läti

en: Leave Channel
et: Lahku kanalist

en: Leave channel:
et: Kanalist lahkumine:

en: Leaving
et: Lahkun

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Left message
et: Vasakpoolne sõnum

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libya
et: Liibüa

en: Lithuania
et: Leedu

en: Load From...
et: Lae...

en: Loaded log from
et: Logi laetud failist

en: Local colors:
et: Kohalikud värvid:

en: Log filename:
et: Logi failinimi:

en: Log timestamp format:
et: Logi kellaaja formaat:

en: Logging
et: Logimine

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
et: MDEHOP, võtab kõigilt kanalis viibijatelt pool-operaatori õigused (vajab kanali operaatori õigusi)

en: MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
et: MDEOP, võtab kõigilt kanalist viibijatelt operaatori õigused (vajab kanali operaatori õigusi)

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
et: ME <tegevus>, saadab tegevuse aktiivsesse kanalisse (tegevused kirjutatakse kolmandas isikus, näiteks /me hüppab)

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
et: MKICK, viskab kanalist välja kõik peale sinu (vajab chanop õigust)

en: MOP, Mass op's all users in the current channel (needs chanop)
et: MOP, annab kõigile aktiivses kanalis olijatele chanop õigused (vajab chanop õigust)

en: M_ode Buttons
et: R_ežiiminupud

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Make a beep sound on:
et: Tee piiks:

en: Make nick names right-justified
et: Joondab nimed paremale

en: Malay
et: Malaisia

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Marker line:
et: Järjehoidja joon:

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Marutaania

en: Maximum speed for all files
et: Maksimaalne kiirus kogu liikluse jaoks

en: Maximum speed for one transfer
et: Ühe edastamise maksimaalne kiirus

en: Message
et: Sõnum

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Military
et: Sõjaväeline

en: Mode char
et: Moodi sümbol

en: Moderated
et: Modereeritav

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Move completed files to:
et: Alla laetud failid tõsta ümber:

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
et: NCTCP <kasutaja> <sõnum>, saadab CTCP teate

en: NEWSERVER [-noconnect] <hostname> [<port>]
et: NEWSERVER [-noconnect] <hostinimi> [<port>]

en: NICK <nickname>, sets your nick
et: NICK <hüüdnimi>, muudab su hüüdnime

en: NO
et: EI

en: NOTIFY [-n network1[,network2,...]] [<nick>], displays your notify list or adds someone to it
et: NOTIFY [-n võrk1[,võrk2,...]] [<hüüdnimi>], kuvab või täiendab märguandenimekirja

en: Name
et: Nimi

en: Namibia
et: Namiibia

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi antillid

en: Network
et: Võrk

en: Network List - %s
et: serverite nimekiri - %s

en: Network send queue: %d bytes
et: Võrgu saatmisjärjekord: %d baiti

en: Network setup
et: Võrgu häälestus

en: Networks
et: Võrgud

en: Never
et: Ei iialgi

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: New Filename
et: Uus failinimi

en: New Network
et: Uus võrk

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: New data:
et: Uued andmed:

en: New message:
et: Uus sõnum:

en: New nickname
et: Uus nimi

en: Nick
et: Nimi

en: Nick Completion
et: Hüüdnime lõpetamine

en: Nick being tried
et: Proovitav hüüdnimi

en: Nick completion sorted:
et: Hüüdnimede järjekord:

en: Nick completion suffix:
et: Hüüdnime lõpetamise suffiks:

en: Nick names not to highlight:
et: Hüüdnimed, mida mitte esile tõsta:

en: Nick names to always highlight:
et: Hüüdnimed mida alati esile tõsta:

en: Nick of person who changed the topic
et: Kasutaja, kes muutis teemat

en: Nick of person who have been invited
et: Kutsutud nimede hulk

en: Nick of person who invited you
et: Sind kutsunud kasutaja

en: Nickname
et: Kasutajanimi

en: Nickname in use
et: Kasutajanimi on juba kasutusel

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: No active DCCs
et: Ei ole ühtegi aktiivset DCCd

en: No channel joined. Try /join #<channel>
et: Pole ühinetud ühegi kanaliga. Proovi /join #<kanal>

en: No outside messages
et: Ära luba väljast teateid

en: No route to host
et: Ei leia teed hostini

en: No such command.
et: Sellist käsku pole olemas

en: No such plugin found.
et: Sellist pluginat ei leitud.

en: No topic is set
et: Teemat ei ole määratud

en: Norfolk Island
et: Norfolk

en: Normal
et: Tavaline

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Norway
et: Norra

en: Not connected.
et: Lahti ühendatud.

