gFTP master - en to cs translation catalogue (582 entries)

en:   Cancel
cs:   Zrušit

en:   Close
cs:   Zavřít

en:   No
cs:   Ne

en:   Stop
cs:   Zastavit

en:   Yes
cs:   Ano

en: %d%% complete, %02d:%02d:%02d est. time remaining. (File %ld of %ld)
cs: %d%% hotovo, %02d:%02d:%02d odhadem zbývá. (Soubor %ld z %ld)

en: %d: Chmod %s %o
cs: %d: Změna práv %s %o

en: %d: Close
cs: %d: Zavřít

en: %d: File attributes
cs: %d: Atributy souboru

en: %d: Make directory %s
cs: %d: Vytvořit složku %s

en: %d: Open %s
cs: %d: Otevřít %s

en: %d: Open Directory %s
cs: %d: Otevřít složku %s

en: %d: Protocol Initialization
cs: %d: Inicializace protokolu

en: %d: Protocol version %d
cs: %d: Verze protokolu %d

en: %d: Read Directory
cs: %d: Číst složku

en: %d: Realpath %s
cs: %d: Skutečná cesta %s

en: %d: Remove directory %s
cs: %d: Odstranit složku %s

en: %d: Remove file %s
cs: %d: Odstranit soubor %s

en: %d: Stat %s
cs: %d: Stav %s

en: %d: Utime %s %d
cs: %d: Změnit čas přístupu %s %d

en: %s
    Copyright (C) 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>
    Official Homepage: http://www.gftp.org/
cs: %s
    Copyright © 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>
    Oficiální domovská stránka: http://www.gftp.org/

en: %s already exists. (%s source size, %s destination size):
    (o)verwrite, (r)esume, (s)kip, (O)verwrite All, (R)esume All, (S)kip All: (%c)
cs: %s již existuje. (velikost zdroje %s, velikost cíle %s):
    (o) přepsat, (r) navázat, (s) přeskočit, (O) přepsat vše, (R) navázat vše, (S) přeskočit vše: (%c)

en: %s: Not connected to a remote site
cs: %s: Nespojeno se vzdáleným serverem

en: %s: Please hit the stop button first to do anything else
cs: %s: Před jinou činností nejprve prosím stiskněte tlačítko stop

en: %s: This feature is not available using this protocol
cs: %s: Tato vlastnost není v tomto protokolu k dispozici

en: %s: You must have at least one item selected
cs: %s: Musíte vybrat aspoň jednu položku

en: %s: You must only have one item selected
cs: %s: Musíte vybrat jen jednu položku

en: (yes/no)?
cs: (ano/ne)?

en: /Bookmarks/Add _Bookmark
cs: /Záložky/Přidat _záložku

en: /Bookmarks/Edit Bookmarks
cs: /Záložky/Upravit záložku

en: /Bookmarks/sep
cs: /Záložky/sep

en: /Bookmarks/tearoff
cs: /Záložky/tearoff

en: /FTP/Window _1
cs: /FTP/Okno _1

en: /FTP/Window _2
cs: /FTP/Okno _2

en: /FTP/_Ascii
cs: /FTP/_ASCII

en: /FTP/_Binary
cs: /FTP/_Binární

en: /FTP/_Preferences...
cs: /FTP/_Předvolby…

en: /FTP/_Quit
cs: /FTP/U_končit

en: /File/New _Folder...
cs: /Soubor/Nová _složka…

en: /File/New _Item...
cs: /Soubor/Nová _položka…

en: /File/_Close
cs: /Soubor/_Zavřít

en: /File/_Delete
cs: /Soubor/O_dstranit

en: /File/_Properties...
cs: /Soubor/_Vlastnosti…

en: /File/sep
cs: /Soubor/sep

en: /File/tearoff
cs: /Soubor/tearoff

en: /Help
cs: /Nápověda

en: /Help/_About
cs: /Nápověda/O _aplikaci

en: /Help/tearoff
cs: /Nápověda/tearoff

en: /L_og
cs: _Evidence

en: /Local/Change _Filespec...
cs: /Místní/Změnit mas_ku...

