mate-utils 1.25.1 - en to et translation catalogue (652 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
et: 
    ... Liiga palju veateateid kuvamiseks ...

en:  (another copy)
et:  (veel üks koopia)

en:  (copy)
et:  (koopia)

en:  (invalid Unicode)
et:  (vigane Unicode)

en:  - Browse and monitor logs
et:  - logide sirvimine ja jälgimine

en:  - Look up words in dictionaries
et:  - Sõnade otsimine sõnaraamatust

en: "%s" in %s
et: "%s" on %s

en: "%s" is not a valid folder
et: "%s" ei ole korrektne kataloog

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
et: %A, %-d. %B %Y kell %-I:%M:%S %p

en: %d lines (%s) - %s
et: %d rida (%s) - %s

en: %s (%dnd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%drd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%dst copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%dth copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (another copy)%s
et: %s (veel üks koopia)%s

en: %s (copy)%s
et: %s (koopia)%s

en: %s - Dictionary
et: %s - sõnastik

en: (stopped)
et: (seisatud)

en: - the MATE Search Tool
et: - MATE otsimisvahend

en: A dictionary for MATE Desktop
et: MATE töölaua sõnastik

en: A disk usage analyzing tool for MATE Desktop
et: Kettakasutuse analüüsivahend MATE töölauale

en: A file searching tool for MATE Desktop
et: MATE töölaua failiotsimise tööriist

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
et: Läbivaatusele mittekuuluvate jaotiste URI-de loetelu.

en: A locate database has probably not been created.
et: Otsingu andmebaasi pole arvatavasti loodud

en: A screenshot utility for MATE Desktop
et: Ekraanitõmmise võtmise vahend MATE töölauale

en: A_vailable options:
et: Võimalikud _valikud:

en: About Dictionary
et: Sõnastikust lähemalt

en: About Disk Usage Analyzer
et: Kettakasutuse analüseerijast

en: About System Log Viewer
et: Süsteemilogi näitajast

en: Active Chart
et: Aktiivne diagramm

en: Add Dictionary Source
et: Sõnastikuallika lisamine

en: Add a new dictionary source
et: Uue sõnastikuallika lisamine

en: Add new filter
et: Lisa uus filter

en: Add search option
et: Lisa otsinguvalik

en: All Files
et: Kõik failid

en: All_ocated Space
et: Eraldatud _ruum

en: An error occurred
et: Tekkis viga

en: Another search is in progress
et: Parasjagu toimub teine otsing

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta käsurealt määratavaid dokumente

en: Apply _effect:
et: Rakendatav _efekt:

en: Automatically start a search
et: Otsingu automaatne alustamine

en: Available
et: Saadaval

en: Available St_rategies
et: Saadaolevad st_rateegiad

en: Available _Databases
et: Saadaolevad _andmebaasid

en: Available dictionaries
et: Saadaolevad sõnastikud

en: Available options
et: Võimalikud valikud

en: Available strategies
et: Saadaolevad strateegiad

en: Background:
et: Taust:

en: Bad command '%s'
et: Vigane käsk '%s'

en: Bad parameters for command '%s'
et: Vigased parameetrid käsule '%s'

en: Bigger text size
et: Suurem teksti suurus

en: Border
et: Ääris

en: Border Effect
et: Äärise efekt

en: Browse
et: Sirvi

en: C_opy to Clipboard
et: K_opeeri lõikelauale

en: Calculating percentage bars...
et: Protsenditulpade arvutamine...

en: Can't access source file
et: Lähtefailile pole võimalik ligi pääseda

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjetele edasi anda

en: Can't read from "%s"
et: Allikast "%s" pole võimalik lugeda

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
et: Serveriga pole võimalik ühenduda. Sa pead sisestama serveri nime.

en: Cannot check an excluded folder!
et: Välistatud kausta pole võimalik kontrollida!

en: Cannot create pixbuf image!
et: Pixbuf pilti pole võimalik luua!

en: Cannot scan location "%s"
et: Asukohta "%s" pole võimalik läbi vaadata

en: Changes to your home folder will not be monitored.
et: Kodukaustas toimuvaid muudatusi ei jälgita.

en: Character set conversion failed for "%s"
et: Tõrge "%s" kooditabeli teisendamisel

en: Chart model
et: Diagrammi mudel

en: Chart root node
et: Diagrammi juurpunkt

en: Check folder sizes and available disk space
et: Kaustade suuruse ja saadaoleva kettaruumi kontroll

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
et: Sõnade definitsioonide ja kirjaviiside otsimine onlain-sõnastikust

en: Cl_ear
et: _Puhasta

en: Clear definition
et: Puhasta definitsioon

en: Clear the definitions found
et: Leitud definitsioonidest puhastamine

en: Clear the list of available databases
et: Saadaolevate andmebaaside loetelu puhastamine

en: Clear the list of available strategies
et: Saadaolevate strateegiate loetelu puhastamine

en: Clear the list of similar words
et: Sarnaste sõnade loetelu puhastamine

en: Clear the search string
et: Otsingustringi puhastamine

en: Clear the text of the definition
et: Definitsiooniteksti puhastamine

en: Click to add the selected available search option.
et: Klõpsa otsinguvaliku lisamiseks.

en: Click to close "Search for Files".
et: Klõpsa "Failiotsingu" sulgemiseks

en: Click to display the help manual.
et: Klõpsa abiteabe kuvamiseks

en: Click to expand or collapse the list of available options.
et: Klõpsa võimalike valikute nimekirja laiendamiseks või ahendamiseks

en: Click to perform a search.
et: Klõpsa otsingu läbiviimiseks

en: Click to remove the "%s" search option.
et: Klõpsa reegli "%s" eemaldamiseks.

en: Click to stop a search.
et: Klõpsa otsingu peatamiseks

en: Click to view the dictionary window
et: Klõpsa sõnastikuakna näitamiseks

en: Client Name
et: Kliendi nimi

en: Close this log
et: Käesoleva logi sulgemine

en: Conflicting options: --clipboard and --interactive should not be used at the same time.
et: Vastuolulised valikud: --clipboard ja --interactive ei peaks samaaegselt kasutama.

