pluma 1.25.3 - en to lt translation catalogue (1049 entries)

en:   Ln %d, Col %d
lt:  Eil %d, Stl %d

en: "%s" not found
lt: „%s“ nerasta

en: %d/%m/%Y %H:%M:%S
lt: %Y-%m-%d %H:%M:%S

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: %s
    Paleiskite „%s --help“, jei norite susipažinti su visais galimais komandinės eilutės parametrais.

en: %s is a directory.
lt: %s yra katalogas.

en: %s is not a regular file.
lt: %s nėra paprastas failas.

en: %s is not a valid location.
lt: „%s“ nėra tinkama vieta.

en: %s is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
lt: %s nėra tinkama vieta. Patikrinkite ar teisingai įrašėte vietą ir bandykite dar kartą.

en: %s: invalid encoding.
lt: %s: netinkama koduotė.

en: (Empty)
lt: (Tuščia)

en: (correct spelling)
lt: (teisinga rašyba)

en: (no suggested words)
lt: (pasiūlymų nėra)

en: - Edit text files
lt: - Redaguoti tekstinius failus

en: / on %s
lt: %s: /

en: 01/11/2009 17:52:00
lt: 2009-11-01 07:52:00

en: A Text Editor for the MATE desktop environment
lt: Tekstų redaktorius, skirtas MATE darbalaukio aplinkai

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
lt: Redagavimo vietoje naudojamas savas šriftas. Jis galios tik tada, jei parametras „Naudoti numatytąjį šriftą“ yra išjungtas.

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
lt: Failas tokiu vardu jau yra. Pasirinkite kitą vardą.

en: A_dd Scheme
lt: P_ridėti schemą

en: A_vailable encodings:
lt: Prieina_mos koduotės:

en: Abbreviated form
lt: Sutrumpinta forma

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: About Pluma
lt: Apie Pluma

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: Above
lt: Virš

en: Accessibility key character
lt: Prieinamumo klavišo simbolis

en: Acronym
lt: Akronimas

en: Activate '%s'
lt: Aktyvuoti %s

en: Activate next document
lt: Aktyvuoti kitą dokumentą

en: Activate previous document
lt: Aktyvuoti ankstesnį dokumentą

en: Activation
lt: Aktyvavimas

en: Active plugins
lt: Aktyvūs įskiepiai

en: Add Scheme
lt: Pridėti schemą

en: Add a new snippet...
lt: Pridėti naują iškarpą...

en: Add new empty file
lt: Pridėti naują tuščią failą

en: Add new empty folder
lt: Pridėti naują tuščią failą

en: Add or Remove...
lt: Pridėti arba pašalinti...

en: Add w_ord
lt: Pridėti ž_odį

en: Align
lt: Lygiuotė

en: Alignment character
lt: Lygiuotės simbolis

en: All Files
lt: Visi failai

en: All Languages
lt: Visos kalbos

en: All Text Files
lt: Visi tekstinės failai

en: All _Lower Case
lt: Visos _mažosios

en: All _Upper Case
lt: Visos _didžiosios

en: All documents
lt: Visi dokumentai

en: All documents except untitled ones
lt: Visi dokumentai išskyrus nepavadintus

en: All files
lt: Visi failai

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: All supported archives
lt: Visi palaikomi archyvai

en: Alternative
lt: Alternatyva

en: An error occurred
lt: Iškilo klaida

en: An error occurred while creating a new directory
lt: Kuriant naują katalogą iškilo klaida

en: An error occurred while creating a new file
lt: Klaida kuriant naują failą

en: An error occurred while deleting a file or directory
lt: Klaida trinant failą ar katalogą

en: An error occurred while loading a directory
lt: Klaida įkeliant katalogą

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
lt: Klaida, atveriant katalogą failų tvarkytuvėje

en: An error occurred while renaming a file or directory
lt: Klaida pervadinant failą ar katalogą

en: An error occurred while setting a root directory
lt: Klaida nustatant šakninį katalogą

en: Analyzes the current document and reports the number of words, lines, characters and non-space characters in it.
lt: Analizuoja esamą dokumentą ir praneša žodžių, eilučių, simbolių, simbolių ir ne tarpo simbolių skaičių.

en: Anchor
lt: Prieraišas

en: Anchor URI
lt: Inkaro adresas

en: Append to current document
lt: Pridėti prie esamo dokumento

en: Applet class file code
lt: Įtaiso klasės failo kodas

en: Applet class file code (deprecated)
lt: Įtaiso klasės failo kodas (nebenaudotinas)

en: Arabic
lt: Arabų

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti „%s“ visam laikui?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti pasirinktus failus?

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Array
lt: Masyvas

en: Associated information
lt: Susijusi informacija

en: Author info
lt: Autoriaus informacija

en: Autocheck Type
lt: Automatinio tikrinimo tipas

en: Autocheck spelling on document load...
lt: Automatiškai tikrinti rašybą, įkėlus dokumentą

en: Automatic Indentation
lt: Automatinis atitraukimas

en: Automatic indent
lt: Automatinis atitraukimas

en: Automatically Detected
lt: Automatiškai nustatyta

en: Automatically Detected Encodings
lt: Automatiškai nustatytos koduotės

en: Automatically spell-check the current document
lt: Automatiškai tikrinti esamo dokumento rašybą

en: Autosave
lt: Automatinis įrašymas

en: Autosave Interval
lt: Automatinio įrašymo intervalas

en: Available Tag Lists
lt: Prieinami žymų sąrašai

en: Available formats
lt: Galimi formatai

en: Axis related headers
lt: Su ašimis susijusios antraštės

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background color (deprecated)
lt: Fono spalva (nebenaudotinas)

en: Background texture tile
lt: Fono tekstūros plytelė

en: Background texture tile (deprecated)
lt: Fono tekstūros plytelė (nebenaudotinas)

en: Baltic
lt: Baltų

en: Base URI
lt: Bazinis URI

en: Base font
lt: Bazinis šriftas

en: Base font (deprecated)
lt: Bazinis šriftas (nebenaudotinas)

en: Bibliography (cite)
lt: Bibliografija (cituoti)

en: Bibliography (item)
lt: Bibliografija (elementas)

en: Bibliography (shortcite)
lt: Bibliografija (trumpai cituoti)

en: Bibliography (thebibliography)
lt: Bibliografija (bibliografija)

en: Body Font for Printing
lt: Paprasto teksto šriftas spausdinimui

en: Bold
lt: Storas

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Border
lt: Kraštinė

en: Border (deprecated)
lt: Rėmelis (nebenaudotinas)

en: Border color
lt: Rėmelio spalva

en: Bottom Panel is Visible
lt: Apatinis skydelis yra matomas

en: Brackets ()
lt: Skliausteliai ()

en: Brackets []
lt: Skliausteliai []

en: Brackets {}
lt: Skliausteliai {}

en: Build
lt: Sukurti

en: Bytes
lt: Baitų

en: Bzip2 compressed archive
lt: Bzip2 suglaudintas archyvas

en: C_hange Case
lt: Pa_keisti dydį

en: C_haracter Encoding:
lt: _Simbolių koduotė:

en: C_ommand color:
lt: K_omandos spalva:

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
lt: Nepavyko perkelti failo į šiukšlinę,
    ar norite negrįžtamai ištrinti?

en: Capitalize the first letter of each selected word
lt: Rašyti kiekvieną pažymėtą žodį didžiąja raide

en: Celtic
lt: Keltų

en: Center
lt: Centruoti

en: Center (deprecated)
lt: Vidurys (nebenaudotinas)

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Ch_aracter Encoding:
lt: Simb_olių koduotė:

en: Cha_nge
lt: Pakei_sti

en: Change A_ll
lt: Keisti v_isus

en: Change _to:
lt: Keis_ti į

en: Change selected text to lower case
lt: Pakeisti pažymėtą tekstą į mažąsias raides

en: Change selected text to upper case
lt: Pakeisti pažymėtą tekstą į didžiąsias raides

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
lt: Pakeitimai, atlikti per paskutinę valandą, bus prarasti.

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
lt: Pakeitimai, atlikti per paskutinę minutę, bus prarasti.

en: Changes to document "%s" will be permanently lost.
lt: Dokumento „%s“ pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

en: Character Encodings
lt: Simbolių koduotės

en: Character encoding of linked resource
lt: Susieto resurso simbolių koduotė

en: Character encodings
lt: Simbolių koduotės

en: Characters (no spaces)
lt: Simbolių (be tarpų)

en: Characters (with spaces)
lt: Simbolių (su tarpais)

en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Check _Word
lt: Patikrinti žo_dį

en: Check spelling
lt: Patikrinti rašybą

en: Check the current document for incorrect spelling
lt: Tikrinti šio dokumento rašybą

en: Checked (state)
lt: Pažymėtas (būsena)

en: Checked state
lt: Pažymėta būsena

en: Checks the spelling of the current document.
lt: Patikrina esamo dokumento rašybą

en: Chinese Simplified
lt: Kinų supaprastinta

en: Chinese Traditional
lt: Kinų tradicinė

en: Citation
lt: Citata

en: Class list
lt: Klasių sąrašas

en: Clear highlighting of search matches
lt: Išvalyti paieškos atitikmenų paryškinimus

en: Clear text flow control
lt: Išvalyti teksto skaidymo valdymą

en: Click on this button to select the font to be used by the editor
lt: Spauskite šį mygtuką redaktoriaus naudojamo šrifto pasirinkimui

en: Close _without Saving
lt: Užverti _neįrašant

en: Close all open files
lt: Užverti visus atvertus failus

en: Close document
lt: Užverti dokumentą

en: Close print preview
lt: Užverti spaudinio peržiūrą

en: Close the current file
lt: Užverti esamą failą

en: Code content type
lt: Kodo turinio tipas

en: Color Scheme
lt: Spalvų schema

en: Color Scheme Files
lt: Spalvų schemos failai:

en: Color of selected links
lt: Pasirinktų nuorodų spalva

en: Color of selected links (deprecated)
lt: Pasirinktų nuorodų spalva (nebenaudotina)

