engrampa 1.25.0 - en to ne translation catalogue (214 entries)

en: %s Properties
ne: %s गुणहरू

en: - Create and modify an archive
ne: एउटा सङ्ग्रह सिर्जना गर्नुहोस् र परिमार्जन गर्नुहोस्

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
ne: <i><b>द्रष्टव्य:</b> तपाईँले हालको सङ्ग्रहमा थप्नुभएको फाइल गुप्तिकरण गर्न र हालको सङ्ग्रहबाट झिक्नुभएको फाइल गुप्तिकरणबाट हटाउन पासवर्ड प्रयोग गरिनेछ । जब सङ्ग्रह बन्द गरिन्छ पासवर्ड मेटिने छ ।</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
ne: <span weight="bold" size="larger">पासवर्ड आवश्यक छ</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
ne: "%s" नाम गरेको एउटा फोलडर पहिल्यै अवस्थित छ ।
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
ne: "%s" नाम गरेको एउटा फोलडर पहिल्यै अवस्थित छ ।
    
    %s

en: ARCHIVE
ne: सङ्ग्रह

en: Actions
ne: कार्यहरु

en: Add Files
ne: फाइलहरू थप्नुहोस्

en: Add Folder
ne: फोल्डर थप्नुहोस्

en: Add a Folder
ne: एउटा फोल्डर थप्नुहोस्

en: Add a folder to the archive
ne: सङ्ग्रहमा एउटा फोल्डर थप्नुहोस्

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
ne: सङ्ग्रहको नाम सोधेर फाइलहरू थप्नुहोस् र कार्यक्रम अन्त्य गर्नुहोस्

en: Add files to an archive
ne: एउटा सङ्ग्रहमा फाइलहरू थप्नुहोस्

en: Add files to the archive
ne: सङ्ग्रहमा फाइलहरू थप्नुहोस्

en: Add files to the specified archive and quit the program
ne: निर्दिष्ट गरिएको सङ्ग्रहमा फाइलहरू थप्नुहोस् र कार्यक्रम अन्त्य गर्नुहोस्

en: Adding file:
ne: फाइल थप्दै:

en: All Files
ne: सबै फाइलहरू

en: All archives
ne: सबै सङ्ग्रहहरू

en: All files
ne: सबै फाइलहरू

en: An error occurred while adding files to the archive.
ne: सङ्ग्रहमा फाइलहरू थप्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो ।

en: An error occurred while deleting files from the archive.
ne: सङ्ग्रहबाट फाइलहरू मेट्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो ।

en: An error occurred while extracting files.
ne: फाइलहरू हटाउँदा एउटा त्रुटि देखा पर्यो ।

en: An error occurred while loading the archive.
ne: सङ्ग्रह लोड गर्दा एएटा त्रुटि देखापर्यो ।

en: An error occurred while testing archive.
ne: सङ्ग्रह परिक्षण गर्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो ।

en: Archive Manager
ne: सङ्ग्रह प्रबन्धक

en: Archive not created
ne: सङ्ग्रह सिर्जना गरिएन

en: Archive size:
ne: सङ्ग्रह साइज:

en: Archive type not supported.
ne: सङ्ग्रह प्रकार समर्थित छैन ।

en: Bzip2 compressed file
ne: बि जिप कम्प्रेस्ड फाईल

en: C_reate
ne: सिर्जना गर्नुहोस्

en: Close the current archive
ne: हालको सङ्ग्रह बन्द गर्नुहोस्

en: Close the folders pane
ne: फोल्डर फलक बन्द गर्नुहोस्

en: Command _Line Output
ne: आदेश रेखा निर्गत

en: Command exited abnormally.
ne: असामान्य तरिकाबाट आदेश अन्त्य भयो ।

en: Command not found.
ne: आदेश फेला परेन ।

en: Compression ratio:
ne: सङ्कुचन अनुपात:

en: Content size:
ne: सामाग्री साइज:

en: Contents
ne: सामाग्रीहरू

en: Copy the selection
ne: चयन प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Could not add the files to the archive
ne: सङ्ग्रहमा फाइलहरू थप्न सकेन

en: Could not create the archive
ne: सङ्ग्रह सिर्जना गर्न सकेन

en: Could not create the destination folder: %s.
ne: गन्तब्य फोल्डर सिर्जना गर्न सकेन: %s ।

en: Could not delete the old archive.
ne: पुरानो सङ्ग्रह मेट्न सकेन ।

en: Could not display help
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्न सकेन

