gvfs - en to lv translation catalogue (438 entries)

en:  (invalid encoding)
lv:  (nederīgs kodējums)

en:  <location> <attribute> <values> - set attribute
lv:  <vieta> <atribūts> <vērtības> - iestatīt atribūtu

en: %s Audio Player
lv: %s mūzikas atskaņotājs

en: %s Camera
lv: %s fotokamera

en: %s Drive
lv: %s dzinis

en: %s Encrypted Data
lv: %s šifrēti dati

en: %s Filesystem Service
lv: %s failu sistēmas serviss

en: %s Media
lv: %s datu nesējs

en: %s on %s
lv: %s uz %s

en: %s/%s Drive
lv: %s/%s dzinis

en: %s: %d: Directory or file exists
lv: %s: %d: Mape vai fails eksistē

en: %s: %d: Invalid filename
lv: %s: %d: Nederīgs faila nosaukums

en: %s: %d: No such file or directory
lv: %s: %d: Nav tāda faila vai mapes

en: %s: %d: Not Supported
lv: %s: %d: Netiek atbalstīts

en: %s: %s, error writing to stdout
lv: %s: %s, kļūda, rakstot uz stdout

en: %s: %s: error launching application: %s
lv: %s: %s: kļūda, palaižot lietotni: %s

en: %s: %s: error opening file: %s
lv: %s: %s: kļūda, atverot failu: %s

en: %s: %s: error opening location: %s
lv: %s: %s: kļūda, atverot vietu: %s

en: %s: %s: error reading: %s
lv: %s: %s: kļūda lasot: %s

en: %s: %s:error closing: %s
lv: %s: %s: kļūda aizverot: %s

en: %s: missing locations
lv: %s: trūkst atrašanās vietas

en: - create directories
lv: - izveidot mapes

en: - delete files
lv: - dzēst failus

en: - list contents of directories in a tree-like format
lv:  - uzskaitīt mapju saturu koka formā

en: - list files at <location>
lv: - uzskaitīt failus no <vietas>

en: - mount <location>
lv: - montēt <vietu>

en: - move files to trash
lv: - pārvietot failus uz miskasti

en: - rename file
lv: - pārsaukt failu

en: - show info for <location>
lv: - rādīt <vietas> informāciju

en: / on %s
lv: / uz %s

en: ATA Drive
lv: ATA dzinis

en: Accounts are unsupported
lv: Konti nav atbalstīti

en: Append to end of file
lv: Pievienot faila beigām

en: Attribute not specified
lv: Atribūts nav norādīts

en: Audio CD Filesystem Service
lv: Audio CD failu sistēmas serviss

en: Audio Disc
lv: Audio disks

en: Audio Player
lv: Mūzikas atskaņotājs

en: Automount failed: %s
lv: Automātiskā montēšana neizdevās: %s

en: Backup file creation failed
lv: Neizdevās izveidot rezerves kopijas failu

en: Backup file creation failed: %s
lv: Neizdevās izveidot rezerves kopijas failu: %s

en: Backups are not yet supported.
lv: Rezerves kopijas vēl netiek atbalstītas.

