Avahi - en to cs translation catalogue (166 entries)

en:     -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -D --browse-domains  Browse for browsing domains instead of services
        -a --all             Show all services, regardless of the type
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -t --terminate       Terminate after dumping a more or less complete list
        -c --cache           Terminate after dumping all entries from the cache
        -l --ignore-local    Ignore local services
        -r --resolve         Resolve services found
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
        -p --parsable        Output in parsable format
cs:     -h --help            Zobrazit tuto nápovědu
        -V --version         Zobrazit verzi
        -D --browse-domains  Místo služeb vyhledat prohledávané domény
        -a --all             Zobrazit všechny služby, bez ohledu na typ
        -d --domain=DOMÉNA   Doména, která se má prohledat
        -v --verbose         Zapnout podrobný režim
        -t --terminate       Ukončit po výpisu více či méně úplného seznamu
        -c --cache           Ukončit po výpisu všech položek z mezipaměti
        -l --ignore-local    Ignorovat místní služby
        -r --resolve         Přeložit adresy nalezených služeb
        -f --no-fail         Nebrat jako selhání, když není dostupný démon
        -p --parsable        Výstup ve strojově zpracovatelném formátu

en:     -k --no-db-lookup    Don't lookup service types
        -b --dump-db         Dump service type database
cs:     -k --no-db-lookup    Nezjišťovat typy služeb
        -b --dump-db         Vypsat databázi typů služeb

en: %s [options]
    
        -h --help            Show this help
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse both SSH and VNC
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
cs: %s [VOLBY]
    
         -h --help           Zobrazit tuto nápovědu
         -s --ssh            Vyhledat servery SSH
         -v --vnc            Vyhledat servery VNC
         -S --shell          Vyhledat servery SSH a VNC
         -d --domain=DOMÉNA  Doména, která se má prohledávat

en: %s [options] %s <host name ...>
    %s [options] %s <address ... >
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -n --name            Resolve host name
        -a --address         Resolve address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -6                   Lookup IPv6 address
        -4                   Lookup IPv4 address
cs: %s [VOLBY] %s <NÁZEV_HOSTITELE…>
    %s [VOLBY] %s <ADRESA…>
    
        -h --help            Zobrazit tuto nápovědu
        -V --version         Zobrazit verzi
        -n --name            Přeložit název hostitele
        -a --address         Přeložit adresu
        -v --verbose         Zapnout podrobný režim
        -6                   Hledat adresu IPv6
        -4                   Hledat adresu IPv4

en: %s [options] %s <name> <type> <port> [<txt ...>]
    %s [options] %s <host-name> <address>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -s --service         Publish service
        -a --address         Publish address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -d --domain=DOMAIN   Domain to publish service in
        -H --host=DOMAIN     Host where service resides
           --subtype=SUBTYPE An additional subtype to register this service with
        -R --no-reverse      Do not publish reverse entry with address
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
cs: %s [VOLBY] %s <NÁZEV> <TYP> <PORT> [<TXT…>]
    %s [VOLBY] %s <NÁZEV-HOSTITELE> <ADRESA>
    
        -h --help            Zobrazit tuto nápovědu
        -V --version         Zobrazit verzi
        -s --service         Zveřejnit službu
        -a --address         Zveřejnit adresu
        -v --verbose         Zapnout podrobný režim
        -d --domain=DOMÉNA   Doména, ve které se má služba zveřejnit
        -H --host=DOMÉNA     Hostitel, na kterém služba sídlí
           --subtype=PODTYP  Zaregistrovat další podtyp k této službě
        -R --no-reverse      Nezveřejňovat reverzní záznam s adresou
        -f --no-fail         Nebrat jako selhání, když není dostupný démon

en: %s [options] <new host name>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -v --verbose         Enable verbose mode
cs: %s [VOLBY] <NOVÝ_NÁZEV_HOSTITELE>
    
