enlightenment - en to he translation catalogue (417 entries)

en: %.1f seconds
he: %.1f שניות

en: %1.0f Chars
he: %1.0f תווים

en: %1.0f minutes
he: %1.0f דקות

en: %1.0f seconds
he: %1.0f שניות

en: %2.0f pixels
he: %2.0f פיקסלים

en: %s doesn't exist.
he: %s לא קיים.

en: %s stopped running unexpectedly.
he: פעולת %s נעצרה באופן בלתי צפוי.

en: %s was interrupted by a Broken Pipe.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי מחרוזת קטועה.

en: %s was interrupted by a Bus Error.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי שגיאת אפיק.

en: %s was interrupted by a Floating Point Error.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי שגיאת נקודת ציפה.

en: %s was interrupted by a Quit Signal.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי אות יציאה.

en: %s was interrupted by a Segmentation Fault.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי כשל קיטוע.

en: %s was interrupted by a Termination Signal.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי אות חיסול.

en: %s was interrupted by an Abort Signal.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי אות ביטול.

en: %s was interrupted by an Interrupt Signal.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי אות הפרעה.

en: %s was interrupted by an Uninterruptable Kill Signal.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי אות חיסול ללא־פסק.

en: %s was interrupted by the signal number %i.
he: התרחשה הפרעה ליישום %s על ידי אות מספר %i.

en: ***The remaining output has been truncated. Save the output to view.***
he: ***שאר הפלט נקטע. שמור את הפלט כדי להציג את השאר.****

en: A previous instance of Enlightenment is still active
    on this screen. Aborting startup.
he: מופע קודם של Enlightenment עודנו פעיל
    במסך זה. ההפעלה מבוטלת.

en: AC power is recommended.
he: מומלץ לחבר לרשת החשמל.

en: Abort
he: בטל

en: About
he: אודות

en: About Enlightenment
he: אודות Enlightenment

en: About Theme
he: אודות ערכות הנושא

en: Above Everything
he: מעל להכל

en: Accepts Focus
he: מקבל מיקוד

en: Add
he: הוסף

en: Add to Favorites
he: הוסף למועדפים

en: Advanced
he: מתקדם

en: All Applications
he: כל היישומים

en: Alphabetical
he: אלפביתי

en: Always Below
he: תמיד מעבר

en: Always focus on start
he: תמיד התמקד בהפעלה

en: An exit code of %i was returned from %s.
he: נתקבל קוד היציאה %i מ־%s.

en: Appearance
he: חזות

en: Application
he: יישום

en: Application Execution Error
he: שגיאה בהפעלת היישום

en: Application run error
he: שגיאה בהפעלת היישום

en: Applications
he: יישומים

en: Apply
he: החל

en: Apps
he: יישומים

en: Are you sure you want to delete this shelf?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק מדף זה?

en: Are you sure you want to kill this window?
he: האם אתה בטוח שברצונך לחסל חלון זה?

en: Aspect Ratio
he: יחס אורך ורוחב

en: Authentication System Error
he: שגיאה במערכת האימות

en: Auto Hide
he: הסתר אוטומטית

en: Auto-hide the shelf
he: הסתר את המדף אוטומטית

en: Automatically scroll contents
he: גלול את התוכן אוטומטית

en: Available Gadgets
he: יישומונים זמינים

en: Base Size
he: הגודל הבסיסי

en: Basic
he: בסיסי

en: Basic Info
he: נתונים בסיסיים

en: Battery
he: סוללה

en: Battery Meter
he: מד הסוללה

en: Battery Monitor Settings
he: הגדרות מעקב הסוללה

en: Below Everything
he: מתחת להכל

en: Below Windows
he: מתחת לחלונות

en: Border
he: מסגרת

en: Border style
he: סגנון המסגרת

en: Borders
he: מסגרות

en: Button Text
he: טקסט הלחצן

en: By Desktop #...
he: לפי מס' שולחן העבודה...

