vinagre master - en to eu translation catalogue (269 entries)

en: %s authentication is required
eu: %s autentifikazioa behar da

en: %s wants to share their desktop with you.
eu: %s(e)k bere mahaigaina zurekin partekatzea nahi du.

en: (Protocol: %s)
eu: (Protokoloa: %s)

en: - Remote Desktop Viewer
eu: - Urruneko mahaigainen ikustailea

en: A password is required in order to access this remote desktop.
eu: Pasahitza behar da urruneko mahaigainera sarbidetzeko.

en: A username is required in order to access this remote desktop.
eu: Erabiltzaile-izena behar da urruneko mahaigainera sarbidetzeko.

en: About this application
eu: Aplikazio honi buruz

en: Access MS Windows remote desktops
eu: Sarbidetu urruneko MS Windows mahaigainetara

en: Access Spice desktop server
eu: Sarbidetu Spice mahaigainen zerbitzarira

en: Access Unix/Linux terminals
eu: Sarbidetu Unix/Linux terminaletan

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
eu: Sarbidetu Unix/Linux, Windows eta beste urruneko mahaigainetara.

en: Access remote desktops
eu: Sarbidetu urruneko mahaigainetara

en: Add the current connection to your bookmarks
eu: Gehitu uneko konexioa zure laster-markei

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
eu: Doitu leihoa urruneko mahaigainaren tamainara

en: An error occurred
eu: Errore bat gertatu da

en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
eu: Ziur zaude %s kentzea nahi duzula laster-marketatik?

en: Authentication error
eu: Errorea autentifikatzean

en: Authentication failed
eu: Huts egin du autentifikatzean

en: Authentication for host %s has failed
eu: Huts egin du %s ostalariaren autentifikazioak

en: Authentication is required
eu: Autentifikatu egin behar da

en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
eu: %s ostalariaren autentifikazio-metodoa ez dago onartuta. (%u)

en: Authentication unsupported
eu: Autentifikazioa ez dago onartuta

en: Automatically share clipboard between client and guest
eu: Partekatu automatikoki arbela bezero eta gonbidatuaren artean

en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
eu: Okerreko balioa 'partekatua' banderarentzako: %d. 0 edo 1 izan behar duela suposatzen da. Ez ikusi egiten.

en: Bookmark Folder
eu: Laster-marken karpeta

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
eu: Alderantzizko konexioak aktibatzean suebaki baten atzean dauden urruneko mahaigainak atzi ditzakezu. Suposatzen da urruneko aldeak hasten duela konexioa zurekin. Informazio gehiagorako, begiratu laguntza.

en: Can't send host identity confirmation
eu: Ezin da ostalariaren identitatearen berrespenik bidali

en: Cancel Login
eu: Utzi saio-hasiera

en: Cannot initialize preferences manager.
eu: Ezin da hobespenen kudeatzailea hasieratu.

en: Certificate Verification
eu: Ziurtagiriaren egiaztapena

en: Choose a Remote Desktop
eu: Aukeratu urruneko mahaigaina

en: Choose a remote desktop to connect to
eu: Aukeratu urruneko mahaigaina harekin konektatzeko

en: Choose the file
eu: Aukeratu fitxategia

en: Close connection
eu: Itxi konexioa

en: Color _Depth:
eu: Kolore-_sakonera:

en: Configure incoming VNC connections
eu: Konfiguratu sarrerako VNC konexioak

en: Connect
eu: Konektatu

en: Connect to a remote desktop
eu: Konektatu urruneko mahaigainarekin

en: Connecting…
eu: Konektatzen...

en: Connection
eu: Konexioa

en: Connection closed
eu: Konexioa itxi egin da

en: Connection options
eu: Konexioaren aukerak

en: Connection refused by server
eu: Zerbitzariak konexioa ezetsi du

en: Connection to host %s was closed.
eu: %s ostalariaren konexioa itxi egin da.

en: Connectivity
eu: Konektibitatea

en: Could not get a screenshot of the connection.
eu: Ezin izan da konexioaren pantaila-argazkia lortu.

