caja-extensions 1.25.0 - en to uk translation catalogue (143 entries)

en:   - execute permission by others
uk: - дозволити иншим працювати

en:   - read permission by others
uk: - дозволити иншим для перегляду

en:   - write permission by others
uk: - дозволити иншим писати

en: %s %s %s failed for an unknown reason
uk: %s %s %s не вдався без відомої причини

en: %s %s %s returned with signal %d
uk: %s %s %s повернувся з сигналом %d

en: 'net usershare' returned error %d
uk: 'net usershare' повернув помилку %d

en: 'net usershare' returned error %d: %s
uk: 'net usershare' повернув помилку %d: %s

en: .resized
uk: .припасоване

en: .rotated
uk: .обернений

en: 90° clockwise
uk: 90° за годинниковою стрілкою

en: 90° counter-clockwise
uk: 90° проти годинникової стрілки

en: <big><b>Unable to determine the graphical wrapper for su</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the graphical wrapper for su cannot be determined, such as gtksu or beesu.
uk: <big><b>Не вдалося визначити графічну оболонку для su </b></big>
    
    Вибраний вами елемент не можливо відкрити з правами адміністратора, оскільки графічну оболонку для su неможливо визначити, наприклад gtksu або beesu.

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
uk: <big><b>Неможливо визначити програму для запуску.</b></big>
    
    Обраний Вами елемент неможливо відкрити з правами розпорядника через те, що коректний застосунок не визначено.

en: <i>Resizing "%s"</i>
uk: <i>Зміна розміру "%s"</i>

en: <i>Rotating "%s"</i>
uk: <i>Обертання «%s»</i>

en: Add the permissions automatically
uk: Додавати права самочинно

en: Allows to quickly set wallpaper
uk: Дозволяє швидко встановити шпалери

en: Allows to quickly share a folder
uk: Дозволяє швидко оприлюднити теку

en: Another share has the same name
uk: Инше оголошення з тим самим ім’ям

en: Append
uk: Додати

en: CD/DVD Creator
uk: Створювач КД/DVD

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
uk: Caja потрібно надати певні права для оприлюднення теки «%s»

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
uk: Не вдається змінити шлях наявного оголошення; будь ласка, вилучіть спочатку старе оголошення, а потім створіть нове

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
uk: Не вдається вилучити оголошення шляху %s: цей шлях не оголошено

en: Close
uk: Закрити

en: Co_mment:
uk: Ко_ментар:

en: Compression
uk: Стиснення

en: Copyright (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право (C) 2002-2005 Ґуставо Норонья Сільва
    Авторське право (C) 2013-2014 Стефано Карапецас
    Авторське право (C) 2015-2021 Розробники MATE

en: Copyright (C) 2004 Roberto Majadas
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право (C) 2004 Роберто Маджадас
    Авторське право (C) 2013-2014 Стефано Карапецас
    Авторське право (C) 2015-2021 Розробники MATE

en: Copyright (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право (C) 2004-2005 Фонд вільного програмного забезпечення, Inc.
    Авторське право (C) 2013-2014 Стефано Карапецас
    Авторське право (C) 2015-2021 Розробники MATE

en: Copyright (C) 2004-2005 Jürg Billeter
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право (C) 2004-2005 Юрґ Біллетер
    Авторське право (C) 2013-2014 Стефано Карапецас
    Авторське право (C) 2015-2021 Розробники MATE

en: Copyright (C) 2005 Ethium, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право (C) 2005 Етьє, Inc.
    Авторське право (C) 2013-2014 Стефано Карапецас
    Авторське право (C) 2015-2021 Розробники MATE

en: Copyright (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право (C) 2014 Стефано Карапецас
    Авторське право (C) 2015-2021 Розробники MATE

en: Copyright (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Copyright (C) 2017-2021 MATE developers
uk: Авторське право (C) 2016 Феліпе Барріґа Річардс
    Авторське право (C) 2017-2021 Розробники MATE

en: Could not change the permissions of folder "%s"
uk: Неможливо змінити права для теки «%s»

en: Could not load any plugins.
uk: Не вдається завантажити втулки

en: Could not parse command-line options: %s
uk: Не вдається розібрати параметри командного рядка: %s

en: Create _Share
uk: Створити _оголошення

en: Custom angle:
uk: Вказати кут:

en: Custom size:
uk: Инший розмір:

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Email
uk: Ел.пошта

en: Error while getting share information: %s
uk: Помилка при отриманні спільної інформації: %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Existing CD/DVD
uk: Наявний КД/DVD

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
uk: Очікується, що URI, чи назви файлів буде передано як параметри

en: Failed
uk: Невдало

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Files
uk: Файли

en: Folder Sharing
uk: Спільний доступ до теки

en: Height:
uk: Висота:

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
uk: Якщо виставлено "істина", тоді при відкритті терміналу на стільниці буде відкриватися термінал у домашньому каталозі. У протилежному випадку, він буде відкритий у каталозі стільниці. Зверніть увагу, що цьому ключу не важливо, збігається каталог стільниці з домашнім каталогом чи ні.

