mate-panel 1.26.0 - en to kk translation catalogue (408 entries)

en: "%s" has quit unexpectedly
kk: "%s" күтпегенде жабылды.

en: %s, feels like %s
kk: %s, сезілуі %s

en: (empty)
kk: (бос)

en: - Edit .desktop files
kk: - .desktop файлдарын түзету

en: <i>(optional)</i>
kk: <i>(міндетті емес)</i>

en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
kk: <small><i>Қала, аймақ не ел атын теріңіз де, қалқымалы мәзірден керегін таңдаңыз.</i></small>

en: <small>Opaque</small>
kk: <small>Мөлдір емес</small>

en: <small>Set...</small>
kk: <small>Орнату...</small>

en: <small>Set</small>
kk: <small>Орнату</small>

en: <small>Transparent</small>
kk: <small>Мөлдір</small>

en: A pop out drawer to store other items in
kk: Ішінде нәрселерді сақтау үшін жәшік

en: A separator to organize the panel items
kk: Панель элементтерін реттеу үшін ажыратқыш

en: A_bout Panels
kk: Па_нельдер туралы

en: About the MATE Panel
kk: MATE панелі туралы

en: Access documents, folders and network places
kk: Құжаттар, бумалар және желілік орналасуларға қатынау

en: Action button type
kk: Әрекет батырмасының түрі

en: Ad_just Date & Time
kk: Күн _мен уақытты баптау

en: Add this as _drawer to panel
kk: Бұны панельге _жәшік ретінде қосу

en: Add this as _menu to panel
kk: Бұны панельге _мәзір ретінде қосу

en: Add this launcher to _desktop
kk: Бұл жөнелткішті _жұмыс үстеліне қосу

en: Add this launcher to _panel
kk: Бұл жөнелткішті _панельге қосу

en: Add to Drawer
kk: Жәшікке қосу

en: Add to Panel
kk: Панельге қосу

en: Allow workspace _wrap around in switcher
kk: Ауыстырғышта жұмыс орындарын _циклмен көрсету

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
kk: "%s" ашу талабы кезінде белгісіз қате орын алды.

en: Animation
kk: Қолданба

en: Animation speed
kk: Анимация жылдамдығы

en: Application
kk: Қолданба

en: Application Launcher...
kk: Қолданбалар жөнелткіші...

en: Application does not accept documents on command line
kk: Қолданба команда жолында құжаттарды қабылдамайды

en: Application in Terminal
kk: Терминалдағы қолданба

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Area where notification icons appear
kk: Хабарламалар таңбашалары көрсетілетін аймақ

en: Arro_ws on hide buttons
kk: Жасыру батырмаларындағы б_ағдаршалар

en: Autoclose drawer
kk: Жәшікті автожабу

en: Automatically hide panel into corner
kk: Панельді бұрышқа автожасыру

en: Background
kk: Фон

en: Background _image:
kk: Фон сур_еті:

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Background color opacity
kk: Фон түсінің мөлдірсіздігі

en: Background image
kk: Фон суреті

en: Background type
kk: Фон түрі

en: Behaviour
kk: Мінез-құлығы

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
kk: Бұл компьютерден қолжетерлік барлық жергілікті және қашықтағы дисктер және бумаларды шолу

en: Browse and run installed applications
kk: Орнатылған қолданбаларды шолу және жөнелту

en: Browse bookmarked and local network locations
kk: Бетбелгілердегі және жергілікті желі орналасуларын шолу

en: C_lear
kk: Та_зарту

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
kk: Құжат URI-ін 'Type=Link' desktop элементіне беру мүмкін емес

en: Cannot delete this panel
kk: Бұл панельді өшіру мүмкін емес

en: Cannot find an empty spot
kk: Бос орынды табу мүмкін емес

en: Center panel on x-axis
kk: Панельді x осі бойынша ортасымен туралау

en: Center panel on y-axis
kk: Панельді y осі бойынша ортасымен туралау

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
kk: Жұмыс үстелдің сыртқы түрін және мінез-құлығын өзгерту, көмекті алу немесе жүйеден шығу

en: Choose Location
kk: Орналасуды таңдау

en: Choose a file to append to the command...
kk: Командаға жалғанатын файлды таңдаңыз...

