blueman-project - en to ca translation catalogue (345 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
ca[0]: %(minutes)d minut
ca[1]: %(minutes)d minuts

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
ca[0]: %(seconds)d segon
ca[1]: %(seconds)d segons

en: %(service)s on %(device)s
ca: %(service)s a %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
ca: %d %s %d %s i %d %s

en: 17–33 percent
ca: 17-33 per cent

en: 1–17 percent
ca: 1-17 per cent

en: 33–50 percent
ca: 33-50 per cent

en: 50–67 percent
ca: 50-67 per cent

en: 67–83 percent
ca: 67-83 per cent

en: 83–99 percent
ca: 83-99 per cent

en: <b>An error has occurred while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
ca: <b>S'ha produït un error en carregar un connector. Notifiqueu-ho als desenvolupadors amb el contingut d'aquest missatge al nostre</b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">lloc web.</a>

en: <b>Author:</b>
ca: <b>Autor:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
ca: <b>Connexió automàtica:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
ca: <b>Conflicte amb:</b>

en: <b>Connect To:</b>
ca: <b>Connecta a:</b>

en: <b>Connected</b>
ca: <b> Connectat</b>

en: <b>DUN Support</b>
ca: <b>Compatibilitat amb DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
ca: <b>Depèn de:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
ca: <b>Desconnecta:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
ca: <b>Baixat:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
ca: <b>Recepció de fitxers (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
ca: <b>Fitxer:</b>

en: <b>GSM settings</b>
ca: <b>Paràmetres del GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
ca: <b>Duració del registre:</b>

en: <b>Log started:</b>
ca: <b>Inici del registre:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
ca: <b>Paràmetres del NAP</b>

en: <b>NAP Support</b>
ca: <b>Compatibilitat NAP</b>

en: <b>Name</b>
ca: <b>Nom</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
ca: <b>No hi ha servidors DHCP instal·lats</b>

en: <b>PAN Support</b>
ca: <b>Compatibilitat amb PAN</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
ca: <b>Intensitat del senyal rebut: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
ca: <b>A:</b>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
ca: <b>Apaga el Bluet_ooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
ca: <b>Engega el Bluet_ooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
ca: <b>Actualitzat:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
ca: <b>Paràmetre de visibilitat</b>

en: <b>_Connect</b>
ca: <b>_Connecta</b>

en: <b>_Disconnect</b>
ca: <b>_Desconnecta</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
ca: <span weight="bold" size="large">Enviament de fitxers a través de Bluetooth</span>

en: Accept
ca: Accepta

en: Accept files from trusted devices
ca: Accepta fitxers dels dispositius de confiança

en: Access point
ca: Punt d’accés

en: Adap_ters
ca: Adap_tadors

en: Adapter
ca: Adaptador

en: Adapter Preferences
ca: Preferències de l’adaptador

en: Adapter for this connection is not available
ca: L'adaptador per a aquesta connexió no està disponible

en: Adapter selection
ca: Selecció de l’adaptador

en: Adds an exit menu item to quit the applet
ca: Afegeix una opció al menú per sortir de la miniaplicació

en: Adds standard menu items to the status icon menu
ca: Afegeix les opcions de menú estàndards al menú de la icona d'estat

en: Always
ca: Sempre

en: Always accept
ca: Accepta sempre

en: Always visible
ca: Sempre visible

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
ca: Quantitat de temps en segons que durarà el mode de detecció

en: Applet's transfer service plugin is disabled
ca: El connector de transferència de la miniaplicació està inhabilitat

en: Are you sure you want to reset the counter?
ca: Esteu segur que voleu restablir el comptador?

en: Audio Profile
ca: Perfil d'àudio

en: Audio Sink
ca: Conducte de l'àudio

en: Audio Source
ca: Origen d'àudio

en: Audio and input profiles
ca: Perfils d’àudio i entrada

en: Audio/video
ca: Àudio/vídeo

en: Authorization request for:
ca: Sol·licitud d'autenticació per:

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
ca: Connectat automàticament a %(service)s a %(device)s

en: Basic Printing (BPP)
ca: Impressió bàsica (BPP)

en: Battery Service
ca: Servei de la bateria

en: Block/Unblock this device
ca: Bloca o desbloca aquest dispositiu

en: Blocked
ca: Blocat

en: Blueman Bluetooth Manager
ca: Gestor de Bluetooth Blueman

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
ca: El Blueman és un gestor de Bluetooth GTK+

en: Bluetooth Active
ca: Bluetooth actiu

en: Bluetooth Adapters
ca: Adaptadors Bluetooth

en: Bluetooth Authentication
ca: Autenticació Bluetooth

en: Bluetooth Device
ca: Dispositiu Bluetooth

en: Bluetooth Devices
ca: Dispositius Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
ca: Bluetooth inhabilitat

en: Bluetooth Enabled
ca: Bluetooth habilitat

en: Bluetooth File Transfer
ca: Transferència de fitxers Bluetooth

en: Bluetooth Manager
ca: Gestor de Bluetooth

en: Bluetooth Network
ca: Xarxa Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
ca: Bluetooth està apagat

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
ca: Cal engegar el Bluetooth perquè funcioni el gestor d’adaptadors

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
ca: No s'està executant el dimoni Bluez, blueman-manager no pot continuar.
    Això probablement significa que no s'ha detectat cap adaptador Bluetooth o que no es va iniciar el dimoni de Bluetooth.

en: Camera
ca: Càmera

en: Cancel Operation
ca: Cancel·la l’operació

en: Cancelling
ca: S’està cancel·lant

en: Car audio
ca: Àudio per a l’automòbil

en: Click to disable.
ca: Feu clic per desactivar.

en: Click to enable.
ca: Feu clic per activar.

en: Computer
ca: Ordinador

en: Configuration
ca: Configuració

en: Configure Bluetooth Network
ca: Configura la xarxa Bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
ca: Configura les preferències dels dispositius seleccionats

en: Configured directory for incoming files does not exist
ca: El directori configurat per als fitxers entrants no existeix

en: Configuring networking requires privileges
ca: El fet de configurar la xarxa requereix privilegis

en: Confirm
ca: Confirma

en: Confirm value for authentication:
ca: Confirma el valor per a l'autenticació:

en: Connected
ca: Connectat

en: Connected to %s
ca: S'ha connectat a %s

en: Connected:
ca: Connectat:

en: Connecting
ca: S’està connectant

en: Connecting…
ca: S’està connectant…

en: Connection Failed:
ca: No s'ha pogut connectar:

en: Connection to BlueZ failed
ca: Ha fallat la connexió a BlueZ

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
ca: Connecta als orígens A2DP dels perfils de connexió automàtica, enfonsament A2DP, i HID

en: Controls Bluetooth adapter power states
ca: Controla els estats d'alimentació de l'adaptador Bluetooth

en: Create pairing with the device
ca: Crea l'aparellament amb el dispositiu

en: DHCP server type:
ca: Tipus de servidor DHCP:

en: Data activity indication
ca: Indicador d'activitat de dades

en: Deny
ca: Denega

en: Dependency issue
ca: Qüestió de dependència

en: Device Information
ca: Informació del dispositiu

en: Device Manager
ca: Gestor de dispositius

en: Device Name
ca: Nom del dispositiu

en: Dial-up Networking
ca: Accés a xarxes a través de línia telefònica

en: Dialup Networking (DUN)
ca: Accés a xarxes a través de línia telefònica (DUN)

en: Dialup Settings
ca: Paràmetres de l’accés per línia telefònica

en: Disconnect %s
ca: Desconnectar %s

en: Disconnection Failed:
ca: No s'ha pogut desconnectar:

en: Discoverable timeout
ca: Temps d'expiració del mode de detecció

en: Discoverable… %ss
ca: Detectable… %ss

en: ETA:
ca: Aprox.:

en: Enable Bluetooth
ca: Habilita Bluetooth

en: Enter PIN code for authentication:
ca: Introdueix el codi PIN per a l'autenticació:

en: Enter passkey for authentication:
ca: Introdueix la contrasenya per a l'autenticació:

en: Error occurred
ca: S’ha produït un error

en: Error occurred while sending file %s
ca: S’ha produït un error en enviar el fitxer %s

en: Exit
ca: Surt

en: Failed
ca: Ha fallat

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
ca: Ha fallat el inici automàtic del serveix obex. Asegureu-vos que el servei s'està executant

en: Failed to change profile to %s
ca: No s'ha pogut caviar al perfil %s

en: Failed to connect
ca: No s'ha pogut connectar

en: Failed to obtain an IP address on %s
ca: No s'ha pogut obtenir l'adreça IP a %s

en: Failed to reach blueman-manager
ca: No s'ha pogut connectar amb blueman-manager

