mate-control-center 1.26.0 - en to he translation catalogue (1009 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
he: ‏"%s" אינה ערכת נושא תקנית.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
he: מסתבר כי "%s" אינה ערכת נושא תקנית. ייתכן שזהו מנוע לערכת נושא שעליך להדר.

en: %d %s by %d %s
he: %d %s ב־%d %s

en: %d Hz
he: %d הרץ

en: %s key is empty
he: מפתח ה־%s ריק

en: - MATE Default Applications
he: - יישומי ברירת המחדל של MATE

en: - MATE Keyboard Preferences
he: - העדפות מקלדת של MATE

en: - MATE Mouse Preferences
he: - העדפות עכבר של MATE

en: <Unknown Action>
he: <פעולה לא ידועה>

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
    Artist: %s
he: <b>%s</b>
    %s
    תיקיה: %s
    אמן: %s

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
    Artist: %s
he: <b>%s</b>
    %s, %s
    תיקיה: %s
    אמן: %s

en: <b>Di_rect internet connection</b>
he: <b>חיבור ישי_ר לאינטרנט</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
he: <b>הגדרות מתווך _אוטומטיות</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
he: <b>_הגדרות מתווך ידניות</b>

en: <b>_Use authentication</b>
he: <b>_שימוש באימות</b>

en: A computer break reminder.
he: מזכיר הפסקות ממוחשב.

en: A system error has occurred
he: ארעה שגיאת מערכת

en: About %s
he: על אודות %s

en: About Me
he: על אודותי

en: Accel Mode
he: מצב האצה

en: Accelerator key
he: מקש קיצור

en: Accelerator keycode
he: קוד מקש האצה

en: Accelerator modifiers
he: משני מאיצים

en: Accessibility
he: נגישות

en: Accessible Lo_gin
he: כניסה _נגישה

en: Action
he: פעולה

en: Add Wallpaper
he: הוספת תמונת רקע

en: Add new f_ont...
he: הוספת גופן ח_דש...

en: Add to Favorites
he: הוספה למועדפים

en: Add to Startup Programs
he: הוספה לתכניות אתחול

en: Africa/Abidjan
he: אפריקה/אבידז'אן

en: Africa/Accra
he: אפריקה/אקרה

en: Africa/Addis_Ababa
he: אפריקה/אדיס אבבה

en: Africa/Algiers
he: אפריקה/אלגיירס

en: Africa/Asmara
he: אפריקה/אסמרה

en: Africa/Bamako
he: אפריקה/במקו

en: Africa/Bangui
he: אפריקה/בנגוי

en: Africa/Banjul
he: אפריקה/בנג'ול

en: Africa/Bissau
he: אפריקה/ביסאו

en: Africa/Blantyre
he: אפריקה/בלנטירה

en: Africa/Brazzaville
he: אפריקה/בראזאוויל

en: Africa/Bujumbura
he: אפריקה/בוג'ומבורה

en: Africa/Cairo
he: אפריקה/קהיר

en: Africa/Casablanca
he: אפריקה/קזבלנקה

en: Africa/Ceuta
he: אפריקה/קהוטה

en: Africa/Conakry
he: אפריקה/קונקרי

en: Africa/Dakar
he: אפריקה/דקאר

en: Africa/Dar_es_Salaam
he: אפריקה/דאר-א-סאלאם

en: Africa/Djibouti
he: אפריקה/ג'יבוטי

en: Africa/Douala
he: אפריקה/דואלה

en: Africa/El_Aaiun
he: אפריקה/אל-עיון

en: Africa/Freetown
he: אפריקה/פריטאון

en: Africa/Gaborone
he: אפריקה/גאבורונה

en: Africa/Harare
he: אפריקה/הרארה

en: Africa/Johannesburg
he: אפריקה/יוהנסבורג

en: Africa/Juba
he: אפריקה/ג׳ובה

en: Africa/Kampala
he: אפריקה/קמפלה

en: Africa/Khartoum
he: אפריקה/חרטום

en: Africa/Kigali
he: אפריקה/קיגלי

en: Africa/Kinshasa
he: אפריקה/קינשאסה

en: Africa/Lagos
he: אפריקה/לאגוס

en: Africa/Libreville
he: אפריקה/ליברוויל

en: Africa/Lome
he: אפריקה/לומה

en: Africa/Luanda
he: אפריקה/לואנדה

en: Africa/Lubumbashi
he: אפריקה/לובומבאשי

en: Africa/Lusaka
he: אפריקה/לוקאסה

en: Africa/Malabo
he: אפריקה/מלבו

en: Africa/Maputo
he: אפריקה/מפוטו

en: Africa/Maseru
he: אפריקה/מסרו

en: Africa/Mbabane
he: אפריקה/מבאבנה

en: Africa/Mogadishu
he: אפריקה/מוגדישו

en: Africa/Monrovia
he: אפריקה/מונרוביה

en: Africa/Nairobi
he: אפריקה/נאירובי

en: Africa/Ndjamena
he: אפריקה/נג'מנה

en: Africa/Niamey
he: אפריקה/נאימאי

en: Africa/Nouakchott
he: אפריקה/נוקצ'וט

en: Africa/Ouagadougou
he: אפריקה/אוגדוגו

en: Africa/Porto-Novo
he: אפריקה/פורטו-נובו

en: Africa/Sao_Tome
he: אפריקה/סאו-טומה

en: Africa/Tripoli
he: אפריקה/טריפולי

en: Africa/Tunis
he: אפריקה/טוניס

en: Africa/Windhoek
he: אפריקה/ווינדהק

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All Fonts
he: כל הגופנים

en: All files
he: כל הקבצים

en: All_ow postponing of breaks
he: מתן הא_פשרות לדחיית הפסקות

en: America/Adak
he: אמריקה/אדק

en: America/Anchorage
he: אמריקה/אנקורג'

en: America/Anguilla
he: אמריקה/אנגוילה

en: America/Antigua
he: אמריקה/אנטיגואה

en: America/Araguaina
he: אמריקה/ארגווינה

en: America/Argentina/Buenos_Aires
he: אמריקה/ארגנטינה/בואנוס-איירס

en: America/Argentina/Catamarca
he: אמריקה/ארגנטינה/קטמרקה

en: America/Argentina/Cordoba
he: אמריקה/ארגנטינה/קורדובה

en: America/Argentina/Jujuy
he: אמריקה/ארגנטינה/ג'וג'וי

en: America/Argentina/La_Rioja
he: אמריקה/ארגנטינה/לה-ריוג'ה

en: America/Argentina/Mendoza
he: אמריקה/ארגנטינה/מנדוזה

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
he: אמריקה/ארגנטינה/ריו-גייגוס

