mate-panel 1.26.0 - en to mn translation catalogue (420 entries)

en: "%s" has quit unexpectedly
mn: "%s" санамсаргүй хаагдсан

en: %A, %B %d %Y
mn: %A, %d %B %Y

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
mn: %s хэрэглээгүй what-so-ever. Энэ зөвхөн диксний зай ба өөрчлөгдөх хугацааг тооцох бөгөөд хэрвээ ачаалагдсан бол ой санамж болон панелийн зайг тооцдог. Түүнтэй холбогдсон хүн бүр сэтгэл зүйн үнэлгээнд илгээх ёстой.

en: %s the Fish
mn: %s загас

en: %s the Fish Says:
mn: %s загас хэлж байна:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
mn: %s Загас, орчин үеийн oracle

en: %s the Fish, the fortune teller
mn: %s Загас, үзмэрч

en: (empty)
mn: (хоосон)

en: (with minor help from George)
mn: (Жоржын бяцхан тусламж)

en: - Edit .desktop files
mn: - Ажлын талбар файл засварлах

en: <small>Opaque</small>
mn: <small>Балархай</small>

en: <small>Transparent</small>
mn: <small>Тунгалаг</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
mn: Нэргүй загас уйтгартай байна. Өөрийн загасыг сонгож нэрлэнэ үү.

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
mn: Апплетын ТТ жагсаалт самбарыг үгүйсгэсэн. Ийм байдлаар та цэсэнд ачаалж байгаа болон харуулж байгаа апплетуудаас хаах боломжтой. Жишээлбэл апплетын жижиг удирдлагыг хаахад энэ жагсаалт дээр 'OAFIID:ГНОМЕ_Жижиг удирдлагын апплет'-ийг нэмнэ. Үүнийг нөлөөтэй байлгахад самбарыг дахин эхлүүлнэ.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
mn: ТТ самбарны жагсаалт. ТТ бүр самбарны дээд түвшнийг тодорхойлно. Эдгээр самбар бүрийн тохируулга /apps/panel/toplevels/$(id)-д хадгалагдсан.

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
mn: Самбар обьектын ТТ жагсаалт. ТТ бүр панел обьектын онцлогийг тодорхойлдог.(Жиш. ачаалагч, үйлдлийн товч эсвэл цэсний товч/мөр). Эдгээр обьект бүрийн тохируулга /apps/panel/objects/$(id)-д хадгалагдсан.

en: A pop out drawer to store other items in
mn: Шүүгээнээс өөр тэмдэглэгээнд хадгалах

en: A separator to organize the panel items
mn: Самбарийн тэмдэглэгээг зохицуулахад зориулсан тусгаарлагч

en: A_bout Panels
mn: Самбарын _тухай

en: Access documents, folders and network places
mn: Баримтжуулалт, хавтаснууд болон сүлжээний талбарууд рүү нэвтрэх

en: Action button type
mn: Үйлдлийн товчны хэлбэр

en: Ad_just Date & Time
mn: Цаг & Огноо _тохируулах

en: Add this as _drawer to panel
mn: Үүнийг самбарт _шургуулгаар нэмэх

en: Add this as _menu to panel
mn: Энийг самбарт _цэсээр нэмэх

en: Add this launcher to _desktop
mn: Энэ ачаалагчийг _дэлгэцэнд нэмэх

en: Add this launcher to _panel
mn: Энэ ачаалагчийг _самбарт нэмэх

en: Add to Drawer
mn: Шүүгээнд нэмэх

en: Add to Panel
mn: Самбарт нэмэх

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
mn: %s-г нээж байхад тодорхойгүй алдаа гарлаа.

en: Animation speed
mn: Хөдөлгөөний хурд

en: Applet IIDs to disable from loading
mn: Ачаалалтаас IIDs апплетыг хаах

en: Application
mn: Програм

en: Application Launcher...
mn: Програм ачаалагч...

en: Application does not accept documents on command line
mn: Командын мөрний баримт бичгийг програм хүлээн авахгүй байна

en: Application in Terminal
mn: Терминалын програм

en: Applications
mn: Програм

en: Arro_ws on hide buttons
mn: Далдлагдсан товчин дээр _сум үзүүлэх

en: Autoclose drawer
mn: Шүүгээг автоматаар хаах

en: Automatically hide panel into corner
mn: Самбарыг автоматаар булан руу далдлах

en: Background
mn: Дэвсгэр

en: Background _image:
mn: Дэвсгэр _зураг:

en: Background color
mn: Дэвсгэр өнгө

en: Background color opacity
mn: Дэвсгэр өнгөний бүдгэрэлт

en: Background image
mn: Дэвсгэр зураг

en: Background type
mn: Дэвсгэрийн төрөл

en: Bookmarks
mn: Хавчуурга

en: Browse and run installed applications
mn: Суулгасан програмуудаас сонгон ажиллуулах

en: C_lear
mn: _Устгах

en: Calendar
mn: Календар

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
mn: URIs баримт бичгийг 'Type=Link' дэсктопын оролт руу оруулах боломжгүй байна

en: Cannot delete this panel
mn: Энэ самбарыг устгаж чадахгүй

en: Cannot find an empty spot
mn: Хоосон зайг олсонгүй

en: Center panel on x-axis
mn: Самбарыг х-тэнхлэгт голлуулах

en: Center panel on y-axis
mn: Самбарыг у-тэнхлэгт голлуулах

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
mn: Дэлгэцийн байдал, ажиллах горим, тусламж руу орох эсвэл горимоос гаралтыг өөрчлөх

en: Choose a file to append to the command...
mn: Тушаал руу залгах файлын нэрийг сонго...

en: Choose a file...
mn: Файл сонгох...

en: Choose an application...
mn: Програм сонго...

en: Clear Recent Documents
mn: Шинэхэн баримтуудыг цэвэрлэх

en: Clear all items from the recent documents list
mn: Шинэхэн баримтуудын жагсаалтаас бүх элемэнтүүдийг цэвэрлэх

en: Clear the Recent Documents list?
mn: Шинэхэн баримтуудын жагсаалтыг арилгах уу?

