gvfs - en to uk translation catalogue (438 entries)

en:  (invalid encoding)
uk:  (неправильне кодування)

en:  <location> <attribute> <values> - set attribute
uk:  <location> <attribute> <values> - встановити атрибут

en: %.1f GB
uk: %.1f ГБ

en: %.1f MB
uk: %.1f МБ

en: %.1f kB
uk: %.1f КБ

en: %s Audio Player
uk: Звуковий програвач %s

en: %s Camera
uk: Камера %s

en: %s Drive
uk: Пристрій %s

en: %s Encrypted Data
uk: Зашифровані дані %s

en: %s Filesystem Service
uk: Служба файлової системи %s

en: %s Media
uk: Диск %s

en: %s on %s
uk: %s на %s

en: %s/%s Drive
uk: Пристрій %s/%s

en: %s: %d: Directory or file exists
uk: %s: %d: каталог або файл існує

en: %s: %d: Invalid filename
uk: %s: %d: некоректна назва файлу

en: %s: %d: No such file or directory
uk: %s: %d: файл або каталог не існує

en: %s: %d: Not Supported
uk: %s: %d: не підтримується

en: %s: %s, error writing to stdout
uk: %s: %s, помилка при записі на стандартний вивід

en: %s: %s: error launching application: %s
uk: %s: %s: помилка запуску програми: %s

en: %s: %s: error opening file: %s
uk: %s: %s: помилка при відкриванні файлу: %s

en: %s: %s: error opening location: %s
uk: %s: %s: помилка при відкритті адреси: %s

en: %s: %s: error reading: %s
uk: %s: %s, помилка при читанні: %s

en: %s: %s:error closing: %s
uk: %s: %s:помилка при закритті: %s

en: %s: missing locations
uk: %s: не вказано адресу

en: - create directories
uk:  - створити каталоги

en: - delete files
uk: - видалити файли

en: - list contents of directories in a tree-like format
uk: - список змісту каталогів у деревоподібному форматі

en: - list files at <location>
uk: - список файлів у <location>

en: - mount <location>
uk: - підключити <location>

en: - move files to trash
uk: - перемістити файли до смітника

en: - rename file
uk: - перейменувати файл

en: - show info for <location>
uk: - показувати інформацію про <location>

en: / on %s
uk: / на %s

en: ATA Drive
uk: Пристрій ATA

en: Accounts are unsupported
uk: Облікові записи не підтримуються

en: Append to end of file
uk: Додавати наприкінці файлу

en: Apple Mobile Device
uk: Мобільний пристрій Apple

en: Attribute not specified
uk: Атрибут не вказано

en: Audio CD Filesystem Service
uk: Служба файлової системи Audio CD

en: Audio Disc
uk: Звуковий диск

en: Audio Player
uk: Звуковий програвач

en: Automount failed: %s
uk: Помилка автомонтування: %s

en: Backup file creation failed
uk: Помилка при створенні резервної копії файлу

en: Backup file creation failed: %s
uk: Помилка при створенні резервного файлу: %s

en: Backups are not yet supported.
uk: Резервні копії ще не підтримуються.

en: Blank Blu-Ray Disc
uk: Чистий диск Blu-Ray

en: Blank Blu-Ray R Disc
uk: Чистий диск Blu-Ray R

en: Blank Blu-Ray RW Disc
uk: Чистий диск Blu-Ray RW

en: Blank CD-R Disc
uk: Чистий диск CD-R

en: Blank CD-ROM Disc
uk: Чистий диск CD-ROM

en: Blank CD-RW Disc
uk: Чистий диск CD-RW

en: Blank DVD+R DL Disc
uk: Чистий диск DVD+R DL

en: Blank DVD+R Disc
uk: Чистий диск DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
uk: Чистий диск DVD+RW

