mate-terminal 1.25.0 - en to lv translation catalogue (477 entries)

en: "%s" is not a valid zoom factor
lv: "%s" nav derīgs mērogs

en: "%s" option given twice for the same window
lv: "%s" opcija dota divreiz tam pašam logam

en: <b>Command</b>
lv: <b>Komanda</b>

en: <b>Foreground, Background, Bold and Underline</b>
lv: <b>Priekšfons, fons, treknums un pasvītrojums</b>

en: <b>Palette</b>
lv: <b>Palete</b>

en: <b>Title</b>
lv: <b>Virsraksts</b>

en: <small><i><b>Note:</b> Terminal applications have these colors available to them.</i></small>
lv: <small><i><b>Piezīme:</b> Termināļa aplikācijām ir pieejamas šīs krāsas.</i></small>

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
lv: <small><i><b>Piezīme:</b> Šie iestatījumi dažu aplikāciju darbībā var radīt zināmus traucējumus.  Tie šeit ir paredzēti vienīgi, lai ļautu jums darboties ar tām programmām un operētājsistēmām, kam ir nepieciešama citādāka termināļa darbība.</i></small>

en: <small><i>Maximum</i></small>
lv: <small><i>Maksimums</i></small>

en: <small><i>None</i></small>
lv: <small><i>Nekas</i></small>

en: A terminal emulator for the MATE desktop environment
lv: Termināļa emulators priekš MATE darbvirsmas

en: A value between 0.0 and 1.0 indicating how much to darken the background image. 0.0 means no darkness, 1.0 means fully dark. In the current implementation, there are only two levels of darkness possible, so the setting behaves as a boolean, where 0.0 disables the darkening effect.
lv: Skaitlis robežās no 0.0 līdz 1.0 norāda, cik tumši jāiekrāso fona bilde. 0.0 nozīmē bez iekrāsojuma, 1.0 nozīmē pilnīgi tumši. Pašreizējā realizācijā ir tikai divi tumšuma līmeņi. Tātad šis iestatījums ir ar analogu uzvedību loģiskajam mainīgajam, kur 0.0 izslēdz ietumšošanas efektu.

en: A_vailable encodings:
lv: Pi_eejamie kodējumi:

en: Accelerator key to detach current tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lv: Paātrinājuma taustiņš, lai atvienotu pašreizējo cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs taustiņu saīsne.

en: Accelerator key to move the current tab to the left. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lv: Paātrinājuma taustiņš, lai pārvietotu pašreizējo cilni uz kreiso pusi. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs taustiņu saīsne.

en: Accelerator key to move the current tab to the right. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lv: Paātrinājuma taustiņš, lai pārvietotu pašreizējo cilni uz labo pusi. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs taustiņu saīsne.

en: Accelerator to detach current tab.
lv: Paātrinātājs, lai atvienotu pašreizējo cilni.

en: Accelerator to move the current tab to the left.
lv: Paātrinājums, kas domāts pašreizējā ciļņa pārvietošanai uz kreiso pusi.

en: Accelerator to move the current tab to the right.
lv: Paātrinājums, kas domāts pašreizējā ciļņa pārvietošanai uz labo pusi.

en: Add or Remove Terminal Encodings
lv: Pievienot vai izņemt termināļa kodējumus

en: An Pango font name. Examples are "Sans 12" or "Monospace Bold 14".
lv: Pango fonta nosaukums. Piemēri: "Sans 12" vai "Monospace Bold 14".

en: Append initial title
lv: Pielikt sākotnējo nosaukumu

en: Arabic
lv: Arābu

en: Argument to "%s" is not a valid command: %s
lv: Arguments pie "%s" nav derīga komanda: %s

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Background
lv: Fons

en: Background image
lv: Fona attēls

en: Background image _scrolls
lv: Fona attēla _ritināšanās

en: Background type
lv: Fona veids

en: Baltic
lv: Baltu

en: Black on light yellow
lv: Melns uz gaiši dzeltena

en: Black on white
lv: Melns uz balta

en: Block
lv: Bloks

en: Bol_d color:
lv: _Treknraksta krāsa:

en: Built-in _schemes:
lv: Iebūvētās _shēmas:

en: Built-in sche_mes:
lv: _Iebūvētās shēmas:

en: C_all To…
lv: Zvanīt...

en: C_lose Tab
lv: Aiz_vērt cilni

en: C_lose Terminal
lv: Aizvērt terminā_lis

en: C_lose Window
lv: Aizvērt _logu

en: C_reate
lv: _Izveidot

en: Celtic
lv: Ķeltu

en: Central European
lv: Centrāleiropas

en: Change _Profile
lv: Mainīt _profilu

en: Characters that are considered "part of a word"
lv: Rakstzīmes, kuras tiek uzskatītas par "vārda daļu"

en: Chinese Simplified
lv: Ķīniešu vienkāršotā

en: Chinese Traditional
lv: Ķīniešu tradicionālā

en: Choose A Terminal Font
lv: Izvēlies termināļa fontu

en: Choose Palette Color %d
lv: Izvēlieties paletes krāsu %d

en: Choose Terminal Background Color
lv: Izvēlieties termināļa fona krāsu

en: Choose Terminal Text Color
lv: Izvēlieties termināļa teksta krāsu

en: Choose base profile
lv: Izvēlieties pamata profilu

en: Click button to choose profile
lv: Klikšķini pogu, lai izvēlētos profilu

en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

en: Close Window
lv: Aizvērt Logu

en: Close tab
lv: Aizvērt cilni

en: Close this terminal?
lv: Aizvērt šo termināli?

