vinagre - en to sr@latin translation catalogue (272 entries)

en: %s authentication is required
sr@latin: %s prijavljivanje je obavezno

en: %s wants to share their desktop with you.
sr@latin: %s želi da deli svoju radnu površ sa vama.

en: (Protocol: %s)
sr@latin: (Protokol: %s)

en: - Remote Desktop Viewer
sr@latin: — Pregledač udaljenih radnih površi

en: A password is required in order to access this remote desktop.
sr@latin: Potrebna vam je lozinka da biste pristupili ovom računaru.

en: A username is required in order to access this remote desktop.
sr@latin: Potrebno vam je korisničko ime da biste pristupili ovom računaru.

en: About this application
sr@latin: O ovom programu

en: Access MS Windows remote desktops
sr@latin: Pristupite udaljenom MS Vindouz računaru

en: Access Spice desktop server
sr@latin: Pristupite serveru Spajs radne površi

en: Access Unix/Linux terminals
sr@latin: Pristup terminalima Uniksa/Linuksa

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
sr@latin: Pristupa Uniks/Linuksovim, Vindouzovim i ostalim računarima.

en: Access remote desktops
sr@latin: Pristupite udaljenom računaru

en: Add the current connection to your bookmarks
sr@latin: Dodajte trenutnu vezu u obeleživače

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
sr@latin: Prilagodite prozor veličini udaljene radne površi

en: An error occurred
sr@latin: Došlo je do greške

en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
sr@latin: Da li sigurno želite da uklonite „%s“ iz obeleživača?

en: Authentication error
sr@latin: Greška potvrđivanja identiteta

en: Authentication failed
sr@latin: Prijava nije uspela

en: Authentication for host %s has failed
sr@latin: Prijava na računar „%s“ nije uspela

en: Authentication is required
sr@latin: Prijava je obavezna

en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
sr@latin: Način prijavljivanja za domaćina „%s“ nije podržan. (%u)

en: Authentication unsupported
sr@latin: Način prijavljivanja nije podržan

en: Automatically share clipboard between client and guest
sr@latin: Deli stavke iz ostave između klijenta i gosta

en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
sr@latin: Loša vrednost za opciju „deljena“: %d. Treba biti 0 ili 1. Zanemarujem.

en: Bookmark Folder
sr@latin: Fascikla obeleživača

en: Bookmarks
sr@latin: Obeleživači

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
sr@latin: Aktiviranjem obrnutih veza, možete pristupiti računarima koji su iza mrežne barijere. Potrebno je da udaljena strana uspostavlja vezu sa vama. Za više informacija, pogledajte pomoć.

en: Can't send host identity confirmation
sr@latin: Ne mogu da pošaljem potvrdu identiteta domaćina

en: Cancel Login
sr@latin: Otkaži prijavu

en: Cannot initialize preferences manager.
sr@latin: Ne mogu da pokrenem upravnika postavki.

en: Certificate Verification
sr@latin: Provera uverenja

en: Choose a Remote Desktop
sr@latin: Izaberite udaljenu radnu površ

en: Choose a remote desktop to connect to
sr@latin: Izaberite udaljenu radnu površ za povezivanje

en: Choose the file
sr@latin: Izaberite datoteku

en: Close connection
sr@latin: Zatvorite vezu

en: Color _Depth:
sr@latin: _Dubina boje:

en: Configure incoming VNC connections
sr@latin: Podesite dolazne VNC veze

en: Connect
sr@latin: Poveži se

en: Connect to a remote desktop
sr@latin: Povežite se na udaljeni računar

en: Connecting…
sr@latin: Povezujem se…

en: Connection
sr@latin: Veza

en: Connection closed
sr@latin: Veza je zatvorena

en: Connection options
sr@latin: Opcije veze

en: Connection refused by server
sr@latin: Server je odbio vezu

en: Connection to host %s was closed.
sr@latin: Veza sa računarom „%s“ je zatvorena.

en: Connectivity
sr@latin: Povezivost

en: Could not get a screenshot of the connection.
sr@latin: Ne mogu da dobavim snimak ekrana aktivne veze.

