marco 1.25.0 - en to et translation catalogue (359 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
et: Seadistuste andmebaasist leitud väärtus "%s" ei sobi kiirklahvile "%s"

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
et: Seadistuste andmebaasist leitud väärtus "%s" ei sobi hiireklahvi modifikaatoriks

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
et: "%s" pole sobiv väärtus focus atribuudile

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
et: "%s" pole sobiv väärtus resize atribuudile

en: "%s" is not a valid value for state attribute
et: "%s" pole sobiv väärtus state atribuudile

en: %g milliseconds to draw one window frame
et: %g millisekundit kulub ühe akna raami joonistamiseks

en: %s (as %s)
et: %s (kasutajana %s)

en: %s (as another user)
et: %s (teise kasutajana)

en: %s (as superuser)
et: %s (juurkasutajana)

en: %s (on %s)
et: %s (masinas %s)

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
et: (Pole teostatud) Navigeerimine töötab rakenduste, mitte akende kaupa

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
et: <%s> asukoht "%s" pole määratud

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
et: <%s> või selle vanema jaoks peab olema asukoht määratud

en: <%s> name "%s" used a second time
et: <%s> kasutab teist korda nime "%s"

en: <%s> parent "%s" has not been defined
et: <%s> vanem "%s" pole määratud

en: <%s> specified twice for this theme
et: Selle teema jaoks on <%s> määratud kaks korda

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
et: <button function="%s" state="%s" draw_ops="misiganes"/> peab selles raamistiilis olema määratud

en: <marco_session> attribute seen but we already have the session ID
et: Nähti <marco_session> atribuuti, aga sessiooni ID on juba määratud

en: <tt>%s</tt> is not responding.
et: <tt>%s</tt> ei vasta.

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar_font_size option is set to 0. Also, this option is disabled if the titlebar_uses_desktop_font option is set to true.
et: Kirjastiili kirjelduse sõne, mis kirjeldab akna tiitliriba kirjastiili. Selle kirjelduse suurust kasutatakse ainult siis, kui titlebar_font_size väärtuseks on 0. Lisaks, see valik on kasutu, kui titlebar_uses_desktop_font väärtus on määratud tõeseks.

en: A style called "%s" has not been defined
et: "%s" nimeline stiil pole määratud

en: Action on title bar double-click
et: Pealkirjariba topeltklõpsamisel tehtav tegevus

en: Action on title bar middle-click
et: Pealkirjaribal keskmise klahviga klõpsamisel tehtav tegevus

en: Action on title bar right-click
et: Pealkirjariba paremklõpsamisel tehtav tegevus

en: Activate the window menu
et: Aknamenüü aktiveerimine

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
et: Läbipaistvus peab olema 0.0 (nähtamatu) ja 1.0 (täiskattev) vahel, oli %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
et: Segatud värvi katvuse väärtus "%s" ei ole 0.0 ja 1.0 vahel

en: Always On Visible Workspace
et: Alati nähtaval tööalal

en: Always on _Top
et: Alati _pealmine

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
et: Nurk peab olema 0.0 ja 360.0 vahel, oli aga %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
et: Rakendus määras võltsitud _NET_WM_PID %lu

en: Arrangement of buttons on the titlebar
et: Tiitliriba nuppude järjestus

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as "menu:minimize,maximize,spacer,close"; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future marco versions without breaking older versions. A special spacer tag can be used to insert some space between two adjacent buttons.
et: Tiitliriba nuppude järjestus. Väärtus peaks olema sarnane sõnele "menu:minimize,maximize,spacer,close"; koolon eraldab akna vasakut nurka paremast, nuppude nimed eraldatakse komaga. Topeltnupud pole lubatud. Tundmatute nuppude nimesid eiratakse vaikides, et marco järgmistes versioonides saaks lisada uusi nuppe ilma rikkumata ühilduvust vanade versioonidega. Erilist Kahe nupu vahele ruumi tegemiseks saab kasutada erilist ruumimärki.

en: Aspect ratio "%s" is unknown
et: Proportsioon "%s" on tundmatu

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
et: Atribuudi "%s" esinemise selles kontekstis elemendil <%s> on viga

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
et: Atribuuti "%s" korratakse kaks korda samas elemendis <%s>

en: Automatically raises the focused window
et: Automaatselt tõstab fookuses oleva akna

en: Bar
et: Tulp

en: Bell event
et: Piiksu sündmus

en: Benchmark
et: Jõudlus

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
et: Segatud värvi vorming on "segamine/taustavärv/värv/katvus", "%s" ei sobi vorminguga

