dconf master - en to lt translation catalogue (389 entries)

en:  and one dconf operation delayed. |  and %u dconf operations delayed.
lt[0]:  ir %u atidėtas dconf veiksmas.
lt[1]:  ir %u atidėti dconf veiksmai.
lt[2]:  ir %u atidėtų dconf veiksmų.

en: %s (key erased)
lt: %s (raktas ištrintas)

en: %s (local keys)
lt: %s (vietiniai raktai)

en: A (simple) string conflicting key that should give a error
lt: Paprastas simbolių eilutės konfliktuojantis raktas, kuris turi sukelti klaidą

en: A 1-choice enumeration
lt: 1 pasirinkimo išvardinimas

en: A 1-choice integer value
lt: 1 pasirinkimo išvardinimas

en: A 16-bit signed integer. See also the “integer-16-unsigned” key.
lt: 16 bitų sveikasis skaičius su ženklu. Dar žiūrėkite raktą „integer-16-unsigned“.

en: A 16-bit unsigned integer. See also the “integer-16-signed” key.
lt: 16 bitų sveikasis skaičius be ženklo. Dar žiūrėkite raktą „integer-16-signed“.

en: A 32-bit signed integer, defined by a relocatable schema.
lt: 32 bitų sveikasis skaičius, apibrėžtas perkeliamoje schemoje.

en: A 32-bit signed integer. See also the “integer-32-unsigned” key.
lt: 32 bitų sveikasis skaičius su ženklu. Dar žiūrėkite raktą „integer-32-unsigned“.

en: A 32-bit unsigned integer. See also the “integer-32-signed” key.
lt: 32 bitų sveikasis skaičius be ženklo. Dar žiūrėkite raktą „integer-32-signed“.

en: A 5-choices enumeration
lt: 5 pasirinkimų išvardinimas

en: A 64-bit signed integer. See also the “integer-64-unsigned” key.
lt: 64 bitų sveikasis skaičius su ženklu. Dar žiūrėkite raktą „integer-64-unsigned“.

en: A 64-bit unsigned integer. See also the “integer-64-signed” key.
lt: 64 bitų sveikasis skaičius be ženklo. Dar žiūrėkite raktą „integer-64-signed“.

en: A D-Bus handle type, type ‘h’
lt: D-Bus rankenėlės tipas, tipas „h“

en: A D-Bus object path array, type ‘ao’
lt: D-Bus objektų kelių masyvas, tipas „ao“

en: A D-Bus object path, type ‘o’
lt: D-Bus objekto kelias, tipas „o“

en: A D-Bus signature is a string used as type signature for a D-Bus method or message. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
lt: D-Bus aprašas yra simbolių eilutė, naudojama kaip tipo aprašas D-Bus metodui ar pranešimui. 
    Jei nenaudojate D-Bus, nėra priežasties naudoti šį tipą.

en: A D-Bus signature, type ‘g’
lt: D-Bus aprašas, tipas „g“

en: A boolean, type ‘b’
lt: Loginis, tipas „b“

en: A byte (unsigned), type ‘y’
lt: Baitas (be ženklo), tipas „y“

en: A byte value is an integer between 0 and 255. It may be used to pass around characters.
lt: Baito vertė yra sveikasis skaičius nuo 0 iki 255. Jį galima naudoti simboliams.

en: A bytestring array, type ‘aay’
lt: Baitų eilučių masyvas, tipas „aay“

en: A bytestring, type ‘ay’
lt: Baitų eilutė, tipas „ay“

en: A custom type, here ‘(ii)’
lt: Pasirinktinis tipas, čia „(ii)“

en: A dictionary entry of type ‘{ss}’
lt: Tipo „{ss}“ žodyno įrašas

en: A dictionary maps values of a basic type to another value (of any type). A dictionary entry is one such mapping.
lt: Žodynas susieja bazinio tipo vertes su kitomis vertėmis (bet kokio tipo). Žodyno įrašas yra vienos toks susiejimas.

en: A dictionary maps values of a basic type to another value (of any type). One simple use case is to map strings to variants.
lt: Žodynas susieja bazinio tipo vertes su kitomis vertėmis (bet kokio tipo). Vienas paprastas naudojimas yra susieti simbolių eilutes su variantais.

en: A dictionary that maps schema IDs with path specifications. It is used to allow the user to associate a relocatable schema to certain paths. Path specifications may contain wildcards in the form of empty segments (e.g. /ca/desrt/dconf-editor//), defining possibly multiple paths. The same schema ID may be associated with multiple path specifications.
lt: Žodynas, kuris susieja schemų ID su keliais. Jis naudojamas siekiant leisti naudotojui susieti perkeliamą schemą su konkrečiais keliais. Kelių specifikacijose gali būti pakaitos simbolių tuščių segmentų pavidalu (pvz. /ca/desrt/dconf-editor//), apibrėžiančių galimus kelis kelius. Tas pats schemos ID gali būti susietas su keliomis kelių specifikacijomis.

en: A double value could represent any real number.
lt: Dviguba vertė gali nurodyti bet kokį realų skaičių.

en: A double, type ‘d’
lt: Dvigubas, tipas „d“

en: A flag for skipping unnecessary subfolders
lt: Požymis nereikalingų poaplankių praleidimui

en: A flag to check for added or removed schemas
lt: Požymis pridėtų ar pašalintų schemų tikrinimui

en: A flag to enable maximized mode
lt: Požymis išdidinimo veiksenai įjungti

en: A flag to enable small rows for bookmarks list
lt: Požymis mažoms eilutėms žymėlėms įjungti

en: A flag to enable small rows for keys list
lt: Požymis mažoms eilutėms klavišams įjungti

en: A flag to follow system night light
lt: Požymis sistemos nakties veiksenai sekti

en: A flag to restore the last view
lt: Požymis paskutinio rodinio atkūrimui

en: A flag to sort keys list case-sensitively
lt: Požymis raktų rikiavimui neskiriant raidžių dydžio

en: A graphical tool for editing the dconf database
lt: Grafinis įrankis dconf duomenų bazės redagavimui

en: A graphical viewer and editor of applications’ internal settings.
lt: Grafinio rodinio bei programų redaktoriaus vidiniai nustatymai.

