mate-settings-daemon 1.26.0 - en to lt translation catalogue (313 entries)

en: 0 thru 3, 0 is inactive, 1-3 is button to emulate
lt: Nuo 0 iki 3, 0 yra neaktyvu, 1-3 yra mygtukas, kurį emuliuoti

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
lt: Pelės greitėjimo koeficientas. Numatytoji sistemos reikšmė yra -1.

en: Acceleration multiplier for touchpad motion. A value of -1 is the system default.
lt: Jutiklinio kilimėlio greitėjimo koeficientas. Numatytoji sistemos reikšmė yra -1.

en: Acceleration profile
lt: Greitėjimo profilis

en: Acceleration profile used for connected mice. The acceleration profile can be set to either default ('default') which uses the default acceleration profile for each device, flat ('flat'), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive ('adaptive') which adapts the acceleration depending on the mouse movement. If a mouse doesn't support the configured profile, 'default' will be used.
lt: Prijungtai pelei naudojamas greitėjimo profilis. Greitėjimo profilį galima nustayti į numatytąjį ('default'), kuris naudoja numatytąjį greitėjimo profilį kiekvienam įrenginiui, plokščiąjį ('flat'), kuris greitina pagal specifinę įrengnio konstantą, išvestą iš sukonfigūruoto žymeklio greičio, arba adaptyvųjį ('adaptive'), kuris pritaiko greitėjimą pagal pelės judėjimą. Jei pelė nepalaiko pasirinktojo profilio, bus naudojamas numatytasis profilis.

en: Acceleration profile used for touchpad. The acceleration profile can be set to either default ('default') which uses the default acceleration profile for each device, flat ('flat'), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive ('adaptive') which adapts the acceleration depending on the touchpad movement. If a touchpad doesn't support the configured profile, 'default' will be used.
lt: Prijungtam jutikliniam kilimėliui naudojamas greitėjimo profilis. Greitėjimo profilį galima nustayti į numatytąjį ('default'), kuris naudoja numatytąjį greitėjimo profilį kiekvienam įrenginiui, plokščiąjį ('flat'), kuris greitina pagal specifinę įrengnio konstantą, išvestą iš sukonfigūruoto žymeklio greičio, arba adaptyvųjį ('adaptive'), kuris pritaiko greitėjimą pagal pelės judėjimą. Jei jutiklinis kilimėlis nepalaiko pasirinktojo profilio, bus naudojamas numatytasis profilis.

en: Accessibility
lt: Pritaikymas neįgaliesiems

en: Accessibility Keyboard
lt: Klaviatūros pritaikymas neįgaliesiems

en: Accessibility keyboard plugin
lt: Klaviatūros pritaikymo neįgaliesiems įskiepis

en: Accessibility settings
lt: Pritaikymas neįgaliesiems nustatymai

en: Accessibility settings plugin
lt: Pritaikymo neįgaliesiems įskiepis

en: Activate
lt: Įjungti

en: Activation of this plugin
lt: Šio papildinio aktyvavimas

en: Airplane mode disabled
lt: Lėktuvo veiksena išjungta

en: Airplane mode enabled
lt: Lėktuvo veiksena įjungta

en: Antialiasing
lt: Glotninimas

en: Automatically prunes thumbnail caches and other transient files, and warns about low disk space
lt: Automatiškai sumažina miniatiūrų podėlio ir kitus laikinuosius failus bei įspėja apie mažėjančią laisvą vietą diske

en: Background
lt: Fonas

en: Background plugin
lt: Fono įskiepis

en: Binding to eject an optical disc.
lt: Susiejimas optiniam diskui išstumti.

en: Binding to enable or disable the touchpad.
lt: Susiejimas jutikliniam kilimėliui įjungti/išjungti.

en: Binding to launch MATE settings.
lt: Susiejimas, skirtas paleisti MATE nustatymus.

en: Binding to launch the calculator.
lt: Susiejimas skaičiuotuvui paleisti.

en: Binding to launch the email client.
lt: Susiejimas elektroninio pašto programai paleisti.

en: Binding to launch the help browser.
lt: Susiejimas pagalbos žinynui paleisti.

en: Binding to launch the instant messenger.
lt: Susiejimas tikralaikių pokalbių programai paleisti.

