mate-panel 1.26.0 - en to lt translation catalogue (612 entries)

en: "%s" has quit unexpectedly
lt: „%s“ netikėtai baigė darbą

en: %A, %B %d %Y
lt: %A, %Y m. %B %d d.

en: %l:%M:%S %p
lt: %I:%M:%S %p

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
lt: %s yra visai bevertė programa. Ji tik eikvoja disko vietą ir kompiliavimo laiką, be to, jei paleista, taip pat užima skydelyje vietą bei atmintį. Jei kas nors bus užtiktas benaudojantis šią programėlę, jis nedelsiant turi būti nusiųstas pasitikrinti pas psichiatrą.

en: %s the Fish
lt: Žuvis %s

en: %s the Fish Says:
lt: Žuvis %s sako:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
lt: Žuvis %s, šiuolaikinis orakulas

en: %s the Fish, the fortune teller
lt: Žuvis %s, fortūnų pasakotoja

en: %s, feels like %s
lt: %s, jaučiama kaip %s

en: (empty)
lt: (tuščia)

en: (with minor help from George)
lt: (su nedidele Džordžo pagalba)

en: - Edit .desktop files
lt: - Keisti .desktop failus

en: <i>(optional)</i>
lt: <i>(neprivaloma)</i>

en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
lt: <small><i>Įveskite miesto, regiono ar šalies pavadinimą, tuomet iškeltame lange pasirinkite atitikmenį.</i></small>

en: <small>Opaque</small>
lt: <small>Nepermatomas</small>

en: <small>Set...</small>
lt: <small>Nustatyti...</small>

en: <small>Set</small>
lt: <small>Nustatyti</small>

en: <small>Transparent</small>
lt: <small>Permatomas</small>

en: A compact menu
lt: Glaustas meniu

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
lt: Žuvis be vardo - nuobodi žuvis. Pagyvink savo žuvį, ją pavadindamas

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
lt: Įtaisų, kuriuos skydelis ignoruos, IID sarašas. Tokiu būdu Jūs galite atjungti tam tikrus įtaisus nuo įkėlimo arba pasirodymo meniu. Pvz. tam, kad atjungti mini-commander įtaisą į sarašą įdėkit 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet'. Kad pakeitimas įsigalėtų skydelis turi būti perkrautas.

en: A list of locations to display in the calendar window.
lt: Kalendoriaus lange rodomų vietovių sąrašas.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
lt: Skydelių ID sąrašas. Kiekvienas ID nusako individualų viršutinio lygmens skydelį. Kiekvieno skydelio nustatymai yra saugomi /apps/panel/toplevels/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
lt: Skydelio objekų ID sąrašas. Kiekvienas ID nusako individualų skydelio objektą (pvz. leistuką, aktyvavimo arba meniu mygtuką, meniu juostą). Kiekvieno iš šių objektų nustatymai yra saugomi /apps/panel/objects/$(id).

en: A pop out drawer to store other items in
lt: Iššokantis stalčiukas, kuriame saugomi leistukai

en: A separator to organize the panel items
lt: Skirtukas skydelio elementų tvarkymui

en: A simple applet for testing the MATE panel
lt: Paprastas įtaisas, skirtas išbandyti MATE skydelį

en: A_bout Panels
lt: A_pie skydelius

en: About Clock
lt: Apie laikrodį

en: About Fish
lt: Apie žuvį

en: About Notification Area
lt: Apie pranešimų vietą

en: About Show Desktop Button
lt: Apie darbalaukio rodymo mygtuką

en: About Window List
lt: Apie langų sąrašą

en: About Window Selector
lt: Apie langų parinkiklį

en: About Workspace Switcher
lt: Apie darbo sričių perjungiklį

en: About the MATE Panel
lt: Apie MATE skydelį

en: Access documents, folders and network places
lt: Prieiga prie dokumentų, aplankų bei vietų tinkle

en: Action button type
lt: Veiksmų mygtukų tipas

en: Ad_just Date & Time
lt: Pati_kslinti datą ir laiką

en: Add this as _drawer to panel
lt: Įdėti jį į skydelį kaip _stalčių

en: Add this as _menu to panel
lt: Įdėti jį į skydelį kaip _meniu

en: Add this launcher to _desktop
lt: Padėti šį leistuką ant _darbalaukio

en: Add this launcher to _panel
lt: Įdėti šį leistuką į _skydelį

en: Add to Drawer
lt: Įdėti į stalčių

en: Add to Panel
lt: Įdėti į skydelį

en: Allow workspace _wrap around in switcher
lt: Leisti apgaubti perjungiklio darbo sritis

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
lt: Bandant atverti „%s“ įškilo nežinoma klaida.

en: And many, many others…
lt: Daug daug kitų…

en: Animation
lt: Animacija

en: Animation speed
lt: Animacijų greitis

en: Applet IID
lt: Įskiepio IID

en: Applet IIDs to disable from loading
lt: Įtaisų IID, kurių nereikia įkelti

en: Application
lt: Programa

en: Application Launcher...
lt: Programų leistukas...

en: Application does not accept documents on command line
lt: Programa nepriima dokumentų komandų eilutėje

en: Application in Terminal
lt: Programa terminale

en: Applications
lt: Programos

en: Area where notification icons appear
lt: Vieta, kur rodomos pranešimų piktogramos

en: Arro_ws on hide buttons
lt: Rodyti rod_ykles ant mygtukų

en: Autoclose drawer
lt: Automatiškai uždaryti stalčių

en: Automatically hide panel into corner
lt: Slėpti skydelį į kampą

en: Background
lt: Fonas

en: Background _image:
lt: Fono _paveikslas:

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background color opacity
lt: Fono spalvos skaidrumas

en: Background image
lt: Fono paveikslas

en: Background type
lt: Fono tipas

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Bottom Panel
lt: Apatinis skydelis

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
lt: Naršyti visus vietinius ir nuotolinius diskus ir aplankus, prieinamus iš šio kompiuterio

en: Browse and run installed applications
lt: Rasti ir paleisti įdiegtas programas

en: Browse bookmarked and local network locations
lt: Naršyti pažymėtas ir vietines tinklo vietas

en: C_lear
lt: Išva_lyti

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lt: Negalima perduoti dokumentų URI „Type=Link“ darbalaukio elementui

en: Cannot delete this panel
lt: Nepavyko pašalinti šio skydelio

en: Cannot find an empty spot
lt: Nepavyko rasti laisvos vietos

en: Center panel on x-axis
lt: Centruoti skydelį pagal x ašį

en: Center panel on y-axis
lt: Centruoti skydelį pagal y ašį

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
lt: Darbo aplinkos išvaizdos ir veikimo keitimas, žinynas ir atsijungimo veiksmai

en: Choose Location
lt: Pasirinkite vietą

en: Choose a file to append to the command...
lt: Pasirinkite failą, pridedamą prie komandos...

en: Choose a file...
lt: Pasirinkite failą...

en: Choose an application...
lt: Pasirinkite programą...

en: Choose an icon
lt: Pasirinkite piktogramą

en: City Name
lt: Miesto pavadinimas

en: City Time Zone
lt: Miesto laiko juosta

en: Classic Menu
lt: Klasikinis meniu

en: Clear Recent Documents
lt: Išvalyti paskiausiai naudotus dokumentus

en: Clear Recent Documents...
lt: Išvalyti paskiausiai naudotus dokumentus...

en: Clear all items from the recent documents list
lt: Išvalyti paskiausiai naudotų dokumentų sąrašą

en: Clear the Recent Documents list?
lt: Išvalyti paskiausiai naudotų dokumentų sąrašą?

