gvfs - en to cs translation catalogue (410 entries)

en:  (invalid encoding)
cs:  (neplatné kódování)

en: %s Encrypted
cs: Šifrováno %s

en: %s File System Service
cs: Služba systému souborů %s

en: %s Possibly Encrypted
cs: Potenciálně šifrováno %s

en: %s Volume
cs: Svazek %s

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
cs: %s můžete bezpečně odpojit.
    Zařízení bylo odebráno.

en: %s for %s on %s
cs: %s jako %s na %s

en: %s has been unmounted
cs: %s bylo odpojeno

en: %s on %s
cs: %s na %s

en: %s on %s%s
cs: %s na %s%s

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
cs: %s odpojeno
    Souborový systém byl odpojen.

en: %s: %d: Directory or file exists
cs: %s: %d: Složka nebo soubor existuje

en: %s: %d: Invalid filename
cs: %s: %d: Neplatný název souboru

en: %s: %d: No such file or directory
cs: %s: %d: Neexistuje žádný takový soubor nebo složka

en: %s: %d: Not Supported
cs: %s: %d: Nepodporováno

en: / in %s
cs: / v %s

en: / on %s
cs: / na %s

en: A passphrase is required to access the volume
cs: Pro přístup ke svazku je vyžadováno heslo

en: Accessing application icons on device failed
cs: Přistoupení k ikonám aplikací na zařízení selhalo

en: Accounts are unsupported
cs: Účty nejsou podporovány

en: An invalid username was provided.
cs: Bylo poskytnuto neplatné uživatelské jméno.

en: An operation is already pending
cs: Operace již probíhá

en: Ancestor directory doesn’t exist
cs: Předešlá složka neexistuje

en: Audio CD File System Service
cs: Služba systému souborů zvukového CD

en: Audio Disc
cs: Zvukový disk

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
cs: Je vyžadováno ověření
    Pro přístup k šifrovaným datům na „%s“ je zapotřebí heslo.

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
cs: Je vyžadováno ověření
    Pro přístup k šifrovaným datům na „%s“ je zapotřebí heslo.
    Svazek je možná svazkem VeraCrypt, protože obsahuje náhodná data.

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
cs: Je vyžadováno ověření
    Zadejte heslo ke klíči uživatele „%s“ na „%s“:

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
cs: Je vyžadováno ověření
    Zadejte heslo ke klíči pro „%s“:

en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
cs: Je vyžadováno ověření
    Zadejte heslo pro sdílení „%s“ na „%s“:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
cs: Je vyžadováno ověření
    Zadejte heslo uživatelel „%s“ na „%s“:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
cs: Je vyžadováno ověření
    Zadejte heslo pro „%s“:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
cs: Je vyžadováno ověření
    Zadejte heslo proxy:

en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
cs: Je vyžadováno ověření
    Zadejte uživatele a heslo pro sdílení „%s“ na „%s“:

en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
cs: Je vyžadováno ověření
    Zadejte uživatele a heslo pro „%s“:

en: Authentication is required to perform file operations
cs: K provedení souborových operací je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
cs: K spuštění démona gvfsd-admin je vyžadováno ověření

en: Automount failed: %s
cs: Automatické připojení selhalo: %s

en: Backend currently unmounting
cs: Podpůrná vrstva je v současnosti odpojená

en: Backup file creation failed
cs: Selhala tvorba záložního souboru

en: Backup file creation failed: %s
cs: Tvorba záložního souboru selhala: %s

en: Backups not supported
cs: Zálohy nejsou podporovány

en: Burn
cs: Zápis

en: CD/DVD Creator
cs: Tvůrce CD/DVD

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Login
cs: Zrušit přihlášení

en: Cannot allocate new file to append to
cs: Nelze alokovat nový soubor, ke kterému má proběhnout přidání

en: Cannot create gphoto2 context
cs: Nelze vytvořit kontext gphoto2

en: Cannot create gudev client
cs: Nelze vytvořit klienta gudev

en: Cannot find drive %s
cs: Nelze najít mechaniku %s

en: Cannot get data of file to append to
cs: Nelze získat data souboru, ke kterému má proběhnout přidání

en: Cannot make directory in this location
cs: Na tomto místě nelze vytvořit složku