en: Conflicting options: --window and --area should not be used at the same time.
et: Vastuolulised võtmed: --window ja --area ei tohi korraga kasutusel olla.

en: Connect to Server
et: Serveriga ühendumine

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
et: Tõrge ühendumisel sõnastikuserveriga '%s:%d'

en: Connection timeout for the dictionary server at '%s:%d'
et: Sõnastikuserveriga '%s:%d' ühendumisel ületati ajapiirang

en: Contains the _text
et: Sisaldab _teksti

en: Contents
et: Sisukord

en: Context
et: Kontekst

en: Copy the selection
et: Valiku kopeerimine

en: Could not analyze disk usage.
et: Kettakasutust pole võimalik analüüsida.

en: Could not delete "%s".
et: "%s" pole võimalik kustutada.

en: Could not detect any mount point.
et: Ühtegi ühendamispunkti pole võimalik tuvastada.

en: Could not initialize monitoring
et: Jälgimist pole võimalik lähtestada

en: Could not move "%s" to the Trash
et: "%s" pole võimalik prügikasti visata.

en: Could not move "%s" to trash.
et: "%s" pole võimalik prügikasti visata.

en: Could not move file to the Trash
et: Faili pole võimalik prügikasti visata

en: Could not open document "%s".
et: Dokumenti "%s" pole võimalik avada.

en: Could not open folder "%s"
et: Kataloogi "%s" pole võimalik avada

en: Could not open folder "%s".
et: Kataloogi "%s" pole võimalik avada

en: Could not open help document.
et: Abidokumenti pole võimalik avada.

en: Could not open the following files:
et: Järgnevaid faile pole võimalik avada:

en: Could not save "%s" document to "%s".
et: Dokumenti "%s" pole võimalik "%s" alla salvestada.

en: Could not save document.
et: Dokumenti pole võimalik salvestada.

en: Custom Location
et: Kohandatud asukoht

en: DAYS
et: PÄEVI

en: Database
et: Andmebaas

en: Database `%s' selected
et: Andmebaas `%s' on valitud

en: Database to use
et: Kasutatav andmebaas

en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

en: Date modified more than
et: Muutmise kuupäev on rohkem kui

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Dictionary Server
et: Vaikimisi sõnastikuserver

en: Default Window Height
et: Vaikimisi akna kõrgus

en: Default Window Maximized
et: Vaikimisi aken maksimeeritud

en: Default Window Width
et: Vaikimisi akna laius

en: Definition for '%s'
      From '%s':
    
    %s
et: '%s' definitsioonid
      Allikast '%s':
    
    %s

en: Deleting "%s" failed: %s.
et: Tõrge "%s" kustutamisel: %s.

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details: %s
et: Üksikasjad: %s

en: Device
et: Seade

en: Dictionaries
et: Sõnaraamatud

en: Dictionary
et: Sõnastik

en: Dictionary Applet Factory
et: Sõnastikurakendi Factory

en: Dictionary Look up
et: Otsing sõnastikust

en: Dictionary Preferences
et: Sõnastiku eelistused

en: Dictionary Sources
et: Sõnastikuallikad

en: Dictionary entry
et: Sõnastikukirje

en: Dictionary source '%s' has invalid transport '%s'
et: Sõnastikuallikal '%s' on vigane transport '%s'

en: Dictionary source `%s' selected
et: Sõnastikuallikas `%s' on valitud

en: Dictionary source does not have name
et: Sõnastikuallikal pole nime

en: Dictionary source to use
et: Kasutatav sõnastikuallikas

en: Dictionary sources
et: Sõnastikuallikad

en: Dictionary sources found
et: Leitud sõnastikuallikad

en: Disable Quick Search
et: Keela kiirotsing

en: Disable Quick Search Second Scan
et: Kiirotsingu teise läbivaatuse keelamine

en: Disable _Quick Search
et: Keela _kiirotsing

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Disk Usage Analyzer
et: Kettakasutuse analüsaator

en: Disk Usage Analyzer Preferences
et: Kettakasutuse analüsaatori eelistused

en: Do you want to delete "%s" permanently?
et: Soovid sa tõesti jäädavalt kustutada "%s"?

en: Double-click on the database to use
et: Andmebaasi valimiseks tee sellel topeltklõps

en: Double-click on the matching strategy to use
et: Sobiva strateegia valimiseks tee sellel topeltklõps

en: Double-click on the source to use
et: Allika valimiseks tee sellel topeltklõps

en: Double-click on the word to look up
et: Sõna otsimiseks tee sellel topeltklõps

en: Drop shadow
et: Vari

en: Edit Dictionary Source
et: Sõnastikuallika redigeerimine

en: Edit filter
et: Redigeeri filtrit

en: Edit the currently selected dictionary source
et: Hetkel valitud sõnastikuallika redigeerimine

en: Effect to add to the border (shadow, border or none)
et: Äärisele lisatav efekt (vari, ääris või mitte midagi)

en: Effect to add to the outside of a border. Possible values are "shadow", "none", and "border".
et: Äärise välisküljele määratav efekt. Võimalikud väärtused on "shadow" (vari), "none" (puudub) ja "border" (äärisjoon).

en: Effect:
et: Efekt:

en: Effects
et: Efektid

en: Enter a filename or partial filename with or without wildcards.
et: Sisesta failinimi või failinime osa koos metasümbolitega või ilma.

en: Enter a text value for the "%s" search option.
et: Sisesta väärtus otsinguvõtme "%s"  jaoks.

en: Enter a value in %s for the "%s" search option.
et: %s väärtuse sisestamine otsinguvaliku "%s" jaoks.

en: Entry changed called for a non entry option!
et: Kirje muutmist on kasutatud ilma valikuta kirje puhul!

