mate-control-center 1.26.0 - en to kk translation catalogue (523 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
kk: "%s" жарамды темаға ұқсамайды.

en: %d Hz
kk: %d Гц

en: %s must be a directory
kk: %s бума болуы тиіс

en: - MATE Default Applications
kk: - MATE негізгі қолданбалары

en: - MATE Keyboard Preferences
kk: - MATE пернетақта баптаулары

en: - MATE Mouse Preferences
kk: - MATE тышқанның баптаулары

en: <Unknown Action>
kk: <Белгісіз әрекет>

en: <b>Di_rect internet connection</b>
kk: <b>Интернетпен _тікелей байланыс</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
kk: <b>Проксиді _автобаптау</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
kk: <b>Проксиді қол_мен баптау</b>

en: <b>_Use authentication</b>
kk: <b>_Аутентификацияны қолдану</b>

en: A computer break reminder.
kk: Компьютерден үзілісті алуды еске салушы.

en: About %s
kk: %s туралы

en: About Me
kk: Мен туралы

en: Accelerator key
kk: Үдеткіш пернесі

en: Accessibility
kk: Қол жетерлілігі

en: Accessible Lo_gin
kk: Жүйеге кіру қо_лжетерлілігі

en: Action
kk: Әрекет

en: Add Wallpaper
kk: Түсқағазды қосу

en: Add to Favorites
kk: Таңдамалыларға қосу

en: Add to Startup Programs
kk: Іске қосылатын бағдарламаларға қосу

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All Fonts
kk: Барлық қаріптер

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: All_ow postponing of breaks
kk: Үзілістерді ке_йінге қалдыруды рұқсат ету

en: An internal error occurred
kk: Ішкі қате орын алған

en: Appearance
kk: Сыртқы көрінісі

en: Appearance Preferences
kk: Сыртқы түрін баптау

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
kk: Ағымдағы баптауларды бұл компьютердегі барлық MATE пайдаланушылары үшін іске асыру. Ескерту, бұл баптаулар жүйеге кіру экранына немесе басқа жұмыс үстел орталарына әсер етпейді.

en: Apply Background
kk: Фонды іске асыру

en: Apply Font
kk: Қаріпті іске асыру

en: Apply New Theme
kk: Жаңа теманы іске асыру

en: Apply system-wide
kk: Жүйелік түрде орнату

en: Assistive Technologies
kk: Көмекші технологиялар

en: Assistive Technologies Preferences
kk: Көмекші технологиялар баптаулары

en: Audio _Feedback...
kk: Аудио қ_осымшасы...

en: Authenticated!
kk: Аутентификацияланған!

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
kk: Барлық пайдаланушылар үшін бірнеше монитор баптауларын жүйелік ретінде орнату үшін аутентификация керек

en: Autoconfiguration _URL:
kk: Автоба_птау URL-ы:

en: Back
kk: Артқа

en: Background
kk: Фон

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
kk: Қ_олжетерлілік мүмкіндіктері іске қосылған немесе сөндірілген кезде дыбыс беру

en: Beep when a _modifier key is pressed
kk: _Түрлендіргіш перне басылған кезде дыбысты беру

en: Beep when a _toggle key is pressed
kk: _Ауыстырғыш перне басылған кезде дыбысты беру

en: Beep when a key is pr_essed
kk: Перне _басылған кезде дыбыс беру

en: Beep when a key is reje_cted
kk: Перне тайд_ырылған кезде дыбыс беру

en: Beep when key is _accepted
kk: Перне қ_абылданған кезде дыбыс беру

en: Beep when key is _rejected
kk: Перне та_йдырылған кезде дыбыс беру

en: Behaviour
kk: Мінез-құлығы

en: Best _shapes
kk: Ең жақсы пі_шіні

en: Best co_ntrast
kk: Ең жақсы ко_нтраст

en: Bounce Keys
kk: Қайталанатын пернелер

en: Buttons
kk: Батырмалар

en: By _country
kk: _Ел бойынша

en: By _language
kk: _Тіл бойынша

en: C_olors:
kk: _Түстер:

en: C_ommand:
kk: К_оманда:

en: C_ustomize...
kk: _Баптау...

en: Calculator
kk: Калькулятор

en: Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Cannot install theme
kk: Теманы орнату мүмкін емес

en: Center
kk: Ортасы

en: Change Passwo_rd...
kk: Парольді ө_згерту...

