mate-panel 1.26.0 - en to lv translation catalogue (539 entries)

en: "%s" has quit unexpectedly
lv: "%s" ir negaidot aizvērusies

en: %A %B %d (%%s)
lv: %A %d. %B (%%s)

en: %A, %B %d %Y
lv: %A, %d. %B %Y

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
lv: %s vispār nav pielietojama. Tā aizņem tikai vietu uz diska un kompilācijas laiku, un, ielādēta atmiņā, tā aizņem vērtīgo vietu panelī un atmiņā. Katrs, kas to lieto, būtu nekavējoties jānosūta psiholoģiskai izmeklēšanai.

en: %s the Fish
lv: Zivtiņa %s

en: %s the Fish Says:
lv: Zivtiņa %s saka:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
lv: Zivtiņa %s, mūsdienu orākuls

en: %s the Fish, the fortune teller
lv: Zivtiņa %s, laimes pareģotāja

en: %s, feels like %s
lv: %s, šķiet kā %s

en: (empty)
lv: (tukšs)

en: (with minor help from George)
lv: (ar nelielu palīdzību no Džordža)

en: - Edit .desktop files
lv: - Rediģēt .desktop failus

en: <i>(optional)</i>
lv: <i>(neobligāts)</i>

en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
lv: <small><i>Ierakstiet pilsētu vai valsti, lai iegūtu iespējamo vietu sarakstu no kura izvēlēties īsto.</i></small>

en: <small>Opaque</small>
lv: <small>Puscaurspīdīgs</small>

en: <small>Set...</small>
lv: <small>Iestatīt...</small>

en: <small>Set</small>
lv: <small>Iestatīt</small>

en: <small>Transparent</small>
lv: <small>Caurspīdīgs</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
lv: Zivs bez vārda ir diezgan garlaicīga zivs. Ved to dzīvē, dodot tai vārdu.

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
lv: Sīklietotņu ID saraksts, kuras panelis ignorēs. Šādi jūs varat panākt, ka zināmas sīklietotnes netiek ielādētas un neparādās izvēlnēs. Piemēram, lai atslēgtu mini komandrindas sīklietotni, pievienojiet sarakstam 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet'. Lai izmaiņas stātos spēkā, nepieciešams pārstartēt paneli.

en: A list of locations to display in the calendar window.
lv: Kalendāra logā rādāmo vietu saraksts.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
lv: Paneļu ID saraksts. Katrs ID identificē atsevišķu augstākā līmeņa paneli. Katra paneļa iestatījumi glabājas /apps/panel/toplevels/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
lv: Paneļa objektu ID saraksts. Katrs ID identificē atsevišķu objektu (palaidēju, pogu vai izvēlni/joslu). Katra objekta iestatījumi glabājas /apps/panel/objects/$(id).

en: A pop out drawer to store other items in
lv: Izvelkama atvilkne citu lietu glabāšanai

en: A separator to organize the panel items
lv: Atdalītājs paneļa elementu sakārtošanai

en: A_bout Panels
lv: _Par paneļiem

en: About the MATE Panel
lv: Par MATE paneli

en: Access documents, folders and network places
lv: Piekļūstiet dokumentiem, mapēm un tīkla vietām

en: Action button type
lv: Darbības pogas tips

en: Ad_just Date & Time
lv: No_regulēt datumu un laiku

en: Add this as _drawer to panel
lv: Pievienot šo kā atvilkni panelim

en: Add this as _menu to panel
lv: Pievienot šo kā izvēlni panelim

en: Add this launcher to _desktop
lv: Novietot šo palaidēju uz _darbavirsmas

en: Add this launcher to _panel
lv: Pievienot šo palaidēju _panelim

en: Add to Drawer
lv: Pievienot atvilknei

en: Add to Panel
lv: _Pievienot panelim

en: Allow workspace _wrap around in switcher
lv: Atļauj darb_virsmām apliekties ap pārslēdzēju

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
lv: Mēģinot atvērt "%s", gadījās nezināma kļūda.

en: Animation
lv: Animācija

en: Animation speed
lv: Animācijas ātrums

en: Applet IID
lv: Sīklietotnes IID

en: Applet IIDs to disable from loading
lv: Sīklietotņu IID, kuras netiks ielādētas

en: Application
lv: Programma

en: Application Launcher...
lv: Aplikāciju palaidējs...

en: Application does not accept documents on command line
lv: Lietotne nepieņem norādes uz dokumentiem no komandrindas

en: Application in Terminal
lv: Aplikācija terminālī

en: Applications
lv: Lietotnes

en: Area where notification icons appear
lv: Laukums, kur rādīt paziņojuma ikonas

en: Arro_ws on hide buttons
lv: Parādīt _bultas uz slēpšanas pogām

en: Autoclose drawer
lv: Automātiski aizvērt atvilktni

en: Automatically hide panel into corner
lv: Automātiski slēpt šo paneli stūrī

en: Background
lv: Fons

en: Background _image:
lv: _Fona attēls:

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background color opacity
lv: Fona krāsas caurspīdība

en: Background image
lv: Fona attēls

en: Background type
lv: Fona veids

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
lv: Pārlūkot visus no šīs mašīnas pieejamos lokālos un attālinātos diskus un mapes

en: Browse and run installed applications
lv: Pārlūkojiet un palaidiet uzinstalētās lietotnes

en: Browse bookmarked and local network locations
lv: Pārlūkot grāmatzīmēs saglabātās vai lokālā tīkla vietas

en: C_lear
lv: At_saukt

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lv: Nevar nodot dokumenta URI 'Typa=Link' darbvirsmas ierakstam

en: Cannot delete this panel
lv: Nevaru izdzēst šo paneli

en: Cannot find an empty spot
lv: Nevar atrast tukšu vietu

en: Center panel on x-axis
lv: Centrēt paneli pa x-asi

en: Center panel on y-axis
lv: Centrēt paneli pa y-asi

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
lv: Izmainiet saskarnes izskatu un uzvedību, iegūstiet palīdzību vai beidziet darbu

en: Choose Location
lv: Izvēlieties vietu

en: Choose a file to append to the command...
lv: Izvēlieties failu, ko pievienot komandai...

en: Choose a file...
lv: Izvēlies failu...

en: Choose an application...
lv: Izvēlies programmu...

en: Choose an icon
lv: Izvēlieties ikonu

en: City Name
lv: Pilsētas vārds

en: City Time Zone
lv: Pilsētas laika zona

en: Clear Recent Documents
lv: Attīrīt nesen izmantotos dokumentus

en: Clear Recent Documents...
lv: Attīrīt nesen izmantotos dokumentus...

en: Clear all items from the recent documents list
lv: Notīrīt visus elementus nesen izmantoto dokumentu sarakstā

en: Clear the Recent Documents list?
lv: Attīrīt nesen izmantoto dokumentu sarakstu?

