dconf master - en to uk translation catalogue (388 entries)

en:  and one dconf operation delayed. |  and %u dconf operations delayed.
uk[0]:  та %u дію dconf відкладено.
uk[1]:  та %u дії dconf відкладено.
uk[2]:  та %u дій dconf відкладено.
uk[3]:  та одну дію dconf відкладено.

en: %s (key erased)
uk: %s (ключ витерто)

en: %s (local keys)
uk: %s (локальні ключі)

en: A (simple) string conflicting key that should give a error
uk: Конфліктний ключ із (простим) рядком, має призвести до помилки

en: A 1-choice enumeration
uk: Перелік із одним вибраним варіантом

en: A 1-choice integer value
uk: Ціле значення із одним варіантом вибору

en: A 16-bit signed integer. See also the “integer-16-unsigned” key.
uk: 16-бітове ціле число зі знаком. Див. також ключ «integer-16-unsigned».

en: A 16-bit unsigned integer. See also the “integer-16-signed” key.
uk: 16-бітове ціле число без знаку. Див. також ключ «integer-16-signed».

en: A 32-bit signed integer, defined by a relocatable schema.
uk: 32-бітове ціле зі знаком, яке визначається придатною до пересування схемою.

en: A 32-bit signed integer. See also the “integer-32-unsigned” key.
uk: 32-бітове ціле число зі знаком. Див. також ключ «integer-32-unsigned».

en: A 32-bit unsigned integer. See also the “integer-32-signed” key.
uk: 32-бітове ціле число без знаку. Див. також ключ «integer-32-signed».

en: A 5-choices enumeration
uk: Перелік із 5 варіантів

en: A 64-bit signed integer. See also the “integer-64-unsigned” key.
uk: 64-бітове ціле число зі знаком. Див. також ключ «integer-64-unsigned».

en: A 64-bit unsigned integer. See also the “integer-64-signed” key.
uk: 64-бітове ціле число без знаку. Див. також ключ «integer-64-signed».

en: A D-Bus handle type, type ‘h’
uk: Тип дескриптора D-Bus, тип «h»

en: A D-Bus object path array, type ‘ao’
uk: Масив шляхів до об'єктів D-Bus, тип «ao»

en: A D-Bus object path, type ‘o’
uk: Шлях до об'єкта D-Bus, тип «o»

en: A D-Bus signature is a string used as type signature for a D-Bus method or message. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
uk: Підпис D-Bus — рядок, який використовується як підпис типу для методу або повідомлення D-Bus. Якщо ваша програма не взаємодіє із D-Bus, сенсу у використанні цього типу немає.

en: A D-Bus signature, type ‘g’
uk: Підпис D-Bus, тип «g»

en: A boolean, type ‘b’
uk: Булеве, тип «b»

en: A byte (unsigned), type ‘y’
uk: Байт (без знаку), тип «y»

en: A byte value is an integer between 0 and 255. It may be used to pass around characters.
uk: Байтове значення є цілим числом від 0 до 255. Ним можна скористатися для передавання текстових символів.

en: A bytestring array, type ‘aay’
uk: Масив з рядків байтів, тип «aay»

en: A bytestring, type ‘ay’
uk: Рядок байтів, тип «ay»

en: A custom type, here ‘(ii)’
uk: Нетиповий тип, тут «(ii)»

en: A dictionary entry of type ‘{ss}’
uk: Запис словника типу «{ss}»

en: A dictionary maps values of a basic type to another value (of any type). A dictionary entry is one such mapping.
uk: Словник пов'язує значення базового типу із іншими значеннями (довільного типу). Запис словника — одиниця такої прив'язки.

en: A dictionary maps values of a basic type to another value (of any type). One simple use case is to map strings to variants.
uk: Словник пов'язує значення базового типу із іншими значеннями (довільного типу). Одним із простих випадків використання словника є прив'язка певних рядків до варіантів дій.

en: A dictionary that maps schema IDs with path specifications. It is used to allow the user to associate a relocatable schema to certain paths. Path specifications may contain wildcards in the form of empty segments (e.g. /ca/desrt/dconf-editor//), defining possibly multiple paths. The same schema ID may be associated with multiple path specifications.
uk: Словник, який пов'язує ідентифікатори схеми із специфікаціями шляхів. Ним можна скористатися для того, щоб надати користувачеві змогу прив'язувати придатну до пересування схему до певних шляхів. Специфікації шляхів можуть містити символи-замінники у формі порожніх сегментів (наприклад, /ca/desrt/dconf-editor//) для визначення можливості декількох шляхів. Один ідентифікатор схеми може бути пов'язано із декількома специфікаціями шляхів.

en: A double value could represent any real number.
uk: Змінна з подвійною точністю може містити якесь дійсне число.

en: A double, type ‘d’
uk: Значення з подвійною точністю, тип «d»

en: A flag for skipping unnecessary subfolders
uk: Прапорець для пропускання непотрібних підтек

en: A flag to check for added or removed schemas
uk: Прапорець для перевірки додавання та вилучення схем

en: A flag to enable maximized mode
uk: Увімкнути режим розгорнутого вікна

en: A flag to enable small rows for bookmarks list
uk: Прапорець для вмикання малих рядків у списку закладок

en: A flag to enable small rows for keys list
uk: Прапорець для вмикання малих рядків у списку ключів

en: A flag to follow system night light
uk: Автоматичне використання загальносистемних умов вмикання нічного освітлення

en: A flag to restore the last view
uk: Прапорець для відновлення останньої панелі перегляду

en: A flag to sort keys list case-sensitively
uk: Прапорець для упорядковування списку ключів без врахування регістру символів

en: A graphical tool for editing the dconf database
uk: Графічний інструмент для редагування бази даних dconf

en: A graphical viewer and editor of applications’ internal settings.
uk: Програма із графічним інтерфейсом для перегляду і редагування внутрішніх параметрів програм.

