mate-utils 1.25.1 - en to kk translation catalogue (440 entries)

en:  (another copy)
kk:  (басқа көшірме)

en:  (copy)
kk:  (көшірме)

en:  (invalid Unicode)
kk:  (қате Юникод)

en:  - Look up words in dictionaries
kk: - Сөздерді сөздіктерден іздеу

en: "%s" is not a valid folder
kk: "%s" дұрыс бума емес

en: %s (another copy)%s
kk: %s (басқа көшірме)%s

en: %s (copy)%s
kk: %s (көшірме)%s

en: %s - Dictionary
kk: %s — сөздік

en: (stopped)
kk: (тоқтатылған)

en: - the MATE Search Tool
kk: - MATE іздеулер сайманы

en: A dictionary for MATE Desktop
kk: MATE жұмыс үстелі үшін сөздігі

en: A disk usage analyzing tool for MATE Desktop
kk: MATE жұмыс үстелі үшін дисктің қолданылуын анализдеу сайманы

en: A file searching tool for MATE Desktop
kk: MATE жұмыс үстелі үшін файлдарды іздеу утилитасы

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
kk: Сканерлеуден тыс қалдыру үшін бөлімдер URI тізімі.

en: A locate database has probably not been created.
kk: Жергілікті дерекқор жасалмаған сияқты.

en: A screenshot utility for MATE Desktop
kk: MATE жұмыс үстелі үшін скриншот утилитасы

en: A_vailable options:
kk: Қ_олжетерлік опциялар:

en: Active Chart
kk: Белсенді график

en: Add Dictionary Source
kk: Қолданылатын сөздіктердің қайнар көзін қосу

en: Add a new dictionary source
kk: Сөздіктердің жаңа қайнар көзін қосу

en: Add new filter
kk: Жаңа сүзгіні қосу

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All_ocated Space
kk: Бө_лінген орны

en: An error occurred
kk: Қате кетті

en: Another search is in progress
kk: Басқа іздеу жүруде

en: Application does not accept documents on command line
kk: Қолданба команда жолында құжаттарды қабылдамайды

en: Apply _effect:
kk: Эфф_ектті іске асыру:

en: Available
kk: Қолжетерлік

en: Available St_rategies
kk: Қолжетерлік с_тратегиялар

en: Available dictionaries
kk: Қолжетерлік сөздіктер

en: Available options
kk: Қолжетерлік опциялар

en: Available strategies
kk: Қолжетерлік стратегиялар

en: Background:
kk: Фон:

en: Bad command '%s'
kk: Қате команда "%s"

en: Bad parameters for command '%s'
kk: "%s" командасы үшін қате параметр

en: Border
kk: Шектер

en: Border Effect
kk: Шекара эффекті

en: Browse
kk: Шолу

en: C_opy to Clipboard
kk: _Алмасу буферіне көшіріп алу

en: Calculating percentage bars...
kk: Пайыздық шамаларды есептеу...

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
kk: Құжат URI-ін 'Type=Link' desktop элементіне беру мүмкін емес

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
kk: Серверге байланысу мүмкін емес. Сервер атын енгізу керек.

en: Cannot scan location "%s"
kk: "%s" орналасуын сканерлеу мүмкін емес

en: Chart model
kk: Диаграмма түрі

en: Chart root node
kk: Диаграмманың түбірлік элементі

en: Check folder sizes and available disk space
kk: Бумалар өлшемдерін және дисктердегі қолжетерлік орынды тексеру

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
kk: Сөз анықтамасын және емлесін желідегі сөздікте тексеру

en: Cl_ear
kk: Та_зарту

en: Clear the list of available databases
kk: Қолжетерлік сөздіктер тізімін тазарту

en: Clear the list of available strategies
kk: Қолжетерлік стратегиялар тізімін тазарту

en: Clear the list of similar words
kk: Ұқсас сөздер тізімін тазарту

en: Client Name
kk: Клиент аты

en: Conflicting options: --window and --area should not be used at the same time.
kk: Ерегісетін опциялар: --window және --area бірге қолдануға болмайды.

