marco 1.25.0 - en to lt translation catalogue (418 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
lt: „%s“ reikšmė rasta konfiguracijos duomenų bazėje yra netinkama klavišų susiejimui „%s“

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
lt: „%s“ reikšmė rasta nustatymų duomenų bazėje yra netinkama pelės mygtuko keitiklio aprašymui

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
lt: Reikšmė „%s“ nepriimtina aktyvinimo požymyje

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
lt: Reikšmė „%s“ nepriimtina dydžio keitimo požymyje

en: "%s" is not a valid value for state attribute
lt: Reikšmė „%s“ nepriimtina būsenos požymyje

en: "version" attribute cannot be used in metacity-theme-1.xml or metacity-theme-2.xml
lt: „version“ atributas negali būti naudojamas metacity-theme-1.xml arba metacity-theme-2.xml

en: %d stored in GSettings key %s is out of range %d to %d
lt: %d reikšmė, saugoma „GSettings“ rakte %s, netelpa tarp %d ir %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
lt: vienam lango kadrui išvesti yra skirta %g milisekundžių

en: %s (as %s)
lt: %s (kaip %s)

en: %s (as another user)
lt: %s (kaip kitas naudotojas)

en: %s (as superuser)
lt: %s (kaip supernaudotojas)

en: %s (on %s)
lt: %s (kompiuteryje %s)

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
lt: (Neįgyvendinta) Persijungimas galimas tarp programų, o ne tarp programos langų

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
lt: Nenurodytas <%s> požymis geometry "%s"

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
lt: <%s> turi nurodyti dydžio (geometrijos) nustatymus arba viršesnį elementą, jau turinti tokius nustatymus

en: <%s> name "%s" used a second time
lt: <%s> požymis name "%s" panaudotas antrą kartą

en: <%s> parent "%s" has not been defined
lt: Nenurodytas <%s> požymis parent "%s"

en: <%s> specified twice for this theme
lt: <%s> šioje temoje nurodytas du kartus

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
lt: Šiam rėmelio stiliui turi būti nurodytas <button function="%s" state="%s" draw_ops="kažkokswhatever"/> požymis

en: <marco_session> attribute seen but we already have the session ID
lt: Aptiktas <marco_session> požymis, bet sistema jau nustatė seanso ID

en: <tt>%s</tt> is not responding.
lt: <tt>%s</tt> neatsiliepia į komandas.

en: <tt>Rename Workspace</tt>
lt: <tt>Pervadinti darbo sritį</tt>

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar_font_size option is set to 0. Also, this option is disabled if the titlebar_uses_desktop_font option is set to true.
lt: Šrifto aprašymo seka, nurodanti šriftą, naudojamą langų antraštėms. Šrifto dydis, esantis aprašyme, naudojamas tik tuo atveju, jei titlebar_font_size požymis yra lygus 0. Be to, šis parametras išjungiamas, jei titlebar_uses_desktop_font parametras yra teigiamas true.

en: A style called "%s" has not been defined
lt: Stilius pavadinimu „%s“ neaprašytas

en: Action on title bar double-click
lt: Veiksmas du kartus spustelėjus antraštės juostą

en: Action on title bar middle-click
lt: Veiksmas spustelėjus antraštės juostą viduriniuoju pelės mygtuku

en: Action on title bar right-click
lt: Veiksmas spustelėjus antraštės juostą dešiniuoju pelės mygtuku

en: Activate the window menu
lt: Parodyti lango meniu

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
lt: Skaidrumo reikšmė turi būti tarp 0.0 (nematomas) ir 1.0 (visiškai neskaidrus), o buvo nurodyta %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
lt: Skaidrumo reikšmė "%s" tarp išplaukiančios spalvos yra ne tarp 0.0 ir 1.0

en: Always On Visible Workspace
lt: Visada matomoje darbo srityje

en: Always on _Top
lt: Visada _viršuje

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
lt: Kampas turi būti tarp 0.0 ir 360.0, o buvo nurodyta %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
lt: Programa nustatė netinkamą _NET_WM_PID %lu

en: Arrangement of buttons on the titlebar
lt: Mygtukų išdėstymas antraštės juostoje

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as "menu:minimize,maximize,spacer,close"; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future marco versions without breaking older versions. A special spacer tag can be used to insert some space between two adjacent buttons.
lt: Mygtukų išdėstymas antraštės juostoje. Požymio reikšmė turi būti simbolių seka, pvz., „menu:minimize,maximize,close“; dvitaškis skiria kairįjį lango kampą nuo dešiniojo, o mygtukų vardai atskiriami kableliais. Mygtukų vardai neturi pasikartoti. Nežinomi mygtukai yra ignoruojami, jei juos kada nors panaudotų būsimos marco laidos. Speciali tarpo žymė palieka šiek tiek vietos tarp gretimų mygtukų.

en: Aspect ratio "%s" is unknown
lt: Dydžio santykis "%s" yra nežinomas

en: Attached Modal Dialog
lt: Pridėtas modalinis dialogas

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
lt: Atributas „%s“ šiame kontekste yra netinkamas elementui <%s>

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
lt: Požymis „%s“ pasikartoja tame pačiame <%s> elemente

en: Automatically raises the focused window
lt: Automatiškai iškelia suaktyvintą langą

en: Bad version specification '%s'
lt: Blogas versijos aprašymas „%s“

en: Bar
lt: Juosta

en: Bell event
lt: Signalo įvykis

en: Benchmark
lt: Greičio testas

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
lt: Išplaukimo formatas yra "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" neatitinka šio formato

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
lt: Loginės reikšmės turi būti "true" arba "false", o ne "%s"

en: Border
lt: Kraštinė

en: Border "%s" is unknown
lt: Paraštė "%s" nežinoma

en: Border-only window
lt: Tik rėmelį turintis langas

en: Bug in window manager:
lt: Klaida langų tvarkytuvėje:

en: Button Layouts
lt: Mygtukų išdėstymai

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
lt: Mygtuko dydžio santykis %g yra nenuosaikus

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
lt: Mygtuko funkcija "%s" neegzistuoja šioje versijoje (%d, reikia %d)

en: Button layout test %d
lt: Mygtukų išdėstymo testas %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
lt: Negalima naudoti dviejų draw_ops požymių <button> elemente (tema nustatė draw_ops požymį ir <draw_ops> elementą, arba nurodė du elementus)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
lt: Negalima naudoti dviejų draw_ops požymių <menu_icon> elemente (tema nustatė draw_ops požymį ir <draw_ops> elementą, arba nurodė du elementus)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
lt: Negalima naudoti dviejų draw_ops požymių <piece> elemente (tema nustatė draw_ops požymį ir <draw_ops> elementą, arba nurodė du elementus)