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
sr@latin: Ne mogu da dobavim aktivni protokol iz spiska protokola.

en: Could not merge UI XML file: %s
sr@latin: Ne mogu da stopim IksML datoteku sučelja: %s

en: Could not open the file.
sr@latin: Ne mogu da otvorim datoteku.

en: Could not parse the file.
sr@latin: Ne mogu da obradim datoteku.

en: Could not remove the old bookmarks file
sr@latin: Ne mogu da uklonim staru datoteku sa obeleživačima

en: Could not send password
sr@latin: Ne mogu da pošaljem lozinku

en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
sr@latin: Pravi novi prozor u već pokrenutom programu

en: Desktop Name:
sr@latin: Radna površ:

en: Desktop sharing invitation
sr@latin: Pozivnica za deljenje radne površine

en: Dimensions:
sr@latin: Dimenzije:

en: Disconnect
sr@latin: Prekini vezu

en: Disconnect All
sr@latin: Prekini sve veze

en: Disconnect all connections
sr@latin: Prekinite sve aktivne veze

en: Disconnect the current connection
sr@latin: Prekinite trenutnu vezu

en: Do not send mouse and keyboard events
sr@latin: Ne šaljite događaje miša i tastature

en: Enable fullscreen mode for this connection
sr@latin: Uključite režim preko celog ekrana za ovu vezu

en: Enable keyboard shortcuts
sr@latin: Uključite prečice na tastaturi

en: Enable scaled mode
sr@latin: Uključuje režim razmere

en: Enable shortcuts
sr@latin: Uključuje prečice tastature

en: Error activating reverse connections
sr@latin: Greška aktiviranja obrnute veze

en: Error connecting to host.
sr@latin: Greška povezivanja sa računarom.

en: Error creating the SSH tunnel
sr@latin: Greška stvaranja tunela bezbedne školjke

en: Error loading UI file
sr@latin: Greška učitavanja datoteke sučelja

en: Error opening old bookmarks file: %s
sr@latin: Greška otvaranja datoteke starih obeleživača: %s

en: Error removing bookmark: Entry not found
sr@latin: Greška brisanja obeleživača: nisam našao unos

en: Error saving recent connection.
sr@latin: Greška čuvanja nedavnih veza.

en: Error saving screenshot
sr@latin: Greška čuvanja snimka ekrana

en: Error saving the credentials on the keyring.
sr@latin: Greška čuvanja uverenja u privesku ključeva.

en: Error showing help
sr@latin: Greška prikazivanja pomoći

en: Error while creating the file %s: %s
sr@latin: Greška prilikom pravljenja datoteke „%s“: %s

en: Error while initializing bookmarks: %s
sr@latin: Greška prilikom pokretanja obeleživača: %s

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
sr@latin: Greška prilikom pokretanja obeleživača: Datoteka nije u zapisu u kome se čuvaju obeleživači

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
sr@latin: Greška prilikom pokretanja obeleživača: Datoteka izgleda prazna

en: Error while migrating bookmarks: %s
sr@latin: Greška prilikom prebacivanja obeleživača: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
sr@latin: Greška prilikom prebacivanja obeleživača: Nisam uspeo da napravim IksML strukturu

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
sr@latin: Greška prilikom prebacivanja obeleživača: Nisam uspeo da dovršim IksML strukturu

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
sr@latin: Greška prilikom prebacivanja obeleživača: Nisam uspeo da pokrenem IksML strukturu

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
sr@latin: Greška prilikom prebacivanja obeleživača: VNC dodatak nije aktiviran

en: Error while saving bookmarks: %s
sr@latin: Greška prilikom čuvanja obeleživača: %s

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
sr@latin: Greška prilikom čuvanja obeleživača: Greška prilikom pravljenja IksML strukture

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
sr@latin: Greška prilikom čuvanja obeleživača: Nisam uspeo da dovršim IksML strukturu