en: /Local/D_isconnect
cs: /Místní/Odpoj_it

en: /Local/Deselect All
cs: /Místní/Zrušit výběr

en: /Local/Rena_me...
cs: /Místní/Přej_menovat…

en: /Local/Save Directory Listing...
cs: /Místní/Uložit výpis složky…

en: /Local/Select All Files
cs: /Místní/Vybrat všechny soubory

en: /Local/Select _All
cs: /Místní/Vybr_at vše

en: /Local/Send SITE Command...
cs: /Místní/Odeslat příkaz SITE…

en: /Local/_Change Directory
cs: /Místní/Změnit s_ložku

en: /Local/_Delete...
cs: /Místní/O_dstranit

en: /Local/_Edit...
cs: /Místní/_Upravit…

en: /Local/_New Folder...
cs: /Místní/_Nová složka…

en: /Local/_Open Location...
cs: /Místní/_Otevřít umístění…

en: /Local/_Permissions...
cs: /Místní/O_právnění…

en: /Local/_Refresh
cs: /Místní/Obče_rstvit

en: /Local/_Show selected
cs: /Místní/Zo_brazit vybrané

en: /Local/_View...
cs: /Místní/_Zobrazit…

en: /Local/sep
cs: /Místní/sep

en: /Local/tearoff
cs: /Místní/tearoff

en: /Log/_Clear
cs: /Evidence/Vyčistit

en: /Log/_Save...
cs: /Evidence/_Uložit…

en: /Log/_View
cs: /Evidence/_Zobrazit…

en: /Log/tearoff
cs: /Evidence/tearoff

en: /Remote/Change _Filespec...
cs: /Vzdálený/Změnit mas_ku…

en: /Remote/D_isconnect
cs: /Vzdálený/Odpoj_it

en: /Remote/Deselect All
cs: /Vzdálený/Zrušit výběr

en: /Remote/Rena_me...
cs: /Vzdálený/Přej_menovat…

en: /Remote/Save Directory Listing...
cs: /Vzdálený/Uložit výpis složky…

en: /Remote/Select All Files
cs: /Vzdálený/Vybrat všechny soubory

en: /Remote/Select _All
cs: /Vzdálený/Vybr_at vše

en: /Remote/Send SITE Command...
cs: /Vzdálený/Poslat příkaz SITE…

en: /Remote/_Change Directory
cs: /Vzdálený/Změnit s_ložku

en: /Remote/_Delete...
cs: /Vzdálený/O_dstranit…

en: /Remote/_Edit...
cs: /Vzdálený/_Upravit…

en: /Remote/_New Folder...
cs: /Vzdálený/_Nová složka…

en: /Remote/_Open Location...
cs: /Vzdálený/_Otevřít umístění…

en: /Remote/_Permissions...
cs: /Vzdálený/O_právnění…

en: /Remote/_Refresh
cs: /Vzdálený/Obče_rstvit

en: /Remote/_Show selected
cs: /Vzdálený/Zo_brazit vybrané

en: /Remote/_View...
cs: /Vzdálený/_Zobrazit…

en: /Remote/sep
cs: /Vzdálený/sep

en: /Remote/tearoff
cs: /Vzdálený/tearoff

en: /Tool_s
cs: /Nás_troje

en: /Tools/C_ompare Windows
cs: /Nástroje/P_orovnat okna

en: /Tools/_Clear Cache
cs: /Nástroje/_Vyčistit mezipaměť

en: /Tools/tearoff
cs: /Nástroje/tearoff

en: /Transfer/Move File _Down
cs: /Přenos/Posunout soubor _dolů

en: /Transfer/Move File _Up
cs: /Přenos/Posunout soubor nahor_u

en: /Transfer/Skip _Current File
cs: /Přenos/Přeskočit _aktuální soubor

en: /Transfer/St_op
cs: /Přenos/Zas_tavit

en: /Transfer/_Put Files
cs: /Přenosy/Odeslat sou_bory

en: /Transfer/_Remove File
cs: /Přenos/Odeb_rat soubor

en: /Transfer/_Retrieve Files
cs: /Přenosy/Stáhnout soubo_ry

en: /Transfer/_Start
cs: /Přenos/_Začít

en: /Transfer/sep
cs: /Přenos/sep

en: /Transfer/tearoff
cs: /Přenos/tearoff

en: /_Bookmarks
cs: /_Záložky

en: /_File
cs: /_Soubor

en: /_Local
cs: /_Místní

en: /_Remote
cs: /_Vzdálený

en: /_Transfer
cs: /_Přenos

en: <unknown>
cs: <neznámý>

en: AUTHENTICATE
cs: AUTENTIZACE

en: About
cs: O aplikaci

en: About gFTP
cs: O aplikaci gFTP

en: Account:
cs: Účet:

en: Action
cs: Akce

en: Add
cs: Přidat

en: Add Bookmark
cs: Přidat záložku

en: Add Bookmark: Cannot add bookmark %s because that name already exists
cs: Přidání záložky: Nelze přidat záložku %s, protože tento název již existuje

en: Add Bookmark: You must enter a hostname
cs: Přidání záložky: Musíte zadat název počítače

en: Add Bookmark: You must enter a name for the bookmark
cs: Přidání záložky: Musíte zadat název pro záložku

en: Add Host
cs: Přidat počítač

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Allow entering manual commands in the GUI (functions like the text port)
cs: Povolit ruční zadávání příkazů v grafickém uživatelském rozhraní (funguje jako textové okénko)

en: Allow manual commands in GUI
cs: Povolit ruční příkazy v grafickém uživatelském rozhraní

en: Append file transfers
cs: Připojovat přenosy souborů

en: Append new file transfers onto existing ones
cs: Připojovat nové přenosy souborů k těm existujícím

en: Apply
cs: Použít

en: Are you sure you want to delete these %ld directories
cs: Opravdu chcete odstranit těchto %ld adresářů

en: Are you sure you want to delete these %ld files
cs: Opravdu chcete odstranit těchto %ld souborů

en: Are you sure you want to delete these %ld files and %ld directories
cs: Opravdu chcete odstranit těchto %ld souborů a %ld složek

en: Are you sure you want to erase the bookmark
    %s and all its children?
cs: Opravdu chcete odstranit záložku
    %s a všechny její potomky?

en: Attribs
cs: Atributy

en: Automatically connect to the remote server when the application is started.
cs: Automaticky se připojit ke vzdálenému serveru při spuštění aplikace.

en: Automatically start the file transfers when they get queued
cs: Automaticky spouštět přenosy souborů, když jsou zařazeny do fronty

en: Available options: cache
cs: Dostupné volby: cache

en: Bad message
cs: Špatná zpráva

en: Bookmark
cs: Záložka

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Bookmarks Error: The bookmark entry %s does not have a hostname
cs: Chyba záložek: Položka %s v záložkách nemá název počítače

en: Bookmarks file for gFTP. Copyright (C) 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten
cs: Soubor záložek pro gFTP. Copyright © 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Varování: Veškeré komentáře, které přidáte do tohoto souboru, BUDOU přepsány

en: Cache TTL:
cs: TTL mezipaměti:

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot accept connection from server: %s
cs: Nelze přijmout spojení od serveru: %s

en: Cannot bind a port: %s
cs: Nelze navázat port: %s

en: Cannot connect to %s: %s
cs: Nelze se připojit k %s: %s

en: Cannot create a data connection: %s
cs: Nelze vytvořit datové spojení: %s

en: Cannot create a socket pair: %s
cs: Nelze vytvořit pár soketů: %s

en: Cannot find an IP address in PASV response '%s'
cs: Nelze najít adresu IP v odpovědi na PASV „%s“

en: Cannot find the license agreement file COPYING. Please make sure it is in either %s or in %s
cs: Nelze najít soubor s licenčním ujednáním COPYING. Přesvědčte se prosím, že je v %s nebo %s

en: Cannot fork another process: %s
cs: Nelze vytvořit další proces: %s

en: Cannot get address of local socket: %s
cs: Nelze získat adresu místního soketu: %s

en: Cannot get peer certificate
cs: Nelze získat certifikát protistrany

en: Cannot get socket flags: %s
cs: Nelze získat příznaky soketu: %s

en: Cannot get socket name: %s
cs: Nelze získat název soketu: %s

en: Cannot initialize the OpenSSL library
cs: Nelze inicializovat knihovnu OpenSSL

en: Cannot listen on port %d: %s
cs: Nelze naslouchat na portu %d: %s

en: Cannot look up hostname %s: %s
cs: Nelze vyhledat název počítače %s: %s

en: Cannot look up service name %s/tcp. Please check your services file
cs: Nelze vyhledat název služby %s/tcp. Zkontrolujte prosím svůj soubor „services“

en: Cannot open controlling terminal %s
cs: Nelze otevřít řídicí terminál %s

en: Cannot open master pty %s: %s
cs: Nelze otevřít hlavní pty %s: %s

en: Cannot retrieve file %s
cs: Nelze získat soubor %s

en: Cannot set socket to non-blocking: %s
cs: Nelze nastavit soket do neblokujícího režimu: %s

en: Change
cs: Změnit

en: Change Filespec
cs: Změnit masku

en: Change Filespec: Operation canceled...you must enter a string
cs: Změna masky: Operace zrušena… musíte zadat řetězec

en: Changes the local working directory
cs: Změnit místní pracovní složku

en: Changes the permissions of a local file
cs: Změnit oprávnění místního souboru

en: Changes the permissions of a remote file
cs: Změnit oprávnění vzdáleného souboru

en: Changes the remote working directory
cs: Změnit vzdálenou pracovní složku

en: Chdir
cs: Změnit složku

en: Child %d returned successfully
cs: Potomek %d úspěšně ukončen

en: Clear the directory cache
cs: Vymazat mezipaměť složek

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Compare Windows
cs: Porovnat okna

en: Config file for gFTP. Copyright (C) 1998-2007 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten. If a entry has a (*) in it's comment, you can't change it inside gFTP
cs: Soubor nastavení pro gFTP. Copyright © 1998-2007 Brian Masney <masney@gftp.org> Varování: Veškeré komentáře, které přidáte do tohoto souboru, BUDOU přepsány. Pokud má položka ve svém komentáři (*), nemůžete ji změnit v gFTP