en: A list of bookmarked paths
uk: Список шляхів, для яких створено закладки

en: A long integer, type ‘x’
uk: Довге ціле число, тип «x»

en: A normal non-conflicting key from Conflict1
uk: Звичайний ключ без конфлікту з Conflict1

en: A normal non-conflicting key from Conflict2
uk: Звичайний ключ без конфлікту з Conflict2

en: A nullable boolean, type ‘mb’
uk: Нульоване булеве значення, тип «mb»

en: A nullable string, type ‘ms’
uk: Нульований рядок, тип «ms»

en: A nullable-string conflicting key that should give an error
uk: Конфліктний ключ із нульованим рядком — має призводити до помилки

en: A number with range
uk: Число з діапазоном

en: A path to restore the last view
uk: Шлях для відновлення на панелі перегляду

en: A path to restore the pathbar state
uk: Шлях, який слід відновити на панелі шляху

en: A range could limit an integer key to only allow one value, but that’s probably an error. Dconf Editor warns you in that case.
uk: Діапазон може обмежити цілочисельний ключ до одного можливого значення, але таке обмеження, ймовірно, є помилковим. Редактор Dconf попереджатиме вас про подібні помилки.

en: A short integer, type ‘n’
uk: Коротке ціле, тип «n»

en: A string array contains any number of strings of whatever length. It may be an empty array, “[]”.
uk: Масив рядків містить довільну кількість рядків довільної довжини. Може бути порожнім — «[]».

en: A string array, type ‘as’
uk: Масив з рядків, тип «as»

en: A string, type ‘s’
uk: Рядок, тип «s»

en: A variant, type ‘v’
uk: Варіант, тип «v»

en: A “vardict”, type ‘a{sv}’
uk: «vardict», тип «a{sv}»

en: About
uk: Про програму

en: About Dconf Editor
uk: Про редактор dconf

en: Actions
uk: Дії

en: An enumeration could contain only one item, but that’s probably an error. Dconf Editor warns you in that case.
uk: У переліку може міститися лише одне значення, але такі переліки, ймовірно, є помилковими. Редактор Dconf попереджатиме вас про подібні помилки.

en: An object path array could contain any number of object paths (including none: “[]”). If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
uk: Масив шляхів до об'єктів може містити довільну кількість шляхів до об'єктів (включно із порожніми: «[]»). Якщо ваша програма не взаємодіє із D-Bus, сенсу у використанні цього типу немає.

en: An object path is used to identify D-Bus objects at a given destination on the bus. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
uk: Шлях до об'єкта використовується для ідентифікації об'єктів D-Bus за вказаним призначенням у шині. Якщо ваша програма не взаємодіє із D-Bus, сенсу у використанні цього типу немає.

en: An unsigned long integer, type ‘t’
uk: Довге ціле число без знаку, тип «t»

en: An unsigned short integer, type ‘q’
uk: Коротке ціле без знаку, тип «q»

en: An unsigned usual integer, type ‘u’
uk: Звичайне ціле число без знаку, тип «u»

en: An usual boolean value, defined by a relocatable schema.
uk: Звичайне булеве значення, яке визначено придатною до пересування схемою.

en: An usual integer, type ‘i’
uk: Звичайне ціле число, тип «i»

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply all
uk: Застосувати усе

en: Arguments description:
uk: Опис аргументів:

en: Bookmark
uk: Створити закладку

en: Bookmark this Location
uk: Створити закладку для цього місця

en: Bookmark this Search
uk: Створити закладу для цього пошуку

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Bookmarks will
    be added here
uk: Тут буде додано
    закладки

en: Boolean
uk: Двійковий

en: Booleans can only take two values, “true” or “false”.
uk: Булеві змінні можуть приймати лише два значення — «true» або «false».

en: Browse the keys used by installed applications
uk: Навігація ключами, які використано у встановлених програмах

en: Cannot find key “%s”.
uk: Не вдалося знайти ключ «%s».

en: Cannot understand second argument in this context.
uk: Не вдалося обробити другий аргумент у цьому контексті.

en: Cannot understand: given path contains “//”.
uk: Незрозуміло: вказаний шлях містить «//».

en: Cannot understand: slash character in second argument.
uk: Не вдалося обробити: похила риска у другому аргументі.

en: Cannot understand: space character in argument.
uk: Незрозуміло: символ пробілу у аргументі.

en: Cannot understand: too many arguments.
uk: Не вдалося обробити: надто багато аргументів.

en: Change the behaviour of a key value change request
uk: Зміна поведінки для запиту щодо зміни значення ключа

en: Changes will be delayed until you request it.
uk: Зміни буде відкладено, доки ви не надішлете запиту щодо їхнього застосування.

en: Close search
uk: Закрити вікно пошуку

en: Close search results
uk: Закрити результати пошуку

en: Configuration editor for dconf
uk: Редактор налаштувань для dconf

en: Conflicting key defaulting to “1” that should give an error
uk: Конфліктний ключ із типовим значенням «1», яке має призводити до помилки

en: Conflicting key defaulting to “2” that should give an error
uk: Конфліктний ключ із типовим значенням «2», яке має призводити до помилки

en: Conflicting key from Conflict1 that should give a warning
uk: Конфліктний ключ з Conflict1, який має призвести до попередження

en: Conflicting key from Conflict2 that should give a warning
uk: Конфліктний ключ з Conflict2, який має призвести до попередження

en: Conflicting key with no range that should give an error
uk: Конфліктний ключ без діапазону, має призводити до помилки

en: Conflicting key with range 0~5 that should give an error
uk: Конфліктний ключ із діапазоном 0-5, має призводити до помилки

en: Contains all paths bookmarked by the user as an array of strings.
uk: Містить усі шляхи, для яких користувачем створено закладки, у форматі масиву рядків.

