engrampa 1.25.0 - en to hu translation catalogue (344 entries)

en: %d %B %Y, %H:%M
hu: %Y. %B %e. %k.%M

en: %s Properties
hu: %s tulajdonságai

en: - Create and modify an archive
hu: – Archívum létrehozása és módosítása

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
hu: <i><b>Megjegyzés:</b> a jelszó segítségével lesznek titkosítva a jelenlegi archívumhoz adott fájlok, és ezzel lesznek visszafejtve a jelenlegi archívumból kibontott fájlok. Az archívum bezárásakor a jelszó törlődik.</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
hu: <span weight="bold" size="larger">Jelszó szükséges</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
hu: Már létezik „%s” nevű fájl.
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
hu: Már létezik „%s” nevű mappa.
    
    %s

en: ARCHIVE
hu: ARCHÍVUM

en: Actions
hu: Műveletek

en: Add Files
hu: Fájlok hozzáadása

en: Add Folder
hu: Mappa hozzáadása

en: Add a Folder
hu: Mappa hozzáadása

en: Add a _Folder…
hu: M_appa hozzáadása…

en: Add a folder to the archive
hu: Mappa hozzáadása az archívumhoz

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
hu: Fájlok hozzáadása az archívum nevének bekérésével, majd kilépés a programból

en: Add files to an archive
hu: Fájlok hozzáadása az archívumhoz

en: Add files to the archive
hu: Fájlok hozzáadása az archívumhoz

en: Add files to the specified archive and quit the program
hu: Fájlok hozzáadása a megadott archívumhoz és kilépés a programból

en: Add only if _newer
hu: _Hozzáadás csak, ha újabb

en: Adding file:
hu: Fájl hozzáadása:

en: Adding files to "%s"
hu: Fájlok hozzáadása ehhez: "%s"

en: Adds 'unar' support over .zip archives.
hu: Hozzáadja az „unar” támogatást a .zip archívumokhoz.

en: All Files
hu: Minden fájl

en: All Supported Files
hu: Minden támogatott fájl

en: All archives
hu: Minden archívum

en: All files
hu: Minden fájl

en: Allows to create and extract archives
hu: Archívumok készítése és kibontása

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
hu: Archívumkezelő a MATE asztali környezethez

en: An error occurred while adding files to the archive.
hu: Hiba történt a fájlok archívumhoz való hozzáadása közben.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
hu: Hiba történt a fájlok archívumból való kitörlése közben.

en: An error occurred while extracting files.
hu: Hiba történt a fájlok kibontása közben.

en: An error occurred while loading the archive.
hu: Hiba történt az archívum betöltése közben.

en: An error occurred while saving the archive.
hu: Hiba történt az archívum mentése közben.

en: An error occurred while testing archive.
hu: Hiba történt az archívum tesztelése közben.

en: An error occurred.
hu: Hiba történt.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
hu: Már létezik ilyen nevű másik fájl „%s” alatt.

en: Application does not accept documents on command line
hu: Az alkalmazás nem fogad el dokumentumokat a parancssorban

en: Archive Manager
hu: Archívumkezelő

en: Archive created successfully
hu: Az archívum sikeresen létrejött

en: Archive not created
hu: Az archívum nem került létrehozásra

en: Archive not found
hu: Az archívum nem található

en: Archive size:
hu: Archívum mérete:

en: Archive type not supported.
hu: Az archívumtípus nem támogatott.

en: By Extension
hu: Kiterjesztés szerint

en: Bzip2 compressed file
hu: Bzip2-vel tömörített fájl

en: C_reate
hu: _Létrehozás

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
hu: Nem adhatók dokumentum-URI címek egy „Type=Link” asztali bejegyzésnek

en: Close the current archive
hu: A jelenlegi archívum bezárása

en: Close the folders pane
hu: A mappák ablaktábla bezárása

en: Command _Line Output
hu: Parancssori _kimenet

en: Command exited abnormally.
hu: A parancs abnormálisan lépett ki.

en: Command not found.
hu: A parancs nem található.