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
cs: Nelze otevřít datové spojení. Možná to znemožňuje firewall?

en: Cannot read file to append to
cs: Nelze přečíst soubor, ke kterému má proběhnout přidání

en: Cannot write to this location
cs: Do tohoto místa nelze zapisovat

en: Can’t copy directory over directory
cs: Nelze kopírovat složku přes složku

en: Can’t copy file over directory
cs: Nelze kopírovat přes složku

en: Can’t eject file
cs: Nezdařilo se vysunout soubor

en: Can’t find metadata file %s
cs: Nezdařilo se najít soubor metadat %s

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
cs: Nezdařilo se zpracovat verzi %d kódování GVfsIcon

en: Can’t merge directories
cs: Nezdařilo se sloučit složky

en: Can’t monitor file or directory.
cs: Nelze sledovat soubor nebo složku.

en: Can’t mount file
cs: Nezdařilo se připojit soubor

en: Can’t move a shared directory into the Trash
cs: Do koše nelze přesunout sdílenou složku

en: Can’t move directory into one of its descendants
cs: Složku nelze přesunout do žádné z jejích potomků

en: Can’t move directory over directory
cs: Nelze přesunout složku přes složku

en: Can’t move file over directory
cs: Nelze přesunout soubor nad složku

en: Can’t move over directory
cs: Nelze přesunout nad složku

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
cs: Nelze přesunout bod sdílení do sdílené složky

en: Can’t open directory
cs: Nelze otevřít složku

en: Can’t open mountable file
cs: Nelze otevřít připojitelný soubor

en: Can’t poll file
cs: Nezdařilo se dotázat souboru

en: Can’t recursively copy directory
cs: Nelze rekurzivně kopírovat složku

en: Can’t recursively move directory
cs: Nelze rekurzivně přesunout složku

en: Can’t rename file, filename already exists
cs: Nelze přejmenovat soubor, cílový název souboru už existuje

en: Can’t rename volume
cs: Nezdařilo se přejmenovat svazek

en: Can’t send host identity confirmation
cs: Nezdařilo se odeslat potvrzení identity hostitele

en: Can’t send password
cs: Nezdařilo se odeslat heslo

en: Can’t start drive
cs: Nezdařilo se spustit mechaniku

en: Can’t stop drive
cs: Nezdařilo se zastavit mechaniku

en: Can’t unmount file
cs: Nezdařilo se odpojit soubor

en: Can’t write to directory
cs: Nezdařil se zápis do složky

en: Channel blocked
cs: Kanál je blokován

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
cs: Čárkami oddělený seznam domén DNS-SD, které by měly být viditelné v umístění „network:///“.

en: Computer
cs: Počítač

en: Connection failed
cs: Operace selhala

en: Connection refused by server
cs: Spojení odmítnuto serverem

en: Connection unexpectedly went down
cs: Spojení bylo neočekávaně přerušeno

en: Could not create request
cs: Nelze vytvořit požadavek

en: Could not find an enclosing directory
cs: Nelze nalézt příslušející složku

en: Could not find enclosing mount
cs: Nelze nalézt uzavřené připojení

en: Could not parse response
cs: Nelze analyzovat odpověď

en: Couldn’t find matching udev device.
cs: Nezdařilo se najít odpovídající zařízení udev.

en: Couldn’t get stream file descriptor
cs: Nezdařilo se získat popisovač souboru s datovým proudem

en: Couldn’t load %s on %s
cs: Nelze načíst %s na %s

en: Data connection closed
cs: Datové spojení ukončeno

en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
cs: Uzamčené zařízení
    Zařízení „%s“ je uzamčeno.
    
