gvfs - en to nl translation catalogue (450 entries)

en:  (invalid encoding)
nl:  (ongeldige codering)

en:  <location> <attribute> <values> - set attribute
nl:  <locatie> <attribuut> <waardes> — attribuut instellen

en: %s Audio Player
nl: %s-muziekspeler

en: %s Camera
nl: %s-camera

en: %s Drive
nl: %s-station

en: %s Encrypted Data
nl: %s versleutelde gegevens

en: %s Filesystem Service
nl: Bestandssysteemvoorziening voor %s

en: %s Media
nl: Media van %s

en: %s on %s
nl: %s op %s

en: %s/%s Drive
nl: %s/%s-station

en: %s: %d: Directory or file exists
nl: %s: %d: Bestand of map bestaat al

en: %s: %d: Invalid filename
nl: %s: %d: Ongeldige bestandsnaam

en: %s: %d: No such file or directory
nl: %s: %d: Bestand of map bestaat niet

en: %s: %d: Not Supported
nl: %s: %d: Niet ondersteund

en: %s: %s, error writing to stdout
nl: %s: %s, schrijffout op ‘stdout’

en: %s: %s: error launching application: %s
nl: %s: %s: fout bij opstarten van toepassing: %s

en: %s: %s: error opening file: %s
nl: %s: %s: fout bij openen van bestand: %s

en: %s: %s: error opening location: %s
nl: %s: %s: fout bij openen locatie: %s

en: %s: %s: error reading: %s
nl: %s: %s: leesfout: %s

en: %s: %s:error closing: %s
nl: %s: %s: fout bij sluiten: %s

en: %s: missing locations
nl: %s: locatie ontbreekt

en: - create directories
nl: - mappen aanmaken

en: - delete files
nl: - bestanden verwijderen

en: - list contents of directories in a tree-like format
nl: - inhoud van mappen in een boomstructuur weergeven

