mate-panel 1.26.0 - en to et translation catalogue (560 entries)

en: "%s" has quit unexpectedly
et: "%s" lõpetas ootamatult

en: %1$s
    %2$s
et: %2$s
    %1$s

en: %1$s, %2$s
et: %2$s, %1$s

en: %A %B %d (%%s)
et: %A, %e. %B %Y (%%s)

en: %A, %B %d %Y
et: %A, %d. %B %Y

en: %I:%M %p
et: %H:%M

en: %I:%M:%S %p
et: %H:%M:%S

en: %l:%M %p
et: %I:%M

en: %l:%M:%S %p
et: %H:%M:%S

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
et: Rakendil %s pole üleüldse mitte mingit mõtet. Ta võtab ainult kettaruumi ning tema kompileerimiseks kulub väärtuslikku aega ja kui see on laaditud, siis raiskab ta väärtuslikku paneelipinda ning mälu. Kui iganes keegi leitakse antud rakendit kasutamas, tuleks ta koheselt suunata psühhiaatrilisele läbivaatusele.

en: %s the Fish
et: Kala nimega %s

en: %s the Fish Says:
et: Kala nimega %s ütleb:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
et: Kala nimega %s, kaasaegne oraakel

en: %s the Fish, the fortune teller
et: Kala %s, ennustaja

en: %s, feels like %s
et: %s, tundub kui %s

en: (empty)
et: (tühi)

en: (with minor help from George)
et: (pisukese abiga Georgelt)

en: - Edit .desktop files
et: - .desktop-failide redigeerimine

en: <i>(optional)</i>
et: <i>(valikuline)</i>

en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
et: <small><i>Sisesta linna, maakonna või riigi nimi ning vali vaste hüpikmenüüst.</i></small>

en: <small>Opaque</small>
et: <small>Läbipaistmatu</small>

en: <small>Set...</small>
et: <small>Muuda...</small>

en: <small>Set</small>
et: <small>Muuda</small>

en: <small>Transparent</small>
et: <small>Läbipaistev</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
et: Ilma nimeta kala on üsna igav kala. Puhu oma kalale eluvaim sisse ja pane talle nimi!

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
et: Paneeli poolt eiratavate rakendite IID'de loend. Selle abil on võimalik keelata rakendite laadimist või näitamist menüüs. Näiteks Pisi-käsurea rakendi keelamiseld tuleb sellesse loendisse lisada 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet'. Muudatuse rakendamiseks tuleb paneel taaskäivitada.

en: A list of locations to display in the calendar window.
et: Kalendriaknas kuvatavate asukohtade nimekiri.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
et: Paneelide ID-de loend. Iga ID identifitseerib ühte ülataseme paneeli. Iga paneeli sätted on salvestatud rajale /apps/panel/toplevels/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
et: Paneeli objektide ID-de loend. Iga ID identifitseerib ühte paneeliobjekti (näiteks käivitaja, tegevusnupp, menüüriba või -nupp). Iga objekti sätted on salvestatud rajale /apps/panel/objects/$(id).

en: A pop out drawer to store other items in
et: Lahtihüppav sahtel teiste asjade hoidmiseks

en: A separator to organize the panel items
et: Paneelikirjete korraldamiseks mõeldud eraldaja

en: A_bout Panels
et: Paneelist lä_hemalt

en: About the MATE Panel
et: MATE paneelist lähemalt

en: Access documents, folders and network places
et: Ligipääs dokumentidele, kataloogidele ja võrgukohtadele

en: Action button type
et: Tegevusnupu liik

en: Ad_just Date & Time
et: _Säti kuupäeva ja aega

en: Add this as _drawer to panel
et: Lisa see _sahtel paneelile

en: Add this as _menu to panel
et: Lisa see _menüü paneelile

en: Add this launcher to _desktop
et: Lisa see käivitaja _töölauale

en: Add this launcher to _panel
et: Lisa see käivitaja _paneelile

en: Add to Drawer
et: Lisa sahtlisse

en: Add to Panel
et: Paneelile lisamine

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
et: "%s" avamisel tekkis tundmatu viga.

en: Animation
et: Animatsioon

en: Animation speed
et: Animatsiooni kiirus

en: Applet IID
et: Rakendi IID

en: Applet IIDs to disable from loading
et: Rakendite, mille laadimine on keelatud, IID'd

en: Application
et: Rakendus

en: Application Launcher...
et: Rakenduste käivitaja...

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta käsurealt määratavaid dokumente

en: Application in Terminal
et: Rakendus terminalis

en: Applications
et: Rakendused

en: Area where notification icons appear
et: Teavitusikoonide kuvamise ala

en: Arro_ws on hide buttons
et: Peitmisnuppudel on _noolekesed

en: Autoclose drawer
et: Sahtli automaatne sulgemine

en: Automatically hide panel into corner
et: Paneeli automaatne nurkapeitmine

en: Background
et: Taust

en: Background _image:
et: Tausta_pilt:

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background color opacity
et: Taustavärvi katvus

en: Background image
et: Taustapilt

en: Background type
et: Tausta liik

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Bottom Panel
et: Alumine paneel

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
et: Kõikide kohalike ja kaugkaustade ning -ketaste sirvimine

en: Browse and run installed applications
et: Paigaldatud rakenduste sirvimine ja käivitamine

en: Browse bookmarked and local network locations
et: Järjehoidjates või kohalikus võrgus asuvate asukohtade sirvimine

en: C_lear
et: _Puhasta

en: Calendar
et: Kalender

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjetele edasi anda

en: Cannot delete this panel
et: Seda paneeli pole võimalik kustutada

en: Cannot find an empty spot
et: Tühja kohta ei leitud

en: Center panel on x-axis
et: Paneeli tsentreerimine x-teljel

en: Center panel on y-axis
et: Paneeli tsentreerimine y-teljel

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
et: Töölaua välimuse ja käitumise muutmine, abiteabe saamine ja väljalogimine

en: Choose Location
et: Asukoha valimine

en: Choose a file to append to the command...
et: Käsule lisatava faili valimine...

en: Choose a file...
et: Vali fail...

en: Choose an application...
et: Rakenduse valimine...

en: Choose an icon
et: Ikooni valimine

en: City Name
et: Linna nimi

en: City Time Zone
et: Linna ajavöönd

en: Clear Recent Documents
et: Tühjenda viimati kasutatud dokumendite nimekiri

en: Clear Recent Documents...
et: Tühjenda viimati kasutatud dokumendite nimekiri...

en: Clear all items from the recent documents list
et: Eemaldab kõik kirjed viimati kasutatud dokumendite nimekirjast

en: Clear the Recent Documents list?
et: Kas tühjendada viimati kasutatud dokumentide nimekiri?