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
et: Pole ühendatud. Proovi /server <host> [<port>]

en: Notice
et: Teated

en: Notice:
et: Teateid:

en: Notify on these networks:
et: Jälgi neis võrkudes:

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
et: OP <kasutaja>, annab kasutajale chanop üigused (vajab chanop'i)

en: O_perator Actions
et: O_peraatori toimingud

en: Off
et: Väljas

en: Offline
et: Offlain

en: Old Filename
et: Vana failinimi

en: Old School ARPAnet
et: Vanakooli ARPAnet

en: Old nickname
et: Endine nimi

en: Oman
et: Omaan

en: On channels smaller than:
et: Kanalites, kus on vähem liikmeid kui:

en: One download:
et: Üks allalaadimine:

en: One upload:
et: Üks üleslaadimine:

en: Online
et: Onlain

en: Only requested tabs
et: Ainult ise loodud sakid

en: Only useful for computers with multiple addresses.
et: Kasulik ainult arvutitele, millel on mitu aadressi.

en: Open DCC, Ignore, Notify etc, in tabs or windows?
et: Ava DCC, ignoreerimised, märguanded jne. sakkides või akendes?

en: Open Data Folder
et: Ava andmete kataloog

en: Open Dialog
et: Ava dialoog

en: Open Folder...
et: Ava kataloog...

en: Open Link in Browser
et: Ava link brauseris

en: Open Safe Mode
et: Ava turvarežiim

en: Open a new tab when you receive a private message
et: Ava uus sakk privaatsõnumi saabumisel

en: Open an extra tab for server messages
et: Ava sakk serveri sõnumite jaoks

en: Open an irc://server:port/channel URL
et: Ava irc://server:port/kanal URL

en: Open channels in:
et: Ava kanalid:

en: Open dialogs in:
et: Ava dialoogid:

en: Open utilities in:
et: Ava utiliidid:

en: PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
et: PART [<kanal>] [<põhjus>], lahkub kanalist. Vaikimisi hetkel avatud kanalist

en: PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
et: PING <hüüdnimi|kanal>, saadab CTCP pingi kasutajale või kanalisse

en: Palestinian Territory
et: Palestiina alad

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Part Channel
et: Lahku kanalist

en: Password:
et: Parool:

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Ping Server
et: Pingi serverit

en: Plugin defined commands:
et: Pluginate poolt tekitatud käsud:

en: Plugins and Scripts - %s
et: pluginad ja skriptid - %s

en: Poland
et: Poola

en: Position
et: Positsioon

en: Preferences - %s
et: häälestus - %s

en: Private
et: Privaatne

en: Private Message
et: Privaatne sõnum

en: Private message from: %s (%s) - %s
et: Privaatsõnum: %s (%s) - %s

en: Private:
et: Privaatne:

en: Proxy Authentication
et: Proksiga autentimine

en: Proxy Server
et: Proksi server:

en: Proxy traversal failed.
et: Proksi kaudu ühendumine ebaõnnestus.

en: Push input line into history but doesn't send to server
et: Salvesta sisestatud rida ajalukku seda serverisse saatmata

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
et: QUIT [<põhjus>], katkestab ühenduse serveriga

en: QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
et: QUOTE <tekst>, saadab teksti toorel kujul serverisse

en: Qatar
et: Katar

en: Quiet is not supported by this server.
et: Vaigistamine pole antud serveris toetatud.

en: Quit:
et: Väljumine:

en: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
et: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<salasõna>], võib kasutada ka lihtsalt kujul /RECONNECT, et uuesti samasse serverisse ühenduda, või /RECONNECT ALL, et luua kõigisse serveritesse uuesti ühendus.