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
mn: Бүх цонхнуудыг далдлах ба дэлгэцэнд харуулахад энд дарна.

en: Click here to restore hidden windows.
mn: Далдлагдсан цонхнуудыг сэргээхэд энд дарна.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
mn: Програмыг хүчээр дуусгахын тулд цонхон дээр товшино уу. Болихын тулд <ESC> дар.

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
mn: Энэ товчийг командын тэмдэгт мөрөнд файлыг хавсаргах хугацаанд харуулахын тулд товшино уу

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
mn: Сонгосон програм эсвэл тушаал өгөх талбарын тушаалыг ажиллуулахад энэ товчийг дарна.

en: Click to view month calendar
mn: Сарын хуанлийг харахын тлд дарна уу

en: Clock
mn: Цаг

en: Clock Preferences
mn: Цагийн тохиргоо

en: Co_lor:
mn: Ө_нгө:

en: Co_mmand to run when clicked:
mn: Товшиход ажиллах команд:

en: Co_mment:
mn: _Сэтгэгдэл:

en: Command icon
mn: Тушаалын эмблем

en: Command to execute on click
mn: Товшиход устгах команд

en: Complete panel lockdown
mn: Самбарны оньсыг бүрдүүлэх

en: Computer
mn: Цахимбар

en: Computer Clock
mn: Компьютерын цаг

en: Confirm panel removal
mn: Самбар устгахыг бататгах

en: Connect to Server...
mn: Сервертэй холбох...

en: Copy _Date
mn: _Огноо хуулах

en: Copy _Time
mn: _Цаг хуулах

en: Copy a launcher from the applications menu
mn: Програмын цэснээс ачаалагчийг хуулах

en: Could not connect to server
mn: Сервертэй холбогдох боломжгүй

en: Could not convert '%s' from UTF-8
mn: '%s'-г ЮТФ-8 -с хөрвүүлэх боломжгүй

en: Could not display help document
mn: Тусламж баримт үзүүлэх боломжгүй

en: Could not execute '%s'
mn: '%s'-г ажиллуулах боломжгүй

en: Could not launch application
mn: Програмыг ажиллуулах боломжгүй

en: Could not open location '%s'
mn: %s байрлалыг нээх боломжгүй

en: Could not open recently used document "%s"
mn: Саяхан хэрэглэгдсэн баримт "%s" нээгдсэнгүй

en: Could not run command '%s'
mn: %s тушаалыг гүйцэтгэх боломжгүй

en: Could not save launcher
mn: Ачаалагч хадгалаж чадсангүй

en: Could not show this URL
mn: URL харуулах боломжгүй

en: Could not use dropped item
mn: Устгасан элементийг хэрэглэх боломжгүй

en: Create Launcher
mn: Ачаалагч үүсгэх

en: Create a new launcher
mn: Шинэ ачаалагч үүсгэх

en: Create new file in the given directory
mn: Өгөгдсөн лавлах дотор шинэ файл үүсгэх

en: Custom Application Launcher
mn: Хэвшмэл ачаалагч програм

en: Custom format of the clock
mn: Цагийн тогтсон формат

en: D_on't Delete
mn: Устгаж болохгүй

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
mn: Цонхны жагсаалтад зарим програмын цонхнуудыг бүлэглэхээр шийдэх. Боломжит утгууд: "хэзээ ч үгүй", "автомат" ба "үргэлж".

en: Delete this drawer?
mn: Энэ шүүгээг устгах уу?

en: Delete this panel?
mn: Энэ самбарыг устгах уу?

[ctx: Desktop Folder]
en: Desktop
mn: Дэлгэц

en: Directory Properties
mn: Лавлахын тохиргоо

en: Disable Force Quit
mn: Хүчээр гарахыг идэвхгүйжүүлэх

en: Disable connection to session manager
mn: Сэшн менежерт холбогдох боломжгүй болгох

en: Display
mn: Дэлгэц

en: Display all workspaces
mn: Бүх ажлын талбарыг харуулах

en: Display workspace names
mn: Ажлын талбарын нэрсийг харуулах

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
mn: Өөрийн тохиргооны сангаас апплетыг устгах уу?