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
lt: Spauskite čia, jei norite paslėpti visus langus ir rodyti darbalaukį.

en: Click here to restore hidden windows.
lt: Norėdami atstatyti paslėptus langus, spauskite čia.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
lt: Paspaudę ant lango priversite programą baigti darbą. Norėdami atsisakyti spauskite <ESC>

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
lt: Norėdami gauti pridedamos prie komandos failo vardą spauskite šį mygtuką.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
lt: Norėdami paleisti pažymėtą programą arba komandą, komandų įvedimo eilutėje spauskite šį mygtuką.

en: Click to hide month calendar
lt: Spustelėję paslėpsite mėnesio kalendorių

en: Click to view month calendar
lt: Spustelėję pamatysite mėnesio kalendorių

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Clock Applet Factory
lt: Laikrodžio įtaiso gamykla

en: Clock Format
lt: Laikrodžio formatas

en: Clock Preferences
lt: Laikrodžio nustatymai

en: Co_lor:
lt: Spa_lva:

en: Co_mmand to run when clicked:
lt: Ko_manda, paleidžiama spragtelėjus:

en: Co_mment:
lt: Ko_mentaras:

en: Comm_and:
lt: Kom_anda:

en: Command icon
lt: Komandos piktograma

en: Command to execute on click
lt: Komanda, paleidžiama spragtelėjus

en: Compact Menu
lt: Glaustas meniu

en: Complete panel lockdown
lt: Visiškai prirakinti skydelį

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Computer Clock
lt: Kompiuterinis laikrodis

en: Confirm panel removal
lt: Patvirtinti skydelio pašalinimą

en: Connect to Server...
lt: Prisijungti prie serverio...

en: Connect to a remote computer or shared disk
lt: Jungtis prie nuotolinio kompiuterio ar bendrinamo disko

en: Controls the maximum size of the history of the "Run Application" dialog. A value of 0 will disable the history.
lt: Valdo didžiausią dialogo "Paleisti programą" žurnalo dydį. Įvedus reikšmę 0, žurnalas bus išjungtas.

en: Copy _Date
lt: Kopijuoti _datą

en: Copy _Time
lt: Kopijuoti _laiką

en: Copy a launcher from the applications menu
lt: Kopijuoti leistuką iš programų meniu

en: Could not connect to server
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio

en: Could not convert '%s' from UTF-8
lt: Nepavyko konvertuoti „%s“ iš UTF-8

en: Could not display help document
lt: Nepavyko parodyti žinyno dokumento

en: Could not display help document '%s'
lt: Nepavyko parodyti žinyno dokumento „%s“

en: Could not execute '%s'
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Could not launch '%s'
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Could not launch application
lt: Nepavyko paleisti programos

en: Could not open location '%s'
lt: Nepavyko atverti vietos „%s“

en: Could not open recently used document "%s"
lt: Nepavyko atverti paskiausiai naudoto dokumento „%s“

en: Could not run command '%s'
lt: Nepavyko paleisti komandos „%s“

en: Could not save directory properties
lt: Nepavyko įrašyti katalogo savybių

en: Could not save launcher
lt: Nepavyko įrašyti leistuką

en: Could not show this URL
lt: Nepavyko parodyti šio URL

en: Could not use dropped item
lt: Nepavyko panaudoti numesto elemento

en: Create Launcher
lt: Sukurti leistuką

en: Create _Launcher
lt: Sukurti _leistuką

en: Create a new launcher
lt: Sukurti naują leistuką

en: Create new file in the given directory
lt: Sukurti naują failą nurodytame kataloge

en: Current Time:
lt: Dabartinis laikas:

en: Custom Application Launcher
lt: Derinamas programų leistukas

en: Custom format of the clock
lt: Pasirinktinis laikrodžio formatas

en: D_elete
lt: Iš_trinti

en: D_on't Delete
lt: Ne_ištrinti

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
lt: Nusprendžia, kada langų sąraše sugrupuoti tos pačios programos langus. Galimos reikšmės yra „never“, „auto“ and „always“.

en: Default panel layout
lt: Numatytasis skydelio išdėstymas

en: Delete this drawer?
lt: Pašalinti šį stalčių?

en: Delete this panel?
lt: Pašalinti šį skydelį?

[ctx: Desktop Folder]
en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Directory Properties
lt: Katalogo savybės

en: Disable Force Quit
lt: Uždrausti priverstinį išėjimą

en: Disable connection to session manager
lt: Išjungti ryšį su seansų tvarkytuve

en: Display
lt: Rodymas

en: Display a swimming fish or another animated creature
lt: Rodo plaukiančią žuvį arba kitą animuotą būtybę

en: Display all workspaces
lt: Rodyti visas darbo sritis

en: Display workspace names
lt: Rodyti darbo sričių pavadinimus

en: Displays the history in reverse. Provides a consistent view for terminal users as the up key will select the most recent entry.
lt: Rodo žurnalą atvirkštine tvarka. Pateikia nuoseklų rodinį terminalo naudotojams, kadangi klavišas aukštyn žymės paskiausią įrašą.

en: Do you want to create a launcher for it or use it as the panel's background?
lt: Ar norite sukurti jam leistuką, ar norite jį naudoti kaip skydelio foną?

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
lt: Ar norite pašalinti šį įtaisą iš Jūsų konfigūracijos?

en: Do you want to use it as the panel's background?
lt: Ar norite jį naudoti kaip skydelio foną?

en: Draw arrow in menu button
lt: Braukite rodyklę meniu mygtuko link

en: Drawer
lt: Stalčius

en: Drawer Properties
lt: Stalčiaus savybės

en: E_xpand
lt: Iš_siplėsti

en: East
lt: Rytų

en: Edit
lt: Taisa

en: Edit Location
lt: Keisti vietą

en: Enable SNI support
lt: Įjungti SNI palaikymą

en: Enable animations
lt: Įjungti animacijas

en: Enable arrows on hide buttons
lt: Rodyti rodykles ant slėpimo mygtukų

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
lt: Įjungti programų sąrašą „Paleisti programą“ dialoge

en: Enable hide buttons
lt: Rodyti slėpimo mygtukus

en: Enable program list in "Run Application" dialog
lt: Įjungti programų sąrašą „Paleisti programą“ dialoge

en: Enable tooltips
lt: Įjungti paaiškinimus

en: Error
lt: Klaida

en: Error displaying help document
lt: Klaida rodant žinyno dokumentą

en: Execute the run dialog
lt: Paleisti vykdymo dialogą

en: Expand list of locations
lt: Išskleisti vietovių sąrašą

en: Expand program list in "Run Application" dialog
lt: Išskleisti programų sąrašą „Paleisti programą“ dialoge