en: Binding to launch the media player.
lt: Susiejimas medijos leistuvui paleisti.

en: Binding to launch the search tool.
lt: Susiejimas paieškos priemonei paleisti.

en: Binding to launch the web browser.
lt: Susiejimas saityno naršyklei paleisti.

en: Binding to lock the screen.
lt: Susiejimas ekranui užrakinti.

en: Binding to log out.
lt: Susiejimas atsijungti.

en: Binding to lower the system volume quietly.
lt: Susiejimas ramiai pritildyti sistemos garsį.

en: Binding to lower the system volume.
lt: Susiejimas sistemos garsų garsiui sumažinti.

en: Binding to mute the system volume quietly.
lt: Susiejimas ramiai nutildyti sistemos garsį.

en: Binding to mute the system volume.
lt: Susiejimas sistemos garsiui nutildyti.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
lt: Susiejimas nutildyti mikrofoną/grąžinti iš nutildymo.

en: Binding to open the Home folder.
lt: Susiejimas namų aplankui atverti.

en: Binding to pause playback.
lt: Susiejimas grojimui pristabdyti.

en: Binding to raise the system volume quietly.
lt: Susiejimas ramiai padidinti sistemos garsį.

en: Binding to raise the system volume.
lt: Susiejimas sistemos garsų garsiui padidinti.

en: Binding to show the on-screen keyboard
lt: Susiejimas, skirtas rodyti ekraninę klaviatūrą

en: Binding to show the screen magnifier
lt: Susiejimas, skirtas rodyti ekrano lupą

en: Binding to shut down.
lt: Susiejimas, skirtas išjungti.

en: Binding to skip to next track.
lt: Susiejimas pereiti prie kito takelio.

en: Binding to skip to previous track.
lt: Susiejimas pereiti prie ankstesnio takelio.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
lt: Susiejimas grojimui pradėti (ar grojimui/pristabdymui perjungti).

en: Binding to start the screen reader
lt: Susiejimas, skirtas paleisti ekrano skaityklę.

en: Binding to stop playback.
lt: Susiejimas grojimui sustabdyti.

en: Bluetooth disabled
lt: Bluetooth išjungtas

en: Bluetooth enabled
lt: Bluetooth įjungtas

en: Cannot determine user's home directory
lt: Nepavyko nustatyti naudotojo namų katalogo

en: Change system time
lt: Keisti sistemos laiką

en: Change system time zone
lt: Keisti sistemos laiko juostą

en: Changing Screen Layout
lt: Pakeisti ekrano išdėstymą

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: Clipboard plugin
lt: Iškarpinės įskiepis

en: Configure display settings
lt: Keisti ekranų nustatymus

en: Configure hardware clock
lt: Konfigūruoti aparatinį laikrodį

en: Could not apply the stored configuration for monitors
lt: Nepavyko pritaikyti įrašytų vaizduoklių nustatymų

en: Could not enable mouse accessibility features
lt: Nepavyko įjungti pelės pritaikymo neįgaliesiems ypatybių

en: Could not get default terminal. Verify that your default terminal command is set and points to a valid application.
lt: Nepavyko gauti numatytojo teminalo. Patikrinkite, ar jūsų numatytojo terminalo komanda yra nustatyta ir nurodo tinkamą programą.

en: Could not refresh the screen information: %s
lt: Nepavyko atnaujinti ekrano informacijos: %s

en: Could not restore the display's configuration
lt: Nepavyko atkurti ekrano nustatymų

en: Could not restore the display's configuration from a backup
lt: Nepavyko atkurti ekrano nustatymų iš atsarginės kopijos

en: Could not save monitor configuration
lt: Nepavyko įrašyti vaizduoklio nustatymų

en: Could not switch the monitor configuration
lt: Nepavyko pakeisti vaizduoklio nustatymų

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this is a valid command.
lt: Nepavyko paleisti komandos: %s
    Įsitikinkite, kad tai tinkama komanda.

en: Cursor size
lt: Žymeklio dydis

en: Cursor theme
lt: Žymeklio tema

en: Cursor theme name.
lt: Žymeklio temos pavadinimas.