en: America/Argentina/Salta
he: אמריקה/ארגנטינה/סלטה

en: America/Argentina/San_Juan
he: אמריקה/ארגנטינה/סן-חואן

en: America/Argentina/San_Luis
he: אמריקה/ארגנטינה/סן-לואיס

en: America/Argentina/Tucuman
he: אמריקה/ארגנטינה/טוקומאן

en: America/Argentina/Ushuaia
he: אמריקה/ארגנטינה/אושואיה

en: America/Aruba
he: אמריקה/ארובה

en: America/Asuncion
he: אמריקה/אסונסיון

en: America/Atikokan
he: אמריקה/אטיקוקאן

en: America/Bahia
he: אמריקה/בהיה

en: America/Bahia_Banderas
he: אמריקה/באהיה-בנדרס

en: America/Barbados
he: אמריקה/ברבדוס

en: America/Belem
he: אמריקה/בלם

en: America/Belize
he: אמריקה/בליז

en: America/Blanc-Sablon
he: אמריקה/בלנק-סבלון

en: America/Boa_Vista
he: אמריקה/בואה-וויסטה

en: America/Bogota
he: אמריקה/בוגוטה

en: America/Boise
he: אמריקה/בויז

en: America/Cambridge_Bay
he: אמריקה/קיימברידג'-ביי

en: America/Campo_Grande
he: אמריקה/קמפו-גרנדה

en: America/Cancun
he: אמריקה/קנקון

en: America/Caracas
he: אמריקה/קאראקס

en: America/Cayenne
he: אמריקה/קיין

en: America/Cayman
he: אמריקה/קיימן

en: America/Chicago
he: אמריקה/שיקגו

en: America/Chihuahua
he: אמריקה/צ'יווהווה

en: America/Costa_Rica
he: אמריקה/קוסטה-ריקה

en: America/Creston
he: אמריקה/קרסטון

en: America/Cuiaba
he: אמריקה/קוייבה

en: America/Curacao
he: אמריקה/קורקאו

en: America/Danmarkshavn
he: אמריקה/דנמרקשבן

en: America/Dawson
he: אמריקה/דאוסון

en: America/Dawson_Creek
he: אמריקה/דאוסון-קריק

en: America/Denver
he: אמריקה/דנבר

en: America/Detroit
he: אמריקה/דטרויט

en: America/Dominica
he: אמריקה/דומיניקה

en: America/Edmonton
he: אמריקה/אדמונטון

en: America/Eirunepe
he: אמריקה/אירונפה

en: America/El_Salvador
he: אמריקה/אל-סלוודור

en: America/Fort_Nelson
he: אמריקה/פורט-נלסון

en: America/Fortaleza
he: אמריקה/פורטלסה

en: America/Glace_Bay
he: אמריקה/גלייס-ביי

en: America/Godthab
he: אמריקה/גודת'אב

en: America/Goose_Bay
he: אמריקה/גוז-ביי

en: America/Grand_Turk
he: אמריקה/גרנד-טורק

en: America/Grenada
he: אמריקה/גרנדה

en: America/Guadeloupe
he: אמריקה/גואדלופה

en: America/Guatemala
he: אמריקה/גואטמלה

en: America/Guayaquil
he: אמריקה/גואייקיל

en: America/Guyana
he: אמריקה/גואיינה

en: America/Halifax
he: אמריקה/הליפקס

en: America/Havana
he: אמריקה/הוואנה

en: America/Hermosillo
he: אמריקה/הרמוסיו

en: America/Indiana/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנה/אינדיאנפוליס

en: America/Indiana/Knox
he: אמריקה/אינדיאנה/נוקס

en: America/Indiana/Marengo
he: אמריקה/אינדיאנה/מרנגו

en: America/Indiana/Petersburg
he: אמריקה/אינדיאנה/פטרסבורג

en: America/Indiana/Tell_City
he: אמריקה/אינדיאנה/טל-סיטי

en: America/Indiana/Vevay
he: אמריקה/אינדיאנה/ווהווי

en: America/Indiana/Vincennes
he: אמריקה/אינדיאנה/וינסנס

en: America/Indiana/Winamac
he: אמריקה/אינדיאנה/ווינמק

en: America/Inuvik
he: אמריקה/אינוויק

en: America/Iqaluit
he: אמריקה/איקלואיט

en: America/Jamaica
he: אמריקה/ג'מאיקה

en: America/Juneau
he: אמריקה/ג'וניאו

en: America/Kentucky/Louisville
he: אמריקה/קנטקי/לואיסוויל

en: America/Kentucky/Monticello
he: אמריקה/קנטקי/מונטיסלו

en: America/Kralendijk
he: אמריקה/קרלנדייק

en: America/La_Paz
he: אמריקה/לה-פז

en: America/Lima
he: אמריקה/לימה

en: America/Los_Angeles
he: אמריקה/לוס-אנג'לס

en: America/Lower_Princes
he: America/פרינס-התחתון

en: America/Maceio
he: אמריקה/מסאיו

en: America/Managua
he: אמריקה/מנגואה

en: America/Manaus
he: אמריקה/מנאוס

en: America/Marigot
he: אמריקה/מריגוט

en: America/Martinique
he: אמריקה/מרטיניק

en: America/Matamoros
he: אמריקה/מטמורוס

en: America/Mazatlan
he: אמריקה/מזטלן

en: America/Menominee
he: אמריקה/מנומיני

en: America/Merida
he: אמריקה/מרידה

en: America/Metlakatla
he: אמריקה/מטלקטלה

en: America/Mexico_City
he: אמריקה/מקסיקו-סיטי

en: America/Miquelon
he: אמריקה/מיקולון

en: America/Moncton
he: אמריקה/מונקטון

en: America/Monterrey
he: אמריקה/מונטריי

en: America/Montevideo
he: אמריקה/מונטווידאו

en: America/Montserrat
he: אמריקה/מונטסראט

en: America/Nassau
he: אמריקה/נסאו

en: America/New_York
he: אמריקה/ניו-יורק

en: America/Nipigon
he: אמריקה/ניפיגון

en: America/Nome
he: אמריקה/נום

en: America/Noronha
he: אמריקה/נורונהה

en: America/North_Dakota/Beulah
he: אמריקה/דקוטה-הצפונית/ביולה

en: America/North_Dakota/Center
he: אמריקה/דקוטה-הצפונית/מרכז

en: America/North_Dakota/New_Salem
he: אמריקה/דקוטה-הצפונית/ניו-סאלם

en: America/Panama
he: אמריקה/פנמה

en: America/Pangnirtung
he: אמריקה/פנגנירטונג

en: America/Paramaribo
he: אמריקה/פרמריבו

en: America/Phoenix
he: אמריקה/פניקס

en: America/Port-au-Prince
he: אמריקה/פורט-או-פרינס

en: America/Port_of_Spain
he: אמריקה/פורט-אוף-ספיין

en: America/Porto_Velho
he: אמריקה/פורטו-בלו

en: America/Puerto_Rico
he: אמריקה/פוארטו-ריקו

en: America/Punta_Arenas
he: אמריקה/פונטה-ארנס

en: America/Rainy_River
he: אמריקה/רייני-ריבר

en: America/Rankin_Inlet
he: אמריקה/רנקין-אינלט

en: America/Recife
he: אמריקה/רסיפה

en: America/Regina
he: אמריקה/רגינה

en: America/Resolute
he: אמריקה/רזולוט

en: America/Rio_Branco
he: אמריקה/ריו-ברנקו

en: America/Santarem
he: אמריקה/סנטארם

en: America/Santiago
he: אמריקה/סנטיאגו

en: America/Santo_Domingo
he: אמריקה/סנטו-דומינגו

en: America/Sao_Paulo
he: אמריקה/סאו-פאולו

en: America/Scoresbysund
he: אמריקה/סקורסבייסונד

en: America/Sitka
he: אמריקה/סיטקה

en: America/St_Barthelemy
he: אמריקה/סט.ברטולומיי

en: America/St_Johns
he: אמריקה/סט.ג'והן

en: America/St_Kitts
he: אמריקה/סט.קיטס

en: America/St_Lucia
he: אמריקה/סט.לוסיה

en: America/St_Thomas
he: אמריקה/סט.תומס

en: America/St_Vincent
he: אמריקה/סט.ווינסנט

en: America/Swift_Current
he: אמריקה/סוויפט-קורנט

en: America/Tegucigalpa
he: אמריקה/טגוצ'יגלפה

en: America/Thule
he: אמריקה/תולה

en: America/Thunder_Bay
he: אמריקה/ת'אנדר-ביי

en: America/Tijuana
he: אמריקה/טיחואנה

en: America/Toronto
he: אמריקה/טורונטו

en: America/Tortola
he: אמריקה/טורטולה

en: America/Vancouver
he: אמריקה/וואנקובר

en: America/Whitehorse
he: אמריקה/ווייטהורס

en: America/Winnipeg
he: אמריקה/וויניפג

en: America/Yakutat
he: אמריקה/יקוטט

en: America/Yellowknife
he: אמריקה/יילואונייף

en: An internal error occurred
he: אירעה שגיאה פנימית

en: Antarctica/Casey
he: אנטרקטיקה/קייסי

en: Antarctica/Davis
he: אנטרקטיקה/דייויס

en: Antarctica/DumontDUrville
he: אנטרקטיקה/דומונטדורוויל

en: Antarctica/Macquarie
he: אנטארקטיקה/מקוורי

en: Antarctica/Mawson
he: אנטרקטיקה/מאוסון

en: Antarctica/McMurdo
he: אנטרקטיקה/מקמורדו

en: Antarctica/Palmer
he: אנטרקטיקה/פלמר

en: Antarctica/Rothera
he: אנטרקטיקה/רות'רה

en: Antarctica/Syowa
he: אנטרקטיקה/סיווה

en: Antarctica/Troll
he: אנטרקטיקה/טרול

en: Antarctica/Vostok
he: אנטרקטיקה/ווסטוק

en: Appearance
he: מראה

en: Appearance Preferences
he: העדפות מראה

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
he: חל על ההגדרה הנוכחית למשתמשי MATE נוספים במחשב. נא לשים לב שפעולה זו אינה חלה על מסכי כניסה או סביבות שולחן עבודה אחרות.