en: Close this window?
lv: Aizvērt šo logu?

en: Color p_alette:
lv: Krāsu _palete:

en: Colors
lv: Krāsas

en: Compatibility
lv: Savietojamība

en: Contents
lv: Saturs

en: Contributors:
lv: Veidotāji:

en: Copy
lv: Kopēt

en: Could not open the address “%s”
lv: Nevarēju atvērt adresi “%s”

en: Could not save contents
lv: Nevarēja saglabāt saturu

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Current Locale
lv: Pašreizējā lokalizācija

en: Cursor _shape:
lv: Kursora mir_gošana

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom co_mmand:
lv: Pielāgotā _komanda:

en: Custom command to use instead of the shell
lv: Pielāgotā komanda, kuru palaist manas čaulas vietā

en: Cyrillic
lv: Kirilisks

en: Cyrillic/Russian
lv: Kirilica/Krievu

en: Cyrillic/Ukrainian
lv: Kirilica/Ukraiņu

en: DIRNAME
lv: DIRNOSAUKUMS

en: Default color of bold text in the terminal
lv: Noklusētā treknā teksta krāsa terminālī

en: Default color of bold text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red"). This is ignored if bold_color_same_as_fg is true.
lv: Noklusētā termināļa treknā teksta krāsa, kā krāsu specifikācija (var būt HTML-stila heksadecimāli cipari vai krāsas vārds kā piemēram "red" ). Tiek ignorēts, ja bold_color_same_as_fg ir patiess.

en: Default color of terminal background
lv: Noklusētā termināļa fona krāsa

en: Default color of terminal background, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
lv: Noklusētā termināļa fona krāsa, kā krāsu specifikācija (var būt HTML-stila heksadecimāli cipari vai krāsas vārds kā piemēram "red" ).

en: Default color of text in the terminal
lv: Noklusētā teksta krāsa terminālī

en: Default color of text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
lv: Noklusētā termināļa teksta krāsa, kā krāsu specifikācija (var būt HTML-stila heksadecimāli cipari vai krāsas vārds kā piemēram "red" ).

en: Default number of columns
lv: Noklusētais kolonnu skaits

en: Default number of rows
lv: Noklusētais rindu skaits

en: Default size:
lv: Nokllusējuma izmērs:

en: Delete Profile
lv: Dzēst profilu

en: Delete profile “%s”?
lv: Dzēst profilu "%s"?

en: Detach Tab
lv: Atvienot cilni

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: Do not register with the activation nameserver, do not re-use an active terminal
lv: Nereģistrēt aktivizācijas vārdserverī, nelietot vēlreiz aktīvajā terminālī

en: E_ncodings shown in menu:
lv: Izvēlnē _parādītie kodējumi:

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Editing Profile “%s”
lv: Tiek rediģēts profils "%s"

en: Effect of the Backspace key
lv: Atpakaļatkāpes taustiņa efekts

en: Effect of the Delete key
lv: Dzēšanas taustiņa efekts

en: Enable the _menu shortcut key (F10 by default)
lv: Atslēgt izvē_lnes pieejas taustiņu (F10 pēc noklusējuma)

en: Error parsing command: %s
lv: Kļūda parsējot atslēgu: %s

en: Escape sequence
lv: Atsoļa sekvence

en: Execute the argument to this option inside the terminal
lv: Izpildīt argumentu šai opcijai terminālī.

en: Exit the terminal
lv: Iziet no termināļa

en: FILE
lv: FAILS

en: Failed to parse arguments: %s
lv: Nederīgs arguments: "%s"

en: File
lv: Fails

en: Filename of a background image.
lv: Fona attēla faila nosaukums.

en: Find
lv: Meklēt

en: Find Ne_xt
lv: Meklēt _nākamo

en: Find Next
lv: Meklēt nākamo

en: Find Pre_vious
lv: Meklēt ie_priekšējo

en: Find Previous
lv: Meklēt iepriekšējo

en: Font
lv: Fonts

en: Full Screen
lv: Pilnekrāna

en: Full-screen the window
lv: Pilnekrāna logs

en: GEOMETRY
lv: ĢEOMETRIJA

en: General
lv: Vispārīgs

en: Georgian
lv: Gruzīņu

en: Go to _Line...
lv: Iet uz _rindu...

en: Gray on black
lv: Pelēks uz melna

en: Greek
lv: Grieķu

en: Green on black
lv: Zaļš uz melna

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: Gurmukhi
lv: Gurmuku

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hebrew Visual
lv: Ivrita vizuālais

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hide and Show menubar
lv: Paslēpt un parādīt izvēlnes joslu

en: Highlight S/Key challenges
lv: Izcelt S/Key izaicinājumu

en: Hold the terminal open
lv: Paturēt termināli atvērtu

en: How much to darken the background image
lv: Cik daudz tumšāku pataisīt fona attēlu

en: Human-readable name of the profile
lv: Cilvēkam saprotams profila nosaukums

en: Human-readable name of the profile.
lv: Cilvēkam saprotams profila nosaukums.

en: Icelandic
lv: Īslandiešu

en: Icon for terminal window
lv: Termināļa loga ikona

en: Icon to use for tabs/windows containing this profile.
lv: Ikona, kuru lietot šo profilu saturošām cilnēm/logiem.