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
et: Tõeväärtused peavad olema kas "true" või "false" aga mitte "%s"

en: Border
et: Ääris

en: Border "%s" is unknown
et: Raam "%s" on tundmatu

en: Border-only window
et: Ainult raamiga aken

en: Bug in window manager:
et: Viga aknahalduris:

en: Button Layouts
et: Nuppude paigutus

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
et: Nupu külgede suhe %g ei ole mõistlik

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
et: Nupu funktsiooni "%s" selles versioonis pole (%d, vaja on %d)

en: Button layout test %d
et: Nuppude paigutuse test %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
et: Elemendil <button> ei saa olla kaks draw_ops'i (teema määras draw_ops atribuudi ja <draw_ops> elemendi või kaks elementi)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
et: Elemendil <menu_icon> ei saa olla kaks draw_ops'i (teema määras draw_ops atribuudi ja <draw_ops> elemendi või kaks elementi)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
et: Elemendil <piece> ei saa olla kaks draw_ops'i (teema määras draw_ops atribuudi ja <draw_ops> elemendi või kaks elementi)

en: Cancel
et: Tühista

en: Cannot specify both "button_width"/"button_height" and "aspect_ratio" for buttons
et: Nuppudele ei saa korraga määrata "button_width"/"button_height" ja "aspect_ratio" atribuute

en: Close Window
et: Akna sulgemine

en: Close window
et: Akna sulgemine

en: Commands to run in response to keybindings
et: Käsud mida käivitada kiirklahvidele reageerides

en: Compositing Manager
et: Komposiithaldur

en: Constant "%s" has already been defined
et: Konstant "%s" on juba kirjeldatud

en: Control how new windows get focus
et: Määrab, kuidas uued aknad saavad fookuse

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
et: Koordinaatide avaldis sisaldab teksti alguses tundmatut operaatorit: "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
et: Koordinaatide avaldis sisaldab lubamatut märki '%s'

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
et: Koordinaatide avaldis sisaldab ujukomaarvu '%s', seda aga pole võimalik analüüsida

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
et: Koordinaatide avaldis sisaldab täisarvu '%s', seda aga pole võimalik analüüsida

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
et: Tundub, et koordinaatide avaldis ei sisalda ei operaatoreid ega operande

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
et: Koordinaatide avaldis lõppes operandi asemel operaatoriga

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
et: Koordinaatide avaldises on sulgevad sulud ilma avavate sulgudeta

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
et: Koordinaatide avaldises on avavad sulud ilma sulgevate sulgudeta

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
et: Koordinaatide avaldis sisaldab operandi seal, kus oodati operaatorit

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
et: Koordinaatide avaldis sisaldab tundmatut muutujat või konstanti "%s"

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
et: Koordinaatide avaldis sisaldab operandi kohal operaatorit "%s"

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
et: Koordinaatide avaldis sisaldab operaatoreid "%c" ja "%c" ilma nendevahelise operandita

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
et: Koordinaatide avaldise analüsaatoril tekkis puhvri ületäitumine.

en: Coordinate expression results in division by zero
et: Koordinaatide avaldise tulemuseks on nulliga jagamine

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
et: Koordinaatide avaldis püüab ujukomaarvul kasutada jagamise jäägi (mod) operaatorit

en: Coordinate expression was empty or not understood
et: Koordinaatide avaldis on tühi või arusaamatult koostatud

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
et: Aknahalduri valikut ei saa hankida ekraani %d kuval "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
et: Kataloogi '%s' pole võimalik luua: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
et: Teemat ei leitud! Veendu, et %s on olemas ja sisaldab harilikke teemasid.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
et: Seansifaili '%s' pole võimalik kirjutamiseks avada: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
et: Väärtust "%s" ei saa töödelda ujukomaarvuna

en: Could not parse "%s" as an integer
et: "%s" pole täisarvuna võimalik analüüsida

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
et: Segatud värvi katvuse väärtus "%s" ei ole töödeldav

en: Could not parse color "%s"
et: Värvust "%s" pole võimalik analüüsida

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
et: Varjundatud värvi varjundamise tegur "%s" ei ole töödeldav

en: Could not release screen %d on display "%s"
et: Ekraani %d kuval "%s" ei saa vabastada

en: Current theme
et: Praegune teema

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
et: Automaattõstmise valiku viivitus millisekundites

en: Desktop
et: Töölaud

en: Determines whether Marco is a compositing manager.
et: Määrab, kas Marco on komposiithaldur

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
et: Määrab, kas süsteemi rakendused saavad tekitada kuuldavaid "piikse"; võib kasutada koos "visuaalkellukesega", et võimaldada vaikseid "piikse".

en: Dialog Box
et: Dialoogikast

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
et: Väärtust "%s" ei saa mõista noolena elemendile <%s>

en: Did not understand color component "%s" in color specification
et: Mõistetamatu värvikomponent "%s" värvispetsifikatsioonis

