LXPanel - en to ca translation catalogue (423 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
ca: 
    %sDisseny de càrrega plena:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
ca: 
    %sCàrrega plena:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
ca: 
    %sCàrrega actual:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
ca: 
    %sVoltatge del corrent:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
ca: 
    %sCorrent actual:			%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
ca: 
    %sDisseny d'energia plena:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
ca: 
    %sEnergia plena:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
ca: 
    %sEnergia actual:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
ca: 
    %sPotència actual:			%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
ca: 
    Visiteu http://lxde.org/ per a més informació.

en:  --help      -- print this help and exit
ca:  --help      -- imprimeix aquesta ajuda i surt

en:  --profile name -- use specified profile
ca:   --profile nom -- empra el perfil especificat

en:  --version   -- print version and exit
ca:  --version   -- imprimeix-ne la versió i surt

en:  -h  -- same as --help
ca:  -h  -- el mateix que amb --help

en:  -p  -- same as --profile
ca:  -p  -- el mateix que amb --profile

en:  -v  -- same as --version
ca:  -v  -- el mateix que amb --version

en: "%s" Settings
ca: Paràmetres "%s"

en: % Percent
ca: Percentatge en %

en: %lu packet | %lu packets
ca[0]: %lu paquet
ca[1]: %lu paquets

en: 16/4 Mbps Token Ring
ca: Anell de testimoni de 16/4 Mbps

en: 6-bit Serial Line IP
ca: IP de línia de sèrie de 6 bits

en: <Hidden Access Point>
ca: <Punt d'accés ocult>

en: <b>Activity</b>
ca: <b>Activitat</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
ca: <b>Ocultació automàtica</b>

en: <b>Background</b>
ca: <b>Fons</b>

en: <b>Connection</b>
ca: <b>Connexió</b>

en: <b>Font</b>
ca: <b>Tipus de lletra</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
ca: <b>Protocol d'Internet (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
ca: <b>Protocol d'Internet (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
ca: <b>Barra de llançament</b>

en: <b>Log level</b>
ca: <b>Nivell de registre</b>

en: <b>Network Device</b>
ca: <b>Dispositiu de xarxa</b>

en: <b>Position</b>
ca: <b>Posició</b>

en: <b>Properties</b>
ca: <b>Propietats</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
ca: <b>Definir les aplicacions preferides</b>

en: <b>Signal Strength</b>
ca: <b>Intensitat del senyal</b>

en: <b>Size</b>
ca: <b>Mida</b>

en: <b>Taskbar</b>
ca: <b>Barra de tasques</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
ca: ALSA (o pulseaudio) ha tingut un problema. Si us plau, comproveu els registres de l'lxpanel.

en: A_dd to Launcher
ca: Afegeix al llança_dor

en: About
ca: Quant a...

en: Action when clicked (default: display calendar)
ca: Acció en fer-hi clic (predeterminada: mostrar el calendari)

en: Action when clicked (default: lxtask)
ca: Acció en fer-hi clic (predeterminada: lxtask)

en: Activity
ca: Activitat

en: Adaptive Serial Line IP
ca: IP de línia de sèrie adaptativa

en: Add / Remove Panel Items
ca: Afegeix / suprimeix elements del plafó

en: Add Keyboard Layout
ca: Afegeix una disposició de teclat

en: Add a separator to the panel
ca: Afegeix un separador al plafó

en: Add indicator applets to the panel
ca: Afegeix indicadors de miniaplicacions al plafó

en: Add plugin to panel
ca: Afegeix el connector al plafó

en: Add to desktop
ca: Afegeix a l'escriptori

en: Address:
ca: Adreça:

en: Advanced
ca: Avançat

en: Advanced setxkbmap Options
ca: Opcions de la disposició del teclat avançades

en: Alarm command
ca: Ordre d'alarma

en: Alarm time (minutes left)
ca: Temps d'alarma (minuts restants)

en: Alignment:
ca: Alineació:

en: All
ca: Tot

en: Allocate space
ca: Assigna l'espai

en: Alternately iconify/shade and raise
ca: Alternativament iconifica / plega i aixeca

en: Appearance
ca: Aspecte

en: Application Launch Bar
ca: Barra de llançament d'aplicacions

en: Application Launch and Task Bar
ca: Barra de llançament d'aplicacions i barra de tasques

en: Application Menu
ca: Menú d'aplicacions

en: Audio Card
ca: Targeta d'àudio

en: Automatic sensor location
ca: Ubicació del sensor automàtic

en: Automatic temperature levels
ca: Nivells automàtics de temperatura

en: Available plugins
ca: Connectors disponibles

en: Background color
ca: Color de fons

en: Bar with buttons to launch application
ca: Barra amb botons per llançar aplicacions

