blueman-project - en to cs translation catalogue (494 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
cs[0]: %(minutes)d minuta
cs[1]: %(minutes)d minuty
cs[2]: %(minutes)d minut
cs[3]: %(minutes)d minuty

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
cs[0]: %(seconds)d sekunda
cs[1]: %(seconds)d sekundy
cs[2]: %(seconds)d sekund
cs[3]: %(seconds)d sekundy

en: %(service)s on %(device)s
cs: %(service)s na %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
cs: %d %s %d %s a %d %s

en: 17–33 percent
cs: 17-33 procent

en: 1–17 percent
cs: 1-17 procent

en: 33–50 percent
cs: 33-50 procent

en: 3D Display
cs: 3D displej

en: 3D Glasses
cs: 3D brýle

en: 3D Synchronization (3DSP)
cs: 3D Synchronizace (3DSP)

en: 50–67 percent
cs: 50-67 procent

en: 67–83 percent
cs: 67-83 procent

en: 83–99 percent
cs: 83-99 procent

en: <b>Author:</b>
cs: <b>Autor:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
cs: <b>Automaticky připojit:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
cs: <b>Koliduje s:</b>

en: <b>Connect To:</b>
cs: <b>Připojit k:</b>

en: <b>Connected</b>
cs: <b>Připojeno k:</b>

en: <b>DUN Support</b>
cs: <b>Podpora DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
cs: <b>Závisí na:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
cs: <b>Odpojit:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
cs: <b>Staženo:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
cs: <b>Příjem souborů (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
cs: <b>Soubor:</b>

en: <b>GSM settings</b>
cs: <b>Nastavení GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
cs: <b>Délka záznamu:</b>

en: <b>Log started:</b>
cs: <b>Začátek záznamu:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
cs: <b>Nastavení NAP</b>

en: <b>NAP Support</b>
cs: <b>Podpora NAP</b>

en: <b>Name</b>
cs: <b>Název</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
cs: <b>Nejsou nainstalovány žadné DHCP servery</b>

en: <b>PAN Support</b>
cs: <b>Podpora PAN</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
cs: <b>Síla přijímaného signálu: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
cs: <b>Do:</b>

en: <b>Total:</b>
cs: <b>Celkem:</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
cs: <b>Úroveň vysílacího výkonu: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
cs: <b>Vypnout Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
cs: <b>Zapnout Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
cs: <b>Odesláno:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
cs: <b>Nastavení viditelnosti</b>

en: <b>_Connect</b>
cs: <b>Připojit k:</b>

en: <b>_Disconnect</b>
cs: _<b>Odpojit</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
cs: <span weight="bold" size="large">Odesílání souborů přes Bluetooth</span>

en: Accept
cs: Přijmout

en: Accept files from trusted devices
cs: Přijímat soubory z důvěryhodných zařízení

en: Access point
cs: Přístupový bod

en: Adap_ters
cs: Adap_téry

en: Adapter
cs: Adaptér

en: Adapter Preferences
cs: Předvolby adaptéru

en: Adapter for this connection is not available
cs: Adaptér pro toto spojení není přístupný

en: Adapter selection
cs: Výběr adaptéru

en: Adds an exit menu item to quit the applet
cs: Přidává položku ukončovacího menu k ukončení apletu

en: Adds disconnect menu items
cs: Přidá do nabídky položky pro odpojení

en: Adds standard menu items to the status icon menu
cs: Přidá standardní položky nabídky do nabídky stavové ikony

en: Advanced Audio
cs: Pokročilé audio

en: Air quality Sensor
cs: Senzor Kvality Ovzduší

en: Alert Notification Service
cs: Služba pro upozorňování na výstrahy

en: All in One
cs: Vše v jednom

en: Always
cs: Vždy

en: Always accept
cs: Vždy přijmout

en: Always visible
cs: Vždy viditelné

en: Ambient Light Sensor
cs: Senzor Okolního Světla

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
cs: Počet sekund, po které zařízení setrvá ve viditelném režimu

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Applet's transfer service plugin is disabled
cs: Applet má zakázaný plugin pro přenos souborů

en: Are you sure you want to reset the counter?
cs: Opravdu chcete resetovat počítadlo?