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect retries:
cs: Opakování spojení:

en: Connect to remote server on startup
cs: Připojit ke vzdálenému serveru při spuštění

en: Connect to the site specified in the host entry. If the host entry is blank, then a dialog is presented that will allow you to enter a URL.
cs: Připojit se k serveru zadaném v poli počítač. Je-li pole počítač prázdné, zobrazí se dialogové okno, který vám umožní zadat adresu URL.

en: Connected to %s:%d
cs: Připojeno k %s:%d

en: Connecting...
cs: Připojuje se…

en: Connection lost
cs: Spojení ztraceno

en: Connection to %s timed out
cs: Připojení k %s vypršel časový limit

en: Corrupted file listing from FSP server %s
cs: Poškozený seznam souborů od serveru FSP %s

en: Could not change directory to %s
cs: Nelze změnit složku na %s

en: Could not change local directory to %s: %s
cs: Nelze změnit místní složku na %s: %s

en: Could not download %s from %s
cs: Nelze stáhnout %s z %s

en: Could not get FSP directory listing %s: %s
cs: Nelze získat výpis složky FSP %s: %s

en: Could not get current working directory: %s
cs: Nelze získat pracovní složku: %s

en: Could not get local directory listing %s: %s
cs: Nelze získat výpis místní složky %s: %s

en: Creates a local directory
cs: Vytvořit místní složku

en: Creates a remote directory
cs: Vytvořit vzdálenou složku

en: Custom
cs: Vlastní

en: Date
cs: Datum

en: Default Protocol:
cs: Výchozí protokol:

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete Bookmark
cs: Odstranit záložku

en: Delete Files/Directories
cs: Odstranit soubory/složky

en: Description:
cs: Popis:

en: Deselect All
cs: Zrušit celý výběr

en: Did you do a make install?
cs: Provedli jste „make install“?

en: Disconnect from the remote server
cs: Odpojit se od vzdáleného serveru

en: Disconnecting from site %s
cs: Odpojuje se od serveru %s

en: Disconnects from the remote site
cs: Odpojit od vzdáleného počítače

en: Do one transfer at a time
cs: Současně přenášet jen jeden soubor

en: Do only one transfer at a time?
cs: Přenášet současně jen jeden soubor?

en: Do you want to use HTTP/1.1 or HTTP/1.0
cs: Chcete používat HTTP/1.1 nebo HTTP/1.0?

en: Domain
cs: Doména

en: Downloads remote file(s)
cs: Stáhnout vzdálený soubor(y)

en: Drag-N-Drop
cs: Táhni a pusť

en: EOF
cs: KONEC SOUBORU

en: ERROR: The host in the SSL certificate (%s) does not match the host that we connected to (%s). Aborting connection.
cs: CHYBA: Počítač v certifikátu SSL (%s) neodpovídá počítači, ke kterému se vytvořilo připojení (%s). Přerušuje se spojení.

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Bookmarks
cs: Upravit záložky

en: Edit Entry
cs: Upravit položku

en: Edit File
cs: Upravit soubor

en: Edit Host
cs: Upravit počítač

en: Edit program:
cs: Editační program:

en: Edit: %s is a directory. Cannot edit it.
cs: Úprava: %s je složka. Tu nelze upravit.

en: Edit: You must specify an editor in the options dialog
cs: Úprava: Musíte určit editor v dialogovém okně Volby

en: Email address:
cs: E-mailová adresa:

en: Enable IPv6 support
cs: Zapnout podporu IPv6

en: Enter PASSCODE:
cs: Zadejte PASSCODE:

en: Enter Password
cs: Zadejte heslo

en: Enter SecurID Password:
cs: Zadejte heslo SecurID:

en: Enter Username
cs: Zadejte jméno uživatele

en: Enter a URL to connect to
cs: Zadejte adresu URL, ke které se má připojit

en: Enter name of directory to create
cs: Zadej název vytvářené složky

en: Enter passphrase for RSA key
cs: Zadejte heslo pro klíč RSA

en: Enter passphrase for key '
cs: Zadejte heslo pro klíč „

en: Enter site-specific command
cs: Vložte příkaz specifický pro server

en: Enter the name of the bookmark you want to add
    You can separate items by a / to put it into a submenu
    (ex: Linux Sites/Debian)
cs: Zadejte název záložky, kterou chcete přidat
    Záložku můžete umístit do podnabídky tak, že oddělíte položky pomocí /
    (např.: Weby o Linuxu/Debian)

en: Enter the name of the new folder to create
cs: Zadejte název nové složky, která se má vytvořit

en: Enter the name of the new item to create
cs: Zadejte název nové položky, která se má vytvořit

en: Enter the new file specification
cs: Zadejte novou masku souborů

en: Entropy Seed Length:
cs: Délka počátečního čísla entropie:

en: Error
cs: Chyba

en: Error closing file descriptor: %s
cs: Chyba při zavírání popisovače souboru: %s

en: Error converting string '%s' from character set %s to character set %s: %s
cs: Chyba při převodu řetězce „%s“ ze znakové sady %s do znakové sady %s: %s

en: Error loading default SSL certificates
cs: Chyba při načítání výchozích certifikátů SSL

en: Error opening file %s: %s
cs: Chyba při otevírání souboru %s: %s

en: Error setting LC_TIME to '%s'. Falling back to '%s'
cs: Chyba při nastavování LC_TIME na „%s“. Místo toho se použije „%s“

en: Error setting cipher list (no valid ciphers)
cs: Chyba při získávání seznamu šifer (žádné platné šifry)

en: Error setting up SSL connection (BIO object)
cs: Chyba při vytváření spojení SSL (objekt BIO)

en: Error setting up SSL connection (SSL object)
cs: Chyba při vytváření spojení SSL (objekt SSL)