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
sr@latin: Greška prilikom čuvanja obeleživača: Nisam uspeo da pokrenem IksML strukturu

en: Error while saving history file: %s
sr@latin: Greška prilikom čuvanja istorijata: %s

en: Error while saving preferences: %s
sr@latin: Greška prilikom čuvanja postavki: %s

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
sr@latin: Ne mogu da dodam mDNS preglednik za uslugu %s.

en: Failed to browse for hosts: %s
sr@latin: Ne mogu da razgledam računar: %s

en: Failed to create the directory
sr@latin: Ne mogu da napravim fasciklu

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
sr@latin: Nisam uspeo da pokrenem mDNS preglednik: %s

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
sr@latin: Ne mogu da razrešim avahi naziv: %s

en: Fingerprint:
sr@latin: Otisak:

en: Fit the remote screen into the current window size
sr@latin: Uklopite udaljeni ekran u veličinu tekućeg prozora

en: Folder
sr@latin: Fascikla

en: For instance: joe@example.com:5022
sr@latin: Na primer: pera@primer.com:5022

en: High Color (16 bits)
sr@latin: Mnogo boja (16 bita)

en: Host key verification failed
sr@latin: Nije uspela provera ključa domaćina

en: Host:
sr@latin: Računar:

en: Hostname not known
sr@latin: Naziv domaćina nije poznat

en: Impossible to accept the stream tube: %s
sr@latin: Ne mogu da prihvatim kanal toka: %s

en: Impossible to create the connection: %s
sr@latin: Ne mogu da napravim vezu: %s

en: Impossible to get service property: %s
sr@latin: Ne mogu da preuzmem svojstvo servisa: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
sr@latin: Ne mogu da preuzmem avatar: %s

en: Impossible to get the contact name: %s
sr@latin: Ne mogu da preuzmem ime kontakta: %s

en: Invalid argument %s for --geometry
sr@latin: Neispravan argument „%s“ za „--geometry“

en: Invalid name for this folder
sr@latin: Neispravan naziv za ovu fasciklu

en: Invalid name for this item
sr@latin: Neispravan naziv za ovu stavku

en: Issuer:
sr@latin: Izdavač:

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
sr@latin: Koristi VNC, RDP i SPAJS protokole, a može čak biti korišćen za povezivanje na srvere bezbedne školjke.

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
sr@latin: Zadržite odnos širine i visine pri promeni veličine

en: Leave fullscreen
sr@latin: Napusti ceo ekran

en: Log In Anyway
sr@latin: Ipak me prijavi

en: Login dialog canceled
sr@latin: Prozorče za prijavu je otkazano

en: Low Color (8 bits)
sr@latin: Malo boja (8 bita)

en: Maximum number of history items in connect dialog
sr@latin: Najveći broj prethodnih stavki u prozorčetu za povezivanje

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
sr@latin: Prebacujem datoteku sa obeleživačima u novi zapis. Ova operacija je predviđena da se obavi samo jednom.

en: Migration cancelled
sr@latin: Prebacivanje je otkazano

en: Minimize window
sr@latin: Umanji prozor

en: New Folder
sr@latin: Nova fascikla

en: New fingerprint:
sr@latin: Novi otisak:

en: No route to host
sr@latin: Nema putanje do domaćina

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
sr@latin: Nijedan od aktivnih priključaka ne podržava ovu radnju. Aktivirajte neke priključke i probajte ponovo.

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
sr@latin: Znajte da će sve njene podfascikle i obeleživači takođe biti uklonjeni.

en: Old fingerprint:
sr@latin: Stari otisak:

en: On the port %d
sr@latin: Na priključniku %d

en: Open %s:%d
sr@latin: Otvorite %s:%d

en: Open Vinagre in fullscreen mode
sr@latin: Otvara Vinagre u režimu preko celog ekrana

en: Open a .VNC file
sr@latin: Otvorite „.VNC“ datoteku

en: Open a file recognized by Vinagre
sr@latin: Otvara datoteku koju Vinagre prepoznaje

en: Open the Vinagre manual
sr@latin: Otvorite uputstvo Vinagrea

en: Optional
sr@latin: Neobavezno

en: Optional.
sr@latin: Neobavezno.

