eom 1.25.0 - en to lv translation catalogue (298 entries)

en:  (invalid Unicode)
lv:  (nederīgs Unicode)

en: %.1f (35mm film)
lv: %.1f (35mm filmiņa)

en: %.1f (lens)
lv: %.1f (lēcas)

en: %a, %d %B %Y
lv: %Y. gada %d. %B

en: %a, %d %B %Y  %X
lv: %A, %Y. gada %d. %B, %X

en: <b>%f:</b> original filename
lv: <b>%f:</b> sākotnējais faila nosaukums

en: <b>%n:</b> counter
lv: <b>%n:</b> skaitītājs

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
lv: Miskasti "%s" neizdevās atrast. Vai vēlaties dzēst šo attēlu neatgriezeniski?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
lv: Ja vērtība lielāka par 0, tā norāda, cik sekundes katru attēlu rādīt. Nulle izslēdz automātisku attēlu pārslēgšanu.

en: About this application
lv: Par šo lietotni

en: Active plugins
lv: Aktīvie spraudņi

en: All Files
lv: Visi faili

en: All Images
lv: Visi attēli

en: Allow zoom greater than 100% initially
lv: Atļaut sākuma tālummaiņu lielāku kā 100%

en: Aperture Value:
lv: Diafragmas atvērums:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
lv: Vai tiešām vēlaties pārvietot
    "%s" uz miskasti?

en: As _background
lv: Kā _fonu

en: As check _pattern
lv: Kā _rūtiņrakstu

en: As custom c_olor:
lv: Kā pielāgota _krāsa:

en: As custom color:
lv: Kā pielāgota krāsa :

en: At least two file names are equal.
lv: Vismaz divu failu nosaukumi ir vienādi.

en: Author:
lv: Autors:

en: Automatic orientation
lv: Automātiski pagriezt

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Both
lv: Abos

en: Browse and rotate images
lv: Pārlūkot un grozīt attēlus

en: Bytes:
lv: Baiti:

en: C_enter:
lv: C_entrā:

en: Camera
lv: Kamera

en: Camera Model:
lv: Fotoaparāta modelis:

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
lv: Maina aktīvā loga attēlu kolekcijas redzamību

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
lv: Maina aktīvā loga sānu joslas redzamību

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
lv: Maina aktīvā loga statusjoslas redzamību

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
lv: Maina aktīvā loga rīkjoslas redzamību

en: Choose a folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Close _without Saving
lv: Aizvērt _bez saglabāšanas

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Collection
lv: Kolekcija

en: Color for Transparent Areas
lv: Caurspīdīgo apgabalu krāsa

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Could not display help for Eye of MATE
lv: Neizdevās parādīt Eye of MATE palīdzību

en: Could not load image '%s'.
lv: Neizdevās ielādēt attēlu '%s'.

en: Couldn't access trash.
lv: Neizdevās piekļūt miskastei.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
lv: Neizdevās piešķirt atmiņu, lai ielādētu JPEG failu

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu, lai saglabātu: %s

en: Couldn't delete file
lv: Neizdevās izdzēst failu

en: Date
lv: Datums

en: Date in statusbar
lv: Datums statusa joslā

en: Date/Time:
lv: Datums/laiks:

en: Delay in seconds until showing the next image
lv: Aizture sekundēs, pirms parāda nākamo attēlu

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Destination folder:
lv: Mērķa mape:

en: Details
lv: Detaļas

en: Disable image collection
lv: Deaktivizēt attēlu kolekciju

en: EXIF not supported for this file format.
lv: Šis faila formāts neatbalsta EXIF.

en: E_xpand images to fit screen
lv: I_zplest attēlu, lai ietilptu ekrānā

en: East
lv: Austrumu

en: Edit the application toolbar
lv: Rediģēt lietotnes rīkjoslu

en: Enlarge the image
lv: Palielināt attēlu

en: Error on deleting image %s
lv: Kļūda, dzēšot attēlu %s

en: Error printing file:
    %s
lv: Kļūda, drukājot failu:
    %s

en: Exposure Time:
lv: Ekspozīcijas laiks:

en: Extrapolate Image
lv: Ekstrapolēt attēlu

en: Eye of MATE Image Viewer
lv: Eye of MATE attēlu skatītājs

en: Eye of MATE Preferences
lv: Eye of MATE iestatījumi

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
lv: Eye of MATE nevarēja noteikt ierakstāmā faila formātu pēc faila nosaukuma.