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
lv: Spiediet šeit, lai paslēptu visus logus un parādītu darbvirsmu.

en: Click here to restore hidden windows.
lv: Spiediet šeit, lai atjaunotu paslēptos logus.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
lv: Uzklikšķiniet uz loga, lai liktu programmai beigt darbu. Lai atceltu nospiediet <ESC>.

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
lv: Spiediet šo pogu, lai atrastu šai komandai pievienojamā faila vārdu.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
lv: Spiediet šo pogu, lai palaistu izvēlēto programmu vai komandas ievada laukā norādīto komandu.

en: Click to hide month calendar
lv: Klikšķiniet, lai slēptu mēneša kalendāru

en: Click to view month calendar
lv: Klikšķiniet, lai skatītu mēneša kalendāru

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Clock Applet Factory
lv: Pulksteņa Sīklietotnes Ražotne

en: Clock Format
lv: Pulksteņa formāts

en: Clock Preferences
lv: Pulksteņa iestatījumi

en: Co_lor:
lv: _Krāsa:

en: Co_mmand to run when clicked:
lv: Ko_manda, ko izpildīt uzklikšķinot:

en: Co_mment:
lv: Ko_mentārs:

en: Comm_and:
lv: Kom_anda:

en: Command icon
lv: Komandas ikona

en: Command to execute on click
lv: Komanda, ko palaist, kad tiek klikšķināts uz zivtiņas

en: Complete panel lockdown
lv: Pilna paneļa noslēgšana

en: Computer
lv: Dators

en: Computer Clock
lv: Datora pulkstenis

en: Confirm panel removal
lv: Apstipriniet paneļa noņemšanu

en: Connect to Server...
lv: Pieslēgties serverim...

en: Connect to a remote computer or shared disk
lv: Pieslēgties attālinātam serverim vai koplietošanas diskam

en: Copy _Date
lv: Kopēt _datumu

en: Copy _Time
lv: Kopē_t laiku

en: Copy a launcher from the applications menu
lv: Pārkopēt palaidēju no Programmu izvēlnes

en: Could not connect to server
lv: Nevaru pieslēgties serverim

en: Could not convert '%s' from UTF-8
lv: Nevar pārveidot '%s' no UTF-8

en: Could not display help document
lv: Nevar parādīt palīdzības dokumentu

en: Could not display help document '%s'
lv: Nevar parādīt palīdzības dokumentu '%s'

en: Could not execute '%s'
lv: Nevar palaist '%s'

en: Could not launch '%s'
lv: Nevaru palaist '%s'

en: Could not launch application
lv: Nevaru palaist programmu

en: Could not open location '%s'
lv: Nevar atvērt atrašanās vietu '%s'

en: Could not open recently used document "%s"
lv: Nevar atvērt nesen lietoto dokumentu "%s"

en: Could not run command '%s'
lv: Nevar palaist komandu '%s'

en: Could not save directory properties
lv: Nevar saglabāt direktorijas iestatījumus

en: Could not save launcher
lv: Nevar saglabāt palaidēju

en: Could not show this URL
lv: Nevaru attēlot šo URL

en: Could not use dropped item
lv: Nevarēju izmantot nomesto vienību

en: Create Launcher
lv: Izveidot palaidēju

en: Create a new launcher
lv: Izveidot jaunu palaidēju

en: Create new file in the given directory
lv: Izveidot jaunu failu dotajā mapē

en: Current Time:
lv: Pašreizējais laiks:

en: Custom Application Launcher
lv: Pašizvēlētas programmas palaidējs

en: Custom format of the clock
lv: Pielāgots pulksteņa formāts

en: D_on't Delete
lv: _Nedzēst

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
lv: Lemj, kad grupēt vienas programmas logus "Logu sarakstā". Pieļaujamās  vērtības ir "never", "auto" un "always".

en: Delete this drawer?
lv: Dzēst šo atvilktni?

en: Delete this panel?
lv: Dzēst šo paneli?

[ctx: Desktop Folder]
en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Directory Properties
lv: Mapes iestatījumi

en: Disable Force Quit
lv: Deaktivizēt piespiedu aizvēršanu

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Display
lv: Attēlot

en: Display a swimming fish or another animated creature
lv: Parāda peldošu zivtiņu vai citu animētu radību

en: Display all workspaces
lv: Rādīt visas darba vietas

en: Display workspace names
lv: Rādīt darba vietu nosaukumus

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
lv: Vai vēlaties dzēst paneļprogrammu no jūsu konfigurācijas?

en: Draw arrow in menu button
lv: Zīmēt bultu iekš izvēlnes pogas

en: Drawer
lv: Atvilktne

en: Drawer Properties
lv: Atvilktnes iestatījumi

en: E_xpand
lv: I_zvērst

en: East
lv: Austrumu

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Location
lv: Rediģēt vietu

en: Enable animations
lv: Iespējot Animācijas

en: Enable arrows on hide buttons
lv: Rādīt bultas uz paneļa paslēpšanas pogām

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
lv: Aktivizēt automātisko pabeigšanu "Palaist lietotni" dialogā

en: Enable hide buttons
lv: Aktivizēt paneļa paslēpšanas pogas

en: Enable program list in "Run Application" dialog
lv: Aktivizēt programmu sarakstu "Palaist lietotni" dialogā