en: Audio Profile
cs: Profil zvuku

en: Audio Sink
cs: Přenášení zvuku

en: Audio Source
cs: Zdroj zvuku

en: Audio/Video
cs: zvuk/video

en: Audio/video
cs: Zvuk/video

en: Authorization request for:
cs: Požadavek na pověření pro:

en: Automation IO
cs: Vstup/výstup automatizace

en: Barcode Scanner
cs: Skener čárových kódů

en: Basic Printing (BPP)
cs: Základní tisknutí (BPP)

en: Block/Unblock this device
cs: Zablokovat/Odblokovat toto zařízení

en: Blocked
cs: Blokováno

en: Blood Pressure
cs: Krevní tlak

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
cs: Blueman je správce Bluetooth založený na GTK+

en: Bluetooth Active
cs: Bluetooth aktivní

en: Bluetooth Adapters
cs: Bluetooth adaptéry

en: Bluetooth Authentication
cs: Bluetooth ověřování

en: Bluetooth Devices
cs: Zařízení bluetooth

en: Bluetooth Disabled
cs: Bluetooth zakázáno

en: Bluetooth Enabled
cs: Bluetooth povoleno

en: Bluetooth File Transfer
cs: Přenos souboru pomocí Bluetooth

en: Bluetooth Network
cs: Síť Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
cs: Bluetooth vypnuto

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
cs: Je potřeba zapnout bluetooth, aby správce adaptéru fungoval

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
cs: Bluez daemon neběží, blueman-manager nemůže pokračovat.
    Toto pravděpodobně znamená, že nebyly rozpoznány žádné adaptéry Bluetooth nebo nebyl spuštěn Bluetooth démon.

en: Body Composition
cs: Skladba těla

en: Bond Management
cs: Správa spřažení

en: Button
cs: Tlačítko

en: Cabinet Light
cs: Světlo Skříň

en: Camcorder
cs: Kamera

en: Camera
cs: Kamera

en: Cancel Operation
cs: Zrušit operaci

en: Cancelling
cs: Ruší se

en: Car audio
cs: Zvukový systém automobilu

en: Carbon Dioxide Sensor
cs: Senzor Oxidu Uhličitého

en: Carbon Monoxide Sensor
cs: Senzor Oxidu Uhelnatého

en: Card Reader
cs: Čtečka karet

en: Ceiling Light
cs: Stropní Světlo

en: Cellular
cs: Mobilní

en: Characteristic Declaration
cs: Deklarace charakteristiky

en: Characteristic Presentation Format
cs: Formát prezentování charakteristiky

en: Click to disable.
cs: Klikněte pro deaktivaci.

en: Click to enable.
cs: Klikněte pro povolení.

en: Color Light Sensor
cs: Senzor Barevného Světela

en: Combo
cs: Kombo

en: Computer
cs: Počítač

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Configure Bluetooth Network
cs: Nastavit Bluetooh síť

en: Configure selected plugin's preferences
cs: Nastavit předvolby vybraného zásuvného modulu

en: Configured directory for incoming files does not exist
cs: Cílová složka pro příchozí soubory neexistuje

en: Configuring networking requires privileges
cs: Nastavení připojení vyžaduje oprávnění

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Confirm value for authentication:
cs: Potvrďte hodnotu pro ověření:

en: Connected
cs: Připojeno

en: Connected to %s
cs: Připojeno k %s

en: Connected:
cs: Připojeno:

en: Connecting
cs: Připojování

en: Connecting…
cs: Připojování…

en: Connection Failed:
cs: Spojení se nezdařilo:

en: Connection to BlueZ failed
cs: Připojení k BlueZ selhalo

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
cs: Připojuje profily automatického připojení A2DP source, A2DP sink a HID

en: Contact Sensor
cs: Kontaktní Senzor

en: Continuous Glucose Monitoring
cs: Průběžné monitorování hladiny cukru

en: Controller
cs: Ovladač

en: Controls Bluetooth adapter power states
cs: Ovládání stavu napájení adaptéru Bluetooth

en: Convertible
cs: Konvertibilní

en: Cordless
cs: Bezdrátový

en: Cordless Telephony
cs: Bezdrátová telefonie

en: Create pairing with the device
cs: Vytvořit párování se zařízením

en: Cycling Speed and Cadence
cs: Rychlost jízdy a frekvence šlapání

en: DHCP server type:
cs: Typ DHCP serveru:

en: Data activity indication
cs: Indikace datové aktivity

en: Deny
cs: Zamítnout

en: Dependency issue
cs: Problém se součástmi, na kterých závisí

en: Desk Light
cs: Světlo Stůl

en: Desktop
cs: Stolní počítač

en: Desktop Workstation
cs: Stolní Počítač

en: Device Manager
cs: Správce zařízení

en: Device did not respond
cs: Zařízení neodpovědělo

en: Dial-up Networking
cs: Vytáčené připojení

en: Dialup Networking (DUN)
cs: Vytáčené připojení (DUN)

en: Dialup Settings
cs: Nastavení vytáčeného připojení

en: Digital Pen
cs: Digitální pero

en: Digitizer Tablet
cs: Digitalizační tablet

en: DirectPrinting (BPP)
cs: Přímý tisk (BPP)

en: Disconnect %s
cs: Odpojit %s

en: Disconnected
cs: Odpojeno

en: Disconnection Failed:
cs: Odpojení se nezdařilo:

en: Discoverable timeout
cs: Čas viditelnosti

en: Discoverable… %ss
cs: Viditelné… %ss

en: Discovering…
cs: Objevování…

en: Display
cs: Displej

en: Docking Station
cs: Dokovací stanice

en: Doll
cs: Panenka

en: Double Switch
cs: Dvojitý Spínač

en: ETA:
cs: Zbývající čas:

en: Enable Bluetooth
cs: Zapnout Bluetooth

en: Energy Meter
cs: Měřič Energie

en: Enter PIN code for authentication:
cs: Zadejte PIN kód pro ověření:

en: Enter passkey for authentication:
cs: Zadejte ověřovací klíč:

en: Environmental Sensing
cs: Senzor kvality prostředí

en: Error occurred
cs: Došlo k chybě

en: Error occurred while sending file %s
cs: Odesílání souboru %s selhalo

en: Exit
cs: Ukončit

en: External Report Reference
cs: Externí reference výkazu

en: Failed
cs: Nepodařilo se

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
cs: Nepodařilo se automaticky spustit obex službu. Ujistěte se, že je spuštěn démon služby obex

en: Failed to change profile to %s
cs: Selhala změna profilu na %s

en: Failed to connect
cs: Připojení selhalo

en: Failed to obtain an IP address on %s
cs: Neúspěšné získání IP adresy na %s

en: Failed to reach blueman-manager
cs: Nemohu dosáhnout na blueman-manager

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
cs: Soubor %(0)s z %(1)s úspěšně přijat

en: File Sender
cs: Odesílatel souborů

en: File received
cs: Soubor přijat

en: Files received
cs: Soubory přijaty

en: Firmware Revision String
cs: Řetězec s verzí firmware

en: Flame Detector
cs: Detektor Plamene

en: Flood Light
cs: Protipovodňové Světlo

en: Floor Light
cs: Podlahové Světlo

en: Forcefully disconnect the device
cs: Vynutit odpojení zařízení

en: Fully
cs: Plně

en: GNSS Server
cs: GNSS server

en: GSM Settings
cs: Nastavení GSM

en: Game
cs: Hra

en: Gamepad
cs: Herní ovladač

en: Gaming/Toy
cs: Hraní/hračka

en: Generic Access
cs: Obecný přístup

en: Generic Attribute
cs: Obecný atribut

en: Generic Audio
cs: Obecné audio

en: Generic Barcode Scanner
cs: Všeobecná čtečka čárových kódů

en: Generic Blood Pressure
cs: Obecný měřič krevního tlaku

en: Generic Clock
cs: Všeobecné hodiny

en: Generic Computer
cs: Všeobecný počítač

en: Generic Continuous Glucose Monitor
cs: Obecný průběžný monitor cukru v krvi

en: Generic Display
cs: Všeobecný displej

en: Generic Eye-glasses
cs: Všeobecné brýle

en: Generic FileTransfer
cs: Obecný přenos souborů

en: Generic Glucose Meter
cs: Všeobecný měřič glukózy

en: Generic Insulin Pump
cs: Obecná inzulinová pumpa

en: Generic Keyring
cs: Všeobecná klíčenka

en: Generic Media Player
cs: Všeobecný přehrávač médií

en: Generic Medication Delivery
cs: Obecné vpravování léků

en: Generic Networking
cs: Obecné sítě

en: Generic Personal Mobility Device
cs: Obecné osobní mobilní zařízení

en: Generic Phone
cs: Všeobecný telefon

en: Generic Remote Control
cs: Všeobecné dálkové ovládání

en: Generic Tag
cs: Obecná značka

en: Generic Telephony
cs: Obecná telefonie

en: Generic Thermometer
cs: Všeobecný teploměr

en: Generic Watch
cs: Všeobecný hodinky

en: Glasses
cs: Brýle

en: Glucose
cs: Hladina cukru v krvi

en: Group Network
cs: Síťová skupina

en: HTTP Proxy
cs: HTTP proxy

en: Handheld
cs: Přenosné zařízení

en: Handheld PC/PDA (clamshell)
cs: Kapesní PC/PDA („krabička“)