en: A list of bookmarked paths
lt: Pažymėtų kelių sąrašas

en: A long integer, type ‘x’
lt: Ilgas sveikasis skaičius, tipas „x“

en: A normal non-conflicting key from Conflict1
lt: Normalus nekonfliktuojantis raktas iš Conflict1

en: A normal non-conflicting key from Conflict2
lt: Normalus nekonfliktuojantis raktas iš Conflict2

en: A nullable boolean, type ‘mb’
lt: Galimai nenurodytas loginis, tipas „mb“

en: A nullable string, type ‘ms’
lt: Galimai nenurodyta simbolių eilutė, tipas „ms“

en: A nullable-string conflicting key that should give an error
lt: Galimai nenurodytos simbolių eilutės raktas, kuris turėtų sukelti klaidą

en: A number with range
lt: Aprėžtas skaičius

en: A path to restore the last view
lt: Kelias paskutiniam vaizdui atkurti

en: A path to restore the pathbar state
lt: Kelias kelio juostos būsenai atkurti

en: A range could limit an integer key to only allow one value, but that’s probably an error. Dconf Editor warns you in that case.
lt: Išvardinimas gali turėti tik vieną elementą, bet tai greičiausiai yra klaida. Dconf redaktorius jus įspėja tokiu atveju.

en: A short integer, type ‘n’
lt: Trumpas sveikasis skaičius, tipas „n“

en: A string array contains any number of strings of whatever length. It may be an empty array, “[]”.
lt: Simbolių eilučių masyvas turi bet kokį skaičių bet kokio ilgio eilučių. Tai gali būti tuščias masyvas, „[]“.

en: A string array, type ‘as’
lt: Simbolių eilučių masyvas, tipas „as“

en: A string, type ‘s’
lt: Simbolių eilutė, tipas „s“

en: A variant, type ‘v’
lt: Variantas, tipas „v“

en: A “vardict”, type ‘a{sv}’
lt: „vardict“, tipas „a{sv}“

en: About
lt: Apie

en: About Dconf Editor
lt: Apie Dconf redaktorių

en: Actions
lt: Veiksmai

en: An enumeration could contain only one item, but that’s probably an error. Dconf Editor warns you in that case.
lt: Išvardinimas gali turėti tik vieną elementą, bet tai greičiausiai yra klaida. Dconf redaktorius jus įspėja tokiu atveju.

en: An object path array could contain any number of object paths (including none: “[]”). If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
lt: Objektų kelių masyvas gali turėti bet kokį objektų kelių skaičių (įskaitant nė vieno: „[]“). Jei nenaudojate D-Bus, nėra priežasties naudoti šį tipą.

en: An object path is used to identify D-Bus objects at a given destination on the bus. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
lt: Objekto kelias naudojamas D-Bus objektams identifikuoti nurodytoje magistralės kryptyje. Jei nenaudojate D-Bus, nėra priežasties naudoti šį tipą.

en: An unsigned long integer, type ‘t’
lt: Ilgasis sveikas skaičius be ženklo, tipas „t“

en: An unsigned short integer, type ‘q’
lt: Sveikasis skaičius be ženklo, tipas „q“

en: An unsigned usual integer, type ‘u’
lt: Įprastinis sveikasis skaičius be ženklo, tipas „u“

en: An usual boolean value, defined by a relocatable schema.
lt: Įprastinė loginė vertė, apibrėžta perkeliamoje schemoje.

en: An usual integer, type ‘i’
lt: Įprastinis sveikasis skaičius, tipas „i“

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Apply all
lt: Pritaikyti viską

en: Arguments description:
lt: Argumentų aprašymas:

en: Bookmark
lt: Pridėti žymelę

en: Bookmark this Location
lt: Pažymėti šią vietą

en: Bookmark this Search
lt: Pažymėti šią paiešką

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Bookmarks will
    be added here
lt: Žymelės bus
    pridėtos čia

en: Boolean
lt: Loginis

en: Booleans can only take two values, “true” or “false”.
lt: Loginiai kintamieji gali būti dviejų verčių: „teigiama“ ir „neigiama“.

en: Browse the keys used by installed applications
lt: Naršyti programų įdiegtus raktus

en: Cannot find key “%s”.
lt: Nepavyko rasti rakto „%s“.

en: Cannot understand second argument in this context.
lt: Nepavyksta suprasti antro argumento šiame kontekste.

en: Cannot understand: given path contains “//”.
lt: Nepavyksta suprasti: pateiktame kelyje yra „//“.

en: Cannot understand: slash character in second argument.
lt: Nepavyksta suprasti: pasvirasis brūkšnelis antrame argumente.

en: Cannot understand: space character in argument.
lt: Nepavyksta suprasti: tarpo simbolis argumente.

en: Cannot understand: too many arguments.
lt: Nepavyksta suprasti: per daug argumentų.

en: Change the behaviour of a key value change request
lt: Pakeisti rakto vertės pakeitimo užklausos elgseną

en: Changes will be delayed until you request it.
lt: Pakeitimai bus atidėti iki jų paprašysite.