en: Drawer
mn: Шүүгээ

en: E_xpand
mn: Ө_ргөсгөх

en: East
mn: Зүүн

en: Edit
mn: Засварлах

en: Enable animations
mn: Хөдөлгөөн оруулах

en: Enable arrows on hide buttons
mn: Далдлагдсан товчин дээр сум үзүүлэх

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
mn: "Програм ажиллуулах" цонхонд автоматаар дуусгахыг идэвхижүүлэх

en: Enable hide buttons
mn: Далдлагдсан товчийг нээх

en: Enable program list in "Run Application" dialog
mn: "Програм ажиллуулах" цонхонд програмын жагсаалтыг идэвхижүүлэх

en: Enable tooltips
mn: Зөвлөмж оруулах

en: Error
mn: Алдаа

en: Expand program list in "Run Application" dialog
mn: "Програм ажиллуулах" цонхонд програмын жагсаалтыг задлах

en: Expand to occupy entire screen width
mn: Нийт дэлгэцийн өргөнийг эзлэхийн тулд өргөтгөх

en: FILE
mn: ФАЙЛ

en: Failed to load %s: %s
mn: %s ачаалагдсангүй: %s

en: Failed to load applet %s
mn: Апплетыг ачаалах бүтсэнгүй %s

en: File System
mn: Файл Систем

en: File is not a valid .desktop file
mn: Файл нь зөв .desktop файл биш байна

en: Find an _item to add to "%s":
mn: "%s"-д нэмэх тэмдэглэгээг олох:

en: Find an _item to add to the drawer:
mn: Шүүгээнд нэмэх тэмдэглэгээг олох

en: Find an _item to add to the panel:
mn: Самбард нэмэх _элементийг олох:

en: Fish
mn: Загас

en: Fish Preferences
mn: Загасны тохиргоо

en: Fit image to panel
mn: Зургийг самбарт дүүргэх

en: Force Quit
mn: Хүчээр гарах

en: Force a misbehaving application to quit
mn: Дүрсгүйтдэг програмаас гарахыг шаардах

en: Force this application to exit?
mn: Програмаас хүчээр гарах

en: Frames in fish's animation
mn: Загасны хөдөлгөөний кадрууд

en: General
mn: Ерөнхий

en: Group windows when _space is limited
mn: Хязгаарлагдсан орон зайд цонхнуудыг бүлэглэх

en: Hide Panel
mn: Самбар далдлах

en: Highlight launchers on mouseover
mn: Түүчээ хүрэхэд ачаалагчийг онцгойлох

en: Home Folder
mn: Гэр хавтас

en: Hour format
mn: Цагийн формат

en: ID
mn: Дугаар

en: Icon '%s' not found
mn: %s Эмблем олдсонгүй

en: Icon not found
mn: Эмблем олдсонгүй

en: Icon used for object's button
mn: Объектуудын товчинд хэрэглэх эмблем

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
mn: Үнэн бол хэрэглэгч самбарыг устгахыг хүсвэл баталгаа асуусан хүснэгт харуулна.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
mn: Үнэн бол хэрэглэгч ачаалагчийг нь товшиход шүүгээ автоматаар хаагдана.

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
mn: Үнэн бол хэрэглэгч заагч сумыг шилжүүлэхэд ачаалагч онцгойрно.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
mn: Үнэн бол далдлагдсан товч дээр сумыг байрлуулна. Энэ түлхүүр зөвхөн боломжтой_товч түлхүүр үнэн үед хүчинтэй.

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
mn: Үнэн бол "Програм ажиллуулах" цонхонд автоматаар дуусгахыг боломжтой болгох.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
mn: Үнэн бол товчнуудыг дэлгэцийн зах руу зөөхөд ашигласан самбарны тал бүрд байрлуулж, зөвхөн нэг товчийг төлөөлүүлж үлдээнэ.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
mn: Үнэн бол, цаган дээр огноог цагтай хамт үзүүлнэ.

en: If true, display seconds in time.
mn: Үнэн бол цагийг секунтээр үзүүлнэ.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
mn: Үнэн бол далдлагдсан болон далдлагдаагүй самбаруудыг одоо байгаагаас илүү хөдөлгөөнд оруулна.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
mn: Үнэн бол түүчээг цаган дээр очиход зөвлөх нүдэнд огноог үзүүлнэ.

en: If true, show week numbers in the calendar.
mn: Үнэн бол хуанли дээр долоо хоногийн дугаарыг харуулна.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
mn: Үнэн бол цонх нээгдэхэд "Програм ажиллуулах" цонхонд  "тодорхой програм" гарчигийг задалсан. Энэ түлхүүр нь зөвхөн _програмын_жагсаалт түлхүүр үнэн үед хэрэгтэй.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
mn: Үнэн бол "Програм ажиллуулах" цонхонд "тодорхой програм"-гарчигийг хүснэгтэнд бэлэн болгоно. Хэрвээ цонх харуулах_програм_жагсаалт түлхүүрээр хянагдаж байвал юмар ч тохиолдолд жагсаалтыг өргөтгөнө.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
mn: Үнэн бол самбар хэвтээ үед дэвсгэр зургийг эргүүлнэ.

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
mn: Үнэн бол хэрэглэгчийн эмблем нь товчны хэрэглэгчийн эмблемээр хэрэглэгдэнэ. Буруу бол хэрэглэгчийн эмблем үгүйсгэгдэнэ. Энэ түлхүүр нь зөвхөн товчны хэлбэрийн түлхүүр "цэс-обьект" эсвэл "шүүгээ-обьект" үед хүчинтэй.

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
mn: Хэрэв үнэн бол загасны хөдөлгөөн босоо самбарт эргэлдэнэ.

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
mn: Үнэн бол зургийг самбарын өндөрт хуваарилна (зургийн уртын хэмжээг хадгална).

