mate-settings-daemon 1.26.0 - en to kk translation catalogue (167 entries)

en: Accessibility
kk: Қол жетерлілігі

en: Accessibility Keyboard
kk: Қолжетерлілік пернетақтасы

en: Accessibility keyboard plugin
kk: Қолжетерлілік пернетақта плагині

en: Activate
kk: Белсендіру

en: Activation of this plugin
kk: Бұл плагин белсендіруі

en: Antialiasing
kk: Антиалиасинг

en: Background
kk: Фон

en: Binding to eject an optical disc.
kk: Оптикалық дискті шығару үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the calculator.
kk: Калькуляторды жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the email client.
kk: Эл. пошта клиентін жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the help browser.
kk: Көмек шолушысын жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the media player.
kk: Медиа ойнатқышын жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the search tool.
kk: Іздеу сайманын жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the web browser.
kk: Веб браузерін жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to lock the screen.
kk: Экранды блоктау үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to log out.
kk: Шығу үшін үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to lower the system volume.
kk: Жүйелік дыбыс деңгейін азайту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to mute the system volume.
kk: Жұйелік дыбысты сөндіру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to open the Home folder.
kk: Үй бумасын ашу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to pause playback.
kk: Ойнатуды аялдату үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to raise the system volume.
kk: Жүйелік дыбыс деңгейін қосу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to show the on-screen keyboard
kk: Экрандағы пернетақтаны жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to show the screen magnifier
kk: Экран үлкейткішін көрсету үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to skip to next track.
kk: Келесі трекке ауысу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to skip to previous track.
kk: Алдыңғы трекке ауысу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
kk: Ойнатуды бастау үшін (ойнату/аялдату) пернетақта жарлығы.

en: Binding to start the screen reader
kk: Экраннан оқитын қолданбаны жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to stop playback.
kk: Ойнатуды тоқтату үшін пернетақта жарлығы.

en: Cannot determine user's home directory
kk: Пайдаланушының үй бумасын анықтау мүмкін емес

en: Change system time
kk: Жүйелік уақытты өзгерту

en: Change system time zone
kk: Жүйелік уақыт белдеуін өзгерту

en: Clipboard
kk: Алмасу буфері

en: Clipboard plugin
kk: Алмасу буфері плагині

en: Configure display settings
kk: Экранды баптау

en: Configure hardware clock
kk: Құрылғылық сағатты баптау

en: Could not apply the stored configuration for monitors
kk: Мониторлар үшін сақталған баптауларды іске асыру мүмкін емес

en: Could not refresh the screen information: %s
kk: Экран ақпаратын жаңарту мүмкін емес: %s

en: Could not restore the display's configuration
kk: Экран баптауларын қалпына келтіру мүмкін емес

en: Could not restore the display's configuration from a backup
kk: Экран баптауларын қор көшірмеден қалпына келтіру мүмкін емес

en: Could not save monitor configuration
kk: Монитор баптауларын сақтау мүмкін емес

en: Could not switch the monitor configuration
kk: Монитор баптауларын өзгерту мүмкін емес

en: Cursor size
kk: Курсор өлшемі

en: Cursor theme
kk: Курсор темасы

en: Deactivate
kk: Керiснше белсендiру

en: Disable touchpad while typing
kk: Теру кезінде тачпадты сөндіру

en: Do not touch monitor configuration
kk: Монитор баптауларын өзгертпеу

en: Do you want to activate Slow Keys?
kk: Баяу пернелерді белсендіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
kk: Жабысқақ пернелерді белсендіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
kk: Баяу пернелерді сөндіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
kk: Жабысқақ пернелерді сөндіруді қалайсыз ба?

en: Do_n't activate
kk: Белсе_ндірмеу

en: Do_n't deactivate
kk: Сө_ндірмеу

en: Does the display look OK?
kk: Бұл экран жақсы көріне ме?

en: Don't activate
kk: Белсендірмеу

en: Don't become a daemon
kk: Қызмет режиміне өтпеу

en: Don't deactivate
kk: Сөндірмеу

en: Don't show any warnings again for this file system
kk: Бұл файлдық жүйе үшін хабарламаларды енді көрсетпеу

en: Eject
kk: Шығару

en: Empty Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: Empty all of the items from the trash?
kk: Қоқыс шелегінен барлық заттарды өшіру керек пе?