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
et: Väärtust "%s" ei saa mõista täitetüübina elemendile <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
et: Väärtus "%s" ei saa mõista varjuna elemendile <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
et: Väärtust "%s" ei saa mõista olekuna elemendile <%s>

en: Did not understand state "%s" in color specification
et: Ei mõistnud värvispetsifikatsiooni olekut "%s"

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
et: Lõpumärgid "%s" sõnes "%s" on arusaamatud

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
et: Väärtust "%s" ei saa mõista värviülemineku tüübina

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
et: Keela väärvõimalused, mis on vajalikud vanadele või rikkis rakendustele

en: Distance "%s" is unknown
et: Vahemaa "%s" on tundmatu

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
et: Ilma dekoratsioonideta ja maksimeeritud aknaid ei muudeta täisekraaniakendeks

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
et: Joonistati %d kaadrit %g kliendi-kella sekundiga (%g millisekundit kaadrile) ja %g sekundiga seinakella järgi, millesse on kaasatud X serveri ressursikasutus (%g millisekundit kaadrile)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
et: Element <%s> pole <%s> all lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
et: Element <%s> ei ole elemendi <%s> sees lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
et: Element <%s> pole elemendi <constant> sees lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
et: Element <%s> pole elementide distance/border/aspect_ratio sees lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
et: Element <%s> pole joonistusoperatsiooni elemendi sees lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
et: Element <%s> pole elementide name/author/date/description sees lubatud

en: Enable Visual Bell
et: Luba visuaalkelluke

en: Error closing session file '%s': %s
et: Viga seansifaili '%s' sulgemisel: %s

en: Error loading theme: %s
et: Viga teema laadimisel: %s

en: Error writing session file '%s': %s
et: Viga seansifaili '%s' kirjutamisel: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
et: Tõrge logifaili %s avamisel funktsiooniga fdopen(): %s

en: Failed to find a valid file for theme %s
et: Tõrge %s teema jaoks korrektse faili leidmisel

en: Failed to get hostname: %s
et: Tõrge hostimine hankimisel: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
et: Tõrge teema "%s" laadimisel: %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
et: Tõrge X Window System'i kuva '%s' avamisel

en: Failed to open debug log: %s
et: Tõrge silumislogi avamisel: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
et: Viga salvestatud seansifaili analüüsimisel: %s

en: Failed to restart: %s
et: Tõrge taaskäivitamisel: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
et: Tõrge teemadekataloogi skannimisel: %s

en: Fake menu item %d
et: Võltsitud menüüpunkt %d

en: Frame geometry does not specify size of buttons
et: Raami geomeetri ei määra nuppude suurust

en: Frame style already has a button for function %s state %s
et: Raami stiilil juba on nupp funktsiooni %s olekule %s

en: Frame style already has a piece at position %s
et: Raamistiilil juba on tükk asukohas %s

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
et: GTK värvispetsifikatsioonil peab lõppema nurksuluga, nt. gtk:fg[NORMAL] kus NORMAL on olek; väärtust "%s" ei saa töödelda

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
et: GTK värvispetsifikatsioonil peab olek olema määratud nurksulgudes, nt. gtk:fg[NORMAL] kus NORMAL on olek; väärtust "%s" ei saa töödelda

en: Gradients should have at least two colors
et: Värviüleminekus peaks olema vähemalt kaks värvi

en: Hide all normal windows and set focus to the desktop
et: Tavaliste akende peitmine ja töölaua fokuseerimine

en: If set to true, and the focus mode is either "sloppy" or "mouse" then the focused window will be automatically raised after a delay specified by the auto_raise_delay key. This is not related to clicking on a window to raise it, nor to entering a window during drag-and-drop.
et: Kui märgitud ja fookuse režiim on "sloppy" või "mouse", siis tõstetakse fokuseeritud aken automaatselt pärast auto_raise_delay võtme määratud viivitust. See ei ole seotud aknal klõpsamisega selle tõstmiseks ega lohistamisel aknasse sisenemisega.

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
et: Kui märgitud, siis titlebar_font valikut eiratakse ja akende tiitliribal kasutatakse standardset rakenduste kirjastiili.

en: If true, marco will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
et: Kui märgitud, annab marco kasutajale vähem tagasisidet kasutades sõrestikvaadet, hoidudes animatsioonides ja teistest tagasiside viisidest. See vähendab mõne kasutaja jaoks oluliselt kasutatavust, aga võib jätta ammused pärandprogrammid tööle, lisaks võib olla kasulik kompromiss terminaliserveris. Siiski on hõlbustuste sisselülitamise korral sõrestikvaade keelatud.