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
ca: Barra amb botons per llançar aplicacions i / o mostrar totes les finestres obertes

en: Battery %d: %d%% charged
ca: Batteria %d: carregada al %d%%

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
ca: Bateria %d: carregada al %d%%, falten %d:%02d

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
ca: Bateria %d: carregada al %d%%, %d:%02d fins a la càrrega total

en: Battery Monitor
ca: Monitor de bateria

en: Battery low
ca: Bateria baixa

en: Bold font
ca: Lletra en negreta

en: Border width
ca: Amplada de la vora

en: Bottom
ca: Inferior

en: Broadcast:
ca: Difusió:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
ca: Navegueu per l'arbre de directoris amb el menú (Autor: PCMan)

en: Btn%s
ca: Botó %s

en: CPU Usage Monitor
ca: Monitor d'ús de la CPU

en: CPU color
ca: Color de la CPU

en: CPU usage: %.2f%%
ca: Ús de la CPU: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
ca: Frontal de freq. de CPU

en: C_hange
ca: Canv_ia

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
ca: No es pot assignar "%s" com a drecera global, ja té una assignació.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
ca: No s'ha pogut obrir /proc/net/dev: %s

en: Center
ca: Centra

en: Center text
ca: Centra el text

en: Change Layout Option
ca: Canvia l'opció de disposició

en: Channel to Operate
ca: Canal per operar

en: Charging color 1
ca: Color de càrrega 1

en: Charging color 2
ca: Color de càrrega 2

en: City
ca: Ciutat

en: Click for Open Mixer
ca: Cliqueu per obrir el mesclador

en: Click for Toggle Mute
ca: Cliqueu per commutar l'emmudiment

en: Click for Volume Slider
ca: Cliqueu per al botó lliscant del volum

en: Clock Format
ca: Format del rellotge

en: Clock Indicator
ca: Indicador del rellotge

en: Combine multiple application windows into a single button
ca: Combina múltiples finestres d'una aplicació en un sol botó

en: Command line options:
ca: Opcions de l'intèrpret d'ordres:

en: Command to Open Mixer
ca: Ordre per obrir el mesclador

en: Con_figure
ca: Con_figura

en: Config tool
ca: Eina de configuració

en: Confirm
ca: Confirmeu-ho

en: Connection Properties
ca: Propietats de la connexió

en: Connection Properties: %s
ca: Propietats de la connexió: %s

en: Connection has limited or no connectivity
ca: La connexió té poca o nul·la connectivitat

en: Could not connect to interface, '%s'
ca: No s'ha pogut connectar a la interfície, "%s"

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
ca: No s'ha pogut analitzar la sortida de "netstat". Format desconegut

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
ca: No s'ha pogut analitzar /proc/net/dev. Sense dades.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
ca: No s'ha pogut analitzar /proc/net/dev. Format desconegut.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
ca: No s'ha pogut analitzar /proc/net/wireless. Sense dades.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
ca: No s'ha pogut analitzar /proc/net/wireless. Format desconegut.

en: Could not parse command line '%s': %s
ca: No s'ha pogut analitzar l'intèrpret d'ordres "%s": %s

en: Could not parse interface name from '%s'
ca: No s'ha pogut analitzar el nom de la interfície de "%s"