en: - list files at <location>
nl: - bestandslijst van <locatie> tonen

en: - mount <location>
nl: - <locatie> aankoppelen

en: - move files to trash
nl: - bestanden naar prullenbak verplaatsen

en: - rename file
nl: - bestand hernoemen

en: - show info for <location>
nl: - info tonen voor <locatie>

en: / on %s
nl: / op %s

en: ATA Drive
nl: ATA-schijf

en: Accounts are unsupported
nl: Accounts worden niet ondersteund

en: Append to end of file
nl: Aan einde van bestand toevoegen

en: Attribute not specified
nl: Attribuut niet opgegeven

en: Audio CD Filesystem Service
nl: Bestandssysteemvoorziening voor audio-cd's

en: Audio Disc
nl: Audio-cd

en: Audio Player
nl: Muziekspeler

en: Automount failed: %s
nl: Auto-aankoppelen mislukt: %s

en: Backup file creation failed
nl: Aanmaken reservekopie

en: Backup file creation failed: %s
nl: Kon reservekopiebestand niet maken: %s

en: Backups are not yet supported.
nl: Backups worden (nog) niet ondersteund

en: Blank Blu-Ray Disc
nl: Lege Blu-ray-schijf

en: Blank Blu-Ray R Disc
nl: Lege Blu-ray-r-schijf

en: Blank Blu-Ray RW Disc
nl: Lege Blu-ray-rw-schijf

en: Blank CD-R Disc
nl: Lege cd-r-schijf

en: Blank CD-ROM Disc
nl: Lege cd-rom-schijf

en: Blank CD-RW Disc
nl: Lege cd-rw-schijf

en: Blank DVD+R DL Disc
nl: Lege dvd+r dl-schijf

en: Blank DVD+R Disc
nl: Lege dvd-r-schijf

en: Blank DVD+RW Disc
nl: Lege dvd+rw-schijf

en: Blank DVD-RAM Disc
nl: Lege dvd-ram-schijf

en: Blank DVD-ROM Disc
nl: Lege dvd-rom-schijf

en: Blank DVD-RW Disc
nl: Lege dvd-rw-schijf

en: Blank Disc
nl: Lege schijf

en: Blank HD DVD Disc
nl: Lege hd-dvd-schijf

en: Blank HD DVD-R Disc
nl: Lege hd-dvd-r-schijf

en: Blank HD DVD-RW Disc
nl: Lege hd-dvd-rw-schijf

en: Blank MO Disc
nl: Lege MO-schijf

en: Blu-Ray Disc
nl: Blu-ray-schijf

en: Blu-Ray R Disc
nl: Blu-ray-r-schijf

en: Blu-Ray RW Disc
nl: Blu-ray-rw-schijf

en: Burn
nl: Branden

en: CD-R
nl: Cd-r

en: CD-R Disc
nl: Cd-r-schijf

en: CD-ROM
nl: Cd-rom

en: CD-ROM Disc
nl: Cd-rom-schijf

en: CD-RW
nl: Cd-rw

en: CD-RW Disc
nl: Cd-rw-schijf

en: CD/DVD Creator
nl: Cd/dvd branden

en: Can't contact session bus
nl: Kan niet met ‘system bus’ verbinden

en: Can't copy directory over directory
nl: Kan map niet over map heen kopiëren

en: Can't copy file over directory
nl: Kan bestand niet over map heen kopiëren

en: Can't eject file
nl: Kan bestand niet uitwerpen

en: Can't find metadata file %s
nl: Can metadatabestand %s niet vinden

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
nl: Kan versie %d van GVfsIcon-codering niet verwerken

en: Can't monitor file or directory.
nl: Kan bestand of map niet monitoren.

en: Can't mount file
nl: Kan bestand niet aankoppelen

en: Can't move directory over directory
nl: Kan map niet over andere map heen verplaatsen

en: Can't open directory
nl: Kan map niet openen

en: Can't open mountable file
nl: Kan aankoppelbaar bestand niet openen

en: Can't poll file
nl: Kan bestand niet polsen

en: Can't recursively copy directory
nl: Kan map niet recursief kopiëren

en: Can't recursively move directory
nl: Kan map niet recursief verplaatsen

en: Can't send host identity confirmation
nl: Kan informatie over host-identiteit niet zenden

en: Can't send password
nl: Kon wachtwoord niet zenden

en: Can't start file
nl: Kan bestand niet starten

en: Can't stop file
nl: Kan bestand niet stoppen

en: Can't unmount file
nl: Kan bestand niet ontkoppelen

en: Can't write to directory
nl: Kan niet in map schrijven

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Login
nl: Aanmelden annuleren

en: Cannot allocate new file to append to
nl: Kan geen nieuw bestand om naar te schrijven aanmaken

en: Cannot connect to the system bus
nl: Kon niet met ‘system bus’ verbinden

en: Cannot create gphoto2 context
nl: Kon gphoto2-context niet aanmaken

en: Cannot create gudev client
nl: Kon gudev-client niet aanmaken

en: Cannot create libhal context
nl: Kon libhal-context niet aanmaken

en: Cannot find drive %s
nl: Can station %s niet vinden

en: Cannot get LUKS cleartext slave
nl: Kon LUKS-cleartext-slave niet verkrijgen

en: Cannot get LUKS cleartext slave from path `%s'
nl: Kon LUKS-cleartext-slave niet verkrijgen van pad ‘%s’

en: Cannot get data of file to append to
nl: Kan data in bestand om naar te schrijven niet opvragen

en: Cannot initialize libhal
nl: Kon libhal niet initialiseren

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
nl: Kan dataverbinding niet openen. Wellicht blokkeert uw firewall dit.

en: Cannot read file to append to
nl: Kan bestand om naar te schrijven niet lezen

en: CompactFlash Drive
nl: CompactFlash-station

en: Concatenate files at locations and print to the standard output. Works just like the traditional cat utility, but using gvfs location instead local files: for example you can use something like smb://server/resource/file.txt as location to concatenate.
nl: Bestanden op bepaalde locaties achter elkaar weergeven en op de standaarduitvoer tonen. Dit werkt net als het ‘cat’-programma, maar gebruikt gvfs-locaties in plaats van lokale bestanden. U kunt bijvoorbeeld iets als ‘smb://server/map/naar/bestand.txt’ gebruiken als locatie.