en: If true, then Marco works in terms of applications rather than windows. The concept is a bit abstract, but in general an application-based setup is more like the Mac and less like Windows. When you focus a window in application-based mode, all the windows in the application will be raised. Also, in application-based mode, focus clicks are not passed through to windows in other applications. Application-based mode is, however, largely unimplemented at the moment.
et: Kui märgitud, haldab Marco akende asemel rakendusi. Põhimõte on pisut abstraktne, aga üldiselt on rakenduste baasil süsteem rohkem Maci ja vähem Windowsi moodi. Kui sa fokuseerid akna rakenduste-baasil režiimis, tõstetakse kõik selle rakenduse aknad. Lisaks rakenduste-baasil režiimis ei edastata fokuseerimise klõpse teiste rakenduste akendele. Rakenduste-baasil režiim on hetkel siiski veel teostamata.

en: If true, trade off usability for less resource usage
et: Kui märgitud, tehakse kasutatavause arvelt kompromiss ressursside säästmisekst

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
et: draw_ops "%s" lisamine siia põhjustaks ringviitamise

en: Initialize session from savefile
et: Seansi lähtestamine salvestatud failist

en: Integer %ld is too large, current max is %d
et: Täisarv %ld on liiga suur, praegu on suurim lubatud väärtus %d

en: Integer %ld must be positive
et: Täisarv %ld peab olema positiivne

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
et: Vigane WM_TRANSIENT_FOR aknale 0x%lx määratud %s jaoks.

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
et: Tiitli suurus "%s" on sobimatu (peab olema üks valikust: xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: Keep Window On Top
et: Akna kõige pealmiseks määramine

en: Large Title Font
et: Tiitli suur kirjatüüp

en: Line %d character %d: %s
et: Rida %d  tähemärk %d: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
et: Teema "%s" laaditi %g sekundiga

en: Lower window below other windows
et: Akna viimine teiste taha

en: Ma_ximize
et: Ma_ksimeeri

en: Make X calls synchronous
et: X'i kutsungite muutmine sünkroonseks

en: Marco was compiled without support for verbose mode
et: Marco kompileeriti ilma jutukuse režiimi toeta

en: Maximize Window
et: Akna maksimeerimine

en: Maximize window
et: Akna maksimeerimine

en: Maximize window horizontally
et: Akna maksimeerimine horisontaalselt

en: Maximize window vertically
et: Akna maksimeerimine vertikaalselt

en: Mi_nimize
et: _Minimeeri

en: Minimize Window
et: Akna minimeerimine

en: Minimize window
et: Akna minimeerimine

en: Missing %s extension required for compositing
et: Puuduv laiendus %s on vajalik komposiitmontaaži jaoks

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
et: Puuduv <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="misiganes"/>

en: Modal Dialog Box
et: Modaalne dialoogikast

en: Modifier to use for modified window click actions
et: Modifikaator, mida kasutatakse muudetud aknaklõpsamise tegevustel

en: Move Titlebar On_screen
et: Liiguta tiitliriba mööda _ekraani

en: Move backward between panels and the desktop immediately
et: Paneeli ja töölaua vahel kohenene tagasisuunas liikumine

en: Move backward between panels and the desktop, using a popup window
et: Paneelide ja töölaua vahel tagasisuunas liikumine, hüpikaknaga

en: Move backward between windows immediately
et: Akende vahel kohenene tagasisuunas liikumine

en: Move backward between windows of an application immediately
et: Rakenduse akende vahel kohenene tagasisuunas liikumine

en: Move backward between windows of an application, using a popup window
et: Rakenduse akende vahel tagasisuunas liikumine, hüpikaknaga

en: Move backward between windows, using a popup window
et: Akende vahel tagasisuunas liikumine, hüpikaknaga

en: Move between panels and the desktop immediately
et: Paneeli ja töölaua vahel kohenene liikumine

en: Move between panels and the desktop, using a popup window
et: Paneelide ja töölaua vahel liikumine, hüpikaknaga

en: Move between windows immediately
et: Akende vahel kohenene liikumine

en: Move between windows of an application immediately
et: Rakenduse akende vahel kohenene liikumine

en: Move between windows of an application, using a popup window
et: Rakenduse akende vahel liikumine, hüpikaknaga

en: Move between windows, using a popup window
et: Akende vahel liikumine, hüpikaknaga

en: Move to Another _Workspace
et: Tõsta mõ_nele teisele tööalale

en: Move to Workspace R_ight
et: Tõsta _parempoolsele tööalale

en: Move to Workspace _Down
et: Tõsta _alumisele tööalale

en: Move to Workspace _Left
et: Tõsta _vasakpoolsele tööalale

en: Move to Workspace _Up
et: Tõsta _ülemisele tööalale

en: Move window
et: Akna liigutamine

en: Move window one workspace down
et: Akna tõstmine ühe tööala võrra allapoole

en: Move window one workspace to the left
et: Akna tõstmine ühe tööala võrra vasakule