en: Choose a file...
kk: Файлды таңдау...

en: Choose an application...
kk: Қолданбаны көрсетіңіз...

en: Choose an icon
kk: Таңбашаны таңдаңыз

en: City Name
kk: Қала аты

en: City Time Zone
kk: Қаланың уақыт белдеуі

en: Clear Recent Documents
kk: Жуырдағы құжаттарды тазарту

en: Clear Recent Documents...
kk: Жуырдағы құжаттарды тазарту...

en: Clear all items from the recent documents list
kk: Жуырдағы құжаттар тізімінен барлық нәрселерді өшіру

en: Clear the Recent Documents list?
kk: Жуырдағы құжаттар тізімін тазарту керек пе?

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
kk: Барлық терезелерді жасырып, жұмыс үстелін көрсету үшін осында шертіңіз.

en: Click here to restore hidden windows.
kk: Жасырын терезелерді қалпына келтіру үшін осында шертіңіз.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
kk: Қолданбаны мәжбүрлі тоқтату үшін оның терезесіне шертіңіз. Бас тарту үшін <ESC> басыңыз.

en: Click to hide month calendar
kk: Ай күнтізбесін жасыру үшін шертіңіз

en: Click to view month calendar
kk: Ай күнтізбесін көрсету үшін шертіңіз

en: Clock
kk: Сағат

en: Clock Format
kk: Сағат пішімі

en: Clock Preferences
kk: Сағат баптаулары

en: Co_lor:
kk: Тү_с:

en: Co_mmand to run when clicked:
kk: Шертілген кезде орындалатын к_оманда:

en: Co_mment:
kk: Тү_сіндірме:

en: Comm_and:
kk: Ко_манда:

en: Command icon
kk: Команданың таңбашасы

en: Command to execute on click
kk: Шертілген кезде орындалатын команда

en: Complete panel lockdown
kk: Панельді толығымен блоктау

en: Computer
kk: Компьютер

en: Computer Clock
kk: Компьютер сағаты

en: Confirm panel removal
kk: Панель өшірілуін растау

en: Connect to Server...
kk: Серверге байланысу...

en: Connect to a remote computer or shared disk
kk: Қашықтағы компьютерге не ортақ дискіге қатынау

en: Copy _Date
kk: Кү_нді көшіру

en: Copy _Time
kk: _Уақытты көшіру

en: Copy a launcher from the applications menu
kk: Жөнелткішті қолданбалар мәзірінен көшіріп алу

en: Could not connect to server
kk: Сервермен байланыс орнату мүмкін емес

en: Could not display help document
kk: Көмек құжатын көрсету мүмкін емес

en: Could not display help document '%s'
kk: '%s' көмек құжатын көрсету мүмкін емес

en: Could not execute '%s'
kk: '%s' орындау мүмкін емес

en: Could not launch '%s'
kk: '%s' жөнелту мүмкін емес

en: Could not launch application
kk: Қолданбаны жөнелту мүмкін емес

en: Could not open location '%s'
kk: '%s' орналасуын ашу мүмкін емес

en: Could not open recently used document "%s"
kk: "%s" жуырда қолданылған құжатты ашу мүмкін емес

en: Could not run command '%s'
kk: '%s' командасын орындау мүмкін емес

en: Could not save directory properties
kk: Бума қасиеттерін сақтау мүмкін емес

en: Could not save launcher
kk: Жөнелткішті сақтау мүмкін емес

en: Could not show this URL
kk: Бұл URL-ды көрсету мүмкін емес

en: Could not use dropped item
kk: Үстіне тасталған нәрсені қолдану мүмкін емес

en: Create Launcher
kk: Жөнелткішті жасау

en: Create a new launcher
kk: Жаңа жөнелткішті жасау

en: Create new file in the given directory
kk: Көрсетілген бумада жаңа файлды жасау

en: Current Time:
kk: Ағымдағы уақыт:

en: Custom Application Launcher
kk: Таңдауыңызша қолданба жөнелткіші

en: Custom format of the clock
kk: Сағаттың таңдауыңызша пішімі

en: D_elete
kk: Ө_шіру

en: D_on't Delete
kk: Ө_шірмеу

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
kk: Терезелер тізімінде бір қолданбаның терезелерін қашан топтау керек екенін сипаттайды. Мүмкін мәндері: "never", "auto" және "always".

en: Default panel layout
kk: Панельдің негізгі жаймасы

en: Delete this drawer?
kk: Бұл жәшікті өшіру керек пе?

en: Delete this panel?
kk: Бұл панельді өшіру керек пе?