en: If the application in the terminal sets the title (most typically people have their shell set up to do this), the dynamically-set title can erase the configured title, go before it, go after it, or replace it. The possible values are "replace", "before", "after", and "ignore".
lv: Ja aplikācija terminālī uzstāda virsrakstu (lielākajā daļā gadījumu cilvēki čaulās ir noteikuši, ka tā var darīt), jaunais dinamiski veidotais virsraksts var izdzēst, ievietoties pirms, pēc vai aizvietot iepriekš definēto virsrakstu. Iespējamās vērtības ir "aizvietot", "pirms", "pēc" un "ignorēt".

en: If true, allow applications in the terminal to make text boldface.
lv: Ja patiess, aplikācijām atļauts terminālī tekstu pārveidot treknā rakstā.

en: If true, boldface text will be rendered using the same color as normal text.
lv: Ja patiess, treknās drukas teksts tiks renderēts, izmantojot to pašu krāsu, kā parasts teksts.

en: If true, don't make a noise when applications send the escape sequence for the terminal bell.
lv: Ja patiess, neatskaņot troksni, kad aplikācijas sūta atsoļa secību termināļa zvanam.

en: If true, newly created terminal windows will have custom size specified by default_size_columns and default_size_rows.
lv: Ja patiess, jaunizveidotais termināļa logam būs pielāgots izmērs, kuru noteikts default_size_columns un default_size_rows.

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
lv: Ja patiess, nospiežot taustiņu, novieto ritjoslu apakšā.

en: If true, scroll the background image with the foreground text; if false, keep the image in a fixed position and scroll the text above it.
lv: Ja patiess, ritināt fona attēlu kopā ar priekšplāna tekstu; ja nepatiess, attēls tiek paturēts fiksētā pozīcijā un ritināts tiek teksts virs tā.

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
lv: Ja patiess, atpakaļ ritināšanas rindas nekad netiks izmestas. Atpakaļ ritināšanas vēsture tiks uz laiku saglabāta diskā, tāpēc tas var izraisīt diska vietas trūkumu, ja terminālī ir daudz izvada.

en: If true, the command inside the terminal will be launched as a login shell. (argv[0] will have a hyphen in front of it.)
lv: Ja patiess, komanda terminālī tiks palaista kā pieteikšanās čaula. (argv[0] priekšā būs pārnesums.)

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it's monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
lv: Ja patiess, terminālis izmantos globālo darba virsmas fontu, ja tas ir monospace (vai arī vistuvāko pēc līdzības, kādu tas var atrast).

en: If true, the theme color scheme used for text entry boxes will be used for the terminal, instead of colors provided by the user.
lv: Ja patiess, tēmas krāsu shēma, kas tiek lietota teksta ievades laukos, tiks izmantota terminālī lietotāja uzdoto krāsu vietā.

en: If true, the value of the custom_command setting will be used in place of running a shell.
lv: Ja patiess, paša_veidota_komandas vērtība tiks lietota strādājošas čaulas vietā.

en: If true, whenever there's new output the terminal will scroll to the bottom.
lv: Ja patiess, katrreiz, kad kaut kas jauns tiks izvadīts termināļa logā, ritjosla noritināsies līdz lejai.

en: Image _file:
lv: Attēla _fails:

en: Images
lv:  Attēli

en: Incompatible terminal config file version.
lv: Nesavietojama termināļa konfigurācijas faila versija.

en: Initial _title:
lv: Sākotnējais n_osaukums:

en: Invalid geometry string "%s"
lv: Nederīga ģeometrijas virkne "%s"

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Keep initial title
lv: Paturēt sākotnējo nosaukumu

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

en: Keyboard shortcut key for bringing up the dialog for profile creation. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš profila izveides dialoglodziņa atvēršanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs taustiņu saīsne.

en: Keyboard shortcut key for closing a tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš cilnes aizvēršanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for closing a window. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš loga aizvēršanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for copying selected text to the clipboard. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš izvēlētā teksta kopēšanai uz starpliktuvi. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for launching help. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš vides palīdzības izsaukšanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for making font larger. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš fonta izmēra palielināšanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for making font smaller. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš fonta izmēra samazināšanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for making font the normal size. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš fonta lieluma atgriešanai normālā lielumā. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for opening a new tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš jaunas cilnes atvēršanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for opening a new window. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš jauna loga atvēršanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 1. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz pirmo cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 10. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz desmito cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 11. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz vienpadsmito cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 12. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz divpadsmito cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 2. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz otro cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 3. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz trešo cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 4. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz ceturto cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 5. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz piekto cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 6. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz sesto cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 7. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz septīto cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 8. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz astoto cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 9. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz devīto cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key for toggling full screen mode. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, kas pārslēdz pilnekrāna režīmu. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key to reset and clear the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš termināļa atiestatīšanai un atbrīvošanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key to reset the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš termināļa atstatīšanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key to save the current tab contents to a file. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai saglabātu pašreizējās cilnes saturu failā. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key to set the terminal title. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš termināļa virsraksta atstatīšanai. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key to switch to the next tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz nākamo cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key to switch to the previous tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz iepriekšējo cilni. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut key to toggle the visibility of the menubar. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš izvēlnes joslas redzamības pārslēgšana. Izteikts simbolu virknes veidā tajā pašā formātā, kādu lieto GTK+ resursu datnēm. Ja jūs iestatāt opciju uz īpašo simbolu virkni "atslēgts", tad šai darbībai nebūs tastatūras īsinājumtaustiņa.

