engrampa 1.25.0 - en to ug translation catalogue (257 entries)

en: %d %B %Y, %H:%M
ug: %Y-يىلى %d - %B، %H:%M

en: %s Properties
ug: %s خاسلىقى

en: - Create and modify an archive
ug: - ئارخىپ قۇر ھەمدە ئۆزگەرت

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
ug: <i><b>دىققەت:</b> سىز نۆۋەتتىكى ئارخىپقا قوشقان ھۆججەت مەزكۇر ئىمنى ئىشلىتىپ شىفىرلىنىدۇ،  نۆۋەتتىكى ئارخىپ ھۆججەتنى پرېستىن يەشكەندە مەزكۇر ئىمنى ئىشلىتىپ شىفىرنى يېشىدۇ. ئارخىپ ھۆججەتنى ياپقاندا، ئىم ئۆچۈرۈلىدۇ.</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
ug: <span weight="bold" size="larger">ئىم زۆرۈر</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
ug: "%s" ھۆججەت ئاتى مەۋجۇت.
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
ug: "%s" قىسقۇچ ئاتى مەۋجۇت.
    
    %s

en: ARCHIVE
ug: ئارخىپ

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Add Files
ug: ھۆججەت قوش

en: Add Folder
ug: قىسقۇچ قوش

en: Add a Folder
ug: قىسقۇچ قوش

en: Add a folder to the archive
ug: ھۆججەتنى ئارخىپقا قوش

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
ug: ھۆججەت قوشۇشتا ئارخىپ ئاتىنى سوراپ ئاندىن پروگراممىدىن چېكىن

en: Add files to an archive
ug: ھۆججەتنى قىسقۇچقا قوش

en: Add files to the archive
ug: ھۆججەتنى ئارخىپقا قوش

en: Add files to the specified archive and quit the program
ug: ھۆججەتلەرنى بەلگىلەنگەن ئارخىپقا قوشۇپ ئاندىن پروگراممىدىن چېكىن

en: Add only if _newer
ug: يېڭى ھۆججەتنىلا قوش(_N)

en: Adding file:
ug: ھۆججەت قوش:

en: All Files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: All Supported Files
ug: قوللايدىغان ھەممە ھۆججەتلەر

en: All archives
ug: ھەممە ئارخىپ

en: All files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: An error occurred while adding files to the archive.
ug: ئارخىپقا ھۆججەت قوشۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
ug: ئارخىپتىن ھۆججەت ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while extracting files.
ug: ھۆججەت يېشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while loading the archive.
ug: ئارخىپ يۈكلەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while saving the archive.
ug: ئارخىپ ساقلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while testing archive.
ug: ئارخىپ سىناۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred.
ug: خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Application does not accept documents on command line
ug: قوللىنىشچان پروگرامما بۇيرۇق قۇرىدا پۈتۈككە يول قويمايدۇ

en: Archive Manager
ug: ئارخىپ باشقۇرغۇچ

en: Archive created successfully
ug: ئارخىپ مۇۋەپپەقىيەتلىك قۇرۇلدى

en: Archive not created
ug: ئارخىپ قۇرۇلمىدى

en: Archive size:
ug: ئارخىپ چوڭلۇقى:

en: Archive type not supported.
ug: قوللىمايدىغان ئارخىپ تىپى

en: By Extension
ug: كېڭەيتىلمە بويىچە

en: C_reate
ug: قۇر(_R)

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
ug: پۈتۈك URI نى 'Type=Link' ئۈستەليۈزى تۈرىگە يوللىيالمىدى.

en: Close the current archive
ug: نۆۋەتتىكى ئارخىپنى ياپ

en: Close the folders pane
ug: قىسقۇچ تاختىنى ياپ

en: Command _Line Output
ug: بۇيرۇق قۇرى چىقار(_L)

en: Command exited abnormally.
ug: بۇيرۇق بىنورمال چېكىندى.

