eom 1.25.0 - en to kk translation catalogue (307 entries)

en:  (invalid Unicode)
kk:  (қате Юникод)

en: %.1f (35mm film)
kk: %.1f (35мм таспа)

en: %.1f (lens)
kk: %.1f (линза)

en: <b>%f:</b> original filename
kk: <b>%f:</b> бастапқы файл аты

en: <b>%n:</b> counter
kk: <b>%n:</b> санағыш

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
kk: "%s" үшін қоқыс шелегін табу мүмкін емес. Оны толығымен өшіруді қалайсыз ба?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
kk: 0-ден үлкен мәні келесі суретке автоауысқанша, сурет экранда ұсталатын секундтар санын білдіреді. 0 болса, автошолу сөндіріледі.

en: About this application
kk: Бұл қолданба туралы

en: Active plugins
kk: Белсенді плагиндер

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All Images
kk: Барлық суреттер

en: Allow zoom greater than 100% initially
kk: Басынан бастап, 100%-дан үлкен масштабты рұқсат ету.

en: Aperture Value:
kk: Диафрагма мәні:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
kk: "%s" қоқыс шелегіне тастауды
    шынымен қалайсыз ба?

en: As _background
kk: Ф_он ретінде

en: As check _pattern
kk: Торлы өрі_с ретінде

en: As custom c_olor:
kk: Таңдауыңызша _түс ретінде:

en: As custom color:
kk: Таңдауыңызша түс ретінде:

en: At least two file names are equal.
kk: Кем дегенде, екі файлдың аттары бірдей.

en: Author:
kk: Авторы:

en: Automatic orientation
kk: Автоматты түрде бағдарлау

en: Background
kk: Фон

en: Background Color
kk: Фон түсі

en: Both
kk: Екеуі де

en: Browse and rotate images
kk: Суреттерді шолу мен айналдыру

en: Bytes:
kk: Байт:

en: C_enter:
kk: _Ортасы:

en: Camera
kk: Камера

en: Camera Model:
kk: Камера моделі:

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
kk: Ағымдағы терезедегі суреттер жинағы панелінің көрсетілуін іске қосу не сөндіру

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
kk: Ағымдағы терезедегі бүйір панелінің көрсетілуін іске қосу не сөндіру

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
kk: Ағымдағы терезедегі қалып-күй жолағының көрсетілуін іске қосу не сөндіру

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
kk: Ағымдағы терезедегі саймандар панелінің көрсетілуін іске қосу не сөндіру

en: Choose a folder
kk: Буманы таңдаңыз

en: Close _without Saving
kk: Сақта_май-ақ жабу

en: Close main window without asking to save changes.
kk: Басты терезені өзгерістерді сақтауды сұрамай-ақ жабу.

en: Close window
kk: Терезені жабу

en: Collection
kk: Жинақ

en: Color for Transparent Areas
kk: Мөлдір аймақтар үшін түсі

en: Copy the selected image to the clipboard
kk: Таңдалған суретті алмасу буферіне көшіріп алу

en: Could not display help for Eye of MATE
kk: "MATE көзі" қолданбасы үшін көмек ақпаратын көрсету мүмкін емес

en: Could not load image '%s'.
kk: '%s' суретін жүктеу мүмкін емес.

en: Couldn't access trash.
kk: Қоқыс шелегіне қатынау мүмкін емес.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
kk: JPEG файлын жүктеу үшін жадыны бөлу мүмкін емес

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
kk: Сақтау үшін уақытша файлды жасау сәтсіз: %s

en: Couldn't delete file
kk: Файлды өшіру мүмкін емес

en: Date
kk: Күн

en: Date in statusbar
kk: Қалып-күй жолағында күнді көрсету

en: Date/Time:
kk: Күні мен Уақыты:

en: Delay in seconds until showing the next image
kk: Келесі суретті көрсету алдында күту уақыты, секундпен

en: Description:
kk: Анықтамасы:

en: Destination folder:
kk: Мақсат бумасы:

en: Details
kk: Көбірек білу

en: Disable image collection
kk: Суреттерді жинақтау мүмкіндігін сөндіру

en: EXIF not supported for this file format.
kk: EXIF бұл файл пішімі үшін қолдауы жоқ.

en: E_xpand images to fit screen
kk: Суреттерді экранды толық алатындай жа_зық қылу

en: East
kk: Шығыс

en: Edit Image
kk: Суретті түзету

en: Edit the application toolbar
kk: Қолданбаның саймандар панелін түзету.

