dconf master - en to lv translation catalogue (390 entries)

en:  and one dconf operation delayed. |  and %u dconf operations delayed.
lv[0]:  un %u dconf darbība ir aizturēta.
lv[1]:  un %u dconf darbības ir aizturētas.
lv[2]:  un %u dconf darbības ir aizturētas.

en: %s (key erased)
lv: %s (atslēga dzēsta)

en: %s (local keys)
lv: %s (lokālās atslēgas)

en: A (simple) string conflicting key that should give a error
lv: Vienkāršas virknes konfliktējoša atslēga, kam vajadzētu dot kļūdu

en: A 1-choice enumeration
lv: 1 izvēles uzskaitījums

en: A 1-choice integer value
lv: 1 izvēles veselā skaitļa vērtība

en: A 16-bit signed integer. See also the “integer-16-unsigned” key.
lv: 16 bitu vesels skaitlis ar zīmi. Skatiet arī atslēgu “integer-16-unsigned”.

en: A 16-bit unsigned integer. See also the “integer-16-signed” key.
lv: 16 bitu vesels skaitlis bez zīmes. Skatiet arī atslēgu “integer-16-signed”.

en: A 32-bit signed integer, defined by a relocatable schema.
lv: 32 bitu vesels skaitlis ar zīmi, to definē pārvietojama shēma.

en: A 32-bit signed integer. See also the “integer-32-unsigned” key.
lv: 32 bitu vesels skaitlis ar zīmi. Skatiet arī atslēgu “integer-32-unsigned”.

en: A 32-bit unsigned integer. See also the “integer-32-signed” key.
lv: 32 bitu vesels skaitlis bez zīmes. Skatiet arī atslēgu “integer-32-signed”.

en: A 5-choices enumeration
lv: 5 izvēļu uzskaitījums

en: A 64-bit signed integer. See also the “integer-64-unsigned” key.
lv: 64 bitu vesels skaitlis ar zīmi. Skatiet arī atslēgu “integer-64-unsigned”.

en: A 64-bit unsigned integer. See also the “integer-64-signed” key.
lv: 64 bitu vesels skaitlis bez zīmes. Skatiet arī atslēgu “integer-64-signed”.

en: A D-Bus handle type, type ‘h’
lv: D-Bus tura tips, tips “h”

en: A D-Bus object path array, type ‘ao’
lv: D-Bus objekta ceļu masīvs, tips “ao”

en: A D-Bus object path, type ‘o’
lv: D-Bus objekta ceļš, tips “o”

en: A D-Bus signature is a string used as type signature for a D-Bus method or message. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
lv: D-Bus paraksts ir virkne, ko izmanto kā tipa parakstu D-Bus metodei vai ziņojumam. Ja neizmantojat D-Bus, nav iemesla izmantot šo tipu.

en: A D-Bus signature, type ‘g’
lv: D-Bus paraksts, tips “g”

en: A boolean, type ‘b’
lv: Būla vērtība, tips “b”

en: A byte (unsigned), type ‘y’
lv: Baits (bez zīmes), tips “y”

en: A byte value is an integer between 0 and 255. It may be used to pass around characters.
lv: Baita vērtība ir vesels skaitlis no 0 līdz 255. To var izmantot, lai nodotu rakstzīmes.

en: A bytestring array, type ‘aay’
lv: Baitu virkņu masīvs, tips “aay”

en: A bytestring, type ‘ay’
lv: Baitu virkne, tips “ay”

en: A custom type, here ‘(ii)’
lv: Pielāgots tips, šeit “(ii)”

en: A dictionary entry of type ‘{ss}’
lv: Vārdnīcas ieraksts ar tipu “{ss}”

en: A dictionary maps values of a basic type to another value (of any type). A dictionary entry is one such mapping.
lv: Vārdnīcas attēlojums no vienkārša tipa vērtības uz citu (jebkura veida) vērtību. Vārdnīcas ieraksts ir šāda attēlojuma piemērs.

en: A dictionary maps values of a basic type to another value (of any type). One simple use case is to map strings to variants.
lv: Vārdnīcas attēlojums no vienkārša tipa vērtības uz citu (jebkura veida) vērtību. Viens lietojuma piemērs ir attēlot virknes uz variantiem.

en: A dictionary that maps schema IDs with path specifications. It is used to allow the user to associate a relocatable schema to certain paths. Path specifications may contain wildcards in the form of empty segments (e.g. /ca/desrt/dconf-editor//), defining possibly multiple paths. The same schema ID may be associated with multiple path specifications.
lv: Direktorija, kas kartē shēmas ID ar ceļa specifikācijām. To izmanto, lai ļautu lietotājam asociēt pārvietojamo shēmu ar noteiktiem ceļiem. Ceļa specifikācija var saturēt aizstājējzīmes tukšu segmentu formā (piemēram, /ca/desrt/dconf-editor//), definējot, iespējams, vairākus ceļus. To pašu shēmas ID var asociēt ar vairākām ceļu specifikācijām.

en: A double value could represent any real number.
lv: Dubulta vērtība, kas var attēlot jebkuru reālu skaitli.

en: A double, type ‘d’
lv: Dubulta, tips “d”

en: A flag for skipping unnecessary subfolders
lv: Karogs, lai izlaistu nevajadzīgas apakšmapes

en: A flag to check for added or removed schemas
lv: Slēdzis, ar ko pārbaudīt, vai ir pievienotas vai noņemtas atslēgas

en: A flag to enable maximized mode
lv: Ieslēgt maksimizētu režīmu

en: A flag to enable small rows for bookmarks list
lv: Karogs, lai ieslēgtu mazās rindas grāmatzīmju sarakstam

en: A flag to enable small rows for keys list
lv: Karogs, lai ieslēgtu mazās rindas atslēgu sarakstam

en: A flag to follow system night light
lv: Slēdzis, lai sekotu sistēmas nakts gaismai

en: A flag to restore the last view
lv: Karogs, uz ko atjaunot iepriekšējo skatu

en: A flag to sort keys list case-sensitively
lv: Karogs, lai kārtotu sarakstu, ņemot vērā burtu reģistru

en: A graphical tool for editing the dconf database
lv: Grafiskais rīks dconf datubāzes rediģēšanai

en: A graphical viewer and editor of applications’ internal settings.
lv: Lietotņu iekšējo iestatījumu grafiskais skatītājs un redaktors.