en: Emptying the trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: Enable debugging code
kk: Жөндеу кодын іске қосу

en: Enable mouse clicks with touchpad
kk: Тачпадқа шертуді іске қосу

en: Enable touchpad
kk: Тачпадты іске қосу

en: Enhance _contrast in colors
kk: Түстер _контрастын арттыру

en: Examine…
kk: Тексеру…

en: Exit after a time (for debugging)
kk: Белгілі уақыт шамасынан кейін шығу (жөндеу үшін)

en: File for default configuration for RandR
kk: RandR үшін үнсіз келісім баптауларының файлы

en: Free percentage notify threshold
kk: Хабарлау үшін бос орынның табалдырықты пайызы

en: From:
kk: Қайдан:

en: Hinting
kk: Тегістеу

en: Home folder
kk: Үй бумасы

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
kk: Қоқыс шелегін тазартуды таңдасаңыз, құрамасы жойылады. Оларды жеке-жеке өшіруге болатынын есте сақтаңыз.

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Keybindings
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Keyboard _Preferences
kk: Пернетақта ба_птаулары

en: Keyboard plugin
kk: Пернетақта плагині

en: Launch calculator
kk: Калькуляторды жөнелту

en: Launch email client
kk: Эл. пошта клиентін жөнелту

en: Launch help browser
kk: Көмек шолушысын жөнелту

en: Launch media player
kk: Медиа ойнатқышын жөнелту

en: Launch web browser
kk: Веб браузерін жөнелту

en: Left
kk: Сол жақ

en: Locate Pointer
kk: Курсорды табу

en: Lock screen
kk: Экранды блоктау

en: Log out
kk: Шығу үшін

en: Low Disk Space
kk: Диск орны аз

en: MATE Settings Daemon
kk: MATE баптаулар қызметі

en: Make _text larger and easier to read
kk: Мә_тінді үлкенірек және оқуға ыңғайлырақ қылу

en: Manage X Settings
kk: X баптауларын түзету

en: Minimum notify period for repeated warnings
kk: Қайталанатын ескертулер арасындағы минималды уақыты

en: Module
kk: Модулi

en: Mount paths to ignore
kk: Қай тіркеу нүктелерін елемейміз

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Mouse Preferences
kk: Тышқан баптаулары

en: Mouse plugin
kk: Тышқан плагині

en: Natural scrolling
kk: Табиғи айналдыру

en: Next track
kk: Келесі трек

en: Normal
kk: Қалыпты

en: On-screen keyboard
kk: Экрандағы пернетақта

en: Pause playback
kk: Ойнатуды аялдату

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
kk: Дискідегі аз бос орын жөнінде бірінші ескерту үшін бос орынның табалдырықты пайызы. Егер бос орынның пайызы осы шамадан аз түссе, ескерту көрсетілетін болады.

en: Play (or play/pause)
kk: Ойнату (не ойнату/аялдату)

en: Preparing to empty trash…
kk: Қоқыс шелегін тазартуға дайындау…

en: Previous track
kk: Алдыңғы трек

en: Priority to use for this plugin
kk: Бұл плагинді қолдану приоритеті

en: Privileges are required to change the system time zone.
kk: Жүйелік уақыт белдеуін өзгерту үшін рұқсаттар керек.

en: Privileges are required to change the system time.
kk: Жүйелік уақытты өзгерту үшін рұқсаттар керек.

en: Privileges are required to configure the hardware clock.
kk: Құрылғылық сағатты баптау үшін рұқсаттар керек.

en: RGBA order
kk: RGBA реті

en: Removing: %s
kk: Өшірілуде: %s

en: Replace the current daemon
kk: Ағымдағы қызметті алмастыру

en: Right
kk: Оң жақ

en: Rotation not supported
kk: Бұруға қолдау жоқ

en: Screen magnifier
kk: Экран үлкейткіші

en: Screen reader
kk: Экраннан оқитын қолданба

en: Search
kk: Іздеу

en: Set up screen size and rotation settings
kk: Экран өлшемі және бұру баптауларын орнату

en: Show Displays in Notification Area
kk: Мониторларды хабарламалар аймағында көрсету