en: Deactivate
lt: Išjungti

en: Disable touchpad while typing
lt: Išjungti jutiklinį kilimėlį teksto rinkimo metu

en: Distance before a drag is started.
lt: Atstumas, po kurio prasideda tempimas.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
lt: Atstumas pikseliais, kurį pelės žymeklis turi įveikti, kad įsijungtų greito pelės judėjimo veiksena. Sistemos numatytoji reikšmė yra -1.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated touchpad motion is activated. A value of -1 is the system default.
lt: Atstumas pikseliais, kurį žymeklis turi įveikti, kad įsijungtų jutiklinio kilimėlio greito judėjimo veiksena. Sistemos numatytoji reikšmė yra -1.

en: Do not touch monitor configuration
lt: Nekeisti vaizduoklio sąrankos

en: Do you want to activate Slow Keys?
lt: Ar norite įjungti lėtuosius klavišus?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
lt: Ar norite įjungti atmeniuosius klavišus?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
lt: Ar norite išjungti lėtuosius klavišus?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
lt: Ar norite išjungti atmeniuosius klavišus?

en: Do_n't activate
lt: _Neįjungti

en: Do_n't deactivate
lt: _Neišjungti

en: Does the display look OK?
lt: Ar ekrane vaizdas atrodo gerai?

en: Don't activate
lt: Neįjungti

en: Don't become a daemon
lt: Netapti tarnyba

en: Don't deactivate
lt: Neišjungti

en: Don't show any warnings again
lt: Daugiau nerodyti jokių įspėjimų

en: Don't show any warnings again for this file system
lt: Daugiau nerodyti jokių įspėjimų šiai failų sistemai

en: Double Click Time
lt: Dvikarčio spustelėjimo laikas

en: Drag Threshold
lt: Tempimo slenkstis

en: Dummy
lt: Butaforinis

en: Dummy plugin
lt: Butaforinis įskiepis

en: Eject
lt: Išstumti

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Empty all of the items from the trash?
lt: Iš šiukšlinės išvalyti visus elementus?

en: Emptying the trash
lt: Išvaloma šiukšlinė

en: Enable debugging code
lt: Įjungti derinimo kodą

en: Enable horizontal edge scrolling
lt: Įjungti horizontalią kraštinę slinktį

en: Enable horizontal two-finger scrolling
lt: Įjungti horizontalią slinktį dviem pirštais

en: Enable mouse clicks with touchpad
lt: Įjungti pelės spustelėjimus naudojant jutiklinį kilimėlį

en: Enable three-finger button-click emulation
lt: Įjungti trijų pirštų mygtuko spustelėjimo emuliaciją

en: Enable touchpad
lt: Įjungti jutiklinį kilimėlį

en: Enable vertical edge scrolling
lt: Įjungti vertikalią kraštinę slinktį

en: Enable vertical two-finger scrolling
lt: Įjungti vertikalią slinktį dviem pirštais

en: Enabled two-finger button-click emulation
lt: Įjungta dviejų pirštų mygtuko spustelėjimo emuliacija

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
lt: Leidžia viduriniojo pelės mygtuko emuliavimą, spaudžiant kairįjį ir dešinįjį pelės mygtukus kartu.

en: Enhance _contrast in colors
lt: Padidinti spalvų _kontrastą

en: Error activating XKB configuration.
    It can happen under various circumstances:
     • a bug in libxklavier library
     • a bug in X server (xkbcomp, xmodmap utilities)
     • X server with incompatible libxkbfile implementation
    
    X server version data:
    %s
    %d
    If you report this situation as a bug, please include:
     • The result of <b>%s</b>
     • The result of <b>%s</b>
lt: Klaida įjungiant XKB konfigūraciją.
    Tai gali nutikti įvairiomis aplinkybėmis:
     • klaida libxklavier bibliotekoje
     • klaida X serveryje (xkbcomp, xmodmap programose)
     • X serveris su nesuderinamu libxkbfile įgyvendinimu
    
    
    X serverio versijos duomenys:
    %s
    %d
    Jei pranešite apie šią klaidą, pateikite šią informaciją:
     • <b>%s</b> rezultatą
     • <b>%s</b> rezultatą

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
lt: Klaida bandant paleisti (%s),
    susietą su klavišu (%s)

en: Examine…
lt: Ištirti…

en: Exit after a time (for debugging)
lt: Išeiti po tam tikro laiko (derinimui)

en: File for default configuration for RandR
lt: Numatytųjų RandR nustatymų failas

en: File name of the bell sound to be played.
lt: Signalo garso signalo failo pavadinimas.