en: Could not display the folder "%s"
ne: "%s" फोल्डर प्रदर्शन गर्न सकेन

en: Could not open "%s"
ne: "%s" खोल्न सकेन

en: Could not perform the operation
ne: सञ्चालन कार्यसम्पादन गर्न सकेन

en: Could not rename the file
ne: फाइल पुन:नामाकरण गर्न सकेन

en: Could not rename the folder
ne: फोल्डरलाई पुन:नामाकरण गर्न सकेन

en: Could not save the archive "%s"
ne: "%s" सङ्ग्रह बचत गर्न सकेन

en: Create _Archive
ne: सङ्ग्रह सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create _Folder
ne: फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create a new archive
ne: नयाँ सङ्ग्रह सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create and modify an archive
ne: एउटा सङ्ग्रह सिर्जना गर्नुहोस् र परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Create destination folder without asking confirmation
ne: यकिन नगरी नै गन्तब्य फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्

en: Cu_t
ne: काट्नुहोस्

en: Cut the selection
ne: चयन काट्नुहोस्

en: Debian package
ne: डेबियन प्याकेज

en: Decompressing archive
ne: सङ्ग्रह सङ्कुचनबाट हटाउँदै

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
ne: '--add' र '--extract' आदेशहरूको लागि प्रयोग गर्नलाई पूर्वनिर्धारित फोल्डर

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Delete the selection from the archive
ne: सङ्ग्रहबाट चयन मेट्नुहोस्

en: Deleting files from archive
ne: सङ्ग्रहबाट फाइलहरू मेट्दै

en: Dese_lect All
ne: सबै चयनबाट हटाउनुहोस्

en: Deselect all files
ne: सबै फाइलहरू चयनबाट हटाउनुहोस्

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
ne: "%s" गन्तब्य फोल्डर अवस्थित छैन ।
    
    तपाईँ यसलाई सिर्जना गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Disable connection to session manager
ne: सत्र प्रबन्धकमा जडान गर्न असक्षम

en: Display the Engrampa Manual
ne: फाइल रोलर म्यानुअल प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Do not e_xtract older files
ne: पुराना फाइलहरू नझिक्नुहोस्

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
ne: तपाईँ यो फाइल हालको सङ्ग्रहमा थप्न चाहनुहुन्छ वा यसलाई नयाँ सङ्ग्रहको खोल्नुहुन्छ?

en: Do you want to create a new archive with these files?
ne: तपाईँ यी फाइलहरूसँग एउटा नयाँ सङ्ग्रह सिर्जना गर्न चाहनुहुन्छ?

en: E_xclude files:
ne: फाइलहरू समावेश नगर्नुहोस्:

en: Engrampa
ne: फाइल रोलर

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
ne: फाइल रोलर उपयोगी हुनेछ भन्ने आशामा, तर कुनै प्रत्याभूति बिना; व्यापारीकरण वा एउटा निश्चित उद्देश्यका लागि मिलानको सूचीत प्रत्याभूति बिना नै वितरण गरिएको छ ।  अरू विस्तृत विवरणका लागि जीएनयू साधारण सार्वजनिक इजाजतपत्र हेर्नुहोस् ।

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
ne: फाइल रोलर स्वतन्त्र सफ्टवेयर हो; तपाईँले यसको पुन: वितरण गर्न सक्नुहुन्छ र/वा स्वतन्त्र सफ्टवेयर संस्थाद्वारा प्रकाशित जीएनयू साधारण सार्वजनिक इजाजतपत्र, या इजाजत पत्रको संस्करण २, वा (तपाईँको विकल्पमा) कुनै पनि पछिल्लो संस्करणको नीयम अन्तर्गत रहेर यसलाई परिमार्जन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Enter the password for the archive '%s'.
ne: '%s' सङ्ग्रहका लागि पासवर्ड प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
ne: संकेतिक लिङ्क भएका फोल्डरहरू हटाउनुहोस्

en: Extract
ne: झिक्नुहोस्

en: Extract Here
ne: यहाँ ल्याउनुहोस्

en: Extract To...
ne: यसमा झिक्नुहोस्...

en: Extract archive
ne: सङ्ग्रह हटाउनुहोस्

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
ne: गन्तब्य फोल्डर सोधेर सङ्ग्रह झिक्नुहोस् र कार्यक्रम अन्त्य गर्नुहोस्