en: A list of bookmarked paths
lv: Saraksts ar ceļiem grāmatzīmēs

en: A long integer, type ‘x’
lv: Garš vesels skaitlis, tips “x”

en: A normal non-conflicting key from Conflict1
lv: Normāla nekonfliktējoša atslēga no Conflict1

en: A normal non-conflicting key from Conflict2
lv: Normāla nekonfliktējoša atslēga no Conflict2

en: A nullable boolean, type ‘mb’
lv: Nullējama Būla vērtība, tips “mb”

en: A nullable string, type ‘ms’
lv: Nullējama virkne, tips “ms”

en: A nullable-string conflicting key that should give an error
lv: Nenulles virknes konfliktējoša atslēga, kam vajadzētu dot kļūdu

en: A number with range
lv: Skaitlis ar apgabalu

en: A path to restore the last view
lv: Ceļš, uz ko atjaunot iepriekšējo skatu

en: A path to restore the pathbar state
lv: Ceļš, uz ko atjaunot ceļa joslas stāvokli

en: A range could limit an integer key to only allow one value, but that’s probably an error. Dconf Editor warns you in that case.
lv: Diapazons varētu ierobežot veselā skaitļa atslēgu uz tikai vienu vērtību, bet tā, visdrīzāk, ir kļūda. Dconf redaktors tādos gadījumos jūs brīdinās.

en: A short integer, type ‘n’
lv: īss vesels skaitlis, tips “n”

en: A string array contains any number of strings of whatever length. It may be an empty array, “[]”.
lv: Virknes masīvs var saturēt dažādu skaitu virkņu. Tas var būt arī tukšs masīvs “[]”.

en: A string array, type ‘as’
lv: Virkņu masīvs, tips “as”

en: A string, type ‘s’
lv: Virkne, tips “s”

en: A variant, type ‘v’
lv: Variants, tips “v”

en: A “vardict”, type ‘a{sv}’
lv: “vardict”, tips “a{sv}”

en: About
lv: Par

en: About Dconf Editor
lv: Par Dconf redaktors

en: Actions
lv: Darbības

en: An enumeration could contain only one item, but that’s probably an error. Dconf Editor warns you in that case.
lv: Uzskaitījums varēja saturēt tikai vienu vienumu, bet tā, visdrīzāk, ir kļūda. Dconf redaktors tādos gadījumos jūs brīdinās.

en: An object path array could contain any number of object paths (including none: “[]”). If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
lv: Objekta ceļu masīvs var saturēt dažādu skaitu objektu ceļus (tai skaitā nevienu: “[]”). Ja neizmantojat D-Bus, nav iemesla izmantot šo tipu.

en: An object path is used to identify D-Bus objects at a given destination on the bus. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
lv: Objekta ceļu izmanto, lai identificētu D-Bus objektus dotajā mērķī uz kopnes. Ja neizmantojat D-Bus, nav iemesla izmantot šo tipu.

en: An unsigned long integer, type ‘t’
lv: Garš vesels skaitlis bez zīmes, tips “t”

en: An unsigned short integer, type ‘q’
lv: Īss vesels skaitlis bez zīmes, tips “q”

en: An unsigned usual integer, type ‘u’
lv: Parasts vesels skaitlis bez zīmes, tips “u”

en: An usual boolean value, defined by a relocatable schema.
lv: Parasta Būla vērtība, to definē pārvietojama shēma.

en: An usual integer, type ‘i’
lv: Parasts vesels skaitlis, tips “i”

en: Apply
lv: Pielietot

en: Apply all
lv: Pielietot visiem

en: Arguments description:
lv: Argumentu apraksts:

en: Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

en: Bookmark this Location
lv: Pievienot šo vietu grāmatzīmēs

en: Bookmark this Search
lv: Šo pievienot grāmatzīmēm

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Bookmarks will
    be added here
lv: Grāmatzīmes tiks
    pievienotas šeit

en: Boolean
lv: Būla

en: Booleans can only take two values, “true” or “false”.
lv: Būla vērtība var būt tikai “patiess” vai “aplams”.

en: Browse the keys used by installed applications
lv: Pārlūkot atslēgas, ko izmanto instalētās lietotnes

en: Cannot find key “%s”.
lv: Nevar atrast atslēgu “%s”.

en: Cannot understand second argument in this context.
lv: Nevar saprast otro argumentu šajā kontekstā.

en: Cannot understand: given path contains “//”.
lv: Nevar saprast — dotais ceļš satur “//”.

en: Cannot understand: slash character in second argument.
lv: Nevar saprast — šķērssvītras rakstzīme otrajā argumentā.

en: Cannot understand: space character in argument.
lv: Nevar saprast — atstarpes rakstzīme argumentā.

en: Cannot understand: too many arguments.
lv: Nevar saprast — pārāk daudz argumentu.

en: Change the behaviour of a key value change request
lv: Mainīt uzvedību atslēgas vērtības maiņas pieprasījumam

en: Changes will be delayed until you request it.
lv: Izmaiņas tiks aizturētas, līdz to pieprasīsiet.