[ctx: Desktop Folder]
en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Directory Properties
kk: Буманың қасиеттері

en: Disable Force Quit
kk: Мәжбүрлі шығу мүмкіндігін сөндіру

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Display
kk: Көрсету

en: Display all workspaces
kk: Барлық жұмыс орындарын көрсету

en: Display workspace names
kk: Жұмыс орындар атауларын көрсету

en: Draw arrow in menu button
kk: Мәзір батырмасында бағдаршаны салу

en: Drawer
kk: Жәшік

en: Drawer Properties
kk: Жәшік қасиеттері

en: E_xpand
kk: _Жазық қылу

en: East
kk: Шығыс

en: Edit
kk: Түзету

en: Edit Location
kk: Орналасуды өзгерту

en: Enable animations
kk: Анимацияларды іске қосу

en: Enable arrows on hide buttons
kk: Жасыру батырмаларындағы бағдаршаларды іске қосу

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
kk: "Қолданбаны жөнелту" сұхбатында автотолықтыруды іске қосу

en: Enable hide buttons
kk: Жасыру батырмаларын іске қосу

en: Enable program list in "Run Application" dialog
kk: "Қолданбаны жөнелту" сұхбатында бағдарламалар тізімін іске қосу

en: Error
kk: Қате

en: Error displaying help document
kk: Көмек құжатын көрсету қатесі

en: Execute the run dialog
kk: Жөнелту сұхбатын орындау

en: Expand list of locations
kk: Орналасулар тізімін жазық қылу

en: Expand program list in "Run Application" dialog
kk: "Қолданбаны жөнелту" сұхбатында бағдарламалар тізімін жазық қылу

en: Expand to occupy entire screen width
kk: Экранның толық енін алатындай етіп созу

en: Failed to load %s: %s
kk: %s жүктеу сәтсіз: %s

en: Failed to set the system time
kk: Жүйелік уақытты орнату сәтсіз

en: Failed to set the system timezone
kk: Жүйелік уақыт белдеуін орнату сәтсіз

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: File is not a valid .desktop file
kk: Файл дұрыс .desktop файлы емес

en: Find an _item to add to "%s":
kk: "%s" ішіне қосу үшін _нәрсені табыңыз:

en: Find an _item to add to the drawer:
kk: Жәшікке қосу үшін _нәрсені табыңыз:

en: Find an _item to add to the panel:
kk: Панельге қосу үшін _нәрсені табыңыз:

en: Fish
kk: Балық

en: Fit image to panel
kk: Суретті панельге сыйдыру

en: Force Quit
kk: Мәжбүрлі тоқтату

en: Force a misbehaving application to quit
kk: Дұрыс орындалмай тұрған қолданбаны мәжбүрлі тоқтату

en: Force this application to exit?
kk: Бұл қолданбаны мәжбүрлі тоқтату керек пе?

en: General
kk: Жалпы

en: Get the current time and date
kk: Ағымдағы күн мен уақытты алу

en: Group windows when _space is limited
kk: _Орын жетпей тұрғанда терезелерді топтау

en: Hide Panel
kk: Панельді жасыру

en: Hide application windows and show the desktop
kk: Қолданбалар терезелерін жасырып, жұмыс үстелін көрсету

en: Highlight launchers on mouseover
kk: Жөнелткіштер үстінен курсор өткен кезде оларды ерекшелеу

en: History for "Run Application" dialog
kk: "Қолданбаны жөнелту" сұхбатының тарихы

en: Home Folder
kk: Үй бумасы

en: Hour format
kk: Сағат пішімі

en: Icon '%s' not found
kk: '%s' таңбашасы табылмады

en: Icon not found
kk: Таңбаша табылмады

en: Icon to show in menu bar
kk: Мәзір жолағында көрсетілетін таңбаша

en: Icon used for object's button
kk: Объект батырмасы үшін қолданылатын таңбаша

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
kk: Егер сіз панельді қайта жүктесеңіз, ол панельге кері қосылады.