en: Connect to Server
kk: Сервермен байланысты орнату

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
kk: %s:%d бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланысты орнату сәтсіз аяқталды

en: Connection timeout for the dictionary server at '%s:%d'
kk: "%s:%d" бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланысты орнатуды күту уақыты бітті

en: Contains the _text
kk: Құрамында мә_тіні бар

en: Contents
kk: Құрамасы

en: Context
kk: Контекст

en: Copy the selection
kk: Ерекшелеуді көшіру

en: Could not analyze disk usage.
kk: Диск қолдануын анализдеу мүмкін емес.

en: Could not delete "%s".
kk: "%s" өшіру мүмкін емес.

en: Could not detect any mount point.
kk: Бірде-бір тіркеу нүктесін анықтау мүмкін емес.

en: Could not move "%s" to the Trash
kk: "%s" қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес

en: Could not move "%s" to trash.
kk: "%s" қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес.

en: Could not move file to the Trash
kk: Файлды қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес

en: Could not open document "%s".
kk: "%s" құжатын ашу мүмкін емес

en: Could not open folder "%s"
kk: "%s" бумасын ашу мүмкін емес

en: Could not open folder "%s".
kk: "%s" бумасын ашу мүмкін емес.

en: Could not save document.
kk: Құжатты сақтау мүмкін емес.

en: Custom Location
kk: Таңдауыңызша орналасу

en: Database
kk: Дерекқор

en: Database to use
kk: Қолданылатын сөздік

en: Date Modified
kk: Түзетілген уақыты

en: Date modified more than
kk: Өзгертілген күні келесіден үлкенірек

en: Default
kk: Бастапқы

en: Default Dictionary Server
kk: Үнсіз келісім бойынша сөздіктер сервері

en: Default Window Height
kk: Терезенің бастапқы биіктігі

en: Default Window Width
kk: Терезенің бастапқы ені

en: Definition for '%s'
      From '%s':
    
    %s
kk: "%s" анықтамасы
      "%s" ішінен:
    
    %s

en: Deleting "%s" failed: %s.
kk: "%s" өшіру сәтсіз аяқталды: %s.

en: Description
kk: Анықтамасы

en: Details: %s
kk: Ақпараты: %s

en: Device
kk: Құрылғы

en: Dictionaries
kk: Сөздiктер

en: Dictionary
kk: Сөздік

en: Dictionary Look up
kk: Сөздіктерден іздеу

en: Dictionary Preferences
kk: Сөздік баптаулары

en: Dictionary Sources
kk: Сөздіктер қайнар көздері

en: Dictionary source '%s' has invalid transport '%s'
kk: "%s" сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің "%s" көлік түрі қате

en: Dictionary source does not have name
kk: Сөздікті ұсынатын қайнар көзінің аты жоқ

en: Dictionary source to use
kk: Қолданылатын сөздіктердің қайнар көзі

en: Dictionary sources
kk: Қолжетерлік қайнар көздері

en: Disable Quick Search
kk: Жылдам іздеу мүмкіндігін сөндіру

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Disk Usage Analyzer
kk: Диск қолдануын анализдеушісі

en: Disk Usage Analyzer Preferences
kk: Диск қолдануын анализдеушісі баптаулары

en: Do you want to delete "%s" permanently?
kk: "%s" қайтарылмастай өшіруді қалайсыз ба?

en: Double-click on the matching strategy to use
kk: Сәйкес келетін стратегияны қолдану үшін оның үстіне қос шертіңіз

en: Double-click on the source to use
kk: Қайнар көзді қолдану үшін оның үстіне қос шертіңіз

en: Double-click on the word to look up
kk: Сөзді іздеу үшін оның үстіне қос шертіңіз

en: Drop shadow
kk: Көлеңке

en: Edit Dictionary Source
kk: Қолданылатын сөздіктердің қайнар көзін түзету

en: Edit filter
kk: Сүзгіні түзету

en: Edit the currently selected dictionary source
kk: Ағымдағы таңдалып тұрған сөздіктердің қайнар көзін түзету

en: Effect:
kk: Эффект:

en: Effects
kk: Эффекттер

en: Error loading the help page
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті

en: Error while looking up definition
kk: Анықтамасын іздеу қатесі

en: Error while matching
kk: Сәйкестендіру қатесі

en: Error while reading reply from server:
    %s
kk: Серверден жауапты оқу қатемен аяқталды:
    %s

en: Error while retrieving the definition
kk: Анықтамасын алу қатесі

en: Error while saving screenshot
kk: Скриншотты сақтау қатесі

en: Error while writing to '%s'
kk: "%s" ішіне жазу қатесі

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: Exclude other filesystems
kk: Басқа файлдық жүйелерді елемеу