en: Blank Blu-Ray Disc
lv: Tukšs Blu-Ray disks

en: Blank Blu-Ray R Disc
lv: Tukšs Blu-Ray R disks

en: Blank Blu-Ray RW Disc
lv: Tukšs Blu-Ray RW disks

en: Blank CD-R Disc
lv: Tukšs CD-R disks

en: Blank CD-ROM Disc
lv: Tukšs CD-ROM disks

en: Blank CD-RW Disc
lv: Tukšs CD-RW disks

en: Blank DVD+R DL Disc
lv: Tukšs divslāņu DVD+R disks

en: Blank DVD+R Disc
lv: Tukšs DVD+R disks

en: Blank DVD+RW Disc
lv: Tukšs DVD+RW disks

en: Blank DVD-RAM Disc
lv: Tukšs DVD-RAM disks

en: Blank DVD-ROM Disc
lv: Tukšs DVD-ROM disks

en: Blank DVD-RW Disc
lv: Tukšs DVD-RW disks

en: Blank Disc
lv: Tukšs disks

en: Blank HD DVD Disc
lv: Tukšs HD DVD disks

en: Blank HD DVD-R Disc
lv: Tukšs HD DVD-R disks

en: Blank HD DVD-RW Disc
lv: Tukšs DVD-RW disks

en: Blank MO Disc
lv: Tukšs MO disks

en: Blu-Ray Disc
lv: Blu-Ray disks

en: Blu-Ray R Disc
lv: Blu-Ray R disks

en: Blu-Ray RW Disc
lv: Blu-Ray RW disks

en: Burn
lv: Rakstīt

en: CD-R Disc
lv: CD-R disks

en: CD-ROM Disc
lv: CD-ROM disks

en: CD-RW Disc
lv: CD-RW disks

en: CD/DVD Creator
lv: CD/DVD veidotājs

en: Camera
lv: Fotokamera

en: Can't contact session bus
lv: Nevar sazināties ar sesijas kopni

en: Can't copy directory over directory
lv: Nevar uzkopēt mapi virsū mapei

en: Can't copy file over directory
lv: Nevar nokopēt failu pāri mapei

en: Can't eject file
lv: Nevar izgrūst failu

en: Can't find metadata file %s
lv: Nevar atrast metadatu failu %s

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
lv: Nevar apstrādāt GVfsIcon versijas %d kodējumu

en: Can't monitor file or directory.
lv: Nevar uzraudzīt failu vai mapi.

en: Can't mount file
lv: Nevar montēt failu

en: Can't move directory over directory
lv: Nevar pārvietot mapi virsū mapei

en: Can't open directory
lv: Nevar atvērt mapi

en: Can't open mountable file
lv: Nevar atvērt montējamus failus

en: Can't poll file
lv: Nevar vaicāt failu

en: Can't recursively copy directory
lv: Nevar rekursīvi kopēt mapi

en: Can't recursively move directory
lv: Nevar rekursīvi pārvietot mapi

en: Can't send host identity confirmation
lv: Neizdodas nosūtīt datoram identitātes apstiprinājumu

en: Can't send password
lv: Nevar nosūtīt paroli

en: Can't start file
lv: Nevar startēt failu

en: Can't stop file
lv: Nevar apturēt failu

en: Can't unmount file
lv: Nevar atmontēt failu

en: Can't write to directory
lv: Nevar rakstīt mapē

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Login
lv: Atcelt pieteikšanos

en: Cannot allocate new file to append to
lv: Nevar piešķirt jaunu failu, pie kura pievienot

en: Cannot connect to the system bus
lv: Nevar savienoties ar sistēmas kopni

en: Cannot create gphoto2 context
lv: Nevar izveidot gphoto2 kontekstu

en: Cannot create gudev client
lv: Nevar izveidot gudev klientu

en: Cannot create libhal context
lv: Nevar izveidot libhal kontekstu

en: Cannot find drive %s
lv: Nevar atrast dzini %s

en: Cannot get LUKS cleartext slave
lv: Nevar dabūt LUKS cleartext sekotāju

en: Cannot get LUKS cleartext slave from path `%s'
lv: Nevar dabūt LUKS cleartext sekotāju no ceļa '%s'

en: Cannot get data of file to append to
lv: Nevar saņemt datus par failu, pie kura pievienot

en: Cannot initialize libhal
lv: Nevar inicializēt libhal

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
lv: Nevar atvērt datu savienojumu. Vai to bloķē ugunsmūris?

en: Cannot read file to append to
lv: Nevar nolasīt failu, pie kura pievienot

en: CompactFlash Drive
lv: CompactFlash dzinis

en: Computer
lv: Dators

en: Concatenate files at locations and print to the standard output. Works just like the traditional cat utility, but using gvfs location instead local files: for example you can use something like smb://server/resource/file.txt as location to concatenate.
lv: Savieno failus atrašanās vietās un izdrukā tos standart izvadē. Darbojas tāpat kā ierastā cat utilītprogramma, bet izmanto gvfs vietas, nevis lokālos failus: piemēram, jūs varat izmantot kaut ko līdzīgu smb://server/resource/file.txt un to savienot.

