Audacious - en to et translation catalogue (313 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
et: 
    (Ülejäänud sõnumid peidetakse.)

en: %1 files selected
et: %1 faili valitud

en: %d channel | %d channels
et[0]: %d kanal
et[1]: %d kanalit

en: %d file found | %d files found
et[0]: leiti %d fail
et[1]: leiti %d faili

en: %s Settings
et: %s - sätted

en: (character encoding error)
et: (märgikodeeringu viga)

en: (unknown title)
et: (tundmatu pealkiri)

en: <b>Album Art</b>
et: <b>Albumite kujundused</b>

en: <b>Behavior</b>
et: <b>Käitumine</b>

en: <b>Compatibility</b>
et: <b>Ühilduvus</b>

en: <b>Export</b>
et: <b>Eksportimine</b>

en: <b>Metadata</b>
et: <b>Metaandmed</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
et: <b>Muu</b>

en: <b>Network Settings</b>
et: <b>Võrgusätted</b>

en: <b>Output Settings</b>
et: <b>Väljundi sätted</b>

en: <b>Playlist</b>
et: <b>Esitusnimekiri</b>

en: <b>Popup Information</b>
et: <b>Loo andmete hüpikaken</b>

en: <b>Proxy Configuration</b>
et: <b>Proksi sätted</b>

en: <b>Recording Settings</b>
et: <b>Salvestamise sätted</b>

en: <b>Song Display</b>
et: <b>Loo kuvamine</b>

en: <various>
et: <erinevad>

en: ALBUM - TITLE
et: ALBUM - PEALKIRI

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
et: ESITAJA - ALBUM - PEALKIRI

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
et: ESITAJA - ALBUM - RADA. PEALKIRI

en: ARTIST - TITLE
et: ESITAJA - PEALKIRI

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
et: ESITAJA [ALBUM] - RADA. PEALKIRI

en: About %s
et: %s ‒ plugina andmed

en: About Audacious
et: Audacious'est lähemalt

en: Add
et: Lisa

en: Add Files
et: Failide lisamine

en: Add Folder
et: Lisa kataloog

en: Add URL
et: URL-i lisamine

en: Add files to a temporary playlist
et: Failide lisamine ajutisse esitusnimekirja

en: Add files to the playlist
et: Failide lisamine esitusnimekirja

en: Add folders nested within playlist files
et: Lisage esitusloendifailides pesastatud kaustu

en: Add folders recursively
et: Kataloogide rekursiivne lisamine

en: Adjust volume by:
et: Valjuse sättimine:

en: Advance when the current song is deleted
et: Esitatava loo kustutamisel hakatakse järgmist lugu esitama

en: Advanced
et: Täiendav

en: After applying ReplayGain
et: Pärast ReplayGain'i rakendamist

en: After applying effects
et: Pärast efektide rakendamist

en: After applying equalization
et: Pärast ekvalaiseri rakendamist

en: Album Artist
et: Albumi esitaja

en: Album artist
et: Albumi esitaja

en: Amplify all files:
et: Kõikide failide võimendamine:

en: Amplify untagged files:
et: Sildistamata failide võimendamine:

en: Appearance
et: Välimus

en: Arabic
et: Araabia

en: Artist
et: Esitaja

en: As decoded
et: Pärast dekoodimist

en: Audacious Settings
et: Audaciouse sätted

en: Audacious is running in Qt mode.
et: Audacious töötab QT režiimis.

en: Audio CD, track %s
et: Audio-CD, lugu %s

en: Auto character encoding detector for:
et: Automaatne kooditabeli tuvastaja:

en: Automatic
et: Automaatne

en: Baltic
et: Balti

en: Based on shuffle
et: Põhineb segamisel

en: Bit depth:
et: Bitisügavus:

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Blues
et: Bluus

en: Browse
et: Sirvi

en: Buffer size:
et: Puhvri suurus:

en: C_lear history
et: Puhasta aja_lugu

en: C_lose on jump
et: _Sulgemine loo vahetamise

en: Cancel
et: Tühista

en: Cannot load %s: unsupported file name extension.
et: Faili %s laadimine pole võimalik: failinime laiend pole toetatud.

en: Cannot save %s: unsupported file name extension.
et: Faili %s salvestamine pole võimalik: failinime laiend pole toetatud.