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cannot specify both "button_width"/"button_height" and "aspect_ratio" for buttons
lt: Negalima tuo pačiu metu nurodyti „button_width“/„button_height“ ir „aspect_ratio“

en: Clicking a window while holding down this modifier key will move the window (left click), resize the window (middle click), or show the window menu (right click). The middle and right click operations may be swapped using the "resize_with_right_button" key. Modifier is expressed as "<Alt>" or "<Super>" for example.
lt: Spustelėjus ant lango, kai yra paspaustas šis specialusis klavišas, langas bus perkeltas (kairysis spustelėjimas), keičiamas jo dydis (vidurinis spustelėjimas), arba rodomas lango meniu (dešinysis spustelėjimas). Viduriniojo ir dešiniojo mygtuko operacijos gali būti sukeistos „resize_with_right_button“ nustatymu. Specialus klavišas gali būti nustatytas kaip, pavyzdžiui, „<Alt>“ arba „<Super>“.

en: Close Window
lt: Užverti langą

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Comma separated class list. Each running GUI application referenced to given windows manager class will be ignored by 'Show Desktop' functionality.
lt: Kableliais atskirtų klasių sąrašas. "Rodyti darbalaukį" funkcionalumas nepaisys kiekvienos paleistos naudotojo sąsajos programos, kuriai yra duotos nuorodos į nurodytą langų tvarkytuvės klasę.

en: Commands to run in response to keybindings
lt: Komandos, kurios turi būti paleistos, suveikus nustatytiems klavišų susiejimams

en: Compositing Manager
lt: Komponavimo tvarkytuvė

en: Constant "%s" has already been defined
lt: Konstanta „%s“ jau aprašyta

en: Control how new windows get focus
lt: Nustatyti, kada nauji langai suaktyvinami

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
lt: Koordinačių išraiškoje nurodytas nežinomas operatorius šio teksto pradžioje: "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
lt: Koordinačių išraiška turi neleistiną simbolį '%s'

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
lt: Koordinačių išraiška turi skaičių su slankiu kableliu '%s', kuris negali būti apdorotas

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
lt: Koordinačių išraiška turi sveiką skaičių '%s', kuris negali būti apdorotas

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
lt: Koordinačių išraiška neturi jokių operatorių ar operandų

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
lt: Koordinačių išraiška pasibaigė operatoriumi, o ne operandu

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
lt: Koordinačių išraiškoje įvesti uždarantys skliaustai, nors atidarančių skliaustų nerasta

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
lt: Koordinačių išraiškoje po atidarančių skliaustų neįvesti uždarantys skliaustai

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
lt: Koordinačių išraiškoje operandas įrašytas operatoriaus vietoje

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
lt: Koordinačių išraiška saugo nežinomą kintamąjį arba konstantą "%s"

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
lt: Koordinačių išraiškoje įvestas operatorius "%s" ten, kur turi būti vedamas operandas

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
lt: Koordinačių išraiškoje operatorius "%c" eina po operatoriaus "%c" be tarpinio operando

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
lt: Koordinačių išraiškų skaitytuvas perpildė buferį.

en: Coordinate expression results in division by zero
lt: Koordinačių išraiška sukelia dalybą iš nulio

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
lt: Koordinačių išraiška bando panaudoti liekanos operatorių (mod) slankaus kablelio skaičiui

en: Coordinate expression was empty or not understood
lt: Koordinačių išraiška tuščia arba nesuprantama

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
lt: Nepavyko aptikti langų tvarkytuvės pasirinkimo ekrano %d vaizduoklyje „%s“

en: Could not create directory '%s': %s
lt: Nepavyko sukurti katalogo „%s“: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
lt: Nepavyko rasti temos! Įsitikinkite, kad %s egzistuoja ir kad ten yra įprastos temos.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
lt: Nepavyko rašymui atverti seanso failo „%s“: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
lt: Nepavyko aprodyti „%s“ kaip skaičiaus su slankiu kableliu

en: Could not parse "%s" as an integer
lt: Nepavyko apdoroti „%s“ kaip sveiko skaičiaus

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
lt: Nepavyko aprodoti skaidrumo reikšmės "%s" priskirtos išplaukiančiai spalva

en: Could not parse color "%s"
lt: Nepavyko apdoroti spalvos "%s"

en: Could not parse font description "%s" from GSettings key %s
lt: Nepavyko apdoroti šrifto aprašymo „%s“ saugomo „GSettings“ rakte %s

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
lt: Nepavyko apdoroti šešėlinės spalvos šešėlių rodiklio "%s"

en: Could not release screen %d on display "%s"
lt: Nepavyko pasitraukti iš ekrano %d vaizduoklyje „%s“

en: Current theme
lt: Esama tema

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
lt: Uždelsimas milisekundėmis prieš suveikiant automatinio lango iškėlimui.

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Determines if new windows are created on the center of the screen
lt: Nustato ar nauji langai turėtų būti kuriami ekrano centre

en: Determines whether Marco is a compositing manager.
lt: Nurodo ar Marco yra komponuojanti tvarkytuvė.

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
lt: Nustato, ar programos arba sistema gali generuoti garsinius „pyptelėjimus“; gali būti naudojamas kartu su „vaizdiniu audio signalu“ norint generuoti tylius „pyptelėjimus“.

en: Dialog Box
lt: Dialogo langas

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
lt: Nežinoma arrow požymio reikšmė "%s" elemente <%s>

en: Did not understand color component "%s" in color specification
lt: Spalvų aprašyme nurodytas nesuprantamas spalvos komponentas "%s"

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
lt: Nežinoma fill type požymio reikšmė "%s" elemente <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
lt: Nežinoma shadow požymio reikšmė "%s" elemente <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
lt: Nežinoma state požymio reikšmė "%s" elemente <%s>

en: Did not understand state "%s" in color specification
lt: Nesuprantama spalvų aprašymo būsena "%s"

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
lt: Nesuprantami simbolių seką „%2$s“ užbaigiantys simboliai „%1$s“

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
lt: Nesuprantama reikšmė "%s" persiliejančio elemento tipo aprašyme

en: Disable connection to session manager
lt: Išjungti ryšį su seansų tvarkytuve

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
lt: Atjungti savybes, kurias gali naudoti senos arba sugadintos programos

en: Distance "%s" is unknown
lt: Atstumas "%s" yra nežinomas

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
lt: Nekurti pilno ekrano langų, kurie yra išskleisti ir neturi dekoracijų

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
lt: %d kadrai buvo išvesti per %g klientines sekundes (%g milisekunčių kadrui) ir per %g bendrinio laiko sekundes įskaitant X serverio resursus (%g milisekundžių kadrui)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
lt: Elementas <%s> po <%s> neleidžiamas

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
lt: Elementas <%s> neleidžiamas <%s> elemento viduje

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
lt: Elementas <%s> nepriimtinas tarp <constant> elemento

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
lt: Elementas <%s> nepriimtinas tarp distance/border/aspect_ratio elementų