en: Image Background Details
kk: Сурет фонының ақпараты

en: Images
kk: Суреттер

en: Key %s is not set, cannot load launcher
kk: %s кілті орнатылмаған, жөнелткішті жүктеу мүмкін емес

en: L_atitude:
kk: Е_ндік:

en: L_ongitude:
kk: Б_ойлық:

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
kk: Басқа қолданбаларды жөнелтуді және терезелерді басқару, уақытты көрсету және т.б. түрлі утилиталатын ұсынады.

en: Launcher Properties
kk: Жөнелткіш қасиеттері

en: Launcher location
kk: Жөнелткіштің орналасуы

en: List of known applications
kk: Белгілі қолданбалар тізімі

en: List of locations
kk: Орналасулар тізімі

en: Loc_k To Panel
kk: Панельге бе_кіту

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
kk: Бұл компьютердегі құжаттар және бумаларды атауы бойынша іздеу

en: Location
kk: Орналасуы

en: Locations
kk: Орналасулар

en: Lock Screen
kk: Экранды блоктау

en: Lock the object to the panel
kk: Объектті панельге бекіту

en: Log Out %s...
kk: Жүйеден шығу - %s...

en: Log Out...
kk: Шығу...

en: Log out %s of this session to log in as a different user
kk: Басқа пайдаланушы ретінде кіру үшін бұл сессиямен %s жұмысын аяқтау

en: Log out of this session to log in as a different user
kk: Басқа пайдаланушы ретінде кіру үшін бұл сессиямен жұмысты аяқтау

en: Main Menu
kk: Бас мәзір

en: Menu bar icon size
kk: Мәзір жолағындағы таңбаша өлшемі

en: Menu content path
kk: Мәзір құрамасының жолы

en: Menu items icon size
kk: Мәзір элементтерінің таңбаша өлшемі

en: Mount %s
kk: %s тіркеу

en: Move windows to current workspace when unminimized
kk: Қайырудан қайтару кезінде терезелерді ағымдағы жұмыс орнына жылжыту

en: Name to identify panel
kk: Панельді анықтау үшін атауы

en: Network
kk: Желі

en: Network Places
kk: Желілік орналасулар

en: No URL was specified.
kk: URL көрсетілмеген.

en: No application to handle search folders is installed.
kk: Бумалардан іздеу үшін ешбір қолданба орнатылмаған.

en: North
kk: Солтүстік

en: Not a launchable item
kk: Жөнелтілетін элемент емес

en: Notification Area
kk: Хабарламалар орны

en: Number of _workspaces:
kk: Жұмыс оры_ндар саны:

en: Open '%s'
kk: '%s' ашу

en: Open URL: %s
kk: Сілтемені ашу: %s

en: Open the contents of your desktop in a folder
kk: Жұмыс үстеліңіздің құрамасын бумада ашу

en: Open your personal folder
kk: Жеке бумаңызды ашу

[ctx: Orientation]
en: Bottom
kk: Төмен

[ctx: Orientation]
en: Left
kk: Сол жақ

[ctx: Orientation]
en: Right
kk: Оң жақ

[ctx: Orientation]
en: Top
kk: Жоғары

en: Panel
kk: Панель

en: Panel Display
kk: Панель көрінісі

en: Panel Notification Area
kk: Панельдің хабарламалар аймағы

en: Panel Properties
kk: Панель қасиеттері

en: Panel attached to drawer
kk: Жәшікке жалғанған панель

en: Panel autohide delay
kk: Панельді автожасыру кідірісі

en: Panel autounhide delay
kk: Панельді автокөрсету кідірісі

en: Panel object has quit unexpectedly
kk: Панель объекті күтпегенде жабылды

en: Panel object type
kk: Панель объектінің түрі

en: Panel orientation
kk: Панель бағдары

en: Panel size
kk: Панель өлшемі

en: Pick a color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Places
kk: Орындар