en: Expand to occupy entire screen width
lt: Išplėsti taip, kad būtų užimamas visas ekrano plotis

en: FILE
lt: FAILAS

en: Factory for Test DBus Applet
lt: DBus išbandymo įtaiso gamykla

en: Factory for clock applet
lt: Laikrodžio įtaiso gamykla

en: Factory for notification area
lt: Pranešimų vietos gamykla

en: Factory for the window navigation related applets
lt: Lango naršymui skirtų įtaisų gamykla

en: Failed to load %s: %s
lt: Nepavyko paleisti %s: %s

en: Failed to load applet %s
lt: Nepavyko įkelti įtaiso %s

en: Failed to set the system time
lt: Nepavyko nustatyti sistemos laiko

en: Failed to set the system timezone
lt: Nepavyko nustatyti sistemos laiko juostos

en: File System
lt: Failų sistema

en: File is not a valid .desktop file
lt: Šis failas nėra taisyklingas .desktop failas

en: Find an _item to add to "%s":
lt: Raskite į „%s“ įdėtiną _elementą:

en: Find an _item to add to the drawer:
lt: Raskite į stalčių įdėtiną _elementą:

en: Find an _item to add to the panel:
lt: Raskite į skydelį įdėtiną _elementą:

en: Fish
lt: Žuvis

en: Fish Preferences
lt: Žuvies nustatymai

en: Fit image to panel
lt: Pritaikyti paveikslą skydeliui

en: Force Quit
lt: Priverstinai išeiti

en: Force a misbehaving application to quit
lt: Priversti nekorektiškai veikiančią programą nutraukti darbą

en: Force this application to exit?
lt: Priversti užverti šią programą?

en: Frames in fish's animation
lt: Kadrų skaičius žuvies animacijoje

en: From Whence That Stupid Fish Came
lt: Iš kur ta žuvis?

en: General
lt: Bendra

en: Get the current time and date
lt: Matykite esamą datą ir laiką

en: Group windows when _space is limited
lt: _Grupuoti langus, kai trūksta vietos

en: Hide Panel
lt: Paslėpti skydelį

en: Hide application windows and show the desktop
lt: Paslėpti programų langus ir parodyti darbalaukį

en: Highlight launchers on mouseover
lt: Paryškinti leistukus virš jų esant pelės žymekliui

en: History for "Run Application" dialog
lt: Programų vykdymo žurnalas

en: Home Folder
lt: Namų aplankas

en: Hour format
lt: Valandų formatas

en: Icon '%s' not found
lt: Piktograma „%s“ nerasta

en: Icon not found
lt: Piktograma nerasta

en: Icon to show in menu bar
lt: Piktograma, kurią rodyti meniu juostoje

en: Icon used for object's button
lt: Objekto mygtukui naudojama piktograma

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
lt: Jei pasirinkta, naudotojui norint pašalinti skydelį, prašoma patvirtinimo.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
lt: Jei pasirinkta, stalčius automatiškai užsidarys, jei naudotojas paspaus jame esantį leistuką.

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
lt: Jei tiesa, leistukas bus paryškintas, kai pelės žymeklis bus virš leistuko.

en: If true, an arrow is drawn over the menu button icon. If false, menu button has only the icon.
lt: Pažymėjus rodyklė braukiama ties meniu mygtuko piktograma. Nepažymėjus - meniu mygtukas turi tik piktogramą.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
lt: Jei reikšmė teigiama, ant paslėpimo mygtukų bus rodomos rodyklės. Šis raktas svarbus tik tuo atveju, jei raktas enable_buttons yra teigiamas.

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
lt: Jeigu teigiama, „Paleisti programą“ dialoge įjungiamas automatinis pabaigimas.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
lt: Jei reikšmė teigiama, kiekvienoje skydelio pusėje bus rodomi mygtukai, kurie gali būti panaudojami perkelti skydelio kraštą už ekrano, paliekant matomą mygtuką.

en: If true, display a weather icon.
lt: Jei teigiama, rodyti orų sąlygų piktogramą.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
lt: Jei teigiama, laikrodyje rodyti ir datą.

en: If true, display seconds in time.
lt: Jei teigiama, rodyti sekundes.

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
lt: Jei teigiama, kalendoriaus lange išskleisti vietovių sąrašą.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
lt: Jei reikšmė teigiama, šio skydelio paslėpimas ir rodymas bus animuotas, o ne vykdomas akimirksniu.

en: If true, show applications item in menu bar.
lt: Jei tiesa, rodyti meniu juostoje programų elementą.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
lt: Jei teigiama, kai žymeklis yra virš laikrodžio, paaiškinime rodyti datą.

en: If true, show desktop item in menu bar.
lt: Jei teigiama, rodyti meniu juostoje darbalaukio elementą.

en: If true, show icon in menu bar.
lt: Jei teigiama, rodyti meniu juostoje piktogramą.

en: If true, show places item in menu bar.
lt: Jei tiesa, rodyti meniu juostoje vietų meniu.

en: If true, show the temperature next to the weather icon.
lt: Jei teigiama, šalia orų sąlygų piktogramos rodyti temperatūrą.

en: If true, show week numbers in the calendar.
lt: Jei teigiama, kalendoriuje rodomi savaičių numeriai.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
lt: Jei tiesa, tai „Žinomos programos“ sąrašas „Paleisti programą“ dialoge yra išplečiamas paleidus šį dialogą. Šis raktas veikia tik tada, kai rakto enable_progam_list reikšmė yra true.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
lt: Jei tiesa, tai „Žinomos programos“ sąrašas yra prieinamas „Paleisti programą“ dialoge. Ar sąrašas bus išplečiamas ar ne priklauso nuo show_program_list rakto.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
lt: Jei reikšmė teigiama, esant vertikaliai skydelio orientacijai fono paveikslas bus pasuktas.

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
lt: Jei teigiama, custom_icon raktas yra naudojamas mygtuko kaip kita piktograma. Jeigu neigiama, custom_icon raktas yra ignoruojamas. Šis raktas turi įtakos tik jeigu raktas objekt_type yra su reikšmėmis „menu-object“ arba „drawer-object“.

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
lt: Jei tiesa, tai žuvies animacija vertikaliuose skydeliuose bus pasukta.

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
lt: Jei reikšmė teigiama, paveikslas bus ištemptas (išlaikant paveikslo proporcijas) iki skydelio aukščio (jei skydelis horizontalus).

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
lt: Jei reikšmė teigiama, paveikslas bus ištemptas iki skydelio išmatavimų. Paveikslo proporcijų nebus laikomasi.

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
lt: Jei teigiama, menu_path raktas yra naudojamas kaip kelias iš kurio turėtų būti konstruojamas meniu turinys. Jeigu neigiama, menu_path raktas yra ignoruojamas. Šis raktas yra svarbus tik tuo atveju, kai object_type raktas yra su reikšme „menu-object“.