en: Blank DVD-RAM Disc
uk: Чистий диск DVD-RAM

en: Blank DVD-ROM Disc
uk: Чистий диск DVD-ROM

en: Blank DVD-RW Disc
uk: Чистий диск DVD-RW

en: Blank Disc
uk: Чистий диск

en: Blank HD DVD Disc
uk: Чистий диск HD DVD

en: Blank HD DVD-R Disc
uk: Чистий диск HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW Disc
uk: Чистий диск HD DVD-RW

en: Blank MO Disc
uk: Чистий МО диск

en: Blu-Ray Disc
uk: Диск Blu-Ray

en: Blu-Ray R Disc
uk: Диск Blu-Ray R

en: Blu-Ray RW Disc
uk: Диск Blu-Ray RW

en: Burn
uk: Записати

en: CD-R Disc
uk: Диск CD-R

en: CD-ROM Disc
uk: Диск CD-ROM

en: CD-RW Disc
uk: Диск CD-RW

en: CD/DVD Creator
uk: Створення CD/DVD

en: Camera
uk: Камера

en: Can't contact session bus
uk: Не вдається з'єднатися з сигнальною шиною сесії

en: Can't copy directory over directory
uk: Не вдається скопіювати каталог поверх каталогу

en: Can't copy file over directory
uk: Не вдається скопіювати файл поверх каталогу

en: Can't eject file
uk: Не вдається витягнути файл

en: Can't find metadata file %s
uk: Не вдається найти файл метаданих %s

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
uk: Не можу опрацювати версію %d кодування GVfsIcon

en: Can't monitor file or directory.
uk: Не вдається стежити за станом файлу чи каталогу.

en: Can't mount file
uk: Не вдається змонтувати файл

en: Can't move directory over directory
uk: Не вдається перемістити каталог над каталогом

en: Can't open directory
uk: Не вдається відкрити каталог

en: Can't open mountable file
uk: Не вдається відкрити файл, що монтується

en: Can't poll file
uk: Не вдається опитати файл

en: Can't recursively copy directory
uk: Не вдається скопіювати каталог рекурсивно

en: Can't recursively move directory
uk: Не вдається перемістити каталог рекурсивно

en: Can't send host identity confirmation
uk: Не вдається надіслати підтвердження ідентифікації вузла

en: Can't send password
uk: Не вдається надіслати пароль

en: Can't start file
uk: Не вдається запустити файл

en: Can't stop file
uk: Не вдається зупинити файл

en: Can't unmount file
uk: Не вдається відключити файл

en: Can't write to directory
uk: Не вдається записати до каталогу

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel Login
uk: Скасувати з'єднання

en: Cannot allocate new file to append to
uk: Не вдається створити новий файл для додавання

en: Cannot connect to the system bus
uk: Не вдається з'єднатися з системною шиною

en: Cannot create gphoto2 context
uk: Не вдається створити контекст gphoto2

en: Cannot create gudev client
uk: Не вдається створити клієнта gudev

en: Cannot create libhal context
uk: Не вдається з'єднатися з контекстом libhal

en: Cannot find drive %s
uk: Не вдається найти пристрій %s

en: Cannot get LUKS cleartext slave
uk: Не вдається отримати LUKS cleartext slave

en: Cannot get LUKS cleartext slave from path `%s'
uk: Не вдається отримати LUKS cleartext slave зі шляху `%s'

en: Cannot get data of file to append to
uk: Не вдається отримати дані файлу для додавання

en: Cannot initialize libhal
uk: Не вдається ініціалізувати libhal

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
uk: Не вдається встановити з'єднання даних. Перевірте параметри брандмауера.