en: Protect your computer from unauthorized use
kk: Компьютеріңізді рұқсат етілмеген қолданудан қорғаңыз

en: Recent Documents
kk: Соңғы құжаттар

en: Removable Media
kk: Ауыстырмалы тасушылар

en: Replace a currently running panel
kk: Орындалып тұрған панельді алмастыру

en: Rescan %s
kk: %s қайта скандау

en: Reset the panel configuration to default
kk: Панель баптауларын бастапқы мәндерге тастау

en: Restore to current _workspace
kk: Ағымдағы _жұмыс орнына қалпына келтіру

en: Restore to na_tive workspace
kk: Ө_з жұмыс орнына қалпына келтіру

en: Restoring Minimized Windows
kk: Қайырылған терезелерді қалпына келтіру

en: Rotate image on vertical panels
kk: Вертикалды панельде суретті бұру

en: Rotate image when panel is _vertical
kk: Панель _вертикалды болғанда, суретті бұру

en: Rows in workspace switcher
kk: Жұмыс орын ауыстырғышының жолдар саны

en: Run Application
kk: Қолданбаны жөнелту

en: Run Application...
kk: Қолданбаны жөнелту...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
kk: Команданы теру немесе тізімнен таңдау арқылы қолданбаны жөнелту

en: Run in _terminal
kk: _Терминалда орындау

en: Run with _file...
kk: _Файлмен жөнелту...

en: S_tyle:
kk: С_тилі:

en: Search
kk: Іздеу

en: Search for Files...
kk: Файлдарды іздеу...

en: Select an animation
kk: Анимацияны таңдаңыз

en: Select an application to view its description.
kk: Анықтамасын қарау үшін қолданбаны таңдаңыз.

en: Select background
kk: Фон таңдау

en: Separator
kk: Ажыратқыш

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Set System Time
kk: Жүйелік уақытты орнату

en: Set System Time...
kk: Жүйелік уақытты орнату...

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
kk: Орналасуды ағымдағы орналасу ретінде орнатып, оның уақыт белдеуін бұл компьютер үшін қолдану

en: Set the default panel layout
kk: Панельдің негізгі жаймасын орнату

en: Sh_ow windows from current workspace
kk: Т_ек ағымдағы жұмыс орын терезелерін көрсету

en: Show Desktop
kk: Жұмыс үстелін көрсету

en: Show Desktop Button
kk: Жұмыс үстелі батырмасын көрсету

en: Show _all workspaces in:
kk: Б_арлық жұмыс орындарын қайда көрсету:

en: Show _only the current workspace
kk: Т_ек ағымдағы жұмыс орнын көрсету

en: Show _temperature
kk: _Температураны көрсету

en: Show _weather
kk: _Ауа райын көрсету

en: Show applications menu
kk: Қолданбалар мәзірін көрсету

en: Show date in clock
kk: Сағатта күнді көрсету

en: Show date in tooltip
kk: Қалқымалы хабарламада күнді көрсету

en: Show desktop menu
kk: Жұмыс үстелі мәзірін көрсету

en: Show hide _buttons
kk: Жасыру _батырмаларын көрсету

en: Show icon
kk: Таңбашасын көрсету

en: Show list of known _applications
kk: Белгілі қолд_анбалар тізімін көрсету

en: Show places menu
kk: Орналасулар мәзірін көрсету

en: Show seco_nds
kk: Се_кундтарды көрсету

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

en: Show temperature in clock
kk: Сағатта температураны көрсету

en: Show the _date
kk: Күн_ді көрсету

en: Show time with seconds
kk: Уақытты секундтарды қоса көрсету

en: Show weather in clock
kk: Сағатта ауа райын көрсету

en: Show wee_k numbers in calendar
kk: Күнтізбеде а_пталар нөмірлерін көрсету

en: Show week numbers in calendar
kk: Күнтізбеде апталар нөмірлерін көрсету

en: Show windows from a_ll workspaces
kk: Б_арлық жұмыс орындар терезелерін көрсету

en: Show windows from all workspaces
kk: Барлық жұмыс орындар терезелерін көрсету

en: Show workspace _names in switcher
kk: Ауыстырғышта жұмыс орындар а_тауларын көрсету

en: Shut Down...
kk: Сөндіру...