en: Change pa_ssword
kk: Па_рольді өзгерту

en: Change password
kk: Парольді өзгерту

en: Change resolution and position of monitors and projectors
kk: Мониторлар және проекторлар ажыратымдылығы және орналасуын өзгерту

en: Change your password
kk: Пароліңізді өзгертіңіз

en: Check if breaks are allowed to be postponed
kk: Егер үзілістерді кейінге қалдыруға болса, белгілеңіз

en: Checking password...
kk: Парольді тексеру...

en: Choose a Keyboard Model
kk: Пернетақта түрін таңдаңыз

en: Choose a Layout
kk: Жайманы таңдау

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
kk: Сіз жүйеге кіргенде қандай қолжетерлілік мүмкіндіктері іске қосылатынын таңдау

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
kk: Пароліңізді ауыстыру үшін <b>Парольді ауыстыру</b> шертіңіз.

en: Close and _Log Out
kk: Жабу және ш_ығу

en: Colors
kk: Түстер

en: Command
kk: Команда

en: Common Tasks
kk: Жалпы тапсырмалар

en: Compositing Manager
kk: Композитинг баптаулары

en: Control Center
kk: Басқару орталығы

en: Controls
kk: Басқару пернелері

en: Copying files
kk: Файларды көшіру

en: Could not access '%s' device
kk: '%s' құрылғысына қатынау мүмкін емес

en: Could not access any fingerprint readers
kk: Бірде-бір саусақ ізін оқу құрылғысына қатынау мүмкін емес

en: Could not detect displays
kk: Экрандарды анықтау мүмкін емес

en: Could not get screen information
kk: Экран ақпаратын алу мүмкін емес

en: Could not open %s/%s: %s
kk: %s/%s ашу мүмкін емес: %s

en: Could not open %s: %s
kk: %s ашу мүмкін емес: %s

en: Could not rename %s to %s: %s
kk: %s атын жаңа %s атына ауыстыру мүмкін емес: %s

en: Could not save the monitor configuration
kk: Монитор баптауларын сақтау мүмкін емес

en: Could not set the default configuration for monitors
kk: Мониторлар үшін үнсіз келісім баптауларын орнату мүмкін емес

en: Could not start finger capture on '%s' device
kk: '%s' құрылғысында саусақ ізін түсіруді бастау мүмкін емес

en: Current _password:
kk: Ағымдағы _пароль:

en: Cursor Blinking
kk: Курсор жыпылықтауы

en: Cursor _blinks in text fields
kk: Курсор мәтіндік өрістерде ж_ыпылықтайды

en: Cursor blinks speed
kk: Курсордың жыпылықтау жылдамдығы

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Custom Shortcut
kk: Таңдауыңызша жарлық

en: Custom Shortcuts
kk: Таңдауыңызша жарлықтар

en: Customize Theme
kk: Теманы баптау

en: Customize the look of the desktop
kk: Жұмыс үстелінің сыртқы түрін баптау

en: D_elay:
kk: Кі_діріс:

en: D_etails...
kk: Ақ_параты...

en: Date
kk: Күн

en: Default
kk: Бастапқы

en: Default Pointer
kk: Бастапқы курсор

en: Delete registered fingerprints?
kk: Тіркелген саусақ іздерін өшіру керек пе?

en: Des_ktop font:
kk: Жұ_мыс үстел қарібі:

en: Description
kk: Анықтамасы

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
kk: Екі перне бірге басылған кезде жабысқақ пернелерді сөн_діру

en: Disable _Fingerprint Login...
kk: Сау_сақ ізімен кіруді сөндіру...

en: Disable touchpad _while typing
kk: Теру ке_зінде тачпадты сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Displays
kk: Экрандар

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
kk: Тіркелген саусақтар іздерін өшіріп, саусақ ізі арқылы жүйеге кіруді сөндіру керек пе?

en: Document Viewer
kk: Құжаттарды көрсету қолданбасы

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Done!
kk: Дайын!

en: Double-Click Timeout
kk: Қос шерту аралығы

en: Drag and Drop
kk: Ұстап апару мен тастау

en: Duration of the break when typing is disallowed
kk: Теру рұқсат етілмеген үзілістің ұзақтығы

en: Duration of work before forcing a break
kk: Үзілісті мәжбүрлетуге дейінгі қалыпты жұмыстың ұзақтығы

en: Edit
kk: Түзету

en: Eject
kk: Шығару

en: Enable Fingerprint Login
kk: Саусақ ізімен кіруді іске қосу

en: Enable _Fingerprint Login...
kk: Сау_сақ ізімен кіруді іске қосу...

