mate-terminal 1.25.0 - en to he translation catalogue (289 entries)

en: <b>Command</b>
he: <b>פקודה</b>

en: <b>Foreground, Background, Bold and Underline</b>
he: <b>קדמה, רקע, הדגשה וקו תחתי</b>

en: <b>Palette</b>
he: <b>ערכת צבעים</b>

en: <b>Title</b>
he: <b>כותרת</b>

en: <small><i><b>Note:</b> Terminal applications have these colors available to them.</i></small>
he: <small><i><b>לתשומת לבך:</b> ליישומי מסוף יש את הצבעים הבאים זמינים.</i></small>

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
he: <small><i><b>לתשומת לבך:</b> האפשרויות הללו עשויות לגרום למספר יישומים להתנהג לא נכון.  הן כאן רק כדי לאפשר לך לעבוד עם יישומים מסוימים ומערכות הפעלה שמצפות להתנהגות מסוף שונה.</i></small>

en: <small><i>Maximum</i></small>
he: <small><i>מקסימום</i></small>

en: <small><i>None</i></small>
he: <small><i>ללא</i></small>

en: A terminal emulator for the MATE desktop environment
he: המסוף של שולחן העבודה MATE

en: A_vailable encodings:
he: קידודים _זמינים:

en: Accelerator key to detach current tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
he: Accelerator key to detach current tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action."disabled", אזי לא יהיה מקש קיצור דרך לפעולה זו.

en: Add or Remove Terminal Encodings
he: הוספה או הסרה של קידודי מסוף

en: Append initial title
he: לפני הכותרת ההתחלתית

en: Arabic
he: ערבית

en: Armenian
he: ארמנית

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Background
he: תמונת רקע

en: Background image _scrolls
he: תמונת רגע _נגללת

en: Baltic
he: בלטית

en: Black on light yellow
he: שחור על צהוב בהיר

en: Black on white
he: שחור על לבן

en: Block
he: בלוק

en: Bol_d color:
he: צבע מו_דגש:

en: Built-in _schemes:
he: _תבניות מובנות:

en: Built-in sche_mes:
he: תבניות _מובנות:

en: C_all To…
he: התקשרות אל…

en: C_lose Tab
he: ס_גירת הלשונית

en: C_lose Terminal
he: _סגירת המסוף

en: C_lose Window
he: סגירת ה_חלון

en: C_reate
he: יצירה

en: Celtic
he: קלטית

en: Central European
he: מרכז אירופאי

en: Change _Profile
he: החלפת _פרופיל

en: Chinese Simplified
he: סינית פשוטה

en: Chinese Traditional
he: סינית מסורתית

en: Choose A Terminal Font
he: בחירת גופן המסוף

en: Choose Palette Color %d
he: בחירת צבע ערכת הצבעים %d

en: Choose Terminal Background Color
he: בחירת צבע הרקע למסוף

en: Choose Terminal Text Color
he: בחירת צבע הטקסט למסוף

en: Choose base profile
he: בחירת פרופיל בסיס

en: Click button to choose profile
he: יש ללחוץ על לחצן לבחירת פרופיל

en: Close Tab
he: סגירת לשונית

en: Close Window
he: סגירת חלון

en: Close tab
he: סגירת הלשונית

en: Close this terminal?
he: האם לסגור מסוף זה?

en: Close this window?
he: האם לסגור חלון זה?

en: Color p_alette:
he: _ערכת צבעים:

en: Colors
he: צבעים

en: Compatibility
he: התאמה

en: Contents
he: תוכן

en: Contributors:
he: תורמים:

en: Copy
he: העתקה

en: Could not open the address “%s”
he: לא ניתן לפתוח את הכתובת “%s”

en: Could not save contents
he: לא ניתן לשמור את התכנים

en: Croatian
he: קרואטית

en: Current Locale
he: מיקום נוכחי

en: Cursor _shape:
he: _צורת הסמן:

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom co_mmand:
he: פ_קודה מותאמת אישית:

en: Cyrillic
he: קירילית

en: Cyrillic/Russian
he: קירילית/רוסית

en: Cyrillic/Ukrainian
he: קירילית/אוקראינית

en: Default size:
he: גודל ברירת מחדל:

en: Delete Profile
he: מחיקת פרופיל

en: Delete profile “%s”?
he: האם למחוק את הפרופיל ״%s״?