en: Close search
lt: Užverti paiešką

en: Close search results
lt: Užverti paieškos rezultatus

en: Configuration editor for dconf
lt: Konfigūracijos redaktorius dconf

en: Conflicting key defaulting to “1” that should give an error
lt: Konfliktuojantis raktas numatytas į „1“ turėtų sukelti klaidą

en: Conflicting key defaulting to “2” that should give an error
lt: Konfliktuojantis raktas su numatytąja verte „2“, kuris turėtų sukelti klaidą

en: Conflicting key from Conflict1 that should give a warning
lt: Konfliktuojantis raktas iš Conflict1, kuris turėtų sukelti perspėjimą

en: Conflicting key from Conflict2 that should give a warning
lt: Konfliktuojantis raktas iš Conflict2, kuris turėtų sukelti įspėjimą

en: Conflicting key with no range that should give an error
lt: Konfliktuojantis taktas be rėžio, kuris turėtų sukelti klaidą

en: Conflicting key with range 0~5 that should give an error
lt: Konfliktuojantis raktas su rėžiu 0~5, kuris turėtų sukelti klaidą

en: Contains all paths bookmarked by the user as an array of strings.
lt: Čia yra visi naudotojo pažymėti keliai kaip simbolių eilučių masyvas.

en: Copied to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy current path
lt: Kopijuoti dabartinį kelią

en: Copyright © %u-%u – Arnaud Bonatti
lt: Autorinės teisės priklauso © %u-%u – Arnaud Bonatti

en: Copyright © 2010-2014 – Canonical Ltd
lt: Autorinės teisės priklauso © 2010-2014 – Canonical Ltd

en: Copyright © 2017-2018 – Davi da Silva Böger
lt: Autorinės teisės priklauso © 2017-2018 – Davi da Silva Böger

en: Creators
lt: Kūrėjai

en: Credits
lt: Autoriai

en: Current value
lt: Dabartinė vertė

en: Current view actions
lt: Dabartinio rodinio veiksmai

en: Custom value
lt: Pasirinktinė vertė

en: Customize…
lt: Tinkinti…

en: DConf backend
lt: DConf realizacija

en: Dconf Editor
lt: Dconf redaktorius

en: Dconf Editor can monitor if schemas are added or removed from the multiple possible locations. That’s done by checking every three seconds if the schemas list has changed. As this way to do is suboptimal, this function can be disabled by setting this flag to “false”. Note that this option will be removed when a better way to do things is found.
lt: Dconf redaktorius gali stebėti, ar yra pridedamo arba šalinamos schemos daugelyje galimų vietų. Tai daroma kas tris sekundes, jei schemų sąrašas pasikeičia. Kadangi tai daryti nėra optimalu, ši funkcija gali būti išjungta nustatant šį raktą į neigiamą vertę. Pastebėsime, kad šis parametras bus pašalintas, kai bus rastas geresnis būdas.

en: Dconf Editor is a tool to allow direct editing of the dconf configuration database. This is useful when developing applications that use these settings.
lt: Dconf redaktorius yra įrankis, leidžiantis tiesiogiai redaguoti dconf konfigūracijos duomenų bazę. Jis naudingas kuriant programas, naudojančias šiuos nustatymus.

en: Dconf Editor lets you edit any settings type supported by GSettings, falling back on a string entry when it doesn’t have a better way to do. Here is a tuple of two 32-bit signed integers.
lt: Dconf redaktorius leidžia jums redaguoti bet kokius GSettings palaikomų tipų nustatymus, pereidamas prie simbolių eilutės, kai nėra geresnio būdo. Čia yra dviejų 32 bitų sveikų skaičių su ženklu junginys.

en: Default
lt: Numatyta

en: Default value
lt: Numatyta vertė

en: Defined by
lt: Apibrėžė

en: Delayed mode is on
    but
    no pending changes
lt: Įjungta atidėta veiksena,
    bet
    nėra laukiančių pakeitimų

en: Description
lt: Aprašymas

en: Directly edit your entire configuration database
lt: Tiesiogiai redaguokite savo visą konfigūracijos duomenų bazę

en: Dismiss
lt: Atmesti

en: Dismiss all
lt: Atmesti viską

en: Dismiss change
lt: Atmesti pakeitimą

en: Do not erase
lt: Neištrinti

en: Do not show initial warning
lt: Nerodyti pradinio įspėjimo

en: Don’t forget that some options may break applications, so be careful.
lt: Nepamirškite, kai dėl kai kurių parametrų programos gali nebeveikti, tad būkite atsargus.

en: Double
lt: Dvigubo tikslumo

en: Edit
lt: Keisti

en: Editing your configuration directly is an advanced feature and may cause applications to not work correctly.
lt: Tiesioginis konfigūracijos redagavimas yra sudėtingas ir dėl jo programos gali veikti nekorektiškai.

en: Empty tuple
lt: Tuščias junginys

en: Enabled relocatable schema mapping facilities
lt: Įjungtos perkeliamų schemų galimybės

en: Enter delay mode
lt: Pradėti delsiamą veikseną

en: Enumeration
lt: Išvardinimas

en: Enumerations could be done either with the “enum” attribute, or with a “choices” tag.
lt: Išvardinimus galima sukurti naudojant arba „enum“ atributą, arba su „choices“ žyma.

en: Erase key
lt: Ištrinti raktą

en: Every numeral setting (integers and unsigned integers of every type, plus doubles) could be limited to a custom range of values. For example, this integer could only take a value between -2 and 10.
lt: Bet koks skaitinis nustatymas (visų tipų sveikieji skaičiai su ir be ženklo bei dvigubi) gali būti apriboti tam tikro rėžio vertėmis. Pavyzdžiui, šis sveikasis skaičius gali būti nuo -2 iki 10.

en: Failed to parse as 64-bit integer.
lt: Nepavyko perskaityti kaip 64-bitų sveiko skaičiaus.

en: Failed to parse as double.
lt: Nepavyko perskaityti kaip dvigubo slankaus kablelio skaičiaus.

en: Failed to parse as unsigned 64-bit integer.
lt: Nepavyko perskaityti kaip 64-bitų sveiko skaičiaus be ženklo.

en: False
lt: Neigiama

en: Flags
lt: Požymiai

en: Flags could be set by the “enum” attribute.
lt: Požymiai gali būti nustatyti „enum“ atributu.