        -h --help            Zobrazit tuto nápovědu
        -V --version         Zobrazit verzi
        -v --verbose         Zapnout podrobný režim

en: : All for now
cs: : Prozatím vše

en: : Cache exhausted
cs: : Mezipaměť vyčtena

en: <i>No service currently selected.</i>
cs: <i>Aktuálně není vybraná žádná služba.</i>

en: A NULL terminated list of service types to browse for
cs: Znakem NULL zakončený seznam typů služeb, které se mají vyhledat

en: Access denied
cs: Přístup byl odepřen

en: Address
cs: Adresa

en: Address family
cs: Rodina adresy

en: Address:
cs: Adresa:

en: An unexpected D-Bus error occurred
cs: Vyskytla se neočekávaná chyba sběrnice D-Bus

en: Avahi Discovery
cs: Objevování pomocí Avahi

en: Avahi SSH Server Browser
cs: Vyhledávání SSH přes Avahi

en: Avahi VNC Server Browser
cs: Vyhledávání VNC přes Avahi

en: Avahi Zeroconf Browser
cs: Procházení pomocí Avahi

en: Avahi client failure: %s
cs: Klient Avahi selhal: %s

en: Avahi domain browser failure: %s
cs: Prohledávání domény přes Avahi selhalo: %s

en: Avahi resolver failure: %s
cs: Překladač Avahi selhal: %s

en: Bad number of arguments
cs: Špatný počet argumentů

en: Bad state
cs: Nevyhovující stav

en: Browse Service Types
cs: Hledané typy služeb

en: Browse for Zeroconf services available on your network
cs: Procházejte si služby dostupné na síti, bez nutnosti něco nastavovat

en: Browse for Zeroconf-enabled SSH Servers
cs: Procházejte si servery SSH, bez nutnosti něco nastavovat

en: Browse for Zeroconf-enabled VNC Servers
cs: Procházejte si servery VNC, bez nutnosti něco nastavovat

en: Browse service type list is empty!
cs: Seznam s hledanými typy služeb je prázdný!

en: Browsing for service type %s in domain %s failed: %s
cs: Vyhledávání služby typu %s v doméně %s selhalo: %s

en: Browsing for services in domain <b>%s</b>:
cs: Vyhledávání služeb v doméně <b>%s</b>:

en: Browsing for services on <b>local network</b>:
cs: Vyhledávání služeb v <b>místní síti</b>:

en: Browsing...
cs: Prochází se…

en: C_onnect
cs: Přip_ojit

en: Canceled.
cs: Zrušeno.

en: Change domain
cs: Změna domény

en: Choose SSH server
cs: Výběr serveru SSH

en: Choose Shell Server
cs: Výběr serveru Shell

en: Choose VNC server
cs: Výběr serveru VNC

en: Client failure, exiting: %s
cs: Klient selhal, ukončuje se: %s

en: Connecting to '%s' ...
cs: Připojuje se k „%s“…

en: DNS failure: FORMERR
cs: Selhání DNS: FORMERR

en: DNS failure: NOTAUTH
cs: Selhání DNS: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTIMP
cs: Selhání DNS: NOTIMP

en: DNS failure: NOTZONE
cs: Selhání DNS: NOTZONE

en: DNS failure: NXDOMAIN
cs: Selhání DNS: NXDOMAIN

en: DNS failure: NXRRSET
cs: Selhání DNS: NXRRSET

en: DNS failure: REFUSED
cs: Selhání DNS: REFUSED

en: DNS failure: SERVFAIL
cs: Selhání DNS: SERVFAIL

en: DNS failure: YXDOMAIN
cs: Selhání DNS: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
cs: Selhání DNS: YXRRSET

en: Daemon connection failed
cs: Připojení démona selhalo

en: Daemon not running
cs: Démon neběží

en: Desktop
cs: Grafické prostředí

en: Disconnected, reconnecting ...
cs: Odpojeno, znovu se připojuje…

en: Domain
cs: Doména

en: Domain Name:
cs: Název domény:

en: E Ifce Prot %-*s %-20s Domain
cs: U Rozhraní Prot %-*s %-20s Doména

en: E Ifce Prot Domain
cs: U Rozhraní Prot Doména

en: Established under name '%s'
cs: Zřízeno pod názvem „%s“

en: Failed to add address: %s
cs: Selhalo přidání adresy: %s

en: Failed to add service: %s
cs: Selhalo přidání služby: %s

en: Failed to add subtype '%s': %s
cs: Selhalo přidání podtypu „%s“: %s

en: Failed to connect to Avahi server: %s
cs: Selhalo připojení k serveru Avahi: %s

en: Failed to create address resolver: %s
cs: Selhalo vytvoření překladače pro adresy: %s

en: Failed to create browser for %s: %s
cs: Selhalo vytvoření vyhledávání pro %s: %s

en: Failed to create client object: %s
cs: Selhalo vytvoření objektu klienta: %s

en: Failed to create domain browser: %s
cs: Selhalo vytvoření prohledávání v doméně: %s

en: Failed to create entry group: %s
cs: Selhalo vytvoření skupiny pro položky: %s

en: Failed to create host name resolver: %s
cs: Selhalo vytvoření překladače pro názvy hostitelů: %s

en: Failed to create resolver for %s of type %s in domain %s: %s
cs: Selhalo vytvoření překladače pro %s typu %s v doméně %s: %s

en: Failed to create simple poll object.
cs: Selhalo vytvoření jednoduchého dotazovacího objektu.

en: Failed to parse address '%s'
cs: Selhalo zpracování adresy „%s“

en: Failed to parse port number: %s
cs: Selhalo zpracování čísla portu: %s

en: Failed to query host name: %s
cs: Selhal dotaz na název hostitele: %s

en: Failed to query version string: %s
cs: Selhal dotaz na řetězec s verzí: %s

en: Failed to read Avahi domain: %s
cs: Selhalo čtení domény Avahi: %s

en: Failed to register: %s
cs: Selhala registrace: %s

en: Failed to resolve address '%s': %s
cs: Selhal překlad adresy „%s“: %s

en: Failed to resolve host name '%s': %s
cs: Selhal překlad názvu hostitele „%s“: %s

en: Failed to resolve service '%s' of type '%s' in domain '%s': %s
cs: Selhal překlad služby „%s“ typu „%s“ v doméně „%s“: %s

en: Host Name
cs: Název hostitele

en: Host name conflict
cs: Konflikt názvu hostitele

en: Host name successfully changed to %s
cs: Název hostitele byl úspěšně změněn na %s

en: Initializing...
cs: Inicializuje se…

en: Interface:
cs: Rozhraní:

en: Invalid DNS TTL
cs: Neplatné DNS TTL

en: Invalid DNS class
cs: Neplatná třída DNS

en: Invalid DNS return code
cs: Neplatný návratový kód DNS

en: Invalid DNS type
cs: Neplatný typ DNS

en: Invalid Error Code
cs: Neplatný kód chyby

en: Invalid RDATA
cs: Neplatné RDATA

en: Invalid address
cs: Neplatná adresa

en: Invalid argument
cs: Neplatný argument

en: Invalid configuration
cs: Neplatné nastavení

en: Invalid domain name
cs: Neplatný název domény

en: Invalid flags
cs: Neplatné příznaky

en: Invalid host name
cs: Neplatný název hostitele

en: Invalid interface index
cs: Neplatný index rozhraní

en: Invalid number of arguments, expecting exactly one.
cs: Neplaný počet argumentů, očekáván je právě jeden.

