caja 1.25.3 - en to li translation catalogue (423 entries)

en:  (another copy)
li:  (nog ein kopie)

en:  (copy)
li:  (kopie)

en:  (invalid Unicode)
li:  (óngeljige Unicode)

en: "%s" selected
li: "%s" geselekteerd

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
li: %A, %-d %B %Y óm %-I:%M:%S %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
li: %a %-d %b %Y at %-I:%M %

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
li: %a %-d %b %Y óm %-I:%M:%S %p

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
li: %-d %b %Y óm %-I:%M %p

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
li: %-d %b %Y, %-I:%M %p

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
li: %-d/%m/%y, %-I:%M %p

en: %m/%d/%y
li: %d/%m/%y

en: %s (another copy)%s
li: %s (nog ein kopie)%s

en: %s (copy)%s
li: %s (kopie)%s

en: %s Properties
li: %s Eigesjappe

en: %s's Home
li: %s's Heim

en: (Empty)
li: (Laeg)

en: (some contents unreadable)
li: (sómmige inhaud neet laesbaar)

en: Accessed:
li: Gebroek:

en: Add Emblems...
li: Embleme toeveuge...

en: Add a bookmark for the current location to this menu
li: Blaadwiezer op hujige lokasie toeveuge aan dit menu

en: Always
li: Ummer

en: Apparition
li: Versjiening

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
li: Weit geer zieker det geer de lies van lokasies die geer bezoch höbt wilt wösje?

en: Arran_ge Items
li: Items _sortere

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
li: Vraoge veur 't laege van de papeerekörf of 't wösje van besjtenj

en: Background
li: Achtergróndj

en: Backgrounds and Emblems
li: Achtergrunj en embleme

en: Basic
li: Fóng

en: Behavior
li: Gedraag

en: Black
li: Zjwart

en: Blue Ridge
li: Blauw liene

en: Blue Rough
li: Graof-blauw

en: Bookmark for Nonexistent Location
li: Blaadwiezer veur neet-besjtaonde lokasie

en: Brushed Metal
li: Gehóbbeld metaal

en: Bubble Gum
li: Kujgum

en: Burlap
li: Jute

en: By Emblems
li: Op embleem

en: By Modification Date
li: Op verangeringsdatem

en: By Modification _Date
li: Op verangerings_datem

en: By Name
li: Op naam

en: By Size
li: Op gruutde

en: By _Emblems
li: Op _embleem

en: By _Name
li: Op _naam

en: By _Size
li: Op _gruutde

en: C_ancel Remove
li: Ewegdoon _annelere

en: C_olors
li: _Kleure

en: Camouflage
li: Kammeflaasj

en: Cancel
li: Annulere

en: Cancel Group Change?
li: Verangering van gróp annulere?

en: Cancel Owner Change?
li: Verangering van eigenaer annulere?

en: Chalk
li: Kriet

en: Change Desktop _Background
li: Wirk_blaadachtergróndj verangere

en: Change the visibility of this window's location bar
li: Zichbaarheid van vinsterlokasiebalk verangere

en: Change the visibility of this window's statusbar
li: Zichbaarheid van de vinstersjtatusbalk verangere

en: Charcoal
li: Aomer

en: Choose a program with which to open the selected item
li: Program keze veur de geselekteerde items mit te äöpene

en: Choose another application with which to open the selected item
li: Anger program keze veur 't geselekteerde item mit te äöpene

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
li: Keus de resem woe-in infermasie ónger piktogram-name versjient. mie infermasie versjient zoegauw est geer wiejer inzoomp.