en: Enable tooltips
lv: Aktivizēt paskaidres

en: Error
lv: Kļūda

en: Error displaying help document
lv: Kļūda, parādot palīdzības dokumentu

en: Execute the run dialog
lv: Izpildīt palaišanas dialogu

en: Expand list of locations
lv: Izvērst atrašanās vietu sarakstu

en: Expand program list in "Run Application" dialog
lv: Izvērst programmu sarakstu "Palaist lietotni" dialogā

en: Expand to occupy entire screen width
lv: Izvērst, lai aizpildītu visu ekrāna platumu

en: FILE
lv: FAILS

en: Factory for clock applet
lv: Pulksteņa sīklietotnes ražotne

en: Factory for notification area
lv: Paziņojumu lauka ražotne

en: Factory for the window navigation related applets
lv: Ražotne priekš logu navigācijas sīklietotnēm

en: Failed to load %s: %s
lv: Neizdevās ielādēt %s: %s

en: Failed to load applet %s
lv: Neizdevās ielādēt sīklietotni: %s

en: Failed to set the system time
lv: Neizdevās iestatīt sistēmas laiku

en: Failed to set the system timezone
lv: Neizdevās iestatīt sistēmas laika zonu

en: File System
lv: Failu sistēma

en: File is not a valid .desktop file
lv: Fails nav derīgs .desktop fails

en: Find an _item to add to "%s":
lv: Atrast elementu, ko p_ievienot "%s":

en: Find an _item to add to the drawer:
lv: Atrast elementu, ko p_ievienot atvilknei:

en: Find an _item to add to the panel:
lv: Atrast elementu, ko p_ievienot panelim:

en: Fish
lv: Zivtiņa

en: Fish Preferences
lv: Zivtiņas iestatījumi

en: Fit image to panel
lv: Ietilpināt attēlu panelī

en: Force Quit
lv: Piespiedu apturēšana

en: Force a misbehaving application to quit
lv: Likt nepaklausīgai programmai pārtraukt darbu

en: Force this application to exit?
lv: Likt šai programmai pārtraukt darbu?

en: Frames in fish's animation
lv: Kadru skaits zivtiņas animācijā

en: From Whence That Stupid Fish Came
lv: No kurienas tā dumjā zivs nāca

en: General
lv: Vispārīgs

en: Get the current time and date
lv: Iegūt patreizējo laiku un datumu

en: Group windows when _space is limited
lv: Grupēt logu_s, kad vieta ir ierobežota

en: Hide Panel
lv: Slēpt paneli

en: Hide application windows and show the desktop
lv: Paslēpt lietotnes logus un rādīt darbvirsmu

en: Highlight launchers on mouseover
lv: Izgaismot palaidējus, kad uz tiem ir peles kursors

en: History for "Run Application" dialog
lv: Dialoga "Palaist Lietotni" vēsture

en: Home Folder
lv: Mājas mape

en: Hour format
lv: Stundu formāts

en: Icon '%s' not found
lv: Ikona '%s' netika atrasta

en: Icon not found
lv: Ikona nav atrasta

en: Icon used for object's button
lv: Objekta pogai lietojamā ikona

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
lv: Ja patiess, pirms paneļa izņemšanas lietotājam tiks parādīts logs, kurā būs jāapstiprina šī izvēle.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
lv: Ja patiess, atvilktne, pēc uzklikšķināšanas uz tajā esošajiem palaidējiem, tiks automātiski aizvērta.

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
lv: Ja patiess, palaidēji tiks automātiski izgaismoti, kad pār tiem tiks novietots peles kursors.

en: If true, an arrow is drawn over the menu button icon. If false, menu button has only the icon.
lv: Ja patiess, bulta tiks zīmēta pāri izvēlnes pogas ikonai. Ja nepatiess, izvēlnes pogai būs tikai ikona.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
lv: Ja patiess, uz paneļa slēpšanas pogām tiks novietotas arī bultiņas. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja enable_buttons vērtība ir patiess.

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
lv: Ja patiess, automātiskā pabeigšana būs pieejama "Palaist lietotni" dialogā.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
lv: Ja patiess, abās paneļa malās tiks pievienotas pogas, kas ļaus pilnībā noslēpt paneli, redzamu atstājot tikai pogu, lai atkal parādītu paslēpto paneli.

en: If true, display a weather icon.
lv: Ja patiess, rādīt laikapstākļu ikonu.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
lv: Ja patiess, bez laika rādīt pulkstenī arī datumu.

en: If true, display seconds in time.
lv: Ja patiess, rādīt pulkstenī arī sekundes.

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
lv: Ja patiess, izvērst atrašanās vietu sarakstu kalendāra logā.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
lv: Ja patiess, paneļa parādīšana un paslēpšana notiek kustīgi, nevis pēkšņi parādoties un pazūdot.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
lv: Ja patiess, parādīt datumu paskaidrē, kad peles kursors tiek novietots virs pulksteņa.

en: If true, show the temperature next to the weather icon.
lv: Ja patiess, blakus laikapstākļu ikonai tiks rādīta temperatūra.

en: If true, show week numbers in the calendar.
lv: Ja patiess, rādīt kalendārā arī nedēļu numurus.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
lv: Ja patiess, "Zināmo lietotņu" saraksts "Palaist lietotni" dialogā tiks izvērsts. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja ir aktivizēta enable_program_list.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
lv: Ja patiess, "Zināmo lietotņu" saraksts būs pieejams "Palaist lietotni" dialogā. To, vai šis saraksts būs izvērsts, kontrolē show_program_list.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
lv: Ja patiess, fona attēls vertikālajiem paneļiem tiks pagriezts.

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
lv: Ja patiess, custom_icon vērtība tiks lietota pogas ikonai. Ja aplams, tad custom_icon vērtība tiek ignorēta. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja object_type vērtība ir "menu-object" vai "drawer-object".

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
lv: Ja šis ir atzīmēts, zivtiņas animācija tiks rādīta sagriezta vertikālajā panelī.

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
lv: Ja patiess, attēls, neizmainot tā proporcijas, tiks piemērots paneļa izmēriem.

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
lv: Ja patiess, attēls, nesaglabājot tā proporcijas, tiks pielāgots paneļa izmēriem.

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
lv: Ja patiess, menu_path vērtība tiek lietota, lai no tās ielādētu izvēlnes saturu. Ja aplams, tā tiek ignorēta. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi tad, ja object_type atslēga ir "menu-object".