en: Edit the current image using %s
kk: Ағымдағы суретті %s көмегімен түзету

en: Enlarge the image
kk: Суретті үлкейту

en: Error on deleting image %s
kk: %s суретін өшіру қатесі

en: Error printing file:
    %s
kk: Файлды баспаға шығару қатесі:
    %s

en: Exposure Time:
kk: Экспозиция уақыты:

en: External program to use for editing images
kk: Суреттерді түзету үшін сыртқы бағдарлама

en: Extrapolate Image
kk: Суретті экстраполяциялау

en: Eye of MATE
kk: MATE көзі

en: Eye of MATE Image Viewer
kk: "MATE көзі" суреттерді көрсету қолданбасы

en: Eye of MATE Preferences
kk: MATE көзі баптаулары

en: File Name Preview
kk: Файл атын қарап шығу

en: File Path Specifications
kk: Файл жолының спецификациялары

en: File format is unknown or unsupported
kk: Файл  пішімі белгісіз не оған қолдау жоқ

en: Filename format:
kk: Файл атының пішімі:

en: Fit
kk: Сыйдыру

en: Fit the image to the window
kk: Суретті терезені толығымен алатындай етіп көрсету

en: Flash:
kk: Жарқылдау(вспышка):

en: Flip _Horizontal
kk: _Горизонталды аудару

en: Flip _Vertical
kk: _Вертикалды аудару

en: Focal Length
kk: Фокустық қашықтығы

en: Focal Length:
kk: Фокустық қашықтығы:

en: Folder
kk: Бума

en: Fullscreen with double-click
kk: Толық экранға қос шертумен өту

en: General
kk: Жалпы

en: Go to a random image of the collection
kk: Жинақтың кездейсоқ суретіне өту

en: Go to the first image of the collection
kk: Жинақтың алғашқы суретіне өту

en: Go to the last image of the collection
kk: Жинақтың соңғы суретіне өту

en: Go to the next image of the collection
kk: Жинақтың келесі суретіне өту

en: Go to the previous image of the collection
kk: Жинақтың алдыңғы суретіне өту

en: Height:
kk: Биіктігі:

en: Help on this application
kk: Бұл қолданба үшін көмек ақпараты

en: Horizontal
kk: Жатық

en: ISO Speed Rating:
kk: ISO сезімділігі:

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
kk: Егер белсендірілген болса, және белсенді терезеде жүктелген сурет болмаса, онда файлдарды таңдау сұхбаты XDG арнайы пайдаланушылар бумаларын қолданып, пайдаланушының суреттер бумасын көрсетеді. Егер сөндірілген болса не суреттер бумасы орнатылмаған болса, ағымдағы жұмыс бумасы көрсетіледі.

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
kk: Егер белсендірілген болса, метаақпарат тізімі қасиеттер сұхбат терезесінде жеке бетте көрсетіледі. Бұл кішірек экрандарда ыңғайлы болады, мыс. нетбуктерде. Сөндірілген болса, виджет "Метаақпарат" бетінде ендірілген болады.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
kk: Егер мөлдірлілік кілтінің мәні COLOR болса, ол кілт мөлдірілілікті анықтау үшін қолданылатын түсті көрсетеді.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
kk: Егер бұл белсенді болса, use-background-color кілті орнатқан түс сурет артындағы аймақты толтыру үшін қолданылады. Ал орнатылмаса, онда бұл түс белсенді GTK+ темасымен анықталады.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
kk: Егер бұл FALSE болса, кішкентай суреттердің ашылған кезде экранды толығымен алатындай етіп масштабы өзгертілмейді.

en: If you don't save, all your changes will be lost.
kk: Сақтамасаңыз, барлық өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: If you don't save, your changes will be lost.
kk: Сақтамасаңыз, өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: Image
kk: Сурет

en: Image Data
kk: Сурет ақпараты

en: Image Enhancements
kk: Суретті жақсарту

en: Image Properties
kk: Сурет қасиеттері

en: Image Settings
kk: Сурет баптаулары

en: Image Taking Conditions
kk: Суретті түсіру шарттары

en: Image View
kk: Сурет көрінісі

en: Image Zoom
kk: Сурет масштабы

en: Image collection pane position.
kk: Суреттер жинағы панелінің орны.

en: Image loading failed.
kk: Суретті жүктеу сәтсіз аяқталды.