en: Move window one workspace to the right
et: Akna tõstmine ühe tööala võrra paremale

en: Move window one workspace up
et: Akna tõstmine ühe tööala võrra ülespoole

en: Move window to center of screen
et: Akna tõstmine ekraani keskele

en: Move window to east (right) side of screen
et: Akna tõstmine ekraani idakülge (paremasse)

en: Move window to north (top) side of screen
et: Akna tõstmine ekraani põhjakülge (ülemisse)

en: Move window to north-east (top right) corner
et: Akna tõstmine ekraani kirdenurka (ülemisse paremasse)

en: Move window to north-west (top left) corner
et: Akna tõstmine ekraani loodenurka (ülemisse vasakusse)

en: Move window to south (bottom) side of screen
et: Akna tõstmine ekraani lõunakülge (alumisse)

en: Move window to south-east (bottom right) corner
et: Akna tõstmine ekraani kagunurka (alumisse paremasse)

en: Move window to south-west (bottom left) corner
et: Akna tõstmine ekraani edelanurka (alumisse vasakusse)

en: Move window to west (left) side of screen
et: Akna tõstmine ekraani läänekülge (vasakusse)

en: Move window to workspace 1
et: Akna tõstmine 1. tööalale

en: Move window to workspace 10
et: Akna tõstmine 10. tööalale

en: Move window to workspace 11
et: Akna tõstmine 11. tööalale

en: Move window to workspace 12
et: Akna tõstmine 12. tööalale

en: Move window to workspace 2
et: Akna tõstmine 2. tööalale

en: Move window to workspace 3
et: Akna tõstmine 3. tööalale

en: Move window to workspace 4
et: Akna tõstmine 4. tööalale

en: Move window to workspace 5
et: Akna tõstmine 5. tööalale

en: Move window to workspace 6
et: Akna tõstmine 6. tööalale

en: Move window to workspace 7
et: Akna tõstmine 7. tööalale

en: Move window to workspace 8
et: Akna tõstmine 8. tööalale

en: Move window to workspace 9
et: Akna tõstmine 9. tööalale

en: Name of workspace
et: Tööala nimi

en: No "%s" attribute on element <%s>
et: Elemendil <%2s> pole "%1s" atribuuti

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
et: Elemendil <%s> pole "extent_angle" ega "to" atribuute

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
et: Elemendil <%s> pole "start_angle" ega "from" atribuute

en: No <%s> set for theme "%s"
et: Teemas "%s2" pole määratud ühtki <%s1>

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
et: Ühtki <draw_ops> poolt kutsutud "%s" ei ole määratud

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
et: Ühtki "%s" nimelist <draw_ops> pole määratud

en: No command %d has been defined.
et: Käsku %d pole defineeritud.

en: No draw_ops provided for button
et: Nupule pole määratud draw_ops

en: No draw_ops provided for frame piece
et: Raamitükile pole määratud draw_ops

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
et: Teemas "%s2" pole "%s1" liiki aknale määratud raamistiili, lisa <window type="%s3" style_set="misiganes"/> element

en: No terminal command has been defined.
et: Terminalikäsku pole defineeritud.

en: No text is allowed inside element <%s>
et: Tekst pole elemendi <%s> sees lubatud

en: Normal Application Window
et: Tavaline rakenduseaken

en: Normal Title Font
et: Tiitli tavasuurusega kirjatüüp

en: Number of workspaces
et: Tööalade arv

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum to prevent making the desktop unusable by accidentally asking for too many workspaces.
et: Tööalade arv. Peab olema suurem kui null ja omab fikseeritud maksimaalsuurust, et ära hoida kogemata töölaua rikkumist liiga paljude tööalade eraldamise tagajärjel.

en: Opened log file %s
et: Avati logifail %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
et: Äärmine teema element peab olema <metacity_theme> mitte <%s>

en: Print version
et: Versiooniandmete väljastamine

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
et: Omadus %s aknal 0x%lx sisaldab vigast UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
et: Omadus %s aknal 0x%lx sisaldab vigast UTF-8 %d kirjele nimekirjas

en: Put Window On Only One Workspace
et: Tõsta aken ainult ühele tööalale

en: Raise window above other windows
et: Akna tõstmine teiste akende kohale

en: Raise window if it's covered by another window, otherwise lower it
et: Akna tõstmine, kui seda katab teine aken, või taha viimine

en: Remove Window From Top
et: Eemalda aken kõige pealmise kohalt

en: Rename current workspace
et: Nimeta praegune tööala ümber

en: Replace the running window manager with Marco
et: Käivitatud aknahalduri asendamine Marco'ga

en: Resize window
et: Akna suuruse muutmine

en: Restore Window
et: Akna taastamine

en: Restore window
et: Akna suuruse taastamine

en: Roll Up Window
et: Akna kokkukerimine

en: Roll _Up
et: K_eri kokku

en: Run a defined command
et: Käivita defineeritud käsk

en: Run a terminal
et: Terminali käivitamine

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
et: Ekraan %d kuval '%s' on juba aknahalduri poolt hallatav