en: Shut down the computer
kk: Компьютерді сөндіру

[ctx: Size]
en: Large
kk: Үлкен

[ctx: Size]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: Size]
en: Small
kk: Кішкентай

[ctx: Size]
en: X Large
kk: Өте үлкен

[ctx: Size]
en: X Small
kk: Өте кішкентай

[ctx: Size]
en: XX Large
kk: Өте үлкен

[ctx: Size]
en: XX Small
kk: Өте кішкентай

en: Solid c_olor
kk: Бүтін _түс

en: Some of these properties are locked down
kk: Бұл қасиеттердің кейбіреулері блокталған

en: South
kk: Оңтүстік

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: Speed unit
kk: Жылдамдықтың өлшем бірлігі

en: St_retch
kk: С_озу

en: Starting %s
kk: %s іске қосылуда

en: Stretch image to panel
kk: Суретті панельге созу

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
kk: Күннің шығуы: %s / Күннің батуы: %s

en: Switch between open windows using a menu
kk: Мәзір көмегімен ашық терезелер арасында ауысу

en: Switch between open windows using buttons
kk: Батырмалар көмегімен ашық терезелер арасында ауысу

en: Switch between workspaces
kk: Жұмыс орындары арасында ауысу

en: Switcher
kk: Ауыстырғыш

en: System
kk: Жүйе

en: Temperature unit
kk: Температураның өлшем бірлігі

en: The Clock displays the current time and date
kk: Сағат ағымдағы күн мен уақытты көрсетеді

en: The MATE Panel
kk: MATE панелі

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
kk: Терезелер тізімі барлық терезелер тізімін батырмалар жинағы ретінде көрсетіп, олардың арасында ауысуды мүмкін етеді.

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
kk: Терезелер таңдаушысы мәзірде барлық терезелер тізімін көрсетіп, оларды шолуды мүмкін етеді.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
kk: Жұмыс орындар ауыстырғышы терезелерді басқаруды мүмкін ететін жұмыс орындарыңыздың кіші көріністерін көрсетеді.

en: The command of the launcher is not set.
kk: Жөнелткіштің командасы көрсетілмеген.

en: The default panels layout to use when panels are created or resetted.
kk: Панельдер жасалған немесе баптаулары тасталған кезде қолданылатын бастапқы жаймасы.

en: The location of the launcher is not set.
kk: Жөнелткіштің орналасуы көрсетілмеген.

en: The name of the directory is not set.
kk: Буманың атауы көрсетілмеген.

en: The name of the launcher is not set.
kk: Жөнелткіштің атауы көрсетілмеген.

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
kk: Бұл батырма көмегімен барлық терезелерді жасырып, жұмыс үстелін көре аласыз.

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
kk: Бұл бағдарлама басқа қолданбаларды жөнелту үшін жауап береді және пайдалы утилиталарды ұсынады.

en: Threshold of menu items before submenu is created
kk: Ішкі мәзірі ашылуға дейінгі мәзір элементтері үшін кідіріс

en: Time & Date
kk: Күн мен уақыт

en: Time _Settings
kk: Уақыт ба_птаулары

en: Tooltip displayed for drawer or menu
kk: Жәшік немесе мәзір үшін қалқымалы кеңес

en: Unable to mount %s
kk: %s тіркеу мүмкін емес

en: Unable to scan %s for media changes
kk: %s тасушы өзгерістеріне скандау мүмкін емес

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
kk: Белгісіз desktop файлдың нұсқасы '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
kk: Белгісіз жөнелту опциясы: %d

en: Use custom icon for object's button
kk: Объект батырмасы үшін таңдауыңызша таңбашаны қолдану

en: Use custom path for menu contents
kk: Мәзір құрамасы үшін таңдауыңызша орналасуды қолдану

en: Visible pixels when hidden
kk: Жасырын күйіндегі көрінетін пиксельдер

en: Weather
kk: Ауа райы

en: West
kk: Батыс

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
kk: Жәшік өшірілген кезде, жәшік және оның
    баптаулары жоғалады.

