mate-calc 1.25.0 - en to lv translation catalogue (377 entries)

en:  in
lv:  izteikts

en: 16-bit
lv: 16 biti

en: 32-bit
lv: 32 biti

en: 64-bit
lv: 64 biti

en: 8-bit
lv: 8 biti

en: Absolute Value
lv: Absolūtā vērtība

en: Absolute value [|]
lv: Absolūtā vērtība [|]

en: Accuracy value
lv: Precizitātes vērtība

en: Acres
lv: Akrs

en: Add [+]
lv: Pieskaitīšana [+]

en: Additional Functions
lv: Papildu funkcijas

en: Algerian Dinar
lv: Alžīras dinārs

en: Angle
lv: Leņķis

en: Angle units
lv: Leņķu mērvienības

en: Application Options:
      -s, --solve <equation>          Solve the given equation
lv: Lietotnes opcijas:
      -s, --solve <vienādojums>       Atrisināt doto vienādojumu

en: Area
lv: Laukums

en: Argument --solve requires an equation to solve
lv: Parametram --solve vajag izteiksmi, ko atrisināt

en: Argument not defined for zero
lv: Parametrs nullei nav definēts

en: Astronomical Units
lv: Astronomiskās mērvienības

en: Australian Dollar
lv: Austrālijas dolārs

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Bahraini Dinar
lv: Bahreinas dinārs

en: Binary
lv: Binārs

en: Boolean AND
lv: Loģiskais UN

en: Boolean AND is only defined for positive integers
lv: Bula UN ir definēts tikai pozitīviem veseliem skaitļiem

en: Boolean Exclusive OR
lv: Loģiskais izslēdzošais VAI

en: Boolean NOT
lv: Loģiskais NE

en: Boolean NOT is only defined for positive integers
lv: Bula NE ir definēts tikai pozitīviem veseliem skaitļiem

en: Boolean OR
lv: Loģiskais VAI

en: Boolean OR is only defined for positive integers
lv: Bula VAI ir definēts tikai pozitīviem veseliem skaitļiem

en: Boolean XOR is only defined for positive integers
lv: Bula izslēdzošais VAI ir definēts tikai pozitīviem veseliem skaitļiem

en: Botswana Pula
lv: Botsvanas pula

en: Brazilian Real
lv: Brazīlijas reāls

en: Brunei Dollar
lv: Brunejas dolārs

en: Bulgarian Lev
lv: Bulgārijas leva

en: Button mode
lv: Pogu režīms

en: CFA Franc
lv: Centrālāfrikas CFA franks

en: C_alculate
lv: _Aprēķināt

en: C_ost:
lv: I_zmaksas:

en: Cables
lv: Kabeļtauva

en: Calculate Result
lv: Aprēķināt rezultātu

en: Calculates the amount of the periodic payment of a loan, where payments are made at the end of each payment period.
lv: Izrēķina aizņēmuma periodiskās apmaksas apjomu, kur maksājumi tiek veikti katra maksājumu perioda beigās.

en: Calculates the depreciation allowance on an asset for a specified period of time, using the Sum-of-the-Years'-Digits method. This method of depreciation accelerates the rate of depreciation, so that more depreciation expense occurs in earlier periods than in later ones. The useful life is the number of periods, typically years, over which an asset is depreciated.
lv: Aprēķina nolietojuma pabalstu aktīvam noteikta laika periodā, izmantojot “gada dienu skaita” metodi. Šī amortizācijas metode paātrina vērtības samazinājuma koeficientu, lai vairāk nolietojuma izmaksas notiktu agrākos periodos, nekā vēlākos. Lietderīgās lietošanas laiks ir vairāki periodi, parasti gadi, pa kuru aktīvi tiek amortizēti.

en: Calculates the depreciation allowance on an asset for a specified period of time, using the double-declining balance method.
lv: Aprēķina nolietojuma pabalstu aktīvam noteikta laika periodā, izmantojot paātrināto norakstīšanas metodi.