en: Enable _mouse clicks with touchpad
kk: Тачпадқа _шертуді іске қосу

en: Enable _natural scrolling
kk: Таб_иғи айналдыруды іске қосу

en: Enable _touchpad
kk: _Тачпадты іске қосу

en: Enable debugging code
kk: Жөндеу кодын іске қосу

en: Enable software _compositing window manager
kk: БҚ _композитинг терезелер басқарушысын іске қосу

en: Error saving the new shortcut
kk: Жаңа жарлықты сақтау қатесі

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
kk: ҚАРІП-ФАЙЛ ШЫҒЫС-ФАЙЛЫ

en: Failed to create temporary directory
kk: Уақытша буманы жасау қатесі

en: Fast
kk: Жылдам

en: File Manager
kk: Файлдық басқарушы

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: Filter
kk: Сүзгi

en: Flash _window titlebar
kk: _Терезенің атауын жыпылықтау

en: Flash entire _screen
kk: Толық _экранды жыпылықтау

en: Font Rendering Details
kk: Қаріпті өңдеу ақпараты

en: Font Viewer
kk: Қаріптер көрсетушісі

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Full Name
kk: Толық аты

en: General
kk: Жалпы

en: Get more backgrounds online
kk: Интернеттен көбірек түсқағаздарды алу

en: Get more themes online
kk: Интернеттен көбірек темаларды алу

en: Gra_yscale
kk: _Сұр түсті

en: Groups
kk: Топтар

en: HTTP Proxy Details
kk: HTTP прокси ақпараты

en: H_TTP proxy:
kk: HTTP _прокси:

en: H_orizontal edge scrolling
kk: Г_оризонталды шетпен айналдыру

en: Help
kk: Көмек

en: High
kk: Жоғары

en: Hinting
kk: Тегістеу

en: Home folder
kk: Үй бумасы

[ctx: Home folder]
en: Home
kk: Үй бумасы

en: Hor_izontal two-finger scrolling
kk: Гор_изонталды қос саусақты айналдыру

en: Horizontal gradient
kk: Горизонталды градиент

en: Icons
kk: Суреттемелер

en: Icons only
kk: Тек суреттемелер

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
kk: Егер сіз жарлық мәнін "%s" етіп орнатсағыз, онда "%s" жарлығы сөндірілетін болады.

en: Ignore Host List
kk: Елемейтін хосттар тізімі

en: Ignored Hosts
kk: Елемейтін хосттар

en: Image
kk: Сурет

en: Image Viewer
kk: Суреттерді көрсетуші

en: Image missing
kk: Сурет жоқ болып тұр

en: Images
kk: Суреттер

en: Include _panel
kk: _Панельді қоса алу

en: Info
kk: Мәлімет

en: Install
kk: Орнату

en: Install Failed
kk: Орнату сәтсіз аяқталды

en: Install multi-monitor settings for the whole system
kk: Бірнеше монитор баптауларын жүйелік ретінде орнату

en: Installation for theme "%s" failed.
kk: "%s" темасын орнату сәтсіз аяқталды.

en: Installed
kk: Орнатылған

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
kk: Жұмыс үстелінің әр түрлі бөліктері үшін темалар дестелерін орнатады

en: Instant Messenger
kk: Лезде хабарламалар

en: Interface
kk: Интерфейс

en: Internet
kk: Интернет

en: Jump to Preferred Applications dialog
kk: Таңдамалы қолданбалар сұхбатына өту

en: Jump to the Accessible Login dialog
kk: Жүйеге кіру қолжетерлілігі сұхбатына өту

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
kk: Пернетақта қолжетерлілігі сұхбатына өту