en: Close search
lv: Aizvērt meklēšanu

en: Close search results
lv: Aizvērt meklēšanas rezultātus

en: Configuration editor for dconf
lv: dconf konfigurācijas redaktors

en: Conflicting key defaulting to “1” that should give an error
lv: Konfliktējošu atslēgu vērtība mainās uz noklusējuma “1”, kam vajadzētu dot kļūdu

en: Conflicting key defaulting to “2” that should give an error
lv: Konfliktējošu atslēgu vērtība mainās uz noklusējuma “2”, kam vajadzētu dot kļūdu

en: Conflicting key from Conflict1 that should give a warning
lv: Konfliktējoša atslēga no Conflict1, kam vajadzētu dot brīdinājumu

en: Conflicting key from Conflict2 that should give a warning
lv: Konfliktējoša atslēga no Conflict2, kam vajadzētu dot brīdinājumu

en: Conflicting key with no range that should give an error
lv: Konfliktējoša atslēga bez apgabala, kam vajadzētu dot kļūdu

en: Conflicting key with range 0~5 that should give an error
lv: Konfliktējoša atslēga ar apgabalu 0~5, kam vajadzētu dot kļūdu

en: Contains all paths bookmarked by the user as an array of strings.
lv: Satur visus ceļus (kā virkņu masīvu), kurus lietotājs ir pievienojis grāmatzīmēm.

en: Copied to clipboard
lv: Kopēts starpliktuvē

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy current path
lv: Kopēt pašreizējo ceļu

en: Copyright © %u-%u – Arnaud Bonatti
lv: Autortiesības © %u-%u – Arnaud Bonatti

en: Copyright © 2010-2014 – Canonical Ltd
lv: Autortiesības © 2010–2014 – Canonical Ltd

en: Copyright © 2017-2018 – Davi da Silva Böger
lv: Autortiesības © 2017–2014 – Davi da Silva Böger

en: Creators
lv: Veidotāji

en: Credits
lv: Autori

en: Current value
lv: Pašreizējā vērtība

en: Current view actions
lv: Pašreizējo skatu darbības

en: Custom value
lv: Pielāgotā vērtība

en: Customize…
lv: Pielāgot…

en: DConf backend
lv: DConf aizmugure

en: Dconf Editor
lv: Dconf redaktors

en: Dconf Editor can monitor if schemas are added or removed from the multiple possible locations. That’s done by checking every three seconds if the schemas list has changed. As this way to do is suboptimal, this function can be disabled by setting this flag to “false”. Note that this option will be removed when a better way to do things is found.
lv: Dconf redaktors var vairākās vietās uzraudzīt, vai shēmas tiek pievienotas vai izņemtas. To dara, ik pēc trīs sekundēm pārbaudot, vai shēmas ir mainījušās. Tā kā tas ir suboptimāli, šo funkciju var izslēgt, iestatot šo slēdzi uz “aplams”. Ņemiet vērā, ka šī opcija tiks izņemta, kad tiks atrasts labāks veids, kā sekot izmaiņām.

en: Dconf Editor is a tool to allow direct editing of the dconf configuration database. This is useful when developing applications that use these settings.
lv: Dconf redaktora rīks jums ļauj tiešā veidā rediģēt dconf konfigurācijas datubāzi. Tas noder izstrādājot lietotnes, kuras izmanto šos iestatījumus.

en: Dconf Editor lets you edit any settings type supported by GSettings, falling back on a string entry when it doesn’t have a better way to do. Here is a tuple of two 32-bit signed integers.
lv: Dconf redaktors jums ļauj rediģēt jebkurus iestatījumus, ko atbalsta GSettings, ja tas nezina, ko ar to iesākt, tas atkāpjas uz virknes ierakstu. Šeit ir kortežs ar diviem 32 bitu veseliem skaitļiem ar zīmi.

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Defined by
lv: Noteica

en: Delayed mode is on
    but
    no pending changes
lv: Ir ieslēgts aizkaves režīms,
    bet
    nav izmaiņu, kuras gaidītu pielietošanu.

en: Description
lv: Apraksts

en: Directly edit your entire configuration database
lv: Tieši rediģē visu savu konfigurācijas datubāzi

en: Dismiss
lv: Nesaglabāt

en: Dismiss all
lv: Nesaglabāt visu

en: Dismiss change
lv: Atmest izmaiņas

en: Do not erase
lv: Nedzēst

en: Do not show initial warning
lv: Nerādīt sākotnējo brīdinājumu

en: Don’t forget that some options may break applications, so be careful.
lv: Neaizmirstiet, ka dažas opcijas var salauzt lietotnes, tāpēc esat uzmanīgi.

en: Double
lv: Dubults

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Editing your configuration directly is an advanced feature and may cause applications to not work correctly.
lv: Tieša konfigurācijas rediģēšana ir paredzēta lietpratējiem un lietotne var sākt strādāt nepareizi.

en: Empty tuple
lv: Tukšs kortežs

en: Enabled relocatable schema mapping facilities
lv: Ieslēdz pārvietojamo shēmu kartēšanas iespējas

en: Enter delay mode
lv: Ieiet aizkaves režīmā

en: Enumeration
lv: Uzskaitījums

en: Enumerations could be done either with the “enum” attribute, or with a “choices” tag.
lv: Uzskaitīšanu var veikt ar “enum” atribūtu, vai ar “choices” tagu.

en: Erase key
lv: Dzēst atslēgu

en: Every numeral setting (integers and unsigned integers of every type, plus doubles) could be limited to a custom range of values. For example, this integer could only take a value between -2 and 10.
lv: Katru skaitlisko iestatījumu (visi veselie skaitļi ar un bez zīmes, kā arī dubultās vērtības) var ierobežot uz kādu vērtību intervālu. Piemēram, šis veselais skaitlis var būt tikai intervālā no -2 līdz 10.

en: Failed to parse as 64-bit integer.
lv: Neizdevās parsēt kā 64 bitu veselu skaitli.

en: Failed to parse as double.
lv: Neizdevās parsēt kā dubulta platuma peldošā komata skaitli.

en: Failed to parse as unsigned 64-bit integer.
lv: Neizdevās parsēt kā 64 bitu nenegatīvu veselu skaitli.

en: False
lv: Aplams

en: Flags
lv: Karogi

en: Flags could be set by the “enum” attribute.
lv: Karogus var iestatīt ar “enum” atribūtu.