en: Error loading UI definition file for the screenshot program: 
    %s
    
    Please check your installation of mate-utils.
et: Viga kuvatõmmise programmi kasutajaliidese definitsioonide laadimisel :
    %s
    
    Palun kontrolli mate-utils paigaldust.

en: Error loading the help page
et: Viga abiteabe lehe laadimisel

en: Error parsing the search command.
et: Viga otsingukäsu analüüsimisel

en: Error running the search command.
et: Viga otsingukäsu täitmisel.

en: Error while looking up definition
et: Viga definitsiooni otsimisel

en: Error while looking up the definition of "%s":
    %s
et: Viga "%s" definitsiooni otsimisel:
    %s

en: Error while matching
et: Viga sobivuste arvutamisel

en: Error while reading reply from server:
    %s
et: Viga serverist tuleva vastuse lugemisel:
    %s

en: Error while retrieving the definition
et: Viga definitsiooni vastuvõtmisel

en: Error while saving screenshot
et: Viga kuvatõmmise salvestamisel

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
et: Viga gzipiga pakitud logi lahtipakkimisel. Võib-olla on fail rikutud.

en: Error while writing to '%s'
et: Viga '%s' kirjutamisel

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Exclude other filesystems
et: Teised failisüsteemid jäetakse välja

en: Excluded partitions URIs
et: Välistatud jaotiste URI-d

en: FILE
et: FAIL

en: FLAGS
et: LIPUD

en: FTP (with login)
et: FTP (sisselogimisega)

en: F_ind:
et: _Otsing:

en: Factory for the dictionary applet
et: Factory sõnastikurakendi jaoks

en: Failed to parse command line arguments: %s
et: Tõrge käsureavõtmete analüüsimisel: %s

en: Failed to set process group id of child %d: %s.
et: Tõrge alamprotsessile grupi id seadmisel %d: %s.

en: File already exists
et: Fail on juba olemas

en: File is empty
et: Fail on tühi

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Filename
et: Failinimi

en: Filesystem Type
et: Failisüsteemi liik

en: Filter name is empty!
et: Filtri nimi on tühi!

en: Filter name may not contain the ':' character
et: Filtri nimes ei tohi olla märki ':'

en: Filters
et: FIltrid

en: Find Ne_xt
et: Leia _järgmine

en: Find Next
et: Otsi järgmist

en: Find Pre_vious
et: Leia _eelmine

en: Find Previous
et: Otsi eelmist

en: Find a word or phrase in the document
et: Dokumendist sõna või fraasi leidmine

en: Find a word or phrase in the log
et: Logist sõna või fraasi otsimine

en: Find next occurrence of the search string
et: Järgmise sarnase sõna või lause leidmine

en: Find previous occurrence of the search string
et: Eelmise sarnase sõna või lause leidmine

en: Folder
et: Kataloog

en: Follow symbolic links
et: Järgitakse nimeviideid

en: Foreground:
et: Kiri:

en: GDict Options
et: GDict'i valikud

en: GDict debugging flags to set
et: GDict'i jaoks määratavad silumislipud

en: GDict debugging flags to unset
et: GDict'i jaoks nullitavad silumislipud

en: GROUP
et: GRUPP

en: Go to the first definition
et: Esimesele definitsioonile liikumine

en: Go to the last definition
et: Viimasele definitsioonile liikumine

en: Go to the next definition
et: Järgmisele definitsioonile liikumine

en: Go to the previous definition
et: Eelmisele definitsioonile liikumine

en: Grab _after a delay of
et: Tõmmise võtmine pärast _viivitust

en: Grab a window instead of the entire screen
et: Tõmmise tegemine aknast, mitte tervest ekraanist

en: Grab an area of the screen instead of the entire screen
et: Tõmmise tegemine ekraani osast, mitte tervest ekraanist

en: Grab the current _window
et: Võ_etakse käesolev aken

en: Grab the whole _desktop
et: Võetakse kogu _töölaud

en: H_ostname:
et: H_osti nimi:

en: Height of the main window in pixels
et: Peaakna kõrgus pikslites

en: Hide
et: Peitmine

en: Highlight
et: Esiletõstmine

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
et: Olemasolevat faili üle kirjutades kirjutatakse üle ka faili sisu.

en: Impossible to open the file %s
et: Faili `%s' pole võimalik avada

en: Impossible to save the screenshot to %s.
     Error was %s.
     Please choose another location and retry.
et: Kuvatõmmist pole sihtkohta %s võimalik salvestada.
     Viga: %s.
     Palun vali mõni teine asukoht ja proovi uuesti.

en: Include Border
et: Äärise kaasamine

en: Include Pointer
et: Kursori kaasamine

en: Include _pointer
et: Kaastatakse ka ku_rsor

en: Include the pointer in the screenshot
et: Kuvatõmmisesse ka kursori lisamine

en: Include the window _border
et: Kaasatakse ka akna ää_ris

en: Include the window border with the screenshot
et: Kuvatõmmise võtmine koos akna äärisega

en: Include the window manager border along with the screenshot
et: Kuvatõmmisele ka akna äärise kaasamine

en: Interactively set options
et: Valikute interaktiivne seadmine

en: Invalid database '%s'
et: Vigane andmebaas '%s'

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
et: Sortby käsureavõtmele on määratud vigane argument.

en: Invalid strategy '%s'
et: Vigane strateegia '%s'

en: Invalid transport type '%d'
et: Vigane transpordiliik '%d'

en: KILOBYTES
et: KILOBAITE

en: List View
et: Nimekirjavaade

en: List of saved filters
et: Salvestatud filtrite nimekiri

en: List of saved regexp filters
et: Salvestatud regulaaravaldiste filtrite nimekiri

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Local Only
et: Ainult kohalikud

