caja 1.25.3 - en to nl translation catalogue (1532 entries)

en: 
    
    Add connect to server mount
nl: 
    
    Verbinden met server-koppeling

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
nl: 
    
    Bestandssysteem verkennen met het bestandsbeheer

en:  (another copy)
nl:  (tweede kopie)

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
nl[0]:  (bevat %'d element)
nl[1]:  (bevat %'d elementen)

en:  (containing a total of %'d item) |  (containing a total of %'d items)
nl[0]:  (bevat in totaal %'d element)
nl[1]:  (bevat in totaal %'d elementen)

en:  (copy)
nl:  (kopie)

en:  (invalid Unicode)
nl:  (ongeldige Unicode)

en: "%s" cannot open "%s" because "%s" cannot access files at "%s" locations.
nl: '%s' kan '%s' niet openen, want '%s' kan bestanden op '%s'-locaties niet benaderen.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
nl: ‘%s’ is niet gevonden. Misschien is het onlangs verwijderd.

en: "%s" is an executable text file.
nl: '%s' is een uitvoerbaar tekstbestand.

en: "%s" selected
nl: ‘%s’ gekozen

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
nl: ‘%s’ wordt gekopieerd als u de opdracht 'Plakken' kiest

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
nl: ‘%s’ wordt verplaatst als u de opdracht 'Plakken' kiest

en: %'d file left to delete | %'d files left to delete
nl[0]: %'d bestand over om te wissen
nl[1]: %'d bestanden over om te wissen

en: %'d file left to trash | %'d files left to trash
nl[0]: %'d bestand over om te verplaatsen naar de prullenbak
nl[1]: %'d bestanden over om te verplaatsen naar de prullenbak

en: %'d file operation active | %'d file operations active
nl[0]: %'d bestandbewerking actief
nl[1]: %'d bestandbewerkingen actief

en: %'d folder selected | %'d folders selected
nl[0]: %'d map gekozen
nl[1]: %'d mappen gekozen

en: %'d hour | %'d hours
nl[0]: %'d uur
nl[1]: %'d uren

en: %'d item selected | %'d items selected
nl[0]: %'d element gekozen
nl[1]: %'d elementen gekozen

en: %'d item, with size %s (%s on disk) | %'d items, totalling %s (%s on disk)
nl[0]: %'d element, ter grootte van %s (%s op schijf)
nl[1]: %'d elementen, ter grootte van %s (%s op schijf)

en: %'d minute | %'d minutes
nl[0]: %'d minuut
nl[1]: %'d minuten

en: %'d other item selected | %'d other items selected
nl[0]: %'d ander element gekozen
nl[1]: %'d andere elementen gekozen

en: %'d second | %'d seconds
nl[0]: %'d seconde
nl[1]: %'d seconden

en: %'dnd link to %s
nl: %'de koppeling met %s

en: %'drd link to %s
nl: %'de koppeling met %s

en: %'dst link to %s
nl: %'de koppeling met %s

en: %'dth link to %s
nl: %'de koppeling met %s

en: %'u file | %'u files
nl[0]: %'u bestand
nl[1]: %'u bestanden

en: %'u folder | %'u folders
nl[0]: %'u map
nl[1]: %'u mappen

en: %'u item | %'u items
nl[0]: %'u element
nl[1]: %'u elementen

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
nl: %A, %B %-d %Y om %-I:%M:%S %p

en: %S of %S
nl: %S van %S

en: %S of %S — %T left (%S/sec) | %S of %S — %T left (%S/sec)
nl[0]: %S van %S — %T over (%S/sec)
nl[1]: %S van %S — %T over (%S/sec)

en: %T left | %T left
nl[0]: %T over
nl[1]: %T over

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
nl: %a, %b %-d %Y om %-I:%M %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
nl: %a, %b %-d %Y om %-I:%M:%S %p

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
nl: %b %-d %Y om %-I:%M %p

en: %m/%d/%y
nl: %d/%m/%y

en: %s (%'dnd copy)%s
nl: %s (%'de kopie)%s

en: %s (%'drd copy)%s
nl: %s (%'de kopie)%s

en: %s (%'dst copy)%s
nl: %s (%'de kopie)%s

en: %s (%'dth copy)%s
nl: %s (%'de kopie)%s

en: %s (another copy)%s
nl: %s (tweede kopie)%s

en: %s (copy)%s
nl: %s (kopie)%s

en: %s - File Browser
nl: %s - Bestandsbeheerder

en: %s Properties
nl: Eigenschappen van ‘%s’

en: %s Visible Columns
nl: %s zichtbare kolommen

en: %s document
nl: %s-document

en: %s's Home
nl: Persoonlijke map van %s

en: %s, Free space: %s
nl: %s, Vrije ruimte: %s

en: (Empty)
nl: (Leeg)

en: (some contents unreadable)
nl: (sommige inhoud niet leesbaar)

en: --check cannot be used with other options.
nl: --check kan niet gebruikt worden samen met andere opties.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
nl: --geometry kan niet worden gebruik met meer dan één URI.

en: --quit cannot be used with URIs.
nl: --quit kan niet gebruikt worden met URI's.

en: --select must be used with at least an URI.
nl: --select moet worden gebruikt met tenminste een URI.

en: 00/00/00, 00:00 PM
nl: 00/00/00, 00:00 nm

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 1 Hour
nl: 1 uur

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: <b>Available _Extensions:</b>
nl: <b>Beschikbare _uitbreidingen:</b>

en: <b>Behavior</b>
nl: <b>Gedrag</b>

en: <b>Date</b>
nl: <b>Datum</b>

en: <b>Default View</b>
nl: <b>Standaardweergave</b>

en: <b>Executable Text Files</b>
nl: <b>Uitvoerbare tekstbestanden</b>

en: <b>Folders</b>
nl: <b>Mappen</b>

en: <b>Height:</b> %d pixel | <b>Height:</b> %d pixels
nl[0]: <b>Hoogte:</b> %d beeldpunt
nl[1]: <b>Hoogte:</b> %d beeldpunten

en: <b>Icon Captions</b>
nl: <b>Pictogrambijschriften</b>

en: <b>List Columns</b>
nl: <b>Lijstkolommen</b>

en: <b>Media Handling</b>
nl: <b>Afhandeling media</b>

en: <b>Other Media</b>
nl: <b>Andere media</b>

en: <b>Other Previewable Files</b>
nl: <b>Andere bestanden geschikt voor voorbeeldweergave</b>

en: <b>Size</b>
nl: <b>Grootte</b>

en: <b>Sound Files</b>
nl: <b>Geluidsbestanden</b>

en: <b>Text Files</b>
nl: <b>Tekstbestanden</b>

en: <b>Trash</b>
nl: <b>Prullenbak</b>

en: <b>Width:</b> %d pixel | <b>Width:</b> %d pixels
nl[0]: <b>Breedte:</b> %d beeldpunt
nl[1]: <b>Breedte:</b> %d beeldpunten

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
nl: <big><b>Fout bij automatisch starten van programmatuur</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
nl: <big><b>Dit medium bevat programmatuur bedoeld om automatisch te starten. Wilt u hem uitvoeren?</b></big>

en: ? items
nl: ? elementen

en: A folder with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een map met dezelfde naam in '%s'.

en: A list of captions below an icon in the icon view and the desktop. The actual number of captions shown depends on the zoom level. Some possible values are: "size", "type", "date_modified", "date_created", "date_changed", "date_accessed", "owner", "group", "permissions", "octal_permissions" and "mime_type".
nl: Een lijst van vermeldingen onder een pictogram in de pictogramweergave en op het bureaublad. Het aantal getoonde vermeldingen hangt af van het vergrotingsniveau. Sommige mogelijke waarden zijn: 'size', 'type', 'date_modified', 'date_created', 'date_changed', 'date_accessed', 'owner', 'group', 'permissions', 'octal_permissions' en 'mime_type'.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een nieuwer bestand met dezelfde naam in '%s'.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een nieuwere map met dezelfde naam in '%s'.

en: A string containing the saved geometry and coordinates string for navigation windows.
nl: Een tekenreeks met daarin de opgeslagen afmetingen en coördinaten voor navigatievensters.

en: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "Zoom Level:Integer". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "Integer" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "smallest". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "smaller". Do not shorten file names for other zoom levels. Available zoom levels: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)
nl: Een tekenreeks die aangeeft hoe delen van zeer lange bestandsnamen vervangen dienen te worden door puntjes, afhankelijk van het vergrotingsniveau. Elk element in de lijst is van de vorm "Vergrotingsniveau:Integer". Voor elk aangegeven vergrotingsniveau geldt dat als de gegeven integer groter is dan 0, de bestandsnaam het gegeven aantal regels niet zal overschrijden. Als de integer 0 of kleiner is, wordt er geen grens gesteld aan het aangegeven vergrotingsniveau. Een standaardelement van de vorm "Integer" zonder enig aangegeven vergrotingsniveau is ook toegestaan. Het definieert het maximum aantal regels voor alle andere vergrotingsniveaus. Voorbeelden: 0 - te lange bestandsnamen altijd weergeven; 3 - bestandsnamen inkorten als ze drie regels overschrijden; smallest:5,smaller:4,0 - bestandsnamen inkorten als ze vijf regels voor vergrotingsniveau "smallest" overschrijden. Bestandsnamen inkorten als ze vier regels overschrijden voor vergrotingsniveau "smaller". Bestandsnamen niet inkorten voor andere vergrotingsniveaus. Beschikbare vergrotingsniveaus: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)

en: A_ll columns have the same width
nl: Alle _kolommen hebben dezelfde breedte

en: About Caja
nl: Over Caja

en: About Extension
nl: Over Uitbreidingen

en: Access files
nl: Bestanden gebruiken

en: Access was denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Access:
nl: Toegang:

en: Accessed:
nl: Gebruikt:

en: Acti_on:
nl: A_ctie:

en: Activate next tab
nl: Volgend tabblad activeren

en: Activate previous tab
nl: Vorig tabblad activeren

en: Add Application
nl: Toepassing toevoegen

en: Add Emblems...
nl: Emblemen toevoegen…

en: Add _bookmark
nl: _Bladwijzer toevoegen

en: Add a bookmark for the current location to this menu
nl: Voeg een bladwijzer voor de huidige locatie toe aan dit menu

en: Add a new criterion to this search
nl: Voeg een nieuw zoekcriterium toe

en: Add new...
nl: Nieuwe toevoegen…

en: All columns have same width
nl: Alle kolommen hebben dezelfde breedte

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
nl: Alle uitvoerbare bestanden in deze map zullen getoond worden in het Scripts-menu.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Caja, which the scripts may use:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files in the inactive pane of a split-view window (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files in the inactive pane of a split-view window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI for current location in the inactive pane of a split-view window
nl: Alle uitvoerbare bestanden in deze map worden getoond in het Scripts-menu. Door een script te kiezen in het menu wordt dat script uitgevoerd.
    
    Wanneer dit wordt gedaan in een lokale map, dan worden de geselecteerde bestandsnamen doorgegeven aan het script. Wanneer dit wordt gedaan vanuit een niet-lokale map (bijv. een map op een web- of ftp-server), dan worden er geen parameters doorgegeven aan het script.
    
    In alle gevallen worden de volgende omgevingsvariabelen ingesteld door Caja, die gebruikt kunnen worden door de scripts:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: paden van de gekozen bestanden, gescheiden door regeleinden (alleen indien lokaal)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: URI's van de gekozen bestanden, gescheiden door regeleinden
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI van de huidige locatie
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: positie en afmetingen van het huidige venster
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: paden van de gekozen bestanden in het inactieve paneel van een gesplitst venster, gescheiden door regeleinden (alleen indien lokaal)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: URI's van de gekozen bestanden in het inactieve paneel van een gesplitst venster, gescheiden door regeleinden
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI van de huidige locatie in het inactieve paneel van een gesplitst venster

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
nl: Alle elementen in de prullenbak zullen voorgoed weg zijn.

en: Allow _executing file as program
nl: _Uitvoeren van bestand als programma toestaan

en: Always
nl: Altijd

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
nl: Altijd het locatieveld gebruiken in plaats van de padbalk

en: An integer specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses on the desktop. If the number is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the number is 0 or smaller, no limit is imposed on the number of displayed lines.
nl: Een integer die aangeeft hoe delen van zeer lange bestandsnamen vervangen dienen te worden door puntjes op het bureaublad. Als het getal groter is dan 0, dan zal de bestandsnaam het gegeven aantal regels niet overschrijden. Als het getal 0 of kleiner is, dan wordt geen grens gesteld aan het aantal weergegeven regels.

en: An invalid drag type was used.
nl: Er werd een ongeldig sleeptype gebruikt.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een ouder bestand met dezelfde naam in '%s'.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een oudere map met dezelfde naam in '%s'.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een bestand met dezelfde naam in ‘%s’.

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een map met dezelfde naam in '%s'.

en: Another link to %s
nl: Nog een koppeling met %s

en: Any
nl: Alle

en: Aperture Value
nl: Diafragmawaarde

en: Apparition
nl: Lichtgrijs

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing aanvaardt geen documenten via de opdrachtregel

en: Apply Permissions to Enclosed Files
nl: Rechten op bestanden in de map toepassen

en: Apply this action to all files and folders
nl: Pas deze actie toe op alle bestanden en mappen

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
nl: Weet u zeker dat u de lijst van locaties die u bezocht hebt wilt wissen?

en: Are you sure you want to open all files?
nl: Weet u zeker dat u alle bestanden wilt openen?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
nl: Weet u zeker dat u '%B' blijvend wilt verwijderen uit de prullenbak?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
nl: Weet u zeker dat u '%B' blijvend wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items from the trash?
nl[0]: Weet u zeker dat u het gekozen element wilt verwijderen uit de prullenbak?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %'d gekozen elementen wilt verwijderen uit de prullenbak?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items?
nl[0]: Weet u zeker dat u het gekozen element blijvend wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %'d gekozen elementen blijvend wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to trash "%B"?
nl: Weet u zeker dat u '%B' naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to trash the %'d selected item? | Are you sure you want to trash the %'d selected items?
nl[0]: Weet u zeker dat u het gekozen element wilt verplaatsen naar de prullenbak?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %'d gekozen elementen wilt verplaatsen naar de prullenbak?

en: Arran_ge Items
nl: Elementen _ordenen

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
nl: Vraag om b_evestiging voor het ledigen van de prullenbak of het wissen van bestanden

en: Ask before moving files to the _Trash
nl: Vraag voordat u bestanden in de _prullenbak gooit

en: Ask what to do
nl: Vragen wat te doen

en: Autorun Prompt
nl: Dialoogvenster voor automatische start

en: Azul
nl: Azuurblauw

en: B_rowse media when inserted
nl: Media doo_rbladeren na invoeren

en: Back history
nl: Terug-geschiedenis

en: Background
nl: Achtergrond

en: Backgrounds and Emblems
nl: Achtergronden en emblemen

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
nl: Maak a.u.b. de volgende map aan alvorens Caja te starten, of stel de rechten zodanig in dat Caja hem kan aanmaken.

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
nl: Maak a.u.b. deze mappen aan alvorens Caja te starten, of stel de rechten zodanig in dat Caja ze kan aanmaken.