en: Keyboard shortcut to close a tab
lv: Īsinājumtaustiņš cilnes aizvēršanai

en: Keyboard shortcut to close a window
lv: Īsinājumtaustiņš loga aizvēršanai

en: Keyboard shortcut to copy text
lv: Īsinājumtaustiņš teksta kopēšanai

en: Keyboard shortcut to create a new profile
lv: Īsinājumtaustiņš jauna profila izveidei

en: Keyboard shortcut to launch help
lv: Īsinājumtaustiņš palīdzības parādīšanai

en: Keyboard shortcut to make font larger
lv: Īsinājumtaustiņš fonta lieluma palielināšanai

en: Keyboard shortcut to make font normal-size
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai fontu pārtaisītu normālā lielumā

en: Keyboard shortcut to make font smaller
lv: Īsinājumtaustiņš fonta lieluma samazināšanai

en: Keyboard shortcut to open a new tab
lv: Īsinājumtaustiņš jaunas cilnes atvēršanai

en: Keyboard shortcut to open a new window
lv: Īsinājumtaustiņš jauna loga atvēršanai

en: Keyboard shortcut to paste text
lv: Īsinājumtaustiņš teksta izņemšanai no starpliktuves

en: Keyboard shortcut to reset and clear the terminal
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai atstatītu un atbrīvotu termināli

en: Keyboard shortcut to reset the terminal
lv: Īsinājumtaustiņš termināļa atjaunošanai

en: Keyboard shortcut to save the current tab contents to file
lv: Īsinājumtaustiņš, lai saglabātu pašreizējās cilnes saturu failā

en: Keyboard shortcut to set the terminal title
lv: Īsinājumtaustiņš termināļa virsraksta uzstādīšanai

en: Keyboard shortcut to switch to tab 1
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 1

en: Keyboard shortcut to switch to tab 10
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 10

en: Keyboard shortcut to switch to tab 11
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 11

en: Keyboard shortcut to switch to tab 12
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 12

en: Keyboard shortcut to switch to tab 2
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 2

en: Keyboard shortcut to switch to tab 3
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 3

en: Keyboard shortcut to switch to tab 4
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 4

en: Keyboard shortcut to switch to tab 5
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 5

en: Keyboard shortcut to switch to tab 6
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 6

en: Keyboard shortcut to switch to tab 7
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 7

en: Keyboard shortcut to switch to tab 8
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 8

en: Keyboard shortcut to switch to tab 9
lv: Īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos un cilni 9

en: Keyboard shortcut to switch to the next tab
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz nākamo cilni

en: Keyboard shortcut to switch to the previous tab
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš, lai pārslēgtos uz iepriekšējo cilni

en: Keyboard shortcut to toggle full screen mode
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš pilnekrāna režīma pārslēgšanai

en: Keyboard shortcut to toggle the visibility of the menubar
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņš izvēlnes joslas redzamības pārslēgšanai

en: Korean
lv: Korejiešu

en: L_eave Full Screen
lv: Pamest piln_ekrānu

en: Linux console
lv: Linux konsole

en: List of available encodings
lv: Pieejamie kodējumi

en: List of profiles
lv: Profilu saraksts

en: Load a terminal configuration file
lv: Ielādēt termināļa konfigurācijas failu

en: MATE Terminal
lv: MATE Terminālis

en: MATE Terminal Emulator
lv: MATE terminālis

en: MATE Terminal is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lv: MATE Terminal tiek izplatīts cerībā, ka būs noderīgs, bet BEZ JEBKĀDAS GARANTIJAS. Pat bez netiešas garantijas, ka tas būs izmantojams kādam mērķim. Vairāk informācijas lasiet GNU General Public License.

en: MATE Terminal is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
lv: MATE Terminal ir brīva programmatūra; jūs varat to izplatīt tālāk un/vai modificēt saskaņā ar GNU Vispārējās publiskās licences noteikumiem, ko publicējis Brīvas programmatūras fonds; izmantojiet Licences versiju 3 vai (pēc jūsu izvēles) jebkuru vēlāku versiju.

en: Match _entire word only
lv: Sakrīt tikai _viss vārds

en: Match as _regular expression
lv: Atbilst kā _parasta izteiksme

en: Maximize the window
lv: Maksimizēt logu

en: Move Tab _Left
lv: Pārvietot cilni pa _kresi

en: Move Tab _Right
lv: Pārvietot cilni pa _labi

en: Move Tab to the Left
lv: Pārvietot cilni pa kreisi

en: Move Tab to the Right
lv: Pārvietot cilni pa labi

en: New Profile
lv: Jauns profils

en: New Tab
lv: Jauna cilne

en: New Window
lv: Jauns Logs

en: New _Profile…
lv: Jauns _profils...

en: No such profile "%s", using default profile
lv: Nav tāda profila '%s', lietoju noklusēto profilu

en: Nordic
lv: Skandināvu

en: Normal Size
lv: Normāla Izmēra

en: Normally you can access the menubar with F10. This can also be customized via gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "whatever"). This option allows the standard menubar accelerator to be disabled.
lv: Noklusētais īsinājumtaustiņš izvēlnes joslas piekļuvei ir F10. Šo īsinājumtaustiņa definīciju var nomainīt ar gtkrc palīdzību ( gtk-menu-bar-accel = "jusu_taustins" ). Šī opcija ļauj standarta izvēlnes joslas īsinājumtaustiņu atslēgt.

en: Not a valid terminal config file.
lv: Nav derīgs termināļa konfigurācijas fails.