en: Calculates the future value of an investment based on a series of equal payments at a periodic interest rate over the number of payment periods in the term.
lv: Aprēķina nākotnes vērtību ieguldījumam, pamatojoties uz vairāku vienādu maksājumu sēriju ar periodisku procentu likmi vairākos periodos termiņā.

en: Calculates the number of compounding periods necessary to increase an investment of present value to a future value, at a fixed interest rate per compounding period.
lv: Aprēķina nepieciešamo salikto periodu skaitu, lai palielinātu pašreizējās vērtībās ieguldījumu līdz nākotnes vērtībai, ar fiksēto procentu saliktajā periodā.

en: Calculates the number of payment periods that are necessary during the term of an ordinary annuity, to accumulate a future value, at a periodic interest rate.
lv: Aprēķina maksājumu periodu skaitu, kas ir nepieciešami parastas rentes darbības laikā, lai uzkrātu nākotnes vērtību ar periodisku procentu likmi.

en: Calculates the periodic interest necessary to increase an investment to a future value, over the number of compounding periods.
lv: Aprēķina periodisku procentu, kas vajadzīgs, lai palielinātu ieguldījumus nākotnes vērtībai, vairāku salikto periodu laikā.

en: Calculates the present value of an investment based on a series of equal payments discounted at a periodic interest rate over the number of payment periods in the term.
lv: Aprēķina tagadnes vērtību ieguldījumam, pamatojoties uz vairāku vienādu diskontēto maksājumu sēriju ar periodisku procentu likmi vairākos periodos termiņā.

en: Calculates the resale price of a product, based on the product cost and the wanted gross profit margin.
lv: Aprēķina tālākpārdošanas produkta cenu, pamatojoties uz ražošanas izmaksām un vēlamo bruto peļņas normu.

en: Calculates the straight-line depreciation of an asset for one period. The straight-line method of depreciation divides the depreciable cost evenly over the useful life of an asset. The useful life is the number of periods, typically years, over which an asset is depreciated.
lv: Aprēķina lineāro aktīvu amortizāciju vienā periodā. Lineārā metode sadala nolietojama izmaksas vienmērīgi aktīva lietderīgās lietošanas laikā. Lietderīgās lietošanas laiks ir periodu skaits, parasti gadi, pa kuru aktīvi tiek amortizēti.

en: Calculating
lv: Rēķina

en: Calculator
lv: Kalkulators

en: Canadian Dollar
lv: Kanādas dolārs

en: Ceiling
lv: Griesti

en: Celsius
lv: Celsiji

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Ch_aracter:
lv: R_akstzīme:

en: Chilean Peso
lv: Čīles peso

en: Chinese Yuan
lv: Ķīnas juaņs

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear Display [Escape]
lv: Nodzēst vērtību [Escape]

en: Colombian Peso
lv: Kolumbijas peso

en: Complex argument
lv: Komplekss arguments

en: Complex conjugate
lv: Kompleksi saistīts

en: Compounding Term
lv: Saliktais periods

en: Cosine
lv: Kosinuss

en: Croatian Kuna
lv: Horvātijas kuna

en: Ctrm
lv: Ster

en: Cubic Meters
lv: Kubikmetri

en: Currency
lv: Valūta

en: Currency of the current calculation
lv: Pašreizējā aprēķina valūta

en: Currency to convert the current calculation into
lv: Valūta, uz kuru pārveidot pašreizējo aprēķinu

en: Czech Koruna
lv: Čehijas krona

en: Danish Krone
lv: Dānijas krona

en: Days
lv: Dienas

en: Ddb
lv: Pa

en: Decimal
lv: Decimāls

en: Degrees
lv: Grādi

en: Displayed value not an integer
lv: Attēlotā vērtība nav vesels skaitlis

en: Divide [/]
lv: Dalīšana [/]

en: Division by zero is undefined
lv: Dalīšana ar nulli ir nedefinēta

en: Double Declining Depreciation
lv: Paātrinātā amortizācija

en: Double-Declining Depreciation
lv: Paātrinātā amortizācija

en: Duration
lv: Ilgums

en: End Group [)]
lv: Bloka beigas [)]