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
kk: Панель өшірілген кезде, панель және оның
    баптаулары жоғалады.

en: When to group windows
kk: Терезелерді қашан топтау керек

en: Will run command: '%s'
kk: Команданы орындау: '%s'

en: Window Grouping
kk: Терезелерді топтау

en: Window List
kk: Терезелер тізімі

en: Window List Content
kk: Терезелер тізімінің құрамасы

en: Window List Preferences
kk: Терезелер тізімінің баптаулары

en: Window Selector
kk: Терезелер таңдаушысы

en: Workspace Names
kk: Жұмыс орындар атаулары

en: Workspace Switcher
kk: Жұмыс орын ауыстырғышы

en: Workspace Switcher Preferences
kk: Жұмыс орындар ауыстырғышының қасиеттері

en: Workspace na_mes:
kk: Жұмыс орындар а_таулары:

en: Workspaces
kk: Жұмыс орындары

en: Wrap around on scroll
kk: Айналдыру кезінде шетіне жеткенде, қайта бастау

en: X co-ordinate of panel
kk: Панельдің X координатасы

en: X screen where the panel is displayed
kk: Панель көрсетілетін X экраны

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
kk: Панель көрсетілетін Xinerama мониторы

en: Y co-ordinate of panel
kk: Панельдің Y координатасы

en: You must always have at least one panel.
kk: Сізде әрқашан да кем дегенде бір панель болуы тиіс.

en: [FILE...]
kk: [ФАЙЛ...]

en: _12 hour format
kk: _12 сағаттық пішім

en: _24 hour format
kk: _24 сағаттық пішім

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Activate Screensaver
kk: Экран қорғауышын і_ске қосу

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Add to Drawer...
kk: Жәшікке қ_осу...

en: _Always group windows
kk: Терезелерді әрқ_ашан топтау

en: _Applet:
kk: Ап_плет:

en: _Autohide
kk: _Автожасыру

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: _Browse...
kk: Қара_п шығу...

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Delete This Panel
kk: Бұл панельді ө_шіру

en: _Don't Reload
kk: Қа_йта жүктемеу

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Edit Menus
kk: Мәзірлер_ді түзету

en: _Entire menu
kk: _Толық мәзір

en: _File:
kk: _Файл:

en: _Force quit
kk: _Мәжбүрлі шығу

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Icon:
kk: _Таңбаша:

en: _Launch
kk: Жөне_лту

en: _Location Name:
kk: _Орналасудың атауы:

en: _Location:
kk: Орна_ласуы:

en: _Lock Screen
kk: Э_кранды блоктау

en: _Move
kk: Жы_лжыту

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Never group windows
kk: Терезелерді е_шқашан топтамау

en: _New Panel
kk: Жаңа пан_ель

en: _None (use system theme)
kk: _Ешнәрсе (жүйелік теманы қолдану)

en: _Open
kk: А_шу

en: _Orientation:
kk: Бағдар_ы:

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: _Pressure unit:
kk: Қ_ысымның өлшем бірлігі:

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Remove From Panel
kk: Панельден ө_шіру

en: _Revert
kk: Қай_тару

en: _Run
kk: О_рындау

en: _Scale
kk: Ма_сштабтау

en: _Set System Time
kk: Жү_йелік уақытты орнату

en: _Size:
kk: Ө_лшемі:

en: _System Monitor
kk: _Жүйелік бақылаушы

en: _Temperature unit:
kk: _Температураның өлшем бірлігі:

en: _Tile
kk: _Мозаика

en: _Time:
kk: _Уақыт:

en: _Timezone:
kk: Уақ_ыт белдеуі:

en: _Type:
kk: Тү_рі:

en: _Visibility unit:
kk: Кө_рінудің өлшем бірлігі:

en: _Wind speed unit:
kk: _Жел жылдамдығының өлшем бірлігі:

en: columns
kk: баған

en: file
kk: файл

en: frames
kk: фрейм

en: pixels
kk: пиксель

en: rows
kk: жол

en: seconds
kk: секунд