en: RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
et: RECONNECT [<host>] [<port>] [<salasõna>], võib kasutada ka lihtsalt kujul /RECONNECT, et uuesti samasse serverisse ühenduda, või /RECONNECT ALL, et luua kõigisse serveritesse uuesti ühendus.

en: Rea_l name:
et: Pärisnimi:

en: Real IP
et: Päris IP

en: Real Name:
et: Pärisnimi:

en: Real user@host
et: Päris kasutaja@host

en: Really remove network "%s" and all its servers?
et: kas tõesti soovid eemaldada võrgu "%s" ja kõik selle serverid?

en: Reason
et: Põhjus

en: Receive window
et: Vastuvõtmiste aken

en: Receiver
et: Vastuvõtja

en: Recv
et: Siia

en: Refresh
et: Värskenda

en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

en: Remote host closed socket
et: Kaugmasin katkestas ühenduse

en: Remove
et: Eemalda

en: Replace - %s
et: asenda - %s

en: Reset Marker Line
et: Lähtesta järjehoidja

en: Resume
et: Jätka

en: Right message
et: Parempoolne sõnum

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russian Federation
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: SAY <text>, sends the text to the object in the current window
et: SAY <tekst>, saadab teksti aktiivsesse aknasse

en: SEND <nick> [<file>]
et: SEND <hüüdnimi> [<failinimi>]

en: SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
et: SERVCHAN <host> <port> <kanal>, ühendab serverisse ja liitub kanaliga

en: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
et: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <kanal>, ühendub serverisse ja liitub kanaliga.

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
et: SERVER <host> [<port>] [<salasõna>], loob serveriga ühenduse, vaikimisi port on 6667

en: S_ettings
et: S_ätted

en: Sao Tome and Principe
et: São Tomé ja Príncipe

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Save
et: Salvesta

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Save _List...
et: Salvesta _nimekiri...

en: Save list to a file
et: Salvesta nimekiri faili

en: Save nick name in filenames
et: Salvesta hüüdnimi failinimedesse

en: Scrollback lines:
et: Tagasikeritavate ridade arv:

en: Search buffer is empty.
et: Otsingu puhver on tühi.

en: Search type:
et: Otsingu tüüp:

en: Second choice:
et: Teine valik:

en: Seconds
et: Sekundit

en: Select Download Folder
et: Vali tõmmatud failide kaust

en: Select a Plugin or Script to load
et: Vali laetav plugin või skript

en: Select a sound file
et: Vali helifail

en: Select an Image File
et: Vali pilti

en: Select an output filename
et: Vali väljundfaili nimi

en: Select color
et: Vali värv

en: Select font
et: Vali kirjatüüp

en: Send
et: Saada

en: Send file to %s
et: Saada fail kasutajale %s

en: Send window
et: Saatmisaken

en: Sent
et: Sinna

en: Serbia and Montenegro
et: Serbia ja Montenegro

en: Server %s already exists on network %s.
et: Server %s eksisteerib juba võrguloendis %s.

en: Server Information
et: Serveri info

en: Server Links
et: Serverite lingid

en: Server Name
et: Serveri nimi

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Shorten tab labels to:
et: Lühenda sakkide nimed:

en: Show away once
et: Näita ainult ühe korra

en: Show channel switcher at:
et: Näita kanalite valikut:

en: Show hostnames in user list
et: Näita kanali kasutajate nimekirjas liikmete hosti

en: Show marker line
et: Näita järjehoidjat

en: Show only:
et: Näita ainult:

en: Show user config directory
et: Näita kasutaja seadistuste kausta

en: Show user list at:
et: Näita kasutajate nimekirja:

en: Show version information
et: Näita versiooniinfot

en: Signon time
et: Ühendumise aeg

en: Simple Search
et: Lihtne otsing

en: Singapore
et: Singapur

en: Size
et: Suurus

en: Skip network list on startup
et: Ära näita serverite nimekirja käivitumisel

en: Slovak Republic
et: Slovakkia Vabariik

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomoni Saared

en: Somalia
et: Somaalia

en: Some settings were changed that require a restart to take full effect.
et: Muudeti mõnesid seadeid, mis vajavad programmi taaskäivitust mõjumiseks.