en: Connection refused by server
lv: Serveris noraidīja savienojumu

en: Connection to the device lost
lv: Pārtrūka savienojums ar ierīci

en: Copy with file
lv: Kopēt ar failu

en: Could not create request
lv: Nevarēja izveidot pieprasījumu

en: Could not find enclosing mount
lv: Nevarēja atrast ietverošo montējumu

en: Could not parse response
lv: Nevarēja noparsēt atbildi

en: Couldn't get stream file descriptor
lv: Nevarēja saņemt straumes faila aprakstītāju

en: Create backup
lv: Izveidot rezerves kopijas

en: DEST - read from standard input and save to DEST
lv: MĒRĶIS - ielasīt no standarta ievades un saglabāt uz MĒRĶA

en: DVD+R DL Disc
lv: Divslāņu DVD+R disks

en: DVD+R Disc
lv: DVD+R disks

en: DVD+RW Disc
lv: DVD+RW disks

en: DVD-RAM Disc
lv: DVD-RAM disks

en: DVD-ROM Disc
lv: DVD-ROM disks

en: DVD-RW Disc
lv: DVD-RW disks

en: Data connection closed
lv: Datu savienojums slēgts

en: Device '%s' is password protected. Enter the password on the device and click 'Try again'.
lv: Ierīce '%s' ir aizsargāta ar paroli. Ievadiet ierīces paroli un spiediet 'Mēģināt vēlreiz'.

en: Device requires a software update
lv: Ierīcei nepieciešams programmatūras atjaunināšana

en: Didn't get stream file descriptor
lv: Netika iegūts straumes faila aprakstītājs

en: Digital Camera (%s)
lv: Digitālā fotokamera (%s)

en: Directory '%s' is not empty
lv: Mape '%s' nav tukša

en: Directory not empty
lv: Mape nav tukša

en: Directory notification not supported
lv: Mapes paziņojumi nav atbalstīti

en: Disc
lv: Disks

en: Don't follow symlinks
lv: Nesekot simboliskajām saitēm

en: Don't send single MOVED events.
lv: Nesūtīt vienu PĀRVIETOTS notikumu.

en: Don't start fuse.
lv: Nestartēt fuse.

en: Drive %s does not contain audio files
lv: Dzinis %s nesatur audio failus

en: Empty response
lv: Tukša atbilde

en: End of stream
lv: Plūsmas beigas

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
lv: Ievadiet paroli, lai atslēgtu sējumu
    Ierīce "%s" satur šifrētus datus uz sadaļas %d.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
lv: Ievadiet paroli, lai atslēgtu sējumu
    Ierīce "%s" satur šifrētus datus.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
lv: Ievadiet paroli, lai atslēgtu sējumu
    Ierīce %s satur šifrētus datus.

en: Enter passphrase for key for ssh as %s on %s
lv: Ievadiet ssh atslēgas paroli lietotājam %s uz %s

en: Enter passphrase for key for ssh on %s
lv: Ievadiet ssh atslēgas paroli uz %s

en: Enter password for %s
lv: Ievadiet %s paroli

en: Enter password for ftp as %s on %s
lv: Ievadiet %s ftp paroli uz %s

en: Enter password for ftp on %s
lv: Ievadiet ftp paroli uz %s

en: Enter password for ssh as %s on %s
lv: Ievadiet %s ssh paroli uz %s

en: Enter password for ssh on %s
lv: Ievadiet ssh paroli uz %s

en: Error closing: %s
lv: Kļūda aizverot: %s

en: Error connecting to D-Bus: %s
lv: Kļūda, savienojoties ar D-Bus: %s

en: Error connecting to daemon: %s
lv: Kļūda, savienojoties ar dēmonu: %s

en: Error connecting to socket: %s
lv: Kļūda, savienojoties ar ligzdu: %s

en: Error copying file %s: %s
lv: Kļūda, kopējot failu %s: %s

en: Error creating Avahi resolver: %s
lv: Kļūda, izveidojot Avahi atrisinātāju: %s

en: Error creating backup file: %s
lv: Kļūda, veidojot faila rezerves kopiju: %s

en: Error creating camera
lv: Kļūda, veidojot fotokameru

en: Error creating directory
lv: Kļūda, izveidojot mapi

en: Error creating directory: %s
lv: Kļūda, izveidojot mapi: %s

en: Error creating file object
lv: Kļūda, izveidojot faila objektu

en: Error creating socket: %s
lv: Kļūda, izveidojot ligzdu: %s

en: Error deleting directory
lv: Kļūda, dzēšot mapi

en: Error deleting file
lv: Kļūda, dzēšot failu

en: Error deleting file: %s
lv: Kļūda, dzēšot failu: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
lv: Kļūda, meklējot ietverošo montējumu: %s