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
kk: Тышқан қолжетерлілігі сұхбатына өту

en: Keep Current Theme
kk: Ағымдағы теманы сақтау

en: Key presses _repeat when key is held down
kk: Перне басулы кезінде _перне басулары қайталанады

en: Keybinding
kk: Пернетақта жарлығы

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
kk: Пернетақта қолжетерлілігінің аудио қосымшасы

en: Keyboard Layout Options
kk: Пернетақта жаймасының опциялары

en: Keyboard Preferences
kk: Пернетақта баптаулары

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Keyboard _model:
kk: Пернетақта _түрі:

en: Large
kk: Үлкен

en: Launch calculator
kk: Калькуляторды жөнелту

en: Launch email client
kk: Эл. пошта клиентін жөнелту

en: Launch help browser
kk: Көмек шолушысын жөнелту

en: Launch media player
kk: Медиа ойнатқышын жөнелту

en: Launch web browser
kk: Веб браузерін жөнелту

en: Layout
kk: Жайма

en: Layouts
kk: Жаймалар

en: Left
kk: Сол жақ

en: Left button
kk: Сол жақ батырмасы

en: Left little finger
kk: Сол жақ кішкентай саусақ

en: Left middle finger
kk: Сол жақ ортаңғы саусақ

en: Left ring finger
kk: Сол жақ аты жоқ саусақ

en: Left thumb
kk: Сол жақ бас бармағы

en: Less than one minute until the next break
kk: Келесі үзіліске дейін бір минуттан аз уақыт қалды

en: List of keyboard layouts selected for usage
kk: Қолдануға таңдалған пернетақта жаймаларының тізімі

en: Lock screen
kk: Экранды блоктау

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
kk: Пернетақтада теруден зиянды азайтуға көмектесу үшін экранды біршама уақыттан кейін блоктап отыру

en: Log out
kk: Шығу үшін

en: Long
kk: Ұзақ

en: Low
kk: Төмен

en: MATE Font Viewer
kk: MATE қаріптер көрсетушісі

en: MATE Theme %s correctly installed
kk: %s MATE темасы сәтті орнатылды

en: Mail Reader
kk: Пошта қолданбасы

en: Mate Theme Package
kk: Mate темалар дестесі

en: Maximize
kk: Максималды қылу

en: Maximize Horizontally
kk: Терезені енінен жазық қылу

en: Maximize Vertically
kk: Терезені биіктігінен жазық қылу

en: Menus and Toolbars
kk: Мәзірлер және саймандар панельдері

en: Metacity Preferences
kk: Metacity баптаулары

en: Middle button
kk: Ортаңғы батырмасы

en: Minimize
kk: Қайыру

en: Mirror Screens
kk: Айналы экрандар

en: Models
kk: Түрлер

en: Monitor
kk: Монитор

en: Monitor Preferences
kk: Монитор баптаулары

en: Monitor: %s
kk: Монитор: %s

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Mouse Keys
kk: Тышқан пернелері

en: Mouse Orientation
kk: Тышқан бағдары

en: Mouse Preferences
kk: Тышқан баптаулары

en: Move _Down
kk: Төмен жы_лжыту

en: Move _Up
kk: Ж_оғары апару

en: Move the selected keyboard layout down in the list
kk: Таңдалған пернетақта жаймасын тізімде төмен жылжыту

en: Move the selected keyboard layout up in the list
kk: Таңдалған пернетақта жаймасын тізімде жоғары жылжыту

en: Movement Key
kk: Жылжыту пернесі

en: Multimedia
kk: Мультимедиа

en: Multimedia Player
kk: Мультимедиа плеері

en: N_one
kk: _Жоқ

en: Name
kk: Атауы

en: Network Proxy
kk: Желілік прокси

en: Network Proxy Preferences
kk: Желілік прокси баптаулары

en: Network Servers
kk: Желілік серверлер

en: New
kk: Жаңа

en: New Applications
kk: Жаңа қолданбалар

en: New Document
kk: Құжатты жасау

en: New Spreadsheet
kk: Жаңа электрондық кесте

en: New Windows
kk: Жаңа терезелер

en: New shortcut...
kk: Жаңа жарлық...

en: New themes have been successfully installed.
kk: Жаңа темалар сәтті орнатылды.

en: New windows u_se active window's layout
kk: Жаңа терезелер бел_сенді терезенің жаймасын қолданады

en: Next track
kk: Келесі трек

en: No Desktop Background
kk: Түсқағаз жоқ

en: No Image
kk: Сурет жоқ

en: No matches found.
kk: Сәйкестіктер табылмады.

en: None
kk: Жоқ

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Off
kk: Сөнд.