en: Flags for the relocatable schemas mapping facilities. “User” enables mappings defined by the “relocatable-schemas-user-paths” key; “Built-in” enables well-known mappings hardcoded into Dconf Editor; “Internal” is reserved for Dconf Editor own mappings; “Startup” is for mapping a relocatable schema from the command-line.
lt: Požymiai perkeliamų schemų galimybės. „User“ įjungia susiejimus, apibrėžtus rakte „relocatable-schemas-user-paths“; „Built-in“ įjungia gerai žinomus susiejimus iš Dconf redaktoriaus; „Internal“ yra rezervuota paties Dconf redaktoriaus susiejimams; „Startup“ yra perkeliamos schemos susiejimui iš komandų eilutės.

en: Flags: choose-colors-you-love
lt: Požymiai: choose-colors-you-love

en: Folder “%s” is now empty.
lt: Aplankas „%s“ dabar yra tuščias.

en: Folders
lt: Aplankai

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will determine if any action is taken inside of a browser window when either is pressed.
lt: Naudotojams, kurių pelė turi „Pirmyn“ ir „Atgal“ mygtukus, šis raktas nurodo, ar imamasi kokių nors veiksmų, jei bet kuris iš jų yra paspaudžiamas.

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Back” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
lt: Naudotojams, kurių pelė turi „Pirmyn“ ir „Atgal“ mygtukus, šis raktas nurodo, kuris mygtukas suaktyvina komandą „Atgal“ naršyklės lange. Galimos reikšmės tarp 6 ir 14.

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Forward” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
lt: Naudotojams, kurių pelė turi „Pirmyn“ ir „Atgal“ mygtukus, šis raktas nurodo, kuris mygtukas suaktyvina komandą „Pirmyn“ naršyklės lange. Galimos reikšmės tarp 6 ir 14.

en: Forced range
lt: Privalomi rėžiai

en: GNU General Public License
    version 3 or later
lt: GNU Bendroji Viešą Licencija
    versija 3 arba vėlesnė

en: GSettings allows nullable types, that are similar to other types but could take a “nothing” value. A nullable boolean can only take three values, “true”, “false” and “nothing”.
lt: GSettings leidžia galimai nenurodytus tipus, kurie yra panašūs į kitus tipus, bet gali būti vertės „nieko“. Galimai nenurodytas loginis gali būti trijų verčių: „teigiama“, „neigiama“ ir „nieko“.

en: GSettings allows nullable types, that are similar to other types but could take a “nothing” value. A nullable string can take any string as value, including the empty string “''”, or can be NULL (nothing).
lt: GSettings leidžia galimai nenurodytus tipus, kurie yra panašūs į kitus tipus, bet gali būti vertės „nieko“. Galimai nenurodyta simbolių eilutė gali būti bet kokia simbolių seka, įskaitant tuščią eilutę „''“, arba ji gali būti NULL (nieko).

en: GSettings doesn’t allow keys to use upper-case in their names, but installation paths of schemas can. If “true”, the keys list is sorted case-sensitively, with in usual order upper-case folders first.
lt: GSettings neleidžia raktams pavadinimuose naudoti didžiųjų raidžių, bet diegimo keliuose ir schemose tai yra leidžiama. Jei „teigiama“, raktų sąrašas yra rikiuojamas skiriant raidžių dydį, kur aplankai didžiąją raide yra pirmiau.

en: Given value is out of range.
lt: Pateikta vertė yra už ribų

en: Go to this path
lt: Eiti į šį kelią

en: Go to “%s”
lt: Eiti į „%s“

en: Graphical interface for editing other applications settings.
lt: Grafinės sąsajos kitų programų redagavimui nustatymai.

en: Hide bookmarks
lt: Slėpti žymeles

en: If the “restore-view” key is set to “true”, Dconf Editor tries at launch to navigate to this path.
lt: Jei „restore-view“ raktas yra nustatytas į „teigiama“, Dconf redaktorius bandys paleidimo metu nueiti į šį kelią.

en: If the “restore-view” key is set to “true”, and if the path requested at startup is a parent path of this one, Dconf Editor tries to restore the pathbar state at this path.
lt: Jei „restore-view“ raktas yra nustatytas į „teigiama“ ir jei paleidimo metu prašomas kelias yra šio kelio tėvas, Dconf redaktorius bandys atkurti kelio juostos būseną šiame kelyje.

en: If “true”, Dconf Editor opens a popup when launched reminding the user to be careful.
lt: Jei „teigiama“, Dconf redaktorius paleidimo metu atvers langelį, perspėjantį naudotoją būti atsargiu.

en: If “true”, Dconf Editor tries at launch to navigate to the path described in the “saved-view” key.
lt: Jei „teigiama“, Dconf redaktorius bandys paleidimo metu nueiti į „saved-view“ rakto nurodytą kelią.

en: If “true”, the bookmarks list use smaller rows.
lt: Jei teigiama, žymelėms naudojamos mažesnės eilutės.

en: If “true”, the keys list use smaller rows.
lt: Jei teigiama, klavišams naudojamos mažesnės eilutės.

en: If “true”, the main window starts in maximized mode.
lt: Jei „teigiama“, pagrindinis langas paleidžiamas išdidintas.

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: I’ll be careful.
lt: Būsiu atsargus.

en: Key erased
lt: Raktas ištrintas.

en: Key erased.
lt: Raktas ištrintas.

en: Key “%s” has been deleted.
lt: Raktas „%s“ buvo pašalintas.