en: Detach Tab
he: ניתוק הלשונית

en: Disabled
he: מכובה

en: E_ncodings shown in menu:
he: ק_ידודים המוצגים בתפריט:

en: Edit
he: עריכה

en: Editing Profile “%s”
he: עריכת הפרופיל ״%s״

en: Enable the _menu shortcut key (F10 by default)
he: הפעלת מקש ה_קיצור לתפריט (F10 כברירת מחדל)

en: Error parsing command: %s
he: שגיאה בפענוח הפקודה: %s

en: Escape sequence
he: רצף יציאה

en: Exit the terminal
he: יציאה מהמסוף

en: FILE
he: קובץ

en: File
he: קובץ

en: Find
he: חיפוש

en: Find Ne_xt
he: חיפוש _הבא

en: Find Next
he: חפש את הבא

en: Find Pre_vious
he: חיפוש ה_קודם

en: Find Previous
he: חפש את הקודם

en: Font
he: גופן

en: Full Screen
he: מסך מלא

en: General
he: כללי

en: Georgian
he: גאורגית

en: Go to _Line...
he: מעבר ל_שורה...

en: Gray on black
he: אפור על שחור

en: Greek
he: יווני

en: Green on black
he: ירוק על שחור

en: Gujarati
he: גוג'ראטי

en: Gurmukhi
he: גורמוכי

en: Hebrew
he: עברית

en: Hebrew Visual
he: עברית ויזואלית

en: Help
he: עזרה

en: Hide and Show menubar
he: הסתרה והצגה של התפריט

en: Hindi
he: הינדית

en: Hold the terminal open
he: השארת המסוף פתוח

en: I-Beam
he: סמן הטקסט

en: ID
he: מספר סידורי

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Image _file:
he: קובץ _תמונה:

en: Images
he: תמונות

en: Initial _title:
he: _כותרת התחלתית:

en: Japanese
he: יפנית

en: Keep initial title
he: שמירת הכותרת ההתחלתית

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מקשים

en: Korean
he: קוריאנית

en: L_eave Full Screen
he: י_ציאה ממסך מלא

en: Linux console
he: מסוף לינוקס

en: MATE Terminal
he: מסוף MATE

en: Match _entire word only
he: התאמת מילים _שלמות בלבד

en: Match as _regular expression
he: התאמה כביטוי _רגולרי

en: Move Tab _Left
he: העברת הלשונית _שמאלה

en: Move Tab _Right
he: העברת הלשונית _ימינה

en: Move Tab to the Left
he: העברת הלשונית שמאלה

en: Move Tab to the Right
he: העברת הלשונית ימינה

en: New Profile
he: פרופיל חדש

en: New Tab
he: לשונית חדשה

en: New Window
he: חלון חדש

en: New _Profile…
he: _פרופיל חדש...

en: Nordic
he: נורדית

en: Normal Size
he: גודל רגיל

en: On the left side
he: בצד הימני

en: On the right side
he: בצד השמאלי

en: Open Ta_b
he: פתיחת ה_לשונית

en: Open _Terminal
he: פתח _מסוף

en: P_rofiles
he: פרופי_לים

en: P_rofiles…
he: _פרופילים...

en: Palette entry %d
he: רשומה %d בערכת הצבעים

en: Paste
he: הדבקה

en: Paste _Filenames
he: הדבקת שמות _קבצים

en: Persian
he: פרסית

en: Position of the scrollbar
he: מיקום פס הגלילה

en: Pr_ofile Preferences
he: העדפות _פרופיל

en: Prepend initial title
he: אחרי הכותרת ההתחלתית

en: Profile Editor
he: עורך הפרופילים

en: Profile _name:
he: שם ה_פרופיל:

en: Profile list
he: רשימת פרופילים

en: Profiles
he: פרופילים

en: Replace initial title
he: החלפת הכותרת ההתחלתית

en: Reset
he: איפוס

en: Reset and C_lear
he: איפוס ו_ניקוי

en: Reset and Clear
he: איפוס וניקוי

en: Restart the command
he: הפעלת הפקודה מחדש

en: Romanian
he: רומנית

en: Ru_n a custom command instead of my shell
he: ה_פעלת פקודה מותאמת אישית במקום המעטפת שלי

en: S/Key Challenge Response
he: תגובת הזמנת S/Key

en: S_hade transparent or image background:
he: _גוון שקיפות או תמונת רקע:

en: Save Contents
he: שמירת התכנים

en: Save as...
he: שמירה בשם...