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
mn: Үнэн бол зургийг самбарын хэмжээнд хуваарилна. Зургийн уртын хэмжээ хадгалагдахгүй.

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
mn: Үнэн бол цэс_зам түлхүүр цэсний агуулгаас бүрдсэн замаар хэрэглэгдэнэ. Буруу бол цэс_зам түлхүүр үгүйсгэгдэнэ. Энэ түлхүүр нь обьект түлхүүр зөвхөн "цэс-обьект" үед хүчинтэй.

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
mn: Үнэн бол сум самбарын хэсгийг орхисон тохиолдолд самбарыг дэлгэцийн буланд далдална. Сумыг буланд дахин зөөхөд самбар дахин гарч ирнэ.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
mn: Үнэн бол самбар хэрэглэгчдэд хаах товч руу орох оролтыг устгаж програм хаахыг зөвшөөрөхгүй.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
mn: Үнэн бол самбар нь самбарын тохиргооны ямар нэг өөрчлөлтийг зөвшөөрөхгүй. Апплет бүр тус тусдаа түгжигдэх ёстой. Үүнийг нөлөөтэй байлгахад самбарыг дахин эхлүүлэх ёстой.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
mn: Үнэн бол самбар дэлгэцийн бүх өргөнийг эзэлнэ (Хэрвээ босоо самбар бол өндөрийг). Самбарны энэ төрөл нь зөвхөн дэлгэцийн захад байрлах боломжтой. Буруу бол самбар нь апплетууд, ачаалагчид, товчнуудыг багтаасан том байна.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
mn: Үнэн бол обьектын байрлал самбарны баруун захад (босоо бол суурь хэсэгт) байна.

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
mn: Үнэн бол хэрэглэгч "Нээлттэй" цэсний эмблем ашиглан обьектыг эхэлж нээхгүйгээр апплетыг зөөж чадахгүй.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
mn: Хэрэв үнэн бол цонхны жагсаалт нь бүх ажлын талбарын цонхнуудыг үзүүлнэ. Үгүй бол зөвхөн идэвхитэй ажлын  талбарыг харуулна.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
mn: Хэрэв үнэн бол ажлын талбарын сэлгэгч бүх ажлын талбарыг үзүүлнэ. Үгүй бол зөвхөн идэвхитэй ажлын талбарыг үзүүлнэ.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
mn: Хэрэв үнэн бол жижигрүүлээгүй цонхыг идэвхитэй ажлын талбарт шилжүүлнэ. Үгүй бол цонхны ажлын талбарыг холбоно.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
mn: Үнэн бол обьект ба самбарт зөвлөмжийг харуулна.

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
mn: Хэрвээ та панел обьектыг дахин ачаалахад панелд автоматаар эргэн нэмэгдэх болно.

en: Image Background Details
mn: Дэвсгэр зургийн тодруулга

en: Images
mn: Зургууд

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
mn: Та Xinerama тохиргоонд хянах дэлгэц бүрт самбаруудтай байна. Энэ түлхүүр самбарны идэвхитэй хянах дэлгэцийг тодорхойлно.

en: Interpret position relative to bottom/right edge
mn: Суурь/баруун зах гэсэн харьцангуй байрлалыг харуулах

en: Key %s is not set, cannot load launcher
mn: %s түлхүүр олгогдоогүй, ачаалагчийг ачаалах боломжгүй

en: Launcher Properties
mn: Ачаалагчийн тодруулга

en: Launcher location
mn: Ачаалагчийн байршил

en: List of known applications
mn: Нийтлэг програмын жагсаалт

en: Loc_k To Panel
mn: _Самбарт бэхлэх

en: Location
mn: Байрлал

en: Locations
mn: Байршлууд

en: Lock Screen
mn: Дэлгэц түгжих

en: Lock the object to the panel
mn: Объектыг самбарт бэхлэх

en: Log Out %s...
mn: %s-с гарах...

en: Log Out...
mn: Гарах...

en: Log out %s of this session to log in as a different user
mn: Өөр хэрэглэгчээр нэвтрэх бол %s энэ суултаас гарна уу

en: Log out of this session to log in as a different user
mn: Та өөр хэрэглэгчээр нэврэх бол энэ суултаас гар

en: Main Menu
mn: Үндсэн цэс

en: Menu content path
mn: Цэсийн замын агуулга

en: Move windows to current workspace when unminimized
mn: Цонхыг жижигрүүлээгүй бол идэвхтэй ажлын талбар руу шилжүүлэх

en: Name to identify panel
mn: Самбарыг ялгах нэр

en: Network
mn: Сүлжээ

en: Network Places
mn: Сүлжээний талбарууд

en: No URI provided for panel launcher desktop file
mn: Дэлгэцийн ачаалагч файлыг URI тэжээгээгүй

en: No URL was specified.
mn: URL тодорхойлогдоогүй.