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Black
nl: Zwart

en: Blue Ridge
nl: Blauwe lijnen

en: Blue Rough
nl: Ruw blauw

en: Blue Type
nl: Blauwe letters

en: Bookmark Name:
nl: Bladwijzernaam:

en: Bookmark for Nonexistent Location
nl: Bladwijzer voor niet-bestaande locatie

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Browse Network
nl: Netwerk verkennen

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
nl: Verken alle schijven en mappen die benaderbaar zijn vanuit deze computer, ook als ze op afstand zijn

en: Browse bookmarked and local network locations
nl: Verken gebladwijzerde en plaatselijke netwerklocaties

en: Browse in %'d New _Tab | Browse in %'d New _Tabs
nl[0]: Verkennen in %'d nieuw _tabblad
nl[1]: Verkennen in %'d nieuwe _tabbladen

en: Browse in %'d New _Window | Browse in %'d New _Windows
nl[0]: Verkennen in %'d nieuw _venster
nl[1]: Verkennen in %'d nieuwe _vensters

en: Browse in New _Tab
nl: In nieuw _tabblad verkennen

en: Browse in New _Window
nl: In _nieuw venster verkennen

en: Browse the contents of the network
nl: De inhoud van het netwerk verkennen

en: Browse the file system with the file manager
nl: Bestandssysteem verkennen met de bestandsbeheerder

en: Brushed Metal
nl: Geborsteld metaal

en: Bubble Gum
nl: Kauwgum

en: Burlap
nl: Jute

en: By Access Date
nl: Op laatste gebruiksdatum

en: By Creation Date
nl: Op vervaardigingsdatum

en: By E_xtension
nl: Op achtervoegsel

en: By Emblems
nl: Op emblemen

en: By Extension
nl: Op extensie

en: By Modification Date
nl: Op wijzigingsdatum

en: By Modification _Date
nl: Op wijzigings_datum

en: By Name
nl: Op naam

en: By Path
nl: Op locatie

en: By S_ize on Disk
nl: Op schijfgrootte

en: By Size
nl: Op grootte

en: By Size on Disk
nl: Op schijfgrootte

en: By T_rash Time
nl: Op _weggooitijdstip

en: By Trashed Date
nl: Op datum van weggooien

en: By Type
nl: Op soort

en: By _Creation Date
nl: Op _vervaardigingsdatum

en: By _Emblems
nl: Op _emblemen

en: By _Name
nl: Op _naam

en: By _Size
nl: Op _grootte

en: By _Type
nl: Op soor_t

en: CD _Audio:
nl: Cd-_audio:

en: C_ancel Remove
nl: Verwijderen _annuleren

en: C_olors
nl: _Kleuren

en: C_onfigure Extension
nl: Uitbreidingen instellen

en: C_onnect
nl: _Verbinden

en: Caja cannot handle "%s" locations.
nl: Caja kan niet omgaan met ‘%s’-locaties.

en: Caja cannot handle this kind of location.
nl: Caja kan niet omgaan met dit soort locaties.

en: Caja could not create the following required folders: %s.
nl: Kon de volgende vereiste mappen niet aanmaken: %s

en: Caja could not create the required folder "%s".
nl: Kon vereiste map ‘%s’ niet aanmaken.

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
nl: Caja heeft geen component geïnstalleerd die de map kan weergeven.

en: Caja is extensible through a plugin system, similar to that of GNOME Nautilus, of which Caja is a fork.
nl: Caja is uitbreidbaar via een invoegselsysteem vergelijkbaar met dat van GNOME Nautilus, waarvan Caja een aftakking is.

en: Caja is the official file manager for the MATE desktop. It allows for browsing directories, as well as previewing files and launching applications associated with them. It is also responsible for handling the icons on the MATE desktop. It works on local and remote file systems.
nl: Caja is de officiële bestandsbeheerder van de MATE-werkomgeving. U kunt er mappen mee verkennen, voorbeeldweergave van bestanden tonen en toepassingen starten die met die bestanden zijn geassocieerd. Hij is ook verantwoordelijk voor het afhandelen van de pictogrammen op het MATE-bureaublad. Hij werkt zowel met plaatselijke bestandssystemen als met bestandssystemen-op-afstand.

en: Caja lets you organize files and folders, both on your computer and online.
nl: Caja laat u uw bestanden en mappen beheren, zowel op uw eigen computer als op het internet.

en: Caja uses the users home folder as the desktop
nl: Caja gebruikt de persoonlijke map van de gebruiker als bureaublad

en: Caja will exit when last window destroyed.
nl: Caja sluit af wanneer het laatste venster vernietigd is.

en: Camera Brand
nl: Merk camera

en: Camera Model
nl: Model camera

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your GVfs installation.
nl: Kan de lijst met ondersteunde servermethoden niet laden.
    Controleer a.u.b. uw GVfs-installatie.

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-URI's doorsturen naar een ‘Type=Link’ invoerregel

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cancel Group Change?
nl: Verandering van groep afbreken?

en: Cancel Owner Change?
nl: Verandering van eigenaar afbreken?

en: Cannot create the link to %s
nl: Kan de koppeling naar %s niet maken

en: Cannot find the autorun program
nl: Kan het automatisch te starten programma niet vinden

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
nl: Kan bestand niet in de prullenbak gooien. Wilt u het onherroepelijk verwijderen?

en: Chalk
nl: Krijt

en: Change Desktop _Background
nl: Werk_bladachtergrond wijzigen

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
nl: Wijzig het gedrag en uiterlijk van de bestandsbeheervensters

en: Change the visibility of this window's location bar
nl: Verander de zichtbaarheid van de locatiebalk in dit venster

en: Change the visibility of this window's main toolbar
nl: Verander de zichtbaarheid van de hoofdwerkbalk van dit venster

en: Change the visibility of this window's side pane
nl: Verander de zichtbaarheid van het zijpaneel van dit venster

en: Change the visibility of this window's statusbar
nl: Verander de zichtbaarheid van de statusbalk in dit venster

en: Charcoal
nl: Houtskool

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
nl: Controleer de spelling en uw proxy-instellingen.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
nl: Ga na of u het recht heeft om dit patroon te verwijderen.

en: Check that you have permission to delete the pattern.
nl: Ga na of u het recht heeft om dit patroon te verwijderen.

en: Choose a program with which to open the selected item
nl: Kies een programma om het geselecteerde element mee te openen

en: Choose another application with which to open the selected item
nl: Kies een andere toepassing om het gekozen element mee te openen

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
nl: Kies de volgorde waarin er informatie onder pictogramnamen verschijnt. Meer informatie verschijnt zodra u verder vergroot.

en: Choose the order of information to appear in the list view.
nl: Kies de volgorde waarin er informatie verschijnt in de lijstweergave.

en: Choose the order of information to appear in this folder:
nl: Kies de volgorde waarin er informatie in deze map verschijnt:

en: Choose what application to launch.
nl: Kies de te starten toepassing.

en: Choose what happens when inserting media or connecting devices to the system
nl: Kies wat er gebeurt bij het invoeren van media of bij het verbinden van apparaten met het systeem

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
nl: Door een script te kiezen in het menu wordt dat script uitgevoerd met de gekozen elementen als invoer.

en: Clea_r History
nl: Geschiede_nis wissen

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
nl: Verwijder de inhoud van het 'Ga naar'-menu en de 'Vorige'/'Volgende'-lijsten

en: Click on a color to remove it
nl: Klik op een kleur om hem te verwijderen.

en: Click on a pattern to remove it
nl: Klik op een patroon om het te verwijderen.

en: Click on an emblem to remove it
nl: Klik op een embleem om het te verwijderen.

en: Clos_e All Folders
nl: _Alle mappen sluiten

en: Close P_arent Folders
nl: _Bovenliggende mappen sluiten

en: Close _All Windows
nl: _Alle vensters sluiten

en: Close all Navigation windows
nl: Alle navigatievensters sluiten

en: Close all folder windows
nl: Alle mapvensters sluiten

en: Close tab
nl: Tabblad sluiten

en: Close the side pane
nl: Zijpaneel sluiten

en: Close this folder
nl: Deze map sluiten

en: Close this folder's parents
nl: Sluit de bovenliggende mappen van deze map

en: Color _name:
nl: Kleur_naam:

en: Color _value:
nl: Kleur_waarde:

en: Color for the default folder background. Only used if background_set is true.
nl: Kleur voor de standaard-mapachtergrond. Alleen gebruikt als background_set ingeschakeld is.

en: Colors:
nl: Kleuren:

en: Command
nl: Opdracht

en: Comment
nl: Opmerking

en: Compact View
nl: Compacte weergave

en: Compact _Layout
nl: _Compacte vormgeving

en: Computer icon visible on desktop
nl: Computerpictogram zichtbaar op bureaublad

en: Concrete
nl: Beton

en: Connect To This Server
nl: Verbinden met deze server

en: Connect to Server
nl: Met server verbinden

en: Connect to Server %s
nl: Verbinden met server %s

en: Connect to _Server...
nl: Verbinden met _server…

en: Connect to a remote computer or shared disk
nl: Maak verbinding met een andere computer of een gedeelde schijf

en: Connect to the drive associated with the open folder
nl: Verbind met het station dat hoort bij de geopende map

en: Connect to the selected drive
nl: Verbind met het gekozen station

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Contained text
nl: Tekst in bestand

en: Content View
nl: Inhoudsweergave

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Cop_y to
nl: _Kopiëren naar

en: Copy %d items to '%s'
nl: Kopieer %d elementen naar '%s'

en: Copy '%s' to '%s'
nl: Kopieer '%s' naar '%s'

en: Copy _Anyway
nl: _Toch kopiëren

en: Copy the current selection to the desktop
nl: Kopieer de huidige selectie naar het bureaublad

en: Copy the current selection to the home folder
nl: Kopieer de huidige selectie naar de persoonlijke map

en: Copy the current selection to the other pane in the window
nl: Kopieer de huidige selectie naar het andere paneel in dit venster

en: Copy the selected text to the clipboard
nl: Kopieer de gekozen tekst naar het klembord

en: Copying "%B" to "%B"
nl: Kopiëren van '%B' naar '%B'...

en: Copying %'d file (in "%B") to "%B" | Copying %'d files (in "%B") to "%B"
nl[0]: Bezig met kopiëren van %'d bestanden (in '%B') naar '%B'
nl[1]: Bezig met kopiëren van %'d bestanden (in '%B') naar '%B'

en: Copying %'d file to "%B" | Copying %'d files to "%B"
nl[0]: Bezig met kopiëren van %'d bestand naar '%B'
nl[1]: Bezig met kopiëren van %'d bestanden naar '%B'

en: Copying Files
nl: Bestanden kopiëren...

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Copyright © 1999-2009 The Nautilus authors
    Copyright © 2011-2021 The Caja authors
nl: Auteursrecht © 1999–2009 De makers van Nautilus
    Auteursrecht © 2011-2021 De makers van Caja

en: Cork
nl: Kurk

en: Could not add application
nl: Kon toepassing niet toevoegen

en: Could not add application to the application database: %s
nl: Kon toepassing niet toevoegen aan gegevensbank voor toepassingen: %s

en: Could not determine original location of "%s"
nl: Kon de oorspronkelijke locatie van '%s' niet bepalen

en: Could not display "%s", because the host could not be found.
nl: Kon ‘%s’ niet weergeven, omdat de computer onvindbaar was.

en: Could not display "%s".
nl: Kon '%s' niet weergeven.

en: Could not find "%s".
nl: Kon ‘%s’ niet vinden.

en: Could not find '%s'
nl: Kon '%s' niet vinden

en: Could not find application
nl: Kon toepassing niet vinden

en: Could not remove application
nl: Kon toepassing niet verwijderen

en: Could not remove emblem with name '%s'.
nl: Kon het embleem met de naam ‘%s’ niet verwijderen

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
nl: Kon bestanden niet verwijderen uit de reeds bestaande map %F.

en: Could not remove the already existing file %F.
nl: Kon het reeds bestaande bestand %F niet verwijderen.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
nl: Kon het bestaande bestand met dezelfde naam in %F niet verwijderen.

en: Could not remove the folder %B.
nl: Kon de map %B niet verwijderen.

en: Could not remove the source folder.
nl: Kon de bronmap niet verwijderen.

en: Could not rename emblem with name '%s'.
nl: Kon het embleem met de naam ‘%s’ niet hernoemen

en: Could not run application
nl: Kon toepassing niet uitvoeren

en: Could not set application as the default: %s
nl: Kon toepassing niet als standaard instellen: %s

en: Could not set as default application
nl: Kon niet als standaardtoepassing instellen

en: Count _number of items:
nl: Aa_ntal elementen tellen:

en: Countertop
nl: Balie

en: Create Document from template "%s"
nl: Maak document aan vanuit sjabloon ‘%s’

en: Create L_auncher...
nl: Nieuwe st_arter maken…

en: Create _Document
nl: _Document aanmaken

en: Create _Folder
nl: _Nieuwe map

en: Create a New Color:
nl: Nieuwe kleur aanmaken:

en: Create a New Emblem
nl: Een nieuw embleem aanmaken

en: Create a new empty file inside this folder
nl: Maak een nieuw leeg bestand aan in deze map

en: Create a new empty folder inside this folder
nl: Maak een nieuwe lege map aan in deze map

en: Create a new folder '%s'
nl: Maak nieuwe map '%s' aan

en: Create a new launcher
nl: Nieuwe starter aanmaken

en: Create a symbolic link for each selected item
nl: Maak een symbolische koppeling voor elk gekozen element

en: Create an empty file '%s'
nl: Maak leeg bestand '%s' aan

en: Create and delete files
nl: Bestanden aanmaken en verwijderen

en: Create link to '%s'
nl: Maak koppeling aan met '%s'

en: Create links to %d items
nl: Maak koppelingen aan met %d elementen

en: Create new file '%s' from template
nl: Maak nieuw bestand '%s' aan vanuit sjabloon

en: Create the initial window with the given geometry.
nl: Maak het beginvenster aan met de opgegeven afmetingen.

en: Created:
nl: Vervaardigd:

en: Creating Properties window.
nl: Aanmaken eigenschappenvenster.

en: Creating links in "%B"
nl: Aanmaken van koppelingen in '%B'...

en: Creator
nl: Maker

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Cursor Position
nl: Aanwijzerpositie

en: Custom Background
nl: Aangepaste achtergrond

en: Custom Side Pane Background Set
nl: Aangepaste zijpaneel-achtergrondset

en: Cut the selected text to the clipboard
nl: Knip de gekozen tekst en plaats hem op het klembord

en: D_efault zoom level:
nl: Standaard-vergrotingsfactor:

en: D_uplicate
nl: Duplicere_n

en: Danube
nl: Donau

en: Dark Cork
nl: Donkere kurk

en: Dark GNOME
nl: Donker GNOME

en: Date Accessed
nl: Datum benaderd

en: Date Created
nl: Datum vervaardigd

en: Date Digitized
nl: Datum van digitaliseren

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Date Modified
nl: Wijzigingsdatum

en: Date Taken
nl: Datum genomen

en: Date when file was moved to the Trash
nl: Datum waarop het bestand naar de prullenbak werd verplaatst

en: Decrease the view size
nl: Het beeld verkleinen

en: Deep Teal
nl: Diep turkoois

en: Default
nl: Standaard

en: Default Background Color
nl: Standaard-achtergrondkleur

en: Default Background Filename
nl: Bestandsnaam van de standaardachtergrond

en: Default Side Pane Background Color
nl: Standaardkleur van zijpaneelachtergrond

en: Default Side Pane Background Filename
nl: Bestandsnaam van standaard-zijpaneelachtergrond

en: Default Thumbnail Icon Size
nl: Standaardgrootte miniatuurpictogrammen

en: Default _zoom level:
nl: Standaard-vergrotingsfactor:

en: Default column order in the list view
nl: Standaard-kolomvolgorde in de lijstweergave

en: Default column order in the list view.
nl: Standaard-kolomvolgorde in de lijstweergave.

en: Default compact view zoom level
nl: Standaard-vergrotingsfactor compacte weergave

en: Default folder viewer
nl: Standaard-mapweergave

en: Default icon zoom level
nl: Standaard-vergrotingsfactor voor pictogrammen

en: Default list of columns visible in the list view
nl: Standaard-kolommenlijst zichtbaar in lijstweergave

en: Default list of columns visible in the list view.
nl: Standaard-kolommenlijst zichtbaar in de lijstweergave.

en: Default list zoom level
nl: Standaard-vergrotingsfactor lijstweergave

en: Default sort order
nl: Standaard-sorteervolgorde

en: Default zoom level used by the compact view.
nl: Standaard-vergrotingsfactor bij compacte weergave.

en: Default zoom level used by the icon view.
nl: Standaard-vergrotingsfactor bij pictogramweergave.

en: Default zoom level used by the list view.
nl: Standaard-vergrotingsfactor bij lijstweergave.

en: Defaults
nl: Standaard

en: Delete %d copied items
nl: Verwijder %d gekopieerde elementen

en: Delete %d duplicated items
nl: Verwijder %d gedupliceerde elementen

en: Delete '%s'
nl: '%s' verwijderen

en: Delete _All
nl: Alles ver_wijderen

en: Delete all items in the Trash
nl: Verwijder alle elementen in de prullenbak

en: Delete all selected items permanently
nl: Verwijder alle gekozen elementen blijvend

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
nl: Verwijder elk gekozen element blijvend, zonder het in de prullenbak te gooien.

en: Delete link to '%s'
nl: Verwijder koppeling naar '%s'

en: Delete links to %d items
nl: Verwijder koppelingen naar %d elementen

en: Delete the open folder permanently
nl: Verwijder de geopende map blijvend

en: Delete this folder, without moving to the Trash
nl: Verwijder deze map, zonder hem in de prullenbak te gooien.

en: Deleting Files
nl: Bestanden wissen...

en: Deleting files
nl: Wissen van bestanden...

en: Description
nl: Beschrijving

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Desktop View
nl: Bureaubladweergave

en: Desktop computer icon name
nl: Naam van computerpictogram op bureaublad

en: Desktop font
nl: Bureaubladlettertype

en: Desktop home icon name
nl: Naam van pictogram voor persoonlijke map op bureaublad

en: Desktop trash icon name
nl: Naam van prullenbakpictogram op bureaublad

en: Detect media in the selected drive
nl: Media bespeuren in het gekozen station

en: Devices
nl: Apparaten

en: Differences...
nl: Verschillen...