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
ne: निर्दिष्ट गरिएको फोल्डरमा सङ्ग्रह छोड्नुहोस् र कार्यक्रम अन्त्य गर्नुहोस्

en: Extract files from the archive
ne: सङ्ग्रहबाट फाइलहरू झिक्नुहोस्

en: Extract the selected archive
ne: चयन गरिएको सङ्ग्रह झिक्नुहोस्

en: Extracting file:
ne: फाइल छोड्दै:

en: Extraction not performed
ne: छोडाइ कार्यसम्पादन गरिएन

en: FILE
ne: फाइल

en: FOLDER
ne: फोल्डर

[ctx: File]
en: Date Modified
ne: मिति परिमार्जित गरियो

[ctx: File]
en: Location
ne: स्थान

[ctx: File]
en: Name
ne: नाम

[ctx: File]
en: Name:
ne: नाम:

[ctx: File]
en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

[ctx: File]
en: Size
ne: आकार

[ctx: File]
en: Type
ne: प्रकार

en: File is not a valid .desktop file
ne: फाइल मान्य .डेस्कटप फाइल होइन

en: Find:
ne: फेला पार्नुहोस्:

en: Folder
ne: फोल्डर

en: Folders
ne: फोल्डरहरू

en: Getting the file list
ne: फाइल सूची प्राप्त गर्दै

en: Go to the home location
ne: गृह स्थानमा जानुहोस्

en: Go to the next visited location
ne: पछिल्लो भ्रमण गरिएको स्थानमा जानुहोस्

en: Go to the previous visited location
ne: अघिल्लो भ्रमण गरिएको स्थानमा जानुहोस्

en: Go up one level
ne: एक लेबल माथि जानुहोस्

en: ID
ne: आईडी

en: Information about the program
ne: कार्यक्रमको बारेमा जानकारी

en: Last Output
ne: अन्तिम निर्गत

en: Load Options
ne: विकल्पहरु लोड गर्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान

en: Location:
ne: स्थान:

en: Not a launchable item
ne: एउटा सुरुआतयोग्य वस्तु होइन

en: Number of files:
ne: फाइलहरूको सङ्ख्या:

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Open a recently used archive
ne: हालै प्रयोग गरिएको सङ्ग्रह खोल्नुहोस्

en: Open archive
ne: सङ्ग्रह खोल्नुहोस्

en: Open selected files with an application
ne: एउटा अनुप्रयोगसँग चयन गरिएको फाइलहरू खोल्नुहोस्

en: Open the selected folder
ne: चयन गरिएको फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Over_write existing files
ne: अवस्थित फाइलहरू अधिलेखन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Paste Selection
ne: चयन टाँस्नुहोस्

en: Paste the clipboard
ne: क्लिपवोर्ड टाँस्नुहोस्

en: Please use a different name.
ne: कृपया फरक नाम प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Re-crea_te folders
ne: फोल्डरहरू पुन: सिर्जना गर्नुहोस्

en: Recompressing archive
ne: सङ्ग्रह पुन: सङ्कुचन गर्दै

en: Reload current archive
ne: हालको सङ्ग्रह पुन: लोड गर्नुहोस्

en: Removing file:
ne: फाइल हटाउँदै:

en: Rename
ne: पुन: नामाकरण गर्नुहोस्

en: Rename the selection
ne: चयन पुन: नामाकरण गर्नुहोस्

en: Replace _All
ne: सबै प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Reverse the list order
ne: सूची क्रम उल्टाउनुहोस्

en: Sa_ve Options
ne: विकल्पहरू बचत गर्नुहोस्

en: Save As…
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Save Options
ne: विकल्पहरू बचत गर्नुहोस्

en: Save the current archive with a different name
ne: हालको सङ्ग्रह फरक नाममा बचत गर्नुहोस्

en: Select _All
ne: सबै छान्नुहोस्

en: Select all files
ne: सबै फाइलहरू चयन गर्नुहोस्

en: Session management options:
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प:

en: Show archive properties
ne: सङ्ग्रह गुणहरू देखाउनुहोस्

en: Show session management options
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प देखाउनुहोस्

en: Show the application's version
ne: अनुप्रयोगको संस्करण देखाउनुहोस्

en: Sort file list by file size
ne: फाइल साइज अनुसार फाइल सूची क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Sort file list by location
ne: स्थान अनुसार फाइल सूची क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Sort file list by modification time
ne: परिमार्जन समय अनुसार फाइलसूची क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Sort file list by name
ne: नाम अनुसार फाइल सूची क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Sort file list by type
ne: प्रकार अनुसार फाइल सूची क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Specify a password for this archive
ne: यो सङ्ग्रहका लागि एउटा पासवर्ड निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Specify session management ID
ne: सत्र प्रबन्धक आईडी निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Starting %s
ne: %s सुरु गर्दै

en: Stat_usbar
ne: स्थितिपट्टी

en: Stop current operation
ne: हालको सञ्चालन रोक्नुहोस्

en: Test Result
ne: परिणाम परिक्षण गर्नुहोस्

en: Test whether the archive contains errors
ne: सङ्ग्रहले त्रुटिहरू समाविष्ट गर्छ कि गर्दैन परिक्षण गर्नुहोस्

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
ne: सङ्ग्रह पहिल्यै उपस्थित छ । तपाईँ यसलाई अधिलेखन गर्न चाहनुहुन्छ?