en: Office
kk: Кеңселік

en: On
kk: Іске қосылған

en: Open a dialog to specify the color
kk: Түсті таңдау үшін сұхбат терезесін ашу

en: Other
kk: Басқалар

en: Other finger:
kk: Басқа саусақ:

en: Panel icon
kk: Панельдегі таңбаша

en: Pause playback
kk: Ойнатуды аялдату

en: Placement
kk: Орналастыру

en: Play (or play/pause)
kk: Ойнату (не ойнату/аялдату)

en: Please contact your system administrator for help.
kk: Көмек үшін жүйелік әкімшіңізге хабарласыңыз.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
kk: Пароліңізді <b>Жаңа парольді қайталау</b> өрісінде қайта енгізіңіз.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
kk: Пароліңізді <b>Жаңа пароль</b> өрісінде енгізіңіз.

en: Pointer
kk: Курсор

en: Pointer Speed
kk: Курсор жылдамдығы

en: Port:
kk: Порт:

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Preferred Applications
kk: Таңдамалы қолданбалар

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Preview:
kk: Алдын-ала қарау:

en: Previous track
kk: Алдыңғы трек

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
kk: Таңдалған пернетақта жаймасының диаграммасын шығару

en: Proxy Configuration
kk: Прокси баптаулары

en: R_otation:
kk: _Бұру:

en: Re_fresh rate:
kk: Жаңа_рту жиілігі:

en: Remove from Favorites
kk: Таңдамалылардан өшіру

en: Remove from Startup Programs
kk: Іске қосылатын бағдарламалардан өшіру

en: Remove the selected keyboard layout from the list
kk: Таңдалған пернетақта жаймасын тізімнен өшіру

en: Rendering
kk: Өңдеу

en: Repeat Keys
kk: Пернелер қайталануы

en: Repeat keys speed
kk: Қайталану жылдамдығы

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
kk: Пернетақтаның ағымдағы баптауларын бастапқы
    баптаулармен алмастыру

en: Reset to De_faults
kk: Баста_пқы түріне келтіру

en: Revert Font
kk: Қаріпті қайтару

en: Right
kk: Оң жақ

en: Right button
kk: Оң жақ батырмасы

en: Right little finger
kk: Оң жақ кішкентай саусақ

en: Right middle finger
kk: Оң жақ ортаңғы саусақ

en: Right ring finger
kk: Оң жақ аты жоқ саусақ

en: Right thumb
kk: Оң жақ бас бармағы

en: Roll up
kk: Жию

en: Run at st_art
kk: Іске қосылғ_анда, жөнелту

en: S_ocks host:
kk: Socks п_орты:

en: S_peed:
kk: Жы_лдамдығы:

en: S_uper (or "Windows logo")
kk: Super (немесе "Windows логот_ипі")

en: Sa_me image in all monitors
kk: Барлық мониторларда _бір сурет

en: Save Theme As...
kk: Теманы қалайша сақтау...

en: Save _As...
kk: Қала_йша сақтау...

en: Save _background image
kk: Фо_н суретін сақтау

en: Save _notification theme
kk: _Хабарламалар темасын сақтау

en: Scale
kk: Созу

en: Scrolling
kk: Айналдыру

en: Search
kk: Іздеу

en: Select Image
kk: Суретті таңдау

en: Select Theme
kk: Теманы таңдау

en: Select a keyboard layout to be added to the list
kk: Тізімге қосу үшін пернетақта жаймасын таңдау

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
kk: Монитор қасиеттерін өзгерту үшін оны таңдаңыз; ретін өзгерту үшін оны ұстап тартыңыз.

en: Select finger
kk: Саусақты таңдау

en: Select your default applications
kk: Үнсіз келісім қолданбаларын таңдау

en: Select your photo
kk: Фотосуретіңізді таңдаңыз

en: Set as primary
kk: Біріншілік ретінде орнату

en: Set your keyboard preferences
kk: Пернетақта баптауларын орнатыңыз

en: Set your mouse preferences
kk: Тышқан баптауларын орнатыңыз

en: Set your network proxy preferences
kk: Желілік прокси баптауларын орнату

en: Set your personal information
kk: Жеке ақпаратыңызды орнату

en: Set your window properties
kk: Терезе баптауларын орнату

en: Sets the selected monitor as primary.
kk: Таңдалған мониторды біріншілік ретінде орнатады.