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel Logout
he: ביטול הניתוק

en: Cannot exit - immortal windows.
he: לא ניתן לצאת - חלונות חסיני חיסול.

en: Categories
he: קטגוריות

en: Class
he: מחלקה

en: Cleanup Windows
he: ניקוי החלונות

en: Client Leader
he: מוביל הלקוח

en: Clock
he: שעון

en: Close
he: סגור

en: Closing the window
he: לסגור את החלון

en: Color Selector
he: בוחר צבע

en: Command
he: פקודה

en: Comment
he: הערה

en: Confirm Delete
he: אישור מחיקה

en: Copy
he: העתק

en: Create Icon
he: צור סמל

en: Current Screen
he: המסך הנוכחי

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Icons
he: סמלים מותאמים אישית

en: Cut
he: גזור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Border Style
he: סגנון המסגרת כברירת המחדל

en: Default Timeout
he: עבר זמן ברירת המחדל.

en: Delayed Action
he: פעולה מעוכבת

en: Delete
he: מחק

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Desktop Entry Editor
he: עורך רשומות שולחן העבודה

en: Desktop file
he: קובץ שולחן העבודה

en: Direction
he: כיוון

en: Do not allow the border to change on this window
he: אל תאפשר את שינוי מסגרת החלון עבור חלון זה

en: Down
he: למטה

en: EEK! This should not happen
he: לעזאזל! זה לא אמור לקרות

en: ERROR
he: שגיאה

en: Edit Icon
he: עריכת הסמל

en: Enabled
he: פעיל

en: Enlightenment %s Module
he: מודול ה־%s של Enlightenment

en: Enlightenment cannot create directories in your home directory.
    Perhaps you have no home directory or the disk is full?
he: Enlightenment לא הצליחה ליצור תיקיות בתיקיית הבית שלך.
    יתכן שאין לך תיקיית בית או שהכונן מלא?

en: Enlightenment cannot initialize its emergency alert system.
    Have you set your DISPLAY variable?
he: Enlightenment לא הצליחה להתחיל את מערכת התראות החירום.
    האם הגדרת את משתנה ה־DISPLAY כראוי?

en: Enlightenment cannot initialize the File manager.
he: Enlightenment לא הצליחה להפעיל את מנהל הקבצים.

en: Enlightenment cannot initialize the System Command system.
he: Enlightenment לא הצליחה להפעיל את מערכת פיקוד המערכת.

en: Enlightenment cannot initialize the Thumbnailing system.
he: Enlightenment לא הצליחה להפעיל את מערכת מיזעור התמונות.

en: Enlightenment cannot set up a HUP signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
he: Enlightenment לא הצליחה להגדיר יישום לטיפול באות HUP.
    יתכן כי אזל לך הזכרון?

en: Enlightenment cannot set up an exit signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
he: Enlightenment לא הצליחה להגדיר יישום לטיפול באות יציאה.
    יתכן כי אזל לך הזכרון?

en: Enlightenment cannot set up paths for finding files.
    Perhaps you are out of memory?
he: Enlightenment לא הצליחה להגדיר את הנתיבים לחיפוש קבצים.
    יתכן שהזכרון אזל?

en: Enlightenment crashed early on start and has been restarted
he: Enlightenment קרסה מוקדם עם ההפעלה והופעלה מחדש

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software Buffer
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software Buffer rendering engine.
he: Enlightenment מצאה כי ecore_evas אינו תומך בעיבוד
    חוצץ תוכנתי תחת Evas. אנא בדוק את התקנות ה־Evas
    וה־Ecore שלך ובדוק שהם תומכים במנוע עיבוד החוצץ התוכנתי.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software X11
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software X11 rendering engine.
he: Enlightenment מצאה כי ecore_evas אינו תומך בעיבוד
    התוכנתי של X11 תחת Evas. אנא בדוק את התקנות ה־Evas
    וה־Ecore שלך ובדוק שהן תומכות במנוע העיבוד התוכנתי של X11.

en: Enlightenment is busy with another request
he: Enlightenment עסוקה בטיפול בבקשה אחרת.