en: Copied to clipboard
uk: Скопійовано до буфера обміну

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy current path
uk: Копіювати поточний шлях

en: Copyright © %u-%u – Arnaud Bonatti
uk: © Arnaud Bonatti, %u–%u

en: Copyright © 2010-2014 – Canonical Ltd
uk: © Canonical Ltd, 2010–2014

en: Copyright © 2017-2018 – Davi da Silva Böger
uk: © Davi da Silva Böger, 2017–2018

en: Creators
uk: Творці

en: Credits
uk: Подяки

en: Current value
uk: Поточне значення

en: Current view actions
uk: Дії з поточною панеллю перегляду

en: Custom value
uk: Нетипове значення

en: Customize…
uk: Налаштувати…

en: DConf backend
uk: Модуль DConf

en: Dconf Editor
uk: Редактор dconf

en: Dconf Editor can monitor if schemas are added or removed from the multiple possible locations. That’s done by checking every three seconds if the schemas list has changed. As this way to do is suboptimal, this function can be disabled by setting this flag to “false”. Note that this option will be removed when a better way to do things is found.
uk: Редактор Dconf може стежити за додаванням або вилученням схем у декількох можливих місцях. Стеження виконується шляхом опитування файлів схем за списком кожні три секунди. Оскільки такий варіант обробки є далеко не оптимальним, стеження можна вимкнути встановленням для цього прапорця значення «false». Зауважте, що цей ключ буде вилучено, щойно буде винайдено ліпший спосіб стеження за змінами.

en: Dconf Editor is a tool to allow direct editing of the dconf configuration database. This is useful when developing applications that use these settings.
uk: Редактор Dconf — інструмент, за допомогою якого можна здійснювати безпосереднє редагування бази даних налаштувань dconf. Це корисно для розробників програм, які використовують відповідні налаштування.

en: Dconf Editor lets you edit any settings type supported by GSettings, falling back on a string entry when it doesn’t have a better way to do. Here is a tuple of two 32-bit signed integers.
uk: Редактор Dconf уможливлює редагування значення параметра будь-якого типу, підтримку якого передбачено у GSettings. Резервним типом для усіх параметрів є рядок. У нашому прикладі значенням параметра є кортеж із двох 32-бітових цілих чисел зі знаком.

en: Default
uk: Типове

en: Default value
uk: Типове значення

en: Defined by
uk: Визначено

en: Delayed mode is on
    but
    no pending changes
uk: Увімкнено режим із затримкою,
    але
    немає запланованих змін

en: Description
uk: Опис

en: Directly edit your entire configuration database
uk: Безпосереднє редагування бази даних налаштувань

en: Dismiss
uk: Відкинути

en: Dismiss all
uk: Відкинути усе

en: Dismiss change
uk: Відкинути зміну

en: Do not erase
uk: Не витирати

en: Do not show initial warning
uk: Не показувати початкове попередження

en: Don’t forget that some options may break applications, so be careful.
uk: Не забудьте, що непродумана зміна деяких параметрів може призвести до помилок у програмах. Будьте обережні!

en: Double
uk: Подвійне

en: Edit
uk: Змінити

en: Editing your configuration directly is an advanced feature and may cause applications to not work correctly.
uk: Безпосереднє редагування налаштувань потребує певного досвіду. Необдумані зміни можуть призвести до помилок у роботі програм.

en: Empty tuple
uk: Порожній кортеж

en: Enabled relocatable schema mapping facilities
uk: Увімкнено можливості пересувної прив'язки схем

en: Enter delay mode
uk: Увійти до режиму із затримкою

en: Enumeration
uk: Перелік

en: Enumerations could be done either with the “enum” attribute, or with a “choices” tag.
uk: Переліки можна створювати або за допомогою атрибута «enum», або за допомогою теґу «choices».

en: Erase key
uk: Витерти ключ

en: Every numeral setting (integers and unsigned integers of every type, plus doubles) could be limited to a custom range of values. For example, this integer could only take a value between -2 and 10.
uk: Змінну будь-якого числового типу (цілі числа та цілі числа без знаку, значення із подвійною точністю) можна обмежити певним діапазоном значень. Наприклад, це ціле число може приймати значення лише у діапазоні від -2 до 10.

en: Failed to parse as 64-bit integer.
uk: Не вдалося обробити запис як 64-бітове ціле число.

en: Failed to parse as double.
uk: Не вдалося обробити запис як число з подвійною точністю.

en: Failed to parse as unsigned 64-bit integer.
uk: Не вдалося обробити запис як 64-бітове ціле число без знаку.

en: False
uk: Ні

en: Flags
uk: Прапорці

en: Flags could be set by the “enum” attribute.
uk: Прапорці можна визначити за допомогою атрибута «enum».