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
lt: Elementas <%s> piešimo operacijos elemente neleidžiamas

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
lt: Elementas <%s> nepriimtinas tarp name/author/date/description elementų

en: Enable Visual Bell
lt: Įjungti vaizdinį signalą

en: Error closing session file '%s': %s
lt: Klaida, užveriant seanso failą „%s“: %s

en: Error loading theme: %s
lt: Klaida įkeliant temą: %s

en: Error writing session file '%s': %s
lt: Klaida, rašant į seanso failą „%s“: %s

en: Expand the alt-tab popup window to fit longer window titles
lt: Išplėsti alt-tab iškylantįjį langą, kad jame tilptų ilgesni langų pavadinimai

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
lt: Funkcija fdopen() su žurnalo failu %s nesėkminga: %s

en: Failed to find a valid file for theme %s
lt: Nepavyko rasti tinkamo temos %s failo

en: Failed to get hostname: %s
lt: Nepavyko gauti kompiuterio vardo: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
lt: Nepavyko paleisti temos "%s": %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
lt: Nepavyko atverti X Window sistemos ekrano „%s“

en: Failed to open debug log: %s
lt: Nepavyko atverti derinimo žurnalo: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
lt: Nepavyko apdoroti įrašyto seanso failo: %s

en: Failed to restart: %s
lt: Nepavyko paleisti iš naujo: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
lt: Nepavyko nuskenuoti temų katalogo: %s

en: Fake menu item %d
lt: Netikras meniu punktas %d

en: Fast Alt-Tab with compositing manager (disable thumbnails)
lt: Greitasis Alt-Tab su komponavimo tvarkytuve (išjungti miniatiūras)

en: Frame geometry does not specify size of buttons
lt: Rėmelio aprašyme nenurodytas mygtukų dydis

en: Frame style already has a button for function %s state %s
lt: Rėmelio stiliaus aprašyme jau yra nurodytas mygtukas aprašantis funkcijos %s būseną %s

en: Frame style already has a piece at position %s
lt: Rėmelio stiliaus aprašyme padėtis %s jau aprašyta

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
lt: GTK spalvų aprašymas po būsenos turi turėti uždarančius laužtinius skliaustus, pvz., gtk:fg[NORMAL], kur NORMAL yra būsena; nepavyko apdoroti "%s"

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
lt: GTK spalvų aprašymas turi turėti būsenos aprašymą patalpintą tarp laužtinių skliaustų, pvz., gtk:fg[NORMAL], kur NORMAL yra būsena; nepavyko apdoroti "%s"

en: GTK custom color specification must have color name and fallback in parentheses, e.g. gtk:custom(foo,bar); could not parse "%s"
lt: GTK pasirinktų spalvų aprašymas turi turėti palvos pavadinimą ir atsarginę spalvą skliaustuose, pvz. gtk:custom(foo,bar); could not parse "%s"

en: Gradients should have at least two colors
lt: Aprašant persiliejančias spalvas reikia nurodyti bent dvi spalvas

en: Gtk:custom format is "gtk:custom(color_name,fallback)", "%s" does not fit the format
lt: Gtk:custom formatas yra „gtk:custom(color_name,fallback“, „%s“ netinka

en: Hide all normal windows and set focus to the desktop
lt: Paslėpti visus langus ir suaktyvinti darbalaukį

en: Icon size in alt-tab popup window
lt: Piktogramų dydis alt-tab iškylančiame lange

en: If enabled, drag-dropping a window to the top of the screen will maximize it. Only works when allow-tiling is enabled.
lt: Jei įjungta, nuvilkus ir numetus langą ekrano viršuje, langas bus išskleistas. Veikia tik tuomet, kai yra įjungta "allow-tiling".

en: If enabled, dropping windows on screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Drag-dropping to the top maximizes the window if allow-top-tiling is enabled.
lt: Jei įjungta, langų numetimas ekrano krašte išskleis juos vertikaliai ir pakeis jų dydį horizontaliai taip, kad jie užimtų pusę prieinamo ploto. Lango vilkimas į viršų išskleis langą tuo atveju, jei "allow-top-tiling" yra įjungta.

en: If enabled, tiling a window will cycle through multiple different sizes by using the same keyboard shortcut multiple times in a row.
lt: Įjungus, išklojant langą bus einama per daug skirtingų dydžių naudojant tą pačią klavišų kombinaciją keliskart iš eilės.

en: If set to true, and the focus mode is either "sloppy" or "mouse" then the focused window will be automatically raised after a delay specified by the auto_raise_delay key. This is not related to clicking on a window to raise it, nor to entering a window during drag-and-drop.
lt: Jei reikšmė teigiama ir aktyvinimo veiksena yra „sloppy“ arba „mouse“, tada suaktyvintas langas po rakte „auto_raise_delay“ nurodyto laiko tarpo bus automatiškai iškeltas. Tai nesusiję su lango spustelėjimu norint jį pakelti arba užvedimo ant lango objekto vilkimo metu.

en: If set to true, new windows are opened in the center of the screen. Otherwise, they are opened at the top left of the screen.
lt: Jei reikšmė teigiama, nauji langai bus atveriami ekrano centre. Kitu atveju, jie bus atveriami viršutinėje kairioje ekrano dalyje.

en: If set to true, no window thumbnails will be displayed in the alt-tab popup window when the compositing manager is enabled. Application icons will be displayed instead. Note that on high resolution screens with many visible windows there can be a perceptible lag in rendering.
lt: Jei teisinga, tuomet, komponavimo tvarkytuvei esant įjungtai, alt-tab iškylančiajame lange nebus rodomos langų miniatiūros. Vietoj jų, bus rodomos programų piktogramos. Atkreipkite dėmesį, kad didelės raiškos ekranuose su daug matomų langų gali pasitakyti atvaizdavimo delsa.

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
lt: Jei reikšmė teigiama, nepaisyti titlebar_font parametro ir langų antraštėms naudoti standartinį programų šriftą.

en: If true, marco will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
lt: Jei reikšmė teigiama, marco, naudodama langų rėmelius, vengdama animacijų ar kitų efektų, pateiks naudotojui mažiau reakcijų ir bus mažiau jaučiama „tiesioginė manipuliacija“. Tai smarkiai suprastina sąsajos išraiškingumą, bet leidžia normaliai veikti senesnėms programoms bei terminalų serveriams. Kai įjungtos prieinamumo funkcijos, rėmelių naudojimas išjungiamas.