en: Number of columns in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
lv: Kolonu skaits jaunizveidotajam termināļu logam. Nav spēkā, ja use_custom_default_size nav iespējots.

en: Number of lines to keep in scrollback
lv: Rindu skaits, ko paturēt ritināšanas atmiņā

en: Number of rows in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
lv: Rindu skaits jaunizveidotajam termināļu logam. Nav spēkā, ja use_custom_default_size nav iespējots.

en: Number of scrollback lines to keep around. You can scroll back in the terminal by this number of lines; lines that don't fit in the scrollback are discarded. If scrollback_unlimited is true, this value is ignored.
lv: Ritināšanas rindiņu daudzums, ko paturēt. Jūs varat ritināt atpakaļ tieši tik daudz reižu; rindas, kas neietilpst rindiņu atpakaļritināšanā, tiek izmestas. Ja scrollback_unlimited ir patiess, šī vērtība tiek ignorēta.

en: On the left side
lv: Kreisajā pusē

en: On the right side
lv: Labajā pusē

en: Open Ta_b
lv: Atvērt jaunu cil_ni

en: Open _Terminal
lv: Atvērt _Termināli

en: Open a new tab in the last-opened window with the default profile
lv: Atvērt jaunu cilni iepriekš atvērtajā logā ar noklusēto profilu

en: Open a new window containing a tab with the default profile
lv: Atvērt jaunu logu, kas satur cilni ar noklusēto profilu

en: Option "%s" is no longer supported in this version of mate-terminal; you might want to create a profile with the desired setting, and use the new '--profile' option
lv: Opcija "%s" vairs netiek atbalstīta šajā mate-terminal versijā; jūs varētu vēlēties izveidot profilu ar vēlamajiem iestatījumiem un lietot jauno '--profile' opciju

en: Option "%s" requires specifying the command to run on the rest of the command line
lv: Opcijai "%s" nepieciešams norādīt palaižamo komandu atlikušajā komandrindā

en: Options to open new windows or terminal tabs; more than one of these may be specified:
lv: Iespēja atvērt jaunus logus vai termināļa cilnes; vairāk kā viena var tikt norādīta:

en: PROFILE-NAME
lv: PROFILA-NOSAUKUMS

en: P_rofiles
lv: P_rofili

en: P_rofiles…
lv: P_rofili...

en: Palette entry %d
lv: Paletes ieraksts %d

en: Palette for terminal applications
lv: Terminālo aplikāciju palete

en: Paste
lv: Ievietot

en: Paste _Filenames
lv: Ielīmēt _faila nosaukumu

en: Persian
lv: Persiešu

en: Popup a dialog when an S/Key challenge response query is detected and clicked on. Typing a password into the dialog will send it to the terminal.
lv: Parādīt dialogu, kad īsinājumtaustiņa izaicinājuma atbildes jautājums ir atrasts un uz tā tiek uzklikšķināts. Paroles ievadīšana logā, aizsūtīs to uz termināli.

en: Position of the scrollbar
lv: Ritjoslas novietojums

en: Possible values are "close" to close the terminal, and "restart" to restart the command.
lv: Iespējamās vērtības ir "close" - lai aizvērtu termināli un "restart" - lai atkārtotu komandu.

en: Pr_ofile Preferences
lv: Pr_ofilu iestatījumi

en: Prepend initial title
lv: Pielikt priekšā sākotnējo nosaukumu

en: Profile Editor
lv: Profila redaktors

en: Profile _name:
lv: Profila _nosaukums:

en: Profile list
lv: Profilu saraksts

en: Profile to be used when opening a new window or tab. Must be in profile_list.
lv: Profils, kuru lietot, kad tiek atvērts jauns logs vai cilne. Tam jāatrodas profile_list.

en: Profile to use for new terminals
lv: Lietojamais profils, palaižot jaunus termināļus

en: Profiles
lv: Profili

en: ROLE
lv: LOMA

en: Replace initial title
lv: Aizvietot sākotnējo nosaukumu

en: Reset
lv: Pārstatīt

en: Reset and C_lear
lv: Pārstatīt un _attīrīt

en: Reset and Clear
lv: Pārstatīt un Attīrīt

en: Restart the command
lv: Atkārtot komandu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Ru_n a custom command instead of my shell
lv: Pa_laist pielāgotu komandu manas čaulas vietā

en: Run this command in place of the shell, if use_custom_command is true.
lv: Izpildīt šo komandu čaulas komandas vietā, ja lieto use_custom_command ir patiess.

en: S/Key Challenge Response
lv: S/Key izaicinājuma atbilde

en: S_hade transparent or image background:
lv: _Izbalināt caurspīdīgo vai attēla fonu:

en: Save Contents
lv: Saglabāt saturu

en: Save as...
lv: Saglabāt kā...