en: Hardware Revision String
cs: Řetězec s verzí hardware

en: Headphones
cs: Sluchátka

en: Headset Audio Gateway
cs: Audio brána pro headset

en: Health Thermometer
cs: Zdravotní teploměr

en: Heart Rate
cs: Srdeční tep

en: Helmet
cs: Přilba

en: Hi-Fi audio
cs: Hi-Fi zvuk

en: Hidden
cs: Skryté

en: Hide _unnamed devices
cs: Skrýt nepojmenovanné zařízení

en: High
cs: Vysoké

en: Human Interface Device
cs: Zařízení rozhraní mezi člověkem a počítačem (HID)

en: Humidity Sensor
cs: Senzor Vlhkosti

en: IP Address:
cs: IP adresa:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
cs: IP adresa je již použita na rozhraní %s

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
cs: IP adresa se překrývá s podsítí rozhraní %s, která má následující konfiguraci  %s/%s
    To může způsobit nesprávné chování sítě

en: Imaging
cs: Obrazové

en: Immediate Alert
cs: Bezprostřední výstraha

en: In-ground Light
cs: Světlo Podlaha

en: Include
cs: Zahrnout

en: Incoming Folder:
cs: Složka pro příchozí soubory:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
cs: Příchozí soubor %(0)s ze %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
cs: Příchozí soubor přes bluetooth

en: Indoor Positioning
cs: Poziční maják uvnitř budov

en: Input/output error
cs: Chyba vstupu/výstupu

en: Insulin Pen
cs: Inzulinové pero

en: Insulin Pump, durable pump
cs: Inzulinová pumpa – trvalá

en: Insulin Pump, patch pump
cs: Inzulinová pumpa – přes náplast

en: Intercom
cs: Interkom

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
cs: Zařízení %(0)s připojeno k IP adrese %(1)s

en: Internet Protocol Support
cs: Podpora IP protokolu

en: Invalid IP address
cs: Neplatná IP adresa

en: IoT Gateway
cs: IoT Brána

en: It seems like blueman-manager could no get activated via D-Bus. A typical cause for this is a broken graphical setup in the D-Bus activation environment that can get resolved with a call to dbus-update-activation-environment, typically issued from xinitrc (respectively the Sway config or similar).
cs: Zdá se, že blueman-manager nelze aktivovat přes D-Bus. Typickou příčinou je nefunkční grafické nastavení aktivačního prostředí D-Bus, které lze vyřešit voláním příkazu dbus-update-activation-environment, typicky vydávaného z xinitrc (respektive z konfigurace Sway nebo podobně).

en: Jacket
cs: Vesta

en: Joystick
cs: Pákový ovladač

en: KB
cs: kB

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: LAN Access Using PPP
cs: Přístup k místní síti prostřednictvím protokolu PPP

en: Laptop
cs: Přenosný počítač

en: Launch DHCP client
cs: Spustit DHCP klient

en: Launch PPP daemon
cs: Spustit démon PPP

en: Launching DHCP client requires privileges
cs: Spuštění DHCP klienta vyžaduje oprávnění

en: Launching PPP daemon requires privileges
cs: Spuštění démonu PPP vyžaduje práva

en: Leak Sensor
cs: Senzor Průsaku

en: Link Loss
cs: Ztráty na lince

en: Location and Navigation
cs: Pozice a navigace

en: Loudspeaker
cs: Hlasitý poslech

en: Low
cs: Nízké

en: Make the default adapter temporarily visible
cs: Dočasně zviditelnit výchozí adaptér

en: Manages local network services, like NAP bridges
cs: Spravovat místní síťové služby, např. NAP bridges

en: Manufacturer Name String
cs: Řetězec s názvem výrobce

en: Mark/Unmark this device as trusted
cs: Označit/Odznačit toto zařízení jako důvěryhodné