    Zadejte kód k zařízení a klikněte na „Zkusit znovu“.

en: Device not found
cs: Zařízení nenalezeno

en: Didn’t get stream file descriptor
cs: Nebyl získán popisovač souboru s datovým proudem

en: Digital Camera (%s)
cs: Digitální fotoaparát (%s)

en: Directory doesn’t exist
cs: Složka neexistuje

en: Directory not empty
cs: Složka není prázdná

en: Directory notification not supported
cs: Upozornění složek nepodporováno

en: Directory “%s” is not empty
cs: Složka „%s“ není prázdná

en: Documents on %s
cs: Dokumenty na %s

en: Documents on Apple Mobile Device
cs: Dokumenty na Apple Mobile Device

en: Don’t start fuse.
cs: Nespouštět fuse.

en: Drive %s does not contain audio files
cs: Mechanika %s neobsahuje zvukové soubory

en: Eject Anyway
cs: Přesto vysunout

en: Empty response
cs: Prázdná odpověď

en: Enable debug output.
cs: Zapnout ladicí výstup.

en: Encryption passphrase for %s
cs: Šifrovací heslo pro %s

en: End of stream
cs: Konec datového proudu

en: Enter verification code for %s
cs: Zadejte ověřovací kód pro zařízení %s

en: Enter verification code for %s on %s
cs: Zadejte ověřovací kód pro uživatele %s na zařízení %s

en: Error creating backup file: %s
cs: Chyba při vytváření záložního souboru: %s

en: Error creating camera
cs: Chyba při vytváření prvku fotoaparátu

en: Error creating directory
cs: Chyba při vytváření složky

en: Error creating file object
cs: Chyba při vytváření objektu souboru

en: Error deleting directory
cs: Chyba při mazání složky

en: Error deleting file
cs: Chyba při mazání souboru

en: Error deleting file: %s
cs: Chyba při mazání souboru: %s

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
cs: Chyba při mazání neplatného hesla z klíčenky (%s)

en: Error from “paranoia” on drive %s
cs: Chyba knihovny paranoia na mechanice %s

en: Error getting data from file
cs: Chyba při získávání dat ze souboru

en: Error getting device information
cs: Chyba při získávání informací o zařízení

en: Error getting file
cs: Chyba při získávání souboru

en: Error in stream protocol: %s
cs: Chyba v protokolu datového proudu: %s

en: Error initializing Avahi resolver
cs: Chyba při inicializaci resolveru Avahi

en: Error initializing Avahi: %s
cs: Chyba při spouštění Avahi: %s

en: Error initializing camera
cs: Chyba při spouštění fotoaparátu

en: Error loading device information
cs: Chyba při nahrávání informací o zařízení

en: Error looking up device information
cs: Chyba při vyhledávání informací o zařízení

en: Error moving file/folder
cs: Chyba při přesouvání souboru/složky

en: Error moving file: %s
cs: Chyba při přesouvání souboru: %s

en: Error occurred when validating the certificate.
cs: Nastala chyba při ověřování certifikátu.

en: Error removing target file: %s
cs: Chyba při odstraňování cílového souboru: %s

en: Error renaming directory
cs: Chyba při přejmenovávání složky

en: Error renaming file
cs: Chyba při přejmenovávání souboru

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
cs: Chyba při vyhledávání služby „%s“ „%s“ v doméně „%s“

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
cs: Chyba při vyhledávání služby „%s“ „%s“ v doméně „%s“. Schází jeden nebo více záznamů TXT. Požadované klíče: „%s“.

en: Error seeking in stream
cs: Chyba při přeskakování v datovém proudu

en: Error seeking in stream on camera %s
cs: Chyba při přeskakování v datovém proudu u fotoaparátu %s

en: Error seeking in stream on drive %s
cs: Chyba při přeskakování v datovém proudu na mechanice %s

en: Error setting file metadata: %s
cs: Chyba při nastavování metadat souboru: %s

en: Error setting up camera communications port
cs: Chyba při nastavování komunikačního portu fotoaparátu

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
cs: Chyba při ukládání hesla do klíčenky (%s)

en: Error while getting mount info: %s
cs: Chyba při získávání informace o připojení: %s

en: Error writing file
cs: Chyba při zápisu souboru

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
cs: Další domény, ve kterých lze hledat služby DNS-SD

en: Failed to create active FTP connection.
cs: Nepodařilo se vytvořit aktivní spojení FTP.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
cs: Nelze vytvořit aktivní spojení FTP. Možná to nepodporuje router?