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Completed spell checking
lt: Baigtas rašybos tikrinimas

en: Computer code fragment
lt: Kompiuterio kodo fragmentas

en: Configure date/time plugin
lt: Konfigūruoti datos/laiko įskiepį

en: Configure the application
lt: Konfigūruoti programą

en: Connection timed out. Please try again.
lt: Ryšys nutrūko. Bandykite dar kartą.

en: Content scheme
lt: Turinio schema

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Content type (deprecated)
lt: Turinio tipas (nebenaudotinas)

en: Coordinates
lt: Koordinatės

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti žymėjimą

en: Could not create a backup file while saving %s
lt: Įrašant %s nepavyko sukurti atsarginės šio failo kopijos

en: Could not create a temporary backup file while saving %s
lt: Įrašant %s nepavyko sukurti laikinojo failo

en: Could not execute command: %s
lt: Nepavyko įvykdyti komandos: %s

en: Could not find the file %s.
lt: Nepavyko rasti failo „%s“.

en: Could not mount volume: %s
lt: Nepavyko prijungti tomo: %s

en: Could not open media: %s
lt: Nepavyko atverti laikmenos: %s

en: Could not open the file %s using the %s character encoding.
lt: Nepavyko atverti failo %s naudojant %s simbolių koduotę.

en: Could not open the file %s.
lt: Nepavyko atverti failo „%s“.

en: Could not remove color scheme "%s".
lt: Nepavyko pašalinti spalvų schemos „%s“.

en: Could not revert the file %s.
lt: Nepavyko atkurti failo „%s“.

en: Could not save the file %s using the %s character encoding.
lt: Nepavyko įrašyti failo %s naudojant %s simbolių koduotę.

en: Could not save the file %s.
lt: Nepavyko įrašyti failo %s.

en: Create Backup Copies
lt: Kurti atsargines kopijas

en: Create a _backup copy of files before saving
lt: Prieš įrašant, sukurti atsarginę _failo kopiją

en: Create a new document
lt: Sukurti naują dokumentą

en: Create a new document in an existing instance of pluma
lt: Sukurti naują dokumentą esamoje pluma programoje

en: Create a new top-level window in an existing instance of pluma
lt: Sukurti naują viršutinį langą esamoje pluma programoje

en: Create new document
lt: Sukurti naują dokumentą

en: Create new snippet
lt: Sukurti naują iškarpą

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Current Locale (%s)
lt: Esama lokalė (%s)

en: Current document
lt: Esamas dokumentas

en: Current line
lt: Esama eilutė

en: Current page (Alt+P)
lt: Esamas puslapis (Alt+P)

en: Current selection
lt: Esamas pasirinkimas

en: Current selection (default to document)
lt: Esamas pasirinkimas (numatytasis dokumentui)

en: Current word
lt: Esamas žodis

en: Custom format
lt: Pasirinktinis formatas

en: Cut the selection
lt: Iškirpti žymėjimą

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic/Russian
lt: Kirilica (rusų)

en: Cyrillic/Ukrainian
lt: Kirilica (ukrainiečių)

en: DIV Style container
lt: DIV stiliaus konteineris

en: DIV container
lt: DIV konteineris

en: D_on't Edit
lt: _Neredaguoti

en: D_on't Save
lt: _Neįrašyti

en: Date and time of change
lt: Pakeitimo data ir laikas

en: Declare flag
lt: Deklaruoti žymę

en: Defer attribute
lt: Atidėti atributą

en: Definition description
lt: Apibrėžimo aprašymas

en: Definition list
lt: Apibrėžimų sąrašas

en: Definition term
lt: Apibrėžimo terminas

en: Delete selected file or folder
lt: Ištrinti pasirinktą failą ar aplanką

en: Delete selected snippet
lt: Ištrinti pasirinktą iškarpą

en: Delete the selected text
lt: Iškirpti pažymėtą tekstą

en: Deleted text
lt: Ištrintas tekstas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Directionality
lt: Kryptingai

en: Directionality (deprecated)
lt: Kryptingumas (nebenaudotinas)

en: Directory '%s' could not be created: g_mkdir_with_parents() failed: %s
lt: Nepavyko sukurti katalogo „%s“: g_mkdir_with_parents() pranešė klaidą: %s

en: Directory list
lt: Katalogų sąrašas

en: Disable syntax highlighting
lt: Išjungti sintaksės paryškinimą

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Display
lt: Rodymas

en: Display Line Numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: Display Right Margin
lt: Rodyti dešinę paraštę

en: Display in bottom pane
lt: Rodyti apatiniame polangyje

en: Display list of possible values for the encoding option
lt: Rodyti koduotės parametro galimų reikšmių sąrašą

en: Do not _split words over two lines
lt: Ne_laužyti žodžių per dvi eilutes

en: Do you want to drop your changes and reload the file?
lt: Ar norite atsisakyti padarytų pakeitimų ir atverti failą iš naujo?

en: Do you want to include selected <b>system</b> snippets in your export?
lt: Ar norite į savo eksportavimą įtraukti pasirinktas <b>sistemos</b> iškarpas?

en: Do you want to reload the file?
lt: Ar norite atverti failą iš naujo?

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
lt: Ar norite ją pakeisti ta, kurią dabar norite įrašyti?

en: Docum_ents with unsaved changes:
lt: Dokum_entai su neįrašytais pakeitimais:

en: Document
lt: Dokumentas

en: Document Statistics
lt: Dokumento statistika

en: Document base
lt: Dokumento pagrindas

en: Document body
lt: Dokumento karkasas

en: Document head
lt: Dokumento antraštė

en: Document title
lt: Dokumento pavadinimas

en: Document type
lt: Dokumento tipas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Done.
lt: Atlikta.

en: ENCODING
lt: KODUOTĖ

en: E_ncodings shown in menu:
lt: Koduotės, rodomos me_niu:

en: Easy file access from the side pane
lt: Lengvas failų pasiekimas iš šoninio polangio

en: Edit Any_way
lt: _Vis tiek redaguoti

en: Edit text files
lt: Redaguoti tekstinius failus

en: Edit text in fullscreen
lt: Redaguoti tekstą visame ekrane

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Editor Font
lt: Redaktoriaus šriftas

en: Editor _font:
lt: Redaktoriaus šri_ftas:

en: Element ID
lt: Elemento ID

en: Emacs, Kate and Vim-style modelines support for pluma.
lt: Emacs, Kate ir Vim stiliaus veiksenų eilučių palaikymas.

en: Embedded object
lt: Įterptas objektas

en: Emphasis
lt: Pabrėžimas

en: Empty
lt: Tuščia

en: Enable Restore of Remote Locations
lt: Įjungti nuotolinių vietų atstatymą

en: Enable Search Highlighting
lt: Įjungti paieškos paryškinimus

en: Enable Syntax Highlighting
lt: Įjungti sintaksės paryškinimus

en: Enable text _wrapping
lt: Įjungti teksto _laužymą

en: Encode type
lt: Koduotės tipas

en: Encoding:
lt: Koduotė:

en: Encodings shown in menu
lt: Koduotės rodomos meniu

en: Error opening file %s
lt: Klaida, atveriant failą %s

en: Error reverting file %s
lt: Klaida atstatant failą %s

en: Error saving file %s
lt: Klaida įrašant failą %s

en: Execute a custom command and put its output in a new document
lt: Įvykdyti komandą ir jos išvestį perkelti į naują dokumentą

en: Execute external commands and shell scripts.
lt: Vykdyti išorines komandas ir apvalkalo scenarijus.

en: Execution of the Python command (%s) exceeds the maximum time, execution aborted.
lt: Python komanda (%s) vykdoma per ilgai, jos vykdymas nutrauktas.

en: Execution of the Python command (%s) failed: %s
lt: Python komandos (%s) vykdymas nepavyko: %s

en: Exited
lt: Išėjo

en: Export selected snippets
lt: Eksportuoti pasirinktas iškarpas

en: Export snippets
lt: Eksportuoti iškarpas

en: Export successfully completed
lt: Eksportavimas sėkmingai užbaigtas

en: External Tools
lt: Išoriniai įrankiai

en: External Tools Manager
lt: Išorinių įrankių tvarkytuvė

en: External _Tools
lt: _Išoriniai įrankiai

en: External tools
lt: Išoriniai įrankiai

en: Figure
lt: Paveiksliukas

en: File "%s" does not exist
lt: Failo "%s" nėra

en: File "%s" is not a valid snippets archive
lt: Failas „%s“ nėra tinkamas iškarpų archyvas

en: File "%s" is not a valid snippets file
lt: Failas „%s“ nėra tinkamas iškarpų failas

en: File Browser
lt: Failų tvarkytuvė

en: File Browser Filter Mode
lt: Failų naršyklės filtravimo režimas

en: File Browser Filter Pattern
lt: Failų naršyklės filtravimo šablonas

en: File Browser Pane
lt: Failų naršyklės polangis

en: File Browser Root Directory
lt: Failų naršyklės šakninis katalogas

en: File Browser Virtual Root Directory
lt: Failų naršyklės virtualus šakninis katalogas