en: Compress
hu: Tömörítés

en: Compress...
hu: Tömörítés…

en: Compression level
hu: Tömörítési szint

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very_fast, fast, normal, maximum.
hu: Fájlok archívumhoz adásakor használt tömörítési szint. Lehetséges értékek: very_fast (nagyon gyors), fast (gyors), normal, maximum.

en: Compression ratio:
hu: Tömörítés szintje:

en: Content size:
hu: Tartalom mérete:

en: Contents
hu: Tartalom

en: Copy the selection
hu: Kijelölés másolása

en: Copying the extracted files to the destination
hu: A kibontott fájlok másolása a célmappába

en: Copying the files to add to "%s"
hu: Fájlok másolása hozzáadásra ehhez: „%s”

en: Could not add the files to the archive
hu: Nem sikerült a fájlok hozzáadása az archívumhoz

en: Could not create the archive
hu: Nem sikerült létrehozni az archívumot

en: Could not create the destination folder: %s.
hu: Nem sikerült létrehozni a célmappát: %s.

en: Could not delete the old archive.
hu: Nem sikerült törölni a régi archívumot.

en: Could not display help
hu: A súgó megjelenítése nem sikerült

en: Could not display the folder "%s"
hu: A mappa megjelenítése nem sikerült: %s

en: Could not find the volume: %s
hu: A kötet nem található: %s

en: Could not open "%s"
hu: „%s” megnyitása nem sikerült

en: Could not open this file type
hu: A fájltípus megnyitása nem sikerült

en: Could not perform the operation
hu: A művelet nem hajtható végre

en: Could not rename the file
hu: A fájl átnevezése nem sikerült

en: Could not rename the folder
hu: A mappa átnevezése nem sikerült

en: Could not save the archive "%s"
hu: A(z) „%s” archívum mentése nem sikerült

en: Create _Archive
hu: Archívum _létrehozása

en: Create _Folder
hu: Mappa _létrehozása

en: Create a compressed archive with the selected objects
hu: Tömörített archívum létrehozása a kijelölt objektumokkal

en: Create a new archive
hu: Új archívum létrehozása

en: Create and modify an archive
hu: Archívum létrehozása és módosítása

en: Create destination folder without asking confirmation
hu: Célmappa létrehozása megerősítés kérése nélkül

en: Creating "%s"
hu: "%s" készítése

en: Cu_t
hu: _Kivágás

en: Cut the selection
hu: Kijelölés kivágása

en: Debian package
hu: Debian-csomag

en: Decompressing archive
hu: Archívum kibontása

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
hu: A „--add” és „--extract” kapcsolókhoz használandó alapértelmezett mappa

en: Default volume size
hu: Alapértelmezett kötetméret

en: Delete
hu: Eltávolítás

en: Delete the selection from the archive
hu: Kijelölés törlése az archívumból

en: Deleting files from "%s"
hu: Fájlok törlése ebből: "%s"

en: Deleting files from archive
hu: Fájlok törlése az archívumból

en: Dese_lect All
hu: Kijelölés megs_züntetése

en: Deselect all files
hu: Megszünteti az összes fájl kijelölését

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
hu: A(z) „%s” célmappa nem létezik.
    
    Létre akarja hozni?

en: Disable connection to session manager
hu: A munkamenet-kezelőhöz való csatlakozás tiltása

en: Display path
hu: Elérési út megjelenítése

en: Display size
hu: Méret megjelenítése

en: Display the Engrampa Manual
hu: A Engrampa kézikönyvének megjelenítése

en: Display the Path column in the main window.
hu: Az elérési út oszlop megjelenítése a főablakban.

en: Display the Size column in the main window.
hu: A méret oszlop megjelenítése a főablakban.

en: Display the Time column in the main window.
hu: A dátum oszlop megjelenítése a főablakban.

en: Display the Type column in the main window.
hu: A típus oszlop megjelenítése a főablakban.

en: Display time
hu: Dátum megjelenítése

en: Display type
hu: Típus megjelenítése

en: Do not e_xtract older files
hu: Ne _bontson ki régebbi fájlokat

en: Do not overwrite newer files
hu: Ne írja felül az újabb fájlokat

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
hu: Ezt a fájlt a jelenlegi archívumhoz szeretné hozzáadni, vagy megnyitja új archívumként?