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
et: Klõpsa siia, et peita kõik aknad ja näidata töölauda.

en: Click here to restore hidden windows.
et: Klõpsa siia, et taastada peidetud aknad.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
et: Klõpsa aknal, mida soovid jõuga sulgeda. Toimingu tühistamiseks vajuta <ESC>.

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
et: Klõpsa sellel nupul, et sirvida käsustringile argumendiks lisatavaid faile.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
et: Klõpsa sellel nupul, et valitud rakendus või käsurealt määratud käsk käivitada.

en: Click to hide month calendar
et: Kalendri kuuvaate peitmiseks klõpsa siia

en: Click to view month calendar
et: Kalendri kuuvaate vaatamiseks klõpsa siia

en: Clock
et: Kell

en: Clock Applet Factory
et: Kellarakendi factory

en: Clock Format
et: Kellaaja vorming

en: Clock Preferences
et: Kella eelistused

en: Co_lor:
et: _Värvus:

en: Co_mmand to run when clicked:
et: _Klõpsamisel käivitatav käsk:

en: Co_mment:
et: _Kommentaar:

en: Comm_and:
et: _Käsk:

en: Command icon
et: Käsu ikoon

en: Command to execute on click
et: Klõpsamisel käivitatav käsk

en: Complete panel lockdown
et: Paneeli täielik lukustamine

en: Computer
et: Arvuti

en: Computer Clock
et: Arvuti kell

en: Confirm panel removal
et: Paneeli eemaldamise kinnitus

en: Connect to Server...
et: Serveriga ühendumine...

en: Connect to a remote computer or shared disk
et: Ühendumine võrguarvutiga või jagatud kettaga

en: Copy _Date
et: Kopeeri _kuupäev

en: Copy _Time
et: Kopeeri k_ellaaeg

en: Copy a launcher from the applications menu
et: Käivitaja kopeerimine rakenduste menüüst

en: Could not connect to server
et: Serveriga pole võimalik ühenduda

en: Could not convert '%s' from UTF-8
et: Stringi '%s' pole võimalik UTF-8 kooditabelist teisendada

en: Could not display help document
et: Abidokumenti pole võimalik kuvada

en: Could not display help document '%s'
et: Abidokumenti '%s' pole võimalik kuvada

en: Could not execute '%s'
et: '%s' pole võimalik kävitada

en: Could not launch '%s'
et: Käsku '%s' pole võimalik käivitada

en: Could not launch application
et: Rakendust pole võimalik käivitada

en: Could not open location '%s'
et: Asukohta '%s' pole võimalik avada

en: Could not open recently used document "%s"
et: Hiljuti kasutatud dokumenti "%s" pole võimalik avada

en: Could not run command '%s'
et: Käsku '%s' pole võimalik käivitada

en: Could not save directory properties
et: Kataloogi omadusi pole võimalik salvestada

en: Could not save launcher
et: Käivitajat pole võimalik salvestada

en: Could not show this URL
et: Seda URL-i pole võimalik näidata

en: Could not use dropped item
et: Minemavisatud kirjet pole võimalik kasutada

en: Create Launcher
et: Käivitaja loomine

en: Create a new launcher
et: Uue käivitaja loomine

en: Create new file in the given directory
et: Loo antud kataloogi uus fail

en: Current Time:
et: Praegune aeg:

en: Custom Application Launcher
et: Kohandatud rakenduse käivitaja

en: Custom format of the clock
et: Kohandatud kellavorming

en: D_on't Delete
et: Ä_ra kustuta

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
et: Määrab, millal grupeerida sama rakenduse aknad aknaloendis. Võimalikud väärtused on mitte kunagi "never", automaatselt "auto" ja alati "always".

en: Default panel layout
et: Paneeli vaikimisi paigutus

en: Delete this drawer?
et: Kas kustutada see sahtel?

en: Delete this panel?
et: Kas kustutada see paneel?

[ctx: Desktop Folder]
en: Desktop
et: Töölaud

en: Directory Properties
et: Kataloogi omadused

en: Disable Force Quit
et: Jõuga sulgemine keelatud

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Display
et: Kuvamine

en: Display a swimming fish or another animated creature
et: Ujuva kala või mõne muu animeeritud eluka kuvamine

en: Display all workspaces
et: Kõikide tööalade näitamine

en: Display workspace names
et: Tööalade nimede näitamine

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
et: Kas sa soovid rakendi oma sätetest kustutada?