en: Cannot read file to append to
uk: Не вдається прочитати файл для додавання

en: CompactFlash Drive
uk: Пристрій CompactFlash

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Concatenate files at locations and print to the standard output. Works just like the traditional cat utility, but using gvfs location instead local files: for example you can use something like smb://server/resource/file.txt as location to concatenate.
uk: Об'єднувати всі файли у каталозі та вивести їх на стандартний вивід. Працює як стандартна утиліта cat, але замість адреси локального файлу використовує адресу gvfs. Наприклад, ви можете використовувати адресу у вигляді smb://server/resource/file.txt

en: Connection refused by server
uk: З'єднання відхилено сервером

en: Connection to the device lost
uk: З'єднання з пристроєм втрачено

en: Copy with file
uk: Копіювати разом з файлом

en: Could not create request
uk: Не вдається створити запит

en: Could not find enclosing mount
uk: Не вдається знайти точку монтування

en: Could not parse response
uk: Не вдається розібрати відповідь

en: Couldn't get stream file descriptor
uk: Не вдається отримати опис файлу потоку

en: Create backup
uk: Створити резервну копію

en: DEST - read from standard input and save to DEST
uk: DEST - прочитати з стандартного потоку вводу та зберегти у DEST

en: DVD+R DL Disc
uk: Диск DVD+R DL

en: DVD+R Disc
uk: Диск DVD+R

en: DVD+RW Disc
uk: Диск DVD+RW

en: DVD-RAM Disc
uk: Диск DVD-RAM

en: DVD-ROM Disc
uk: Диск DVD-ROM

en: DVD-RW Disc
uk: Диск DVD-RW

en: Data connection closed
uk: З'єднання даних закрите

en: Device requires a software update
uk: Пристрій вимагає оновлення програми

en: Didn't get stream file descriptor
uk: Дескриптор файлу потоку не був отриманий

en: Digital Camera (%s)
uk: Цифрова камера (%s)

en: Directory '%s' is not empty
uk: Каталог '%s' не порожній

en: Directory not empty
uk: Каталог не порожній

en: Directory notification not supported
uk: Сповіщення для каталогів не підтримується

en: Disc
uk: Диск

en: Don't follow symlinks
uk: Не слідувати за посиланнями

en: Don't send single MOVED events.
uk: Не надсилати одиночні події MOVED.

en: Don't start fuse.
uk: Не запускати fuse.

en: Drive %s does not contain audio files
uk: Пристрій %s не містить звукових файлів

en: Empty response
uk: Відповідь порожня

en: End of stream
uk: Кінець потоку

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
uk: Введіть пароль для розблокування тому
    Пристрій «%s» містить шифровані дані на розділі %d.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
uk: Введіть пароль для розблокування тому
    Пристрій «%s» містить шифровані дані.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
uk: Введіть пароль для розблокування тому
    Пристрій «%s» містить шифровані дані.

en: Enter passphrase for key
uk: Введіть ключову фразу для ключа

en: Enter password
uk: Введіть пароль

en: Enter password for %s
uk: Введіть пароль для %s

en: Enter password for ftp as %s on %s
uk: Введіть пароль користувача %s для ftp на %s

en: Enter password for ftp on %s
uk: Введіть пароль для ftp на %s

en: Error closing: %s
uk: Помилка при закриванні: %s

en: Error connecting to D-Bus: %s
uk: Помилка приєднання до D-Bus: %s

en: Error connecting to daemon: %s
uk: Помилка при підключенні до служби: %s

en: Error connecting to socket: %s
uk: Помилка при підключенні до сокету: %s

en: Error copying file %s: %s
uk: Помилка при копіюванні файлу%s: %s

en: Error creating Avahi resolver: %s
uk: Помилка при створенні розпізнавача (resolver) Avahi: %s

en: Error creating backup file: %s
uk: Помилка створення резервної копії файлу: %s

en: Error creating camera
uk: Помилка при створенні фотоапарату

en: Error creating directory
uk: Помилка при створенні каталогу

en: Error creating directory: %s
uk: Помилка при створенні каталогу: %s

en: Error creating file object
uk: Помилка при створенні об'єкту файлу

en: Error creating socket: %s
uk: Помилка при створенні сокета: %s

en: Error deleting directory
uk: Помилка при видалення каталогу

en: Error deleting file
uk: Помилка при видалення файлу

en: Error deleting file: %s
uk: Помилка при видалення файлу: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
uk: Помилка при пошуку зовнішньої точки монтування %s

en: Error from 'paranoia' on drive %s
uk: Помилка програми "paranoia" на пристрої %s