en: Apply Background
he: החלת תמונת הרקע

en: Apply Font
he: החלת גופן

en: Apply New Theme
he: החלת ערכת נושא חדשה

en: Apply system-wide
he: החלה על כלל המערכת

en: Arctic/Longyearbyen
he: ארקטי/לונגירביין

en: Asia/Aden
he: אסיה/עדן

en: Asia/Almaty
he: אסיה/אלמטי

en: Asia/Amman
he: אסיה/עמאן

en: Asia/Anadyr
he: אסיה/אנדיר

en: Asia/Aqtau
he: אסיה/אקטאו

en: Asia/Aqtobe
he: אסיה/אקטובה

en: Asia/Ashgabat
he: אסיה/אשגבט

en: Asia/Atyrau
he: אסיה/אטיראו

en: Asia/Baghdad
he: אסיה/בגדד

en: Asia/Bahrain
he: אסיה/בחריין

en: Asia/Baku
he: אסיה/בקו

en: Asia/Bangkok
he: אסיה/בנגקוק

en: Asia/Barnaul
he: אסיה/ברנאול

en: Asia/Beirut
he: אסיה/ביירות

en: Asia/Bishkek
he: אסיה/בישקק

en: Asia/Brunei
he: אסיה/ברוניי

en: Asia/Chita
he: אסיה/צ׳יטה

en: Asia/Choibalsan
he: אסיה/צ'ויבלסן

en: Asia/Colombo
he: אסיה/קולומבו

en: Asia/Damascus
he: אסיה/דמשק

en: Asia/Dhaka
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Dili
he: אסיה/דילי

en: Asia/Dubai
he: אסיה/דובאי

en: Asia/Dushanbe
he: אסיה/דושנבה

en: Asia/Famagusta
he: אסיה/פמגוסטה

en: Asia/Gaza
he: אסיה/עזה

en: Asia/Hebron
he: אסיה/חברון

en: Asia/Ho_Chi_Minh
he: אסיה/הו_צ׳י_מין

en: Asia/Hong_Kong
he: אסיה/הונג-קונג

en: Asia/Hovd
he: אסיה/הובד

en: Asia/Irkutsk
he: אסיה/אירקוצק

en: Asia/Jakarta
he: אסיה/ג'אקרטה

en: Asia/Jayapura
he: אסיה/ג'איהפורה

en: Asia/Jerusalem
he: אסיה/ירושליים

en: Asia/Kabul
he: אסיה/קאבול

en: Asia/Kamchatka
he: אסיה/קמצ'טקה

en: Asia/Karachi
he: אסיה/קאראצ'י

en: Asia/Kathmandu
he: אסיה/קטמנדו

en: Asia/Khandyga
he: אסיה/חנדיגה

en: Asia/Kolkata
he: אסיה/קולקטה

en: Asia/Krasnoyarsk
he: אסיה/קרסנוירסק

en: Asia/Kuala_Lumpur
he: אסיה/קואלה-לומפור

en: Asia/Kuching
he: אסיה/קוצ'ינג

en: Asia/Kuwait
he: אסיה/כווית

en: Asia/Macau
he: אסיה/מקאְו

en: Asia/Magadan
he: אסיה/מגדאן

en: Asia/Makassar
he: אסיה/מקסאר

en: Asia/Manila
he: אסיה/מנילה

en: Asia/Muscat
he: אסיה/מוסקט

en: Asia/Nicosia
he: אסיה/ניקוסיה

en: Asia/Novokuznetsk
he: אסיה/נובוקוזנצק

en: Asia/Novosibirsk
he: אסיה/נובוסיבירסק

en: Asia/Omsk
he: אסיה/אומסק

en: Asia/Oral
he: אסיה/אורל

en: Asia/Phnom_Penh
he: אסיה/פנום-פן

en: Asia/Pontianak
he: אסיה/פונטיאנק

en: Asia/Pyongyang
he: אסיה/פיונג-ינג

en: Asia/Qatar
he: אסיה/קטר

en: Asia/Qostanay
he: אסיה/קוסטנאי

en: Asia/Qyzylorda
he: אסיה/קיזילורדה

en: Asia/Riyadh
he: אסיה/ריאד

en: Asia/Sakhalin
he: אסיה/סחאלין

en: Asia/Samarkand
he: אסיה/סמרקנד

en: Asia/Seoul
he: אסיה/סאול

en: Asia/Shanghai
he: אסיה/שנגחאי

en: Asia/Singapore
he: אסיה/סינגפור

en: Asia/Srednekolymsk
he: אסיה/סרדנקולימסק

en: Asia/Taipei
he: אסיה/טאייפיי

en: Asia/Tashkent
he: אסיה/טשקנט

en: Asia/Tbilisi
he: אסיה/טביליסי

en: Asia/Tehran
he: אסיה/טהרן

en: Asia/Thimphu
he: אסיה/ת'ימפו

en: Asia/Tokyo
he: אסיה/טוקיו

en: Asia/Tomsk
he: אסיה/טומסק

en: Asia/Ulaanbaatar
he: אסיה/אולאנבאטאר

en: Asia/Urumqi
he: אסיה/אורומקי

en: Asia/Ust-Nera
he: אסיה/אוסט־נרה

en: Asia/Vientiane
he: אסיה/וויאנטיאן

en: Asia/Vladivostok
he: אסיה/וולדיווסטוק

en: Asia/Yakutsk
he: אסיה/יקוצק

en: Asia/Yangon
he: אסיה/ינגון

en: Asia/Yekaterinburg
he: אסיה/יקטרינבורג

en: Asia/Yerevan
he: אסיה/ירוואן

en: Assign shortcut keys to commands
he: שייך מקשי קיצור לפקודות

en: Assistive Technologies
he: טכנולוגיות מסייעות

en: Assistive Technologies Preferences
he: העדפות טכנולוגיות מסייעות

en: Atlantic/Azores
he: האוקיינוס-האטלנטי/האיים-האזוריים

en: Atlantic/Bermuda
he: האוקיינוס-האטלנטי/ברמודה

en: Atlantic/Canary
he: האוקיינוס-האטלנטי/האיים-הקנריים

en: Atlantic/Cape_Verde
he: האוקיינוס-האטלנטי/קייפ-וורדה

en: Atlantic/Faroe
he: האוקיינוס-האטלנטי/פארו

en: Atlantic/Madeira
he: האוקיינוס-האטלנטי/מדיירה

en: Atlantic/Reykjavik
he: האוקיינוס-האטלנטי/רייקייויק

en: Atlantic/South_Georgia
he: האוקיינוס-האטלנטי/דרום-ג'ורג'יה

en: Atlantic/St_Helena
he: האוקיינוס-האטלנטי/סט.הלן

en: Atlantic/Stanley
he: האוקיינוס-האטלנטי/סטאנלי

en: Audio _Feedback...
he: _משוב קולי...

en: Australia/Adelaide
he: אוסטרליה/אדלייד

en: Australia/Brisbane
he: אוסטרליה/בריסביין

en: Australia/Broken_Hill
he: אוסטרליה/ברוקן-היל

en: Australia/Currie
he: אוסטרליה/קורי

en: Australia/Darwin
he: אוסטרליה/דרווין

en: Australia/Eucla
he: אוסטרליה/אאוקלה

en: Australia/Hobart
he: אוסטרליה/הוברט

en: Australia/Lindeman
he: אוסטרליה/לינדמן

en: Australia/Lord_Howe
he: אוסטרליה/לורד-הווה

en: Australia/Melbourne
he: אוסטרליה/מלבורן

en: Australia/Perth
he: אוסטרליה/פרת'

en: Australia/Sydney
he: אוסטרליה/סידני

en: Authenticated!
he: מאומת!