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
cs: Nezdařilo se vysunutí média; jeden nebo více svazků na médiu je zaneprázdněno.

en: Failed to get file list
cs: Nezdařilo se získání seznamu souborů

en: Failed to get folder list
cs: Nezdařilo se získání seznamu složek

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
cs: Nezdařilo se získat org.gnome.OnlineAccounts.Files k %s

en: Failed to mount Windows share: %s
cs: Selhalo připojení sdílení Windows: %s

en: Failed to retrieve share list from server: %s
cs: Nezdařilo se získat seznam sdílení ze serveru: %s

en: Failure
cs: Selhání

en: File Sharing
cs: Sdílení souborů

en: File System
cs: Systém souborů

en: File doesn’t exist
cs: Soubor neexistuje

en: File exists
cs: Soubor existuje

en: File is directory
cs: Soubor je složkou

en: File is locked by another user
cs: Soubor je uzamčen jiným uživatelem

en: File is not a directory
cs: Soubor není složkou

en: File is not a regular file
cs: Soubor není běžným souborem

en: File is not open for read access
cs: Soubor není otevřen pro přístup ke čtení

en: File is not open for write access
cs: Soubor není otevřen pro přístup k zápisu

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: File system is busy
cs: Systém souborů je zaneprázdněn

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
cs[0]: Systém souborů je zaneprázdněn: %d otevřený soubor
cs[1]: Systém souborů je zaneprázdněn: %d otevřené soubory
cs[2]: Systém souborů je zaneprázdněn: %d otevřených souborů

en: Filename contains invalid characters.
cs: Název souboru obsahuje neplatné znaky.

en: Filesystem is read-only
cs: Souborový systém je pouze ke čtení

en: GVFS Daemon
cs: Démon GVFS

en: GVFS Metadata Daemon
cs: Démon metadat GVFS

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
cs: Sledování svazků GVfs UDisks2

en: Generic libmtp error
cs: Obecná chyba libmtp

en: Got EOS
cs: Obdrženo EOS

en: Got error “%s” from server
cs: Obdržena chyba „%s“ ze serveru

en: Got unexpected end of stream
cs: Neočekávaný konec datového proudu

en: Got unknown error code %d from server
cs: Obdržen chybový kód %d ze serveru

en: HTTP Client Error: %s
cs: Chyba klienta HTTP: %s

en: HTTP Error: %s
cs: Chyba HTTP: %s

en: Host closed connection
cs: Hostitel ukončil spojení

en: Host key verification failed
cs: Ověření klíče hostitele selhalo

en: Hostname not known
cs: Název hostitele není znám

en: How DNS-SD services are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Local Network folder) and "disabled".
cs: Jak se zobrazují služby DNS-SD v umístění „network:///“. Možné hodnoty jsou „merged“, „separate“ (složka Místní síť) a „disabled“.

en: How SMB devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Windows Network folder) and "disabled".
cs: Jak se zobrazují zařízení SMB v umístění „network:///“. Možné hodnoty jsou „merged“, „separate“ (složka Síť Windows) a „disabled“.

en: How WSDD devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the WSDD Network folder) and "disabled".
cs: Jak se zobrazují zařízení WSDD v umístění „network:///“. Možné hodnoty jsou „merged“, „separate“ (složka Síť WSDD) a „disabled“.

en: How to display SMB devices
cs: Jak zobrazovat zařízení SMB

en: How to display WSDD devices
cs: Jak zobrazovat zařízení WSDD

en: How to display local DNS-SD services
cs: Jak zobrazovat místní služby DNS-SD

en: Identification not found.
cs: Identifikace nebyla nalezena.

en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
cs: Selhalo ověření identity
    %s
    
    %s
    
    Jste si jisti, že chcete pokračovat?

en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
cs: Selhalo ověření identity
    Klíč hostitele “%s” se liší od klíče IP adresy “%s”.
    Chcete-li mít jistotu, že je bezpečné pokračovat, kontaktujte prosím správce systému.

en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
cs: Selhalo ověření identity
    Identitu hostitele „%s“ se nezdařilo ověřit. K tomuto dochází v případě prvního přihlášení k počítači.
    