en: Command not found.
ug: بۇيرۇق تېپىلمىدى.

en: Compress
ug: پرېس

en: Compress...
ug: پرېس…

en: Compression ratio:
ug: پرېس نىسبىتى:

en: Content size:
ug: مۇندەرىجە چوڭلۇقى:

en: Contents
ug: مەزمۇن

en: Copy the selection
ug: تاللىغاننى كۆچۈر

en: Could not add the files to the archive
ug: ھۆججەتلەرنى ئارخىپقا قوشالمىدى

en: Could not create the archive
ug: ئارخىپ قۇرالمىدى

en: Could not create the destination folder: %s.
ug: نىشان قىسقۇچنى قۇرالمايدۇ: %s.

en: Could not delete the old archive.
ug: كونا ئارخىپنى ئۆچۈرەلمىدى.

en: Could not display help
ug: ياردەمنى كۆرسىتەلمىدى

en: Could not display the folder "%s"
ug: قىسقۇچ "%s" نى كۆرسىتەلمەيدۇ

en: Could not find the volume: %s
ug: ئەننى تاپالمىدى: %s

en: Could not open "%s"
ug: "%s" ئاچالمىدى

en: Could not open this file type
ug: بۇ ھۆججەت تىپىنى ئاچالمىدى

en: Could not perform the operation
ug: بۇ مەشغۇلاتنى ئىجرا قىلالمايدۇ

en: Could not rename the file
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتەلمىدى

en: Could not rename the folder
ug: قىسقۇچ ئاتىنى ئۆزگەرتەلمىدى

en: Could not save the archive "%s"
ug: "%s" ئارخىپنى ساقلىيالمىدى

en: Create _Archive
ug: ئارخىپ قۇر(_A)

en: Create _Folder
ug: قىسقۇچ قۇر(_F)

en: Create a compressed archive with the selected objects
ug: تاللانغان جىسىملاردىن پرېسلانغان ئارخىپ قۇر

en: Create a new archive
ug: يېڭى ئارخىپ قۇر

en: Create and modify an archive
ug: ئارخىپ قۇرۇپ ئۆزگەرت

en: Create destination folder without asking confirmation
ug: جەزملەشنى سورىمايلا قۇرغان نىشان قىسقۇچ

en: Cu_t
ug: كەس(_T)

en: Cut the selection
ug: تاللىغاننى كەس

en: Decompressing archive
ug: ئارخىپنى قايتا يەش

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
ug: '--add' ۋە '--extract' بۇيرۇقى ئىشلەتكەن كۆڭۈلدىكى قىسقۇچ

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Delete the selection from the archive
ug: ئارخىپتىن تاللىغاننى ئۆچۈر

en: Deleting files from archive
ug: ئارخىپتىن ھۆججەت ئۆچۈر

en: Dese_lect All
ug: ھەممىنى تاللىما(_L)

en: Deselect all files
ug: ھېچنېمە تاللىما

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
ug: نىشان قىسقۇچ "%s" مەۋجۇت ئەمەس. 
    
    بۇ قىسقۇچنى قۇرامسىز؟

en: Disable connection to session manager
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچقا ئۇلىنىشنى چەكلە

en: Display the Engrampa Manual
ug: ھۆججەت تايلىغۇچ قوللانمىسىنى كۆرسەت

en: Do not e_xtract older files
ug: كونا ھۆججەتنى يەشمە(_X)

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
ug: بۇ ھۆججەتنى نۆۋەتتىكى ئارخىپقا قوشامسىز ياكى ئۇنى يېڭى ئارخىپتا ئاچامسىز؟

en: Do you want to create a new archive with these files?
ug: بۇ ھۆججەتلەردىن يېڭى ئارخىپ قۇرامسىز؟

en: E_xclude files:
ug: ھۆججەتلەر سىرتىدا(_X):

en: Engrampa
ug: ھۆججەت تايلىغۇچ

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
ug: Engrampa  نى تارقىتىشتىكى مەقسەت سىزگە قۇلايلىق ئېلىپ كېلىش، ئەمما سودا ياكى باشقا ئالاھىدە قوللىنىشقا نىسبەتەن ھېچقانداق كاپالەت يوق.  GNU ئادەتتىكى ئاممىۋى ئىجازەت كېلىشىمىنى كۆرۈپ تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتقا ئېرىشىڭ.