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
li: De inhaud van 't 'Gank nao'-menu en de 'Veurige'/'Naekste'-lieste opsjoene

en: Click on a color to remove it
li: Klik op ein kleur veur 't te ewegdoon.

en: Click on a pattern to remove it
li: Klik op ein petroen veur 't eweg te doon.

en: Click on an emblem to remove it
li: Klik op ein embleem veur 't eweg te doon.

en: Close _All Windows
li: _Alle vinsters sjloete

en: Close the side pane
li: Ziejpeniel sjloete

en: Color _name:
li: Kleur_naam:

en: Color _value:
li: Kleur_waerd:

en: Colors:
li: Kleure:

en: Compact _Layout
li: Compakte _opmaak

en: Concrete
li: Betóng

en: Content View
li: Inhaudsweergaaf

en: Contents:
li: Inhaud:

en: Copy the selected text to the clipboard
li: De geselekteerde teks nao 't klembord kopiëre

en: Cork
li: Sjtop

en: Count _number of items:
li: Deil ite_ms telle:

en: Create a New Color:
li: Nuuj kleur make:

en: Create a new empty folder inside this folder
li: Nuuj laeg map aanmake in deze map

en: Create a new launcher
li: Nuuj starter aanmake

en: Create a symbolic link for each selected item
li: Symbolisse verwiezing make veur eder geselekteerde item

en: Create the initial window with the given geometry.
li: Innesjeel vinster mit de gagaeve aafmaetinge make.

en: Cu_t
li: K_nippe

en: Cursor Position
li: Kursorposisie

en: Custom Side Pane Background Set
li: Aangepasde ziejpeniel-achtergróndjset

en: Cut the selected text to the clipboard
li: De geselekteerde teks nao 't klembord knippe

en: D_uplicate
li: _Klone

en: Danube
li: Donau

en: Dark Cork
li: Duusjtere sjtop

en: Date Modified
li: Verangeringsdatem

en: Deep Teal
li: Depe Teal

en: Default Background Color
li: Sjtanderd achtergróndjkleur

en: Default Background Filename
li: Sjtanderd achtergróndjbesjtandjnaam

en: Default Side Pane Background Color
li: Sjtanderd ziejpeniel-achtergróndjkleur

en: Default Side Pane Background Filename
li: Sjtanderd ziejpeniel-achtergróndjbesjtandjnaam

en: Default _zoom level:
li: Sjtanderd _zoomfaktor:

en: Default folder viewer
li: Sjtanderd mapweergaaf

en: Default sort order
li: Sjtanderd sorteerresem

en: Default zoom level used by the icon view.
li: Sjtanderd zoomfactor van piktogramweergaaf

en: Default zoom level used by the list view.
li: Sjtanderd zoomfaktor van liesweergaaf

en: Delete all items in the Trash
li: Alle items oet de papeerkörf wösje

en: Delete all selected items permanently
li: Doog alle geselekteerde items permenent eweg

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
li: Alle geselekteerde items wösje, zónger ze in de papeerkörf te sjmiete.

en: Deleting files
li: Wösjentaere van besjtenj

en: Description
li: Ómsjrieving

en: Desktop
li: Wirkblaad

en: Desktop font
li: Wirkblaad-booksjtaaftiep

en: Desktop home icon name
li: Naam van persoenlike map-piktogram op wirkblaad

en: Desktop trash icon name
li: Naam van papeerkörf-piktogram op wirkblaad

en: Disable connection to session manager
li: Verbènjing mit de sessiemeister oetsjakele

en: Display Caja help
li: Caja-hulp tuine

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
li: Vinster tuine woemit geer de blaadwiezers in dit menu kènt bewirke

en: Display credits for the creators of Caja
li: Gegaeves van de Caja-bedinkers tuine

en: Display icons in the opposite order
li: Piktogramme in ómgekierde resem tuine

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
li: Patroene, kleure en embleme veur aanpasse van weergaaf tuine

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
li: 't wirkblaad neet wirtsjafte (de prifferensies in 't prifferensievinster negere).

en: Documents
li: Dokkemènter

en: Dots
li: Tóppele

en: Drag a color to an object to change it to that color
li: Sjleip ein kleur nao ein objek veur 't van kleur te verangere

en: Drag a pattern tile to an object to change it
li: Sjleip eine dèssae nao ein objek veur 't te verangere