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
et: Arvutis asuvate dokumentide ja kaustade otsimine nime või sisu järgi

en: Log File Viewer
et: Logifailide näitaja

en: Log Viewer
et: Loginäitaja

en: Log file to open up on startup
et: Käivitamisel avatav logifail

en: Log files to open up on startup
et: Käivitamisel avatavad logifailid

en: Longdo Thai-English Dictionaries
et: Longdo Tai-Inglise sõnaraamatud

en: Look _up:
et: _Otsing:

en: Look in Folder
et: Alustamiskataloog

en: Look in folder
et: Alustada kataloogist

en: Look up words in a dictionary
et: Sõna otsimine sõnastikust

en: Look up words in dictionaries
et: Sõnade otsimine sõnaraamatutest

en: Lookup failed for host '%s': %s
et: Tõrge hosti '%s' lahendamisel: %s

en: Lookup failed for host '%s': host not found
et: Tõrge hosti '%s' lahendamisel: hosti ei leitud

en: Lookup failed for hostname '%s': no suitable resources found
et: Tõrge hostimine '%s' lahendamisel: sobivat ressurssi ei leitud

en: MATE Dictionary
et: MATE sõnastik

en: MATE Disk Usage Analyzer
et: MATE kettakasutuse analüsaator

en: MATE Documentation Team
et: MATE dokumenteerimise meeskond

en: MATE Search Tool
et: MATE otsimisvahend

en: Manage Filters
et: Halda filtreid

en: Manage filters
et: Filtrite haldamine

en: Maximum depth
et: Suurim sügavus

en: Mo_ve to Trash
et: Viska prü_gikasti

en: Monitor Home
et: Kodukatausta muudatuste seire

en: Mount Point
et: Ühenduspunkt

en: Move to parent folder
et: Tõsta ülemisse kataloogi

en: Moving "%s" failed: %s.
et: Tõrge "%s" ümbertõstmisel: %s

en: Na_me does not contain
et: Nimi ei _sisalda

en: Name
et: Nimi

en: Name contains
et: Nimi sisaldab

en: Name matches regular e_xpression
et: Nimi vastab _regulaaravaldisele

en: New look up
et: Uus otsing

en: No '%s' group found inside the dictionary source definition
et: Sõnastiku allika kirjeldusest ei leitud gruppi '%s'

en: No Files Found
et: Ühtegi faili ei leitud

en: No connection to the dictionary server at '%s:%d'
et: Sõnastikuserveriga asukohas '%s:%d' puudub ühendus

en: No context available for source '%s'
et: Allikas '%s' jaoks pole konteksti saadaval

en: No databases found on dictionary server at '%s'
et: Sõnastikuserverist '%s' ei leitud ühtegi andmebaasi

en: No definitions found
et: Definitsioone ei leitud

en: No definitions found for '%s'
et: '%s' definitsioone ei leitud

en: No dictionary source available with name '%s'
et: Sõnastikuallikat nimega '%s' pole saadaval

en: No files found
et: Ühtegi faili ei leitud

en: No hostname defined for the dictionary server
et: Sõnastikuserverile pole hostinime määratud

en: No strategies found on dictionary server at '%s'
et: Sõnastikuserverist '%s' ei leitud strateegiaid

en: None
et: Puudub

en: Normal text size
et: Tavaline teksti suurus

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Not found
et: Ei leitud

en: Only show lines that match one of the given filters
et: Näidatakse ainult ridu, mis vastavad ühele valitud filtritest

en: Open Containing _Folder
et: Ava selle faili _kataloog

en: Open Log
et: Logi avamine

en: Open Wit_h
et: Ava _rakendusega

en: Open a log from file
et: Uue logifaili avamine

en: Open the help contents for the log viewer
et: Loginäitaja abiteabe sisukorra avamine

en: Open with %s
et: Ava rakendusega %s

en: Optional information:
et: Valikulsed andmed:

en: Owned by _group
et: Kuulub _grupile

en: Owned by _user
et: Kuulub _kasutajale

en: Owner is unrecognized
et: Omanik on tundmatu

en: PATH
et: RADA

en: PATTERN
et: MUSTER

en: P_review...
et: _Eelvaade...

en: Paths
et: Rajad

en: Please enter a name and try again.
et: Palun sisesta nimi ja proovi uuesti.

en: Please specify either foreground or background color!
et: Palun määra teksti- ja taustavärvused!

en: Please wait until the current search ends.
et: Palun oota kuni käesolev otsing lõpetab.

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preview this document
et: Selle dokumendi eelvaatlemine

en: Print
et: Prindi

en: Print definition
et: Prindi definitsioon

en: Print result to the console
et: Tulemuse printimine konsoolile

en: Print the definitions found
et: Leitud definitsioonide printimine

en: Print the text of the definition
et: Definitsiooni teksti printimine

en: Print this document
et: Selle dokumendi printimine

en: Print version information and exit
et: Versiooni andmete näitamine ja töö lõpetamine

en: Public FTP
et: Avalik FTP

en: Quick Search Excluded Paths
et: Kiirotsinugu vahelejäetavad rajad

en: Quick Search Second Scan Excluded Paths
et: Kiirotsinugu teisel läbivaatusel vahelejäetavad rajad

en: Quit the log viewer
et: Loginäitaja töö lõpetamine

en: Ready
et: Valmis

en: Refresh
et: Värskenda

en: Regular expression is empty!
et: Regulaaravaldis on tühi!

en: Regular expression is invalid: %s
et: Regulaaravaldis on vigane: %s

en: Reload the list of available databases
et: Saadaolevate andmebaaside loetelu uuestilaadimine

en: Reload the list of available sources
et: Saadaolevate allikate loetelu uuestilaadimine

en: Reload the list of available strategies
et: Saadaolevate strateegiate loetelu uuestilaadimine

en: Remove "%s"
et: Eemalda "%s"

en: Remove "%s"?
et: Kas eemaldada "%s"

en: Remove the currently selected dictionary source
et: Hetkel valitud sõnastikuallika eemaldamine

en: Remove the window border from the screenshot
et: Kuvatõmmise võtmine ilma akna ääriseta

en: Rescan your home folder?
et: Kas vaadata kodukaugkataloog uuesti läbi?