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
lv: Ja patiess, panelis tiks automātiski paslēpts ik reizi, kad peles kursors neatradīsies tā teritorijā.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
lv: Ja patiess, panelis neļaus lietotājiem veikt programmu piespiedu aizvēršanu, liedzot piekļuvi piespiedu aizvēršanas pogai.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
lv: Ja patiess, panelis neļaus lietotājiem veikt izmaiņas paneļa konfigurācijā. Iespējams, ka atsevišķas sīklietotnes būs jānoslēdz atsevišķi. Lai izmaiņas stātos spēkā, paneli nāksies pārstartēt.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
lv: Ja patiess, panelis aizņems visu ekrāna platumu (vai augstumu, ja tas ir vertikāls). Šajā režīmā paneli var novietot vienīgi ekrāna malās. Pretējā gadījumā panelis būs tikai tik liels, lai uz tā satilptu viss tā saturs.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
lv: Ja patiess, objektu novietojums tiek interpretēts attiecībā pret labo paneļa malu (vai apakšējo malu vertikālajos paneļos).

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
lv: Ja patiess, lietotājs nevar pārvietot sīklietotnes, iepriekš tās neatslēdzot izmantojot "Atslēgt" izvēlnes elementu.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
lv: Ja šī vērtība ir patiesa, "Logu saraksts" parādīs visus logus no visām darba vietām. Pretējā gadījumā tas parādīs logus tikai no pašreizējās darbvirsmas.

en: If true, the workspace switcher will allow wrap-around, which means switching from the first to the last workspace and vice versa via scrolling.
lv: Kad patiess, tad darbvirsmas pārslēdzējs uz ritināšanas pārslēgsies no pēdējās uz pirmo darbvirsmu un no pirmās uz pēdējo darbvirsmu.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
lv: Ja patiess, Darba vietu pārslēgs rādīs visas darba vietas, pretējā gadījumā tas rādīs tikai pašreizējo darba vietu.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Marco.
lv: Ja šī vērtība ir patiesa, darba vietas Darba vietu pārslēgā rādīs arī darba vietu nosaukumus, Pretējā gadījumā tās rādīs darba vietas saturu. Šis iestatījums strādā vienīgi, ja logu pārvaldnieks ir Marco.

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
lv: Ja patiess, x un x_right atslēgas tiek ignorētas un panelis atrodas ekrāna x-ass centrā. Ja paneļa izmēri tiek mainīti, tas tik un tā atradīsies ekrāna centrā. Pretējā gadījumā x un x_right vērtības nosaka paneļa atrašanās vietu.

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
lv: Ja patiess, tad y un y_bottom vērtības tiks ignorētas un panelis tiks novietots ekrāna y-ass centrā. Ja paneļa izmērs tiks mainīts tas vienalga paliks tajā pat vietā. Pretējā gadījumā y un y_bottom vērtības nosaka paneļa atrašanās vietu.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
lv: Ja patiess, tad, kad atjauno logu, pārvietot to uz pašreizējo darba vietu. Pretējā gadījumā pāriet uz loga darba vietu.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
lv: Ja patiess, paneļa objektiem tiks rādītas paskaidres.

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
lv: Ja aizvērsiet šo lietotni piespiedu kārtā, atvērto dokumentu nesaglabātās izmaiņas tiks zaudētas.

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
lv: Ja attīrīsiet nesen izmantoto dokumentu sarakstu, jūs attīrīsiet sekojošo:
    • Visu no Vietas → Nesen izmantoto dokumentu izvēlnes.
    • Visu lietotņu nesen izmantoto dokumentu sarakstus.

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
lv: Ja jūs pārlādēsiet šo paneļa objektu, tas tiks auomātiski atkal pievienots panelim.

en: Image Background Details
lv: Attēla fona detaļas

en: Images
lv:  Attēli

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
lv: Xinerama gadījumā jums var būt vairāki paneļi, kas katrs atrodas uz sava monitora. Šī vērtība nosaka uz kura no monitoriem šobrīd tiks attēlots attiecīgais panelis.

en: Interpret position relative to bottom/right edge
lv: Interpretēt novietojumu attiecībā pret apakšējo/labo malu

en: Key %s is not set, cannot load launcher
lv: Atslēga %s nav iestatīta nevar ielādēt palaidēju

en: L_atitude:
lv: Pl_atums:

en: L_ongitude:
lv: Ga_rums:

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
lv: Palaiž citas programmas un nodrošina rīkus, lai pārvaldītu kogus, rādītu laiku un darītu citas lietas.

en: Launcher Properties
lv: Palaidēja iestatījumi

en: Launcher location
lv: Palaidēja atrašanās vieta

en: List of known applications
lv: Zināmo lietotņu saraksts

en: List of locations
lv: Vietu saraksts

en: Loc_k To Panel
lv: Pieslēg_t panelim

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
lv: Meklē datorā mapes un failus pēc to nosaukumiem un satura

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Locations
lv: Atrašanās vietas

en: Lock Screen
lv: Noslēgt ekrānu

en: Lock the object to the panel
lv: Pieslēgt objektu panelim

en: Log Out %s...
lv: Iziet no %s sesijas...

en: Log Out...
lv: Iziet...

en: Log out %s of this session to log in as a different user
lv: Iziet no %s sesijas, lai pieteiktos kā cits lietotājs

en: Log out of this session to log in as a different user
lv: Iziet no šīs sesijas, lai pieslēgtos ar citu lietotājvārdu vai arī beidzētu datoru

en: Look at today's date!
lv: Apskaties, kāds šodien datums!

en: Main Menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Menu content path
lv: Izvēlnes satura ceļš

en: Mount %s
lv: Montēt %s

en: Move windows to current workspace when unminimized
lv: Atjaunojot pārvietot logus uz pašreizējo darba vietu

en: Name to identify panel
lv: Paneļa nosaukums

en: Network
lv: Tīkls

en: Network Places
lv: Tīkla vietas

en: No URI provided for panel launcher desktop file
lv: Nav dots URI paneļa palaidēja darbavirsmas failam

en: No URL was specified.
lv: Nav norādīts URL.