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met de sessiebeheerder uitschakelen

en: Disconnect the drive associated with the open folder
nl: Ontkoppel de schijf die hoort bij de geopende map

en: Disconnect the selected drive
nl: Verbreek de verbinding met het gekozen station

en: Display
nl: Weergave

en: Display Caja help
nl: Caja-hulptekst weergeven

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
nl: Toon een venster waarin u de bladwijzers in dit menu kunt bewerken

en: Display credits for the creators of Caja
nl: Dankbetuiging aan de makers van Caja weergeven

en: Display icons in the opposite order
nl: Toon pictogrammen in de omgekeerde volgorde

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
nl: Toon patronen, kleuren en emblemen voor aanpassen van het uiterlijk

en: Display this location with the compact view.
nl: Toon deze locatie in de compacte weergave.

en: Display this location with the desktop view.
nl: Toon deze locatie met de bureaubladweergave.

en: Display this location with the empty view.
nl: Toon deze locatie met de lege weergave.

en: Display this location with the icon view.
nl: Toon deze locatie in de pictogramweergave.

en: Display this location with the list view.
nl: Toon deze locatie in de lijstweergave.

en: Display this location with the widget view.
nl: Toon deze locatie met de elementenweergave.

en: Do Nothing
nl: Niets doen

en: Do _not Empty Trash
nl: Prullenbak _niet ledigen

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
nl: Beheer het bureaublad niet (negeer de voorkeuren in het voorkeurendialoogvenster).

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
nl: Wilt u de prullenbak ledigen vóór het ontkoppelen?

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
nl: Wilt u alle bladwijzers met de niet-bestaande locatie uit uw lijst verwijderen?

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
nl: Wilt u '%s' uitvoeren, of de inhoud ervan bekijken?

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
nl[0]: Wilt u %d locatie bekijken?
nl[1]: Wilt u %d locaties bekijken?

en: Documents
nl: Documenten

en: Domain Name:
nl: Domeinnaam:

en: Dots
nl: Stippen

en: Download location?
nl: Locatie binnenhalen?

en: Drag a color to an object to change it to that color
nl: Sleep een kleur naar een object om het die kleur te geven

en: Drag a pattern tile to an object to change it
nl: Sleep een patroontegel naar een object om het te veranderen

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
nl: Sleep een embleem naar een object om het eraan toe te voegen

en: Drag and drop is not supported.
nl: Slepen en neerzetten wordt niet ondersteund.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
nl: Slepen en neerzetten wordt alleen ondersteund op lokale bestandssystemen.

en: Duplicate '%s' in '%s'
nl: Dupliceer '%s' in '%s'

en: Duplicate each selected item
nl: Dupliceer elk gekozen element

en: Duplicate of %d items in '%s'
nl: Dupliceer %d elementen in '%s'

en: Duplicating "%B"
nl: Dupliceren van '%B'...

en: Duplicating %'d file | Duplicating %'d files
nl[0]: Bezig met dupliceren van %'d bestand
nl[1]: Bezig met dupliceren van %'d bestanden

en: Duplicating %'d file (in "%B") | Duplicating %'d files (in "%B")
nl[0]: Bezig met dupliceren van %'d bestand (in '%B')
nl[1]: Bezig met dupliceren van %'d bestanden (in '%B')

en: E_mpty Trash
nl: Prulle_nbak ledigen

en: E_xecute
nl: _Uitvoeren

en: E_xtra Pane
nl: E_xtra paneel

en: Eclipse
nl: Zonsverduistering

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

en: Edit Caja preferences
nl: Caja-voorkeuren bewerken

en: Edit the saved search
nl: De opgeslagen zoekopdracht bewerken

en: Eject the selected volume
nl: Werp het gekozen opslagmedium uit

en: Eject the volume associated with the open folder
nl: Werp het opslagmedium uit dat hoort bij de geopende map

en: Eject the volume associated with this folder
nl: Werp het opslagmedium uit dat hoort bij deze map

en: Emblems
nl: Emblemen

en: Emblems:
nl: Emblemen:

en: Empty Trash
nl: Prullenbak ledigen

en: Empty View
nl: Lege weergave

en: Empty _Trash
nl: _Prullenbak ledigen

en: Empty all items from Trash?
nl: Alle elementen in de prullenbak blijvend verwijderen?

en: Emptying Trash
nl: Prullenbak ledigen...

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
nl: Schakelt het traditionele Caja-gedrag in, waarbij alle vensters verkennervensters zijn

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
nl: Voer een beschrijvende naam in bij elk embleem. Deze naam wordt op andere plaatsen gebruikt om het embleem te identificeren.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
nl: Voer een beschrijvende naam in bij het embleem. Deze naam wordt op andere plaatsen gebruikt om het embleem te identificeren.

en: Enter a new name for the displayed emblem:
nl: Voer een nieuwe naam in voor het getoonde embleem:

en: Envy
nl: Afgunst

en: Erase
nl: Verwijderen

en: Error starting autorun program: %s
nl: Fout bij starten van automatisch te starten programma: %s

en: Error while copying "%B".
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het kopiëren van '%B'.

en: Error while copying to "%B".
nl: Fout tijdens het kopiëren naar '%B'.

en: Error while copying.
nl: Fout tijdens het kopiëren.

en: Error while creating directory %B.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map %B.

en: Error while creating file %B.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van het bestand %B.

en: Error while creating link to %B.
nl: Fout bij het aanmaken van een koppeling met %B.

en: Error while deleting.
nl: Fout tijdens het verwijderen.

en: Error while moving "%B".
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verplaatsen van '%B'.

en: Error while moving files to trash.
nl: Er is een fout opgetreden bij het in de prullenbak gooien van bestanden.

en: Error while moving.
nl: Fout tijdens het verplaatsen.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
nl: Fout: %s
    Kies a.u.b. een andere weergavemethode en probeer het opnieuw.

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Execute:
nl: Uitvoeren:

en: Exposure Program
nl: Belichtingsprogramma

en: Exposure Time
nl: Belichtingstijd

en: Extension
nl: Uitbreiding

en: Extensions
nl: Uitbreidingen

en: FILE
nl: BESTAND

en: FTP (with login)
nl: FTP (met aanmelden)

en: Failed to load image information
nl: Afbeeldingsinformatie laden mislukt

en: Fibers
nl: Vezels

en: File Browser
nl: Bestandsbeheerder

en: File Management
nl: Bestandsbeheer

en: File Management Preferences
nl: Bestandsbeheer-voorkeuren

en: File Manager
nl: Bestandsbeheerder

en: File Operations
nl: Bestandsbewerkingen

en: File Permissions:
nl: Bestandrechten:

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: File Type
nl: Soort bestand

en: File access:
nl: Bestandstoegang:

en: File and Folder conflict
nl: Bestands- en mapconflict

en: File conflict
nl: Bestandsconflict

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig bureaubladbestand (.desktop)

en: File manager for the MATE desktop environment
nl: Bestandsbeheerder voor de MATE-werkomgeving

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
nl: Bestandsnaam voor standaard-zijpaneelachtergrond. Alleen gebruikt als side_pane_background_set ingeschakeld is.

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
nl: Kan bestanden in de map '%B' niet kopiëren omdat u geen rechten heeft om ze te zien.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
nl: Bestanden in de map '%B' kunnen niet worden gewist omdat u geen rechten heeft om ze te zien.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
nl: Bestanden in de map '%B' kunnen niet worden afgehandeld omdat u geen rechten heeft om ze te zien.

en: Filesystem type:
nl: Soort bestandssysteem:

en: Fire Engine
nl: Brandweerrood

en: Flash Fired
nl: Geflitst

en: Fleur De Lis
nl: Fleur-de-lis

en: Floral
nl: Bloemen

en: Focal Length
nl: Brandpuntafstand

en: Folder Permissions:
nl: Maprechten:

en: Folder access:
nl: Maptoegang:

en: Folder:
nl: Map:

en: For users with mice that have "Forward" and "Back" buttons, this key will determine if any action is taken inside of Caja when either is pressed.
nl: Voor gebruikers met ʻVooruitʼ- en ʻTerugʼ-knoppen, bepaalt deze sleutel of er een actie wordt ondernomen in Caja wanneer één van beide wordt ingedrukt.

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Back" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
nl: Voor gebruikers met een muis met een knop voor ‘Terug’ en ‘Verder’ geeft deze sleutel aan welke knop de ‘Terug’-actie in een verkennervenster activeert. Mogelijke waarden liggen tussen 6 en 14.

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Forward" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
nl: Voor gebruikers met een muis met een knop voor ‘Terug’ en ‘Verder’ geeft deze sleutel aan welke knop de ‘Verder’-actie in een verkennervenster activeert. Mogelijke waarden liggen tussen 6 en 14.

en: Format the selected volume
nl: Formatteer het gekozen opslagmedium

en: Format the volume associated with the open folder
nl: Formatteer het opslagmedium dat hoort bij de geopende map

en: Format the volume associated with this folder
nl: Formatteer het opslagmedium dat hoort bij deze map

en: Forward history
nl: Vooruit-geschiedenis

en: Fossil
nl: Fossiel

en: Free space:
nl: Vrije ruimte:

en: Free space: %s
nl: Vrije ruimte: %s

en: GEOMETRY
nl: GEOMETRIE

en: Go
nl: Ga naar

en: Go To:
nl: Ga naar:

en: Go to the location specified by this bookmark
nl: Ga naar de locatie waarnaar deze bladwijzer verwijst

en: Go to the next visited location
nl: Ga naar de volgende bezochte locatie

en: Go to the previous visited location
nl: Ga naar de vorige bezochte locatie

en: Go to the same location as in the extra pane
nl: Ga naar dezelfde locatie als in het extra paneel

en: Granite
nl: Graniet

en: Greater than or equal to
nl: Groter dan of gelijk aan

en: Green Weave
nl: Groen vlechtwerk

en: Group
nl: Groep

en: Group:
nl: Groep:

en: History
nl: Geschiedenis

en: Home Folder
nl: Persoonlijke map

en: Home icon visible on desktop
nl: Pictogram voor persoonlijke map zichtbaar op bureaublad

en: ISO Speed Rating
nl: ISO-waarde

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
nl: Bied een Verw_ijderen-opdracht aan die voorbijgaat aan de prullenbak

en: Ice
nl: IJs

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icon View
nl: Pictogramweergave

en: If set to "after-current-tab", then new tabs are inserted after the current tab. If set to "end", then new tabs are appended to the end of the tab list.
nl: Indien ingesteld op ‘after_current_tab’ worden nieuwe tabbladen ingevoegd na het huidige tabblad. Indien ingesteld op ‘end’ worden nieuwe tabbladen toegevoegd aan het eind van de tabbladenlijst.

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
nl: Indien ingeschakeld toont Caja alleen mappen in het boomstructuur-zijpaneel. Anders toont hij zowel mappen als bestanden.

en: If set to true, Caja will show desktop notifications.
nl: Wanneer ingesteld op 'waar', zal Caja bureaubladmeldingen tonen.

en: If set to true, file sizes are shown using IEC (base 1024) units with "KiB" style suffixes, instead of default with SI units.
nl: Als dit is ingeschakeld worden bestandsgroottes uitgedrukt in IEC-eenheden (veelvouden van 1024) met achtervoegsels als "KiB", in plaats van de standaard SI-eenheden.

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
nl: Indien ingeschakeld is de locatiebalk zichtbaar in nieuw geopende vensters.

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
nl: Indien ingeschakeld is het zijpaneel zichtbaar in nieuw geopende vensters.

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
nl: Indien ingeschakeld is de statusbalk zichtbaar in nieuw geopende vensters.

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
nl: Indien ingeschakeld zijn de werkbalken zichtbaar in nieuw geopende vensters.

en: If set to true, show file icons in list view.
nl: Indien ingesteld op waar, toon pictogrammen in de lijstweergave.

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
nl: Indien ingeschakeld gebruiken Caja-verkennervensters altijd een tekstueel invoerveld voor de locatiewerkbalk, in plaats van de padbalk.

en: If set to true, then Caja lets you edit and display file permissions in a more unix-like way, accessing some more esoteric options.
nl: Indien ingeschakeld geeft Caja een meer Unix-achtige weergave van de eigenschappen van uw bestanden, zodat u minder bekende eigenschappen van een bestand kunt instellen.

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
nl: Indien ingeschakeld toont Caja mappen vóór bestanden in de pictogram- en lijstweergaven.

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
nl: Indien ingeschakeld vraagt Caja om bevestiging bij een poging om bestanden te wissen of de prullenbak te ledigen.

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to move files to the Trash.
nl: Indien ingeschakeld vraagt Caja om bevestiging bij een poging om bestanden te verplaatsen naar de prullenbak.

en: If set to true, then Caja will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
nl: Indien ingeschakeld koppelt Caja automatisch media aan (zoals harde schijven en verwijderbare media) bij het opstarten en bij het invoeren van media.

en: If set to true, then Caja will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
nl: Indien ingeschakeld opent Caja automatisch een mapvenster wanneer een medium automatisch aangekoppeld wordt. Dit is alleen van toepassing op media waarin geen herkenbaar x-content/*-type aangetroffen werd. Voor media waarop herkenbaar x-content-type aangetroffen wordt, zal de door de gebruiker gewenste actie worden genomen.

en: If set to true, then Caja will exit when all windows are destroyed. This is the default setting. If set to false, it can be started without any window, so Caja can serve as a daemon to monitor media automount, or similar tasks.
nl: Indien ingeschakeld sluit Caja zichzelf af als alle vensters gesloten zijn. Dit is de standaardinstelling. Indien uitgeschakeld kan Caja zonder vensters opgestart worden, zodat Caja gebruikt kan worden voor het automatisch aankoppelen van schijven of soortgelijke taken.

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
nl: Indien ingeschakeld geeft Caja de mogelijkheid om een bestand onmiddellijk te verwijderen in plaats van het in de prullenbak te gooien. Deze functie kan riskant zijn, dus wees voorzichtig....

en: If set to true, then Caja will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
nl: Indien ingeschakeld zal Caja nooit vragen stellen, noch programma's automatisch starten wanneer er een medium wordt ingevoerd.

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
nl: Indien ingeschakeld gebruikt Caja de persoonlijke map van de gebruiker als bureaublad. Indien uitgeschakeld wordt ~/Desktop als bureaublad gebruikt.

en: If set to true, then all Caja windows will be browser windows. This is how Nautilus used to behave before version 2.6, and some people prefer this behavior.
nl: Als dit aan staat zijn alle vensters van Caja verkennervensters. Dit is de manier waarop Nautilus zich gedroeg voor versie 2.6, en sommigen geven hier de voorkeur aan.

en: If set to true, then backup files are shown by default in the file manager. Backup files are backup files ending with a tilde (~).
nl: Wanneer ingesteld op 'waar', worden reservekopiebestanden standaard getoond in de bestandbeheerder. Reservekopiebestanden zijn bestanden waarvan de naam eindigt op een tilde (~).

en: If set to true, then hidden files are shown by default in the file manager. Hidden files are either dotfiles or listed in the folder's .hidden file.
nl: Wanneer ingesteld op 'waar', worden verborgen bestanden standaard getoond in de bestandbeheerder. Verborgen bestanden zijn oftewel bestanden met een punt voor de naam, oftewel ze staan in een verborgen map (met een punt voor de naam).