en: Catalog Number
et: Kataloogi number

en: Category
et: Kategooria

en: Chamber Music
et: Kammermuusika

en: Channels
et: Kanalid

en: Chinese
et: Hiina

en: Choose File
et: Faili valimine

en: Choose Folder
et: Kataloogi valimine

en: Cl_ear
et: _Puhasta

en: Classical
et: Klassikaline

en: Clear the playlist when opening files
et: Failide avamisel tühjendatakse esitusnimekiri

en: Close _dialog on add
et: Lisamise järel _dialoog suletakse

en: Close _dialog on open
et: Avamise järel _dialoog suletakse

en: Codec
et: Koodek

en: Comment
et: Kommentaar

en: Composer
et: Helilooja

en: Confirm Overwrite
et: Ülekirjutamise kinnitus

en: Copy
et: Kopeeri

en: Country
et: Kantri

en: Credits
et: Autorid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom string:
et: Kohandatud string:

en: Dark
et: Tume

en: Date
et: Kuupäev

en: Debug
et: Silumine

en: Delete Selected
et: Kustuta valik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disco
et: Disko

en: Display the jump-to-song window
et: Loole hüppamise akna kuvamine

en: Display the main window
et: Peaakna kuvamine

en: Do not load metadata for songs until played
et: Loo metaandmeid enne esitamist ei laadita

en: Do you want to permanently remove “%s”?
et: Kas eemaldada "%s" jäädavalt?

en: EQF File ...
et: EQF-fail ..

en: Easy Listening
et: Ajaviitemuusika

en: Effect
et: Efekt

en: Enable ReplayGain
et: Luba ReplayGain

en: Enable audio stream recording with %s
et: Audiovoo salvestamine plugina 1%s abil

en: Enable proxy usage
et: Proksi kasutamine on lubatud

en: Enter URL:
et: Sisesta URL:

en: Enter time (minutes:seconds):
et: Sisesta aeg (minutid:sekundid):

en: Equalizer
et: Ekvalaiser

en: Equalizer Presets
et: Ekvalaiseri valmisseadistused

en: Error
et: Viga

en: Error loading %s.
et: Viga %s laadimisel.

en: Error loading plugin
et: Viga plugina laadimisel

en: Error opening %s:
    %s
et: Viga %s avamisel:
    %s

en: Error opening output stream
et: Viga väljundvoo avamisel

en: Error playing %s:
    %s
et: Viga %s esitamisel:
    %s

en: Error reading %s:
    %s
et: Viga %s lugemisel:
    %s

en: Error recording output stream
et: Viga väljundvoo salvestamisel

en: Error saving %s.
et: Viga faili %s salvestamisel.

en: Error writing tag(s).
et: Viga sildi(de) kirjutamisel.

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
et: Nende nende sõnadega kattuvad pildid välistatakse (komaga eraldatud nimekiri):

en: Export
et: Eksport

en: Export Playlist
et: Esitusnimekirja eksportimine

en: Fallback character encodings:
et: Kooditabelite tagavara:

en: File name
et: Fail nimi

en: File path
et: Faili rada

en: Flat
et: Lame

en: Flat (dark)
et: Lame (tume)

en: Floating point
et: Ujukoma

en: Format:
et: Vorming:

en: Function
et: Funktsioon

en: General
et: Üldine

en: Genre
et: Žanr

en: Greek
et: Kreeka

en: Guess missing metadata from file path
et: Puuduvad metaandmed tuletatakse faili rajast

en: Hard Rock
et: Raske rokk

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Icon theme:
et: Ikooniteema:

en: Import Playlist
et: Esitusnimekirja importimine

en: Information
et: Teave

en: Input
et: Sisend

en: Interface:
et: Liides:

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
et: Märki \ (kurakaldkriips) käsitletakse kataloogide eraldajana

en: Invalid access mode
et: Vigane juurdepääs

en: Invalid audio format
et: Vigane audiovorming

en: Invalid file name
et: Vigane failinimi

en: Japanese
et: Jaapani

en: Jazz
et: Džäss

en: Jump to Song
et: Loo vahetamine

en: Jump to Time
et: Ajahetkele hüppamine

en: Korean
et: Korea

en: Length
et: Kestus

en: Level
et: Tase

en: License
et: Litsents

en: Load
et: Laadi

en: Load EQF File
et: EQF-faili laadimine

en: Load Preset File
et: Valmisseadistuste faili laadimine

en: Log Inspector
et: Logiinspektor

en: Log Level:
et: Logimise tase:

en: Message
et: Sõnum

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Mode:
et: Režiim:

en: N/A
et: Ei kehti

en: Native
et: Loomulik

en: Network
et: Võrk

en: New Playlist
et: Uus esitusnimekiri

en: No audio recording plugin available
et: Audiosalvestamise pluginat pole saadaval

en: No files found.
et: Faile ei leitud.

