mate-screensaver 1.26.0 - en to uk translation catalogue (172 entries)

en: %U on %h
uk: %U на %h

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d години
uk[2]: %d годин
uk[3]: %d годин

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин
uk[3]: %d хвилин

en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунд
uk[3]: %d секунд

en: %s %s
uk: %s·%s

en: %s %s %s
uk: %s·%s·%s

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
uk: Файл %s не схожий на файл теми зберігача екрану.

en: %s. See --help for usage information.
uk: %s. Для докладнішої інформації вкажіть --help.

en: (current) UNIX password:
uk: (поточний) пароль UNIX:

en: <b>Leave a message for %R:</b>
uk: <b>Залишити повідомлення для %R:</b>

en: <b>Screensaver preview</b>
uk: <b>Передпрогляд зберігача екрану</b>

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
uk: <b>Попередження: екран буде заблоковано, розблокувати зможе користувач root.</b>

en: <span size="small">%U on %h</span>
uk: <span size="small">%U на %h</span>

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
uk: Мережа з пульсівних кольорових комірок.

en: Activate when idle
uk: Активувати при простої

en: Allow embedding a keyboard into the window
uk: Дозволити вбудовування набірниці у вікно

en: Allow logout
uk: Дозволити вихід з сеансу

en: Allow the session status message to be displayed
uk: Дозволити показ повідомлення стану сесії

en: Allow the session status message to be displayed when the screen is locked.
uk: Дозволити показ повідомлення стану сесії при заблокованому екрані.

en: Allow user switching
uk: Дозволити зміну користувачів

en: Authentication failed.
uk: Помилка розпізнання.

en: Background picture for lock screen:
uk: Тлове зображення для екрану блокування:

en: Blank screen
uk: Порожній екран

en: Bubbles the GNOME logo around the screen
uk: Логотипи GNOME, що виринають по всьому екрану

en: Bubbles the MATE logo around the screen
uk: Логотипи MATE, що виринають по всьому екрану

en: Can not get username
uk: Не вдається отримати ім'я користувача

en: Can't set PAM_TTY=%s
uk: Не вдається встановити PAM_TTY=%s

en: Causes the screensaver to exit gracefully
uk: Призводить до виходу із зберігача екрану

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Color to use for images background
uk: Колір, що використовується для тла

en: Command to invoke from the logout button
uk: Команда, що виконується при натисканні кнопки виходу

en: Copying file: %u of %u
uk: Копіюється файл: %u з %u

en: Copying files
uk: Копіювання файлів

en: Copying themes
uk: Копіювання тем

en: Cosmos
uk: Космос

en: Could not load the main interface
uk: Не вдається завантажити головний інтерфейс

en: Display a slideshow from your Pictures folder
uk: Показує слайди зображень з теки малюнків

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
uk: Показує слайди космічних малюнків

en: Do not randomize pictures from location
uk: Не змінювати розташування зображень на випадкові

en: Do not try to stretch images on screen
uk: Не намагатися розтягувати зображення на екрані

en: Don't become a daemon
uk: Не ставати службою

en: Embedded keyboard command
uk: Команда вбудованої набірниці

en: Enable debugging code
uk: Увімкнути зневаджувальний код

en: Enter new UNIX password:
uk: Уведіть новий пароль UNIX:

en: Error while changing NIS password.
uk: Помилка при зміні паролю NIS.

en: File to use for the background image.
uk: Файл, що використовуватиметься для зображення тла.

en: Floating GNOME
uk: Плавучий GNOME

en: Floating MATE
uk: Плавучий MATE

en: Format for date on lock dialog
uk: Формат дати у діалоговому вікні блокування

en: Format for time on lock dialog
uk: Формат часу для діалогового вікна блокування

en: Format to display the date on lock dialog. Default is 'locale' which uses default format for current locale. Custom values should be set according to g-date-time-format. Try %F for ISO 8601 date format.
uk: Формат для показу дати у діалоговому вікні блокування. Усталено 'locale', який використовує типовий формат для поточної локалі. Спеціальні значення слід встановлювати відповідно до формату g-date-time. Спробуйте %F для формату дати ISO 8601.

en: Format to display the time on lock dialog. Default is 'locale' which uses default format for current locale. Custom values should be set according to g-date-time-format. Try %R for 24H format.
uk: Формат для показу часу на діалозі блокування. Усталено 'locale', який використовує типовий формат для поточної локалі. Спеціальні значення слід встановлювати відповідно до формату g-date-time. Спробуйте %R для 24 -годинного формату.

en: From:
uk: З:

en: Hide password
uk: Приховати пароль

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
uk: Якщо зберігач екрану активний, деактивувати його (відновити екран)

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
uk: Якщо зберігач екрану активний, змінити заставку

en: Incorrect password.
uk: Некоректний пароль.