en: Sort tabs in alphabetical order
et: Sorteeri sakid tähestiku järgi

en: Sound file
et: Helifail:

en: Sound file:
et: Helifail:

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: South Korea
et: Lõunda-Korea

en: Spain
et: Hispaania

en: Spell checking
et: Õigekirjakontroll

en: St. Helena
et: Saint Helena

en: St. Kitts and Nevis
et: Saint Kitts ja Nevis

en: St. Pierre and Miquelon
et: saint-Pierre ja Miquelon

en: St. Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Start Time
et: Algusaeg

en: Status
et: Olek

en: Sudan
et: Sudaan

en: Suriname
et: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
et: Teravmäed

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
et: TOPIC [<teema>]. määrab uue teema või näitab praegust

en: T_ree
et: _Puu

en: Tabs
et: Sakid

en: Tabs or Windows
et: Sakid või aknad

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Take Ops
et: Tee mitteoperaatoriks

en: Take Voice
et: Võta hääleõigus

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Test All
et: Testi kõike

en: Text
et: Tekst

en: Text Colors
et: Teksti värvid

en: Thai
et: Tai

en: Thailand
et: Tai

en: That file is not resumable.
et: Seda faili ei saa jätkata

en: That mask already exists.
et: See mask on juba kasutusel.

en: That plugin is refusing to unload.
et: See plugin ei taha end eemaldada.

en: The CTCP event
et: CTCP sündmus

en: The Channel it's going to
et: Sihtkanal

en: The Packet
et: Pakett

en: The action
et: Tegevus

en: The ban mask
et: Keelu mask

en: The channel
et: Kanal

en: The channel being joined
et: Liitutav kanal

en: The channel it's being set on
et: Muudetava kanali nimi

en: The creator
et: Looja

en: The exempt mask
et: Erandi mask

en: The host of the person
et: Kasutaja host

en: The invite mask
et: Kutsete mask

en: The key
et: Võti

en: The limit
et: Piirang

en: The message
et: Teade

en: The mode letter
et: Moodi sümbol

en: The mode's sign (+/-)
et: Moodi märk (+/-)

en: The nick of the joining person
et: Liituja kasutajanimi

en: The nick of the person
et: Inimese nimi

en: The nick of the person leaving
et: Lahkuja nimi

en: The nick of the person removed the exempt
et: Erandi kustutaja hüüdnimi

en: The nick of the person removed the invite
et: Kutse eemaldanud kasutaja

en: The nick of the person setting the mode
et: Moodi määraja hüüdnimi

en: The nick of the person who did the banning
et: Bännija hüüdnimi

en: The nick of the person who did the exempt
et: Erandi tegija hüüdnimi

en: The nick of the person who did the halfop'ing
et: Poolop'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who did the invite
et: Kutsuja hüüdnimi

en: The nick of the person who did the op'ing
et: Oppija nimi

en: The nick of the person who did the voice'ing
et: Voice'i teinud kasutaja

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
et: Dehalfop'itud kasutaja

en: The nick of the person who has been deop'ed
et: Deop'itud kasutaja

en: The nick of the person who has been devoice'ed
et: Devoice'tud kasutaja

en: The nick of the person who has been halfop'ed
et: Poolopitud kasutaja nimi

en: The nick of the person who has been op'ed
et: Opitud kasutaja nimi

en: The nick of the person who has been voice'ed
et: Voice saanud kasutaja nimi

en: The nick of the person who set the key
et: Võtme seadnud kasutaja nimi

en: The nick of the person who set the limit
et: Piirangu seadnud kasutaja nimi

en: The nick who removed the key
et: Võtme eemaldanud kasutaja

en: The nick who removed the limit
et: Piirangu eemaldanud kasutaja

en: The nickname of the kicker
et: Väljaviskaja nimi

en: The person being kicked
et: Kasutaja, kes välja visati

en: The reason
et: Põhjus

en: The sound
et: Heli

en: The text
et: Tekst

en: The time
et: Aeg

en: The time in x.x format (see below)
et: Aeg x.x formaadis (vaata allapoole)

en: There was an error loading key bindings configuration
et: Klahviseoste faili laadimisel tekkis probleem

en: There was an error parsing the string
et: Viga stringi töötlemisel

en: Third choice:
et: Kolmas valik:

en: This command moves the current tab family to the left
et: See käsk liigutab aktiivse sakigrupi vasakule

en: This command moves the current tab family to the right
et: See käsk liigutab aktiivse sakigrupi paremale

en: This command moves the front tab left by one
et: See korraldus liigutab aktiivset sakki koha võrra vasakule.