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
nl: Indien ingeschakeld worden regels afgebroken als ze te lang worden.

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld wordt er een pictogram dat koppelt naar de weergave van de netwerkservers op het bureaublad gezet.

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld wordt er een pictogram op het bureaublad geplaatst dat koppelt naar de computerlocatie.

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld wordt er op het bureaublad een pictogram gezet dat koppelt naar de persoonlijke map.

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld wordt er een pictogram dat koppelt naar de prullenbak op het bureaublad gezet.

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld worden er pictogrammen die koppelen naar aangekoppelde opslagmedia op het bureaublad gezet.

en: If this preference is set, all columns in the compact view have the same width. Otherwise, the width of each column is determined seperately.
nl: Indien ingeschakeld krijgen alle kolommen in de compacte weergave dezelfde breedte. Anders wordt de breedte van elke kolom afzonderlijk bepaald.

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
nl: Indien ingeschakeld worden bestanden in nieuwe vensters in omgekeerde volgorde gesorteerd. D.w.z. als ze op naam gesorteerd zijn, dan zullen de bestanden niet van ‘a’ tot ‘z’ gesorteerd zijn, maar in plaats daarvan van ‘z’ naar ‘a’; als ze op grootte gesorteerd zijn, dan worden ze niet oplopend maar aflopend gesorteerd.

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
nl: Indien ingeschakeld worden pictogrammen standaard dichter op elkaar gezet in nieuwe vensters.

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [ctrl + tab] and [ctrl + shift + tab].
nl: Indien 'waar', schept het de mogelijkheid om te schakelen tussen tabbladen met gebruikmaking van [ctrl + tab] en [ctrl + shift + tab].

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
nl: Indien ingeschakeld worden bijschriften naast pictogrammen geplaatst, in plaats van eronder.

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
nl: Als u een element verwijdert, zal het voorgoed verloren gaan.

en: Illustration
nl: Illustratie

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Type:
nl: Soort afbeelding:

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
nl: Van afbeeldingen boven deze grootte (in bytes) wordt geen miniatuur gemaakt. Het doel van deze instelling is het vermijden van het miniaturiseren van grote afbeeldingen, dat veel tijd kan kosten of veel geheugen gebruikt.

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
nl: Om vrije ruimte op dit opslagmedium terug te winnen, dient de prullenbak geledigd te worden. De prullenbakinhoud op het opslagmedium zal definitief verloren gaan.

en: Increase the view size
nl: Het beeld vergroten

en: Information
nl: Informatie

en: It is now safe to remove the drive
nl: U kunt het station nu veilig verwijderen

en: Items moved to the trash may be recovered until the trash is emptied.
nl: Elementen verplaatst naar de prullenbak kunnen teruggezet worden totdat de prullenbak wordt geledigd.

en: Items:
nl: Elementen:

en: Justification
nl: Regelschikking

en: Keep icons lined up on a grid
nl: Houd pictogrammen uitgelijnd in een raster

en: Keep icons sorted by creation date in rows
nl: Houd pictogrammen gerangschikt op vervaardigingsdatum in rijen

en: Keep icons sorted by disk usage in rows
nl: Houd pictogrammen gerangschikt op schijfgebruik in rijen

en: Keep icons sorted by emblems in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op emblemen in rijen

en: Keep icons sorted by modification date in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op wijzigingsdatum in rijen

en: Keep icons sorted by name in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op naam in rijen

en: Keep icons sorted by reverse extension segments in rows
nl: Houd pictogrammen gerangschikt op omgekeerde achtervoegselsegmenten in rijen

en: Keep icons sorted by reversed extension segments in rows
nl: Houd pictogrammen gerangschikt op omgekeerde achtervoegselsegmenten in rijen

en: Keep icons sorted by size in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op grootte in rijen

en: Keep icons sorted by trash time in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op weggooitijdstip in rijen

en: Keep icons sorted by type in rows
nl: Houd pictogrammen gerangschikt op soort in rijen

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Last changed:
nl: Laatste wijziging:

en: Last modified:
nl: Laatste wijziging:

en: Leaf
nl: Blad

en: Leave icons wherever they are dropped
nl: Laat pictogrammen staan waar ze zijn neergezet

en: Lemon
nl: Citroen

en: Less common media formats can be configured here
nl: Minder algemene mediasoorten kunt u hier instellen

en: Less than or equal to
nl: Minder dan of gelijk aan

en: Line wrap
nl: Regelterugloop

en: Link Creation Failed
nl: Maken van koppeling is mislukt

en: Link _name:
nl: Koppelings_naam:

en: Link target:
nl: Koppelingsdoel:

en: Link to %s
nl: Koppeling met %s

en: List Columns
nl: Lijstkolommen

en: List View
nl: Lijstweergave

en: List files only
nl: Alleen bestanden inventariseren

en: List of extensions in disabled state.
nl: Lijst van extensies die uitgeschakeld zijn.

en: List of possible captions on icons
nl: Lijst van mogelijke bijschriften bij pictogrammen

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Do Nothing" in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
nl: Lijst van x-content/*-types waarvoor de gebruiker 'Niets doen' heeft gekozen in het voorkeurenvenster. Er zal geen vraag getoond worden noch zal er een corresponderende toepassing gestart worden bij het invoeren van media overeenkomend met deze soorten.

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Open Folder" in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
nl: Lijst van x-content/*-types waarvoor de gebruiker 'Map openen' heeft gekozen in het voorkeurenvenster. Er zal een map geopend worden bij het invoeren van media die overeenkomen met deze soorten.

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
nl: Lijst van x-content/* types waarvoor de gebruiker een toepassing heeft gekozen om te starten in het voorkeurenvenster. De voorkeurstoepassing voor de gegeven soort zal gestart worden bij het invoeren van media die overeenkomen met deze soorten.

en: List of x-content/* types set to "Do Nothing"
nl: Lijst met x-content/*-types ingesteld op ‘Niets doen’

en: List of x-content/* types set to "Open Folder"
nl: Lijst met x-content/*-types ingesteld op ‘Map openen’

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
nl: Lijst met x-content/*-types waarbij de standaardtoepassing gestart moet worden

en: Loading...
nl: Laden…

en: Local Files Only
nl: Alleen lokale bestanden

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
nl: Zoek documenten en mappen op deze computer op naam of inhoud

en: Location
nl: Locatie

en: Location _Bar
nl: Locatie_balk

en: Location:
nl: Locatie:

en: Lock the drive associated with the open folder
nl: Vergrendel de schijf die hoort bij de geopende map

en: Lock the selected drive
nl: Vergrendel het gekozen station

en: MIME Type
nl: MIME-type (bestandssoort)

en: M_ove to
nl: _Verplaatsen naar

en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
nl[0]: Koppeling maken
nl[1]: Koppelingen maken

en: Make a _Link
nl: _Koppeling maken

en: Make a permanent connection to this server
nl: Maak een permanente verbinding met deze server

en: Make the selected icon resizable
nl: Maak het gekozen pictogram herschaalbaar

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
nl[0]: Koppeling aan het maken naar %'d bestand
nl[1]: Koppelingen aan het maken naar %'d bestanden

en: Manage the desktop regardless of set preferences or environment (on new startup only)
nl: Beheer het bureaublad onafhankelijk van ingestelde voorkeuren of omgeving (alleen bij opnieuw opstarten)

en: Manila Paper
nl: Manillapapier

en: Mark as _Trusted
nl: Als _vertrouwd markeren

en: Matches files that contains specified text.
nl: Zoekt bestanden die opgegeven tekst bevatten.

en: Maximum image size for thumbnailing
nl: Maximale afbeeldingsgrootte voor miniaturiseren

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Merge Folder
nl: Map samenvoegen

en: Merge _All
nl: Alles sa_menvoegen

en: Merge folder "%s"?
nl: Map '%s' samenvoegen?

en: Merge with
nl: Samenvoegen met

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
nl: Bij samenvoegen zal er eerst om bevestiging gevraagd worden, voordat er in de map bestanden vervangen worden die conflicteren met de te kopiëren bestanden.

en: Metering Mode
nl: Meetmodus

en: Mo_ve to Trash
nl: _Naar prullenbak verplaatsen

en: Modification Time
nl: Tijdstip van aanpassing

en: Modified:
nl: Laatste wijziging:

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
nl: Ma 00 okt 0000 om 00:00 nm

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
nl: Ma 00 okt 0000 om 00:00:00 nm

en: Moss Ridge
nl: Mosrand

en: Mount and open %s
nl: %s aankoppelen en openen

en: Mount the selected volume
nl: Koppel het gekozen opslagmedium aan

en: Mount the volume associated with the open folder
nl: Koppel het opslagmedium aan dat hoort bij de geopende map

en: Mount the volume associated with this folder
nl: Koppel het opslagmedium aan dat hoort bij deze map

en: Mouse button to activate the "Back" command in browser window
nl: Muisknop die de opdracht ʻTerugʼ activeert in het verkennervenster

en: Mouse button to activate the "Forward" command in browser window
nl: Muisknop die de opdracht ʻVerderʼ activeert in het verkennervenster

en: Move %d items back to '%s'
nl: Verplaats %d elementen terug naar '%s'

en: Move %d items back to trash
nl: Plaats %d elementen terug in de prullenbak

en: Move %d items to '%s'
nl: Verplaats %d elementen naar '%s'

en: Move %d items to trash
nl: Verplaats %d elementen naar de prullenbak

en: Move '%s' back to '%s'
nl: Verplaats '%s' terug naar '%s'

en: Move '%s' back to trash
nl: Plaats '%s' terug in de prullenbak

en: Move '%s' to '%s'
nl: Verplaats '%s' naar '%s'

en: Move '%s' to trash
nl: Verplaats '%s' naar de prullenbak

en: Move Dow_n
nl: Om_laag

en: Move Tab _Left
nl: Tabblad naar _links verplaatsen

en: Move Tab _Right
nl: Tabblad naar _rechts verplaatsen

en: Move _Up
nl: Om_hoog

en: Move current tab to left
nl: Huidig tabblad naar links verplaatsen

en: Move current tab to right
nl: Huidig tabblad naar rechts verplaatsen

en: Move each selected item to the Trash
nl: Gooi alle gekozen elementen in de prullenbak

en: Move focus to the other pane in a split view window
nl: Verplaats de scherpstelling naar het andere paneel in een gesplitst venster

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
nl: Verplaats of kopieer bestanden die eerder bij een Knippen- of Kopiëren-opdracht zijn gekozen

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
nl: Verplaats of kopieer bestanden die eerder door een Knippen- of Kopiëren-opdracht zijn gekozen, naar de geselecteerde map

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
nl: Verplaats of kopieer bestanden die eerder door een Knippen- of Kopiëren-opdracht waren gekozen, naar deze map

en: Move the current selection to the desktop
nl: Verplaats de huidige selectie naar het bureaublad

en: Move the current selection to the home folder
nl: Verplaats de huidige selectie naar de persoonlijke map

en: Move the current selection to the other pane in the window
nl: Verplaats de huidige selectie naar het andere paneel in dit venster

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
nl: Verplaats de geopende map vanuit de prullenbak naar ‘%s’

en: Move the open folder to the Trash
nl: Gooi de geopende map in de prullenbak

en: Move the selected file out of the trash | Move the selected files out of the trash
nl[0]: Haal het gekozen bestand uit de prullenbak
nl[1]: Haal de gekozen bestanden uit de prullenbak

en: Move the selected file out of the trash to "%s" | Move the selected files out of the trash to "%s"
nl[0]: Verplaats het gekozen bestand vanuit de prullenbak naar '%s'
nl[1]: Verplaats de gekozen bestanden vanuit de prullenbak naar '%s'

en: Move the selected folder out of the trash | Move the selected folders out of the trash
nl[0]: Verplaats de gekozen map vanuit de prullenbak
nl[1]: Verplaats de gekozen mappen vanuit de prullenbak

en: Move the selected folder out of the trash to "%s" | Move the selected folders out of the trash to "%s"
nl[0]: Verplaats de gekozen map vanuit de prullenbak naar '%s'
nl[1]: Verplaats de gekozen mappen vanuit de prullenbak naar '%s'

en: Move the selected item out of the trash | Move the selected items out of the trash
nl[0]: Haal het gekozen element uit de prullenbak
nl[1]: Haal de gekozen elementen uit de prullenbak

en: Move the selected item out of the trash to "%s" | Move the selected items out of the trash to "%s"
nl[0]: Verplaats het gekozen element vanuit de prullenbak naar '%s'
nl[1]: Verplaats de gekozen elementen vanuit de prullenbak naar '%s'

en: Move this folder to the Trash
nl: Gooi deze map in de prullenbak

en: Move to _Trash
nl: In _prullenbak gooien

en: Moving "%B" to "%B"
nl: Verplaatsen van '%B' naar '%B'...

en: Moving %'d file (in "%B") to "%B" | Moving %'d files (in "%B") to "%B"
nl[0]: Bezig met verplaatsen van %'d bestand (in '%B') naar '%B'
nl[1]: Bezig met verplaatsen van %'d bestanden (in '%B') naar '%B'

en: Moving %'d file to "%B" | Moving %'d files to "%B"
nl[0]: Bezig met verplaatsen van %'d bestand naar '%B'
nl[1]: Bezig met verplaatsen van %'d bestanden naar '%B'

en: Moving Files
nl: Verplaatsen van bestanden...

en: Moving files to trash
nl: Bestanden in de prullenbak gooien…

en: Mud
nl: Modder

en: Music
nl: Muziek

en: Name
nl: Naam

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Servers
nl: Netwerkservers

en: Network Servers icon visible on the desktop
nl: Pictogram voor netwerkservers zichtbaar op bureaublad

en: Network servers icon name
nl: Naam van pictogram voor netwerkservers

en: Never
nl: Nooit

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
nl: Nooit vragen stellen, noch programma's automatisch starten bij invoeren van media

en: New _Tab
nl: Nieuw _tabblad

en: New _Window
nl: Nieu_w venster

en: No applications found
nl: Geen toepassingen gevonden

en: No applications selected
nl: Geen toepassingen gekozen

en: No bookmarks defined
nl: Geen bladwijzers gedefinieerd

en: No other actions are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
nl: Er zijn geen andere acties beschikbaar om dit bestand weer te geven. Wellicht kunt u het bestand wel openen als u het eerst naar uw computer kopieert.

en: No other applications are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
nl: Er zijn geen andere toepassingen beschikbaar om dit bestand weer te geven. Wellicht kunt u het bestand wel openen als u het eerst naar uw computer kopieert.

en: No templates installed
nl: Geen sjablonen geïnstalleerd

en: None
nl: Geen

en: None of the files could be added as emblems.
nl: Geen van de bestanden kon als embleem worden toegevoegd.

en: Normal Si_ze
nl: Normale _grootte

en: Not a launchable item
nl: Geen opstartbaar element

en: Not allowed to set group
nl: Groep instellen niet toegestaan

en: Not allowed to set owner
nl: Eigenaar instellen niet toegestaan

en: Not allowed to set permissions
nl: Instellen van rechten niet toegestaan

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Numbers
nl: Getallen

en: Ocean Strips
nl: Oceaanstrand

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
nl: 00 okt 0000 om 00:00 nm

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
nl: 00 okt 0000, 00:00 nm

en: Octal Permissions
nl: Octale rechten

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
nl: Maak alleen vensters aan voor expliciet opgegeven URI's.

en: Only show folders in the tree side pane
nl: Toon alleen mappen in het boomstructuur-zijpaneel

en: Open %s
nl: %s openen

en: Open %s and other "%s" files with:
nl: %s en andere bestanden van het soort '%s' openen met:

en: Open %s and other %s document with:
nl: %s en andere documenten van het soort '%s' openen met:

en: Open %s with:
nl: %s openen met:

en: Open Failed, would you like to choose another action?
nl: Openen is mislukt, wilt u een andere actie kiezen?