en: Error with certificate at depth: %i
    Issuer = %s
    Subject = %s
    Error %i:%s
cs: Chyba certifikátu v hloubce: %i
    Vydavatel = %s
    Předmět = %s
    Chyba %i:%s

en: Error with peer certificate: %s
cs: Chyba v certifikátu protistrany: %s

en: Error: An incorrect password was entered
cs: Chyba: Bylo zadáno nesprávné heslo

en: Error: Cannot create temporary file: %s
cs: Chyba: Nelze vytvořit dočasný soubor: %s

en: Error: Cannot execute ssh: %s
cs: Chyba: Nelze spustit ssh: %s

en: Error: Cannot get information about file %s: %s
cs: Chyba: Nelze získat informace o souboru %s: %s

en: Error: Cannot open %s for writing: %s
cs: Chyba: Nelze otevřít %s pro zápis: %s

en: Error: Cannot open local file %s: %s
cs: Chyba: Nelze otevřít místní soubor %s: %s

en: Error: Cannot seek on file %s: %s
cs: Chyba: Nelze nastavit pozici v souboru %s: %s

en: Error: Cannot set close on exec flag: %s
cs: Chyba: Nelze nastavit příznak zavření při spuštění: %s

en: Error: Cannot truncate local file %s: %s
cs: Chyba: Nelze zkrátit místní soubor %s: %s

en: Error: Cannot upload file %s
cs: Chyba: Nelze odeslat soubor %s

en: Error: Cannot write to cache: %s
cs: Chyba: Nelze zapisovat do mezipaměti: %s

en: Error: Cannot write to file %s: %s
cs: Chyba: Nelze zapisovat do souboru %s: %s

en: Error: Child %d did not terminate properly
cs: Chyba: Potomek %d nebyl ukončen správně

en: Error: Child %d returned %d
cs: Chyba: Potomek %d vrátil %d

en: Error: Command not recognized
cs: Chyba: Příkaz nerozpoznán

en: Error: Could not change mode of %s to %o: %s
cs: Chyba: Nelze změnit režim %s na %o: %s

en: Error: Could not change the time stamp of %s: %s
cs: Chyba: Nelze změnit časové razítko %s: %s

en: Error: Could not find bookmark %s
cs: Chyba: Nelze najít záložku %s

en: Error: Could not make directory %s: %s
cs: Chyba: Nelze vytvořit složku %s: %s

en: Error: Could not read from socket: %s
cs: Chyba: Nelze číst ze soketu: %s

en: Error: Could not remove directory %s: %s
cs: Chyba: Nelze odstranit složku %s: %s

en: Error: Could not remove file %s: %s
cs: Chyba: Nelze odstranit soubor %s: %s

en: Error: Could not rename %s to %s: %s
cs: Chyba: Nelze přejmenovat %s na %s: %s

en: Error: Could not write to socket: %s
cs: Chyba: Nelze zapisovat do soketu: %s

en: Error: Error closing file: %s
cs: Chyba: Chyba při zavírání souboru: %s

en: Error: Error writing to %s: %s
cs: Chyba: Chyba při zápisu do %s: %s

en: Error: Invalid line %s in cache index file
cs: Chyba: Neplatný řádek %s v indexovém souboru mezipaměti

en: Error: It doesn't look like we are connected via IPv6. Aborting connection.
cs: Chyba: Nevypadá to, že se jedná o připojení přes IPv6. Přerušuje se spojení.

en: Error: Message size %d too big
cs: Chyba: Velikost zprávy %d je příliš velká

en: Error: Message size %d too big from server
cs: Chyba: Velikost zprávy ze serveru %d je příliš velká

en: Error: Not connected to a remote site
cs: Chyba: Nepřipojeno ke vzdálenému počítači

en: Error: Remote site %s disconnected. Max retries reached...giving up
cs: Chyba: Vzdálený počítač %s byl odpojen. Maximální počet opakování vyčerpán… nechává se toho

en: Error: Remote site %s disconnected. Will reconnect in %d seconds
cs: Chyba: Vzdálený počítač %s byl odpojen. Znovu bude připojen za %d sekund

en: Error: SSL engine was not initialized
cs: Chyba: Podpora SSL nebyla inicializována

en: Error: Variable %s is not a valid configuration variable.
cs: Chyba: Proměnná %s není platná proměnná nastavení.

en: Error: Variable %s is not available in the text port of gFTP
cs: Chyba: Proměnná %s není k dispozici v textovém okénku gFTP

en: Error: You must type in a host to connect to
cs: Chyba: Musíte zadat počítač, ke kterému se má připojit

en: Execute
cs: Spouštění

en: Exit
cs: Konec

en: Exit from gFTP
cs: Ukončit gFTP

en: Extra parameters to pass to the SSH program
cs: Další parametry, které se mají předat programu SSH

en: FATAL gFTP Error: Config option '%s' not found in global hash table
cs: FATÁLNÍ chyba gFTP: Volba nastavení „%s“ nebyla nenalezena v globální hašovací tabulce

en: FTPS Support unavailable since SSL support was not compiled in. Aborting connection.
cs: Podpora FTPS není k dispozici, protože podpora SSL nebyla zakompilována. Přerušuje se spojení.

en: Failed to create a IPv4 socket: %s
cs: Nelze vytvořit soket IPv4: %s

en: Failed to create a IPv6 socket: %s
cs: Nelze vytvořit soket IPv6: %s

en: Failed to create a socket: %s
cs: Selhalo vytvoření soketu: %s

en: Failure
cs: Selhání

en: File %s has changed.
    Would you like to upload it?
cs: Soubor %s byl změněn.
    Chcete jej odeslat?

en: File %s was not changed
cs: Soubor %s nebyl změněn

en: File transfer will be throttled to %.2f KB/s
cs: Přenos souborů bude omezen na %.2f kB/s

en: Filename
cs: Název souboru

en: Finished
cs: Dokončeno

en: Firewall hostname
cs: Název počítače s firewallem

en: Found recursive symbolic link %s
cs: Nalezen symbolický odkaz sama na sebe %s

en: General
cs: Obecné

en: Getting directory listings
cs: Získávají se výpisy složek

en: Group
cs: Skupina

en: HTTP Proxy
cs: Proxy HTTP

en: HTTPS Support unavailable since SSL support was not compiled in. Aborting connection.
cs: Podpora HTTPS není k dispozici, protože podpora SSL nebyla zakompilována. Přerušuje se spojení.