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
uk: Затримувати активацію зберігача екрану. Команда блокується поки заборона активна.

en: Invalid screensaver theme
uk: Некоректна тема зберігача екрану

en: Launch screensaver and locker program
uk: Запустити зберігач екрану та програму блокування

en: Location to get images from
uk: Місце, де знаходяться зображення

en: Lock on activation
uk: Блокувати екран

en: Log _Out
uk: _Завершити сеанс

en: Logout command
uk: Команда виходу з сеансу

en: MATE;screensaver;GNOME;logo;bubbles;
uk: MATE; зберігач екрану; GNOME;логотип; бульбашки;

en: MATE;screensaver;custom;slideshow;pictures;folder;
uk: MATE;зберігач екрану;користувацький;показ слайдів;зображення;тека;

en: MATE;screensaver;grid;pulsing;colors;
uk: MATE; зберігач екрану; сітка; пульсівна; кольори;

en: MATE;screensaver;locker;
uk: MATE;зберігач екрану;блокування;

en: MATE;screensaver;logo;bubbles;
uk: MATE; зберігач екрану; логотип; бульбашки;

en: MATE;screensaver;preferences;
uk: MATE;зберігач екрану;уподобання;

en: MATE;screensaver;slideshow;cosmos;
uk: MATE;зберігач екрану;показ слайдів;космос;

en: MESSAGE
uk: ПОВІДОМЛЕННЯ

en: Message to show in the dialog
uk: Повідомлення, що виводиться у діалоговому вікні

en: Never
uk: Ніколи

en: No longer permitted to access the system.
uk: Більше немає дозволу на доступ до системи.

en: No password supplied
uk: Не вказано пароль

en: Not permitted to gain access at this time.
uk: Отримання доступу назараз заборонено.

en: Not used
uk: Не використовується

en: Occasionally rotate images as they move
uk: Періодично обертати зображення при їх переміщенні

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: Password has been already used. Choose another.
uk: Пароль вже використовувався. Виберіть инший пароль.

en: Password unchanged
uk: Пароль не змінено

en: Password:
uk: Пароль:

en: Picture Filename
uk: Назва файлу малюнку

en: Pictures folder
uk: Тека малюнків

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
uk: Переконайтесь, що зберігач екрану встановлено правильно

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
uk: Штовхнути запущений зберігач екрану для імітації активности користувача

en: Pop art squares
uk: Пульсівні комірки

en: Power _Management
uk: Керування _живленням

en: Print out frame rate and other statistics
uk: Виводити частоту кадрів та иншу статистику

en: Query the length of time the screensaver has been active
uk: Запитати інтервал часу, впродовж якого був активним зберігач екрану

en: Query the state of the screensaver
uk: Запитує стан зберігача екрану

en: Random
uk: Випадкова

en: Regard the computer as _idle after:
uk: Вважати сеанс _неактивним через:

en: Retype new UNIX password:
uk: Повторіть новий пароль UNIX:

en: S_witch User...
uk: _Змінити користувача...

en: Screensaver
uk: Зберігач екрану

en: Screensaver Preferences
uk: Параметри збереження екрану

en: Screensaver Preview
uk: Передпрогляд зберігача екрану

en: Screensaver theme selection mode
uk: Режим вибору теми зберігача екрану

en: Screensaver themes
uk: Теми зберігача екрану

en: Screensavers
uk: Зберігачі екрану

en: Select Background Image
uk: Зображення тла

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
uk: Якщо має значення TRUE, зберігач екрану буде блокувати екран коли сеанс простоює.

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
uk: Встановіть значення TRUE, щоб дозволити вбудовування набірниці у вікно при розблокуванні. Відповідна команда вказується ключем "keyboard_command".

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
uk: Якщо має значення TRUE, зберігач екрану буде блокувати екран.

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to allow logging out after a delay. The delay is specified in the "logout_delay" key.
uk: Якщо встановлено значення TRUE, до діялоґу розблокування екрану буде додано можливість виходу з системи через визначений інтервал. Інтервал виходу з системи визначається ключем "logout_delay".

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
uk: Якщо встановлено значення TRUE, діалог розблокування екрану надасть можливість  увійти в систему під иншим обліковим записом.

en: Set your screensaver preferences
uk: Встановити параметри зберігача екрану

en: Show debugging output
uk: Показувати вивід зневадження

en: Show password
uk: Показати пароль

en: Show paths that images follow
uk: Показувати шляхи, за якими рухаються зображення

en: Show the logout button
uk: Показувати кнопку виходу

en: Show the switch user button
uk: Показувати кнопку зміни користувача

en: Sorry, passwords do not match
uk: Паролі не збігаються

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
uk: Вказує запущеному процесу зберігача екрану негайно заблокувати екран

en: Tells the running screensaver process to unlock the screen immediately
uk: Вказує запущеному процесу зберігача екрану негайно розблокувати екран

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
uk: Виклик програми, яка затримує зберігач екрану

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
uk: Команда, яка буде запущена, якщо ключ "embedded_keyboard_enabled" має значення TRUE, для вбудовування набірниці у вікно. Ця команда повинна реалізовувати інтерфейс модулів XEMBED та виводити XID вікна на стандартний вивід.