en: Flags for the relocatable schemas mapping facilities. “User” enables mappings defined by the “relocatable-schemas-user-paths” key; “Built-in” enables well-known mappings hardcoded into Dconf Editor; “Internal” is reserved for Dconf Editor own mappings; “Startup” is for mapping a relocatable schema from the command-line.
uk: Прапорці для можливостей прив'язки придатних до пересування схем. «User» вмикає прив'язки, які визначено ключем «relocatable-schemas-user-paths»; «Built-in» вмикає добре відомі прив'язки, які вбудовано до Редактора Dconf; «Internal» зарезервовано для власних прив'язок Редактора Dconf; «Startup» призначено для прив'язок придатної до пересування схеми з командного рядка.

en: Flags: choose-colors-you-love
uk: Прапорці: виберіть-бажаний-колір

en: Folder “%s” is now empty.
uk: Тека «%s» тепер є порожньою.

en: Folders
uk: Теки

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will determine if any action is taken inside of a browser window when either is pressed.
uk: Для користувачів з мишею, що має кнопки «Вперед» та «Назад», ця клавіша визначатиме, яка кнопка здійснює команду «Назад» у вікні переглядача. Можливі значення у діапазоні від 6 до 14.

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Back” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
uk: Для користувачів з мишею, що має кнопки «Вперед» та «Назад», ця клавіша визначатиме, яка кнопка здійснює команду «Назад» у вікні переглядача. Можливі значення у діапазоні від 6 до 14.

en: For users with mice that have buttons for “Forward” and “Back”, this key will set which button activates the “Forward” command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
uk: Для користувачів з мишею, що має кнопки «Вперед» та «Назад», ця клавіша визначатиме, яка кнопка здійснює команду «Вперед» у вікні переглядача. Можливі значення у діапазоні від 6 до 14.

en: Forced range
uk: Примусовий діапазон

en: GNU General Public License
    version 3 or later
uk: Загальна громадська ліцензія GNU
    версія 3 або новіша

en: GSettings allows nullable types, that are similar to other types but could take a “nothing” value. A nullable boolean can only take three values, “true”, “false” and “nothing”.
uk: У GSettings передбачено можливість використання нульованих типів, які є подібними до інших типів, але можуть приймати значення «nothing». Нульована булева змінна може приймати три значення: «true», «false» і «nothing».

en: GSettings allows nullable types, that are similar to other types but could take a “nothing” value. A nullable string can take any string as value, including the empty string “''”, or can be NULL (nothing).
uk: У GSettings передбачено можливість використання нульованих типів, які є подібними до інших типів, але можуть приймати значення «nothing»). Нульований рядок може приймати значення довільного рядка, зокрема порожнього рядка «''», або мати значення NULL («nothing»).

en: GSettings doesn’t allow keys to use upper-case in their names, but installation paths of schemas can. If “true”, the keys list is sorted case-sensitively, with in usual order upper-case folders first.
uk: У GSettings не можна використовувати великі літери у назвах ключів, але можна використовувати великі літери у шляхах для встановлення схем. Якщо для цього ключа вказано значення «true», список ключів буде упорядковано з врахуванням регістру літер у звичний спосіб — теки і назви з великими літерами перебуватимуть вище у списку за звичайні записи і записи із малими літерами.

en: Given value is out of range.
uk: Вказане значення лежить поза припустимим діапазоном.

en: Go to this path
uk: Перейти за цим шляхом

en: Go to “%s”
uk: Перейти до «%s»

en: Graphical interface for editing other applications settings.
uk: Графічний інтерфейс для редагування параметрів інших програм.

en: Hide bookmarks
uk: Приховати закладки

en: If the “restore-view” key is set to “true”, Dconf Editor tries at launch to navigate to this path.
uk: Якщо для ключа «restore-view» вказано значення «true», Редактор Dconf спробує після запуску перейти до цього шляху.

en: If the “restore-view” key is set to “true”, and if the path requested at startup is a parent path of this one, Dconf Editor tries to restore the pathbar state at this path.
uk: Якщо для ключа «restore-view» встановлено значення «true» і якщо шлях, який вказано під час запуску програми є батьківським для цього шляху, Редактор Dconf спробує відновити стан смужки шляху так, щоб вона вказувала на цей шлях.

en: If “true”, Dconf Editor opens a popup when launched reminding the user to be careful.
uk: Якщо вказано значення «true», Редактор Dconf після запуску відкриє контекстне вікно, у якому нагадає про те, що слід зважати на небезпеку необдуманих змін.

en: If “true”, Dconf Editor tries at launch to navigate to the path described in the “saved-view” key.
uk: Якщо вказано значення «true», Редактор Dconf намагатиметься при запуску перейти за адресою, яку збережено у ключі «saved-view».

en: If “true”, the bookmarks list use smaller rows.
uk: Якщо має значення «true», у списку закладок буде використано менші рядки.

en: If “true”, the keys list use smaller rows.
uk: Якщо має значення «true», у списку ключів буде використано менші рядки.

en: If “true”, the main window starts in maximized mode.
uk: Якщо вказано «true», основне вікно відкриватиметься у максимізованому режимі.

en: Integer
uk: Ціле число

en: I’ll be careful.
uk: Буду чинити обережніше.

en: Key erased
uk: Ключ витерто

en: Key erased.
uk: Ключ витерто.

en: Key “%s” has been deleted.
uk: Ключ «%s» було вилучено.

en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Keys not defined by a schema
uk: Ключі, які не визначено схемою

en: Known schemas installed:
uk: Встановлені відомі схеми:

en: Known schemas skipped:
uk: Пропущено відомі схеми:

en: Local keys not defined by a schema
uk: Локальні ключі, які не визначено схемою

en: Location bookmarked
uk: Адресу додано до закладок

en: Manage your bookmarks
uk: Керування вашими закладками

en: Mapping of paths to manually associated schemas
uk: Прив'язка шляхів до визначених вручну схем

en: Maximum
uk: Максимум

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Mouse button to activate the “Back” command in browser window
uk: Кнопка миші, що здійснює команду «Назад» у вікні переглядача

en: Mouse button to activate the “Forward” command in browser window
uk: Кнопка миші, що здійснює команду «Вперед» у вікні переглядача

en: Name
uk: Назва

en: No
uk: Ні

en: No change
uk: Без змін

en: No description provided
uk: Опису не надано.