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: File Saving
lt: Failų įrašymas

en: File System
lt: Failų sistema

en: File input
lt: Failo įvestis

en: File: %s
lt: Failas: %s

en: Find
lt: Rasti

en: Find Ne_xt
lt: Rasti _kitą

en: Find Pre_vious
lt: Rasti _ankstesnį

en: Font
lt: Šriftas

en: Font & Colors
lt: Šriftai ir spalvos

en: Font face
lt: Šrifto pavadinimas

en: Font face (deprecated)
lt: Šrifto pavadinimas (nebenaudotinas)

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Footnote
lt: Poraštė

en: For label
lt: Užrašui

en: Forced line break
lt: Priverstinis eilutės laužymas

en: Form
lt: Forma

en: Form action handler
lt: Formos veiksmo valdiklis

en: Form control group
lt: Formos valdymo grupė

en: Form field label text
lt: Formos laukelio užrašo tekstas

en: Form input
lt: Formos įvestis

en: Form input type
lt: Formos įvesties tipas

en: Form method
lt: Formos metodas

en: Found and replaced one occurrence
lt: Rastas ir pakeistas vienas pasitaikymas

en: Frame
lt: Kadras

en: Frame border
lt: Kadro rėmelis

en: Frame render parts
lt: Kadro vaizdavimo dalys

en: Frame source
lt: Kadro šaltinis

en: Frame spacing
lt: Erdvė tarp kadrų

en: Frame target
lt: Kadro taikinys

en: Frameborder
lt: Kadro rėmelis

en: Frameset
lt: Kadrų rinkinys

en: Frameset columns
lt: Kadrų rinkinio stulpeliai

en: Frameset rows
lt: Kadrų rinkinio eilutės

en: Framespacing
lt: Erdvė tarp kadrų

en: Function cosine
lt: Funkcija cos

en: Function e^
lt: Funkcija e^

en: Function exp
lt: Funkcija exp

en: Function log
lt: Funkcija log

en: Function log10
lt: Funkcija log10

en: Function sine
lt: Funkcija sin

en: GNOME Documentation Team
lt: GNOME dokumentacijos komanda

en: Generic embedded object
lt: Bendras įterptas objektas

en: Generic metainformation
lt: Bendra meta informacija

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Get statistical information on the current document
lt: Gauti statistinę informaciją apie esamąjį dokumentą

en: Global
lt: Visuotinė

en: Go to _Line...
lt: Eiti į ei_lutę...

en: Go to a previously opened location
lt: Eiti į anksčiau atvertą vietą

en: Go to a specific line
lt: Eiti į nurodytą eilutę

en: Go to next location
lt: Eiti į kitą vietą

en: Go to previous location
lt: Eiti į ankstesnę vietą

en: Go to the next visited location
lt: Eiti į kitą aplankytą vietą

en: Go to the previous visited location
lt: Eiti į anksčiau aplankytą vietą

en: Greek
lt: Graikų

en: Greek alpha
lt: Graikiška alfa

en: Greek beta
lt: Graikiška beta

en: Greek epsilon
lt: Graikiška epsilon

en: Greek gamma
lt: Graikiška gama

en: Greek lambda
lt: Graikiška liambda

en: Greek rho
lt: Graikiška ro

en: Greek tau
lt: Graikiška tau

en: Gzip compressed archive
lt: Gzip suglaudintas archyvas

en: HTML - Special Characters
lt: HTML – Specialūs simboliai

en: HTML - Tags
lt: HTML – Žymos

en: HTML root element
lt: HTML šakninis elementas

en: HTML version
lt: HTML versija

en: HTTP header name
lt: HTTP antraštės pavadinimas

en: He_aders and footers:
lt: Antr_aštės ir poraštės:

en: Header 0 (chapter)
lt: Antraštė 0 (skyrius)

en: Header 0 (chapter*)
lt: Antraštė 0 (skyrius*)

en: Header 1 (section)
lt: Antraštė 1 (skyrius)

en: Header 1 (section*)
lt: Antraštė 1 (skyrius*)

en: Header 2 (subsection)
lt: Antraštė 2 (poskyris)

en: Header 2 (subsection*)
lt: Antraštė 2 (poskyris*)

en: Header 3 (subsubsection)
lt: Antraštė 3 (poposkyris)

en: Header 3 (subsubsection*)
lt: antraštė 3 (poposkyris*)

en: Header 4 (paragraph)
lt: Antraštė 4 (paragrafas)

en: Header Font for Printing
lt: Antraštės šriftas spausdinimui

en: Header appendix
lt: Antraštės priedas

en: Header cell IDs
lt: Antraštės ląstelių ID

en: Heading
lt: Antraštė

en: Heading 1
lt: Antraštė 1

en: Heading 2
lt: Antraštė 2

en: Heading 3
lt: Antraštė 3

en: Heading 4
lt: Antraštė 4

en: Heading 5
lt: Antraštė 5

en: Heading 6
lt: Antraštė 6

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew Visual
lt: Hebrajų vaizdinė

en: Height
lt: Aukštis

en: Hide panel
lt: Paslėpti skydelį

en: Highlight Current Line
lt: Paryškinti esamą eilutę

en: Highlight Matching Bracket
lt: Paryškinti atitinkantį skliaustelį

en: Highlight current _line
lt: Paryškinti _esamą eilutę

en: Highlight matching _bracket
lt: Paryškinti tinkantį _skliaustelį

en: History for "replace with" entries
lt: Pakeitimų žurnalas

en: History for "search for" entries
lt: Paieškos žurnalas

en: Horizontal rule
lt: Horizontali linija

en: Horizontal space
lt: Hotrizontali erdvė

en: Horizontal space (deprecated)
lt: Horizontali erdvė (nebenaudotinas)

en: Host %s could not be found. Please check that your proxy settings are correct and try again.
lt: Kompiuteris %s nerastas. Patikrinkite ar jūsų įgaliotojo serverio nustatymai yra teisingi ir bandykite dar kartą.

en: Hostname was invalid. Please check that you typed the location correctly and try again.
lt: Netinkamas kompiuterio vardas. Patikrinkite ar teisingai įrašėte vietą ir bandykite dar kartą.

en: I18N BiDi override
lt: I18N BiDi nepaisymas

en: If TRUE the file browser plugin will view the directory of the first opened document given that the file browser hasn't been used yet. (Thus this generally applies to opening a document from the command line or opening it with Caja, etc.)
lt: Jei TEIGIAMA, failų naršyklės įskiepis rodys pirmo atverto dokumento katalogą, jei failų naršyklė dar nebuvo naudota. (Taigi, tai paprastai taikoma dokumento atvėrimui iš komandų eilutės arba atveriant jį su caja, ir t.t.)

en: If false, it hides the first tab if there is only one tab.
lt: Jei neigiama, paslepiama pirmoji kortelė, jeigu yra tik viena kortelė.

en: If false, pluma doesn't show tabs in the notebook with the side pane active.
lt: Jei neigiama, pluma nerodys korteles užrašinėje su aktyviu šoniniu polangiu.

en: If this value is 0, then no line numbers will be inserted when printing a document. Otherwise, pluma will print line numbers every such number of lines.
lt: Jei ši reikšmė yra 0, tai spausdinant nebus įterptas nė vienas eilutės numeris. Kitu atveju pluma spaudins eilučių numerius kas tiek eilučių.

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [ctrl + tab] and [ctrl + shift + tab].
lt: Jei teigiama, tai įjungia galimybę perjunginėti korteles, naudojant [vald + tab] ir [vald + lyg2 + tab].

en: If you delete an item, it is permanently lost.
lt: Ištrynus elementą, jis prarandamas negrįžtamai.

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
lt: Jeigu neįrašysite, visi Jūsų pakeitimai bus prarasti.

en: If you don't save, changes from the last hour will be permanently lost.
lt: Jeigu neįrašysite, pakeitimai, atlikti per paskutinę valandą, bus negrįžtamai prarasti.

en: If you don't save, changes from the last minute will be permanently lost.
lt: Jeigu neįrašysite, pakeitimai, atlikti per paskutinę minutę, bus prarasti.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
lt: Jeigu jį įrašysite, visi išoriniai pakeitimai bus prarasti. Vis tiek įrašyti?

en: Ignore _All
lt: Ignoruoti _visus

en: Image
lt: Paveikslas

en: Image map
lt: Paveikslų žemėlapis

en: Image map area
lt: Paveikslų žemėlapio erdvė

en: Image map name
lt: Paveikslų žemėlapio pavadinimas

en: Image source
lt: Paveikslo šaltinis

en: Import snippets
lt: Importuoti iškarpas

en: Import successfully completed
lt: Importavimas sėkmingai užbaigtas

en: Imported file "%s" is not a valid snippets file
lt: Importuotas failas „%s“ nėra tinkamas iškarpų failas

en: In_sert Date and Time...
lt: Į_terpti datą ir laiką...

en: Incrementally search for text
lt: Didėjanti teksto paieška

en: Insert Date and Time
lt: Įterpti datą ir laiką

en: Insert Date/Time
lt: Įterpti datą/laiką

en: Insert _spaces instead of tabs
lt: Įterpti _tarpus vietoje tabuliacijos

en: Insert at cursor position
lt: Įterpti žymeklio pozicijoje

en: Insert current date and time at the cursor position
lt: Žymeklio vietoje įterpti esamą datą ir laiką

en: Insert often-used pieces of text in a fast way
lt: Greitai įterpti dažnai naudojamus teksto fragmentus

en: Insert spaces
lt: Įterpti tarpus

en: Inserted text
lt: Įterptas tekstas

en: Inserts current date and time at the cursor position.
lt: Žymeklio vietoje įterpia esamą datą ir laiką

en: Interactive Python console standing in the bottom panel
lt: Interaktyvus python pultas, esantis apatiniame skydelyje

en: Invert the case of selected text
lt: Sukeisti pažymėto teksto raidžių dydį

en: It is not possible to detect the encoding automatically
lt: Neįmanoma aptikti koduotę automatiškai

en: Italic text
lt: Kursyvas tekstas

en: Item
lt: Įrašas

en: Item with label
lt: Elementas su užrašu

en: Japanese
lt: Japonų

en: Java applet
lt: Java įtaisas

en: Java applet (deprecated)
lt: Java įtaisas (nebenaudotinas)