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
kk: Control пернесі басылған кезде курсор орнын кө_рсету

en: Short
kk: Қысқа

en: Shortcut
kk: Жарлық

en: Show _icons in menus
kk: Мәзірлерде _таңбашаларды көрсету

en: Show _visual feedback for the alert sound
kk: Хабарлама дыбысына қоса _визуалды хабарлауды көрсету

en: Show icons on buttons
kk: Батырмалар үстінде суреттемелерді көрсету

en: Shut down
kk: Сөндіру

en: Slide Show
kk: Көрiнiстi баптау

en: Slow
kk: Баяу

en: Slow Keys
kk: Баяу пернелер

en: Small
kk: Кішкентай

en: Smoothing
kk: Тегістеу

en: Solid color
kk: Бүтін түс

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Span
kk: Мозаика

en: Spreadsheet Editor
kk: Электрондық кесте түзеткіші

en: Start %s
kk: %s іске қосу

en: Start the page with the accessibility settings showing
kk: Қолжетерлілік опциялары көрсетілетін бетті бастау

en: Start the page with the typing break settings showing
kk: Теру үзілісі баптаулары көрсетілетін бетті бастау

en: Sticky Keys
kk: Жабысқақ пернелер

en: Stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату

en: Stretch
kk: Созу

en: Style
kk: Стилі

en: Sub_pixel (LCDs)
kk: Суб_пиксель (LCD)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
kk: Суб_пиксельді тегістеу (LCD)

en: Subpixel Order
kk: Субпиксельдер реті

en: System
kk: Жүйе

en: System error: %s.
kk: Жүйелік қате: %s.

en: TEXT
kk: МӘТІН

en: Take a break now (next in %dm)
kk: Үзілісті алыңыз (келесі %d мин кейін)

en: Take a break now (next in less than one minute)
kk: Үзілісті алыңыз (келесісі бір минуттан аз уақытта)

en: Take a break!
kk: Демалу уақыты!

en: Terminal Emulator
kk: Терминал эмуляторы

en: Text
kk: Мәтін

en: Text Editor
kk: Мәтін түзетушісі

en: Text below items
kk: Мәтін суреттердің астында

en: Text beside items
kk: Мәтін суреттердің қасында

en: Text only
kk: Тек мәтін

en: Text to thumbnail (default: Aa)
kk: Үлгі үшін мәтін (бастапқысы: Aa)

en: That password was incorrect.
kk: Пароль қате болды.

en: The %s utility is not installed.
kk: %s утилитасы орнатылмаған.

en: The MATE configuration tool
kk: MATE баптаулар сайманы

en: The current theme suggests a font.
kk: Ағымдағы тема қаріпті ұсынады.

en: The current window manager is unsupported
kk: Ағымдағы терезелер басқарушысына қолдау жоқ

en: The device is already in use.
kk: Құрылғы қолдануда болып тұр.

en: The monitor configuration has been saved
kk: Монитор баптаулары сақталды

en: The new password has already been used recently.
kk: Жаңа пароль жақында қолданылған болып тұр.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
kk: Жаңа парольде сандар не арнайы таңба(лар) болуы тиіс.

en: The old and new passwords are the same.
kk: Ескі және жаңа парольдер өзара сәйкес келеді.

en: The old and new passwords are too similar.
kk: Ескі және жаңа парольдер өзара ұқсайды.

en: The password is too short.
kk: Пароль тым қысқа.

en: The password is too simple.
kk: Пароль тым қарапайым.

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
kk: "%s" жарлығын қолдану мүмкін емес, өйткені бұл пернемен теру мүмкін емес болады.
    Онымен бірге бір уақытта Control, Alt не Shift басып көріңіз.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
kk: "%s" жарлығы келесі үшін қолданылуда:
    "%s"

en: The two passwords are not equal.
kk: Екі пароль өзара сәйкес келемейді.