en: Excluded partitions URIs
kk: Есепке алынбайтын бөлімдер URI-лары

en: FLAGS
kk: ЖАЛАУШАЛАР

en: FTP (with login)
kk: FTP (кірумен)

en: F_ind:
kk: Т_абу:

en: File already exists
kk: Файл бар болып тұр

en: File is empty
kk: Файл бос

en: File is not a valid .desktop file
kk: Файл дұрыс .desktop файлы емес

en: Filename
kk: Файл аты

en: Filesystem Type
kk: Файлдық жүйе түрі

en: Filters
kk: Сүзгiлер

en: Find Ne_xt
kk: Ке_лесіні табу

en: Find Next
kk: Келесісін табу

en: Find Pre_vious
kk: Ал_дыңғысын табу

en: Find Previous
kk: Алдыңғысын табу

en: Find a word or phrase in the document
kk: Құжаттан сөзді не мәтінді табу

en: Find next occurrence of the search string
kk: Ізделетін мәтіннің келесі кездесуін табу

en: Find previous occurrence of the search string
kk: Ізделетін мәтіннің алдыңғы кездесуін табу

en: Folder
kk: Бума

en: Follow symbolic links
kk: Символдық сілтемелерден өту

en: GDict Options
kk: GDict опциялары

en: GDict debugging flags to set
kk: Орнату үшін GDict жөндеу жалаушалары

en: GDict debugging flags to unset
kk: Орнатуды алып тастау үшін GDict жөндеу жалаушалары

en: GROUP
kk: ТОП

en: Grab _after a delay of
kk: _Кідірістен кейін түсіру

en: Grab a window instead of the entire screen
kk: Толық экран орнына тек терезе скриншотын түсіру

en: Grab an area of the screen instead of the entire screen
kk: Толық экран орнына тек экранның бір бөлігін түсіріп алу

en: Grab the current _window
kk: Ағымдағы тере_зені түсіріп алу

en: Grab the whole _desktop
kk: _Жұмыс үстел толығымен

en: Hide
kk: Жасыру

en: Highlight
kk: Түспен ерекшелеу

en: Hostname
kk: Хост аты

en: Impossible to open the file %s
kk: %s файлын ашу мүмкін емес

en: Include Border
kk: Шектерін қоса

en: Include Pointer
kk: Курсорды қоса

en: Include _pointer
kk: Кур_сорды қоса түсіру

en: Include the pointer in the screenshot
kk: Скриншотта курсорды көрсету

en: Include the window _border
kk: Терезе _шекарасын қоса түсіру

en: Include the window border with the screenshot
kk: Скриншотқа терезе шекарасын да қосу

en: Include the window manager border along with the screenshot
kk: Скриншотқа терезелер басқарушысы салған терезе шекарасын қосып түсіру

en: Interactively set options
kk: Опцияларды интерактивті түрде орнату

en: Invalid database '%s'
kk: Жарамсыз дерекқор "%s"

en: Invalid strategy '%s'
kk: Жарамсыз стратегия "%s"

en: Invalid transport type '%d'
kk: "%d" көлік түрі қате

en: KILOBYTES
kk: КИЛОБАЙТ

en: List View
kk: Тізім көрінісі

en: Loading...
kk: жүктеу...

en: Local Only
kk: Тек жергілікті

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
kk: Бұл компьютердегі құжаттар және бумаларды атауы бойынша іздеу

en: Log File Viewer
kk: Логтар көрсетушісі

en: Log Viewer
kk: Логтар көрсетушісі

en: Longdo Thai-English Dictionaries
kk: Longdo Тай-Ағылшын сөздіктері

en: Look in Folder
kk: Бумадан қарау

en: Look in folder
kk: Бумадан қарау

en: Look up words in a dictionary
kk: Сөздерді сөздіктерден іздеу

en: Look up words in dictionaries
kk: Сөздерді сөздіктерден іздеу

en: Lookup failed for host '%s': %s
kk: "%s" хостын іздеу сәтсіз аяқталды: %s

en: Lookup failed for host '%s': host not found
kk: "%s" хостын іздеу сәтсіз аяқталды: хост табылмады