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: L_ine Ending:
lt: _Eilučių pabaigos:

en: Label
lt: Užrašas

en: Language
lt: Kalba

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Language:
lt: Kalba:

en: Languages
lt: Kalbos

en: Large text style
lt: Didelio teksto stilius

en: Latex - Tags
lt: Latex – Žymos

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: Leave fullscreen mode
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Line Number Font for Printing
lt: Eilučių numerių šriftas spausdinimui

en: Line Numbers
lt: Eilučių numeriai

en: Line Wrapping Mode
lt: Eilučių laužymo būdas

en: Line you want to move the cursor to
lt: Eilutė į kurią norite perkelti žymeklį

en: Lines
lt: Eilučių

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Link color (deprecated)
lt: Nuorodos spalva (nebenaudotinas)

en: List description
lt: Sąrašo aprašymas

en: List enumerate
lt: Sąrašo vardijimas

en: List item
lt: Sąrašo elementas

en: List itemize
lt: Sąrašo elemento dydis

en: List of MIME types for file upload
lt: MIME tipų sąrašas nusiųstiniems failams

en: List of VFS schemes pluma supports in write mode. The 'file' scheme is writable by default.
lt: VFS schemų, kuriose pluma gali rašyti, sąrašas. Schemoje „file“ rašymas numatytas iš karto.

en: List of active plugins. It contains the "Location" of the active plugins. See the .pluma-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
lt: Aktyvių įskiepių sąrašas. Jame yra aktyvių įskiepių „Vietos“. Žr. .pluma-plugin failą norėdami rasti nurodyto įskiepio „vietą“.

en: List of encodings shown in the Character Encoding menu in open/save file selector. Only recognized encodings are used.
lt: Sąrašas koduočių, rodomų failų pasirinkimo lango koduočių meniu. Naudojamos tik atpažįstamos koduotės.

en: List of entries in "replace with" textbox.
lt: Pakeitimų langelio elementų sąrašas

en: List of entries in "search for" textbox.
lt: Paieškos langelio elementų sąrašas

en: List of supported character sets
lt: Palaikomų simbolių koduočių sąrašas

en: Listing
lt: Sąrašas

en: Loading %s
lt: Įkeliama %s

en: Loading %s from %s
lt: Įkeliama %s iš %s

en: Loading file '%s'…
lt: Įkeliamas failas „%s“…

en: Local change to font
lt: Vietinis šrifto pakeitimas

en: Local files only
lt: Tik vietiniai failai

en: Log Out _without Saving
lt: Atsijungti _neįrašant

en: Long description link
lt: Ilgo aprašymo nuoroda

en: Long quotation
lt: Ilga citata

en: MATE Documentation Team
lt: MATE dokumentacijos komanda

en: MIME Type:
lt: MIME tipas:

en: Mail link
lt: El.pašto nuoroda

en: Manage _External Tools...
lt: Tvarkyti iš_orinius įrankius...

en: Manage _Snippets...
lt: Tvarkyti _iškarpas...

en: Manage snippets
lt: Tvarkyti iškarpas

en: Match _Entire Word Only
lt: Tenkina tik _visas žodis

en: Match _entire word only
lt: Tenkina tik _visas žodis

en: Match _regular expression
lt: Atitinka _reguliarųjį reiškinį

en: Maximum Number of Undo Actions
lt: Maksimalus atšaukiamų veiksmų skaičius

en: Maximum Recent Files
lt: Maksimalus paskiausiai naudotų failų skaičius

en: Maximum length of text field
lt: Teksto laukelio maksimalus ilgis

en: Maximum number of actions that pluma will be able to undo or redo. Use "-1" for unlimited number of actions.
lt: Maksimalus veiksmų skaičius, kuriuos pluma galės atstatyti arba daryti iš naujo. Naudoti „-1“ neribotam veiksmų skaičiui.

en: Menu list
lt: Meniu sąrašas

en: Menu list (deprecated)
lt: Meniu sąrašas (nebenaudotinas)

en: Misspelled word:
lt: Klaidingas žodis:

en: Modelines
lt: Veiksenų eilutės

en: Move selected file or folder to trash
lt: Perkelti pasirinktą failą ar aplanką į šiukšlinę

en: Move the current document to a new window
lt: Perkelti esamą dokumentą į naują langą

en: Multi-line text field
lt: Kelių eilučių teksto laukelis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Named property value
lt: Pavadinta savybės reikšmė

en: New F_ile
lt: Naujas f_ailas

en: New tool
lt: Naujas įrankis

en: Next ID
lt: Kitas ID

en: Next location
lt: Kita vieta

en: No URI
lt: Nėra URI

en: No embedded objects
lt: Nėra įterptų objektų

en: No frames
lt: Nėra kadrų

en: No layers
lt: Nėra sluoksnių

en: No line break
lt: Nėra eilučių laužymo

en: No misspelled words
lt: Nėra neteisingai parašytų žodžių

en: No mount object for mounted volume: %s
lt: Nėra prijungimo objekto prijungtam tomui: %s

en: No resize
lt: Nekeičiamas dydis

en: No script
lt: Nėra scenarijaus

en: No shade
lt: Nėra šešėlio

en: No shade (deprecated)
lt: Nėra šešėlio (nebenaudotinas)

en: No word wrap
lt: Nėra žodžių laužymo

en: No word wrap (deprecated)
lt: Nėra žodžių laužymo (nebenaudotinas)

en: Non-breaking space
lt: Nekeliamasis tarpas

en: Nordic
lt: Šiaurės

en: Note
lt: Pastaba

en: Nothing
lt: Nieko

en: Number of minutes after which pluma will automatically save modified files. This will only take effect if the "Autosave" option is turned on.
lt: Minučių skaičius, kurį pluma lauks, kad įrašytų pakeistus failus. Galios tik tada, jei parametras „Automatinis įrašymas“ yra įjungtas.

en: Object applet file
lt: Objekto įtaiso failas

en: Object applet file (deprecated)
lt: Objekto įtaiso failas (nebenaudotinas)

en: Object data reference
lt: Objekto duomenų pasirėmimas

en: Offset for alignment character
lt: Lygiavimo simbolio poslinkis

en: OnBlur event
lt: OnBlur įvykis

en: OnChange event
lt: OnChange įvykis

en: OnClick event
lt: OnClick įvykis

en: OnDblClick event
lt: OnDblClick įvykis

en: OnFocus event
lt: OnFocus įvykis

en: OnKeyDown event
lt: OnKeyDown įvykis

en: OnKeyPress event
lt: OnKeyPress įvykis

en: OnKeyUp event
lt: OnKeyUp įvykis

en: OnLoad event
lt: OnLoad įvykis

en: OnMouseDown event
lt: OnMouseDown įvykis

en: OnMouseMove event
lt: OnMouseMove įvykis

en: OnMouseOut event
lt: OnMouseOut įvykis

en: OnMouseOver event
lt: OnMouseOver įvykis

en: OnMouseUp event
lt: OnMouseUp įvykis

en: OnReset event
lt: OnReset įvykis

en: OnSelect event
lt: OnSelect įvykis

en: OnSubmit event
lt: OnSubmit įvykis

en: OnUnload event
lt: OnUnload įvykis

en: Open
lt: Atverti

en: Open '%s'
lt: Atverti „%s“

en: Open Files
lt: Atverti failai

en: Open With Tree View
lt: Atverti su medžio vaizdu

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Open a recently used file
lt: Atverti paskiausiai naudotą failą

en: Open a terminal at the currently opened directory
lt: Atverti terminalą šiuo metu atvertame kataloge

en: Open a terminal in the document location
lt: Atverti terminalą dokumento aplanke

en: Open selected file
lt: Atverti pasirinktą failą

en: Open terminal here
lt: Čia _atverti terminalą

en: Open the parent folder
lt: Atverti pirminį aplanką

en: Open the pluma manual
lt: Parodyti pluma žinyną

en: Open the tree view when the file browser plugin gets loaded instead of the bookmarks view
lt: Atverti medžio rodinį, vietoje žymių rodinio, kai įkeliamas failų naršyklės įskiepis

en: Opens the External Tools Manager
lt: Atveria išorinių įrankių tvarkytuvę

en: Operator fraction
lt: Operatorius trupmena

en: Operator integral (display)
lt: Operatorius integral (display)

en: Operator integral (inline)
lt: Operatorius integral (inline)

en: Operator sum (display)
lt: Operatorius sum (display)

en: Operator sum (inline)
lt: Operatorius sum (inline)

en: Option group
lt: Parametrų grupė

en: Option selector
lt: Parametrų pasirinkimas

en: Ordered list
lt: Surikiuotas sąrašas

en: Page %N of %Q
lt: %N puslapis iš %Q

en: Page %d of %d
lt: %d iš %d

en: Page Preview
lt: Puslapio peržiūra

en: Page header
lt: Puslapio antraštė

en: Page total
lt: Viso puslapių

en: Paragraph
lt: Pastraipa

en: Paragraph class
lt: Pastraipos klasė

en: Paragraph style
lt: Pastraipos stilius

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti iš iškarpinės

en: Pick the editor font
lt: Pasirinkite redaktoriaus šriftą

en: Plain Text
lt: Grynasis tekstas

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
lt: Patikrinkite, ar nebandote atverti dvejetainio failo.