    Identita zaslaná vzdáleným počítačem je %s. Chcete-li mít jistotu, že je bezpečné pokračovat, kontaktujte prosím správce systému.

en: Insufficient permissions
cs: Nedostatečná oprávnění

en: Internal Apple File Control error
cs: Vnitřní chyba Apple File Control

en: Internal Error (%s)
cs: Vnitřní chyba (%s)

en: Internal error: %s
cs: Vnitřní chyba: %s

en: Internal error: Unknown Error
cs: Vnitřní chyba: neznámá chyba

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
cs: Neplatné umístění AFC: musí být ve formátu afc://uuid:číslo-portu

en: Invalid Apple File Control data received
cs: Přijata neplatná data Apple File Control

en: Invalid attribute type
cs: Neplatný typ atributu

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
cs: Neplatný typ atributu (očekáván uint32)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
cs: Neplatný typ atributu (očekáván uint64)

en: Invalid credentials for %s
cs: Neplatné přihlašovací údaje k %s

en: Invalid dbus message
cs: Neplatná zpráva D-Bus

en: Invalid file info format
cs: Neplatný formát informace o souboru

en: Invalid filename
cs: Neplatný název souboru

en: Invalid filename %s
cs: Neplatný název souboru %s

en: Invalid mount spec
cs: Neplatné určení připojení

en: Invalid reply
cs: Neplatná odpověď

en: Invalid reply received
cs: Přijata neplatná odpověď

en: Invalid return value from %s
cs: Neplatná návratová hodnota od %s

en: Items in the trash may not be modified
cs: Položky v koši nemohou být měněny

en: Listing applications installed on device failed
cs: Vytvoření seznamu aplikací nainstalovaných na zařízení selhalo

en: Local Network
cs: Místní síť

en: Location is already mounted
cs: Umístění je již připojeno

en: Location is not mountable
cs: Umístění není připojitelné

en: Lockdown Error: Invalid Argument
cs: Chyba uzamčení: Neplatný argument

en: Log In Anyway
cs: Přesto se přihlásit

en: Login dialog cancelled
cs: Přihlašovací dialog zrušen

en: Main daemon for GVFS
cs: Hlavní démon GVFS

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
cs: Chybné DNS-SD encoded_triple „%s“

en: Malformed icon identifier “%s”
cs: Vadný identifikátor ikony „%s“

en: Malformed input data for GVfsIcon
cs: Chybná vstupní data u GVfsIcon

en: Metadata daemon for GVFS
cs: Démon metadat technologie GVFS

en: Mount point does not exist
cs: Bod připojení neexistuje

en: My Files
cs: Mé soubory

en: Name already exists
cs: Název již existuje

en: Network
cs: Síť

en: Network Location Monitor
cs: Sledování síťových umístění

en: New name too long
cs: Nový název je příliš dlouhý

en: No
cs: Ne

en: No MTP devices found
cs: Nenalezena žádná zařízení MTP

en: No camera specified
cs: Nebyl zadán žádný fotoaparát

en: No device specified
cs: Nezadáno žádné zařízení

en: No drive specified
cs: Nezadána žádná mechanika

en: No hostname specified
cs: Nebyl zadán název hostitele

en: No medium in the drive
cs: V mechanice není médium

en: No mount type specified
cs: Nezadán žádný typ připojení

en: No outstanding mount operation
cs: Nejsou žádné nedokončené připojovací operace

en: No route to host
cs: K hostiteli neexistuje cesta

en: No space left on server
cs: Na serveru není volné místo

en: No such file
cs: Žádný takový soubor neexistuje

en: No such file %s on drive %s
cs: Žádný takový soubor %s na mechanice %s neexistuje