en: Draw arrow in menu button
et: Noole joonistamine menüünupule

en: Drawer
et: Sahtel

en: Drawer Properties
et: Sahtli omadused

en: E_xpand
et: _Laiendatud

en: East
et: Idapikkust

en: Edit
et: Redaktor

en: Edit Location
et: Asukoha muutmine

en: Enable animations
et: Animatsioonid on lubatud

en: Enable arrows on hide buttons
et: Peitmisnuppudel on noolekesed lubatud

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
et: Automaatse lõpetamise lubamine "Rakenduse käivitamise" dialoogis

en: Enable hide buttons
et: Peitmisnuppude peitmine lubatud

en: Enable program list in "Run Application" dialog
et: Programmide loendi lubamine "Rakenduse käivitamise" dialoogis

en: Enable tooltips
et: Luba kohtspikrid

en: Error
et: Viga

en: Error displaying help document
et: Viga abidokumendi kuvamisel

en: Expand list of locations
et: Asukohtade nimekirja laiendamine

en: Expand program list in "Run Application" dialog
et: Programmide loendi laiendamine "Rakenduse käivitamise" dialoogis

en: Expand to occupy entire screen width
et: Laiendamine kogu ekraanilaiuse ulatuses

en: FILE
et: FAIL

en: Factory for clock applet
et: Kellarakendi factory

en: Factory for notification area
et: Teateala factory

en: Failed to load %s: %s
et: Tõrge %s laadimisel: %s

en: Failed to load applet %s
et: Tõrge rakendi %s laadimisel

en: Failed to set the system time
et: Tõrge süsteemi aja seadmisel

en: Failed to set the system timezone
et: Tõrge süsteemse ajavööndi seadmisel

en: File System
et: Failisüsteem

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Find an _item to add to "%s":
et: Vali "%s" alla lisatav _kirje:

en: Find an _item to add to the drawer:
et: Vali sahtlisse lisatav _kirje:

en: Find an _item to add to the panel:
et: Vali paneelile lisatav _kirje:

en: Fish
et: Kala

en: Fish Preferences
et: Kala eelistused

en: Fit image to panel
et: Pildi sobitamine paneelile

en: Force Quit
et: Jõuga sulgemine

en: Force a misbehaving application to quit
et: Jõu rakendamine valesti käituva rakenduse sulgemiseks

en: Force this application to exit?
et: Kas selle rakenduse sulgemiseks tuleb rakendada jõudu?

en: Frames in fish's animation
et: Kala animatsiooni kaadrite arv

en: General
et: Üldine

en: Get the current time and date
et: Jooksva kuupäeva ja kellaaja kuvamine

en: Group windows when _space is limited
et: Aknaid grupeeritakse, kui _ruumi on vähe

en: Hide Panel
et: Peida paneel

en: Hide application windows and show the desktop
et: Rakenduse akende näitamine ja töölaua kuvamine

en: Highlight launchers on mouseover
et: Käivitajate esiletõstmine hiire üleliikumisel

en: History for "Run Application" dialog
et: Rakenduste käivitamise dialoogi ajalugu

en: Home Folder
et: Kodukaust

en: Hour format
et: Tunnivorming

en: Icon '%s' not found
et: Ikooni '%s' ei leitud

en: Icon not found
et: Ikooni ei leitud

en: Icon to show in menu bar
et: Menüüribal näidatav ikoon

en: Icon used for object's button
et: Objektide nupu poolt kasutatav ikoon

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
et: Kui märgitud, siis kuvatakse paneeli eemaldamise korral kinnitusdialoogi.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
et: Kui märgitud, siis sahtel suletakse automaatselt pärast seda, kui kasutaja klõpsab sahtlis olevat käivitajat.

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
et: Kui märgitud, siis käivitaja tõstetakse hiirekursori üleliikumisel esile.

en: If true, an arrow is drawn over the menu button icon. If false, menu button has only the icon.
et: Kui märgitud, siis joonistatakse menüünupu ikooni peale nool. Kui märkimata, siis on menüünupul ainult ikoon.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
et: Kui märgitud, siis joonistatakse peitmisnuppude peale nooled. See võti on asjakohane ainult juhul, kui enable_buttons võti on märgitud.

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
et: Kui märgitud, siis "Rakenduse käivitamise" dialoogis on automaatlõpetamine lubatud.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
et: Kui märgitud, siis joonistatakse paneeli servadele nupud, millega on võimalik paneeli ekraani servale kokku kerida nii, et ainult lahtikerimise nupp jääb nähtavale.

en: If true, display a weather icon.
et: Kui märgitud, siis näitatakse ilmaikooni.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
et: Kui märgitud, siis lisaks kellaajale näidatakse ka kuupäeva.

en: If true, display seconds in time.
et: Kui märgitud, siis näitatakse kellaaja juures sekundeid.

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
et: Kui märgitud, siis kalendri aknas on olev ülesannete nimekiri laiendatud kujul.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
et: Kui märgitud, siis selle paneeli peitmine ja nähtavale toomine toimub animeerituna, vastasel juhul toimub see vahetult.

en: If true, show applications item in menu bar.
et: Kui märgitud, siis näidatakse menüüribal rakenduste kirjet.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
et: Kui märgitud, siis näitatakse kuupäeva vihjel, kui hiir on kellarakendi kohal.

en: If true, show desktop item in menu bar.
et: Kui märgitud, siis näidatakse menüüribal töölaua kirjet.

en: If true, show icon in menu bar.
et: Kui märgitud, siis näidatakse menüüribal ikooni.

en: If true, show places item in menu bar.
et: Kui märgitud, siis näidatakse menüüribal asukohti.

en: If true, show the temperature next to the weather icon.
et: Kui märgitud, siis näidatakse ilmaikooni kõrval temperatuuri.

en: If true, show week numbers in the calendar.
et: Kui märgitud, siis kuvatakse kalendris nädalate numbreid.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
et: Kui märgitud, siis "Rakenduse käivitamise" all olev "Teadaolevate rakenduste" loend on dialoogi avamise ajal laiendatud. See võti on asjakohane ainult juhul, kui enable_program_list võti on märgitud.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
et: Kui märgitud, siis on "Rakenduse käivitamise" all olev "Teadaolevate rakenduste" loend saadaval. See võti on asjakohane ainult juhul, kui show_program_list võti on märgitud.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
et: Kui märgitud, siis taustapilti pööratakse vastavalt paneeli suunale.

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
et: Kui märgitud, siis kasutatakse nupu ikooniks custom_icon võtmes määratud kohandatud ikooni. Kui märkimata, siis custom_icon võtit eiratakse. See võti on asjakohane ainult juhul, kui object_type võtme väärtusteks on "menu-object" või "drawer-object".

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
et: Kui märgitud, siis kuvatakse püstpaneelil kalaanimatsiooni pööratuna.