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
he: נדרש אימות כדי להתקין הגדרות ריבוי צגים לכול המשתמשים

en: Autoconfiguration _URL:
he: _כתובת הגדרות אוטומטיות:

en: Automatic detection:
he: זיהוי אוטומטי:

en: Back
he: חזרה

en: Background
he: תמונת רקע

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
he: צפצוף כאשר _אפשרויות נגישות מודלקות או מכובות

en: Beep when a _modifier key is pressed
he: צפצוף כאשר מקש ה_חלפה נלחץ

en: Beep when a _toggle key is pressed
he: צפצוף כאשר מקש _שינוי נלחץ

en: Beep when a key is pr_essed
he: צפצוף כאשר מקש _נלחץ

en: Beep when a key is reje_cted
he: צפצוף כאשר מקש _נדחה

en: Beep when key is _accepted
he: צפצוף כאשר מקש _התקבל

en: Beep when key is _rejected
he: צפצוף כאשר מקש _נדחה

en: Behaviour
he: התנהגות

en: Best _shapes
he: ה_צורות הטובות ביותר

en: Best co_ntrast
he: ה_ניגוד הטוב ביותר

en: Bounce Keys
he: מקשים קופצים

en: Buttons
he: כפתורים

en: By _country
he: לפי _מדינה

en: By _language
he: לפי _שפה

en: C_olors:
he: צ_בעים:

en: C_ommand:
he: פ_קודה:

en: C_ustomize...
he: ה_תאמה אישית...

en: Calculator
he: מחשבון

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot install theme
he: לא ניתן להתקין את ערכת הנושא

en: Center
he: ממורכז

en: Change Passwo_rd...
he: שינוי _סיסמה...

en: Change pa_ssword
he: שינוי _סיסמה

en: Change password
he: שינוי סיסמה

en: Change resolution and position of monitors and projectors
he: שינוי הרזולוציה לרבות מיקום הצגים והמקרנים

en: Change your password
he: שנה את הסיסמה שלך

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
he: שינויים להפעלת טכנולוגיות מסייעות יכנסו לתוקף רק בכניסה הבאה.

en: Check if breaks are allowed to be postponed
he: יש לסמן אם הפסקות ניתנות לדחייה

en: Checking password...
he: בודק את הסיסמה...

en: Choose a Keyboard Model
he: בחירת דגם המקלדת

en: Choose a Layout
he: בחירת פריסה

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
he: נא לבחור אילו תכונות נגישות יופעלו עם הכניסה

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
he: לחץ על  <b>שינוי סיסמה</b> כדי להחליף את הסיסמה הנוכחית שלך.

en: Close and _Log Out
he: סגירה וי_ציאה

en: Colors
he: צבעים

en: Common Tasks
he: משימות נפוצות

en: Compositing Manager
he: מנהל תפעול חלונות

en: Con_firm
he: _אישור

en: Configure MATE settings
he: הגדרת התצורה של MATE

en: Control Center
he: מרכז הבקרה

en: Controls
he: פקדים

en: Copying '%s'
he: '%s' מועתק

en: Copying file: %u of %u
he: מעתיק קובץ: %u מתוך %u

en: Copying files
he: מעתיק קבצים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Could not access '%s' device
he: אין אפשרות לגשת אל התקן '%s'

en: Could not access any fingerprint readers
he: לא ניתן לגשת לקוראי טביעות האצבעות

en: Could not detect displays
he: לא ניתן לזהות את הצגים

en: Could not get information for %s: %s
he: לא ניתן לקבל את הנתונים עבור %s:‏ %s

en: Could not get screen information
he: לא ניתן לאחזר את נתוני הצג

en: Could not get session bus while applying display configuration
he: לא ניתן לאחזר את אפיק ההפעלה בעת החלת תצורת התצוגה

en: Could not install theme engine
he: לא ניתן להתקין את מנוע ערכת הנושא

en: Could not open %s/%s: %s
he: לא ניתן לפתוח את %s‏/%s:‏ %s

en: Could not open %s: %s
he: לא ניתן לפתוח את %s:‏ %s

en: Could not save the monitor configuration
he: לא ניתן לשמור את תצורת הצג

en: Could not set the default configuration for monitors
he: לא ניתן להגדיר את תצורת בררת המחדל עבור הצגים

en: Could not start finger capture on '%s' device
he: לא ניתן להפעיל את לכידת האצבע על ההתקן '%s'

en: Current URI index
he: אינדקס כתובת נוכחי

en: Current URI index - starts from 1
he: אינדקס כתובת נוכחי - מתחיל מ־1

en: Current _password:
he: הסיסמה _הנוכחית:

en: Cursor Blinking
he: הבהוב סמן

en: Cursor _blinks in text fields
he: סמן מ_הבהב בשדות טקסט

en: Cursor blinks speed
he: מהירות הבהוב סמן

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Shortcut
he: קיצור דרך מותאם אישית

en: Custom Shortcuts
he: קיצורי דרך מותאמים אישית

en: Customize Theme
he: התאמה אישית של ערכת נושא

en: Customize the look of the desktop
he: התאמה אישית של המראה של שולחן העבודה

en: D_elay:
he: ה_שהייה:

en: D_etails...
he: _פרטים...

en: Date
he: תאריך

en: Default
he: בררת המחדל

en: Default Pointer
he: סמן בררת המחדל

en: Delete registered fingerprints?
he: האם למחוק את טביעות האצבע הרשומות?

en: Des_ktop font:
he: גופן שול_חן העבודה:

en: Description
he: תיאור

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
he: כי_בוי מקשים דביקים אם שני מקשים נלחצים יחד

en: Disable _Fingerprint Login...
he: נטרול הכניסה באמצעות טביעת _אצבע...

en: Disable touchpad _while typing
he: השבתת משטח מגע ב_עת הקלדה

en: Disabled
he: מכובה

en: Displays
he: תצוגות

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
he: האם ברצונך למחוק את טביעות האצבעות הרשומות שלך כדי לבטל את הכניסה באמצעות טביעת אצבע?

en: Do you want to install it again?
he: להתקין אותה שוב?

en: Document Viewer
he: מציג מסמכים

en: Documents
he: מסמכים

en: Done!
he: בוצע!

en: Dots per inch (DPI):
he: נקודות לאינטש (DPI):

en: Double-Click Timeout
he: פרק זמן ללחיצה כפולה

en: Drag and Drop
he: גרירה והשלכה

en: Duration of the break when typing is disallowed
he: משך ההפסקה כאשר הקלדה אסורה

en: Duration of work before forcing a break
he: משך העבודה לפני אילוץ הפסקה

en: Edit
he: עריכה

en: Enable Fingerprint Login
he: הפעלת כניסה באמצעות טביעת אצבע

en: Enable _Fingerprint Login...
he: הפעלת כניסה באמצעות טביעת _אצבע...

en: Enable _mouse clicks with touchpad
he: הפעלת _לחיצות עכבר עם משטח מגע

en: Enable _natural scrolling
he: הפעלת גלילה _טבעית

en: Enable _touchpad
he: הפעלת מ_שטח מגע

en: Enable middlemouse paste
he: הפעלת הדבקה בלחיצה אמצעית בעכבר

en: Enable software _compositing window manager
he: הפעלת מנהל חלונות המתפעל _חלונות תכנתית