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
lt: Patikrinkite ar teisingai parašėte norimos vietos pavadinimą ir bandykite dar kartą.

en: Please check your installation.
lt: Patikrinkite Jūsų įdiegimą.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Pluma Preferences
lt: Pluma nustatymai

en: Pluma is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Pluma yra platinama tikintis, kad ji bus naudinga, tačiau BE JOKIŲ GARANTIJŲ; netgi be numanomų PARDAVIMO ar TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI garantijų. Daugiau informacijos galite rasti GNU bendrojoje viešojoje licencijoje.

en: Pluma is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Pluma yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir / arba modifikuoti GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygomis, paskelbtomis Laisvosios programinės įrangos fondo; 2-osios arba (Jūsų pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: Pr_eferences
lt: _Nustatymai

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Preparing...
lt: Ruošiama...

en: Previous location
lt: Ankstesnė vieta

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Header
lt: Spausdinti antraštę

en: Print Line Numbers
lt: Spausdinti eilučių numerius

en: Print Previe_w
lt: Spaudinio _peržiūra

en: Print Syntax Highlighting
lt: Spausdinti sintaksės paryškinimus

en: Print line nu_mbers
lt: Spausdinti e_ilučių numerius

en: Print page _headers
lt: Spausdinti puslapių _antraštes

en: Print preview
lt: Spaudinio peržiūra

en: Print synta_x highlighting
lt: Spausdinti s_intaksės paryškinimus

en: Print the current page
lt: Spausdinti esamą puslapį

en: Printing Line Wrapping Mode
lt: Eilučių laužymo būdas spausdinant

en: Profile metainfo dictionary
lt: Profilio metaduomenų žodynas

en: Prompt type
lt: Užklausos tipas

en: Provides a method to easily insert commonly used tags/strings into a document without having to type them.
lt: Suteikia būdą lengvai įterpti į dokumentą dažnai naudojamas žymes/eilutes jų nerašant ranka.

en: Push button
lt: Paspaudžiamas mygtukas

en: Python Console
lt: Python pultas

en: Question
lt: Klausimas

en: Quick Open
lt: Greitas atvėrimas

en: Quick open
lt: Greitai atverti

en: Quickly open documents
lt: Greitai atverti dokumentus

en: Quickly open files
lt: Greitai atverti failus

en: Quit the program
lt: Išeiti iš programos

en: Quote
lt: Citata

en: R_emove duplicates
lt: P_ašalinti pasikartojančias

en: Range
lt: Sritis

en: Re_fresh View
lt: Atnaujinti _vaizdą

en: Read-Only
lt: Tik skaitymui

en: ReadOnly text and password
lt: Tik skaitomas tekstas ir slaptažodis

en: Redo the last undone action
lt: Atstatyti paskutinį neįvykdytą veiksmą

en: Reduced spacing (deprecated)
lt: Sumažinti tarpai (nebenaudotinas)

en: Refresh the view
lt: Atnaujinti vaizdą

en: Remote files only
lt: Tik nuotoliniai failai

en: Remove trailing spaces
lt: P_ašalinti tarpus eilučių pabaigoje

en: Remove useless trailing spaces in your file
lt: P_ašalinti iš failo nereikalingus tarpus eilučių pabaigoje

en: Removes trailing spaces from lines before saving.
lt: Prieš įrašant, pašalina eilučių pabaigoje esančius tarpus.

en: Rename selected file or folder
lt: Pervadinti pasirinktą failą ar aplanką

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace All
lt: Pakeisti visus

en: Replace _All
lt: P_akeisti visus

en: Replace _with:
lt: Pa_keisti kuo:

en: Replace current document
lt: Pakeisti esamą dokumentą

en: Replace current selection
lt: Pakeisti esamą žymėjimą

en: Restore Previous Cursor Position
lt: Perkelti žymeklį į ankstesnę poziciją

en: Reverse link
lt: Atvirkštinė nuoroda

en: Revert selected snippet
lt: Sugrąžinti pasirinktą iškarpą

en: Revert to a saved version of the file
lt: Atstatyti iki įrašytos failo versijos

en: Revert unsaved changes to document '%s'?
lt: Atkurti neįrašytus pakeitimus dokumente „%s“?

en: Reverting %s
lt: Atstatoma %s

en: Reverting %s from %s
lt: Atstatoma %s iš %s

en: Reverting the document '%s'…
lt: Atkuriamas dokumentas „%s“…

en: Right Margin Position
lt: Dešinės paraštės pozicija

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Root
lt: Šaknis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Run "make" in the document directory
lt: Vykdyti „make“ dokumento kataloge

en: Run command
lt: Vykdyti komandą

en: Running tool:
lt: Paleidžiamas įrankis:

en: S_ave Anyway
lt: _Vis tiek įrašyti

en: S_elect the documents you want to save:
lt: Pasi_rinkite norimus įrašyti dokumentus:

en: S_hortcut key:
lt: Spartusis _klavišas:

en: S_ort...
lt: Rikiu_oti...

en: S_tart at column:
lt: P_radėti stulpelyje

en: Sample program output, scripts
lt: Pavyzdinė programos išvestis, scenarijai

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save As…
lt: Įrašyti kaip...

en: Save Without Trailing Spaces
lt: Įrašyti be tarpų eilučių pabaigoje

en: Save _As
lt: Įrašyti k_aip

en: Save _As...
lt: Įrašyti k_aip...

en: Save all open files
lt: Įrašyti visus atvertus failus

en: Save changes to document "%s" before closing?
lt: Ar įrašyti pakeitimus dokumente "%s" prieš užveriant?

en: Save the current file
lt: Įrašyti esamą failą

en: Save the current file with a different name
lt: Įrašyti esamą failą kitu vardu

en: Saving %s
lt: Įrašoma %s

en: Saving %s to %s
lt: Įrašoma %s į %s

en: Saving file '%s'…
lt: Įrašomas failas „%s“…

en: Saving has been disabled by the system administrator.
lt: Įrašymo galimybė išjungta sistemos administratoriaus.

en: Script language name
lt: Scenarijaus kalbos pavadinimas

en: Script statements
lt: Scenarijaus sakiniai

en: Scrollbar
lt: Slankjuostė

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search _backwards
lt: Ieškoti pradžios _link

en: Search backwards for the same text
lt: Ieškoti to paties teksto aukščiau

en: Search for and replace text
lt: Ieškoti ir pakeisti tekstą

en: Search for text
lt: Ieškoti teksto

en: Search forwards for the same text
lt: Ieškoti to paties teksto žemiau

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: Select a character encoding from the menu and try again.
lt: Pasirinkite simbolių koduotę iš meniu ir bandykite dar kartą.

en: Select a different character encoding from the menu and try again.
lt: Pasirinkite meniu kitą simbolių koduotę iš meniu ir bandykite dar kartą.

en: Select the _language of the current document.
lt: Pasirinkti esamo dokumento _kalbą.

en: Select the entire document
lt: Pažymėti visą dokumentą

en: Select the group of tags you want to use
lt: Pasirinkite grupę žymių, kurias norėsite naudoti

en: Selectable option
lt: Pasirenkamas parametras

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Selected format
lt: Pasirinktas formatas

en: Selection
lt: Pasirinkimas

en: Server-side image map
lt: Serverinis paveikslų žemėlapis

en: Set Location to First Document
lt: Nustatyti vietą į pirmą dokumentą

en: Set _Language...
lt: Nurodyti _kalbą...

en: Set language
lt: Nustatyti kalbą

en: Set the character encoding to be used to open the files listed on the command line
lt: Nurodykite simbolių koduotę, naudojamą atveriant failus, nurodytus komandų eilutėje

en: Set the language of the current document
lt: Nurodyti šio dokumento kalbą

en: Set the root to the active document location
lt: Nustatyti šakninę vietą į aktyvaus dokumento vietą

en: Sets whether to enable restoring of remote locations.
lt: Nurodo ar įjungti nuotolinių vietų atstatymą.

en: Shape
lt: Forma

en: Shell Output
lt: Apvalkalo išvestis

en: Shortcut key with which the snippet is activated
lt: Spartusis klavišas, kuriuo aktyvuojama iškarpa

en: Show _Binary
lt: Rodyti _dvejetainius

en: Show _Hidden
lt: Rodyti _paslėptus

en: Show binary files
lt: Rodyti dvejetainius failus

en: Show hidden files and folders
lt: Rodyti paslėptus failus ir aplankus

en: Show multiple pages
lt: Rodyti keletą puslapių

en: Show or hide the bottom pane in the current window
lt: Rodyti arba slėpti apatinį polangį esamame lange

en: Show or hide the side pane in the current window
lt: Rodyti arba slėpti šoninį polangį esamame lange

en: Show or hide the statusbar in the current window
lt: Rodyti arba slėpti būsenos juostą esamame lange

en: Show or hide the toolbar in the current window
lt: Rodyti arba slėpti įrankių juostą esamame lange

en: Show save confirmation
lt: Rodyti įrašymo patvirtinimą

en: Show save confirmation if the files have changes.
lt: Rodyti įrašymo patvirtinimą, jei failuose yra pakeitimų.