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
lt: Jei reikšmė teigiama, žymekliui palikus skydelio zoną skydelis bus automatiškai paslėptas ekrano kampe. Nuvedus žymeklį atgal į tą kampą skydelis bus sugrąžintas.

en: If true, the panel provides support for SNI.
lt: Jei teigiama, skydelis pateiks palaikymą, skirtą SNI.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
lt: Jei reikšmė teigiama, skydelis neleis naudotojui priversti programą išeiti, pašalinant priėjimą prie priverstinio išėjimo mygtuko.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
lt: Jei teigiama, skydelis neleis jokių pakeitimų skydelio konfigūracijoje. Individualius įtaisus gali reikti užrakinti atskirai. Kad įsigalėtų šis pakeitimas, skydelis turi būti perkrautas.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
lt: Jei reikšmė teigiama, skydelis užims visą ekrano plotį (tuo atveju, kai skydelis yra vertikalus - plotį). Šiame režime skydelis gali būti patalpintas tik ekrano kampe. Jeigu reikšmė neigiama, skydelis tik bus pakankamai didelis sutalpinti skydelio įtaisams, leistukams ir mygtukams.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
lt: Jei teigiama, objekto padėtis yra nusakoma atskaitos tašku laikant dešinįjį skydelio kraštą (jei skydelis vertikalus - apatinį)

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
lt: Jei teigiama, naudotojas negali perkelti įtaiso pirma neatrakinęs jo naudodamasis „Atrakinti“ meniu punktu

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
lt: Jei teigiama, langų saraše bus matomi visi langai iš visų darbo sričių. Priešingu atveju bus rodomi langai iš dabartinės darbo srities.

en: If true, the workspace switcher will allow wrap-around, which means switching from the first to the last workspace and vice versa via scrolling.
lt: Pažymėjus, darbo sričių perjungiklis leis suktis ratu, t. y. įgalins persijungimą tarp pirmos ir paskutinės darbo srities.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
lt: Jei teigiama, darbo sričių perjungiklis rodys visas darbo sritis. Priešingu atveju bus rodoma tik esama darbo sritis.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Marco.
lt: Jei teigiama, darbo sričių perjungiklyje bus rodomi darbo sričių pavadinimai. Priešingu atveju, bus rodomi darbo srities langai. Šis parametras veikia tik tada, kai langų tvarkytuvė yra Marco.

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
lt: Jei reikšmė teigiama, raktų x ir x_right bus nepaisoma ir skydelis bus patalpintas ekrano x ašies centre. Jeigu skydelio dydis bus pakeistas jis vistiek liks toje pat pozicijoje, t.y. skydelis padidės į abi puses. Jeigu reikšmė neigiama, raktai x ir x_right nurodo skydelio vietą.

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
lt: Jei reikšmė teigiama, raktų y ir y_bottom bus nepaisoma ir skydelis bus patalpintas ekrano y ašies centre. Jeigu skydelio dydis bus pakeistas jis vistiek liks toje pačioje pozicijoje, t.y. skydelis padidės į abi puses. Jeigu reikšmė neigiama, raktai y ir y_bottom nurodo skydelio vietą.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
lt: Nustačius, grąžinant langą iš suskleidimo, jis bus perkeltas į esamą darbo sritį. Priešingu atveju esama darbo sritis bus pakeista į lango darbo sritį.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
lt: Jei teigiama, skydelio objektams yra rodomos paaiškinamosios kortelės.

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
lt: Jeigu pasirinksite priverstinai užverti šią programą, neįrašyti pakeitimai atvertuose dokumentuose bus prarasti.

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
lt: Jeigu išvalysite paskiausiai naudotų dokumentų sąrašą, išvalysite:
    • Visus elementus, esančius meniu elemente Vietos → Paskiausiai naudoti dokumentai.
    • Visus elementus, esančius visų programų paskiausiai naudotų dokumentų sąrašuose.

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
lt: Jeigu skydelio objektą įkelsite iš naujo, jis bus automatiškai įdėtas atgal į skydelį.

en: Image Background Details
lt: Fono paveikslo informacija

en: Images
lt: Paveikslai

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
lt: Xinerama sąrankoje galite turėti skydelius atskirai kiekvienam vaizduokliui. Šis raktas nurodo esamą vaizduoklį, kuriame rodomas skydelis.

en: Interpret position relative to bottom/right edge
lt: Laikyti atskaitos tašku apatinįjį/dešinįjį kraštą

en: Key %s is not set, cannot load launcher
lt: Nenustatytas raktas %s, nepavyko įkelti leistuko

en: L_atitude:
lt: _Platuma:

en: L_ongitude:
lt: _Ilguma:

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
lt: Paleisti kitas programas ir suteikti įvairius reikmenis langų valdymui, laiko rodymui, ir t.t.

en: Launcher Properties
lt: Leistuko savybės

en: Launcher location
lt: Leistuko vieta

en: Left Panel
lt: Kairysis skydelis

en: List of known applications
lt: Žinomų programų sąrašas

en: List of locations
lt: Vietovių sąrašas

en: Loc_k To Panel
lt: Prira_kinti prie skydelio

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
lt: Rasti kompiuteryje esančius dokumentus pagal pavadinimą ar turinį

en: Location
lt: Vieta

en: Locations
lt: Vietos

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Lock the object to the panel
lt: Prirakinti objektą prie skydelio

en: Log Out %s...
lt: Atjungti %s...

en: Log Out...
lt: Atsijungti...

en: Log out %s of this session to log in as a different user
lt: Atsijungti %s nuo šio seanso, kad prisijungtumėte kaip kitas naudotojas

en: Log out of this session to log in as a different user
lt: Atsijungti nuo šio seanso, kad prisijungtumėte kaip kitas naudotojas

en: Look at today's date!
lt: Pažiūrėk, kokia šiandien diena!

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Maximum history size for "Run Application" dialog
lt: Didžiausias "Paleisti programą" dialogo žurnalo dydis

en: Maximum number of menu items (i.e. bookmarks) that are displayed without being put in a submenu.
lt: Didžiausias meniu elementų skaičius (pvz., žymių), kurie yra rodomi, neperkeliant jų į submeniu.

en: Menu bar icon size
lt: Meniu juostos piktogramos dydis

en: Menu content path
lt: Meniu turinio kelias

en: Menu items icon size
lt: Meniu elementų piktogramos dydis

en: Minimum icon size
lt: Mažiausias piktogramų dydis

en: Mount %s
lt: Prijungti %s

en: Move windows to current workspace when unminimized
lt: Grąžinus langus iš suskleidimo, perkelti juos į esamą darbo sritį

en: Name to identify panel
lt: Skydelio pavadinimas

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Places
lt: Tinklo vietos

en: No URI provided for panel launcher desktop file
lt: Skydelio leistuko desktop faile nėra nurodytas URI

en: No URL was specified.
lt: Nenurodytas URL.

en: No application to handle search folders is installed.
lt: Neįdiegta jokia programa paieškos aplankams apdoroti.