en: This command moves the front tab right by one
et: See korraldus liigutab aktiivset sakki koha võrra paremale.

en: This server still has %d channels or dialogs associated with it. Close them all?
et: Selle serveriga on veel seotud %d kanalit või dialoogiakent. Sulgen kõik?

en: Too many recursive usercommands, aborting.
et: Liiga rekursiivne käsk, katkestan.

en: Top
et: Üleval

en: Topic
et: Teema

en: Topic Protection
et: Teema kaitse

en: Topic for %s is: %s
et: Kanali %s teema on: %s

en: Transparency Settings
et: Läbipaistvuse seaded

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
et: Turks ja Caicos

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
et: Rohkem infot saad käsuga /HELP <käsk>, või proovi /HELP -l

en: Type:
et: Tüüp:

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
et: UNBAN <mask> [<mask>...], võtab määratud maskidelt keelu maha.

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
et: UNLOAD <nimi>, eemaldab plugina või skripti

en: URL <url>, opens a URL in your browser
et: URL <url>, avab url'i brauseris

en: URL Grabber - %s
et: URLipüüdja - %s

en: URL Handlers - %s
et: URLi käsitlejad - %s

en: URLs
et: URL

en: US Virgin Islands
et: Neitsisaared, USA

en: USELECT [-a] [-s] <nick1> <nick2> etc, highlights nick(s) in channel userlist
et: USELECT [-a] [-s] <hüüdnimi1> <hüüdnimi2> jne, märgistab kasutajate nimekirjas hüüdnime(d)

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Unignore
et: Ära ignoreeri

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Ühendkuningriik

en: United States of America
et: Ameerika Ühendriigid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown arg '%s' ignored.
et: Tundmatut parameetrit '%s' ignoreeriti.

en: Unsorted
et: Sorteerimata

en: Uploads
et: Üleslaadimised

en: Uploads and Downloads - %s
et: Üles- ja allalaadimised - %s

en: Usage: %s
et: Kasutus: %s

en: Use SSL for all the servers on this network
et: Kasuta SSL ühendust kõigi selle võrgu serverite jaoks

en: Use a different config directory
et: Kasuta teist seadistuste kausta

en: Use global user information
et: Kasuta üldist kasutaja infot

en: Use proxy for:
et: Kasuta vaheserverit:

en: Use the Text box font and colors
et: Kasuta tekstikasti kirjatüüpi

en: User Defined Commands - %s
et: kasutaja määratud käsud - %s

en: User Information
et: Kasutaja info

en: User Limit
et: Kasutajate piirang

en: User List
et: Kasutajate nimekiri

en: User defined commands:
et: Kasutaja tekitatud käsud:

en: User limit must be a number!
et: Kasutajapiirang peab olema number!

en: User list
et: Kasutajate nimekiri

en: User list sorted by:
et: Kasutajate sorteerimise alus:

en: User menu - %s
et: Kasutja menüü - %s

en: User:
et: Kasutaja:

en: Userlist buttons - %s
et: kasutajate nimekirja nupud - %s

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users
et: Kasutajad

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
et: VOICE <kasutaja>, annab kasutajale voice staatuse (vajab chanop õigust)

en: Vatican City State
et: Vatikani linnriik

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: Version
et: Versioon

en: Vietnamese
et: Vietnam

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
et: WALLCHAN <sõnum>, saadab sõnumi kõikidele kanalitele, kus oled

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
et: WALLCHOP <sõnum>, saadab sõnumi kõigile aktiivse kanali chanop-idele

en: Waiting
et: Ootamine

en: Wallis and Futuna Islands
et: Wallis ja Futuna

en: Warning: "%s" character set is unknown. No conversion will be applied for network %s.
et: Hoiatus: Tundmatu kooditabel "%s". Võrgu %s sõnumeid ei kodeerita ümber.