en: Save the terminal configuration to a file
lv: Saglabāt termināļa konfigurāciju failā

en: Scroll on _keystroke
lv: Ritināt pie taustiņa _piesitiena

en: Scroll on _output
lv: Riti_nāt pie izvades

en: Scroll_back:
lv: _Atritināšanās:

en: Scrolling
lv: Ritināšana

en: Search
lv: Meklēt

en: Search _backwards
lv: Meklēt _atpakaļ

en: Select All
lv: Izvēlēties visu

en: Select Background Image
lv: Izvēlieties fona attēlu

en: Select _All
lv: _Iezīmēt visu

en: Select-by-_word characters:
lv: Izvelies-pa-_vārdam rakstzīmes:

en: Session management options:
lv: Sesijas pārvaldības opcijas:

en: Set Title
lv: Iestatīt nosaukumu

en: Set _Character Encoding
lv: Iestatīt _rakstzīmju kodējumu

en: Set the last specified tab as the active one in its window
lv: Iestatīt pēdējo noteikto cilni kā aktīvu šajā logā

en: Set the terminal title
lv: Iestatīt termināļa nosaukumu

en: Set the terminal's zoom factor (1.0 = normal size)
lv: Iestatīt termināļa mērogu (1.0 = normāls izmērs)

en: Set the window role
lv: Iestatīt loga lomu

en: Set the working directory
lv: Iestatīt termināļa darba direktoriju

en: Sets what code the backspace key generates. Possible values are "ascii-del" for the ASCII DEL character, "control-h" for Control-H (AKA the ASCII BS character), "escape-sequence" for the escape sequence typically bound to backspace or delete. "ascii-del" is normally considered the correct setting for the Backspace key.
lv: Uzstāda kādu kodu radīs atpakaļatkāpes taustiņš. Iespējamās vērtības ir "ascii-del" - lai tas būtu ASCII DEL simbols, "control-h" - lai tas būtu Control-H ( jeb ASCII BS simbols), "escape-sequence" - lai tas būtu iziešanas funkcija, parasti piesaistīts atpakaļatkāpei vai izdzēšanai. "ascii-del" tiek uzskatīts par pareizo iestatījumu atpakaļatkāpes taustiņam.

en: Sets what code the delete key generates. Possible values are "ascii-del" for the ASCII DEL character, "control-h" for Control-H (AKA the ASCII BS character), "escape-sequence" for the escape sequence typically bound to backspace or delete. "escape-sequence" is normally considered the correct setting for the Delete key.
lv: Uzstāda, kādu kodu dzēšanas taustiņš ģenerēs. Atļautās vērtības ir "ascii-del" - ASCII DEL simbola, "control-h" - Control-H ( jeb ASCII BS simbols), "escape-sequence" - iziešanas proc., parasti saistīts ar atpakaļatkāpi vai dzēšanas tausiņu. "escape-sequence" tiek uzskatīta par pareizo uzstādījumu Delete taustiņam.

en: Shortcut _Key
lv: Ī_sinājumtaustiņš

en: Show MATE Terminal options
lv: Rādīt MATE termināļa opcijas

en: Show _Menubar
lv: Parādīt _izvēlnes joslu

en: Show _menubar by default in new terminals
lv: Parādīt _izvēlnes joslu pēc noklusējuma jaunos termināļos

en: Show per-terminal options
lv: Parādīt atsevišķa termināļa opcijas

en: Show per-window options
lv: Parādīt atsevišķa loga opcijas

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

en: Show terminal options
lv: Rādīt termināļa opcijas

en: South European
lv: Dienvideiropas

en: Specify file containing saved configuration
lv: Norādīt failu, kurš satur saglabāto konfigurāciju

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Switch to Next Tab
lv: Pārslēgties uz nākamo cilni

en: Switch to Previous Tab
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo cilni

en: Switch to Tab 1
lv: Pārslēgties uz cilni 1

en: Switch to Tab 10
lv: Pārslēgties uz cilni 10

en: Switch to Tab 11
lv: Pārslēgties uz cilni 11

en: Switch to Tab 12
lv: Pārslēgties uz cilni 12

en: Switch to Tab 2
lv: Pārslēgties uz cilni 2

en: Switch to Tab 3
lv: Pārslēgties uz cilni 3

en: Switch to Tab 4
lv: Pārslēgties uz cilni 4

en: Switch to Tab 5
lv: Pārslēgties uz cilni 5

en: Switch to Tab 6
lv: Pārslēgties uz cilni 6

en: Switch to Tab 7
lv: Pārslēgties uz cilni 7

en: Switch to Tab 8
lv: Pārslēgties uz cilni 8

en: Switch to Tab 9
lv: Pārslēgties uz cilni 9

en: Switch to this tab
lv: Pārslēgties uz nākamo cilni

en: TITLE
lv: NOSAUKUMS

en: TTY Erase
lv: TTY Dzēšana

en: Ta_bs
lv: Cil_nes

en: Tabs
lv: Cil_nes

en: Terminal
lv: Terminālis

en: Terminal _bell
lv: Termināļa _zvans

en: Terminal options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all terminals:
lv: Termināļa opcijas; ja tiek izmantotas pirms pirmā --window vai --tab parametra, iestata noklusētās vērtības visiem termināļiem:

en: Terminals have a 16-color palette that applications inside the terminal can use. This is that palette, in the form of a colon-separated list of color names. Color names should be in hex format e.g. "#FF00FF"
lv: Termināļos ir 16 krāsu palete, kuru termināļa aplikācijas var izmantot. Šī ir tā palete krāsu nosaukumu, kas atdalīti ar kolu, saraksta veidā. Krāsu nosaukumiem vajadzētu būt pierakstītiem heksadecimālā formā, piem., "#FF00FF"

en: Thai
lv: Taizemes

en: The child process exited normally with status %d.
lv: Bērna process izgāja ar parasto statusu %d.

en: The child process was terminated by signal %d.
lv: Bērna process tika terminēts ar signālu %d.

en: The child process was terminated.
lv: Bērna process tika terminēts.

en: The cursor appearance
lv: Kursora izskats

en: The possible values are "block" to use a block cursor, "ibeam" to use a vertical line cursor, or "underline" to use an underline cursor.
lv: Iespējamās vērtības ir "block", lai izmantotu bloka kursoru, "ibeam", lai izmantotu vertikālu līniju vai "underline" lai izmantotu pasvītrojuma kursoru.

en: The possible values are "system" to use the global cursor blinking settings, or "on" or "off" to set the mode explicitly.
lv: Iespējamās vērtības ir "system" lai izmantotu globālos mirgošanas iestatījumus, vai arī "on" vai "off".

en: The shortcut key “%s” is already bound to the “%s” action
lv: Īsinājumtaustiņam "%s"  jau ir pievienota darbība "%s"

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid OTP challenge.
lv: Teksts, uz kura jūs uzklikšķinājāt, nav derīgs OTP izaicinājums.