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
et: Kui märgitud, siis skaleeritakse pilt (koos kuvasuhte säilitamisega) vastavalt paneeli kõrgusele (rõhtpaneeli puhul).

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
et: Kui märgitud, siis skaleeritakse pilt vastavalt paneeli mõõtmetele, kusjuures kuvasuhet ei säilitata.

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
et: Kui märgitud, siis menu_path võtit kasutatakse rajana, millelt menüü sisu tuleb kokku panna. Kui märkimata, siis menu_path võtit eiratakse. See võti on asjakohane ainult juhul, kui object_type võtme väärtus on "menu-object".

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
et: Kui märgitud, siis kursori paneelipiirkonnast lahkumisel peidetakse paneel ekraaninurka. Kui kursor sellesse nurka tagasi tuuakse, siis ilmub paneel taas nähtavale.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
et: Kui märgitud, siis paneel eemaldab ligipääsu rakenduse jõuga sulgemise nupule ja seega ei luba kasutajal rakendusi jõuga sulgeda.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
et: Kui märgitud, siis paneel ei luba teha ühtegi muudatust oma seadistustes. Üksikuid rakendeid saab samuti eraldi lukustada. Selle valiku rakendamiseks tuleb paneel taaskäivitada.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
et: Kui märgitud, siis võtab paneel enda alla kogu ekraani laiuse (püstpaneeli puhul kõrguse). Selles režiimis on paneeli võimalik paigutada ainult ekraani serva. Kui märkimata, siis on paneel täpselt nii lai kui on vajalik paneelil olevate rakendite, käivitajate ja nuppude hoidmiseks.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
et: Kui märgitud, siis objekti asukohta interpreteeritakse suhtelisena paneeli parempoolse (püstpaneelide puhul alumise) serva suhtes.

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
et: Kui märgitud, siis pole kasutajal võimalik rakendit mujale tõsta ilma objekti lukust lahti võtmata.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
et: Kui märgitud, siis aknaloendis näidatakse kõikide tööalade aknaid, vastasel juhul näidatakse ainult aktiivse tööala aknaid.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
et: Kui märgitud, siis näidatakse tööalahalduris kõiki tööalasid. Vastasel juhul näidatakse ainult aktiivset tööala.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Marco.
et: Kui märgitud, siis näidatakse tööalahalduris tööalade nimesid. Vastasel juhul näidatakse tööalades asuvaid aknaid. See säte töötab ainult Marco aknahalduri korral.

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
et: Kui märgitud, siis võtmeid x ja x_right eiratakse ning paneel asetatakse ekraani x-telje keskele. Paneeli suuruse muutumisel jääb siis paneeli asukoht samaks ja kasvamine/kahanemine toimub mõlema ääre peal võrdselt. Kui märkimata, siis võtmed x ja x_right määravad paneeli asukoha.

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
et: Kui märgitud, siis võtmeid y ja y_bottom eiratakse ning paneel asetatakse ekraani y-telje keskele. Paneeli suuruse muutumisel jääb siis paneeli asukoht samaks ja kasvamine/kahanemine toimub mõlema ääre peal võrdselt. Kui märkimata, siis võtmed y ja y_right määravad paneeli asukoha.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
et: Kui märgitud, siis tõstetakse aken minimeeritud olekust taastamisel aktiivsesse tööalasse. Vastasel korral vahetatakse tööala taastatava akna tööala vastu.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
et: Kui märgitud, siis paneelil olevatele objektidele näidatakse vihjeid.

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
et: Kui sa otsustad selle rakenduse jõuga sulgeda, siis võivad kõik avatud dokumentidesse tehtud muudatused kaotsi minna.

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
et: Kui sa tühjendad viimati kasutatud dokumentide loendi, siis kustub järgnev:
    • Kõik kirjed menüüst Asukohad → Viimati kasutatud dokumendid.
    • Kõik kirjed rakenduste viimaste dokumentide loenditest.

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
et: Paneeliobjekti ümberlaadimisel lisatakse see automaatselt tagasi paneelile.

en: Image Background Details
et: Pilditausta üksikasjad

en: Images
et: Pildid

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
et: Xinerama seadistustega võivad igal monitoril olla oma paneelid. Selle võtmega määratakse monitor, kus paneeli kuvatakse.

en: Interpret position relative to bottom/right edge
et: Interpreteeritav asukoht on suhteline alumise/parempoolse serva suhtes

en: Key %s is not set, cannot load launcher
et: Võti %s on määramata, käivitajat pole võimalik laadida

en: L_atitude:
et: La_ius:

en: L_ongitude:
et: _Pikkus:

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
et: Teiste rakenduste käivitamine, lisaks veel mitmed tarvikud akende haldamiseks, kellaaja näitamiseks jms.

en: Launcher Properties
et: Käivitaja eelistused

en: Launcher location
et: Käivitaja asukoht

en: Left Panel
et: Vasakpoolne paneel

en: List of known applications
et: Teadaolevate rakenduste nimekiri

en: List of locations
et: Asukohtade loetelu

en: Loc_k To Panel
et: _Lukusta paneelile

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
et: Arvutis asuvate dokumentide ja kaustade otsimine nime või sisu järgi

en: Location
et: Asukoht

en: Locations
et: Asukoht

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Lock the object to the panel
et: Objekti lukustamine paneelile

en: Log Out %s...
et: Logi %s välja...

en: Log Out...
et: Väljalogimine...

en: Log out %s of this session to log in as a different user
et: Kasutaja %s väljalogimine sellest seansist, et oleks võimalik teise kasutaja alt sisse logida

en: Log out of this session to log in as a different user
et: Sellest seansist väljalogimine, et oleks võimalik teise kasutaja alt sisse logida

en: Look at today's date!
et: Vaata, mis kuupäev täna on!