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
li: Sjleip ein embleem nao ein objek veur 't d'rbie te doon

en: Duplicate each selected item
li: Eder geselekteerde item klone

en: Eclipse
li: Verduusjtering

en: Edit
li: Bewirke

en: Edit Bookmarks
li: Blaadwiezers bewirke

en: Edit Caja preferences
li: Cajaprifferensies bewirke

en: Emblems
li: Embleme

en: Emblems:
li: Embleme:

en: Empty Trash
li: Papeerkörf laege

en: Empty _Trash
li: _Papeerkörf laege

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
li: Geuf ein besjrievende naam bie eder embleem. Deze naam weurt op angere plaatse gebroek veur 't embleem te identifisere.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
li: Geuf ein besjrievende naam bie 't embleem. Deze naam weurt op angere plaatse gebroek veur 't embleem te identifisere.

en: Enter a new name for the displayed emblem:
li: Geuf ein nuuj naam veur 't weergegaeve embleem:

en: Envy
li: Nied

en: Erase
li: Ewegdoon

en: Error while copying.
li: Faeler bie 't kopiëre.

en: Error while deleting.
li: Faeler bie 't ewegdoon.

en: Error while moving.
li: Faeler bie 't verplaatse.

en: Failed to load image information
li: Aafbiljingsinfermasie laje mislök

en: Fibers
li: Vezele

en: File Management
li: Besjtandjwirtsjaf

en: File Management Preferences
li: Besjtandjwirtsjaf-prifferensies

en: File Manager
li: Besjtandjwirtsjaf

en: File not found
li: Besjtandj neet gevónje

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
li: Besjtandjnaam veur sjtanderd ziejpeniel-achtergróndj. Allein gebroek wen side_pane_background_set waor is.

en: Fire Engine
li: Vuurmesjien

en: Floral
li: Blome

en: Fossil
li: Fossiel

en: Free space:
li: Vrieje ruumde:

en: GEOMETRY
li: GEOMETRIE

en: Go To:
li: Gank nao:

en: Go to the location specified by this bookmark
li: Gank nao de lokasie woenao deze blaadwiezer verwies

en: Go to the next visited location
li: Nao de naekst bezochde lokasie gaon

en: Go to the previous visited location
li: Nao de veurig bezochde lokasie gaon

en: Granite
li: Graneet

en: Green Weave
li: Greun Riewirk

en: Group:
li: Gróp:

en: History
li: Historie

en: Home Folder
li: Heimmap

en: Home icon visible on desktop
li: Persoenlike map-piktogram zichbaar op wirkblaad

en: ID
li: PID

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
li: Ein Ewegdoo_n-opdrach aanprizzentere die veurbiegeit aan de papeerkörf

en: Ice
li: Ies

en: Icon
li: Piktogram

en: Icon View
li: piktogrammeweergaaf

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
li: Ingeval waor, höbbe nuuj geäöpende vinsters ein zichbare lokasiebalk.

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
li: Ingeval waor, is bie nuuj geäöpende vinsters de sjtatusbalk zichbaar

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
li: Ingeval waor, is bie nuuj geäöpende vinsters de getuugbalk zichbaar

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
li: Ingeval waor, haet Caja de mäögelikheid eur toe te sjtaon det besjtenj sebiet eweggedaon waere, zónger zie iers in de papeerkörf te sjmiete. Dees toepassing kèn gevaerlik zeen, pas hiemit dus op.

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
li: Teks geit automatis wiejer op de naekste regel wen deze te lank weurt.

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
li: Ingeval waor, weurt ein piktogram mit ein koppeling nao de papeerkörf op 't beroblaad gezat.

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
li: Ingeval waor, waere besjtenj in nuuj vinsters gesorteerd in ómgekierde resem. B.v., wen zie gesorteerd zeen van "a" nao "z", waere zie gesorteerd van "z" nao "a"; wen zie gesorteerd zeen nao gruutde, waere zie aafloupend in plaats van oploupend gesorteerd.

en: Image
li: Aafbiljing

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
li: Aafbiljinge groeter es dees gruutde (in bytes) waere neet verkleind getuind. D'n aafzich hievan is 't veurkómme van te lange laajtieje of 't gebroek van te väöl ónthaud veur 't laje van deze te groete aafbiljinge.