en: File Name Preview
lv: Faila nosaukuma priekšskatījums

en: File Path Specifications
lv: Faila ceļa specifikācija

en: File format is unknown or unsupported
lv: Faila formāts ir neatpazīstams vai neatbalstīts

en: Filename format:
lv: Faila nosaukuma formāts:

en: Fit
lv: Ietilpināt

en: Fit the image to the window
lv: Ietilpināt attēlu logā

en: Flash:
lv: Zibspuldze:

en: Flip _Horizontal
lv: Apmest _horizontāli

en: Flip _Vertical
lv: Apmest vertikāli

en: Focal Length
lv: Fokālais attālums

en: Focal Length:
lv: Fokusa attālums:

en: Folder
lv: Mape

en: Fullscreen with double-click
lv: Pilnekrāns ar dubultklikšķi

en: General
lv: Vispārīgs

en: Go to a random image of the collection
lv: Pāriet uz kādu kolekcijas attēlu

en: Go to the first image of the collection
lv: Pāriet uz pirmo kolekcijas attēlu

en: Go to the last image of the collection
lv: Pāriet uz pēdējo kolekcijas attēlu

en: Go to the next image of the collection
lv: Pāriet uz nākamo kolekcijas attēlu

en: Go to the previous image of the collection
lv: Pāriet uz iepriekšējo kolekcijas attēlu

en: Height:
lv: Augstums:

en: Help on this application
lv: Šīs lietotnes palīdzība

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: ISO Speed Rating:
lv: ISO ātruma reitings:

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
lv: Ja ir ieslēgts un aktīvajā logā nav ielādēts neviens attēls, tad tiks attēlota lietotāja attēlu mape, izmantojot XDG īpašo lietotāju katalogu. Ja nav ieslēgts vai nav norādīta attēlu mape, tad tiks attēlota pašreizējā darba mape.

en: If activated, Eye of MATE won't ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
lv: Ja ir ieslēgts, Eye of MATE nelūgs apstirināt attēlu pārvietošanu uz atkritni. Tā jautās, ja kādu no failiem nevar pārvietot uz atkritni, bet tas tiks izdzēsts pavisam.

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
lv: Ja ieslēgts, tad sīkāki metadati īpašību logā tiks pārvietoti atsevišķā šķirklī. Tam vajadzētu padarīt loga lietošanu vieglāku mazākos ekrānos, piemēram portatīvajos datoros. Ja izslēgts, tad logrīks tiks iegults "Metadata" lapā.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
lv: Ja caurspīdīguma atslēgai ir vērtība COLOR, šī atslēga nosaka caurspīdīguma attēlošanai lietojamās krāsas vērtību.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
lv: Ja šis ir ieslēgts, tad pamatkrāsas atslēgas noteiktā krāsa aizpildīs laukumu aiz attēla. Ja tā nav uzstādīta, tad patreizējā GTK+ tēma noteiks aizpildīšanas krāsu.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
lv: Ja šis ir FALSE, mazi attēli netiks automātiski izstiepti, lai ietipltu ekrānā.

en: If you don't save, all your changes will be lost.
lv: Ja nesaglabāsiet, visas jūsu izmaiņas tiks zaudētas.

en: If you don't save, your changes will be lost.
lv: Ja nesaglabāsiet, jūsu izmaiņas tiks zaudētas.

en: Image
lv: Attēls

en: Image Data
lv: Attēla dati

en: Image Enhancements
lv: Attēla uzlabojumi

en: Image Properties
lv: Attēla īpašības

en: Image Settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Image Taking Conditions
lv: Fotografēšanas apstākļi

en: Image View
lv: Attēla skats

en: Image Zoom
lv: Attēla palielinājums

en: Image loading failed.
lv: Kļūda, ielādējot attēlu.

en: In
lv: Tuvāk

en: Inches
lv: Collas

en: Interpolate Image
lv: Interpolēt attēlu

en: Keywords:
lv: Atslēgvārdi:

en: Leave Fullscreen
lv: Pamest pilnekrānu

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
lv: Aktīvo spraudņu saraksts. Tas nesatur aktīvo spraudņu "Atrašanās vietu". To var noskaidrot spraudņa .eom-plugin failā.