en: Theme
kk: Тема

en: Theme Installer
kk: Темаларды орнату

en: Theme Packages
kk: Темалар дестелері

en: There was an error displaying help: %s
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті: %s

en: This font could not be displayed.
kk: Бұл қаріпті көрсету мүмкін емес

en: This program can only be used by the root user
kk: Бұл бағдарламаны тек әкімші (root) пайдалана алады

en: Thr_eshold:
kk: Та_балдырықты мәні:

en: Three-finger click emulation:
kk: Үш саусақты шертуді эмуляциялау:

en: Thumbnail size (default: 128)
kk: Үлгі өлшемі (бастапқысы: 128)

en: Tile
kk: Сыйдыру

en: Time
kk: Уақыт

en: Time Zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Titlebar Action
kk: Атау жолағы әрекеттері

en: Titlebar Buttons
kk: Атау жолағы батырмалары

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
kk: Пароліңізді өзгерту үшін, ағымдағы парольді төмендегі өріске енгізіп, <b>Аутентификация</b> батырмасын басыңыз.
    Аутентификациядан кейін, жаңа пароліңізді енгізіп, оны тексеру үшін қайта енгізіңіз және <b>Парольді өзгерту</b> басыңыз.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
kk: Саусақ ізі арқылы кіруді іске қосу үшін, сізге '%s' құрылғысын қолданып, бір не бірнеше саусақ іздерін сақтау керек.

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
kk: Терезені жылжыту үшін бұл пернені басулы ұстап, терезені ұстаңыз:

en: Toolbar _button labels:
kk: Саймандар панелі _батырмаларының белгілері:

en: Touchpad
kk: Тачпад

en: Two-finger click emulation:
kk: Екі саусақты шертуді эмуляциялау:

en: Type
kk: Түрі

en: Typing Break
kk: Теруден үзіліс

en: Typing Monitor
kk: Теруді бақылаушы

en: U_nselect windows when the mouse leaves them
kk: Терезелердің үстінен тышқан кеткен кезде олардың таңдауын а_лып тастау

en: U_sername:
kk: Па_йдаланушы аты:

en: Unable to launch %s: %s
kk: %s жөнелту қатесі: %s

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Upside Down
kk: Төңкеру

en: Upside-down
kk: Төңкеру

en: User name:
kk: Пайдаланушы аты:

en: V_ertical two-finger scrolling
kk: В_ертикалды қос саусақты айналдыру

en: Vendors
kk: Өндірушілер

en: Version
kk: Нұсқасы

en: Vertical gradient
kk: Вертикалды градиент

en: Video Player
kk: Видео плеері

en: View and edit keyboard layout options
kk: Пернетақтаның жайма опцияларын қарау және өзгерту

en: View fonts on your system
kk: Жүйеңіздегі қаріптерді қарау

en: Visual
kk: Визуалды

en: Visual cues for sounds
kk: Дыбыстар үшін визуалды кеңестер

en: Volume down
kk: Дыбысты азайту

en: Volume mute
kk: Дыбысты сөндіру

en: Volume up
kk: Дыбысты көтеру

en: Web Browser
kk: Веб браузері

en: Window Border
kk: Терезе шекаралары

en: Window Preferences
kk: Терезе баптаулары

en: Window Selection
kk: Терезені таңдау

en: Window Snapping
kk: Терезелер жабысқақтығы

en: Windows
kk: Терезелер

en: Word Processor
kk: Мәтіндік процессор

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
kk: Сіздің бұл құрылғыны қолдану құқығыңыз жоқ. Жүйелік әкімшіге хабарлаңыз.

en: Your filter "%s" does not match any items.
kk: Сіздің "%s" сүзгіңіз ешнәрсе қайтармады.

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
kk: Саусақтың ізі сәтті сақталды. Енді саусақ ізін оқитын құрылғы көмегімен жүйеге кіре аласыз.

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
kk: Басында аутентификацияланғаннан кейін пароліңіз өзгерген! Қайта аутентификациядан өтіңіз.

en: Your password has been changed.
kk: Пароліңіз өзгертілді.

en: Zoom
kk: Үлкейту

en: [ 'Change Theme;mate-appearance-properties.desktop', 'Set Preferred Applications;mate-default-applications-properties.desktop' ]
kk: [ 'Теманы ауыстыру;mate-appearance-properties.desktop', 'Таңдамалы қолданбаларды орнату;mate-default-applications-properties.desktop' ]

en: [WALLPAPER...]
kk: [ТҮСҚАҒАЗ...]