en: Maximum items
cs: Maximum položek

en: Message Access Server
cs: Server pro přístup ke zprávám

en: Message Notification Server
cs: Server oznámení zpráv

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Mini PC
cs: Mini Počítač

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Mobility Scooter
cs: Motorový invalidní vozík

en: Model Number String
cs: Řetězec s číslem modelu

en: More
cs: Více

en: Motion Sensor
cs: Snímač Pohybu

en: Mouse
cs: Myš

en: Much
cs: Mnoho

en: Multi-Sensor
cs: Multi-Senzor

en: Multi-switch
cs: Multi-spínač

en: Multisensor
cs: Multisenzor

en: Network
cs: Síť

en: Network Access Point
cs: Přístupový bod sítě

en: Network Access Point (NAP)
cs: Síťový přístupový bod (NAP)

en: Network _Usage
cs: Využití sítě

en: No audio endpoints registered
cs: Nejsou zaregistrovány žádné koncové body pro zvuk

en: No conflicts
cs: Žádné konflikty

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
cs: Statistiky používání nejsou dostupné. Prověřte nejprve připojení a potom zkontrolujte tuto stránku.

en: Not Connected
cs: Nepřipojeno

en: Not available
cs: Nedostupný

en: Not currently supported with this setup
cs: Není podporováno s tímto nastavením

en: Not specified
cs: Neurčeno

en: Number:
cs: Číslo:

en: Occupancy Sensor
cs: Senzor Kapacity

en: Open
cs: Otevřít

en: Open Location
cs: Otevřít umístění

en: Optimal
cs: Optimální

en: Pair
cs: Pár

en: Paired
cs: Spárované

en: Pairing PIN code for
cs: Párovací PIN kód pro

en: Pairing passkey for
cs: Párovací řetězec pro

en: Pairing request
cs: Párová žádost

en: Pairing request for %s
cs: Požadavek na spárování s %s

en: Pairing request for device:
cs: Požadavek na spárování zařízení:

en: Pairing request for:
cs: Požadavek na spárování pro:

en: Palm
cs: Počítač do dlaně

en: Palm-size PC/PDA
cs: PC/PDA velikosti dlaně

en: Pendant Light
cs: Světlo Přívěsek

en: Peripheral
cs: Periferní

en: Personal Area Network
cs: Osobní síťový prostor

en: Phone
cs: Telefon

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
cs: Zkontrolujte, zda existuje adresář "<b>%s</b>" nebo jej nakonfigurujte pomocí služeb blueman-services. Do té doby bude použito výchozí "%s"

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
cs: Modul <b>„%(0)s“</b> závisí na <b>%(1)s</b>. Jeho zrušením<b>%(1)s</b> se také zruší <b>„%(0)s“</b>.
    Pokračovat?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
cs: Modul <b>%(0)s</b> je v konfliktu s <b>%(1)s</b>. Nahráním <b>%(1)s</b> bude deaktivován <b>%(0)s</b>.
    Provést?

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: PnP ID
cs: Identif. pro PnP

en: PnP Information
cs: Informace o PnP

en: Pointing
cs: Ukazování

en: Poor
cs: Mizerný

en: Portable audio
cs: Přenosný přehrávač zvuku

en: Powered Wheelchair
cs: Motorizované kolečkové křeslo

en: Printer
cs: Tiskárna

en: Printing Status (BPP)
cs: Stav tisku (BPP)

en: Proprietary
cs: Proprietární

en: Provides DBus API for other Blueman components
cs: Poskytuje DBus API pro další součásti Blueman

en: Provides OBEX file transfer capabilities
cs: Umožnuje přenos souborů pomocí OBEX

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
cs: Poskytuje základního klienta DHCP pro Bluetooth PAN připojení.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
cs: Poskytuje nabídku pro applet a API pro další pluginy k jeho ovládání

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
cs: Poskytuje položku nabídky pro dočasné zviditelnění výchozího adaptéru, jehož výchozí stav je skrytý

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
cs: Poskytuje položku nabídky, která obsahuje poslední použité připojení pro rychlý přístup

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
cs: Poskytuje základní podporu připojení k internetu přes profil vytáčeného spojení.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
cs: Poskytuje passkey pro autentizační služby BlueZ démonu

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
cs: Poskytuje podporu pro Telefonické připojení sítě (Dial Up Networking) s ModemManager a NetworkManager