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: What would you like to do next?
et: Mida sa sooviksid järgmiseks teha?

en: Who it's from
et: Kellelt see tuleb

en: Who set the ban
et: Kes bännis

en: WhoIs
et: KesOn

en: Windows
et: Aknad

en: YES
et: JAH

en: Yemen
et: Jeemen

en: You are being CTCP flooded from %s, ignoring %s
et: %s ujutab sind CTCP päringutega üle, ignoreerin kasutajat %s

en: You are being MSG flooded from %s, setting gui_autoopen_dialog OFF.
et: %s uputab sind üle massiliste sõnumitega, mistõttu lülitame gui_autoopen_dialog VÄLJA.

en: You are connected to %i IRC networks.
et: Sa oled ühendatud %i IRC-võrguga.

en: You can only open the Ban List window while in a channel tab.
et: Bännitute nimekirja saab vaadata ainult siis, kui mõni kanal aktiivne on.

en: You cannot place the tree on the top or bottom!
    Please change to the <b>Tabs</b> layout in the <b>View</b> menu first.
et: Puud ei saa paigutada akna ülemisse või alumisse äärde!
    Palun vali <b>Vaade</b> menüüst <b>Sakid</b>, kui seda teha soovid.

en: You do not have write access to %s. Nothing from this session can be saved.
et: Sul puuduvad kirjutamisõigused asukohta %s. Sellest sessioonist ei salvestata midagi.

en: You must select some bans.
et: Sa pead mõned bännid valima.

en: Your Address
et: Sinu IP aadress

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: Z-A
et: Ü-A

en: Zambia
et: Sambia

en: _About
et: _Programmist

en: _Add to Friends List
et: _Lisa sõprade nimekirja

en: _Always show this dialog after connecting.
et: _Alati näita seda akent peale ühendumist.

en: _Browse...
et: _Vali...

en: _Channel Switcher
et: Kanalite _nimekiri

en: _Close
et: _Sulge

en: _Contents
et: _Sisu

en: _Copy Channel Name
et: _Kopeeri kanali nimi

en: _Disconnect
et: Ühenda lahti

en: _Download List
et: Allalaadimised

en: _Edit
et: _Muuda

en: _Edit...
et: _Muuda...

en: _Help
et: A_bi

en: _Ignore
et: _Ignoreeri

en: _Join Channel
et: _Liitu kanaliga

en: _Join this channel:
et: _Liitu kanaliga:

en: _Load...
et: _Lae...

en: _Menu Bar
et: Menüüriba

en: _Minimize to Tray
et: _Peida süsteemisalve

en: _Network Meters
et: Võrgumõõdikud

en: _New
et: Lisa _uus

en: _Nick name:
et: Hüüdnimi:

en: _Nothing, I'll join a channel later.
et: _Mitte midagi, ma ühinen kanaliga hiljem.

en: _Open Dialog Window
et: _Ava dialoogiaken

en: _Play
et: _Mängi

en: _Preferences
et: Seadistus

en: _Quit
et: _Välju

en: _Reconnect
et: Taasühenda

en: _Search
et: _Otsi

en: _Send a File
et: _Saada fail

en: _Server
et: Server

en: _Sort
et: _Sorteeri

en: _Tabs
et: Sakid

en: _Topic Bar
et: Teemariba

en: _User Info (WhoIs)
et: _Kasutaja info (Whois)

en: _User List
et: Kasutajate nimekiri

en: _User name:
et: Kasutajanimi:

en: _Usermenu
et: Kasutaja menüü

en: _View
et: Vaa_de

en: _Window
et: _Aken

en: bye
et: tsau

en: channels with
et: kanalid, kus on

en: letters.
et: täheni.

en: level
et: tase

en: mIRC colors:
et: mIRC värvid:

en: remote access
et: kaugligipääs

en: users.
et: kasutajat.