en: Connection refused by server
nl: Verbinding geweigerd door server

en: Connection to the device lost
nl: Verbinding met apparaat verloren

en: Copy with file
nl: Behouden bij kopiëren van bestand

en: Could not create request
nl: Kon aanvraag niet aanmaken

en: Could not find enclosing mount
nl: Kon omvattend koppelpunt niet vinden

en: Could not parse response
nl: Kan antwoord niet verwerken

en: Couldn't get stream file descriptor
nl: Kon ‘stream file descriptor’ niet verkrijgen

en: Create backup
nl: Backup maken

en: DEST - read from standard input and save to DEST
nl: DOEL — van standaardinvoer lezen en als DOEL opslaan

en: DVD+R
nl: Dvd+r

en: DVD+R DL Disc
nl: Dvd+r DL-schijf

en: DVD+R Disc
nl: Dvd-r-schijf

en: DVD+RW
nl: Dvd+rw

en: DVD+RW Disc
nl: Dvd+rw-schijf

en: DVD-R
nl: Dvd-r

en: DVD-RAM
nl: Dvd-ram

en: DVD-RAM Disc
nl: Dvd-ram-schijf

en: DVD-ROM
nl: Dvd-rom

en: DVD-ROM Disc
nl: Dvd-rom-schijf

en: DVD-RW
nl: Dvd-rw

en: DVD-RW Disc
nl: Dvd-rw-schijf

en: DVD±R
nl: Dvd±r

en: DVD±RW
nl: Dvd±rw

en: Data connection closed
nl: Dataverbinding gesloten

en: Device '%s' is password protected. Enter the password on the device and click 'Try again'.
nl: Het apparaat ‘%s’ is met een wachtwoord beveiligd. Geeft het wachtwoord op het apparaat en klik op ‘Opnieuw proberen’.

en: Device requires a software update
nl: Het apparaat heeft een software-update nodig

en: Didn't get stream file descriptor
nl: Kon ‘stream file descriptor’ niet verkrijgen

en: Digital Camera (%s)
nl: Digitale camera (%s)

en: Directory '%s' is not empty
nl: Map ‘%s’ is niet leeg

en: Directory not empty
nl: Map is niet leeg

en: Directory notification not supported
nl: Mapwijzigingsmeldingen niet ondersteund

en: Disc
nl: Schijf

en: Don't follow symlinks
nl: Geen symbolische verwijzingen volgen

en: Don't send single MOVED events.
nl: Geen afzonderlijke MOVED-gebeurtenissen sturen.

en: Don't start fuse.
nl: Fuse niet starten.

en: Drive %s does not contain audio files
nl: Station %s bevat geen audiobestanden

en: Empty response
nl: Leeg antwoord

en: End of stream
nl: Einde van stream

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
nl: Geef een wachtwoord om het volumen te ontgrendelen
    Het apparaat ‘%s’ bevat vercijferde gegevens op partitie %d.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
nl: Geef een wachtwoord om het volumen te ontgrendelen
    Het apparaat ‘%s’ bevat vercijferde gegevens.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
nl: Geef een wachtwoord om het volumen te ontgrendelen
    Het apparaat %s bevat vercijferde gegevens.

en: Enter passphrase for key for ssh as %s on %s
nl: Voer wachtwoordzin in voor SSH-sleutel van %s op %s

en: Enter passphrase for key for ssh on %s
nl: Voer wachtwoordzin in voor SSH-sleutel van het account op %s

en: Enter password for %s
nl: Voer wachtwoord voor %s in

en: Enter password for ftp as %s on %s
nl: Voer wachtwoord voor ftp voor %s op %s in

en: Enter password for ftp on %s
nl: Voer wachtwoord voor ftp op %s in

en: Enter password for ssh as %s on %s
nl: Voer SSH-wachtwoord in van %s op %s

en: Enter password for ssh on %s
nl: Voer SSH-wachtwoord in voor het account op %s

en: Error closing: %s
nl: Fout bij sluiten: %s

en: Error connecting to D-Bus: %s
nl: Fout bij verbinden met D-Bus: %s

en: Error connecting to daemon: %s
nl: Fout bij verbinden naar voorziening: %s

en: Error connecting to socket: %s
nl: Fout bij verbinden met socket: %s

en: Error copying file %s: %s
nl: Fout bij kopiëren van bestand %s: %s

en: Error creating Avahi resolver: %s
nl: Fout bij maken van Avahi-resolver: %s

en: Error creating backup file: %s
nl: Fout bij maken reservekopie: %s

en: Error creating camera
nl: Kon camera niet aanmaken

en: Error creating directory
nl: Fout bij aanmaken van map

en: Error creating directory: %s
nl: Fout bij aanmaken van map: %s

en: Error creating file object
nl: Fout bij aanmaken bestandobject

en: Error creating socket: %s
nl: Fout bij maken van socket: %s

en: Error deleting directory
nl: Fout bij verwijderen van map

en: Error deleting file
nl: Fout bij verwijderen van bestand

en: Error deleting file: %s
nl: Fout bij verwijderen van bestand: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
nl: Kon omvattend koppelpunt niet vinden: %s