en: Free percentage notify threshold
lt: Laisvos vietos nuošimčių pranešimo slenkstis

en: Free space no notify threshold
lt: Laisvos vietos nuošimčių nepranešinėjimo slenkstis

en: From:
lt: Nuo:

en: Hardware Airplane Mode
lt: Aparatinės įrangos lėktuvo veiksena

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
lt: Parodo dabartinę žymeklio padėtį, jei paspaudžiamas ir atleidžiamas Control klavišas.

en: Hinting
lt: Taškinė korekcija

en: Home folder
lt: Namų aplankas

en: Housekeeping
lt: Ūkvedyba

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
lt: Jeigu pasirinksite išvalyti šiukšlinę, visi elementai joje bus negrįžtamai prarasti. Turėkite omenyje, kad taip pat galite ištrinti kiekvieną elementą atskirai.

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Key binding (%s) is incomplete
lt: Klavišų susiejimas (%s) nevisas

en: Key binding (%s) is invalid
lt: Klavišų susiejimas (%s) netinkamas

en: Keybindings
lt: Klavišų susiejimai

en: Keybindings plugin
lt: Klavišų susiejimų įskiepis

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Keyboard Bell Custom Filename
lt: Klaviatūros signalo pasirinktinis failas

en: Keyboard _Preferences
lt: Klaviatūros _nustatymai

en: Keyboard plugin
lt: Klaviatūros įskiepis

en: Launch calculator
lt: Paleisti skaičiuotuvą

en: Launch email client
lt: Paleisti elektroninio pašto programą

en: Launch help browser
lt: Paleisti žinyno naršyklę

en: Launch instant messenger
lt: Paleisti tikralaikių pokalbių programą

en: Launch media player
lt: Paleisti medijos leistuvą

en: Launch settings
lt: Paleisti nustatymus

en: Launch web browser
lt: Paleisti saityno naršyklę

en: Left
lt: Kairėje

en: Length of a double click.
lt: Dvikarčio spustelėjimo trukmė.

en: Locate Pointer
lt: Rasti žymeklį

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Low Disk Space
lt: Baigiasi vieta diske

en: MATE Settings Daemon
lt: MATE nustatymų tarnyba

en: Make _text larger and easier to read
lt: Padidinti _tekstą

en: Manage X Settings
lt: Tvarkyti X serverio nustatymus

en: Manage the X resource database
lt: Tvarkyti X resursų duomenų bazę

en: Media keys
lt: Multimedijos klavišai

en: Media keys plugin
lt: Multimedijos klavišų įskiepis

en: Microphone mute/unmute
lt: Mikrofono nutildymas/grįžimas iš nutildymo

en: Middle button emulation
lt: Viduriniojo mygtuko emuliavimas

en: Minimum notify period for repeated warnings
lt: Mažiausias pranešimų periodas kartojamiems įspėjimams

en: Mirror same output to all monitors and turn them on
lt: Siųsti veidrodinį atspindį visiems vaizduokliams ir tada juos įjungti

en: Mirroring outputs not supported
lt: Išvesčių sutapatinimas nėra palaikomas

en: Module
lt: Modulis

en: Module Path
lt: Modulio kelias

en: Motion Acceleration
lt: Judesio greitėjimas

en: Motion Threshold
lt: Traukos slenkstis

en: Mount paths to ignore
lt: Nepaisytini prijungimo keliai

en: Mouse
lt: Pelė

en: Mouse Preferences
lt: Pelės nustatymai

en: Mouse accessibility requires Mousetweaks to be installed on your system.
lt: Norint pritaikyti pelę neįgaliesiems, sistemoje turi būti įdiegta Mousetweaks programa.