en: Lookup failed for hostname '%s': no suitable resources found
kk: "%s" хост атын іздеу сәтсіз аяқталды: сәйкес келетін ресурстар табылмады

en: MATE Dictionary
kk: MATE сөздігі

en: MATE Disk Usage Analyzer
kk: MATE диск қолдануын анализдеушісі

en: MATE Search Tool
kk: MATE іздеулер сайманы

en: Maximum depth
kk: Максималды тереңдігі

en: Mo_ve to Trash
kk: Қоқ_ыс шелегіне тастау

en: Monitor Home
kk: Үй бумасын бақылау

en: Mount Point
kk: Тіркелу нүктесі

en: Move to parent folder
kk: Аталық бумасына жылжыту

en: Moving "%s" failed: %s.
kk: "%s" жылжыту сәтсіз аяқталды: %s.

en: Na_me does not contain
kk: _Атауында жоқ

en: Name
kk: Атауы

en: Name contains
kk: Атауында бар

en: Name matches regular e_xpression
kk: Атауы тұрақты өр_некке сай

en: No '%s' group found inside the dictionary source definition
kk: Сөздікті ұсынатын қайнар көзінің анықтамасында "%s" тобы табылмады

en: No Files Found
kk: Файлдар табылмады

en: No connection to the dictionary server at '%s:%d'
kk: "%s:%d" бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланыс жоқ

en: No context available for source '%s'
kk: "%s" қайнар көзі үшін контекст қолжетерсіз

en: No databases found on dictionary server at '%s'
kk: "%s" бойынша орналасқан сөздіктер серверінен дерекқорлар табылмады

en: No definitions found for '%s'
kk: "%s" үшін анықтамасы табылмады

en: No dictionary source available with name '%s'
kk: "%s" аты бойынша сөздіктер ұсынатын қайнар көзі табылмады

en: No files found
kk: Файлдар табылмады

en: No hostname defined for the dictionary server
kk: Сөздіктер сервері үшін хост аты берілмеген

en: No strategies found on dictionary server at '%s'
kk: "%s" бойынша орналасқан сөздіктер серверінен стратегиялар табылмады

en: None
kk: Жоқ

en: Not a launchable item
kk: Жөнелтілетін элемент емес

en: Not found
kk: Табылмады

en: Open Containing _Folder
kk: Орналасқан _бумасын ашу

en: Open Wit_h
kk: Кө_мегімен ашу

en: Open with %s
kk: %s көмегімен ашу

en: Optional information:
kk: Қосымша ақпарат:

en: Owned by _group
kk: Иесі _топ

en: Owned by _user
kk: Иесі па_йдаланушы

en: Owner is unrecognized
kk: Иесі танылмады

en: PATTERN
kk: ҮЛГІ

en: P_review...
kk: Ал_дын-ала қарау...

en: Paths
kk: Жолдар

en: Please enter a name and try again.
kk: Атын көрсетіп, қайталап көріңіз.

en: Please wait until the current search ends.
kk: Ағымдағы іздеу аяқталғанша дейін күте тұрыңыз.

en: Port
kk: Порты

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Print definition
kk: Анықтамасын баспаға шығару

en: Print this document
kk: Бұл құжатты баспаға шығару

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

en: Public FTP
kk: Публикалық FTP

en: Ready
kk: Дайын

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Reload the list of available databases
kk: Қолжетерлік сөздіктер тізімін қайта жүктеу

en: Reload the list of available sources
kk: Қолжетерлік қайнар көздер тізімін қайта жүктеу

en: Reload the list of available strategies
kk: Қолжетерлік стратегиялар тізімін қайта жүктеу

en: Remove "%s"
kk: "%s" өшіру

en: Remove "%s"?
kk: "%s" өшіру керек пе?

en: Remove the currently selected dictionary source
kk: Ағымдағы таңдалып тұрған сөздіктердің қайнар көзін өшіру

en: Remove the window border from the screenshot
kk: Скриншоттан терезе шекарасын алып тастау

en: Rescan your home folder?
kk: Үй бумасын қайта сканерлеу керек пе?

en: S_can Remote Folder...
kk: Қашықтағы буманы с_канерлеу...

en: S_earch results:
kk: Ізд_еу нәтижелері:

en: S_ize at least
kk: Ө_лшемі кем дегенде

en: Save Screenshot
kk: Скриншотты сақтау

en: Save Search Results As...
kk: Іздеу нәтижесін қалайша сақтау...