en: Flags for the relocatable schemas mapping facilities. “User” enables mappings defined by the “relocatable-schemas-user-paths” key; “Built-in” enables well-known mappings hardcoded into Dconf Editor; “Internal” is reserved for Dconf Editor own mappings; “Startup” is for mapping a relocatable schema from the command-line.
lv: Slēdži pārvietojamu shēmu kartēšanas iespējām. “User” ieslēdz kartējumus, kas ir definēti atslēgā “relocatable-schemas-user-paths”; “Built-in” ieslēdz labi zināmus kartējumus, kas ir iebūvēti Dconf redaktorā; “Internal” ir rezervēts paša Dconf redaktora kartējumiem; “Startup” ir pārvietojamas shēmas kartēšanai no komandrindas.

en: Flags: choose-colors-you-love
lv: Karogi: choose-colors-you-love

en: Folder “%s” is now empty.
lv: Mape “%s” tagad ir tukša.

en: Folders
lv: Mapes

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will determine if any action is taken inside of a browser window when either is pressed.
lv: Lietotājiem ar pelēm, kurām ir “Uz priekšu” un “Atpakaļ” pogas, šī atslēga noteikts, vai jebkāda darbība tiek veikta pārlūka logā, ja kaut viena no šīm pogām ir nospiesta.

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Back” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
lv: Lietotājiem ar pelēm, kurām ir “Uz priekšu” un “Atpakaļ” pogas, šī atslēga iestatīs, kura poga aktivizēs “Atpakaļ” komandu pārlūka logā. Iespējamās vērtības ir robežās no 6 līdz 14.

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Forward” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
lv: Lietotājiem ar pelēm, kurām ir “Uz priekšu” un “Atpakaļ” pogas, šī atslēga iestatīs, kura poga aktivizēs “Uz priekšu” komandu pārlūka logā. Iespējamās vērtības ir robežās no 6 līdz 14.

en: Forced range
lv: Forsēts diapazons

en: GNU General Public License
    version 3 or later
lv: GNU Vispārīgā Publiskā Licence
    3. versija vai jaunāka

en: GSettings allows nullable types, that are similar to other types but could take a “nothing” value. A nullable boolean can only take three values, “true”, “false” and “nothing”.
lv: GSettings atļauj nullējamus tipus, tie ir līdzīgi citiem tipiem, bet var būt ar vērtību “nekas”. Nullējama Būla vērtība var būt tikai “patiess”, “aplams” un “nekas”.

en: GSettings allows nullable types, that are similar to other types but could take a “nothing” value. A nullable string can take any string as value, including the empty string “''”, or can be NULL (nothing).
lv: GSettings atļauj nullējamus tipus, tie ir līdzīgi citiem tipiem, bet var būt ar vērtību “nekas”. Nullējama virkne var būt ar jebkuru virknes vērtību, tai skaitā tukša virkne “''”, bet var būt arī NULL (nekas).

en: GSettings doesn’t allow keys to use upper-case in their names, but installation paths of schemas can. If “true”, the keys list is sorted case-sensitively, with in usual order upper-case folders first.
lv: GSettings nepieļauj atslēgas ar lielajiem burtiem to nosaukumos, bet tie var būt shēmu instalāciju ceļos. Ja “patiess”, atslēgu saraksts tiek kārtots, ņemot vērā burtu reģistru, kur parasti lielo burtu mapes ir pirmās.

en: Given value is out of range.
lv: Dotās vērtības ir ārpus apgabala.

en: Go to this path
lv: Iet uz šo ceļu

en: Go to “%s”
lv: Iet uz “%s”

en: Graphical interface for editing other applications settings.
lv: Grafiskā saskarne citu lietotņu iestatījumu rediģēšanai.

en: Hide bookmarks
lv: Slēpt grāmatzīmes

en: If the “restore-view” key is set to “true”, Dconf Editor tries at launch to navigate to this path.
lv: Ja atslēga “restore-view” ir iestatīta uz “patiess”, Dconf redaktors palaižoties mēģinās aiziet uz šo ceļu.

en: If the “restore-view” key is set to “true”, and if the path requested at startup is a parent path of this one, Dconf Editor tries to restore the pathbar state at this path.
lv: Ja atslēga “restore-view” ir iestatīta uz “patiess” un, ja startēšanas laikā pieprasītais ceļš ir šī ceļa vecāka ceļš, Dconf redaktors mēģinās atjaunot ceļa joslas stāvokli uz šo ceļu.

en: If “true”, Dconf Editor opens a popup when launched reminding the user to be careful.
lv: Ja “patiess”, Dconf palaižoties redaktors atvērs uzlecošo logu, kurš atgādinās lietotājam, lai viņš uzmanās.

en: If “true”, Dconf Editor tries at launch to navigate to the path described in the “saved-view” key.
lv: Ja “patiess”, Dconf redaktors palaižoties mēģinās aiziet uz ceļu, kas ir aprakstīts “saved-view” atslēgā.

en: If “true”, the bookmarks list use smaller rows.
lv: Ja “patiess”, grāmatzīmju saraksts izmantos mazākas rindas.

en: If “true”, the keys list use smaller rows.
lv: Ja “patiess”, atslēgu saraksts izmantos mazākas rindas.

en: If “true”, the main window starts in maximized mode.
lv: Ja “patiess”, galvenais logs tiks atvērts maksimizētā režīmā.

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: I’ll be careful.
lv: Es būšu uzmanīgs.

en: Key erased
lv: Atslēga dzēsta

en: Key erased.
lv: Atslēga dzēsta.

en: Key “%s” has been deleted.
lv: Atslēga “%s” tika izdzēsta.