en: Open Failed, would you like to choose another application?
nl: Openen is mislukt, wilt u een andere toepassing kiezen?

en: Open File and Close window
nl: Bestand openen en venster sluiten

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Open Folder W_indow
nl: _Mapvenster openen

en: Open Location
nl: Locatie openen

en: Open URIs in tabs.
nl: URI's in tabbladen openen.

en: Open Wit_h
nl: Openen _met

en: Open With
nl: Openen met

en: Open With %s
nl: Openen met %s

en: Open With Other _Application...
nl: Met _andere toepassing openen…

en: Open _Location...
nl: _Locatie openen…

en: Open _Parent
nl: Bovenliggende map openen

en: Open a browser window.
nl: Open een verkennervenster.

en: Open a folder window for the displayed location
nl: Open een mapvenster voor de weergegeven locatie

en: Open all "%s" files with:
nl: Alle bestanden van het soort '%s' openen met:

en: Open all %s documents with:
nl: Alle '%s'-documenten openen met:

en: Open all files of type "%s" with:
nl: Alle bestanden van de soort '%s' openen met:

en: Open an extra folder view side-by-side
nl: Open een extra mapweergave aan de zijkant

en: Open another Caja window for the displayed location
nl: Open een nieuw Caja-venster voor de weergegeven locatie

en: Open another tab for the displayed location
nl: Open nog een tabblad voor de weergegeven locatie

en: Open each _folder in its own window
nl: Open elke _map in een eigen venster

en: Open each selected item in a folder window
nl: Open elk gekozen element in een mapvenster

en: Open each selected item in a navigation window
nl: Open elk gekozen element in een navigatievenster

en: Open each selected item in a new tab
nl: Open elk gekozen element in een nieuw tabblad

en: Open in %'d New _Tab | Open in %'d New _Tabs
nl[0]: Openen in %'d nieuw _tabblad
nl[1]: Openen in %'d nieuwe _tabbladen

en: Open in %'d New _Window | Open in %'d New _Windows
nl[0]: Openen in %'d nieuw _venster
nl[1]: Openen in %'d nieuwe _vensters

en: Open in Navigation Window
nl: Openen in navigatievenster

en: Open in New _Tab
nl: Openen in nieuw _tabblad

en: Open in New _Window
nl: In _nieuw venster openen

en: Open in _Folder Window
nl: Openen in _mapvenster

en: Open parent location
nl: Bovenliggende locatie openen

en: Open parent location for the selected item
nl: Open bovenliggende locatie van het gekozen element

en: Open the contents of the File System
nl: Open de inhoud van het bestandssysteem

en: Open the contents of your desktop in a folder
nl: Open de inhoud van uw bureaublad in een map

en: Open the parent folder
nl: Open de bovenliggende map

en: Open the selected item in this window
nl: Open het gekozen element in dit venster

en: Open the trash
nl: Open de prullenbak

en: Open this folder in a folder window
nl: Open deze map in een mapvenster

en: Open this folder in a navigation window
nl: Open deze map in een navigatievenster

en: Open this folder in a new tab
nl: Open deze map in een nieuw tabblad

en: Open with other Application...
nl: Met andere toepassing openen…

en: Open your personal folder
nl: Open uw persoonlijke map

en: Open your personal templates folder
nl: Open uw persoonlijke sjablonenmap

en: Open your personal trash folder
nl: Open uw persoonlijke prullenbak

en: Opening "%s".
nl: Openen van '%s'...

en: Opening %d item. | Opening %d items.
nl[0]: Bezig met openen van %d element.
nl[1]: Bezig met openen van %d elementen.

en: Orange
nl: Oranje

en: Original Location
nl: Oorspronkelijke locatie

en: Original file
nl: Oorspronkelijk bestand

en: Original folder
nl: Oorspronkelijke map

en: Original location of file before moved to the Trash
nl: Oorspronkelijke locatie van het bestand voordat het naar de prullenbak verplaatst werd

en: Other Type...
nl: Ander soort…

en: Other _Application...
nl: Andere _toepassing…

en: Others
nl: Anderen

en: Others:
nl: Anderen:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: Pale Blue
nl: Bleekblauw

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste the text stored on the clipboard
nl: Plak de tekst die op het klembord is opgeslagen

en: Patterns:
nl: Patronen:

en: Pdf / Postscript
nl: Pdf / postscript

en: Perform a quick set of self-check tests.
nl: Enkele snelle zelftests uitvoeren.

en: Perform or update the search
nl: Voer de zoekopdracht (opnieuw) uit

en: Permissions
nl: Rechten

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Places
nl: Locaties

en: Please check the spelling and try again.
nl: Controleer a.u.b. de spelling en probeer het opnieuw.

en: Please choose a different emblem name.
nl: Kies a.u.b. een andere naam voor het embleem.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
nl: Sleep a.u.b. slechts één afbeelding om een eigen pictogram in te stellen.

en: Please verify your user details.
nl: Verifieer a.u.b. uw gebruikersdetails.

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
nl: Mogelijke waarden zijn ‘single’ om bestanden met een enkele klik te starten, of ‘double’ om ze met een dubbelklik te starten.

en: Prefere_nces
nl: _Voorkeuren

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
nl: Maak de gekozen bestanden klaar om gekopieerd te worden met de Plakken-opdracht

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
nl: Maak de gekozen bestanden klaar om verplaatst te worden met de Plakken-opdracht

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
nl: Maak deze map klaar om gekopieerd te worden met een Plakken-opdracht

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
nl: Maak deze map klaar om verplaatst te worden met een Plakken-opdracht

en: Preparing
nl: Voorbereiden...

en: Preparing to Move to "%B"
nl: Voorbereiden van verplaatsen naar '%B'...

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
nl[0]: Bezig met het voorbereiden van het kopiëren van %'d bestand (%S)
nl[1]: Bezig met het voorbereiden van het kopiëren van %'d bestanden (%S)

en: Preparing to delete %'d file (%S) | Preparing to delete %'d files (%S)
nl[0]: Bezig met het voorbereiden van het verwijderen van %'d bestand (%S)
nl[1]: Bezig met het voorbereiden van het verwijderen van %'d bestanden (%S)

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
nl[0]: Aan het voorbereiden om %'d bestand te verplaatsen
nl[1]: Aan het voorbereiden om %'d bestanden te verplaatsen

en: Preparing to move %'d file (%S) | Preparing to move %'d files (%S)
nl[0]: Bezig met het voorbereiden van het verplaatsen van %'d bestand (%S)
nl[1]: Bezig met het voorbereiden van het verplaatsen van %'d bestanden (%S)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
nl[0]: Bezig met het voorbereiden van het weggooien van %'d bestand
nl[1]: Bezig met het voorbereiden van het weggooien van %'d bestanden

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Prevent repositioning icons
nl: Belet het herschikken van pictogrammen

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview _sound files:
nl: Fragment van geluid_sbestanden afspelen:

en: Process completed
nl: Proces voltooid

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Public FTP
nl: Publieke FTP

en: Purple Marble
nl: Paars marmer

en: Put labels beside icons
nl: Plaats bijschriften naast pictogrammen

en: Queue
nl: In wachtrij zetten

en: Quit Caja.
nl: Caja afsluiten.

en: Rating
nl: Waardering

en: Re_name
nl: Her_noemen

en: Re_versed Order
nl: Omgekeerde _volgorde

en: Read and write
nl: Lezen en schrijven

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

en: Redo change group of %d item | Redo change group of %d items
nl[0]: Groepswijziging van %d element opnieuw uitvoeren
nl[1]: Groepswijziging van %d elementen opnieuw uitvoeren

en: Redo change owner of %d item | Redo change owner of %d items
nl[0]: Eigenaarswijziging van %d element opnieuw uitvoeren
nl[1]: Eigenaarswijziging van %d elementen opnieuw uitvoeren

en: Redo change permissions of %d item | Redo change permissions of %d items
nl[0]: Rechtenwijziging van %d element opnieuw uitvoeren
nl[1]: Rechtenwijziging van %d elementen opnieuw uitvoeren

en: Redo recursive change permissions of %d item | Redo recursive change permissions of %d items
nl[0]: Recursieve rechtenwijziging van%d element opnieuw uitvoeren
nl[1]: Recursieve rechtenwijziging van %d elementen opnieuw uitvoeren

en: Redo the last undone action
nl: Voer de laatste ongedaan gemaakte actie opnieuw uit

en: Reload
nl: Herladen

en: Reload the current location
nl: De huidige locatie herladen

en: Remember this password
nl: Dit wachtwoord onthouden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove this criterion from the search
nl: Verwijder dit zoekcriterium

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename '%s' as '%s'
nl: Hernoem '%s naar '%s'

en: Rename Emblem
nl: Embleem hernoemen

en: Rename selected item
nl: Hernoem gekozen element

en: Rename...
nl: Hernoemen…

en: Renaming "%s" to "%s".
nl: Hernoemen van ‘%s’ naar ‘%s’.

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: Replace file "%s"?
nl: Bestand '%s' vervangen?

en: Replace folder "%s"?
nl: Map '%s' vervangen?

en: Replace with
nl: Vervangen door

en: Replacing it will overwrite its content.
nl: Bij vervangen zal de inhoud ervan worden overschreven.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
nl: Bij het vervangen ervan zullen alle bestanden in de map verwijderd worden.

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
nl: Herschik pictogrammen zodat ze beter in het venster passen en overlapping wordt vermeden

en: Reset
nl: Terugzetten

en: Reset View to _Defaults
nl: Terug naar s_tandaardweergave

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
nl: De terugzet-afbeelding is een speciale afbeelding die u niet kunt verwijderen.

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
nl: Zet sorteervolgorde en vergrotingsfactor terug overeenkomstig de voorkeuren voor deze weergave

en: Resize Icon...
nl: Pictogram herschalen...

en: Restore %d items from trash
nl: Zet %d elementen terug vanuit de prullenbak

en: Restore '%s' from trash
nl: Zet '%s' terug vanuit de prullenbak

en: Restore '%s' to '%s'
nl: Zet '%s' terug naar '%s'

en: Restore Icon's Original Si_ze
nl: Oorspronkelijke pictogram_grootte herstellen

en: Restore Icons' Original Si_zes
nl: Oorspronkelijke pictogram_groottes herstellen

en: Restore Selected Items
nl: Gekozen elementen terugzetten

en: Restore each selected icon to its original size
nl: Zet elk gekozen pictogram terug op zijn oorspronkelijke grootte

en: Restore group of '%s' to '%s'
nl: Zet groep terug van '%s' naar '%s'

en: Restore original permissions of '%s'
nl: Zet oorspronkelijke rechten van '%s' terug

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
nl: Zet oorspronkelijke rechten terug van elementen onder '%s'

en: Restore owner of '%s' to '%s'
nl: Zet eigenaar terug van '%s' naar '%s'

en: Restore selected items to their original position
nl: Zet gekozen elementen terug op hun oorspronkelijke plaats

en: Resume
nl: Hervatten

en: Reverse sort order in new windows
nl: Draai sorteervolgorde om in nieuwe vensters

en: Ridged Paper
nl: Gescheurd papier

en: Rough Paper
nl: Ruw papier

en: Ruby
nl: Robijn

en: Run "%s" on any selected items
nl: Voer ‘%s’ uit op ieder gekozen element

en: Run in _Terminal
nl: Uitvoeren in _terminalvenster

en: Run or manage scripts from %s
nl: Scripts in %s uitvoeren of beheren

en: SELinux Context
nl: SELinux-context

en: SELinux context:
nl: SELinux-context:

en: S_how Search
nl: Z_oekopdracht tonen

en: S_kip All
nl: Alles _overslaan

en: S_witch to Other Pane
nl: Naar andere _paneel schakelen

en: Sa_me Location as Other Pane
nl: _Zelfde locatie als het andere paneel

en: Sa_ve Search
nl: Zoekopdracht op_slaan

en: Sa_ve Search As...
nl: Zoekopdracht opslaan _als…

en: Safely remove the drive associated with the open folder
nl: De bij de geopende map behorende schijf veilig verwijderen

en: Safely remove the selected drive
nl: Het gekozen station veilig verwijderen

en: Save Search as
nl: Zoekopdracht opslaan als

en: Save the current search as a file
nl: Sla de huidige zoekopdracht op als een bestand

en: Save the edited search
nl: Sla de aangepaste zoekopdracht op

en: Saved search
nl: Opgeslagen zoekopdracht

en: Sea Foam
nl: Zeeschuim

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Folder
nl: Zoekmap

en: Search _name:
nl: Zoekopdracht_naam:

en: Search documents and folders by name
nl: Documenten en bestanden zoeken op naam

en: Search for "%s"
nl: Zoeken naar ‘%s’

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Secure WebDAV (HTTPS)
nl: Beveiligde WebDAV (HTTPS)

en: Select All
nl: Alles kiezen

en: Select Custom Icon
nl: Aangepast pictogram kiezen

en: Select Folder to Save Search In
nl: Kies de map waarin de zoekopdracht moet worden opgeslagen

en: Select I_tems Matching...
nl: Kies elemen_ten die overeenkomen met…

en: Select Items Matching
nl: Kies elementen overeenkomend met

en: Select _All
nl: _Alles kiezen

en: Select a Category:
nl: Kies een categorie:

en: Select a Color to Add
nl: Kies een toe te voegen kleur

en: Select a new name for the _destination
nl: Kies een nieuwe naam voor de _bestemming

en: Select all and only the items that are not currently selected
nl: Kies alleen die elementen die nu niet geselecteerd zijn

en: Select all items in this window
nl: Kies alle elementen in dit venster

en: Select all the text in a text field
nl: Kies alle tekst in een tekstveld

en: Select an Application
nl: Kies een toepassing

en: Select an Image File for the New Emblem
nl: Kies een afbeeldingsbestand voor het nieuwe embleem

en: Select an Image File to Add as a Pattern
nl: Kies een afbeeldingsbestand voor toevoeging als patroon

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
nl: Kies een toepassing om %s en andere bestanden van het soort '%s' te openen

en: Select an application to view its description.
nl: Kies een toepassing om de omschrijving ervan te bekijken.

en: Select folder to search in
nl: Kies de map die doorzocht moet worden

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
nl: Kies hoe '%s' geopend moet worden en of in de toekomst andere bestanden van de soort '%s' ook zo geopend moeten worden.

en: Select items in this window matching a given pattern
nl: Kies elementen in dit venster overeenkomstig een bepaald patroon

en: Select specified URI in parent folder.
nl: Kies opgegeven URI in bovenliggende map.

en: Select the columns visible in this folder
nl: Kies de zichtbare kolommen in deze map

en: Select type
nl: Kies soort

en: Selection Bound
nl: Selectiebegrenzing

en: Server Details
nl: Serverdetails

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Set _user ID
nl: Gebruikers-ID instellen (suid)

en: Set as _Background
nl: Als _achtergrond instellen

en: Set as background for _all folders
nl: Stel als achtergrond in voor _alle mappen

en: Set as background for _this folder
nl: S_tel als achtergrond in voor deze map

en: Set gro_up ID
nl: Groeps-ID instellen (sgid)

en: Set group of '%s' to '%s'
nl: Verander groep van '%s' in '%s'

en: Set owner of '%s' to '%s'
nl: Verander eigenaar van '%s' in '%s'

en: Set permissions of '%s'
nl: Stel rechten van '%s' in

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
nl: Stel rechten in van elementen onder '%s'

en: Set the zoom level of the current view
nl: Stel de vergrotingsfactor in voor de huidige weergave

en: Setting permissions
nl: Rechten instellen...

en: Shale
nl: Leisteen

en: Share:
nl: Delen:

en: Show Bac_kup Files
nl: Reservekopiebestanden tonen

en: Show Emblems
nl: Emblemen tonen

en: Show History
nl: Geschiedenis tonen

en: Show Information
nl: Informatie tonen

en: Show Notes
nl: Opmerkingen tonen

en: Show Places
nl: Locaties tonen

en: Show Tree
nl: Boomstructuurweergave tonen

en: Show _Hidden Files
nl: Ver_borgen bestanden tonen

en: Show _only folders
nl: _Alleen mappen tonen

en: Show _thumbnails:
nl: Minia_turen tonen:

en: Show a list of your personal bookmarks
nl: Toon een lijst van uw persoonlijke bladwijzers

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
nl: Toon een venster waarmee u de kleur of het patroon van uw bureaubladachtergrond kunt wijzigen

en: Show advanced permissions in the file property dialog
nl: Toon geavanceerde rechten in het dialoogvenster voor bestandseigenschappen

en: Show backup files
nl: Reservekopiebestanden tonen

en: Show folders first in windows
nl: Toon mappen eerst in vensters

en: Show hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Show location bar in new windows
nl: Toon locatiebalk in nieuwe vensters

en: Show more _details
nl: Meer _details weergeven

en: Show mounted volumes on the desktop
nl: Aangekoppelde opslagmedia tonen op het bureaublad

en: Show search
nl: Zoekopdracht tonen

en: Show session management options
nl: Toon opties voor sessiebeheer

en: Show side pane in new windows
nl: Toon zijpaneel in nieuwe vensters

en: Show status bar in new windows
nl: Toon statusbalk in nieuwe vensters

en: Show te_xt in icons:
nl: Te_kst in pictogrammen tonen:

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
nl: Toon de map met scripts die in dit menu staan

en: Show the package installer for unknown MIME types
nl: Toon het pakketbeheer voor onbekende MIME-types (bestandssoorten)

en: Show the version of the program.
nl: Toon de versie van het programma.

en: Show toolbar in new windows
nl: Toon werkbalk in nieuwe vensters

en: Side pane view
nl: Zijpaneelweergave

en: Silver
nl: Zilver

en: Size
nl: Grootte

en: Size on Disk
nl: Omvang op schijf

en: Size on Disk:
nl: Omvang op schijf:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Sky
nl: Hemel

en: Sky Ridge
nl: Hemelrand

en: Slashes are not allowed in filenames
nl: Schuine strepen zijn niet toegestaan in bestandsnamen

en: Snow Ridge
nl: Sneeuwrand

en: Software
nl: Programmatuur

en: Some of the files could not be added as emblems.
nl: Sommige van de bestanden konden niet als emblemen worden toegevoegd.