en: Location:
lv: Vieta:

en: Loop through the image sequence
lv: Cikliski iet cauri attēlu virknei

en: Maker Note
lv: Veidotāja piezīmes

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
lv: Pa_slēpt

en: Metadata
lv: Metadati

en: Metering Mode:
lv: Mērīšanas režīms:

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Mirror the image horizontally
lv: Atspoguļot attēlu horizontāli

en: Mirror the image vertically
lv: Atspoguļot attēlu vertikāli

en: Move the selected image to the trash folder
lv: Pārvietot izvēlēto attēlu uz miskasti

en: Move the selected item on the toolbar
lv: Pārvietot izvēlēto elementu uz rīkjoslu

en: Move to _Trash
lv: Pārvie_tot uz miskasti

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: No image loaded.
lv: Nav ielādēts attēls.

en: No images found in '%s'.
lv: '%s' netika atrasti attēli.

en: None
lv: Nekas

en: Normal
lv: Parasts

en: North
lv: Ziemeļu

en: Open Folder
lv: Atvērt mapi

en: Open Image
lv: Atvērt attēlu

en: Open _with
lv: _Atvērt ar

en: Open a file
lv: Atvērt failu

en: Open in fullscreen mode
lv: Atvērt pilnekrāna režīmā

en: Open in slideshow mode
lv: Atvērt slīdrādes režīmā

en: Open the selected image with a different application
lv: Atvērt izvēlēto attēlu ar citu lietotni

en: Opening image "%s"
lv: Atver attēlu "%s"

en: Options
lv: Opcijas

en: Other
lv: Citas lietotnes

en: Out
lv: Tālāk

en: Page Setup
lv: Lapas iestatījumi

en: Pause Slideshow
lv: Apturēt slīdrādi

en: Pause or resume the slideshow
lv: Aptur vai atjauno slīdrādi

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
lv: Lūdzu mēģiniet lietot citu faila paplašinājumu, piemēram, .png vai .jpg.

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Position
lv: Novietojums

en: Preferences for Eye of MATE
lv: Eye of MATE iestatījumi

en: Preview
lv: Pirmsapskate

en: Print the selected image
lv: Drukāt izvēlēto attēlu

en: Prope_rties
lv: Ī_pašības

en: Properties
lv: Parametri

en: Question
lv: Jautājums

en: Reload Image
lv: Pārlādēt attēlu

en: Reload current image
lv: Pārlādēt pašreizējo attēlu

en: Remove the selected item from the toolbar
lv: Aizvākt izvēlētos elementu no rīkjoslas

en: Remove the selected toolbar
lv: Aizvākt izvēlēto rīkjoslu

en: Rename from:
lv: Pārdēvēt no:

en: Replace spaces with underscores
lv: Aizvietot atstarpes ar pasvītrojumiem

en: Right
lv: Pa Labi

en: Rotate Counterc_lockwise
lv: Pagriezt pretēji pu_lksteņrādītāja virzienam

en: Rotate the image 90 degrees to the left
lv: Pagriezt attēlu 90 grādus pa kreisi

en: Rotate the image 90 degrees to the right
lv: Pagriezt attēlu 90 grādus pa labi

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: Palaidiet '%s --help', lai redzētu pilnu pieejamo komandrindas opciju sarakstu.

en: S_elect the images you want to save:
lv: Izvēli_eties attēlus, kurus vēlaties saglabāt:

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Save Image
lv: Saglabāt attēlu

en: Save _As…
lv: Saglabāt _kā...

en: Save changes in currently selected images
lv: Saglabāt izmaiņas šobrīd izvēlētajos attēlos

en: Save changes to image "%s" before closing?
lv: Saglabāt "%s" izmaiņas pirms aizvēršanas?

en: Save the selected images with a different name
lv: Saglabāt izvēlētos attēlus ar citu nosaukumu

en: Saving image "%s" (%u/%u)
lv: Saglabā attēlu "%s" (%u/%u)

en: Saving image locally…
lv: Saglabā attēlu lokāli...