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
ug: Engrampa ئەركىن يۇمشاق دېتال؛ سىز ئەركىن يۇمشاق دېتال ۋەخپىسى تارقاتقان GNU ئادەتتىكى ئاممىۋى ئىجازەتنامە بويىچە ئۇنى قايتا تارقىتىپ ياكى ئۆزگەرتەلەيسىز؛ سىز شۇ ئىجازەت كېلىشىمىنىڭ ئىككىنچى نەشرى ياكى يۇقىرى نەشرىنى ئىشلىتىڭ.

en: Enter the password for the archive '%s'.
ug: ئارخىپ ھۆججەت '%s' نىڭ ئىمنى كىرگۈزۈڭ.

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
ug: بەلگە ئۇلانمىلىق قىسقۇچ بۇنىڭ سىرتىدا(_K)

en: Extension(s)
ug: كېڭەيتىلمە

en: Extract
ug: يەش

en: Extract Here
ug: بۇ جايغا يەش

en: Extract To...
ug: يېشىش ئورنى…

en: Extract archive
ug: ئارخىپ يەش

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
ug: ئارخىپ يېشىشتە نىشان قىسقۇچنى سوراپ ئاندىن پروگراممىدىن چېكىن

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
ug: ئارخىپنى بەلگىلەنگەن قىسقۇچقا يېشىپ ئاندىن پروگراممىدىن چېكىن

en: Extract files from the archive
ug: ئارخىپتىن ھۆججەت يەش

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
ug: ئارخىپ مەزمۇنىنى ئارخىپ قىسقۇچقا يېشىپ ئاندىن پروگراممىدىن چېكىن

en: Extract the selected archive
ug: تاللانغان ئارخىپنى يەش

en: Extract the selected archive to the current position
ug: تاللانغان ئارخىپنى نۆۋەتتىكى ئورۇنغا يەش

en: Extracting file:
ug: ھۆججەت يەش:

en: Extraction completed successfully
ug: يېشىش مۇۋەپپەقىيەتلىك تاماملاندى

en: Extraction not performed
ug: يېشىش مەشغۇلاتىنى ئىجرا قىلىنمىدى

en: FILE
ug: ھۆججەت

en: FOLDER
ug: قىسقۇچ

[ctx: File]
en: Date Modified
ug: ئۆزگەرتكەن چېسلا

[ctx: File]
en: Location
ug: ئورنى

[ctx: File]
en: Name
ug: ئاتى

[ctx: File]
en: Name:
ug: ئاتى:

[ctx: File]
en: New
ug: يېڭى

[ctx: File]
en: Save
ug: ساقلا

[ctx: File]
en: Size
ug: چوڭلۇقى

[ctx: File]
en: Type
ug: تىپ

en: File Format
ug: ھۆججەت فورماتى

en: File _Format: %s
ug: ھۆججەت فورماتى(_F): %s

en: File format not recognized
ug: ھۆججەت فورماتىنى تونۇيالمىدى

en: File is not a valid .desktop file
ug: ھۆججەت ئىناۋەتلىك .desktop ھۆججىتى ئەمەس.

en: File not found.
ug: ھۆججەت تېپىلمىدى.