en: Show _Current Layout
kk: Ағ_ымдағы жайманы көрсету

en: Shut down
kk: Сөндіру

en: Slow Keys Alert
kk: Баяу пернелер ескертуі

en: Smartcard removal action
kk: Смарткартаны алып тастау әрекеті

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
kk: Бос орындары аз болып қалса да, біз елемейтін тіркелу нүктелерін көрсетіңіз.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
kk: Минут есебімен уақытты көрсетіңіз. Бос орын туралы келесі ескертулер бұл уақытта бір реттен көп емес рет көрсетіледі.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
kk: ГБ есебімен шамасын көрсетіңіз. Егер бос орын шамасы осы шамадан үлкен болса, ескерту көрсетілмейді.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
kk: Келесі ескертуді көрсету үшін дискідегі бос орын қандай пайыздық шамасына азаюы керек.

en: Sticky Keys Alert
kk: Жабысқақ пернелер ескертуі

en: Stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату

en: The selected configuration for displays could not be applied
kk: Экрандар үшін таңдалған баптауды іске асыру мүмкін емес

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
kk: "%s" томында тек %s диск орны қалды.

en: There was an error displaying help: %s
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті: %s

en: This computer has only %s disk space remaining.
kk: Бұл компьютерде тек %s диск орны қалды.

en: Toggle magnifier
kk: Үлкейткішті іске қосу/сөндіру

en: Toggle on-screen keyboard
kk: Экрандағы пернетақтаны іске қосу/сөндіру

en: Toggle screen reader
kk: Экраннан оқитын қолданбаны іске қосу/сөндіру

en: Trying to switch the monitor configuration anyway.
kk: Сонда да монитор баптауларын ауыстырып көру.

en: Turn on external monitor after system boot
kk: Жүктелуден кейін сыртқы мониторды іске қосу

en: Turn on external monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
kk: Жүктелуден кейін сыртқы мониторды іске қосу, егер пайдаланушы жүйе жүктелген кезде сыртқы мониторды жалғаса.

en: Turn on laptop monitor after system boot
kk: Жүктелуден кейін ноутбук мониторын іске қосу

en: Turn on laptop monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
kk: Жүктелуден кейін ноутбук мониторын іске қосу, егер пайдаланушы жүйе жүктелген кезде сыртқы мониторды жалғаса.

en: Typing Break
kk: Теруден үзіліс

en: Typing break plugin
kk: Теруден үзіліс плагині

en: Universal Access Preferences
kk: Әмбебап қатынау баптаулары

en: Upside Down
kk: Төңкеру

en: Use on-screen _keyboard
kk: Экрандағы перне_тақтаны қолдану

en: Use screen _magnifier
kk: Экран үлкейткішін қолдану

en: Use screen _reader
kk: Экраннан оқитын қол_данбаны қолдану

en: Volume down
kk: Дыбысты азайту

en: Volume mute
kk: Дыбысты сөндіру

en: Volume up
kk: Дыбысты көтеру

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
kk: Экрандағы пернетақта іске қосылған ба.

en: Whether the screen magnifier is turned on.
kk: Экран үлкейткіші іске қосылған ба.

en: Whether the screen reader is turned on.
kk: Экраннан оқитын қолданба іске қосылған ба.

en: X Settings
kk: X баптаулары

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
kk: Сіз жаңа ғана Shift пернесін 8 секунд бойы басулы түрде ұстадыңыз. Бұл деген баяу пернелер мүмкіндігіне жарлық болып отыр, ол пернетақта жұмысына әсер етеді.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
kk: Сіз жаңа ғана Shift пернесін қатарынан 5 рет басқансыз. Бұл деген жабысқақ пернелерді іске қосу әрекеті, пернетақта жұмысына әсер етеді.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
kk: Сіз жаңа ғана екі пернені бірге, немесе Shift пернесін қатарынан 5 рет басқансыз. Бұл деген жабысқақ пернелер мүмкіндігіне жарлық болып отыр, ол пернетақта жұмысына әсер етеді.

en: _Activate
kk: _Белсендіру

en: _Configure Display Settings…
kk: _Экранды баптау…

en: _Deactivate
kk: _Сөндіру

en: _Empty Trash
kk: Қоқыс шел_егін тазарту

en: _Keep This Configuration
kk: Бұл баптауларды _сақтау

en: _Layouts
kk: Жайма_лар

en: _Restore Previous Configuration
kk: Алдыңғы баптауларды қал_пына келтіру