en: Show tabs with side pane
lt: Rodyti korteles su šoniniu polangiu

en: Show the application's version
lt: Rodyti programos versiją

en: Show the first tab if there is only one tab
lt: Rodyti pirmą kortelę, jei yra tik viena kortelė

en: Show the next page
lt: Rodyti kitą puslapį

en: Show the previous page
lt: Rodyti ankstesnį puslapį

en: Side Pane is Visible
lt: Šoninis polangis yra matomas

en: Side _Pane
lt: Šoninis _polangis

en: Single snippets file
lt: Pavienis iškarpų failas

en: Single word the snippet is activated with after pressing Tab
lt: Vienas žodis, kuriuo, paspaudus Tab klavišą, bus aktyvuojama iškarpa

en: Size
lt: Dydis

en: Size (deprecated)
lt: Dydis (nebenaudotinas)

en: Small text style
lt: Mažo teksto stilius

en: Smart Home End
lt: Išmanūs Home ir End

en: Snippets
lt: Iškarpos

en: Snippets Manager
lt: Iškarpų tvarkytuvė

en: Snippets archive
lt: Iškarpų archyvas

en: Soft line break
lt: Minkštas eilutės laužymas

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Sort the current document or selection
lt: Rikiuoti esamą dokumentą arba pasirinkimą

en: Sorted list of encodings used by pluma for automatically detecting the encoding of a file. "CURRENT" represents the current locale encoding. Only recognized encodings are used.
lt: Surikiuotas koduočių sąrašas, kurį pluma naudoja nustatydamas failo koduotę. „CURRENT“ yra dabartinės lokalės koduotė. Naudojamos tik atpažįstamos koduotės.

en: Sorts a document or selected text.
lt: Rikiuoja dokumentą arba pažymėtą tekstą

en: Sound
lt: Garsas

en: Source
lt: Šaltinis

en: South European
lt: Pietų Europos

en: Space-separated archive list
lt: Tarpais atskirtų archyvų sąrašas

en: Spacer
lt: Tarpas

en: Spacing between cells
lt: Tarpai tarp laukelių

en: Spacing within cells
lt: Tarpai laukeliuose

en: Span
lt: Apgaubti

en: Specifies how the cursor moves when the HOME and END keys are pressed. Use "DISABLED" to always move at the start/end of the line, "AFTER" to move to the start/end of the line the first time the keys are pressed and to the start/end of the text ignoring whitespaces the second time the keys are pressed, "BEFORE" to move to the start/end of the text before moving to the start/end of the line and "ALWAYS" to always move to the start/end of the text instead of the start/end of the line.
lt: Nurodo kaip juda žymeklis, kai paspaudžiami klavišai HOME ir END. „DISABLED“ – visada perkelti į eilutės pradžią / pabaigą, „AFTER“ – perkelti į eilutės pradžią / pabaigą, kai klavišiai paspaudžiami pirmą kartą ir į teksto pradžią / pabaigą nepaisant tuščių tarpų, kai klavišai paspaudžiami antrą kartą, „BEFORE“ – perkelti į teksto pradžią / pabaigą, prieš perkeliant į eilutės pradžią / pabaigą, ir „ALWAYS“ – užuot perkėlus į eilutės pradžią / pabaigą, visada perkelti į teksto pradžią / pabaigą.

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lt: Nurodo kaip laužyti ilgas eilutes spausdinant. Naudokite „GTK_WRAP_NONE“ jei norite, kad eilutės nebūtų laužomos, „GTK_WRAP_WORD“ eilutės laužymui žodžio pabaigoje, ir „GTK_WRAP_CHAR“ eilutės laužymui ties simboliu. Atsiminkite, kad šios reikšmės skiria didžiąsias ir mažąsias raides, todėl pasistenkite, kad jos būtų įrašytos tiksliai taip, kaip parašyta čia.

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lt: Nurodo kaip laužyti eiluters redagavimo vietoje. Naudokite "GTK_WRAP_NONE" jei nenorite, kad eilutės būtų laužomos,  "GTK_WRAP_WORD" eilučių laužymui žodžio pabaigoje ir "GTK_WRAP_CHAR" eilučių laužymui ties simboliu. Atsiminkite, kad šios reikšmės skiria didžiąsias ir mažąsias reikšmes, todėl pasistenkite, kad jos būtų įrašytos tiksliai tokios kokios yra čia.

en: Specifies the font to use for a document's body when printing documents.
lt: Šriftas, kuriuo bus spausdinamas pagrindinis tekstas.

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the "Print Line Numbers" option is non-zero.
lt: Šriftas, kuriuo bus spausdinami eilučių numeriai. Jis galios tik tada, jei parametras „Spausdinti eilučių numerius“ yra ne nulinis.

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the "Print Header" option is turned on.
lt: Šriftas, kuriuo bus spausdinamos puslapių antraštes. Jis galios tik tada, jei parametras "Spausdinti antraštę" yra įjungtas.

en: Specifies the maximum number of recently opened files that will be displayed in the "Recent Files" submenu.
lt: Nurodo maksimalų skaičių paskiausiai naudotų failų, kurie bus rodomi „Paskiausiai naudoti failai“ submeniu.

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
lt: Nurodo, kiek tarpų turėtų būti rodoma vietoj tabuliavimo simbolio.

en: Specifies the position of the right margin.
lt: Nurodo dešinės paraštės poziciją.

en: Spell Checker
lt: Rašybos tikrinimas

en: Square root
lt: Kvadratinė šaknis

en: Standby load message
lt: Pristabdymo įkėlimo pranešimas

en: Starting sequence number
lt: Pradinis sekos numeris

en: Starting sequence number (deprecated)
lt: Pradinis sekos numeris (nebenaudotinas)

en: Status Bar is Visible
lt: Būsenos juosta matoma

en: Stopped.
lt: Sustabdyta.

en: Strike-through text
lt: Perbrauktas tekstas

en: Strike-through text (deprecated)
lt: Perbraukto teksto stilius (nebenaudotinas)

en: Strike-through text style
lt: Perbraukto teksto stilius

en: Strike-through text style (deprecated)
lt: Perbraukto teksto stilius (nebenaudotinas)

en: String you want to search for
lt: Jūsų norimas rasti užrašas

en: Strong emphasis
lt: Stiprus pabrėžimas

en: Style Scheme
lt: Stiliaus schema

en: Style for the toolbar buttons. Possible values are "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM" to use the system's default style, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS" to display icons only, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" to display both icons and text, and "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" to display prioritized text beside icons. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lt: Įrankių juostos mygtukų stilius. Galimos reikšmės yra "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM" norint naudoti esamą sistemos stilių, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS" norint matyti tik piktogramas,  "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" norint matyti ir piktogramas ir tekstą, ir "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" norint matyti tekstą šalia piktogramų. Pastaba: vertėse raidžių dydžio skirtumai turi reikšmę, taigi įsitikinkite, kad jos atrodo tiksliai taip kaip čia paminėta.

en: Style info
lt: Stiliaus informacija

en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

en: Suggestions
lt: Pasiūlymai

en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

en: Switch onto a file .c and .h
lt: Perjungti į failą .c ir .h

en: Switch tabs with [ctrl] + [tab]
lt: Perjungti korteles, naudojant [vald] + [tab]

en: Symbol and
lt: Simbolis „ir“

en: Symbol const
lt: Konstantos simbolis

en: Symbol em-dash ---
lt: Brūkšnio simbolis ---

en: Symbol en-dash --
lt: Brūkšnio simbolis --

en: Symbol equiv
lt: Lygybės simbolis

en: Symbol infinity
lt: Begalybės simbolis

en: Symbol simeq
lt: Simbolis simeq

en: Symbol star
lt: Žvaigždės simbolis

en: Syntax Highlighting
lt: Sintaksės paryškinimas

en: Tab Size
lt: Tabuliacijos dydis

en: Tab Stops
lt: Tabuliacijos sustojimai

en: Tab Width
lt: Tabuliacijos plotis

en: Tab order position
lt: Kortelių tvarkos pozicija

en: Table
lt: Lentelė

en: Table body
lt: Lentelės kūnas

en: Table caption
lt: Lentelės antraštė

en: Table column group properties
lt: Lentelės stulpelių grupės savybės

en: Table column properties
lt: Lentelės stulpelių savybės

en: Table data cell
lt: Lentelės duomenų ląstelė

en: Table footer
lt: Lentelės poraštė

en: Table header
lt: Lentelės antraštė

en: Table header cell
lt: Lentelės antraštės ląstelė

en: Table row
lt: Lentelės eilutė

en: Table summary
lt: Lentelės santrauka

en: Tag list
lt: Žymų sąrašas

en: Tags
lt: Žymės

en: Target - Blank
lt: Taikinys - tuščias

en: Target - Parent
lt: Taikinys - aukštesniame

en: Target - Self
lt: Taikinys - tame pačiame

en: Target - Top
lt: Target - viršutiniame

en: Target directory "%s" does not exist
lt: Paskirties katalogo „%s“ nėra

en: Target directory "%s" is not a valid directory
lt: Paskirties katalogas „%s“ nėra tinkamas

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Editor
lt: Tekstų redaktorius

en: Text Wrapping
lt: Teksto laužymas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Text color (deprecated)
lt: Teksto spalva (nebenaudotinas)

en: Text entered by user
lt: Naudotojo įvestas tekstas

en: Thai
lt: Tajų

en: The ID of a GtkSourceView Style Scheme used to color the text.
lt: GtkSourceView stiliaus schemos, naudojamos spalvinti tekstui, ID.

en: The archive "%s" could not be created
lt: Nepavyko sukurti archyvo „%s“

en: The archive "%s" could not be extracted
lt: Nepavyko išskleisti archyvo „%s“

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes. Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
lt: Diske, į kurį norite įrašyti failą, yra apribojimai failų dydžiams. Pabandykite įrašyti mažesnį failą, arba įrašykite į diską, kuriame tokių apribojimų nėra.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on length of the file names. Please use a shorter name.
lt: Diske, į kurį norite įrašyti failą, taikomi apribojimai failo pavadinimo ilgiui. Naudokite trumpesnį pavadinimą.

en: The document contains one or more characters that cannot be encoded using the specified character encoding.
lt: Dokumente yra vienas ar daugiau simbolių, kurie negali būti perkoduoti naudojant nurodytą simbolių koduotę.

en: The document is empty.
lt: Dokumentas tuščias.