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
nl: ‘%s’ is helaas geen bruikbaar afbeeldingsbestand.

en: Sorry, but emblem %s could not be deleted.
nl: Embleem %s kan helaas niet worden verwijderd.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
nl: Trefwoorden voor emblemen mogen helaas alleen letters, cijfers en spaties bevatten.

en: Sorry, but pattern %s could not be deleted.
nl: Patroon %s kon helaas niet worden verwijderd.

en: Sorry, but the pattern %s could not be installed.
nl: Het patroon %s kan helaas niet geïnstalleerd worden.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
nl: Er is helaas al een embleem met de naam ‘%s’.

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
nl: U kunt helaas geen opdrachten uitvoeren vanaf een locatie-op-afstand.

en: Sorry, but you cannot replace the reset image.
nl: U kunt de terugzet-afbeelding helaas niet vervangen.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
nl: U moet een niet-blanco trefwoord opgeven voor het nieuwe embleem.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
nl: U moet een niet-blanco naam voor de nieuwe kleur opgeven.

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
nl: U kunt alleen een ongebruikte kleurnaam voor de nieuwe kleur opgeven.

en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
nl: Kon de groep van ‘%s’ helaas niet wijzigen: %s

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
nl: Kon de eigenaar van ‘%s’ helaas niet wijzigen: %s

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
nl: Kon de rechten van ‘%s’ helaas niet wijzigen: %s

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
nl: Het weergeven van de inhoud van ‘%s’ is mislukt: %s

en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
nl: Kon ‘%s’ helaas niet hernoemen naar ‘%s’: %s

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
nl: Helaas niet in staat om aangepaste embleemnaam op te slaan.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
nl: Helaas niet in staat om aangepast embleem op te slaan.

en: Sort _folders before files
nl: _Mappen vóór bestanden sorteren

en: Special flags:
nl: Speciale instellingen (vlaggen):

en: Specified group '%s' doesn't exist
nl: Opgegeven groep '%s' bestaat niet

en: Specified owner '%s' doesn't exist
nl: Opgegeven eigenaar '%s' bestaat niet

en: Specify a location to open
nl: Geef een te openen locatie op

en: Specify file containing saved configuration
nl: Geef het bestand op met de opgeslagen instellingen

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeven

en: Speed tradeoff for when to preview a sound file when mousing over a files icon. If set to "always" then always plays the sound, even if the file is on a remote server. If set to "local-only" then only plays previews on local file systems. If set to "never" then it never previews sound.
nl: Systeembelastende instelling voor het afspelen van een fragment van een geluidsbestand bij het bewegen van de muispijl over een bestandspictogram. Indien ingesteld op ‘always’ wordt het geluid altijd afgespeeld, zelfs als het bestand zich bevindt op een server op afstand. Indien ingesteld op ‘local_only’ worden er alleen geluidsfragmenten afgespeeld op lokale bestandssystemen. Indien ingesteld op ‘never’ wordt er nooit een geluidsfragment afgespeeld.

en: Speed tradeoff for when to show a preview of text file contents in the file's icon. If set to "always" then always show previews, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show previews for local file systems. If set to "never" then never bother to read preview data.
nl: Systeembelastende instelling voor het tonen van een voorbeeld van de inhoud van een tekstbestand in het bestandspictogram. Indien ingesteld op ‘always’ wordt er altijd een voorbeeld getoond, zelfs als de map zich op een server op afstand bevindt. Indien ingesteld op ‘local_only’ worden alleen voorbeelden getoond voor lokale bestandssystemen. Indien ingesteld op ‘never’ worden er nooit voorbeelden getoond.

en: Speed tradeoff for when to show an image file as a thumbnail. If set to "always" then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show thumbnails for local file systems. If set to "never" then never bother to thumbnail images, just use a generic icon.
nl: Systeembelastende instelling voor het tonen van een afbeeldingsbestand als miniatuur. Indien ingesteld op ‘always’ wordt er altijd een miniatuur gemaakt, zelfs als de map zich op een server op afstand bevindt. Indien ingesteld op ‘local_only’ worden miniaturen alleen voor lokale bestandssystemen getoond. Indien ingesteld op ‘never’ wordt er nooit een miniatuur van een afbeelding gemaakt, maar slechts een algemeen pictogram gebruikt.

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to "always" then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show counts for local file systems. If set to "never" then never bother to compute item counts.
nl: Systeembelastende instelling voor het tonen van het aantal elementen in een map. Indien ingesteld op ‘always’ wordt het totale aantal elementen altijd getoond, zelfs als de map zich op een server op afstand bevindt. Indien ingesteld op ‘local_only’ worden alleen de totalen voor lokale bestandssystemen getoond. Indien ingesteld op ‘never’ wordt nooit het totale aantal elementen berekend.

en: Spreadsheet
nl: Rekenblad (spreadsheet)

en: St_atusbar
nl: _Statusbalk

en: Start the drive associated with the open folder
nl: Start het station dat hoort bij de geopende map

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
nl: Start het multischijfstation dat hoort bij de geopende map

en: Start the selected drive
nl: Start het gekozen station

en: Start the selected multi-disk drive
nl: Start het gekozen multischijfstation

en: Start the selected volume
nl: Start het gekozen opslagmedium

en: Start the volume associated with the open folder
nl: Start het opslagmedium dat hoort bij de geopende map

en: Start the volume associated with this folder
nl: Start het opslagmedium dat hoort bij deze map

en: Starting %s
nl: %s starten...

en: Stop loading the current location
nl: Stoppen met laden van de huidige locatie

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
nl: Stop het multischijfstation dat hoort bij de geopende map

en: Stop the selected drive
nl: Zet het gekozen station stil

en: Stop the selected multi-disk drive
nl: Zet het gekozen multischijfstation stil

en: Stop the selected volume
nl: Zet het gekozen opslagmedium stil

en: Stop the volume associated with the open folder
nl: Zet het opslagmedium stil dat hoort bij de geopende map

en: Stop the volume associated with this folder
nl: Zet het opslagmedium stil dat hoort bij deze map

en: Switch tabs with [ctrl] + [tab]
nl: Tussen tabbladen schakelen met [ctrl] + [tab]

en: Symbolic links only supported for local files
nl: Symbolische koppelingen worden alleen ondersteund voor lokale bestanden

en: T_emplates
nl: S_jablonen

en: Tags
nl: Markeringen

en: Tags separated by spaces. Matches files that contains ALL specified tags.
nl: Etiketten gescheiden door spaties. Bestanden die overeenkomen met ALLE opgegeven etiketten.

en: Tangerine
nl: Mandarijn

en: Terracotta
nl: Aardewerk

en: Text
nl: Tekst

en: Text Ellipsis Limit
nl: Tekstafkortingsgrens

en: Text File
nl: Tekstbestand

en: Text view:
nl: Tekstweergave:

en: The %'d selected item will be copied if you select the Paste command | The %'d selected items will be copied if you select the Paste command
nl[0]: Het gekozen element zal worden gekopieerd indien u de opdracht Plakken kiest
nl[1]: De %'d gekozen elementen zullen worden gekopieerd indien u de opdracht Plakken kiest

en: The %'d selected item will be moved if you select the Paste command | The %'d selected items will be moved if you select the Paste command
nl[0]: Het gekozen element zal worden verplaatst indien u de opdracht Plakken kiest
nl[1]: De %'d gekozen elementen zullen worden verplaatst indien u de opdracht Plakken kiest

en: The Link "%s" is Broken.
nl: De koppeling '%s' is kapot.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
nl: De koppeling ‘%s’ is kapot. Wilt u haar in de prullenbak gooien?

en: The SELinux security context of the file.
nl: De SELinux-beveiligingscontext van het bestand.

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
nl: De uitlijning van de regels in de tekst van het etiket, in verhouding tot elkaar. Dit beïnvloedt NIET de uitlijning van het etiket binnen de ruimte waar het in zit. Zie daarvoor GtkMisc::xalign.

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
nl: De toepassingsstarter '%s' is niet als vertrouwd gemarkeerd. Als u de herkomst van dit bestand niet kent, is het starten ervan mogelijk onveilig.

en: The color cannot be installed.
nl: Kan de kleur niet installeren.

en: The compact view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de compacte weergave.

en: The compact view encountered an error.
nl: De compacte weergave is op een fout gestuit.

en: The current position of the insertion cursor in chars.
nl: De huidige positie van de invoegaanwijzer in tekens.

en: The date the file was accessed.
nl: De datum waarop het bestand voor het laatst benaderd is.

en: The date the file was created.
nl: De datum waarop het bestand werd vervaardigd.

en: The date the file was modified.
nl: De datum waarop het bestand gewijzigd is.

en: The default action cannot open "%s" because it cannot access files at "%s" locations.
nl: De standaardactie kan '%s' niet openen omdat het bestanden op '%s'-locaties niet kan benaderen.

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
nl: Standaardafmetingen van een pictogram van een miniatuur in de pictogramweergave.

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are "name", "size", "type", "mtime", and "emblems".
nl: Standaard-sorteervolgorde voor elementen in de pictogramweergave. Mogelijke waarden zijn: ‘name’, ‘size’, ‘type’, ‘modification_date’, en ‘emblems’.

en: The default width of the side pane in new windows.
nl: De standaardbreedte van het zijpaneel in nieuwe vensters.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de bureaubladweergave.

en: The desktop view encountered an error.
nl: De bureaubladweergave is op een fout gestuit.

en: The destination folder is inside the source folder.
nl: De bestemmingsmap bevindt zich binnenin de bronmap.

en: The destination is not a folder.
nl: De bestemming is geen map.

en: The destination is read-only.
nl: De bestemming is alleen-lezen.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
nl: Het gesleepte bestand lijkt geen geldige afbeelding te zijn.

en: The emblem cannot be added.
nl: Kan het embleem niet toevoegen.

en: The emblem cannot be installed.
nl: Kan het embleem niet installeren.

en: The emblems do not appear to be valid images.
nl: De emblemen lijken geen geldige afbeeldingen te zijn.

en: The empty view encountered an error.
nl: De lege weergave ondervond een fout.

en: The extension of the file.
nl: Het achtervoegsel van het bestand.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
nl: Het bestand ‘%B’ kan niet worden afgehandeld omdat u er geen leesrechten voor heeft.

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
nl: Het bestand '%B' kan niet in de prullenbak worden gegooid.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
nl: Het bestand '%s' lijkt geen geldige afbeelding te zijn.

en: The file is not an image.
nl: Het bestand is geen afbeelding.

en: The file is of an unknown type
nl: De bestandssoort is onbekend

en: The file that you dropped is not an image.
nl: Het bestand dat u heeft neergezet is geen afbeelding.

en: The file that you dropped is not local.
nl: Het bestand dat u heeft neergezet is niet lokaal.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
nl: Kan de map '%B' niet kopiëren omdat u geen rechten heeft om deze aan te maken in de bestemming.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
nl: Kan de map '%B' niet kopiëren omdat u er geen leesrechten voor heeft.

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
nl: De map '%B' kan niet verwijderd worden, want u heeft geen rechten om hem te lezen.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
nl: De map '%B' kan niet worden afgehandeld omdat u er geen leesrechten voor heeft.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
nl: De map '%s' kan niet worden geopend op '%s'.

en: The folder contents could not be displayed.
nl: De inhoud van de map kon niet weergeven worden.

en: The font description used for the icons on the desktop.
nl: De lettertypeomschrijving voor de pictogrammen op het bureaublad.

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
nl: De opmaak van bestandsdata. Mogelijke waarden zijn: ‘locale’, ‘iso’, en ‘informal’.

en: The geometry string for a navigation window.
nl: De afmetingen-tekenreeks voor een navigatievenster.

en: The group could not be changed.
nl: De groep kon niet gewijzigd worden.

en: The group of the file.
nl: De groep van het bestand.

en: The history location doesn't exist.
nl: De geschiedenislocatie bestaat niet.

en: The icon view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de pictogramweergave.

en: The icon view encountered an error.
nl: De pictogramweergave is op een fout gestuit.

en: The item cannot be restored from trash
nl: Het element kan niet vanuit de prullenbak teruggezet worden

en: The item could not be renamed.
nl: Het element kon niet hernoemd worden.

en: The list view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de lijstweergave.

en: The list view encountered an error.
nl: De lijstweergave is op een fout gestuit.

en: The location "%s" does not exist.
nl: De locatie ‘%s’ bestaat niet.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
nl: Kan de locatie niet weergeven met deze weergavemethode.

en: The location is not a folder.
nl: De locatie is geen map.

en: The location of the file.
nl: De locatie van het bestand.

en: The media contains digital photos.
nl: Het medium bevat digitale foto's.

en: The media contains software.
nl: Het medium bevat programmatuur.

en: The media has been detected as "%s".
nl: Het medium is aangekoppeld als ‘%s’.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type (de soort) van het bestand.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is al in gebruik in deze map. Kies a.u.b. een andere naam.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is ongeldig, omdat hij het teken ‘/’ bevat. Kies a.u.b. een andere naam.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is ongeldig. Kies a.u.b. een andere naam.

en: The name and icon of the file.
nl: De naam en het pictogram van het bestand.

en: The owner could not be changed.
nl: De eigenaar kon niet gewijzigd worden.

en: The owner of the file.
nl: De eigenaar van het bestand.

en: The permissions could not be changed.
nl: De rechten konden niet gewijzigd worden.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
nl: De rechten van ‘%s’ konden niet worden bepaald.

en: The permissions of the file, in octal notation.
nl: De rechten van het bestand, in octale notatie.

en: The permissions of the file.
nl: De rechten van het bestand.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
nl: De rechten van het gekozen bestand konden niet worden bepaald.

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
nl: De positie van het uiteinde van de selectie, in tekens vanaf de aanwijzer.

en: The selection rectangle
nl: De selectierechthoek

en: The server at "%s" cannot be found.
nl: De server op '%s' kan niet worden gevonden.

en: The side pane view to show in newly opened windows.
nl: De zijpaneelweergave om in nieuw geopende vensters te tonen.

en: The size of the file on disk.
nl: De omvang van het bestand op de schijf.

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
nl: De programmatuur zal direct vanaf het medium ‘%s’ uitgevoerd worden. U zou nooit programmatuur moeten uitvoeren die u niet vertrouwt.
    