en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
sr@latin: Neobavezno. Ako je prazno, biće korišćeno vaše korisničko ime. Takođe ga možete uneti i iznad u polje „Računar“, u obliku „korisničkoime@domaćin“.

en: Options
sr@latin: Mogućnosti

en: Parent Folder
sr@latin: Roditeljska fascikla

en: Password dialog canceled
sr@latin: Prozorče za lozinku je otkazano

en: Permission denied
sr@latin: Pristup je odbijen

en: Please check your installation.
sr@latin: Proverite vašu instalaciju.

en: Port:
sr@latin: Priključnik:

en: Quit the program
sr@latin: Zatvorite program

en: RDP Options
sr@latin: RDP opcije

en: Read only
sr@latin: Samo čitanje

en: Remote Desktop (VNC) file
sr@latin: Datoteka udaljene radne površi (VNC)

en: Remote Desktop Connection
sr@latin: Veza ka udaljenoj radnoj površini

en: Remote Desktop Viewer
sr@latin: Pregled udaljenih radnih površi

en: Remote desktop password for %s
sr@latin: Lozinka udaljene radne površi za „%s“

en: Remove Folder?
sr@latin: Da uklonim fasciklu?

en: Remove Item?
sr@latin: Da uklonim stavku?

en: Requests an update of the screen
sr@latin: Zahtevajte ažuriranje ekrana

en: Resize the screen guest to best fit
sr@latin: Promeni veličinu prozora gosta zarad najboljeg uklapanja

en: Reverse Connections
sr@latin: Obrnute veze

en: Root Folder
sr@latin: Korena fascikla

en: SPICE
sr@latin: SPAJS

en: SPICE Options
sr@latin: SPAJS opcije

en: SSH
sr@latin: Bezbedna školjka

en: SSH Options
sr@latin: Opcije bezbedne školjke

en: S_caling
sr@latin: R_azmera

en: Save Screenshot
sr@latin: Sačuvajte snimak ekrana

en: Scaling
sr@latin: Razmera

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
sr@latin: Razmera nije podržana u ovoj instalaciji.
    
    Pročitajte datoteku „README“ (isporučuje se sa Vinagreom) da saznate kako da omogućite ovu funkciju.

en: Screenshot of %s at %s
sr@latin: Snimak ekrana „%s“ na „%s“

en: Search for remote hosts on the network
sr@latin: Potraži udaljene računare na mreži

en: Secure shell password: %s
sr@latin: Lozinka bezbedne školjke: %s

en: Select a remote desktop protocol for this connection
sr@latin: Izaberite protokol udaljene radne površi za ovu vezu

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
sr@latin: Pošaljite „Ktrl+Alt+Del“ udaljenom računaru

en: Send Ctrl-Alt-Del
sr@latin: Pošalji „Ktrl-Alt-Del“

en: Set height of the remote desktop
sr@latin: Podesite visinu udaljenog računara

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
sr@latin: Poništite izbor da isključite prečice izbornika. Štiklirajte kućicu da ih uključite. Znajte da ako su uključene, izbornik će presresti te kombinacije tastera i neće ih poslati udaljenoj površi.

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
sr@latin: Ako je uključeno jezičci će uvek biti prikazani. Isključite da prikažete jezičke samo kada postoji više aktivnih veza.

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
sr@latin: Ako je uključeno, program će odmah po pokretanju slušati za obrnute veze.

en: Set width of the remote desktop
sr@latin: Podesite širinu udaljenog računara

en: Show VNC Options
sr@latin: Prikazuje VNC opcije

en: Show help
sr@latin: Prikazuje pomoć

en: Show or hide the statusbar
sr@latin: Prikažite ili sakrijte traku stanja

en: Show or hide the toolbar
sr@latin: Prikažite ili sakrijte traku alata

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
sr@latin: Određuje najveći broj stavki u spisku za unos naziva računara.