en: Scroll wheel zoom
lv: Tālummaiņa ar peles ritentiņu

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Sequence
lv: Secība

en: Set as _Desktop Background
lv: Iestatīt kā _darbvirsmas fonu

en: Set the selected image as the desktop background
lv: Iestatīt izvēlēto attēlu kā darbvirsmas fonu

en: Show the application's version
lv: Parādīt programmas versiju

en: Show the current image in fullscreen mode
lv: Parādīt izvēlēto attēlu pilnekrāna režīmā

en: Show the image at its normal size
lv: Parādīt attēlu parastajā izmērā

en: Show the properties and metadata of the selected image
lv: Parādīt izvēlētā attēla īpašības un metadatus

en: Show “_%s”
lv: Rādīt “_%s”

en: Show/Hide the image collection pane scroll buttons.
lv: Rādīt/slēpt attēlu kolekcijas paneļa ritināšanas pogas.

en: Show/Hide the image collection pane.
lv: Rādīt/slēpt attēlu kolekcijas paneli.

en: Show/Hide the window side pane.
lv: Rādīt/slēpt loga sānu paneli.

en: Show/Hide the window statusbar.
lv: Rādīt/slēpt loga statusa joslu.

en: Show/Hide the window toolbar.
lv: Rādīt/slēpt loga rīkjoslu.

en: Shrink the image
lv: Samazināt attēlu

en: Side _Pane
lv: Sānu _panelis

en: Size
lv: Izmērs

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Smooth images when zoomed-_in
lv: Noglud_ināt attēlus palielinot

en: Smooth images when zoomed-_out
lv: N_ogludināt attēlus samazinot

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
lv: Daži no izvēlētajiem attēliem nevar tikt pārvietoti uz miskasti, tos var tikai neatgriezeniski dzēst. Vai vēlaties turpināt?

en: South
lv: Dienvidu

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
lv: Sākt jaunu instanci, neizmantojot jau eksistējošo

en: Start a slideshow view of the images
lv: Sākt attēlu slīdrādi

en: Start counter at:
lv: Sākt skaitītāju no:

en: T_oolbar
lv: Rīkj_osla

en: Tag
lv: Birka

en: Taken on
lv: Uzņemts

en: Temporary file creation failed.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
lv: Krāsa, kas aizpilda laukumu aiz attēla. Ja nav uzstādīta izmantot-pamata-krāsu atslēga, šo krāsu noteiks patreizējā GTK+ tēma.

en: The given locations contain no images.
lv: Norādītajās atrašanās vietās nav attēlu.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
lv: Attēls "%s" ir izmainīts ar ārēju programmu.⏎ Vai Jūs vēlaties to pārlādēt?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
lv: Attēls "%s" iestatīts kā darbvirsmas fons.
    Vai vēlaties mainīt tā izskatu?

en: The image whose printing properties will be set up
lv: Attēls, kuram tiks norādīti drukāšanas parametri

en: The information for the page where the image will be printed
lv: Lapas, uz kuras tiks drukāts, informācija

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
lv: Reizinātājs, ko pielietot, kad tālummaiņai izmanto peles ritentiņu.  Šī vērtība nosaka tālummaiņas soli. Piemēram, 0.05 atbilst 5% tālummaiņas solim, 1.00 atbilst 100% tālummaiņas solim.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lv: Šī programma tiek izplatīta cerībā, ka tā būs noderīga, taču BEZ JEBKĀDĀM GARANTIJĀM; pat bez šķietamām KOMERCIĀLAS VĒRTĪBAS un PIEMĒROTĪBAS KONKRĒTIEM NOLŪKIEM garantijām. Sīkāku informāciju meklējiet GNU Vispārējā publiskajā licencē.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lv: Šī programma ir brīva programmatūra; jūs varat to izplatīt tālāk un/vai modificēt saskaņā ar GNU Vispārējās publiskās licences noteikumiem, ko publicējis Brīvas programmatūras fonds (Free Software Foundation); izmantojiet Licences versiju 2 vai (pēc jūsu izvēles) jebkuru vēlāku versiju.

en: Time
lv: Laiks

en: To:
lv: Uz:

en: Toolbar Editor
lv: Rīkjoslu redaktors

en: Transformation failed.
lv: Kļūda, veicot pārveidošanu.

en: Transformation on unloaded image.
lv: Pārveidot neielādētu attēlu.