en: North
lt: Šiaurės

en: Not a launchable item
lt: Nepaleidžiamas elementas

en: Not compatible with Wayland
lt: Nesuderinama su Wayland

en: Not compatible with X11
lt: Nesuderinama su X11

en: Notification Area
lt: Pranešimų vieta

en: Notification Area Factory
lt: Pranešimų vietos gamykla

en: Notification Area Preferences
lt: Pranešimų vietos nustatymai

en: Number of _workspaces:
lt: _Darbo sričių skaičius:

en: Object's position on the panel
lt: Objekto padėtis skydelyje

en: Open '%s'
lt: Atverti „%s“

en: Open URL: %s
lt: Atverti URL: %s

en: Open the contents of your desktop in a folder
lt: Atverti darbalaukio turinį aplanke

en: Open your personal folder
lt: Atverti jūsų asmeninį aplanką

[ctx: Orientation]
en: Bottom
lt: Apačia

[ctx: Orientation]
en: Left
lt: Kairėje

[ctx: Orientation]
en: Right
lt: Dešinėje

[ctx: Orientation]
en: Top
lt: Viršus

en: Panel
lt: Skydelis

en: Panel Display
lt: Skydelio rodymas

en: Panel ID list
lt: Skydelio ID sąrašas

en: Panel Notification Area
lt: Skydelio pranešimų vieta

en: Panel Properties
lt: Skydelio savybės

en: Panel attached to drawer
lt: Prie stalčiaus pridėtas skydelis

en: Panel autohide delay
lt: Skydelio automatinio paslėpimo delsa

en: Panel autounhide delay
lt: Skydelio automatinio parodymo delsa

en: Panel object ID list
lt: Skydelio objektų ID sąrašas

en: Panel object has quit unexpectedly
lt: Skydelio objektas netikėtai baigė darbą

en: Panel object type
lt: Skydelio objekto tipas

en: Panel orientation
lt: Skydelio orientacija

en: Panel size
lt: Skydelio dydis

en: Pause per frame
lt: Pauzė tarp kadrų

en: Pick a color
lt: Pasirinkite spalvą

en: Places
lt: Vietos

en: Protect your computer from unauthorized use
lt: Apsaugoti kompiuterį nuo neteisėto panaudojimo

en: Recent Documents
lt: Paskiausiai naudoti dokumentai

en: Removable Media
lt: Keičiamosios laikmenos

en: Replace a currently running panel
lt: Pakeisti dabar veikiantį skydelį

en: Rescan %s
lt: Peržvelgti iš naujo %s

en: Reset all panels?
lt: Atstatyti visus skydelius?

en: Reset the panel configuration to default
lt: Atkurti numatytąją skydelio konfigūraciją

en: Restore to current _workspace
lt: Atkurti į _dabartinę darbo sritį

en: Restore to na_tive workspace
lt: Atkurti į _gimtają darbo sritį

en: Restoring Minimized Windows
lt: Atkuriami suskleisti langai

en: Reverse the history of the "Run Application" dialog
lt: Apversti "Paleisti programą" dialogo žurnalą

en: Right Panel
lt: Dešinysis skydelis

en: Rotate image on vertical panels
lt: Pasukti paveikslą vertikaliuose skydeliuose

en: Rotate image when panel is _vertical
lt: Pasukti paveikslą vertikaliuose s_kydeliuose

en: Rotate on vertical panels
lt: Pasukti vertikaliuose skydeliuose

en: Rows in workspace switcher
lt: Eilučių skaičius darbo sričių perjungiklyje

en: Run Application
lt: Paleisti programą

en: Run Application...
lt: Paleisti programą...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
lt: Paleisti programą įrašant komandą arba pasirenkant iš sąrašo

en: Run in _terminal
lt: Paleisti _terminale

en: Run with _file...
lt: Leisti su _failu...

en: S_tyle:
lt: S_tilius

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search for Files...
lt: Ieškoti failų...

en: Select an animation
lt: Pasirinkite animaciją

en: Select an application to view its description.
lt: Norėdami pažiūrėti programos aprašymą, pasirinkite programą.

en: Select background
lt: Pasirinkite foną

en: Select this box to run the command in a terminal window.
lt: Pažymėkite šią varnelę, jei norite, kad komanda būtų paleista terminalo lange.

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Session management options:
lt: Seanso valdymo parametrai:

en: Set System Time
lt: Nustatyti sistemos laiką

en: Set System Time...
lt: Nustatyti sistemos laiką...

en: Set _Background Image
lt: Nustatyti _foninį paveikslą

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
lt: Nustatyti vietą kaip dabartinę ir naudoti jos laiko juostą

en: Set the default panel layout
lt: Nustatyti numatytąjį skydelio išdėstymą

en: Set the size of an icon used in menu bar. The panel must be restarted for this to take effect.
lt: Nustatykite meniu juostoje naudojamos piktogramos dydį. Tam, kad tai įsigaliotų, skydelis privalo būti paleistas iš naujo.

en: Set the size of icons used in the menu. The panel must be restarted for this to take effect.
lt: Nustatykite meniu naudojamų piktogramų dydį. Tam, kad tai įsigaliotų, skydelis privalo būti paleistas iš naujo.

en: Set the theme icon name to use in menu bar.
lt: Nustatykite meniu juostoje naudojamos piktogramų temos pavadinimą.

en: Sh_ow windows from current workspace
lt: Rodyti langus iš _esamos darbo srities

en: Show Desktop
lt: Rodyti darbalaukį

en: Show Desktop Button
lt: Darbalaukio rodymo mygtukas

en: Show _all workspaces in:
lt: Rodyti _visas darbo sritis:

en: Show _only the current workspace
lt: Rodyti _tik dabartinę darbo sritį

en: Show _temperature
lt: Rodyti _temperatūrą

en: Show _thumbnails on hover
lt: Rodyti minia_tiūras užvedus pelę

en: Show _weather
lt: Rodyti _orų sąlygas

en: Show applications menu
lt: Rodyti programų meniu

en: Show date in clock
lt: Rodyti datą laikrodyje

en: Show date in tooltip
lt: Rodyti datą paaiškinamojoje kortelėje

en: Show desktop menu
lt: Meniu rodyti darbalaukį

en: Show hide _buttons
lt: Rodyti slėpimo _mygtukus

en: Show icon
lt: Rodyti piktogramą

en: Show list of known _applications
lt: Rodyti žinomų programų _sąrašą

en: Show places menu
lt: Rodyti vietų meniu

en: Show seco_nds
lt: Rodyti _sekundes

en: Show session management options
lt: Rodyti seanso valdymo parametrus

en: Show temperature in clock
lt: Laikrodyje rodyti temperatūrą

en: Show the _date
lt: Rodyti _datą

en: Show time with seconds
lt: Rodyti laiką su sekundėmis

en: Show weather in clock
lt: Laikrodyje rodyti orų sąlygas

en: Show wee_k numbers in calendar
lt: Rodyti _kalendoriuje savaičių numerius

en: Show week numbers in calendar
lt: Kalendoriuje rodyti savaičių numerius

en: Show windows from a_ll workspaces
lt: Rodyti langus iš _visų darbo sričių

en: Show windows from all workspaces
lt: Rodyti langus iš visų darbo sričių

en: Show workspace _names in switcher
lt: _Rodyti darbo sričių pavadinimus perjungiklyje

en: Shut Down...
lt: Išjungti...

en: Shut down the computer
lt: Išjungti kompiuterį

[ctx: Size]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: Size]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: Size]
en: Small
lt: Mažas

[ctx: Size]
en: X Large
lt: Labai didelis

[ctx: Size]
en: X Small
lt: Labai mažas

[ctx: Size]
en: XX Large
lt: Itin didelis

[ctx: Size]
en: XX Small
lt: Itin mažas

en: Solid c_olor
lt: Gryna s_palva

en: Some of these properties are locked down
lt: Kai kurių iš šių savybių negalima keisti

en: South
lt: Pietų

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
lt: Fono spalvos nurodymas #RGB formatu.