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
uk: Команда, що викликається при натисканні кнопки виходу з сеансу. Ця команда має просто завершувати сеанс користувача без будь-якої інтерактивної взаємодії. Ключ має ефект лише у випадку, якщо встановлено значення TRUE ключа "logout_enable".

en: The initial size and position of window
uk: Початковий розмір та положення вікна

en: The maximum number of images to keep on screen
uk: Щонайбільша кількість зображень на екрані

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
uk: Кількість хвилин після активації зберігача екрану, по закінченню яких екран буде заблоковано.

en: The number of minutes after the screensaver activation before a logout option will appear in the unlock dialog. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
uk: Інтервал у хвилинах між активацією зберігача  екрану та появою параметру виходу з сеансу у діялозі розблокування. Цей ключ має ефект лише у випадку, якщо встановлено значення TRUE ключа "logout_enable".

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
uk: Інтервал між змінами тем зберігача екрану у хвилинах.

en: The number of seconds of inactivity before signalling to power management. This key is set and maintained by the session power management agent.
uk: Проміжок часу у секундах, по закінченні якого система керування живленням отримує сигнал про бездіяльність користувача у сеансі. Цей ключ встановлюється та керується агентом керування живленням.

en: The reason for inhibiting the screensaver
uk: Причина для затримки зберігача екрану

en: The screensaver has been active for %d seconds.
uk: Зберігач екрану був активний впродовж %d секунд.

en: The screensaver is %s
uk: Зберігач екрану: %s

en: The screensaver is being inhibited by:
uk: Зберігач екрану стримується:

en: The screensaver is not currently active.
uk: Зберігач екрану наразі не активований

en: The screensaver is not inhibited
uk: Зберігач екрану не стримується

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
uk: Режим вибору, що використовується зберігачем екрану. Можливі варіанти: "disabled" - вимкнений, "blank-only" - чорний екран, "single" - використовувати одну тему, що вказана у ключі "themes", "random" - використовувати довільну тему при активації.

en: The source image to use
uk: Зображення, що використовується

en: Theme for lock dialog
uk: Тема для діалогового вікна блокування

en: Theme to use for the lock dialog
uk: Тема, що використовується для діалогового вікна блокування екрану

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
uk: Ключ визначає перелік тем, що використовуються зберігачем екрану. Він нехтується, коли ключ "mode" встановлено у "disabled" або "blank-only", повинен явити назву однієї теми, якщо ключ "mode" встановлено у "single", або перелік тем, якщо ключ "mode" встановлено у "random".

en: Time before locking
uk: Інтервал блокування

en: Time before logout option
uk: Інтервал параметру виходу з системи

en: Time before power management baseline
uk: Час активації керування живленням

en: Time before theme change
uk: Інтервал зміни теми

en: Time has expired.
uk: Час сплив.

en: To:
uk: До:

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
uk: Увімкнути зберігач екрану (погасити екран)

en: Unable to establish service %s: %s
uk: Не вдається встановити службу %s: %s

en: Username:
uk: Ім’я користувача:

en: Version of this application
uk: Версія цієї програми

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
uk: ШИРИНАxВИСОТА+X+Y

en: You are required to change your password immediately (password aged)
uk: Варто негайно змінити Ваш пароль (пароль старий)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
uk: Варто негайно змінити Ваш пароль (за вимогою розпорядника)

en: You have the Caps Lock key on.
uk: Натиснуто клавіш Caps Lock.

en: You must choose a longer password
uk: Потрібно вибрати довший пароль

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
uk: Слід вказати один малюнок. Для докладнішої інформації вкажіть --help.

en: You must wait longer to change your password
uk: Слід довше почекати щоб змінити Ваш пароль

en: Your account has expired; please contact your system administrator
uk: Ваш обліковий запис застарів, сконтактуйтеся з системним розпорядником

en: _Activate screensaver when computer is idle
uk: _Активувати зберігач екрану, коли комп'ютер простоює

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Leave Message
uk: _Залиште повідомлення

en: _Lock screen when screensaver is active
uk: _Блокувати екран, коли зберігач екрану активний

en: _Log Out
uk: _Завершити сеанс

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Preview
uk: _Передпрогляд

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Screensaver theme:
uk: _Тема зберігача екрану:

en: _Switch User
uk: _Змінити користувача

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: active
uk: активне

en: failed to register with the message bus
uk: не вдається зареєструватися на шині повідомлень

en: image - floats images around the screen
uk: image - зображення, що плавають по екрану

en: inactive
uk: неактивне

en: not connected to the message bus
uk: не під’єднаний до шини повідомлень

en: screensaver already running in this session
uk: у цьому сеансі вже запущено зберігач екрану