en: Error from 'paranoia' on drive %s
nl: Fout van ‘paranoia’ op station %s

en: Error getting data from file
nl: Fout bij verkrijgen data van bestand

en: Error getting device information
nl: Fout bij verkrijgen van apparaatinformatie

en: Error getting file
nl: Fout bij ophalen bestand

en: Error getting writable attributes: %s
nl: Fout bij opvragen schrijfbare attributen: %s

en: Error in stream protocol: %s
nl: Fout in stream-protocol: %s

en: Error initializing Avahi: %s
nl: Fout bij initialiseren van Avahi: %s

en: Error initializing camera
nl: Fout bij initialiseren camera

en: Error loading device information
nl: Fout bij opvragen van apparaatinformatie

en: Error looking up device information
nl: Fout bij opvragen van apparaatinformatie

en: Error mounting %s: %s
nl: Fout bij aankoppelen van %s: %s

en: Error mounting location: %s
nl: Fout bij aankoppelen locatie: %s

en: Error moving file %s: %s
nl: Fout bij verplaatsen van bestand %s: %s

en: Error moving file: %s
nl: Fout bij verplaatsen van bestand: %s

en: Error opening file: %s
nl: Fout bij openen van bestand: %s

en: Error parsing commandline options: %s
nl: Fout bij verwerken opdrachtregelopties: %s

en: Error reading stdin
nl: Fout bij lezen van stdin

en: Error removing target file: %s
nl: Fout bij verwijderen doelbestand: %s

en: Error renaming dir
nl: Fout bij hernoemen van map

en: Error renaming file
nl: Fout bij hernoemen van bestand

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
nl: Fout bij resolven van ‘%s’-service ‘%s’ in domein ‘%s’

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
nl: Fout bij resolven van ‘%s’-service ‘%s’ in domein ‘%s’. Een of meerdere TXT-records ontbreken. Benodigde keys: ‘%s’.

en: Error seeking in stream on camera %s
nl: Fout bij zoeken in stream op camera %s

en: Error seeking in stream on drive %s
nl: Fout bij zoeken in stream op station %s

en: Error sending fd: %s
nl: Fout bij zenden naar ‘file descriptor’: %s

en: Error setting attribute: %s
nl: Fout bij instellen van attribute: %s

en: Error setting file metadata: %s
nl: Fout bij opslaan van bestandsmetadata: %s

en: Error setting up camera communications port
nl: Instellen communicatiepoort voor camera mislukt

en: Error trashing file: %s
nl: Fout bij verplaatsen naar prullenbak: %s

en: Error unmounting mount: %s
nl: Fout bij ontkoppelen: %s

en: Error while getting mount info: %s
nl: Kon koppelingsinfo niet verkrijgen: %s

en: Error writing file
nl: Fout bij schrijven van bestand

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Etag not available
nl: Etag niet beschikbaar

en: FILES... - open FILES with registered application.
nl: BESTANDEN… — BESTANDEN openen met standaardtoepassing.

en: Failed to create active FTP connection.
nl: Opzetten actieve FTP-verbinding mislukt.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
nl: Kan geen actieve FTP-verbinding maken. Misschien ondersteunt de router dit niet.