en: In
kk: Үлкейту

en: Inches
kk: Дюйм

en: Interpolate Image
kk: Суретті интерполяциялау

en: Keywords:
kk: Кілт сөздер:

en: Leave Fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Left
kk: Сол жақ

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Loop through the image sequence
kk: Суреттер тізбегін шексіз айналдыру

en: Maker Note
kk: Жасаушы пікірі

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
kk: _Жасыру

en: Metadata
kk: Метаақпарат

en: Metering Mode:
kk: Өлшеулер режимі:

en: Millimeters
kk: Миллиметр

en: Mirror the image horizontally
kk: Суретті горизонталды аудару

en: Mirror the image vertically
kk: Суретті вертикалды аудару

en: Move the selected image to the trash folder
kk: Таңдалған суретті қоқыс шелегіне тастау

en: Move the selected item on the toolbar
kk: Таңдалған нәрсені саймандар панеліне апару

en: Move to _Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: Name:
kk: Аты:

en: No image loaded.
kk: Ешбір сурет жүктелмеді.

en: No images found in '%s'.
kk: '%s' ішінде суреттер табылмады.

en: None
kk: Жоқ

en: Normal
kk: Қалыпты

en: North
kk: Солтүстік

en: Open Containing _Folder
kk: Орналасқан _бумасын ашу

en: Open Folder
kk: Буманы ашу

en: Open Image
kk: Суретті ашу

en: Open _with
kk: Көм_егімен ашу

en: Open a file
kk: Файлды ашу

en: Open in fullscreen mode
kk: Толық экранда ашу

en: Open in slideshow mode
kk: Слайдшоуда ашу

en: Open the selected image with a different application
kk: Таңдалған суретті басқа қолданбамен ашу

en: Opening image "%s"
kk: "%s" суреті ашылуда

en: Options
kk: Опциялар

en: Other
kk: Басқалар

en: Out
kk: Кішірейту

en: Page Setup
kk: Парақ баптаулары

en: Pause Slideshow
kk: Слайдшоуды аялдату

en: Pause or resume the slideshow
kk: Слайдшоуды аялдату не жалғастыру

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
kk: Басқа файл кеңейтуін көріңіз, .png не .jpg сияқты.

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Position
kk: Орны

en: Prefere_nces
kk: Бап_таулар

en: Preferences for Eye of MATE
kk: "MATE көзі" қолданбасының баптаулары

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Print the selected image
kk: Таңдалған суретті баспаға шығару

en: Prope_rties
kk: Қас_иеттері

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Question
kk: Сұрақ

en: Randomize the image sequence
kk: Суреттер тізбегін кездейсоқ қылу

en: Reload Image
kk: Суретті қайта жүктеу

en: Reload current image
kk: Ағымдағы суретті қайта жүктеу

en: Remove the selected item from the toolbar
kk: Таңдалған нәрсені саймандар панелінен өшіру

en: Remove the selected toolbar
kk: Таңдалған саймандар панелін өшру

en: Rename from:
kk: Атын ауыстыру, неден:

en: Replace spaces with underscores
kk: Бос аралықтарды астыңғы сызумен алмастыру

en: Right
kk: Оң жақ

en: Rotate Counterc_lockwise
kk: Саға_т тілі бойына қарсы бұру

en: Rotate the image 90 degrees to the left
kk: Суретті 90 градус солға бұру

en: Rotate the image 90 degrees to the right
kk: Суретті 90 градус оңға бұру

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kk: Командалық жолдың барлық опцияларын қарау үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: S_elect the images you want to save:
kk: Сақ_тауға тиісті суреттерді таңдаңыз:

en: S_lideshow
kk: С_лайдшоу

en: Save As
kk: Қалайша сақтау

en: Save Image
kk: Суретті сақтау

en: Save _As…
kk: Қалайша сақ_тау…

en: Save changes in currently selected images
kk: Ағымдағы таңдалған файлдар өзгерістерін сақтау

en: Save changes to image "%s" before closing?
kk: Жабу алдында "%s" суреті өзгерістерін сақтау керек пе?

en: Save the selected images with a different name
kk: Таңдалған суреттерді басқа атауымен сақтау

en: Saving image "%s" (%u/%u)
kk: "%s" суретін сақтау (%u/%u)

en: Saving image locally…
kk: Суретті жергілікті сақтау…

en: Scroll wheel zoom
kk: Айналдыру батырмасымен масштабтау

en: Separator
kk: Ажыратқыш

en: Sequence
kk: Тізбектей

en: Set as _Desktop Background
kk: Жұмыс үс_тел тұсқағазы ретінде орнату

en: Set the selected image as the desktop background
kk: Таңдалған суретті жұмыс үстелінің тұсқағазы ретінде орнату

en: Show the application's version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Show the current image in fullscreen mode
kk: Ағымдағы суретті толық экранда көрсету

en: Show the image at its normal size
kk: Суретті оның қалыпты өлшемімен көрсету

en: Show the properties and metadata of the selected image
kk: Таңдалған суреттің қасиеттерін мен метаақпаратын көрсету

en: Show “_%s”
kk: “_%s” көрсету

en: Show/Hide the image collection pane scroll buttons.
kk: Суреттер жинағы панелінде айналдыру батырмаларын көрсету/жасыру.