en: Information
li: Infermasie

en: Justification
li: Oetliening

en: Keep icons lined up on a grid
li: Piktogramme opsjtèlle op eine raster

en: Keep icons sorted by emblems in rows
li: Piktogramme gesorteerd op embleme in rieje

en: Keep icons sorted by modification date in rows
li: Piktogramme gesorteerd op verangeringsdatem in rieje

en: Keep icons sorted by name in rows
li: Piktogramme gesorteerd op naam in rieje

en: Keep icons sorted by size in rows
li: Piktogramme gesorteerd op gruutde in rieje

en: Last changed:
li: Lès verangerd:

en: Leaf
li: Blaad

en: Leave icons wherever they are dropped
li: Piktogramme laote sjtaon woe ze denaergezat zeen

en: Lemon
li: Citroen

en: Line wrap
li: Regeltrökloup

en: Link target:
li: Verwiezingsdoel:

en: List View
li: Liesweergaaf

en: List of possible captions on icons
li: Lies van mäögelike biesjrifte bie piktogramme

en: Loading...
li: Lajentaere...

en: Local Files Only
li: Allein lokale besjtenj

en: Location _Bar
li: Lokasie_balk

en: Location:
li: Lokasie:

en: Manila Paper
li: Manila-papeer

en: Maximum image size for thumbnailing
li: Maksimum aafbiljingsgruutde veur verkleind tuine

en: Mo_ve to Trash
li: _Verplaatse nao papeerkörf

en: Modified:
li: Verangerd:

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
li: Mao 00 Oct 0000 óm 00:00 PM

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
li: Mao 00 Oct 0000 óm 00:00:00 PM

en: Moss Ridge
li: Mosrandj

en: Move each selected item to the Trash
li: Verplaats alle geselekteerde items nao de papeerkörf

en: Mud
li: Pratsj

en: Name
li: Naam

en: Network Servers
li: Netwirkservers

en: Never
li: Noets

en: No bookmarks defined
li: Gein blaadwiezers gedefinieerd

en: Normal Si_ze
li: Normale _gruutde

en: Not a launchable item
li: Gei sjtartbaar item

en: Notes
li: Opmirkinge

en: Numbers
li: Siefers

en: Ocean Strips
li: Osejaanstrandj

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
li: 00 Okt 0000 óm 00:00 PM

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
li: 00 Okt 0000, 00:00 PM

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
li: Vinsters allein make veur explisiet gagaeve URI's.

en: Open Wit_h
li: Äöpene _mit

en: Open another Caja window for the displayed location
li: Äöpe ein nuuj Caja-vinster veur de weergegaeve lokasie

en: Open the selected item in this window
li: Geselekteerd item in dit vinster äöpene

en: Orange
li: Oranje

en: Others:
li: Angere:

en: Owner:
li: Eigenaer:

en: Pale Blue
li: Bleikblauw

en: Paste the text stored on the clipboard
li: De verwaarde teks vanaaf 't klembord plakke

en: Patterns:
li: Petroene:

en: Perform a quick set of self-check tests.
li: Inkele sjnelle zelf-tests oetveure.

en: Permissions
li: Rechte

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
li: Mäögelike waerdes zeen "single" veur besjtenj mit ein inkele klik te sjtarte, of "double" veur zie mit ein döbbelklik te stjarte.

en: Prefere_nces
li: Priffere_nsies

en: Preview
li: Sjtaal

en: Preview _sound files:
li: Fragment van geluud_sbesjtenj sjpele:

en: Purple Marble
li: Pólper malber

en: Quit Caja.
li: Caja aafsjloete

en: Re_versed Order
li: Ómgekierde _resem

en: Remove
li: Ewegdoon

en: Rename
li: Herneume

en: Rename Emblem
li: Embleem herneume

en: Rename selected item
li: Geselekteerde item herneume

en: Renaming "%s" to "%s".
li: Herneume van "%s" nao "%s".