en: Main Menu
et: Peamenüü

en: Menu bar icon size
et: Menüüriba ikooni suurus

en: Menu content path
et: Menüüsisu rada

en: Menu items icon size
et: Menüükirjete ikooni suurus

en: Mount %s
et: Ühenda %s

en: Move windows to current workspace when unminimized
et: Tõsta aknad minimeeritud olekust taastamisel aktiivsesse tööalasse

en: Name to identify panel
et: Paneeli nimi

en: Network
et: Võrk

en: Network Places
et: Võrgukohad

en: No URI provided for panel launcher desktop file
et: Paneeli käivitaja töölaua (desktop) failile pole URIt määratud

en: No URL was specified.
et: URL on määramata.

en: No application to handle search folders is installed.
et: Kataloogidest otsimise rakendust pole paigaldatud.

en: North
et: Põhjalaiust

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Notification Area
et: Teateala

en: Notification Area Factory
et: Teateala factory

en: Number of _workspaces:
et: _Tööalade arv:

en: Object's position on the panel
et: Objekti asukoht paneelil

en: Open '%s'
et: Ava '%s'

en: Open URL: %s
et: Ava URL: %s

en: Open the contents of your desktop in a folder
et: Töölaua avamine kaustana

en: Open your personal folder
et: Sinu isikliku kataloogi avamine

[ctx: Orientation]
en: Bottom
et: Alla

[ctx: Orientation]
en: Left
et: Vasak

[ctx: Orientation]
en: Right
et: Parem

[ctx: Orientation]
en: Top
et: Üles

en: Panel
et: Paneel

en: Panel Display
et: Paneelikuva

en: Panel ID list
et: Paneeli ID-de nimekiri

en: Panel Notification Area
et: Paneeli teateala

en: Panel Properties
et: Paneeli sätted

en: Panel attached to drawer
et: Paneel on ühendatud sahtli külge

en: Panel autohide delay
et: Paneeli automaatpeitmise viivitus

en: Panel autounhide delay
et: Paneeli automaatse peidust väljatoomise viivitus

en: Panel object ID list
et: Paneeli objektide ID-de nimekiri

en: Panel object has quit unexpectedly
et: Paneeli objekt lõpetas ootamatult

en: Panel object type
et: Paneeliobjekti liik

en: Panel orientation
et: Paneeli asukoht

en: Panel size
et: Paneeli suurus

en: Pause per frame
et: Paus kaadrite vahel

en: Pick a color
et: Vali värv

en: Places
et: Asukohad

en: Protect your computer from unauthorized use
et: Sinu arvuti kaitsmine volitamata kasutamise eest

en: Recent Documents
et: Viimati kasutatud dokumendid

en: Removable Media
et: Eemaldatav meedium

en: Replace a currently running panel
et: Hetkel töötava paneeli asendamine

en: Rescan %s
et: Skanni %s uuesti

en: Reset the panel configuration to default
et: Taasta paneeli seaded vaike sätetele

en: Restore to current _workspace
et: Taastamine aktiivsesse _tööalasse

en: Restore to na_tive workspace
et: Taastamine a_lgsesse tööalasse

en: Restoring Minimized Windows
et: Minimeeritud akende taastamine

en: Right Panel
et: Parempoolne paneel

en: Rotate image on vertical panels
et: Pildi pööramine vertikaalpaneelidel

en: Rotate image when panel is _vertical
et: Pööra pilt _vertikaalsel paneelil

en: Rotate on vertical panels
et: Pööramine püstpaneelidel

en: Rows in workspace switcher
et: Töölauahalduri ridade arv

en: Run Application
et: Rakenduse käivitamine

en: Run Application...
et: Rakenduse käivitamine...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
et: Rakenduse käivitamine käsu sisestamise või loetelust valimise peale

en: Run in _terminal
et: Käivitada _terminalis

en: Run with _file...
et: Käivita koos _failiga...

en: S_tyle:
et: _Laad:

en: Search
et: Otsing

en: Search for Files...
et: Otsi faile...

en: Select an animation
et: Animatsiooni valimine

en: Select an application to view its description.
et: Rakenduse kirjelduse kuvamiseks vali rakendus.

en: Select background
et: Tausta valimine

en: Select this box to run the command in a terminal window.
et: Märgi see ruut kui soovid käsku käivitada terminaliaknas.

en: Separator
et: Eraldaja

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Set System Time
et: Muuda süsteemset aega

en: Set System Time...
et: Määra süsteemi aeg...

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
et: Asukoha ja selle juurde kuuluva ajavööndi määramine selle arvuti vaikimisi asukohaks ja ajavööndiks

en: Set the default panel layout
et: Paneeli vaikimisi paigutuse määramine

en: Set the size of an icon used in menu bar. The panel must be restarted for this to take effect.
et: Menüüribal kasutatava ikooni suuruse määramine. Väärtuse rakendamiseks tuleb paneel taaskäivitada.

en: Set the size of icons used in the menu. The panel must be restarted for this to take effect.
et: Menüüs kasutatavate ikoonide suuruse määramine. Väärtuse rakendamiseks tuleb paneel taaskäivitada.

en: Set the theme icon name to use in menu bar.
et: Menüüribal näidatava teemaikooni nimi.

en: Sh_ow windows from current workspace
et: _Näidatakse aktiivse tööala aknaid

en: Show Desktop
et: Näita töölauda

en: Show Desktop Button
et: Töölaua näitamise nupp

en: Show _all workspaces in:
et: Näidatakse _kõiki tööalasid:

en: Show _only the current workspace
et: Näidatakse ainult _aktiivset tööala

en: Show _temperature
et: _Temperatuuriandmed on nähtaval

en: Show _weather
et: _Ilmaandmed on nähtaval

en: Show applications menu
et: Rakenduste menüü näitamine

en: Show date in clock
et: Kellarakendis kuupäeva näitamine

en: Show date in tooltip
et: Vihjel kuupäeva näitamine

en: Show desktop menu
et: Töölaua menüü näitamine

en: Show hide _buttons
et: _Peitmisnupud on nähtaval

en: Show icon
et: Ikooni näitamine

en: Show list of known _applications
et: Näita teadaolevate _rakenduste nimekirja