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

en: Keys not defined by a schema
lv: Atslēgas nav definētas shēmā

en: Known schemas installed:
lv: Zināmās instalētās shēmas:

en: Known schemas skipped:
lv: Zināmās izlaistās shēmas:

en: Local keys not defined by a schema
lv: Lokālās atslēgas nav definētas shēmā

en: Location bookmarked
lv: Vieta pievienota grāmatzīmēm

en: Manage your bookmarks
lv: Pārvaldiet savas grāmatzīmes

en: Mapping of paths to manually associated schemas
lv: Ceļu kartēšana uz manuāli asociētām shēmām

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Minimum
lv: Minimums

en: Mouse button to activate the “Back” command in browser window
lv: Peles poga, ar ko aktivizēt “Atpakaļ” komandu pārlūka logā

en: Mouse button to activate the “Forward” command in browser window
lv: Peles poga, ar ko aktivizēt “Uz priekšu” komandu pārlūka logā

en: Name
lv: Nosaukums

en: No
lv: Nē

en: No change
lv: Nav izmaiņu

en: No description provided
lv: Nav dots apraksts

en: No keys in this path
lv: Šajā ceļā atslēgu nav

en: No known schemas installed.
lv: Nav zināmu instalēto shēmu.

en: No known schemas skipped.
lv: Nav zināmu izlaisto shēmu.

en: No matches
lv: Nekas neatbilst

en: No schema available. A schema is what describes the use of a key, and Dconf Editor can’t find one associated with this key. If the application that was using this key has been uninstalled, or if this key is obsolete, you may want to erase it.
lv: Nav pieejamu shēmu. Shēma apraksta atslēgas pielietojumu un Dconf redaktors nevar atrast to shēmu, kas būtu saistīta ar šo atslēgu. Ka lietotne, kas izmanto šo atslēgu, ir atinstalēta, vai, ja šī atslēga ir novecojusi, jūs varētu vēlēties to izdzēst.

en: No schema found
lv: Nav atrastu shēmu

en: No summary provided
lv: Nav dots kopsavilkums

en: No unknown schemas.
lv: Nav nezināmu shēmu.

en: Nothing
lv: Nekas

en: Nothing to reset.
lv: Nav ko atiestatīt.

en: One dconf operation delayed. | %u dconf operations delayed.
lv[0]: %u dconf darbība ir aizturēta.
lv[1]: %u dconf darbības ir aizturētas.
lv[2]: %u dconf darbības ir aizturētas.

en: One gsettings operation | %u gsettings operations
lv[0]: %u gsettings darbība
lv[1]: %u gsettings darbības
lv[2]: %u gsettings darbības

en: One gsettings operation delayed. | %u gsettings operations delayed.
lv[0]: %u gsettings darbība ir aizturēta.
lv[1]: %u gsettings darbības ir aizturētas.
lv[2]: %u gsettings darbības ir aizturētas.

en: Only one window can be opened for now.
lv: Pašlaik var atvērt tikai vienu logu.

en: Open
lv: Atvērt

en: Open parent folder
lv: Atvērt vecāka mapi

en: Open path entry
lv: Atvērt vecāka ierakstu

en: Other actions
lv: Citas darbības

en: Page on GNOME wiki
lv: Lapa GNOME viki serverī

en: Pause night mode
lv: Pauzēt nakts režīmu

en: Pending
lv: Gaida

en: Print release version and exit
lv: Parādīt informāciju par laidienu un iziet

en: Print relocatable schemas and exit
lv: Parādīt pārvietojamās shēmas un iziet

en: Properties
lv: Īpašības

en: Quit mode
lv: Iziešanas režīms

en: Read keys descriptions and edit their values
lv: Lasīt atslēgu aprakstus un rediģēt to vērtības

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Refresh search results
lv: Atsvaidzināt meklēšanas rezultātus

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Relocatable schema
lv: Pārvietojama shēma

en: Reset recursively
lv: Atiestatīt rekursīvi

en: Reset view recursively
lv: Atiestatīt skatu rekursīvi

en: Reset visible keys
lv: Atiestatīt redzamās atslēgas

en: Reuse night mode
lv: Atkal izmantot nakts režīmu

en: Rule all
lv: Visam

en: Schema
lv: Shēma

en: Schema is not installed on given path.
lv: Shēma nav instalēta uz dotā ceļa.

en: Schema is relocatable, a path is needed.
lv: Shēma ir pārvietojama, ir nepieciešams ceļš.

en: Schema path should start and end with a “/”.
lv: Shēmas ceļam vajadzētu sākties un beigties ar “/”.

en: Schema with path
lv: Shēma ar ceļu

en: Search
lv: Meklēt

en: Search everywhere
lv: Meklēt visur

en: Search in “%s” folder
lv: Meklēt “%s” mapē

en: Search keys
lv: Meklēt atslēgas

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Set to default
lv: Iestatīt uz noklusējuma

en: Show bookmarks
lv: Rādīt grāmatzīmes

en: Show details…
lv: Rādīt papildu informāciju…

en: Show initial warning
lv: Rādīt sākotnējo brīdinājumu

en: Show properties
lv: Rādīt īpašības

en: Show this dialog next time.
lv: Nākamajā reizē rādīt šo dialoglodziņu.

en: Signed 16-bit integer
lv: 16 bitu vesels skaitlis

en: Signed 32-bit integer
lv: 32 bitu vesels skaitlis

en: Signed 64-bit integer
lv: 64 bitu vesels skaitlis

en: Sort preferences have changed. Do you want to refresh the view?
lv: Kārtošanas iestatījumi ir mainījušies. Vai vēlaties atsvaidzināt skatu?

en: Startup mappings are disabled.
lv: Startēšanas kartējumi ir izslēgti.

en: String
lv: Virkne

en: String array
lv: Virkņu masīvs

en: Strings, signatures and object paths should be surrounded by quotation marks.
lv: Virknēm, parakstiem un objektu ceļiem ir jābūt pēdiņās.

en: Subfolders
lv: Apakšmapes

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Thanks for using Dconf Editor for editing your settings!
lv: Paldies, ka izmantojat Dconf redaktoru, lai rediģētu savu konfigurāciju!

en: The GNOME Project
lv: GNOME projekts

en: The bookmarks list is not editable.
lv: Grāmatzīmju saraksts nav rediģējams.