en: Error from 'paranoia' on drive %s
lv: Kļūda no 'paranoia' uz dziņa %s

en: Error getting data from file
lv: Kļūda, saņemot datus no faila

en: Error getting device information
lv: Kļūda, saņemot ierīces informāciju

en: Error getting file
lv: Kļūda, saņemot failu

en: Error getting writable attributes: %s
lv: Kļūda, saņemot rakstāmus atribūtus: %s

en: Error in stream protocol: %s
lv: Kļūda plūsmas protokolā: %s

en: Error initializing Avahi: %s
lv: Kļūda, inicializējot Avahi: %s

en: Error initializing camera
lv: Kļūda, inicializējot fotokameru

en: Error loading device information
lv: Kļūda, ielādējot ierīces informāciju

en: Error looking up device information
lv: Kļūda, uzmeklējot ierīces informāciju

en: Error mounting %s: %s
lv: Kļūda, montējot %s: %s

en: Error mounting location: %s
lv: Kļūda, montējot vietu: %s

en: Error moving file %s: %s
lv: Kļūda, pārvietojot failu %s: %s

en: Error moving file: %s
lv: Kļūda, pārvietojot failu: %s

en: Error opening file: %s
lv: Kļūda, atverot failu: %s

en: Error parsing commandline options: %s
lv: Kļūda, parsējot komandrindas opcijas: %s

en: Error reading stdin
lv: Kļūda, nolasot stdin

en: Error removing target file: %s
lv: Kļūda, dzēšot mērķa failu: %s

en: Error renaming dir
lv: Kļūda pārsaucot mapi

en: Error renaming file
lv: Kļūda, pārsaucot failu

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
lv: Kļūda, risinot "%s" servisu "%s" domēnā "%s"

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
lv: Kļūda, risinot "%s" servisu "%s" domēnā "%s". Trūkst viens vai vairāki TXT ieraksti. Nepieciešamās atslēgas: "%s".

en: Error seeking in stream on camera %s
lv: Kļūda, meklējot plūsmā fotokamerā: %s

en: Error seeking in stream on drive %s
lv: Kļūda, meklējot plūsmā uz dziņa: %s

en: Error sending fd: %s
lv: Kļūda, sūtot fd: %s

en: Error setting attribute: %s
lv: Kļūda, iestatot atribūtu: %s

en: Error setting file metadata: %s
lv: Kļūda, iestatot faila metadatus: %s

en: Error setting up camera communications port
lv: Kļūda, iestatot fotokameras komunikācijas portu

en: Error trashing file: %s
lv: Kļūda, izmetot failu miskastē: %s

en: Error unmounting mount: %s
lv: Kļūda, atmontējot vietu: %s

en: Error while getting mount info: %s
lv: Kļūda, saņemot informāciju par montējumu: %s

en: Error writing file
lv: Kļūda, rakstot failā

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Etag not available
lv: Etag nav pieejams

en: FILES... - open FILES with registered application.
lv: FAILI... - atver FAILI ar reģistrētu lietotni.

en: Failed to create active FTP connection.
lv: Neizdevās izveidot aktīvo FTP savienojumu.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
lv: Neizdevās izveidot aktīvo FTP savienojumu. Varbūt jūsu maršrutētājs to neatbalsta?

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
lv: Neizdevās izgrūst datu nesēju; viens vai vairāki sējumi uz datu nesēja ir aizņemti.

en: Failed to get file list
lv: Neizdevās iegūt failu sarakstu

en: Failed to get folder list
lv: Neizdevās iegūt mapju sarakstu

en: Failed to mount Windows share
lv: Neizdevās piemontēt Windows koplietojumu

en: Failed to retrieve share list from server
lv: Neizdevās saņemt koplietojumu sarakstu no servera

en: Failure
lv: Kļūme

en: File System
lv: Failu sistēma

en: File does not exist
lv: Fails neeksistē

en: File doesn't exist
lv: Fails neeksistē

en: File exists
lv: Fails eksistē

en: File is directory
lv: Fails ir mape

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
lv[0]: Failu sistēma ir aizņemta: %d atvērts fails
lv[1]: Failu sistēma ir aizņemta: %d atvērti faili
lv[2]: Failu sistēma ir aizņemta: %d atvērtu failu

en: Filename contains invalid characters.
lv: Failu nosaukums satur nederīgas rakstzīmes.