en: North
mn: Зүүн

en: Not a launchable item
mn: Нээж болох зүйл биш байна

en: Notification Area
mn: Сонордуулгын талбар

en: Number of _workspaces:
mn: Ажлын талбарын дугаар:

en: Object's position on the panel
mn: Самбар дах объектын байрлал

en: Open '%s'
mn: '%s'-г нээх

en: Open URL: %s
mn: %s URL нээх:

en: Open your personal folder
mn: Хувийн хавтсыг нээх

[ctx: Orientation]
en: Bottom
mn: Доор

[ctx: Orientation]
en: Left
mn: Зүүн

[ctx: Orientation]
en: Right
mn: Баруун

[ctx: Orientation]
en: Top
mn: Дээр

en: Panel ID list
mn: Самбарын ТТ жагсаалт

en: Panel Notification Area
mn: Самбарын сонордуулгын талбар

en: Panel Properties
mn: Самбарын тохируулга

en: Panel attached to drawer
mn: Самбарыг шүүгээнд хавсаргав

en: Panel autohide delay
mn: Самбар автоматаар далдлагдах хугацаа

en: Panel autounhide delay
mn: Самбар автоматаар далдлагдах хугацаа

en: Panel object ID list
mn: Самбарын объектын ТТ жагсаалт

en: Panel object has quit unexpectedly
mn: Самбар обьект санамсаргүй хаагдлаа

en: Panel object type
mn: Самбарын объектын төрөл

en: Panel orientation
mn: Самбарын чиглэл

en: Panel size
mn: Самбарын хэмжээ

en: Pause per frame
mn: Кадр бүрээр түр зогсоох

en: Pick a color
mn: Та өнгөө сонгоно уу

en: Places
mn: Талбарууд

en: Protect your computer from unauthorized use
mn: Зөвшөөрөгдөөгүй ашиглалтаас өөрийн компьютерээ хамгаалах

en: Recent Documents
mn: Шинэхэн баримтууд

en: Removable Media
mn: Устгаж болох төхөөрөмж

en: Restore to current _workspace
mn: Идэвхитэй ажлын _талбарыг сэргээх

en: Restore to na_tive workspace
mn: _Анхдагч ажлын талбар сэргээх

en: Rotate image on vertical panels
mn: Босоо самбарын зургийг эргүүлэх

en: Rotate image when panel is _vertical
mn: Самбар _босоо бол зургийг эргүүлэх

en: Rotate on vertical panels
mn: Босоо самбарт эргүүлэх

en: Rows in workspace switcher
mn: Ажлыг горим сэлгэгчийн мөрүүд

en: Run Application
mn: Програм ажиллуулах

en: Run Application...
mn: Програм ажиллуулах...

en: Run in _terminal
mn: _Терминалд ажиллуулах

en: Run with _file...
mn: Дараах _файлтай ажиллуул...

en: S_tyle:
mn: _Хэлбэр:

en: Search
mn: Хайх

en: Search for Files...
mn: Файлууд хайх...

en: Select an animation
mn: Хөдөлгөөн сонгох

en: Select an application to view its description.
mn: Тайлбарыг нь харуулах програмыг сонгоно уу.

en: Select background
mn: Дэвсгэр сонгох

en: Select this box to run the command in a terminal window.
mn: Тушаалыг терминал цонхонд ажиллуулах бол энэ талбарыг тэмдэглэ.

en: Separator
mn: Тусгаарлагч

en: Session management options:
mn: Сэшн менежментийн сонголтууд:

en: Sh_ow windows from current workspace
mn: Идэвхитэй ажлын талбараас цонхнуудыг х_аруулах

en: Show Desktop
mn: Дэлгэц харах

en: Show Desktop Button
mn: Дэлгэцийн товчыг харуулах

en: Show _all workspaces in:
mn: _Бүх ажлын талбаруудыг харуулах

en: Show _only the current workspace
mn: _Зөвхөн идэвхитэй ажлын талбарыг харуулах

en: Show date in clock
mn: Цаган дээр он сарыг харуулах

en: Show date in tooltip
mn: Зөвлөх нүдэнд огноог үзүүлэх

en: Show hide _buttons
mn: Нууцлагдсан _товчийг үзүүлэх

en: Show list of known _applications
mn: Мэдэгдэж байгаа _програмуудын жагсаалт

en: Show session management options
mn: Сэшн менежментийн сонголтуудыг харуулах

en: Show time with seconds
mn: Цагийг секундтэй нь харуулах

en: Show week numbers in calendar
mn: Календар дээр долоо хоногийн дугаарыг харуулах

en: Show windows from a_ll workspaces
mn: _Бүх ажлын талбарын цонхнуудыг үзүүлэх

en: Show windows from all workspaces
mn: Бүх ажлын талбарын цонхнуудыг харуулах

en: Show workspace _names in switcher
mn: Сэлгэгчид ажлын талбарын _нэрсийг харуулах

en: Shut Down...
mn: Унтраах

en: Shut down the computer
mn: Компютерийг унтраах

[ctx: Size]
en: Large
mn: Том

[ctx: Size]
en: Medium
mn: Дунд зэрэг

[ctx: Size]
en: Small
mn: Жижиг

[ctx: Size]
en: X Large
mn: Х Том

[ctx: Size]
en: X Small
mn: Х Жижиг

[ctx: Size]
en: XX Large
mn: ХХ Том

[ctx: Size]
en: XX Small
mn: ХХ Жижиг

en: Solid c_olor
mn: Хатуу ө_нгө

en: Some of these properties are locked down
mn: Эдгээр шинжүүдээс зарим нь нээлттэй

en: South
mn: Өмнө

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
mn: #RGB формат дахь самбарын дэвсгэр өнгийг тодорхойлох