en: Show places menu
et: Asukohtade menüü näitamine

en: Show seco_nds
et: _Sekundid on nähtaval

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Show temperature in clock
et: Kellarakendis näidatakse temperatuuri

en: Show the _date
et: _Kuupäev on nähtaval

en: Show time with seconds
et: Aja näitamine koos sekunditega

en: Show weather in clock
et: Kellarakendis näidatakse ilmaandmeid

en: Show wee_k numbers in calendar
et: Kalendris näidatakse _nädalate numbreid

en: Show week numbers in calendar
et: Nädalanumbrite näitamine kalendris

en: Show windows from a_ll workspaces
et: Näidatakse _kõikide tööalade aknaid

en: Show windows from all workspaces
et: Näita kõikide tööalade aknaid

en: Show workspace _names in switcher
et: Halduris näidatakse tööalade _nimesid

en: Shut Down...
et: Väljalülitamine...

en: Shut down the computer
et: Arvuti töö lõpetamine

[ctx: Size]
en: Large
et: Suur

[ctx: Size]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: Size]
en: Small
et: Väike

[ctx: Size]
en: X Large
et: Väga suur

[ctx: Size]
en: X Small
et: Pisike

[ctx: Size]
en: XX Large
et: Ülisuur

[ctx: Size]
en: XX Small
et: Tilluke

en: Solid c_olor
et: Ühtlaselt _värvitud

en: Some of these properties are locked down
et: Mõned nendest omadustest on lukus

en: South
et: Lõunalaiust

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
et: Paneeli taustavärvus #RGB vormingus.

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
et: Selle võtmega määratakse taustapildina kasutatav fail. Kui pilt sisaldab alfakanalit, siis see kombineeritakse töölaua taustapildiga.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
et: Viivitus, mis jääb kursori liikumise peidetud paneelile ja paneeli automaatse näitamise vahele (millisekundites). See võti on asjakohane ainult juhul, kui võti auto_hide on märgitud.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
et: Viivitus, mis jääb kursori paneelilt lahkumise ja paneeli automaatse peitmise vahele (millisekundites). See võti on asjakohane ainult juhul, kui võti auto_hide on märgitud.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
et: Pikslite arv, mis jääb automaatselt peidetud paneelil nurgas nähtavale. See võti on asjakohane ainult juhul, kui võti auto_hide on märgitud.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
et: Määrab taustavärvuse katvuse. Kui värvus pole täielikult kattev (väärtus on väiksem kui 65535), siis sulatatakse värvus taustapildiga kokku.

en: Specify a gsettings path in which the applet preferences should be stored
et: Rakenduse eelistuste hoidmiseks kasutatava gsettings'i raja määramine

en: Specify an applet IID to load
et: Määra laaditava rakendi IID

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud sätete fail

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
et: Määra rakendi algne asukoht (üleval, all, vasakul või paremal)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
et: Määra rakendi lähtesuurus (väike, keskmine, suur vms.)

en: Speed unit
et: Kiirusühik

en: St_retch
et: _Venita

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Stretch image to panel
et: Pildi venitamine paneelile

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
et: Päikesetõus: %s / Loojang: %s

en: Switch between open windows using a menu
et: Avatud akende vahel lülitumine menüü abil

en: Switch between open windows using buttons
et: Avatud akende vahel lülitumine nuppude abil

en: Switch between workspaces
et: Tööalade vahel lülitumine

en: Switcher
et: Haldur

en: System
et: Süsteem

en: Temperature unit
et: Temperatuuriühik

en: Test applet utility
et: Testimisrakend

en: The Clock displays the current time and date
et: Kellarakend näitab praegust kellaaega ja kuupäeva

en: The MATE Panel
et: MATE paneel

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
et: Aknaloend näitab kõikide nähtavate akende nimekirja nuppudena ja võimaldab sul neid sirvida.

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
et: Aknavalija näitab kõikide nähtavate akende nimekirja ja võimaldab sul nende vahel valida.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
et: Tööalade haldur näitab Sinu tööalade vaate väikest versiooni ja võimaldab sul aknaid hallata.

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
et: Selle nupu poolt teostatava toimingu liik. Võimalikud väärtused on "lock" (lukustamine), "logout" (väljalogimine), "run" (käivitamine), "search" (otsing) ja "screenshot" (kuvatõmmise võtmine). See võti on asjakohane ainult juhul, kui võtme object_type väärtus on "action-applet".

en: The command of the launcher is not set.
et: Käivitaja käsk on määramata.

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
et: See seadistuskäsk ei toimi ja on asendatud käsuga %s

en: The default panels layout to use when panels are created or resetted.
et: Paneelide loomisel või lähtestamisel kasutatav vaikimisi paigutus.

en: The fish's animation pixmap
et: Kala animatsiooni pilt

en: The fish's name
et: Kala nimi

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
et: Paneeli kõrgus (püstpaneeli puhul laius). Paneel tuvastab töötamise ajal vähima võimaliku suuruse, mis põhineb kirjatüübi suurusel ja teistel näitajatel. Suurimaks suuruseks on määratud veerand ekraani kõrgust (või laiust).

en: The icon of the command to be run.
et: Käivitatava käsu ikoon

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
et: Selle sahtli külge ühendatud paneeli identifikaator. See võti on asjakohane ainult juhul, kui object_type võtme väärtuseks on "drawer-object".

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
et: Seda objekti sisaldava ülemise taseme paneeli identifikaator.

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
et: Käivitajat kirjeldava .desktop faili asukoht. See võti on asjakohane ainult juhul, kui object_type võtme väärtuseks on "launcher-object".

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
et: Objektinupu ikooni jaoks kasutatava pildi asukoht. See võti on asjakohane ainult juhul, kui object_type võtme väärtusteks on "drawer-object" või "menu-object" ja kui use_custom_icon võti on märgitud.

en: The location of the launcher is not set.
et: Käivitaja asukoht on määramata.