en: Do you want to create a new archive with these files?
hu: Akar új archívumot létrehozni ezekből a fájlokból?

en: E_xclude files:
hu: Fájlok _kizárása:

en: Editors
hu: Szerkesztők

en: Encrypt the archive header
hu: Archívum fejlécének titkosítása

en: Engrampa Archive Manager
hu: Engrampa archívumkezelő

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
hu: Az Engrampa abban a reményben kerül közreadásra, hogy hasznos lesz, de minden egyéb GARANCIA NÉLKÜL, az ELADHATÓSÁGRA vagy VALAMELY CÉLRA VALÓ ALKALMAZHATÓSÁGRA való származtatott garanciát is beleértve. További részleteket a GNU General Public License tartalmaz.

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
hu: Az Engrampa szabad szoftver, terjesztheti és/vagy módosíthatja a Free Software Foundation által kiadott GNU General Public License második (vagy bármely későbbi) változatában foglaltak alapján.

en: Enter the password for the archive '%s'.
hu: Adja meg „%s” archívum jelszavát.

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
hu: Olyan mappák _kizárása, amelyek szimbolikus linkek

en: Extension(s)
hu: Kiterjesztések

en: Extract
hu: Kibontás

en: Extract Here
hu: Kibontás ide

en: Extract To...
hu: Kibontás ide…

en: Extract archive
hu: Archívum kibontása

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
hu: Archívumok kibontása a célmappa nevének bekérésével, majd kilépés a programból

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
hu: Archívumok kibontása a megadott mappába, majd kilépés a programból

en: Extract files from the archive
hu: Fájlok kibontása az archívumból

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
hu: Az archívum tartalmának kibontása az archívummappába, majd kilépés a programból

en: Extract the selected archive
hu: A kijelölt archívum kibontása

en: Extract the selected archive to the current position
hu: A kijelölt archívum kibontása a jelenlegi helyre

en: Extracting file:
hu: Fájl kibontása:

en: Extracting files from "%s"
hu: Fájlok kibontása ebből: "%s"

en: Extraction completed successfully
hu: A kibontás sikeresen befejeződött

en: Extraction not performed
hu: A kibontás nem történt meg

en: FILE
hu: FÁJL

en: FOLDER
hu: MAPPA

[ctx: File]
en: Date Modified
hu: Módosítás dátuma

[ctx: File]
en: Location
hu: Hely

[ctx: File]
en: Name
hu: Név

[ctx: File]
en: Name:
hu: Név:

[ctx: File]
en: New
hu: Új

[ctx: File]
en: Save
hu: Mentés

[ctx: File]
en: Size
hu: Méret

[ctx: File]
en: Type
hu: Típus

en: File Format
hu: Fájlformátum

en: File _Format: %s
hu: _Fájlformátum: %s

en: File format not recognized
hu: A fájlformátum ismeretlen

en: File is not a valid .desktop file
hu: A fájl nem egy érvényes .desktop fájl

en: File not found.
hu: A fájl nem található.

en: Find:
hu: Keresés:

en: Find…
hu: Keresés…

en: Folder
hu: Mappa

en: Folders
hu: Mappák

en: Getting the file list
hu: Fájllista lekérése

en: Go to the home location
hu: Ugrás a kezdőhelyre

en: Go to the next visited location
hu: Ugrás a következő meglátogatott helyre

en: Go to the previous visited location
hu: Ugrás az előző helyre

en: Go up one level
hu: Ugrás egy szinttel feljebb

en: How to sort files
hu: Fájlok rendezési módja

en: ID
hu: Azonosító

en: Include _files:
hu: _Fájlok felvétele:

en: Information about the program
hu: Információk a programról

en: It enables the ability to support 'unar' over .zip archives.
hu: Engedélyezi az „unar” támogatás lehetőségét a .zip archívumokon.