en: The bytestring type is commonly used to pass around strings that may not be valid utf8. In that case, the convention is that the nul terminator character should be included as the last character in the array.
lv: Baitu virkne parasti tiek lietota, lai nodotu virknes, kas varētu nebūt derīga utf8. Jebkurā gadījumā, masīva beigās vajag ievietot nobeiguma nulles rakstzīmi.

en: The change will be applied on such request or if you quit this view.
lv: Izmaiņas tik pielietotas, ja tas tiks pieprasīts vai, ja iziesiet no šī skata.

en: The change will be dismissed if you quit this view without applying.
lv: Izmaiņas tiks atmestas, ja iziesiet no šī skata, nepielietojot izmaiņas.

en: The empty tuple, type and value “()”
lv: Tukšs kortežs, tips un vērtība “()”

en: The handle type is a 32-bit signed integer value that is, by convention, used as an index into an array of file descriptors that are sent alongside a D-Bus message. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
lv: Tura tips ir 32 bitu vesels skaitlis ar zīmi, kuru parasti izmanto kā datņu deskriptoru masīva indeksu, ko sūta kopā ar D-Bus ziņojumu. Ja neizmantojat D-Bus, nav iemesla izmantot šo tipu.

en: The height of the main window in pixels.
lv: Galvenā loga augstums pikseļos.

en: The height of the window
lv: Loga augstums

en: The same mouse button is set for going backward and forward. Doing nothing.
lv: Viena un tā pati peles poga ir iestatīta iet atpakaļ un uz priekšu. Neko nedara.

en: The string type could accept any utf8 string. Note that an empty string “''” is not the same as NULL (nothing); see also the “string-nullable” key.
lv: Virknes tips var pieņemt jebkuru utf8 virkni. Ņemiet vērā, ka tukšā virkne “''” nav tas pats kas NULL (nekas); skatiet arī “string-nullable” atslēgu.

en: The value is invalid.
lv: Vērtība nav derīga.

en: The width of the main window in pixels.
lv: Galvenā loga platums pikseļos.

en: The width of the window
lv: Loga platums

en: The “unsafe” value is discouraged: for keys that have a non-special-cased type, it updates the key value each time something changes in the entry, so including intermediate states. The “safe” value asks for confirmation in these cases, but allows instant changes for booleans and nullable booleans, enums and flags. The “always-confirm-implicit” and “always-confirm-explicit” values always asks for confirmation, but the first applies the change if you change path whereas the second dismiss it. The “always-delay” value adds each change in delay mode, allowing to apply multiple keys at once.
lv: Nedrošās (unsafe) vērtības nav ieteicamas — atslēgām, kas ir “non-special-cased” tipa, to vērtības tiek atjauninātas katru reizi kaut kas mainās ierakstā, tātad arī starpstāvokļus. Drošā (safe) vērtība šādos gadījumos prasa apstiprinājumu, bet ļauj tūlītējas izmaiņas Būla un nullējamos Būla tipos, uzskaitījumos un karogos. “always-confirm-implicit” un “always-confirm-explicit” vērtības vienmēr prasa apstiprināšanu, bet pirmais pielieto izmaiņas, ja maināt ceļu, savukārt otrs to atmet. “always-delay” vērtība pievieno katras izmaiņas aiztures režīmā, ļaujot pielietot vairākas atslēgas uzreiz.

en: There are conflicting definitions of this key, getting value would be either problematic or meaningless.
lv: Šai atslēgai ir konfliktējošas definīcijas, vērtības iegūšana varētu būt vai nu problemātiska, vai arī bezjēdzīga.

en: There are pending changes. Use Shift+Ctrl+Q to apply changes and quit, or Alt+F4 to dismiss changes and quit.
lv: Ir izmaiņas, kas gaida pielietošanu. Izmantojiet Shift+Ctrl+Q, lai pielietotu izmaiņas un izietu, vai Alt+F4 lai izietu, nesaglabājot izmaiņas.

en: There’s an empty tuple type (called sometimes “triv”) that is a tuple with no content, and can only take “()” as value.
lv: It tukša korteža tips (ko dažkārt dēvē par “triv”), kas ir kortežs bez satura  un tā vērtība var būt tikai “()”.

en: There’s nothing in requested folder “%s”.
lv: Pieprasītajā mapē “%s” nekā nav.

en: This enumeration offers only one choice. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
lv: Šis uzskaitījums dod tikai vienu iespēju. Tā, visdrīzāk, ir kļūda lietotnei, kas instalēja šo shēmu. Ja iespējams, ziņojiet viņiem par šo kļūdu.

en: This folder content has changed. Do you want to reload the view?
lv: Mapes saturs ir mainījies. Vai vēlaties pārlādēt skatu?

en: This integer key can only take one value. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
lv: Šī veselā skaitļa atslēga var pieņemt tikai vienu vērtību. Tā, visdrīzāk, ir kļūda lietotnei, kas instalēja šo shēmu. Ja iespējams, ziņojiet viņiem par šo kļūdu.

en: This is the type of an array of bytestrings. The bytestring type is commonly used to pass around strings that may not be valid utf8.
lv: Šis ir bitu virknes masīva veids. Bitu virknes ripu parasti izmanto, lai nodotu virknes, kas var nebūt derīgas utf8.

en: This key has a special “empty tuple” type. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
lv: Šai atslēgai ir īpašs tips “tukšs kortežs”. Tā, visdrīzāk, ir kļūda lietotnei, kas instalēja šo shēmu. Ja iespējams, ziņojiet viņiem par šo kļūdu.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It can be edited, since the types are compatible, but it is still an issue.
lv: Šī atslēga pārbauda vairākas shēmas vienā un tai pašā ceļā ar konfliktējošām atslēgām. To var rediģēt, jo tipi ir savietojami, bet tā vēl aizvien ir problēma.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different default value.
lv: Šī atslēga pārbauda vairākas shēmas vienā un tai pašā ceļā ar konfliktējošām atslēgām. Tam nevajadzētu būt rediģējamam, jo atslēgai, kas kartējas uz to pašu ceļu, ir cita noklusējuma vērtība.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different range.
lv: Šī atslēga pārbauda vairākas shēmas vienā un tai pašā ceļā ar konfliktējošām atslēgām. Tam nevajadzētu būt rediģējamam, jo atslēgai, kas kartējas uz to pašu ceļu, ir cits apgabals.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different type.
lv: Šī atslēga pārbauda vairākas shēmas vienā un tai pašā ceļā ar konfliktējošām atslēgām. Tam nevajadzētu būt rediģējamam, jo atslēgai, kas kartējas uz to pašu ceļu, ir cits tips.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. Non-conflicting keys should have no issues.
lv: Šī atslēga pārbauda vairākas shēmas vienā un tai pašā ceļā ar konfliktējošām atslēgām. Nekonfliktējošām atslēgām nevajadzētu izraisīt problēmas.