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
lt: Nurodo failą, naudojamą fono paveikslui. Jeigu paveikslas turi permatomumo kanalą, jis bus užpieštas ant darbalaukio paveikslo.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
lt: Nurodo laiko tarpą milisekundėmis po kurio, užvedus žymeklį ant skydelio zonos, skydelis automatiškai vėl parodomas. Šis raktas yra aktualus tik tada, kai raktas auto_hide yra teigiamas.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
lt: Nurodo laiko tarpą milisekundėmis po kurio, patraukus žymeklį nuo skydelio zonos, skydelis automatiškai paslepiamas. Šis raktas yra aktualus tik tada, kai raktas auto_hide yra teigiamas.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
lt: Nurodo matomų pikselių kiekį, kai skydelis yra automatiškai paslepiamas kampe. Šis raktas yra aktualus tik tada, kai auto_hide raktas yra teigiamas.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
lt: Nurodo fono spalvos permatomumą. Jeigu spalva yra nors šiek tiek permatoma (permatomumo reikšmė mažesnė nei 65535) , spalva bus įkomponuota į darbalaukio fono paveikslą.

en: Specify a gsettings path in which the applet preferences should be stored
lt: Nurodykite gsettings adresą, kur saugomos įskiepio nustatymai.

en: Specify file containing saved configuration
lt: Nurodyti failą su įrašytais nustatymais

en: Specify session management ID
lt: Nurodykite seanso valdymo ID

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
lt: Nurodykite pradinę skydelio orientaciją (top, bottom, left or right)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
lt: Nurodykite pradinį įtaiso dydį (xx-small, medium, large etc.)

en: Speed unit
lt: Greičio vienetai

en: St_retch
lt: Ište_mpti

en: Starting %s
lt: Paleidžiama %s

en: Stretch image to panel
lt: Ištempti paveikslą skydelyje

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
lt: Saulėtekis: %s / Saulėlydis: %s

en: Switch between open windows using a menu
lt: Persijungti tarp langų naudojant meniu

en: Switch between open windows using buttons
lt: Persijungti tarp langų naudojantis mygtukais

en: Switch between workspaces
lt: Persijungti tarp darbo sričių

en: Switcher
lt: Perjungiklis

en: System
lt: Sistema

en: Temperature unit
lt: Temperatūros vienetai

en: Test DBus Applet
lt: DBus išbandymo įtaisas

en: Test DBus Applet Factory
lt: DBus išbandymo įtaiso gamykla

en: Test applet utility
lt: Bandomojo įtaiso pagalbinė programa

en: The Clock displays the current time and date
lt: Laikrodis rodo dabartinį laiką ir datą

en: The MATE Panel
lt: MATE skydelis

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
lt: Langų sąrašas rodo visų langų sąrašą mygtukų rinkinyje ir leidžia naršyti juos.

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
lt: Langų parinkiklis rodo visų langų sąrašą meniu ir leidžia naršyti juos.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
lt: Darbo sričių perjungiklis parodo sumažintą jūsų darbo sričių versiją, kuri leidžia jums tvarkyti savo langus.

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
lt: Šio mygtuko atstovaujamas veiksmo tipas. Galimos reikšmės yra „lock“, „logout“, „run“, „search“ ir „screenshot“. Šis raktas svarbus tik tada, kai rakto object_type reikšmė yra „action-applet“.

en: The classic Applications, Places and System menu bar
lt: Klasikinė programų, vietų ir sistemos meniu juosta

en: The command of the launcher is not set.
lt: Nenurodyta leistuko komanda.

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
lt: Sukonfigūruota komanda neveikia ir buvo pakeista į: %s

en: The default panels layout to use when panels are created or resetted.
lt: Numatytasis skydelio išdėstymas, kuris bus naudojamas kai skydeliai bus kuriami ar atstatomi.

en: The fish's animation pixmap
lt: Žuvies animacijos paveiksliukas

en: The fish's name
lt: Žuvies vardas

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
lt: Skydelio aukštis (vertikalaus skydelio plotis). Mažiausią skydelio dydį skydelis nustatys užkrovimo metu. Jis priklausys nuo šrifto dydžio bei kitų priežasčių. Didžiausias skydelis negali užimti daugiau nei ketvirtadalį ekrano aukščio (arba pločio).

en: The icon of the command to be run.
lt: Paleidžiamos komandos piktograma.

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
lt: Skydelio prikabinto prie šio stalčiaus identifikatorius. Šis raktas svarbus tik tada, kai rakto object_type reikšmė yra „stalčiaus-objektas“.

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
lt: Skydelio, kuriame yra šis objektas, identifikatorius.

en: The implementation ID of the applet - e.g. "ClockAppletFactory::ClockApplet". This key is only relevant if the object_type key is "external-applet" (or the deprecated "matecomponent-applet").
lt: Įskiepio realizacijos kodas - pvz. ClockAppletFactory::ClockApplet. Šis kodas tinkamas tik kai object_type kodas  - external-applet (arba nebenaudojamas matecomponent-applet)

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
lt: .desktop failo, aprašančio leistuką, vieta. Šis raktas yra aktualus tik tada, kai object_type rakto reikšmė yra „launcher-object“.

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
lt: Objekto mygtukui naudojamo piktogramos paveikslo failo vieta. Šis raktas aktualus tik tada, kai object_type rakto reikšmė yra „drawer-object“ arba "menu-object“ ir raktas use_custom_icon yra teigiamas.

en: The location of the launcher is not set.
lt: Nenurodyta leistuko vieta.

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
lt: Skydelio vieta x ašyje, pradedant nuo ekrano dešinės. Jeigu nustatyta į -1, reikšmė nepaisoma ir naudojama rakto x reikšmė. Jeigu reikšmė yra didesnė už 0, tada rakto x reikšmė nepaisoma. Šis raktas yra aktualus tik naudojant neišplėtimo veikseną. Išplėtimo veiksenoje šio rakto nepaisoma ir skydelis būna patalpinas orientacijos rakto nurodytame krašte.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
lt: Skydelio vieta x ašyje. Šis raktas yra aktualus tik naudojant neišplėtimo  veikseną. Išplėtimo veiksenoje šio rakto nepaisoma ir skydelis būna patalpinamas orientacijos rakto nurodytame ekrano krašte nurodytame.