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Keys not defined by a schema
lt: Raktai, neapibrėžti schemos

en: Known schemas installed:
lt: Žinomos įdiegtos schemos:

en: Known schemas skipped:
lt: Žinomos schemos praleistos:

en: Local keys not defined by a schema
lt: Vietiniai raktai, neapibrėžti schemos

en: Location bookmarked
lt: Vieta pažymėta

en: Manage your bookmarks
lt: Tvarkyti žymeles

en: Mapping of paths to manually associated schemas
lt: Kelių susiejimai pasirinktinai susietoms schemoms

en: Maximum
lt: Didžiausia

en: Minimum
lt: Mažiausia

en: Mouse button to activate the “Back” command in browser window
lt: Pelės mygtukas, suaktyvinantis komandą „Atgal“ naršyklės lange

en: Mouse button to activate the “Forward” command in browser window
lt: Pelės mygtukas, suaktyvinantis komandą „Pirmyn“ naršyklės lange

en: Name
lt: Vardas

en: No
lt: Ne

en: No change
lt: Nėra pakeitimo

en: No description provided
lt: Nepateikta santrauka

en: No keys in this path
lt: Nėra raktų šiame kelyje

en: No known schemas installed.
lt: Nėra žinomų įdiegtų schemų.

en: No known schemas skipped.
lt: Nėra praleistų žinomų schemų.

en: No matches
lt: Nėra atitikmenų

en: No schema available. A schema is what describes the use of a key, and Dconf Editor can’t find one associated with this key. If the application that was using this key has been uninstalled, or if this key is obsolete, you may want to erase it.
lt: Nėra prieinamos schemos. Dconf redaktorius negali rasti, kas apibrėžia šio rakto naudojimą, bei schemos, susietos su šiuo raktu. Programa, kuri įdiegė šį raktą galėjo būti pašalinta arba šis raktas yra pasenę, galite norėti jį ištrinti.

en: No schema found
lt: Nerasta schema

en: No summary provided
lt: Nepateikta santrauka

en: No unknown schemas.
lt: Nėra nežinomų schemų.

en: Nothing
lt: Nieko

en: Nothing to reset.
lt: Nėra ką atstatyti.

en: One dconf operation delayed. | %u dconf operations delayed.
lt[0]: Atidėtas %u dconf veiksmas.
lt[1]: Atidėti %u dconf veiksmai.
lt[2]: Atidėta %u dconf veiksmų.

en: One gsettings operation | %u gsettings operations
lt[0]: %u gsettings veiksmas.
lt[1]: %u gsettings veiksmai.
lt[2]: %u gsettings veiksmų.

en: One gsettings operation delayed. | %u gsettings operations delayed.
lt[0]: Laukia %u gsettings veiksmas.
lt[1]: Laukia %u gsettings veiksmai.
lt[2]: Laukia %u gsettings veiksmų.

en: Only one window can be opened for now.
lt: Šiuo metu gali būti atvertas tik vienas langas.

en: Open
lt: Atverti

en: Open parent folder
lt: Atverti tėvinį aplanką

en: Open path entry
lt: Atverti kelio įrašą

en: Other actions
lt: Kiti veiksmai

en: Page on GNOME wiki
lt: GNOME wiki puslapis

en: Pause night mode
lt: Pristabdyti naktinę veikseną

en: Pending
lt: Laukia

en: Print release version and exit
lt: Atspausdinti versiją ir išeiti

en: Print relocatable schemas and exit
lt: Atspausdinti perkeliamas schemas ir išeiti

en: Properties
lt: Savybės

en: Quit mode
lt: Išėjimo veiksena

en: Read keys descriptions and edit their values
lt: Skaityti raktų aprašymus bei keisti jų vertes

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh search results
lt: Atnaujinti paieškos rezultatus

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Relocatable schema
lt: Perkeliamos schemos

en: Reset recursively
lt: Rekursyviai atstatyti

en: Reset view recursively
lt: Rekursyviai atstatyti rodinį

en: Reset visible keys
lt: Atstatyti matomus raktus

en: Reuse night mode
lt: Panaudoti naktinę veikseną

en: Rule all
lt: Pritaikyti visiems

en: Schema is not installed on given path.
lt: Schema nėra įdiegta nurodytame kelyje.

en: Schema is relocatable, a path is needed.
lt: Schema yra perkeliama, būtinas kelias.

en: Schema path should start and end with a “/”.
lt: Schemos kelias turi prasidėti ir baigtis „/“.

en: Schema with path
lt: Schema su keliu

en: Search
lt: Paieška

en: Search everywhere
lt: Ieškoti visur

en: Search in “%s” folder
lt: Ieškoti aplanke „%s“

en: Search keys
lt: Paieškos raktai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Set to default
lt: Nustatyti į numatytą

en: Show bookmarks
lt: Rodyti žymeles

en: Show details…
lt: Rodyti informaciją…

en: Show initial warning
lt: Rodyti pradinį įspėjimą

en: Show properties
lt: Rodyti savybes

en: Show this dialog next time.
lt: Rodyti šį dialogą kitą kartą.

en: Signed 16-bit integer
lt: 16-bitų sveikas skaičius su ženklu

en: Signed 32-bit integer
lt: 32-bitų sveikas skaičius su ženklu

en: Signed 64-bit integer
lt: 64-bitų sveikas skaičius su ženklu

en: Sort preferences have changed. Do you want to refresh the view?
lt: Rikiavimo nustatymai pasikeitė. Ar norite atnaujinti rodinį?

en: Startup mappings are disabled.
lt: Paleidimo susiejimas yra išjungti.

en: String
lt: Simbolių eilutė

en: String array
lt: Simbolių eilučių masyvas

en: Strings, signatures and object paths should be surrounded by quotation marks.
lt: Simbolių eilutės, aprašai bei objektų keliai turi būti apsupti kabutėmis.

en: Subfolders
lt: Poaplankiai

en: Summary
lt: Santrauka

en: Thanks for using Dconf Editor for editing your settings!
lt: Ačių, kad naudojatės Dconf redaktoriumi savo konfigūracijų redagavimui!