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
ca: No s'ha pogut analitzar l'estadística de la interfície de "%s". prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
ca: No s'ha pogut analitzar els detalls sense fil de "%s". link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
ca: No s'ha pogut enviar ioctl a la interfície, "%s"

en: Country
ca: País

en: Create New Panel
ca: Crea un plafó nou

en: Current Conditions for %s
ca: Condicions actuals per a %s

en: Current Location
ca: Ubicació actual

en: Currently in
ca: Ara a

en: Currently loaded plugins
ca: Connectors carregats actualment

en: Custom Image
ca: Imatge personalitzada

en: Custom color
ca: Color personalitzat

en: Custom:
ca: Personalitzat:

en: Delete This Panel
ca: Suprimeix aquest plafó

en: Description
ca: Descripció

en: Desktop Number / Workspace Name
ca: Número d'escriptori / Nom de l'espai de treball

en: Desktop Pager
ca: Paginador d'escriptori

en: Desktop panel for LXDE project
ca: Plafó d'escriptori per al projecte LXDE

en: Destination:
ca: Destinació:

en: Digital Clock
ca: Rellotge digital

en: Directory
ca: Directori

en: Directory Menu
ca: Menú del directori

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disable enlargement for small task icons
ca: Inhabilita l'engrandiment per a icones de tasques petites

en: Discharging color 1
ca: Color de descàrrega 1

en: Discharging color 2
ca: Color de descàrrega 2

en: Disconnected
ca: Desconnectat

en: Display
ca: Visualització

en: Display CPU usage
ca: Mostra l'ús de la CPU

en: Display RAM usage
ca: Mostra l'ús de la RAM

en: Display and control volume
ca: Mostra i controla el volum

en: Display battery status using ACPI
ca: Mostra l'estat de la bateria usant l'ACPI

en: Display desktop names
ca: Mostra els noms dels escriptoris

en: Display digital clock and tooltip
ca: Mostra el rellotge digital i els consells

en: Display monitors (CPU, RAM)
ca: Mostra els monitors (CPU, RAM)

en: Display system temperature
ca: Mostra la temperatura del sistema

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
ca: Mostra el número de l'espai de treball, per cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
ca: _No restableixis les opcions existents

en: Dynamic
ca: Dinàmic

en: Edge:
ca: Vora:

en: Encryption Key:
ca: Clau d'encriptació

en: Enter New Location
ca: Escriviu una ubicació nova

en: Enter the command you want to execute:
ca: Escriviu l'ordre que voleu executar:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
ca: Escriviu una d'aquestes dades
    per rebre'n la previsió meteorològica:
    - ciutat
    - ciutat i estat/país
    - codi postal

en: Err
ca: Error

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
ca: Error. Heu d'instal·lar una aplicació per configurar el so (pavucontrol, alsamixer...)

en: Feels like:
ca: Percepció:

en: Fiber Distributed Data Interface
ca: Interfície de dades distribuïdes per fibra

en: File Manager:
ca: Gestor de fitxers:

en: Flag
ca: Bandera

en: Flash when there is any window requiring attention
ca: Parpelleja quan alguna finestra requereixi atenció

en: Flat buttons
ca: Botons plans

en: Forecast
ca: Previsió

en: Forecast for %s unavailable.
ca: La previsió per a %s no està disponible.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
ca: Codis de format: man 3 strftime; %n per al trencament de línia

en: Frame Relay Access Device
ca: Dispositiu d'accés de relé de trama

en: Frame Relay DLCI
ca: Relé de trama DLCI

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
ca: Freqüència: %d MHz
    Governador: %s

en: Front
ca: Frontal

en: Generic X.25
ca: X.25 genèric

en: Geometry
ca: Geometria

en: HW Address:
ca: Adreça de maquinari:

en: Handle keyboard layouts
ca: Gestiona les disposicions de teclat

en: Headphone
ca: Auriculars

en: Height:
ca: Alçada:

en: Hide if there is no battery
ca: Amaga-ho si no hi ha bateria

en: Hotkey for Volume Down
ca: Drecera per abaixar el volum

en: Hotkey for Volume Mute
ca: Drecera per emmudir el volum

en: Hotkey for Volume Up
ca: Drecera per apujar el volum

en: Humidity:
ca: Humitat:

en: IP Address:
ca: Adreça IP:

en: IPIP Tunnel
ca: Túnel IPIP

en: IPv6-in-IPv4
ca: IPv6-en-IPv4

en: Ico_nify
ca: Ico_nifica

en: Icon
ca: Icona

en: Icon size:
ca: Mida de la icona:

en: Icons only
ca: Només les icones

en: Idle
ca: Inactiu

en: Image
ca: Imatge

en: Indicator Applications
ca: Indicador d'aplicacions

en: Indicator applets
ca: Indicadors de miniaplicacions

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
ca: Indicadors per a les tecles de fixació de majúscules, NumLock i BlocDespl

en: Info
ca: Informació

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
ca: Barra de llançament d'aplicacions i barra de tasques integrades

en: Interface
ca: Interfície

en: Interface to monitor
ca: Interfície per monitorar

en: Keep _system layouts
ca: Mantén les disposicions del _sistema

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
ca: La combinació de tecles "%s" no es pot usar com a drecera global, perdoneu.