en: Engineering
lv: Inženierijas

en: Error: the number of periods must be positive
lv: Kļūda — periodu skaitam jābūt pozitīvam

en: Estonian Kroon
lv: Igaunijas krona

en: Euler’s Number
lv: Eilera skaitlis

en: Euro
lv: Eiro

en: Exponent
lv: Kāpinātājs

en: Exponent [^ or **]
lv: Kāpinātājs [^ vai **]

en: Factorial
lv: Faktoriāls

en: Factorial [!]
lv: Faktoriāls [!]

en: Factorize
lv: Sadalīt reizinātājos

en: Factorize [Ctrl+F]
lv: Sadalīt reizinātājos [Ctrl+F]

en: Farenheit
lv: Fārenheits

en: Fathoms
lv: Jūras asis

en: Feet
lv: Pēdas

en: Financial Term
lv: Finanšu termiņš

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Floor
lv: Grīda

en: Fractional Component
lv: Daļveida daļa

en: Function '%s' is not defined
lv: Funkcija “%s” nav definēta

en: Future Value
lv: Vērtība nākotnē

en: Future _Value:
lv: _Vērtība nākotnē:

en: Fv
lv: Vn

en: GTK+ Options:
      --class=CLASS                   Program class as used by the window manager
      --name=NAME                     Program name as used by the window manager
      --screen=SCREEN                 X screen to use
      --sync                          Make X calls synchronous
      --gtk-module=MODULES            Load additional GTK+ modules
      --g-fatal-warnings              Make all warnings fatal
lv: GTK+ Opcijas:
      --class=KLASE                   Programmas klase, kādu izmanto logu                                   pārvaldnieks
      --name=NOSAUKUMS                Programmas nosaukums, kādu izmanto logu                                   pārvaldnieks
      --screen=EKRĀNS                 Izmantojamais X ekrāns
      --sync                          Veikt X izsaukumus sinhroni
      --gtk-module=MODUĻI             Ielādēt papildus GTK+ moduļus
      --g-fatal-warnings              Padarīt visus brīdinājumus fatālus

en: Gallons
lv: Galoni

en: Gpm
lv: Bpn

en: Gradians
lv: Gradiāni

en: Grams
lv: Grami

en: Gross Profit Margin
lv: Bruto peļņas norma

en: Hectares
lv: Hektāri

en: Help Options:
      -v, --version                   Show release version
      -h, -?, --help                  Show help options
      --help-all                      Show all help options
      --help-gtk                      Show GTK+ options
lv: Palīdzības opcijas:
      -v, --version                   Rādīt laidiena versiju
      -h, -?, --help                  Rādīt palīdzības opcijas
      --help-all                      Rādīt visas palīdzības opcijas
      --help-gtk                      Rādīt GTK+ opcijas

en: Hexadecimal
lv: Heksadecimāla

en: Hong Kong Dollar
lv: Honkongas dolārs

en: Hours
lv: Stundas

en: Hungarian Forint
lv: Ungārijas forints

en: Hyperbolic Cosine
lv: Hiperboliskais kosinuss

en: Hyperbolic Sine
lv: Hiperboliskais sinuss

en: Hyperbolic Tangent
lv: Hiperboliskais tangenss

en: Icelandic Krona
lv: Īslandes krona

en: Imaginary Component
lv: Imaginārā daļa

en: Inches
lv: Collas

en: Indian Rupee
lv: Indijas rūpija

en: Indicates whether any trailing zeroes after the numeric point should be shown in the display value.
lv: Norāda, vai attēlotajā rezultātā būtu jārāda beigu nulles pēc komata.

en: Indicates whether thousands separators are shown in large numbers.
lv: Norāda, vai lieliem skaitļiem būtu jārāda tūkstošu atdalītājs.