en: Mouse button orientation
lt: Pelės mygtukų padėtis

en: Mouse plugin
lt: Pelės įskiepis

en: Mpris plugin
lt: Mpris papildinys

en: Mute the audio quietly
lt: Ramiai nutildyti garsį

en: NSS security system could not be initialized
lt: Nepavyko inicijuoti NSS saugumo sistemos

en: Natural scrolling
lt: Natūrali slinktis

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: No External Display
lt: Nėra išorinio ekrano

en: Normal
lt: Normalus

en: NumLock state
lt: NumLock būsena

en: OFF
lt: IŠJUNGTA

en: ON
lt: ĮJUNGTA

en: On-screen keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

en: One finger tap button
lt: Vieno piršto bakstelėjimo mygtukas

en: Open the display configuration dialog (all settings)
lt: Atverti ekrano sąrankos dialogą (visos nuostatos)

en: Pause playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
lt: Laisvos vietos nuošimčių slenkstis pradiniam įspėjimui apie vietos trūkumą diske. Jei laisvos vietos bus mažiau negu nurodyta, bus parodytas įspėjimas.

en: Play (or play/pause)
lt: Groti (arba groti/pauzė)

en: Preparing to empty trash…
lt: Ruošiamasi išvalyti šiukšlinę…

en: Press and _hold keys to accept them (Slow Keys)
lt: Nuspausti ir _laikyti klavišus, norint juos įvesti (lėtieji klavišai)

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Priority to use for this plugin
lt: Pirmenybė naudoti šį papildinį

en: Priority to use for this plugin in mate-settings-daemon startup queue
lt: Pirmenybė naudoti šį papildinį „mate-settings-daemon“ paleidimo eilėje

en: Privileges are required to change the system time zone.
lt: Norint pakeisti sistemos laiko juostą, reikia administratoriaus teisių.

en: Privileges are required to change the system time.
lt: Norint pakeisti sistemos laiką, reikia administratoriaus teisių.

en: Privileges are required to configure the hardware clock.
lt: Norint konfigūruoti aparatinį laikrodį, reikia administratoriaus teisių.

en: RGBA order
lt: RGBA tvarka

en: Remember NumLock state
lt: Atsiminti NumLock būseną

en: Removing item %lu of %lu
lt: Šalinama %lu elementas iš %lu

en: Removing: %s
lt: Šalinama: %s

en: Replace the current daemon
lt: Pakeičia esamą tarnybą

en: Rfkill plugin
lt: Rfkill įskiepis

en: Right
lt: Dešinėje

en: Rotation not supported
lt: Pasukimas nepalaikomas

en: Screen magnifier
lt: Ekrano lupa

en: Screen reader
lt: Ekrano skaityklė

en: Search
lt: Ieškoti

en: Select the button mapping for one-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
lt: Pasirinkite mygtuko atvaizdį, skirtą vieno piršto bakstelėjimui. Palaikomos reikšmės yra: 1: kairysis pelės mygtukas 2: vidurinysis pelės mygtukas 3: dešinysis pelės mygtukas

en: Select the button mapping for three-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
lt: Pasirinkite mygtuko atvaizdį, skirtą trijų pirštų bakstelėjimui. Palaikomos reikšmės yra: 1: kairysis pelės mygtukas 2: vidurinysis pelės mygtukas 3: dešinysis pelės mygtukas

en: Select the button mapping for two-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
lt: Pasirinkite mygtuko atvaizdį, skirtą dviejų pirštų bakstelėjimui. Palaikomos reikšmės yra: 1: kairysis pelės mygtukas 2: vidurinysis pelės mygtukas 3: dešinysis pelės mygtukas

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
lt: Nustatykite teigiamą, jei kartais rašydami tekstą netyčia kliudote jutiklinį kilimėlį.

en: Set this to TRUE to allow horizontal edge scrolling
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ, jei norite leisti horizontalią kraštinę slinktį

en: Set this to TRUE to allow horizontal two-finger scrolling
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ, jei norite leisti horizontalią slinktį dviem pirštais

en: Set this to TRUE to allow vertical edge scrolling
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ, jei norite leisti vertikalią kraštinę slinktį

en: Set this to TRUE to allow vertical two-finger scrolling
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ, jei norite leisti vertikalią slinktį dviem pirštais

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
lt: Nustatykite teigiamą, jei norite atlikti spragtelėjimus trumpai paliesdami jutiklinį kilimėlį.