en: Keyboard LED
ca: LED del teclat

en: Keyboard Layout Handler
ca: Gestor de la disposició de teclat

en: Keyboard Layouts
ca: Disposicions de teclat

en: Keyboard Model
ca: Model del teclat

en: LXPanel
ca: PlafóLX

en: Label
ca: Etiqueta

en: Last updated:
ca: Darrera actualització:

en: Launch Mixer
ca: Obre el mesclador

en: Launchers
ca: Llançadors

en: Layout
ca: Disposició

en: Left
ca: Esquerra

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
ca: Feu clic amb el botó contrari per iconificar totes les finestres. Amb el botó del mig, per plegar-les.

en: LeftBtn
ca: Botó de l'esquerra

en: Line
ca: Línia

en: LineOut
ca: Línia de sortida

en: Local Loopback
ca: Loopback local

en: Location '%s' not found!
ca: La ubicació "%s" no s'ha trobat!

en: Location matches for '%s'
ca: Coincidències per a la ubicació "%s"

en: Location not set.
ca: Ubicació no establerta.

en: Location:
ca: Ubicació:

en: Log level
ca: Nivell de registre

en: Logout
ca: Surt

en: Logout Command:
ca: Ordre de sortida:

en: Logout command is not set
ca: No s'ha establert l'ordre de sortida

en: Ma_ximize
ca: Ma_ximitza

en: Make window managers treat the panel as dock
ca: Fes que els gestors de finestres tractin el plafó com a acoblador

en: Manage Networks
ca: Gestiona les xarxes

en: Margin:
ca: Marge:

en: Master
ca: Mestre

en: Maximum width of task button
ca: Amplada màxima del botó de tasques

en: Menu
ca: Menú

en: Messaging Menu
ca: Menú de missatges

en: MiddleBtn
ca: Botó del mig

en: Minimize All Windows
ca: Minimitza totes les finestres

en: Minimize panel when not in use
ca: Minimitza el plafó quan no s'usi

en: Monitor and Manage networks
ca: Monitora i gestiona les xarxes

en: Monitor network status
ca: Monitora l'estat de la xarxa

en: Mute
ca: Emmudeix

en: NNW
ca: NNO

en: NW
ca: NO

en: Name
ca: Nom

en: Name:
ca: Nom:

en: Netmask:
ca: Màscara de xarxa:

en: Network Connection
ca: Connexió de xarxa

en: Network Connection: %s
ca: Connexió de xarxa: %s

en: Network Menu
ca: Menú de la xarxa

en: Network Status Monitor
ca: Monitor de l'estat de la xarxa

en: Network cable is plugged out
ca: S'ha desconnectat el cable de xarxa

en: New session is required for this option to take effect
ca: Cal tornar a entrar a la sessió perquè aquesta opció tingui efecte

en: No Indicators
ca: Sense indicadors

en: No batteries found
ca: No s'ha trobat cap bateria

en: No file manager is configured.
ca: No hi ha cap gestor de fitxers configurat.

en: No network devices found
ca: No s'ha trobat cap dispositiu de xarxa

en: None
ca: Cap

en: None configured
ca: Cap de configurada

en: Normal color
ca: Color normal

en: Number of battery to monitor
ca: Número de la bateria per monitorar

en: Only Application Launch Bar
ca: Només la barra de llançament d'aplicacions

en: Only Task Bar (Window List)
ca: Només la barra de tasques (llista de finestres)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
ca: Mostra només les finestres a la mateixa pantalla de la barra de tasques

en: Open in _Terminal
ca: Obre al _terminal

en: Orientation
ca: Orientació

en: Panel
ca: Plafó

en: Panel Applets
ca: Miniaplicacions del plafó

en: Panel Icon Size
ca: Mida de les icones del plafó

en: Panel Preferences
ca: Preferències del plafó

en: Panel Settings
ca: Configuració del plafó

en: Per Window Settings
ca: Per paràmetres de la finestra

en: Pixels
ca: Píxels

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
ca: Si us plau, contacteu amb l'administrador del sistema per resoldre el problema següent:
    