en: No such file or directory
cs: Neexistuje žádný takový soubor nebo složka

en: No thumbnail for entity “%s”
cs: K entitě „%s“ neexistuje žádný náhled

en: No volume specified
cs: Nezadán žádný svazek

en: Not a WebDAV enabled share
cs: Není sdílením s povoleným WebDAV

en: Not a directory
cs: Není složkou

en: Not a mountable file
cs: Není připojitelným souborem

en: Not a regular file
cs: Není běžným souborem

en: Not enough space on volume
cs: Na svazku není dostatek místa

en: Not supported (not same directory)
cs: Nepodporováno (nejedná se o stejnou složku)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
cs: Nepodporováno (zdroj je složka, cíl je existující soubor)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
cs: Nepodporováno (zdroj je složka, cíl je složka)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
cs: Nepodporováno (zdroj je soubor, cíl je složka)

en: Object being moved doesn’t exist
cs: Přesunovaný objekt neexistuje

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
cs: Přesunovaný objekt je označen jako nepřejmenovatelný (RenameInhibit)

en: Object with that name already exists
cs: Objekt s takovým názvem již existuje

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
cs: Jeden nebo více programů znemožňují provést odpojení.

en: Operation failed
cs: Operace selhala

en: Operation not supported
cs: Operace není podporována

en: Operation not supported by backend
cs: Operace není podpůrnou vrstvou podporována

en: Operation not supported, files on different mounts
cs: Operace není podporována, soubory na rozdílných připojeních

en: Operation was cancelled
cs: Operace byla zrušena

en: Page type unknown
cs: Neznámý typ strany

en: Password dialog cancelled
cs: Dialog zadání hesla zrušen

en: Perform file operations
cs: Provedení souborových operací

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Permission denied.
cs: Přístup odepřen.

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
cs: Oprávnění odmítnuto: Je možné, že tento hostitel není povolen nebo je vyžadován privilegovaný port

en: Protocol error
cs: Chyba protokolu

en: Range lock conflict exists
cs: Existuje konflikt uzamčeného rozsahu

en: Recent
cs: Nedávné

en: Remote Login
cs: Vzdálené přihlášení

en: Replace old daemon.
cs: Nahradit starého démona.

en: Response invalid
cs: Neplatná odpověď

en: SMB workgroup
cs: Pracovní skupina SMB

en: Seek not supported on stream
cs: Přeskakování v datovém proudu není podporováno

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
cs: Server nepodporuje operaci FPCopyFile

en: Shared drives
cs: Sdílené disky

en: Shared with me
cs: Sdíleno se mnou

en: Show program version.
cs: Zobrazit verzi programu.

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
cs: Zdrojový soubor a/nebo cílová složka neexistuje

en: Source file is a directory
cs: Zdrojový soubor je složkou

en: Storage (%X)
cs: Úložiště (%X)

en: Symlinks not supported by backend
cs: Symbolické odkazy nejsou podpůrnou vrstvou podporovány

en: Target directory already exists
cs: Cílová složka už existuje

en: Target file already exists
cs: Cílový soubor už existuje

en: Target file exists
cs: Cílový soubor existuje

en: Target file is a directory
cs: Cílový soubor je složkou

en: Target file is not a regular file
cs: Cílový soubor není běžným souborem

en: Target file is open
cs: Cílový soubor je otevřen

en: Target is a directory
cs: Cíl je složkou

en: Target object doesn’t exist
cs: Cílový objekt neexistuje

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
cs: Cílový objekt je označen jako nesmazatelný (DeleteInhibit)

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
cs: Cílový objekt je označen jako nepřejmenovatelný (RenameInhibit)

en: Target object is not a directory
cs: Cílový objekt není složkou

en: The FTP server is busy. Try again later
cs: Server je zaneprázdněn. Zkuste to znovu později

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
cs: Pracovní skupina nebo doména sítě Windows, které je uživatel součástí. Aby se nová pracovní skupina plně projevila, bude se uživatel možná muset odhlásit a znovu přihlásit.

en: The certificate does not match the identity of the site.
cs: Certifikát neodpovídá identitě webových stránek.

en: The certificate has been revoked.
cs: Certifikát byl odvolán.