en: Filesystem is busy
lv: Failu sistēma ir aizņemta

en: FireWire Drive
lv: FireWire dzinis

en: Floppy Disk
lv: Diskete

en: Floppy Drive
lv: Diskešu dzinis

en: Follow symlinks, mounts and shortcuts like dirs
lv: Sekot simboliskajām saitēm, montējumiem un īsinājumiem kā mapēm

en: GVFS Daemon
lv: GVFS dēmons

en: GVFS Metadata Daemon
lv: GVFS metadatu dēmons

en: GVfs GDU Volume Monitor
lv: GVfs GDU sējumu uzraugs

en: Get filesystem info
lv: Saņemt failu sistēmas informāciju

en: HD DVD Disc
lv: HD DVD disks

en: HD DVD-R Disc
lv: HD DVD-R disks

en: HD DVD-RW Disc
lv: HD DVD-RW disks

en: HTTP Client Error: %s
lv: HTTP klienta kļūda: %s

en: HTTP Error: %s
lv: HTTP kļūda: %s

en: Host closed connection
lv: Serveris aizvēra savienojumu

en: Host key verification failed
lv: Datora atslēgas pārbaude neizdevās

en: Hostname not known
lv: Datora nosaukums nav zināms

en: Insufficient permissions
lv: Nepietiekamas atļaujas

en: Internal Apple File Control error
lv: Iekšēja Apple File Control kļūda

en: Internal Error (%s)
lv: Iekšēja kļūda (%s)

en: Internal error: %s
lv: Iekšēja kļūda: %s

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
lv: Nederīga AFC vieta: tai ir jābūt formā afc://uuid:porta-numurs

en: Invalid Apple File Control data received
lv: Saņemti nederīgi Apple File Control dati

en: Invalid arguments from spawned child
lv: Nederīgi parametri no izveidotā bērna

en: Invalid attribute info list content
lv: Nederīgs atribūtu informācijas saraksta saturs

en: Invalid attribute type %s
lv: Nederīgs atribūta tips %s

en: Invalid backend type
lv: Nederīgs aizmugures veids

en: Invalid dbus message
lv: Nederīgs dbus ziņojums

en: Invalid file info format
lv: Nederīgs faila informācijas formāts

en: Invalid filename
lv: Nederīgs faila nosaukums

en: Invalid filename %s
lv: Nederīgs faila nosaukums %s

en: Invalid icon_id '%s' in OpenIconForRead
lv: Nederīgs icon_id '%s' iekš OpenIconForRead

en: Invalid mount spec
lv: Nederīga montēšanas specifikācija

en: Invalid reply
lv: Nederīga atbilde

en: Invalid reply received
lv: Saņemta nederīga atbilde

en: Invalid return value from %s
lv: Nederīga atgrieztā vērtība no %s

en: Invalid seek type
lv: Nederīgs meklēšanas tips

en: Items in the trash may not be modified
lv: Miskastē esošos failus nevar modificēt

en: Jaz Drive
lv: Jaz dzinis

en: Keep with file when moved
lv: Paturēt failu, kad pārvietots

en: LOCATION... - concatenate LOCATIONS to standard output.
lv: VIETA... - savieno VIETAS standart izvadā.

en: List
lv: Saraksts

en: List writable attributes
lv: Uzskaitīt rakstāmos atribūtus

en: Local Network
lv: Lokālais tīkls

en: Location is already mounted
lv: Vieta jau ir montēta

en: Location is not mountable
lv: Vieta nav montējama

en: Location not specified
lv: Vieta nav norādīta

en: Lockdown Error: Invalid Argument
lv: Noslēgšanas kļūda: nederīgs parametrs

en: Log In Anyway
lv: Tomēr pieteikties

en: Login dialog cancelled
lv: Pieteikšanās dialogs atsaukts

en: MO Disc
lv: MO disks

en: Main daemon for GVFS
lv: Galvenais GVFS dēmons

en: Malformed dns-sd encoded_triple '%s'
lv: Slikti noformēts dns-sd encoded_triple '%s'

en: Malformed icon identifier '%s'
lv: Slikti noformēts ikonas identifikators '%s'