en: Error getting data from file
uk: Помилка при отриманні даних від файлу

en: Error getting device information
uk: Помилка при отриманні інформації про пристрій

en: Error getting file
uk: Помилка при отриманні файлу

en: Error getting writable attributes: %s
uk: Помилка при записі атрибутів: %s

en: Error in stream protocol: %s
uk: Помилка у протоколі потоку: %s

en: Error initializing Avahi: %s
uk: Помилка при ініціалізації Avahi: %s

en: Error initializing camera
uk: Помилка при ініціалізації фотоапарату

en: Error loading device information
uk: Помилка при завантаженні інформації про пристрій

en: Error looking up device information
uk: Помилка при пошуку інформації про пристрій

en: Error mounting %s: %s
uk: Помилка при підключенні %s: %s

en: Error mounting location: %s
uk: Помилка при підключенні адреси: %s

en: Error moving file %s: %s
uk: Помилка при переміщенні файлу %s: %s

en: Error moving file: %s
uk: Помилка при переміщенні файлу: %s

en: Error opening file: %s
uk: Помилка при відкриванні файлу: %s

en: Error parsing commandline options: %s
uk: Помилка при аналізі параметрів командного рядка: %s

en: Error reading stdin
uk: Помилка при читанні стандартного потоку вводу

en: Error removing target file: %s
uk: Помилка при видаленні файла призначення: %s

en: Error renaming dir
uk: Помилка при перейменуванні каталогу

en: Error renaming file
uk: Помилка при перейменуванні файлу

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
uk: Помилка розпізнавання "%s" послуги "%s" домену "%s"

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
uk: Помилка розпізнавання "%s" послуги "%s" домену "%s". Один або кілька записів TXT відсутні. Необхідні ключі: "%s".

en: Error seeking in stream on camera %s
uk: Помилка пошуку у потоці на фотоапараті %s

en: Error seeking in stream on drive %s
uk: Помилка пошуку у потоці на пристрої %s

en: Error sending fd: %s
uk: Помилка передачі fd: %s

en: Error setting attribute: %s
uk: Помилка при встановленні атрибуту: %s

en: Error setting file metadata: %s
uk: Помилка при встановленні метаданих файлу: %s

en: Error setting up camera communications port
uk: Помилка при налаштовуванні комунікаційних портів фотоапарату

en: Error trashing file: %s
uk: Помилка при переміщенні до смітника: %s

en: Error unmounting mount: %s
uk: Помилка при відключенні %s

en: Error while getting mount info: %s
uk: Помилка при отриманні інформації про монтування: %s

en: Error writing file
uk: Помилка при записі до файлу

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Etag not available
uk: Etag недоступний

en: FILES... - open FILES with registered application.
uk: ФАЙЛИ... - відкриває ФАЙЛИ у зареєстрованій програмі.

en: Failed to create active FTP connection.
uk: Не вдається створити активне з'єднання FTP.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
uk: Не вдається встановити активне з'єднання FTP. Можливо ваш маршрутизатор це не підтримує?

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
uk: Не вдається витягнути диск, оскільки один чи декілька томів цього диску зайняті.

en: Failed to get file list
uk: Не вдається отримати список файлів

en: Failed to get folder list
uk: Помилка при отриманні списку теки

en: Failed to mount Windows share
uk: Помилка приєднання ресурсу Windows

en: Failed to retrieve share list from server
uk: Не можу отримати список доступних ресурсів сервера

en: Failure
uk: Помилка

en: File System
uk: Файлова система

en: File does not exist
uk: Файл не існує

en: File doesn't exist
uk: Файл не існує

en: File exists
uk: Файл існує

en: File is directory
uk: Файл є каталогом

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
uk[0]: Файлова система зайнята: %d відкритий файл
uk[1]: Файлова система зайнята: %d відкритих файли
uk[2]: Файлова система зайнята: %d відкритих файлів

en: Filename contains invalid characters.
uk: Назва файлу містить неправильні символи.