en: This key is defined and used by more than one schema. This could lead to problems. Edit value at your own risk.
lv: Atslēga ir definēta un to izmanto vairāk kā viena shēma. Tas var radīt problēmas. Vērtības rediģēšana var būt riskanta.

en: This key is incompatibly defined and used by more than one schema. It is impossible to work with its value in a meaningful way.
lv: Atslēga ir nesavietojami definēta un to izmanto vairāk kā viena shēma. Nav iespējams jēgpilni strādāt ar tās vērtību.

en: This key’s properties have changed. Do you want to reload the view?
lv: Atslēgas īpašības ir mainījušās. Vai vēlaties pārlādēt skatu?

en: This value is invalid for the key type.
lv: Šī vērtība nav derīga šim atslēgas tipam.

en: Toggle to bookmark this location
lv: Pārslēgt šīs vietas pievienošanu grāmatzīmēm

en: Translators
lv: Tulkotāji

en: True
lv: Patiess

en: Type
lv: Tips

en: Type code
lv: Tipa kods

en: Type name
lv: Tipa nosaukums

en: Unbookmark
lv: Noņemt grāmatzīmi

en: Unknown schema “%s”.
lv: Nezināma shēma “%s”.

en: Unknown schemas:
lv: Nezināma shēma:

en: Unsigned 16-bit integer
lv: 16 bitu nenegatīvs vesels skaitlis

en: Unsigned 32-bit integer
lv: 32 bitu nenegatīvs vesels skaitlis

en: Unsigned 64-bit integer
lv: 64 bitu nenegatīvs vesels skaitlis

en: Use
lv: Lietot

en: Use GNOME night light setting to activate night-mode.
lv: Izmantot GNOME nakts gaismas iestatījumus, lai ieslēgtu nakts režīmu.

en: Use a dot as decimal mark and no thousands separator. You can use the X.Ye+Z notation.
lv: Izmantojiet punktu kā decimālo atdalītāju un neizmantojiet tūkstošu atdalītāju. Varat izmantot X.Ye+Z notāciju.

en: Use default value
lv: Izmantojiet noklusējuma vērtību

en: Use night mode
lv: Izmantot nakts režīmu

en: Use the keyword “nothing” to set a maybe type (beginning with “m”) to its empty value.
lv: Izmantojiet atslēgvārdu “nekas”, lai iestatītu tipu “varbūt” (sākas ar ”m“) uz tukšu vērtību.

en: Use the keyword “nothing” to set a maybe type (beginning with “m”) to its empty value. Strings, signatures and object paths should be surrounded by quotation marks.
lv: Izmantojiet atslēgvārdu “nekas”, lai iestatītu tipu “varbūt” (sākas ar ”m“) uz tukšu vērtību. Virknēm, parakstiem un objektu ceļiem ir jābūt pēdiņās.

en: Use “Back” and “Forward” mouse button events
lv: Izmantot “Atpakaļ” un “Uz priekšu” peles pogu notikumus

en: Uses the gsettings API of the glib library, among others.
lv: Cita starpā izmanto glib bibliotēkas gsettings API.

en: Variant
lv: Variants

en: Variants content should be surrounded by XML brackets (‘<’ and ‘>’). See https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html for complete documentation.
lv: Variantiem būtu jābūt XML iekavās (“<” un “>”). Pilna dokumentācija ir pieejama https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html.

en: Variants could be stored inside variants, and consequently as a GSettings type. Their representation use the XML brackets (‘<’ and ‘>’ characters, in a gschema file “&#60;” and “&#62;” respectively), with a parsable representation of their content inside. If unclear, the type can be given in the value with a prefix annotation like “@x” (where “x” is the type string) or “int64”. See https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html for complete documentation.
lv: Variantus var saglabāt variantos un kā GSettings tipu. To attēlošanai izmanto XML iekavas (“<” un “>” rakstzīmes un gschema datnēs atbilstoši “&#60;” un “&#62;”),kas ir parsējama to satura reprezentācija. Ja nav viennozīmīgi skaidrs, tipu var norādīt vērtībā ar prefiksu “@x”, kur “x” ir tipa virkne, vai “int64”. Pilna dokumentācija ir pieejama https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html.

en: When a folder only contains one subfolder and no keys, Dconf Editor can jump to that subfolder directly. This flag enables that behaviour.
lv: Ja mapē ir tikai viena apakšmape un nav atslēgu, Dconf redaktors var uzreiz pārlekt uz šo apakšmapi. Šīs karogs ieslēdz šādu uzvedību.