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
nl: Kon media niet uitwerpen; een of meerdere volumina zijn bezig.

en: Failed to get file list
nl: Opvragen van bestandenlijst mislukt

en: Failed to get folder list
nl: Opvragen van mappenlijst mislukt

en: Failed to mount Windows share
nl: Kon gedeelde Windows-map niet aankoppelen

en: Failed to retrieve share list from server
nl: Kon lijst van gedeelde mappen niet van server opvragen

en: Failure
nl: Mislukt

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: File does not exist
nl: Bestand bestaat niet

en: File doesn't exist
nl: Bestand bestaat niet

en: File exists
nl: Bestand bestaat al

en: File is directory
nl: Bestand is een map

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
nl[0]: Bestandssysteem is bezig: %d open bestand
nl[1]: Bestandssysteem is bezig: %d open bestanden

en: Filename contains invalid characters.
nl: Bestandsnaam bevat ongeldige tekens.

en: Filesystem is busy
nl: Bestandssysteem is bezig

en: FireWire Drive
nl: FireWire-schijf

en: Floppy Disk
nl: Diskette

en: Floppy Drive
nl: Diskettestation

en: Follow symlinks, mounts and shortcuts like dirs
nl: Symbolische verwijzingen, koppelingen en verwijzingen als mappen volgen

en: GVFS Daemon
nl: GVFS-voorziening

en: GVFS Metadata Daemon
nl: GVFS-metadata-voorziening

en: GVfs GDU Volume Monitor
nl: GVfs-GDU-volumenmonitor

en: Get filesystem info
nl: Bestandssysteeminformatie opvragen

en: HD DVD Disc
nl: Hd-dvd-schijf

en: HD DVD-R Disc
nl: Hd-dvd-r-schijf

en: HD DVD-RW Disc
nl: Hd-dvd-rw-schijf

en: HDDVD
nl: Hd-dvd

en: HDDVD-RW
nl: Hd-dvd-rw

en: HDDVD-r
nl: Hd-dvd-r

en: HTTP Client Error: %s
nl: HTTP-clientfout: %s

en: HTTP Error: %s
nl: HTTP-fout: %s

en: Host closed connection
nl: De host heeft de verbinding verbroken

en: Host key verification failed
nl: Controle van hostsleutel mislukt

en: Hostname not known
nl: Hostnaam onbekend

en: Insufficient permissions
nl: Onvoldoende toegangsrechten

en: Internal Apple File Control error
nl: Interne Apple File Control-fout

en: Internal Error (%s)
nl: Interne fout (%s)

en: Internal error: %s
nl: Interne fout: %s

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
nl: Ongeldige AFC-locatie: de juiste vorm is afc://uuid:poortnummer

en: Invalid Apple File Control data received
nl: Ongeldige Apple File Control-gegevens ontvangen

en: Invalid arguments from spawned child
nl: Ongeldige parameters van opgestart dochterproces

en: Invalid attribute info list content
nl: Ongeldige inhoud in eigenschappenlijst

en: Invalid attribute type %s
nl: Ongeldige attribuuttype %s

en: Invalid backend type
nl: Ongeldig backend-type

en: Invalid dbus message
nl: Ongeldig D-Bus-bericht

en: Invalid file info format
nl: Ongeldig formaat bestandsinformatie

en: Invalid filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Invalid filename %s
nl: Ongeldige bestandsnaam: ‘%s’

en: Invalid icon_id '%s' in OpenIconForRead
nl: Ongeldig icon_id ‘%s’ in OpenIconForRead

en: Invalid mount spec
nl: Ongeldige aankoppelspecificatie

en: Invalid reply
nl: Ongeldig antwoord

en: Invalid reply received
nl: Ongeldig antwoord ontvangen

en: Invalid return value from %s
nl: Ongeldig resultaat van ‘%s’

en: Invalid seek type
nl: Ongeldig seek-type

en: Items in the trash may not be modified
nl: Items in de prullenbak kunnen niet gewijzigd worden

en: Jaz Drive
nl: Jaz-station

en: Keep with file when moved
nl: Behouden bij verplaatsen van bestand

en: LOCATION... - concatenate LOCATIONS to standard output.
nl: LOCATIE… — LOCATIES achter elkaar weergeven op standaarduitvoer

en: List
nl: Lijst

en: List writable attributes
nl: Schrijfbare attributen tonen

en: Local Network
nl: Lokaal netwerk

en: Location is already mounted
nl: Locatie is reeds aangekoppeld

en: Location is not mountable
nl: Locatie is niet aankoppelbaar

en: Location not specified
nl: Locatie niet opgegeven

en: Lockdown Error: Invalid Argument
nl: Lockdown-fout: ongeldige parameter

en: Log In Anyway
nl: Toch aanmelden

en: Login dialog cancelled
nl: Aanmeldvenster geannuleerd

en: MO Disc
nl: MO-schijf

en: Main daemon for GVFS
nl: Hoofdvoorziening voor GVFS

en: Malformed dns-sd encoded_triple '%s'
nl: Ongeldige ‘dns-sd encoded_triple’: ‘%s’