en: Last Output
hu: Utolsó kimenet

en: Last modified:
hu: Utoljára módosítva:

en: List Mode
hu: Lista mód

en: List of applications entered in the Open file dialog and not associated with the file type.
hu: A „Fájl megnyitása” ablakban megadott, és a fájltípushoz nem társított alkalmazások listája.

en: Load Options
hu: Beállítások betöltése

en: Loading "%s"
hu: "%s" betöltése

en: Location
hu: Hely

en: Location:
hu: Hely:

en: Max history length
hu: Legnagyobb előzményhossz

en: Max number of items in the Open Recents menu.
hu: A „Legutóbbi megnyitása” menü elemeinek maximális száma.

en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
hu: "%s" név érvénytelen, mert legalább egyet tartalmaz a következő karakterek közül: %s. Adjon meg másik nevet.

en: Name column width
hu: Név oszlop szélessége

en: New name is the same as old one, please type other name.
hu: Az új név megegyezik a régivel, adjon meg másik nevet.

en: New name is void, please type a name.
hu: Az új név üres, adjon meg egy nevet.

en: New…
hu: Új…

en: Not a launchable item
hu: Nem futtatható elem

en: Number of files:
hu: Fájlok száma:

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open _Recent
hu: Leg_utóbbi megnyitása

en: Open a recently used archive
hu: Nemrég használt archívum megnyitása

en: Open archive
hu: Archívum megnyitása

en: Open selected files with an application
hu: Kijelölt fájlok megnyitása egy alkalmazással

en: Open the selected file
hu: A kijelölt fájl megnyitása

en: Open the selected folder
hu: A kijelölt mappa megnyitása

en: OpenDocument Presentation
hu: OpenDocument bemutató

en: OpenDocument Presentation Template
hu: OpenDocument bemutatósablon

en: OpenDocument Spreadsheet
hu: OpenDocument munkafüzet

en: OpenDocument Spreadsheet Template
hu: OpenDocument munkafüzetsablon

en: OpenDocument Text
hu: OpenDocument szöveg

en: OpenDocument Text Template
hu: OpenDocument szövegsablon

en: Open…
hu: Megnyitás…

en: Over_write existing files
hu: Léte_ző fájlok felülírása

en: Overwrite existing files
hu: Meglévő fájlok felülírása

en: Pass_word…
hu: _Jelszó…

en: Password
hu: Jelszó

en: Paste Selection
hu: Kijelölés beillesztése

en: Paste the clipboard
hu: A vágólap tartalmának beillesztése

en: Please use a different name.
hu: Használjon más nevet.

en: Please wait…
hu: Kérem várjon...

en: Process paused
hu: Folyamat felfüggesztve

en: Re-crea_te folders
hu: Mappák új_ralétrehozása

en: Reading "%s"
hu: "%s" olvasása

en: Recompressing archive
hu: Archívum újratömörítése

en: Recreate the folders stored in the archive
hu: Az archívumban tárolt mappák ismételt létrehozása

en: Reload current archive
hu: A jelenlegi archívum ismételt betöltése

en: Removing file:
hu: Fájl eltávolítása:

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Rename the selection
hu: Kijelölés átnevezése

en: Replace _All
hu: Öss_zes cseréje

en: Replace file "%s"?
hu: Lecseréli „%s” fájlt?

en: Reverse the list order
hu: Fordított rendezési sorrend

en: S_elect the files you want to update:
hu: Válassza ki a _frissíteni kívánt fájlokat:

en: Sa_ve Options
hu: Beállítások _mentése

en: Save As…
hu: Mentés másként…

en: Save Options
hu: Beállítások mentése

en: Save the current archive with a different name
hu: A jelenlegi archívum mentése más néven

en: Saving "%s"
hu: "%s" mentése

en: Select _All
hu: Min_dent kijelöl

en: Select all files
hu: Minden fájl kijelölése

en: Session management options:
hu: Munkamenet-kezelés kapcsolói:

en: Show archive properties
hu: Az archívum tulajdonságainak megjelenítése

en: Show session management options
hu: Munkamenet-kezelési kapcsolók megjelenítése

en: Show the _Files and Quit
hu: _Fájl megjelenítése és kilépés

en: Show the application's version
hu: Az alkalmazás verziószámának megjelenítése