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
et: Ekraan %d kuval '%s' on juba aknahalduri poolt hallatav. Olemasoleva aknahalduri asendamiseks proovi --replace võtit

en: Screen %d on display '%s' is invalid
et: Ekraan %d kuval '%s' on vigane

en: Set this to true to resize with the right button and show a menu with the middle button while holding down the key given in "mouse_button_modifier"; set it to false to make it work the opposite way around.
et: Kui märgitud, muudab paremklahv suurust ja keskklahvi vajutamisel, kui all hoitakse "mouse_button_modifier" võtme määratud klahvi, näitab menüüd; kui mitte märkida, toimib see vastupidi.

en: Setting this option to false can lead to buggy behavior, so users are strongly discouraged from changing it from the default of true. Many actions (e.g. clicking in the client area, moving or resizing the window) normally raise the window as a side-effect. Setting this option to false, which is strongly discouraged, will decouple raising from other user actions, and ignore raise requests generated by applications. See http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=445447#c6. Even when this option is false, windows can still be raised by an alt-left-click anywhere on the window, a normal click on the window decorations, or by special messages from pagers, such as activation requests from tasklist applets. This option is currently disabled in click-to-focus mode. Note that the list of ways to raise windows when raise_on_click is false does not include programmatic requests from applications to raise windows; such requests will be ignored regardless of the reason for the request. If you are an application developer and have a user complaining that your application does not work with this setting disabled, tell them it is _their_ fault for breaking their window manager and that they need to change this option back to true or live with the "bug" they requested.
et: Selle valiku vale peale selekteerimine võib vigasid tekitada, seega kasutajatel soovitatakse seda mitte muuta vaike sättelt õige.

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
et: Varjuntatud värvi varjuntamise tegur "%s" on negatiivne

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
et: Varjundamise vorming on "varjundus/alusvärv/tegur", "%s" ei sobi vorminguga

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
et: Elemendil <%s> ei peaks olema "resize" atribuuti maximized oleku jaoks

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
et: Elemendil <%s> ei peaks olema "resize" atribuuti maximized/shaded olekute jaoks

en: Show the panel's "Run Application" dialog box
et: Paneeli dialoogi "Rakenduse käivitamine" näitamine

en: Show the panel's main menu
et: Paneeli peamenüü näitamine

en: Small Title Font
et: Tiitli väike kirjatüüp

en: Some applications disregard specifications in ways that result in window manager misfeatures. This option puts Marco in a rigorously correct mode, which gives a more consistent user interface, provided one does not need to run any misbehaving applications.
et: Mõned rakendused eiravad spetsifikatsiooni nii et see avaldub aknahalduri valekäitumises. See valik seab Marco rangelt korrektsesse režiimi, mis annab ühtlasema kasutajakeskkonna, kui valestikäituvaid rakendusi pole vaja.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
et: Mõni teine programm juba kasutab klahvi %s koos muuteklahvidega %x kiirklahvina

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Style has already been specified for state %s focus %s
et: Olekule %s ja fookusele %s on stiil juba määratud

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
et: Olekule %s suurusele %s ja fookusele %s on stiil juba määratud

en: Switch to previously selected workspace
et: Lülitumine eelmisele valitud tööalale

en: Switch to workspace 1
et: Lülitumine 1. tööalale

en: Switch to workspace 10
et: Lülitumine 10. tööalale

en: Switch to workspace 11
et: Lülitumine 11. tööalale

en: Switch to workspace 12
et: Lülitumine 12. tööalale

en: Switch to workspace 2
et: Lülitumine 2. tööalale

en: Switch to workspace 3
et: Lülitumine 3. tööalale

en: Switch to workspace 4
et: Lülitumine 4. tööalale

en: Switch to workspace 5
et: Lülitumine 5. tööalale

en: Switch to workspace 6
et: Lülitumine 6. tööalale

en: Switch to workspace 7
et: Lülitumine 7. tööalale

en: Switch to workspace 8
et: Lülitumine 8. tööalale

en: Switch to workspace 9
et: Lülitumine 9. tööalale

en: Switch to workspace above the current workspace
et: Lülitumine selle tööala kohal olevale tööalale

en: Switch to workspace below the current workspace
et: Lülitumine selle tööala all olevale tööalale

en: Switch to workspace on the left of the current workspace
et: Lülitumine sellest tööalast vasakul olevale tööalale

en: Switch to workspace on the right of the current workspace
et: Lülitumine sellest tööalast paremal olevale tööalale