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
mn: Дэвсгэр зурагт хэрэглэх файлыг тодорхойлох. Хэрвээ зураг альфа сувагт агуулагдаж байвал дэлгэцийн дэвсгэр зурагт хамт байна.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
mn: Самбарыг автоматаар дахин харуулахаас өмнө заагч самбарт ирсний дараах миллисекундын дугаарын хоцролтыг заасан. Энэ түлхүүр зөвхөн автоматаар далдлах түлхүүр үнэн үед хүчинтэй.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
mn: Самбарыг автоматаар далдлахаас өмнө заагч самбарын хэсгийг орхисны дараах миллисекундын дугаарын хоцролтыг заасан. Энэ түлхүүр зөвхөн автоматаар далдлах түлхүүр үнэн үед хүчинтэй.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
mn: Самбар буланд автоматаар далдлагдсан үед харагдаж буй пикселийн дугаарыг тодорхойлно. Энэ түлхүүр зөвхөн автоматаар далдлах түлхүүр үнэн үед хүчинтэй.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
mn: Дэвсгэрийн өнгөний форматын тодорхой бус байдлыг заана. Хэрвээ өнгө нь хэсэг газраараа тунгалаг биш (утга нь 655335- аас бага) бол тухайн өнгө дэлгэцийн дэвсгэр өнгөнд агуулагдана.

en: Specify an applet IID to load
mn: Ачаалах IID апплетын нэрийг өгөх

en: Specify file containing saved configuration
mn: Тохиргоо сануулсан файлыг ялган харуулах

en: Specify session management ID
mn: Сэшн менежментийн ID-г ялган харуулах

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
mn: Апплетын анхны байрлалыг тодорхойлох (дээр, доор, зүүн ба баруун)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
mn: Апплетын анхны хэмжээг (хх-жижиг, дунд,том гм.) тодорхойлох

en: St_retch
mn: _Сунгах

en: Starting %s
mn: %s-ийг эхлүүлж байна

en: Stretch image to panel
mn: Зургийг самбарт татаж тааруулах

en: Switcher
mn: Сэлгэгч

en: System
mn: Систем

en: Test applet utility
mn: Апплетын хэрэгсэл шалгах

en: The Clock displays the current time and date
mn: Цаг нь идэвхитэй цаг болон огноог үзүүлж байна

en: The MATE Panel
mn: ГНОМЕ самбар

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
mn: Цонхны жагсаалт нь нэг товчлуурын багцаар бүх цонхуудын жагсаалтыг харуулах бөгөөд танд тэднийг сонгох боломжийг олгоно.

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
mn: Цонх сонгогч нь цэсний бүх цонхуудын жагсаалтыг харуулах бөгөөд таньд үзэх боломжыг олгоно.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
mn: Ажлын талбарыг сэлгэгч нь танд цонхоо удирдах боломжийг олгодог ажлын талбарын жижиг хувилбарыг харуулна.

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
mn: Товчны үзүүлж байгаа үйлдлийн хэлбэр. Боломжит утгууд нь "бэхлэх", "гарах", "ажиллуулах", "хайх" ба "агшин дэлгэц". Энэ түлхүүр нь зөвхөн обьект_түлхүүр "action-applet" үед хүчинтэй.

en: The command of the launcher is not set.
mn: Ачаалагчийн тушаал олгогдоогүй байна.

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
mn: Тохируулсан команд ажиллахгүй байна, %s- ээр солигдлоо

en: The fish's animation pixmap
mn: Загасны хөдөлгөөний пиксмап

en: The fish's name
mn: Загасны нэр

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
mn: Самбарны өндөр (хэвтээ самбар бол өргөн). Үсгийн хэмжээ болон бусад үзүүлэлт дээр тулгуурласан хамгийн бага самбарны хэмжээг ажиллах хугацаанд тодорхойлно. Хамгийн том хэмжээ нь дэлгэцний өндөрийн (эсвэл өргөний) дөрөвний нэгээр тодорхойлогдоно.

en: The icon of the command to be run.
mn: Ажлуулах тушаалын эмблем.

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
mn: Самбарны тэмдэглэгчийг энэ шүүгээнд хавсаргав. Энэ түлхүүр зөвхөн обьект_түлхүүр "шүүгээ-обьект" үед хүчинтэй.

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
mn: Энэ обьектыг агуулж буй дээд түвшний самбарыг тэмдэглэгч

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
mn: Ачаалагчийг тодорхойлж буй дэлгэцийн файлын байрлал. Энэ түлхүүр нь зөвхөн обьект_хэлбэр түлхүүр "ачаалагч-обьект" үед хүчинтэй.

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
mn: Зургийн файлын байрлал обьектын товчинд эмблемийг ашигладаг. Энэ түлхүүр нь зөвхөн обьект_хэлбэр түлхүүр "шүүгээ-обьект" эсвэл "цэс-обьект" үед хүчинтэй бөгөөд хэрэглэх_зуршил_эмблем түлхүүр үнэн байна.

en: The location of the launcher is not set.
mn: Ачаалагчийн байрлал олгогдоогүй байна.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
mn: Самбарын х-тэнхлэгийн дагуух байрлал. Энэ түлхүүр зөвхөн өргөтгөөгүй хэлбэрт хүчинтэй. Өргөтгөсөн хэлбэрт энэ түлхүүр нь үгүйсгэгддэг ба самбар байрлалын түлхүүрээр тодорхойлогдсон дэлгэцийн захад байрлана.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
mn: Самбарын у-тэнхлэгийн дагуух байрлал. Энэ түлхүүр зөвхөн өргөтгөөгүй хэлбэрт хүчинтэй. Өргөтгөсөн хэлбэрт энэ түлхүүр нь үгүйсгэгддэг ба самбар байрлалын түлхүүрээр тодорхойлогдсон дэлгэцийн захад байрлана.