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid S/Key challenge.
lv: Teksts, uz kura jūs uzklikšķinājāt, nav derīgs S/Key izaicinājums.

en: There was an error creating the child process for this terminal
lv: Atgadījās kļūda, izveidojot bērnprocesu šim terminālim

en: There was an error displaying help
lv: Gadījās kļūda, mēģinot parādīt palīdzību

en: Title and Command
lv: Nosaukums un Komanda

en: Title for terminal
lv: Termināļa virsraksts

en: Title to display for the terminal window or tab. This title may be replaced by or combined with the title set by the application inside the terminal, depending on the title_mode setting.
lv: Termināļa loga vai cilnes virsraksts. Šis virsraksts var tikt aizstāts vai kombinēts ar to virsrakstu, kuru uzstāda aplikācija iekš termināļa, atkarībā no title_mode uzstādījuma.

en: True if the menubar should be shown in new windows, for windows/tabs with this profile.
lv: Patiess logiem/cilnēm šajā profilā, ja izvēlnes joslai vajadzētu tikt rādītai jaunos logos.

en: Turkish
lv: Turku

en: Turn off the menubar
lv: Izslēgt izvēlnes joslu

en: Turn on the menubar
lv: Paslēpt un parādīt izvēlnes joslu

en: Two roles given for one window
lv: Dotas divas lomas vienam logam

en: Type of terminal background. May be "solid" for a solid color, "image" for an image, or "transparent" for either real transparency if a compositing window manager is running, or pseudo-transparency otherwise.
lv: Termināļa fona veids. Var būt "solid" - lai iegūtu viendabīgu krāsu, "image" - lai iegūtu bildi vai "transparent" - lai iegūtu pseido-caurspīdīgumu.

en: Underline
lv: Pasvītrojums

en: Unicode
lv: Unikods

en: Unnamed
lv: Nenosaukta

en: Use custom default terminal si_ze
lv: Izmantot pielāgotu noklusējuma termināļa i_zmēru

en: Use the command line
lv: Izmantot komandrindu

en: Use the given profile instead of the default profile
lv: Izmantot doto profilu noklusētā profila vietā

en: User Defined
lv: Lietotāja noteikts

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: View
lv: Skats

en: Western
lv: Rietumu

en: What to do with dynamic title
lv: Ko darīt ar dinamiskiem virsrakstiem

en: What to do with the terminal when the child command exits
lv: Ko darīt ar termināli, kad bērna komanda beidz darbu

en: When command _exits:
lv: Kad komanda izi_et:

en: When selecting text by word, sequences of these characters are considered single words. Ranges can be given as "A-Z". Literal hyphen (not expressing a range) should be the first character given.
lv: Simbolu virknes tiek uzskatītas par vārdiem, ja teksts tiek iezīmēts pa vārdam. Intervāli var tik uzdoti kā "A-Z". Literālais hyphen (neizsaka intervālu) vajadzētu būt pirmajam padotajam simbolam.

en: When terminal commands set their o_wn titles:
lv: Kad termināļa komandas iestata pašas _savus nosaukumus:

en: Where to put the terminal scrollbar. Possibilities are "left", "right", and "hidden".
lv: Kur novietot termināļa ritjoslas. Iespējamās vērtības ir "pa kreisi", "pa labi" vai "slēpts",

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
lv: Vai ritināšanas atmiņā paturēt neierobežotu skaitu rindiņu

en: Whether bold text should use the same color as normal text
lv: Vai treknam tekstam izmantot to pašu krāsu, ko parastam tekstam

en: Whether the menubar has access keys
lv: Vai izvēlnes joslai ir pieejas taustiņi

en: Whether to allow bold text
lv: Vai atļaut treknu tekstu

en: Whether to ask for confirmation when closing terminal windows
lv: Vai prasīt apstiprinājumu, kad termināļa logs tiek vērts ciet

en: Whether to blink the cursor
lv: Vai kursoram ir jāmirgo

en: Whether to have Alt+letter access keys for the menubar. They may interfere with some applications run inside the terminal so it's possible to turn them off.
lv: Vai vajag Alt+burts pieejas taustiņus izvēlnes joslai. Šāda veida taustiņu kombinācijas var traucēt lietotnēm, kuras darbojas termināli; tāpēc ir iespēja tās atslēgt.