en: No application to handle search folders is installed.
lv: Meklēšanas mapju apstrādei nav uzinstalēta neviena programma.

en: North
lv: Ziemeļu

en: Not a launchable item
lv: Nepalaižama vienība

en: Notification Area
lv: Paziņojumu lauks

en: Notification Area Factory
lv: Paziņojumu Lauka Ražotne

en: Number of _workspaces:
lv: _Darba vietu skaits:

en: Object's position on the panel
lv: Objekta novietojums panelī

en: Open '%s'
lv: Atvērt '%s'

en: Open URL: %s
lv: Atvērt URL: %s

en: Open the contents of your desktop in a folder
lv: Atvērt darbvirsmas saturu mapē

en: Open your personal folder
lv: Atvērt jūsu privāto mapi

[ctx: Orientation]
en: Bottom
lv: Apakšā

[ctx: Orientation]
en: Left
lv: Pa Kreisi

[ctx: Orientation]
en: Right
lv: Pa Labi

[ctx: Orientation]
en: Top
lv: Augšā

en: Panel
lv: Panelis

en: Panel Display
lv: Paneļa ekrāns

en: Panel ID list
lv: Paneļu ID saraksts

en: Panel Notification Area
lv: Paneļa paziņojumu lauks

en: Panel Properties
lv: Paneļa īpašības

en: Panel attached to drawer
lv: Panelis piesaistīts atvilktnei

en: Panel autohide delay
lv: Pauze pirms paneļa automātiskās paslēpšanas

en: Panel autounhide delay
lv: Pauze pirms paneļa automātiskās parādīšanas

en: Panel object ID list
lv: Paneļa objektu ID saraksts

en: Panel object has quit unexpectedly
lv: Paneļa objekts ir negaidot aizvēries

en: Panel object type
lv: Paneļa objekta tips

en: Panel orientation
lv: Paneļa novietojums

en: Panel size
lv: Paneļa izmērs

en: Pause per frame
lv: Pauze uz kadru

en: Pick a color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Places
lv: Vietas

en: Protect your computer from unauthorized use
lv: Aizsargājiet savu datoru no nesankcionētas lietošanas

en: Recent Documents
lv: Nesen izmantotie dokumenti

en: Removable Media
lv: Noņemamais daru nesējs

en: Replace a currently running panel
lv: Aizstāj pašreizējo paneli

en: Rescan %s
lv: Pārskanēt %s

en: Reset the panel configuration to default
lv: Pāratstatīt paneli uz pamatiestatījumiem

en: Restore to current _workspace
lv: Atjaunot pašreizējā _darba vietā

en: Restore to na_tive workspace
lv: Atjaunot attiecīgajā d_arba vietā

en: Restoring Minimized Windows
lv: Atjauno minimizētos logus

en: Rotate image on vertical panels
lv: Rotēt attēlus vertikālajos paneļos

en: Rotate image when panel is _vertical
lv: Rotēt attēlu, kad panelis ir _vertikāls

en: Rotate on vertical panels
lv: Rotēt vertikālajos paneļos

en: Rows in workspace switcher
lv: Rindu skaits darba vietu pārslēdzējā

en: Run Application
lv: Palaist lietotni

en: Run Application...
lv: Palaist programmu...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
lv: Palaist programmu ievadot komandu vai izvēloties no saraksta

en: Run in _terminal
lv: Palaist _terminālī

en: Run with _file...
lv: Palaist ar _failu...

en: S_tyle:
lv: S_tils:

en: Search
lv: Meklēt

en: Search for Files...
lv: Meklēt failus...

en: Select an animation
lv: Izvēlieties animāciju

en: Select an application to view its description.
lv: Izvēlieties programmu, kuras aprakstu vēlaties redzēt.

en: Select background
lv: Izvēlieties fonu

en: Select this box to run the command in a terminal window.
lv: Izvēlies šo kastīti, lai palaistu komandu termināļa logā.

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Session management options:
lv: Sesijas pārvaldības opcijas:

en: Set System Time
lv: Iestatīt sistēmas laiku

en: Set System Time...
lv: Iestatīt sistēmas laiku...

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
lv: Iestatīt pašreizējo vietu kā atrašanās vietu un izmantot tās laika zonu šajā datorā

en: Sh_ow windows from current workspace
lv: Rādīt l_ogus no pašreizējās darba vietas

en: Show Desktop
lv: Parādīt Darbvirsmu

en: Show Desktop Button
lv: "Rādīt darbvirsmu" poga

en: Show _all workspaces in:
lv: Rādīt vis_as darba vietas:

en: Show _only the current workspace
lv: Rādīt tikai pašreizēj_o darba vietu

en: Show _temperature
lv: Rādīt _temperatūru

en: Show _weather
lv: Rādīt _laikapstākļus

en: Show date in clock
lv: Pie pulksteņa rādīt arī datumu

en: Show date in tooltip
lv: Parādīt datumu paskaidrē

en: Show hide _buttons
lv: Rādīt slēpšanas _pogas

en: Show list of known _applications
lv: P_arādīt zināmo lietotņu sarakstu

en: Show seco_nds
lv: Rādīt seku_ndes

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

en: Show temperature in clock
lv: Rādīt temperatūru pulkstenī

en: Show the _date
lv: Rādīt _datumu

en: Show time with seconds
lv: Rādīt laiku ar sekundēm

en: Show weather in clock
lv: Rādīt laikapstākļus pulkstenī

en: Show week numbers in calendar
lv: Rādīt kalendārā arī nedēļu numurus

en: Show windows from a_ll workspaces
lv: Rādīt logus no _visām darba vietām

en: Show windows from all workspaces
lv: Parādīt logus no visām darba vietām

en: Show workspace _names in switcher
lv: Rādīt darba vietu _nosaukumus pārslēdzējā

en: Shut Down...
lv: Izslēgt...

en: Shut down the computer
lv: Izslēgt datoru

[ctx: Size]
en: Large
lv: Liels

[ctx: Size]
en: Medium
lv: Vidēji

[ctx: Size]
en: Small
lv: Mazs

[ctx: Size]
en: X Large
lv: X liels

[ctx: Size]
en: X Small
lv: X mazs

[ctx: Size]
en: XX Large
lv: XX liels

[ctx: Size]
en: XX Small
lv: XX mazs

en: Solid c_olor
lv: Tīrt_oņa krāsa

en: Some of these properties are locked down
lv: Daži no šiem parametriem ir noslēgti

en: South
lv: Dienvidu

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
lv: Norāda paneļa fona krāsu (#RGB formātā).