en: The name of the launcher is not set.
mn: Ачаалагчийн нэр олгогдоогүй байна.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
mn: Самбарны байрлал. Боломжит утгууд "дээд хэсэг", "доод хэсэг", "зүүн", "баруун". Самбарны дэлгэцийн захад байгаа түлхүүр нь өргөтгөсөн хэлбэрт тодорхойлогддог. "дээд хэсэг" ба "доод хэсэг"-ээр ялгаа бүхий өргөтгөөгүй хэлбэр нь чухал биш - хоёулаа хэвтээ самбар гэдгийг тодорхойлох боловч зарим самбар обьектыг хэрхэн авах талаар зөвлөлгөө өгнө. Жишээлбэл, Самбарны "дээд хэсэг"-т цэсний товч нь самбарны доорхи цэстэй таарч байхад "доод хэсэг" дэх цэс самбарны дээр таардаг.

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
mn: Самбард "%s"-г ачаалах явцад асуудал гарлаа.

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
mn: Цэсний агуулгын зам үүссэн. Энэ түлхүүр зөвхөн хэрэглэх_цэс_зам түлхүүр үнэн бөгөөд обьект_хэлбэр түлхүүр "цэс-обьект" бол хүчинтэй.

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
mn: Энэ самбар обьектын байрлал. Энэ байрлал нь самбарны зүүн захын (босоо бол суурь) цэгүүдийн тоогоор тодорхойлогддог.

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
mn: Самбарыг хөдөлгөх хурд. Боломжит утгууд "удаан", "дунд зэрэг" мөн "хурдан". Энэ түлхүүр нь зөвхөн боломжит_хөдөлгөөнүүд түлхүүр үнэн үед хүчинтэй.

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
mn: Шүүгээний болон цэсний зөвлөмжид харуулах текст. Энэ түлхүүр нь зөвхөн обьект_хэлбэр түлхүүр "шүүгээ-обьект" эсвэл "цэс-обьект" үед хүчинтэй.

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
mn: Энэ товч нь бүх цонхнуудыг далдлах болон дэлгэцэнд үзүүлнэ.

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
mn: Энэ нь самбарыг тодорхойлоход таны хэрэглэсэн уншиж болохоор нэр байна.

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
mn: Энэ түлхүүр ажлын талбарт ажлын талбар сэлгэгчийн хэдэн багана, мөр байгааг тодорхойлдог. Энэ нь зөвхөн дэлгэцийн бүх ажлын талбарууд үнэн байхад хүчинтэй.

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
mn: Загасан дээр дарахад биелүүлэхийг оролдох тушаалыг энэ түлхүүрээр тогтооно.

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
mn: Энэ түлхүүр нь загас апплетийг пиксмаптай харьцуулсан харьцааг харуулдаг хөдөлгөөнд зориулан хэрэглэдэг пиксмапийн файлын нэрийг тодорхойлдог.

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
mn: Энэ түлхүүр цагийн апплетыг хэрэглэн цагийг тодорхойлдог. Боломжит утгууд нь "12-цаг", "24-цаг", "интернэт", "юникс" ба "зуршил". Хэрэв "интернэт" утгатай бол цагийг интерэт цагаар харуулна. Интернэт цагийн систем өдрийг 1000 ".beats" -р хуваадаг. Энэ системд цагийн бүс гэсэн ойлголт байхгүй бөгөөд тиймээс цаг нь бүх дэлхий дээр яг ижил явж байдаг. Хэрвээ "юникс", гэж авбал Epoch-оос хойшхи цагийг секундээр харуулна. Ө.х. 1970-01-01 -нээс хойш. Хэрэв "зуршил" бол, цаг зуршил_формат түлхүүрт тодорхойлогдсон форматаар харуулна.

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
mn: Энэ түлхүүр нь загасны хөдөлгөөнийг харуулдаг кадрын тоог тодорхойлдог.

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
mn: Энэ түлхүүр нь харуулж буй кадр бүрийн секундын тоог тодорхойлдог.

en: Time _Settings
mn: Цаг _тохиргоонууд

en: Tooltip displayed for drawer or menu
mn: Шүүгээ болон цэсэнд зориулан харуулсан зөвлөмж

en: Toplevel panel containing object
mn: Обьектыг агуулж буй самбарын дээд түвшин

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
mn: Ажиллуулах цонхонд URI жагсаалт буруу формат (%d) эсвэл уртаар (%d) өгөгдсөн

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
mn: Устгах боломжгүй "%s"
    
    Дэлгэрэнгүй: %s

en: Unable to locate the command to execute
mn: Биелүүлэх командыг байршуулах боломжгүй

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
mn: %2$s%3$s самбарын ачаалагчийн %1$s файлыг нээх боломжгүй

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
mn: '%s'-ээс унших боломжгүй
    
    Дэлгэрэнгүй: %s

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
mn: Командын гаралтыг унших боломжгүй
    