en: Whether to launch the command in the terminal as a login shell
lv: Vai palaist komandu terminālī kā pieteikšanās čaulu

en: Whether to run a custom command instead of the shell
lv: Vai palaist pielāgotu komandu manas čaulas vietā

en: Whether to scroll background image
lv: Vai ritināt fona attēlu

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
lv: Vai aizritināt ritjoslu līdz lejai, kad kāds klaviatūras taustiņš tiek piespiests

en: Whether to scroll to the bottom when there's new output
lv: Vai aizritināt ritjoslu līdz lejai, kad parādās jauns izvads

en: Whether to show menubar in new windows/tabs
lv: Vai rādīt izvēlnes joslu jaunos logos/cilnēs

en: Whether to silence terminal bell
lv: Vai atslēgt termināļa zvanu

en: Whether to use custom terminal size for new windows
lv: Vai izmantot pielāgoto izmēru jauniem terminļa logiem

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
lv: Vai lietot pašreizējās tēmas krāsas termināļa logrīkam

en: Whether to use the system font
lv: Vai izmantot sistēmas fontu

en: White on black
lv: Balts uz melna

en: Window options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all windows:
lv: Loga opcijas; ja tiek izmantotas pirms pirmā --window vai --tab parametra, iestata noklusētās vērtības visiem logiem:

en: You already have a profile called “%s”. Do you want to create another profile with the same name?
lv: Profils "%s" jau eksistē. Vai vēlaties izveidot jaunu profilu ar tādu pašu nosaukumu?

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with MATE Terminal; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
lv: Jums vajadzēja kopā ar MATE Terminal saņemt GNU General Public License kopiju. Ja tas tā nav, tad rakstiet Free Sofrware Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: ZOOM
lv: MĒROGS

en: Zoom In
lv: Palielināt

en: Zoom Out
lv: Samazināt

en: Zoom _In
lv: Tuv_ināt

en: Zoom _Out
lv: Tā_lināt

en: Zoom factor "%g" is too large, using %g
lv: Mērogs "%g" ir pārāk liels, lietoju %g

en: Zoom factor "%g" is too small, using %g
lv: Mērogs "%g" ir pārāk mazs, lietoju %g

en: _About
lv: P_ar

en: _Action
lv: D_arbība

en: _Add or Remove…
lv: _Pievienot vai noņemt...

en: _Allow bold text
lv: _Atļaut treknu tekstu

en: _Background color:
lv: _Fona krāsa:

en: _Background image
lv: _Fona attēls

en: _Backspace key generates:
lv: _Atpakaļatkāpes taustiņš ģenerē:

en: _Base on:
lv: _Bāzēt uz:

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Clear Highlight
lv: At_celt iekrāsošanu

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Close Window
lv: _Aizvērt Logu

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Copy Call Address
lv: _Kopēt zvanīšanas adresi

en: _Copy E-mail Address
lv: _Kopēt e-pasta adresi

en: _Copy Link Address
lv: _Kopēt saites adresi

en: _Delete
lv: _Izdzēst

en: _Delete key generates:
lv: _Dzēšanas taustiņš ģenerē:

en: _Description
lv: _Apraksts

en: _Detach tab
lv: A_tvienot cilni

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Enable menu access keys (such as Alt+F to open the File menu)
lv: Atslēgt visas izvē_lnes piekļuves saīsnes (tādas kā Alt+f, lai atvērtu Faila izvēlni)

en: _Encoding
lv: Kod_ējums

en: _File
lv: _Fails

en: _Find...
lv: _Meklēt...

en: _Font:
lv: _Fonts:

en: _Full Screen
lv: _Pilnekrāns

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Incremental Search...
lv: _Ātrā meklēšana...

en: _Input Methods
lv: _Ievades metodes

en: _Keyboard Shortcuts…
lv: _Tastatūras saīsnes...

en: _Match case
lv: _Saskaņot reģistru

en: _New
lv: Jau_ns

en: _Next Tab
lv: _Nākamā cilne

en: _Normal Size
lv: _Parastais izmērs

en: _Open Link
lv: _Atvērt saiti

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Paste
lv: _Izlikt

en: _Previous Tab
lv: _Iepriekšējā cilne

en: _Profile Preferences
lv: _Profila iestatījumi

en: _Profile name:
lv: _Profila nosaukums:

en: _Profile used when launching a new terminal:
lv: Lietojamais _profils, palaižot jaunu termināli:

en: _Relaunch
lv: _Atkārtoti palaist

en: _Reset
lv: _Pārstatīt

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
lv: _Pārstatīt savietojamības opcijas uz noklusējumiem

en: _Run command as a login shell
lv: _Palaist komandu kā pieteikšanās čaulu

en: _Same as text color
lv: Tād_s pats kā teksta krāsa

en: _Save Contents
lv: _Saglabāt saturu

en: _Scrollbar is:
lv: _Ritjosla ir:

en: _Search
lv: _Meklēt

en: _Search for:
lv: _Meklēt:

en: _Send Mail To…
lv: _Sūtīt e-pastu...

en: _Set Title…
lv: Ie_statīt nosaukumu

en: _Shortcut keys:
lv: _Īsinājuma taustiņi:

en: _Solid color
lv: Vienkrā_sains

en: _Terminal
lv: _Terminālis

en: _Text color:
lv: _Teksta krāsa:

en: _Title:
lv: _Amats:

en: _Transparent background
lv: _Caurspīdīgs fons

en: _Underline color:
lv: _Pasvītrojuma krāsa:

en: _Unlimited
lv: _Neierobežots

en: _Use colors from system theme
lv: Lietot krāsas no s_istēmas tēmas

en: _Use the system fixed width font
lv: _Izmantot sistēmas fiksētā platuma fontu

en: _View
lv: _Skats

en: _Wrap around
lv: _Apliekt

en: columns
lv: kolonnas

en: lines
lv: rindas

en: rows
lv: rindas