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
lv: Norāda failu, kas tiks izmantots par fona attēlu. Ja attēlam ir alfa kanāls, tas un fona attēls pārklāsies.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
lv: Norāda milisekunžu skaitu pirms panelis tiks parādīts, kad tā teritorijā tiek novietots peles kursors. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja auto_hide atslēga ir patiesa.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
lv: Norāda milisekunžu skaitu pirms panelis tiks paslēpts, kad tā teritoriju pamet peles kursors. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja auto_hide atslēga ir patiesa.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
lv: Norāda redzamo pikseļu skaitu, kad panelis tiek paslēpts stūrī. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja auto_hide atslēga ir patiesa.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
lv: Norāda fona krāsas caurspīdību. Ja krāsa nav pilnīgi caurspīdīga (caurspīdības vērtība ir mazāka par 65535), krāsa pārklāsies ar fona attēlu.

en: Specify a gsettings path in which the applet preferences should be stored
lv: Norādīt gsettings ceļu, kurā glabāt sīklietotnes uzstādījumus

en: Specify an applet IID to load
lv: Norādiet ielādējamās sīklietotnes IID

en: Specify file containing saved configuration
lv: Norādīt failu, kurš satur saglabāto konfigurāciju

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
lv: Norādiet sīklietotnes sākotnējo novietojumu (augšā, apakšā, pa labu vai pa kreisi)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
lv: Norādiet sīklietotņu sākotnējo izmēru (xx-mazs, vidējs, liels utt.)

en: Speed unit
lv: Ātruma vienība

en: St_retch
lv: Iz_stiept

en: Starting %s
lv: Startē %s

en: Stretch image to panel
lv: Izstiept attēlu pa visu paneli

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
lv: Saullēkts: %s / saulriets: %s

en: Switch between open windows using a menu
lv: Pārslēgties starp atvērtajiem logiem izmantojot izvēlni

en: Switch between open windows using buttons
lv: Pārslēgties starp atvērtajiem logiem izmantojot pogas

en: Switch between workspaces
lv: Pārslēgties starp darbvirsmām

en: Switcher
lv: Pārslēgs

en: System
lv: Sistēma

en: Temperature unit
lv: Temperatūras vienība

en: Test applet utility
lv: Testēt sīklietotnes utilīti

en: The Clock displays the current time and date
lv: Pulkstenis rāda pašreizējo laiku un datumu

en: The MATE Panel
lv: MATE panelis

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
lv: "Logu saraksts" pogu veidā parāda visu pieejamos logus un ļauj jums izvēlēties starp tiem.

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
lv: "Logu saraksts" izvēlnē parāda visus logus un ļauj jums tos pārlūkot.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
lv: Darba vietu pārslēdzējs parāda jums samazinātu jūsu darba vietu versiju, kas ļauj jums pārvaldīt jūsu logus.

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
lv: Šīs pogas piedāvātās darbības. Iespējamās vērtības ir "saslēgt", "beigt darbu", "palaist", "meklēt" un "ekrānattēls". Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja object_type vērtība ir "action-applet".

en: The command of the launcher is not set.
lv: Nav norādīta palaidēja komanda.

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
lv: Konfigurācijā norādītā komanda nedarbojās un tika aizstāta ar: %s

en: The fish's animation pixmap
lv: Zivtiņas animācijas bitkarte

en: The fish's name
lv: Zivtiņas vārds

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
lv: Paneļa augstums (vai platums, ja tas ir vertikāls). Vadoties pēc fonta izmēra un citiem faktoriem, izpildes laikā automātiski tiks noteikts paneļa maksimālais izmērs. Paneļa maksimālais izmērs nevar būt lielāks par ceturto daļu no ekrāna izmēra.

en: The icon of the command to be run.
lv: Izpildāmās komandas ikona.

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
lv: Šai atvilktnei piesaistītā paneļa identifikators. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja object_type vērtība ir "drawer-object".

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
lv: Šo dokumentu saturošā augstākā līmeņa paneļa identifikators.

en: The implementation ID of the applet - e.g. "ClockAppletFactory::ClockApplet". This key is only relevant if the object_type key is "external-applet" (or the deprecated "matecomponent-applet").
lv: Sīklietotnes īstenotais ID, piemēram, "ClockAppletFactory::ClockApplet". Šī atslēga ir svarīga tikai ja objekta tipa atslēga ir "external-applet" (vai novecojusī "matecomponent-applet").

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
lv: Palaidēju aprakstošā .desktop faila atrašanās vieta. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja object_type vērtība ir "launcher-object".

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
lv: To attēlu atrašanās vieta, kas tiek lietoti, kā objektu pogu ikonas. Šī vērtība ir svarīga vienīgi, ja object_type vērtība ir "drawer-object" vai "menu-object" un use_custom_icon vērtība ir patiess.

en: The location of the launcher is not set.
lv: Nav norādīta palaidēja atrašanās vieta.

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
lv: Paneļa atrašanās vieta gar x-asi, sākot ar ekrāna labo malu. Ja vērtība ir -1, tā tiek ignorēta un tās vietā tiek izmantota x vērtība. Ja vērtība ir lielāka par 0, x vērtība tiks ignorēta. Šī vērtība ir aktuāla tikai neizvērstā stāvoklī. Izvērstā stāvoklī šī vērtība tiek ignorēta un panelis tiek novietots pie kādas no ekrāna malām.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
lv: Paneļa atrašanās vieta gar x-asi. Šī vērtība ir aktuāla tikai neizvērstā stāvoklī. Izvērstā stāvoklī šī vērtība tiek ignorēta un panelis tiek novietots pie kādas no ekrāna malām.