en: No keys in this path
uk: За цим шляхом ключів немає

en: No known schemas installed.
uk: Жодної відомої схеми не встановлено.

en: No known schemas skipped.
uk: Жодної невідомої схеми не пропущено.

en: No matches
uk: Немає відповідників

en: No schema available. A schema is what describes the use of a key, and Dconf Editor can’t find one associated with this key. If the application that was using this key has been uninstalled, or if this key is obsolete, you may want to erase it.
uk: Немає доступної схеми. Схема описує призначення ключа. Редактору Dconf не вдалося знайти схеми, яку пов'язано із цим ключем. Якщо програму, у якій було використано цей ключ вилучено або цей ключ є застарілим, ви можете витерти ключ із бази даних.

en: No schema found
uk: Схеми не знайдено

en: No summary provided
uk: Резюме не надано

en: No unknown schemas.
uk: Немає невідомих схем.

en: Nothing
uk: Нічого

en: Nothing to reset.
uk: Нічого скидати.

en: One dconf operation delayed. | %u dconf operations delayed.
uk[0]: %u дію dconf відкладено.
uk[1]: %u дії dconf відкладено.
uk[2]: %u дій dconf відкладено.
uk[3]: Одну дію dconf відкладено.

en: One gsettings operation | %u gsettings operations
uk[0]: %u дія з gsettings
uk[1]: %u дії з gsettings
uk[2]: %u дій з gsettings
uk[3]: %u дія з gsettings

en: One gsettings operation delayed. | %u gsettings operations delayed.
uk[0]: Відкладено %u дію із gsettings.
uk[1]: Відкладено %u дії із gsettings.
uk[2]: Відкладено %u дій із gsettings.
uk[3]: Відкладено одну дію із gsettings.

en: Only one window can be opened for now.
uk: У поточній версії одночасно можна відкривати лише одне вікно програми.

en: Open
uk: Відкрити

en: Open parent folder
uk: Відкрити батьківський каталог

en: Open path entry
uk: Відкрити запис шляху

en: Other actions
uk: Інші дії

en: Page on GNOME wiki
uk: Сторінка у вікі GNOME

en: Pause night mode
uk: Призупинити нічний режим

en: Pending
uk: Заплановано

en: Print release version and exit
uk: Показати версію випуску та вийти

en: Print relocatable schemas and exit
uk: Вивести придатні до пересування схеми і вийти

en: Properties
uk: Властивості

en: Quit mode
uk: Режим виходу

en: Read keys descriptions and edit their values
uk: Читання описів ключів та редагування значень ключів

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh search results
uk: Освіжити результати пошуку

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Relocatable schema
uk: Придатна до пересування схема

en: Reset recursively
uk: Скинути рекурсивно

en: Reset view recursively
uk: Скинути панель перегляду рекурсивно

en: Reset visible keys
uk: Скинути видимі ключі

en: Reuse night mode
uk: Повторно використати нічний режим

en: Rule all
uk: Обробити усі

en: Schema
uk: Схема

en: Schema is not installed on given path.
uk: Схему не встановлено за вказаним шляхом.

en: Schema is relocatable, a path is needed.
uk: Схема є придатною до пересування, потрібен шлях.

en: Schema path should start and end with a “/”.
uk: Шлях схеми має починатися і завершуватися символом «/».

en: Schema with path
uk: Схем із шляхом

en: Search
uk: Шукати

en: Search everywhere
uk: Шукати всюди

en: Search in “%s” folder
uk: Шукати у теці «%s»

en: Search keys
uk: Шукати ключі

en: Select
uk: Вибрати

en: Set to default
uk: Типове значення

en: Show bookmarks
uk: Показати закладки

en: Show details…
uk: Показати подробиці…

en: Show initial warning
uk: Показ початкового попередження

en: Show properties
uk: Показати властивості

en: Show this dialog next time.
uk: Показувати це вікно наступного разу.

en: Signed 16-bit integer
uk: 16-бітове ціле без знаку

en: Signed 32-bit integer
uk: 32-бітове ціле без знаку

en: Signed 64-bit integer
uk: 64-бітове ціле без знаку

en: Sort preferences have changed. Do you want to refresh the view?
uk: Параметри упорядковування було змінено. Хочете оновити вміст панелі перегляду?

en: Startup mappings are disabled.
uk: Початкові прив'язки вимкнено.

en: String
uk: Рядок

en: String array
uk: Масив рядків

en: Strings, signatures and object paths should be surrounded by quotation marks.
uk: Рядки, підписи і шляхи до об'єктів має бути взято у лапки.

en: Subfolders
uk: Підтеки

en: Summary
uk: Резюме

en: Thanks for using Dconf Editor for editing your settings!
uk: Дякуємо за використання Редактора Dconf для редагування параметрів!