en: If true, then Marco works in terms of applications rather than windows. The concept is a bit abstract, but in general an application-based setup is more like the Mac and less like Windows. When you focus a window in application-based mode, all the windows in the application will be raised. Also, in application-based mode, focus clicks are not passed through to windows in other applications. Application-based mode is, however, largely unimplemented at the moment.
lt: Esant teigiamai reikšmei, langų tvarkytuvės darbas yra artimesnis darbui su programomis nei su langais. Sąvoka gana neapibrėžta, bet apskritai programų veiksena yra artimesnė Macintosh operacinei sistemai nei Windows. Kai suaktyvinate langą programų veiksenoje, visi programos langai bus iškelti. Be to, programų veiksenoje langų aktyvinimo spustelėjimai neveikia langų, priklausančių kitoms programoms. Kol kas programų veiksenos realizacija dar ankstyvoje stadijoje.

en: If true, trade off usability for less resource usage
lt: Jei reikšmė teigiama, atsisakyti dalies galimybių vardan efektyvesnio resursų panaudojimo

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
lt: Čia įvesdami draw_ops "%s" požymius jūs sukuriate žiedinį aprašymą

en: Initialize session from savefile
lt: Inicijuoti seansą iš įrašymo failo

en: Integer %ld is too large, current max is %d
lt: Sveikas skaičius %ld yra per didelis, didžiausia galima reikšmė šiuo metu yra %d

en: Integer %ld must be positive
lt: Sveikas skaičius %ld turi būti teigiamas

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
lt: Nekorektiškas WM_TRANSIENT_FOR langas 0x%lx nurodytas %s.

en: Invalid character '%c' in color_name parameter of gtk:custom, only A-Za-z0-9-_ are valid
lt: Netinkamas simbolis „%c“ gtk:custom color_name parametre, tinka tik A-Za-z0-9-_

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
lt: Netinkamas antraštės mastelis "%s" (turi būti viena iš xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large reikšmių)

en: Keep Window On Top
lt: Langas visada viršuje

en: Large Title Font
lt: Didelis antraštės šriftas

en: Line %d character %d: %s
lt: Eilutėje %d simbolis %d: %s

en: List of applications ignored by show-desktop
lt: Programų, kurių nepaisys veiksmas "rodyti darbalaukį", sąrašas

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
lt: Tema „%s“ įkelta per %g sekundžių

en: Lower window below other windows
lt: Nuleisti langą žemiau kitų langų

en: Ma_ximize
lt: Išs_kleisti

en: Make X calls synchronous
lt: Vykdyti X užklausas sinchroniškai

en: Marco was compiled without support for verbose mode
lt: Marco buvo sukompiliuota be išsamaus veikimo veiksenos

en: Maximize Window
lt: Išskleisti langą

en: Maximize window
lt: Išskleisti langą

en: Maximize window horizontally
lt: Išskleisti langą horizontaliai

en: Maximize window vertically
lt: Išskleisti langą vertikaliai

en: Maximum number of columns in alt-tab popup window
lt: Maksimalus stulpelių skaičius alt-tab iškylančiajame lange

en: Mi_nimize
lt: Susklei_sti

en: Minimize Window
lt: Suskleisti langą

en: Minimize window
lt: Suskleisti langą

en: Missing %s extension required for compositing
lt: Trūksta %s priedo, reikalingo komponavimui

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
lt: Trūksta <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="kažkoks"/>

en: Modal Dialog Box
lt: Modalinis dialogo langas

en: Modifier to use for modified window click actions
lt: Klavišas, naudojamas kartu su specialiais spragtelėjimo ant lango veiksmais

en: Move Titlebar On_screen
lt: Perkelti lango juostą ant _ekrano

en: Move backward between panels and the desktop immediately
lt: Nedelsiant judėti atgal tarp skydelių ir darbalaukio

en: Move backward between panels and the desktop, using a popup window
lt: Judėti atgal tarp skydelių ir darbalaukio, naudojant iškylantįjį langą

en: Move backward between windows immediately
lt: Nedelsiant judėti atgal tarp langų

en: Move backward between windows of an application immediately
lt: Nedelsiant judėti atgal tarp programos langų

en: Move backward between windows of an application, using a popup window
lt: Perjungti atgal tarp programos langų, naudojant iškylantįjį langą

en: Move backward between windows on all workspaces, using a popup window
lt: Persijungti atgal tarp langų visose darbo srityse, naudojant iškylantįjį langą

en: Move backward between windows, using a popup window
lt: Perjungti tarp langų atgal, naudojant iškylantįjį langą

en: Move between panels and the desktop immediately
lt: Greitai judėti tarp skydelių ir darbalaukio

en: Move between panels and the desktop, using a popup window
lt: Judėti tarp skydelių ir darbalaukio, naudojant iškylantįjį langą

en: Move between windows immediately
lt: Iškart persijungti tarp langų

en: Move between windows of an application immediately
lt: Greitai persijungti tarp programos langų

en: Move between windows of an application, using a popup window
lt: Perjungti tarp programos langų, naudojant iškylantįjį langą

en: Move between windows on all workspaces, using a popup window
lt: Persijungti tarp langų visose darbo srityse, naudojant iškylantįjį langą

en: Move between windows, using a popup window
lt: Persijunginėti tarp langų, naudojant iškylantįjį langą

en: Move to Another _Workspace
lt: Perkelti langą į kitą _darbo sritį

en: Move to Workspace R_ight
lt: Pe_rkelti langą į dešiniąją darbo sritį

en: Move to Workspace _Down
lt: Perkelti langą į ž_emesniąją darbo sritį

en: Move to Workspace _Left
lt: Perkelti _langą į kairiąją darbo sritį

en: Move to Workspace _Up
lt: Perkelti langą į a_ukštesniąją darbo sritį

en: Move window
lt: Perkelti langą

en: Move window one workspace down
lt: Perkelti langą į žemiau esančią darbo sritį

en: Move window one workspace to the left
lt: Perkelti langą į kairiau esančią darbo sritį

en: Move window one workspace to the right
lt: Perkelti langą į dešiniau esančią darbo sritį

en: Move window one workspace up
lt: Perkelti langą į aukščiau esančią darbo sritį

en: Move window to center of screen
lt: Perkelti langą į ekrano vidurį

en: Move window to east (right) monitor
lt: Perkelti langą į dešinįjį vaizduoklį

en: Move window to east (right) side of screen
lt: Perkelti langą į dešinę ekrano pusę

en: Move window to north (top) monitor
lt: Perkelti langą į viršutinį vaizduoklį

en: Move window to north (top) side of screen
lt: Perkelti langą į viršutinę ekrano dalį

en: Move window to north-east (top right) corner
lt: Perkelti langą į ekrano viršutinį dešinįjį kampą

en: Move window to north-west (top left) corner
lt: Perkelti langą į ekrano viršutinį kairįjį kampą

en: Move window to south (bottom) monitor
lt: Perkelti langą į apatinį vaizduoklį

en: Move window to south (bottom) side of screen
lt: Perkelti langą į apatinę ekrano pusę

en: Move window to south-east (bottom right) corner
lt: Perkelti langą į ekrano apatinį dešinįjį kampą