en: Find:
ug: ئىزدە:

en: Folder
ug: قىسقۇچ

en: Folders
ug: قىسقۇچ

en: Getting the file list
ug: ھۆججەت تىزىملىكىگە ئېرىشىۋاتىدۇ

en: Go to the home location
ug: باش ئورۇنغا يۆتكەل

en: Go to the next visited location
ug: كېيىنكى زىيارەت قىلغان ئورۇنغا يۆتكەل

en: Go to the previous visited location
ug: ئالدىنقى زىيارەت قىلغان ئورۇنغا يۆتكەل

en: Go up one level
ug: يۇقىرىغا بىر دەرىجە ئۆرلە

en: Include _files:
ug: ھۆججەتلەر ئىچىدە(_F):

en: Information about the program
ug: پروگرامما ھەققىدىكى ئۇچۇر

en: Last Output
ug: ئاخىرقى چىقىرىش

en: Load Options
ug: تاللانما يۈكلە

en: Location
ug: ئورنى

en: Location:
ug: ئورنى:

en: MB
ug: مېگابايت

en: Not a launchable item
ug: ئىجراچان تۈر ئەمەس

en: Number of files:
ug: ھۆججەت سانى:

en: Open
ug: ئاچ

en: Open _Recent
ug: يېقىنقىنى ئاچ(_R)

en: Open a recently used archive
ug: يېقىندا ئىشلەتكەن ئارخىپنى ئاچ

en: Open archive
ug: ئارخىپ ئاچ

en: Open selected files with an application
ug: تاللىغان ھۆججەتنى پروگراممىدا ئاچ

en: Open the selected file
ug: تاللانغان ھۆججەتنى ئاچ

en: Open the selected folder
ug: تاللانغان قىسقۇچنى ئاچ

en: Over_write existing files
ug: مەۋجۇت ھۆججەتنى قاپلا(_W)

en: Password
ug: ئىم

en: Paste Selection
ug: تاللانغاننى چاپلا

en: Paste the clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىدىن چاپلا

en: Please use a different name.
ug: باشقا ئات ئىشلىتىڭ.

en: Re-crea_te folders
ug: قىسقۇچنى قايتا قۇر(_T)

en: Recompressing archive
ug: ئارخىپنى قايتا پرېسلا

en: Reload current archive
ug: نۆۋەتتىكى ئارخىپنى قايتا يۈكلە

en: Removing file:
ug: ھۆججەت چىقىرىۋەت:

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Rename the selection
ug: تاللىغاننىڭ ئاتىنى ئۆزگەرت

en: Replace _All
ug: ھەممىنى ئالماشتۇر(_A)

en: Reverse the list order
ug: تىزىملىك ئەكسى تەرتىپتە

en: S_elect the files you want to update:
ug: يېڭىلايدىغان ھۆججەتنى تاللاڭ(_E):

en: Sa_ve Options
ug: تاللانما ساقلا(_V)

en: Save Options
ug: تاللانما ساقلا

en: Save the current archive with a different name
ug: نۆۋەتتىكى ئارخىپنى باشقا ئاتتا ساقلا

en: Select _All
ug: ھەممىنى تاللا(_A)

en: Select all files
ug: ھەممە ھۆججەتنى تاللا

en: Session management options:
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچ تاللانمىلىرى:

en: Show archive properties
ug: ئارخىپ خاسلىقىنى كۆرسەت

en: Show session management options
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچ تاللانمىلىرىنى كۆرسەت

en: Show the application's version
ug: قوللىنىشچان پروگرامما نەشرىنى كۆرسەت

en: Sort file list by file size
ug: ھۆججەت تىزىملىكىنى چوڭلۇقى بويىچە تەرتىپلە

en: Sort file list by location
ug: ھۆججەت تىزىملىكىنى ئورنى بويىچە تەرتىپلە

en: Sort file list by modification time
ug: ھۆججەت تىزىملىكىنى ئۆزگەرتكەن چېسلا بويىچە تەرتىپلە