en: Host:
cs: Počítač:

en: Hostname:
cs: Název počítače:

en: If this is enabled, then the remote FTP server will open up a port for the data connection. If you are behind a firewall, you will need to enable this. Generally, it is a good idea to keep this enabled unless you are connecting to an older FTP server that doesn't support this. If this is disabled, then gFTP will open up a port on the client side and the remote server will attempt to connect to it.
cs: Je-li toto povoleno, otevře port pro datové spojení vzdálený server FTP. Pokud jste za firewallem, budete to potřebovat povolit. Obecně je dobrý nápad nechat to povolené, pokud se nepřipojujete ke staršímu serveru FTP, který to nepodporuje. Je-li to zakázáno, otevře gFTP port na straně klienta a vzdálený server se k němu pokusí připojit.

en: If this is enabled, then the remote FTP server's PASV IP address field will be ignored and the host's IP address will be used instead. This is often needed for routers giving their internal rather then their external IP address in a PASV reply.
cs: Je-li toto povoleno, pole adresy IP vzdáleného serveru FTP v PASV bude ignorováno a bude použita adresa IP počítače. To je často potřeba pro routery, které v odpovědi na PASV dávají interní adresu IP namísto externí.

en: If you are transfering a text file from Windows to UNIX box or vice versa, then you should enable this. Each system represents newlines differently for text files. If you are transfering from UNIX to UNIX, then it is safe to leave this off. If you are downloading binary data, you will want to disable this.
cs: Pokud přenášíte textový soubor z Windows na UNIXový stroj nebo obráceně, měli byste toto povolit. Každý systém reprezentuje konce řádků v textových souborech jinak. Pokud přenášíte z UNIXu na UNIX, je bezpečné nechat to vypnuté. Pokud stahujete binární data, budete to chtít zakázat.

en: Ignore PASV address
cs: Ignorovat adresu PASV

en: Ignoring IP address in PASV response, connecting to %d.%d.%d.%d:%d
cs: Ignoruje se adresa IP v odpovědi na PASV, připojuje se k %d.%d.%d.%d:%d

en: Invalid EPSV response '%s'
cs: Neplatná odpověď EPSV „%s“

en: Invalid URL %s
cs: Neplatná adresa URL %s

en: Invalid argument
cs: Neplatný argument

en: Invalid response '%c' received from server.
cs: Od serveru přijata neplatná odpověď „%c“.

en: License Agreement
cs: Licenční ujednání

en: Loading directory listing %s from cache (LC_TIME=%s)
cs: Načítá se výpis složky %s z mezipaměti (LC_TIME=%s)

en: Loading directory listing %s from server (LC_TIME=%s)
cs: Načítá se výpis složky %s ze serveru (LC_TIME=%s)

en: Local Directory:
cs: Místní složka:

en: Local Hosts
cs: Místní počítače

en: Log in as ANONYMOUS
cs: Přihlásit se jako ANONYM

en: Looking up %s
cs: Vyhledává se %s

en: Make Directory
cs: Vytvořit složku

en: Max KB/S:
cs: Max kB/s:

en: Max Log Window Size:
cs: Maximální velikost okna se záznamem:

en: Mkdir
cs: Vytvořit složku

en: N_etmask:
cs: Síťová _maska:

en: Need SSH User/Pass
cs: Je potřeba uživatel/heslo pro SSH

en: Netmask
cs: Síťová maska

en: Network
cs: Síť

en: Network Address
cs: Síťová adresa

en: Network timeout:
cs: Časový limit pro síť:

en: New Folder
cs: Nová složka

en: New Item
cs: Nová položka

en: No connection
cs: Žádné připojení

en: No such file or directory
cs: Takový soubor ani složka neexistuje

en: Not connected
cs: Nespojeno

en: Note: The passwords contained inside this file are scrambled. This algorithm is not secure. This is to avoid your password being easily remembered by someone standing over your shoulder while you're editing this file. Prior to this, all passwords were stored in plaintext.
cs: Poznámka: Hesla obsažená v tomto souboru jsou zašifrována, ale tento algoritmus není bezpečný. Cílem je, aby si heslo nemohl snadno zapamatovat někdo, kdo vám stojí za zády, když upravujete tento soubor. Dříve byla všechna hesla ukládána čistě textově.

en: Open Location
cs: Otevřít umístění

en: Opening %s with %s
cs: Otevírá se %s pomocí %s

en: Opening SSH connection to %s
cs: Otevírá se spojení SSH s %s

en: Opens a connection to a remote site
cs: Otevřít spojení se vzdáleným počítačem

en: Operation canceled
cs: Operace zrušena

en: Operation canceled...you must enter a string
cs: Operace zrušena… musíte zadat řetězec

en: Operation unsupported
cs: Operace nepodporována

en: Options
cs: Volby

en: Other
cs: Ostatní

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Overwrite by Default
cs: Standardně přepisovat

en: Overwrite files by default or set to resume file transfers
cs: Standardně soubory přepisovat nebo zkusit navázat na dřívější přenos souborů

en: Pass:
cs: Heslo:

en: Passive file transfers
cs: Pasivní přenosy souborů

en: Password
cs: Heslo

en: Password:
cs: Heslo:

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Please enter your password for this site
cs: Zadejte prosím své heslo pro tento server

en: Please enter your username for this site
cs: Zadejte prosím své uživatelské jméno pro tento server

en: Port to connect to on the firewall
cs: Port, přes který se má připojit k firewallu

en: Prepend with SITE
cs: Přidat za SITE

en: Preserve file permissions
cs: Zachovat oprávnění souborů

en: Preserve file permissions of transfered files
cs: Zachovat oprávnění přenášených souborů

en: Preserve file time
cs: Zachovat čas souborů

en: Preserve file times of transfered files
cs: Zachovat časy přenášených souborů

en: Progress
cs: Průběh

en: Protocol:
cs: Protokol:

en: Proxy account:
cs: Účet proxy:

en: Proxy hostname:
cs: Název počítače s proxy:

en: Proxy password:
cs: Heslo proxy:

en: Proxy port:
cs: Port proxy:

en: Proxy server type:
cs: Typ serveru proxy:

en: Proxy username:
cs: Jméno uživatele proxy:

en: Put the directories first then the files
cs: Složky zobrazit jako první, soubory až za nimi

en: Read
cs: Čtení

en: Received %ld directories
    and %ld files
cs: Přeneseno %ld složek
    a %ld souborů

en: Received URL %s
cs: Přijata adresa URL %s

en: Received wrong response from server, disconnecting
cs: Přijata nesprávná odpověď od serveru, odpojuje se

en: Received wrong response from server, disconnecting
    Invalid chunk size '%s' returned by the remote server
cs: Přijata nesprávná odpověď od serveru, odpojuje se
    Vzdáleným serverem vrácena neplatná velikost úseku „%s“

en: Receiving file names...
cs: Přijímají se názvy souborů…

en: Recv %s of %s at %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d est. time remaining
cs: Přijato %s z %s rychlostí %.2f kB/s, %02d:%02d:%02d odhadem zbývá