en: Save Snapshot
kk: Скриншотты сақтау

en: Save a Copy
kk: Көшірмесін сақтау

en: Save definition
kk: Анықтамасын сақтау

en: Save in _folder:
kk: _Бумаға сақтау:

en: Save screenshot
kk: Скриншотты сақтау

en: Saving file...
kk: Файлды сақтау...

en: Scan
kk: Сканерлеу

en: Scan F_older...
kk: _Буманы сканерлеу...

en: Scan Filesystem
kk: Файлдық жүйені сканерлеу

en: Scan Folder
kk: Буманы сканерлеу

en: Scan Home
kk: Үй бумасын сканерлеу

en: Scan Remote Folder
kk: Қашықтағы буманы сканерлеу

en: Scan _Filesystem
kk: _Файлдық жүйені сканерлеу

en: Scan _Home Folder
kk: Ү_й бумасын сканерлеу

en: Scan a folder
kk: Буманы сканерлеу

en: Scan a remote folder
kk: Қашықтағы буманы сканерлеу

en: Scan filesystem
kk: Файлдық жүйені сканерлеу

en: Scan home folder
kk: Үй бумасын сканерлеу

en: Scanning...
kk: Сканерлеу...

en: Screenshot at %s - %d.png
kk: Скриншот, %s - %d.png

en: Screenshot at %s.png
kk: Скриншот, %s.png

en: Screenshot delay
kk: Скриншот кідірісі

en: Screenshot directory
kk: Скриншоттар бумасы

en: Screenshot taken
kk: Скриншот алынды

en: Screenshot.png
kk: Скриншот.png

en: Search for Files
kk: Файлдарды іздеу

en: Search history
kk: Іздеулер тарихы

en: Searching...
kk: Іздеу...

en: Secure WebDAV (HTTPS)
kk: Қауіпсіз WebDAV (HTTPS)

en: Select Folder
kk: Буманы таңдау

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: Select _area to grab
kk: Түсіріп алу үшін _аймақты таңдау

en: Select _devices to include in filesystem scan:
kk: Файлдық жүйелерді сканерлеуге кіретін құ_рылғылар:

en: Select a folder
kk: Буманы таңдаңыз

en: Select more _options
kk: Көбірек _опцияларды таңдау

en: Select more options
kk: Көбірек опцияларды таңдау

en: Select the folder or device from which you want to begin the search.
kk: Іздеуді бастайтын жері ретінде буманы немесе құрылғыны таңдаңыз.

en: Service _type:
kk: Қызмет _түрі:

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Set the font used for printing the definitions
kk: Анықтамаларды баспаға шығару үшін қолданылатын қаріпті орнату

en: Show Additional Options
kk: Қосымша опцияларды көрсету

en: Show GDict Options
kk: GDict опцияларын көрсету

en: Show Side Pane
kk: Бүйір панельін көрсету

en: Show Status Bar
kk: Қалып-күй жолағын көрсету

en: Show hidden and backup files
kk: Жасырын мен қор көшірме файлдарын көрсету

en: Show more _details
kk: _Көбірек ақпарат шығару

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

en: Show the application's version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Show version
kk: Нұсқасын көрсету

en: Show version of the application
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Si_ze at most
kk: Өл_шемі ең көп дегенде

en: Side _Pane
kk: Бү_йір панелі

en: Similar _Words
kk: Ұқсас _сөздер

en: Similar words
kk: Ұқсас сөздер

en: Size
kk: Өлшемі

en: Source
kk: Қайнар көзі

en: Source Name
kk: Қайнар көзінің аты

en: Sources
kk: Қайнар көздер

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: St_atusbar
kk: Қал_ып-күй жолағы

en: Starting %s
kk: %s іске қосылуда

en: Status
kk: Күйі

en: Statusbar is Visible
kk: Қалып-күй панелі көрінеді

en: Stop scanning
kk: Сканерлеуді тоқтату

en: Strategies
kk: Стратегияларьф

en: Strategy
kk: Стратегиялық

en: Subfolder tips visible
kk: Ішкі бумалар қалқымалы ақпараты көрінеді

en: Take Screenshot
kk: Скриншотты түсіру

en: Take _Screenshot
kk: Скр_иншотты түсіру...

en: Take a picture of the screen
kk: Экранның сурет көшірмесін сақтау

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
kk: Скриншотты көрсетілген кідірістен кейін түсіріп алу (секундпен)

en: Thai
kk: Тай

en: The caja file manager is not running.
kk: Caja файлдар басқарушысы орындалып тұрған жоқ.