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
eu: Ezin izan da protokolo aktiboa lortu protokoloen zerrendatik.

en: Could not merge UI XML file: %s
eu: Ezin izan da interfazeko XML fitxategia batu: %s

en: Could not open the file.
eu: Ezin izan da fitxategia ireki.

en: Could not parse the file.
eu: Ezin izan da fitxategia analizatu.

en: Could not remove the old bookmarks file
eu: Ezin izan da laster-marken fitxategi zaharra kendu

en: Could not send password
eu: Ezin izan da pasahitza bidali

en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
eu: Sortu maila goreneko leihoa Vinagre-ren existitzen den instantzia batean

en: Desktop Name:
eu: Mahaigainaren izena:

en: Desktop sharing invitation
eu: Mahaigaina partekatzeko gonbidapena

en: Dimensions:
eu: Dimentsioak:

en: Disconnect
eu: Deskonektatu

en: Disconnect All
eu: Deskonektatu denak

en: Disconnect all connections
eu: Deskonektatu konexio guztiak

en: Disconnect the current connection
eu: Deskonektatu uneko konexioa

en: Do not send mouse and keyboard events
eu: Ez bidali sagu eta teklatuaren gertaerarik

en: Enable fullscreen mode for this connection
eu: Gaitu pantaila osoko modua konexio honentzako

en: Enable keyboard shortcuts
eu: Gaitu teklatuko lasterbideak

en: Enable scaled mode
eu: Gaitu modu eskalatua

en: Enable shortcuts
eu: Gaitu lasterbideak

en: Error activating reverse connections
eu: Errorea alderantzizko konexioak aktibatzean

en: Error connecting to host.
eu: Errorea ostalariarekin konektatzean

en: Error creating the SSH tunnel
eu: Errorea SSH tunela sortzean

en: Error loading UI file
eu: Errorea interfazeko fitxategia kargatzean

en: Error opening old bookmarks file: %s
eu: Errorea laster-marken fitxategi zaharra irekitzean: %s

en: Error removing bookmark: Entry not found
eu: Errorea laster-marka kentzean: ez da sarrera aurkitu

en: Error saving recent connection.
eu: Errorea azken konexioa gordetzean.

en: Error saving screenshot
eu: Errorea pantaila-argazkia gordetzean

en: Error saving the credentials on the keyring.
eu: Errorea kredentziala gako-sortan gordetzean.

en: Error showing help
eu: Errorea laguntza bistaratzean

en: Error while creating the file %s: %s
eu: Errorea %s fitxategia sortzean: %s

en: Error while initializing bookmarks: %s
eu: Errorea laster-markak hasieratzean: %s

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
eu: Errorea laster-markak hasieratzean: fitxategia ez da vinagre-ren laster-marken fitxategia

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
eu: Errorea laster-markak hasieratzean: fitxategia hutsik dagoela dirudi

en: Error while migrating bookmarks: %s
eu: Errorea laster-markak migratzean: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
eu: Errorea laster-markak migratzean: huts egin du XML egitura sortzean

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
eu: Errorea laster-markak migratzean: huts egin du XML egitura amaitzean

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
eu: Errorea laster-markak migratzean: huts egin du XML egitura hasieratzean

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
eu: Errorea laster-markak migratzean: VNC plugina ez dago aktibatuta

en: Error while saving bookmarks: %s
eu: Errorea laster-markak gordetzean: %s

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
eu: Errorea laster-markak gordetzean: huts egin du XML egitura sortzean

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
eu: Errorea laster-markak gordetzean: huts egin du XML egitura amaitzean

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
eu: Errorea laster-markak gordetzean: huts egin du XML egitura hasieratzean

en: Error while saving history file: %s
eu: Errorea historiaren fitxategia gordetzean: %s

en: Error while saving preferences: %s
eu: Errorea hobespenak gordetzean: %s

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
eu: Huts egin du mDNS arakatzailea gehitzean %s zerbitzuarentzako.

en: Failed to browse for hosts: %s
eu: Huts egin du ostalariak arakatzean: %s

en: Failed to create the directory
eu: Huts egin du direktorioa sortzean

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
eu: Huts egin du mDNS arakatzailea hasieratzean: %s

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
eu: Huts egin du avahi ostalari-izena ebaztean: %s

en: Fingerprint:
eu: Hatz-marka:

en: Fit the remote screen into the current window size
eu: Doitu urruneko pantaila uneko leihoaren tamainara

en: Folder
eu: Karpeta

en: For instance: joe@example.com:5022
eu: Adibidez, enbata@hondamendieta.org:5022

en: High Color (16 bits)
eu: Kolore altua (16 bit)

en: Host key verification failed
eu: Huts egin du ostalariaren gakoa egiaztatzean

en: Host:
eu: Ostalaria:

en: Hostname not known
eu: Ostalari-izena ezezaguna

en: Impossible to accept the stream tube: %s
eu: Ezinezkoa da korrontearen kanalizazioa onartzea: %s

en: Impossible to create the connection: %s
eu: Ezinezkoa da konexioa sortzea: %s

en: Impossible to get service property: %s
eu: Ezinezkoa da zerbitzua ongi lortzea: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
eu: Ezinezkoa da avatarra lortzea: %s

en: Impossible to get the contact name: %s
eu: Ezinezkoa da kontaktuaren izena lortzea: %s

en: Invalid argument %s for --geometry
eu: %s baliogabeko argumentua --geometry aukerarentzako

en: Invalid name for this folder
eu: Izen baliogabea karpeta honentzako

en: Invalid name for this item
eu: Izen baliogabea elementu honentzako

en: Issuer:
eu: Jaulkitzailea:

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
eu: VNC, RDP eta SPICE protokoloak erabiltzen ditu, eta SSH zerbitzarietara konektatzeko ere erabil daiteke.