en: Sort file list by name
ug: ھۆججەت تىزىملىكىنى ئاتى بويىچە تەرتىپلە

en: Sort file list by type
ug: ھۆججەت تىزىملىكىنى تىپى بويىچە تەرتىپلە

en: Specify a password for this archive
ug: ئارخىپقا ئىم بەلگىلەڭ

en: Specify file containing saved configuration
ug: بەلگىلەنگەن سەپلىمە ساقلانغان ھۆججەت

en: Specify session management ID
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچ كىملىكىنى بەلگىلە

en: Split into _volumes of
ug: ئارخىپنى پارچىلاش سانى(_V)

en: Starting %s
ug: %s قوزغىلىۋاتىدۇ

en: Stat_usbar
ug: ھالەت بالداق(_U)

en: Stop current operation
ug: نۆۋەتتىكى مەشغۇلاتنى توختات

en: Test Result
ug: سىناش نەتىجىسى

en: Test whether the archive contains errors
ug: ئارخىپ ھۆججەت خاتالىقىنى سىنا

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
ug: ئارخىپ مەۋجۇت. ئۇنى قاپلىۋېتەمسىز؟

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
ug: بۇ ھۆججەت ئاتى "%s" ئىناۋەتسىز چۈنكى ئۇ ئۆز ئىچىگە ئالمايدىغان ھەرپلەر: %s
    %s

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
ug: پروگرامما سىز قوللانماقچى بولغان `%s' تاللانمىنىڭ ھۆججەت فورماتىنى تاپالمىدى. ھۆججەتكە مەلۇملۇق فورمات ئىشلىتىلگەننى جەزملەڭ ياكى تۆۋەندىكى تىزىملىكتىن ھۆججەت فورماتىدىن بىرنى قولدا تاللاڭ

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
ug:  %s ھۆججەتكە بۇيرۇق ئورنىتىلمىغان.
    بۇ ھۆججەتنى ئاچىدىغان بۇيرۇق ئىزدەمسىز؟

en: There was an internal error trying to search for applications:
ug: قوللىنىشچان پروگرامما ئىزدەشنى سىنىغاندا ئىچكى خاتالىق كۆرۈلدى:

en: This archive type cannot be modified
ug: بۇ ئارخىپ تىپىنى ئۆزگەرتەلمەيدۇ

en: Type:
ug: تىپى:

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ug: ئىناۋەتسىز ئۈستەل ئۈستى ھۆججەت نەشرى '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
ug: تونۇمايدىغان ئىجرا تاللانمىسى: %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
ug: "%s" ھۆججەتنى "%s" ئارخىپتىن يېڭىلامسىز؟

en: Update the files in the archive "%s"?
ug: "%s" ئارخىپتىكى ھۆججەتنى يېڭىلامسىز؟

en: View All _Files
ug: ھەممە ھۆججەتنى كۆرسەت(_F)

en: View as a F_older
ug: قىسقۇچتەك كۆرسەت(_O)

en: View the folders pane
ug: قىسقۇچ تاختىنى كۆرسەت

en: View the main toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداقنى كۆرسەت

en: View the output produced by the last executed command
ug: ئاخىرقى قېتىم ئىجرا قىلغان بۇيرۇق شەكىللەندۈرگەن چىقىرىشنى كۆرسەت

en: View the statusbar
ug: قورال بالداقنى كۆرسەت

en: You can't add an archive to itself.
ug: ئارخىپ ھۆججەتنى ئۆزىگە قوشالمايسىز.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
ug: سىزنىڭ بۇ قىسقۇچتا ئارخىپ قۇرۇش ھوقۇقىڭىز يوق

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
ug: سىزنىڭ نىشان قىسقۇچتا ئارخىپ قۇرۇش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
ug: سىزنىڭ بۇ ئارخىپنى "%s" قىسقۇچقا يېشىش ھوقۇقىڭىز يوق

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
ug: "%s" قىسقۇچنىڭ ئىچىدىكى ھۆججەتلەرنى ئوقۇش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: You don't have the right permissions.
ug: سىزنىڭ توغرا ھوقۇقىڭىز يوق.