en: Filesystem is busy
uk: Файлова система зайнята

en: FireWire Drive
uk: Пристрій FireWire

en: Floppy Disk
uk: Флопі-дисковод

en: Floppy Drive
uk: Флопі-дисковод

en: Follow symlinks, mounts and shortcuts like dirs
uk: Слідувати символічним посиланням, монтувати та ярлики як у каталогах

en: GVFS Daemon
uk: Демон GVFS

en: GVFS Metadata Daemon
uk: Служба метаданих GVFS

en: GVfs GDU Volume Monitor
uk: Монітор томів GVfs GDU

en: Get filesystem info
uk: Отримати інформацію про файлову систему

en: HD DVD Disc
uk: Диск HD DVD

en: HD DVD-R Disc
uk: Диск HD DVD-R

en: HD DVD-RW Disc
uk: Диск HD DVD-RW

en: HTTP Client Error: %s
uk: Помилка клієнта HTTP: %s

en: HTTP Error: %s
uk: Помилка HTTP: %s

en: Host closed connection
uk: Вузол закрив з'єднання

en: Host key verification failed
uk: Помилка при перевірці сертифікату вузла

en: Hostname not known
uk: Невідома назва вузла

en: Insufficient permissions
uk: Недостатньо прав

en: Internal Apple File Control error
uk: Внутрішня помилка Apple File Control

en: Internal Error (%s)
uk: Внутрішня помилка (%s)

en: Internal error: %s
uk: Внутрішня помилка: %s

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
uk: Неправильне розташування AFC: має бути у вигляді afc://uuid:номер-порта

en: Invalid Apple File Control data received
uk: Отримано неправильні дані Apple File Control

en: Invalid arguments from spawned child
uk: Неправильні аргументи від дочірнього процесу

en: Invalid attribute info list content
uk: Неправильний зміст списку інформації про атрибути

en: Invalid attribute type %s
uk: Неправильний тип атрибуту %s

en: Invalid backend type
uk: Неправильний тип драйвера

en: Invalid dbus message
uk: Неправильне повідомлення dbus

en: Invalid file info format
uk: Неправильний формат інформації про файл

en: Invalid filename
uk: Неправильна назва файлу

en: Invalid filename %s
uk: Неправильна назва файлу %s

en: Invalid icon_id '%s' in OpenIconForRead
uk: Неправильний icon_id '%s' у OpenIconForRead

en: Invalid mount spec
uk: Неправильна специфікація монтування

en: Invalid reply
uk: Неправильна відповідь

en: Invalid reply received
uk: Отримано неправильну відповідь

en: Invalid return value from %s
uk: Неправильне значення результату від %s

en: Invalid seek type
uk: Неправильний тип позиціювання

en: Items in the trash may not be modified
uk: Елементи у смітнику не можуть змінюватися

en: Jaz Drive
uk: Дисковод Jaz

en: Keep with file when moved
uk: Копіювати разом з файлом при переміщенні

en: LOCATION... - concatenate LOCATIONS to standard output.
uk: АДРЕС... - конкатенувати АДРЕСА на стандартний вивід.

en: List
uk: Список

en: List writable attributes
uk: Список атрибутів із можливістю запису

en: Local Network
uk: Локальна мережа

en: Location is already mounted
uk: Адреса вже підключена

en: Location is not mountable
uk: Адреса не є монтованою

en: Location not specified
uk: розташування не вказано

en: Lockdown Error: Invalid Argument
uk: Критична помилка: неправильний аргумент

en: Log In Anyway
uk: З'єднатися попри все

en: Login dialog cancelled
uk: Діалог вводу паролю перервано

en: MO Disc
uk: МО диск

en: Main daemon for GVFS
uk: Основна служба GVFS

en: Malformed dns-sd encoded_triple '%s'
uk: Невірно сформований dns-sd encoded_triple '%s'

en: Malformed icon identifier '%s'
uk: Невірно сформований ідентифікатор значка '%s'

en: Malformed input data for GVfsIcon
uk: Невірно сформовано вхідні дані для GVfsIcon