en: Indonesian Rupiah
lv: Indonēzijas rūpija

en: Insert Character
lv: Ievietot rakstzīmi

en: Insert Character Code
lv: Ievietot rakstzīmes kodu

en: Integer Component
lv: Veselā daļa

en: Inverse
lv: Pretējs

en: Inverse Cosine
lv: Inversais kosinuss

en: Inverse Sine
lv: Inversais sinuss

en: Inverse Tangent
lv: Inversais tangenss

en: Inverse [Ctrl+I]
lv: Pretējs [Ctrl+I]

en: Inverse cosine is undefined for values outside [-1, 1]
lv: Apgrieztais kosinus nav definēts ārpus intervāla [-1, 1]

en: Inverse hyperbolic cosine is undefined for values less than one
lv: Apgrieztais hiperboliskais kosinus ir nedefinēts vērtībām mazākām par viens

en: Inverse sine is undefined for values outside [-1, 1]
lv: Apgrieztais sinus nav definēts ārpus intervāla [-1, 1]

en: Iranian Rial
lv: Irānas reāls

en: Israeli New Shekel
lv: Izraēlas jaunas šekelis

en: Japanese Yen
lv: Japānas jēna

en: Kazakhstani Tenge
lv: Kazahstānas  tenge

en: Kelvin
lv: Kelvini

en: Kilometers
lv: Kilometrs

en: Kuwaiti Dinar
lv: Kuveitas dinārs

en: Latvian Lats
lv: Latvijas lats

en: Length
lv: Garums

en: Libyan Dinar
lv: Lībijas dinārs

en: Light Years
lv: Gaismas gadi

en: Lithuanian Litas
lv: Lietuvas lits

en: Litres
lv: Litri

en: Logarithm
lv: Logaritms

en: Logarithm of zero is undefined
lv: Logaritms no nulles ir nedefinēts

en: MATE Calculator
lv: MATE Kalkulators

en: Malaysian Ringgit
lv: Malaizijas ringits

en: Malformed expression
lv: Slikti formēta izteiksme

en: Malformed expression at token '%s'
lv: Slikti formēta izteiksme pie marķiera “%s”

en: Mauritian Rupee
lv: Maurīcijas rūpija

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Meters
lv: Metri

en: Mexican Peso
lv: Meksikas peso

en: Microlitres
lv: Mikrolitri

en: Micrometers
lv: Mikrometri

en: Microseconds
lv: Mikrosekundes

en: Miles
lv: Jūdzes

en: Millilitres
lv: Mililitri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Milliseconds
lv: Milisekundes

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Modulus divide
lv: Modulārā dalīšana

en: Modulus division is only defined for integers
lv: Moduļu dalīšana ir definēta tikai veseliem skaitļiem

en: Multiply [*]
lv: Reizināšana [*]

en: Nanometers
lv: Nanometri

en: Natural Logarithm
lv: Naturālais logaritms

en: Nautical Miles
lv: Jūras jūdzes

en: Need an integer to factorize
lv: Vajag veselu skaitli, lai dalītu reizinātājos

en: Nepalese Rupee
lv: Nepālas rūpija

en: New Romanian Leu
lv: Jaunā Rumānijas leja

en: New Turkish Lira
lv: Jaunā Turcijas lira

en: New Zealand Dollar
lv: Jaunzēlandes dolārs

en: No redo history
lv: Nav atkārtošanas vēstures

en: No sane value to bitwise shift
lv: Nav saprātīgas vērtības bitu bīdīšanai

en: No sane value to store
lv: Nav saprātīgas vērtības, ko saglabāt

en: No undo history
lv: Nav darbību, ko atsaukt

en: Norwegian Krone
lv: Norvēģijas krona

en: Number _Format:
lv: Skaitļu _formāts:

en: Number format
lv: Skaitļu formāts

en: Numeric Base
lv: Skaitļa bāze

en: Octal
lv: Oktāls

en: Omani Rial
lv: Omānas reāls

en: Ones' Complement
lv: Vieninieku papildkods

en: Ounces
lv: Unces

en: Overflow. Try a bigger word size
lv: Pārpilde. Mēģiniet ar lielāku vārda garumu