en: Enable window _tiling
he: הפעלת _ריצוף חלונות

en: Error saving the new shortcut
he: שגיאה בשמירת קיצור הדרך החדש

en: Europe/Amsterdam
he: אירופה/אמסטרדם

en: Europe/Andorra
he: אירופה/אנדורה

en: Europe/Astrakhan
he: אירופה/אסטרחן

en: Europe/Athens
he: אירופה/אתונה

en: Europe/Belgrade
he: אירופה/בלגרד

en: Europe/Berlin
he: אירופה/ברלין

en: Europe/Bratislava
he: אירופה/ברטיסלבה

en: Europe/Brussels
he: אירופה/בריסל

en: Europe/Bucharest
he: אירופה/בוקרשט

en: Europe/Budapest
he: אירופה/בודפשט

en: Europe/Busingen
he: אירופה/ביזינגן

en: Europe/Chisinau
he: אירופה/צ'יסינאו

en: Europe/Copenhagen
he: אירופה/קופנהאגן

en: Europe/Dublin
he: אירופה/דבלין

en: Europe/Gibraltar
he: אירופה/גיברלטר

en: Europe/Guernsey
he: אירופה/גוארנסיי

en: Europe/Helsinki
he: אירופה/הלסינקי

en: Europe/Isle_of_Man
he: אירופה/אי-האדם

en: Europe/Istanbul
he: אירופה/איסטנבול

en: Europe/Jersey
he: אירופה/ג'רסי

en: Europe/Kaliningrad
he: אירופה/קלינינגרד

en: Europe/Kiev
he: אירופה/קייב

en: Europe/Kirov
he: אירופה/קירוב

en: Europe/Lisbon
he: אירופה/ליסבון

en: Europe/Ljubljana
he: אירופה/לובליאנה

en: Europe/London
he: אירופה/לונדון

en: Europe/Luxembourg
he: אירופה/לוקסמבורג

en: Europe/Madrid
he: אירופה/מדריד

en: Europe/Malta
he: אירופה/מלטה

en: Europe/Mariehamn
he: אירופה/מריהם

en: Europe/Minsk
he: אירופה/מינסק

en: Europe/Monaco
he: אירופה/מונקו

en: Europe/Moscow
he: אירופה/מוסקווה

en: Europe/Oslo
he: אירופה/אוסלו

en: Europe/Paris
he: אירופה/פריס

en: Europe/Podgorica
he: אירופה/פודגוריקה

en: Europe/Prague
he: אירופה/פראג

en: Europe/Riga
he: אירופה/ריגה

en: Europe/Rome
he: אירופה/רומא

en: Europe/Samara
he: אירופה/סמרה

en: Europe/San_Marino
he: אירופה/סן-מרינו

en: Europe/Sarajevo
he: אירופה/סרייבו

en: Europe/Saratov
he: אירופה/סראטוב

en: Europe/Simferopol
he: אירופה/סימפרופול

en: Europe/Skopje
he: אירופה/סקופייה

en: Europe/Sofia
he: אירופה/סופיה

en: Europe/Stockholm
he: אירופה/סטוקהולם

en: Europe/Tallinn
he: אירופה/טאלין

en: Europe/Tirane
he: אירופה/טירנה

en: Europe/Ulyanovsk
he: אירופה/אוליאנובסק

en: Europe/Uzhgorod
he: אירופה/אוזגורוד

en: Europe/Vaduz
he: אירופה/וודוז

en: Europe/Vatican
he: אירופה/ווטיקן

en: Europe/Vienna
he: אירופה/וינה

en: Europe/Vilnius
he: אירופה/וילניוס

en: Europe/Volgograd
he: אירופה/וולגוגרד

en: Europe/Warsaw
he: אירופה/ווארשה

en: Europe/Zagreb
he: אירופה/זאגרב

en: Europe/Zaporozhye
he: אירופה/זפורוזי

en: Europe/Zurich
he: אירופה/ציריך

en: Eye candy added by Anders Carlsson
he: העיצוב המרהיב נוסף על־ידי Anders Carlsson

en: Failed to create temporary directory
he: יצירת התיקייה הזמנית נכשלה

en: Fast
he: מהיר

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
he: הקובץ '%s' כבר קיים. להחליף אותו?

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: File System
he: מערכת קבצים

en: Filter
he: מסנן

en: Flash _window titlebar
he: הבהוב _כותרת החלון

en: Flash entire _screen
he: הבהוב ה_מסך כולו

en: Font Rendering Details
he: פרטי ציור גופן

en: Font Viewer
he: מציג גופנים

en: Fonts
he: גופנים

en: Fraction completed
he: חלק שהסתיים

en: Fraction of transfer currently completed
he: החלק מההעברה שהסתיים כבר

en: From URI
he: מכתובת

en: Full Name
he: שם מלא

en: General
he: כללי

en: Get more backgrounds online
he: הורדת רקעים נוספים מהרשת

en: Get more themes online
he: הורדת ערכות נושא נוספות מהרשת

en: Gra_yscale
he: גווני _אפור

en: Groups
he: קבוצות

en: HTTP Proxy Details
he: פרטי מתווך ה־HTTP

en: H_TTP proxy:
he: מתווך H_TTP:

en: H_orizontal edge scrolling
he: גלילה אופ_קית בשול

en: H_yper
he: ה_יפר

en: Help
he: עזרה

en: High
he: גבוהה

en: Hinting
he: רמיזה

[ctx: Home folder]
en: Home
he: תיקיית הבית

en: Hor_izontal two-finger scrolling
he: גלילה או_פקית בשתי אצבעות

en: Horizontal gradient
he: מדרג אופקי

en: Icons
he: סמלים

en: Icons only
he: סמלים בלבד

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
he: אם קיצור הדרך יוקצה מחדש אל "%s", קיצור הדרך "%s" יבוטל.

en: Ignore Host List
he: התעלמות מרשימת המארחים

en: Ignored Hosts
he: מארחים בהתעלמות

en: Image
he: תמונה

en: Image Viewer
he: מציג תמונות

en: Image missing
he: חסרה תמונה

en: Images
he: תמונות

en: Include _panel
he: הכללת ה_לוח

en: Indian/Antananarivo
he: הודו/אנטננריבו

en: Indian/Chagos
he: הודו/צ'אגוס

en: Indian/Christmas
he: הודו/כריסטמס

en: Indian/Cocos
he: הודו/קוקוס

en: Indian/Comoro
he: הודו/קומורו

en: Indian/Kerguelen
he: הודו/קרגואלן

en: Indian/Mahe
he: הודו/מהה

en: Indian/Maldives
he: הודו/האיים-המלדיביים

en: Indian/Mauritius
he: הודו/מאוריציוס

en: Indian/Mayotte
he: הודו/מיוטה

en: Indian/Reunion
he: הודו/איחוד

en: Info
he: פרטים

en: Install
he: התקנה

en: Install Failed
he: התקנה נכשלה

en: Install multi-monitor settings for the whole system
he: התקנת הגדרות ריבוי צגים לכלל המערכת

en: Installation for theme "%s" failed.
he: התקנת ערכת הנושא "%s" נכשלה.

en: Installed
he: הותקן

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
he: התקנת חבילות ערכות נושא לחלקים שונים בשולחן העבודה

en: Instant Messenger
he: מסרים מידיים

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
he: אין לך הרשאות להתקין ערכת נושא תחת:
    %s

en: Interface
he: ממשק

en: Internet
he: אינטרנט

en: Jump to Preferred Applications dialog
he: מעבר למסך היישומים המועדפים

en: Jump to the Accessible Login dialog
he: מעבר למסך הכניסה הנגישה

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
he: מעבר למסך נגישות המקלדת

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
he: מעבר למסך נגישות העכבר

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
he: רק החל הגדרות וצא (תאימות בלבד; עכשיו מנוהל על־ידי תהליך שירות)

en: Keep Current Theme
he: שמירה על ערכת הנושא הנוכחית

en: Key presses _repeat when key is held down
he: לחיצת המקש _חוזרת כאשר המקש נשאר למטה

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
he: משוב קולי לנגישות מקלדת

en: Keyboard Layout Options
he: אפשרויות פריסת מקלדת

en: Keyboard Preferences
he: העדפות מקלדת

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מקשים

en: Keyboard _model:
he: _סוג מקלדת:

en: Large
he: גדול

en: Layout
he: פריסה

en: Layouts
he: פריסות

en: Left
he: שמאל

en: Left button
he: כפתור שמאלי

en: Left index finger
he: אצבע שמאלית

en: Left little finger
he: זרת שמאלית

en: Left middle finger
he: אצבע האמצעית השמאלית

en: Left ring finger
he: קמיצה שמאלית

en: Left thumb
he: אגודל שמאלית

en: Less than one minute until the next break
he: פחות מדקה אחת עד ההפסקה הבאה

en: List of keyboard layouts selected for usage
he: רשימת פריסות המקלדת שנבחרו לשימוש

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
he: נעילת המסך לאחר פרק זמן מסוים כדי לעזור למנוע נזקי שימוש חוזר במקלדת

en: Long
he: ארוך

en: Low
he: נמוכה

en: MATE Font Viewer
he: מציג הגופנים של MATE

en: MATE Theme %s correctly installed
he: ערכת הנושא של MATE %s הותקנה בהצלחה

en: Mail Reader
he: קורא דואר

en: Mate Theme Package
he: חבילת ערכת נושא של MATE

en: Maximize
he: הגדלה

en: Maximize Horizontally
he: הגדלה אופקית

en: Maximize Vertically
he: הגדלה אנכית

en: Menus and Toolbars
he: תפריטים וסרגלי כלים

en: Metacity Preferences
he: העדפות Metacity

en: Middle button
he: כפתור אמצעי

en: Minimize
he: מזעור

en: Mirror Screens
he: תצוגת מראה בצגים

en: Mobility
he: ניידות

en: Models
he: דגמים

en: Monitor Preferences
he: העדפות צג

en: Monitor: %s
he: צג: %s

en: Mouse
he: עכבר

en: Mouse Keys
he: מקשי עכבר

en: Mouse Orientation
he: כיוון העכבר

en: Mouse Preferences
he: העדפות העכבר

en: Move _Down
he: הזזה _למטה

en: Move _Up
he: הזזה _למעלה

en: Move the selected keyboard layout down in the list
he: העברת פריסת המקלדת הנוכחית במורד הרשימה

en: Move the selected keyboard layout up in the list
he: העברת פריסת המקלדת הנוכחית במעלה הרשימה

en: Movement Key
he: מקש תזוזה

en: Multimedia
he: מולטימדיה

en: Multimedia Player
he: נגן מולטימדיה

en: N_one
he: _ללא

en: Name
he: שם

en: Network Proxy
he: מתווך רשת

en: Network Proxy Preferences
he: העדפות מתווך רשת

en: Network Servers
he: שרתי רשת

en: New
he: חדש

en: New Applications
he: יישומים חדשים

en: New Document
he: מסמך חדש

en: New Spreadsheet
he: גיליון אלקטרוני חדש

en: New Windows
he: חלונות חדשים

en: New shortcut...
he: קיצור דרך חדש...