en: Move window to south-west (bottom left) corner
lt: Perkelti langą į ekrano apatinį kairįjį kampą

en: Move window to west (left) monitor
lt: Perkelti langą į kairįjį vaizduoklį

en: Move window to west (left) side of screen
lt: Perkelti langą į kairę ekrano pusę

en: Move window to workspace 1
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.1

en: Move window to workspace 10
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.10

en: Move window to workspace 11
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.11

en: Move window to workspace 12
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.12

en: Move window to workspace 2
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.2

en: Move window to workspace 3
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.3

en: Move window to workspace 4
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.4

en: Move window to workspace 5
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.5

en: Move window to workspace 6
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.6

en: Move window to workspace 7
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.7

en: Move window to workspace 8
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.8

en: Move window to workspace 9
lt: Perkelti langą į darbo sritį Nr.9

en: Name of workspace
lt: Darbo srities pavadinimas

en: New Workspace Name:
lt: Naujas darbo srities pavadinimas:

en: No "%s" attribute on element <%s>
lt: Elemente <%2$s> trūksta „%1$s“ atributo

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
lt: Elemente <%s> trūksta "extent_angle" ar "to" požymio

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
lt: Elemente <%s> trūksta "start_angle" ar "from" požymio

en: No <%s> set for theme "%s"
lt: Temoje "%2$s" trūksta <%1$s> nustatymų

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
lt: Neaprašyti jokie <draw_ops> požymiai pavadinti "%s"

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
lt: Vardui "%s" nenurodyti jokie <draw_ops> požymiai

en: No command %d has been defined.
lt: Komanda %d neaprašyta.

en: No draw_ops provided for button
lt: Mygtukui nepriskirta draw_ops funkcija

en: No draw_ops provided for frame piece
lt: Rėmelio elementui nepriskirta draw_ops funkcija

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
lt: Rėmelio stilius nenurodytas lango tipui "%s" temoje "%s", pridėkite <window type="%s" style_set="kažkoks"/> elementą

en: No terminal command has been defined.
lt: Terminalo komanda nebuvo nurodyta.

en: No text is allowed inside element <%s>
lt: Tekstas <%s> elemento viduje yra neleidžiamas

en: Normal Application Window
lt: Normalus programos langas

en: Normal Title Font
lt: Normalus antraštės šriftas

en: Number of workspaces
lt: Darbo sričių skaičius

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum to prevent making the desktop unusable by accidentally asking for too many workspaces.
lt: Darbo sričių kiekis. Turi būti didesnis už nulį. Be to, nustatyta maksimali reikšmė, kad netyčia, įvedę labai didelio skaičiaus, nesunaikintumėte savo darbo aplinkos.

en: OK
lt: Gerai

en: Opened log file %s
lt: Atvertas žurnalo failas %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
lt: Šakninis temos failo elementas turi būti <metacity_theme>, o ne <%s>

en: Print version
lt: Parodyti versiją

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
lt: Požymis %s lange 0x%lx saugo nepriimtinus UTF-8 simbolius

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
lt: Požymis %s lange 0x%lx naudoja nepriimtinus UTF-8 simbolius sąrašo punkte %d

en: Put Window On Only One Workspace
lt: Langas tik vienoje darbo srityje

en: Raise window above other windows
lt: Iškelti langą virš kitų langų

en: Raise window if it's covered by another window, otherwise lower it
lt: Iškelti neaktyvų langą, jei jis uždengtas kito lango, kitu atveju – paslėpti jį

en: Remove Window From Top
lt: Langas nebūtinai viršuje

en: Rename current workspace
lt: Pervadinti esamą darbo sritį

en: Replace the running window manager with Marco
lt: Pakeisti veikiančią langų tvarkytuvę į Marco

en: Resize window
lt: Keisti lango dydį

en: Restore Window
lt: Atkurti lango dydį

en: Restore window
lt: Atkurti lango dydį

en: Roll Up Window
lt: Suvynioti langą

en: Roll _Up
lt: Su_vynioti

en: Run a defined command
lt: Paleisti nurodytą komandą

en: Run a terminal
lt: Paleisti terminalą

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
lt: Ekranas %d vaizduoklyje „%s“ jau turi langų tvarkytuvę

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
lt: Ekranas %d vaizduoklyje „%s“ jau turi langų tvarkytuvę; pabandykite pasinaudoti parametru --replace, jei norite pakeisti esamą langų tvarkytuvę.

en: Screen %d on display '%s' is invalid
lt: Ekranas %d vaizduoklyje „%s“ netinkamas

en: Set this to false to disable border of preselected window while performing tab switching.
lt: Nustatykite šią reikšmę į neteisingą, kad išjungtumėte iš anksto pasirinkto lango rėmelį, kuomet atliekamas kortelės perjungimas.

en: Set this to true to resize with the right button and show a menu with the middle button while holding down the key given in "mouse_button_modifier"; set it to false to make it work the opposite way around.
lt: Nustatykite į teisingą, jei norite keisti dydį dešiniuoju mygtuku ir rodyti meniu viduriniuoju mygtuku nuspaudus klavišą, nurodytą „mouse_button_modifier“; nustatykite į klaidingą, jei norite, kad veiktų priešingai.

en: Setting this option to false can lead to buggy behavior, so users are strongly discouraged from changing it from the default of true. Many actions (e.g. clicking in the client area, moving or resizing the window) normally raise the window as a side-effect. Setting this option to false, which is strongly discouraged, will decouple raising from other user actions, and ignore raise requests generated by applications. See http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=445447#c6. Even when this option is false, windows can still be raised by an alt-left-click anywhere on the window, a normal click on the window decorations, or by special messages from pagers, such as activation requests from tasklist applets. This option is currently disabled in click-to-focus mode. Note that the list of ways to raise windows when raise_on_click is false does not include programmatic requests from applications to raise windows; such requests will be ignored regardless of the reason for the request. If you are an application developer and have a user complaining that your application does not work with this setting disabled, tell them it is _their_ fault for breaking their window manager and that they need to change this option back to true or live with the "bug" they requested.
lt: Šio parametro nustatymas į neigiamą gali privesti prie klaidingos elgsenos, taigi, naudotojai primygtinai raginami jo nekeisti ir palikti numatytąjį teigiamą. Daugelis veiksmų (pvz., spustelėjimas kliento srityje, langų perkėlimas ar dydžio keitimas) įprastai, sąlygojami šalutinio poveikio, iškelia langą. Šio parametro nustatymas į neigiamą, ko yra skatinama vengti, atskirs iškėlimą nuo kitų naudotojo veiksmų ir prives prie to, kad programos užklausų iškelti langą bus nepaisoma. Žiūrėkite http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=445447#c6. Netgi kai ši reikšmė neigiama, langai vis tiek gali būti iškelti, spustelėjus bet kur ant lango alt-kairysis-spustelėjimas, normaliu spustelėjimu ant lango dekoracijų arba specialiais pranešimais iš pranešimų gaviklių, tokiais kaip aktyvavimo užklausos iš užduočių sąrašo įtaisų. Šis parametras šiuo metu yra išjungtas veiksenoje spustelėti-norint-sufokusuoti. Turėkite omenyje, kad langų iškėlimo būduose, kai raise_on_click yra neigiamas, nėra programinių užklausų iš programų iškelti langus; tokių užklausų bus nepaisoma, nepriklausomai nuo užklausos priežasties. Jeigu jūs esate programos kūrėjai ir naudotojai jums skundžiasi, kad jūsų programa neveikia, kai šis parametras yra išjungtas, tuomet pasakykite jiems, kad tai yra_jų_kaltė, kad jie sulaužė savo langų tvarkytuvę ir, kad jie turi pakeisti šį parametrą atgal į teigiamą arba gyventi su "klaida", kurios jie paprašė.