    Дэлгэрэнгүй: %s

en: Unknown
mn: Тодорхойлогдоогүй

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
mn: Дэсктоп файлын танигдахгүй Хувилбар '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
mn: Танигдахгүй эхлүүлэх сонголт: %d

en: Use custom icon for object's button
mn: Объектын товчны эмблемийг тогтоох

en: Use custom path for menu contents
mn: Цэсний агуулгын замьг тогтоох

en: Visible pixels when hidden
mn: Далдлахад харагдах цэгүүд

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
mn: Сануулга: Зарим нэг зүйлийг хэрэгтэй болоход энэ команд харагдана.
    Энэ нь хэрэгцээгүй апплет тул та үүнийг хийхийг хүсэхгүй.
    Бид танд апплетыг "тохирсон" эсвэл үр ашигтай хийх бүх зүйлд %s-ийг хэрэглэхийг зөвлөж байна.

en: Weather
mn: Цаг агаар

en: West
mn: Баруун

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
mn: Шүүгээг устгавал шүүгээ болон түүний тохиргоо алдагдана.

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
mn: Самбарыг устгавал самбарын тохиргоо алдагдана.

en: When to group windows
mn: Цонхны бүлэглэлд

en: Will run command: '%s'
mn: Биелүүлэх тушаал: %s

en: Window List
mn: Цонхны жагсаалт

en: Window List Preferences
mn: Цонхны жагсаалтын тохиргоо

en: Window Selector
mn: Цонх сонгогч

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
mn: Та олон төрлийн дэлгэц тохиргоонд тухайн дэлгэц бүрд самбаруудтай байна. Энэ түлхүүр нь харагдаж буй самбарны идэвхитэй дэлгэцийг тодорхойлно.

en: Workspace Names
mn: Ажлын талбарын нэрс

en: Workspace Switcher
mn: Ажлын талбар сэлгэгч

en: Workspace Switcher Preferences
mn: Ажлын талбар сэлгэгчийн тохиргоо

en: Workspace na_mes:
mn: Ажлын талбарын _нэрс:

en: Workspaces
mn: Талбарууд

en: X co-ordinate of panel
mn: Самбарын Х-тэнхлэг

en: X screen where the panel is displayed
mn: Самбар харуулах Х-дэлгэц

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
mn: Самбар харуулах Xinerama хянах самбар

en: Y co-ordinate of panel
mn: Самбарын Ү-тэнхлэг

en: You must always have at least one panel.
mn: Та багадаа нэг самбартай байх ёстой.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
mn: Таны цонхны менежер дэлгэцийн товчийг харуулахыг дэмжихгүй байна эсвэл та цонхны менежерийг ажиллуулаагүй байна.

en: [FILE...]
mn: [ФАЙЛ...]

en: _About
mn: _Тухай

en: _Activate Screensaver
mn: _Идэвхитэй Скринсевер

en: _Add
mn: _Нэмэх

en: _Add to Drawer...
mn: _Шүүгээнд нэмэх...

en: _Always group windows
mn: Цонхнуудыг ү_ргэлж бүлэглэнэ

en: _Applet:
mn: _Апплет:

en: _Autohide
mn: Автоматаар _нуух

en: _Back
mn: _Эгэн

en: _Browse...
mn: _Сонгох...

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: _Close
mn: _Хаах

en: _Delete
mn: _Устгах

en: _Delete This Panel
mn: Энэ самбарыг _устгах

en: _Don't Reload
mn: Дахин бүү _ачаалж

en: _Edit
mn: _Засварлах

en: _Edit Menus
mn: _Цэс засварлах

en: _Entire menu
mn: _Бүх цэс

en: _File:
mn: _Файл:

en: _Force quit
mn: _Хүчээр гарах

en: _Help
mn: _Тусламж

en: _Icon:
mn: _Эмблем:

en: _Launch
mn: _Ачаалах

en: _Location:
mn: _Байрлал:

en: _Lock Screen
mn: _Дэлгэц түгжих

en: _Move
mn: _Зөөх

en: _Name of fish:
mn: Загасны _нэр:

en: _Name:
mn: _Нэр:

en: _Never group windows
mn: Цонхнуудыг _хэзээ ч бүлэглэхгүй

en: _New Panel
mn: _Шинэ самбар

en: _None (use system theme)
mn: _Хоосон (системийн хэлбэр хэрэглэх)

en: _Open
mn: _Нээх

en: _Orientation:
mn: _Чиглэл:

en: _Pause per frame:
mn: Кадр түр _зогсоох:

en: _Preferences
mn: _Тохиргоо

en: _Properties
mn: _Онцлогууд...

en: _Reload
mn: _Ахин ачаалах

en: _Remove From Panel
mn: Самбараас _устгах

en: _Revert
mn: _Сэргээх

en: _Rotate on vertical panels
mn: Босоо самбарт _эргүүлэх

en: _Run
mn: _Ажиллуулах

en: _Scale
mn: Х_увиарлах

en: _Size:
mn: Хэмжээ:

en: _Speak again
mn: _Дахин ярих

en: _System Monitor
mn: _Систем хянах

en: _Tile
mn: _Дүүргэх

en: _Time:
mn: _Цаг:

en: _Total frames in animation:
mn: _Бүх хөдөлгөөнт кадрууд:

en: _Type:
mn: _Төрөл:

en: columns
mn: баганууд

en: frames
mn: Кадр

en: pixels
mn: цэгүүд

en: rows
mn: мөрүүд

en: seconds
mn: Секундүүд