en: Pakistani Rupee
lv: Pakistānas rūpija

en: Parsecs
lv: Parseki

en: Payment Period
lv: Maksājumu periods

en: Percentage [%]
lv: Procenti [%]

en: Perform arithmetic, scientific or financial calculations
lv: Veikt aritmētiskus, zinātniskus vai finansiālus aprēķinus

en: Periodic Interest Rate
lv: Periodiskā procentu likme

en: Periodic Interest _Rate:
lv: Pe_riodiskā procentu likme:

en: Periodic Payment
lv: Periodiskie maksājumi

en: Peruvian Nuevo Sol
lv: Peru nuevo sols

en: Philippine Peso
lv: Filipīnas peso

en: Pi [Ctrl+P]
lv: Pī [Ctrl+P]

en: Pints
lv: Pintes

en: Pmt
lv: Pmk

en: Polish Zloty
lv: Polijas zlots

en: Pound Sterling
lv: Sterliņu mārciņa

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Present Value
lv: Pašreizējā vērtība

en: Present _Value:
lv: Pašreizējā _vērtība:

en: Qatari Riyal
lv: Karāras riāls

en: Quarts
lv: Kvarta

en: Radians
lv: Radiāni

en: Rate
lv: Likme

en: Real Component
lv: Reālā daļa

en: Root [Ctrl+R]
lv: Sakne [Ctrl+R]

en: Round
lv: Apaļot

en: Russian Rouble
lv: Krievijas rublis

en: Saudi Riyal
lv: Saudi riāls

en: Scientific
lv: Zinātniskais

en: Scientific Exponent
lv: Zinātniskā kāpināšana

en: Scientific exponent [Ctrl+E]
lv: Zinātniskā kāpināšana [Ctrl+E]

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Shift Left
lv: Bīdīt pa kreisi

en: Shift Right
lv: Bīdīt pa labi

en: Shift is only possible on integer values
lv: Bīdīšana ir iespējama tikai ar veseliem skaitļiem

en: Show %d decimal _places
lv: Rādīt %d ci_parus aiz komata

en: Show History
lv: Rādīt vēsturi

en: Show Thousands Separators
lv: Rādīt tūkstošu atdalītāju

en: Show Trailing Zeroes
lv: Rādīt beigu nulles

en: Show _thousands separators
lv: Rādīt _tūkstošu atdalītāju

en: Show trailing _zeroes
lv: Radīt _beigu nulles

en: Sign
lv: Zīme

en: Sine
lv: Sinuss

en: Singapore Dollar
lv: Singapūras dolārs

en: Sln
lv: Lam

en: Source currency
lv: Avota valūta

en: Source units
lv: Avota vienības

en: South African Rand
lv: Dienvidāfrikas rands

en: South Korean Won
lv: Dienvidkorejas vons

en: Square Centimeters
lv: Kvadrātcentimetri

en: Square Meters
lv: Kvadrātmetri

en: Square Millimeters
lv: Kvadrātmilimetri

en: Square [Ctrl+2]
lv: Sakne [Ctrl+2]

en: Square root [Ctrl+R]
lv: Kvadrātsakne [Ctrl+R]

en: Sri Lankan Rupee
lv: Šrilankas rūpija

en: Start Group [(]
lv: Bloka sākums [(]

en: Store
lv: Krātuve

en: Straight Line Depreciation
lv: Lineārā amortizācija

en: Straight-Line Depreciation
lv: Lineārā amortizācija

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Subscript mode [Alt]
lv: Apakšraksta skaitļa režīms [Alt]

en: Subtract [-]
lv: Atņemšana [-]

en: Sum of the Years Digits Depreciation
lv: Gada ciparu summas nolietojums

en: Sum-of-the-Years'-Digits Depreciation
lv: Gada ciparu summas nolietojums

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Superscript mode [Ctrl]
lv: Augšraksta skaitļa režīms [Ctrl]

en: Swedish Krona
lv: Zviedru krona

en: Swiss Franc
lv: Šveices franks

en: Switch conversion units
lv: Pārslēgt konversijas vienības

en: Syd
lv: Gcsn

en: T&T Dollar (TTD)
lv: T&T dolārs (TTD)

en: Tangent
lv: Tangenss

en: Tangent is undefined for angles that are multiples of π (180°) from π∕2 (90°)
lv: Tangens ir nedefinēts leņķiem, kuri ir π∕2 (90°) vai tā summa ar π (180°) reizinājumu – π∕2 + kπ, kur k ir vesels skaitlis.