en: Malformed input data for GVfsIcon
lv: Slikti formēti GVfsIcon ievades dati

en: Mass Storage Drive
lv: Lielapjoma atmiņas ierīce

en: MemoryStick Drive
lv: MemoryStick dzinis

en: Metadata daemon for GVFS
lv: GVFS metadatu dēmons

en: Missing operand
lv: Trūkst operanda

en: Mixed Audio/Data Disc
lv: Jaukts audio/datu disks

en: Monitor events
lv: Uzrauga notikumi

en: Mount as mountable
lv: Montēt kā montējamus

en: Mount volume with device file
lv: Montēt sējumu ar ierīces failu

en: Mounted %s at %s
lv: Montēts %s uz %s

en: Name already exists
lv: Nosaukums jau eksistē

en: Network
lv: Tīkls

en: Network Location Monitor
lv: Lokālā tīkla uzraugs

en: New name too long
lv: Nosaukums par garu

en: No camera specified
lv: Nav norādītā fotokamera

en: No device specified
lv: Nav norādīta ierīce

en: No drive specified
lv: Nav norādīts dzinis

en: No hostname specified
lv: Nav norādīts datora nosaukums

en: No media in the drive
lv: Dzinī nav datu nesēja

en: No mount type specified
lv: Nav norādīts montējuma tips

en: No route to host
lv: Nav maršruta uz datoru

en: No space left on server
lv: Uz servera vairs nav brīvas vietas

en: No such file
lv: Nav tāda faila

en: No such file %s on drive %s
lv: Nav tāda faila %s uz dziņa %s

en: No such file or directory
lv: Nav tāda faila vai mapes

en: No such file or directory in target path
lv: Mērķa ceļā nav tāda faila vai mapes

en: No volume for device file %s
lv: Ierīces failam %s nav sējuma

en: Not a WebDAV enabled share
lv: Nav WebDAV aktivēta koplietojums

en: Not a directory
lv: Nav mape

en: Not a mountable file
lv: Nav montējams fails

en: Not a regular file
lv: Nav parasts fails

en: Not supported
lv: Nav atbalstīts

en: Not supported (not same directory)
lv: Nav atbalstīts (nav tā pati mape)

en: Not supported (src is dir, dst is dir)
lv: Nav atbalstīts (avots ir mape, mērķis ir mape)

en: Not supported (src is dir, dst is existing file)
lv: Nav atbalstīts (avots ir mape, mērķis ir esošs fails)

en: Not supported (src is file, dst is dir)
lv: Nav atbalstīts (avots ir fails, mērķis ir mape)

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting option like -n, -T or other.
lv: Piezīme: sūtiet caur konveijeru uz cat, ja vajag tās formatēšanas opcijas, piemēram -n, -T vai citu.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
lv: Viena vai vairākas programmas neļauj veikt nomontēšanu.

en: Only create if not existing
lv: Izveidot tikai, ja neeksistē

en: Opens the file(s) with the default application registered to handle the type of the file.
lv: Atver failu(-s) ar noklusēto lietotni, kas reģistrēta šim failu tipam.

en: Operation failed
lv: Darbība neizdevās

en: Operation not supported by backend
lv: Aizmugure neatbalsta šo darbību

en: Operation not supported, files on different mounts
lv: Darbība nav atbalstīta, faili atrodas dažādos montējumos

en: Operation unsupported
lv: Neatbalstīta darbība

en: Operation was cancelled
lv: Darbība tika atcelta

en: Page type unknown
lv: Nezināms lapas tips

en: Password dialog cancelled
lv: Paroles dialogs atsaukts

en: Password required for %s
lv: Nepieciešama parole serverim %s

en: Password required for share %s on %s
lv: Nepieciešama parole koplietojumam %s uz %s

en: Permission denied
lv: Pieeja liegta

en: Please enter proxy password
lv: Lūdzu, ievadiet starpnieka paroli

en: Print new etag at end
lv: Drukāt jaunu etag beigās

en: Protocol error
lv: Protokola kļūda

en: Rename successful. New uri: %s
lv: Pārsaukšana veiksmīga. Jaunais uri: %s

en: Replace old daemon.
lv: Aizvieto veco dēmonu.