en: Malformed icon identifier '%s'
nl: Ongeldige pictogram-identifier ‘%s’

en: Malformed input data for GVfsIcon
nl: Ongeldige invoergegevens voor GVfsIcon

en: Mass Storage Drive
nl: Opslagstation

en: MemoryStick Drive
nl: MemoryStick-station

en: Metadata daemon for GVFS
nl: Metadata-voorziening voor GVFS

en: Missing operand
nl: Ontbrekende operand

en: Mixed Audio/Data Disc
nl: Schijf met audio en data

en: Monitor events
nl: Gebeurtenissen monitoren

en: Mount as mountable
nl: Als koppeling aankoppelen

en: Mount volume with device file
nl: Volume met apparaatbestand aankoppelen

en: Mounted %s at %s
nl: %s aangekoppeld op %s

en: Name already exists
nl: Naam bestaat al

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Location Monitor
nl: Monitor voor netwerklokaties

en: New name too long
nl: Nieuwe naam te lang

en: No camera specified
nl: Geen camera opgegeven

en: No device specified
nl: Geen apparaat opgegeven

en: No drive specified
nl: Geen station opgegeven

en: No hostname specified
nl: Geen hostnaam opgegeven

en: No media in the drive
nl: Geen media in schijf of lade

en: No mount type specified
nl: Geen koppeltype opgegeven

en: No route to host
nl: Geen route naar host

en: No space left on server
nl: Geen vrije ruimte meer op server

en: No such file
nl: Bestand bestaat niet

en: No such file %s on drive %s
nl: Geen bestand %s op station %s

en: No such file or directory
nl: Bestand of map bestaat niet

en: No such file or directory in target path
nl: Bestand of map niet in doelmap gevonden

en: No volume for device file %s
nl: Geen volumen voor apparaatbestand %s

en: Not a WebDAV enabled share
nl: Geen WebDAV-schijf

en: Not a directory
nl: Geen map

en: Not a mountable file
nl: Geen aankoppelbaar bestand

en: Not a regular file
nl: Geen normaal bestand

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Not supported (not same directory)
nl: Niet ondersteund (niet dezelfde map)

en: Not supported (src is dir, dst is dir)
nl: Niet ondersteund (bron is map, doel is map)

en: Not supported (src is dir, dst is existing file)
nl: Niet ondersteund (bron is map, doel is bestaand bestand)

en: Not supported (src is file, dst is dir)
nl: Niet ondersteund (bron is bestand, doel is map)

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting option like -n, -T or other.
nl: Let op: gebruik een ‘pipe’ als u opmaakopties zoals ‘-n’ of ‘-T’ wilt gebruiken.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
nl: Ontkoppelen wordt door één of meer toepassingen verhinderd

en: Only create if not existing
nl: Alleen maken indien niet-bestaand

en: Opens the file(s) with the default application registered to handle the type of the file.
nl: Een of meerdere bestanden met de standaardtoepassing voor dit bestandstype openen.

en: Operation failed
nl: Bewerking is mislukt

en: Operation not supported by backend
nl: Bewerking niet door backend ondersteund

en: Operation not supported, files on different mounts
nl: Bewerking niet ondersteund; bestanden op verschillende koppelpunten

en: Operation unsupported
nl: Bewerking niet ondersteund

en: Operation was cancelled
nl: Bewerking is geannuleerd

en: Page type unknown
nl: Paginatype onbekend

en: Password dialog cancelled
nl: Wachtwoordvenster geannuleerd

en: Password required for %s
nl: Wachtwoord benodigd voor %s

en: Password required for share %s on %s
nl: Wachtwoord benodigd voor gedeelde map %s op %s

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Please enter proxy password
nl: Voer uw proxy-wachtwoord in

en: Print new etag at end
nl: Nieuwe etag tonen aan het einde

en: Protocol error
nl: Protocolfout

en: Rename successful. New uri: %s
nl: Hernoemen succesvol. Nieuwe uri: %s

en: Replace old daemon.
nl: Oude voorziending vervangen.