en: Show/Hide the image collection pane.
kk: Суреттер жинағы панелін көрсету/жасыру.

en: Show/Hide the window side pane.
kk: Терезенің бүйір панелін көрсету/жасыру.

en: Show/Hide the window statusbar.
kk: Терезенің қалып-күй жолағын көрсету/жасыру.

en: Show/Hide the window toolbar.
kk: Терезенің саймандар панелін көрсету/жасыру.

en: Shrink the image
kk: Суретті кішірейту

en: Side _Pane
kk: Бү_йір панелі

en: Simple image viewer
kk: Суреттерді қарапайым көрсетушісі

en: Size
kk: Өлшемі

en: Slideshow
kk: Слайдшоу

en: Smooth images when zoomed-_in
kk: Масштабы үл_кейтілген кезде суреттерді тегістеу

en: Smooth images when zoomed-_out
kk: Масштабы аза_йтылған кезде суреттерді тегістеу

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
kk: Таңдалған суреттердің кейбіреулерін қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес, сондықтан олар толығымен өшіріледі. Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: South
kk: Оңтүстік

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
kk: Қосулы тұрған көшірменің орнына жаңа көшірмені жөнелту

en: Start a slideshow view of the images
kk: Суреттермен слайдшоуды бастау

en: Start counter at:
kk: Санағышты бастау:

en: T_oolbar
kk: Сай_мандар панелі

en: Tag
kk: Тег

en: Taken on
kk: Түсірілген

en: Temporary file creation failed.
kk: Уақытша файлды жасау сәтсіз аяқталды.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
kk: Сурет артындағы аймақты толтыру үшін қолданылатын түс. Егер use-background-color кілті орнатылмаса, онда бұл түс белсенді GTK+ темасымен анықталады.

en: The given locations contain no images.
kk: Көрсетілген орналасуда суреттер жоқ.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
kk: "%s" суреті сыртқы қолданбамен өзгертілген.
    Оны қайта жүктеуді қалайсыз ба?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
kk: "%s" суреті жұмыс үстел тұсқағазы ретінде орнатылған.
    Оның сыртқы түрін өзгертуді қалайсыз ба?

en: The image whose printing properties will be set up
kk: Баспаға шығару қасиеттері бапталатын сурет

en: The information for the page where the image will be printed
kk: Сурет баспаға шығарылатын парақ үшін ақпарат

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
kk: Масштабтау үшін тышқан дөңгелегі қолданылатын кезде іске асатын көбейткіш. Бұл мән әр тышқан дөңгелегін айналдыру оқиғасы үшін қолданылатын масштаб қадамын анықтайды. Мысалы, 0.05 мәні әр тышқан дөңгелегін айналдыру оқиғасы үшін масштабтың 5% өсуін, ал, 1.00 мәні масштабтың 100% өсуін білдіреді.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
kk: Бұл бағдарлама пайдалы болады деген сеніммен таратылады, бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕ берілмейді; КОММЕРЦИЯЛЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ немесе белгілі бір МАҚСАТТАРҒА СӘЙКЕС КЕЛЕТІНІ үшін де.  Көбірек білу үшін GNU General Public License қараңыз.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
kk: Бұл - еркін бағдарлама; сіз оны Free Software Foundation шығарған GNU General Public License аясында еркін тарата не/және өзгерте аласыз; лицензия нұсқасы 2 не (тандауыңызша) кез-келген кейін шыққан.

en: Time
kk: Уақыт

en: To:
kk: Қайда:

en: Toolbar Editor
kk: Панельдер түзетушісі

en: Transformation failed.
kk: Түрлендіру сәтсіз аяқталды.

en: Transformation on unloaded image.
kk: Жүктелген суретті түрлендіру.

en: Transparency color
kk: Мөлдірлік түсі.