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
et: Paneeli asukoht x-teljel, kaugus ekraani paremast servast. Väärtust -1 eiratakse ja selle asemel kasutatakse võtme x väärtust. Nullist suurema väärtuse korral võtme x väärtust eiratakse. See võti on asjakohane ainult laiendamata režiimis. Laiendatud režiimi korral seda võtit eiratakse ja paneel asetatakse võtmega orientation määratud ekraani serva.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
et: Paneeli asukoht x-teljel. See võti on asjakohane ainult laiendamata režiimis. Laiendatud režiimi korral seda võtit eiratakse ja paneel asetatakse võtmega orientation määratud ekraani serva.

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
et: Paneeli asukoht y-teljel, kaugus ekraani alumisest servast. Väärtust -1 eiratakse ja selle asemel kasutatakse võtme y väärtust. Nullist suurema väärtuse korral võtme y väärtust eiratakse. See võti on asjakohane ainult laiendamata režiimis. Laiendatud režiimi korral seda võtit eiratakse ja paneel asetatakse võtmega orientation määratud ekraani serva.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
et: Paneeli asukoht y-teljel. See võti on asjakohane ainult laiendamata režiimis. Laiendatud režiimi korral seda võtit eiratakse ja paneel asetatakse võtmega orientation määratud ekraani serva.

en: The name of the directory is not set.
et: Kataloogi nimi on määramata.

en: The name of the launcher is not set.
et: Käivitaja nimi on määramata.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
et: Paneeli asukoht. Võimalikud väärtused on "top" (üleval), "bottom" (all), "left" (vasakul) ja "right" (paremal). Laiendatud režiimis määrab see ekraani serva, kus paneel asub. Laiendamata režiimis on väärtuste "top" ja "bottom" vahe vähetähtis - mõlemad määravad, et tegemist on rõhtsa paneeliga. Siiski annavad mõlemad väärtused paneeli objektidele kasulikke käitumisvihjeid. Näiteks "top" väärtuse puhul avaneb menüünupust avatud hüpikmenüü paneelist allapoole, seevastu "bottom" väärtusega paneeli puhul aga ülespoole.

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
et: Paneel tuvastas "%s" laadimisel probleemi.

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
et: Rada, millelt menüü sisu kokku pannakse. See võti on asjakohane ainult juhul, kui use_menu_path võti on märgitud ja object_type võtme väärtus on "menu-object".

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
et: Selle paneeliobjekti asukoht, mis määratakse pikslites kaugusena paneeli vasakust (püstpaneelipuhul ülemisest) servast.

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
et: Paneeli animatsioonide kiirus. Võimalikud väärtused on  "slow" (aeglane), "medium" (keskmine kiirus) and "fast" (kiire). See võti on asjakohane ainult juhul, kui enable_animations võti on märgitud.

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
et: Selle sahtli või menüü vihjetekstina kuvatav tekst. See võti on asjakohane ainult juhul, kui object_type võtme väärtusteks on "drawer-object" või "menu-object".

en: The type of this panel object.
et: Selle paneeliobjekti liik.

en: The unit to use when showing temperatures.
et: Temperatuuride näitamiseks kasutatav ühik.

en: The unit to use when showing wind speed.
et: Tuule kiiruse näitamiseks kasutatav ühik.

en: The water needs changing
et: Vesi tuleb ära vahetada

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
et: See nupp võimaldab sul peita kõik aknad ja näha töölauda.

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
et: Paneeli identifitseerimiseks mõeldud inimloetav nimi. Selle peamine eesmärk on paneelide vahel navigeerimisel toimida paneeliakna tiitlina.

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
et: Selle võtmega määratakse, mitmes reas (rõhtasendi puhul) või veerus (püstasendi puhul) tööalade lüliti tööalasid näitab. See võti kehtib ainult juhul, kui võti display_all_workspaces on märgitud.

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
et: Selle võtmega määratakse käsk, mida proovitakse kala peal klõpsamise korral käivitada.

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
et: See võti määrab kalarakendi animatsiooni jaoks kasutatava pildifaili nime suhtelisena pixmap kataloogi suhtes.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
et: Selle võtmega määratakse kellarakendi poolt kasutatav vorming juhul, kui vorminguvõtme väärtuseks on määratud "custom". See vorming on sarnane strftime() funktsiooni vormingule. Lähemat teavet saab vaadata käsiraamatu strftime() lehelt.

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
et: Selle võtmega määratakse kellarakendi tunnivorming. Võimalikud väärtused on "12-hour" (12-tunnine), "24-hour" (24-tunnine), "internet", "unix" ja "custom". Kui väärtuseks on "internet", siis kuvab kell Interneti aega. Interneti ajasüsteem jagab päeva tuhandeks "löögiks". Selles süsteemis pole ajavööndeid ja aeg on üle kogu maailma ühtne. Väärtuse "unix" korral kuvab kell sekundeid alates epohhi (1970-01-01) algusest. Väärtuse "custom" korral kuvatakse kohandatud aega custom_format võtmega määratud vormingus.

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
et: Selle võtmega määratakse kaadrite arv, mida kala animatsioonis kuvatakse.

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
et: Selle võtmega määratakse iga kaadri kuvamiseks kulutatav sekundite arv.