en: Mass Storage Drive
uk: Накопичувач

en: MemoryStick Drive
uk: Пристрій MemoryStick

en: Metadata daemon for GVFS
uk: Служба метаданих GVFS

en: Missing operand
uk: Відсутній операнд

en: Mixed Audio/Data Disc
uk: Змішаний диск звук/дані

en: Monitor events
uk: Події монітора

en: Mount as mountable
uk: Підключити як змонтований

en: Mount volume with device file
uk: Підключити том з файлу-пристрою

en: Mounted %s at %s
uk: Підключено %s до %s

en: Name already exists
uk: Назва вже існує

en: Network
uk: Мережа

en: Network Location Monitor
uk: Огляд мережі

en: New name too long
uk: Назва надто довга

en: No camera specified
uk: Назва фотоапарату не вказано

en: No device specified
uk: Пристрій не вказано

en: No drive specified
uk: Пристрій не вказано

en: No hostname specified
uk: Назва вузла не вказана

en: No media in the drive
uk: У пристрої відсутній диск

en: No mount type specified
uk: Тип монтування не вказано

en: No route to host
uk: Немає маршруту до вузла

en: No space left on server
uk: На сервері не залишилось вільного місця

en: No such file
uk: Немає такого файлу

en: No such file %s on drive %s
uk: Немає такого файлу %s на пристрої %s

en: No such file or directory
uk: Немає такого файлу чи каталогу

en: No such file or directory in target path
uk: Немає такого файлу чи каталогу у шляху призначення

en: No volume for device file %s
uk: Немає тому для файлу-пристрою %s

en: Not a WebDAV enabled share
uk: Не є ресурсом WebDAV

en: Not a directory
uk: Не є каталогом

en: Not a mountable file
uk: Файл не є файлом для підключення

en: Not a regular file
uk: Не є звичайним файлом

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Not supported (not same directory)
uk: Не підтримується (не є тим самим каталогом)

en: Not supported (src is dir, dst is dir)
uk: Не підтримується (src - каталог, dst - каталог)

en: Not supported (src is dir, dst is existing file)
uk: Не підтримується (src - каталог, dst - існуючий файл)

en: Not supported (src is file, dst is dir)
uk: Не підтримується (src - файл, dst - каталог)

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting option like -n, -T or other.
uk: Примітка: якщо потрібні параметри форматування, такі як -n, -T чи інші, достатньо просто пропустити вивід через команду cat.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
uk: Одна або більше програм заважають відключенню тому.

en: Only create if not existing
uk: Створювати, лише коли не існує

en: Opens the file(s) with the default application registered to handle the type of the file.
uk: Відкриває файл(ы) у стандартній програмі, що зареєстрована для обробки файлів цього типу.

en: Operation failed
uk: Помилка операції

en: Operation not supported by backend
uk: Дія не підтримується драйвером

en: Operation not supported, files on different mounts
uk: Дія не підтримується, файли на різних точках монтування

en: Operation unsupported
uk: Дія підтримується

en: Operation was cancelled
uk: Дія була перервана

en: Page type unknown
uk: Невідомий тип сторінки

en: Password dialog cancelled
uk: Діалог вводу паролю перервано

en: Password required for %s
uk: Вимагається пароль для %s

en: Password required for share %s on %s
uk: Вимагається пароль для ресурсу %s на %s

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Please enter proxy password
uk: Введіть пароль проксі-сервера

en: Print new etag at end
uk: Виводити новий etag наприкінці

en: Protocol error
uk: Помилка у протоколі

en: Rename successful. New uri: %s
uk: Успішно перейменовано. Новий uri: %s

en: Replace old daemon.
uk: Замінити старий демон.