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
cs: Poskytuje podporu pro Personal Area Networking (PAN) představeném v NetworkManageru 0.8

en: Proximity Sensor
cs: Senzor Přiblížení

en: Pulse Oximeter
cs: Pulzní měřič okysličení

en: Push Button
cs: Stisknout Tlačítko

en: RFCOMM
cs: Rádiová komunikace

en: R_ename device…
cs: _Přejmenovat zařízení…

en: Rain Sensor
cs: Senzor Deště

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
cs[0]: Přijat %(files)d soubor na pozadí
cs[1]: Přijaty %(files)d soubory na pozadí
cs[2]: Přijato %(files)d souborů na pozadí
cs[3]: Přijaty %(files)d soubory na pozadí

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
cs[0]: Přijat %(files)d soubor na pozadí
cs[1]: Přijaty %(files)d další soubory na pozadí
cs[2]: Přijato %(files)d dalších souborů na pozadí
cs[3]: Přijaty %(files)d další soubory na pozadí

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
cs: Síla přijímaného signálu: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiving file
cs: Přijímání souboru

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
cs: Přijímání souboru %(0)s z %(1)s

en: Recommended
cs: Doporučené

en: ReferencePrinting (BPP)
cs: Referenční tisk (BPP)

en: Reject
cs: Odmítnout

en: Remote Control
cs: Dálkové ovládání

en: Remote Control Target
cs: Cíl dálkového ovládání

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove this device from the known devices list
cs: Odebrat toto zařízení ze seznamu důvěryhodných zařízení

en: Rename device
cs: Přejmenovat zařízení

en: Renew IP Address
cs: Obnovit IP adresu

en: Retry
cs: Opakovat

en: Rotary Switch
cs: Rotační Spínač

en: Running Speed and Cadence
cs: Rychlost běhu a frekvence kmitů nohou

en: SDP
cs: SDP protokol

en: S_ort By
cs: Seřadit p_odle

en: Scan Parameters
cs: Skenovat parametry

en: Scanner
cs: Skener

en: Script to execute on connection
cs: Skript ke spuštění připojení

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Search for nearby devices
cs: Hledat zařízení v dosahu

en: Searching
cs: Probíhá hledání

en: Select Device
cs: Vybrat zařízení

en: Select audio profile for PulseAudio
cs: Vyberte zvukový profil pro PulseAudio

en: Select folder for incoming file transfers
cs: Vyberte složku pro příchozí soubory

en: Send File
cs: Odeslat soubor

en: Send _Files to Device
cs: Odeslat _soubory do zařízení

en: Send _note
cs: Odeslat _poznámku

en: Send a _File…
cs: Odeslat _soubor…

en: Send a text note
cs: Odeslat textovou poznámku

en: Send file(s) to the device
cs: Odeslat soubor(y) do zařízení

en: Send note
cs: Odeslat poznámku

en: Sending File
cs: Odesílání souboru

en: Serial Number String
cs: Řetězec se sériovým číslem

en: Serial Port
cs: Sériový port

en: Serial Port %s
cs: Sériový port %s

en: Serial port connected
cs: Seriový port připojen

en: Serial port connection script failed
cs: Skript připojení seriového portu selhal

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
cs: Sériový port na zařízení <b>%s</b> teď bude dostupný skrz <b>%s</b>

en: Service Preferences
cs: Předvolby služby

en: Service:
cs: Služba:

en: Set RfKill State
cs: Nastavení stavu RfKill

en: Setting RfKill State requires privileges
cs: Nastavení stavu RfKill vyžaduje oprávnění

en: Show _Statusbar
cs: Zobrazit stavový panel

en: Show _Toolbar
cs: Zobrazit panel nástrojů

en: Show device information
cs: Zobrazit informace o zařízení

en: Show input
cs: Ukázat vstup

en: Shows network traffic usage
cs: Ukázat využití sítě

en: Single Switch
cs: Jeden Spínač

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Slider
cs: Posuvník

en: Smartphone
cs: Chytrý telefon

en: Smoke Sensor
cs: Senzor Kouře

en: Software Revision String
cs: Řetězec s verzí software

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
cs: Ovladač připojení standardního SPP profilu, umožňuje spuštění vlastních činností

en: Stick PC
cs: Zásuvný Počítač

en: Sub-optimal
cs: Neoptimální

en: Success!
cs: Úspěch!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
cs: Úspěšně připojeno k <b>DUN</b> službe na <b>%(0)s.</b>
    Síť je nyní dostupná skrz <b>%(1)s</b>

en: Switch
cs: Spínač

en: System ID
cs: Identif. systému

en: TCP
cs: TCP protokol

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
cs: Při připojení Bluetooth herního ovladače, dočasně vypne spořič obrazovky.