en: S_can Remote Folder...
et: Vaata kau_gkataloog läbi...

en: S_earch results:
et: O_tsingutulemused:

en: S_ize at least
et: Suurus _vähemalt

en: S_tatusbar
et: _Olekuriba

en: Save Screenshot
et: Kuvatõmmise salvestamine

en: Save Search Results As...
et: Otsingutulemuste salvestamine...

en: Save Snapshot
et: Tõmmise salvestamine

en: Save a Copy
et: Koopia salvestamine

en: Save definition
et: Definitsiooni salvestamine

en: Save images of your desktop or individual windows
et: Töölauast või üksikutest akendest pildi salvestamine

en: Save in _folder:
et: Salvestada _kataloogi:

en: Save screenshot
et: Kuvatõmmise salvestamine

en: Save the definitions found
et: Leitud definitsioonide salvestamine

en: Save the text of the definition to a file
et: Definitsiooniteksti salvestamine faili

en: Saving file...
et: Faili salvestamine...

en: Scan
et: Vaatlusel

en: Scan F_older...
et: Vaata _kataloogi läbi...

en: Scan Filesystem
et: Failisüsteemi läbivaatus

en: Scan Folder
et: Kataloogi läbivaatus

en: Scan Home
et: Kodukataloogi läbivaatus

en: Scan Remote Folder
et: Võrgukataloogi läbivaatus

en: Scan _Filesystem
et: Vaata _failisüsteem läbi

en: Scan _Home Folder
et: Vaata ko_dukataloog läbi

en: Scan a folder
et: Kataloogi läbivaatus

en: Scan a remote folder
et: Kaugkataloogi läbivaatus

en: Scan filesystem
et: Failisüsteemi läbivaatus

en: Scan home folder
et: Kodukataloogi läbivaatus

en: Scanning...
et: Läbivaatus...

en: Screenshot at %s - %d.png
et: Kuvatõmmis %s - %d.png

en: Screenshot at %s.png
et: Kuvatõmmis %s.png

en: Screenshot delay
et: Kuvatõmmise tegemise viivitus

en: Screenshot directory
et: Kuvatõmmiste kataloog

en: Screenshot taken
et: Kuvatõmmis on tehtud

en: Screenshot.png
et: Kuvatõmmis.png

en: Search Result Columns Order
et: Otsingutulemuste veergude järjekord

en: Search for Files
et: Failiotsing

en: Search history
et: Otsingu ajalugu

en: Search paths used by this object
et: Selle objekti poolt kasutatavad otsingurajad

en: Searching for '%s'...
et: '%s' otsimine...

en: Searching...
et: Otsimine...

en: Secure WebDAV (HTTPS)
et: Turvaline WebDAV (HTTPS)

en: See mate-dictionary --help for usage
et: Kasutamisjuhisteks proovi mate-dictionary --help

en: Select Folder
et: Kataloogi valimine

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: Select _area to grab
et: Vali tõmmise _piirid

en: Select _devices to include in filesystem scan:
et: Failisüsteemi _läbivaatusele kaasatavate seadmete nimekiri:

en: Select a folder
et: Vali kataloog

en: Select a search option from the drop-down list.
et: Otsinguvaliku valimine rippnimekirjast.

en: Select and set the "%s" search option
et: "%s" võtme valimine ja määramine

en: Select more _options
et: Näita _rohkem valikuid

en: Select more options
et: Rohkemate valikute näitamine

en: Select the "%s" search option
et: Otsinguvaliku "%s" valimine

en: Select the entire log
et: Kogu logi valimine

en: Select the folder or device from which you want to begin the search.
et: Sisesta kataloogi nimi, kust tahad otsingut alustada.

en: Send grabbed area directly to the clipboard
et: Valitud ala saatmine otse lõikelauale

en: Service _type:
et: _Teenuse liik:

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Set sort order to descending, the default is ascending
et: Sortimisjärjestuse määramine vähenevaks, vaikimisi on see suurenev

en: Set the font used for printing the definitions
et: Definitsiooni printimiseks kirjatüübi määramine

en: Set the model of the chart
et: Diagrammi mudeli määramine

en: Set the root node from the model
et: Mudeli juurpunkti määramine

en: Set the text of "Look in folder" search option
et: Otsinguvaliku "Alustada kataloogist" valimine

en: Set the text of "Name contains" search option
et: Otsinguvaliku "Nimi sisaldab" valimine

en: Show Additional Options
et: Näita rohkem valikuid

en: Show GDict Options
et: GDict'i valikute näitamine

en: Show Side Pane
et: Külgpaani näitamine

en: Show Status Bar
et: Näita olekuriba

en: Show hidden and backup files
et: Näidatakse peidetud faile ja varufaile

en: Show matches only
et: Näita ainult vastavusi

en: Show more _details
et: _Näita üksikasjalisemalt

en: Show or hide the definition window
et: Definitsiooniakna näitamine või peitmine

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Show the about dialog for the log viewer
et: Loginäitaja lähema teabe kuvamise dialoogi avamine

en: Show the application's version
et: Rakenduse versiooni näitamine

en: Show version
et: Versiooni näitamine

en: Show version of the application
et: Rakenduse versiooni näitamine

en: Si_ze at most
et: Suurus _maksimaalselt

en: Side _Pane
et: Kül_gpaan

en: Similar _Words
et: _Sarnased sõnad

en: Similar words
et: Sarnased sõnad

en: Size
et: Suurus

en: Size of the font used to display the log
et: Logi kuvamise kirjatüübi suurus

en: Smaller text size
et: Väiksem teksti suurus

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
et: Failide sortimine järgnevate kriteeriumite alusel: nimi (name), kaust (folder), suurus (size), liik (type) või kuupäev (date)

en: Source
et: Allikas

en: Source Name
et: Allika nimi

en: Sources
et: Allikad

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
et: Käivitamisel avatava logifailide loetelu määramine. Vaikimisi loetelu koostatakse faili /etc/syslog.conf põhjal.