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: The bookmarks list is not editable.
uk: Список закладок є непридатним до редагування.

en: The bytestring type is commonly used to pass around strings that may not be valid utf8. In that case, the convention is that the nul terminator character should be included as the last character in the array.
uk: Тип байтового рядка широко використовується для передавання рядків, які можуть не бути коректними рядками UTF-8. За типовими правилами, останнім символом масиву має бути нульовий символ.

en: The change will be applied on such request or if you quit this view.
uk: Зміну буде застосовано при такому запиті, або якщо ви полишите цю панель перегляду.

en: The change will be dismissed if you quit this view without applying.
uk: Результати змін буде втрачено, якщо ви закриєте цю панель перегляду без застосування змін.

en: The empty tuple, type and value “()”
uk: Порожній кортеж, тип і значення «()»

en: The handle type is a 32-bit signed integer value that is, by convention, used as an index into an array of file descriptors that are sent alongside a D-Bus message. If you are not interacting with D-Bus, then there is no reason to make use of this type.
uk: Тип дескриптора є типом 32-бітового цілого значення зі знаком, тобто, формально, використовується як індекс у масиві дескрипторів файлів, які надсилаються разом із повідомленням D-Bus.  Якщо ваша програма не взаємодіє із D-Bus, сенсу у використанні цього типу немає.

en: The height of the main window in pixels.
uk: Висота вікна у точках.

en: The height of the window
uk: Висота вікна

en: The same mouse button is set for going backward and forward. Doing nothing.
uk: Встановлено одну кнопку миші для переходу назад і вперед. Не виконуємо ніяких дій.

en: The string type could accept any utf8 string. Note that an empty string “''” is not the same as NULL (nothing); see also the “string-nullable” key.
uk: Змінна рядкового типу може мати значення будь-якого рядка UTF-8. Зауважте, що порожній рядок «''» не є еквівалентом значення NULL («nothing»); див. також ключ «string-nullable».

en: The value is invalid.
uk: Значення є некоректним.

en: The width of the main window in pixels.
uk: Ширина вікна в точках.

en: The width of the window
uk: Ширина вікна

en: The “unsafe” value is discouraged: for keys that have a non-special-cased type, it updates the key value each time something changes in the entry, so including intermediate states. The “safe” value asks for confirmation in these cases, but allows instant changes for booleans and nullable booleans, enums and flags. The “always-confirm-implicit” and “always-confirm-explicit” values always asks for confirmation, but the first applies the change if you change path whereas the second dismiss it. The “always-delay” value adds each change in delay mode, allowing to apply multiple keys at once.
uk: Не варто використовувати значення «unsafe»: для ключів, які належать до типу без спеціальних випадків, його використання призводитиме до оновлення значення ключа кожного разу, коли змінюватиметься запис, зокрема у випадках, коли ця зміна буде тимчасовою. Використання значення «safe» уможливить надсилання у таких випадках запиту щодо підтвердження, але даватиме змогу вносити негайні зміни для булевих і нульованих булевих змінних, переліків та прапорців. Якщо буде використано значення «always-confirm-implicit» і «always-confirm-explicit», програма завжди проситиме про підтвердження, але у першому варіанті спочатку застосовуватиме зміни при зміні шляху, а у другому — відтерміновуватиме їх. Якщо буде вказано значення «always-delay», кожна зміна враховуватиметься із затримкою, що уможливлює наступний запис змін до декількох ключів одночасно.

en: There are conflicting definitions of this key, getting value would be either problematic or meaningless.
uk: Маємо конфлікт визначень для цього ключа. Отримання його значення буде пов'язано із проблемами або взагалі не матиме сенсу.

en: There are pending changes. Use Shift+Ctrl+Q to apply changes and quit, or Alt+F4 to dismiss changes and quit.
uk: Деякі зміни ще не збережено. Натисніть комбінацію клавіш Shift+Ctrl+Q, щоб застосувати зміни і вийти з програми, або комбінацію клавіш Alt+F4, щоб відкинути зміни і завершити роботу програми.

en: There’s an empty tuple type (called sometimes “triv”) that is a tuple with no content, and can only take “()” as value.
uk: Існує тип порожніх кортежів (який іноді називають «triv»), значення якого є кортежем без вмісту. Змінні цього типу можуть приймати лише значення «()».

en: There’s nothing in requested folder “%s”.
uk: У вказаній теці «%s» нічого немає.

en: This enumeration offers only one choice. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
uk: У цьому переліку лише один варіант. Причиною, ймовірно, є помилка у програмі, якою було встановлено цю схему. Якщо маєте змогу, створіть повідомлення про ваду у відповідній програмі.

en: This folder content has changed. Do you want to reload the view?
uk: Вміст цієї теки було змінено. Хочете перезавантажити вміст панелі перегляду?

en: This integer key can only take one value. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
uk: Цей цілочисельний ключ може приймати лише одне значення. Ймовірною причиною є помилка у програмі, якою було встановлено цю схему. Якщо маєте змогу, створіть повідомлення про ваду у відповідній програмі.

en: This is the type of an array of bytestrings. The bytestring type is commonly used to pass around strings that may not be valid utf8.
uk: Це тип масиву із байтових рядків. Тип байтового рядка широко використовується для передавання рядків, які можуть не бути коректними рядками UTF-8.