en: Reset View to _Defaults
li: Weergaaf trökzètte nao _sjtanderd

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
li: Sorteerresem en zoomnivo trökzètte nao prifferensies veur deze weergaaf

en: Restore Icon's Original Si_ze
li: _Oersjprunkelike piktogramaafmaetinge hersjtèlle

en: Restore Icons' Original Si_zes
li: _Oersjprunkelike piktogramaafmaetinge hersjtèlle

en: Restore each selected icon to its original size
li: Aafmaetinge van eder piktogram nao zien oersjprunkelike waerd hersjtèlle

en: Reverse sort order in new windows
li: Sorteerresem ómdrieje in nuuj vinsters

en: Ridged Paper
li: Gerete papeer

en: Rough Paper
li: Roew papeer

en: Ruby
li: Robien

en: Run "%s" on any selected items
li: Veur "%s" oet op jeder geselekteerd item

en: Run in _Terminal
li: Oetveure in _Terminalvinster

en: Sea Foam
li: Ziesjoem

en: Search results
li: Zeukrizzeltate

en: Select All
li: Alles selektere

en: Select _All
li: _Alle keze

en: Select a Category:
li: Keus ein kattegerie:

en: Select all items in this window
li: Alle items in dit vinster selektere

en: Select all the text in a text field
li: Alle items in dit vinster selektere

en: Selection Bound
li: Seleksiesjeit

en: Set _user ID
li: Gebroekers-ID insjtèlle

en: Set as _Background
li: Es _achtergróndj insjtèlle

en: Set as background for _all folders
li: Es achtergróndj insjtèlle veur _alle mappe

en: Set as background for _this folder
li: Es achtergróndj insj_tèlle veur deze map

en: Set gro_up ID
li: Gróps-ID insjtèlle

en: Set the zoom level of the current view
li: Zoomfaktor van hujige weergaaf insjtèlle

en: Shale
li: Lótsj

en: Show _only folders
li: Allein mappe t_uine

en: Show _thumbnails:
li: Minia_tuuraafbiljinge tuine:

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
li: Vinster tuine woemit kleur of petroen van eur wirkblaadachtergróndj verangere kèn waere

en: Show location bar in new windows
li: lokasiebalk tuine in nuuj vinsters

en: Show status bar in new windows
li: Sjtatusbalk tuine in nuuj vinsters

en: Show te_xt in icons:
li: Te_ks in piktogramme tuine:

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
li: De map mit scripts tuine, die in dit menu sjtaon

en: Show toolbar in new windows
li: Wirkbalk tuine in nuuj vinsters

en: Side pane view
li: Ziejpeniel-weergaaf

en: Silver
li: Zilver

en: Size
li: Gruutde

en: Size:
li: Gruutde:

en: Sky
li: Hiemel

en: Sky Ridge
li: Hiemelrandj

en: Snow Ridge
li: Sjnierandj

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
li: Sorry, mer sjleutelwäörd veur embleme maoge allein booksjtaef, siefers en sjpasies höbbe.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
li: Sorry, mer geer moot ein neet-laeg trefwaord veur 't nuuj embleem opgaeve.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
li: Sorry, mer geer moot ein neet-laege naam veur de nuuj kleur opgaeve.

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
li: Sorry, neet in sjtaot aangepasde embleemnaam op te sjlaon.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
li: Sorry, neet in sjtaot aangepas embleem op te sjlaon.

en: Sort _folders before files
li: _Mappe veur besjtenj sortere

en: Special flags:
li: Sjpesjale vane:

en: Specify session management ID
li: Sessiemeister-ID sjpesifisere

en: St_atusbar
li: Sjt_atusbalk

en: Starting %s
li: %s weurt gesjtart

en: Tangerine
li: Mandarien

en: Text
li: Teks

en: Text view:
li: Teksweergaaf:

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
li: De oetliening van de regele teks van 't label relatief tót einanger. Dit haet geine invlood op de oetliening van 't label in zien toegeweze ruumde. Zuug hieveur: GtkMisc::xalign

en: The current position of the insertion cursor in chars.
li: De huijige posisie van de invoegkursor in booksjtaafteikes

