engrampa 1.25.0 - en to fa translation catalogue (206 entries)

en: %d %B %Y, %H:%M
fa: %Od %B %Oy، %OH:%OM

en: %s Properties
fa: ویژگی‌های %s

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
fa: <i><b>توجه:</b> گذرواژه برای رمزگذاری پرونده‌هایی که به آرشیو فعلی اضافه کرده‌اید و از رمز در آوردن پرونده‌هایی که از آرشیو فعلی استخراج می‌کنید، به کار می‌رود. با بستن آرشیو، گذرواژه حذف خواهد شد.</i>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
fa: پرونده‌ای به نام «%s» از قبل موجود است.
    
    ‏%s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
fa: پوشه‌ای به نام «%s» از قبل موجود است.
    
    ‏%s

en: ARCHIVE
fa: آرشیو

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Add Files
fa: اضافه کردن پرونده‌ها

en: Add a Folder
fa: اضافه کردن پوشه‌

en: Add a folder to the archive
fa: اضافه کردن یک پوشه به آرشیو

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
fa: اضافه کردن پرونده‌ها با پرسیدن نام آرشیو و ترک برنامه

en: Add files to an archive
fa: اضافه کردن پرونده‌ها به آرشیو

en: Add files to the archive
fa: اضافه کردن پرونده‌ها به آرشیو

en: Add files to the specified archive and quit the program
fa: اضافه کردن پرونده‌ها به آرشیو و ترک برنامه

en: Adding file:
fa: در حال اضافه کردن پرونده‌ی:

en: All Files
fa: همهٔ پرونده‌ها

en: All archives
fa: همه‌ی آرشیوها

en: All files
fa: همه‌ی پرونده‌ها

en: An error occurred while adding files to the archive.
fa: هنگام اضافه کردن پرونده‌ها به آرشیو، خطایی رخ داد.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
fa: هنگام حذف پرونده‌ها از آرشیو، خطایی رخ داد.

en: An error occurred while extracting files.
fa: هنگام استخراج پرونده‌ها خطایی رخ داد.

en: An error occurred while loading the archive.
fa: هنگام بارکردن آرشیو خطایی رخ داد.

en: An error occurred while testing archive.
fa: هنگام آزمایش آرشیو، خطایی رخ داد

en: Another file with the same name already exists in "%s".
fa: یک فایل دیگر با همین نام در «%s» وجود دارد.

en: Application does not accept documents on command line
fa: برنامه اسناد را نمی تواند در خط فرمان قبول کند

en: Archive Manager
fa: مدیر آرشیو

en: Archive not created
fa: آرشیو ایجاد نشد

en: Archive size:
fa: اندازه‌ی آرشیو:

en: Archive type not supported.
fa: نوع آرشیو پشتیبانی نمی‌شود.

en: C_reate
fa: ای_جاد شود

en: Close the current archive
fa: بستن آرشیو فعلی

en: Command _Line Output
fa: خروجی س_طر فرمان

en: Command exited abnormally.
fa: فرمان به‌طور غيرطبيعی خارج شد.

en: Command not found.
fa: فرمان یافت نشد.

en: Compression ratio:
fa: ضریب فشردگی:

en: Content size:
fa: اندازه‌ی محتویات:

en: Contents
fa: محتویات

en: Copy the selection
fa: نسخه‌برداری از انتخاب شده‌ها

en: Could not add the files to the archive
fa: نمی‌توان پرونده‌ها را به آرشیو اضافه کرد

en: Could not create the archive
fa: نمی‌توان آرشیو را ایجاد کرد

en: Could not create the destination folder: %s.
fa: نمی‌توان پو‌شه‌ی مقصد را ایجاد کرد: %s.

en: Could not delete the old archive.
fa: نمی‌توان آرشیو قبلی را حذف کرد

en: Could not display help
fa: نمی‌توان راهنما را نمایش داد

en: Could not display the folder "%s"
fa: امکان نمایش پرونده‌ی «%s» وجود ندارد

en: Could not open "%s"
fa: امکان باز کردن «%s» وجود ندارد

en: Could not perform the operation
fa: نمی‌توان عملیات را انجام داد

en: Could not rename the file
fa: نمی‌توان نام پرونده را تغییر داد.

en: Could not rename the folder
fa: نمی‌توان نام پوشه را تغییر داد

en: Could not save the archive "%s"
fa: نمی‌توان آرشیو «%s» را ذخیره کرد.

en: Create _Archive
fa: آر_شیو ایجاد شود

en: Create _Folder
fa: ایجاد _پوشه

en: Create a new archive
fa: ایجاد آرشیو جدید

en: Create and modify an archive
fa: ایجاد و تغییر آرشیو

en: Create destination folder without asking confirmation
fa: ایجاد پوشه‌ی مقصد بدون تصدیق

en: Cu_t
fa: برش

en: Cut the selection
fa: برش انتخاب شده‌ها

en: Debian package
fa: بسته‌ی Debian

en: Decompressing archive
fa: در حال گشایش آرشیو

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
fa: پوشه‌ی پیش‌فرض برای فرمان‌های «--add» و «--extract»

en: Delete
fa: حذف

en: Delete the selection from the archive
fa: حذف انتخاب شده‌ها از آرشیو

en: Deleting files from archive
fa: در حال حذف پرونده‌ها از آرشیو

en: Dese_lect All
fa: انتخاب _نکردن همه

en: Deselect all files
fa: انتخاب نکردن همه پرونده‌ها

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
fa: پو‌شه‌ی مقصد «%s» وجود ندارد.
    