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
ca: El fitxer %(0)s de %(1)s s'ha rebut correctament

en: File Sender
ca: Eina d'enviament de fitxers

en: File received
ca: S'ha rebut el fitxer

en: Files received
ca: S'han rebut els fitxers

en: Forcefully disconnect the device
ca: Desconnecta forçadament el dispositiu

en: GSM Settings
ca: Paràmetres del GSM

en: Game
ca: Joc

en: Gaming/Toy
ca: Joc/joguina

en: Generic Barcode Scanner
ca: Escàner de codis de barres genèric

en: Generic Clock
ca: Rellotge genèric

en: Generic Computer
ca: Ordinador genèric

en: Generic Media Player
ca: Reproductor multimèdia genèric

en: Generic Medication Delivery
ca: Administració de medicaments genèrica

en: Generic Phone
ca: Telèfon genèric

en: Generic Thermometer
ca: Termòmetre genèric

en: Generic Watch
ca: Rellotge genèric

en: Glasses
ca: Ulleres

en: Glucose
ca: Glucosa

en: Group Network
ca: Grup xarxa

en: HTTP Proxy
ca: Servidor intermediari HTTP

en: Handsfree
ca: Mans lliures

en: Headphones
ca: Auriculars

en: Helmet
ca: Casc

en: Hidden
ca: Amagat

en: Hide _unnamed devices
ca: Amaga els dispositius _sense nom

en: High
ca: Alta

en: Human Interface Device
ca: Dispositiu d’interfície humana

en: Human Interface Device Service (HID)
ca: Servei de dispositius d’interfície humana (HID)

en: IP Address:
ca: Adreça IP:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
ca: L'adreça IP entra en conflicte amb la interfície %s, que té la mateixa adreça

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
ca: La direcció IP es sobreposa amb la subxarxa de la interfície %s, que te la següent configuració  %s/%s
    Aixo pot causar un comportament incorrecte de la xarxa

en: Incoming Folder:
ca: Carpeta d'entrada:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
ca: Fitxer entrant %(0)s de %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
ca: Fitxer entrant a través de Bluetooth

en: Input/output error
ca: Error d’entrada i sortida

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
ca: La interfície %(0)s es vincula a l'adreça IP %(1)s

en: Invalid IP address
ca: Adreça IP no vàlida

en: It seems like blueman-manager could no get activated via D-Bus. A typical cause for this is a broken graphical setup in the D-Bus activation environment that can get resolved with a call to dbus-update-activation-environment, typically issued from xinitrc (respectively the Sway config or similar).
ca: Sembla que blueman-manager no s'ha pogut activar via D-Bus. Una causa possible pot ser per una configuració gràfica defectuosa a l'entorn d'activació de D-Bus que es pot resoldre amb una crida a dbus-update-activation-environment, normalment emesa des de xinitrc (respectivament la configuració de Sway o similar).

en: Jacket
ca: Jaqueta

en: KB
ca: kB

en: Keyboard
ca: Teclat

en: Launch DHCP client
ca: Llança el client DHCP

en: Launch PPP daemon
ca: Llança el dimoni PPP

en: Launching DHCP client requires privileges
ca: El fet de llançar el client DHCP requereix privilegis

en: Launching PPP daemon requires privileges
ca: El fet de llançar el dimoni PPP requereix privilegis

en: Location and Navigation
ca: Localització i navegació

en: Loudspeaker
ca: Altaveu

en: Low
ca: Baixa

en: Make the default adapter temporarily visible
ca: Fes temporalment visible l'adaptador predeterminat

en: Manages local network services, like NAP bridges
ca: Gestiona els serveis de la xarxa local, com ara els ponts NAP

en: Mark/Unmark this device as trusted
ca: Marca o desmarca aquest dispositiu com de confiança

en: Maximum items
ca: Nombre màxim d'elements

en: Microphone
ca: Micròfon

en: Modem
ca: Mòdem

en: More
ca: Més

en: Mouse
ca: Ratolí

en: Much
ca: Molta

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
ca: Protocol d’Adaptació Multicanal (MCAP)

en: Network
ca: Xarxa

en: Network Access Point
ca: Punt d'accés de xarxa

en: Network Access Point (NAP)
ca: NAP (punt d’accés a la xarxa)

en: Network _Usage
ca: Ús de la _xarxa

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
ca: Encara no hi ha estadístiques d'ús disponibles. Intenteu primer establir una connexió i després marqueu aquesta pàgina.