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
eu: Mantendu pantailaren aspektu-erlazioa eskalatzean

en: Leave fullscreen
eu: Irten _pantaila osotik

en: Log In Anyway
eu: Hasi saioa dena den

en: Login dialog canceled
eu: Saio-hasierako elkarrizketa-koadroa bertan behera utzita

en: Low Color (8 bits)
eu: Kolore baxua (8 bit)

en: Maximum number of history items in connect dialog
eu: Historiako elementuen gehienezko kopurua konexioaren elkarrizketa-koadroan

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
eu: Laster-marken fitxategia formatu berrira migratzen. Eragiketa hau behin bakarrik exekutatzen dela suposatzen da.

en: Migration cancelled
eu: Migrazioa bertan behera utzita

en: Minimize window
eu: Minimizatu leihoa

en: New Folder
eu: Karpeta berria

en: New fingerprint:
eu: Hatz-marka berria:

en: No route to host
eu: Ez dago biderik ostalarira

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
eu: Plugin aktibotariko bat berak ere ez du ekintza hau onartzen. Aktibatu plugin batzuk eta saiatu berriro.

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
eu: Oharra: bere azpikarpeta eta laster-marka guztiak ere kendu egingo dira

en: Old fingerprint:
eu: Hatz-marka zaharra:

en: On the port %d
eu: %d atakan

en: Open %s:%d
eu: Ireki %s:%d

en: Open Vinagre in fullscreen mode
eu: Ireki Vinagre pantaila osoko moduan

en: Open a .VNC file
eu: Ireki .VNC fitxategia

en: Open a file recognized by Vinagre
eu: Ireki Vinagre-k ezagututako fitxategia

en: Open the Vinagre manual
eu: Ireki Vinagre-ren eskuliburua

en: Optional
eu: Aukerakoa

en: Optional.
eu: Aukerakoa.

en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
eu: Aukerakoa. Hutsik uzten bada, zure erabiltzaile-izena erabiliko da. Gainera, gaineko 'Ostalaria' eremuan eman daiteke erabiltzaile-izena@ostalari-izena forman.

en: Options
eu: Aukerak

en: Parent Folder
eu: Karpeta gurasoa

en: Password dialog canceled
eu: Pasahitzaren elkarrizketa-koadroa bertan behera utzita

en: Permission denied
eu: Baimena ukatuta

en: Please check your installation.
eu: Egiaztatu instalazioa.

en: Port:
eu: Ataka:

en: Quit the program
eu: Irten programatik

en: RDP Options
eu: RDP aukerak

en: Read only
eu: Irakurtzeko soilik

en: Remote Desktop (VNC) file
eu: Urruneko mahaigainaren (VNC) fitxategia

en: Remote Desktop Connection
eu: Urruneko mahaigainaren konexioa

en: Remote Desktop Viewer
eu: Urruneko mahaigainen ikustailea

en: Remote desktop password for %s
eu: Urruneko mahaigaineko '%s'(r)en pasahitza

en: Remove Folder?
eu: Kendu karpeta?

en: Remove Item?
eu: Kendu elementua?

en: Requests an update of the screen
eu: Pantaila eguneratzea eskatzen du

en: Resize the screen guest to best fit
eu: Aldatu gonbidatuaren pantailaren tamaina egokien doitzeko

en: Reverse Connections
eu: Alderantzizko konexioak

en: Root Folder
eu: Erroko karpeta

en: SPICE Options
eu: SPICEren aukerak

en: SSH Options
eu: SSH aukerak

en: S_caling
eu: E_skalatzea

en: Save Screenshot
eu: Gorde pantaila-argazkia

en: Scaling
eu: Eskalatzea

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
eu: Eskalatzea ez dago onartuta instalazio honetan.
    