en: Response invalid
nl: Ongeldig antwoord

en: SCSI Drive
nl: SCSI-schijf

en: SD/MMC Drive
nl: SD/MMC-station

en: SOURCE... DEST - copy file(s) from SOURCE to DEST
nl: BRON… DOEL — bestand(en) kopiëren van BRON naar DOEL

en: SOURCE... DEST - move file(s) from SOURCE to DEST
nl: BRON… DOEL — bestand(en) van BRON naar DOEL verplaatsen

en: Seek not supported on stream
nl: Zoeken in stream niet ondersteund

en: Service %d on Apple Mobile Device
nl: Service %d op Apple Mobile Device

en: Settable attributes:
nl: Instelbare attributen:

en: Show completions
nl: Aanvullingen tonen

en: Show extra information for List and Monitor
nl: Extra informatie tonen voor Lijst en Monitor

en: Show hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: SmartMedia Drive
nl: SmartMedia-station

en: Software RAID Drive
nl: Software RAID-schijf

en: Start Anyway
nl: Toch starten

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
nl: Schijf in ‘degraded mode’ starten?
    Dit houdt in dat de schijf niet langer fouttolerantie ondersteunt. Als een onderdeel het begeeft kunnen gegevens definitief verloren gaan.

en: Symlinks not supported by backend
nl: Symbolische verwijzingen niet door backend ondersteund

en: Tape Drive
nl: Tape-station

en: Target %s is not a directory
nl: Doel %s is geen map

en: Target file already exists
nl: Doelbestand bestaat al

en: Target file exists
nl: Doelbestand bestaat al

en: The FTP server is busy. Try again later
nl: De FTP-server is bezig. Probeer het later opnieuw.

en: The attributes to get
nl: De op te vragen attributen

en: The connection was interrupted
nl: De verbinding werd onderbroken

en: The device did not respond
nl: Het apparaat antwoordde niet

en: The directory is not empty
nl: Map is niet leeg

en: The etag of the file being overwritten
nl: De etag van het te overschrijven bestand

en: The file does not exist or isn't an audio track
nl: Het bestand bestaat niet of is geen muziekbestand

en: The file is not a directory
nl: Het bestand is geen map

en: The file is not a mountable
nl: Het bestand is niet aankoppelbaar

en: The file was externally modified
nl: Het bestand is tussentijds gewijzigd

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
nl: De identiteit van de computer op afstand (%s) is onbekend.
    Dit gebeurt wanneer u zich voor de eerste keer bij een computer aanmeldt.
    
    De identiteit die door de computer op afstand is verzonden is %s. Indien u absoluut zeker wilt weten of het veilig is om door te gaan, neem dan contact op met de systeembeheerder.

en: The specified location is not mounted
nl: De opgegeven locatie is niet aangekoppeld

en: The specified location is not supported
nl: De opgegeven locatie wordt niet ondersteund

en: The trash folder may not be deleted
nl: De prullenbak kan niet verwijderd worden

en: Thumb Drive
nl: Thumb-station

en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
nl: Timeout bij resolven van ‘%s’-service ‘%s’ in domein ‘%s’

en: Timed out when logging in
nl: Wachttijd voor aanmelden overschreden

en: Too many arguments
nl: Te veel parameters

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Try "%s --help" for more information.
nl: Probeer ‘%s --help’ voor meer informatie.

en: Try again
nl: Opnieuw proberen

en: USB Drive
nl: USB-schijf

en: USB support missing. Please contact your software vendor
nl: USB-ondersteuning ontbreekt. Neem contact op met uw beheerder.