en: Recv %s of %s, transfer stalled, unknown time remaining
cs: Přijato %s z %s, přenos pozastaven, nelze odhadnout zbývající čas

en: Refresh
cs: Občerstvit

en: Refresh after each file transfer
cs: Občerstvit po každém přenosu souboru

en: Refresh the listbox after each file is transfered
cs: Občerstvit pole se seznamem po přenosu každého souboru

en: Remember last directory
cs: Zapamatovat poslední složku

en: Remember password
cs: Pamatovat si heslo

en: Remote Character Sets:
cs: Vzdálené znakové sady:

en: Remote Directory:
cs: Vzdálená složka:

en: Remote LC_TIME:
cs: Vzdálené LC_TIME:

en: Remove a local directory
cs: Odstranit místní složku

en: Remove a remote directory
cs: Odstranit vzdálenou složku

en: Removes a local file
cs: Odstranit místní soubor

en: Removes a remote file
cs: Odstranit vzdálený soubor

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename a local file
cs: Přejmenovat místní soubor

en: Rename a remote file
cs: Přejmenovat vzdálený soubor

en: Require a username/password for SSH connections
cs: Vyžadovat jméno uživatele/heslo pro připojení přes SSH

en: Resolve Remote Symlinks (LIST -L)
cs: Následovat vzdálené symbolické odkazy (LIST -L)

en: Resume
cs: Navázat

en: Retrieve Files: Not connected to a remote site
cs: Přenos souborů: Nespojeno se vzdáleným serverem

en: Retrieving directory listing...
cs: Získává se výpis složky…

en: Retrieving file names...%s bytes
cs: Získávají se názvy souborů… %s bajtů

en: Retry sleep time:
cs: Opakovat spojení za:

en: Run Bookmark
cs: Spustit záložku

en: Run a site specific command
cs: Spustit příkaz specifický pro server

en: Running program %s
cs: Spouští se program: %s

en: Running program: %s %s
cs: Spouští se program: %s %s

en: SITE command
cs: příkaz SITE

en: SSH Extra Params:
cs: Další parametry SSH:

en: SSH Prog Name:
cs: Název programu SSH:

en: SSL Engine
cs: Podpora SSL

en: SSL Entropy File:
cs: Soubor entropie SSL:

en: SSL entropy file
cs: Soubor entropie SSL

en: Save Directory Listing
cs: Uložit výpis složky

en: Save Log
cs: Uložit záznam

en: Save the last local and remote directory when the application is closed
cs: Uložit poslední místní a vzdálenou složku při zavírání aplikace

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Sent %s of %s at %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d est. time remaining
cs: Odesláno %s z %s rychlostí %.2f kB/s, %02d:%02d:%02d odhadem zbývá

en: Sent %s of %s, transfer stalled, unknown time remaining
cs: Odesláno %s z %s, přenos pozastaven, nelze odhadnout zbývající čas

en: Sets the current file transfer mode to Ascii (only for FTP)
cs: Nastavit aktuální režim přenosu souborů na ASCII (jen pro FTP)

en: Sets the current file transfer mode to Binary (only for FTP)
cs: Nastavit aktuální režim přenosu souborů na binární (jen pro FTP)

en: Show configuration file variables. You can also set variables by set var=val
cs: Zobrazit proměnné souboru nastavení. Proměnné můžete také nastavit pomocí „set proměnná=hodnota“

en: Show current local directory
cs: Zobrazit aktuální místní složku

en: Show current remote directory
cs: Zobrazit aktuální vzdálenou složku

en: Show hidden files
cs: Zobrazovat skryté soubory

en: Show hidden files in the listboxes
cs: Zobrazovat skryté soubory v polích se seznamy

en: Show the file transfer status in the titlebar
cs: Zobrazovat stav přenosu souboru v záhlaví okna

en: Show transfer status in title
cs: Zobrazovat stav přenosu v záhlaví

en: Shows gFTP information
cs: Zobrazit informace o gFTP

en: Shows the directory listing for the current local directory
cs: Zobrazit výpis aktuální místní složky

en: Shows the directory listing for the current remote directory
cs: Zobrazit výpis aktuální vzdálené složky

en: Shows this help screen
cs: Zobrazit tuto obrazovku s nápovědou

en: Site
cs: Server

en: Size
cs: Velikost

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Skip File
cs: Přeskočit soubor

en: Skipped
cs: Přeskočeno

en: Skipping file %s on host %s
cs: Přeskakuje se soubor %s na počítači %s

en: Sort ascending or descending
cs: Řadit vzestupně nebo sestupně

en: Sort directories first
cs: Složky řadit na začátek

en: Special
cs: Speciální

en: Start file transfers
cs: Spouštět přenosy souborů

en: Starting the file transfer at offset
cs: Zahajuje se přenos souboru od pozice

en: Stopping the transfer on host %s
cs: Zastavuje se přenos na počítači %s

en: Successfully changed directory to %s
cs: Úspěšně změněna složka na %s

en: Successfully changed local directory to %s
cs: Místní složka úspěšně změněna na %s

en: Successfully changed mode of %s to %o
cs: Úspěšně změněn režim %s na %o

en: Successfully changed the time stamp of %s
cs: Úspěšně změněna složka na %s

en: Successfully logged into SSH server %s
cs: Úspěšně přihlášen k serveru SSH %s

en: Successfully made directory %s
cs: Úspěšně vytvořena složka %s

en: Successfully removed %s
cs: Úspěšně odstraněno %s

en: Successfully renamed %s to %s
cs: Úspěšně přejmenováno %s na %s

en: Successfully transferred %s at %.2f KB/s
cs: Úspěšně přeneseno %s rychlostí %.2f kB/s

en: Successfully wrote the log file to %s
cs: Soubor se záznamem byl úspěšně zapsán do %s

en: Supported commands:
cs: Podporované příkazy:

en: Terminating due to parse errors at line %d in the config file
cs: Končí se kvůli chybách při analýze řádku %d souboru nastavení

en: The block size that is used when transfering files. This should be a multiple of 1024.
cs: Velikost bloku používaná při přenosu souborů. Měla by být násobkem 1024.

en: The color of the commands that are received from the server
cs: Barva příkazů přijímaných ze serveru

en: The color of the commands that are sent to the server
cs: Barva příkazů posílaných na server

en: The color of the error messages
cs: Barva chybových zpráv

en: The color of the rest of the log messages
cs: Barva ostatních zpráv v evidenci

en: The default column to sort by
cs: Výchozí sloupec, podle kterého se má řadit

en: The default height of the local/remote files listboxes
cs: Výchozí výška pole se seznamem místních/vzdálených souborů

en: The default height of the logging window
cs: Výchozí výška okna se záznamem

en: The default height of the transfer listbox
cs: Výchozí výška pole se seznamem přenosů

en: The default program used to edit files.
cs: Výchozí program používaný k úpravě souborů.