en: Specify geometry of the main Vinagre window
sr@latin: Određuje geometriju glavnog prozora Vinagrea

en: Spice Files
sr@latin: Spajs datoteke

en: Store the login credential in GNOME Keyring
sr@latin: Sačuvajte šifru prijavljivanja u Gnomovom privesku ključeva

en: Subject:
sr@latin: Naslov:

en: Supply an alternative port using colon
sr@latin: Navedite zamenski priključnik koristeći dve tačke

en: Take a screenshot of the current remote desktop
sr@latin: Napravite snimak ekrana trenutno aktivne veze

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
sr@latin: Uverenje ne može biti provereno.
    Da li mu verujete?

en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
sr@latin: Ovo nije Spajs datoteka: nedostaje grupa „connection“ (veza).

en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
sr@latin: Ovo nije Spajs datoteka: nedostaje ključ „host“ (računar).

en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
sr@latin: Ovo nije VNC datoteka: Nedostaje grupa „Connection“ (Veza).

en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
sr@latin: Ovo nije VNC datoteka: Nedostaje ključ „Host“ (Računar).

en: The file was not recognized by any of the plugins.
sr@latin: Nijedan priključak nije prepoznao datoteku.

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
sr@latin[0]: Došlo je do sledećeg problema:
sr@latin[1]: Došlo je do sledećih problema:
sr@latin[2]: Došlo je do sledećih problema:
sr@latin[3]: Došlo je do sledećeg problema:

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
sr@latin[0]: Ne mogu da otvorim sledeću datoteku:
sr@latin[1]: Ne mogu da otvorim sledeće datoteke:
sr@latin[2]: Ne mogu da otvorim sledeće datoteke:
sr@latin[3]: Ne mogu da otvorim sledeću datoteku:

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
sr@latin: Identitet udaljenog računara (%s) je nepoznat.
    Ovo se dešava kada se po prvi put prijavljujete na neki računar.
    
    Identitet koji je poslao udaljeni računar je „%s“. Ako želite da budete potpuno sigurni da je bezbedno da nastavite, obratite se administratoru sistema.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
sr@latin: Naziv „%s“ je već u upotrebi u ovoj fascikli. Koristite neki drugi naziv.

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
sr@latin: Program nije mogao da nađe slobodne TCP priključnike počevši od 5500. Da li postoji još neki program koji je zauzeo sve vaše TCP priključnike?

en: The protocol %s is not supported.
sr@latin: Protokol „%s“ nije podržan.

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
sr@latin: Udaljeni domaćin je promenio svoje uverenje.
    Da li verujete novom uverenju?

en: The service %s was already registered by another plugin.
sr@latin: Uslugu „%s“ je već zabeležio neki drugi priključak.

en: There are no supported files
sr@latin: Ne postoji nijedna podržana datoteka

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
sr@latin: Ovaj računar je dostupan kroz sledeću(e) IP adresu(e):

en: This might not work on all VNC servers
sr@latin: Ovo može da ne radi na svim VNC serverima

en: Timed out when logging in
sr@latin: Isteklo je vreme prilikom prijavljivanja

en: Timed out when logging into SSH host
sr@latin: Isteklo je vreme prijavljivanja na domaćina bezbedne školjke

en: True Color (24 bits)
sr@latin: Pune boje (24 bita)

en: Ultra Low Color (3 bits)
sr@latin: Jako malo boja (3 bita)

en: Unable to find a free TCP port
sr@latin: Ne mogu da nađen slobodan TCP priključnik

en: Unable to find a valid SSH program
sr@latin: Ne mogu da nađem ispravan program bezbedne školjke

en: Unable to spawn ssh program
sr@latin: Ne mogu da pokrenem program bezbedne školjke

en: Unable to spawn ssh program: %s
sr@latin: Ne mogu da pokrenem program bezbedne školjke: %s

en: Unknown error
sr@latin: Nepoznata greška

en: Unknown reason
sr@latin: Nepoznat razlog

en: Use Server Settings
sr@latin: Koristi podešavanja servera

en: Use h_ost
sr@latin: K_oristi domaćina

en: VNC Files
sr@latin: VNC datoteke

en: VNC Options
sr@latin: VNC opcije

en: VNC Options:
sr@latin: VNC opcije:

en: VNC;RDP;SSH;
sr@latin: VNC;RDP:SSH;

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
sr@latin: Pregledajte tekuću udaljenu radnu površ preko celog ekrana

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
sr@latin: Vinagre unapred isključuje prečice na tastaturi, tako da nijedna prečica tastature nije poslata udaljenoj radnoj površi.
    