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
et: Loginäitaja peaakna kõrguse määramine pikslites.

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
et: Käivitamisel avatava logifaili määramine. Sõltuvalt sinu operatsioonisüsteemist on selleks vaikimisi kas /var/adm/messages või /var/log/messages.

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
et: Peaakna puuvaates kasutatava fikseeritud laiusega kirjatüübi suuruse määramine. Vaikimisi võetakse selle väärtus terminali vaikimisi kirjatüübilt.

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
et: Loginäitaja peaakna laiuse määramine pikslites.

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud sätete fail

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: St_atusbar
et: _Olekuriba

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Status
et: Olek

en: Statusbar is Visible
et: Olekuriba on nähtaval

en: Stop scanning
et: Läbivaatuse lõpetamine

en: Strategies
et: Strateegiad

en: Strategy
et: Strateegia

en: Strategy `%s' selected
et: Strateegia `%s' on valitud

en: Subfolder tips visible
et: Alamkaustade vihjed on nahtaval

en: Sun GNOME Documentation Team <gdocteam@sun.com>
et: Sun'i GNOME dokumenteerimise meeskond <gdocteam@sun.com>

en: System Log Viewer
et: Süsteemilogi näitaja

en: Take Screenshot
et: Kuvatõmmise salvestamine

en: Take _Screenshot
et: Võta _kuvatõmmis

en: Take a picture of the screen
et: Ekraanilt kuvatõmmise võtmine

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
et: Kuvatõmmise võtmine pärast määratud viivitust [sekundites]

en: Thai
et: Tai

en: The GdictContext bound to this source
et: Selle allikaga seotud GdictContext

en: The GdictContext object used to get the word definition
et: GdictContext objekt, mida kasutatakse sõna definitsiooni hankimiseks

en: The caja file manager is not running.
et: Caja failihaldurit pole käivitatud.

en: The child save process unexpectedly exited.  We are unable to write the screenshot to disk.
et: Alamprotsess lõpetas ootamatult, seetõttu pole võimalik kuvatõmmist kettale salvestada.

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
et: Sinu kodukataloogi sisu on muutunud. Kettakasutuse üksikasjade uuendamiseks tuleb läbi viia uus läbivaatus.

en: The database used to query the GdictContext
et: Andmebaasid GdictContext päringute jaoks

en: The default database of this dictionary source
et: Selle sõnastikuallika vaikimisi andmebaas

en: The default database to use
et: Andmebaas, mida vaikimisi kasutada

en: The default search strategy to use
et: Vaikimisi kasutatav otsingustrateegia

en: The default strategy of this dictionary source
et: Selle sõnastikuallika vaikimisi strateegia

en: The description of this dictionary source
et: Sõnastikuallika kirjeldus

en: The directory the last screenshot was saved in.
et: Kataloog, kuhu viimati kuvatõmmis salvestati.

en: The display name of this dictionary source
et: Selle sõnastikuallika nimi kuvamiseks

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
et: Dokument "%s" on juba olemas.  Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: The document does not exist.
et: Dokumenti pole olemas.

en: The document name you selected is a folder.
et: Sinu poolt valitud dokumendinimi on kataloog.

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
et: Fail "%s" on juba olemas. Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: The file is not a regular file or is not a text file.
et: See fail pole kas tekstifail või pole see üldse tavaline fail.

en: The filename used by this dictionary source
et: Selle sõnastikuallika poolt kasutatav failinimi

en: The folder does not exist.
et: Kataloogi pole olemas.

en: The font to be used when printing
et: Printimiseks kasutatav kirjatüüp

en: The font to be used when printing a definition.
et: Definitsiooni printimiseks kasutatav kirjatüüp.

en: The hostname of the dictionary server to connect to
et: Sõnastikuserveri hostinimi

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
et: Suurim diagrammile joonistatud tasemete arv alates juurikast

en: The name of the client of the context object
et: Kontekstiobjekti kliendi nimi

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark ("!") means that all the databases present in a dictionary source should be searched
et: Sõnastikuserveris vaikimisi allikana kasutatava üksiku andmebaasi või metaandmebaasi nimi. Hüüumärk ("!") tähendab, et otsing toimub üle kõigi sõnastikuallikas olevate andmebaaside

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is 'exact', that is match exact words.
et: Sõnastikuallika puhul vaikimisi kasutatav otsingustrateegia (võimaluse korral). Vaikimisi strateegia on 'exact', mis tähendab täpsete vastete otsingut.

en: The name of the dictionary source used
et: Kasutuseloleva sõnastiku allika nimi

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
et: Sõnadefinitsioonide hankimiseks kasutatav sõnastikuallikas.

en: The number of seconds to wait before taking the screenshot.
et: Viivituse kestus (sekundites) enne kuvatõmmise võtmist.

en: The port of the dictionary server to connect to
et: Sõnastikuserveri port, kuhu tuleb ühenduda

en: The search results may be invalid.  There were errors while performing this search.
et: Otsingutulemused võivad olla vigased.  Otsingu käigus tekkis viga.

en: The search results may be out of date or invalid.  Do you want to disable the quick search feature?
et: Otsingutulemused võivad olla aegunud või vigased.  Kas sa soovid keelata kiirotsingu võimalust?.

en: The status code as returned by the dictionary server
et: Sõnastikuserverist tagastatud olekukood

en: The strategy used to query the GdictContext
et: Strateegiad GdictContext päringute jaoks

en: The transport mechanism used by this dictionary source
et: Selle sõnastikuallika transpordimehhanism

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
et: Selle dokumendi jaoks pole näitajat paigaldatud.

en: There is no installed viewer capable of displaying the folder.
et: Kataloogi jaoks pole sobivat vaatlusprogrammi paigaldatud.

en: There was an error displaying help.
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga.