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
lt: Nustatykite teigiamą, jei norite įjungti visas paliesties lenteles.

en: Set this to one of "none", "lock_screen", or "force_logout". The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
lt: Galimos reikšmės: „none“, „lock_screen“ ir „force_logout“. Šis veiksmas bus vykdomas išėmus prisijungimui naudojamą lustinę kortelę.

en: Set this to true to enable natural (reverse) scrolling for touchpads
lt: Nustatykite teigiamą, kad jutikliniams kilimėliams įjungtumėte natūralią (apverstą) slinktį

en: Set up screen size and rotation settings
lt: Nustatyti ekrano dydį ir pasukimą

en: Show Displays in Notification Area
lt: Rodyti ekranus pranešimų srityje

en: Show OSD notification
lt: Rodyti OSD pranešimą

en: Show _Current Layout
lt: Rodyti _dabartinį išdėstymą

en: Shut down
lt: Išjungti

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
lt: Žymeklio, nurodyto cursor_theme rakte, dydis.

en: Slot ID
lt: Lizdo ID

en: Slot Series
lt: Lizdų serija

en: Slow Keys Alert
lt: Lėtųjų klavišų įspėjimas

en: Smartcard
lt: Lustinė kortelė

en: Smartcard plugin
lt: Lustinės kortelės įskiepis

en: Smartcard removal action
lt: Lustinės kortelės išėmimo veiksmas

en: Sound
lt: Garsas

en: Sound Sample Cache plugin
lt: Garso pavyzdžių podėlio įskiepis

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
lt: Nurodykite prijungimo kelius, kuriuose laisvos vietos trūkumas turėtų būti ignoruojamas.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
lt: Nurodykite laiką minutėmis. Tolesni pranešimai tomui bus rodomi ne dažniau kaip tokiu periodu.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
lt: Nurodykite kiekį gigabaitais. Jei laisvos vietos skaičius didesnis, pranešimas nebus rodomas.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
lt: Nurodykite procentais, kiek turi sumažėti laisva disko vieta prieš parodant tolesnį įspėjimą.

en: Sticky Keys Alert
lt: Atmeniųjų klavišų įspėjimas

en: Stop playback
lt: Sustabdyti grojimą

en: Subsequent free percentage notify threshold
lt: Tolesnė laisvos vietos nuošimčių pranešimo riba

en: Swap left and right buttons for left-handed touchpads with 'left', 'right' for right-handed, 'mouse' to follow the mouse setting.
lt: Apkeiskite kairįjį ir dešinįjį mygtuką kairiarankiams jutikliniams kilimėliams, naudodami "left", dešiniarankiams kilimėliams, naudodami "right", o norėdami sekti pelės nustatymu, naudokite "mouse".

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
lt: Kairiarankiams skirtoje pelėje sukeisti kairį ir dešinį pelės klavišą vietomis.

en: The XRandR plugin will look for a default configuration in the file specified by this key. This is similar to the ~/.config/monitors.xml that normally gets stored in users' home directories. If a user does not have such a file, or has one that does not match the user's setup of monitors, then the file specified by this key will be used instead.
lt: XRandR įskiepis ieškos numatytųjų nustatymų faile, nurodytame šiame rakte. Jis panašus į ~/.config/monitors.xml failą, kuris paprastai saugomas naudotojo namų kataloge. Jeigu naudotojas neturi tokio failo arba jo turimas failas nesutampa su naudotojo vaizduoklių sąranka, tuomet vietoje to bus naudojamas šio rakto nurodytas failas.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" for red on left (most common), "bgr" for blue on left, "vrgb" for red on top, "vbgr" for red on bottom.
lt: Subpikselinių elementų tvarka skystųjų kristalų ekrane; naudojama tik tada, kai glodinimo vertė yra „rgba“. Galimos vertės: „rgb“ – raudona kairėje (dažniausiai pasitaikantis tipas), „bgr“ – mėlyna kairėje, „vrgb“ – raudona viršuje, ir „vbgr“ – raudona apačioje.

en: The remembered state of the NumLock LED.
lt: Įsiminta NumLock LED būsena.

en: The resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch.
lt: Raiška, naudojama verčiant šriftų dydžius į dydį pikseliais, taškais į colį.