    Irakurri README fitxategia (Vinagre-rekin batera datorrena) eginbide hau nola gaitzen den jakiteko.

en: Screenshot of %s at %s
eu: %s(r)en pantaila-argazkia %s(e)n

en: Search for remote hosts on the network
eu: Bilatu urruneko ostalariak sarean

en: Secure shell password: %s
eu: Shell seguruaren pasahitza: %s

en: Select a remote desktop protocol for this connection
eu: Hautatu konexio honen urruneko mahaigaineko protokoloa

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
eu: Bidali Ktrl+Alt+Ezab urruneko mahaigainera

en: Send Ctrl-Alt-Del
eu: Bidali Ktrl+Alt+Ezab

en: Set height of the remote desktop
eu: Ezarri urruneko mahaigainaren altuera

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
eu: Ezarri "false" (faltsua) gisa menuaren lasterbideak desgaitzeko. Ezarri "true" (egia) gisa gaitzeko. Jakin ezazu gaituta badaude, menuak jasoko dituela tekla horiek eta ez direla urruneko ostalarira bidaliko.

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
eu: Ezarri "true" (egia) gisa fitxak beti erakusteko. Ezarri "false" (faltsua) gisa konexio aktibo bat baino gehiago daudenean soilik fitxak erakusteko.

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
eu: Ezarri "true" (egia) gisa programa beti alderantzizko konexioak entzunez abiarazteko.

en: Set width of the remote desktop
eu: Ezarri urruneko mahaigainaren zabalera

en: Show VNC Options
eu: Erakutsi VNC aukerak

en: Show help
eu: Erakutsi laguntza

en: Show or hide the statusbar
eu: Erakutsi edo ezkutatu egoera-barra

en: Show or hide the toolbar
eu: Erakutsi edo ezkutatu tresna-barra

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
eu: Elementuen gehienezko kopurua zehazten du ostalariaren goitibeherako zerrendan.

en: Specify geometry of the main Vinagre window
eu: Zehaztu Vinagre-ren leiho nagusiaren geometria

en: Spice Files
eu: Spice fitxategiak

en: Store the login credential in GNOME Keyring
eu: Gorde saio-hasierako kredentziala GNOMEren gako-sortan

en: Subject:
eu: Gaia:

en: Supply an alternative port using colon
eu: Eman ordezko ataka bi puntu erabiliz

en: Take a screenshot of the current remote desktop
eu: Egin uneko urruneko mahaigainaren pantaila-argazkia

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
eu: Ezin izan da azpiko ziurtagiria egiaztatu.
    Ziurtagiriaz fidatzen zara?

en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
eu: Fitxategia ez da Spice bat. "connection" (konexioa) taldea falta zaio.

en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
eu: Fitxategia ez da Spice bat. "host" (ostalaria) gakoa falta zaio.

en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
eu: Fitxategia ez da VNC bat. "Connection" (konexioa) taldea falta zaio.

en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
eu: Fitxategia ez da VNC bat. "Host" (ostalaria) gakoa falta zaio.

en: The file was not recognized by any of the plugins.
eu: Plugin bat berak ere ez du fitxategia ezagutzen.

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
eu[0]: Honako errorea gertatu da:
eu[1]: Honako erroreak gertatu dira:

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
eu[0]: Ezin da honako fitxategia ireki:
eu[1]: Ezin dira honako fitxategiak ireki:

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
eu: Urruneko ostalariaren (%s) identitatea ezezaguna da.
    Ostalari batean aurreneko aldiz saioa hastean gertatu ohi da.
    
    Urruneko ostalariak  bidalitako identitatea %s da. Jarraitzea segurua den edo ez jakitea nahi baduzu, jar zaitez sistemako administratzailearekin harremanetan.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
eu: Karpeta honetan "%s" izena erabilita dago jadanik. Erabili bestelako izen bat.

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
eu: Programak ezin izan du TCP ataka 5500ean hasiz erabilgarririk aurkitu. Beste programa bat al dago TCP ataka guztiak jaten?

en: The protocol %s is not supported.
eu: %s protokoloa ez dago onartuta.

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
eu: Urruneko ostalariak bere ziurtagiria aldatu du.
    Ziurtagiri berriaz fidatzen zara?

en: The service %s was already registered by another plugin.
eu: %s zerbitzua jadanik beste plugin batek dauka erregistratuta.