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga: %s

en: There was an error while displaying help
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga

en: This key defines the default value of the "Look in Folder" widget.
et: Selle võtmega kirjeldatakse "Alustatakse kataloogist" vidina vaikimisi väärtus.

en: This key defines the items which were searched for in the past.
et: See võti sisaldab viimati tehtud otsinguid.

en: This key defines the order of the columns in the search results. This key should not be modified by the user.
et: Selle võtme abil kirjeldatakse otsingutulemuste veergude järjestust. Kasutaja ei peaks seda võtit muutma.

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a quick search. The wildcards '*' and '?' are supported. The default values are /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, and /var/*.
et: Selle võtme abil kirjeldatakse rajad, mida otsinguprogramm kiirotsingu käigus vahele jätab. Toetatavad metasümbolid on '*' ja '?'. Vaikimisi on väärtusteks /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, ja /var/*.

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a second scan when performing a quick search. The second scan uses the find command to search for files. The purpose of the second scan is to find files that have not been indexed. The wildcards '*' and '?' are supported. The default value is /.
et: Selle võtme abil kirjeldatakse rajad, mida otsinguprogramm kiirotsingu teise läbivaatuse käigus vahele jätab. Teine läbivaatus kasutab failide otsimiseks find käsku. Teise läbivaatus eesmärk on indekseerimata failide leidmine. Toetatavad metasümbolid on '*' ja '?'. Vaikimisi on väärtuseks /.

en: This key defines the window height, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default height.
et: See võti määrab otsinguvahendi akna kõrguse ja see on mõeldud akna oleku meelespidamiseks seansside vahel. Kui selle võtme väärtuseks määrata -1, siis on otsinguvahendi aken vaikimisi kõrgusega.

en: This key defines the window width, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default width.
et: See võti määrab otsinguvahendi akna laiuse ja see on mõeldud akna oleku meelespidamiseks seansside vahel. Kui selle võtme väärtuseks määrata -1, siis on otsinguvahendi aken vaikimisi laiusega.

en: This key determines if the "Contains the text" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Sisaldab teksti" valituks.

en: This key determines if the "Date modified less than" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Muutmise kuupäev on vähem kui" valituks.

en: This key determines if the "Date modified more than" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Muutmise kuupäev on rohkem kui" valituks.

en: This key determines if the "Exclude other filesystems" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Teised failisüsteemid jäetakse välja" valituks.

en: This key determines if the "File is empty" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Fail on tühi" valituks.

en: This key determines if the "Follow symbolic links" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Järgitakse nimeviideid" valituks.

en: This key determines if the "Name does not contain" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Nimi ei sisalda" valituks.

en: This key determines if the "Name matches regular expression" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Nimi vastab regulaaravaldisele" valituks.

en: This key determines if the "Owned by group" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Kuulub grupile" valituks.

en: This key determines if the "Owned by user" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Kuulub kasutajale" valituks.

en: This key determines if the "Owner is unrecognized" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Omanik on tundmatu" valituks.

en: This key determines if the "Show hidden files and folders" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Näidatakse peidetud faile ja varufaile" valituks.

en: This key determines if the "Size at least" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Suurus vähemalt" valituks.

en: This key determines if the "Size at most" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Suurus maksimaalselt" valituks.

en: This key determines if the search tool disables the use of the find command after performing a quick search.
et: Selle võtme abil määratakse, kas otsinguvahend keelab pärast kiirotsingu teostamist find käsu kasutamise.

en: This key determines if the search tool disables the use of the locate command when performing simple file name searches.
et: Selle võtme abil määratakse, kas otsinguvahend keelab lihtsa failinimeotsingu teostamiseks locate käsu kasutamise.

en: This key determines if the search tool window starts in a maximized state.
et: Selle võtme abil määratakse, kas otsinguvahendi aken on käivitamisel maksimeeritud.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: See programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
et: See süsteemi logiraamatu näitaja versioon ei toeta gzipiga pakitud logisid.

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
et: Sõnastikuallikas eemaldatakse sellest loetelust jäädavalt.

en: Toggle dictionary window
et: Sõnastikuakna sisse- ja väljalülitamine

en: Too many arguments. Only one directory can be specified.
et: Liiga palju argumente. Ainult üks kataloog võib olla määratud.

en: Toolbar is Visible
et: Tööriistariba on nähtaval

en: Total Size
et: Kogusuurus

en: Total filesystem capacity
et: Failisüsteemi kogumahtuvus

en: Total filesystem capacity:
et: Failisüsteemi kogumahtuvus:

en: Total filesystem usage
et: Kogu failisüsteemi kasutus

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
et: Prügikasti pole saadaval.  "%s" pole võimalik prügikasti visata.

en: Type
et: Liik

en: Type the word you want to look up
et: Sisesta sõna, mida soovid otsida

en: USER
et: KASUTAJA

en: Unable to clear the temporary folder:
    %s
et: Ajutist kataloogi pole võimalik puhastada:
    %s

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'
et: Sõnastikuserveriga aadressil '%s:%d' pole võimalik ühenduda

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'. The server replied with code %d (server down)
et: Sõnastikuserveriga asukohas '%s:%d' pole võimalik ühenduda. Server andis vastuseks koodi %d (teenus ei tööta)

en: Unable to create a context
et: Konteksti pole võimalik luua

en: Unable to create a source file
et: Lähtefaili pole võimalik luua

en: Unable to create socket
et: Soklit pole võimalik luua

en: Unable to create the data directory '%s': %s
et: Andmekataloogi '%s' pole võimalik luua: %s

en: Unable to display the preview: %s
et: Eelvaadet pole võimalik kuvada: %s

en: Unable to find a suitable dictionary source
et: Kasutatavat sõnastikuallikat pole võimalik leida

en: Unable to find dictionary source
et: Sõnastikuallikat pole võimalik leida

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition file: %s
et: Sõnastiku kirjelduste lähtefailist pole võtit '%s' võimalik leida: %s

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition: %s
et: Sõnastiku lähtekirjeldusest pole võtit '%s' võimalik leida: %s

