mate-screensaver 1.26.0 - en to ne translation catalogue (132 entries)

en: %U on %h
ne: %U मा %h

en: %s. See --help for usage information.
ne: %s. उपयोगी सूचनाका लागि मद्दत हेर्नुहोस् ।

en: (current) UNIX password:
ne: (हाल) युनिक्स पासवर्ड:

en: <b>Leave a message for %R:</b>
ne: <b> %R का लागि सन्देश छोड्नुहोस्:</b>

en: <b>Screensaver preview</b>
ne: <b>स्क्रिनसेभर पूर्वावलोकन</b>

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
ne: <b>चेतावनी: मूल प्रयोगकर्ताका लागि पर्दामा ताल्चा लगाइने छैन ।</b>

en: <span size="small">%U on %h</span>
ne: <span size="small">%U मा %h</span>

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
ne: पल्सिङ रङको pop-art-ish ग्रिड ।

en: Activate when idle
ne: निस्क्रिय हुने वित्तिकै सक्रिय बनाउनुहोस् ।

en: Allow embedding a keyboard into the window
ne: कुञ्जीपाटीलाइ सञ्झ्यालमा सम्मिलित गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Allow logout
ne: लगआउट गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Allow user switching
ne: प्रयागकर्तालाई स्विचिङ गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Authentication failed.
ne: प्रमाणीकरण असफल ।

en: Blank screen
ne: खाली पर्दा

en: Can not get username
ne: प्रयोगकर्ता नाम प्राप्त गर्न सकिदैँन

en: Can't set PAM_TTY=%s
ne:  PAM_TTY=%s सेट गर्न सकिदैँन

en: Causes the screensaver to exit gracefully
ne: स्क्रिनसेभरको कारणले गर्दा उचित रुपले बाहिरियो

en: Checking...
ne: जाँच गरिदैँछ...

en: Color to use for images background
ne: छवि पृष्ठभूमिका लागि प्रयोग गरिने रङ

en: Command to invoke from the logout button
ne: लग आउट वटनबाट आह्वान गरिने आदेश

en: Copying file: %u of %u
ne: फाइल प्रतिलिपि गरिदैँछ: %u को %u

en: Copying files
ne: फाइल प्रतिलिपि हुदैँछ

en: Cosmos
ne: विश्व

en: Could not load the main interface
ne: मुख्य इन्टरफेस लोड गर्न सकेन

en: Display a slideshow from your Pictures folder
ne: तपाईँको तस्विर फोल्डरबाट स्लाइडसो प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
ne: विश्वको तस्विरको स्लाइडसो प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Do not randomize pictures from location
ne: स्थानबाट तस्वीरलाई अनियमित नबनाउनुहोस्

en: Do not try to stretch images on screen
ne: पर्दामा छविलाई फैलाउने प्रयास नगर्नुहोस्

en: Don't become a daemon
ne: डेइमोन नहुनुहोस्

en: Embedded keyboard command
ne: सम्मिलित कुञ्जीपाटी आदेश

en: Enable debugging code
ne: त्रुटि सच्याउने कोड सक्षम पार्नुहोस्

en: Enter new UNIX password:
ne: नयाँ युनिक्स पासवर्ड प्रविष्टि गर्नुहोस्:

en: Error while changing NIS password.
ne: एनआईएस(NIS) पासवर्ड परिवर्तन गर्दा त्रुटि ।

en: From:
ne: बाट:

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
ne: स्क्रिनसेभर सक्रिय भएमा यसलाई निस्क्रिय बनाउनुहोस् (पर्दा खाली नबनाउनुहोस्)

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
ne: स्क्रिनसेभर सक्रिय भएमा अर्को ग्राफिक्स डेमोमा स्विच गर्नुहोस्

en: Incorrect password.
ne: गलत पासवर्ड ।

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
ne: स्क्रिनसेभर सक्रिय बनाउन निषेध गर्नुहोस् ।  निषेध सक्रिय भएमा आदेशले केही समय रोक्दछ ।

en: Invalid screensaver theme
ne: अवैध स्क्रिनसेभर विषयवस्तु

en: Location to get images from
ne: यसबाट छवि प्राप्त गरिने स्थान

en: Lock on activation
ne: सक्रिय हुदा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Log _Out
ne: लगआउट

en: Logout command
ne: लगआउट आदेश

en: MESSAGE
ne: सन्देश

en: Message to show in the dialog
ne: संवादमा देखाइने सन्देश

en: Never
ne: कहिल्यै पनि होइन

en: No longer permitted to access the system.
ne: लामो समयका लागि प्रणालीमा पहुँच गर्न अनुमति दिइएको छैन ।

en: No password supplied
ne: पासवर्ड दिइएको छैन

en: Not permitted to gain access at this time.
ne: हाल अनुमति प्राप्त गर्न अनुमति दिइएको छैन ।

en: Occasionally rotate images as they move
ne: छवि आफैँ सरे जस्तै समय समयमा घुमाउनुहोस्

en: PATH
ne: मार्ग

en: Password has been already used. Choose another.
ne: पासवर्ड पहिला नै प्रयोग गरिएको छ । अन्य पासवर्ड रोज्नुहोस् ।

en: Password unchanged
ne: पासवर्ड परिवर्तन गरिएको छैन

en: Password:
ne: पासवर्ड:

en: Picture Filename
ne: तस्बिर फाइलनाम

en: Pictures folder
ne: तस्वीरको फोल्डर

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
ne: कृपया स्क्रिनसेभर ठीकरूपमा स्थापित भएको निश्चित गर्नुहोस्