en: You have to specify an archive name.
ug: چوقۇم ئارخىپ ئاتىنى بەلگىلەڭ.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
ug: سىز Engrampa نى تاپشۇرۇۋېلىش بىلەن بىللە GNU ئادەتتىكى ئاممىۋى ئىجازەت كېلىشىمىنىڭ كۆچۈرۈلمىسىدىن بىر نۇسخا تاپشۇرۇۋالىسىز؛ ئەگەر تاپشۇرۇۋالمىغان بولسىڭىز ئەركىن يۇمشاق دېتال فوندىغا خەت يېزىڭ. مەنزىل:  51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA

en: [read only]
ug: [ئوقۇشقىلا]

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: _Add
ug: قوش(_A)

en: _All files
ug: ھەممە ھۆججەت(_A)

en: _Archive
ug: ئارخىپ:

en: _Arrange Files
ug: ھۆججەت تىز(_A)

en: _Close
ug: ياپ(_C)

en: _Copy
ug: كۆچۈر(_C)

en: _Delete
ug: ئۆچۈر(_D)

en: _Edit
ug: تەھرىر(_E)

en: _Encrypt the file list too
ug: ھۆججەت تىزىملىكىنىمۇ شىفىرلا(_E)

en: _Exclude folders:
ug: قىسقۇچ سىرتىدا(_E):

en: _Extract
ug: يەش(_E)

en: _Filename:
ug: ھۆججەت ئاتى(_F)

en: _Files:
ug: ھۆججەتلەر(_F):

en: _Folders
ug: قىسقۇچ(_F)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Include subfolders
ug: تارماق قىسقۇچمۇ ئىچىدە(_I)

en: _Last Output
ug: ئاخىرقى چىقىرىش(_L)

en: _Load Options
ug: تاللانما يۈكلە(_L)

en: _Location:
ug: ئورنى(_L):

en: _Open
ug: ئاچ(_O)

en: _Open the Archive
ug: ئارخىپ ئاچ(_O)

en: _Other Options
ug: باشقا تاللانما(_O)

en: _Overwrite
ug: قاپلا(_O)

en: _Password:
ug: ئىم(_P):

en: _Paste
ug: چاپلا(_P)

en: _Properties
ug: خاسلىق(_P)

en: _Quit
ug: ئاخىرلاشتۇرۇش(_Q)

en: _Refresh
ug: يېڭىلا(_R)

en: _Remove
ug: ئۆچۈر(_R)

en: _Rename
ug: ئات ئۆزگەرت(_R)

en: _Replace
ug: ئالماشتۇر(_R)

en: _Reset Options
ug: تاللانما ئەسلىگە قايتۇر(_R)

en: _Reversed Order
ug: ئەكسى تەرتىپ(_R)

en: _Save
ug: ساقلا(_S)

en: _Search Command
ug: بۇيرۇق ئىزدە(_S)

en: _Selected files
ug: تاللانغان ھۆججەتلەر(_S)

en: _Show the Files
ug: ھۆججەت كۆرسەت(_S)

en: _Skip
ug: ئاتلا(_S)

en: _Stop
ug: توختا(_S)

en: _Test Integrity
ug: مۇكەممەللىكنى تەكشۈر(_T)

en: _Toolbar
ug: قورال بالداق(_T)

en: _Update
ug: يېڭىلا(_U)

en: _View
ug: كۆرۈش(_V)

en: by T_ype
ug: تىپى بويىچە(_Y)

en: by _Date Modified
ug: ئۆزگەرتكەن چېسلا بويىچە(_D)

en: by _Location
ug: ئورنى بويىچە

en: by _Name
ug: ئاتى بويىچە(_N)

en: by _Size
ug: چوڭلۇقى بويىچە(_S)

en: example: *.o; *.bak
ug: مەسىلەن: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
ug: مەسىلەن: *.txt; *.doc