    آیا می‌خواهید آن را ایجاد کنید؟

en: Disable connection to session manager
fa: از کار انداختن اتصال به مدیر نشست

en: Display the Engrampa Manual
fa: نمایش صفحه‌ی راهنمای پرونده‌پیچ

en: Do not e_xtract older files
fa: پرونده‌های قدیمی‌تر استخراج نشوند

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
fa: آیا می‌خواهید این پرونده را به آرشیو فعلی اضافه ‌کنید یا به شکل آرشیو جدیدی بازش می‌کنید؟

en: Do you want to create a new archive with these files?
fa: آیا می‌خواهید آرشیو جدیدی با این پرونده‌ها ایجاد کنید؟

en: E_xclude files:
fa: _کنار گذاشتن پرونده‌های:

en: Engrampa
fa: پرونده‌پیچ

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
fa: نادیده گرفتن پوشه‌هایی که پیوند _نمادی هستند

en: Extract
fa: استخراج

en: Extract Here
fa: اینجا استخراج شود

en: Extract To...
fa: استخراج در...

en: Extract archive
fa: استخراج آرشیو

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
fa: استخراج آرشیوها با پرسیدن پوشه‌ی مقصد و ترک برنامه

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
fa: استخراج آرشیوها به پرونده و ترک برنامه

en: Extract files from the archive
fa: استخراج پرونده‌ها از آرشیو

en: Extract the selected archive
fa: استخراج آرشیو انتخاب شده

en: Extracting file:
fa: در حال استخراج پرونده‌ی:

en: Extraction not performed
fa: استخراج انجام نشد

en: FILE
fa: فایل

en: FOLDER
fa: پوشه

[ctx: File]
en: Date Modified
fa: تاریخ تغییر

[ctx: File]
en: Location
fa: مکان

[ctx: File]
en: Name
fa: نام

[ctx: File]
en: Name:
fa: نام:

[ctx: File]
en: Save
fa: ذخیره

[ctx: File]
en: Size
fa: اندازه

[ctx: File]
en: Type
fa: نوع

en: File is not a valid .desktop file
fa: فایل یک فایل .desktop معتبر نیست

en: Folder
fa: پوشه

en: Getting the file list
fa: در حال گرفتن فهرست پرونده‌ها

en: Go to the home location
fa: رفتن به مکان آغازه

en: Go to the next visited location
fa: رفتن به مکان بازدید شده‌ی بعدی

en: Go to the previous visited location
fa: رفتن به مکان بازدید شده‌ی قبلی

en: Go up one level
fa: یک سطر بالا رفتن

en: ID
fa: شناسه

en: Information about the program
fa: اطلاعاتی درباره‌ی این برنامه

en: Last Output
fa: آخرین خروجی

en: Last modified:
fa: آخرین تغییرات :

en: Load Options
fa: بار کردن گزینه‌ها

en: Location
fa: مکان

en: Location:
fa: مکان:

en: Not a launchable item
fa: این مورد قابل راه اندازی نیست

en: Number of files:
fa: تعداد پرونده‌ها:

en: Open
fa: باز کردن

en: Open a recently used archive
fa: باز کردن یک آرشیو به‌کاررفته‌ی اخیر

en: Open archive
fa: باز کردن آرشیو

en: Open selected files with an application
fa: باز کردن پرونده‌های انتخاب شده با یک برنامه

en: Over_write existing files
fa: پرونده‌های موجود رو_نویسی شوند

en: Password
fa: گذرواژه

en: Paste Selection
fa: چسباندن انتخاب

en: Paste the clipboard
fa: چسباندن تخته‌گیره

en: Please use a different name.
fa: لطفاً از نام دیگری استفاده کنید

en: Recompressing archive
fa: در حال فشرده‌سازی مجدد آرشیو

en: Reload current archive
fa: بارکردن مجدد آرشیو فعلی

en: Removing file:
fa: در حال حذف پرونده‌ی:

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Rename the selection
fa: تغییر نام انتخاب شده‌ها

en: Replace _All
fa: _همه جای‌گزین شوند

en: Replace file "%s"?
fa: پرونده جایگزین شود؟ "%s"

en: Reverse the list order
fa: برعکس کردن ترتیب فهرست

en: Sa_ve Options
fa: _ذخیره‌ی گزینه‌ها

en: Save Options
fa: ذخیره‌ی گزینه‌ها

en: Save the current archive with a different name
fa: ذخیره‌ی آرشیو فعلی با نامی دیگر

en: Select _All
fa: انتخاب _همه

en: Select all files
fa: انتخاب همه‌ی پرونده‌ها

en: Session management options:
fa: مدیریت نشست

en: Show archive properties
fa: نمایش ویژگی‌های آرشیو

en: Show session management options
fa: شناسه‌ی مدیریت نشست را مشخص کنید

en: Show the application's version
fa: نشان دادن شمارهٔ نسخهٔ برنامه

en: Sort file list by file size
fa: مرتب‌سازی فهرست پرونده‌ها از روی اندازه

en: Sort file list by location
fa: مرتب‌سازی فهرست پرونده‌ها از روی مکان

en: Sort file list by modification time
fa: مرتب‌سازی فهرست پرونده‌ها از روی زمان تغییر

en: Sort file list by name
fa: مرتب‌سازی فهرست پرونده‌ها از روی نام

en: Sort file list by type
fa: مرتب‌سازی فهرست پرونده‌ها از روی نوع

en: Specify a password for this archive
fa: مشخص کردن گذرواژه برای این آرشیو

en: Specify file containing saved configuration
fa: پیشوند پیکربندی ذخیره شده را مشخص کنید.

en: Specify session management ID
fa: شناسه‌ی مدیریت نشست را مشخص کنید

en: Starting %s
fa: در حال آغاز %s

en: Stat_usbar
fa: نوار و_ضعیت

en: Stop current operation
fa: توقف عملیات فعلی

en: Test Result
fa: نتیجه‌ی آزمایش

en: Test whether the archive contains errors
fa: آزمایش وجود خطا در آرشیو

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
fa: این آرشیو وجود دارد. رونویسی شود؟

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
fa: نام «%s» معتبر نیست. چون حاوی این نویسه‌هاست: %s
    
    %s

en: Type:
fa: نوع:

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fa: نسخه فایل میز کاری ناشناخته‌ی '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
fa: گزینه راه اندازی ناشناخته: %d

en: View All _Files
fa: نمایش همه‌ی _پرونده‌ها

en: View as a F_older
fa: نمایش به شکل پو_شه

en: View the main toolbar
fa: نمایش نوار ابزار اصلی

en: View the output produced by the last executed command
fa: نمایش خروجی آخرین فرمان اجرا شده

en: View the statusbar
fa: نمایش نوار وضعیت

en: You can't add an archive to itself.
fa: آرشیو را نمی‌توان به خودش اضافه کرد.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
fa: شما اجازه‌ی ایجاد آرشیو در این پوشه را ندارد

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
fa: شما اجازه‌های لازم را برای ایجاد آرشیو در پوشه‌ی مقصد ندارید.

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
fa: اجازه‌ی لازم را برای ایجاد آرشیو در پوشه‌ی «%s» ندارید

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
fa: شما اجازه‌ی لازم را برای خواندن پرونده‌های پوشه‌ی «%s» ندارید

en: You don't have the right permissions.
fa: شما اجازه‌های لازم را ندارید.

en: You have to specify an archive name.
fa: باید برای آرشیو نام انتخاب کنید.

en: [read only]
fa: [فقط خواندنی]

en: _About
fa: _درباره

en: _Add
fa: ا_ضافه شود

en: _All files
fa: _همه‌ی پرونده‌ها

en: _Archive
fa: آر_شیو

en: _Arrange Files
fa: _مرتب کردن پرونده‌ها

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: _Close
fa: _بستن

en: _Copy
fa: _نسخه‌برداری

en: _Delete
fa: _حذف

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Extract
fa: ا_ستخراج شود

en: _Files:
fa: _پرونده‌ها:

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Include subfolders
fa: _شامل زیرپوشه‌ها

en: _Last Output
fa: آخ_رین خروجی

en: _Load Options
fa: _بار کردن گزینه‌ها

en: _Location:
fa: _مکان:

en: _Open
fa: _باز کردن

en: _Overwrite
fa: رو_نویسی شود

en: _Password:
fa: کلمه عبور

en: _Paste
fa: چسباندن

en: _Properties
fa: _ویژگی‌ها

en: _Quit
fa: _ترک

en: _Remove
fa: _حذف

en: _Rename
fa: _تغییر نام

en: _Replace
fa: _جای‌گزینی

en: _Reversed Order
fa: ترتیب بر_عکس

en: _Save
fa: _ذخیره

en: _Selected files
fa: پرونده‌های انت_خاب شده

en: _Skip
fa: _پرش

en: _Stop
fa: توقف

en: _Test Integrity
fa: آ_زمایش صحت

en: _Toolbar
fa: ن_وار ابزار

en: _Update
fa: _به‌هنگام‌سازی

en: _View
fa: _نمایش

en: by T_ype
fa: از روی نو_ع

en: by _Location
fa: از روی _مکان

en: by _Name
fa: از روی _نام

en: by _Size
fa: از روی اندا_زه

en: example: *.o; *.bak
fa: مثال: *.o؛ *.bak

en: example: *.txt; *.doc
fa: مثال: *.txt؛ *.doc