en: Noise
et: Müra

en: None
et: Puudub

en: Now Playing
et: Praegu esitamisel

en: Open
et: Ava

en: Open Files
et: Failide avamine

en: Open Folder
et: Ava kataloog

en: Open URL
et: URL-i avamine

en: Open files in a temporary playlist
et: Failid avatakse ajutises esitusnimekirjas

en: Output plugin:
et: Väljundplugin:

en: Overwrite %s?
et: Kas kirjutada fail %s üle?

en: Pause if playing, play otherwise
et: Esitamise korral pausimine, pausi korral esitamine

en: Pause instead of resuming immediately
et: Kohese esitamise asemel määratakse paus

en: Pause playback
et: Esituse pausimine

en: Performer
et: Esitaja

en: Playlist
et: Esitusnimekiri

en: Please select one preset to export.
et: Palun vali eksportimiseks üks valmisseadistus.

en: Please type a filename extension or select a format from the drop-down list.
et: Palun sisesta failinime laiend või vali vorming valikunimekirjast.

en: Plugins
et: Pluginad

en: Polish
et: Poola

en: Popup delay (tenths of a second):
et: Lahtihüppamise viivitus (sekundikümnendikes):

en: Preamp
et: Eelmoonutus

en: Preset File ...
et: Valmisseadistuste fail...

en: Preset files (*.preset *.eqf *.q1)
et: Valmisseadistuste failid (*.preset *.eqf *.q1)

en: Presets ...
et: Valmisseadistused...

en: Prevent clipping (recommended)
et: Kärpimisest hoidumine (soovitatav)

en: Print debugging messages (may be used twice)
et: Silumisteadete väljastamine (võimalik topletkasutada)

en: Probe content of files with no recognized file name extension
et: Tuvastamatu laiendiga failide puhul uuritakse faili sisu

en: Proxy hostname:
et: Proksi hostinimi:

en: Proxy password:
et: Proksi parool:

en: Proxy port:
et: Proksi port:

en: Proxy username:
et: Proksi kasutajanimi:

en: Publisher
et: Avaldaja

en: Punk Rock
et: Punkrokk

en: Qt mode is unavailable in this build.
et: Qt-režiim pole selles järgus saadaval.

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Queue Manager
et: Esitusjärjekorra haldamine

en: Quit on playback stop
et: Programmi sulgemine esituse lõppedes

en: Rap
et: Räpp

en: Record stream:
et: Voo salvestamine:

en: Recording Date
et: Salvestamise kuupäev

en: Recording Year
et: Salvestamise aasta

en: Reggae
et: Rege

en: Remove Playlist
et: Esitusnimekirja eemaldamine

en: Rename Playlist
et: Esitusnimekirja nime muutmine

en: Reset to Zero
et: Nulli

en: Restart in Qt mode
et: Käivita Qt režiimis

en: Resume playback on startup
et: Käivitamisel jätkatakse esitamist

en: Revert
et: Taasta

en: Revert Changes
et: Võta muutused tagasi

en: Rhythm and Blues
et: Rütmibluus

en: Rock
et: Rokk

en: Rock and Roll
et: Rock & Roll

en: Run in GTK mode
et: Käivitamine GTK režiimis

en: Run in Qt mode
et: Käivitamine Qt režiimis

en: Russian
et: Vene

en: Save
et: Salvesta

en: Save EQF File
et: EQF-faili salvestamine

en: Save Preset
et: Salvesta valmisseadistused

en: Save Preset File
et: Valmisseadistuste faili salvestamine

en: Save error
et: Viga salvestamisel

en: Save successful
et: Salvestamine oli edukas

en: Search depth:
et: Otsingu sügavus:

en: Search for images matching song file name
et: Loo failinimega kattuvate piltide otsimine

en: Search for images matching these words (comma-separated):
et: Järgnevate sõnadega kattuvate piltide otsimine (komaga eraldatud nimekiri):