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
et: See programm vastutab teiste rakenduste käivitamise eest ja sisaldab ka kasulikke tarvikuid.

en: Time & Date
et: Kell ja kuupäev

en: Time _Settings
et: _Aja sätted

en: Tooltip displayed for drawer or menu
et: Sahtli või menüü jaoks kuvatav vihje

en: Top Panel
et: Ülemine paneel

en: Toplevel panel containing object
et: Objekti sisaldav ülataseme paneel

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
et: Käivitamisdialoogile antud URI-loend oli vales vormingus (%d) või vale suurusega (%d)

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
et: Käsku '%s' pole võimalik käivitada
    
    Üksikasjad: %s

en: Unable to locate the command to execute
et: Käivitatavat käsku pole võimalik leida

en: Unable to mount %s
et: %s ühendamine pole võimalik

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
et: Töölauafaili %s pole paneeli käivitajale %s%s võimalik avada

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
et: Vormi '%s' pole võimalik lugeda
    
    Detailid: %s

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
et: Käsu väljundit pole võimalik lugeda
    
    Detailid: %s

en: Unable to scan %s for media changes
et: %s meediumivahetuse skännimine pole võimalik

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Use custom icon for object's button
et: Kohtandatud ikooni kasutamine objektinupu jaoks

en: Use custom path for menu contents
et: Kohandatud raja kasutamine menüü sisu jaoks

en: Visible pixels when hidden
et: Nähavate pikslite arv peidetuna

en: Wanda Factory
et: Wanda factory

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
et: Hoiatus: käsk näib olevat isegi kasulik.
    Kuna see on aga kasutu rakend, siis sa arvatavasti ei soovi seda teha.
    Me soovitame sul hoiduda tegevusest %s, mis võiks teha
    selle rakendi kuidagimoodi "praktiliseks" või kasulikuks.

en: Weather
et: Ilm

en: West
et: Läänepikkust

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
et: Kui sahtel eemaldada, siis läheb see kaduma koos oma
    sätetega.

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
et: Kui paneel eemaldada, läheb see kaduma koos
    sätetega.

en: When to group windows
et: Millal aknaid grupeerida

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "none" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
et: Millist tausta selle paneeli puhul kasutatakse. Võimalikud väärtused on "none" GTK+ vidina vaikimisi tausta jaoks, "color" - võtmega color määratud taustavärvuse jaoks ja "image" - võtmega image määratud taustapildi jaoks.

en: Will run command: '%s'
et: Käivitatav käsk: '%s'

en: Window Grouping
et: Akende grupeerimine

en: Window List
et: Akende nimekiri

en: Window List Content
et: Akende nimekirja sisu

en: Window List Preferences
et: Akende loendi eelistused

en: Window Selector
et: Aknavalija

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
et: Mitme ekraaniga seadistuse puhul võivad igal ekraanil olla omad paneelid. Selle võtmega määratakse ekraan, kus paneeli kuvatakse.

en: Workspace Names
et: Tööalade nimed

en: Workspace Switcher
et: Tööalade vahetaja

en: Workspace Switcher Preferences
et: Tööalahalduri eelistused

en: Workspace na_mes:
et: Tööalade ni_med:

en: Workspaces
et: Tööalad

en: X co-ordinate of panel
et: Paneeli X-koordinaat

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
et: Paneeli X-koordinaat kaugusena ekraani paremast servast

en: X screen where the panel is displayed
et: X'i ekraan, kus paneeli kuvatakse

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
et: Xinerama monitor, kus paneeli kuvatakse

en: Y co-ordinate of panel
et: Paneeli Y-koordinaat

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
et: Paneeli Y-koordinaat kaugusena ekraani alumisest servast

en: You must always have at least one panel.
et: Sul peab alati olema vähemalt üks paneel.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
et: Sinu aknahaldur ei toeta töölaua näitamise nuppu või pole sul aknahaldur üldse käivitatud.

en: [FILE...]
et: [FAIL...]

en: _12 hour format
et: _12-tunnine vorming

en: _24 hour format
et: _24-tunnine vorming

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Activate Screensaver
et: _Käivita ekraanisäästja

en: _Add
et: _Lisa

en: _Add to Drawer...
et: _Lisa sahtlisse...

en: _Always group windows
et: Akna_d grupeeritakse alati

en: _Applet:
et: _Rakend:

en: _Autohide
et: _Peidetakse automaatselt

en: _Back
et: _Tagasi

en: _Browse...
et: _Vali...

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Close
et: _Sulge

en: _Delete
et: _Eemalda

en: _Delete This Panel
et: _Kustuta see paneel

en: _Don't Reload
et: Ä_ra laadi uuesti

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Edit Menus
et: _Redigeeri menüüsid

en: _Entire menu
et: _Kogu menüü

en: _File:
et: _Fail:

en: _Force quit
et: Sulge _jõuga

en: _Help
et: A_bi

en: _Icon:
et: _Ikoon:

en: _Launch
et: _Käivita

en: _Location Name:
et: _Asukoha nimetus:

en: _Location:
et: _Asukoht:

en: _Lock Screen
et: _Lukusta ekraan

en: _Move
et: _Liiguta

en: _Name of fish:
et: Kala _nimi:

en: _Name:
et: _Nimi

en: _Never group windows
et: Aknaid ei _grupeerita kunagi

en: _New Panel
et: _Uus paneel

en: _None (use system theme)
et: P_uudub (kasutatakse süsteemi teemat)

en: _Open
et: _Ava

en: _Orientation:
et: _Asukoht:

en: _Pause per frame:
et: _Paus kaadrite vahel:

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Prefs Path:
et: _Eelistuste rada:

en: _Pressure unit:
et: _Rõhuühik:

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Reload
et: Laadi _uuesti

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Remove From Panel
et: _Eemalda paneelilt

en: _Revert
et: _Taasta

en: _Rotate on vertical panels
et: _Püstpaneelil on rakend pööratud

en: _Run
et: _Käivita

en: _Scale
et: _Suurenda

en: _Set System Time
et: Muuda _süsteemset aega

en: _Size:
et: _Suurus:

en: _Speak again
et: _Räägi uuesti

en: _System Monitor
et: _Süsteemijälgija

en: _Temperature unit:
et: _Temperatuuriühik:

en: _Tile
et: _Paanidena

en: _Time:
et: Ae_g:

en: _Timezone:
et: Aja_vöönd:

en: _Total frames in animation:
et: Kaa_dreid animatsioonis:

en: _Type:
et: _Tüüp:

en: _Visibility unit:
et: _Nähtavuse ühik:

en: _Wind speed unit:
et: _Tuulekiiruse ühik:

en: columns
et: tulpa

en: file
et: fail

en: frames
et: kaadrit

en: pixels
et: pikslit

en: rows
et: rida

en: seconds
et: sekundit