en: Enlightenment set up window management for all the screens on your system
    failed. Perhaps another window manager is running?
he: הנסיון של Enlightenment להגדיר את ניהול החלונות עבור כל המסכים שבמערכת שלך
    נכשל. יתכן שישנו מנהל חלונות אחר פעיל?

en: Error
he: שגיאה

en: Error - no PAM support
he: שגיאה - אין תמיכה ב־PAM

en: Error Information
he: נתוני השגיאה

en: Error Logs
he: יומני שגיאות

en: Error Signal Information
he: נתוני אות השגיאה

en: Error loading Module
he: שגיאה בטעינת מודול

en: Exit
he: יציאה

en: Exit Now
he: צא עכשיו

en: Extensions
he: הרחבות

en: Favorite Applications
he: יישומים מועדפים

en: File Manager
he: מנהל הקבצים

en: File Properties
he: מאפייני הקובץ

en: File Type:
he: סוג הקובץ:

en: Flip Desktop By...
he: הפוך את שולחן העבודה ב־...

en: Flip Desktop By... (All Screens)
he: הפוך את שולחן העבודה ב־... (כל המסכים)

en: Flip Desktop Down
he: הפוך את שולחן העבודה למטה

en: Flip Desktop Down (All Screens)
he: הפוך את שולחן העבודה למטה (כל המסכים)

en: Flip Desktop In Direction...
he: הפוך את כיוון שולחן העבודה...

en: Flip Desktop Left
he: הפוך את שולחן העבודה שמאלה

en: Flip Desktop Left (All Screens)
he: הפוך את שולחן העבודה שמאלה (כל המסכים)

en: Flip Desktop Linearly...
he: הפוך את שולחן העבודה קווית...

en: Flip Desktop Linearly... (All Screens)
he: הפוך את שולחן העבודה קווית... (כל המסכים)

en: Flip Desktop Right
he: הפוך את שולחן העבודה ימינה

en: Flip Desktop Right (All Screens)
he: הפוך את שולחן העבודה ימינה (כל המסכים)

en: Flip Desktop To...
he: הפוך את שולחן העבודה אל...

en: Flip Desktop To... (All Screens)
he: הפוך את שולחן העבודה אל... (כל המסכים)

en: Flip Desktop Up
he: הפוך את שולחן העבודה למעלה

en: Flip Desktop Up (All Screens)
he: הפוך את שולחן העבודה למעלה (כל המסכים)

en: Forbidden
he: אסור

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Fullscreen Mode Toggle
he: החלפת מצב מסך מלא

en: Fullscreen state
he: מצב מסך מלא

en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Generic : Actions
he: כללי : פעולות

en: Generic Locks
he: נעילות כלליות

en: Generic Name
he: שם כללי

en: Go up a Directory
he: עלה לתיקיית המבוא

en: Gravity
he: כוח משיכה

en: Grid Icons
he: רשת סמלים

en: Group By
he: קיבוץ לפי

en: Group with current desktop
he: קיבוץ עם שולחן העבודה הנוכחי

en: Group with owning desktop
he: קיבוץ עם שולחן העבודה המכיל

en: Hibernate
he: עבור למצב שינה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Hide duration
he: מסך ההסתרה

en: Hide timeout
he: משך הזמן עד להסתרה

en: Huge
he: ענק

en: ICCCM Properties
he: מאפייני ICCCM

en: Icon
he: סמל

en: Icon Name
he: שם הסמל

en: Icon Preference
he: מאפייני הסמל

en: Icon Size (%d)
he: גודל הסמל (%d)

en: Iconic Mode Toggle
he: החלפת מצב ממוזער

en: Iconified Windows
he: חלונות ממוזערים

en: Iconified state
he: מצב ממוזער

en: Iconify
he: מזער לסמל

en: Icons
he: סמלים

en: Ignore all
he: התעלם מהכול

en: Ignore this
he: התעלם מזה

en: Include windows from other screens
he: כלול חלונות ממסכים אחרים

en: Incomplete Window Properties
he: מאפייני החלון אינם מלאים

en: Initial State
he: מצב התחלתי

en: Input Method Error
he: שגיאה בשיטת הקלט

en: Inset
he: צמצום

en: Internal
he: פנימי

en: Kill
he: חסל

en: Large
he: גדול

en: Last Modified:
he: שונה לאחרונה:

en: Launch
he: הפעל

en: Layout
he: פריסה

en: Limit caption length
he: הגבלת אורך התווית

en: Link Information
he: נתוני הקישור

en: List
he: רשימה

en: List Header
he: כותרת הרשימה

en: Lock
he: נעל

en: Lock Failed
he: הנעילה נכשלה

en: Locks
he: נעילות

en: Log Out
he: התנתק

en: Logout now
he: התנתק כעת

en: Logout problems
he: בעיות ניתוק

en: Look
he: מראה

en: Lost Windows
he: חלונות שאבדו

en: Lower
he: הנמך

en: Machine
he: מחשב

en: Main
he: ראשי

en: Match only one window
he: התאמת חלון אחד בלבד

en: Maximize
he: הגדל

en: Maximize Fullscreen
he: הגדל למסך מלא

en: Maximize Horizontally
he: הגדל אופקית

en: Maximize Mode "Expand"
he: מצב הגדלה "הרחבה"

en: Maximize Mode "Fill"
he: מצב הגדלה "מילוי"

en: Maximize Mode "Smart"
he: מצב הגדלה "חכם"

en: Maximize Vertically
he: הגדל אנכית

en: Maximized state
he: מצב מוגדל

en: Maximum Size
he: הגודל המירבי

en: Medium
he: בינוני

en: Menu
he: תפריט

en: Menu Item
he: פריט בתפריט

en: Menu Title
he: כותרת התפריט

en: Menus
he: תפריטים

en: Mime Types
he: טיפוסי MIME

en: Minimum Size
he: הגודל המזערי

en: Modal
he: מודלי

en: Module Settings
he: הגדרות המודול

en: Module does not contain all needed functions
he: המודול אינו מכיל את כל הפונקציות הנחוצות

en: Modules
he: מודולים

en: Most recently used
he: השמישים ביותר

en: Move
he: העבר

en: Move Text
he: העברת טקסט

en: N/A
he: לא זמין

en: Name
he: שם

en: NetWM Properties
he: מאפייני NetWM

en: New Directory
he: תיקייה חדשה

en: No
he: לא

en: No match properties set
he: לא הוגדרו מאפיינים תואמים

en: No to all
he: לא להכול

en: None
he: ללא

en: Nonexistent path
he: נתיב לא קיים

en: Normal
he: רגיל

en: Nothing
he: כלום

en: Notification
he: דיווחים

en: OK
he: אישור

en: Options
he: אפשרויות

en: Output Data
he: נתוני הפלט

en: Owner:
he: בעלים:

en: Pager
he: מחליף סביבות עבודה

en: Paste
he: הדבק

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permissions:
he: הרשאות:

en: Pin to Desktop
he: הצמד לשולחן העבודה

en: Placement
he: מיקום

en: Plain
he: פשוט

en: Please enter your unlock password
he: נא הזינו את סיסמת השיחרור

en: Position
he: מיקום

en: Power Off
he: כבה

en: Power Off Now
he: כבה עכשיו

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Properties
he: מאפיינים

en: Protected
he: מוגן

en: Raise
he: הגבה

en: Read Only
he: לקריאה בלבד

en: Read-Write
he: קריאה־כתיבה

en: Reboot
he: הפעלה מחדש

en: Refresh View
he: רענן תצוגה

en: Remember
he: שמור

en: Remember Ordering
he: זכור את הסדר

en: Remember these Locks
he: זכור נעילות אלו

en: Removable Device
he: התקן נתיק

en: Remove
he: הסר

en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename %s to:
he: שנה את שמה של %s ל־:

en: Rename File
he: שנה את שם הקובץ

en: Request Delete
he: בקשת מחיקה

en: Request Position
he: בקשת מיקום

en: Resize
he: שנה גודל

en: Resize Steps
he: שלבי שינוי הגודל

en: Resize Text
he: שינוי גודל הטקסט

en: Restart
he: הפעל מחדש

en: Retry
he: נסה שוב

en: Role
he: תפקיד

en: Run Error
he: שגיאת הפעלה

en: Run in Terminal
he: הפעלה במסוף

en: Save This Message
he: שמור הודעה זו

en: Screen
he: מסך

en: Select Border Style
he: בחר בסגנון המסגרת

en: Select an Executable
he: בחר קובץהפעלה

en: Select an Image
he: בחר תמונה

en: Send Mouse Back 1 Screen
he: שלח את העכבר מסך 1 אחורה

en: Send Mouse Forward 1 Screen
he: שלח את העכבר מסך 1 קדימה

en: Send Mouse Forward/Back Screens...
he: שלח את העכבר קדימה/אחורה בין המסכים...

en: Send Mouse To Screen 0
he: שלח את העכבר למסך 0

en: Send Mouse To Screen 1
he: שלח את העכבר למסך 1

en: Send Mouse To Screen...
he: שלח את העכבר למסך...

en: Send to Desktop
he: שלח אל שולחן העבודה

en: Separate group
he: הפרדת קבוצות

en: Set As Background
he: הגדרה כרקע

en: Set As Theme
he: הגדרה כערכת נושא

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings Panel
he: פאנל ההגדרות

en: Settings Upgraded
he: ההגדרות שודרגו

en: Shade Down Mode Toggle
he: החלפת מצב הצללה תחתית

en: Shade Left Mode Toggle
he: החלפת מצב הצללה שמאלית

en: Shade Mode Toggle
he: החלפת מצב ההצללה

en: Shade Right Mode Toggle
he: החלפת מצב הצללה ימנית

en: Shade Up Mode Toggle
he: החלפת מצב הצללה

en: Shaded
he: מוצלל

en: Shaded state
he: מצב הצללה

en: Shelf Contents
he: תכני המדף

en: Shelf Settings
he: הגדרות מדף

en: Shelves
he: מדפים

en: Show All Applications Menu
he: הצג תפריט כל היישומים

en: Show Clients Menu
he: הצג תפריט לקוחות

en: Show Favorites Menu
he: הצג תפריט מועדפים

en: Show Hidden Files
he: הצג קבצים מוסתרים

en: Show Icon Label
he: הצג את תווית הסמל

en: Show Main Menu
he: הצג תפריט ראשי

en: Show Menu...
he: הצג תפריט...

en: Show The Desktop
he: הצג את שולחן העבודה

en: Show The Shelf
he: הצג את המדף

en: Show alert when battery is low
he: הצג התרעה כאשר הסוללה חלשה

en: Show in Menus
he: הצגה בתפריטים

en: Show on all Desktops
he: הצג על כל שולחנות העבודה

en: Show on mouse click
he: הצג עם לחיצת העכבר

en: Show on mouse in
he: הצג עם כניסת העכבר

en: Show on specified Desktops
he: הצג בשולחנות עבודה מסויימים

en: Show/Hide All Windows
he: הצגת/הסתרת כל החלונות

en: Size
he: גודל

en: Size and Position
he: גודל ומיקום

en: Size, Position and Locks
he: גודל, מיקומים ונעילות

en: Size:
he: גודל:

en: Skip
he: דלג

en: Skip Pager
he: דלג על בוחר החלונות

en: Skip Taskbar
he: דלג על שורת המשימות

en: Skip Window List
he: דילוג על רשימת החלונות

en: Small
he: קטן

en: Sort Now
he: סדר כעת

en: Stacking
he: איסוף בערימה

en: Start this program on login
he: הפעלת תוכנית זו עם הכניסה

en: Startup Notify
he: התרעות בהפעלה

en: State
he: מצב

en: Stickiness
he: דביקות

en: Sticky
he: דביק

en: Sticky Mode Toggle
he: החלפת מצב הדבקה

en: Styles
he: סגנונות

en: Suspend
he: השהיה

en: Switch To Desktop 0
he: החלף לשולחן העבודה 0

en: Switch To Desktop 0 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 0 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 1
he: החלף לשולחן העבודה 1