en: Sort file list by file size
hu: A fájlok rendezése méret szerint

en: Sort file list by location
hu: A fájlok rendezése útvonal szerint

en: Sort file list by modification time
hu: A fájlok rendezése a módosítás ideje szerint

en: Sort file list by name
hu: A fájlok rendezése név szerint

en: Sort file list by type
hu: A fájlok rendezése típus szerint

en: Sort type
hu: Rendezés típusa

en: Specify a password for this archive
hu: Jelszó megadása az archívumhoz

en: Specify file containing saved configuration
hu: A mentett beállításokat tartalmazó fájl megadása

en: Specify session management ID
hu: Munkamenet-kezelő azonosítójának megadása

en: Split into _volumes of
hu: _Darabolás ekkora kötetekre

en: Starting %s
hu: %s indítása

en: Stat_usbar
hu: Állap_otsor

en: Stop current operation
hu: A jelenlegi művelet leállítása

en: Test Result
hu: Teszteredmény

en: Test whether the archive contains errors
hu: Az archívum tesztelése, hogy van-e benne hiba

en: Testing "%s"
hu: "%s" tesztelése

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
hu: Az archívum már létezik. Felül kívánja írni?

en: The default size for volumes.
hu: Kötetek alapértelmezett mérete.

en: The default width of the name column in the file list.
hu: A név oszlop alapértelmezett szélessége a fájllistában.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
hu: A(z) „%s” név érvénytelen, mert nem tartalmazhatja a következő karaktereket: %s
    
    %s

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
hu: A program nem tudta meghatározni a(z) %s fájlhoz használandó fájlformátumot. Győződjön meg, hogy ismert kiterjesztést használ a fájlhoz, vagy a lenti listából saját kezűleg válassza ki a fájlformátumot.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
hu: Nincs telepítve a(z) %s fájlokat kezelni tudó program.
    Kíván a fájl megnyitására képes programot keresni?

en: There was an internal error trying to search for applications:
hu: Belső hiba történt az alkalmazások keresésekor:

en: This archive type cannot be modified
hu: Ez az archívumtípus nem módosítható

en: Type:
hu: Típus:

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
hu: Ismeretlen .desktop fájl verzió: „%s”

en: Unrecognized launch option: %d
hu: Ismeretlen indítási kapcsoló: %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
hu: Frissíti a fájlt („%s”) az archívumban („%s”)?

en: Update the files in the archive "%s"?
hu: Frissíti a fájlokat az archívumban („%s”)?

en: Use MIME icons
hu: MIME ikonok használata

en: View All _Files
hu: Min_den fájl megjelenítése

en: View as a F_older
hu: Megjelenítés ma_ppaként

en: View statusbar
hu: Állapotsor megjelenítése

en: View the folders pane
hu: Mappák ablaktábla megjelenítése

en: View the main toolbar
hu: A fő eszköztár megjelenítése

en: View the output produced by the last executed command
hu: Az utoljára végrehajtott parancs kimenetének megtekintése

en: View the statusbar
hu: Az állapotsor megjelenítése

en: View toolbar
hu: Eszköztár megjelenítése

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
hu: Fájlok rendezésének szempontja. Lehetséges értékek: name (név), size (méret), type (típus), time (idő), path (útvonal).

en: Whether to display the folders pane.
hu: Megjelenjen-e a mappák ablaktábla.

en: Whether to display the statusbar.
hu: Megjelenjen-e az állapotsor.

en: Whether to display the toolbar.
hu: Megjelenjen-e az eszköztár.

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
hu: Az archívumfejléc titkosítandó-e? Ha a fejléc titkosított, akkor a jelszó az archívum tartalmának kiírásához is szükséges lesz.

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
hu: Rendezés iránya. Lehetséges értékek: „ascending” (növekvő), „descending” (csökkenő).

en: Whether to view all files in the archive (all_files), or view the archive as a folder (as_folder).
hu: Lehetséges értékek: „all_files”: az archívum összes fájljának megjelenítése egyetlen listában, „as_folder”: navigáció az archívumban mappaként.

en: You can't add an archive to itself.
hu: Nem adhatja hozzá az archívumot saját magához.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
hu: Nincs joga archívum létrehozására ebben a mappában

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
hu: Nincs megfelelő jogosultsága archívum létrehozására a célmappában.