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
lt: Skydelio vieta y ašyje, pradedant nuo ekrano apačios. Jeigu nustatyta į -1, reikšmė nepaisoma ir naudojama rakto y reikšmė. Jeigu reikšmė yra didesnė už 0, tada rakto y reikšmės nepaisoma. Šis raktas yra aktualus tik naudojant neišplėtimo veikseną. Išplėtimo veiksenoje šio rakto nepaisoma ir skydelis būna patalpinas orientacijos rakto nurodytame krašte.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
lt: Skydelio vieta y ašyje. Šis raktas yra aktualus tik naudojant neišplėtimo  veikseną. Išplėtimo veiksenoje šio rakto nepaisoma ir skydelis būna patalpinamas orientacijos rakto nurodytame ekrano krašte nurodytame.

en: The minimum size an icon can have.
lt: Kokio mažiausio dydžio gali būti piktograma.

en: The name of the directory is not set.
lt: Nenurodytas katalogo pavadinimas.

en: The name of the launcher is not set.
lt: Nenurodytas leistuko pavadinimas.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
lt: Skydelio orientacija. Galimos reikšmės yra „top“, „bottom“, „left“, „right“. Esant išplėstam režimui šis raktas nurodo kuriame ekrano kampe yra skydelis. Esant neišplėstam režimui skirtumas tarp „top“ ir „bottom“ yra mažiau svarbus - abu nurodo, kad tai yra horizontalus skydelis - bet visgi suteikia naudingos informacijos kaip turėtų elgtis skydelio objektai. Pvz. esant „top“ skydeliui meniu mygtukas parodys savo meniu žemiau skydelio, kai tuo tarpu esant „bottom“ skydeliui meniu bus rodomas virš skydelio.

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
lt: Skydelis įkeldamas „%s“ susidūrė su problema.

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
lt: Kelias iš kurio yra sukonstruojamas meniu turinys. Šis raktas yra svarbus tik tada, kai use_menu_path raktas yra teigiamas ir rakto object_type reikšmė yra „menu-object“.

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
lt: Šio skydelio objekto padėtis. Padėtis nusakoma taškų skaičiumi nuo kairiojo skydelio krašto (viršutinio, jei skydelis vertikalus)

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
lt: Kaip greitai turėtų būti atliekamos skydelio animacijos. Galimos reikšmės yra „slow“, „medium“ ir „fast“. Šis raktas yra aktualus tik tada, kai rakto enable_animations reikšmė yra teigiama.

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
lt: Tekstas rodomas šio stalčiaus ar meniu paaiškinime. Šis raktas yra svarbus tik, kai object_type rakto reikšmė yra „drawer-object“ arba „menu-object“.

en: The type of this panel object.
lt: Šis skydelio elemento tipas

en: The unit to use when showing temperatures.
lt: Rodant temperatūrą naudotinas vienetas.

en: The unit to use when showing wind speed.
lt: Rodant vėjo greitį naudojamas vienetas.

en: The water needs changing
lt: Reikia pakeisti vandenį

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
lt: Šis mygtukas leidžia jums paslėpti visus langus ir parodyti darbalaukį

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
lt: Čia yra nurodytas skydelio pavadinimas, suprantamas žmonėms. Jo pagrindinis tikslas būti skydelio lango antrašte, kuri gali būti naudinga junginėjantis tarp skydelių.

en: This is the list of commands used in "Run Application" dialog. The commands are sorted descendingly by recency (e.g., most recent command comes first).
lt: Tai yra "Paleisti programą" dialoge naudotų komandų sąrašas. Komandos yra surikiuotos mažėjančia tvarka pagal paskiausiai naudotas (pvz., paskiausia komanda yra rodoma pirmiau).

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
lt: Rodant visas darbo sritis, tai nustato, keliose eilutėse (horizontaliame išdėstyme) ar stulpeliuose (vertikaliame išdėstyme) darbo sričių perjungiklis rodys darbo sritis. Šis raktas yra tinkamas, tik jeigu display_all_workspaces raktas yra nustatytas į tiesa.

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
lt: Šis raktas nusako komandą, paleidžiamą spragtelėjus ant žuvies

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
lt: Šis raktas nurodo paveiksliuko, kuris bus naudojamas žuvies įtaiso animacijai, failo pavadinimą, santykinį paveiksliuko katalogui.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
lt: Šis raktas nurodo laikrodžio įtaiso naudojamą formatą, kai formato raktas yra nustatytas į „custom“. Norėdami gauti konkretų formatą, galite naudoti strftime() suprantamus parametrus. Daugiau informacijos rasite strftime() žinyne.

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
lt: Šis raktas nurodo, kokį valandų formatą rodo laikrodžio įtaisas. Galimos vertės yra: „12-hour“, „24-hour“, „internet“, „unix“ ir „custom“. Jeigu nustatyta „internet“, laikrodis rodys interneto laiką. Interneto laiko sistema padalina dieną į 1000 „.dūžių“. Šioje laiko sistemoje nėra laiko juostų, taigi laikas yra tas pats visame pasaulyje. Jei nustatyta „unix“, laikrodis rodys laiką sekundėmis nuo Epochos, t.y. 1970-01-01. Jeigu nustatyta „custom“, laikrodis rodys laiką pagal formatą, nurodytą custom_format rakte.

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
lt: Šis raktas nusako kadrų skaičius žuvies animacijoje

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
lt: Šis raktas nurodo, kiek sekundžių kiekvienas kadras bus rodomas.

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
lt: Ši programa suteikia naudingų reikmenų bei yra atsakinga už kitų programų paleidimą.

en: Threshold of menu items before submenu is created
lt: Slenkstis, kurį peržengus iš meniu elementų bus sukurtas submeniu

en: Thumbnail width in pixels. Window aspect ratio will be maintained.
lt: Miniatiūrų plotis pikseliais. Lango proporcijos bus išlaikytos.

en: Thumbnail width:
lt: Miniatiūrų plotis:

en: Time & Date
lt: Laikas ir data

en: Time _Settings
lt: Laiko _nustatymai

en: Tooltip displayed for drawer or menu
lt: Stalčiui arba meniu rodomas paaiškinimas

en: Top Panel
lt: Viršutinis skydelis

en: Toplevel panel containing object
lt: Skydelis, kuriame yra objektas

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
lt: URI sąrašas numestas ant paleidimo dialogo yra blogo formato (%d) arba ilgio (%d)

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
lt: Nepavyko įvykdyti '%s'
    
    Detaliai: %s

en: Unable to locate the command to execute
lt: Nepavyko rasti vykdytinos komandos

en: Unable to mount %s
lt: Nepavyko prijungti %s

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
lt: Nepavyko atverti darbalaukio failo %s, skirto skydelio leistukui %s%s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
lt: Nepavyko perskaityti iš '%s'
    
    Detalės: %s

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
lt: Nepavyko perskaityti komandos išvesties
    
    Detalės: %s

en: Unable to scan %s for media changes
lt: Nepavyko peržvelgti %s dėl laikmenų pokyčių

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lt: Neatpažinta darbalaukio failo versija „%s“

en: Unrecognized launch option: %d
lt: Neatpažintas paleidimo parametras: %d

en: Use custom icon for object's button
lt: Objekto mygtukui naudoti pritaikytą piktogramą

en: Use custom path for menu contents
lt: Meniu turiniui naudoti pritaikytą kelią

en: Visible pixels when hidden
lt: Matomi taškai, kai paslėpta

en: Wanda Factory
lt: Wanda gamykla

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
lt: Įspėjimas: Atrodo, kad komanda iš tikro gali būti naudinga.
    Kadangi šis įtaisas nenaudingas, galite nenorėti to daryti.
    Mes nuoširdžiai patariame nenaudoti %s niekam, kas galėtų
    padaryti įtaisą „praktišku“ ar naudingu.

en: Weather
lt: Orų sąlygos

en: West
lt: Vakarų

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
lt: Pašalinus stalčių, jis ir jo nustatymai
    prarandami.