en: Response invalid
lv: Nederīga atbilde

en: SCSI Drive
lv: SCSI dzinis

en: SD/MMC Drive
lv: SD/MMC dzinis

en: SOURCE... DEST - copy file(s) from SOURCE to DEST
lv: AVOTS... MĒRĶIS - kopē failu(-s) no AVOTS uz MĒRĶIS

en: SOURCE... DEST - move file(s) from SOURCE to DEST
lv: AVOTS... MĒRĶIS - pārvieto failu(-s) no AVOTS uz MĒRĶIS

en: Seek not supported on stream
lv: Meklēšana plūsmā nav atbalstīta

en: Service %d on Apple Mobile Device
lv: Serviss %d uz Apple Mobile Device

en: Settable attributes:
lv: Iestatāmi atribūti:

en: Show completions
lv: Rādīt pabeigšanas

en: Show extra information for List and Monitor
lv: Rādīt papildu informāciju par sarakstiem un uzraugiem

en: Show hidden files
lv: Rādīt slēptus failus

en: SmartMedia Drive
lv: SmartMedia dzinis

en: Software RAID Drive
lv: Programmatūras RAID dzinis

en: Start Anyway
lv: Tomēr startēt

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
lv: Startēt dzini degradētā režīmā?
    Dziņa startēšana degradētā režīmā, nozīmē, ka dzinis vairs neizturēs kļūmes. Ja kāda sastāvdaļa nobeigsies, datu uz diskiem var neatgriezeniski pazust.

en: Symlinks not supported by backend
lv: Aizmugure neatbalstīta simboliskās saites

en: Tape Drive
lv: Lenšdzinis

en: Target %s is not a directory
lv: Mērķis %s nav mape

en: Target file already exists
lv: Mērķa fails jau eksistē

en: Target file exists
lv: Mērķa fails eksistē

en: The FTP server is busy. Try again later
lv: FTP serveris ir aizņemts. Mēģiniet vēlreiz vēlāk

en: The attributes to get
lv: Atribūti, ko saņemt

en: The connection was interrupted
lv: Savienojums tika pārtraukts

en: The device did not respond
lv: Ierīce neatbild

en: The directory is not empty
lv: Mape nav tukša

en: The etag of the file being overwritten
lv: etag failam, ko pārraksta

en: The file does not exist or isn't an audio track
lv: Fails neeksistē, vai arī tas nav audio celiņš

en: The file is not a directory
lv: Fails nav mape

en: The file is not a mountable
lv: Fails nav montējams

en: The file was externally modified
lv: Fails tika mainīts no ārpuses

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
lv: Attālinātā datora (%s) identitāte ir nezināma.
    Tas parasti notiek pirmo reizi piesakoties attālinātā datora sistēmā.
    
    Identitāte, kas tika nosūtīta uz attālināto datoru ir %s. Ja jūs vēlaties pilnībā pārliecināties, ka ir droši turpināt, sazinieties ar sistēmas administratoru.

en: The specified location is not mounted
lv: Norādītā atrašanās vieta nav montēta

en: The specified location is not supported
lv: Norādītā atrašanās vieta nav atbalstīta

en: The trash folder may not be deleted
lv: Miskastes mapi nevar izdzēst

en: Thumb Drive
lv: Zibatmiņa

en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
lv: Iestājās noildze, risinot "%s" servisu "%s" domēnā "%s"

en: Timed out when logging in
lv: Piesakoties iestājās savienojuma noildze

en: Too many arguments
lv: Pārāk daudz parametru

en: Trash
lv: Miskaste

en: Try "%s --help" for more information.
lv: Mēģiniet "%s --help", lai iegūtu vairāk informācijas.

en: Try again
lv: Mēģināt vēlreiz

en: USB Drive
lv: USB dzinis

en: USB support missing. Please contact your software vendor
lv: Nav USB atbalsta. Lūdzu, sazinieties ar programmatūras ražotāju

en: Unable to create temporary directory
lv: Neizdevās izveidot pagaidu mapi

en: Unable to create temporary file
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu

en: Unable to find supported ssh command
lv: Neizdevās atrast atbalstītu ssh komandu

en: Unable to move metadata keys
lv: Nevar pārvietot metadatu atslēgas

en: Unable to remove metadata keys
lv: Nevar izņemt metadatu atslēgas

en: Unable to set metadata key
lv: Nevar iestatīt metadatu atslēgu

en: Unable to spawn ssh program
lv: Neizdevās palaist ssh programmu

en: Unable to spawn ssh program: %s
lv: Neizdevās palaist ssh programmu: %s

en: Unable to unset metadata key
lv: Nevar atstatīt metadatu atslēgu

en: Unexpected end of stream
lv: Negaidītas plūsmas beigas

en: Unexpected reply from server
lv: Negaidīta atbilde no servera

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
lv: Neapstrādāta Apple File Control kļūda (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
lv: Neapstrādāta noslēgšanas kļūda (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
lv: Neapstrādātā libimobiledevice kļūda (%d)