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
li: 't gesjleipde besjtandj lik gein geljige aafbiljing te zeen.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
li: 't besjtandj '%s' lik gein geljige aafbiljing te zeen.

en: The font description used for the icons on the desktop.
li: De booksjtaaftiepómsjrieving veur de piktogramme op 't wirkblaad.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
li: De naam "%s" is al in gebroek in dees map. Keus esuchbleef ein anger naam.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
li: De naam "%s" is óngeljig, wiel er de teikes "/" gebroek. Keus esuchbleef ein anger naam.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
li: De naam "%s" is óngeljig. Keus esuchbleef ein anger naam.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
li: De eigesjappe van "%s" kènne neet waere bepaald.

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
li: De posisie van 't angere ènj van de seleksie van de kursor, in booksjtaafteikes

en: The selection rectangle
li: De seleksierechhook

en: The side pane view to show in newly opened windows.
li: De ziejpenielweergaaf veur in nuuj geäöpende vinsters te tuine.

en: The text of the label.
li: De teks op 't label

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
li: 't geuf gein "%s" in dees map. Mesjiens is 't kort geleje verplaats of eweggedaon?

en: There is nothing on the clipboard to paste.
li: Dao sjteit niks op 't klembord veur te plekke.

en: There was an error displaying help: 
    %s
li: 't goof eine faeler bie 't tuine van hulpteks:
    %s

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
li: Deze naam kèn ingesjtèld waere est geer eine aangepasde naam wilt veur de verwiezing nao 't papeerkörf-piktogram op 't wirkblaad.

en: Toggle using a tighter layout scheme
li: Aan/oetzètte van sjtrakkere opmaak

en: Trash
li: Papeerkörf

en: Trash icon visible on desktop
li: Papeerkörf-piktogram zichbaar op wirkblaad

en: Tree
li: Boum

en: Type
li: Tiep

en: Undo the last action
li: Lèste bewirking óngedaon make

en: Unknown error
li: Ónbekènde faeler

en: Unmount the selected volume
li: 't geselekteerde volume óntkoppelen.

en: Use _Default Background
li: _Sjtanderd achtergróndj trökzètte

en: View _new folders using:
li: _Nuuj mappe tuine mit:

en: View or modify the properties of each selected item
li: De eigesjappe per geselekteerd item bekieke of verangere

en: Views
li: Weergaaf

en: Violet
li: Flèt

en: Wavy White
li: Golvend Wit

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
li: Goonsdig 00 September 00 0000 óm 00:00:00 PM

en: What to do with executable text files when activated
li: Waat te doon mit oetveurbare teksbesjtenj bie aktivering

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
li: Waat te doon mit oetveurbare teksbesjtenj bie aktivering (inkel- of döbbelklik). Mäögelike waerdes zeen "sjtarte" veur ze es programme te sjtarte, "vraoge" veur via ein dialoog te vraoge waat te doon, en "tuine" veur ze es teksbesjtenj te tuine.

en: When to show preview text in icons
li: Wienie tekssjtaal in piktogramme te tuine

en: When to show thumbnails of image files
li: Wienie miniature van aafbiljingsbesjtenj te tuine

en: White
li: Wit

en: You cannot copy a file over itself.
li: Geer kènt gein map euver zichzelf haer kopiëre

en: You cannot copy a folder into itself.
li: Geer kènt gein map nao zichzelf kopiëre

en: You cannot move a folder into itself.
li: Geer kènt gein map verplaatse nao zichzelf.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
li: Geer höbt de benudigde rechte neet veur de gróp van "%s" te verangere.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
li: Geer höbt neet de benudigde rechte veur "%s" te herneume.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
li: Geer höbt neet de benudigde rechte veur de inhaud van "%s" te bekieke.

en: Zoom
li: Inzoome

en: Zoom In
li: Inzoome

en: Zoom Out
li: Oetzoome

en: Zoom _In
li: _Inzoome

en: Zoom _Out
li: _Oetzoome

en: _About
li: _Euver

en: _Add Bookmark
li: Bl_aadwiezer toeveuge

en: _Add a New Color...
li: Nuuj kleur _biedoon...