en: The selected configuration for displays could not be applied
lt: Nepavyko pritaikyti pasirinktų ekranų nustatymų

en: The slot the card is in
lt: Lizdas, kuriame yra kortelė

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no antialiasing, "grayscale" for standard grayscale antialiasing, and "rgba" for subpixel antialiasing (LCD screens only).
lt: Glodinimo tipas naudojamas atvaizduojant šriftus. Galimos vertės: „none“ – neglodinti, „grayscale“ – standartinis glodinimas, „rgba“ – popikselinis glotninimas (tik skystųjų kristalų vaizduokliams).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no hinting, "slight" for basic, "medium" for moderate, and "full" for maximum hinting (may cause distortion of letter forms).
lt: Taškinės korekcijos tipas šriftams atvaizduoti. Galimos vertės yra: „none“ – netaikyti taškinės korekcijos, „slight“ – bazinė, „medium“ – vidutinė ir „full“ – didžiausia galima (gali iškraipyti kai kurių raidžių formą).

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
lt: Tome „%s“ liko tik %s vietos.

en: There was an error displaying help: %s
lt: Rodant žinyną įvyko klaida: %s

en: This computer has only %s disk space remaining.
lt: Kompiuteryje liko tik %s vietos.

en: Three finger tap button
lt: Trijų pirštų bakstelėjimo mygtukas

en: Toggle magnifier
lt: Įjungti/išjungti lupą

en: Toggle on-screen keyboard
lt: Perjungti ekraninę klaviatūrą

en: Toggle screen reader
lt: Perjungti ekrano _skaityklę

en: Toggle touchpad
lt: Įjungti/išjungti jutiklinį kilimėlį

en: Touchpad button orientation
lt: Jutiklinio kilimėlio mygtukų orientacija

en: Touchpad disabled
lt: Jutiklinis kilimėlis išjungtas

en: Touchpad enabled
lt: Jutiklinis kilimėlis įjungtas

en: Trying to switch the monitor configuration anyway.
lt: Vis vien bandoma pakeisti vaizduoklio nustatymus.

en: Turn on external monitor after system boot
lt: Įjungti išorinį vaizduoklį įkėlus sistemą

en: Turn on external monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
lt: Įjungti išorinį vaizduoklį įkėlus sistemą, jei naudotojas prijungia išorinį vaizduoklį sistemos įkelties metu.

en: Turn on laptop monitor after system boot
lt: Įjungti nešiojamojo kompiuterio ekraną įkėlus sistemą

en: Turn on laptop monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
lt: Įjungti nešiojamojo kompiuterio ekraną įkėlus sistemą, jei naudotojas prijungia išorinį vaizduoklį sistemos įkelties metu.

en: Turn the volume down quietly
lt: Ramiai pritildyti

en: Turn the volume up quietly
lt: Ramiai pagarsinti

en: Turn this monitor off
lt: Išjungti šį vaizduoklį

en: Turn this monitor on
lt: Įjungti šį vaizduoklį

en: Two finger tap button
lt: Dviejų pirštų bakstelėjimo mygtukas

en: Typing Break
lt: Teksto rinkimo pertraukėlė

en: Typing break plugin
lt: Teksto rinkimo pertraukėlių įskiepis

en: Universal Access Preferences
lt: Universaliosios prieigos nustatymai

en: Upside Down
lt: Apversta

en: Use on-screen _keyboard
lt: Naudoti _ekraninę klaviatūrą

en: Use screen _magnifier
lt: Naudoti ekrano _lupą

en: Use screen _reader
lt: Naudoti ekrano _skaityklę

en: Usually, mate-settings-daemon configures internal and external monitors according to the turn_on_external_monitors_at_startup and turn_on_laptop_monitor_at_startup settings and determines an appropriate cloning/side-by-side mode. Setting this key to True disables this, and the monitor settings are not touched at all (unless there is an explicit user configuration).
lt: Įprastai mate-settings-daemon tvarko vidinius ir išorinius vaizduoklius pagal turn_on_external_monitors_at_startup ir turn_on_laptop_monitor_at_startup nustatymus bei numato tinkamą rodymo veikseną. Tai išjungia šio parametro įgalinimas ir monitoriams nedaroma jokios įtakos (nebent yra atskira naudotojo konfigūracija)

en: Volume down
lt: Sumažinti garsį

en: Volume mute
lt: Nutildyti

en: Volume step
lt: Garsio žingnis

en: Volume step as percentage of volume.
lt: Garsio žingsnis procentine garsio dalimi.