    Ova poruka će biti prikazana samo jednom.

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
sr@latin: Vinagre nije uspeo da otvori datoteku korisničkog sučelja, sa porukom greške:

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
sr@latin: Vinagre je Gnomov pregledač udaljenih radnih površina

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
sr@latin: Vinagre prikazuje udaljene radne površi Vindouza, Mek OS-a i Linuksa.

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
sr@latin: Pri povezivanju na računar, klijent može da naloži serveru da zadrži ili prekine vezu sa već povezanim klijentima. Uključite da omogućite deljenje kontrole sa drugim klijentima.

en: Whether we should leave other clients connected
sr@latin: Treba li zadržati prethodne veze ka drugim klijentima

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
sr@latin: Treba li prikazati jezičke kada je samo jedna veza aktivna

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
sr@latin: Treba li prikazati ubrzivače izbornika (prečice)

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
sr@latin: Treba li program da sluša za obrnute veze po pokretanju

en: [server:port]
sr@latin: [server:priključnik]

en: _Add Bookmark
sr@latin: _Dodaj obeleživač

en: _Always Enabled
sr@latin: _Uvek omogućene

en: _Authenticate
sr@latin: Prijavi _me

en: _Bookmarks
sr@latin: _Obeleživači

en: _Cancel
sr@latin: _Otkaži

en: _Contents
sr@latin: _Sadržaj

en: _Domain:
sr@latin: _Domen:

en: _Edit
sr@latin: U_ređivanje

en: _Enable Reverse Connections
sr@latin: _Omogući obrnute veze

en: _Full screen
sr@latin: _Preko celog ekrana

en: _Fullscreen
sr@latin: _Preko celog ekrana

en: _Height:
sr@latin: _Visina:

en: _Help
sr@latin: Po_moć

en: _Host:
sr@latin: _Računar:

en: _Keep Aspect Ratio
sr@latin: _Zadrži odnos širine i visine

en: _Keep aspect ratio
sr@latin: _Zadrži odnos širine i visine

en: _Keyboard shortcuts
sr@latin: Prečice na _tastaturi

en: _Name:
sr@latin: _Naziv:

en: _Original size
sr@latin: _Izvorna veličina

en: _Password:
sr@latin: _Lozinka:

en: _Protocol:
sr@latin: _Protokol:

en: _Recent Connections
sr@latin: _Nedavne veze

en: _Refresh Screen
sr@latin: _Osveži ekran

en: _Remember this credential
sr@latin: _Zapamti ova uverenja

en: _Remote
sr@latin: _Udaljeni

en: _Resize guest
sr@latin: Promeni _veličinu gosta

en: _Reverse Connections…
sr@latin: _Obrnute veze…

en: _Scaling
sr@latin: _Razmera

en: _Send Ctrl-Alt-Del
sr@latin: _Pošalji „Ktrl-Alt-Del“

en: _Share clipboard
sr@latin: Podeli _ostavu

en: _Statusbar
sr@latin: Traka _stanja

en: _Take Screenshot
sr@latin: _Snimi ekran

en: _Toolbar
sr@latin: _Traka alata

en: _Use JPEG Compression
sr@latin: _Koristi JPEG sažimanje

en: _Username:
sr@latin: _Korisnik:

en: _View
sr@latin: _Pregled

en: _View only
sr@latin: Samo _pregled

en: _Width:
sr@latin: _Širina:

en: as a SSH tunnel
sr@latin: kao tunel bezbedne školjke

en: filename
sr@latin: naziv datoteke

en: hostname or user@hostname
sr@latin: „domaćin“ ili „korisnik@domaćin“