en: New themes have been successfully installed.
he: ערכות נושא חדשות הותקנו בהצלחה.

en: New windows u_se active window's layout
he: חלונות ח_דשים עושים שימוש בפריסת החלון הפעיל

en: No Desktop Background
he: אין תמונת רקע לשולחן העבודה

en: No Image
he: בלי תמונה

en: No matches found.
he: לא נמצאו התאמות.

en: No theme file location specified to install
he: לא צוין נתיב לקובץ ערכת נושא להתקנה

en: None
he: ללא

en: Normal
he: רגילה

en: Off
he: כבוי

en: Office
he: משרד

en: On
he: פעיל

en: Open a dialog to specify the color
he: פתיחת תיבת דו־שיח כדי לבחור צבע

en: Other
he: אחר

en: Other finger:
he: אצבע אחרת:

en: Overwrite _All
he: _החלפת הכול

en: Pacific/Apia
he: האוקיינוס-השקט/אפיה

en: Pacific/Auckland
he: האוקיינוס-השקט/אוקלנד

en: Pacific/Bougainville
he: האוקיינוס-השקט/בוגנוויל

en: Pacific/Chatham
he: האוקיינוס-השקט/צ'תם

en: Pacific/Chuuk
he: האוקיינוס-השקט/צ׳וק

en: Pacific/Easter
he: האוקיינוס-השקט/איסטר

en: Pacific/Efate
he: האוקיינוס-השקט/אפאט

en: Pacific/Enderbury
he: האוקיינוס-השקט/אנדרבורי

en: Pacific/Fakaofo
he: האוקיינוס-השקט/פקאופו

en: Pacific/Fiji
he: האוקיינוס-השקט/פיג'י

en: Pacific/Funafuti
he: האוקיינוס-השקט/פונהפוטי

en: Pacific/Galapagos
he: האוקיינוס-השקט/גלאפגוס

en: Pacific/Gambier
he: האוקיינוס-השקט/גמבייר

en: Pacific/Guadalcanal
he: האוקיינוס-השקט/גואדל-קנאל

en: Pacific/Guam
he: האוקיינוס-השקט/גואם

en: Pacific/Honolulu
he: האוקיינוס-השקט/הונולולו

en: Pacific/Kiritimati
he: האוקיינוס-השקט/קיריטימטי

en: Pacific/Kosrae
he: האוקיינוס-השקט/קוסרה

en: Pacific/Kwajalein
he: האוקיינוס-השקט/קואג'ליין

en: Pacific/Majuro
he: האוקיינוס-השקט/מג'ורו

en: Pacific/Marquesas
he: האוקיינוס-השקט/מרקסס

en: Pacific/Midway
he: האוקיינוס-השקט/מידווי

en: Pacific/Nauru
he: האוקיינוס-השקט/נאורו

en: Pacific/Niue
he: האוקיינוס-השקט/ניוה

en: Pacific/Norfolk
he: האוקיינוס-השקט/נורפולק

en: Pacific/Noumea
he: האוקיינוס-השקט/נומאה

en: Pacific/Pago_Pago
he: האוקיינוס-השקט/פגו-פגו

en: Pacific/Palau
he: האוקיינוס-השקט/פלאו

en: Pacific/Pitcairn
he: האוקיינוס-השקט/פיטקרן

en: Pacific/Pohnpei
he: האוקיינוס-השקט/פונפיי

en: Pacific/Port_Moresby
he: האוקיינוס-השקט/פורט-מורסבי

en: Pacific/Rarotonga
he: האוקיינוס-השקט/ררוטונגה

en: Pacific/Saipan
he: האוקיינוס-השקט/סאייפן

en: Pacific/Tahiti
he: האוקיינוס-השקט/טהיטי

en: Pacific/Tarawa
he: האוקיינוס-השקט/טראווה

en: Pacific/Tongatapu
he: האוקיינוס-השקט/טונגהטפו

en: Pacific/Wake
he: האוקיינוס-השקט/ווייק

en: Pacific/Wallis
he: האוקיינוס-השקט/ווליס

en: Panel icon
he: סמל על הלוח

en: Parent Window
he: חלון הורה

en: Parent window of the dialog
he: חלון ההורה של הדו־שיח

en: Place finger on reader
he: נא להניח את האצבע על הקורא

en: Placement
he: העמדה

en: Please contact your system administrator for help.
he: נא ליצור קשר עם מנהל המערכת שלך לקבלת עזרה.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
he: כתוב בבקשה את הסיסמה שוב ב<b>"כתוב שוב את הסיסמה החדשה"</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
he: כתוב בבקשה את הסיסמה שלך ב <b>"סיסמה חדשה"</b> .

en: Pointer
he: סמן

en: Pointer Speed
he: מהירות הסמן

en: Port:
he: פתחה:

en: Preferences
he: העדפות

en: Preferred Applications
he: יישומים מועדפים

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
he: הדפסת תרשים של פריסת המקלדת הנבחרת

en: Proxy Configuration
he: הגדרות מתווך רשת

en: R_esolution
he: _רזולוציה

en: R_otation:
he: סי_בוב:

en: Re_fresh rate:
he: תדירות ר_ענון:

en: Remove from Favorites
he: הסרה מהמועדפים

en: Remove from Startup Programs
he: הסרה מתכניות אתחול

en: Remove the selected keyboard layout from the list
he: הסרת פריסת המקלדת הנוכחית מהרשימה

en: Rendering
he: עיבוד

en: Repeat Keys
he: החזרת מקשים

en: Repeat keys speed
he: מהירות החזרת מקשים

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
he: החלפת הגדרות פריסת המקלדת הנוכחית
    בהגדרות בררת המחדל

en: Reset to De_faults
he: החזרה ל_בררת מחדל

en: Revert Font
he: שחזור גופן

en: Right
he: ימין

en: Right button
he: כפתור ימני

en: Right index finger
he: אצבע ימנית

en: Right little finger
he: זרת ימנית

en: Right middle finger
he: אצבע האמצעית הימנית

en: Right ring finger
he: קמיצה ימנית

en: Right thumb
he: אגודל ימנית

en: Roll up
he: גלילה מעלה

en: Run at st_art
he: הרצה עם הה_פעלה

en: S_ocks host:
he: מא_רח ה־Socks:

en: S_peed:
he: _מהירות:

en: S_uper (or "Windows logo")
he: _סופר (או "סמל Windows")

en: Sa_me image in all monitors
he: אותה התמונה על _כל הצגים

en: Save Theme As...
he: _שמירת ערכת נושא בשם...

en: Save _As...
he: שמירה _בשם...

en: Save _background image
he: שמירת תמונת ה_רקע

en: Save _notification theme
he: שמירת ערכת ה_תרעות

en: Scale
he: בגודל מותאם

en: Scrolling
he: גלילה

en: Search
he: חיפוש

en: Select Image
he: בחירת תמונה

en: Select Theme
he: בחירת ערכת נושא

en: Select a keyboard layout to be added to the list
he: בחירת פריסת מקלדת להוספה לרשימה

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
he: יש לבחור צג לשינוי מאפייניו; ניתן לגרור כדי לשנות את המיקום.

en: Select finger
he: בחירת אצבע

en: Select your default applications
he: בחירת יישומי בררת המחדל שלך

en: Select your photo
he: בחירת תמונתך

en: Set Ntp sync
he: הגדרת סנכרון NTP

en: Set as primary
he: הגדרה כראשי

en: Set time zone
he: הגדרת אזור זמן

en: Set your keyboard preferences
he: הגדרת העדפות המקלדת שלך

en: Set your mouse preferences
he: הגדרת העדפות העכבר שלך

en: Set your network proxy preferences
he: הגדרת העדפות מתווך הרשת

en: Set your personal information
he: עריכת המידע האישי שלך

en: Set your window properties
he: הגדרת מאפייני חלונות

en: Sets the selected monitor as primary.
he: הגדרת הצד הנבחר כראשי.

en: Setting the time and date of the local system
he: הגדרת השעה והתאריך של המערכת המקומית