en: Transparency color
lv: Caurspīdīguma krāsa

en: Transparency indicator
lv: Caurspīdīguma indikators

en: Transparent Parts
lv: Caurspīdīgas daļas

en: Trash images without asking
lv: Izmest attēlus miskastē bez vaicāšanas

en: Type
lv: Veids

en: Type:
lv: Tips:

en: Undo the last change in the image
lv: Atsaukt pēdējo attēlā veikto izmaiņu

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Use "%s" to open the selected image
lv: Lietot "%s", lai atvērtu izvēlēto attēlu

en: Use a custom background color
lv: Izmantot pielāgotu pamata krāsu

en: Value
lv: Vērtība

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: West
lv: Rietumu

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
lv: Vai failu izvēlētājam vajadzētu rādīt lietotāja attēlu mapi, ja neviena bilde nav vēl ielādēta.

en: Whether the image collection pane should be resizable.
lv: Vai attēlu kolekcijas panelim jābūt maināmam izmēram.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
lv: Vai attēlu vajadzētu ekstrapolēt tuvināšanas laikā. Tas var piešķirt attēliem izplūdušu izskatu un aizņem mazliet vairāk laika.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
lv: Vai attēlu vajadzētu interpolēt attālināšanas laikā. Tas var piešķirt attēliem labāku kvalitāti, taču var aizņemt vairāk laika.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
lv: Vai, balstoties uz EXIF datiem, būtu automātiski jāpagriež attēls.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
lv: Vai metadatu sarakstam īpašību dialogā vajadzētu atrasties atsevišķā lapā.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
lv: Vai lietot peles ritentiņu tālummaiņai.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
lv: Nosaka, vai attēlu virkni rādīt bezgalīgā ciklā.

en: Width:
lv: Platums:

en: XMP Other
lv: XMP citi

en: XMP Rights Management
lv: XMP tiesību vadība

en: Zoom _Out
lv: Tā_lināt

en: Zoom multiplier
lv: Tālummaiņas reizinātājs

en: [FILE…]
lv: [FAILS...]

en: _About
lv: P_ar

en: _Automatic orientation
lv: _Automātiski pagriezt

en: _Best Fit
lv: La_bākā saderība

en: _Bottom:
lv: A_pakšā:

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Delete Toolbar
lv: _Dzēst rīkjoslu

en: _Do not ask again during this session
lv: _Neprasīt vairāk šīs sesijas laikā

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _First Image
lv: _Pirmais attēls

en: _Fullscreen
lv: Pilne_krāna

en: _Go
lv: _Doties

en: _Height:
lv: Au_gstums:

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Image
lv: _Attēls

en: _Image Collection
lv: Attēlu kolekc_ija

en: _Last Image
lv: Pēdējais attē_ls

en: _Left:
lv: Pa _kreisi:

en: _Loop sequence
lv: At_kārtojuma secība

en: _Move on Toolbar
lv: _Pārvietot uz rīkjoslu

en: _Next
lv: _Nākamais

en: _Next Image
lv: _Nākamais attēls

en: _Normal Size
lv: _Parastais izmērs

en: _Open Background Preferences
lv: _Atvērt Fona Iestatījumus

en: _Open…
lv: At_vērt...

en: _Previous
lv: _Iepriekšējais

en: _Previous Image
lv: Ie_priekšējais attēls

en: _Print…
lv: _Drukāt...

en: _Random Image
lv: Ne_jauši izvēlēts attēls

en: _Reload
lv: _Pārlādēt

en: _Remove from Toolbar
lv: Noņemt no _rīkjoslas

en: _Reset to Default
lv: _Atstatīt uz noklusēto

en: _Retry
lv: Vēl_reiz

en: _Right:
lv: Pa _labi:

en: _Rotate Clockwise
lv: Pag_riezt pulksteņrādītāja virzienā

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Scaling:
lv: Palielinājum_s:

en: _Statusbar
lv: _Statusa josla

en: _Switch image after:
lv: Pār_slēgt attēlu ik pēc:

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _Top:
lv: _Augšā:

en: _Undo
lv: _Atsaukt

en: _Unit:
lv: _Vienība:

en: _View
lv: _Skats

en: _Width:
lv: _Platums:

en: _Zoom In
lv: _Tuvināt

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
lv: Miskaste

en: as is
lv: kā ir

en: seconds
lv: sekundes