en: This key has a special “empty tuple” type. That’s probably an error of the application that installed this schema. If possible, please open a bug about it.
uk: Цей ключ належить до особливого типу «порожній кортеж». Ймовірною причиною є помилка у програмі, якою було встановлено цю схему. Якщо маєте змогу, створіть повідомлення про ваду у відповідній програмі.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It can be edited, since the types are compatible, but it is still an issue.
uk: Цей ключ є тестовим для перевірки роботи декількох схем із одним шляхом і конфліктними ключами. Ключі можна редагувати, оскільки їхні типи сумісні, але це все одно є вадою програм.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different default value.
uk: Цей ключ є тестовим для перевірки на декілька схем і одним шляхом і конфліктними ключами. Ключі не можна редагувати, оскільки у різних схемах для одного шляху вказано різні типові значення.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different range.
uk: Цей ключ є тестовим для перевірки на декілька схем і одним шляхом і конфліктними ключами. Ключі не можна редагувати, оскільки у різних схемах для одного шляху вказано різні діапазони.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. It shouldn’t be editable as a key mapped to the same path has a different type.
uk: Цей ключ є тестовим для перевірки на декілька схем і одним шляхом і конфліктними ключами. Ключі не можна редагувати, оскільки у різних схемах для одного шляху вказано різні типи.

en: This key is a test for multiple schemas in the same path with conflicting keys. Non-conflicting keys should have no issues.
uk: Цей ключ є тестовим для перевірки роботи декількох схем із одним шляхом і конфліктними ключами. З ключами без конфліктів не має бути проблем.

en: This key is defined and used by more than one schema. This could lead to problems. Edit value at your own risk.
uk: Цей ключ визначено і використано у декількох схемах. Це може призвести до проблем. Зважайте на наслідки редагування цього значення.

en: This key is incompatibly defined and used by more than one schema. It is impossible to work with its value in a meaningful way.
uk: Цей ключ визначено несумісним чином і використано у декількох схемах. Робота з його значенням не може призвести до якихось прийнятних результатів.

en: This key’s properties have changed. Do you want to reload the view?
uk: Властивості ключа було змінено. Хочете перезавантажити вміст панелі перегляду?

en: This value is invalid for the key type.
uk: Це значення є некоректним для цього типу ключів.

en: Toggle to bookmark this location
uk: Перемикач створення закладки для цього місця

en: Translators
uk: Перекладачі

en: True
uk: Так

en: Type
uk: Тип

en: Type code
uk: Код типу

en: Type name
uk: Назва типу

en: Unbookmark
uk: Скасувати створення закладки

en: Unknown schema “%s”.
uk: Невідома схема «%s».

en: Unknown schemas:
uk: Невідомі схеми:

en: Unsigned 16-bit integer
uk: 16-бітове ціле без знаку

en: Unsigned 32-bit integer
uk: 32-бітове ціле без знаку

en: Unsigned 64-bit integer
uk: 64-бітове ціле без знаку

en: Use
uk: Використати

en: Use GNOME night light setting to activate night-mode.
uk: Використовувати параметр нічного освітлення GNOME для вмикання нічного режиму.

en: Use a dot as decimal mark and no thousands separator. You can use the X.Ye+Z notation.
uk: Скористайтеся крапкою як роздільником дробової частини і не використовуйте роздільника тисячних розрядів. Можете скористатися форматом «X.Ye+Z».

en: Use default value
uk: Використати типове значення

en: Use night mode
uk: Використати нічний режим

en: Use the keyword “nothing” to set a maybe type (beginning with “m”) to its empty value.
uk: Скористайтеся ключовим словом «nothing», щоб встановити для типу «може бути» (починається з «m») порожнє значення.

en: Use the keyword “nothing” to set a maybe type (beginning with “m”) to its empty value. Strings, signatures and object paths should be surrounded by quotation marks.
uk: Скористайтеся ключовим словом «nothing», щоб встановити для умовного типу (код якого починається з «m») порожнє значення. Рядки, підписи і шляхи до об'єктів має бути взято у лапки.

en: Use “Back” and “Forward” mouse button events
uk: Використовувати події миші «Назад» і «Вперед»

en: Uses the gsettings API of the glib library, among others.
uk: Використовує, окрім іншого, програмний інтерфейс gsettings бібліотеки glib.

en: Variant
uk: Варіант

en: Variants content should be surrounded by XML brackets (‘<’ and ‘>’). See https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html for complete documentation.
uk: Вміст варіантів має бути взято у дужки XML («<» і «>»). Із повною документацією можна ознайомитися на сторінці https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html

en: Variants could be stored inside variants, and consequently as a GSettings type. Their representation use the XML brackets (‘<’ and ‘>’ characters, in a gschema file “&#60;” and “&#62;” respectively), with a parsable representation of their content inside. If unclear, the type can be given in the value with a prefix annotation like “@x” (where “x” is the type string) or “int64”. See https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html for complete documentation.
uk: Варіанти можуть зберігатися у варіантах, а отже у межах типу GSettings. У їхньому представленні використовуються дужки XML (символи «<» і «>», у файлах gschema — «&#60;» і «&#62;», відповідно). Придатні для програмної обробки дані слід розташовувати між цими дужками. Якщо це не зрозуміло з контексту, тип можна вказати у значенні за допомогою префікс-анотації, подібної до «@x» (де «x» — рядок типу) або «int64». Із повною документацією можна ознайомитися на сторінці https://developer.gnome.org/glib/stable/gvariant-text.html

en: When a folder only contains one subfolder and no keys, Dconf Editor can jump to that subfolder directly. This flag enables that behaviour.
uk: Якщо у теці міститься лише одна підтека і жодного ключа, Редактор Dconf може переходити до цієї підтеки безпосередньо. Цей прапорець вмикає таку поведінку програми.

en: Yes
uk: Так

en: a folder path or a key path
uk: шлях до теки або шлях до ключа

en: boolean
uk: булеве

[ctx: capitalized]
en: D-Bus handle type
uk: Тип дескриптора D-Bus

[ctx: capitalized]
en: D-Bus object path
uk: Шлях до об'єкта D-Bus

[ctx: capitalized]
en: D-Bus object path array
uk: Масив шляхів до об'єктів D-Bus