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
kk: Үй бумаңыздың құрамасы өзгертілген. Диск қолданылуы ақпаратын жаңарту үшін қайта сканерлеуді таңдаңыз.

en: The default database to use
kk: Қолдану үшін бастапқы дерекқор

en: The default search strategy to use
kk: Қолданылатын үнсіз келісім стратегиясы

en: The document does not exist.
kk: Құжат жоқ болып тұр.

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
kk: "%s" файлы бар болып тұр. Оны алмастыруды қалайсыз ба?

en: The folder does not exist.
kk: Бума жоқ болып тұр.

en: The font to be used when printing
kk: Баспаға шығару үшін қолданылатын қаріп

en: The font to be used when printing a definition.
kk: Анықтамасын шығару үшін қолданылатын қаріп.

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark ("!") means that all the databases present in a dictionary source should be searched
kk: Сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінде үнсіз келісім бойынша қолданылатын бөлек дерекқор немесе метадерекқор аты. Леп белгісі ("!") қойылса, онда іздеу қайнар көздегі барлық сөздіктер ішінде орындалады

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is 'exact', that is match exact words.
kk: Сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінде қолжетерлік болса, үнсіз келісім бойынша қолданылатын стратегия. Бастапқы стратегия - "exact", яғни, тек толық сөздерді сәйкестендіру.

en: The name of the dictionary source used
kk: Сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің аты.

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
kk: Сөздер анықтамаларын алуға қолданылған сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің аты.

en: The number of seconds to wait before taking the screenshot.
kk: Скриншотты түсіру алдында күту уақыты, секундпен.

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
kk: Құжатты көрсете алатын орнатылған көрсеткіш қолданбасы жоқ.

en: There was an error displaying help.
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті.

en: There was an error displaying help: %s
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті: %s

en: There was an error while displaying help
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
kk: Бұл бағдарлама пайдалы болады деген сеніммен таратылады, бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕ берілмейді; КОММЕРЦИЯЛЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ немесе белгілі бір МАҚСАТТАРҒА СӘЙКЕС КЕЛЕТІНІ үшін де.  Көбірек білу үшін GNU General Public License қараңыз.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
kk: Бұл - еркін бағдарлама; сіз оны Free Software Foundation шығарған GNU General Public License аясында еркін тарата не/және өзгерте аласыз; лицензия нұсқасы 2 не (тандауыңызша) кез-келген кейін шыққан.

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
kk: Бұл әрекет сөздіктерді ұсынатын қайнар көзін тізімнен толығымен өшіреді.

en: Toolbar is Visible
kk: Саймандар панелі көрінеді

en: Total Size
kk: Жалпы өлшемі

en: Total filesystem capacity
kk: Файлдық жүйенің жалпы өлшемі

en: Total filesystem capacity:
kk: Файлдық жүйенің жалпы өлшемі:

en: Total filesystem usage
kk: Файлдық жүйенің жалпы қолданылуы

en: Transport
kk: Транспорт:

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
kk: Қоқыс шелегі қолжетерсіз. "%s" қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес.

en: Type
kk: Түрі

en: USER
kk: ПАЙДАЛАНУШЫ

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'
kk: "%s:%d" бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланысу мүмкін емес

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'. The server replied with code %d (server down)
kk: "%s:%d" бойынша орналасқан сөздіктер серверіне байланысу мүмкін емес. Сервер %d кодымен жауап берді (сервер өшіп тұр)

en: Unable to create a context
kk: Контекстті жасау мүмкін емес

en: Unable to create a source file
kk: Қайнар көзі файлын жасау мүмкін емес

en: Unable to create socket
kk: Сокетті жасау мүмкін емес

en: Unable to create the data directory '%s': %s
kk: "%s" мәлімет бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: Unable to display the preview: %s
kk: Алдын-ала қарауды көрсету мүмкін емес: %s

en: Unable to find dictionary source
kk: Сөздіктердің қайнар көзін табу мүмкін емес

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition file: %s
kk: "%s" кілтін сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің анықтамасы файлынан алу мүмкін емес: %s