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
he: ה_צגת מיקום הסמן בעת לחיצה על Ctrl

en: Short
he: קצר

en: Shortcut
he: קיצור

en: Show _icons in menus
he: הצגת _סמלים בתפריטים

en: Show _visual feedback for the alert sound
he: הצגת משוב _חזותי עבור צליל ההתרעה

en: Show icons on buttons
he: הצגת סמלים בכפתורים

en: Shut down
he: כבה

en: Slide Show
he: מצגת שקפים

en: Slow
he: איטי

en: Slow Keys
he: מקשים אטיים

en: Small
he: קטן

en: Smoothing
he: החלקה

en: Solid color
he: צבע אחיד

en: Sound
he: קול

en: Span
he: פריסה

en: Specify the name of the page to show (general)
he: נא לציין את שם העמוד להצגה (general)

en: Spreadsheet Editor
he: עורך גיליונות אלקטרוניים

en: Start %s
he: התחלת %s

en: Start the page with the accessibility settings showing
he: התחלת העמוד עם הצגת הגדרות נגישות

en: Start the page with the typing break settings showing
he: התחלת העמוד עם הצגת הגדרות הפסקת הקלדה

en: Sticky Keys
he: מקשים דביקים

en: Stretch
he: מתיחה

en: Style
he: סגנון

en: Sub_pixel (LCDs)
he: תת _פיקסל (צגי LCD)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
he: החלקת תת _פיקסל (לצגי LCD)

en: Subpixel Order
he: סדר תת־פיקסל

en: Swipe finger on reader
he: נא להעביר את האצבע על הקורא

en: System
he: מערכת

en: System error: %s.
he: שגיאת מערכת: %s.

en: Take a break now (next in %dm)
he: לצאת להפסקה כעת (הבאה בעוד %d דקות)

en: Take a break now (next in less than one minute)
he: לצאת להפסקה כעת (הבאה בתוך פחות מדקה)

en: Take a break!
he: לצאת להפסקה!

en: Terminal Emulator
he: מדמה מסוף

en: Text
he: טקסט

en: Text Editor
he: עורך טקסט

en: Text below items
he: כיתוב מתחת לפריטים

en: Text beside items
he: כיתוב לצד הפריטים

en: Text only
he: טקסט בלבד

en: That password was incorrect.
he: הסיסמה שגויה.

en: The %s utility is not installed.
he: הכלי %s אינו מותקן.

en: The MATE configuration tool
he: כלי ההגדרה של MATE

en: The current controls theme does not support color schemes.
he: ערכת הנושא של הפקדים לא תומכת בערכות צבעים.

en: The current theme suggests a background and a font.
he: ערכת הנושא הנוכחית מציעה תמונת רקע וגופן.

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
he: ערכת הנושא הנוכחית מציעה תמונת רקע וגופן. כמובן, שהצעת הגופן האחרונה שהופעלה ניתנת לביטול.

en: The current theme suggests a background.
he: ערכת הנושא הנוכחית מציעה תמונת רקע.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
he: ערכת הנושא הנוכחית מציעה תמונת רקע. כמובן, שהצעת הגופן האחרונה שהופעלה ניתנת לביטול.

en: The current theme suggests a font.
he: ערכת הנושא הנוכחית מציעה גופן.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
he: ערכת הנושא הנוכחית מציעה גופן. כמובן, שהצעת הגופן האחרונה שהופעלה ניתנת לביטול.

en: The current window manager is unsupported
he: מנהל החלונות הנוכחי אינו נתמך

en: The device is already in use.
he: ההתקן כבר נמצא בשימוש.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
he: הצעת הגופן האחרונה שהופעלה ניתנת לביטול.

en: The monitor configuration has been saved
he: תצורת הצג נשמרה

en: The new password has already been used recently.
he: כבר נעשה שימוש בסיסמה החדשה לאחרונה.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
he: הסיסמה החדשה חייבת להכיל תווים מספריים או מיוחדים.

en: The old and new passwords are the same.
he: הסיסמה הישנה והסיסמה החדשה זהות.

en: The old and new passwords are too similar.
he: הסיסמה הישנה והסיסמה החדשה דומות מדי.

en: The password is too short.
he: הסיסמה קצרה מדי.

en: The password is too simple.
he: הסיסמה פשוטה מדי.

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
he: לא ניתן להשתמש בקיצור הדרך "%s" מכיוון שלא ניתן יהיה להקליד באמצעות מקש זה.
    נא נסה מקש או צירוף מקשים שונה כגון לחיצה על Ctrl, Alt או Shift יחדיו.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
he: קיצור הדרך "%s" כבר משמש ל־:
    "%s"‏

en: The source filename must be absolute
he: על שם קובץ המקור להיות מוחלט

en: The theme "%s" already exists.
he: ערכת העיצוב „%s” כבר קיימת.

en: The theme "%s" has been installed.
he: ערכת הנושא "%s" הותקנה.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
he: ערכת הנושא כבר קיימת. האם ברצונך להחליף אותה?

en: The two passwords are not equal.
he: שתי הסיסמאות אינן זהות.

en: The type of accelerator.
he: סוג הקיצור.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
he: צג ההקלדה משתמש באזור הדיווחים כדי להציג מידע. נראה שלא קיים אזור דיווחים בלוח שלך. ניתן להוסיף אותו על־ידי לחיצה ימנית על הלוח ובחירת 'הוספה ללוח', לסמן את 'אזור הדיווחים' וללחוץ על 'הוספה'.

en: Theme
he: ערכת נושא

en: Theme Installer
he: מתקין ערכות הנושא

en: Theme Packages
he: חבילות ערכת נושא

en: Theme cannot be deleted
he: לא ניתן למחוק את ערכת הנושא

en: Theme name must be present
he: ערכת הנושא חייבת להיות בנמצא

en: There was a problem while extracting the theme.
he: ארעה שגיאה בחילוץ ערכת הנושא.

en: There was an error displaying help: %s
he: אירעה שגיאה בהצגת העזרה: %s

en: There was an error installing the selected file
he: ארעה שגיאה בהתקנת הקובץ הנבחר

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
he: תצורה זו תשמש את המשתמש הבא שיכנס למערכת.

en: This font could not be displayed.
he: לא ניתן להציג את הגופן הזה.

en: This program can only be used by the root user
he: תכנה זו יכולה להיות בשימוש על ידי משתמש העל בלבד

en: This resets the font DPI to the auto-detected value from Xserver.
he: פעולה זו מאפסת את ה־DPI לערך שזוהה אוטומטית מ־Xserver.

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
he: ערכת הנושא לא תיראה כמצופה כיוון שערכת הנושא של GTK+‎ ‏'%s' אינה מותקנת.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
he: ערכת הנושא לא תראה כמצופה כי ערכת נושא הסמלים "%s" לא מותקנת.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
he: ערכת הנושא לא תיראה כמצופה כי ערכת מנהל החלונות '%s' אינה מותקנת.

en: Thr_eshold:
he: _סף:

en: Three-finger click emulation:
he: הדמיית לחיצה בשלוש אצבעות:

en: Thumbnail size (default: 128)
he: גודל תמונה ממוזערת (ברירת מחדל: 128)

en: Tile
he: פרישה

en: Time
he: זמן

en: Time And Date Manager
he: מנהל שעה ותאריך

en: Time Zone
he: אזור זמן

en: Time Zone Selection
he: בחירת אזור זמן

en: Time and Date Manager
he: מנהל שעה ותאריך

en: Time zone
he: אזור זמן

en: Titlebar Action
he: פעולת שורת הכותרת

en: Titlebar Buttons
he: כפתורי שורת כותרת

en: To URI
he: לכתובת

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
he: כדי לשנות את הסיסמה שלך, עליך להזין את הסיסמה הנוכחית בשדה שלהלן וללחוץ על <b>הזדהות</b>.
    לאחר ההזדהות, יש להזין את הסיסמה החדשה שלך ואז להזין אותה שוב לווידוא וללחוץ על <b>שינוי סיסמה</b>.

en: To edit a shortcut key, double-click on the corresponding row and type a new key combination, or press backspace to clear.
he: כדי לערוך מקש קיצור דרך, יש ללחוץ לחיצה כפולה על השורה המתאימה וללחוץ על הקיצור החדש או ללחוץ על backspace כדי למחוק.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
he: כדי לאפשר כניסה באמצעות טביעת אצבע, עליך לשמור את אחת מטביעות האצבעות שלך, באמצעות ההתקן '%s'.