en: There are no supported files
eu: Ez dago onartutako fitxategirik

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
eu: Mahaigain hau honako IP helbideetatik atzi daiteke:

en: This might not work on all VNC servers
eu: Baliteke VNC zerbitzari guztietan ez funtzionatzea

en: Timed out when logging in
eu: Denboraz kanpo saioa hastean

en: Timed out when logging into SSH host
eu: Denboraz kanpo SSH ostalarian saioa hastean

en: True Color (24 bits)
eu: Benetako kolorea (24 bit)

en: Ultra Low Color (3 bits)
eu: Kolore oso baxua (3 bit)

en: Unable to find a free TCP port
eu: Ezin da TCP ataka librerik aurkitu

en: Unable to find a valid SSH program
eu: Ezin da baliozko SSH programarik aurkitu

en: Unable to spawn ssh program
eu: Ezin da 'ssh' programa abiarazi

en: Unable to spawn ssh program: %s
eu: Ezin da 'ssh' programa abiarazi: %s

en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna

en: Unknown reason
eu: Errore ezezaguna

en: Use Server Settings
eu: Erabili zerbitzariaren ezarpenak

en: Use h_ost
eu: Erabili _ostalaria

en: VNC Files
eu: VNC fitxategiak

en: VNC Options
eu: VNC aukerak

en: VNC Options:
eu: VNC aukerak:

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
eu: Ikusi uneko urruneko mahaigaina pantaila osoan

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
eu: Lehenespenez, Vinagre-k lasterbideak desgaitzen ditu, horrela edozer lasterbide urruneko mahaigainari bidaltzen baitzaio.
    
    Mezu hau behin bakarrik agertuko da.

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
eu: Vinagre-k huts egin du interfazearen fitxategia irekitzean. Errore-mezua:

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
eu: Vinagre urruneko mahaigainen ikustailea da GNOMErako.

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
eu: Vinagre-k urruneko Windows, Mac OS X eta Linux mahaigainak erakusten ditu.

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
eu: Ostalari batekin konektatzean, bezeroak zerbitzariari esan dezaioke beste bezeroak konektatuta uzteko, edo dauden konexioak jaregiteko. Ezarri balioa "true" (egia) gisa mahaigaina beste bezeroekin partekatzeko.

en: Whether we should leave other clients connected
eu: Beste bezeroak konektatuta utzi behar diren ala ez

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
eu: Fitxak erakutsi behar diren ala ez (nahiz eta konexio aktibo bakarra egon)

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
eu: Menuaren bizkortzaileak (laster-teklak) erakutsi behar diren ala ez

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
eu: Programa abiatzean alderantzizko konexioak entzun behar dituen edo ez adierazten du.

en: [server:port]
eu: [zerbitzaria:ataka]

en: _Add Bookmark
eu: _Gehitu laster-marka

en: _Always Enabled
eu: _Beti gaituta

en: _Authenticate
eu: _Autentifikatu

en: _Bookmarks
eu: Laster-_markak

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Contents
eu: _Edukia

en: _Domain:
eu: _Domeinua:

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _Enable Reverse Connections
eu: _Gaitu alderantzizko konexioak

en: _Full screen
eu: _Pantaila osoa

en: _Fullscreen
eu: _Pantaila osoa

en: _Height:
eu: _Altuera:

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Host:
eu: _Ostalaria:

en: _Keep Aspect Ratio
eu: _Mantendu aspektu-erlazioa

en: _Keep aspect ratio
eu: _Mantendu aspektu-erlazioa

en: _Keyboard shortcuts
eu: _Lasterbideak

en: _Name:
eu: _Izena:

en: _Original size
eu: _Jatorrizko tamaina

en: _Password:
eu: _Pasahitza:

en: _Protocol:
eu: _Protokoloa:

en: _Recent Connections
eu: _Azken konexioak

en: _Refresh Screen
eu: _Freskatu pantaila

en: _Remember this credential
eu: _Gogoratu kredentzial hau

en: _Remote
eu: _Urrunekoa

en: _Resize guest
eu: _Aldatu gonbidatuaren tamaina

en: _Reverse Connections…
eu: _Alderantzizko konexioak...

en: _Scaling
eu: _Eskalatzea

en: _Send Ctrl-Alt-Del
eu: _Bidali Ktrl+Alt+Ezab

en: _Share clipboard
eu: _Partekatu arbela

en: _Statusbar
eu: _Egoera-barra

en: _Take Screenshot
eu: _Egin pantaila-argazkia

en: _Toolbar
eu: _Tresna-barra

en: _Use JPEG Compression
eu: _Erabili JPEG konpresioak

en: _Username:
eu: _Erabiltzaile-izena:

en: _View
eu: _Ikusi

en: _View only
eu: _Ikusteko soilik

en: _Width:
eu: _Zabalera:

en: as a SSH tunnel
eu: SSH tunel bat bezala

en: filename
eu: fitxategi-izena

en: hostname or user@hostname
eu: ostalari-izena edo erabiltzailea@ostalari-izena