en: Response invalid
uk: Неправильна відповідь

en: SCSI Drive
uk: Пристрій SCSI

en: SD/MMC Drive
uk: Пристрій SD/MMC

en: SOURCE... DEST - copy file(s) from SOURCE to DEST
uk: SOURCE... DEST - копіювати файли з SOURCE до DEST

en: SOURCE... DEST - move file(s) from SOURCE to DEST
uk: SOURCE... DEST - перемістити файли з SOURCE до DEST

en: Seek not supported on stream
uk: Пошук у потоці не підтримується

en: Service %d on Apple Mobile Device
uk: Служба %d на мобільному пристрої Apple

en: Settable attributes:
uk: Встановлення атрибутів:

en: Show completions
uk: Показати доповнення

en: Show extra information for List and Monitor
uk: Показати додаткову інформацію для Список та Монітор

en: Show hidden files
uk: Показувати приховані файли

en: SmartMedia Drive
uk: Пристрій SmartMedia

en: Software RAID Drive
uk: Пристрій програмного RAID

en: Start Anyway
uk: Запустити попри все

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
uk: Запустити пристрій у деградованому режимі?
    Запуск у деградованому режимі означає, що пристрій більше не зможе витримати відмову дисків. Дані на пристрої можуть бути остаточно втрачено, якщо диск відмовить.

en: Symlinks not supported by backend
uk: Символічні посилання не підтримуються драйвером

en: Tape Drive
uk: Стрічковий накопичувач

en: Target %s is not a directory
uk: Ціль %s не є каталогом

en: Target file already exists
uk: Файл призначення вже існує

en: Target file exists
uk: Файл призначення вже існує

en: The FTP server is busy. Try again later
uk: Сервер FTP зайнятий. Спробуйте пізніше

en: The attributes to get
uk: Атрибути для отримання

en: The connection was interrupted
uk: З'єднання перервано

en: The device did not respond
uk: Пристрій не відповідає

en: The directory is not empty
uk: Каталог не порожній

en: The etag of the file being overwritten
uk: etag для файлу буде перезаписано

en: The file does not exist or isn't an audio track
uk: Файл не існує або не є звуковою доріжкою

en: The file is not a directory
uk: Цей файл не є каталогом

en: The file is not a mountable
uk: Цей файл не є монтованим

en: The file was externally modified
uk: Файл був змінений зовні

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
uk: Не вдається перевірити автентичність віддаленого комп'ютера (%s).
    Це зазвичай відбувається при першому з'єданні з комп'ютером.
    
    Рядок ідентифікації, переданий віддаленим комп'ютером: %s. Якщо ви хочете бути абсолютно впевнені у безпеці з'єднання з цим комп'ютером, зверніться до системного адміністратора.

en: The specified location is not mounted
uk: Вказана адреса не підключена

en: The specified location is not supported
uk: Вказана адреса не підтримується

en: The trash folder may not be deleted
uk: Смітник не можна видалити

en: Thumb Drive
uk: USB Flash брелок

en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
uk: Операція розпізнавання вичерпала ліміт часу "%s" послуги "%s" домену "%s"

en: Timed out when logging in
uk: Час очікування входу у систему вийшов

en: Too many arguments
uk: Надто багато аргументів

en: Trash
uk: Смітник

en: Try "%s --help" for more information.
uk: Для отримання додаткової інформації використовуйте команду "%s --help"

en: USB Drive
uk: Пристрій USB

en: USB support missing. Please contact your software vendor
uk: Підтримка USB відсутня. Зверніться до виробника програмного забезпечення

en: Unable to create temporary directory
uk: Не вдається створити тимчасовий каталог

en: Unable to create temporary file
uk: Не вдається створити тимчасовий файл

en: Unable to find supported ssh command
uk: Не вдається знайти підтримувану команду ssh

en: Unable to move metadata keys
uk: Не вдається перемістити ключі метаданих

en: Unable to remove metadata keys
uk: Не вдається видалити ключі метаданих

en: Unable to set metadata key
uk: Не вдається встановити ключ метаданих

en: Unable to spawn ssh program
uk: Не вдається виконати програму ssh

en: Unable to spawn ssh program: %s
uk: Не вдається виконати програму ssh: %s

en: Unable to unset metadata key
uk: Не вдається зняти ключ метаданих

en: Unexpected end of stream
uk: Неочікувана відповідь від потоку

en: Unexpected reply from server
uk: Неочікувана відповідь від сервера

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
uk: Необроблена помилка Unhandled Apple File Control (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
uk: Необроблена критична помилка (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
uk: Невідома помилка libmobiledevice (%d)