    Bij twijfel klikt u op Afbreken.

en: The source file would be overwritten by the destination.
nl: Het bronbestand zou door het bestemmingsbestand overschreven worden.

en: The target doesn't support symbolic links.
nl: Dit doel ondersteunt geen symbolische koppelingen.

en: The text of the label.
nl: De tekst van het etiket.

en: The type of the file.
nl: Het soort bestand.

en: The widget view encountered an error while starting up.
nl: De elementenweergave ondervond een fout tijdens het opstarten.

en: The widget view encountered an error.
nl: De elementenweergave ondervond een fout.

en: There is %S available, but %S is required.
nl: Er is %S beschikbaar, maar %S is vereist.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
nl: Er is geen ‘%s’ in deze map. Misschien is het kort geleden verplaatst of verwijderd?

en: There is no application installed for %s files
nl: Er is voor bestandssoort '%s' geen toepassing geïnstalleerd

en: There is no application installed for %s files.
    Do you want to search for an application to open this file?
nl: Er is voor bestandssoort '%s' geen toepassing geïnstalleerd.
    Wilt u zoeken naar een toepassing om dit bestand te openen?

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
nl: Er is onvoldoende ruimte op de bestemmingslocatie. Probeer bestanden te verwijderen om ruimte te maken.

en: There is nothing on the clipboard to paste.
nl: Er staat niets op het klembord om te plakken.

en: There was an error copying the file into %F.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het kopiëren van het bestand naar %F.

en: There was an error creating the directory in %F.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map %F.

en: There was an error creating the folder "%B".
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map '%B'.

en: There was an error creating the symlink in %F.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de symbolische koppeling in %F.

en: There was an error deleting %B.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van %B.

en: There was an error displaying help.
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst.

en: There was an error displaying help: 
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst:
    %s

en: There was an error getting information about "%B".
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over '%B'.

en: There was an error getting information about the destination.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over de bestemming.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over de bestanden in de map '%B'.

en: There was an error launching the application.
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van de toepassing.

en: There was an error moving the file into %F.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verplaatsen van het bestand naar %F.

en: There was an error reading the folder "%B".
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de map '%B'.

en: There was an internal error trying to search for applications:
nl: Interne fout bij het zoeken naar toepassingen:

en: These files are on a Photo CD.
nl: Deze bestanden staan op een Photo-cd.

en: These files are on a Picture CD.
nl: Deze bestanden staan op een Picture-cd.

en: These files are on a Super Video CD.
nl: Deze bestanden staan op een super-video-cd.

en: These files are on a Video CD.
nl: Deze bestanden staan op een Super Video-cd

en: These files are on a Video DVD.
nl: Deze bestanden staan op een video-dvd.

en: These files are on a digital audio player.
nl: Deze bestanden staan op een digitale audiospeler.

en: These files are on an Audio CD.
nl: Deze bestanden staan op een muziek-cd.

en: These files are on an Audio DVD.
nl: Deze bestanden staan op een muziek-dvd.

en: This drop target only supports local files.
nl: Dit sleepdoel accepteert alleen lokale bestanden.

en: This file cannot be ejected
nl: Kan dit bestand niet uitwerpen

en: This file cannot be mounted
nl: Kan dit bestand niet aankoppelen

en: This file cannot be started
nl: Kan dit bestand niet starten

en: This file cannot be stopped
nl: Kan dit bestand niet stoppen

en: This file cannot be unmounted
nl: Kan dit bestand niet ontkoppelen

en: This is disabled due to security considerations.
nl: Dit is uitgeschakeld vanuit veiligheidsoverwegingen.

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
nl: Waarschijnlijk komt dit doordat het een permanent embleem is, en niet één dat u zelf hebt toegevoegd.

en: This link cannot be used, because it has no target.
nl: Deze koppeling kan niet gebruikt worden, omdat het doel ontbreekt.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
nl: Deze koppeling kan niet gebruikt worden, omdat haar doel '%s' niet bestaat.

en: This list contains the extensions that are currently de-activated.
nl: Lijst van extensies die op dit moment uitgeschakeld zijn.

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
nl: Deze naam kan ingesteld worden indien u een aangepaste naam wilt voor het computerpictogram op het bureaublad.

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
nl: Deze naam kan ingesteld worden indien u een aangepaste naam wilt voor het persoonlijke map-pictogram op het bureaublad.

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
nl: Deze naam kan ingesteld worden indien u een aangepaste naam wilt voor het Netwerkservers-pictogram op het bureaublad.

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
nl: Deze naam kan ingesteld worden indien u een aangepaste naam wilt voor de snelkoppeling naar het prullenbakpictogram op het bureaublad.

en: This will open %'d separate tab. | This will open %'d separate tabs.
nl[0]: Dit zal %'d afzonderlijk tabblad openen.
nl[1]: Dit zal %'d afzonderlijke tabbladen openen.

en: This will open %'d separate window. | This will open %'d separate windows.
nl[0]: Dit zal %'d afzonderlijk venster openen.
nl[1]: Dit zal %'d afzonderlijke vensters openen.

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijk tabblad openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke tabbladen openen.

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijk venster openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke vensters openen.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
nl: Om niet-lokale bestanden te openen, dient u ze naar een lokale map te kopiëren en ze opnieuw neer te zetten.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
nl: Om niet-lokale bestanden te openen, dient u ze naar een lokale map te kopiëren en ze opnieuw neer te zetten. De lokale bestanden die u heeft neergezet zijn reeds geopend.

en: Toggle between button and text-based location bar
nl: Wisselen tussen knop- en tekstgebaseerde locatiebalk

en: Toggle the display of backup files in the current window
nl: Schakel de weergave van reservekopiebestanden om in het huidige venster

en: Toggle the display of hidden files in the current window
nl: Schakel de weergave om van verborgen bestanden in het huidige venster

en: Toggle using a tighter layout scheme
nl: Aan- of uitzetten van een strakker opmaakschema

en: Toplevel files cannot be renamed
nl: Topniveau-bestanden kunnen niet hernoemd worden

en: Total capacity:
nl: Totale opslagruimte:

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash icon visible on desktop
nl: Prullenbakpictogram zichtbaar op bureaublad

en: Trashed On
nl: Naar prullenbak verplaatst op

en: Trashing Files
nl: Bestanden in prullenbak gooien...

en: Tree
nl: Boomstructuurweergave

en: Tree View
nl: Boomstructuurweergave

en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Type
nl: Soort

en: Type of click used to launch/open files
nl: Soort klik om bestanden te starten/openen

en: Type:
nl: Soort:

en: URL
nl: Webadres

en: U_nlock Drive
nl: Station _vrijgeven

en: Unable to eject %V
nl: Kan %V niet uitwerpen

en: Unable to eject %s
nl: Kan %s niet uitwerpen

en: Unable to eject location
nl: Kan de locatie niet uitwerpen

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
nl: Kan starter niet markeren als vertrouwd (uitvoerbaar bestand)

en: Unable to mount %s
nl: Kan %s niet aankoppelen

en: Unable to mount location
nl: Kan de locatie niet aankoppelen

en: Unable to mount the location.
nl: De locatie kan niet worden aangekoppeld.

en: Unable to poll %s for media changes
nl: Niet in staat %s te bevragen inzake veranderingen in media

en: Unable to rename desktop file
nl: Kan bureaubladbestand niet hernoemen

en: Unable to rename desktop icon
nl: Kan bureaubladpictogram niet hernoemen

en: Unable to search for application
nl: Kon niet zoeken naar een toepassing

en: Unable to start %s
nl: Niet in staat %s te starten

en: Unable to start location
nl: Kan de locatie niet starten

en: Unable to stop %s
nl: Niet in staat %s te stoppen

en: Unable to stop drive
nl: Kan het station niet stoppen

en: Unable to unmount %V
nl: Kan %V niet ontkoppelen

en: Unable to unmount location
nl: Kan de locatie niet ontkoppelen

en: Undo
nl: ⤺

en: Undo change group of %d item | Undo change group of %d items
nl[0]: Groepswijziging van %d element ongedaan maken
nl[1]: Groepswijziging van %d elementen ongedaan maken

en: Undo change owner of %d item | Undo change owner of %d items
nl[0]: Eigenaarswijziging van %d element ongedaan maken
nl[1]: Eigenaarswijziging van %d elementen ongedaan maken

en: Undo change permissions of %d item | Undo change permissions of %d items
nl[0]: Rechtenwijziging van %d element ongedaan maken
nl[1]: Rechtenwijziging van %d elementen ongedaan maken

en: Undo recursive change permissions of %d item | Undo recursive change permissions of %d items
nl[0]: Recursieve rechtenwijziging van %d element ongedaan maken
nl[1]: Recursieve rechtenwijziging van %d elementen ongedaan maken

en: Undo the last action
nl: Maak de laatste actie ongedaan

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unlock the drive associated with the open folder
nl: Ontgrendel de schijf die hoort bij de geopende map

en: Unlock the selected drive
nl: Geef het gekozen station vrij

en: Unmount the selected volume
nl: Ontkoppel het gekozen opslagmedium

en: Unmount the volume associated with the open folder
nl: Ontkoppel het opslagmedium dat hoort bij de geopende map

en: Unmount the volume associated with this folder
nl: Ontkoppel het opslagmedium dat hoort bij deze map

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Niet-herkende bureaubladbestandversie '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Niet-herkende startoptie: %d

en: Untrusted application launcher
nl: Niet-vertrouwde toepassingsstarter

en: Uri of the default folder background. Only used if background_set is true.
nl: Bestandsnaam voor de standaard-mapachtergrond. Alleen gebruikt als background_set ingeschakeld is.

en: Uri of the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
nl: URI van de standaard-zijpaneelachtergrond. Alleen gebruikt wanneer side_pane_background_set aan staat.

en: Use "%s" to open the selected item | Use "%s" to open the selected items
nl[0]: Gebruik '%s' om het gekozen element te openen
nl[1]: Gebruik '%s' om de gekozen elementen te openen

en: Use De_fault
nl: S_tandaard gebruiken

en: Use _Default Background
nl: Standaardachter_grond terugzetten

en: Use extra mouse button events in Caja' browser window
nl: Extra muisknopgebeurtenissen inschakelen in verkennervenster van Caja

en: Use the normal view size
nl: Gebruik de normale beeldgrootte

en: Use tighter layout in new windows
nl: Gebruik strakkere vormgeving in nieuwe vensters

en: User Details
nl: Gebruikersdetails

en: User Name:
nl: Gebruikersnaam:

en: View _new folders using:
nl: _Nieuwe mappen bekijken met:

en: View of the current folder
nl: Weergave van de huidige map

en: View or modify the properties of each selected item
nl: Bekijk of wijzig de eigenschappen van elk gekozen element

en: View or modify the properties of the open folder
nl: Bekijk of wijzig de eigenschappen van de geopende map

en: View or modify the properties of this folder
nl: Bekijk of wijzig de eigenschappen van deze map

en: Views
nl: Weergaven

en: Visible _Columns...
nl: Zichtbare _kolommen…

en: Volume:
nl: Opslagmedium:

en: Wavy White
nl: Golvend wit

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
nl: Woensdag 00 september 00 0000 om 00:00:00 nm

en: What to do with executable text files when activated
nl: Wat te doen met uitvoerbare tekstbestanden bij activering

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
nl: Wat te doen met uitvoerbare tekstbestanden wanneer ze geactiveerd worden (enkel- of dubbelgeklikt). Mogelijke waarden zijn ‘launch’ om ze als programma's te starten, ‘ask’ om met een dialoogvenster te vragen wat er moet gebeuren, en ‘display’ om ze als tekstbestanden weer te geven.

en: When a folder is visited this viewer is used unless you have selected another view for that particular folder. Possible values are "list-view", "icon-view" and "compact-view".
nl: Wanneer een map bezocht wordt is dit de weergave die wordt gebruikt, tenzij u een andere weergave voor die ene map heeft gekozen. Mogelijke waarden zijn ‘list_view’, ‘icon_view’ en ‘compact_view’.

en: When to show number of items in a folder
nl: Wanneer het aantal elementen in een map te tonen

en: When to show preview text in icons
nl: Wanneer tekstvoorproefje in pictogrammen te tonen

en: When to show thumbnails of image files
nl: Wanneer miniaturen van afbeeldingsbestanden te tonen

en: Where to position newly open tabs in browser windows.
nl: Waar nieuwe tabbladen geplaatst moeten worden in verkennervensters.

en: Whether a custom default folder background has been set.
nl: Of er een aangepaste standaard-mapachtergrond is ingesteld.

en: Whether a custom default side pane background has been set.
nl: Of er een aangepaste standaard-zijpaneelachtergrond is ingesteld.

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
nl: Of het navigatievenster standaard moet worden gemaximaliseerd.

en: Whether the navigation window should be maximized.
nl: Of het navigatievenster moet worden gemaximaliseerd.

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
nl: Al dan niet om bevestiging vragen bij het verwijderen van bestanden en bij het ledigen van de prullenbak

en: Whether to ask for confirmation when moving files to the Trash
nl: Al dan niet vragen om bevestiging bij het verplaatsen van bestanden naar de prullenbak

en: Whether to automatically mount media
nl: Of media automatisch aangekoppeld dienen te worden

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
nl: Of er automatisch een mapvenster geopend wordt voor automatisch aangekoppelde media

en: Whether to enable immediate deletion
nl: Al dan niet inschakelen van onmiddellijke verwijdering

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
nl: Of er een voorproefje van geluiden moet worden afgespeeld bij het bewegen van de muispijl over een pictogram

en: Whether to show backup files
nl: Al dan niet tonen van reservekopiebestanden

en: Whether to show desktop notifications
nl: Of er bureaubladmeldingen moeten worden weergegeven

en: Whether to show file sizes with IEC units
nl: Of bestandsgroottes in IEC-eenheden moeten worden uitgedrukt

en: Whether to show hidden files
nl: Al dan niet tonen van verborgen bestanden

en: Whether to show icons in list view
nl: Of er pictogrammen moeten worden getoond in de lijstweergave

en: Whether to show the user a package installer dialog in case an unknown MIME type is opened, in order to search for an application to handle it.
nl: Of er een dialoogvenster voor pakketinstallatie getoond dient te worden als er een onbekend MIME-type (bestandssoort) wordt geopend, zodat er naar een geschikte toepassing gezocht kan worden.

en: White
nl: Wit

en: Widget View
nl: Elementenweergave

en: Width of the side pane
nl: Breedte van het zijpaneel

en: Windows share
nl: Gedeelde Windowsmap

en: Writing data to the drive -- do not unplug
nl: Bezig met schrijven van gegevens naar het station - verwijder het niet

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
nl: U bent niet de eigenaar en kunt dus deze eigenschappen niet wijzigen.

en: You can choose another view or go to a different location.
nl: U kunt een andere weergave kiezen of naar een andere locatie gaan.

en: You can download it or make a link to it.
nl: U kunt het binnenhalen of er een koppeling naar maken.

en: You can only use images as custom icons.
nl: U kunt alleen afbeeldingen gebruiken als eigen pictogrammen.

en: You can only use local images as custom icons.
nl: U kunt alleen lokale afbeeldingen als eigen pictogrammen gebruiken.

en: You can stop this operation by clicking cancel.
nl: U kunt deze operatie stilzetten door op 'afbreken' te klikken.