en: Scroll on _keystroke
he: גלילה בלחיצת _מקש

en: Scroll on _output
he: גל_ילה בפלט

en: Scroll_back:
he: גל_ילה אחורה:

en: Scrolling
he: גלילה

en: Search
he: חיפוש

en: Search _backwards
he: חיפוש _אחורה

en: Select All
he: בחירת הכול

en: Select Background Image
he: בחירת תמונת רקע

en: Select _All
he: _בחירת הכול

en: Select-by-_word characters:
he: בחירה על־ידי תווי ה_מילה:

en: Set Title
he: הגדרת כותרת

en: Set _Character Encoding
he: הגדרת קידוד _תו

en: Shortcut _Key
he: _מקש קיצור

en: Show _Menubar
he: הצגת _תפריט

en: Show _menubar by default in new terminals
he: הצגת _תפריט כברירת מחדל במסופים חדשים

en: South European
he: דרום אירופאי

en: Specify file containing saved configuration
he: הגדר קובץ המכיל הגדרות שמורות

en: Specify session management ID
he: הגדר מס"ד ניהול עבור ה-Session

en: Switch to Next Tab
he: מעבר ללשונית הבאה

en: Switch to Previous Tab
he: מעבר ללשונית קודמת

en: Switch to Tab 1
he: החלפה ללשונית 1

en: Switch to Tab 10
he: החלפה ללשונית 10

en: Switch to Tab 11
he: החלפה ללשונית 11

en: Switch to Tab 12
he: החלפה ללשונית 12

en: Switch to Tab 2
he: החלפה ללשונית 2

en: Switch to Tab 3
he: החלפה ללשונית 3

en: Switch to Tab 4
he: החלפה ללשונית 4

en: Switch to Tab 5
he: החלפה ללשונית 5

en: Switch to Tab 6
he: החלפה ללשונית 6

en: Switch to Tab 7
he: החלפה ללשונית 7

en: Switch to Tab 8
he: החלפה ללשונית 8

en: Switch to Tab 9
he: החלפה ללשונית 9

en: Switch to this tab
he: מעבר ללשונית זאת

en: TTY Erase
he: מחיקת ה־TTY

en: Ta_bs
he: _לשוניות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Terminal
he: מסוף

en: Terminal _bell
he: _פעמון מסוף

en: Thai
he: תאית

en: The child process exited normally with status %d.
he: תהליך הצאצא הסתיים כרגיל עם מצב %d.

en: The child process was terminated by signal %d.
he: תהליך הצאצא נסגר על ידי האות %d.

en: The child process was terminated.
he: תהליך הצאצא נסגר.

en: The shortcut key “%s” is already bound to the “%s” action
he: מקש הקיצור ״%s״ כבר מקושר לפעולה ״%s״

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid OTP challenge.
he: הטקסט שנלחץ אינו הזמנת OTP תקינה.

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid S/Key challenge.
he: הטקסט הנלחץ אינו הזמנת S/Key תקינה.

en: There are still processes running in some terminals in this window.
    Closing the window will kill all of them.
he: עדיין ישנם תהליכים הפעילים דרך כמה מסופים בחלון זה.
    סגירת החלון תחסל את כולם.

en: There was an error creating the child process for this terminal
he: ארעה שגיאה ביצירת תהליך בן במסוף זה

en: There was an error displaying help
he: ארעה שגיאה בהצגת העזרה

en: Title and Command
he: כותרת ופקודה

en: Turkish
he: טורקית

en: Underline
he: קו תחתי

en: Unicode
he: יוניקוד

en: Unnamed
he: ללא שם

en: Use custom default terminal si_ze
he: שימוש ב_גודל ברירת המחדל שהותאם אישית

en: Use the command line
he: השתמש בשורת הפקודה

en: User Defined
he: בהגדרת המשתמש

en: Vietnamese
he: ויאטנמית

en: View
he: תצוגה

en: Western
he: מערבי

en: When command _exits:
he: כאשר פקודה _מסתיימת:

en: When terminal commands set their o_wn titles:
he: כאשר פקודות מסוף קובעות לעצמן את ה_כותרות:

en: White on black
he: לבן על שחור

en: XTerm
he: מסוף X

en: You already have a profile called “%s”. Do you want to create another profile with the same name?
he: פרופיל בשם ״%s״ כבר קיים. האם ליצור פרופיל נוסף באותו שם?