    %s

en: Point-to-Point Protocol
ca: Protocol Punt-a-punt

en: Preferences
ca: Preferències

en: Pressure:
ca: Pressió:

en: Properties
ca: Propietats

en: Quit
ca: Surt

en: RAM color
ca: Color de la RAM

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
ca: Ús de la RAM: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
ca: R_estaura

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
ca: Realment voleu suprimir aquest plafó?
    <b>Avís: no es podrà recuperar.</b>

en: Received
ca: Rebut

en: Received:
ca: Rebut:

en: Receiving
ca: Rebent

en: Refresh
ca: Refresca

en: Rem_ove from Launcher
ca: Suprimeix del llançad_or

en: Remote IP:
ca: IP remota:

en: Remove "%s" From Panel
ca: Suprimeix "%s" del plafó

en: Repair
ca: Repara

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
ca: Reserva l'espai, sense estar tapat per finestres maximitzades

en: Resource monitors
ca: Monitors de recursos

en: Restart
ca: Reinicia

en: Right
ca: Dreta

en: RightBtn
ca: Botó de la dreta

en: Run
ca: Executa

en: SIOCGIFCONF error: %s
ca: Error SIOCGIFCONF: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
ca: Error SIOCGIFFLAGS: %s

en: SSW
ca: SSO

en: SW
ca: SO

en: Scope:
ca: Abast:

en: Searching for '%s'...
ca: Es cerca "%s"...

en: Select Keyboard Model
ca: Seleccioneu el model del teclat

en: Select Layout Change Type
ca: Seleccioneu un tipus de canvi de disposició

en: Select a directory
ca: Trieu un directori

en: Select a file
ca: Trieu un fitxer

en: Select an image file
ca: Seleccioneu un fitxer d'imatge

en: Sending
ca: Enviant

en: Sending/Receiving
ca: Enviant/Rebent

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
ca: Envia ordres a les finestres de tots els escriptoris.
    Les ordres disponibles són 1) iconifica i 2) plega

en: Sent
ca: Enviat

en: Sent:
ca: Enviat:

en: Separator
ca: Separador

en: Serial Line IP
ca: IP de línia de sèrie

en: Session Menu
ca: Menú de sessions

en: Setting Encryption Key
ca: Establiment de la clau d'encriptació

en: Show CapsLock
ca: Mostra la tecla de fixació de majúscules

en: Show Extended Information
ca: Mostra la informació ampliada

en: Show Layout as
ca: Mostra la disposició com a

en: Show NumLock
ca: Mostra tecla BloqNum

en: Show ScrollLock
ca: Mostra BlocDespl

en: Show Signal
ca: Mostra el senyal

en: Show task icons smaller than rest of panel icons
ca: Mostra les icones de tasques més petites que la resta d'icones del plafó

en: Show tooltips
ca: Mostra els consells

en: Show weather conditions for a location.
ca: Mostra les condicions meteorològiques per a una ubicació.

en: Show windows from all desktops
ca: Mostra les finestres de tots els escriptoris

en: Signal
ca: Senyal

en: Simple pager plugin
ca: Connector de paginador simple

en: Size
ca: Mida

en: Size when minimized
ca: Mida de minimització

en: Solid color (with opacity)
ca: Color sòlid (amb opacitat)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
ca: Perdoneu, no s'ha trobat cap programa de configuració del gestor de finestres.

en: Sound Menu
ca: Menú del so

en: Source:
ca: Font:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
ca: La reserva d'espai no està disponible per a aquest plafó perquè hi ha una altra pantalla més enllà d'aquest marge i la reserva la taparia si s'habilités.