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
nl: U kunt niet meer dan één eigen pictogram per keer toekennen.

en: You cannot assign more than one custom icon at a time.
nl: U kunt niet meer dan één eigen pictogram per keer toekennen.

en: You cannot copy a file over itself.
nl: Een bestand kan niet naar zichzelf gekopieerd worden.

en: You cannot copy a folder into itself.
nl: Een map kan niet naar zichzelf gekopieerd worden.

en: You cannot move a file over itself.
nl: Een bestand kan niet naar zichzelf verplaatst worden.

en: You cannot move a folder into itself.
nl: Een map kan niet naar zichzelf verplaatst worden.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
nl: U beschikt niet over de juiste rechten om de bestemmingsmap te benaderen.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
nl: U hebt de benodigde rechten niet om de groep van ‘%s’ te wijzigen.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om ‘%s’ te hernoemen.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om de inhoud van ‘%s’ te bekijken.

en: You have just inserted a Photo CD.
nl: U heeft zojuist een foto-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a Picture CD.
nl: U heeft zojuist een picture-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a Super Video CD.
nl: U heeft zojuist een Super Video-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a Video CD.
nl: U heeft zojuist een video-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a Video DVD.
nl: U heeft zojuist een video-dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
nl: U heeft zojuist een lege Blu-Ray-schijf ingevoerd.

en: You have just inserted a blank CD.
nl: U heeft zojuist een lege cd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank DVD.
nl: U heeft zojuist een lege dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
nl: U heeft zojuist een lege hd-dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a digital audio player.
nl: U heeft zojuist een digitale audiospeler aangesloten.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
nl: U heeft zojuist een medium ingevoerd waar digitale foto's op staan.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
nl: U heeft zojuist een medium ingevoerd met programmatuur die bedoeld is om automatisch te starten.

en: You have just inserted a medium.
nl: U heeft zojuist een medium ingevoerd.

en: You have just inserted an Audio CD.
nl: U heeft zojuist een audio-cd ingevoerd.

en: You have just inserted an Audio DVD.
nl: U heeft zojuist een audio-dvd ingevoerd.

en: Zoom
nl: Vergrotingsfactor bepalen

en: Zoom In
nl: Vergroten

en: Zoom Out
nl: Verkleinen

en: Zoom _In
nl: Ver_groten

en: Zoom _Out
nl: Ver_kleinen

en: Zoom to Default
nl: Vergrotingsfactor instellen op standaardwaarde

en: _About
nl: _Over

en: _About Extension
nl: _Over Uitbreidingen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Add Bookmark
nl: Bl_adwijzer toevoegen

en: _Add a New Color...
nl: Nieuwe kleur _toevoegen…

en: _Add a New Emblem...
nl: Nieuw embleem _toevoegen…

en: _Add a New Pattern...
nl: Nieuw patroon _toevoegen…

en: _Always perform this action
nl: Voer _altijd deze actie uit

en: _Arrange items:
nl: Elementen _rangschikken:

en: _Ask each time
nl: _Elke keer vragen

en: _Back
nl: _Terug

en: _Backgrounds and Emblems...
nl: Achtergronden en _emblemen…

en: _Bookmarks
nl: _Bladwijzers

en: _Browse Folder | _Browse Folders
nl[0]: Map _verkennen
nl[1]: Mappen _verkennen

en: _Browse...
nl: _Verkennen...

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Clear
nl: _Wissen

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Close Tab
nl: Tabblad sl_uiten

en: _Connect
nl: _Verbinden

en: _Connect Drive
nl: Station _verbinden

en: _Contents
nl: In_houd

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Copy Here
nl: Hierheen _kopiëren

en: _DVD Video:
nl: Dvd-video:

en: _Default zoom level:
nl: _Standaard-vergrotingsfactor:

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Delete Permanently
nl: Blijvend ver_wijderen

en: _Desktop
nl: _Bureaublad

en: _Detect Media
nl: _Media bespeuren

en: _Disconnect
nl: Ver_breken

en: _Disconnect Drive
nl: Stationverbinding ver_breken

en: _Display
nl: _Weergeven

en: _Double click to open items
nl: _Dubbelklik om elementen te openen

en: _Download
nl: _Binnenhalen

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Edit Bookmarks...
nl: Blad_wijzers bewerken…

en: _Eject
nl: Uit_werpen

en: _Emblems
nl: _Emblemen

en: _Empty
nl: Leeg

en: _Empty File
nl: _Leeg bestand

en: _File
nl: _Bestand

en: _Folder:
nl: _Map:

en: _Format
nl: _Formatteren

en: _Format:
nl: Opmaak:

en: _Forward
nl: _Vooruit

en: _Go
nl: _Ga naar

en: _Group:
nl: _Groep:

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Home
nl: Persoonlijke _map

en: _Home Folder
nl: _Persoonlijke map

en: _Icons
nl: _Pictogrammen

en: _Image:
nl: _Afbeelding:

en: _Invert Selection
nl: _Selectie omkeren

en: _Jump to
nl: _Spring naar

en: _Keep Aligned
nl: Uitge_lijnd houden

en: _Keyword:
nl: _Trefwoord:

en: _Launch Anyway
nl: _Toch starten

en: _Link Here
nl: Hierheen ko_ppelen

en: _List
nl: _Lijst

en: _Location
nl: _Locatie

en: _Location...
nl: _Locatie…

en: _Location:
nl: _Locatie:

en: _Lock Drive
nl: Station ver_grendelen

en: _Lock Icons Position
nl: Ver_grendel pictogramposities

en: _Main Toolbar
nl: Hoofd_werkbalk

en: _Manually
nl: _Handmatig

en: _Mount
nl: Aan_koppelen

en: _Move Here
nl: Hierheen _verplaatsen

en: _Music Player:
nl: _Muziekspeler:

en: _Name
nl: _Naam

en: _Name: | _Names:
nl[0]: _Naam:
nl[1]: _Namen:

en: _Network
nl: _Netwerk

en: _Never prompt or start programs on media insertion
nl: _Nooit vragen, noch programma's starten bij invoeren van media

en: _New Tab
nl: _Nieuw tabblad

en: _Next Tab
nl: _Volgende tabblad

en: _OK
nl: _Oké

en: _Only for files smaller than:
nl: Alleen v_oor bestanden kleiner dan:

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open Scripts Folder
nl: _Scripts-map openen

en: _Open With %s
nl: _Openen met %s

en: _Organize Desktop by Name
nl: Bureaublad _rangschikken op naam

en: _Organize by Name
nl: _Rangschikken op naam

en: _Other pane
nl: _Ander paneel

en: _Owner:
nl: _Eigenaar:

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Paste Into Folder
nl: In map _plakken

en: _Pattern:
nl: _Patroon:

en: _Patterns
nl: _Patronen

en: _Photos:
nl: _Foto's:

en: _Places
nl: _Locaties

en: _Port:
nl: _Poort:

en: _Power On
nl: _Aanzetten

en: _Previous Tab
nl: Vo_rige tabblad

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Read
nl: _Lezen

en: _Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

en: _Redo copy of %d item | _Redo copy of %d items
nl[0]: Kopiëren van %d element op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Kopiëren van %d elementen op_nieuw uitvoeren

en: _Redo create link to %d item | _Redo create link to %d items
nl[0]: Maken van koppeling naar %d element op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Maken van koppeling naar %d elementen op_nieuw uitvoeren

en: _Redo creation of %d folder | _Redo creation of %d folders
nl[0]: Maken van %d map op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Maken van %d mappen op_nieuw uitvoeren

en: _Redo creation of a file from template
nl: Voer aanmaken van bestand vanuit sjabloon opnieuw uit

en: _Redo creation of an empty file
nl: Voer aanmaken van leeg bestand opnieuw uit

en: _Redo delete of %d item | _Redo delete of %d items
nl[0]: Verwijderen van %d element op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Verwijderen van %d elementen op_nieuw uitvoeren

en: _Redo duplicate of %d item | _Redo duplicate of %d items
nl[0]: Dupliceren van %d element op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Dupliceren van %d elementen op_nieuw uitvoeren

en: _Redo move of %d item | _Redo move of %d items
nl[0]: Verplaatsen van %d element op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Verplaatsen van %d elementen op_nieuw uitvoeren

en: _Redo move to trash of %d item | _Redo move to trash of %d items
nl[0]: In prullenbak gooien van %d element op_nieuw uitvoeren
nl[1]: In prullenbak gooien van %d elementen op_nieuw uitvoeren

en: _Redo rename of %d item | _Redo rename of %d items
nl[0]: Hernoemen van %d element op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Hernoemen van %d elementen op_nieuw uitvoeren

en: _Redo restore from trash of %d item | _Redo restore from trash of %d items
nl[0]: Terugzetten vanuit prullenbak van %d element op_nieuw uitvoeren
nl[1]: Terugzetten vanuit prullenbak van %d elementen op_nieuw uitvoeren

en: _Reload
nl: He_rladen

en: _Remember this application for "%s" files
nl: Deze toepassing _onthouden voor bestanden van het soort '%s'

en: _Remember this application for %s documents
nl: Deze toepassing _onthouden voor documenten van de soort %s

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Remove a Color...
nl: Een kleur _verwijderen…

en: _Remove a Pattern...
nl: Een patroon _verwijderen…

en: _Remove an Emblem...
nl: Een embleem _verwijderen…

en: _Remove...
nl: _Verwijderen…

en: _Rename...
nl: _Hernoemen…

en: _Restore
nl: Te_rughalen

en: _Retry
nl: Opnieu_w proberen

en: _Revert
nl: _Terugdraaien

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: _Run executable text files when they are opened
nl: Uitvoe_rbare tekstbestanden uitvoeren als ze worden geopend

en: _Safely Remove Drive
nl: _Station veilig verwijderen

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Scripts
nl: S_cripts

en: _Search
nl: _Zoeken

en: _Search for Files...
nl: _Zoeken naar bestanden…

en: _Search for:
nl: _Zoeken naar:

en: _Select Application
nl: _Toepassing kiezen

en: _Show file sizes with IEC units
nl: Laat bestandsgroottes zien in IEC-eenheden

en: _Show icons
nl: Pictogrammen _tonen

en: _Side Pane
nl: _Zijpaneel

en: _Single click to open items
nl: Enkelklik om elementen te openen

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: _Skip files
nl: Bestanden _overslaan

en: _Software:
nl: _Programmatuur:

en: _Start
nl: _Starten

en: _Start Multi-disk Device
nl: Multischijf-apparaat _starten

en: _Start Multi-disk Drive
nl: Multischijfstation _starten

en: _Sticky
nl: _Vast (vastklevend)

en: _Stop
nl: _Stoppen

en: _Stop Multi-disk Device
nl: Multischijf-apparaat _stoppen

en: _Stop Multi-disk Drive
nl: Multischijfstation _stoppen

en: _Stop the drive associated with the open folder
nl: _Stop de schijf die hoort bij de geopende map

en: _Tabs
nl: _Tabbladen

en: _Text beside icons
nl: _Tekst naast pictogrammen

en: _Trash
nl: _Prullenbak

en: _Type:
nl: Soor_t:

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Undo copy of %d item | _Undo copy of %d items
nl[0]: Kopiëren van %d element _ongedaan maken
nl[1]: Kopiëren van %d elementen _ongedaan maken

en: _Undo create link to %d item | _Undo create link to %d items
nl[0]: Koppeling maken naar %d element _ongedaan maken
nl[1]: Koppeling maken naar %d elementen _ongedaan maken

en: _Undo creation of %d folder | _Undo creation of %d folders
nl[0]: Aanmaken van %d map _ongedaan maken
nl[1]: Aanmaken van %d mappen _ongedaan maken

en: _Undo creation of a file from template
nl: Aanmaken van bestand vanuit sjabloon _ongedaan maken

en: _Undo creation of an empty file
nl: Aanmaken van een leeg bestand _ongedaan maken

en: _Undo delete of %d item | _Undo delete of %d items
nl[0]: Verwijderen van %d element _ongedaan maken
nl[1]: Verwijderen van %d elementen _ongedaan maken

en: _Undo duplicate of %d item | _Undo duplicate of %d items
nl[0]: Dupliceren van %d element _ongedaan maken
nl[1]: Dupliceren van %d elementen _ongedaan maken

en: _Undo move of %d item | _Undo move of %d items
nl[0]: Verplaatsen van %d element _ongedaan maken
nl[1]: Verplaatsen van %d elementen _ongedaan maken

en: _Undo move to trash of %d item | _Undo move to trash of %d items
nl[0]: Verplaatsen naar prullenbak van %d element _ongedaan maken
nl[1]: Verplaatsen naar prullenbak van %d elementen _ongedaan maken

en: _Undo rename of %d item | _Undo rename of %d items
nl[0]: Hernoemen van %d element _ongedaan maken
nl[1]: Hernoemen van %d elementen _ongedaan maken

en: _Undo restore from trash of %d item | _Undo restore from trash of %d items
nl[0]: Terugzetten vanuit prullenbak van %d element _ongedaan maken
nl[1]: Terugzetten vanuit prullenbak van %d elementen _ongedaan maken

en: _Unlock Drive
nl: Schijf ont_grendelen

en: _Unmount
nl: _Ontkoppelen

en: _Up
nl: Om_hoog

en: _Use a custom command
nl: _Gebruik een aangepaste opdracht

en: _Use compact layout
nl: _Compacte vormgeving gebruiken

en: _View
nl: _Tonen

en: _View As
nl: _Weergeven als

en: _View executable text files when they are opened
nl: Uit_voerbare tekstbestanden weergeven wanneer ze worden geopend

en: _Widget View
nl: Elementenweergave

en: _Write
nl: _Schrijven

en: _Zoom
nl: _Vergrotingsfactor

en: access
nl: toegang

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
nl[0]: ongeveer %'d uur
nl[1]: ongeveer %'d uren

en: bookmarks;browse;local;network;locations;MATE;
nl: bladwijzers;verkennen;plaatselijk;netwerk;locaties;MATE;

en: browse;disks;folders;local;remote;computer;MATE;
nl: verkennen;schijven;mappen;plaatselijk;afstand;computer;MATE;

en: by E_xtension
nl: op achtervoegsel

en: by Modification _Date
nl: op wijzigings_datum

en: by S_ize on Disk
nl: op schijfgrootte

en: by T_rash Time
nl: op _weggooitijdstip

en: by _Creation Date
nl: op _vervaardigingsdatum

en: by _Emblems
nl: op _Emblemen

en: by _Name
nl: op _naam

en: by _Size
nl: op _grootte

en: by _Type
nl: op soor_t

en: column
nl: kolom

en: create/delete
nl: aanmaken/verwijderen

en: dropped data
nl: neergezette gegevens

en: dropped text.txt
nl: neergezette tekst.txt

en: file;manager;change;properties;behaviour;appearance;windows;MATE;
nl: bestand;bestandbeheer;wijzigen;eigenschappen;gedrag;uiterlijk;vensters;MATE;

en: files;browser;manager;MATE;
nl: bestanden;verkenner;bestandsbeheer;MATE;

en: folder removed
nl: map verwijderd

en: free
nl: vrij

en: home;personal;folder;open;MATE;
nl: thuismap;persoonlijk;map;openen;MATE;

en: link
nl: koppeling

en: link (broken)
nl: koppeling (kapot)

en: list
nl: inventariseren

en: loading...
nl: laden…

en: nd copy)
nl: de kopie)

en: new file
nl: nieuw bestand

en: no
nl: niet

en: nothing
nl: niets

en: on the desktop
nl: op het bureaublad

en: paused
nl: gepauzeerd

en: pausing
nl: pauzeren...

en: pointing at "%s"
nl: verwijst naar ‘%s’

en: program
nl: programma

en: queued
nl: in wachtrij

en: queuing
nl: in wachtrij plaatsen...

en: rd copy)
nl: de kopie)

en: read
nl: lezen

en: st copy)
nl: ste kopie)

en: th copy)
nl: de kopie)

en: today
nl: vandaag

en: today at %-I:%M %p
nl: vandaag om %H:%M

en: today at %-I:%M:%S %p
nl: vandaag om %H:%M:%S

en: today at 00:00 PM
nl: vandaag om 00:00 nm

en: today at 00:00:00 PM
nl: vandaag om 00:00:00 nm

en: today, %-I:%M %p
nl: vandaag om %H:%M

en: today, 00:00 PM
nl: vandaag om 00:00 nm

en: unknown
nl: onbekend

en: unknown MIME type
nl: onbekend MIME-type (bestandssoort)

en: unknown type
nl: onbekend soort

en: unreadable
nl: onleesbaar

en: untitled folder
nl: naamloze map

en: used
nl: gebruikt

en: write
nl: schrijven

en: yesterday
nl: gisteren

en: yesterday at %-I:%M %p
nl: gisteren om %H:%M

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
nl: gisteren om %H:%M:%S

en: yesterday at 00:00 PM
nl: gisteren om 00:00 nm

en: yesterday at 00:00:00 PM
nl: gisteren om 00:00:00 nm

en: yesterday, %-I:%M %p
nl: gisteren om %H:%M

en: yesterday, 00:00 PM
nl: gisteren, 00:00 nm