en: Yes
lv: Jā

en: a folder path or a key path
lv: mapes ceļš vai atslēgas ceļš

en: boolean
lv: Būla

[ctx: capitalized]
en: D-Bus handle type
lv: D-Bus tura tips

[ctx: capitalized]
en: D-Bus object path
lv: D-Bus objektu ceļš

[ctx: capitalized]
en: D-Bus object path array
lv: D-Bus objektu ceļa masīvs

[ctx: capitalized]
en: D-Bus signature
lv: D-Bus paraksts

en: conflict
lv: konflikts

en: conflicting keys
lv: konfliktējošās atslēgas

en: dconf Editor
lv: dconf redaktors

en: double
lv: dubults

en: empty tuple
lv: tukšs kortežs

en: enumeration
lv: uzskaitījums

en: erased
lv: dzēsta

en: example: “/org/gnome/” or “/ca/desrt/dconf-editor/Demo/boolean”
lv: piemērs: “/org/gnome/” vai “/ca/desrt/dconf-editor/Demo/boolean”

en: example: “bookmarks”
lv: piemērs: “bookmarks”

en: example: “ca.desrt.dconf-editor.Bookmarks:/ca/desrt/dconf-editor/”
lv: piemērs: “ca.desrt.dconf-editor.Bookmarks:/ca/desrt/dconf-editor/”

en: example: “ca.desrt.dconf-editor.Settings”
lv: piemērs: “ca.desrt.dconf-editor.Settings”

en: false
lv: aplams

en: flags
lv: karogi

en: integer
lv: vesels skaitlis

en: key erased
lv: atslēga dzēsta

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus handle type
lv: D-Bus tura tips

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus object path
lv: D-Bus objektu ceļš

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus object path array
lv: D-Bus objektu ceļa masīvs

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus signature
lv: D-Bus paraksts

en: nothing
lv: nekas

en: nothing (%s)
lv: nekas (%s)

en: see list with the “--list-relocatable-schemas” option
lv: skatiet sarakstu ar opciju “--list-relocatable-schemas”

en: settings;configuration;
lv: iestatījumi;konfigurācija;

[ctx: shortcut window]
en: About
lv: Par

[ctx: shortcut window]
en: Actions
lv: Darbības

[ctx: shortcut window]
en: Actions menu
lv: Darbību izvēlne

[ctx: shortcut window]
en: Apply pending changes and quit
lv: Pielietot rindā gaidošās izmaiņas un iziet

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark this path
lv: Pievienot šo ceļu grāmatzīmēm

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks menu
lv: Grāmatzīmju izvēlne

[ctx: shortcut window]
en: Browse keys tree
lv: Pārlūkot atslēgu koku

[ctx: shortcut window]
en: Clipboard
lv: Starpliktuve

[ctx: shortcut window]
en: Contextual menu
lv: Konteksta izvēlne

[ctx: shortcut window]
en: Copy descriptor
lv: Kopēt deskriptoru

[ctx: shortcut window]
en: Copy path
lv: Kopēt ceļu

[ctx: shortcut window]
en: Dismiss modification
lv: Atmest izmaiņas

[ctx: shortcut window]
en: Dismiss pending changes and quit
lv: Nesaglabāt rindā gaidošās izmaiņas un iziet

[ctx: shortcut window]
en: Edit parent path
lv: Rediģēt vecāka ceļu

[ctx: shortcut window]
en: Edit path
lv: Rediģēt ceļu

[ctx: shortcut window]
en: Edit root path
lv: Rediģēt saknes ceļu

[ctx: shortcut window]
en: Generic
lv: Vispārējs

[ctx: shortcut window]
en: Keys list actions
lv: Atslēgu sarakstu darbības

[ctx: shortcut window]
en: Modifications list actions
lv: Modifikāciju saraksta darbības

[ctx: shortcut window]
en: Next line
lv: Nākamā rinda

[ctx: shortcut window]
en: Open active direct child
lv: Atvērt aktīvo tiešo bērnu

[ctx: shortcut window]
en: Open active last child
lv: Atvērt aktīvo pēdējo bērnu

[ctx: shortcut window]
en: Open parent folder
lv: Atvērt vecāka mapi

[ctx: shortcut window]
en: Open root folder
lv: Atvērt saknes mapi

[ctx: shortcut window]
en: Open selected row key
lv: Atvērt izvēlētās rindas atslēgu

[ctx: shortcut window]
en: Paste as search
lv: Ielīmēt kā meklējumu

[ctx: shortcut window]
en: Paste as search (force)
lv: Ielīmēt kā meklējumu (forsēt)

[ctx: shortcut window]
en: Path bar menu
lv: Ceļa joslas izvēlne

[ctx: shortcut window]
en: Path bar navigation
lv: Ceļa joslas navigācija

[ctx: shortcut window]
en: Previous line
lv: Iepriekšējā rinda

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: shortcut window]
en: Quit if there’s no pending changes
lv: Iziet, ja nav rindā gaidošu izmaiņu

[ctx: shortcut window]
en: Search again
lv: Meklēt vēlreiz

[ctx: shortcut window]
en: Search again, locally
lv: Meklēt vēlreiz, lokāli

[ctx: shortcut window]
en: Search options
lv: Meklēšanas opcijas

[ctx: shortcut window]
en: Set to default
lv: Iestatīt uz noklusējuma

[ctx: shortcut window]
en: Show this help
lv: Rādīt šo palīdzību

[ctx: shortcut window]
en: Toggle boolean value
lv: Pārslēgt Būla vērtību

[ctx: shortcut window]
en: Toggle folder properties
lv: Pārslēgt mapes īpašības

[ctx: shortcut window]
en: Toggle local search
lv: Pārslēgt lokālo meklēšanu

[ctx: shortcut window]
en: Toggle modifications list
lv: Pārslēgt modifikāciju sarakstu

[ctx: shortcut window]
en: Toggle search
lv: Pārslēgt meklēšanu

[ctx: shortcut window]
en: Unbookmark this path
lv: Noņemt šo ceļu no grāmatzīmēm

en: string
lv: virkne

en: string array
lv: virkņu masīvs

en: the name of a key from the schema
lv: nosaukums atslēgai no shēmas

en: the name of a schema with fixed path
lv: shēmas nosaukums ar fiksētu ceļu

en: the name of a “relocatable” schema, without fixed path
lv: shēmas “relocatable” nosaukums, bez fiksēta ceļa

en: the path where to map the relocatable schema
lv: ceļš, uz kura attēlot pārvietojamo shēmu

en: true
lv: patiess

en: type “%s”
lv: tips “%s”

en: variant
lv: variants