en: Unmount
uk: Від'єднати

en: Unmount Anyway
uk: Від'єднатися попри все

en: Unmount all mounts with the given scheme
uk: Від'єднати всі точки монтування у вказаній схемі

en: Unnamed Drive
uk: Неназваний пристрій

en: Unnamed Drive (%s)
uk: Неназваний пристрій (%s)

en: Unsupported network protocol
uk: Непідтримуваний мережний протокол

en: Unsupported seek type
uk: Непідтримуваний тип пошуку

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
uk: Використання: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value ...
uk: Використання: %s ключ=значення ключ=значення ...

en: Use a long listing format
uk: Докладний формат списку

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
uk: Номер зайнятий
    Одна або кілька програм використовує цей том.

en: WebDAV on %s
uk: Ресурс WebDAV на %s

en: WebDAV share
uk: Ресурс WebDAV

en: When creating a file, restrict access to the current user only
uk: При створенні файлу, надавати доступ лише поточному користувачу

en: Windows Network
uk: Мережа Windows

en: Windows Network Filesystem Service
uk: Служба мережної файлової системи Windows

en: Windows Shares Filesystem Service
uk: Служба файлової системи ресурсів Windows

en: Windows shares on %s
uk: Ресурси Windows на %s

en: Writable attribute namespaces:
uk: Простір імен атрибутів для запису:

en: Zip Drive
uk: Дисковод Zip

en: attribute type [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv]
uk: тип атрибуту [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv]

en: attributes:
uk: атрибути:

en: backup existing destination files
uk: створювати резерву копію усіх цільових файлів

en: backups not supported yet
uk: резервні копії ще не підтримуються

en: cdda mount on %s
uk: підключення cdda до %s

en: create parent directories
uk: створити батьківський каталог

en: directory
uk: каталог

en: display name: %s
uk: назва що відображується: %s

en: edit name: %s
uk: назва що редагується: %s

en: error starting mount daemon
uk: помилка запуску служби монтування

en: files
uk: файли

en: ftp as %s on %s
uk: ftp як %s на %s

en: ftp on %s
uk: ftp на %s

en: gphoto2 mount on %s
uk: підключення gphoto2 на %s

en: hidden
uk: прихований

en: ignore nonexistent files, never prompt
uk: ігнорувати неіснуючі файли, ніколи не питати

en: invalid type
uk: неправильний тип

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
uk: Помилка libmobiledevice: неправильний аргумент

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
uk: Помилка libmobiledevice: пристрій не знайдено. Перевірте коректність встановлення usbmuxd.

en: locations
uk: адреси

en: mountable
uk: підтримує монтування

en: mountpoint for %s already running
uk: точка монтування для %s уже запущена

en: name: %s
uk: назва: %s

en: never follow symbolic links
uk: ніколи не слідувати за символічними посиланнями

en: no target directory
uk: не вказано цільовий каталог

en: overwrite %s?
uk: перезаписати %s?

en: preserve all attributes
uk: зберігати усі атрибути

en: progress
uk: поступ

en: prompt before overwrite
uk: питати перед перезаписом

en: regular
uk: звичайний

en: sftp for %s on %s
uk: sftp для користувача %s на %s

en: sftp on %s
uk: sftp на %s

en: shortcut
uk: ярлик

en: show progress
uk: показати поступ

en: size:
uk: розмір:

en: special
uk: спеціальний

en: ssh program unexpectedly exited
uk: Програма ssh несподівано завершилась

en: symlink
uk: символічне посилання

en: type: %s
uk: тип: %s

en: unknown
uk: невідомо

en: values must be string or list of strings
uk: значення повинно бути рядком, або списком рядків