[ctx: capitalized]
en: D-Bus signature
uk: Підпис D-Bus

en: conflict
uk: конфлікт

en: conflicting keys
uk: конфлікт ключів

en: dconf Editor
uk: Редактор dconf

en: double
uk: подвійне

en: empty tuple
uk: порожній кортеж

en: enumeration
uk: перелік

en: erased
uk: витерто

en: example: “/org/gnome/” or “/ca/desrt/dconf-editor/Demo/boolean”
uk: приклади: «/org/gnome/» або «/ca/desrt/dconf-editor/Demo/boolean»

en: example: “bookmarks”
uk: приклад: «bookmarks»

en: example: “ca.desrt.dconf-editor.Bookmarks:/ca/desrt/dconf-editor/”
uk: приклад: «ca.desrt.dconf-editor.Bookmarks:/ca/desrt/dconf-editor/»

en: example: “ca.desrt.dconf-editor.Settings”
uk: приклад: «ca.desrt.dconf-editor.Settings»

en: flags
uk: прапорці

en: integer
uk: ціле

en: key erased
uk: ключ витерто

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus handle type
uk: Тип дескриптора D-Bus

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus object path
uk: Шлях до об'єкта D-Bus

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus object path array
uk: Масив шляхів до об'єктів D-Bus

[ctx: non-capitalized]
en: D-Bus signature
uk: Підпис D-Bus

en: nothing
uk: нічого

en: nothing (%s)
uk: нічого (%s)

en: see list with the “--list-relocatable-schemas” option
uk: див. список для параметра «--list-relocatable-schemas»

en: settings;configuration;
uk: параметри;налаштування;

[ctx: shortcut window]
en: About
uk: Про програму

[ctx: shortcut window]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: shortcut window]
en: Actions menu
uk: Меню дій

[ctx: shortcut window]
en: Apply pending changes and quit
uk: Застосувати заплановані зміни і вийти

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark this path
uk: Створити закладку для цього шляху

[ctx: shortcut window]
en: Bookmarks menu
uk: Меню закладок

[ctx: shortcut window]
en: Browse keys tree
uk: Навігація ієрархією ключів

[ctx: shortcut window]
en: Clipboard
uk: Буфер обміну

[ctx: shortcut window]
en: Contextual menu
uk: Контекстне меню

[ctx: shortcut window]
en: Copy descriptor
uk: Копіювати дескриптор

[ctx: shortcut window]
en: Copy path
uk: Копіювати шлях

[ctx: shortcut window]
en: Dismiss modification
uk: Відкинути зміни

[ctx: shortcut window]
en: Dismiss pending changes and quit
uk: Відкинути заплановані зміни і вийти

[ctx: shortcut window]
en: Edit parent path
uk: Редагувати батьківський шлях

[ctx: shortcut window]
en: Edit path
uk: Редагувати шлях

[ctx: shortcut window]
en: Edit root path
uk: Редагувати кореневий шлях

[ctx: shortcut window]
en: Generic
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Keys list actions
uk: Дії зі списком ключів

[ctx: shortcut window]
en: Modifications list actions
uk: Дії зі списком змін

[ctx: shortcut window]
en: Next line
uk: Наступний рядок

[ctx: shortcut window]
en: Open active direct child
uk: Відкрити активний безпосередній дочірній запис

[ctx: shortcut window]
en: Open active last child
uk: Відкрити активний останній дочірній запис

[ctx: shortcut window]
en: Open parent folder
uk: Відкрити батьківську теку

[ctx: shortcut window]
en: Open root folder
uk: Відкрити кореневу теку

[ctx: shortcut window]
en: Open selected row key
uk: Відкрити вибраний простий ключ

[ctx: shortcut window]
en: Paste as search
uk: Вставити до рядка пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Paste as search (force)
uk: Вставити до рядка пошуку (примусово)

[ctx: shortcut window]
en: Path bar menu
uk: Меню панелі шляху

[ctx: shortcut window]
en: Path bar navigation
uk: Навігація панеллю шляху

[ctx: shortcut window]
en: Previous line
uk: Попередній рядок

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Quit if there’s no pending changes
uk: Вийти, якщо немає запланованих змін

[ctx: shortcut window]
en: Search again
uk: Шукати ще

[ctx: shortcut window]
en: Search again, locally
uk: Шукати ще, локально

[ctx: shortcut window]
en: Search options
uk: Параметри пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Set to default
uk: Типове значення

[ctx: shortcut window]
en: Show this help
uk: Показати цю довідку

[ctx: shortcut window]
en: Toggle boolean value
uk: Перемкнути булеве значення

[ctx: shortcut window]
en: Toggle folder properties
uk: Перемкнути властивості теки

[ctx: shortcut window]
en: Toggle local search
uk: Перемкнути локальний пошук

[ctx: shortcut window]
en: Toggle modifications list
uk: Перемкнути список змін

[ctx: shortcut window]
en: Toggle search
uk: Перемкнути пошук

[ctx: shortcut window]
en: Unbookmark this path
uk: Скасувати створення закладки для цього шляху

en: string
uk: рядок

en: string array
uk: масив рядків

en: the name of a key from the schema
uk: назва ключа зі схеми

en: the name of a schema with fixed path
uk: назва схеми із фіксованим шляхом

en: the name of a “relocatable” schema, without fixed path
uk: назва «придатної до пересування» схеми, без фіксованого шляху

en: the path where to map the relocatable schema
uk: шлях для прив'язки придатної до пересування схеми

en: type “%s”
uk: тип «%s»

en: variant
uk: варіант