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
ne: प्रयोगकर्ताको क्रियाकलापलाई नक्कल गर्न चलिरहेको स्क्रिनसेभरलाई पोक गर्नुहोस्

en: Pop art squares
ne: पप आर्ट वर्ग

en: Power _Management
ne: पावर प्रबन्ध

en: Print out frame rate and other statistics
ne: फ्रेम दर र अन्य तथ्याङ्क मुद्रण गर्नुहोस्

en: Query the length of time the screensaver has been active
ne: स्क्रिनसेभर सक्रिय भएको समय अवधि क्वेरी गर्नुहोस्

en: Query the state of the screensaver
ne: स्क्रिनसेभरको स्थितिलाई क्वेरी गर्नुहोस्

en: Random
ne: अनियमित

en: Regard the computer as _idle after:
ne: निस्क्रियता पछिको कम्प्युटर सम्बन्धी:

en: Retype new UNIX password:
ne: नयाँ युनिक्स पासवर्ड पुन: टाइप गर्नुहोस्:

en: S_witch User...
ne: स्विच प्रयोगकर्ता...

en: Screensaver
ne: स्क्रिनसेभर

en: Screensaver Preferences
ne: स्क्रिनसेभर प्राथमिकता

en: Screensaver Preview
ne: स्क्रिनसेभर पूर्वावलोकन

en: Screensaver theme selection mode
ne: स्क्रिनसेभर विषयवस्तु चयन मोड

en: Screensaver themes
ne: स्क्रिनसेभर विषयवस्तु

en: Screensavers
ne: स्क्रिनसेभर

en: Select Background Image
ne: पृष्ठभूमि छवि चयन गर्नुहोस्

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
ne: सत्र निस्क्रिय हुदा स्क्रिनसेभरलाई सक्रिय पार्न यसलाई ठीकमा सेट गर्नुहोस् ।

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
ne: ताल्चा खोल्ने प्रयास गर्दा कुञ्जीपाटीलाई सञ्झ्यालमा सम्मिलन गर्न अनुमति दिन यसलाई ठीकमा सेट गर्नुहोस् । "कुञ्जीपाटी आदेश" मिल्दो आदेशसँग सेट गर्नुपर्दछ ।

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
ne: स्क्रिनसेभर सक्रियमा जादा पर्दामा ताल्चा लगाउन ठीक मा सेट गर्नुहोस् ।

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
ne: विभिन्न प्रयोगकर्ता खातामा स्विच गर्न ताल्चा नलगाउनुहोस् भन्ने संवादमा एउटा विकल्प प्रदान गर्न यसलाई ठीकमा सेट गर्नुहोस् ।

en: Set your screensaver preferences
ne: स्क्रिनसेभर प्राथमिकता सेट गर्नुहोस्

en: Show debugging output
ne: डिवगिङ प्रतिफल देखाउनुहोस्

en: Show paths that images follow
ne: छविले अनुगमन गर्ने बाटो देखाउनुहोस्

en: Show the logout button
ne: लगआउट बटन देखाउनुहोस्

en: Show the switch user button
ne: स्विच प्रयोगकर्ता वटन देखाउनुहोस्

en: Sorry, passwords do not match
ne: माफ गर्नुहोस्। पासवर्ड मिलेको छैन

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
ne: पर्दामा तत्काल ताल्चा लगाउनका लागि चलिरहेको स्क्रिनसेभरलाई सुझाव दिन्छ

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
ne: स्क्रिनसेभर निषेध गरिरहेको कलिङ अनुप्रयोग

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
ne:  "सम्मिलित कुञ्जीपाटी सक्षम पारिएको" कुञ्जी ठीकमा सेट गरिएको छ भने, सञ्झ्यालमा कुञ्जीपाटी विजेट सम्मिलित गर्न, चलाइने आदेश । यस आदेशले XEMBED प्लग इन्टरफेस कार्यान्वयन गर्नुपर्दछ र मानक निर्गतमा सञ्झ्याल XID निर्गत गर्नुपर्दछ ।

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
ne: लगआउट बटनलाई क्लिक गर्दा आह्वान गर्ने आदेश । साधरणतया यो आदेशले कुनै अन्तरक्रिया विना प्रयोगकर्तालाई लगआउट गर्दछ । यदि "logout_enable" कुञ्जी ठीकमा सेट भएमा मात्र यो कुञ्जीमा असर पर्छ ।

en: The initial size and position of window
ne: सन्झ्यालको सुरुआत साइज र स्थिति

en: The maximum number of images to keep on screen
ne: पर्दामा राखिने छविको अधिकतम सङ्ख्या