en: Transparency indicator
kk: Мөлдірлілік көрсеткіші

en: Transparent Parts
kk: Мөлдір бөліктер

en: Trash images without asking
kk: Суреттерді қоқыс шелегіне артық сұрамай-ақ тастау

en: Type
kk: Түрі

en: Type:
kk: Түрі:

en: Undo the last change in the image
kk: Суретке жасалған соңғы өзгерісті болдырмау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Use "%s" to open the selected image
kk: Таңдалған суретті ашу үшін "%s" қолдану

en: Use a custom background color
kk: Таңдауыңызша фон түсін қолдану

en: Value
kk: Мәні

en: Vertical
kk: Тік

en: West
kk: Батыс

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
kk: Жүктелген суреттері жоқ болса, файдарды таңдау сұхбаты пайдаланушының суреттер бумасын көрсету керек пе.

en: Whether the image collection pane should be resizable.
kk: Суреттер жинағы панелінің өлшемін өзгертуге бола ма.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
kk: Суретті масштабты кішірейткен кезде интерполяциялау керек пе. Бұл анық емес сапаға әкеп соғады, және, кейбір кезде экстраполяцияланған емес суреттерден біршама баяулау болады.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
kk: Суретті масштабты кішірейткен кезде интерполяциялау керек пе. Бұл жақсырақ сапаға жол ашады, бірақ, кейбір кезде интерполяцияланған емес суреттерден біршама баяулау болады.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
kk: Сурет EXIF ақпаратындағы бағдарға сәйкес автоматты түрде бұрылуы керек пе.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
kk: Қасиеттер сұхбатында метаақпарат тізімі жеке бетте көрсетілуі керек пе.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
kk: Масштабтау үшін тышқанның айналдыру батырмасын қолдану керек пе.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
kk: Суреттер тізбегі шексіз циклмен көрсетілуі керек пе.

en: Whether the sequence of images should be shown in an random loop.
kk: Суреттер тізбегі кездейсоқ циклмен көрсетілуі керек пе.

en: Width:
kk: Ені:

en: XMP Other
kk: XMP басқа

en: XMP Rights Management
kk: XMP рұқсаттарын басқару

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
kk: Сіз бұл бағдарламамен бірге GNU General Public License көшірмесін алуыңыз керек еді; олай болмаса, Free Software Foundation, Inc. ұйымына хабарласыңыз, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Zoom multiplier
kk: Масштабтау көбейткіші

en: [FILE…]
kk: [ФАЙЛ…]

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Automatic orientation
kk: _Автоматты түрде бағдарлау

en: _Best Fit
kk: _Жақсырақ сыю

en: _Bottom:
kk: Тө_мен:

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Delete Toolbar
kk: Саймандар панелін ө_шіру

en: _Do not ask again during this session
kk: Бұ_л сессияда енді келесіде сұрамау

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _First Image
kk: А_лғашқы сурет

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Height:
kk: _Биіктігі:

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Image
kk: _Сурет

en: _Image Collection
kk: С_уреттер жинағы

en: _Last Image
kk: _Соңғы сурет

en: _Left:
kk: Со_л жақ:

en: _Loop sequence
kk: Тізбекті цикл_ды қылу

en: _Move on Toolbar
kk: Сай_мандар панеліне жылжыту

en: _Next
kk: _Келесі

en: _Next Image
kk: К_елесі сурет

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _Open Background Preferences
kk: Фон баптауларын а_шу

en: _Open…
kk: А_шу…

en: _Previous
kk: А_лдыңғы

en: _Previous Image
kk: Алд_ыңғы сурет

en: _Print…
kk: Ба_спаға шығару…

en: _Random Image
kk: _Кездейсоқ сурет

en: _Random sequence
kk: _Кездейсоқ тізбек

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Remove from Toolbar
kk: Са_ймандар панелінен өшіру

en: _Reset to Default
kk: Бас_тапқы мәндерге тастау

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: _Right:
kk: Оң ж_ақ:

en: _Rotate Clockwise
kk: С_ағат тілі бойымен бұру

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Scaling:
kk: Ма_сштабтау:

en: _Statusbar
kk: Қалы_п-күй жолағы

en: _Switch image after:
kk: Суретті ауы_стыру:

en: _Toolbar
kk: _Панель

en: _Tools
kk: Са_ймандар

en: _Top:
kk: Жоғар_ы:

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: _Unit:
kk: Өлшем бір_лігі:

en: _View
kk: _Түрі

en: _Width:
kk: _Ені:

en: _Zoom In
kk: Үлке_йту

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: as is
kk: бар түрінде

en: seconds
kk: секунд