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : '%s'
et: Sõnastikuserveri vastust pole võimalik analüüsida
    : '%s'

en: Unable to remove source '%s'
et: Allikat %s pole võimalik eemaldada

en: Unable to rename file '%s' to '%s': %s
et: Faili '%s' pole võimalik nimega '%s' ümber nimetaga: %s

en: Unable to save source file
et: Lähtefaili pole võimalik salvestada

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
et: Kanalit pole võimalik mitteblokeeruvaks muuta: %s

en: Unable to take a screenshot of the current window
et: Käesolevast aknast pole võimalik kuvatõmmist võtta

en: Unknown error saving screenshot to disk
et: Kuvatõmmise salvestamisel tekkis tundmatu viga

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Untitled document
et: Pealkirjata dokument

en: Usage
et: Kasutus

en: VALUE
et: VÄÄRTUS

en: Version:
et: Versioon:

en: View as Rings Chart
et: Ringdiagrammi vaade

en: View as Treemap Chart
et: Puudiagrammi vaade

en: View or monitor system log files
et: Süsteemsete logifailide sirvimine või jälgimine

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
et: Kas kodukaustas toimuvaid muudatusi tuleb jälgida või mitte.

en: Whether the context uses only local dictionaries or not
et: Kas kontekstid peavad kasutama ainult kohalikke sõnaraamatuid või mitte

en: Whether the status bar at the bottom of main window should be visible.
et: Kas peaakna alumises osas olev olekuriba peab nähtaval olema või mitte.

en: Whether the subfolder tooltips of the selected folder are drawn.
et: Kas valitud kataloogi kohta näidatakse alamkataloogi vihjeid või mitte.

en: Whether the toolbar should be visible in main window.
et: Kas peaakna tööriistariba peab nähtaval olema või mitte.

en: Which type of chart should be displayed.
et: Kuvatava diagrammi liik.

en: Width of the main window in pixels
et: Peaakna laius pikslites

en: Windows share
et: Windowsi jagatud kaust

en: Without mount points disk usage cannot be analyzed.
et: Ilme ühendamispunktideta pole võimalik kettakasutust analüüsida.

en: Word `%s' selected
et: Sõna `%s' on valitud

en: Words to look up
et: Otsitavad sõnad

en: Words to match
et: Sobivad sõnad

en: Wrapped
et: Murtud

en: You did not select a document name.
et: Sa ei valinud dokumendi nime.

en: You don't have enough permissions to read the file.
et: Sul puudub õigus seda faili lugeda.

en: You may not have write permissions to the document.
et: Sul puudub selle dokumendi kirjutamisõigus.

en: Zoom _In
et: _Suurenda

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: Zoom in
et: Suurendamine

en: Zoom out
et: Vähendamine

en: [DIRECTORY]
et: [KATALOOG]

en: [LOGFILE...]
et: [LOGIFAIL...]

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Analyzer
et: A_nalüsaator

en: _Apply
et: _Rakenda

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Close
et: _Sulge

en: _Collapse All
et: _Ahenda kõik

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Date modified less than
et: Muutmise kuupäev on vähem kui

en: _Description:
et: _Kirjeldus:

en: _Domain Name:
et: _Domeeni nimi:

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Expand All
et: _Laienda kõik

en: _File
et: _Fail

en: _Filters
et: _Filtrid

en: _Find
et: _Otsi

en: _Find...
et: _Otsi...

en: _Find:
et: _Otsing:

en: _First Definition
et: E_simene definitsioon

en: _Folder:
et: _Kaust:

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Help
et: A_bi

en: _Image type:
et: _Pildi liik:

en: _Last Definition
et: _Viimane definitsioon

en: _Location (URI):
et: _Asukoht (URI):

en: _Look Up Selected Text
et: _Otsi valitud teksti

en: _Look in folder:
et: _Alustatakse kataloogist:

en: _Monitor changes to your home folder
et: Kodukaustas toimuvate _muudatuste jälgimine

en: _Mount
et: Ü_henda

en: _Name contains:
et: _Nimi sisaldab:

en: _Name:
et: _Nimi

en: _New
et: _Uus

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Next Definition
et: _Järgmine definitsioon

en: _Normal Size
et: _Normaalsuurus

en: _Open
et: _Ava

en: _Open Folder
et: _Ava kataloog

en: _Open with %s
et: Ava _rakendusega %s

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Previous Definition
et: _Eelmine definitsioon

en: _Print
et: _Prindi

en: _Print font:
et: _Printimise kirjatüüp:

en: _Print...
et: _Prindi...

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Regular Expression:
et: _Regulaaravaldis:

en: _Replace
et: _Asenda...

en: _Rescan
et: _Vaata uuesti läbi

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save Results As...
et: Salvesta tulemused _kui...

en: _Save a Copy...
et: _Salvesta koopia..

en: _Scan
et: _Vaata läbi

en: _Select a dictionary source for looking up words:
et: _Vali sõnastik, millest sõnu otsida:

en: _Share:
et: _Jagatud kataloog:

en: _Show hidden folders
et: Näita _peidetud katalooge

en: _Sidebar
et: _Külgpaan

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: _User Name:
et: Kasutaja _nimi:

en: _View
et: _Vaade

en: available:
et: vaba:

en: contains hardlinks for:
et: sisaldab püsiviitasid andmemahule

en: days
et: päeva

en: db
et: andmebaas

en: effect
et: efekt

en: kilobytes
et: kilobaiti

en: last update: %s
et: viimane uuendus: %s

en: link (broken)
et: viide (katki)

en: link to %s
et: viide -> %s

en: nd copy)
et: . koopia)

en: rd copy)
et: . koopia)

en: seconds
et: sekundit

en: source
et: allikas

en: st copy)
et: . koopia)

en: th copy)
et: . koopia)

en: today at %-I:%M %p
et: täna kell %-H:%M

en: used:
et: kasutusel:

en: word
et: sõna

en: yesterday at %-I:%M %p
et: eile kell %-H:%M