en: _Add a New Emblem...
li: Nuuj embleem _biedoon...

en: _Add a New Pattern...
li: Nuuj patroon _biedoon...

en: _Arrange items:
li: Items _ordene:

en: _Ask each time
li: _Eder kier vraoge

en: _Back
li: _Trök

en: _Bookmarks
li: _Blaadwiezers

en: _Browse...
li: _Blajeren...

en: _Close
li: _Sjloete

en: _Connect
li: _Verbènje

en: _Contents
li: _Inhaud

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: _Default zoom level:
li: _Sjtanderd zoomfaktor:

en: _Delete
li: Eweg_doon

en: _Display
li: _Tuine

en: _Edit
li: B_ewirke

en: _Emblems
li: _Embleme

en: _File
li: _Besjtandj

en: _Forward
li: _Naekste

en: _Go
li: _Gank nao

en: _Help
li: _Hulp

en: _Home
li: Persoenlike _map

en: _Image:
li: _Aafbiljing:

en: _Keep Aligned
li: _Oetgevöld hauwe

en: _Keyword:
li: _Trefwaord:

en: _Location...
li: _Lokasie...

en: _Manually
li: _Handjmesig

en: _Only for files smaller than:
li: Allein v_eur besjtenj kleinder es:

en: _Open
li: _Äöpene

en: _Open Scripts Folder
li: _Scriptsmap äöpene

en: _Paste
li: _Plakke

en: _Patterns
li: _Patroene

en: _Properties
li: _Eigesjappe

en: _Read
li: _Laeze

en: _Redo
li: He_rhaole

en: _Reload
li: _Verfrisje

en: _Remove a Color...
li: Ein kleur ewegdoon...

en: _Remove a Pattern...
li: Ein petroen _ewegdoon...

en: _Remove an Emblem...
li: Ein embleem ewegdoon...

en: _Remove...
li: _Ewegdoon...

en: _Rename...
li: He_rneume...

en: _Revert
li: T_rökvalle

en: _Run
li: Oetveu_re

en: _Save
li: Op_sjlaon

en: _Side Pane
li: _Ziejpeniel

en: _Sticky
li: _Vas

en: _Stop
li: _Sjtop

en: _Trash
li: _Papeerkörf

en: _Type:
li: _Tiep:

en: _Undo
li: Óngeda_on make

en: _Up
li: _Boeve

en: _Use compact layout
li: Kompakte opmaak gebr_oeke

en: _View
li: Bi_ld

en: _Write
li: _Sjrieve

en: by Modification _Date
li: op verangeringsdatem

en: by _Emblems
li: op _Embleme

en: by _Name
li: op _Naam

en: by _Size
li: op _Gruutde

en: link
li: verwiezing

en: link (broken)
li: verwiezing (doedloupend)

en: loading...
li: lajentaere...

en: nd copy)
li: e kopie)

en: nothing
li: niks

en: on the desktop
li: op 't wirkblaad

en: pointing at "%s"
li: wies nao "%s"

en: rd copy)
li: e kopie

en: st copy)
li: e kopie)

en: th copy)
li: e kopie

en: today
li: huuj

en: today at %-I:%M %p
li: huuj óm %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
li: huuj óm %-I:%M %p

en: today at 00:00 PM
li: huuj óm %-I:%M %p

en: today at 00:00:00 PM
li: huuj óm 00:00:00 PM

en: today, %-I:%M %p
li: huuj óm %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
li: huuj, 00:00 PM

en: unknown
li: ónbekènd

en: unreadable
li: neet laesbaar

en: untitled folder
li: naamloeze map

en: yesterday
li: gister

en: yesterday at %-I:%M %p
li: gister óm %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
li: gister óm %-I:%M %p

en: yesterday at 00:00 PM
li: gister óm %-I:%M %p

en: yesterday at 00:00:00 PM
li: gister óm %-I:%M %p

en: yesterday, %-I:%M %p
li: gister óm %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
li: gister, 00:00 PM