en: System Bell is Audible
et: Süsteemipiiks on kuuldav

en: Take a screenshot
et: Kuvatõmmise võtmine

en: Take a screenshot of a window
et: Kuvatõmmise võtmine aknast

en: Tells Marco how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
et: Teatab Marcole, kuidas visuaalselt näidata, et süsteemi või mõne muu rakenduse 'kell' helises. Praegu on sellel kaks võimalikku väärtust, "fullscreen", mis teeb täisekraani must-valge välgatuse, ja "frame_flash", mis paneb signaali saatnud rakenduse tiitliriba vilkuma. Kui kella signaali saatnud rakendus on teadmata (nagu see tavaliselt vaikimisi "süsteemipiiksul" on), vilgutatakse parasjagu fokuseeritud akna tiitliriba.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
et: /apps/marco/global_keybindings/run_command_N võtmed määravad klahvikombinatsioonid, mis nendele käskudele vastavad. Klahvikombinatsiooni run_command_N vajutamine käivitab käsu command_N.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
et: /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot määrab klahvikombinatsiooni, mis käivitab selle sättega määratud käsu.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
et: /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot võti määrab klahvikombinatsiooni, mis käivitab selle sättega määratud käsu.

en: The name of a workspace.
et: Tööala nimi.

en: The screenshot command
et: Ekraanitõmmise võtmise käsk

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
et: Teema määrab aknaääriste, tiitliriba jm väljanägemise.

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
et: Viivitus millisekundites enne akna tõstmist, kui auto_raise on määratud tõeseks.

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
et: Akna fookuse režiim määrab kuidas aknaid aktiveeritakse. Sellel on kolm võimalikku väärtus; "click" tähendab et akna fokuseerimiseks tuleb sellel klõpsata, "sloppy" tähendab et aken fokuseeritakse, kui hiir siseneb aknasse ja "mouse" tähendab, et aken aktiveeritakse kui hiir siseneb aknasse ja deaktiveeritakse, kui hiir lahkub aknast.

en: The window screenshot command
et: Akna ekraanitõmmise käsk

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
et: Teema sisaldas avaldist, mis põhjustas vea: %s

en: There was an error running <tt>%s</tt>:
    
    %s
et: <tt>%s</tt> käivitamisel esines viga:
    
    %s

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
et: Need aknad ei toeta &quot;praeguse paigutuse salvestamist&quot; ja tuleb järgmisel sisselogimisel käsitsi taaskäivitada.

en: This is a sample message in a sample dialog
et: See on näidisteade näidisdialoogis

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
et: See valik määrab tiitliriba topeltklõpsu toimingu. Praegu sobivad võimalused 'toggle_shade', mis akna kas varjutab või toob välja, 'toggle_maximize' mis maksimeerib/taastab akna, 'toggle_maximize_horizontally' ja 'toggle_maximize_vertically' mis maksimeerib/taastab suuruse ainult ühes suunas, 'minimize' mis minimeerib akna, 'shade' mis kerib akna ülse, 'menu' mis näitab akna menüüd, 'lower' mis saadab akna kõigi teiste taha ja 'none' mis ei tee midagi.

en: This option determines the effects of middle-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
et: See valik määrab tiitliriba kesk-klõpsu toimingu. Praegu sobivad võimalused 'toggle_shade', mis akna kas varjutab või toob välja, 'toggle_maximize' mis maksimeerib/taastab akna, 'toggle_maximize_horizontally' ja 'toggle_maximize_vertically' mis maksimeerib/taastab suuruse ainult ühes suunas, 'minimize' mis minimeerib akna, 'shade' mis kerib akna ülse, 'menu' mis näitab akna menüüd, 'lower' mis saadab akna kõigi teiste taha ja 'none' mis ei tee midagi.

en: This option determines the effects of right-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
et: See valik määrab tiitliriba paremklõpsu toimingu. Praegu sobivad võimalused 'toggle_shade', mis akna kas varjutab või toob välja, 'toggle_maximize' mis maksimeerib/taastab akna, 'toggle_maximize_horizontally' ja 'toggle_maximize_vertically' mis maksimeerib/taastab suuruse ainult ühes suunas, 'minimize' mis minimeerib akna, 'shade' mis kerib akna ülse, 'menu' mis näitab akna menüüd, 'lower' mis saadab akna kõigi teiste taha ja 'none' mis ei tee midagi.

en: This option provides additional control over how newly created windows get focus. It has two possible values; "smart" applies the user's normal focus mode, and "strict" results in windows started from a terminal not being given focus.
et: See valik võimaldab lisakontrolli uute akende fookuse haaramisele. Sellel on kaks võimalikku väärtust; "smart" rakendab kasutaja tavalisi fokuseerimise sätteid ja "strict" määrab, et terminalist käivitatud aknaid ei fookuseerita.