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: The bookmarks list is not editable.
lt: Žymelių sąrašas yra neredaguojamas.

en: The bytestring type is commonly used to pass around strings that may not be valid utf8. In that case, the convention is that the nul terminator character should be included as the last character in the array.
lt: Baitų eilutės tipas yra dažniausiai naudojamas eilutėms, kurios gali nebūti tinkamu utf8. Tokiu atveju skirtumas yra tas, kad nulinis pabaigos simbolis turi būti įterpiamas kaip paskutinis masyvo elementas.

en: The change will be applied on such request or if you quit this view.
lt: Pakeitimas bus pritaikytas jo paprašius arba jei užversite šį rodinį.

en: The change will be dismissed if you quit this view without applying.
lt: Pakeitimas bus atmestas, jei užversite šį rodinį jo nepritaikę.

en: The empty tuple, type and value “()”
lt: Tuščias junginys, tipas ir vertė „()“

en: The handle type is a 32-bit signed integer value that is, by convention, used as an index into an array of file descriptors that are sent alongside a D-Bus message. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
lt: Rankenėlės tipas pagal konvenciją yra 32 bitų sveikasis skaičius su ženklu, naudojamas kaip indeksas failų deskriptorių masyve, kurie yra siunčiami kartu su D-Bus pranešimu. Jei nenaudojate D-Bus, nėra priežasties naudoti šį tipą.

en: The height of the main window in pixels.
lt: Lango aukštis pikseliais.

en: The height of the window
lt: Lango aukštis

en: The same mouse button is set for going backward and forward. Doing nothing.
lt: Tas pats pelės mygtukas yra nustatytas judėjimui pirmyn ir atgal. Nieko nedaroma.

en: The string type could accept any utf8 string. Note that an empty string “''” is not the same as NULL (nothing); see also the “string-nullable” key.
lt: Simbolių eilutė gali būti bet kokia utf8 eilutė. Pastebėsime, kad tuščia eilutė „''“ yra ne tas pats kaip NULL (nieko); taip pat žiūrėkite raktą „string-nullable“.

en: The value is invalid.
lt: Vertė yra netinkama.

en: The width of the main window in pixels.
lt: Lango plotis pikseliais.

en: The width of the window
lt: Lango plotis

en: The “unsafe” value is discouraged: for keys that have a non-special-cased type, it updates the key value each time something changes in the entry, so including intermediate states. The “safe” value asks for confirmation in these cases, but allows instant changes for booleans and nullable booleans, enums and flags. The “always-confirm-implicit” and “always-confirm-explicit” values always asks for confirmation, but the first applies the change if you change path whereas the second dismiss it. The “always-delay” value adds each change in delay mode, allowing to apply multiple keys at once.
lt: Vertė „unsafe“ yra nerekomenduojama: raktams, kurie turi ne specialios paskirties tipą, ji atnaujina rakto vertę kiekvieną kartą kam nors pasikeitus laukelyje, įskaitant tarpines būsenas. Vertė „safe“ šiais atvejais prašo patvirtinimo, bet leidžia neatidėliojamus pakeitimus loginėms vertėms be ir su galima tuščia verte, išvardijimams bei požymiams. Vertės „always-confirm-implicit“ ir „always-confirm-explicit“ visada prašo patvirtinimo, bet pirmoji pirma pritaiko pakeitimą, jei keičiate kelią, o antroji atmeta ją. Vertė „always-delay“ kiekvieną vertę pridedą prie delsiamos veiksenos, leisdama vienu metu pakeisti kelis raktus.

en: There are conflicting definitions of this key, getting value would be either problematic or meaningless.
lt: Yra konfliktuojančių šio rakto apibrėžimų, vertės gavimas gali būti problematiškas arba neprasmingas.

en: There are pending changes. Use Shift+Ctrl+Q to apply changes and quit, or Alt+F4 to dismiss changes and quit.
lt: Yra laukiančių pakeitimų. Naudokite Lyg2+Vald+Q pakeitimams pritaikyti ir išeiti arba Alt+F4 pakeitimams atmesti ir išeiti.

en: There’s an empty tuple type (called sometimes “triv”) that is a tuple with no content, and can only take “()” as value.
lt: Yra tuščios junginio tipas (kartais vadinamas „triv“), kuris yra junginys be turinio, vienintelė galima vertė yra „()“.

en: There’s nothing in requested folder “%s”.
lt: Nieko nėra prašomame aplanke „%s“.

en: This enumeration offers only one choice. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
lt: Šiame išvardinime yra tik vienas pasirinkimas. Tai greičiausiai yra klaida šią schemą įdiegusioje programoje. Jei įmanoma, praneškite apie klaidą.

en: This folder content has changed. Do you want to reload the view?
lt: Šio aplanko turinys pasikeitė. Ar norite iš naujo įkelti rodinį?

en: This integer key can only take one value. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
lt: Sveiko skaičiaus raktas gali turėti tik vieną vertę. Tai greičiausiai yra klaida šią schemą įdiegusioje programoje. Jei įmanoma, praneškite apie klaidą.

en: This is the type of an array of bytestrings. The bytestring type is commonly used to pass around strings that may not be valid utf8.
lt: Šis tipas yra baitų eilučių masyvas. Baitų eilutės tipas dažnai naudojamas eilutėms, kurios nebūtinai yra tinkamos utf8.