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Acceleration:
kk: Үд_ету:

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
kk: Қ_олжетерлілік мүмкіндіктерін пернетақта жарлықтарымен іске қосу/сөндіруге болады

en: _Add...
kk: _Қосу...

en: _Alt
kk: Alt

en: _Application font:
kk: Қолд_анба қарібі:

en: _Authenticate
kk: _Аутентификация

en: _Break interval lasts:
kk: Үзіліс ұ_зақтығы:

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Country:
kk: Е_л:

en: _Delay:
kk: Күт_у:

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Delete Fingerprints
kk: Саусақ іздерін ө_шіру

en: _Description:
kk: Ан_ықтамасы:

en: _Details
kk: Кө_бірек

en: _Detect monitors
kk: Мониторларды а_нықтау

en: _Document font:
kk: Құ_жаттар қарібі:

en: _Editable menu shortcut keys
kk: _Мәзірдің жарлық пернелерін түзетуге болады

en: _Enable assistive technologies
kk: Көмекші технологияларды іск_е қосу

en: _FTP proxy:
kk: FTP п_рокси:

en: _File
kk: _Файл

en: _Fixed width font:
kk: _Ені біркелкі қарібі:

en: _Full
kk: Т_олық

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Ignore fast duplicate keypresses
kk: Жылдам, қайталататын пернелер басылуларын _елемеу

en: _Input boxes:
kk: _Енгізу өрістері:

en: _Install...
kk: _Орнату...

en: _Keyboard Accessibility
kk: _Пернетақта қолжетерлілігі

en: _Language:
kk: _Тіл:

en: _Left-handed
kk: _Солақай

en: _Lock screen to enforce typing break
kk: Теруден үзілісті мәжбүрлету үшін экранды б_локтау

en: _Medium
kk: О_рташа

en: _Meta
kk: Meta

en: _Models:
kk: _Түрлер:

en: _Monochrome
kk: _Монохромды

en: _Mouse Accessibility
kk: _Тышқан қолжетерлілігі

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _New password:
kk: Жаңа _пароль:

en: _None
kk: _Ешнәрсе

en: _Only accept long keypresses
kk: Пернелердің _тек ұзақ басылуларын қабылдау

en: _Open
kk: А_шу

en: _Options...
kk: _Опциялар...

en: _Overwrite
kk: Үстінен _жазу

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: _Pointer can be controlled using the keypad
kk: _Курсорды цифрлық пернетақтадан басқаруды рұқсат ету

en: _Postpone Break
kk: Үзілісті ке_йінге қалдыру

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: _Preferred Applications
kk: Таңд_амалы қолданбалар

en: _Reassign
kk: Қа_йта тағайындау

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Reset to Defaults
kk: _Бастапқы түріне келтіру

en: _Resolution:
kk: _Ажыратымдылығы:

en: _Retype new password:
kk: Жаңа парольді қа_йта теріңіз:

en: _Right-handed
kk: _Оңақай

en: _Run at start
kk: Іске қосылғанда, жө_нелту

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Secure HTTP proxy:
kk: Қауіп_сіз HTTP прокси:

en: _Select windows when the mouse moves over them
kk: Терезелердің үстінен тышқан өткен кезде оларды _таңдау

en: _Selected items:
kk: _Таңдалған нәрселер:

en: _Sensitivity:
kk: _Сезімталдылығы:

en: _Separate layout for each window
kk: Әр терезе үшін бө_лек жайма

en: _Show monitors in panel
kk: Мониторларды панельде көр_сету

en: _Show...
kk: Көр_сету...

en: _Simulate simultaneous keypresses
kk: Бір уақыттағы пернелердің басылуын _симуляциялау

en: _Size:
kk: Ө_лшемі:

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: _Slight
kk: Әл_сіз

en: _Speed:
kk: Ж_ылдамдық:

en: _Style:
kk: _Стилі:

en: _Take a Break
kk: Де_малу уақыты

en: _Timeout:
kk: _Кідіріс:

en: _Type to test settings:
kk: Баптауларды тексеру үшін _теріңіз:

en: _Variants:
kk: _Нұсқалары:

en: _Vendors:
kk: Өн_дірушілер:

en: _Vertical edge scrolling
kk: _Вертикалды шетпен айналдыру

en: _Window title font:
kk: _Терезе атауының қарібі:

en: _Windows:
kk: _Терезелер:

en: _Work interval lasts:
kk: _Жұмыс уақытының ұзақтығы:

en: filename
kk: файл аты

en: minutes
kk: минут

en: multiple sizes
kk: бірнеше өлшемдер

en: page
kk: парақ

en: seconds
kk: секунд

en: unknown
kk: белгісіз