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
lt: Šešėlio rodiklis "%s" tarp šešėlinės spalvos yra neigiamas

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
lt: Šešėlio formatas yra "shade/base_color/factor", "%s" neatitinka šio formato

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
lt: Negalima naudoti "resize" požymio elemente <%s>, skirtame išskleidimo būsenų aprašymui

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
lt: Negalima naudoti "resize" požymio elemente <%s>, skirtame išskleidimo/suvyniavimo būsenų aprašymui

en: Show the panel's "Run Application" dialog box
lt: Rodyti skydelio programų paleidimo langą

en: Show the panel's &quot;Run Application&quot; dialog box
lt: Rodyti skydelio &quot;programų paleidimo&quot; langą

en: Show the panel's main menu
lt: Rodyti skydelio pagrindinį meniu

en: Size of the application icons displayed in alt-tab popup window. The screen's scale factor is applied to this value.
lt: Alt-tab iškylančiajame lange rodomų programų piktogramų dydis. Ekrano mastelis pritaikomas pagal šią vertę.

en: Small Title Font
lt: Smulkus antraštės šriftas

en: Some applications disregard specifications in ways that result in window manager misfeatures. This option puts Marco in a rigorously correct mode, which gives a more consistent user interface, provided one does not need to run any misbehaving applications.
lt: Kai kurios programos nevykdo nurodymų specifikacijose, todėl kyla smulkių nesklandumų. Ši parametras įjungia griežtą veikseną, kuri padaro aplinką vienalytiškesnę, jei nenaudojate nekorektiškų programų.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
lt: Kažkokia kita programa jau naudoja %s klavišą su modifikatoriais %x kaip susiejimą

en: Specify session management ID
lt: Nurodykite seanso valdymo ID

en: Style has already been specified for state %s focus %s
lt: Aktyvinimo %2$s būsena %1$s jau turi stiliaus aprašymą

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
lt: state %s resize %s focus %s požymiai jau turi stiliaus aprašymą

en: Switch to previously selected workspace
lt: Perjungti į ankstesnę darbo sritį

en: Switch to workspace 1
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.1

en: Switch to workspace 10
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.10

en: Switch to workspace 11
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.11

en: Switch to workspace 12
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.12

en: Switch to workspace 2
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.2

en: Switch to workspace 3
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.3

en: Switch to workspace 4
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.4

en: Switch to workspace 5
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.5

en: Switch to workspace 6
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.6

en: Switch to workspace 7
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.7

en: Switch to workspace 8
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.8

en: Switch to workspace 9
lt: Perjungti į darbo sritį Nr.9

en: Switch to workspace above the current workspace
lt: Perjungti į aukščiau esančią darbo sritį

en: Switch to workspace below the current workspace
lt: Perjungti į žemiau esančią darbo sritį

en: Switch to workspace on the left of the current workspace
lt: Perjungti į kairiau esančią darbo sritį

en: Switch to workspace on the right of the current workspace
lt: Perjungti į dešiniau esančią darbo sritį

en: System Bell is Audible
lt: Sisteminis signalas yra garsinis

en: Take a screenshot
lt: Padaryti ekrano kopiją

en: Take a screenshot of a window
lt: Padaryti lango ekrano kopiją

en: Tells Marco how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
lt: Nustato kaip langų tvarkytuvė vykdo vaizdinį signalą suveikus sisteminiam pyptelėjimui arba kokios nors programos pyptelėjimo signalui. Šiuo metu galimos dvi reikšmės - „fullscreen“, kuris sukuria viso ekrano vaizdo juodai baltą blykstelėjimą, bei „frame_flash“, kuris sukuria programos, pasiuntusios signalą, antraštės mirgėjimą. Jei programa pasiuntusi signalą yra nežinoma (paprastai tai būna kai suveikia standartinis sisteminis pyptelėjimas), mirga tuo momentu naudojamo lango antraštė.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
lt: /apps/marco/global_keybindings/run_command_N raktai nustato specialius klavišų susiejimus, kurie atitinka nurodytas komandas. Paspaudus klavišo susiejimą, priskirtą run_command_N, bus įvykdyta komanda command_N.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
lt: /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot raktas nustato klavišų susiejimą, kuris iškviečia šiame nustatyme nurodytą komandą.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
lt: /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot raktas nustato klavišų susiejimą, kuris iškviečia šiame nustatyme nurodytą komandą.

en: The format looks like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "<Ctl>" and "<Ctrl>". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Formatas maždaug toks: „<Control>a“ arba „<Shift><Alt>F1“.
    
    Sistema apdorojanti aprašymą yra gana laisva ir leidžia maišyti didžiąsias bei mažąsias raides ir naudoti tokius sutrumpinimus kaip „<Ctl>“ ir „<Ctrl>“. Nustačius specialų požymį „disabled“, su šiuo veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: The format looks like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "<Ctl>" and "<Ctrl>". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action. This keybinding may be reversed by holding down the "shift" key; therefore, "shift" cannot be one of the keys it uses.
lt: Formatas maždaug toks: „<Control>a“ arba „<Shift><Alt>F1“.
    
    Sistema, apdorojanti aprašymą, yra gana laisva ir leidžia maišyti didžiąsias bei mažąsias raides ir naudoti tokius sutrumpinimus kaip „<Ctl>“ ir „<Ctrl>“. Nustačius specialų požymį „disabled“, su šiuo veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.
    