en: This key has a special “empty tuple” type. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
lt: Šis raktas yra specialaus „tuščio junginio“ tipo. Tai greičiausiai yra klaida šią schemą įdiegusioje programoje. Jei įmanoma, praneškite apie klaidą.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It can be edited, since the types are compatible, but it is still an issue.
lt: Šis raktas yra tikrina daugelį schemų tame pačiame kelyje su konfliktuojančiais raktais. Jį galima redaguoti, kadangi tipai yra suderinami, bet tai vis tiek yra problema.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different default value.
lt: Šis raktas tikrina daugelį schemų tame pačiame kelyje su konfliktuojančiais raktais. Jis neturėtų būti redaguojamas, kadangi raktas susietas su tuo pačiu kelių turi kitokią vertę.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different range.
lt: Šis raktas yra tikrina daugelį schemų tame pačiame kelyje su konfliktuojančiais raktais. Jis neturėtų būti redaguojamas, kadangi raktas susietas su tuo pačiu keliu turi kitokį rėžį.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different type.
lt: Šis raktas yra tikrina daugelį schemų tame pačiame kelyje su konfliktuojančiais raktais. Jis neturėtų būti redaguojamas, kadangi raktas susietas su tuo pačiu keliu yra kito tipo.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. Non-conflicting keys should have no issues.
lt: Šis raktas yra daugelio schemų patikrinimas tame pačiame kelyje su konfliktuojančiais raktais. Nekonfliktuojantys raktai neturėtų turėti problemų.

en: This key is defined and used by more than one schema. This could lead to problems. Edit value at your own risk.
lt: Šį raktą apibrėžia ir naudoja daugiau nei vienas schema. Tai gali sukelti problemų. Keisdami vertę rizikuojate.

en: This key is incompatibly defined and used by more than one schema. It is impossible to work with its value in a meaningful way.
lt: Šis raktas yra nesuderinamai apibrėžtas daugiau nei vienoje schemoje. Neįmanoma prasmingai dirbti su jo verte.

en: This key’s properties have changed. Do you want to reload the view?
lt: Šio rakto savybės pasikeitė. Ar norite iš naujo įkelti rodinį?

en: This value is invalid for the key type.
lt: Vertė yra netinkama šio tipo raktui.

en: Toggle to bookmark this location
lt: Perjungti šios vietos žymėjimą

en: Translators
lt: Vertėjai

en: True
lt: Teigiama

en: Type
lt: Tipas

en: Type code
lt: Tipo kodas

en: Type name
lt: Tipo pavadinimas

en: Unbookmark
lt: Pašalinti žymelę

en: Unknown schema “%s”.
lt: Nežinoma schema „%s“.

en: Unknown schemas:
lt: Nežinomos schemos:

en: Unsigned 16-bit integer
lt: 16-bitų sveikas skaičius be ženklo

en: Unsigned 32-bit integer
lt: 32-bitų sveikas skaičius be ženklo

en: Unsigned 64-bit integer
lt: 64-bitų sveikas skaičius be ženklo

en: Use
lt: Naudoti

en: Use GNOME night light setting to activate night-mode.
lt: Naudoti GNOME naktinio apšvietimo nustatymą nakties veiksenai įjungti.

en: Use a dot as decimal mark and no thousands separator. You can use the X.Ye+Z notation.
lt: Naudokite tašką kaip dešimtųjų skirtuką ir nenaudokite tūkstančių skirtuko. Galit naudoti X.Ye+Z notaciją.

en: Use default value
lt: Naudoti numatytąją vertę

en: Use night mode
lt: Naudoti naktinę veikseną

en: Use the keyword “nothing” to set a maybe type (beginning with “m”) to its empty value.
lt: Naudokite raktinį žodį „nothing“ galimam tipui (prasidedančiam „m“) nustatyti į tuščią vertę.

en: Use the keyword “nothing” to set a maybe type (beginning with “m”) to its empty value. Strings, signatures and object paths should be surrounded by quotation marks.
lt: Naudokite raktinį žodį „nothing“ galbūt tipui (prasidedančiam „m“) nustatyti į tuščia vertę. Simbolių eilutės bei objektų keliai turi būti apsupti kabutėmis.

en: Use “Back” and “Forward” mouse button events
lt: Naudoti pelės mygtukų „Atgal“ bei „Pirmyn“ įvykius

en: Uses the gsettings API of the glib library, among others.
lt: Naudoja glib bibliotekos gsettings API ir kitus būdus.

en: Variant
lt: Variantas

en: Variants content should be surrounded by XML brackets (‘<’ and ‘>’). See https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html for complete documentation.
lt: Variantai turi būti apskliausti XML skliausteliai („<“ ir „>“). Visą dokumentaciją rasite adresu https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html.

en: Variants could be stored inside variants, and consequently as a GSettings type. Their representation use the XML brackets (‘<’ and ‘>’ characters, in a gschema file “&#60;” and “&#62;” respectively), with a parsable representation of their content inside. If unclear, the type can be given in the value with a prefix annotation like “@x” (where “x” is the type string) or “int64”. See https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html for complete documentation.
lt: Variantus galima įrašyti į variantus, taigi kaip GSettings tipą. Jų reprezentacija naudoja XML kliaustelius (simbolius„<“ ir „>“, gschema faile atitinkamai „&#60;“ ir „&#62;“) su perskaitoma jų turinio reprezentacija viduje. Jei neaišku, tipas gali būti pateiktas vertėje naudojant priešdėlinę anotociją, pvz. „@x“ (kur „x“ yra tipo eilutė) arba „int64“. Visą dokumentaciją rasite adresu https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html.

en: When a folder only contains one subfolder and no keys, Dconf Editor can jump to that subfolder directly. This flag enables that behaviour.
lt: Kai aplankas turi tik vieno poaplankį ir neturi raktų, Dconf redaktorius gali peršokti tiesiai į poaplankį. Šis požymis įjungia tokią veikseną.