en: Spacer
ca: Espaiador

en: Spacing
ca: Espaiat

en: Speaker+LO
ca: Altaveu+LS

en: State
ca: Estat

en: Stats
ca: Estadístiques

en: Status:
ca: Estat:

en: Stretch
ca: Estira

en: Subnet Mask:
ca: Màscara de subxarxa:

en: Sunrise:
ca: Sortida del sol:

en: Sunset:
ca: Posta del sol:

en: Support
ca: Suport

en: Surround
ca: Envoltant

en: System Tray
ca: Safata del sistema

en: System theme
ca: Tema del sistema

en: System tray
ca: Safata del sistema

en: Task Bar (Window List)
ca: Barra de tasques (llista de finestres)

en: Temperature Monitor
ca: Monitor de temperatura

en: Terminal Emulator:
ca: Emulador de terminal:

en: The current error condition
ca: La condició d'error actual

en: The current interface the icon is monitoring.
ca: La interfície actual que la icona està monitorant.

en: The interface name
ca: Nom de la interfície

en: The interface packets/bytes statistics
ca: Estadístiques de paquets/bytes de la interfície

en: The interface state
ca: Estat de la interfície

en: The orientation of the tray.
ca: L'orientació de la safata.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
ca: No hi ha lloc per a un altre plafó. Tots els marges estan ocupats.

en: There was an error displaying help:
    %s
ca: S'ha produït un error en mostrar l'ajuda:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
ca: Aquesta xarxa sense fil està encriptada.
    En necessiteu la clau d'encriptació.

en: Today:
ca: Avui:

en: Tomorrow:
ca: Demà:

en: Tooltip Format
ca: Format dels consells

en: Tooltip only
ca: Només consells

en: Tooltips Enabled
ca: S'han habilitat els consells

en: Top
ca: Superior

en: Type:
ca: Tipus:

en: Unable to open socket: %s
ca: No s'ha pogut obrir un sòcol: %s

en: Units:
ca: Unitats:

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Updates:
ca: Actualitzacions:

en: Use mouse wheel
ca: Empra la roda del ratolí

en: VJ 6-bit Serial Line IP
ca: IP de línia de sèrie de 6 bits VJ

en: VJ Serial Line IP
ca: IP de línia de sèrie VJ

en: Visibility:
ca: Visibilitat:

en: Volume
ca: Volum

en: Volume Control
ca: Control del volum

en: Volume control
ca: Control del volum

en: W
ca: O

en: WNW
ca: ONO

en: WSW
ca: OSO

en: Warn
ca: Avís

en: Warning1 color
ca: Color d'avís 1

en: Warning1 temperature
ca: Temperatura de l'avís 1

en: Warning2 color
ca: Color d'avís 2

en: Warning2 temperature
ca: Temperatura de l'avís 2

en: Weather Plugin
ca: Connector del temps

en: Weather Preferences
ca: Preferències del temps

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
ca: Si estan habilitats o no els consells de la icona.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
ca: Si s'ha de mostrar, o no, la força del senyal.

en: Whether the interface is a wireless interface
ca: Si la interfície és una interfície sense fil

en: Width:
ca: Amplada:

en: Wind:
ca: Vent:

en: Wireless
ca: Sense fil

en: Wireless Connection has no connectivity
ca: La connexió sense fil no té connectivitat

en: Wireless Networks not found in range
ca: No s'han trobat xarxes sense fil a l'abast

en: Wireless signal strength percentage
ca: Percentatge d'intensitat del senyal sense fil

en: Workspace %d
ca: Espai de treball %d

en: Workspace _%d
ca: Espai de treball _%d

en: Yahoo! Weather
ca: Yahoo! Meteorologia

en: You must specify a location.
ca: Heu d'especificar una ubicació.

en: _All workspaces
ca: Tots els esp_ais de treball

en: _Automatic, every
ca: _Automàtic, cada

en: _Browse
ca: _Navega

en: _Close Window
ca: Tan_ca la finestra

en: _Close all windows
ca: Tan_ca totes les finestres

en: _English (°F)
ca: _Anglès (°F)

en: _Metric (°C)
ca: _Mètric (°C)

en: _Move to Workspace
ca: _Mou a l'espai de treball

en: _Name:
ca: _Nom:

en: _New Instance
ca: Instància _nova

en: _New Location:
ca: Ubicació _nova:

en: _Raise
ca: Ai_xeca

en: _Remember layout for each window
ca: _Recorda la disposició de cada finestra

en: _Set
ca: E_stableix

en: default
ca: per defecte

en: minutes
ca: minuts

en: packets
ca: paquets

en: pixels
ca: píxels