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Zoom _In
he: הת_קרבות

en: Zoom _Out
he: הת_רחקות

en: _About
he: על _אודות

en: _Action
he: _פעולה

en: _Add or Remove…
he: _הוספה או הסרה...

en: _Allow bold text
he: ה_פעלת טקסט מודגש

en: _Background color:
he: צבע _רקע:

en: _Background image
he: _תמונת רקע

en: _Backspace key generates:
he: מקש ה_החזרה מייצר:

en: _Base on:
he: _מבוסס על:

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Clear Highlight
he: מחיקת הה_דגשה...

en: _Close
he: _סגור

en: _Close Window
he: _סגור חלון

en: _Contents
he: _תוכן עניינים

en: _Copy
he: ה_עתק

en: _Copy Call Address
he: העתקת כתוב_ת ההתקשרות

en: _Copy E-mail Address
he: העתקת כתוב_ת דוא״ל

en: _Copy Link Address
he: העתקת _מיקום הקישור

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: _Delete key generates:
he: מקש ה_מחיקה מייצר:

en: _Description
he: _תיאור

en: _Detach tab
he: _ניתוק הלשונית

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Enable menu access keys (such as Alt+F to open the File menu)
he: הפעלת כל מקשי קיצורי ה_תפריט (כגון ק+Alt כדי לפתוח את תפריט קובץ)

en: _Encoding
he: _קידוד

en: _File
he: _קובץ

en: _Find
he: _חיפוש

en: _Find...
he: _חפש...

en: _Font:
he: _גופן:

en: _Full Screen
he: _מסך מלא

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Incremental Search...
he: חיפוש מ_צטבר...

en: _Input Methods
he: שיטות _קלט

en: _Keyboard Shortcuts…
he: _קיצורי מקלדת...

en: _Match case
he: הת_אמת רשיות

en: _New
he: _חדש

en: _Next Tab
he: הלשונית ה_באה

en: _Normal Size
he: גודל _רגיל

en: _OK
he: _אישור

en: _Open Link
he: פתיחת _קישור

en: _Password:
he: _סיסמה:

en: _Paste
he: ה_דבק

en: _Previous Tab
he: הלשונית ה_קודמת

en: _Profile Preferences
he: העדפות ה_פרופיל

en: _Profile name:
he: שם _פרופיל:

en: _Profile used when launching a new terminal:
he: פרופיל _לשימוש בעת הפעלת מסוף חדש:

en: _Relaunch
he: טעינה _מחדש

en: _Reset
he: _איפוס

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
he: ה_חזרת אפשרויות ההתאמה לברירת המחדל

en: _Run command as a login shell
he: ה_פעלת פקודה כמעטפת התחברות

en: _Same as text color
he: בדומה ל_צבע הטקסט:

en: _Save Contents
he: שמירת ה_תכנים

en: _Scrollbar is:
he: _פס הגלילה הוא:

en: _Search
he: _חיפוש

en: _Search for:
he: _חיפוש אחר:

en: _Send Mail To…
he: שליחת _דוא״ל אל…

en: _Set Title…
he: הגדרת _כותרת...

en: _Shortcut keys:
he: מקשי _קיצור:

en: _Solid color
he: צבע _אחיד

en: _Terminal
he: _מסוף

en: _Text color:
he: צבע _טקסט:

en: _Title:
he: _תואר:

en: _Transparent background
he: רקע _שקוף

en: _Underline color:
he: _צבע הקו תחתי

en: _Unlimited
he: _ללא הגבלה

en: _Use colors from system theme
he: שימוש בצבעים מערכת הנושא של ה_מערכת

en: _Use the system fixed width font
he: _שימוש בגופן הרוחב הקבוע של המערכת

en: _View
he: _תצוגה

en: _Wrap around
he: _גלישה מסביב

en: columns
he: עמודות

en: lines
he: שורות

en: rows
he: שורות