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
ne: "%s" नाम वैध छैन किनभने यसले यी क्यारेक्टरहरू समावेश गर्न सक्दैन: %s
    
    %s

en: Type:
ne: प्रकार:

en: Unrecognized launch option: %d
ne: अपरिचित सुरु विकल्प: %d

en: View All _Files
ne: सबै फाइलहरू हेर्नुहोस्

en: View as a F_older
ne: फोल्डरको रूपमा हेर्नुहोस्

en: View the folders pane
ne: फोल्डर फलक हेर्नुहोस्

en: View the main toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी हेर्नुहोस्

en: View the output produced by the last executed command
ne: अन्तिम कार्यान्वयित आदेशद्वारा उत्पादित प्रतिफल हेर्नुहोस्

en: View the statusbar
ne: स्थितिपट्टी हेर्नुहोस्

en: You can't add an archive to itself.
ne: तपाईँ एउटा सङ्ग्रहलाई आफै थप्न सक्नुहुन्न ।

en: You don't have permission to create an archive in this folder
ne: तपाईसँग यो फोल्डरमा एउटा सङ्ग्रह सिर्जना गर्न अनुमति छैन

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
ne: गन्तब्य फोल्डरमा एउटा सङ्ग्रह सिर्जना गर्न तपाईँसँग अधिकार अनुमति छैन ।

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
ne: "%s" फोल्डरमा सङ्ग्रह झिक्न तपाईँसँग अधिकार अनुमति छैन

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
ne: "%s" फोल्डरबाट फाईलहरू पढ्न तपाईँसँग उचित अनुमति छैन

en: You don't have the right permissions.
ne: तपाईँसँग अधिकार अनुमातिहरू छैन ।

en: You have to specify an archive name.
ne: तपाईँले एउटा सङ्ग्रह नाम निर्दिष्ट गर्नुपर्दछ ।

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
ne: तपाईँले फाइल रोलरको साथै जीएनयू साधारण सार्वजनिक इजाजतपत्रको एउटा प्रतिलिपि प्राप्त गर्नु पर्दछ; यदि नभएमा, Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA लाई लेख्नुहोस्

en: [read only]
ne: [पढ्ने मात्र]

en: _About
ne: बारेमा

en: _Add
ne: थप्नुहोस्

en: _All files
ne: सबै फाइलहरू

en: _Archive
ne: सङ्ग्रह

en: _Arrange Files
ne: फाइलहरू मिलाउनुहोस्

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Delete
ne: _मेट्नुहोस्

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: _Extract
ne: छोड्नुहोस्

en: _Files:
ne: फाइलहरू:

en: _Folders
ne: फोल्डरहरू

en: _Help
ne: मद्दत

en: _Include subfolders
ne: सहायक फोल्डरहरू समावेश गर्नुहोस्

en: _Last Output
ne: अन्तिम निर्गत

en: _Load Options
ne: विकल्पहरू लोड गर्नुहोस्

en: _Location:
ne: स्थान:

en: _Open
ne: खोल्नुहोस्

en: _Overwrite
ne: अधिलेखन गर्नुहोस्

en: _Password:
ne: पासवर्ड:

en: _Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: _Properties
ne: _गुणहरु

en: _Quit
ne: अन्त्य गर्नुहोस्

en: _Refresh
ne: ताजा पार्नुहोस्

en: _Rename
ne: पुन: नामाकरण गर्नुहोस्

en: _Replace
ne: बदल्नुहोस्

en: _Reversed Order
ne: उल्टोक्रम

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: _Selected files
ne: चयन गरिएको फाइलहरू

en: _Skip
ne: फड्काउनुहोस्

en: _Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: _Test Integrity
ne: परिक्षण शुद्धता

en: _Toolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: _Update
ne: अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: _View
ne: दृष्य

en: by T_ype
ne: प्रकार द्वारा

en: by _Location
ne: स्थान द्वारा

en: by _Name
ne: नाम द्वारा

en: by _Size
ne: साइज द्वारा

en: example: *.o; *.bak
ne: उदाहरण: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
ne: उद्दाहरण: *.txt; *.doc