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
lt: Pašalinus skydelį, jis ir jo nustatymai
    prarandami.

en: When the panels are reset, all 
    custom settings are lost.
lt: Atstačius skydelius, visi 
    pasirinktiniai nustatymai bus prarasti.

en: When to group windows
lt: Kada grupuoti langus

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "none" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
lt: Kokio tipo fonas turėtų būti naudojamas skydeliui. Galimos reikšmės yra „none“ - bus naudojamas įprastas GTK+ valdymo elementų fonas, „color“ - bus naudojama spalva nurodyta color rakte, „image“ - fonui bus naudojamas paveikslas nurodytas image rakte.

en: Will run command: '%s'
lt: Bus vykdoma komanda: „%s“

en: Window Grouping
lt: Langų grupavimas

en: Window List
lt: Langų sąrašas

en: Window List Content
lt: Langų sąrašo turinys

en: Window List Preferences
lt: Langų sąrašo nustatymai

en: Window Navigation Applet Factory
lt: Lango naršymo įtaiso gamykla

en: Window Selector
lt: Langų parinkiklis

en: Window Thumbnails
lt: Langų miniatiūros

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
lt: Esant kelių ekranų sąrankai, Jūs galite turėti skydelius kiekvienam ekranui atskirai. Šis raktas identifikuoja dabartinį ekraną, kuriame rodomas skydelis.

en: Workspace Names
lt: Darbo sričių pavadinimai

en: Workspace Switcher
lt: Darbo sričių perjungiklis

en: Workspace Switcher Preferences
lt: Darbo sričių perjungiklio nustatymai

en: Workspace na_mes:
lt: Darbo sričių va_rdai:

en: Workspaces
lt: Darbo sritys

en: Wrap around on scroll
lt: Slenkant apvesti

en: X co-ordinate of panel
lt: Skydelio X koordinatė

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
lt: Skydelio X koordinatė, pradedant nuo ekrano dešinės

en: X screen where the panel is displayed
lt: X ekranas, kuriame rodomas skydelis

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
lt: Xinerama monitorius, kuriame rodomas skydelis

en: Y co-ordinate of panel
lt: Skydelio Y koordinatė

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
lt: Skydelio Y koordinatė, pradedant nuo ekrano apačios

en: You dropped an image on the panel, what do you want to do?
lt: Jūs nutempėte paveikslą ant skydelio, ką norite daryti?

en: You dropped the image "%s" on the panel.
lt: Jūs nutempėte paveikslą „%s“ ant skydelio.

en: You must always have at least one panel.
lt: Jūs visada turite turėti bent vieną skydelį.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
lt: Jūsų langų tvarkytuvė nepalaiko darbalaukio rodymo mygtuko, arba nenaudojate jokios langų tvarkytuvės.

en: [FILE...]
lt: [FAILAS...]

en: _12 hour format
lt: _12 valandų formatas

en: _24 hour format
lt: _24 valandų formatas

en: _About
lt: _Apie

en: _Activate Screensaver
lt: Į_jungti ekrano užsklandą

en: _Add
lt: Į_dėti

en: _Add to Drawer...
lt: Į_dėti į stalčių...

en: _Add to Panel…
lt: Į_dėti į skydelį…

en: _Always group windows
lt: _Visada grupuoti langus

en: _Applet:
lt: Įt_aisas:

en: _Autohide
lt: _Leisti slėptis pačiam

en: _Back
lt: A_tgal

en: _Browse...
lt: _Naršyti…

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: _Delete This Panel
lt: _Pašalinti šį skydelį

en: _Don't Reload
lt: _Neįkelti iš naujo

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Edit Menus
lt: _Keisti meniu

en: _Entire menu
lt: _Visą meniu

en: _Execute
lt: _Vykdyti

en: _File:
lt: _Failas:

en: _Force quit
lt: _Priversti baigti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Icon:
lt: P_iktograma:

en: _Launch
lt: _Paleisti

en: _Location Name:
lt: _Vietos pavadinimas:

en: _Location:
lt: _Vieta:

en: _Lock Screen
lt: _Užrakinti ekraną

en: _Minimum Icon Size:
lt: _Mažiausias piktogramų dydis:

en: _Move
lt: _Perkelti

en: _Name of fish:
lt: Žuvies _vardas:

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _Never group windows
lt: _Niekada negrupuoti langų

en: _New Panel
lt: _Naujas skydelis

en: _None (use system theme)
lt: _Nėra (naudoti sistemos temą)

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Ok
lt: _Gerai

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Orientation:
lt: _Orientacija:

en: _Pause per frame:
lt: _Pauzė tarp kadrų:

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: _Prefs Path:
lt: _Parinkčių adresas

en: _Pressure unit:
lt: _Slėgio vienetai:

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Remove From Panel
lt: _Pašalinti iš skydelio

en: _Reset All Panels
lt: A_tstatyti visus skydelius

en: _Reset Panels
lt: A_tstatyti skydelius

en: _Revert
lt: Atsta_tyti

en: _Rotate on vertical panels
lt: _Pasukti vertikaliuose skydeliuose

en: _Run
lt: Pa_leisti

en: _Scale
lt: _Keisti dydį

en: _Set System Time
lt: Nustatyti _sistemos laiką

en: _Size:
lt: _Dydis:

en: _Speak again
lt: _Kalbėti dar kartą

en: _System Monitor
lt: _Sistemos monitorius

en: _Temperature unit:
lt: _Temperatūros vienetai:

en: _Tile
lt: L_ygiuoti

en: _Time:
lt: _Laikas:

en: _Timezone:
lt: Laiko _juosta:

en: _Total frames in animation:
lt: Kadrų _skaičius animacijoje:

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: _Visibility unit:
lt: _Matomumo vienetai:

en: _Wind speed unit:
lt: _Vėjo greičio vienetai:

en: columns
lt: stulpelių

en: file
lt: failas

en: frames
lt: kadrai

en: pixels
lt: pikselių

en: px
lt: piks.

en: rows
lt: eilučių

en: seconds
lt: sekundžių