    Šis klavišų susiejimas gali būti apsuktas nuspaudus „Lyg2“  klavišą, taigi jame negalima naudoti „Lyg2“.

en: The keybinding that runs the correspondingly-numbered command in /apps/marco/keybinding_commands The format looks like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "<Ctl>" and "<Ctrl>". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Klavišų susiejimas, kuris paleidžia atitinkamą sunumeruotą komandą iš /apps/marco/keybinding_commands raktų. Klavišų susiejimo formatas gali būti panašus į „<Control>a“ arba „<Shift><Alt>F1“. Sistema apdorojanti aprašymą yra gana laisva ir leidžia maišyti didžiąsias bei mažąsias raides ir naudoti tokius sutrumpinimus kaip „<Ctl>“ ir „<Ctrl>“. Nustačius specialų požymį "disabled", su šiuo veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: The name of a workspace.
lt: Darbo srities pavadinimas.

en: The popup window may be expanded up to the width determined by the config parameter 'alt-tab-max-columns'.
lt: Iškylantysis langas gali būti išplečiamas iki nustatytojo pločio, reguliuojamo config parametru „alt-tab-max-columns“.

en: The popup window will be expanded to fit up to these many entries per row.
lt: Išklylantysis langas bus išplėstas, kad į jį eilutėje tilptų šie elementai.

en: The screenshot command
lt: Ekrano kopijos darymo komanda

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
lt: Tema nurodo langų rėmelių, antraščių ir kitų elementų išvaizdą.

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
lt: Uždelsimo laikas prieš pakeliant langą, jei auto_raise požymis yra teigiamas. Laikas nurodomas tūkstantosiomis sekundės dalimis.

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
lt: Lango aktyvinimo veiksena nustato kaip bus aktyvuojami langai. Yra trys galimos reikšmės; "click" reiškia, kad reikia spustelėti ant lango norint jį aktyvuoti, "sloppy" aktyvuoja langus kai ant jų užvedamas pelės žymeklis, o "mouse" reiškia, kad langai bus aktyvuojami kai ant jų bus užvestas žymeklis ir aktyvacija bus atšaukta žymekliui pasitraukus.

en: The window placement mode indicates how new windows are positioned. "automatic" means the system chooses a location automatically based on the space available on the desktop, or by a simple cascade if there is no space; "pointer" means that new windows are placed according to the mouse pointer position; "manual" means that the user must manually place the new window with the mouse or keyboard.
lt: Langų išdėstymo veiksena nurodo kaip yra išdėstomi nauji langai. "automatic" reiškia, kad sistema, priklausomai nuo darbalaukyje prieinamos vietos, automatiškai pasirenka vietą arba, jeigu vietos nėra, išdėsto paprastomis pakopomis; "pointer" reiškia, kad nauji langai yra išdėstomi pagal pelės rodyklės vietą; "manual" reiškia, kad naudotojas, pelės ar klaviatūros pagalba, privalo pats išdėstyti naują langą.

en: The window screenshot command
lt: Langų ekrano kopijos komanda

en: The wrap style is used to determine how to switch from one workspace to another at the border of the workspace switcher. When set to "no wrap", nothing will happen if you try to switch to a workspace past the border of the workspace switcher. If set to "classic", the old marco behavior is used: the end of one row leads to the beginning of the next and the end of a column leads to the beginning of the next. If set to "toroidal", workspaces are connected like a doughnut: the end of each row leads to its own beginning and the end of each column leads to its own beginning.
lt: Perjungimo stilius yra naudojamas nustatyti, kaip darbo sričių perjungiklio krašte bus perjunginėjama iš vienos darbo srities į kitą. Jei yra nustatyta "no wrap" ir bandysite perjungti į darbo sritį už darbo sričių keitiklio ribų, nieko neįvyks. Jei yra nustatyta "classic", bus naudojama sena marco elgsena: vienos eilutės pabaiga veda į kitos eilutės pradžią, o stulpelio pabaiga veda į kito stulpelio pradžią. Jei yra nustatyta "toroidal", darbo sritys bus sujungtos kaip spurga: kiekvienos eilutės pabaiga veda prie tos pačios eilutės pradžios, o kiekvieno stulpelio pabaiga veda prie to pačio stulpelio pradžios.

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
lt: Temoje esanti išraiška sukėlė klaidą: %s

en: Theme requires version %s but latest supported theme version is %d.%d
lt: Temai reikia versijos %s, bet vėliausia palaikoma versija yra %d.%d

en: There was an error running <tt>%s</tt>:
    
    %s
lt: Įvyko klaida bandant paleisti <tt>%s</tt>:
    
    %s.

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
lt: Šie langai nepalaiko komandos „įrašyti esamą sąranką“ ir turės būti paleisti rankiniu būdu, kai prisijungsite kitą kartą.

en: This is a sample message in a sample dialog
lt: Tai yra pavydžio pranešimas pavyzdžio dialoge

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
lt: Šis parametras nurodo dvikarčio antraštės spustelėjimo veiksmą. Galimos reikšmės: „toggle_shade“ – suvynioti / išvynioti langą, „toggle_maximize“ – išskleisti / grąžinti iš išskleidimo langą, „toggle_maximize_horizontally“ ir „toggle_maximize_vertically“ – išskleisti langą nurodyta kryptimi, „minimize“ – suskleisti langą, „shade“ – suvynioti langą, „menu“ – parodyti lango meniu, „lower“ – nukelti langą už kitų langų ir „none“ – nedaryti nieko.

en: This option determines the effects of middle-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
lt: Šis parametras nurodo antraštės spustelėjimo viduriniuoju mygtuku veiksmą. Galimos reikšmės: „toggle_shade“ – suvynioti / išvynioti langą, „toggle_maximize“ – išskleisti / grąžinti iš išskleidimo langą, „toggle_maximize_horizontally“ ir „toggle_maximize_vertically“ – išskleisti langą nurodyta kryptimi, „minimize“ – suskleisti langą, „shade“ – suvynioti langą, „menu“ – parodyti lango meniu, „lower“ – nukelti langą už kitų langų ir „none“ – nedaryti nieko.

en: This option determines the effects of right-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
lt: Šis parametras nurodo antraštės spustelėjimo dešiniuoju mygtuku veiksmą. Galimos reikšmės: „toggle_shade“ – suvynioti / išvynioti langą, „toggle_maximize“ – išskleisti / grąžinti iš išskleidimo langą, „toggle_maximize_horizontally“ ir „toggle_maximize_vertically“ – išskleisti langą nurodyta kryptimi, „minimize“ – suskleisti langą, „shade“ – suvynioti langą, „menu“ – parodyti lango meniu, „lower“ – nukelti langą už kitų langų ir „none“ – nedaryti nieko.

en: This option provides additional control over how newly created windows get focus. It has two possible values; "smart" applies the user's normal focus mode, and "strict" results in windows started from a terminal not being given focus.
lt: Šis parametras leidžia tiksliau valdyti naujų langų aktyvinimą. Leidžiamos dvi reikšmės: „smart“ įjungia normalią veikseną, o „strict“ neaktyvina langų, paleistų iš terminalo.