en: Not Connected
ca: Desconnectat

en: Not available
ca: No disponible

en: Not currently supported with this setup
ca: Actualment no és compatible amb aquesta configuració

en: Not specified
ca: no especificat

en: Number:
ca: Número:

en: Object Transfer
ca: Transferència d’objectes

en: Optimal
ca: Òptima

en: Pager
ca: Cercapersones

en: Pair
ca: Aparella

en: Paired
ca: Emparellat

en: Pairing PIN code for
ca: Codi PIN per aparellar

en: Pairing passkey for
ca: Contrasenya per aparellar

en: Pairing request
ca: Sol·licitud d'aparellament

en: Pairing request for %s
ca: Sol·licitud d'aparellament per %s

en: Pairing request for device:
ca: Sol·licitud d'aparellament per al dispositiu:

en: Pairing request for:
ca: Sol·licitud d'aparellament per:

en: Peripheral
ca: Perifèric

en: Personal Area Network
ca: Xarxa personal

en: Phone
ca: Telèfon

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
ca: Asegureu-vos que la carpeta "<b>%s</b>" existeix o configureu-la amb blueman-services. Fins que no ho feu s'utilitzara la carpeta per defecte "%s"

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
ca: El connector «<b>%(0)s</b>» depèn de <b>%(1)s</b>. El fet de descarregar <b>%(1)s</b> també descarregarà «<b>%(0)s</b>».
    Voleu procedir?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
ca: El connector <b>%(0)s</b> entra en conflicte amb <b>%(1)s</b>. El fet de carregar <b>%(1)s</b> descarregarà <b>%(0)s</b>.
    Voleu procedir?

en: Plugins
ca: Connectors

en: Poor
ca: Pobra

en: Portable audio
ca: Àudio portàtil

en: Printer
ca: Impressora

en: Printing Status (BPP)
ca: Estat de la impressió (BPP)

en: Proprietary
ca: Propietari

en: Provides DBus API for other Blueman components
ca: Proporciona l'API de DBus per als altres components de Blueman

en: Provides OBEX file transfer capabilities
ca: Proporciona les capacitats de transferència de fitxers OBEX

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
ca: Proporciona un client bàsic de dhcp per a les connexions PAN de Bluetooth.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
ca: Proporciona un menú per a la miniaplicació i una API perquè els altres connectors ho puguin manipular

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
ca: Proporciona una opció al menú per fer visible temporalment l'adaptador per defecte quan s'estableix a ocult per defecte

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
ca: Proporciona una opció al menú que conté les últimes connexions utilitzades per a un ràpid accés

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
ca: Proporciona compatibilitat bàsica per a la connexió a Internet a través del perfil DUN.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
ca: Proporciona els serveis d'autenticació i de contrasenya per al dimoni BlueZ

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
ca: Proporciona compatibilitat DUN (Dial Up Networking) amb ModemManager i NetworkManager

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
ca: Proporciona compatibilitat per a PAN (Personal Area Networking) que es va presentar amb NetworkManager 0.8

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
ca: Intensitat del senyal rebut: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiving file
ca: S'està rebent el fitxer

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
ca: S'està rebent el fitxer %(0)s de %(1)s

en: Recommended
ca: Recomanat

en: Reconnection Address
ca: Adreça de reconnexió

en: ReferencePrinting (BPP)
ca: Impressió per referència (BPP)

en: Reject
ca: Refusa

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Remove this device from the known devices list
ca: Suprimeix aquest dispositiu dels dispositius coneguts

en: Rename device
ca: Reanomena el dispositiu

en: Renew IP Address
ca: Renova l'adreça IP

en: Retry
ca: Torna-ho a intentar

en: S_ort By
ca: _Ordena per

en: Scanner
ca: Escàner

en: Script to execute on connection
ca: Script a executar en connectar

en: Search
ca: Cerca

en: Search for nearby devices
ca: Cerca els dispositius que estiguin a prop

en: Searching
ca: S’està cercant

en: Select Device
ca: Selecciona el dispositiu

en: Select audio profile for PulseAudio
ca: Selecciona el perfil d'àudio per a PulseAudio

en: Select folder for incoming file transfers
ca: Selecciona la carpeta per a les transferències entrants de fitxers

en: Send File
ca: Envia un fitxer

en: Send _Files to Device
ca: Envia _fitxers al dispositiu

en: Send _note
ca: Envia una _nota

en: Send a _File…
ca: Envia un _fitxer…

en: Send a text note
ca: Envia una nota de text

en: Send file(s) to the device
ca: Envia fitxers al dispositiu

en: Send note
ca: Envia una nota

en: Sending File
ca: S’està enviant el fitxer

en: Serial Port
ca: Port en sèrie

en: Serial Port %s
ca: Port sèrie %s

en: Serial port connected
ca: Port sèrie connectat

en: Serial port connection script failed
ca: Ha fallat l'script de connexió del port sèrie