en: Volume up
lt: Pagarsinti

en: When set to true, MATE will remember the state of the NumLock LED between sessions.
lt: Kai reikšmė teigiama, MATE atsimins NumLock LED būseną tarp seansų.

en: Whether a notification icon with display-related things should be shown in the panel.
lt: Ar skydelyje rodyti pranešimų piktogramą, susijusią su ekrano nustatymais.

en: Whether an OSD notification is shown to notify about changes
lt: Ar OSD pranešimas yra rodomas, siekiant pranešti apie pakeitimus

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
lt: Ar ekraninė klaviatūra įjungta.

en: Whether the screen magnifier is turned on.
lt: Ar ekrano lupa įjungta.

en: Whether the screen reader is turned on.
lt: Ar ekrano skaityklė įjungta.

en: Whether this plugin would be activated by mate-settings-daemon or not
lt: Kada šį papildinį turėtų arba neturėtų aktyvinti „mate-settings-daemon“

en: X Resource Database
lt: X resursų duomenų bazė

en: X Settings
lt: X serverio nustatymai

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
lt: Galite atlaisvinti vietos diske išvalydami šiukšlinę, ištrindami nenaudojamas programas ir failus arba perkeldami failus į išorinį kaupiklį.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
lt: Galite atlaisvinti vietos diske išvalydami šiukšlinę, ištrindami nenaudojamas programas ir failus arba perkeldami failus į kitą kaupiklį ar skaidinį.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
lt: Galite atlaisvinti vietos diske ištrindami nenaudojamas programas ir failus arba perkeldami failus į išorinį kaupiklį.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
lt: Galite atlaisvinti vietos ištrindami nenaudojamas programas ir failus arba perkeldami failus į kitą kaupiklį ar skaidinį.

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Jūs laikėte nuspaudę Shift klavišą 8 sekundes. Tai yra šaukinys lėtųjų klavišų funkcijai, pakeičiančiai jūsų klaviatūros veikimą, įjungti.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Ką tik paspaudėte Shift klavišą 5 kartus iš eilės. Tai yra atmeniųjų klavišų funkcijos šaukinys. Atmenieji klavišai leidžia jums kitaip naudotis klaviatūra.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Ką tik paspaudėte du klavišus vienu metu, arba Shift klavišą 5 kartus iš eilės. Tai išjungia atmeniųjų klavišų funkciją, leidžiančią jums kitaip naudotis klaviatūra.

en: _Activate
lt: _Aktyvuoti

en: _Beep when pressing a key while CapsLock is active
lt: _Pyptelėti paspaudus klavišą, kuomet Didž aktyvus

en: _Configure Display Settings…
lt: _Keisti ekranų nustatymus…

en: _Deactivate
lt: _Deaktyvuoti

en: _Empty Trash
lt: _Išvalyti šiukšlinę

en: _Ignore duplicate keypresses (Bounce Keys)
lt: _Nepaisyti pasikartojančių paspaudimų (šoklieji klavišai)

en: _Keep This Configuration
lt: _Palikti šiuos nustatymus

en: _Layouts
lt: _Išdėstymai

en: _Press keyboard shortcuts one key at a time (Sticky Keys)
lt: _Nuspausti klavišų kombinacijas po vieną (atmenieji klavišai)

en: _Restore Previous Configuration
lt: _Atkurti ankstesnius nustatymus

en: could not watch for incoming card events - %s
lt: nepavyko stebėti gaunamų kortelės įvykių – %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
lt: laukiant lustinės kortelės įvykių aptikta netikėta klaida

en: name
lt: pavadinimas

en: no suitable smartcard driver could be found
lt: nepavyko rasti tinkamos lustinės kortelės tvarkyklės

en: path to smartcard PKCS #11 driver
lt: kelias iki lustinės kortelės PKCS #11 tvarkyklės

en: per-slot card identifier
lt: lizdų kortelių identifikatorius

en: possible values are "on", "off", and "custom".
lt: galimos reikšmės yra „on“, „off“ ir „custom“.

en: received error or hang up from event source
lt: gauta klaida arba strigtis iš įvykio šaltinio

en: smartcard driver
lt: lustinės kortelės tvarkyklė

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
lt: nepavyko įkelti lustinės kortelės tvarkyklės „%s“