en: Yes
lt: Taip

en: a folder path or a key path
lt: aplanko kelias arba rakto kelias

en: boolean
lt: loginis

[ctx: capitalized]
en: D-Bus handle type
lt: D-Bus rankenėlės tipas

[ctx: capitalized]
en: D-Bus object path
lt: D-Bus objekto kelias

[ctx: capitalized]
en: D-Bus object path array
lt: D-Bus objektų kelių masyvas

[ctx: capitalized]
en: D-Bus signature
lt: D-Bus aprašas

en: conflict
lt: konfliktas

en: conflicting keys
lt: konfliktuojantys raktai

en: dconf Editor
lt: dconf Redaktorius

en: double
lt: dvigubo tikslumo

en: empty tuple
lt: tuščias junginys

en: enumeration
lt: išvardinimas

en: erased
lt: ištrintas

en: example: “/org/gnome/” or “/ca/desrt/dconf-editor/Demo/boolean”
lt: pavyzdys: „/org/gnome/“ arba „/ca/desrt/dconf-editor/Demo/boolean“

en: example: “bookmarks”
lt: pavyzdys: „bookmarks“

en: example: “ca.desrt.dconf-editor.Bookmarks:/ca/desrt/dconf-editor/”
lt: pavyzdys: „ca.desrt.dconf-editor.Bookmarks:/ca/desrt/dconf-editor/“

en: example: “ca.desrt.dconf-editor.Settings”
lt: pavyzdys: „ca.desrt.dconf-editor.Settings“

en: false
lt: neigiama

en: flags
lt: požymiai

en: integer
lt: sveikas skaičius

en: key erased
lt: raktas ištrintas

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus handle type
lt: D-Bus rankenėlės tipas

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus object path
lt: D-Bus objekto kelias

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus object path array
lt: D-Bus objektų kelių masyvas

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus signature
lt: D-Bus aprašas

en: nothing
lt: nieko

en: nothing (%s)
lt: nieko (%s)

en: see list with the “--list-relocatable-schemas” option
lt: pamatykite sąrašą su „--list-relocatable-schemas“ parametru

en: settings;configuration;
lt: nustatymai;konfigūracija;

[ctx: shortcut window]
en: About
lt: Apie

[ctx: shortcut window]
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: shortcut window]
en: Actions menu
lt: Veiksmų meniu

[ctx: shortcut window]
en: Apply pending changes and quit
lt: Pritaikyti laukiančius pakeitimus ir išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark this path
lt: Pažymėti šį kelią

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks menu
lt: Žymelių meniu

[ctx: shortcut window]
en: Browse keys tree
lt: Naršyti raktų medį

[ctx: shortcut window]
en: Clipboard
lt: Iškarpinė

[ctx: shortcut window]
en: Contextual menu
lt: Kontekstinis meniu

[ctx: shortcut window]
en: Copy descriptor
lt: Kopijuoti deskriptorių

[ctx: shortcut window]
en: Copy path
lt: Kopijuoti kelią

[ctx: shortcut window]
en: Dismiss modification
lt: Atmesti pakeitimą

[ctx: shortcut window]
en: Dismiss pending changes and quit
lt: Atmesti laukiančius pakeitimus ir išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Edit parent path
lt: Keisti tėvinį kelią

[ctx: shortcut window]
en: Edit path
lt: Keisti kelią

[ctx: shortcut window]
en: Edit root path
lt: Keisti šakninį kelią

[ctx: shortcut window]
en: Generic
lt: Bendra

[ctx: shortcut window]
en: Keys list actions
lt: Raktų sąrašo veiksmai

[ctx: shortcut window]
en: Modifications list actions
lt: Pakeitimų sąrašo veiksmai

[ctx: shortcut window]
en: Next line
lt: Kita eilutė

[ctx: shortcut window]
en: Open active direct child
lt: Atverti aktyvų tiesioginį vaiką

[ctx: shortcut window]
en: Open active last child
lt: Atverti paskutinį aktyvų vaiką

[ctx: shortcut window]
en: Open parent folder
lt: Atverti tėvinį aplanką

[ctx: shortcut window]
en: Open root folder
lt: Atverti šakninį aplanką

[ctx: shortcut window]
en: Open selected row key
lt: Atverti pažymėtos eilutės raktą

[ctx: shortcut window]
en: Paste as search
lt: Įdėti kaip paiešką

[ctx: shortcut window]
en: Paste as search (force)
lt: Įdėti kaip paiešką (priverstinę)

[ctx: shortcut window]
en: Path bar menu
lt: Kelio juostos meniu

[ctx: shortcut window]
en: Path bar navigation
lt: Kelio juostos naršymas

[ctx: shortcut window]
en: Previous line
lt: Ankstesnė eilutė

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Quit if there’s no pending changes
lt: Išeiti, jei nėra laukiančių pakeitimų

[ctx: shortcut window]
en: Search again
lt: Ieškoti dar kartą

[ctx: shortcut window]
en: Search again, locally
lt: Ieškoti dar kartą, vietoje

[ctx: shortcut window]
en: Search options
lt: Paieškos parametrai

[ctx: shortcut window]
en: Set to default
lt: Nustatyti į numatytą

[ctx: shortcut window]
en: Show this help
lt: Rodyti šį žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Toggle boolean value
lt: Perjungti loginę vertę

[ctx: shortcut window]
en: Toggle folder properties
lt: Perjungti palanko savybes

[ctx: shortcut window]
en: Toggle local search
lt: Perjungti vietinę paiešką

[ctx: shortcut window]
en: Toggle modifications list
lt: Perjungti pakeitimų sąrašą

[ctx: shortcut window]
en: Toggle search
lt: Perjungti paiešką

[ctx: shortcut window]
en: Unbookmark this path
lt: Atžymėti šį kelią

en: string
lt: simbolių eilutė

en: string array
lt: simbolių eilučių masyvas

en: the name of a key from the schema
lt: rakto iš schemos pavadinimas

en: the name of a schema with fixed path
lt: schemos su fiksuotu keliu pavadinimas

en: the name of a “relocatable” schema, without fixed path
lt: „perkeliamos“ schemos pavadinimas be fiksuoto kelio

en: the path where to map the relocatable schema
lt: kelias iki perkeliamos schemos susiejimo

en: true
lt: teigiama

en: type “%s”
lt: tipas „%s“

en: variant
lt: variantas