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
ca: El servei de port sèrie al dispositiu <b>%s</b> ara estarà disponible a través de <b>%s</b>

en: Server
ca: Servidor

en: Service Preferences
ca: Preferències del servei

en: Service:
ca: Servei:

en: Set RfKill State
ca: Estableix l'estat RfKill

en: Setting RfKill State requires privileges
ca: El fet d'establir l'estat RfKill requereix privilegis

en: Show _Statusbar
ca: Mo_stra la barra d'estat

en: Show _Toolbar
ca: Mos_tra la barra d'eines

en: Show device information
ca: Mostra la informació del dispositiu

en: Show input
ca: Mostra l'entrada

en: Shows network traffic usage
ca: Mostra l'ús del trànsit de xarxa

en: Skip
ca: Omet

en: Smartphone
ca: Telèfon intel·ligent

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
ca: El gestor de connexions de perfils estàndards SPP, permet executar accions personalitzades

en: Sub-optimal
ca: Per sota d'òptima

en: Success!
ca: Èxit!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
ca: S'ha connectat correctament al servei <b>DUN</b> a <b>%(0)s.</b>
    La xarxa està disponible ara a través de <b>%(1)s</b>

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
ca: Suspèn temporalment l'estalvi de pantalla quan es connecta un dispositiu de joc Bluetooth.

en: Temporarily visible
ca: Temporalment visible

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
ca: El nombre màxim d'opcions al menú de connexions recents que es mostrarà.

en: There was a problem launching script %s
    %s
ca: S'ha produït un error en llançar l'script %s
    %s

en: This should be overwritten
ca: Això s'ha de sobreescriure

en: Too much
ca: Massa

en: Total data received and rate of transmission
ca: El nombre total de dades rebudes i la relació de transmissió

en: Total data sent and rate of transmission
ca: El nombre total de dades enviades i la relació de transmissió

en: Toy
ca: Joguina

en: Traffic statistics
ca: Estadístiques del trànsit

en: Transfer
ca: Transfereix

en: Transfer failed
ca: Ha fallat la transferència

en: Transfer of file %(0)s failed
ca: Ha fallat la transferència del fitxer %(0)s

en: Trust
ca: Confia

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
ca: S'està intentant d'obtenir una adreça IP a %s
    Espereu…

en: Turn off all adapters
ca: Apaga tots els adaptadors

en: Turn on all adapters
ca: Engega tots els adaptadors

en: Uncategorized
ca: Sense categoritzar

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Unnamed device
ca: Dispositiu sense nom

en: Unspecified
ca: Sense especificar

en: Untrust
ca: Desconfia

en: Very High
ca: Molt alta

en: Video camera
ca: Videocàmera

en: Video conferencing
ca: Videoconferència

en: WAP Client
ca: Client WAP

en: Wearable
ca: Per a vestir

en: Weight Scale
ca: Bàscula

en: Wrist watch
ca: Rellotge de polsera

en: _Adapter
ca: _Adaptador

en: _Added
ca: _Afegit

en: _Block
ca: _Bloca

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Descending
ca: _Descendent

en: _Device
ca: _Dispositiu

en: _Devices
ca: _Dispositius

en: _Exit
ca: _Surt

en: _Help
ca: _Ajuda

en: _Info
ca: _Informació

en: _Local Services
ca: Serveis _locals

en: _Make Discoverable
ca: Habilita el _mode de detecció

en: _Name
ca: _Nom

en: _OK
ca: _D’acord

en: _Pair
ca: Em_parella

en: _Plugins
ca: _Connectors

en: _Preferences
ca: _Preferències

en: _Remove…
ca: _Elimina…

en: _Report a Problem
ca: Informa d'un p_roblema

en: _Reset
ca: _Reinicialitza

en: _Search
ca: _Cerca

en: _Stop
ca: _Atura

en: _Trust
ca: C_onfia

en: _Unblock
ca: _Desbloca

en: _Untrust
ca: De_sconfia

en: _View
ca: _Vista

en: applet
ca: miniaplicació

en: day | days
ca[0]: dia
ca[1]: dies

en: hour | hours
ca[0]: hora
ca[1]: hores

en: minute | minutes
ca[0]: minut
ca[1]: minuts

en: obexd not available
ca: L’obexd no està disponible

en: yes
ca: sí