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
he: כדי להזיז חלון, יש ללחוץ ולהחזיק מקש זה ואז לגרור את החלון:

en: Too many custom shortcuts
he: יותר מדי קיצורי דרך מותאמים אישית

en: Total URIs
he: סך כל הכתובות

en: Total number of URIs
he: המספר הכולל של כתובות

en: Touchpad
he: משטח מגע

en: Two-finger click emulation:
he: הדמיית לחיצה בשתי אצבעות:

en: Type
he: סוג

en: Typing Break
he: הפסקת הקלדה

en: Typing Monitor
he: צג הקלדה

en: URI currently transferring from
he: הכתובת שממנה מועברים

en: URI currently transferring to
he: הכתובת שאליה מעבירים

en: U_nselect windows when the mouse leaves them
he: ביטול ב_חירת חלונות בעת עזיבת סמן העכבר

en: U_sername:
he: _שם משתמש:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
he: לא ניתן להעלות את דו־שיח מאפייני הפסקת ההקלדה עקב השגיאה הבאה: %s

en: Unable to launch %s: %s
he: לא ניתן להריץ את %s:‏ %s

en: Unable to launch backend
he: לא ניתן להפעיל את המנגנון

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
he: לא ניתן להפעיל את מנהל ההגדרות 'mate-settings-daemon'.
    בלי שמנהל ההגדרות של MATE פועל, חלק מההעדפות לא יכולות לפעול. מצב זה יכול להצביע על בעיה עם DBus או על מנהל הגדרות שאינו MATE (לדוגמה KDE) הנמצא בשימוש ועלול להתנגש עם מנהל ההגדרות של MATE.

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Upside Down
he: היפוך

en: Upside-down
he: היפוך

en: User name:
he: _שם משתמש:

en: V_ertical two-finger scrolling
he: גלילה א_נכית בשתי אצבעות

en: Vendors
he: יצרנים

en: Version
he: גרסה

en: Vertical gradient
he: מדרג אנכי

en: Video Player
he: נגן וידאו

en: View and edit keyboard layout options
he: צפייה ועריכה של אפשרויות פריסת המקלדת

en: View fonts on your system
he: הצגת הגופנים שבמערכת שלך

en: Visual
he: חזותי

en: Visual cues for sounds
he: סימונים חזותיים עבור צלילים

en: Warning: multi-finger emulation may disable software buttons
he: אזהרה: הדמיית ריבוי אצבעות עשויה להשבית כפתורי תכנה

en: Web Browser
he: דפדפן אינטרנט

en: Window Border
he: מסגרת החלון

en: Window Preferences
he: העדפות חלון

en: Window Selection
he: בחירת חלונות

en: Window Snapping
he: הצמדת חלונות

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
he: מנהל החלונות "%s" לא רשם כלי תצורה

en: Windows
he: חלונות

en: Word Processor
he: מעבד תמלילים

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
he: האם לטעון את הערכה החדשה, או לשמור על ערכת הנושא הנוכחית שלך?

en: Would you like to delete this theme?
he: האם למחוק את ערכת הנושא?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
he: נכתב על־ידי <‎Richard Hult <richard@imendio.com

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
he: אין לך הרשאה לגשת להתקן. נא ליצור קשר עם מנהל המערכת שלך.

en: Your filter "%s" does not match any items.
he: המסנן "%s" לא תואם לאף פריט.

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
he: טביעת האצבע שלך נשמרה בהצלחה. כעת אמורה להיות באפשרותך היכולת להיכנס למערכת באמצעות קורא טביעות האצבעות שלך.

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
he: הסיסמה שלך שונתה מאז האימות הראשוני! אנא אמת שוב.

en: Your password has been changed.
he: הסיסמה שלך שונתה.

en: Zoom
he: תקריב

en: [ 'Change Theme;mate-appearance-properties.desktop', 'Set Preferred Applications;mate-default-applications-properties.desktop' ]
he: [ 'החלפת ערכת הנושא;mate-appearance-properties.desktop', 'בחירת יישומים מועדפים;mate-default-applications-properties.desktop' ]

en: _About
he: על _אודות

en: _Acceleration:
he: תווי ה_אצה:

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
he: מתן ה_אפשרות להפעלה ולהפסקה של תכונות הנגישות באמצעות מקשי קיצור דרך

en: _Add...
he: הו_ספה...

en: _Application font:
he: גופן ה_יישום:

en: _Apply
he: _החל

en: _Authenticate
he: _אימות

en: _Break interval lasts:
he: _זמן ההפסקה אורך:

en: _Browse applications...
he: _עיון ביישומים...

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגור

en: _Country:
he: מ_דינה:

en: _Delay:
he: ה_שהייה:

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: _Delete Fingerprints
he: _מחיקת טביעות אצבע

en: _Description:
he: _תיאור:

en: _Details
he: _פרטים

en: _Detect monitors
he: _זיהוי צגים

en: _Document font:
he: _גופן מסמכים:

en: _Enable assistive technologies
he: ה_פעלת טכנולוגיות מסייעות

en: _FTP proxy:
he: מתווך _FTP:

en: _File
he: _קובץ

en: _Fixed width font:
he: גופן _רוחב קבוע:

en: _Full
he: _מלאה

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Ignore fast duplicate keypresses
he: ה_תעלמות מלחיצות מקש כפולות מהירות

en: _Input boxes:
he: _תיבות קלט:

en: _Install...
he: ה_תקנה...

en: _Keyboard Accessibility
he: נגישות _מקלדת

en: _Language:
he: _שפה:

en: _Left-handed
he: _שמאליים

en: _Lock screen to enforce typing break
he: יש ל_נעול את הצג כדי לאלץ הפסקת הקלדה

en: _Medium
he: _בינונית

en: _Meta
he: מ_טא

en: _Models:
he: ד_גמים:

en: _Monochrome
he: מונו_כרום

en: _Mouse Accessibility
he: _נגישות עכבר

en: _Name:
he: _שם:

en: _New password:
he: סיסמה _חדשה:

en: _None
he: _ללא

en: _Only accept long keypresses
he: _קבלת לחיצות ארוכות בלבד

en: _Open
he: _פתח

en: _Options...
he: _אפשרויות...

en: _Overwrite
he: ה_חלפה

en: _Password:
he: _סיסמה:

en: _Pointer can be controlled using the keypad
he: _ניתן לשלוט בסמן העכבר בעזרת המקשים הנומריים

en: _Postpone Break
he: _דחיית ההפסקה

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Preferred Applications
he: יישומים _מועדפים

en: _Reassign
he: הקצאה _מחדש

en: _Remove
he: ה_סרה

en: _Reset to Defaults
he: _חזרה לבררת מחדל

en: _Resolution:
he: ה_פרדה:

en: _Retype new password:
he: _כתוב שוב את הסיסמה החדשה:

en: _Right-handed
he: _ימניים

en: _Run at start
he: הרצה _עם ההפעלה

en: _Save
he: _שמור

en: _Secure HTTP proxy:
he: מתווך HTTP מ_אובטח

en: _Select windows when the mouse moves over them
he: _בחירת חלונות כאשר הסמן זז מעליהם

en: _Selected items:
he: פריטים _נבחרים:

en: _Sensitivity:
he: _רגישות:

en: _Separate layout for each window
he: פריסה _נפרדת לכל חלון

en: _Show monitors in panel
he: ה_צגת הצגים בלוח

en: _Show...
he: ה_צגה...

en: _Simulate simultaneous keypresses
he: ה_דמיית לחיצה על מספר מקשים במקביל

en: _Size:
he: _גודל:

en: _Skip
he: _דילוג

en: _Slight
he: מו_עטת

en: _Speed:
he: _מהירות:

en: _Style:
he: _סגנון:

en: _Take a Break
he: ל_קחת להפסקה

en: _Timeout:
he: _פרק זמן:

en: _Tooltips:
he: רמזים _צצים:

en: _Type to test settings:
he: ניתן ל_כתוב כדי לבדוק את ההגדרות:

en: _Variants:
he: _וריאנטים:

en: _Vendors:
he: _יצרנים:

en: _Vertical edge scrolling
he: גלילה אנ_כית בשול

en: _Window title font:
he: גופן כותרת ה_חלון:

en: _Windows:
he: _חלונות:

en: _Work interval lasts:
he: זמן ה_עבודה נמשך:

en: minutes
he: דקות

en: multiple sizes
he: מספר גדלים

en: open file
he: פתיחת קובץ

en: seconds
he: שניות

en: unknown
he: לא ידוע