en: Invalid operation
cs: Neplatná operace

en: Invalid packet
cs: Neplatný paket

en: Invalid port number
cs: Neplatné číslo portu

en: Invalid protocol specification
cs: Neplatná specifikace protokolu

en: Invalid record
cs: Neplatný záznam

en: Invalid record key
cs: Neplatný klíč záznamu

en: Invalid service name
cs: Neplatný název služby

en: Invalid service subtype
cs: Neplatný podtyp služby

en: Invalid service type
cs: Neplatný typ služby

en: Is empty
cs: Je prázdné

en: Local name collision
cs: Kolize místního názvu

en: Location
cs: Umístění

en: Memory exhausted
cs: Nedostatek paměti

en: Name
cs: Název

en: Name collision, picking new name '%s'.
cs: Kolize názvů, bude zvolen nový název „%s“.

en: No command specified.
cs: Nebyl zadán žádný příkaz.

en: No suitable network protocol available
cs: Žádný vyhovující síťový protokol není dostupný

en: Not found
cs: Nebylo nalezeno

en: Not permitted
cs: Není povoleno

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: OK
cs: Budiž

en: OS Error
cs: Chyba OS

en: Operation failed
cs: Operace selhala

en: Resolve Service
cs: Přeložit službu

en: Resolve Service Host Name
cs: Přeložit název hostitele služby

en: Resolve the host name of the selected service automatically before returning
cs: Před návratem automaticky vyhodnotit překlad názvu hostitele vybrané služby

en: Resolve the selected service automatically before returning
cs: Pře návratem automaticky vyhodnotit překlad vybrané služby

en: Resource record key is pattern
cs: Klíč záznamu je obecný vzor

en: Server version: %s; Host name: %s
cs: Verze serveru: %s; Název hostitele: %s

en: Service Name
cs: Název služby

en: Service Name:
cs: Název služby:

en: Service Type
cs: Typ služby

en: Service Type:
cs: Typ služby:

en: TXT Data
cs: Data TXT

en: TXT Data:
cs: Data TXT:

en: Terminal
cs: Terminál

en: The IP port number of the resolved service
cs: Číslo portu IP vyhodnoceného překladu služby

en: The TXT data of the resolved service
cs: Data TXT vyhodnoceného překladu služby

en: The address family for host name resolution
cs: Rodina adresy pro překlad názvu hostitele

en: The address of the resolved service
cs: Adresa vyhodnoceného překladu služby

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
cs: Doména, ve které se má hledat, nebo NULL pro výchozí doménu

en: The host name of the resolved service
cs: Název hostitele vyhodnoceného překladu služby

en: The object passed in was not valid
cs: Předaný objekt nebyl platný

en: The requested operation is invalid because redundant
cs: Požadovaná operace je neplatná, protože je nadbytečná

en: The service name of the selected service
cs: Název služby, která je vybraná

en: The service type of the selected service
cs: Typ služby, která je vybraná

en: Timeout reached
cs: Dosaženo časového limitu

en: Too few arguments
cs: Příliš málo argumentů

en: Too many arguments
cs: Příliš mnoho argumentů

en: Too many clients
cs: Příliš mnoho klientů

en: Too many entries
cs: Příliš mnoho položek

en: Too many objects
cs: Příliš mnoho objektů

en: Type
cs: Typ

en: Version mismatch
cs: Nesouhlasí verze

en: Waiting for daemon ...
cs: Čeká se na démona…

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Domain...
cs: _Doména…

en: _OK
cs: _Budiž

en: avahi_domain_browser_new() failed: %s
cs: Selhalo volání avahi_domain_browser_new(): %s

en: avahi_service_browser_new() failed: %s
cs: Selhalo volání avahi_service_browser_new(): %s

en: avahi_service_type_browser_new() failed: %s
cs: Selhalo volání avahi_service_type_browser_new(): %s

en: empty
cs: prázdné

en: execlp() failed: %s
cs: Selhalo volání execlp(): %s

en: n/a
cs: -

en: service_browser failed: %s
cs: Selhal service_browser: %s

en: service_type_browser failed: %s
cs: Selhal service_type_browser: %s