en: Target currency
lv: Mērķa valūta

en: Target units
lv: Mērķa mērvienības

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Term
lv: Termiņš

en: Thai Baht
lv: Taizemes bahts

en: The angle units to use
lv: Leņķu mērvienības, ko izmantot

en: The button mode
lv: Pogu režīms

en: The format to display numbers in
lv: Formāts, kādā attēlot skaitļus

en: The number of digits displayed after the numeric point
lv: Ciparu skaits, ko rāda pēc komata

en: The numeric base
lv: Skaitļa bāze

en: The power of zero is undefined for a negative exponent
lv: Nulles pakāpe nav definēta negatīviem kāpinātājiem

en: The size of the words used in bitwise operations
lv: Vārda garums, ko izmantot bitu darbībās

en: Tonnes
lv: Tonnas

en: Tunisian Dinar
lv: Tunisijas dinārs

en: Two's Complement
lv: Divnieku papildkods

en: UAE Dirham
lv: AAE dihrams

en: US Dollar
lv: ASV dolārs

en: Unable to open help file
lv: Nevar atvērt palīdzības datni

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo [Ctrl+Z]
lv: Atsaukt [Ctrl+Z]

en: Units of the current calculation
lv: Esošā aprēķina mērvienības

en: Units to convert the current calculation into
lv: Mērvienības, kurās pārveidot esošo aprēķinu

en: Unknown argument '%s'
lv: Nezināms parametrs “%s”

en: Unknown conversion
lv: Nezināms pārveidojums

en: Unknown variable '%s'
lv: Nezināms mainīgais “%s”

en: Uruguayan Peso
lv: Urugvajas peso

en: Usage:
      %s — Perform mathematical calculations
lv: Lietojums:
      %s — veikt matemātiskus aprēķinus

en: Venezuelan Bolívar
lv: Venecuēlas bolivārs

en: Volume
lv: Tilpums

en: Weight
lv: Svars

en: Word _size:
lv: Vārda izmēr_s:

en: Word size
lv: Vārda garums

en: Yards
lv: Jardi

en: Years
lv: Gadi

en: _About
lv: P_ar

en: _Advanced
lv: P_aplašinātais

en: _Angle units:
lv: Leņķu mērvienīb_as:

en: _Basic
lv: _Vienkāršais

en: _Calculator
lv: _Kalkulators

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Cost:
lv: I_zmaksas:

en: _Financial
lv: _Finansiālais

en: _Future Value:
lv: Vērtība nā_kotnē:

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Insert
lv: _Ievietot

en: _Life:
lv: _Dzīve:

en: _Margin:
lv: _Peļņa:

en: _Mode
lv: _Režīms

en: _Number of Periods:
lv: _Periodu skaits:

en: _Paste
lv: _Izlikt

en: _Period:
lv: _Periods:

en: _Periodic Payment:
lv: _Periodiskie maksājumi:

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _Principal:
lv: Ka_pitāls:

en: _Programming
lv: _Programmēšanas

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Redo
lv: _Pāratsaukt

en: _Salvage:
lv: _Utilizācija:

en: _Term:
lv: _Termiņš:

en: _Undo
lv: _Atsaukt

en: _View
lv: _Skats

[ctx: unit-format]
en: %s acres
lv: %s akri

[ctx: unit-format]
en: %s days
lv: %s dienas

[ctx: unit-format]
en: %s degrees
lv: %s grādi

[ctx: unit-format]
en: %s gradians
lv: %s gradiāni

[ctx: unit-format]
en: %s hours
lv: %s stundas

[ctx: unit-format]
en: %s minutes
lv: %s minūtes

[ctx: unit-format]
en: %s radians
lv: %s radiāni

[ctx: unit-format]
en: %s years
lv: %s gadi

[ctx: unit-symbols]
en: acre,acres
lv: akrs,akri

[ctx: unit-symbols]
en: cable,cables,cb
lv: kabeļtauva,kabeļtauvas,cb

[ctx: unit-symbols]
en: centimeter,centimeters,cm,cms
lv: centimetrs,centimetri,cm,cms