en: Temporarily visible
cs: Dočasně viditelné

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
cs: Maximální počet položek nedávných spojení, které se zobrazí v menu.

en: There was a problem launching script %s
    %s
cs: Vyskytl se problém se spouštěním skriptu %s
    %s

en: This should be overwritten
cs: Toto by mělo být přepsáno

en: Too much
cs: Příliš

en: Total data received and rate of transmission
cs: Celkem přijatých dat a poměr přenosu

en: Total data sent and rate of transmission
cs: Celkem odeslaných dat a poměr přenosu

en: Touch Panel
cs: Dotykový Panel

en: Touchpad
cs: Dotyková plocha

en: Toy
cs: Hračka

en: Traffic statistics
cs: Statistiky provozu

en: Transfer
cs: Přenos

en: Transfer failed
cs: Přenos se nezdařil

en: Transfer of file %(0)s failed
cs: Přenos souboru %(0)s se nezdařil

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
cs: Úroveň vysílacího výkonu: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Transport Discovery
cs: Objevení transportu

en: Triple Switch
cs: Trojitý Spínač

en: Trust
cs: Důvěřovat

en: Trusted
cs: Důvěryhodné

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
cs: Zkouším získat IP adresu na %s
    Prosím čekejte…

en: Turn off all adapters
cs: Vypnout všechny adaptéry

en: Turn on all adapters
cs: Zapne všchny adaptéry

en: Tx Power
cs: Vysílací výkon

en: UDP
cs: UDP protokol

en: Uncategorized
cs: Nekategorizováno

en: Underwater Light
cs: Podvodní Světlo

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unspecified
cs: Neurčeno

en: Untrust
cs: Nedůvěřovat

en: User Data
cs: Data o uživateli

en: VCR
cs: nahrávač videa

en: Valid Range
cs: Platný rozsah

en: Vehicle
cs: Vozidlo

en: Vehicle Tire Pressure Sensor
cs: Snímač Tlaku Pneumatik

en: Very High
cs: Velmi vysoké

en: Video Conferencing
cs: Videokonference

en: Video Distribution
cs: Šíření videa

en: Video Sink
cs: Video kanál

en: Video Source
cs: Zdroj videa

en: Video camera
cs: Video kamera

en: Video conferencing
cs: Video konference

en: Video display and loudspeaker
cs: zobrazování videa a hlasitý poslech

en: VideoConferencingGW (VCP)
cs: Brána pro videokonference (VCP)

en: WAP Client
cs: WAP klient

en: Wall Light
cs: Nástěnné Světlo

en: Wall Mounted Sensor
cs: Nástěnný Senzor

en: Wearable
cs: Nositelné

en: Wearable computer (watch size)
cs: Přenosný počítač (velikost hodinek)

en: Weight Scale
cs: Osobní váha

en: Wrist watch
cs: Hodinky

en: _Adapter
cs: _Adaptér

en: _Added
cs: _Přidání

en: _Block
cs: Za_blokovat

en: _Cancel
cs: Zrušit

en: _Close
cs: Zavřít

en: _Descending
cs: _Sestupně

en: _Device
cs: _Zařízení

en: _Devices
cs: _Zařízení

en: _Exit
cs: Ukončit

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Local Services
cs: _Lokální služby

en: _Make Discoverable
cs: _Zneviditelnit

en: _Name
cs: _Názvu

en: _Pair
cs: _Párovat

en: _Plugins
cs: _Zásuvné moduly

en: _Preferences
cs: Předvolby adaptéru

en: _Remove…
cs: Odst_ranit…

en: _Report a Problem
cs: Nahlásit p_roblém

en: _Reset
cs: Reset

en: _Search
cs: _Hledat

en: _Stop
cs: _Zastavit

en: _Trust
cs: _Důvěřovat

en: _Unblock
cs: _Odblokovat

en: _Untrust
cs: _Nedůvěřovat

en: _View
cs: _Zobrazit

en: day | days
cs[0]: den
cs[1]: dny
cs[2]: dní
cs[3]: dní

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin
cs[3]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut
cs[3]: minut

en: no
cs: ne

en: obexd not available
cs: obexd je nedostupný

en: yes
cs: ano