en: Search recursively
et: Süvaotsing

en: Seek error
et: Otsige viga

en: Select Format by Extension
et: Vorming valitakse laiendi järgi

en: Select instance to run/control
et: Käivitatava/juhitava isendi valimine

en: Services
et: Teenused

en: Set Font
et: Määra font

en: Show command-line help
et: Käsurea abiteabe näitamine

en: Show hours separately (1:30:00 vs. 90:00)
et: Tunde näidatakse eraldi (1:30:00 vs. 90:00)

en: Show leading zeroes (02:00 vs. 2:00)
et: Näidatakse algusnulle (02:00 vs. 2:00)

en: Show popup information
et: Loo andmeid näidatakse hüpikaknas

en: Show song numbers
et: Näidatakse lugude numbreid

en: Show time scale for current song
et: Esitamisel oleva loo kohta näidatakse ajaskaalat

en: Show version
et: Versiooni näitamine

en: Skip to next song
et: Hüppamine järgmisele loole

en: Skip to previous song
et: Hüppamine eelmisele loole

en: Soft clipping
et: Pehme kärpimine

en: Song Info
et: Loo andmed

en: Standard input
et: Standardsisend

en: Start playback
et: Esituse kävitamine

en: Start without a graphical interface
et: Käivitamine ilma graafilise liideseta

en: Step forward/backward by:
et: Edasi/tagasi sammu suurus:

en: Stop playback
et: Esituse seiskamine

en: Stream recording must be configured in Audio Settings before it can be used.
et: Enne kasutamist tuleb voo salvestamine seadistada, seda saab teha audiosätete alt.

en: Swing
et: Sving

en: TITLE
et: PEALKIRI

en: TITLE - ARTIST
et: PEALKIRI - ESITAJA

en: TITLE - ARTIST - ALBUM
et: PEALKIRI - ESITAJA - ALBUM

en: Taiwanese
et: Taivani

en: Technical
et: Tehniline

en: Techno
et: Tehno

en: The file could not be decoded. It may be invalid, corrupt, or in an unsupported format.
et: Faili ei saanud dekodeerida. See võib olla kehtetu, rikutud või toetamata vormingus.

en: The file format could not be determined. The format may be unsupported, or a necessary plugin may not be installed/enabled.
et: Failivormingut ei õnnestunud määrata. Vormingut ei pruugita toetada või vajalik pistikprogramm ei pruugi olla installitud/lubatud.

en: Theme:
et: Teema:

en: Title
et: Pealkiri

en: Title format:
et: Pealkirja vorming:

en: Track
et: Rada

en: Track %d
et: Rada %d

en: Track Number
et: Raja number

en: Track number
et: Raja number

en: Turkish
et: Türgi

en: Un_queue
et: Eemalda _järjekorrast

en: Unknown URI scheme
et: Vigane URI skeem

en: Unknown option: %s
et: Tundmatu võti: %s

en: Unknown option: -%c
et: Tundmatu võti: -%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
et: Kasutamine: audacious [VÕTI] ... [FAIL] ...

en: Use SOCKS proxy
et: SOCKS proksi kasutamine

en: Use authentication with proxy
et: Proksi kasutatab autentimist

en: Use relative paths when possible
et: Võimalusel kasutatakse suhtelisi radu

en: Use software volume control (not recommended)
et: Tarkvaraline valjuse juhtimine (pole soovitatav)

en: Visualization
et: Visualiseerimine

en: Warning
et: Hoiatus

en: What would you like to call this playlist?
et: Mis nime sa soovid sellele esitusnimekirjale anda?

en: Working ...
et: Töötamine ...

en: Year
et: Aasta

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Add
et: _Lisa

en: _Auto-fill empty fields
et: Tühjade väljade _automaatne täitmine

en: _Cancel
et: Tü_hista

en: _Close
et: Sul_ge

en: _Don’t ask again
et: Tulevikus rohkem ei _küsita

en: _Enable
et: _Lubatud

en: _Export
et: _Ekspordi

en: _Import
et: _Impordi

en: _Jump
et: _Hüppa

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Open
et: _Ava

en: _Overwrite
et: _Kirjuta üle

en: _Plugins ...
et: _Pluginad ...

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Queue
et: Pane _järjekorda

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Rename
et: _Muuda nime

en: _Revert
et: _Taasta

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save %1 files
et: _Salvesta %1 faili

en: _Save to history
et: _Salvesta ajalugu

en: _Set
et: _Määra

en: _Settings
et: _Sätted

en: _Unqueue
et: _Järjekorrata

en: percent
et: protsenti

en: seconds
et: sekundit