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
hu: Nincs megfelelő jogosultsága archívumok kibontásához ebbe a könyvtárba: „%s”

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
hu: Nincs megfelelő jogosultsága a fájlok olvasásához a(z) „%s” mappából

en: You don't have the right permissions.
hu: Nincs megfelelő jogosultsága.

en: You have to specify an archive name.
hu: Meg kell adnia egy archívumnevet.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
hu: A felhasználónak a programmal együtt meg kell kapnia a GNU General Public License egy példányát; ha mégsem kapta meg, akkor ezt a Free Software Foundationnak küldött levélben jelezze (cím: Free Software Foundation Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.)

en: [read only]
hu: [csak olvasható]

en: _About
hu: _Névjegy

en: _About Archive Manager
hu: _Archívumkezelő névjegye

en: _Add
hu: Hozzá_adás

en: _Add Files…
hu: Fájlok hozzá_adása…

en: _All files
hu: _Minden fájl

en: _Archive
hu: _Archívum

en: _Arrange Files
hu: _Fájlok rendezése

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Copy
hu: _Másolás

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Destination folder:
hu: _Célmappa:

en: _Edit
hu: _Szerkesztés

en: _Encrypt the file list
hu: _Fájllista titkosítása

en: _Encrypt the file list too
hu: _Fájllista titkosítása

en: _Exclude folders:
hu: Fájlok _kizárása:

en: _Extract
hu: _Kibontás

en: _Extract…
hu: Kib_ontás…

en: _Filename:
hu: Fájl_név:

en: _Files:
hu: _Fájlok:

en: _Folders
hu: _Mappák

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Include subfolders
hu: _Almappák hozzáadása

en: _Last Output
hu: _Utolsó kimenet

en: _Load Options
hu: _Beállítások betöltése

en: _Location:
hu: _Hely:

en: _New file name:
hu: Új _fájlnév:

en: _New folder name:
hu: Új _mappanév:

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: _Open With…
hu: _Megnyitás mással…

en: _Open the Archive
hu: Archívum _megnyitása

en: _Options Name:
hu: _Beállítások neve:

en: _Other Options
hu: T_ovábbi beállítások

en: _Overwrite
hu: _Felülírás

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: _Paste
hu: _Beillesztés

en: _Pause
hu: _Felfüggesztés

en: _Properties
hu: _Tulajdonságok

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Refresh
hu: _Frissítés

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Rename
hu: Át_nevezés

en: _Rename…
hu: Át_nevezés…

en: _Replace
hu: _Csere

en: _Reset Options
hu: Beállítások _visszaállítása

en: _Resume
hu: F_olytatás

en: _Reversed Order
hu: _Fordított sorrend

en: _Save
hu: _Mentés

en: _Search Command
hu: _Program keresése

en: _Selected files
hu: Kij_elölt fájlok

en: _Show the Files
hu: _Fájlok megjelenítése

en: _Skip
hu: _Kihagyás

en: _Stop
hu: _Leállítás

en: _Test Integrity
hu: _Sértetlenség ellenőrzése

en: _Toolbar
hu: _Eszköztár

en: _Update
hu: _Frissítés

en: _View
hu: _Nézet

en: by T_ype
hu: _Típus szerint

en: by _Date Modified
hu: Módosítás _dátuma szerint

en: by _Location
hu: He_ly szerint

en: by _Name
hu: _Név szerint

en: by _Size
hu: _Méret szerint

en: example: *.o; *.bak
hu: például: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
hu: például: *.txt; *.doc

en: if TRUE will display icons depending on the file type (slower), otherwise will use always the same icon for all files (faster).
hu: Ha igaz, akkor a fájltípus alapján jeleníti meg az ikonokat (lassabb), különben mindig ugyanazt az ikont használja minden fájlhoz (gyorsabb).