en: Tile window to east (right) side of screen
lt: Iškloti langą rytinėje (dešinėje) ekrano pusėje

en: Tile window to north-east (top right) corner
lt: Iškloti langą viršutiniame dešiniajame kampe

en: Tile window to north-east (upper right) corner of screen
lt: Iškloti langą viršutiniame dešiniajame ekrano kampe

en: Tile window to north-west (top left) corner
lt: Iškloti langą viršutiniame kairiajame kampe

en: Tile window to north-west (upper left) corner of screen
lt: Iškloti langą viršutiniame kairiajame ekrano kampe

en: Tile window to south-east (bottom right) corner
lt: Iškloti langą apatiniame dešiniajame kampe

en: Tile window to south-east (lower right) corner of screen
lt: Iškloti langą apatiniame dešiniajame ekrano kampe

en: Tile window to south-west (bottom left) corner
lt: Iškloti langą apatiniame kairiajame kampe

en: Tile window to south-west (lower left) corner of screen
lt: Iškloti langą apatiniame kairiajame ekrano kampe

en: Tile window to west (left) side of screen
lt: Iškloti langą vakarinėje (kairėje) ekrano pusėje

en: Toggle fullscreen mode
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Toggle maximization state
lt: Perjungti lango išskleidimo veikseną

en: Toggle shaded state
lt: Perjungti lango sutraukimo būseną

en: Toggle whether a window will always be visible over other windows
lt: Nurodyti, ar langas visada matomas virš kitų langų

en: Toggle whether window is on all workspaces or just one
lt: Keisti lango matomumą visose darbo srityse

en: Torn-off Menu
lt: Atkabinamas meniu

en: Turn compositing off
lt: Išjungti komponavimą

en: Turn compositing on
lt: Įjungti komponavimą

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a 'bell' or 'beep'; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments.
lt: Įjungia vaizdinius indikatorius, kai programa arba sistema perduoda standartinius garsinius įspėjimo signalus; naudinga esant klausos sutrikimams, triukšmingoje aplinkoje arba kai garsinis signalas yra išjungtas.

en: Unknown attribute %s on <%s> element
lt: Nežinomas požymis %s <%s> elemente

en: Unknown element %s
lt: Nežinomas elementas %s

en: Unknown function "%s" for button
lt: Mygtukui priskirta nežinoma funkcija "%s"

en: Unknown position "%s" for frame piece
lt: Nežinoma rėmelio elemento padėtis "%s"

en: Unknown state "%s" for button
lt: Mygtukui priskirta nežinoma būsena "%s"

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
lt: Nežinomas style_set "%s" požymis elemente <%s>

en: Unknown type "%s" on <%s> element
lt: Nežinomas type "%s" požymis elemente <%s>

en: Unknown window information request: %d
lt: Nežinoma langų informacijos užklausa: %d

en: Unma_ximize
lt: _Grąžinti iš išskleidimo

en: Unroll Window
lt: Išvynioti langą

en: Usage: %s
lt: Naudojimas: %s

en: Usage: marco-theme-viewer [THEMENAME]
lt: Naudojimas: marco-theme-viewer [TEMOS PAVADINIMAS]

en: Use standard system font in window titles
lt: Langų antraštėse naudoti standartinį sistemos šriftą

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
lt: Naudotojo nustatytos konstantos turi prasidėti didžiąja raide; „%s“ nėra didžioji

en: Utility Palette
lt: Įrankių paletė

en: Visual Bell Type
lt: Vaizdinio signalo tipas

en: Whether raising should be a side-effect of other user interactions
lt: Ar pakėlimas turėtų būti pašalinis kitų naudotojo veiksmų efektas

en: Whether to display preselected tab window border
lt: Ar rodyti iš anksto pasirinktos kortelės lango rėmelį

en: Whether to enable cycling through different tile sizes
lt: Ar įjungti ėjimą per skirtingus išklojimo dydžius

en: Whether to enable window tiling
lt: Ar įjungti langų išklojimą

en: Whether to maximize the window when dragged to the top of the screen
lt: Ar nuvilkus langą į ekrano viršų langas turėtų būti išskleidžiamas

en: Whether to resize with the right button
lt: Ar keisti dydį dešiniuoju mygtuku

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
lt: Langas %s nustatė SM_CLIENT_ID kintamajį į save patį vietoj to, kad nustatytų jį į WM_CLIENT_LEADER langą kaip nurodo ICCCM..

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
lt: Langas %s nustatė MWM požymį teigdamas, kad jo dydis nėra kintamas, tačiau tuo pat metu nustatė ir leistinas mažiausio dydžio %d x %d bei didžiausio dydžio %d x %d reikšmes; tai yra beprasmiška.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
lt: Langas 0x%lx turi požymį %s
    kuris turėtų turėti type %s format %d atributus
    tačiau jis turi type %s format %d n_items %d atributus.
    Greičiausiai tai yra programos, o ne langų tvarkytuvės klaida.
    Langas turi požymius title="%s" class="%s" name="%s"

en: Window App Menu
lt: Lango programos meniu

en: Window Management
lt: Langų valdymas

en: Window Menu
lt: Lango meniu

en: Window Title Goes Here
lt: Čia rodomo lango antraštė

en: Window focus mode
lt: Langų aktyvinimo veiksena

en: Window manager error:
lt: Langų tvarkytuvės klaida:

en: Window manager warning:
lt: Langų tvarkytuvės įspėjimas:

en: Window manager:
lt: Langų tvarkytuvė:

en: Window placement mode
lt: Langų išdėstymo veiksena

en: Window title font
lt: Lango antraštės šriftas

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
lt: Lango type "%s" požymis jau turi nurodytą stiliaus aprašymą

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
lt: Apsauga nuo sugadintų programų atjungta. Kai kurios programos gali pradėti keistai elgtis.

en: Workspace %d
lt: Darbo sritis %d

en: Workspace %d%n
lt: Darbo sritis %d%n

en: Workspace %s%d
lt: Darbo sritis %s%d

en: Workspace 1_0
lt: 1_0-ta darbo sritis

en: Workspace wrap style
lt: Darbo sričių perjungimo stilius

en: X Display to use
lt: Naudotinas X ekranas

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
lt: Galite šiek tiek palaukti arba priverstinai išeiti iš programos.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
lt: Turite nustatyti foną, kad alfa reikšmė būtų prasminga

en: _Always on Visible Workspace
lt: _Visada matomoje darbo srityje

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Force Quit
lt: _Priverstinai išeiti

en: _Move
lt: _Perkelti

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Only on This Workspace
lt: _Tik šioje darbo srityje

en: _Resize
lt: _Keisti dydį

en: _Unroll
lt: _Išvynioti

en: _Wait
lt: _Laukti

en: bottom
lt: apačia

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
lt: rėmelio aprašyme nenurodytas „%s“ matmuo

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
lt: rėmelio aprašyme nenurodytas paraštės „%2$s“ „%1$s“ matmuo

en: left
lt: kairė

en: nested <window> tag
lt: įterpta <window> žyma

en: right
lt: dešinė

en: top
lt: viršus