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
lt: Failo „%s“ nepavyko perkelti į šiukšlinę.

en: The file "%s" is read-only.
lt: Failas „%s“ yra tik skaitymui.

en: The file %s changed on disk.
lt: Failas %s pakeistas diske.

en: The file %s has been modified since reading it.
lt: Failas %s nuo jo perskaitymo buvo pakeistas.

en: The file browser root directory to use when loading the file browser plugin and onload/tree_view is TRUE.
lt: Failų naršyklės šakninis katalogas naudojamas įkeliant failų naršyklės įskiepį ir esant onload/tree_view TEIGIAMOMS reikšmėms.

en: The file browser virtual root directory to use when loading the file browser plugin when onload/tree_view is TRUE. The virtual root must always be below the actual root.
lt: Failų naršyklės virtualus šakninis katalogas naudojamas įkeliant failų naršyklės įskiepį ir esant onload/tree_view TEIGIAMOMS reikšmėms. Virtualus šakninis katalogas visada turi būti žemiau tikrojo šakninio.

en: The file is too big.
lt: Failas per didelis.

en: The file you opened has some invalid characters. If you continue editing this file you could make this document useless.
lt: Atvertas failas turi netinkamų simbolių. Jei tęsite šio failo redagavimą, galite paversti dokumentą beverčiu.

en: The filter pattern to filter the file browser with. This filter works on top of the filter_mode.
lt: Filtravimo šablonas, kuriuo filtruoti failų naršyklę. Šis filtras veikia ant filter_mode.

en: The following error occurred while exporting: %s
lt: Eksportuojant, įvyko ši klaida: %s

en: The following error occurred while importing: %s
lt: Importuojant, įvyko ši klaida: %s

en: The following files could not be imported: %s
lt: Šių failų nepavyko importuoti: %s

en: The location of the file cannot be accessed because it is not mounted.
lt: Failo vieta negali būti pasiekta, nes ji neprijungta.

en: The location of the file cannot be mounted.
lt: Failo vieta negali būti prijungta.

en: The new directory is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the directory visible
lt: Naujas katalogas šiuo metu yra atfiltruojamas. Reikės pakoreguoti filtravimo nustatymus, kad katalogas taptų matomas

en: The new file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
lt: Naujas failas šiuo metu atfiltruojamas. Reikės pakoreguoti filtravimo nustatymus, kad failas taptų matomas

en: The number of followed links is limited and the actual file could not be found within this limit.
lt: Sekamų nuorodų skaičius ribotas, pats failas sekant nuorodomis nebuvo rastas.

en: The preview of a page in the document to be printed
lt: Spausdintino dokumento puslapio peržiūra

en: The renamed file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
lt: Pervardintasis failas šiuo metu yra atfiltruojamas. Reikės pakoreguoti filtravimo nustatymus, kad failas taptų matomas

en: The selected color scheme cannot be installed.
lt: Nurodyta spalvų schema negali būti įdiegta.

en: The selected files cannot be moved to the trash.
lt: Pažymėtų failų nepavyko perkelti į šiukšlinę.

en: The total number of pages in the document
lt: Viso puslapių šiame dokumente

en: There are no snippets selected to be exported
lt: Nepasirinkta jokių iškarpų, kurias eksportuoti

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
lt: Įrašyti failui nepakanka laisvos vietos diske. Atlaisvinkite šiek tiek vietos diske ir bandykite iš naujo.

en: There was a problem opening the file %s.
lt: Klaida atveriant failą %s.

en: There was an error displaying the help.
lt: Įvyko klaida rodant žinyną.

en: This accelerator is already bound to %s
lt: Šis spartusis klavišas jau priskirtas %s

en: This file (%s) is already open in another pluma window.
lt: Šis failas (%s) jau atvertas kitame pluma lange.

en: This is not a valid Tab trigger. Triggers can either contain letters or a single (non-alphanumeric) character like: {, [, etc.
lt: Tai nėra tinkamas tabuliacijos perjungiklis. Perjungikliuose gali būti raidės arba vienas netekstinis simbolis, toks kaip {, [, ir t.t.

en: This value determines what files get filtered from the file browser. Valid values are: none (filter nothing), hidden (filter hidden files), binary (filter binary files) and hidden_and_binary (filter both hidden and binary files).
lt: Ši reikšmė nurodo kokie failai atfiltruojami failų naršyklėje. Tinkamos reikšmės yra: none (nieko nefiltruoti), hidden (filtruoti paslėptus failus), binary (filtruoti dvejetainius failus) ir hidden_and_binary (filtruoti ir paslėptus, ir dvejetainius failus).

en: Title
lt: Antraštė

en: Toolbar Buttons Style
lt: Įrankių juostos mygtukų stilius

en: Toolbar is Visible
lt: Įrankių juosta yra matoma

en: Top margin in pixels
lt: Viršutinė paraštė taškais

en: Turkish
lt: Turkų

en: Type a new accelerator
lt: Įrašykite naują spartųjį klavišą

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
lt: Įrašykite naują spartųjį klavišą arba paspauskite Backspace, norėdami išvalyti

en: Type a new shortcut
lt: Įveskite naują spartųjį klavišą

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
lt: Įveskite naują spartųjį klavišą arba paspauskite Backspace, norėdami išvalyti

en: Unable to find the object '%s' inside file %s.
lt: Nepavyko rasti objekto „%s“ faile %s.

en: Unable to open UI file %s. Error: %s
lt: Nepavyko rasti naudotojo sąsajos failo %s. Klaida: %s

en: Unbreakable text
lt: Nelaužomas tekstas

en: Underlined text style
lt: Pabraukto teksto stilius

en: Undo the last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: Unexpected error: %s
lt: Netikėta klaida: %s

en: Unicode
lt: Unikodas

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unordered list
lt: Nesurikiuotas sąrašas

en: Unsaved Document %d
lt: Neįrašytas dokumentas %d

en: Untitled documents only
lt: Tik nepavadinti dokumentai

en: Up
lt: Viršun

en: Use %s highlight mode
lt: Naudoti %s paryškinimo režimą

en: Use Default Font
lt: Naudoti numatytąjį šriftą

en: Use Spaces
lt: Naudoti tarpus

en: Use image map
lt: Naudoti paveikslų žemėlapį

en: Use the _selected format
lt: Naudoti _pasirinktą formatą

en: User dictionary:
lt: Naudotojo žodynas:

en: Value
lt: Reikšmė

en: Value interpretation
lt: reikšmės interpratacija

en: Variable or program argument
lt: Kintamasis arba programos argumentas

en: Vertical cell alignment
lt: Vertikalus ląstelių išlyginimas

en: Vertical space
lt: Vertikali erdvė

en: Vertical space (deprecated)
lt: Vertikali erdvė (nebenaudotinas)

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: View
lt: Rodymas

en: View folder in file manager
lt: Rodyti aplanką failų tvarkytuvėje

en: Visited link color
lt: Aplankytos nuorodos spalvą

en: Visited link color (deprecated)
lt: Aplankytos nuorodos spalva (nebenaudotinas)

en: Western
lt: Vakarų

en: When inserting date/time...
lt: Įterpiant datą/laiką ...

en: Whether pluma should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the "Autosave Interval" option.
lt: Ar pluma turėtų periodiškai įrašyti pakeistus failus. Periodą galima nustatyti "Automatinio įrašymo intervalas" parametre.

en: Whether pluma should create backup copies for the files it saves. You can set the backup file extension with the "Backup Copy Extension" option.
lt: Ar pluma turėtų kurti atsargines failų kopijas juos įrašant. Atsarginės failo kopijos priesagą galima nustatyti naudojant "Atsarginės kopijos priesaga" parametrą.

en: Whether pluma should display line numbers in the editing area.
lt: Ar pluma turėtų rodyti eilučių numerius redagavimo lange.

en: Whether pluma should display the right margin in the editing area.
lt: Ar pluma turėtų rodyti dešinę paraštę redagavimo lange.

en: Whether pluma should enable automatic indentation.
lt: Ar pluma turėtų įjungti automatinį atitraukimą.

en: Whether pluma should enable syntax highlighting.
lt: Ar pluma turėtų įjungti sintaksės paryškinimą.

en: Whether pluma should highlight all the occurrences of the searched text.
lt: Ar pluma turėtų paryškinti visus ieškomo teksto pasitaikymus.

en: Whether pluma should highlight the bracket matching the selected one.
lt: Ar pluma turėtų paryškinti skliaustą, porinį pažymėtajam.

en: Whether pluma should highlight the current line.
lt: Ar pluma turėtų paryškinti esamą eilutę.

en: Whether pluma should include a document header when printing documents.
lt: Ar pluma turėtų įtraukti dokumento antraštę, juos spausdinant.

en: Whether pluma should insert spaces instead of tabs.
lt: Ar pluma turėtų įterpti tarpus vietoj tabuliacijos.

en: Whether pluma should print syntax highlighting when printing documents.
lt: Ar pluma turėtų spausdinti sintaksės paryškinimus, spausdinant dokumentus.

en: Whether pluma should restore the previous cursor position when a file is loaded.
lt: Ar pluma įkėlus failą turėtų perkelti žymeklį į buvusią poziciją.

en: Whether the bottom panel at the bottom of editing windows should be visible.
lt: Ar turi būti matomas apatinis skydelis redagavimo langų apačioje.

en: Whether the side pane at the left of editing windows should be visible.
lt: Ar turi būti matomas šoninis polangis redagavimo langų kairėje.

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
lt: Ar turi matytis būsenos juosta readagavimo lango apačioje.