en: Switch To Desktop 1 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 1 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 10
he: החלף לשולחן העבודה 10

en: Switch To Desktop 10 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 10 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 11
he: החלף לשולחן העבודה 11

en: Switch To Desktop 11 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 11 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 2
he: החלף לשולחן העבודה 2

en: Switch To Desktop 2 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 2 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 3
he: החלף לשולחן העבודה 3

en: Switch To Desktop 3 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 3 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 4
he: החלף לשולחן העבודה 4

en: Switch To Desktop 4 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 4 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 5
he: החלף לשולחן העבודה 5

en: Switch To Desktop 5 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 5 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 6
he: החלף לשולחן העבודה 6

en: Switch To Desktop 6 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 6 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 7
he: החלף לשולחן העבודה 7

en: Switch To Desktop 7 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 7 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 8
he: החלף לשולחן העבודה 8

en: Switch To Desktop 8 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 8 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop 9
he: החלף לשולחן העבודה 9

en: Switch To Desktop 9 (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה 9 (כל המסכים)

en: Switch To Desktop...
he: החלף לשולחן העבודה...

en: Switch To Desktop... (All Screens)
he: החלף לשולחן העבודה... (כל המסכים)

en: System
he: מערכת

en: Take Focus
he: גזול מיקוד

en: Taskbar
he: שורת המשימות

en: Theme
he: ערכת נושא

en: There was no error message.
he: אין הודעת שגיאה

en: There was no output.
he: אין פלט.

en: This error log will be saved as %s/%s.log
he: יומן שגיאות זה יישמר כ־%s/%s.log

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Tiny
he: זעיר

en: Title
he: כותרת

en: To Desktop...
he: לשולחן העבודה...

en: To Next Desktop
he: לשולחן העבודה הבא

en: To Previous Desktop
he: לשולחן העבודה הקודם

en: Toggle Borderless State
he: החלפת מצב המסגרת

en: Toggle Pinned State
he: החלפת מצב הנעיצה

en: Toolbar Contents
he: תכני סרגל הכלים

en: Toolbar Settings
he: הגדרות סרגלי הכלים

en: Transience
he: ארעיות

en: Transient For
he: זמני עבור

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown Volume
he: נפח לא ידוע

en: Unmaximize
he: ביטול ההגדלה

en: Unpin from Desktop
he: הסר משולחן העבודה

en: Up
he: למעלה

en: Urgency
he: דחיפות

en: Urgent
he: דחוף

en: Use User Defined Icon
he: השתמש בסמל שהוגדר על ידי המשתמש

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Use this icon for all files of this type
he: השתמש בסמל זה עבור כל הקבצים מסוג זה

en: Using menus
he: באמצעות תפריטים

en: Using separator bars
he: באמצעות פסי הפרדה

en: View Mode
he: מצב תצוגה

en: Virtual
he: וירטואלי

en: Virtual Desktop
he: שולחן עבודה וירטואלי

en: Wait longer
he: המשך בהמתנה

en: Widgets
he: וידג'טים

en: Window : Actions
he: חלון : פעולות

en: Window : Moving
he: חלון : בתנועה

en: Window : State
he: חלון : מצב

en: Window Class
he: מחלקת החלון

en: Window Group
he: קבוצת החלון

en: Window ID
he: מזהה החלון

en: Window List
he: רשימת חלונות

en: Window Locks
he: נעילות חלון

en: Window Menu
he: תפריט החלון

en: Window Remember
he: זכירת חלון

en: Window Role
he: תפקיד החלון

en: Window properties are not a unique match
he: מאפייני החלון אינם התאמה ייחודית

en: Window type
he: סוג החלון

en: Windows
he: חלונות

en: Yes
he: כן

en: Yes to all
he: כן להכול

en: You
he: אתה

en: Your battery is low!
he: הסוללה שלך חלשה!