en: Unmount
lv: Atmontēt

en: Unmount Anyway
lv: Tomēr atmontēt

en: Unmount all mounts with the given scheme
lv: Atmontēt visus montējumus ar doto shēmu

en: Unnamed Drive
lv: Nenosaukts dzinis

en: Unnamed Drive (%s)
lv: Nenosaukts dzinis (%s)

en: Unsupported network protocol
lv: Neatbalstīts tīkla protokols

en: Unsupported seek type
lv: Neatbalstīts meklēšanas veids

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
lv: Lietojums: %s --spawner dbus-id objekta_ceļš

en: Usage: %s key=value key=value ...
lv: Lietojums: %s key=vērtība key=vērtība ...

en: Use a long listing format
lv: Izmantot garās uzskaites formātu

en: Value not specified
lv: Vērtība nav norādīta

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
lv: Sējums ir aizņemts
    Viena vai vairākas lietotnes izmanto šo sējumu.

en: WebDAV on %s
lv: WebDAV uz %s

en: WebDAV share
lv: WebDAV koplietojums

en: When creating a file, restrict access to the current user only
lv: Kad veido failu, ierobežot pieeju tikai pašreizējam lietotājam

en: Windows Network
lv: Windows tīkls

en: Windows Network Filesystem Service
lv: Windows tīkla failu sistēmas serviss

en: Windows Shares Filesystem Service
lv: Windows koplietojumu failu sistēmas serviss

en: Windows shares on %s
lv: Windows koplietojumi uz %s

en: Writable attribute namespaces:
lv: Rakstāmi atribūti vārdtelpā:

en: Zip Drive
lv: Zip dzinis

en: attribute type [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]
lv: atribūta tips [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]

en: attributes:
lv: atribūti:

en: backup existing destination files
lv: veidot rezerves kopijas esošajiem mērķa failiem

en: backups not supported yet
lv: rezerves kopijas vēl netiek atbalstītas

en: cdda mount on %s
lv: cdda montēts uz %s

en: create parent directories
lv: izveidot vecāka mapes

en: directory
lv: mape

en: display name: %s
lv: ekrāna nosaukums: %s

en: edit name: %s
lv: rediģēt nosaukumu: %s

en: error starting mount daemon
lv: kļūda, startējot montēšanas dēmonu

en: files
lv: faili

en: ftp as %s on %s
lv: ftp kā %s uz %s

en: ftp on %s
lv: ftp uz %s

en: gphoto2 mount on %s
lv: gphoto2 montēts uz %s

en: hidden
lv: slēpts

en: ignore nonexistent files, never prompt
lv: ignorēt neeksistējošus failus, nekad nevaicāt

en: invalid type
lv: nederīgs tips

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
lv: libimobiledevice kļūda: nederīgs parametrs

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
lv: libimobiledevice kļūda: nav atrastu ierīču. Pārliecinieties, ka usbmuxd ir uzstādīts pareizi.

en: locations
lv: vietas

en: mountable
lv: montējams

en: mountpoint for %s already running
lv: %s montējuma punkts jau darbojas

en: name: %s
lv: nosaukums: %s

en: never follow symbolic links
lv: nekad nesekot simboliskajām saitēm

en: no target directory
lv: nav mērķa mapes

en: overwrite %s?
lv: pārrakstīt %s?

en: preserve all attributes
lv: saglabāt visus atribūtus

en: prompt before overwrite
lv: vaicāt, pirms pārrakstīt

en: regular
lv: parasts

en: sftp for %s on %s
lv: sftp lietotājs %s uz %s

en: sftp on %s
lv: sftp uz %s

en: shortcut
lv: īsceļš

en: show progress
lv: rādīt progresu

en: size:
lv: izmērs:

en: special
lv: īpašs

en: ssh program unexpectedly exited
lv: ssh programma negaidīti aizvērās

en: symlink
lv: simboliskā saite

en: type: %s
lv: tips: %s

en: unknown
lv: nezināms

en: values must be string or list of strings
lv: vērtībai ir jābūt virknei vai virkņu sarakstam