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
lv: Paneļa atrašanās vieta gar y-asi, sākot ar ekrāna apakšu. Ja vērtība ir -1, tā tiek ignorēta un tās vietā tiek izmantota y vērtība. Ja vērtība ir lielāka par 0, y vērtība tiks ignorēta.Šī vērtība ir aktuāla tikai neizvērstā stāvoklī. Izvērstā stāvoklī šī vērtība tiek ignorēta un panelis tiek novietots pie kādas no ekrāna malām.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
lv: Paneļa atrašanās vieta gar y-asi. Šī vērtība ir aktuāla tikai neizvērstā stāvoklī. Izvērstā stāvoklī šī vērtība tiek ignorēta un panelis tiek novietots pie kādas no ekrāna malām.

en: The name of the directory is not set.
lv: Direktorijas vārds nav norādīts.

en: The name of the launcher is not set.
lv: Palaidēja vārds nav norādīts.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
lv: Paneļa atrašanās vieta. Iespējamās vērtības ir "top", "bottom", "left", "right". Izvērstā stāvoklī šī vērtība nosaka pie kuras ekrāna malas atradīsies attiecīgais panelis. Neizvērstā stāvoklī starpība starp "top" un "bottom" nav īpaši liela - abas tās norāda, ka konkrētais panelis ir horizontāls - taču tik un tā sniedz mums vērtīgu informāciju, kā vajadzētu uzvesties dažiem paneļa objektiem.

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
lv: Panelis saskārās ar problēmu, ladējot "%s".

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
lv: Ceļš uz vietu no kuras tiek veidots izvēlnes saturs. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja use_menu_path vērtība ir patiess un object_type vērtība ir "menu-object".

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
lv: Šī paneļa objekta novietojums. Objekta novietojumu apraksta pikseļu skaits no paneļa labās malas (vai augšas, ja tas ir vertikāls).

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
lv: Ātrums, kādā būtu jānotiek paneļa animācijām. Iespējamās vērtības ir "slow", "medium" un "fast". Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja ir aktivizētas animācijas (enable_animations = true).

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
lv: Šīs atvilktnes vai izvēlnes apraksts. šī vērtība ir aktuāla tikai, ja object_type vērtība ir "drawer-object" vai "menu-object".

en: The type of this panel object.
lv: Šī paneļa objekta tips.

en: The unit to use when showing temperatures.
lv: Kādās mērvienībās rādīt temperatūru.

en: The unit to use when showing wind speed.
lv: Kādās mērvienībās rādīt vēja ātrumu.

en: The water needs changing
lv: Būtu tā kā ūdens jānomaina

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
lv: Šī poga ļauj paslēpt visus atvērtos logus un parādīt darbvirsmu.

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
lv: Šis ir cilvēkiem viegli saprotams nosaukums, ko jūs varat lietot, lai identificētu konkrētu paneli. Tā galvenais uzdevums ir būt par paneļa loga virsrakstu, kas varētu noderēt, pārvietojoties starp vairākiem paneļiem.

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
lv: Šī vērtība nosaka cik daudz rindās (horizontālam izkārtojumam) vai kolonās (vertikālajam izkārtojumam) Darba vietu pārslēgs parāda darba vietas. Šī vērtība ir aktuāla vienīgi, ja ir izvēlēts display_all_workspaces.

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
lv: Šī vērtība nosaka kāda komanda tiks palaista, kad tiek klikšķināts uz zivtiņas.

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
lv: Šī vērtība nosaka tā attēla faila nosaukumu, kas tiks lietots zivtiņas animācijā faila atrašanās vieta ir relatīva attiecībā pret attēlkaršu (pixmap) mapi.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
lv: Šī atslēga nosaka, kādu laika formātu lietot pulksteņa sīkiletotnē, kad kā formāts ir norādīts "pielāgots". Jūs varat lietot konvertācijas apzīmētājus, lai iegūtu ar strftime() savietojamu formātu. Papildus informāciju meklējiet strftime() dokumentācijā.

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
lv: Šis elements nosaka kāds laika formāts tiks lietots pulksteņa sīklietotnē. Iespējamās vērtības ir "12-stundu", "24-stundu", "interneta", "UNIX" un "pielāgots". Ja šī vērtība ir iestatīta uz "interneta", pulkstenis rādīs interneta laiku, kurā sistēma dienu sadala 1000 "pulsos". Šajā laika sistēmā nav laika joslu un laiks visiem ir vienāds. Ja ir izvēlēts "UNIX" laiks, tad pulkstenis rādīs sekunžu skaitu kopš 1970-01-01. Ja ir norādīts, ka laika formāts būs kāds "pielāgots", tad laiks tiks attēlots atbilstoši cita formāta tipa laukā ievadītajām vērtībām.

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
lv: Šī vērtība nosaka, cik kadru būs zivtiņas animācijā.

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
lv: Šī vērtība nosaka, cik sekundes tiks rādīts katrs kadrs.

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
lv: Šī programma ir atbildīga par citu programmu palaišanu un nodrošina noderīgus rīkus.

en: Time & Date
lv: Laiks un datums

en: Time _Settings
lv: Laika ie_statījumi

en: Tooltip displayed for drawer or menu
lv: Atvilktnes vai izvēlnes apraksts

en: Toplevel panel containing object
lv: Objektu saturošais virsējā līmeņa panelis

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
lv: Palaišanas logā norādītajam URI saraksta formāts (%d) vai garums (%d) nav pareizs

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
lv: Nevar izpildīt '%s'
    
    Detaļas: %s

en: Unable to locate the command to execute
lv: Nevaru atrast komandu, ko izpildīt

en: Unable to mount %s
lv: Nevar piemontēt %s

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
lv: Nevaru atvērt darbavirsmas failu %s paneļa palaidējam%s%s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
lv: Nevar nolasīt no '%s'
    
    Detaļas: %s

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
lv: Nevarēju iegūt izvadu no dotās komandas
    
    Detaļas: %s

en: Unable to scan %s for media changes
lv: Near pārskanēt %s, lai iegūtu datu nesēja izmaiņas

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lv: Neatpazīta darbvirsmas faila versija '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
lv: Neatpazīta palaišanas opcija: %d

en: Use custom icon for object's button
lv: Objekta pogai izmantot pielāgotu ikonu

en: Use custom path for menu contents
lv: Lietot pielāgotu ceļu līdz izvēlnes saturam

en: Visible pixels when hidden
lv: Paslēptam panelim redzamie pikseļi

en: Wanda Factory
lv: Wanda ražotne

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
lv: Brīdinājums: Izskatās, ka šī komanda ir patiešām kaut kas noderīgs.
    Tā kā šī ir bezjēdzīga sīklietotne, jūs to varētu vēlēties nedarīt.
    Mēs nopietni ierosinām jums nelietot %s kaut kam,
    kas varētu šo sīklietotni padarīt "praktisku" vai noderīgu.

en: Weather
lv: Laikapstākļi

en: West
lv: Rietumu

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
lv: Dzēšot atvilktni, arī visi tās
     iestatījumi tiek zaudēti.