en: The certificate has expired.
cs: Certifikát vypršel.

en: The certificate’s activation time is in the future.
cs: Aktivační čas certifikátu je v budoucnosti.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
cs: Algoritmus certifikátu není považován za bezpečný.

en: The command is not supported by the server.
cs: Příkaz není serverem podporován.

en: The connection is closed
cs: Spojení je ukončeno

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
cs: Spojení je uzavřeno (základní proces SSH skončil)

en: The connection is not opened
cs: Spojení není otevřeno

en: The connection was interrupted
cs: Spojení bylo přerušeno

en: The device did not respond
cs: Zařízení neodpovědělo

en: The device is password protected
cs: Zařízení je chráněné heslem

en: The file does not exist or isn’t an audio track
cs: Soubor neexistuje nebo není zvukovou stopou

en: The file is not a directory
cs: Soubor není složkou

en: The file was externally modified
cs: Soubor byl upraven externě

en: The given drive was not found
cs: Zadaný disk nebyl nalezen

en: The given mount was not found
cs: Zadané připojení nebylo nalezeno

en: The given volume was not found
cs: Zadaný svazek nebyl nalezen

en: The password prompt was cancelled.
cs: Dialog zadání hesla byl zrušen.

en: The recent folder may not be deleted
cs: Nedávno použitá složka nemůže být smazána

en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
cs[0]: Server nepodporuje hesla delší než %d znak.
cs[1]: Server nepodporuje hesla delší než %d znaky.
cs[2]: Server nepodporuje hesla delší než %d znaků.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
cs: Server „%s“ nepodporuje anonymní přístup.

en: The signing certificate authority is not known.
cs: Certifikační autorita podpisového certifikátu je neznámá.

en: The specified location is not mounted
cs: Zadané umístění není připojeno

en: The specified location is not supported
cs: Zadané umístění není podporováno

en: The trash folder may not be deleted
cs: Složka koše nemůže být smazána

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
cs: Neuzamčené zařízení neobsahuje rozpoznatelný systém souborů

en: The user has not trusted this computer
cs: Uživatel tomuto počítači zatím nedůvěřuje

en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
cs: Při vyhledávání služby „%s“ „%s“ v doméně „%s“ vypršel čas

en: Timed out running command-line “%s”
cs: Při spuštění příkazového řádku „%s“ vypršel čas

en: Timed out when logging in
cs: Při přihlašování vypršel časový limit

en: Too many authentication failures
cs: Selhalo příliš mnoho ověření

en: Too many files open
cs: Je otevřeno příliš mnoho souborů

en: Trash
cs: Koš

en: Truncate not supported on stream
cs: Zkracování v datovém proudu není podporováno

en: Try again
cs: Zkusit znovu

en: Try “%s --help” for more information.
cs: Více informací viz „%s --help“.

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
cs: Při rozpoznávání zařízení MTP se nezdařila alokovat paměť

en: Unable to connect
cs: Nelze se připojit

en: Unable to connect to MTP device
cs: Nelze se připojit k zařízení MTP

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
cs: Není možné se spojit se serverem "%s" se zadaným heslem.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
cs: Nelze se spojit se serverem "%s". Nastal problém v komunikaci.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
cs: Nelze se spojit se serverem "%s". Nenalezen žádný vyhovující ověřovací mechanismus.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
cs: Nelze se spojit se serverem „%s“. Server nepodporuje verzi AFP 3.0 nebo novější.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
cs: Nelze se spojit se serverem. Nastal problém v komunikaci.

en: Unable to create temporary directory
cs: Nezdařilo se vytvoření dočasné složky

en: Unable to create temporary file
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor

en: Unable to create temporary file (%s)
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor (%s)

en: Unable to disconnect from the server.
cs: Nezdařilo se odpojení od serveru.

en: Unable to find supported SSH command
cs: Nezdařilo se nalézt podporovaný příkaz SSH

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
cs: Není možné se přihlásit k serveru "%s" se zadaným heslem.