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition: %s
kk: "%s" кілтін сөздіктерді ұсынатын қайнар көзінің анықтамасынан алу мүмкін емес: %s

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : '%s'
kk: Сөздіктер серверінің жауабын талдау мүмкін емес
    : “%s”

en: Unable to save source file
kk: Қайнар көзі файлын сақтау мүмкін емес

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
kk: Арнаны блоктаушы емес ретінде орнату мүмкін емес: %s

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
kk: Белгісіз desktop файлдың нұсқасы '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
kk: Белгісіз жөнелту опциясы: %d

en: Untitled document
kk: Атаусыз құжат

en: Usage
kk: Қолданылуы

en: VALUE
kk: МӘНІ

en: Version:
kk: Нұсқасы:

en: View as Rings Chart
kk: Шеңберлер диаграммасы

en: View as Treemap Chart
kk: Ағаш тектес диаграмма

en: Which type of chart should be displayed.
kk: Графиктің қай түрі көрсетілуі тиіс.

en: Windows share
kk: Windows ортақ бумасы

en: Words to look up
kk: Ізделетін сөздер

en: Words to match
kk: Сәйкестіру үшін сөздер

en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom out
kk: Кішірейту

en: [DIRECTORY]
kk: [БУМА]

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Analyzer
kk: _Анализдеуші

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Collapse All
kk: Барл_ығын жинау

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Date modified less than
kk: Өзгертілген _күні келесіден азырақ

en: _Description:
kk: Ан_ықтамасы:

en: _Domain Name:
kk: _Домен аты:

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Expand All
kk: Барлығын _жазық қылу

en: _File
kk: _Файл

en: _Filters
kk: _Сүзгілер

en: _Find...
kk: Та_бу...

en: _Find:
kk: _Табу:

en: _First Definition
kk: _Бірінші анықтама

en: _Folder:
kk: Бу_ма:

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Image type:
kk: _Сурет түрі:

en: _Last Definition
kk: _Соңғы анықтама

en: _Location (URI):
kk: Орна_ласу (URI):

en: _Look in folder:
kk: Бумадан қ_арау:

en: _Monitor changes to your home folder
kk: Үй бумасын өзгерістерге бақ_ылау

en: _Mount
kk: Ті_ркеу

en: _Name contains:
kk: _Атауында бар:

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _New
kk: Ж_аңа

en: _Next
kk: _Келесі

en: _Next Definition
kk: _Келесі анықтама

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _Open
kk: А_шу

en: _Open Folder
kk: Буманы а_шу

en: _Open with %s
kk: %s көмегімен а_шу

en: _Open...
kk: А_шу...

en: _Port:
kk: _Порт:

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: _Previous
kk: А_лдыңғы

en: _Previous Definition
kk: _Алдыңғы анықтама

en: _Print
kk: Бас_паға шығару

en: _Print font:
kk: Бас_паға шығару қарібі:

en: _Print...
kk: Баспаға шығару

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: _Rescan
kk: Қа_йта сканерлеу

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Save Results As...
kk: Нәтижені қалайша _сақтау...

en: _Save a Copy...
kk: Көшірмесін _сақтау...

en: _Scan
kk: _Сканерлеу

en: _Select a dictionary source for looking up words:
kk: Сөздерді іздеу үшін сөздіктердің қайнар көзін _таңдаңыз:

en: _Server:
kk: _Сервер:

en: _Share:
kk: Бөлісу _бумасы:

en: _Show hidden folders
kk: Жасырын бумаларды көр_сету

en: _Sidebar
kk: _Бүйір панелі

en: _Statusbar
kk: Қалы_п-күй жолағы

en: _Toolbar
kk: _Панель

en: _Transport:
kk: Кө_лік:

en: _User Name:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: _View
kk: _Түрі

en: available:
kk: қолжетерлік:

en: contains hardlinks for:
kk: келесіге қатаң сілтемелер бар:

en: days
kk: күн

en: effect
kk: эффект

en: kilobytes
kk: килобайт

en: link (broken)
kk: сілтеме (сынық)

en: nd copy)
kk:  көшірме)

en: rd copy)
kk:  көшірме)

en: seconds
kk: секунд

en: st copy)
kk:  көшірме)

en: th copy)
kk:  көшірме)

en: used:
kk: қолдануда:

en: word
kk: сөз