[ctx: unit-symbols]
en: day,days
lv: diena,dienas

[ctx: unit-symbols]
en: degree,degrees,deg
lv: grāds,grādi,deg

[ctx: unit-symbols]
en: fathom,fathoms,ftm
lv: jūras ass,jūras asis, ftm

[ctx: unit-symbols]
en: foot,feet,ft
lv: pēda,pēdas,ft

[ctx: unit-symbols]
en: gallon,gallons,gal
lv: galons,galoni,gal

[ctx: unit-symbols]
en: gradian,gradians,grad
lv: gradiāns,gradiāni,grad

[ctx: unit-symbols]
en: gram,grams,gramme,grammes,g
lv: grams,grami,g

[ctx: unit-symbols]
en: hectare,hectares,ha
lv: hektārs,hektāri,ha

[ctx: unit-symbols]
en: hour,hours
lv: stunda,stundas

[ctx: unit-symbols]
en: inch,inches,in
lv: colla,collas,in

[ctx: unit-symbols]
en: kilogram,kilograms,kilogramme,kilogrammes,kg,kgs
lv: kilograms,kilogrami,kg,kgs

[ctx: unit-symbols]
en: kilometer,kilometers,km,kms
lv: Kilometrs,kilometri,km,kms

[ctx: unit-symbols]
en: lightyear,lightyears,ly
lv: gaismas gads,gaismas gadi,ly

[ctx: unit-symbols]
en: litre,litres,liter,liters,L
lv: litrs,litri,L

[ctx: unit-symbols]
en: meter,meters,m
lv: metrs,metri,m

[ctx: unit-symbols]
en: micrometer,micrometers,um
lv: mikrometrs,mikrometri,um

[ctx: unit-symbols]
en: microsecond,microseconds,us,μs
lv: mikrosekunde,mikrosekundes,us,μs

[ctx: unit-symbols]
en: mile,miles,mi
lv: jūdze,jūdzes,mi

[ctx: unit-symbols]
en: millilitre,millilitres,milliliter,milliliters,mL,cm³
lv: mililitrs,mililitri,mL,cm³

[ctx: unit-symbols]
en: millimeter,millimeters,mm
lv: milimetrs,milimetri,mm

[ctx: unit-symbols]
en: millisecond,milliseconds,ms
lv: milisekunde,milisekundes,ms

[ctx: unit-symbols]
en: minute,minutes
lv: minūte,minūtes

[ctx: unit-symbols]
en: nanometer,nanometers,nm
lv: nanometrs,nanometri,nm

[ctx: unit-symbols]
en: ounce,ounces,oz
lv: unce,unces,oz

[ctx: unit-symbols]
en: parsec,parsecs,pc
lv: parseks,parseki,pc

[ctx: unit-symbols]
en: pint,pints,pt
lv: pints,pintes,pt

[ctx: unit-symbols]
en: pound,pounds,lb
lv: mārciņa,mārciņās,lb

[ctx: unit-symbols]
en: quart,quarts,qt
lv: kvarta,kvarti,qt

[ctx: unit-symbols]
en: radian,radians,rad
lv: radiāns,radiāni,rad

[ctx: unit-symbols]
en: second,seconds,s
lv: sekunde,sekundes,s

[ctx: unit-symbols]
en: tonne,tonnes
lv: tonna,tonnas

[ctx: unit-symbols]
en: yard,yards,yd
lv: jards,jardi,yd

[ctx: unit-symbols]
en: year,years
lv: gads,gadi