en: Unable to move metadata keys
cs: Nepodařilo se přesunout klíče metadat

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení MTP „%03u,%03u“

en: Unable to open source file for reading
cs: Otevřený zdrojový soubor nelze otevřít jako pro čtení

en: Unable to remove metadata keys
cs: Nepodařilo se odstranit klíče metadat

en: Unable to set metadata key
cs: Nepodařilo se nastavit klíč metadat

en: Unable to spawn SSH program
cs: Nelze spustit program SSH

en: Unable to spawn SSH program: %s
cs: Nelze spustit program SSH: %s

en: Unable to unset metadata key
cs: Nepodařilo se zrušit nastavení klíče metadat

en: Unexpected end of stream
cs: Neočekávaný konec datového proudu

en: Unexpected reply from server
cs: Neočekávaná odpověď od serveru

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
cs: Nezpracovaná chyba Apple File Control (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
cs: Nezpracovaná chyba uzamčení (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
cs: Nezpracovaná chyba libimobiledevice (%d)

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Unknown reason
cs: Neznámý důvod

en: Unmount Anyway
cs: Přesto odpojit

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
cs: Odpojuje se %s
    Odpojuje se od souborového systému.

en: Unmounting %s
    Please wait
cs: Odpojování %s
    Prosím čekejte

en: Unnamed Drive
cs: Bezejmenná mechanika

en: Unnamed Drive (%s)
cs: Bezejmenná mechanika (%s)

en: Unsupported authentication method for %s
cs: Nepodporovaná ověřovací metoda k %s

en: Unsupported network protocol
cs: Nepodporovaný síťový protokol

en: Unsupported seek type
cs: Nepodporovaný typ hledání

en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
cs: Nedůvěryhodné zařízení
    Zařízení „%s“ se zatím nedůvěřuje.
    Zapněte u zařízení „Důvěřovat“ a klikněte na „Zkusit znovu“.

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
cs: Použití: %s --spawner dbus-id cesta_objektu

en: Usage: %s key=value key=value …
cs: Použití: %s klíč=hodnota klíč=hodnota…

en: User refused to trust this computer
cs: Uživatel tomuto počítači odmítl důvěřovat

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
cs: Hodnota je mimo rozsah, sftp podporuje jen 32bitové časové razítko

en: Volume
cs: Svazek

en: Volume doesn’t exist
cs: Svazek neexistuje

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
cs: Svazek je zaneprázdněn
    Je zaneprázdněn kvůli jedné nebo více aplikacím.

en: Volume is flat and doesn’t support directories
cs: Svazek je monotónní a nepodporuje složky

en: Volume is read-only
cs: Svazek je pouze ke čtení

en: WS-Discovery Network
cs: Síť WS-Discovery

en: WSDD Network
cs: Síť WSDD

en: WebDAV share
cs: Sdílení WebDAV

en: Windows Network
cs: Síť Windows

en: Windows Network File System Service
cs: Služba systému souborů sítě Windows

en: Windows Shares File System Service
cs: Služba systému souborů sdílení prostředků Windows

en: Windows shares on %s
cs: Sdílení Windows na %s

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
cs: Zapisují se data na %s
    Zařízení byste neměli odpojit.

en: Yes
cs: Ano

en: Your password has expired.
cs: Platnost vašeho hesla vypršela.

en: Your password needs to be changed.
cs: Vaše heslo musí být změněno.

en: can’t get metadata proxy
cs: nezdařilo se získat proxy metadat

en: can’t open metadata tree
cs: nezdařilo se otevřít strom metadat

en: cdda mount on %s
cs: připojení cdda na %s

en: error starting mount daemon
cs: chyba při spouštění démona mount

en: gphoto2 mount on %s
cs: připojení gphoto2 na %s

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
cs: Chyba libimobiledevice: Neplatný argument

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
cs: Chyba libimobiledevice: Nebylo nalezeno žádné zařízení. Ověřte prosím, zda je usbmuxd nastaveno správně.

en: libmtp error: %s
cs: Chyba libmtp: %s

en: mountpoint for %s already running
cs: bod připojení %s již běží

en: values must be string or list of strings
cs: hodnoty musí být řetězcem nebo seznamem řetězců