en: Image Converter
uk: Перетворення зображень

en: Image Rotation
uk: Обертати зображення

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Instant Message (Gajim)
uk: Миттєве повідомлення (Gajim)

en: Instant Message (Pidgin)
uk: Миттєве повідомлення (Pidgin)

en: Integrates email clients and Pidgin
uk: Інтегрує поштові клієнти та Pidgin

en: Last plugin used to send
uk: Останній втулок використано для відправки

en: Last type of archive used
uk: Останній тип архіву, що був використаний

en: Modify _Share
uk: Змінити _оголошення

en: New CD/DVD
uk: Новий КД/DVD

en: Open _Terminal
uk: Відкрити _термінал

en: Open a terminal
uk: Відкрити термінал

en: Open as administrator
uk: Відкрити як розпорядник

en: Open at Home if trying to open on desktop
uk: Відкрити у домашній теці, якщо намагаєтеся відкрити на стільниці

en: Open in _Terminal
uk: Відкрити у _терміналі

en: Open terminal
uk: Відкрити термінал

en: Open terminals from folders
uk: Відкрити термінали з тек

en: Open the currently open folder in a terminal
uk: Відкрити поточну теку в терміналі

en: Open the currently selected folder in a terminal
uk: Відкрити вибрану теку в терміналі

en: Opens the file with administrator privileges
uk: Відкриває файл із правами розпорядника

en: Please enter a valid filename suffix!
uk: Будь ласка, уведіть дійсне розширення для файлу!

en: Please verify your installation
uk: Перевірте коректність встановлення

en: Privilege granting extension
uk: Розширення для підвищення привілеїв

en: Recipient is missing.
uk: Не вказано отримувача.

en: Removable disks and shares
uk: Змінні диски та теки спільного доступу

en: Resize Images
uk: Змінити розмір малюнків

en: Resize each selected image
uk: Змінити розмір кожного вибраного малюнку

en: Resize in place
uk: Змінити розмір і замінити файли

en: Resizing image: %d of %d
uk: Зміна розміру зображення: %d з %d

en: Ro_tate Images...
uk: О_бертання малюнків...

en: Rotate Images
uk: Обертати малюнки

en: Rotate and resize images
uk: Обертати та змінювати розмір зображень

en: Rotate each selected image
uk: Обертати кожен обраний малюнок

en: Rotate in place
uk: Обертати на місці

en: Rotating image: %d of %d
uk: Обертання зображення: %d з %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
uk: testparm Samba не вдався без відомої причини

en: Samba's testparm returned error %d
uk: testparm Samba повернув помилку %d

en: Samba's testparm returned error %d: %s
uk: testparm Samba повернув помилку %d: %s

en: Samba's testparm returned with signal %d
uk: testparm Samba повернувся з сигналом %d

en: Scale:
uk: Мірило:

en: Select a size:
uk: Обрати розмір:

en: Select an angle:
uk: Обрати кут:

en: Send
uk: Надіслати

en: Send To
uk: Надіслати до

en: Send To...
uk: Надіслати до...

en: Send _as:
uk: Надіслати _як:

en: Send _packed in:
uk: Надіслати _запакованим у:

en: Send file by mail, instant message...
uk: Надіслати файл поштою, миттєвим повідомленням...

en: Send files by mail, instant message...
uk: Надіслати файли поштою, миттєвим повідомленням...

en: Send t_o:
uk: Надіслати д_о:

en: Send to...
uk: Надіслати..

en: Sending file failed
uk: Помилка при надсиланні

en: Set as wallpaper
uk: Встановити як шпалери

en: Set image as the current wallpaper
uk: Встановити зображення як поточні шпалери

en: Share
uk: Оприлюднити

en: Share _name:
uk: _Ім’я оголошення:

en: Share name is too long
uk: Ім’я оголошення задовге

en: Share this Folder
uk: Поділитися цією текою

en: Share this _folder
uk: Оприлюднити цю _теку

en: Sharing Options
uk: Параметри оприлюднення

en: Tags
uk: Теґи

en: Tags stored in extended attributes
uk: Позначки, що зберігаються у розширених атрибутах

en: Terminal application:
uk: Термінал:

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
uk: Тека  «%s» потребує такі додаткові права для оприлюднення у мережі:
    %s%s%sЧи бажаєте Ви, щоб Caja надав ці права теці автоматично?

en: The share name cannot be empty
uk: Ім’я оголошення не може бути порожнім

en: There is no connection to gajim remote service.
uk: З'єднання з сервісом gajim відсутнє.

en: There was an error while getting the sharing information
uk: Трапилася помилка при отриманні публічної інформації

en: UPnP Media Server
uk: Медіясервер UPnP

en: Unable to send file
uk: Неможливо надіслати файл

en: Unknown recipient.
uk: Невідомий отримувач.

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using caja-sendto.
uk: Використовується для зберігання втулка, що був використаний для останнього відправлення файлів через caja-sendto.

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
uk: Використовується для зберігання типу архіву, що був використаний востаннє (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: View tags stored in extended attributes
uk: Продивитися позначки, що зберігаються у розширених атрибутах

en: Wallpaper
uk: Шпалери

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
uk: При відкритті терміналу на стільниці відкривається термінал у домашньому каталозі

en: Width:
uk: Ширина:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
uk: _Дозволити иншим створювати та вилучати файли у цій теці

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Guest access (for people without a user account)
uk: _Гостьовий доступ (для людей без користувацького облікового запису)

en: _Resize
uk: _Змінити розмір

en: _Resize Images...
uk: З_міна розміру зображень...

en: _Rotate
uk: _Обертати

en: _Save
uk: З_берегти

en: degrees clockwise
uk: градусів за год. стрілкою

en: label
uk: позначка

en: open-terminal Configuration
uk: Налаштування втулка open-terminal

en: percent
uk: відсоток

en: pixels
uk: пікселів

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
uk: вивід 'net usershare' не у коректному UTF-8

en: to file title
uk: до назви файлу

en: xattr Tags
uk: xattr Позначки