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
ne: पर्दा बन्द गर्नु पहिले स्क्रिनसेभरलाई सक्रिय पारी सकेपछिका मिनेटको सङ्ख्या ।

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
ne: स्क्रिनसेभर विषयवस्तु परिवर्तन गर्नु पहिले चलाइने मिनेटको सङ्ख्या ।

en: The reason for inhibiting the screensaver
ne: स्क्रिनसेभर निषेध गर्नुको कारण

en: The screensaver has been active for %d seconds.
ne: स्क्रिनसेभरलाई %d सेकेन्डका लागि सक्रिय पारिएको छ ।

en: The screensaver is %s
ne: स्क्रिनसेभर %s हो

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
ne: स्क्रिनसेभरले प्रयोग गरेको चयन मोड । "blank-only", सक्रियतामा कुनै विषयवस्तुको प्रयोग नगरी स्क्रिनसेभरलाई सक्षम गर्न, "single", सक्रियतामा एउटा मात्र विषयवस्तु प्रयोग गरेर स्क्रिनसेभरलाई सक्षम गर्न ("themes" कुञ्जीमा निर्दिष्ट गरिएको), र "random" सक्रियतामा क्रमबद्ध विषयवस्तु प्रयोग गरेर स्क्रिनसेभरलाई सक्षम गर्न प्रयोग हुनसक्छ ।

en: The source image to use
ne: प्रयोग गरिने स्रोत छवि

en: Theme for lock dialog
ne: ताल्चा लगाउने संवादका लागि विषयवस्तु

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
ne: यो कुञ्जीले स्क्रिनसेभरले प्रयोग गर्ने विषयवस्तुको सूचिलाई निर्दिष्ट गर्दछ । "मोड" कुञ्जी "खाली मात्र" हुँदा यसलाई उपेक्षा गरिन्छ, "मोड" "एकल" हुदा विषयवस्तु नाम उपलब्ध गराउनुपर्दछ, र "मोड" "अनियमित" हुँदा विषयवस्तुको सूचि उपलब्ध गराउनुपर्दछ ।

en: Time before locking
ne: ताल्चा लगाउनु पहिलेको समय

en: Time before logout option
ne: लगआउट विकल्प पहिलेको समय

en: Time before theme change
ne: विषयवस्तु परिवर्तन गर्नु पहिलाको समय

en: Time has expired.
ne: समय समाप्त भएको छ ।

en: To:
ne: लाई:

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
ne: स्क्रिनसेभर खोल्नुहोस् (पर्दा खाली बनाउनुहोस्)

en: Unable to establish service %s: %s
ne: कार्य स्थापना गर्न असक्षम %s: %s

en: Username:
ne: प्रयोगकर्तानाम:

en: Version of this application
ne: यस अनुप्रयोगको संस्करण

en: You are required to change your password immediately (password aged)
ne: तपाईँले तत्काल आफ्नो पासवर्ड परिवर्तन गर्नु आवश्यक हुन्छ (पासवर्ड अवधि)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
ne: तपाईँले तत्काल आफ्नो पासवर्ड परिवर्तन गर्नु आवश्यक हुन्छ (मूल दवाब)

en: You have the Caps Lock key on.
ne: तपाईँले Caps Lock कुञ्जी खुला राख्नुभएको छ ।

en: You must choose a longer password
ne: तपाईँले लामो पासवर्ड रोज्नुपर्दछ

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
ne: तपाईँले एउटा छवि निर्दिष्ट गर्नुपर्दछ । उपयोगी सूचनाका लागि मद्दत हेर्नुहोस् ।

en: You must wait longer to change your password
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्न तपाईँले लामो समय प्रतिक्षा गर्नुपर्दछ

en: Your account has expired; please contact your system administrator
ne: तपाईँको खाताको म्याद समाप्त भएको छ; कृपया तपाईँको प्रणाली प्रसासकलाई सम्पर्क गर्नुहोस्

en: _Activate screensaver when computer is idle
ne: कम्प्युटर निस्क्रिय हुदा स्क्रिनसेभर सक्रिय पार्नुहोस्

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Leave Message
ne: सन्देश छोड्नुहोस्

en: _Lock screen when screensaver is active
ne: स्क्रिनसेभर सक्रिय भएपछि पर्दामा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: _Log Out
ne: लगआउट गर्नुहोस्

en: _Password:
ne: पासवर्ड:

en: _Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: _Screensaver theme:
ne: स्क्रिनसेभर विषयवस्तु:

en: _Switch User
ne: स्विच प्रयोगकर्ता

en: _Unlock
ne: ताल्चा खोल्नुहोस्

en: active
ne: सक्रिय

en: failed to register with the message bus
ne: सन्देश बससँग दर्ता गर्न असफल

en: image - floats images around the screen
ne: छवि - पर्दा वरिपरि छविलाई उत्प्लावन गर्दछ

en: inactive
ne: निस्क्रिय

en: not connected to the message bus
ne: सन्देश बसमा जडान भएको छैन

en: screensaver already running in this session
ne: यस सत्रमा पहिले नै स्क्रिनसेभर चलिरहेको थियो