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
lv: Dzēšot paneli, tiek zaudēti arī 
    visi tā iestatījumi.

en: When to group windows
lv: Kad grupēt logus

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "none" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
lv: Kādu fona tipu vajadzētu lietot šim panelim. Iespējamās vērtības ir "none" - GTK+ noklusētā  sīkrīka fons tiks lietots, "color" - tiks lietota krāsas lauka vērtība, "image" - tiks lietots attēls uz ko norāda fona attēla lauka vērtība.

en: Will run command: '%s'
lv: Palaidīs komandu: '%s'

en: Window Grouping
lv: Logu grupēšana

en: Window List
lv: Logu saraksts

en: Window List Content
lv: Logu saraksta saturs

en: Window List Preferences
lv: Logu saraksta iestatījumi

en: Window Navigation Applet Factory
lv: Logu navigācijas sīklietotnes ražotne

en: Window Selector
lv: Logu selektors

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
lv: Gadījumā, ja jums ir vairāki ekrāni, jūs atsevišķus paneļus varat novietot katrā no tiem. Šī lauka vērtība norāda, kurā no ekrāniem šobrīd ir redzams konkrētais panelis.

en: Workspace Names
lv: Darba vietu nosaukumi

en: Workspace Switcher
lv: Darba vietu pārslēdzējs

en: Workspace Switcher Preferences
lv: Darba vietu pārslēdzēja iestatījumi

en: Workspace na_mes:
lv: Darba vietu nosauku_mi:

en: Workspaces
lv: Darba vieta

en: Wrap around on scroll
lv: Apliekt uz ritināšanu

en: X co-ordinate of panel
lv: Paneļa X koordināta

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
lv: Paneļa X koordināta sākot no ekrāna labās malas

en: X screen where the panel is displayed
lv: X ekrāns, kurā ir redzams attiecīgais panelis

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
lv: Xinerama monitors, uz kura būs redzams konkrētais panelis

en: Y co-ordinate of panel
lv: Paneļa Y koordināta

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
lv: Paneļa Y koordināta sākot no ekrāna apakšas

en: You must always have at least one panel.
lv: Jums vienmēr ir jābūt vismaz vienam panelim.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
lv: Jūsu logu pārvaldnieks neatbalsta darbvirsmas parādīšanas pogu, vai arī jūs neizmantojat logu pārvaldnieku.

en: [FILE...]
lv: [FAILS...]

en: _12 hour format
lv: _12 stundu formāts

en: _24 hour format
lv: _24 stundu formāts

en: _About
lv: P_ar

en: _Activate Screensaver
lv: _Aktivizēt ekrānsaudzētāju

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Add to Drawer...
lv: _Pievienot atvilknei...

en: _Always group windows
lv: _Vienmēr grupēt logus

en: _Applet:
lv: _Sīklietotne:

en: _Autohide
lv: _Automātiskā paslēpšana

en: _Back
lv: _Atpakaļ

en: _Browse...
lv: _Lūkoties...

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Delete
lv: _Izdzēst

en: _Delete This Panel
lv: _Dzēst šo paneli

en: _Don't Reload
lv: Nepārlā_dēt

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Edit Menus
lv: R_ediģēt izvēlnes

en: _Entire menu
lv: Visu izv_ēlni

en: _File:
lv: _Fails:

en: _Force quit
lv: _Aizvērt piespiedu kārtā

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Icon:
lv: _Ikona:

en: _Launch
lv: Pa_laist

en: _Location Name:
lv: Atrašanās _vieta:

en: _Location:
lv: _Vieta:

en: _Lock Screen
lv: _Bloķēt ekrānu

en: _Move
lv: Pār_vietot

en: _Name of fish:
lv: Zivtiņas _vārds:

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Never group windows
lv: _Nekad negrupēt logus

en: _New Panel
lv: _Jauns panelis

en: _None (use system theme)
lv: _Nav norādīts (izmantot sistēmas tēmu)

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Orientation:
lv: N_ovietojums:

en: _Pause per frame:
lv: _Pauze uz kadru:

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _Prefs Path:
lv: U_zstādījumu Ceļš:

en: _Pressure unit:
lv: _Spiediena vienība:

en: _Properties
lv: _Parametri

en: _Reload
lv: _Pārlādēt

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Remove From Panel
lv: _Noņemt no paneļa

en: _Revert
lv: _Atgriezt

en: _Rotate on vertical panels
lv: _Rotēt vertikālajos paneļos

en: _Run
lv: _Palaist

en: _Scale
lv: Mērog_s

en: _Set System Time
lv: Iestatīt _sistēmas laiku

en: _Size:
lv: _Izmērs:

en: _Speak again
lv: _Runā vēl

en: _System Monitor
lv: _Sistēmas pārraugs

en: _Temperature unit:
lv: _Temperatūras vienība:

en: _Tile
lv: _Flīze

en: _Time:
lv: _Laiks:

en: _Timezone:
lv: _Laika josla:

en: _Total frames in animation:
lv: Kadri ka_trā animācijā:

en: _Type:
lv: _Tips:

en: _Visibility unit:
lv: _Redzamības vienība:

en: _Wind speed unit:
lv: _Vēja ātruma vienība:

en: columns
lv: kolonnas

en: file
lv: fails

en: frames
lv: kadri

en: pixels
lv: pikseļi

en: rows
lv: rindas

en: seconds
lv: sekundes