en: Toggle fullscreen mode
et: Täisekraanivaate sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle maximization state
et: Maksimeeritud oleku sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle shaded state
et: Varjutatud oleku sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle whether a window will always be visible over other windows
et: Alati kõige pealmiseks olemise sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle whether window is on all workspaces or just one
et: Akna määramine ühele või kõigile tööaladele

en: Torn-off Menu
et: Ärarebitav menüü

en: Turn compositing off
et: Komposiitmontaaž keelatud

en: Turn compositing on
et: Komposiitmontaaž lubatud

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a 'bell' or 'beep'; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments.
et: Lülitab sisse visuaalse süsteemi piiksu näitaja; on kasulik lärmakas keskkonnas.

en: Unknown attribute %s on <%s> element
et: Tundmatu atribuut %s <%s> elemendil

en: Unknown element %s
et: Tundmatu element %s

en: Unknown function "%s" for button
et: Nupule on funktsioon "%s" tundmatu

en: Unknown position "%s" for frame piece
et: Raamitükile on asukoht "%s" tundmatu

en: Unknown state "%s" for button
et: Nupule on olek "%s" tundmatu

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
et: Tundmatu stiilikomplekt style_set "%s" elemendil <%s>

en: Unknown type "%s" on <%s> element
et: Elemendi <%s2> liik "%s1" on tundmatu

en: Unknown window information request: %d
et: Tundmatu aknateabe päring: %d

en: Unma_ximize
et: Taasta s_uurus

en: Unroll Window
et: Akna lahtikerimine

en: Usage: %s
et: Kasutamine: %s

en: Usage: marco-theme-viewer [THEMENAME]
et: Kasutamine: marco-theme-viewer [TEEMANIMI]

en: Use standard system font in window titles
et: Kasuta standardset süsteemifonti akende tiitlites

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
et: Kasutajadefineeritud konstandid peavad algama suurtähega; "%s" ei alga

en: Utility Palette
et: Rakendite palett

en: Visual Bell Type
et: Visuaalpiiksu tüüp

en: Whether raising should be a side-effect of other user interactions
et: Kas akna tõstmine peaks kaasnema kasutaja teiste tegevustega

en: Whether to resize with the right button
et: Kas paremklahv muudab suurust

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
et: Aken %s määrab SM_CLIENT_ID endale, selle asemel, et määrata see WM_CLIENT_LEADER aknale, nagu seda kirjeldab ICCCM.

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
et: Aken %s määrab MWM vihje, näidates, et see pole muudetava suurusega, aga määrab vähimaks suuruseks %d x %d ja suurimaks suuruseks %d x %d; sel pole tähendust.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
et: Aknal 0x%lx on omadus %s
    mis oleks pidanud olema %s liiki %d vormingus,
    aga tegelikult oli %s tüüpi %d vormingus n_items %d.
    See on kõige tõenäolisemalt rakenduse viga, mitte aknahalduri viga.
    Aknal on title="%s" class="%s" name="%s"

en: Window Management
et: Akende haldamine

en: Window Menu
et: Aknamenüü

en: Window Title Goes Here
et: Siia tuleb akna pealkiri

en: Window focus mode
et: Aknafookuse režiim

en: Window manager error:
et: Aknahalduri viga:

en: Window manager warning:
et: Aknahalduri hoiatus:

en: Window manager:
et: Aknahaldur:

en: Window title font
et: Akna pealkirja kirjatüüp

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
et: Aknatüübile "%s" on stiilikomplekt juba määratud

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
et: Ümbernurga parandused vigastele rakendustele on keelatud. Mõned rakendused ei pruugi õigesti käituda.

en: Workspace %d
et: Tööala %d

en: Workspace %d%n
et: Tööala %d%n

en: Workspace %s%d
et: Tööala %s%d

en: Workspace 1_0
et: Tööala 1_0

en: X Display to use
et: X'i kuva, mida kasutada

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
et: Sa võid natukene selle järel oodata või sundida rakendust lõpetama.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
et: Et alfa väärtusel oleks tähendus, peab taust olema määratud

en: _Always on Visible Workspace
et: Alati nä_htaval tööalal

en: _Close
et: _Sulge

en: _Force Quit
et: _Välju jõuga

en: _Move
et: _Liiguta

en: _Only on This Workspace
et: _Ainult sellel tööalal

en: _Resize
et: Muuda s_uurust

en: _Unroll
et: K_eri lahti

en: _Wait
et: _Oota

en: bottom
et: alumine

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
et: raami asukoht ei määra "%s" dimensiooni

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
et: raami asukoht ei määra dimensiooni "%s" servale "%s"

en: left
et: Vasaku

en: nested <window> tag
et: pesastatud <window>

en: right
et: Parema

en: top
et: ülemine