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
lt: Ar redagavimo languose turi matytis įrankių juosta.

en: Whether to use the system's default fixed width font for editing text instead of a font specific to pluma. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
lt: Ar naudoti sistemos derintą šriftą vietoje skirto vien tik pluma. Jeigu šis parametras išjungta, tai vietoje sistemos naudojamo šrifto bus naudojamas šriftas, pasirinktas „Redaktoriaus šriftas“ parametre.

en: Width
lt: Plotis

en: Windows
lt: Langai

en: Words
lt: Žodžių

en: Writable VFS schemes
lt: Rašomos VFS schemos

en: XHTML 1.0 - Tags
lt: XHTML 1.0 – Žymos

en: XSLT - Axes
lt: XSLT – Ašys

en: XSLT - Elements
lt: XSLT – Elementai

en: XSLT - Functions
lt: XSLT - Funkcijos

en: XUL - Tags
lt: XUL – Žymos

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
lt: Bandote įrašyti failą tik skaitymui skirtame diske. Patikrinkite, ar teisingai nurodėte vietą, ir bandykite dar kartą.

en: You can also choose another character encoding and try again.
lt: Taip pat galite pasirinkti kitą simbolių koduotę ir bandyti dar kartą.

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
lt: Neturite teisių, reikiamų atverti šiam failui.

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
lt: Neturite reikiamų teisių įrašyti šį failą. Patikrinkite, ar teisingai nurodėte vietą, ir bandykite dar kartą.

en: You must be inside a word to run this command
lt: Norėdami paleisti šią komandą, turite perkelti žymeklį į žodį

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Pluma; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
lt: Turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su Pluma; jeigu negavote, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Zoom 1:1
lt: Mastelis 1:1

en: Zoom the page in
lt: Didinti

en: Zoom the page out
lt: Mažinti

en: Zoom to fit the whole page
lt: Keisti mastelį, kad tilptų visas puslapis

en: [FILE...]
lt: [FAILAS...]

en: _About
lt: _Apie

en: _Add
lt: Į_dėti

en: _Add...
lt: Pri_dėti...

en: _Always autocheck
lt: Vis_ada automatiškai tikrinti

en: _Applicability:
lt: Tink_amumas:

en: _Autocheck Spelling
lt: _Automatinis rašybos tikrinimas

en: _Autosave files every
lt: _Įrašyti failus kas

en: _Body:
lt: _Tekstas:

en: _Bottom Pane
lt: _Apatinis polangis

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Cancel Logout
lt: _Neatsijungti

en: _Check Spelling...
lt: _Tikrinti rašybą...

en: _Clear Highlight
lt: Iš_valyti paryškinimą

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Close All
lt: _Užverti visus

en: _Close Preview
lt: _Užverti spaudinio peržiūrą

en: _Configure Spell Checker plugin...
lt: _Konfigūruoti rašybos tikrinimo įskiepį

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: _Description
lt: _Aprašas

en: _Display line numbers
lt: _Rodyti eilučių numerius

en: _Document Statistics
lt: _Dokumento statistika

en: _Documents
lt: _Dokumentai

en: _Drop targets:
lt: _Numetimo zonos:

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Edit:
lt: _Taisyti:

en: _Enable automatic indentation
lt: Įjungti _automatinį atitraukimą

en: _Encoding
lt: _Koduotė

en: _Error color:
lt: _Klaidos spalva:

en: _File
lt: _Failas

en: _Filter
lt: _Filtruoti

en: _Find
lt: _Rasti

en: _Find...
lt: _Rasti...

en: _Fullscreen
lt: _Visame ekrane

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Highlight Mode
lt: _Paryškinimo režimas

en: _Ignore
lt: _Ignoruoti

en: _Ignore All
lt: _Ignoruoti visus

en: _Ignore case
lt: _Nekreipti dėmesio į raidžių dydį

en: _Incremental Search...
lt: _Prieauginė paieška...

en: _Input:
lt: Į_vestis:

en: _Insert
lt: Įterpt_i

en: _Invert Case
lt: Suke_isti raidžių dydį

en: _Leave Fullscreen
lt: _Išeiti iš viso ekrano

en: _Line numbers:
lt: _Eilučių numeriai:

en: _Match Case
lt: Skirti raidžių _dydį

en: _Match Filename
lt: _Atitikti failo pavadinimą

en: _Match case
lt: Skirti raidžių _dydį

en: _More...
lt: _Daugiau...

en: _Move to New Window
lt: _Perkelti į naują langą

en: _Move to Trash
lt: _Perkelti į šiukšlinę

en: _Never autocheck
lt: _Niekada automatiškai netikrinti

en: _New
lt: _Nauja

en: _New Folder
lt: _Naujas aplankas

en: _Next Document
lt: _Kitas dokumentas

en: _Next Location
lt: _Kita vieta

en: _Number every
lt: _Numeruoti kiekvieną

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Open terminal here
lt: Čia _atverti terminalą

en: _Open...
lt: _Atverti...

en: _Output:
lt: _Išvestis:

en: _Parse escape sequences (e.g. 
    )
lt: _Analizuoti kaitos sekas (pvz. 
    )

en: _Parse escape sequences (e.g. \n)
lt: _Analizuoti kaitos sekas (pvz. \n)

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Preview
lt: _Peržiūra

en: _Previous Document
lt: _Ankstesnis dokumentas

en: _Previous Location
lt: _Ankstesnė vieta

en: _Print...
lt: S_pausdinti...

en: _Prompt for a format
lt: _Paklausti formato

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: _Redo
lt: _Pakartoti

en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

en: _Remember autocheck by document
lt: P_risiminti automatinį tikrinimą pagal dokumentą

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Rename
lt: Pe_rvardinti

en: _Replace
lt: Pa_keisti

en: _Replace...
lt: _Pakeisti

en: _Restore Default Fonts
lt: _Atstatyti numatytuosius šriftus

en: _Retry
lt: _Bandyti dar kartą

en: _Reverse order
lt: _Atvirkščia tvarka

en: _Revert
lt: Atsta_tyti

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Save All
lt: Įraš_yti visus

en: _Save:
lt: Į_rašyti:

en: _Search
lt: Pa_ieška

en: _Search for:
lt: _Ko ieškoti:

en: _Set root to active document
lt: _Nustatyti šakninę vietą į aktyvaus dokumento

en: _Shortcut Key:
lt: Spartusis _klavišas:

en: _Snippets:
lt: _Iškarpos:

en: _Sort
lt: _Rikiuoti

en: _Spelling Suggestions...
lt: _Rašybos pasiūlymai...

en: _Statusbar
lt: _Būsenos juosta

en: _Suggestions:
lt: _Pasiūlymai

en: _Tab trigger:
lt: Aktyvavimas _tabuliacija:

en: _Tab width:
lt: _Tabuliacijos plotis:

en: _Title Case
lt: An_traštės raidžių dydis

en: _Toolbar
lt: Į_rankių juosta

en: _Tools
lt: Įr_ankiai

en: _Tools:
lt: Įr_ankiai:

en: _Undo
lt: Atša_ukti

en: _Update
lt: _Atnaujinti

en: _Use custom format
lt: Na_udoti pasirinktinį formatą

en: _Use the system fixed width font (%s)
lt: _Naudoti sistemos fiksuoto pločio šriftą (%s)

en: _View
lt: _Rodymas

en: _View Folder
lt: _Rodyti aplanką

en: _Wrap Around
lt: _Apvesti

en: _Wrap around
lt: _Priėjus pabaigą, ieškoti nuo pradžios

en: _minutes
lt: _minučių

en: column
lt: stulpelis

en: columns
lt: stulpelių

en: current
lt: dabartinė

en: directory
lt: katalogas

[ctx: editor-font]
en: 'Monospace 12'
lt: "Monospace 12"

en: false
lt: neigiama

en: file
lt: failas

en: label
lt: užrašas

[ctx: language]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: language]
en: Unknown (%s)
lt: Nežinomas (%s)

en: lines
lt: eilutės

en: name
lt: pavadinimas

en: of
lt: iš

en: page
lt: puslapis

en: pluma cannot find the file. Perhaps it has recently been deleted.
lt: pluma neranda failo. Galbūt jis buvo neseniai ištrintas.

en: pluma cannot handle %s locations in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
lt: pluma negali apdoroti %s vietų rašymo veiksena. Patikrinkite, ar teisingai nurodėte vietą ir bandykite dar kartą.

en: pluma cannot handle %s locations.
lt: pluma negali priimti %s vietos.

en: pluma cannot handle this location in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
lt: Pluma negali rašyti į šią vietą. Patikrinkite, ar teisingai nurodėte vietą, ir bandykite dar kartą.

en: pluma cannot handle this location.
lt: pluma negali priimti šios vietos.

en: pluma could not back up the old copy of the file before saving the new one. You can ignore this warning and save the file anyway, but if an error occurs while saving, you could lose the old copy of the file. Save anyway?
lt: pluma nepavyko padaryti atsarginės seno failo kopijos prieš įrašant naują. Galite nepaisyti šio įspėjimo ir vis tiek įrašyti failą, bet jeigu įrašant įvyks klaida, galite prarasti senojo failo kopiją. Vis tiek įrašyti?

en: pluma has not been able to detect the character encoding.
lt: pluma nepavyko aptikti simbolių koduotės.

en: pluma opened this instance of the file in a non-editable way. Do you want to edit it anyway?
lt: pluma atvėrė šį failą neredaguojamu būdu. Ar vis tiek norite jį keisti?

[ctx: print-font-body-pango]
en: 'Monospace 9'
lt: "Monospace 9"

[ctx: print-font-header-pango]
en: 'Sans 11'
lt: "Sans 11"

[ctx: print-font-numbers-pango]
en: 'Sans 8'
lt: "Sans 8"

en: rows
lt: eilučių

en: true
lt: teigiama

en: word
lt: žodis