en: The default program used to view files. If this is blank, the internal file viewer will be used
cs: Výchozí program používaný k zobrazování souborů. Pokud není zadán, použije se interní prohlížeč souborů

en: The default width of the local files listbox
cs: Výchozí šířka pole se seznamem místních souborů

en: The default width of the remote files listbox
cs: Výchozí šířka pole se seznamem vzdálených souborů

en: The following file(s) exist on both the local and remote computer
    Please select what you would like to do
cs: Následující soubor(y) existuje na místním i vzdáleném počítači.
    Zvolte prosím, co chcete udělat

en: The maximum KB/s a file transfer can get. (Set to 0 to disable)
cs: Maximální rychlost v kB/s pro přenos souborů. (Vypnete nastavením na 0)

en: The maximum number of bytes to seed the SSL engine with
cs: Maximální počet bajtů, kterými se má inicializovat podpora SSL

en: The maximum size of the log window in bytes for the GTK+ port
cs: Maximální velikost okna se záznamem v bajtech pro okénko GTK+

en: The number of auto-retries to do. Set this to 0 to retry indefinitely
cs: Počet automatických pokusů o spojení. Pro neustálé opakování nastavte na 0.

en: The number of seconds to keep cache entries before they expire.
cs: Počet sekund, po které se mají zachovat položky mezipaměti, než vyprší.

en: The number of seconds to wait between retries
cs: Počet sekund čekání mezi pokusy

en: The path to the SSH executable
cs: Cesta ke spustitelnému souboru SSH

en: The protocol '%s' is currently not supported.
cs: Protokol „%s“ není v současnosti podporován.

en: The remote FTP server will attempt to resolve symlinks in the directory listings. Generally, this is a good idea to leave enabled. The only time you will want to disable this is if the remote FTP server doesn't support the -L option to LIST
cs: Vzdálený server se pokusí následovat symbolické odkazy ve výpisech složek. Obecně je dobrý nápad nechat to povolené. Zakázat to budete chtít jen v případě, že vzdálený server FTP nepodporuje přepínač -L u příkazu LIST.

en: The timeout waiting for network input/output. This is NOT an idle timeout.
cs: Časový limit pro čekání na vstup/výstup po síti. Toto NENÍ časový limit nečinnosti.

en: The width of the attribs column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce s atributy v poli se seznamem souborů. Při nastavení na 0 bude sloupec měnit velikost automaticky. Nastavením na -1 sloupec vypnete.

en: The width of the date column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce s datem v poli se seznamem souborů. Při nastavení na 0 bude sloupec měnit velikost automaticky. Nastavením na -1 sloupec vypnete.

en: The width of the filename column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce s názvem souboru v poli se seznamem souborů. Při nastavení na 0 bude sloupec měnit velikost automaticky. Nastavením na -1 sloupec vypnete.

en: The width of the filename column in the transfer window. Set this to 0 to have this column automagically resize.
cs: Šířka sloupce s názvem souboru v okně přenosu. Při nastavení na 0 bude sloupec měnit velikost automaticky.

en: The width of the group column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce s názvem skupiny v poli se seznamem souborů. Při nastavení na 0 bude sloupec měnit velikost automaticky. Nastavením na -1 sloupec vypnete.

en: The width of the size column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce s velikostí v poli se seznamem souborů. Při nastavení na 0 bude sloupec měnit velikost automaticky. Nastavením na -1 sloupec vypnete.

en: The width of the user column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce se jménem uživatele v poli se seznamem souborů. Při nastavení na 0 bude sloupec měnit velikost automaticky. Nastavením na -1 sloupec vypnete.

en: There are file transfers in progress.
    Are you sure you want to exit?
cs: Probíhají přenosy souborů
    Opravdu chcete skončit?

en: There are no file transfers selected
cs: Není vybrán žádný přenos souborů

en: There was an error initializing a SSH connection with the remote server. The error message from the remote server follows:
cs: Při inicializaci spojení SSL se vzdáleným serverem došlo k chybě. Následuje chybová zpráva od vzdáleného serveru:

en: There were %d files or directories that could not be transferred. Check the log for which items were not properly transferred.
cs: Nezdařilo se přenést %d souborů nebo složek. Podívejte se do záznamu, které položky nebyly správně přeneseny.

en: This defines what will happen when you double click a file in the file listboxes. 0=View file 1=Edit file 2=Transfer file
cs: Definuje, co se stane, když dvakrát kliknete na soubor v polích se seznamy souborů. 0=Zobrazit soubor 1=Upravit soubor 2=Přenést soubor

en: This is a comma separated list of charsets to try to convert the remote messages to the current locale
cs: Toto je seznam znakových sad oddělených čárkou, používaných při pokusu převést vzdálené názvy souborů do aktuálního národního nastavení

en: This is the password that will be used whenever you log into a remote FTP server as anonymous
cs: Toto je heslo, které bude použito, kdykoli se přihlásíte ke vzdálenému serveru FTP jako anonym

en: This is the value of LC_TIME for the remote site. This is so that dates can be parsed properly in the directory listings.
cs: Toto je hodnota LC_TIME (národní formát data a času) pro vzdálený server. Je potřeba, aby mohla být správně analyzováno datum ve výpisech složek.

en: This section specifies which hosts are on the local subnet and won't need to go out the proxy server (if available). Syntax: dont_use_proxy=.domain or dont_use_proxy=network number/netmask
cs: Tento oddíl určuje, které počítače jsou v místní podsíti a nemusí používat proxy server (pokud je k dispozici). Syntaxe: dont_use_proxy=.doména nebo dont_use_proxy=číslo sítě/maska sítě

en: This specifies how your proxy server expects us to log in. You can specify a 2 character replacement string prefixed by a % that will be replaced with the proper data. The first character can be either p for proxy or h for the host of the FTP server. The second character can be u (user), p (pass), h (host), o (port) or a (account). For example, to specify the proxy user, you can you type in %pu
cs: Toto určuje, jak váš server proxy očekává, že se přihlásíme. Můžete zadat dvouznakový zástupný řetězec uvozený znakem %, který bude nahrazen  správnými daty. První znak může být buď p pro proxy nebo h pro počítač serveru FTP. Druhý znak může být u (uživatel), p (heslo), h (počítač), o (port) nebo a (účet). Například pro zadání uživatele proxy můžete vložit %pu

en: This specifies the default protocol to use
cs: Tímto se určuje výchozí používaný protokol

en: Transfer Block Size:
cs: Velikost bloku při přenosu:

en: Transfer Files
cs: Přenést soubory

en: Transfer files in ASCII mode
cs: Přenášet soubory v režimu ASCII

en: Translated by
cs: Přeložili: Domanský Petr <doman@atlas.cz>, Miloslav Trmač <mitr@volny.cz>, Marek Černocký <marek@manet.cz>

en: Trying %s:%d
cs: Zkouší se %s:%d

en: Type:
cs: Typ:

en: Unknown message returned from server
cs: Ze serveru vrácena neznámá zpráva

en: Unknown percentage complete. (File %ld of %ld)
cs: Dokončena neznámá část. (Soubor %ld z %ld)

en: Uploads local file(s)
cs: Odeslat místní soubor(y)

en: Use HTTP/1.1
cs: Používat HTTP/1.1

en: User
cs: Uživatel

en: User:
cs: Uživatel:

en: Username [anonymous]:
cs: Jméno uživatele [anonymous]:

en: Username:
cs: Jméno uživatele:

en: Verify SSL Peer
cs: Ověřit protistranu SSL

en: View
cs: Zobrazit

en: View program:
cs: Prohlížecí program:

en: View: %s is a directory. Cannot view it.
cs: Zobrazení: %s je složka. Tu nelze zobrazit.

en: View: Cannot fork another process: %s
cs: Zobrazení: Nelze vytvořit další proces: %s

en: View: Cannot open file %s: %s
cs: Zobrazení: Nelze otevřít soubor %s: %s

en: Viewing file %s
cs: Zobrazuje se soubor %s

en: Waiting %d seconds until trying to connect again
cs: Čeká se %d sekund před dalším pokusem o připojení

en: Waiting...
cs: Čeká se…

en: Warning: Cannot find master bookmark file %s
cs: Varování: Nelze najít hlavní soubor záložek %s

en: Warning: Cannot parse listing %s
cs: Varování: Nelze analyzovat výpis %s

en: Warning: Stripping path off of file '%s'. The stripped path (%s) doesn't match the current directory (%s)
cs: Varování: Odstraňuje se cesta ze souboru „%s“. Oříznutá cesta (%s) neodpovídá aktuální složce (%s)

en: What would you like to rename %s to?
cs: Jak byste chtěli přejmenovat %s?

en: Write
cs: Zápis

en: You can now adjust the attributes of your file(s)
    Note: Not all ftp servers support the chmod feature
cs: Nyní můžete upravit atributy svých souborů
    Poznámka: Ne všechny servery FTP podporují chmod

en: You must specify a name for the bookmark.
cs: Musíte zadat název pro záložku.

en: Your firewall account (optional)
cs: Váš účet na firewallu (volitelné)

en: Your firewall password
cs: Vaše heslo pro firewall

en: Your firewall username
cs: Vaše uživatelské jméno pro firewall

en: ] (Cached) [
cs: ] (v mezipaměti) [

en: _Domain:
cs: _Doména:

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Host:
cs: _Počítač:

en: _Network address:
cs: _Síťová adresa:

en: _Type:
cs: _Typ:

en: _User:
cs: _Uživatel:

en: ascending
cs: vzestupně

en: attribs
cs: atributy

en: datetime
cs: datum/čas

en: descending
cs: sestupně

en: ext=file extenstion:XPM file:Ascii or Binary (A or B):viewer program. Note: All arguments except the file extension are optional
cs: ext=přípona souboru:soubor XPM:ASCII nebo Binární (A nebo B):prohlížecí program. Poznámka: Všechny argumenty kromě přípony souboru jsou nepovinné

en: file
cs: soubor

en: gFTP Error: Bad bookmarks file name %s
cs: Chyba gFTP: Špatný název souboru záložek %s

en: gFTP Error: Bad config file name %s
cs: Chyba gFTP: Špatný název souboru nastavení %s

en: gFTP Error: Bad log file name %s
cs: Chyba gFTP: Špatný název souboru se záznamem %s

en: gFTP Error: Cannot find file %s in %s or %s
cs: Chyba gFTP: Nelze najít soubor %s v %s nebo %s

en: gFTP Error: Cannot find master config file %s
cs: Chyba gFTP: Nelze najít hlavní soubor nastavení %s

en: gFTP Error: Cannot open bookmarks file %s: %s
cs: Chyba gFTP: Nelze otevřít soubor záložek %s: %s

en: gFTP Error: Cannot open config file %s: %s
cs: Chyba gFTP: Nelze otevřít soubor nastavení %s: %s

en: gFTP Error: Could not make directory %s: %s
cs: Chyba gFTP: Nelze vytvořit složku %s: %s

en: gFTP Warning: Cannot open %s for writing: %s
cs: Varování gFTP: Nelze otevřít %s pro zápis: %s

en: gFTP Warning: Line %d doesn't have enough arguments
cs: Varování gFTP: Řádek %d nemá dost argumentů

en: gFTP Warning: Skipping line %d in bookmarks file: %s
cs: Varování gFTP: Vynechává se řádek %d v souboru záložek: %s

en: gFTP Warning: Skipping line %d in config file: %s
cs: Varování gFTP: Vynechává se řádek %d v souboru nastavení: %s

en: gFTP comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, see the COPYING file. This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions; for details, see the COPYING file
cs: gFTP je šířen BEZ JAKÉKOLI ZÁRUKY; další podrobnosti viz soubor COPYING. Toto je svobodný software a za konkrétních podmínek jej můžete dále šířit; další podrobnosti viz soubor COPYING

en: group
cs: skupina

en: local filesystem
cs: místní systém souborů

en: none
cs: žádný

en: password
cs: heslo

en: size
cs: velikost

en: total
cs: celkem

en: unknown
cs: neznámý

en: usage: %s <filespec>
cs: použití: %s <maska>

en: usage: chdir <directory>
cs: použití: chdir <složka>

en: usage: chmod <mode> <file>
cs: použití: chmod <mód> <soubor>

en: usage: delete <file>
cs: použití: delete <soubor>

en: usage: gftp
cs: použití: gftp

en: usage: mkdir <new directory>
cs: použití: mkdir <nová složka>

en: usage: open
cs: použití: open

en: usage: rename <old name> <new name>
cs: použití: rename <starý název> <nový název>

en: usage: rmdir <directory>
cs: použití: rmdir <složka>

en: usage: set [variable = value]
cs: použití: set [proměnná = hodnota]

en: usage: site <site command>
cs: použití: site <příkaz serveru>

en: user
cs: uživatel

en: user@host
cs: uživatel@počítač

en: user@host NOAUTH
cs: uživatel@počítač NOAUTH

en: user@host port
cs: uživatel@počítač port

en: user@host:port
cs: uživatel@počítač:port