en: Unable to create temporary directory
nl: Kon tijdelijke map niet aanmaken

en: Unable to create temporary file
nl: Kon tijdelijk bestand niet maken

en: Unable to find supported ssh command
nl: Kon geen ondersteund SSH-programma vinden

en: Unable to move metadata keys
nl: Kon metadata-sleutels niet verplaatsen

en: Unable to remove metadata keys
nl: Kon metadata-sleutels niet verwijderen

en: Unable to set metadata key
nl: Kon metadata-sleutel niet opslaan

en: Unable to spawn ssh program
nl: Kon SSH-programma niet starten

en: Unable to spawn ssh program: %s
nl: Kon SSH-programma niet starten: %s

en: Unable to unset metadata key
nl: Kon metadata-sleutel niet verwijderen

en: Unexpected end of stream
nl: Gegevensstroom onverwacht beëindigd

en: Unexpected reply from server
nl: Onverwacht antwoord van server

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
nl: Onafgehandelde Apple File Control-fout (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
nl: Onafgehandelde lockdown-fout (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
nl: Onafgehandelde libimobiledevice-fout (%d)

en: Unmount
nl: Ontkoppelen

en: Unmount Anyway
nl: Toch ontkoppelen

en: Unmount all mounts with the given scheme
nl: Alle koppelingen met het opgegeven schema ontkoppelen

en: Unnamed Drive
nl: Naamloze schijf

en: Unnamed Drive (%s)
nl: Naamloze schrijf (%s)

en: Unsupported network protocol
nl: Niet ondersteund netwerkprotocol

en: Unsupported seek type
nl: Niet ondersteund zoektype

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
nl: Gebruik: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value ...
nl: Gebruik: %s key=value key=value ...

en: Use a long listing format
nl: Uitgebreid lijstformaat gebruiken

en: Value not specified
nl: Waarde niet opgegeven

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
nl: Volumen is bezig
    Een of meerdere toepassingen houden dit volumen bezig

en: WebDAV on %s
nl: WebDAV op %s

en: WebDAV share
nl: WebDAV-map

en: When creating a file, restrict access to the current user only
nl: Toegang beperken tot huidige gebruiken bij aanmaken bestand

en: Windows Network
nl: Windows-netwerk

en: Windows Network Filesystem Service
nl: Bestandssysteemvoorziening voor Windows-netwerken

en: Windows Shares Filesystem Service
nl: Bestandssysteemvoorziening voor gedeelde Windows-mappen

en: Windows shares on %s
nl: Gedeelde Windows-mappen op %s

en: Writable attribute namespaces:
nl: Schrijfbare attribuut-namespaces:

en: Zip Drive
nl: Zip-station

en: attribute type [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]
nl: attribuuttype [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]

en: attributes:
nl: attributen:

en: backup existing destination files
nl: backup maken van bestaande doelbestanden

en: backups not supported yet
nl: backups (nog) niet ondersteund

en: cdda mount on %s
nl: cdda-koppeling op %s

en: create parent directories
nl: oudermappen aanmaken

en: directory
nl: map

en: display name: %s
nl: weergavenaam: %s

en: edit name: %s
nl: bewerkbare naam: %s

en: error starting mount daemon
nl: fout bij starten van koppelvoorziening

en: files
nl: bestanden

en: ftp as %s on %s
nl: ftp voor %s op %s

en: ftp on %s
nl: ftp op %s

en: gphoto2 mount on %s
nl: gphoto2-koppeling op %s

en: hidden
nl: verborgen

en: ignore nonexistent files, never prompt
nl: niet-bestaande bestanden negeren, nooit vragen

en: invalid type
nl: ongeldig type

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
nl: libimobiledevice-fout: ongeldige parameter

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
nl: libimobiledevice-fout: geen apparaat gevonden. Controleer dat usbmuxd correct functioneert.

en: locations
nl: locaties

en: mountable
nl: aankoppelbaar

en: mountpoint for %s already running
nl: koppelpunt voor %s reeds actief

en: name: %s
nl: naam: %s

en: never follow symbolic links
nl: nooit symbolische verwijzingen volgen

en: no target directory
nl: geen doelmap

en: overwrite %s?
nl: %s overschrijven?

en: preserve all attributes
nl: alle attributen behouden

en: progress
nl: voortgang

en: prompt before overwrite
nl: overschrijven bevestigen

en: regular
nl: normaal

en: sftp for %s on %s
nl: sftp voor %s op %s

en: sftp on %s
nl: sftp op %s

en: shortcut
nl: verwijzing

en: show progress
nl: voortgang tonen

en: size:
nl: grootte:

en: special
nl: speciaal

en: ssh program unexpectedly exited
nl: SSH-programma werd onverwacht afgesloten

en: symlink
nl: symbolische verwijzing

en: unknown
nl: onbekend

en: values must be string or list of strings
nl: waarden moeten een string of een lijst van strings zijn
